S.W.O.R.D. főépülete

Go down

S.W.O.R.D. főépülete Empty S.W.O.R.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 14:09

A S.W.O.R.D. főépülete, itt található Balthazar (Sólyomszem) irodája is, akárcsak itt lehet a földönlívüli ügyekről tájékozódni és minden ilyen üggyel foglalkozni, jelenteni.


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 26 Aug. 2011, 00:01-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.W.O.R.D. főépülete Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.W.O.R.D. főépülete Empty Re: S.W.O.R.D. főépülete

Témanyitás by Yvette Szer. 24 Aug. 2011, 23:05

SWORD bázis Föld-Égbolt

Kopogás hallatszik, aztán ha nincs ott senki, akkor kis kaparászás a zárnál és Yvette már bent is van az irodában. Amennyiben Balti nem tartózkodik bent pár gyors billentyűleütés és már repül is az űrállomás felé, ha ott van, a teleport és a mászkálás kimarad. Amikor megtalálja a férjét, átkarolja a vállát, derekát, attól függően, hogy áll-e vagy ül. Ha tárgyal, akkor csendben marad amíg befejezik ha nem, csókkal köszönti.
- Hello. Ráérsz kicsit?
- Amennyiben épp nem, dobj el mindent és gyere.
- Kym!
~ Mi van?
~ Moderálj.
- Nem érsz rá? Mikor zavarhatlak? Fél óra?
Ha zavar és az irodában voltak, akkor felteleportál az Égboltra, ha nem az irodában, akkor csak nekiáll körbejárni, keresni valamit, amivel elfoglalhatja magát amíg Balthazar felszabadul.
Yvette
Yvette
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 79
Hozzászólások régi : 378
Korábbi szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Yvette
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.W.O.R.D. főépülete Empty Re: S.W.O.R.D. főépülete

Témanyitás by Morsus Pént. 26 Aug. 2011, 21:41

A földi bázis irodájában, Balthazar egy asztalnál ülve holoképeket néz idegenekről.
- Halott, halott, halott. Valami idegen lény temető lett a bolygónkon.
Morogja magában majd a kikapcsolja a képeket, amikor Yvette megérkezik.
- Szia szépségem. Ráérek, csak egy halott idegen lény testét kell vissza adni a birodalmának, de azt megoldják odafent. Mit tehetek érted?
Kérdi a férfi és egy gyorsulással eltűnik a székből és megáll előtte.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

S.W.O.R.D. főépülete Empty Re: S.W.O.R.D. főépülete

Témanyitás by Yvette Pént. 26 Aug. 2011, 22:54

- Hahó édes!

~ Kicsit még mélyebbre a hangod és mehetsz dizőznek...
~ Csitt.

Yvette a karjait Balthazar nyaka köré fonja és a hajába túr, ahogy megcsókolja.

- Csaaaaaaaak azt szeretném tudni, mikor szabadulsz el? A halott, hulla és egyéb furcsa lényektől?

~ Szóval mit is akarsz vele? Gyertyák és egyéb gagyi cuccok?
~ Nem. Csitt.
~ Szörnyű és nyálas. Egyszerűen, na mindegy. Csinálj amit akarsz.

- Na, most, hogy Kym békén hagy, remélem, mindegy, szóval... remek. Most zavarba hoztál a két szemeddel. Sorry, nem úgy gondoltam. Szeretlek.

~ Szépen mutat a vörösödés, bár mázlidra nem látszik annyira.
~ Azt hittem nem beszélsz hozzám.
~ Eh... bocs.

- Arra gondoltam, hogy leléphetnénk pár napra... persze, csak ha tudnak hiányolni.
Yvette
Yvette
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 79
Hozzászólások régi : 378
Korábbi szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Yvette
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.W.O.R.D. főépülete Empty Re: S.W.O.R.D. főépülete

Témanyitás by Morsus Csüt. 01 Szept. 2011, 19:08

Balti az asztalán lévő irat halmot pergeti végig, majd vissza rakja a helyére.
- Ráérek. Úgy se csináltunk semmit Vegas óta. Kivéve, hogy elkergettünk két csatahajót. És egyszer voltunk az űrben. De ez megszokott erre felé.
Mondja és átkarolja a szerelmét.
- Van valami komoly terved? Vagy csak elszökünk valahova? becsukhatom a szemet az ölembe kaplak és csukott szemel futok ameddig egy helyen megállítasz, aztán ott vacsorázunk.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

S.W.O.R.D. főépülete Empty Re: S.W.O.R.D. főépülete

Témanyitás by Yvette Pént. 02 Szept. 2011, 21:18

- Tervem sosincs, Édes. Menjünk... nem tudom. Menjünk, mondjuk egy elhagyatott tengerpartra.

A karjait átveti a férje nyaka felett, ahogy az visszalép mellé.

- Első kör, egy étterem, ahol adnak elvitelre. Valami gyros-os mondjuk. Vagy mehetünk olyan helyre is, ahonnan látszik a Föld és zavartalanul nézhetjük a csillagokat. De ezen túl rád bízom.

Ismét megcsókolja a férjét aztán előre indul, tudva, hogy a férfi mindenképpen sokkal gyorsabb nála.

- Egyébként mi is volt a vegasi buli? És milyen csatahajókat fordítottatok vissza? És miért nem nézhettem meg őket alaposan... részletesen?

