Roosevelt sugárút

1 / 8 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Roosevelt sugárút Empty Roosevelt sugárút

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 14:59

E köré épült az egész negyed.

Az eredeti topic.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Roosevelt sugárút Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Morsus Szer. 10 Aug. 2011, 18:53

Éjfél Fiai

Prológus
Éjfél, teli holdas este. Hood dülöngélve megy az utcán amikor Szellemlovas megérkezik mellé.
Roosevelt sugárút 677586-ghost_rider
- Barátom, hallottam, hogy kerestél.
Mondj a motoros és leszáll a gépéről. Hood zavartan néz rá.
- Ne... menj el. Ő! Itt van. Hallom. Emészt téged!
Magyarázza Hood, de Szellemlovas semmi sem ért ebből. Mikor a gyenge férfi összeesik akkor a lángoló csontváz elkapja őt.
- Ki, barátom?
- Ő.
Mondja Hood és testén kék lángok jelenek meg. A két tűz egybe forr és a két férfi kínok közt üvölt fel. A lángok felrobbannak és a két alak az utca két irányába csapódik. A füstből egy démon emelkedik ki.
Roosevelt sugárút 88135-20032-zarathos
- Átkozott hús, ami utat adott erre a síkra - mondja a démon Munroera nézve, aki eddig Szellemlovas volt, de most eszméletlen. - Buta ember. Azt hitted megáldottak a pokoltűzerejével? nem. Tőlem kaptad, felemésztettem a bűnt, amit te elnyeltél a bűnösöktől. Erős lettem és már csak az utolsó apró részem hiányzott, ami a másik halandóban bujkált. Eljött az idő. Hehehe... Zarathos szabad. Ébredj világ!
Roosevelt sugárút 88134-150649-zarathos

Steph, April és Balthazar - Antikvárium
Zack kérésére Steph és Balthazar ellettek küldve Elmhurstba egy antikváriumba, April meg éppen Stephel volt így elkísérte őket. Egy Darkhold nevű könyvet kell elhozniuk, de nem szabad belenézniük. Mikor a trió megérkezik a két varázslótanonc hátán a hideg fut végig... valami megváltozott.

Patriot és Henry - Addams Iroda
Henry egy fotózásra készül amikor az egyik jelmezessel kezd üvöltözni a fotós.
- Mik ezek a szarok? Ezekkel dolgozzak? Francért vagy itt, ha erre se vagy képes?
Üvölti a fotós miközben a köpenyeket dobálja szét a segítő lány kezéből. A gyámoltalan lány szégyenkezve és idegesen húzódik hátra miközben a többi modell és sminkes mosolyog. A lány idegesen fogja a kezében a fekete köpenyt és az egy pillanatra furcsa érzést kelt Henryben, mint amit más asgardiak szoktak. A lány dühösen kitör és egy üvöltés közben kiránt a köpenyből egy hosszú kardot, amivel levágja a fotós fejét. Patriot az égen repülve hallja a sikolyokat az irodán kívülről.


Svarog
Svarog magára marad, amikor körülötte füst jelenik meg és az lassan oszlik szét.
- Figyelj rám sárkányember. Szükségem lesz rád.
Mondja egy mély férfi hang és a füst oszlani kezd. Egy furcsa teremben áll Svarog körben mindenféle voodoo és misztikus dolgok. Vele szemben egy fekete férfi.

Roosevelt sugárút 176091-146602-brother-voodoo

Blackmail, Huniver és Árny - MarksMart
Jason és a doktor a bevásárló központban vannak éjjel egy kis étel utánpótlásért, de Árny azért indul ide, mert megérzi a mágia furcsa változását. Mikor belép egy teleportálás fény villan fel, ezt a két bent lévő férfi is látja már. A fényből egy vérző indián esik ki, sebekkel takarva. Remegve ejti el a kezében lévő maroknyi kis fém botot.
Roosevelt sugárút WandOfWatoomb
A teleportálás fényéből viszont valami más is kilépett.

Roosevelt sugárút 138615-93692-wendigo

Iván - Roosevelt sugárút
Iván az utcán végig járva látja meg a lángoló démont, aki telenetikus erővel emeli fel Hoodot a levegőbe, a férfi még mindig eszméletlen.
- Főnök!
Szóla démonnak egy szőke férfi, aki fegyverével mutat Ivánra.

Roosevelt sugárút 1681513-newavnv2010_cov_col_copy


A hozzászólást Morsus összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 10 Aug. 2011, 19:25-kor.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Thorhalla Szer. 10 Aug. 2011, 19:23

