S.H.I.E.L.D. főépülete

1 / 12 oldal 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 14:10

A S.H.I.E.L.D. főépülete, itt található Jonathan Miller irodája is, és mindenféle más iroda, katonai laborok.


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 26 Aug. 2011, 21:58-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Svarog Kedd 09 Aug. 2011, 13:02

- Szemét szövetségi, komcsi majom!
Üvöltötte a fickó, akit Svarog épp a grabancánál fogva rángatott be. A mutáns egy tarkón ütéssel elkussoltatta.
- Hülye, kobra mészáros. - Svarog végigrángatta a folyosón, több ügynök is odanézett a hangzavarra, ahogy a nagy darab sárkányszerű mutáns egy nyeszlett, szőke fickót rángat.
- A társaim kiszabadítanak!
Mindegyik bűnös volt, gyilkosok, szadista állatok, kihallgatók.
Svarog undorodott az összestől, és örült, hogy hullaként vagy a rács mögött tudhatja őket.
Például Alexander Altmant. A szemétláda a Cobra tizedese volt, egész családokat gyilkolt le, csak azért mert átakartak szökni a határon.
- Kussolj el, majd a kivégző osztag előtt legyen nagy pofád!

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Kedd 09 Aug. 2011, 15:04

Az ember azt hihetné, hogy legalább a férjét sikerül elérnie, ha bemegy a munkahelyére, de nem. Azt reméltem, hogy hátha meglephetem, de kiment az egyik börtönbe valakiért. Ilyen az én formám, nem tudom, hogy mit kívántam volna, hogy legyen aktakukac azzal, hogy ezredes lett és a SHIELD vezetője, vagy maradjon olyan, mint volt, amikor még az Angyalok tagja volt. Talán jobb volt, hogy olyan, amilyen és kijár terepre. Úgyis annyira szerette ezt.
- Rendeljünk valamit, vagy menjünk ki vacsorát szerezni? – kérdeztem April-t.
Ekkor hallottam meg, hogy a közelben valaki üvöltözik. Arra indultam, Svarog-ot láttam meg, ahogyan az egyik rabot kísérte, majd megüti. És a szavai is, ebből most volt elég, mi nem mészárszék voltunk és, ha az ügyvédje a fickónak ezt meghalja, a SHIELD még egy pert is kap a nyakába és más sem hiányozna nekünk, amikor Jon-t is igen sokan támadják amiatt, hogy egy Asgardi léleklenyomatát hordozza.
- Elég volt Dragunov! – mondtam. – Vegyék át a foglyot és kísérjék az egyik kihallgatóba! – néztem két közelben álló ügynökre. – Magától pedig meg ne halljam még egyszer, hogy ilyesmiket beszél, mert fegyelmit indítványoztatok. És még egy ütés valamelyik rabon, és repül a SHIELD-től. Remélem megértette!
Néztem fel a nálam húsz centivel magasabb férfira várakozóan. Nem ijedtem meg tőle és a hangom is szigorú volt, nem hiába fordult korábban elő, hogy tőlem, Ko-tól és Yvette-től féltek az urak a Pegazus főépületében.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Svarog Kedd 09 Aug. 2011, 15:46

Svarog végigmérte a nőt, majd felmordult.
Stephine Miller Thorhalla régi halandó énje.
Undorodott ettől a lénytől, mert mindig Thorhallára emlékeztette. Aki miatt kitört a harmadik világháború, ahol annyi ártatlan élet elpusztult.
~ Ha ez nem született meg volna, akkor most mind élne~
Svarog hetykén tisztelgett, aztán megszólalt.
- Tudja ez a rohadt féreg, annak idején a határon 5 családot gyilkolt le, mert átakartak szökni a mocsok Cobráktól a Szövetségi Államok területére. Ez egy szemét hóhér, egy rohadt háborús bűnös. - Rásandított Millere, a háborús bűnös szót megnyomva. - Az összest sittre kell zárni vagy agyonlőni.
Mondta undorodva.
~Csak azért nem kezdem el oltani a nőt, mert Miller felesége.~
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by April Kedd 09 Aug. 2011, 18:14

Steph mindig meleg fogadtatásba részesít, mikor elszabadulok az iskolából, nem mintha ő nem lenne általában ugyan ott, de neki a shield még mindig a második otthona Jon miatt. Ha már itt tartunk, Jon eltűnt, biztos vallat valakit, vagy ilyesmi, legalábbis nem hinném, hogy más okból kifolyólag egy igen magas rangú tisztet odarendelne a kötelesség.
Akárhogy is, kezdek éhes lenni.
-Hozassunk pizzát, imádom diszpécser hangját, amikor megmondjuk neki a címet, a futárok arckifejezéséről nem is beszélve! - Válaszolom Steph-nek, mikor meghallom a sárkány üvöltését. Oké nem sárgány, csak Svarog, a rendes neve Boris azt hiszem, jó fickó, csak kicsit sokat hozott magával oroszhonból.
-Jézusom, Steph, mikor lettél te is Jon? Hé, Boris, sok ember tett rossz dolgokat, mert parancsot kapott rá, nem mindenki szuperhős, hogy szembe tudjon szállni Irons-szal. Megkapja, ami jár neki, maga pedig jó munkát végzett, nincs oka emiatt dühöngeni - mosolygok a férfira kedvesen, hiszen Steph leteremtő módszere nem annyira jön be, lenyugtatni kell, nem a dühöt szíteni benne, hogy aztán elfojtsa és a következő alkalommal kiadja magából.
-Mára már végzett, nem igaz Boris? Miért nem... - Steph-re nézek kérdően. - Miért nem vacsorázik velünk? - Kérdem kedélyes hangnemben mosolyogva.

