Mephisto pokla

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Mephisto pokla Empty Mephisto pokla

Témanyitás by Thorhalla Kedd 06 Szept. 2011, 09:41

Mephisto pokla, a pokol, ahova szinte minden halott lelke kerül.

Mephisto pokla Mephihell


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 29 Szept. 2012, 09:57-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mephisto pokla Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mephisto pokla Empty Re: Mephisto pokla

Témanyitás by Tyler Kedd 06 Szept. 2011, 12:41

Sötétség vesz körül, kapkodva szedem a levegőt. A végtagjaim, s az egész testem remeg. A fájdalom az utolsó emlékem....
-Rachel....-
Nyögöm ki ahogy hallom a sikolyait, kinyitom a szemeimet és reszketve próbálok talpra állni. Mindenfelé lángok, forróság.
-Hol vagyunk?-
Kérdezem rekedten, miközben Zyrot segítem fel a földről. Körbe nézek, szinte mindenki rosszul van, de....
-....Lorna? Hol van Lorna és Al?! És Rachel!-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mephisto pokla Empty Re: Mephisto pokla

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 07 Szept. 2011, 12:33

Görcsösen rándulnak össze az izmaim, ahogy még frissen él bennem az áramütés emléke, de rájövök, hogy a fájdalom már elmúlt, a víz eltűnt és már... Nem akarom bántani Freyrt. Egy telepata, minden bizonnyal a bent lévő rab vett rá minket, hogy támadjuk meg a barátunkat. Elfogadom Ethan segítő kezét, és feltápászkodok. Forróság, lángok, ismerős érzés, a testem kezd hozzászokni a környezethez, és eszembe jut, mikor ehhez hasonló helyen jártunk. Az ilyesmit nem felejti el egyhamar az ember.
-Azt hiszem... Meghaltunk - közlöm a meglátásomat Ethannel, és ez magában foglalja, hogy minél kevesebben vagyunk itt, annál jobb. Igen, emlékszem már, a víz, a víz és az elektromos rácsok, nem volt egy jó kombináció. De... Mi lesz most? Idegesen nézek körbe a helyen, hogy kiderítsem, van-e valaki más is itt rajtunk kívül.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Mephisto pokla Empty Re: Mephisto pokla

Témanyitás by Quentine Constantine Szer. 07 Szept. 2011, 13:11

Sikítva, ordítva küzdök minden idegszálammal a fájdalom ellen, vergődöm a földön, míg végül már csak nem bírok megmozdulni. Anyám hangját hallom, mintha valahonnan nagyon távolról szólna, és meg akarna menteni, aztán...
-ÁÁÁÁ!!! - Sikítva térek magamhoz, és hirtelen állok fel a földről. Még érzem, ahogy a testemben cikázott az áram. A levegőt kapkodva nézek körül, pánikszerűen forgolódom, itt vannak a többiek is, de nem mindenki.
-Hogy? Mi? Itt vagyok! Itt! - Szólok Manónak, és végigtapogatom a testemet, semmi sérülés, semmi seb, a zsebeimet is átnézem, semmi sincs nálam. Kinyitom a tudatomat, hogy megnézzem, hol vagyunk, van-e valaki itt, de... Nem, ezt nem értem, nem érzek semmit, még a többiek elméjét sem.
Mikor meghallom Zyro szavait, végleg kikészülök. Életem legszebbnek szánt évei azzal teltek, hogy állandó félelemben éltem, és démonok elől menekültem. Az anyám egy angyal, az apám pedig ördögűző. Én pedig...
-A POKOLBA KERÜLTEM?
Megpróbálom előhívni a szárnyaimat, ez még működik, úgy látszik, az angyali erőket nem vesztettem el. Felnézek... Biztos, hogy fel akarok nézni? Mi lehet a pokol felett? Az egyetlen út, amerre menekülhetek, a szárnyaim kivihetnek, de... Előtte fel kell néznem.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Mephisto pokla Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Mephisto pokla Empty Re: Mephisto pokla

Témanyitás by Thorhalla Szer. 07 Szept. 2011, 14:37

??: ?? – Mephisto pokla
Résztvevők: Rachel Wilcox, Zyro Tao, Ethan Jackson és Andrew Ramirez

Senkinek sem működnek a mutáns képességei, csak a természetfelettiek Rachel számára. Semmilyen felszerelésük nincs nálunk, ami korábban volt, csak a ruha van rajtuk, amiben korábban is voltak. Rachel amikor felnézett nagyon magasan sziklából plafont látott, mintha egy barlang belsejében lettek volna, csak a tüzek és a láva miatt nem burkolózott sötétségbe. Mindenki érezte a forróságot is, amit az egész okozott. Rachel utolsó kérdésére ugyanazt a kacagást lehetett hallani, amit korábban, majd a sziklák körül egy veletek egy magas alak lépett ki a fényre. A leírások alapján Rachel egyből felismeri őt, a férfi pedig kajánul vigyorgott a négyesre.