//Előzmény: SHIELD főépület//

Még a SHIELD-nél a biztonság kedvéért beugrottam otthon a kardomért és a pisztolyért, és teleportálással vittem April-t és magamat a sugárútra, remélve, hogy Balthazart majd ott megtaláljuk és összeszedjük. Ahogyan a könyvesbolt elé értünk, úgy tűnt, hogy a harmadik személy is meglett, Balti. Zack utasításai egyértelműek voltak, bár szerintem felesleges volt hangsúlyozni azt, hogy ne nézzünk bele, semmibe sem szoktam, amire nem adott engedélyt.
- Tudjuk le gyorsan, jó lenne Ingridhez hazamenni – mondtam mosolyogva.
Éppen léptem volna be a könyvesbolt ajtaján, amikor kirázott a hideg. Még össze is rezzentem, majd idegesen néztem körbe az utcán. Valami történt, valami más lett, és nem akarom itt bevárni, hogy megtudjam, hogy mi lehet az. Az arcomról a korábbi mosoly eltűnt és határozottan idegesség és némi zavarodottság vette át a helyét.
- Hozzuk el gyorsan a könyvet, utána tűnjünk el innen – mondtam. – Mozgás kiscsibék.
Ezzel máris elkezdtem terelni a könyvesboltba be a két társamat. Ha beértünk odabent egyből a tulajdonost kerestem, ha bent volt, akkor köszönök is.
- Szép estét! Zacharias Morsus küldött minket a Darkhold című könyvért – mondtam.
Kissé idegesen hallgattam el, tovább nem folytattam, ennyi bizonyára elég és az illető tudja, hogy miről van szó.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Roosevelt sugárút Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Ivan S. Pretyakov Szer. 10 Aug. 2011, 19:43

Egyedül sétálok az utcán, és téved a szemembe az egész jelenség. Démon szuperhős ellen. Teljesen szokványos, átlagos nap ez is... miért kellett fölkelnem? Motorom, a pajzzsal persze nincs itt, teljesen civil öltözetben vagyok, az egyetlen fegyverként használható tárgy nálam egy marék aprópénz. Közben a démon pribékjei, nagy kaliberű fegyvereket szegeznek rám. Ez lenne a nagy fenyegetés? Néhány géppuska. Már lendül a technológia. Ismerik az öngyógyító mutánsokat, és azokat, akik keményebbek annál, hogy egy hétköznapi puskával el lehessen intézni őket. Ezért építettek nem hétköznapi puskákat. Lényeg a lényeg, itt most nem éri meg keménykedni, mert fűbe haraphat az ember, muszáj leszek fedezékbe vonulni, és megelőlegező támadást indítani. A legnagyobb méretű, és súlyú aprópénzt az egyik markomba veszem, és mint valami gyilkos frizbiz felhasználva, a kisméretű fémtárggyal a jelenleg még csak pofázó hosszú szőke szemét veszem célba vele. Remélem, működnek az olimpiai sportolókat gyalázó célbalövőeszközök, a szeme talán elég védtelen ahhoz, hogy ha jól eltalálom, akkor a szemgödörből akár az agyik is eljut az érem. A pénzdarab eldobása után, sőt, félig közben igyekszem fedezékbe vetni magam, például valamiféle parkoló autó mögé, és bal kezemmel elkezdeni kioldani a nyakkendőmet. Szükség lesz még rá.
Ivan S. Pretyakov
Ivan S. Pretyakov
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 16
Hozzászólások régi : 1079
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 2
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Marlboro Man
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Árny Szer. 10 Aug. 2011, 19:45

Árny szokásához hűen nyugisan sétál visszafele a "lakásához", pár napja már a várost járja, nem tudja hol van de biztosan nem otthon, túlságosan mások a dolgok errefelé. Menet közben Marks Mart mellett elhaladva azonban elfogja egy furcsa érzés, valami nem stimmel az épülettel, és ő pedig, nem is nagyon tudja miért, de meg akarja nézni. Kicsit még mélán áll, majd vállat von és közelebb megy. Gyanakodva lép be az épületbe, valami itt nagyon nem stimmel, általában egy ilyen hely számára csak fertő, csak azért van itt a placc hogy a sok szánalmas ember tudja hol költeni a pénzét. Mikor már azt hinné, hogy csak beképzelt magának valamit, és fordulna ki az ajtón, egy hirtelen fény a semmiből, majd egy indián hapek zakózik ki belőle. Ez is elég figyelem felkeltő, de Árnyat jobban érdekli az amit elejtett.
- Hmm, vajon mit sodort erre a víz? - Kérdi cinikusan, majd tesz egy lépést, ám ekkor valami fenevad mászik ki a hapsi után.
- Hát nem sok jót... - Jegyzi meg még csendesen, majd aktiválja a páncélzatát, majd idéz egy méteres pengét a csuklójára. Elég gyorsan végez a dologgal, s elkezd félköríves pályán közelebb menni a döghöz, készülvén arra hogy az valószínűleg neki ugrik, és ha ez így történne, akkor maga elé emeli a pengét, hogy a lény bele ugorjon.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by April Szer. 10 Aug. 2011, 19:54

A teleportálás igazi móka, bár mindig gondolkodom, hogy mi van ha célt tévesztünk, vagy ilyesmi, de egyszer élünk, nem igaz?
Na lényeg a lényeg, megjövünk a sugárútra, és keresgéljük a könyvesboltot, mire Balthazart találjuk helyette. Mikor a bolthoz érünk, Stephre nézek.
-Mi a baj, rossz előérzet? - Kérdem tőle gyanakvóan, mert eddig is sürgős volt neki a dolog, de most mintha félne is. Amíg ő az eladóval beszél, körülnézek a boltban, megnézem a pultot, és egy pillanatra bekukkantom mögé is, ha pedig van hátsó helyiség, nyakamat nyújtoatva próbálok belesni oda, hogy meglássam, ha esetleg valami nincs rendben ezzel a hellyel.