_________________
S.H.I.E.L.D. főépülete April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Szer. 10 Aug. 2011, 09:52

És csak nem akarja abbahagyni, miközben új esélyt adtunk neki, elnéztük a múltját és alkalmaztuk annak ellenáre, hogy milyen volt.
- És azt is tudom, hogy maga mit tett, és az semmivel sem volt jobb, mint amit az az alak tett. Maguk biológiai fegyvert dobtak Washington-ra. – mondtam. – Ha ők nyertek volna maga ülne itt valószínűleg, de mivel a Szövetséges Államok győzött az összes tettüket elnézik. És akkor is ott lenne a börtönben, ha nem hunyt volna a vezetőség szemet a múltja felett. Ne játssza el a felettesei bizalmát.
Amit April mondott igaz volt, hogy katonaként minden fél tett aljasságokat, csak éppen a Szövetséges Államok tettei legitimek lettek, mert ők nyerték a háborút. Svarog pedig azokat szolgálta, akik kiirtották Washingtont, és a tiltás ellenére bejött New Yorkba, ahol orvgyilkos merényletet akartak elkövetni Einar és Thorhalla ellen, ami ugyan kettejüket nem igen érdekelte, de Thor hadat üzent érte. Szigorúan néztem a barátnémra, amikor még bíztatta is a sárkányembert. Nem voltam olyan, mint Jon, csak nem szerettem, ha az álmát és a dolgait néhány személy tönkreteszi és fáradt voltam. Ingrid egész éjjel sírt fájt a hasa és alig aludtam valamit.
- Persze miért ne, de nálad eszünk – mondtam. – Mit gondol Svarog?
Nem akartam a saját lakásomba beengedni, főleg nem a lányom közelébe.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Svarog Szer. 10 Aug. 2011, 16:05

- Ott voltam, láttam mit tettünk Washingtonal - morogta Svarog. - Sőt láttam az egész szarnak a forrását. Én voltam a legboldogabb amikor kiderült, hogy az összes minta eltűnt az nap, és több ilyen járványt nem tudunk az emberiség nyakára szabadítani. Tettem dolgokat, de tudom, hogy mindennap elkapok egy bűnöst, azzal vezeklek.
Aprilra nézett, és elvigyorodott.
- Természetesen, de nem akarom az ezredesasszonyt a lakásán zavarni, ahogy a gyerekére sem akarok ráijeszteni, sőt a pizzára mindig vevő vagyok.



_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by April Szer. 10 Aug. 2011, 18:07

Steph még rátesz egy lapáttal, és Boris megint válaszol, egyikük sem veszi észre, hogy ennek így sosem lesz vége, pedig tök felesleges a vita. Boris láthatóan nagyon dühös az egész miatt, mert állandóan káromkodik, nem tűnik sorkatonának, inkább illene önjelölt igazságosztók közé, csak ő olyasféle, aki túl régóta csinálja ezt, és annyira rosszat látott, hogy már nem nagyon tud különbséget tenni barát és ellenség, helyes és helytelen között.
-Remek, akkor ezt meg is beszéltünk, pizza nálam! - Próbálom elterelni a témát. - Ki milyet kér? Nekem tuti, hogy egy vegapizza lesz extra sok csípőssel!
Ezzel el is indulok a PP lakrészei felé, és már készítem is a mobilomat, hogy rendeljem a pizzát, ha mindenki megmondta, mire vágyik.

//Ha mindenki válaszolt, akkor folytatás April lakásában.//

_________________
S.H.I.E.L.D. főépülete April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Szer. 10 Aug. 2011, 18:30

Úgy tűnt, hogy az orosz még mindig nem érti, más esetben mások vezekelnének úgy, ahogyan ő akart. De nem akarta megérteni, sem felfogni. Inkább nem szóltam egy szót sem, ahogyan arra sem, hogy miként hívott.
- Dr. Miller – mondtam végül.
Noha ügynök státuszban voltam, de inkább a tolmács és történelmi, illetve misztikus dolgokkal foglalkoztam és főleg Ingrid miatt nem mentem terepre. Az átokba, még mindig GYES-en kellett volna lennem és nem pedig dolgozni. Vettem egy mély levegőt, és Jon is ezt szerette volna, de nem volt annyi időnk és muszáj volt. pizza, milyen pizzát is kéne enni? Még mindig nem lepett meg, hogy April vegakonyha rajongó volt, szegény Olaf és a szakácsok idegeire szokott menni vele. Tengergyümölcseit szerettem, de ezt valahogy nem volt bátorságom sem Lyron király, sem Szirén előtt felvállalni. Ám ekkor a telefonom csipogni kezdett. Azonnal halásztam elő a táskámból, Zack, menjek el egy antikváriumba egy ismerőséhez. Ilyenkor?
- Azt hiszem, hogy vacsora lefújva – mondtam. – April-nek és nekem mennünk kell, bocsásson meg Dragunov. További szép estét!
April-re néztem.
- Zack volt az, meg kell látogatnunk valakit, szedjük össze a holminkat és menjünk.