Mephisto pokla 1985063-mephisto_man_of_wealth_and_taste_new_mutants_30

- Engedjétek meg, hogy bemutassam magam – mondta. – Én vagyok az egészség és a… khm… komolyra fordítva a szót, az alvilág és a démonok ura, Mephisto! És igen, halottak vagytok és ez a pokol, bár meg kell valljam korábbra vártalak titeket és kevesen is vagytok. Még háromra, vagy négyre számítottam volna. Így lehet, hogy túl kevesen lesztek…


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 17 Feb. 2014, 17:21-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mephisto pokla Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mephisto pokla Empty Re: Mephisto pokla

Témanyitás by Tyler Szer. 07 Szept. 2011, 17:25

-Ja az mindjárt más, csak meghaltunk.....-
Morgom idegesen miközben, még mindig idegesen pislogok körbe, de sehol nem látom Lornát és Freyrt sem, ahogy Al sincs köztünk. Tehát ők megúszták. Szerencsére. Rachel meg itt van.
-Bocs, nem figyeltelek. A sikoltozásod alapján azt hittem nem vagy itt.....-
Vakarom zavartan a fejem, miközben megállapítom, hogy ez a hely egyáltalán nem tetszik. Nem csak a hőség miatt. Tátott szájjal bámulom a vörös fickót.
-Hé mi a jó fiúk vagyunk! Miért kerültünk a Pokolba? A mennyben kéne bikinis lányok társaságában, napoznunk a tengerparton. Amúgy meg mire kellünk mi neked?-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mephisto pokla Empty Re: Mephisto pokla

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 07 Szept. 2011, 20:23

Úgy tűnik, a megállapításom helytálló, meg úgy, hogy Rachel nagyon kiborult. Minek idegeskedni? Már meghaltunk, nem sok jelentősége van a dolgoknak... Azt hiszem.
-Mephisto - ismétlem a vörös idegen nevét, és úgy tűnik, igazat mondhat, legalábbis tudja, hogy még vagyunk egy páran, vagyis voltunk. De vajon mire célozhat?
-Túl kevesen leszünk? Mihez? - Kérdem tanakodva, és alaposan végigmérem a férfit. Ő lenne az alvilág ura? Valahogy több... Vizuális effektet vártam.
Rachelre nézek, aki még mindig pánikol, nem hinném, hogy tudok olyan mondani, amitől megnyugodna, úgyhogy inkább csak reménykedem benne, hogy a többiek nyugodt viselkedése majd rá is hatással lesz. Kezdetnek például Ethan remekül kezeli a helyzetet.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Mephisto pokla Empty Re: Mephisto pokla

Témanyitás by Quentine Constantine Szer. 07 Szept. 2011, 20:28

Felettem csak sziklafal van, a láva még meg is világítja, innen nincs kiút, a testünk itt sincs, csak a lelkünk, nem tudunk innen kiszabadulni, vagy elfutni. Meg kell nyugodnom, csillapítani a légzést, mert mindjárt kiugrik a nem létező szívem a helyéről. BASSZUS! Mi az, hogy már az övé vagyok?
Ez... Ez ő? Ő az, a hangja, és... Igen, pontosan úgy néz ki, a vörös bőrtől kezdve az undorító mosolyon át a gusztustalan modoráig minden stimmel. Tényleg Mephisto az, ehhez nem kell telepatának lenni. Gyerünk, szép emlékek, jó emlékek, menni fog, csak észben kell tartanom párat, és ha hozzám akar érni, szénné égetem.
-Te... Utolsó, alávaló féreg! Hogy van bátorságod idehozni minket, mikor egyértelmű, hogy még HA meg is halnánk, mind a mennybe kerülnénk? Ha erről bárki tudomást szerez, nagyon meg fogod keserülni!
Könnyen fenyegetőzik az ember, legjobb védekezés a támadás, és különben is nehezen tud ártani, ha már egyszer halott vagyok.
-KÖVETELEM, hogy most azonnal küldj minket vissza!