_________________
Roosevelt sugárút April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Svarog Szer. 10 Aug. 2011, 19:55

Előzmény: S.H.I.E.L.D. főépülete

Svarog meglepetten nézett a két nő után, majd felsóhajtott.
~Egy oltári nagy muzsik voltál velük, mégis mit vártál. Barom.~
Lassan elindult a folyosón, amikor különös füst vette körül. Miután a füst szétoszlott egy különös terembe volt, ami tele volt mindenféle cuccal. Svarog szájtátva nézett körbe, majd hirtelen egy mély férfi hangot hallott.
Le sárkányemberezte, és persze a segítségét kérte.
- Nevezzél csak Boris Dragunovnak, de a barátaimnak csak Svarog. Inkább maradj az előbbi elnevezésnél, mert te bizony nem tartozol a másodszor említett csoportba. Vagy abba se, inkább hívj annak a fickónak, aki a RAFT-ba fog téged küldeni, hivatalos személy elrablásáért, de azért nyugodtan mesélj nekem, hogy milyen segítségre lenne szüksége egy ilyen gyűjteménnyel rendelkező úriembernek?
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Cyrus Douglass Szer. 10 Aug. 2011, 20:57

Balthazar a sugárúton várakozott a Stephanie és April párosra. Mikor találkoztak a mágus üdvözölte a két nőt:
- Hölgyeim. Szép estét - mondta, majd elindultak a könyvesbolt bejárata felé.
Zack azzal bízta meg őket, hogy hozzanak el egy Darkhold nevű könyvet. Balthazar követte a két nőt a könyvesbolt felé. Mielőtt beléptek annak ajtaján a hideg futott végig a hátán.
- Te is érezted, Steph? - kérdezte a mágus, majd belépett az könyvtárba a nő unszolására.
~ Valami nagyon nem stimmel. És most a mágusvilággal ~ gondolta a varászló, majd hallgatta ahogy Stephanie a könyvtárossal beszélgetett, és közben a nézelődő April-t figyelte.
- A kíváncsiság nem mindig jó dolog - mondta halkan Balthazar, de mosolygott hozzá, majd várta a fejleményeket, de belül aggódott. Túlságosan gyanús volt neki a hideg áramlat, amit mind a két mágus érzett.


A hozzászólást Balthazar Millvier összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 13 Aug. 2011, 21:11-kor.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Roosevelt sugárút 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by BlackMail Szer. 10 Aug. 2011, 21:34

Első bevásárlásom azóta, hogy kiszabadultam a börtönből. Miller szerint a páncélomat már helyrepofozták az embereik és teljesen használatra kész. Kicsit csalódtam a SHIELD-ben, azt hittem adnak legalább egy pisztolyt és egy mobilt, hogy eltudjam érni őket. Mindegy legalább a páncélom megvan és a gépemet is sikerült visszaszereznem, rajta Vinci-vel remélhetőleg.

Épp lisztet nézegetem, hogy melyiket vegyem meg, mikor a bolt közepén valami kavarodás támad. Liszttel a kezemben és két üveg ásványvízzel a kosaramban elindulok megnézni. Meglepetésemre egy épp haldokló vagy már halott, indiánt látok és egy fehér démont, meg valami arany pálcát.

- Valaki hívja a rendőrséget és azonnal kérje a SHIELD-et! - szólok a legközelebb álló embernek. - Vonuljanak fedezékbe!

Kicsit feltépem a liszt zacskóját és a démon feje felé hajítom. Remélve, hogy az a karmaival a liszt felé kap szétszakítva azt és megvakítva magát pár másodpercre. Egy időben, ahogy elhajítom a lisztet, eldobom a kosaramat és a pálca felé indulok el olyan gyorsan, amilyen gyorsan csak tudok.

Ha démon felém kapna, akkor oldal irányba ugrok egyet futás közben, ha lábamat próbálna kisöpörni, akkor szintén ugrok egyet. Arra építek, hogy a démont megzavarja a liszt így lesz pár szabad másodpercem, hogy megszerezzem a pálcát.
BlackMail
BlackMail
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 121
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: BlackMail
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Hazátlan Csüt. 11 Aug. 2011, 07:23

Ismét New Yorkban. Az állam, ami képes volt a szükség óráján nemes egyszerűséggel elfordúlni a háborútól, és ezzel emberek millióinak életét hagyni elveszni. Lehet, hogy minden a régi, de soha nem fogok megbocsátani ennek a városnak. Amit elkövetett az emberek ellen... amit elkövetett ellenem. Börtönbe zártak elvették a páncélomat, és most tulajdonképpen ezért is kell átlépnem a határt. Ezért kell megjelennem, hogy meggyőzzem a kormányukat, hogy jogtalanul birtokolják a tulajdonomat, és vissza akarom kapni. A tárgyalásomig van idő, így nem sietek. Az égbolton repülve figyelem a várost, hogy mi lett belőle, és hogy milyen szépen kivirágzott annak hála hogy kivonta magát a háborús időszakból. Megérte? Nem. Amit itt látok az mind hazugság és a gyávaság tégláiból épült fel. Undorodom ettől a várostól. Majd meghallok egy sikítást, utána egy újabbat és újabbat. Nem csak a város undorító, de az is, ha valaki egy nőt bánt. A hang forrása felé fordulok, és könnyedén török át az irodaház ablakán/ falán attól függően hol látom könnyebnek a behatolást.

Roosevelt sugárút 29975132

-SENKI nem mozdul!