//Folytatás: Roosevelt sugárút//


//Előzmény: Ötödik kerületi börtön//

Néhány perccel a felesége és April távozása után Jon visszaért a főépületbe és az irodájába távozott, hogy néhány papírmunkát még befejezzen, ami még hátravolt ma estére.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by April Szer. 10 Aug. 2011, 19:42

Már keresem a telefonszámok között a pizzázót, mikor Steph telefonja is jelez. Rögtön elköszön Boristól, és egy pillanatra azt gyanítom, csak kibúvót keres, de mikor elmondja, mi a helyzet, egy kissé meglepve nézek rá, majd Borisra.
-Bocs, Boris, majd pótoljuk! - Ezzel intek a férfinak, és elindulok Steph után. Összeszedni a holminkat, mégis mire gondolhatott ezalatt? Gondolom, hogy nem sminkelni kell valakit. Látogatni, mi? Ilyet se hallottam még.
Elmegyek gyorsan a lakásomra a pisztolyomért, kétlem, hogy használnám, de sose lehet tudni, meg különben is hülyén nézne ki, hogy én felkészületlenül megyek, mikor külön szólt, hogy pakoljak.
Kíváncsi leszek, mi sül ki ebből.

_________________
S.H.I.E.L.D. főépülete April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 17 Szept. 2011, 11:23

//Előzmény: Roosevelt sugárút//

- Meg ne próbáld Thorhalla! – kiáltottam még rá is.
De késő volt a zöldes fényt még láttam, majd egy ismerős helyen találtam magam, Jon irodája, majd a könyv is a földön koppant. Zokogva rogytam földre April mellett, miért?! Miért is kellett egyedül hagynom vele? Aki semmire sem képes. Ha nem hagyom ott őket, ha nem küldöm el kettejüket, hogy menjenek a könyvvel, ha nem próbálom őket megvédeni, akkor még mindig semmilyen baja sem lenne. Összerezzentem, amikor valaki megölelt hátulról, felismertem, Jon volt az. Belekapaszkodtam a karjába.
- Balthazar magára hagyta! – zokogtam. – Belenézett a könyvbe, amibe soha sem lett volna szabad. Megölöm… megölöm azt a férget.

- Nem ölsz meg senkit kedvesem – mondta Jon a feleségének. – Elvisszük Aprilt a kórházba.
Megráztam a fejemet, ő nem jöhetett el, valamit mondott Zack.
- Küld ki a SHIELD-et a Roosevelt sugárútra – mondtam. – Zárják le az egészet és a környékét, ne engedjenek senkit oda és ők se menjenek be. Zack és Halla démonra vadásznak a sima emberek csak útban lennének. Én… én átviszem a kórházba és vele maradok, amíg Zack nem jön vissza. Doreen vigyáz Ingridre… szólnál neki, hogy maradjon tovább?

Jon bólintott, még megcsókolta a feleségét, aki ezek után tűnt el. Amint egyedül maradt az íróasztalához lépett és lenyomott egy gombot rajta, hogy Víziónak menjen egyből az üzenet.
- Vízió, itt Jonathan – mondta. – Azonnal továbbítsd az összes ügynöknek a következőt. „Itt Miller ezredes, az összes elérhető ügynök azonnal menjen a Roosevelt sugárúthoz és háromsaroknyi távolságban evakuálják a környéket és zárják le azt. Senki sem, ismétlem senki sem, még ők sem léphetnek a sugárútra és nem mehetnek a közvetlen közelébe sem!”


//Folytatás: Kórház és járványügyi központ//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Kedd 27 Szept. 2011, 21:46