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Mephisto pokla Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Mephisto pokla Empty Re: Mephisto pokla

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 08 Szept. 2011, 15:28

??: ?? – Mephisto pokla
Résztvevők: Rachel Wilcox, Zyro Tao, Ethan Jackson és Andrew Ramirez


Mephisto mintha meg sem hallotta volna, hogy mit is mondotok, csak hangosan gondolkodott tovább.
- Igaz itt van, akit Shywa-nak hívtak, meg Kaalhina és David Turner – mondta. – És volt még valami… Alyra talán, de rá a szarvas nő… Lokidottir, Hela, igen, ő tartott igényt, pedig itt is szép helye lett volna.
Ezek után nézett csak hármasra és ismét szélesen vigyorodott el.
- Jófiúk? – kérdezett vissza. – Lányok itt is vannak, és meleg is meg fény. Szóval napozni szabad csak nem biztos, hogy azokra a démonokra bikinit is adnál. Több vizuális effekt? – döntötte kissé oldalra a fejét.
Ekkor hirtelen hatalmasra nőtt és hangosan üvöltve fordult felétek.
Mephisto pokla Newmutants300014

Majd pár másodperc után, mikor már a füle kellően csengett mindenkinek alakult vissza eredeti formájára.
- Ez megnyerőbb? – kérdezte Zyro-t. – Ott még nem tartunk, ne legyetek türelmetlenek, élvezzétek azt az időt, amit itt töltötök, igazán remekül szórakozhatunk együtt.
Végül teljesen ártatlan arccal fordult Rachel felé.
- A tüzességed anyádé – mondta. – Még ő sem tudott elvinni, pedig próbálta, halhattátok. Alávaló féreg? Ez fájt, nem tettem semmit, csak a munkámat végzem. Nem követelsz semmit, mert én bármit megtehetek veletek. Kezdve azzal, hogy kinek mond valamit az, hogy megszegtetek a 7 fő bűnből legalább fejenként hatot? Jó, te kevesebbet, csak ötöt – mutatott Zyro-ra. – És akkor a tíz parancsolatnál nem is tartottam. Gyilkosok, hazudozók, tolvajok… miért is kellett volna oda kerülnötök? – mutatott felfelé.
Lassan körbejárta négyest, mint akinek rengeteg ideje van.
- De van innen kiút, amit nagyon fogok élvezni – kacagott fel. – Talán, megérdemlitek, még nem döntöttem el… néhány apró szívesség, amit megtesztek nekem. Nem, nem a lelketek eladás, azon túl vagyunk, már az enyém. Benne volt a szerződésben, amikor ide kerültetek – legyintett. – Nos?
Nézett „bájosan” rátok az ujjait összefűzve maga előtt.
Mephisto pokla Newmutants300013

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mephisto pokla Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mephisto pokla Empty Re: Mephisto pokla

Témanyitás by Tyler Pént. 09 Szept. 2011, 12:54

Az ujjammal próbálom kidugítani a fülem, amit Mephisto okozott az üvöltésével. Nem sok sikerrel. Még mindig cseng. Szóval a többiek is itt vannak. Már csak az a kérdés, milyen bűnökről beszél. Nem szoktam hazudozni tudtommal csak füllenteni....áááá....mindegy is, mit mond csak ki kell kerülnünk innen.
-Hát ez mind nagyon remek, de tudtommal maga a pokol ura. Mégis mi lehet az amit, nem tud megtenni itt? Mire kellünk magának?-
Kérdezem, majd Zyro-ra és Rachelre pillantok. Ha ők benne vannak én is rábólintok a dologra.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mephisto pokla Empty Re: Mephisto pokla