Adom ki az utasítást amint behatoltam, majd kiegyenesedve nézek körbe. Igen, ez nem az én tisztem. Nem az én dolgom New York védelme, tudtommal van egy igazán nagy védelmező csapat a legnagyobb "hazafi" harcosokból. Nekik kéne most itt lenni. Bosszú Angyalok... höh... Ilyenkor merre vagytok? Nem csak Jerseyrt árultátok el, de most már ezt a kormányt is? A népnek szüksége lenne a nagy szuperhősökre. Helyette sajnos csak velem kell beérniük. Velem, akit ez az állom megvetett, és megalázott. Még is én vagyok itt, és próbálok tenni valamit... Miután elhangzanak szavaim, kezemet felemelem, és türkizkék fénysugár kezd gyűlni tenyeremben talán fenyegető jellegűen, majd tekintetemmel a sikolyokért felelős és azokat kiváltó egyént keresem.

_________________
Karakterek: Tyson Chandler - Hazátlan; Tyson Chandler - Alternatíva;
George Strong - Gabriel; Charles O'neil; Fu-Hang Katemi - Árny

Hazátlan Felszerelés/fegyverek:
Telepata blokkoló sisak, Speciális golyóálló mellény, Éjjellátó, Katonai kés, Sokkoló, CZ-100 lőfegyver, s&w .500 magnum, PDW, Shotgun, 2x SMG, Sniper, 3xEMP gránát, 9xRepeszgránát, 1xFoszfor gránát, 3x Hang gránát, 3xTaposóakna
Eszközök:
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró PDA, Mobiltelefon, iránytű, svájci bicska
Egyéb:
5db csokoládé, ragtapasz, fertőtlenítő, sebkötöző, gyújtó
Hazátlan
Hazátlan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 168
Hozzászólások régi : 1005
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Patriot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Dr. John Huniver Csüt. 11 Aug. 2011, 08:39

Nincs is jobb éjszaka bevásárolni. Nincs nyüzsgés, sorban állás. Nyugodtan lehet szemlélődni, megvizsgálni a termékeket. Nem beszélve arról, hogy aki fél éjszakába nyúlóan dolgozik annak még koránt sincs késő éjszaka ilyenkor. John aprólékosan vizsgálgatja a termékeket, különösen, hogy milyen vegyi anyagokkal tartósították.
- E-265... Lassan bomlik le és károsítja a sejtmagot... nem jó... - na igen. Bizonyára annak sem örülnének a kedves vásárló társak, ha ilyen megállapításokat hallanának az egyes termékekben lévő tartósítószer emberre gyakorolt hatásáról. Már pedig a doki ért hozzá.
Teljes a nyugalom, csak pár vásárló van itt, egy fia mutáns sem a közelben, azt megérezné. Mégis, mikor legnagyobb a nyugalom, olyankor tör ki a vihar. A nagy villanásra figyel fel. Kíváncsian kezd el arra nézelődni, szemüvegét igazgatva orrán. Egy vérző indiánforma, egy aranyló botszerűség és egy szörnyeteg. Érdekes trió. Miközben igyekszik felmérni a helyzetet az események már mozgásba lendülnek. Az egyik nagyobb darab vásárlótárs valami fura alakot ölt fel. John furcsának találja, hogy nem érzékel mutánst a közelben, ugyanis annak véli. Most azonban ezzel nincs ideje foglalkozni. Egy másik vásárlótárs meg a liszttel ügyeskedik. Persze az ő bevásárlókocsijában nincs ilyesmi. Az persze megüti a fülét, hogy a hapsi a Shieldet hívja.
"Shield mi? Gyanús!" - jegyzi meg magának Jason-t.
A harchoz fáradt is meg a szörnytől kiveri a veríték. Ellenben a segítő szándék csak nem engedi, hogy elszaladjon. Lebukik és kúszva igyekszik a sérült indiánhoz, hogy kihúzza a szörny elől. Reméli, hogy a szörny a másik két emberrel lesz elfoglalva, így gond nélkül kimentheti a sérültet a harctérről.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Henry White Pént. 12 Aug. 2011, 12:48

Az elmúlt időszakot zavarosan töltötte, hisz a lakásában ébredt. Az idő pedig jócskán szaladt. Többen azt hitték eltűnt, pedig csak Laaksonen vette át az irányítást fölötte. Ő pedig némi időkiesés után ébredt fel, zavaros emlékek közt. Szerencsére sikerült visszarázódnia az eddigi életébe, volt már gyakorlata az ilyesmiben. Munkája is akadt, így újra egy fotózáson találta magát.
Egy darabig minden rendben ment, noha a fényképész elég utálatos egy alak volt, de csak addig míg el nem kezdett kiabálni szerencsétlen nővel.
-Nem hiszem hogy.....-Kezdené mikor furcsa érzés vesz rajta erőt, mintha a nő egy asgardi lenne, s egy kardot húz elő, szempillantás alatt lefejezi vele az iménti ordibálót. De ideje sincs felocsúdni, mikor egy páncélos töri át a falat, szintén üvöltözve. Eltakarja az arcát, védve magát a törmelékektől, majd a nőre pillant. Tartva a távolságot tőle.
-Maga Asgardi? Jobb lenne ha lerakná azt a kardot szépen, nem esik senkinek bántódása....-
Nyel egyet, mikor a hullára pillant. Talán jobb lenne eltűnni innen, de inkább marad. Szeretné kideríteni mi is folyik itt, a páncélosról nem is beszélve. És egyáltalán honnan szedte elő azt a kardot elő ilyen hirtelen. Ha pedig rosszra fordulna a dolog, még mindig átadhatja az irányítást a másik énjének.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Morsus Pént. 12 Aug. 2011, 14:59

Steph, April és Balthazar - Antikvárium
Az utcán lassan köd kezd körbe emelkedni és mikor az ajtóért nyúlnának akkor hátulról egy hang szólal meg.
- Igazán nem ajánljuk.
Mondja egy öltönyös férfi, a köd árnyékába bújva. Körülötte még hét ilyen alak áll. Kimértek szinte egyformák.
- Így van - mondja az egy másik. - A könyv a miénk.