//Előzmény: Attilan, Ó-Attilan//

Paul számára az elmúlt pár nap maga a megtestesült álom. Túl azon, hogy végre kiszabadult tömlöcéből, ráadásul jól kibabrálhatott egy sebezhetetlen konzervdobozzal is, megmenthetett egy nőt a romokból, egy igen varázslatos és csodálatos városban is járhatott. Furcsák voltak az ottaniak , az épületek, a technika. Hiába az emberi én, ha egyszerű halász. S bár nem volt messze a víz, még a halakat sem volt nagyon alkalma megszemlélni. Mert kis üröm is keveredett a nagy kiszabadulási örömbe. Nevezetesen az, hogy végig vizsgálgatták különféle hideg fémmütyűrökkel. Már a feje tetején jött ki, mert az egész dolog kezdte emlékeztetni azokra a vizsgálatokra, amiket Unspoken hajtott végre rajta, s amihez foghatót csak Loki kínzásai alkalmával élt át. Paul rossz beteg, és még rosszabb egészséges, ha ok nélkül tartják kórházban vagy gyengélkedőben.
De végül elengedték. Egyenlőre nem érti, hogy miért hozzák ide, ehhez a magas épülethez. Találkoznia kell valami fickóval. Jó, és? Mi dolga vele? Ő csak egy halász... a pipája nélkül. Hisz a hajója az elmúlt években biztosan szétrohadt. Se baj, majd fog egy botot, egy madzagot, meg gilisztát. Csak ellesz valahogy.
Ilyen és ehhez hasonló borús gondolatok járnak fejében, miközben megérkezik a Shield épületébe. Hogy jövője milyen irányt vett, hamarosan kiderül.

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Szer. 28 Szept. 2011, 11:08

Pault már várták a SHIELD negyedben, amikor az embertelenek gépe leszállt ott és két katona, ügynök kísérte el a főépületig, hogy semmilyen esetre ne tévedjen el. A helyet talán ismerte, ha járt korábban Chelsea ezen részén, bár jócskán máshogy nézett ki az egész, akárcsak maga New York is, ezt a repülőből láthatta. Mindenhol felújított épületek, a régi megszokottakból szinte semmilyet sem látott, egyszerűen egyetlen épület sem volt olyan állapotban, mint évekkel korábban, minden új, felújított, vagy újra épített. Az egész város. A két ügynök a főépülethez vezette, amin zászlóként a SHIELD zászlaja lobogott. Az épület leginkább toronyépülethez volt hasonlítható, amiből még több további is megtalálható volt a negyedben.
S.H.I.E.L.D. főépülete SHIELD
Odabent még mindig kísérték őt tovább, a liftekhez, majd a legfelső emeletre mentek fel vele. Ott a folyosó végégig kísérték, majd a következő feliratú iroda előtt álltak meg. „Jonathan Miller ezredes, S.H.I.E.L.D. igazgató”. A két katona kisé távolabb állt meg, hogy te menj előre, és amikor kopogtattál volna, vagy túl közel értél az irodához hirtelen egy Asgardi jelenlétét érezted meg, egy társad volt odabent az irodában.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Szer. 28 Szept. 2011, 20:13

Nem csak az a város volt álomszerű, ahol ezek az embertelenek jól megvizsgálták, hanem ama újvilági város is, hová annak idején, hosszú hajóutat követően megérkezett. Láthatólag valaki nagyon átrendezte a helyet. Paul maga Lokira tippel, hisz a csínytevő asgardi őt magát is megtréfálta. Igen fagyosan. Az ébredésről nem is beszélve.
A rá váró egyenruhás-öltönyös fickókat gyanakodva méregeti. Nem sok jót tud elkönyvelni az emberi katonaságokról, akiket nem a harc vágya éltetett, hanem a hódításé, leigázásé. Mitől lennének ezek mások? És mit akarnak tőle? Bebörtönözni, megvizsgálni, megkínozni, mint emezek is? Na ahhoz Paulnak is lesz egy-két szava!
Követi a két ügynököt, bárhova is vezessék. Egyenlőre a hely nem tűnik börtönnek, de a látszat gyakorta csal. Ahogy Loki is. A folyosón végig érve már olvashatja is a 'börtön' igazgató nevét. A név nem mond semmit. Homloka mégis beráncosodik, ahogy egy asgardi jelenlétét érzi? Talán ez a fickó asgardi lenne? Vagy Loki álcázta így magát? Belőle kinézné, hogy átveszi a katonaság vezetését. A két ügynökre néz, mintegy ellenőrzőn, hogy itt vannak-e még. Nagy levegőt vesz. Maga sem érti, hogy miért esik olyan nehezére itt belépni, ha már ennél nagyobb szörnyekkel és fémkonzervekkel is megküzdött már. Jobbjával bekopog és ha bír, akkor benyit az irodába. Lesz, ami lesz.