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 09 Szept. 2011, 13:01

Hogy mi? Olvas a gondolataimban? Ahogy hatalmas szörnnyé alakul, egy pillanatra megrémülök, aztán kezdek rájönni, hogy miről szól ez az egész. Mephisto, az alvilág ura, itt üldögél mióta világ a világ, valószínűleg teljesen unalmas számára a szokásos - emberek által elképzelt - sötét gonoszság, sokkal élvezetesebb számára egyfajta humoros játék, amit a lelkekkel űz. És valamiért - talán Rachel miatt - minket különlegesnek tart, így aztán különösen ki akarja használni az alkalmat, hogy jót szórakozzon, feldobja a napját, és ezzel, hogy feladatokat kell elvégeznünk, még hosszú távra is szerez magának szórakozást. Úgy tűnik, Ethan erre még nem jött rá.
A hét főbűnös meg a 10 parancsolatos részre nem nagyon figyelek, kétlem, hogy tényleg ezen múlna bármi is, ezt csak azért mondja, hogy Rachelt kétségek közé sodorja, ahogy a lélekkel kapcsolatos dolgokat - elvégre nem adhatsz el valamit, ami nem is a tiéd.
-Jól van, én benne vagyok. Feltámasztasz minket, mi pedig cserébe bohóckodunk neked... Mármint elvégezzük a feladatokat. Ez fair üzletnek tűnik.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Mephisto pokla Empty Re: Mephisto pokla

Témanyitás by Quentine Constantine Pént. 09 Szept. 2011, 13:09

Ahogy alakot vált, sikítva hátrálok, és esek hanyatt, a fülemre tapasztom a kezeimet, aztán visszaalakul eredeti formájába. Sorolni kezdi, hogy milyen indokok miatt kell itt lennünk, a bűneink talán tényleg egy kicsit többre rúgnak, mind egy átlagos emberé, de ha jobban belegondolunk, több hőstettet hajtottunk végre, mint amikről mások egész életükben csak álmodnak. De ez már nem számít, erősebb volt, mint az anyám, ezért ide kerültünk, és úgy tűnik, itt is maradunk... Legalábbis azt hittem eddig.
Kiút? A saját céljaira akar minket felhasználni, és olyat ígér, amit úgysem fog betartani.
-NEM! - Kiáltok Zyrora. - Át fog verni, ez maga az ördög! Rávesz téged, hogy olyat tégy, amit soha sem tennél, így lopja el VALÓJÁBAN a lelkedet, és a végén nem teljesíti az alku rá eső részét! Hogy bízhatnál meg a sátánban? - Mephisto felé fordulok, úgy tűnik, a történetekben több volt az igazság, mint hittem. Valóban egy utolsó szemétláda, aki szórakozik mások életével. - Inkább halok meg százszor, minthogy téged szolgáljalak! - Ezzel arcon köpöm, ami talán egy kicsit elhamarkodott döntés volt, de hé, mit tehet velem? Már halott vagyok, nem?

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Mephisto pokla Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Mephisto pokla Empty Re: Mephisto pokla

Témanyitás by Thorhalla Pént. 09 Szept. 2011, 16:34

??: ?? – Mephisto pokla
Résztvevők: Rachel Wilcox, Zyro Tao, Ethan Jackson, Andrew Ramirez és Shywa Darastrix

A démon elfintorodott a válaszok után.
- Nálatok rosszabb társaságot sem láttam még – mondta. – Lehet, hogy be kéne vezetni a HBO-t, hogy szórakozhassam… bár Magneto uralma óta az sem az igazi.
Odalépett Manóhoz és a fejére koppantott.
- Néha használhatnád, ha már van és nehéz, idióta – felelte. – Ki mondta, hogy ide kell a segítség?
De végül mégis összecsapta a kezét, ahogyan Zyro is belement, hogy segít abban, amit ő kért.
- Nagyszerű! Akkor mégsem maradok segítség nélkül, igazán remek üzletet kö…
A szavai elakadtak, amikor Rachel közbeszólt. Csak érdeklődő arccal fürkészte a lányt, majd ismét elmosolyodott.
- Ördög, sátán? Kérlek, a Mephisto, sokkal felhasználó-barátibb név. Ne kezdj el a Hazugságok urának hívni – mondta nyájasan. – Eddig teljesen barátságos és kedves voltam, megmondtam, hogy hol vagytok és miért kerültetek ide. Nem igaz? Nem tudtok kijutni innen, de máshol akartok lenni, így beszéljünk erről. A lelketek pedig már nem a tietek, így azt még egyszer nem veszthetitek el.
Ám ekkor Rachel még arcon is köpte, ő nem igen zavartatta magát emiatt, a villás hosszú nyelvével csak lenyalta a lány nyálát az arcáról. Majd intett a kezével és a csapat mellett megjelent a régen látott Shywa is, akinek azóta semmilyen emléke nincs, hogy megölték a Kék Körzetben a skrullok.
- De választhatjuk a nehezebb utat is és könnyedén megoldható a kérésed, de előbb még tárgyalok azokkal, akik erre hajlandóak és még a démont is visszaadom – fejezte be. – Nos, csak három egyszerű dolgot kell teljesítenetek ahhoz, hogy visszatérjetek az élők sorában. Az első, hogy Magneto-ra én tartok igényt, élve. Szóval nem ölitek meg, csak elfogjátok és átadjátok nekem, úgyis nekem dolgoztok, így ez nem nagy ár. A második. Régen volt utoljára szolgám a földön, aki a bűnösöket gyűjti be és szolgáltat igazságot. Így erre kell valaki – nézett végig az öt fős csapaton.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mephisto pokla Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mephisto pokla Empty Re: Mephisto pokla