Patriot és Henry - Addams Iroda
A lány zavartan nézi a köpenyt egy pillanatig hála henry kérdéseink, de ekkor becsapódik az ablakon át Patriot. Mire mindenki újra a lányra néz, az már hordja a köpenyt és a szemei sárgásan világítanak.
- Valaki felébresztette a mágiát. Egy démon.


Svarog
A fekete férfi komoran felnéz.
- A mágia felébredt. Eljött a szörnyek és háborúk ideje. Szükségem van egy harcosra, aki segít elsöpörni a rémek áradatát. Téged választottalak. Jöjj!
Parancsolja a férfi és egy újabb teleportálás utána háztetőkön találja magát Queensben.


Svarog és Jester - Házak teteje
Jester az égen repül, amikor látja, hogy valami utána nyúl. Egy vörös mancs ragadja meg és a házak egyikén megjelenik a mágus és Svarog. Hárman egyszerre pillantják mg a sárkányt.
Roosevelt sugárút 125519-186669-red-dragon
- A legősibbeket is felébreszti az átok.
Mondja a varázsló és megváltoztatja külsejét.

Roosevelt sugárút 176085-14694-brother-voodoo

Blackmail, Huniver és Árny - MarksMart
Árny megjelenése megzavarja a szörnyeteget és az elkezdi figyelni a mágust. Már neki támadna amikor a liszttel eltalálják és Jason elkapja a pálcát. A tárgy felizzik a kezében, ezt a wendigo meg is látja és ösztönösen a férfira veti magát akinek a kezében a tárgy mágikus sugarakat ő, amik a falnak csapják a szörnyeteget.
A doktor elhúzza addig az indiánt, de az már haldoklik.
- A mágia... valaki feldöntötte a rendet. Felébreszti a démonokat. Keresd meg a vízköpőt. Az ő ereje kulcs... fontossá...
Ezekkel a szavakkal az indián végleg lecsukja a szemeit.


Iván - Roosevelt sugárút
Iván eltalálja a szőke férfit, aki hátra esik. A démon lassan keresztet emel és arra feszíti a két embert majd egy pillanatra odanéz a szolgájára.
- Elég volt a játékból.
- Igenis.
Mondja a szőke férfi és mikor fel kell az arca sértetlen. Csak oldalra köp egy érmét és elővesz egy kést, amivel Iván után megy.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Henry White Pént. 12 Aug. 2011, 15:18

-A mágiát?-
Kérdezi nem csodálkozva, hanem mint aki járatos benne. ami nem csoda, hisz a másik énje egy asgardi. A nő már viseli a köpenyt, miközben a szemei világítani kezdenek. Ez semmi jót nem jelenthet.
-És miért is ölte meg ezt az embert? Nem hiszem, hogy bármi köze lett volna a mágiához....-
Miközben beszél, a páncélosra néz, s próbálja tudtára adni, hogy jó lenne, ha lekötné a nő figyelmét. Ő addig megpróbál közelebb oldalazni hozzá, óvatosan.
-Milyen démon? Mi ez az egész, talán segíthetünk....-
Beszél, ha elég közel jutott a nőhöz megpróbálja lerántani róla a köpenyt. Nem merne megesküdni rá, de mintha a kardot is abból rántotta volna elő. S jobb ha valahogy megakadályozzák, nem tűnik túlságosan jó indulatúnak. Nem szeretné ha további fejek hullanának le, mint az imént.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Árny Pént. 12 Aug. 2011, 15:31

A lény már ugrana is de ekkor elvonják a figyelmét, kihasználná és neki rontana a bestiának de, sajnos kap egy lézert és hozzá csapódik a falhoz. Árny csak ellenszenvesen megrázza a fejét, majd Jasonre mordul, majd meg is indul futva a lény felé. Kihasználván hogy az valószínűleg megérezte a falat, megpróbálja nemes egyszerűséggel levágni a lényt, már ha biztonságos megközelíteni, ha nem, akkor ugyan azt a harci pozíciót felveszi, és persze közben reméli hogy nem lessz valaki annyira bamba hogy hátba küldje egy sugárral. Mindenesetre is Árnynak, legalább is az egójának fontos hogy ő végezzen a lénnyel, és ennek érdekében képes bármit elkövetni.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Thorhalla Pént. 12 Aug. 2011, 16:13