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Szer. 28 Szept. 2011, 20:23

Jon éppen papírmunkával volt elfoglalva, amikor megérezte odakintről az Asgardi jelenlétet. Nem lepődött meg rajta, őt már értesítették, hogy mi is a látogatója. Bár nem tudta, hogy mire számítson és egyelőre még nem tudott senkit sem előkeríteni, hogy jöjjön segíteni. Einar az ENSZ ülésen volt, Thorhalla meg a városban Zacharias-sal, a felesége pedig odaát pár épülettel távolabb April-lel. A kopogást hallotta, akkor már kelt fel a helyéről.
- Szabad! – szólt ki.
Amint belépett Paul, Miller már ott volt az ajtóban és kezet nyújtott neki.
- Üdvözlöm, Jonathan Miller vagyok – mutatkozott be. – Igen sok mindenről kell beszélnünk.
Ha Paul körbenézett egy igencsak ízléses iroda fogadta, mivel igen magasan volt gyönyörű rálátás volt a negyedre, néhány szekrény volt csak az irodában, egy íróasztal, számítógép, az íróasztal mögött a megszokott szék, és előtte még kettő. A falon a SHIELD címer, mellette még néhány fotó, a Bosszú Angyalok, két felállás, az egyiken Miller is ott van páncélban, dátumban ez a kép kicsivel több, mint fél éves, és egy másik Angyal csapat, nem régi dátummal. Mindkettőn egy furcsán ismerős alakot láthat meg Paul, egy szőke férfi, Thor pörölyével és meglepően hasonlít a férfi Thor-ra.
- Kérem foglaljon helyet – mondta még a férfi az egyik székre mutatva. – Hallottam róla, hogy hol találták meg és kik, érdekelne, hogy kicsoda maga és hogyan került Tibetbe.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Szer. 28 Szept. 2011, 21:51

Belépve egy nem is olyan idős férfi fogadja. Ő lenne az ezredes? Elég fiatalka egy ilyen magas katonai ranghoz. Még emberi szemmel is, nemhogy asgardival. Persze nem ez lenne az első eset, hogy arra méltatlant helyezzenek magas pozícióba. Sajátságosan emberi viselkedés ez.
- Jó napot kívánok, Mr. Miller! - fogadja el a kezet, de nem fogadja el a katonai rangot. Ezzel is ellenszenvét fejezi ki.
- Paul Pachner vagyok. - mutatkozik be, majd helyet foglal. Nem igazán figyeli meg a szobát. Számára túl csicsás, túl emberi. Másik ajtót illetve ablakot keres csak, hogy szükség esetén valamilyen irányba menekülni tudjon. Bár barna szeme megakad a képeken látható Mjölnir-en. Furcsának is találja, hogy nem Thor kezében van. Mégis hasonlít rá... És ismerős is a fickó... De egy több mint ezer éves asgardi nem emlékezhet mindenkire, akivel életében össze futott.
És megkezdődött a faggatózás. Most még csak szóval, de ha nem lesz készséges, akkor majd jön a tű, meg a víz, meg a többi kínzó eszköz. Felsóhajt. Miért mindig ő fut össze ilyen szadistákkal?
- Mint mondottam,
Paul Pachner a nevem. Tengeri halász a foglalkozásom. Hogy Tibetbe hogyan is kerültem, magam sem tudom pontosan. Elkábítottak és elraboltak. Aztán ott ébredtem, valami fura helyen. Nem tudtam, hogy az Tibet. De nem volt ott túlzottan jó. Megkínoztak, börtönbe zártak. Mintha mással nem lehetne eltölteni az időt. - morogja fogai közt. Szeme csak úgy parázslik a rossz emlékek keltette dühtől. Bár még mindig gyanúsnak találja a férfit, főleg az asgardi jelenlét érzete miatt, nem hazudik. De nem is megy bele a részletekbe.

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Szer. 28 Szept. 2011, 22:05

Jon visszament az íróasztal másik végére és leült a helyére, onnan hallgatta meg Paul mondandóját. Bólintott a férfi szavaira, bár ebből még nem igen tudta, hogy ki lehet az asgardi fele, halász volt a földi, hiába törte a fejét, Einar emlékei sem segítettek ezúttal, neki sem volt tudomása arról, hogy ki is lehetett, hogy kinek volt ilyen foglalkozása.
- Igen, hallottam róla, hogy Unspoken fogságában volt, Attilan és Ko-Rel százados tájékoztatott arról, hogy miért is voltak kint ott embertelenek – mondta. – Kész szerencse, hogy magára akadtak és ki tudták hozni onnan – nagyon halványan együttérzés volt a hangjában, de katonásan elfojtotta mindezt. – Tudna dátumot mondani, hogy körülbelül mikor rabolták el és mi az utolsó emléke?
Néhány pillanatig még gondolkodott és végig figyelte a vele szemben ülő férfit. Látta a másik szemében, hogy mennyire zavarta az egész Tibeti kirándulás, így ezért is nem kérdezett erre rá jobban, inkább csak arra, hogy mikor is tűnt el. Azt nem ártott volna tudni, és még volt valami, amivel talán előrébb juthatott.
- Illetve, hogy kicsoda az ön másik fele, milyen okból tartózkodott itt a Földön, vagy ha jobban tetszik Midgardon. Vagy, ha megoldható beszélhetnék az asgardi énjével?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Szer. 28 Szept. 2011, 22:37