Témanyitás by Shadow Pént. 09 Szept. 2011, 19:55

Újra fényt látok... a fejem fáj... szó szerint hasogat... megrázom a fejem és vörös szemeim lassan a helyet fürkészik, ahol éppen vagyok... utolsó emlékeimmel teljesen ellentétben van ami most körülvesz... semmit nem értek... Hallom a beszédet, látom barátaim... és egy alakot...
- Szolgád? - kérdem majd nézek a többiekre. Pofimról látszik, hogy semmit se értek – Mi folyik itt? Hol vagyunk? Mi történt? - teszem fel a kérdéseim, bár lehet nem is akarom tudni a válaszokat – És mi az, hogy a démont visszaadja? - az nem kérdé, hogy a csapatból én vagyok a démon... de miért kéne visszaadnia... itt vagyok... valahol mozgok, élek... biztos meggyógyítottak... vagy... nem? Nagyon zavaros minden így elsőre.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Mephisto pokla Empty Re: Mephisto pokla

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 10 Szept. 2011, 14:31

-Shywa! - Lepődöm meg, mikor megjelenik, és látom, hogy elég zavarodott még. Ha szüksége van, mellé állok, és átkarolom, hogy támaszt nyújtsak neki. Úgy tűnik, mintha nem tudná, hogy meghalt.
-A pokolban vagyunk, Shywa, meghaltunk, te már régebben, a Kék körzetben, a Holdon. Mi pedig most, Wakandában. De Mephisto - mutatok a vörös bőrű férfira - azt mondja, feltámaszt minket. Visszakapjuk az életünket, ha segítünk neki. Ahogy hallhattad, az első két feltétele elég egyértelmű.
Mephistohoz fordulok.
-Ami Magnetot illeti, elfogadjuk a feltételt, nem mintha tehetnénk mást. Bár kétlem, hogy lesz alkalmunk megölni, de ha mégis így lenne, életben hagyjuk számodra.
A második feltételnél végignéztem a társaságon, Shywa azt sem tudja hol van, Rachel még mindig ki van borulva, Ethan pedig nincs elragadtatva ettől egésztől, még fiatal, nem igazán tudja, milyen súlyú dolgokra is van szó.
-Jól van. Én elvállalom. Az igazságszolgáltatás amúgy is a... Profilunkba vág - válaszolom bizonytalanabbul, mint ahogy eredetileg terveztem.
-És mi a harmadik feltétel?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Mephisto pokla Empty Re: Mephisto pokla

Témanyitás by Quentine Constantine Szomb. 10 Szept. 2011, 14:45

Undorodva nézem Mephistot, a szavai méregként hatnak az emberi elmére, de lassan be kell látnom, vagy engem is hatása alá vont, vagy tényleg igazat mond. Nem nagyon van más lehetőségünk az életre, minthogy megtesszük, amit kér. Shywa megjelenésével a szemeimet kezdem el dörzsölni fáradtan. Nem elég, hogy meghaltunk, a sátánnal kell egyezséget kötnünk, hogy feltámadhassunk, és elveszítjük a lelkünket, még ezt is újra a nyakunkba varrják? Ne, ne, ismétlem magamban, ahogy Zyro sorban mindenbe beleegyezik, amit Mephisto kér. Amikor a harmadik feltétellel kivár az ördög, már előre sejtem, hogy most jön a legrosszabb az egészben, az a rész, amire mindenki nemet mondana, de muszáj belemennünk, ha már az eddigi feltételeket elfogadtuk.
Gyerünk, rukkolj elő a nagy ötlettel, te szemétláda. Bökd ki végre, hogy mit akarsz!