Összerezzentem April szavaira, majd bólintottam neki, hogy az. Kicsit több volt, de nem tudtam volna neki pontosabban elmagyarázni, hogy ő is értse. Balthazar-nak egy újabb bólintás, de már nem szóltam hangosan. Minden idegszálammal arra figyeltem, hogy honnan bukkanhat elő az ellenség, minden izmom ugrása készen feszült meg, igazán nem jött rosszul Thorhalla harci tapasztalata és emlékei ilyen téren. Köd, az átokba! Ahogyan nyúltam az ajtóhoz egy hang szólalt meg mögöttünk. Azonnal kardot rántva fordultam a hang irányába. Egy öltönyös alak a ködben, és még másik hét, hasonlóak. A Társaság! Öltönyös vámpírok, alvilág még a Senki Földjén alakultak és ők voltak, akikkel a raptorok először szövetségre léptek. Azt hittem, hogy már eltűntek, de most megint itt voltak. A legrosszabbkor a legrosszabb helyen.
- Befelé! – mondtam a két társamnak.
A következő kijelentés után halványan mosolyodtam el.
- A tietek? Mi voltunk itt előbb, húzzatok sorszámot! – mondtam. – Miért is érdekli a Társaságot egy egyszerű könyv? – kérdeztem.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Roosevelt sugárút Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Ivan S. Pretyakov Pént. 12 Aug. 2011, 16:47

A pénzérmés trükköm nem jött be. Hiába, vagy túl kemény a bőre, vagy öngyógyító mutáns ez is. Vagy épp a fene tudja, hogy hogyan, de képes arra, hogy sérülés nélkül megússzon egy ilyen támadást, ráadásul fegyvere is van. Hé, várjunk csak. Kés. Elővesz egy kést, amikor van egy géppisztolya... lehet, hogy valamilyen asgardi a fazon? Azok harcolnak géppuskáknál is erősebb késekkel, és ez talán magyarázat is lehet arra, hogy mi a fenéért ússza meg karcolás nélkül ezt. Az asgardiak nagyszerű harcosok, közelharcban is elég jók, de fizikai erőre alapoznak, technika helyett. Szerencsére közelharcban és kézitusában én sem vagyok nagyon rossz, a saját realitásomban Vasember az én mozgástechnikámból rakta össze páncéljának küzdőstílusát. Persze, az a Világ 2, ahogy az itteni számozás alapján nevezik.

Nem futok el a közelharc elől, hanem igyekszem a csávótól elvenni a kést. Ha valóban különleges, akkor hurrá van, ha nem az, akkor viszont nekem van késem, és neki nincsen. Szokásos rutin. Alapállás, csukló elkapása, solar plexuson térdelés, csakhogy vidám legyen. Lehet akármilyen űrből jött izé, egy jó gyomorszájas még őt is meg kell, hogy fektesse.

(www[pont]youtube[pont]com/watch?v=6_QQUITEOfU válassz egyet)

Ivan S. Pretyakov
Ivan S. Pretyakov
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 16
Hozzászólások régi : 1079
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 2
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Marlboro Man
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Cyrus Douglass Pént. 12 Aug. 2011, 17:08

Balthazar figyelte April reakcióját a kérdésére. A nő csak bólintott egyet neki. Balthazar ebből úgy gondolta, hogy valószínűleg a legtöbb máguson végigfutott a hideg.
~ Valami baj van a mágiával. Valami történt a varázsvilággal ~ gondolta a mágus.
Balthazar az ablakon kinézve rögtön látta, hogy köd ereszkedik a városra.
~ Ez nem jó ~ mondta magában.
Mikor az ajtó felé indultak és Steph a kilincsért nyúlt, egy hang szólalt meg a hátuk mögül, majd egy alak lépett ki a ködből. És utána még hét. Öltönyös férfiak voltak. Stephanie utasított két társát, hogy menjenek be, majd kardot rántott. Balthazar ekkor a mágia erejéhez folyamodva mindkét kezébe egy-egy tűzgömböt hozott létre, majd figyelte a társalgást miközben kicsit hátrébb lépett. Mikor meghallotta, hogy a könyvet akarják, elgondolkozott.
~ Vajon mi lehet olyan fontos abban a könyvben ~ töprengett, de a kérdést már Steph feltette mielőtt Balthazar megszólalhatott volna, és a Társaságnak szólította az öltönyösöket.
~ Na még egy olyan csoport amiről nem tudok semmit ~ gondolta a mágus.


A hozzászólást Balthazar Millvier összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 13 Aug. 2011, 21:12-kor.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Roosevelt sugárút 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Svarog Pént. 12 Aug. 2011, 18:19

- Egy nagyhatalmú aranybizsut már nem kell levágni egy vulkánba? - kérdezi tanácstalanul Svarog, majd újra teleportáltak. A házak tetején voltak. Ahogy meglátta az épületek elrendezését egyből tudta, hogy Queensben van. Hamarosan újabb látvány fogadta.
Egy több tonnás, szárnyas és pikkelyes látvány.
Svarog ámulva nézte a bestiát, majd megszólalt.
- Nézd már egy rokon - a következő pillanatban a fekete fickó is átváltozik valami köpönyeges szuperemberé, és arról beszél, hogy a dögöt valami átok ébresztette fel. Svarog mindig összezavarodott a mágusokon.
Megnézi meg van e az adóvevője, ha megvan, akkor hívja a SHIELD főparancsnokságát.
- Figyelem a Roosevelt sugárút felett egy hatalmas sárkány köröz. Nem vicc, kellene ide pár rakéta...