Unspoken. Ez a szó, amit most névként azonosít be Miller ismerős Paul számára. Sok másik mellett, amit az őt kínzó és vizsgáló lény mondott gépeinek és lényeinek.
- Tehát ez a neve. Unspoken. - az arc végképp társult és rögzült elméjében. Hogy tudja, kit kell elkapnia, ha újra találkoznak. Nem csak a vele tett dolgok miatt. De azért, nehogy másokat is ilyen kínzásoknak vesse alá. Ő nem a bosszú harcosa, hanem őrző. És néha úgy a legjobb őrizni, ha megelőzzük a bajt.
- Valóban nagy szerencse, hogy azok az embertelenek arra jártak. Nekik meg az, hogy ott találtak. Kellett az én segítségem is, hogy megmeneküljenek. - jó, talán kicsit felnagyítja a robot fellökését és az embertelen nő kimentését a romok alól, de ő így érzi. Bár nem ismerte ezeket a lényeket, jó szándékkal fogadta kiszabadítóit és segítségükre kelt a közös ellenség ellen.
- Dátumot... hát lássuk csak... - kezd el kutakodni emlékei között. Nem olyan egyszerű az.
- Asszem 2018 volt. Talán tavasz. - véli Paul, de nem teljesen biztos magában.
- Minden esetre akkor még másképp nézett ki a város, mint most. - jegyzi meg, burkolt gyanakvó célzással.
- Utolsó emlék... nehéz ilyet mondani, mert elég homályos minden... de... azt hiszem egy komoly fizikai megpróbáltatáson voltam túl, mikor este nyugovóra tértem. Felébredve már nem a hajómon voltam, hanem valami ismeretlen helyen. - nehéz felidéznie a helyszínt, Lokiról pedig nem beszél. Nem bízik a másikban.
Mikor Jon elkezdi firtatni másik felét és küldetését, önelégült mosoly ül ki Paul arcára.
- Óh, szóval így állunk! - hátradől ülőhelyén.
- Ha nyílt lapokkal kíván játszani, Mr. Miller, akkor előbb fedje fel a sajátját! Nem vagyok bolond! Tudom, hogy maga sem az, akinek mutatja magát. És így már érthető, hogyan is lehet ilyen magas rangú tiszt maga. - jegyzi meg epésen.
- Ha eddig túl éltem a kínzásokat, a magukét is túl fogom. Ha eddig hallgatni tudtam, ezután is fogok tudni. De ha maga beszél, meglehet én is fogok. - tekintetét a férfi arcára emeli.
- Nos, Mr. Miller, kicsoda maga?

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Szer. 28 Szept. 2011, 22:50

2018, az jó régen volt, akkoriban az AIM sem volt még hatalmon, akkor a férfi nem tudott két Ragnarökről, arról, hogy Thor-nak van egy fia is, és hogy Loki leánya Asgard és az istenek királynője. Sem arról, hogy Loki mit művelt a Földön, így elég hosszúra fog nyúlni a magyarázkodás. És végén a szög is kibújt a zsákból, hogy a férfi nem bízott benne. Jon még mindig érzelemmentesen nézett a férfira, nem mosolyodott el. Tudta, hogy Paul csalódni fog, nem azt a választ fogja kapni, amire várt, legalább is így gondolta. A bizalmatlanságot pedig megértette a fogság miatt.
- Mi a jófiúk vagyunk, nem fogunk kínzáshoz folyamodni. Nem fogok hazudni magának, amit elmondok, az eléggé nyilvános, csak az nem tud róla, aki nem akar. Nem vagyok Asgardi, soha sem voltam halandó én, Jonathan Miller vagyok – mondta. – Látja a képeken az asgardi férfit? Ő Einar Thorson, Asgard trónörököse, az elmúlt félévben Asgard és az istenek királya, vihar és hadisten. Nos, az ő léleklenyomatával és emlékeivel rendelkezem. Más esetben halandó énnek is nevezhetnénk, de soha sem volt egyikünk sem a másik fele, nem osztoztunk egy életen, ahogyan ön teszi a másik felével. Einar az életét adta a szerelméért, Loki kivégezte, Hela-val alkut kötött, hogy had maradhasson a szeretett nővel valamilyen formában. Ez voltam én, Hela-nak mágiájának köszönhetően fogantam meg, az alku részeként, ha meglátom Einar szerelmét megkapom az emlékeit és átveszem a helyét. De Loki feltámasztotta őt és Thor-nak és a családjának hála lerázta az átkot, így ez elmaradt. Thorson feleségének egykori halandó énjét vettem feleségül, így a világ rendje helyre állt. Igaz az ősi isteneknek hála a lelkem egyszer Valhalla-ba fog kerülni, de ettől ugyanúgy csak egy ember vagyok…
Néhány másodperces hatásszünetet tartott, hogy a férfi megeméssze, amit hallott, majd folytatta.
- Jelenleg 2022. szeptember végét írjuk. Nagyon, de nagyon sok minden történt 2018 óta, amiről tudnia kell.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Szer. 28 Szept. 2011, 23:28