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Mephisto pokla Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Mephisto pokla Empty Re: Mephisto pokla

Témanyitás by Tyler Szomb. 10 Szept. 2011, 18:31

Fúj, apám ez kajakra lenyalta Rachel nyálát az arcáról. Undorító! Bár mit várjak a pokol urától. Biztos csinált már ennél gyomorforgatóbbat is, itt lenn. Meglepődve pillantok Shywára ahogy megjelenik.
-Üdv újra a körünkben, igaz nem vagyunk túl élettel teliek. Jelenleg....-
Vigyorgok rá, pedig nem igazán van kedvem. Zyro magára vállalja a feladatot.
-Ne majd én vállalom!-
Vágok Zyro szavába gyorsan miközben elszántan nézek Mephisto-ra, s várom hogy kiböfögje végre a harmadik feltételét. Magneto meg totálisan hidegen hagy, ha itt akar pervezkedni vele, akkor csak tessék.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mephisto pokla Empty Re: Mephisto pokla

Témanyitás by Thorhalla Vas. 11 Szept. 2011, 09:38

??: ?? – Mephisto pokla
Résztvevők: Rachel Wilcox, Zyro Tao, Ethan Jackson, Andrew Ramirez és Shywa Darastrix

Shywa-ra nézett Mephisto, aki mostanra rájött, hogy nem élt, nem lélegzett és a szíve sem vert, csak egy üres lélek volt.
- Nem, nem rád gondoltam, téged ismerve úgyis hamar találkozunk – legyintett.
A démon szélesen vigyorodott el, amikor a csapat jobb híján beleegyezett abba, hogy Magneto-t átadják neki. Így is elég sok rossz dolgot tett a Földön, amióta ő volt uralmon. A fejét csóválta, amikor Zyro elvállalta a feladatot, közben felemelte a fiú karját is és szakértően kezdte megnézegetni, mintegy vizsgáztatva, hogy tényleg alkalmas lenne-e a feladatra.
- Nem, túlságosan naiv – mondta. – A feladat lényegét sem értenéd és veszteni valód sincs olyan sok.
Az arca végül felderült, amikor Manó is elvállalta a testvére helyett. Mephisto boldogan csapta össze a kezeit.
- Nagyszerű, nagyszerű, a harmadik kérés még ráér – legyintett újra. – Nos uram, először még szüksége lesz egy motorra is! – nézett Manó-ra.
Csettintett egyet mire az eredeti helyszín, ahol voltatok eltűnt és egy garázshoz kerültetek, Mephisto befele mutatott a kezével, ahol megannyi motor volt a legrégebbi fajtáktól a lehető legmodernebbig.
- Tessék csak tessék Mr. Rel – mondta. – Az lesz a tied, amelyiket csak akarod.
Mephisto pokla Ghostrider02pg034copy

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mephisto pokla Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mephisto pokla Empty Re: Mephisto pokla

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 11 Szept. 2011, 11:54

Mephisto sajnos nem elégedett velem, így Ethant választja. Pont ezt akartam elkerülni, túl nagy veszélyt vállal. De most már késő, igent mondott, és Mephisto egyből le is csapott a lehetőségre. Úgy érzem, Ethan nagyobb bajba keveri magát, mint amiből ki tud mászni.
A harmadik feltételt még mindig nem árulja el, csak egy garázshoz megyünk, amit nem igazán értek. Miért kell motor a pokolból? Vagy miért kell motor a pokolba? És miért kell egyáltalán motor?
Értetlenül nézek Ethanre, várom, hogy válasszon egyet a járművek közül, hátha akkor végre továbbléphetünk, és Mephisto elmondja a harmadik dolgot, amit meg kell tennünk, ahhoz, hogy újra élhessünk.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Mephisto pokla Empty Re: Mephisto pokla