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by April Pént. 12 Aug. 2011, 22:58

Köd? Az előbb még nem volt köd. Nem emlékszem, hogy lett volna. O-ó, ez nem jelent jót igaz? Erről szólt Steph és Balthazar megérzése ezek szerint. A hátam mögött megszólaló hangtól úgy megijedek, hogy egy pillanatra még fel is sikkantok, de gyorsan elfojtom magamban. Megfordulok, de nem sokáig nézegetem az idegeneket. Fenyegetés ide vagy oda, Steph-ben bízok, ahogy a kardjában is, na meg Balthazár mágiájában. Szó nélkül megfordulok, lenyomom a kilincset, és befutok az ajtón, amit be is vágok magam mögött. Persze előfordulhat, hogy zárva van, ebben az esetben előveszem a pisztolyomat, és szétlövöm a zárat. Igen, ilyen dolgokra jól tudom használni, nem kell bántani senkit, addig jól megy. Szóval bejutok így vagy úgy, aztán valami eladófélét keresek.
-Hahó, van itt valaki? Egy Darkhold című könyvet keresek! - Hadarom gyorsan, elég hülyén hangzik, de ez van.

_________________
Roosevelt sugárút April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Hazátlan Szomb. 13 Aug. 2011, 09:00

Amint behatolok, meglátok egy levágott fejet majd egyből tudatosul bennem, hogy nem akárki ölte meg. Egy ilyen tett eléggé nagy elfajzottságot kíván meg, amire nem mindenki képes. A rémült arcok közül, talán csak egy férfié az ami nem a félelemtől van megtelve, és persze azé a fura nőé, akinek sárgán izzik a szeme, és valami mágiáról beszél. Mágia... nincsenek vele kapcsolatban cseppet sem jó emlékeim. A mágia nem megbízható eszköz, ráadásul alattomos és sunyi. Nem katonához méltó. Nem kell sok idő, míg tudtomra hozza a férfi, hogy mit is akar. Figyelemelterelés. Na nem! Nem kockáztatok civil életeket, még itt New Yorkban sem. A tervét azonnal ellenzem, egy szigorú tekintettel, majd eddig is kinyújtva tartott kezemet most már a köpenyes nő felé fordítom, majd kevés gondolkodási idő után elengedem az energia sugarat, amit 30%-ra kalibrálok. Nem akarom kirepíteni az épületből, mindössze kicsit erősebben a falhoz vágni, remélve attól elkábul. Próbálkozásom után továbbra is a célpontra tartom a kezem, és ha kell ismét lövök.

_________________
Karakterek: Tyson Chandler - Hazátlan; Tyson Chandler - Alternatíva;
George Strong - Gabriel; Charles O'neil; Fu-Hang Katemi - Árny

Hazátlan Felszerelés/fegyverek:
Telepata blokkoló sisak, Speciális golyóálló mellény, Éjjellátó, Katonai kés, Sokkoló, CZ-100 lőfegyver, s&w .500 magnum, PDW, Shotgun, 2x SMG, Sniper, 3xEMP gránát, 9xRepeszgránát, 1xFoszfor gránát, 3x Hang gránát, 3xTaposóakna
Eszközök:
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró PDA, Mobiltelefon, iránytű, svájci bicska
Egyéb:
5db csokoládé, ragtapasz, fertőtlenítő, sebkötöző, gyújtó
Hazátlan
Hazátlan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 168
Hozzászólások régi : 1005
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Patriot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Jajjmár Szomb. 13 Aug. 2011, 17:00

Szörnyű ez a mai világ, egynesen felháborító, hogy patyolat tiszta lelki ismerettel, a mai nap még a priuszomat tartalmazó kis akta kupacot se toldottam meg pár vér áztatta lappal. Eskü nem is akartam... nem mintha ezt sokan hinnék el mikor teljes buli szerkóban süvítek át Queens belvárosában. De ha a yard kérdezné csak látogatóba jöttem a nagynénimhez aki szereti a házi, tojás gránátokat. Na de lényeg a lényeg, hogy így süvítettem, hogy "hóóóó". Nem ám a téli cudar időre utalva, csak mert, na, mert mért ne és akkor valami rettkes mancsú ősgyík hirtelen a köpenyembe mar. Rengetek minden végig fut ilyenkor az ember agyán, félelem, hiszen nem könnyű pótolni azt a köpenyt, reszketés, mert végre nem kell kezdeményeznem a másik fél felé mégis bulizhatok ma este, na meg persze egy mélyről felszaladó kacaj indul a gondolatok után útjára, de végül átjár a melegség és a szeretet, hiszen az adrenalin szépen felpezsdíti a vérem és imádom a világot amiért ilyen... vad és lehetőségeket ad minden alakalommal. Bár ebben a pillanatban még nem is tudtam mivel kerültem szembe, de csak hamar meglátok egy...
- Jurassic Park vagy Eragon? - Tőr ki belőlem az éles kacaj, majd egyből az ajándékos kosaracskámba nyúlok és biztosítő szeg nélkül kikapok egy gránátot, majd lendületből eresztem a lény pofája felé. Én sem hiszem, hogy meghatja, de istenemre megborsozom a vacsoráját mielőtt én leszek az.
- Ne tástd azt a nagy pofád fiam, kapd be a tic-tac cukorkám! - Kiálltom eszeveszett, hogy elérje az üzenet, majd rögtön közben lendületből kirántom a szablyát és bekapcsolva próbálom a körme alá betolni, miközben másik kezem a "gázon".
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Morsus Szomb. 13 Aug. 2011, 20:36

Steph és Balthazar - Antikvárium
- Mágusok - mondja az egyik balthazar húzására.
- Valószínűleg a mutánsnak dolgoznak.
- Lényegtelen - szólt közbe egy harmadik. - A darkhold nem halandó kézbe való. Legyetek bölcsek és távozzatok, vagy kénytelenek leszünk végezni veletek.
- Azt nem szeretnénk.
Mondta egy másik öltönyös.