Bátorság. Lehetne akár a bátorság istene, hisz az elmúlt időszakban állandóan ebbe az erénybe kapaszkodott bele. Néha pedig a kérdezéshez is bátorság kell. Akár csak a válaszadáshoz. Teljes figyelemmel kísérte Miller szavait, gondosan ügyelve arcjátékára, hanglejtésére. Nem mintha nagy szakértője lenne a hazugságvizsgálatnak, de megvan a maga poligráfja: a szíve. Még ha gyanakvó is, érzései ellen nem fordulhat.
A férfi láthatóan őszinte próbál lenni. Még is, amit hall, az hihetetlennek hangzik számára. Minthogy azonban már járt egy vízalatti álomvárosban és egy új kinézetű New Yorkba tért vissza, így már sejthette, hogy történt egy s más dolog míg ő fogságban volt.
A képek és a név említése kapcsán ismételten megnézi magának a Mjölnires férfit. Kinézetre asgardi vonásokkal is rendelkezhet. Sőt, hasonlít Thorra, de nem ő az. Einar név pedig nem ismeretlen előtte. Mint hadvezérről már hallott. De sosem látta, így nem tudja a képet és a nevet összekapcsolni 100%-ban. De akkor is, hogy került hozzá a Mjölnir? Mi van Thorral?
A léleklenyomat magyarázat már holmi mágiát sejtett. Nem elképzelhetetlen, még is furcsa. A kalandos, szerelmi történet, Lokival, Halavan és Thorral hihetőnek és elképzelhetőnek hangzik. De nehezen tudja megemészteni, hogy bárki is a szerelméért lepaktáljon akár Halaval, akár Lokival. Ez nem méltó egy vihar és hadistenhez!
A történetre a koronát az évszám teszi rá. Paul arca a történet alatt változó. Hol gyanakvó, hol kételkedő, hol firtató, hol megdöbbenő. Magyarán vegyes érzések uralják.
- Akkor az négy év... Ennyi esett ki. Jóval kevesebb, mint számítottam rá. - mosolyodik el, most először. Ezt akár a bizalom első jelének is lehet tekinteni.
- Nos, Mr. Miller, szavait igaznak és őszintének érzem. Maga nem a gonosz szolgája, és főleg nem Lokié. Így felfedhetem kilétemet. - nagy levegőt vesz.
- Asgardi énem Ziltor. Azzal a feladattal küldtek, hogy Midgard egyik őrzője legyek. Egyszerű harcos, hegyi vadász voltam előzőleg Jotunheim-i hegyekben. Anyám Herdis Bjorndottir, egy valkűr, aki egymaga nevelt fel. Apám kilétét nem ismerem, anyám nem volt hajlandó beszélni róla. De Jotunheim-i kellett legyen, vagyis óriás. - hallgat el, majd szorongó ábrázattal újra megszólal.
- És Thorral mi történt? - kérdi, hiszen őtőle kapta megbízatását, így neki tartozna számadással is.

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 29 Szept. 2011, 09:10

A férfi arcán Miller látta, hogy időnként gyanakvó, időnként kételkedő és még megdöbbent is. És ez még csak a kezdet volt, hiszen ez még a könnyebben megemészthető része volt a történetnek, hogy saját maga kicsoda, majd a folytatás lesz sokkal nehezebben lenyelhető, főleg, hogy a férfinak fogalma sincs arról, hogy mi történt a négy év alatt, nem élte át. Jon bólintott, amikor kimondta a férfi, hogy nem Loki embere, már innen tudta, hogy a vele szemben ülő Paul Thor párti és nem pedig száműzött.
- Loki nincs többé – mondta. – A lánya megölte, Asgard pedig fél évezrede nem volt olyan egységes, mint manapság.
Vajon miként fogadta volna, amin az Asgardiak többsége megdöbbent, amikor látták a halála pillanatában Loki-t józanon és nem őrülten, ahogyan a gyermekeit dicsőítette és bocsánatot kért tőlük? Még Einar elmondása szerint is ijesztő és sokkoló volt, Thorhalla meg egyáltalán nem tudta megemészteni ezt.
- Thor él – mondta. – A legjobb tudomásom szerint nemrég ébredt fel az Odin álomból, amiben az elmúlt félévben volt. Einar és Thorhalla ezt mondták mind a ketten. Még 2018-ban az AIM került uralomra, mint kiderült Loki állt az egész cég háta mögött, kiirtotta az emberiség nagy részét, korábban a lányát, Thorhalla-t okolták ezért, de sikerült tisztázni. Asgard ekkor élte meg az első Ragnarökét, Loki egy másik Asgard szörnyeit engedte át erre a világra és ő, illetve Thor is meghalt, de végül néhány embernek és Thorhallának Loki és Thor is feltámadt és a világ élt tovább. A Bukás után Thor kénytelen volt alkut kötni Hela-val, aki helyreállította a Kilenc Világot és mindenkit visszaengedett, de Asgard harmadát kérte magának. Asgard három felé szakadt, Thor, Thorhalla és Hela uralkodtak. Igaz itt még nem tudta senki, de ez a Hela nem Hela volt, hanem Loki, aki átvette az idősebbik lánya helyét és a Halál Úrnőjét bebörtönözte. A gondok csak itt kezdődtek…
A férfi szemébe nézett, várva, hogy mit reagál és milyen kérdéseket tesz fel az eddig hallottakkal kapcsolatban.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Csüt. 29 Szept. 2011, 09:34