Témanyitás by Quentine Constantine Vas. 11 Szept. 2011, 12:14

Nem elég, hogy Zyro olyan ostoba, hogy mindenre igent mond, még ráadásul Ethan is versengésre kel vele, így Mephisto még válogathat is kedvére a jelöltek közül, mintha csak a piacon lenne. Földi küldött, aki a bűnösökre vadászik, ismerősen hangzik ez a meghatározás, nem is tudom, hol olvastam már erről, vagy talán Púpos mesélt róla?
Amikor aztán motorokra terelődik a szó, egyből leesik a dolog, és beugranak a részletek. Ez egyre jobb lesz...
-Remélem tisztában vagy vele, hogy te lettél az új szellemlovas, és többé nem vagy mutáns... - Közlöm Ethannel kissé megrovó hangnemben, ahogy végignézek a motorokon.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Mephisto pokla Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Mephisto pokla Empty Re: Mephisto pokla

Témanyitás by Tyler Vas. 11 Szept. 2011, 16:33

Igazából, nem hittem volna hogy Mephisto engem választ. Én csak megakartam védeni Zyro-t, túl naiv az ilyesmihez, bár igazából nekem sincs nagy kedvem egyezkedni a pokol urával. De nem hiszem, hogy lenne választásunk. Mire kellene nekem egy motor? Most már igazából nem értem, mi a fenét akar ez tőlem.
-Szellemlovas?-
Kérdezem bizonytalanul Rachelt, mikor előadja mire is vállalkoztam. Mintha rémlene valami ezzel kapcsolatban. Mielőtt választanék kettejükhöz, illetve hármójukhoz fordulok.
-Ne nézetek teljesen hülyének. Pontosan tudom, hogy ezeket a dolgokat elfogadni....csak rosszul jövünk ki belőle. De ti is mind azt akarjátok amit én. Segíteni Lornáéknak, újra élni, legyőzni Magnetot.....túlságosan nagy lesz az ár amit fizetni fogunk. Tudom. De nem fogom egyedül hagyni őket. Nem fogom őket egyedül hagyni, hogy mindezzel egyedül nézzenek szembe. Nem a semmiért vagyunk hősök és angyalok leszármazottai, hogy itt megtorpanjunk. De nektek nem kell belemenni, ha nem akartok.-
Visszafordulok Mephistohoz, és rámutatok egy modern verseny motorra.
-Azt kérném....-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mephisto pokla Empty Re: Mephisto pokla

Témanyitás by Shadow Hétf. 12 Szept. 2011, 00:13

Zyrora pillantok, akinek a karjaiba dőlök pár pillanatra és már rémlik a lövés a sötétség, majd a többiekre nézek újra.
- szuper – suttogom, majd Mephistora emelem a tekintetem és lehajtom a fejem. Jó eséllyel igaza van. Nagyon nem látom értelmét beleszólni a dolgokba, hiszen azt se tudom mi történt, az idő alatt, míg halott voltam... pontosabban azt se tudom, hogy mennyi is az az idő pontosan, amit nem töltöttem az élők sorában, azaz így már tényleg nagyon nehéz bármit is tenni. Az viszont biztos, hogy a többiek, ha eddig nem voltak bajban, akkor most a hallottak alapján tuti abban vannak.
- Lornáék bajban vannak? - pillantok Zyrora – mond el kérlek mi folyik itt? - kérdezem csendesen és remélem, hogy kapok rá némi választ is hamarosan, vagy ha nem is tőle, akkor valaki mástól...

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Mephisto pokla Empty Re: Mephisto pokla

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 12 Szept. 2011, 11:04

??: ?? – Mephisto pokla
Résztvevők: Rachel Wilcox, Zyro Tao, Ethan Jackson, Andrew Ramirez és Shywa Darastrix