April - Bent
April belépve egy kínai férfi néz rá békésen.
Roosevelt sugárút 630394-curator1
-A legsötétebb könyv nem ifjú kézbe való, kedves. Biztos, hogy szeretné?


Patriot és Henry - Addams Iroda
A nő Henryre néz.
- Az új hordozó dühe nagy, de msot ezt a dűht másra kell használnunk. A démon-vadász köpenye szent küldetésre készült.
Mikor Henry túl közel lép és Patriot ő akkor a nő a köpenyből egy középkori pajzsot és lovagi kardot ránt elő. A pajzzsal hárítja a sugarat és a karddal megvágja henry felkarját, mielőtt elérhetné a köpenyt.
- Démon szolga...
Mondja búgva a nő Patriotra és az égbe ugorva készül megtámadni a férfit.


Svarog és Jester - Házak teteje
Jester terve beválik. A tökbomba a sárkány szájában robban és a lény elengedi őt. Svarog rádióját egy misztikus csapással robbantja fel a fekete férfi.
- Őrült! Mágikus démonok közé hívnád bajtársaidat? Halálra ítélnéd mindet!
Mondja a férfi mire valami hátba csapja és a földre zuhan. A háztetőn egy kislány kezd elfutni Svarog felé.
- Segítség!
Kiáltozik.

Roosevelt sugárút 959442-molly1

Blackmail, Huniver és Árny - MarksMart
A szörnyeteg a falnak csapódik és Árny neki ront hogy végezzen vele. A lény a falba markol és elkezd hátra felé felmászni azon elmenekülve a mágus kardja elől.
- Weeen-Diiii-Goooo!
Hörgi a szörnyeteg lassan a plafonról lógva. Oldalra pillant és az egyik biztonsági őrre veti magát. Az még lőni se tud mire a szörny megharapja és a súlyával a földre viszi.


Iván - Roosevelt sugárút
A gyomros után a kést nem engedi el, hanem másik kézzel pofán vágja Ivánt.
- Nem tudom ki vagy, de nincs ki a négy kereked.
Iván láthatja, hogy valamik mozognak a tetőn, majd farkas vonyítást hall.

- A seregem... lassan megérkezik.
Mondja a démon örömtelien.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 13 Aug. 2011, 20:50

April bement, remek, de ez az őrült mit művel? Tűzlabdákat idéz, komolyan sírhatnékom van. Szándékosan nem használtam mágiát ellenük, miért kell lebuktatni magunkat egyből, hogy mik vagyunk? Az átokba is! A befele szón mit nem értett? Visszanéztem a vámpírokra, még mindig itt voltak, a kezemmel intettem Balthazar-nak, hogy menjen be a boltba. Talán megszökhetnének hátul, amíg ezeket feltartom, April-nek van ennyi sütnivalója, hogy ilyesmit kitaláljon. Szóval még mindig a könyvet akarják, nem halandó kézbe való, és ha nem távozunk, akkor megölnek minket. Nos, ha ti végletekben tárgyaltok, akkor nézzük az én időhúzásomat, ami remélhetőleg elég lesz és beválik.
- Szóval nem halandók kezébe – mosolyodtam el békésen, majd egy pillanatra gúnyosan. – Akkor ugye nem bánják, ha Asgard királyát, vagy királynőjét személyesen hívom ide segítségnek, hogy elvihesse a könyvet. Ők már közel sem sorolandók halandónak, hozzájuk képest inkább maguk azok. Szóval uraim, hogy döntenek? Ismerik Thorhalla-t, vagy mindenképp hallottak róla, nem kell ecsetelnem, hogy mit tesz magukkal, ha idejön.
És akkor nem beszéltem arról sem, hogy milyen csatát kéne vívni azért, hogyha ő kapná meg a könyvet. Bár abba inkább nem gondolok bele. Még mindig nem mozdulok, csak figyeltem a vámpírokat, ha támadnak, akkor egyelőre védekezek és nem támadok vissza, April-nek akarok elég időt nyerni ezekkel szemben.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Roosevelt sugárút Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Svarog Szomb. 13 Aug. 2011, 20:57

-KÖSSZ! - kiáltotta Svarog, miután a fekete fickó egy láthatatlan csapással szétdurrantotta a rádióját. - Mit gondolsz, hogy nyírjuk ki azt a dögöt? Kinyírjuk a rosszszáj szagunkkal vagy mi a f*sz*m?
A fickó hirtelen a földre esik, miután valami láthatatlan ököl hátracsapta. Svarog felé nézz, majd látja, ahogy a háztetőkőn egy kislány szalad felé, valami hülye fejfedővel a fején.
Egy macskafül lenne?
Svarog szembefordul a kiscsajjal, majd felé kiállt.
- Mit keresel ilyenkor a háztetőn?
Kezdett neki valami nagyon gyanús lenni. Harcolt már démonokkal, angyalokkal, mutáns bogarakkal, élőhalottakkal.
~A mágusokat is a listámra húzhatom.~
A tenyere felett egy tűzgolyó kezdett el formálódni.
- MARADJ OTT AHOL VAGY!

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 8 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.