Érdekli persze, hogy mi minden történt az elmúlt négy évben. Sokkal több, mint gondolta. Mégis az a tudat, hogy Thor él, nagy megkönnyebbüléssel tölti el. Azt azonban nem igazán tudja elfogadni, hogy Loki nincs többé. Az ármányos istenség elég trükkös ahhoz, hogy ezt elhitesse a világgal. Titkon pedig erőit gyűjti.
De most nem ezen kell rágódnia. Eredeti feladatát kell folytatnia, vagy legalábbis új parancsért kell folyamodnia. Mindkét esetben vissza kell térnie Asgardba, hogy Thorral beszéljen. A jelek szerint pont a legjobbkor szabadult meg ő is, hisz a hős király is felébredt álmából.
- Ne fojtassa tovább! - inti le Millert.
- Amit még tudnom kell, megtudom a maga idejében. Most abban legyen segítségemre, hogy visszatérhessek Asgardba. Tiszteletemet kell tennem Thornál, hogy eldöntse, méltó vagyok-e a további szolgálatra. Vagy kiszabja rám büntetését hanyagságom miatt. - Jon szemébe nézz.
- Maga, ezredes, ismeri világunkat. Így biztosra veszem, hogy módjában áll felvenni a kapcsolatot az ott lévőkkel. - beszéde most először tisztelettudó. Ez nem a megtévesztést, vagy a hízelgést szolgálja. Hanem azt fejezi ki, hogy Paul már kezd bízni Jonban, és kezdi tisztelni is.

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 29 Szept. 2011, 10:07

Jon bólintott, amikor a férfi mondta, hogy ne siessen az információkkal, pedig lehetőség szerint úgy kellett volna hazaküldenie, hogy már mindent tud, mert különben a törékeny egyensúlyt lehetséges, hogy felbontja. Miller összeráncolta a homlokát, amikor Paul őt kérte, hogy juttassa haza. Valami gond volt, ezek szerint nem volt képes átadni az irányítást a másik énjének? Hiszen Ziltor képes arra, hogy hazamenjen, neki nem kellett volna nehézségbe ütköznie, hogy megidézze a Bifrostot és úgy menjen vissza Asgardra.
- A szavaiból úgy veszem ki, hogy valami gond van – mondta. – Nem tudja átadni az irányítást Ziltor-nak?
Mást nem tudott tényleg elképzelni. A papírjaira pillantott, valahogyan Thorhalla-t, vagy Einar-t kéne elérni, leginkább ők azok, akik révén Asgarddal tudnak kommunikálni.
- Megpróbálhatom, bár nem ígérek semmit, a trónörökös pár éppen itt van a Földön, az egyik diplomáciai feladatokat lát, míg a hercegnő démonokra vádszik.
Még a férfira nézett, majd rádión át kezdett valakivel beszélni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Csüt. 29 Szept. 2011, 10:16

Kiugrott a szög a zsákból, már ami Paul problémáját illeti. Nincs meg a pipája, amivel asgardi alakját vehetné fel. Erre nem volt nehéz rájönni.
- Az elrablásom és a kínzások óta nem vagyok képes felölteni asgardi énemet.-erősíti meg Jon szavait, nem térve ki a részletekre.
- Ha Midgardon van Einar, akkor ő is segíthet. - bizakodik Paul. Ha már Thor fia és örököse biztosan megbízható, egyéb gyengeségei ellenére.

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 29 Szept. 2011, 14:16

Akkor jól gondolta, hogy nem tudta felvenni a másik alakot. A miért pedig jó kérdés volt, lehet, hogy elhagyta a tárgyát, vagy pedig a másik én annyira sérült, hogyha felvenné, akkor meghalna és vinné magával Paul-t is. Jon bólintott egy kicsit arra, hogy Einar jelen van a Földön, de arra megcsóválta a fejét, hogy jönni tud-e. A rádióbeszélgetést pedig befejezte, meglesz, hogy ki érkezik a férfiért.
- Nem tud idejönni – mondta. – Az ENSZ ülésen képviseli Asgardot és éppen ülés van. Más jön hamarosan.
Kicsit aggódott, főleg, hogy a férfi miként fogja majd fogadni az érkezőt, de ő volt a legalkalmasabb. Pillanatokkal később
zöldes villanás töltötte be a helységet és egy nő jelent meg a helységben. Talán Paul is emlékezett rá Ziltor emlékeiből, Amora volt az, a Varázslónő, Asgard egyik leggyönyörűbb nője, igen ingatag hűséggel, régen Thor szeretője volt, majd Thor otthagyta Lady Sif-ért, aki később a felesége is lett, ekkor Amora Loki oldalára állt, és Ziltor legjobb tudomása szerint az elmúlt majd félezer évben a cselszövő oldalán állt.
- Jonathan – mosolygott a férfira. – Szóval ő lenne. Mily átok sújtott téged bajnok, hogy nem vagy képes hazatérni? – kérdezte.

S.H.I.E.L.D. főépülete 662551-enchantress_super

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 12 oldal 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.