Mephisto lelkesen figyelte, ahogyan Manó végül kiválasztotta a motorját, mintha nem is az alvilág ura, hanem csupán egy motorkereskedő lett volna.
- Remek! – csapta össze a kezeit. – Nagyszerű választás, igazán remek ízlésre vall. Akkor kezdjünk is bele!
Először Manó ruhái változtak meg, a korábbiak fekete bőr szerelést vettek fel, majd a fiú farka és villás lába tűnt el, és lett teljesen emberi. Aztán az érdekes arcberendezése és a hegyes fülei, teljesen átlagos fekete hajú fiatal emberférfi lett belőle. Mephisto ekkor egy tükröt halászott elő, ki tudja honnan, hogy Manó is megnézhesse magát.
Mephisto pokla 335159-182837-dan-ketch
- Remélem elnyeri tetszésed és a másik külsőd – ekkor csettintett.
Lángok lobbantak fel mindenfelé, Manó pedig akaratlanul is felüvöltött a fájdalom miatt, amit az első átalakulás okozott, ahogyan mindenét átjárta a démoni mágia, a bőre és a húsa eltűnt az arcáról és csak a lángoló koponya maradt ott.
Mephisto pokla 1302556-ghost_rider_00
- Mestermű! – nézett végig a kreációján a démon. – Sok új képességet kaptál, a használati utasítást megkapod később. És még valami – csettintett. – Többé a szerelem sem hátráltat a munkában…
És valóban Manó érezte, hogy a korábbi érzései mintha elfújta volna őket a szél eltűntek. Így legalább a felejtés sem volt fájdalmas, és semmilyen űr nem maradt hátra a korábbi érzésekből. Végül Shywa és Zyro felé fordította a fejét és a lányra bökött.
- Ez, soha sem fogja fel a helyzet súlyát? – kérdezte. – Igaz, miket is beszélek, nem lenne itt, ha felfogná… kérlek, had mutatkozzam be neked is, Mephisto vagyok, az Alvilág és a démonok ura és ez nem az az idő, amikor a gyerekes kérdéseidre választ kapsz! Remélem legalább te megérted – sandított Zyro-ra.
Végül mosolyogva lépett hátrébb és nézett Rachel-re.
- A harmadik feltétel, eljössz velem egy randevúra – mondta. – Egyszerű, sima randevú mindenféle komplikációk nélkül.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mephisto pokla Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mephisto pokla Empty Re: Mephisto pokla

Témanyitás by Bishop Hétf. 12 Szept. 2011, 21:06

Megakarom ölni a társam, mozgások, rács, víz, elektromos áram, rángás, sötétség, bűz egy hely. Olyan gyorsan történik minden, hogy alig bírom felfogni, hogy meghaltam és a pokolban vagyok. Régi emlékek törnek fel, először természetesnek veszem, hogy ide kerültem, meg, hogy a többiek is.
~ Elvégre, szinte teljesíthetetlenül jó fiúnak kell lenni, ahhoz, hogy a mennybe kerülj, de nem is baj, nem voltam én annyira jó fiú soha.
Majd figyelemmel kísérem az eseményeket, nekem még tetszik is a helyzet. Annyira elábrándozok, hogy már szinte el is késtem.
- Elnézést, Mephisto, én is tennék neked szívességeket. Nekem csupán egy kérdésem lenne, fiatalabb koromba, mikor játszottam egy játékkal, volt egy olyan kis ablak egy szöveggel, hogy eladom a lelkem az ördögnek, persze elolvastam, leokéztam, aztán elment az áram a házban és kacajokat hallottam, az most érvényes? Vagy csak át lettem verve?
Nem is tudom miért kérdezek, ilyen butaságot, lehet kezdek kifordulni önmagamból.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Mephisto pokla Empty Re: Mephisto pokla

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 13 Szept. 2011, 10:35

Shywára nézek.
-Lornáék bajban vannak, de mi egy kicsit nagyobban, egyelőre ezzel foglalkozzunk - súgom oda Shywának, majd meglátom, mi történik Ethannel. A szavai valóban olyan... Meggyőzőek, sosem hallottam még ennyire komolyan beszélni bármiről is, úgy tűnik, talán már nem helyénvaló, hogy ennyire gyerekként kezeljem. Mégis nehezemre esik elfogadni, hogy mindezt egyedül akarja végigcsinálni. Először megváltozik a külseje, Rachel jól mondta, többé nem mutáns. Ami viszont ezután történik... Elborzadok, és belegondolok, hogy ez velem kellett volna, hogy megtörténjen. Akármennyire is felnőttnek gondolja magát Ethan, ehhez nem elég erős. Amikor pedig Mephisto szerelemről beszél, arcomon a sírás közeli kifejezés látható. Az ár... Lehet túl magas? Ethanhöz sietek, és ha a fájdalomtól rosszul lenne, megpróbálom felsegíteni.
Amikor Mephisto váratlanul előáll a harmadik feltétellel, ismét átgondolom a korábbi teóriámat, és ez a pont teljesen beleillik. Szórakozni akar. Rachelre nézek és nem túl eltökélten, de bólintok, hogy menjen bele, különben minden más felesleges volt. Andrew közben végre összeszedi magát, ám amit mond, arra utal, hogy jobb lett volna, ha még egy ideig csendben marad.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Mephisto pokla Empty Re: Mephisto pokla

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.