Az utolsó mondatot nem szánja szemrehányásnak, ezt a tekintete és a mosolya is elárulja.
Yvette
Yvette
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 79
Hozzászólások régi : 378
Korábbi szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Yvette
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.W.O.R.D. főépülete Empty Re: S.W.O.R.D. főépülete

Témanyitás by Morsus Szomb. 03 Szept. 2011, 15:13

Balthazar gondolkodni kezd.
- Gyros vagy a csillagok. Szóval görög ország vagy az Égbolt. Szimpatikus lehetőségek.
Mondja mosolyogva.
- Nem emlékszem igazán mivel harcoltunk Vegasban, Miller elmondta, de éppen nintendoztam és tudod... fontossági sorrendek is vannak a világon.
Emlékszik vissza tarkóját vakarva Balthazar.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

S.W.O.R.D. főépülete Empty Re: S.W.O.R.D. főépülete

Témanyitás by Yvette Csüt. 08 Szept. 2011, 15:15

- Javíthatatlan. Legalább te nyertél akkor?

Mosolyog rá a tarkóját vakargató főnökre.

- Képzeld, TJ megint versenyezni akar, bár nem hiszem hogy jó lenne neki. TJ, tudod, aki a fejlesztett vackokat szerzi az utcai rakétákba. Kicsit elkalapálták az egóját, most meg visszavágásra készül és nehezményezi, hogy én folyamatosan az égben vagyok.

Yvette fintorogva nézegeti a körmeit, majd vállat von.

- Tehát a haverok baja velem, az, hogy túl jó társaság vagy. Na, akkor hova is megyünk?
Yvette
Yvette
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 79
Hozzászólások régi : 378
Korábbi szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Yvette
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.W.O.R.D. főépülete Empty Re: S.W.O.R.D. főépülete

Témanyitás by Morsus Szomb. 17 Szept. 2011, 22:17

Balthazar vállat von.
- Gondolom, nyertünk. New York még...
Szava megakad kinéz az ablakon.
- Még megvan.
Mondja mosolyogva.
- Nem tudom merre megyünk.
Ezzel az asztalról felkapja a tárcáját.
- A kártyám mindenre érvényes. Jössz?
Kérdezi és kinyújtja a kezét.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

S.W.O.R.D. főépülete Empty Re: S.W.O.R.D. főépülete

Témanyitás by Yvette Szomb. 17 Szept. 2011, 22:28

- Nem, itt maradok és görög tengerpartról ábrándozom...

A szarkasztikus megjegyzés közben két gyors lépéssel szinte Balthazar mellé csusszan és átkarolja a derekát. Ahogy hozzásimul beszívja a férje illatát és élvezi a férfi testének melegét.

- Vezess, vigyél, vagy ahogy szoktál. Ha lehet New York még álljon egy ideig, holnap van egy elég nagy pénzes verseny... azt nem lenne rossz megnyerni. Bár lehet a főnök leteszi a haját, ha megint ellógom a javításokat. Mármint, amit ő nevez javításnak. Szerintem inkább befejezteti velem az állomást. Jut eszembe! Szerezz nekem olyan szexi űrrucit, meg irányító vackot. A múltkori nem állt jól és semmit nem lehetett megcsinálni benne. Elvesztettem a legjobb csavarkulcsom, most ott lebeg valahol a többi kacat között, amit kidobáltatok. El akarok menni megkeresni egyébként. Tényleg az volt a legjobb.
Yvette
Yvette
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 79
Hozzászólások régi : 378
Korábbi szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Yvette
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.W.O.R.D. főépülete Empty Re: S.W.O.R.D. főépülete

Témanyitás by Morsus Kedd 20 Szept. 2011, 18:44

Balthazar elmosolyodik és elkapja a lányt. Szépen megcsókolja majd a karjaiba véve elkezd rohanni. A sebességnek hála Yvette szinte semmit sem lát az egészből. Majd hirtelen Balthazar megtorpan.

Itt folytatjuk:
https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t909-new-york-i-varos-bankja#3745

A reag rövid ezért, amit ott látsz:
Balthazar teljesen lefagyott és lebénult, semmire sem reagál. Egy csapatnyi férfi, rendőr, biztonsági őr és izmosabb alak egy fehér kisbuszba rámolja be a pénzt és aranyat a bankból. Mindezt egy nő nézi mosolyogva.
S.W.O.R.D. főépülete 197099-193060-queen

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

S.W.O.R.D. főépülete Empty Re: S.W.O.R.D. főépülete

Témanyitás by Crimson Kestrel Vas. 17 Aug. 2014, 05:46

Csodás, már megint valami halál unalmas jármű jön. - Gondoltam. Tévedtem. A maga primitív barbár módján a gép egész kívánatos volt. És persze a vezetése számomra szigorúan tilos. - Főleg mert sose voltam még hasonló közelébe se. - Ami nem jelenti azt, hogy az út végére ne leshetném el az összes trükkjét a vezetésének! A pilótát látom, Attilan teljes könyvtára és a föld információs hálózata a rendelkezésemre áll, ha hadititok is ez a gép, biztos találok relatív hasonló műszerfalúhoz használati utasítást. A Shi'ar gépekhez képest biztos minden földi jármű majdnem pont olyan, mint ez a szememben.
Páncél! Rögzíts minél több adatot az irányításáról és az útról, később kielemezzük őket.

Vércse vagyok. Végre a saját elememben vagyok, nem valami vallatási szituáció, ahol ugyanaz az egyén szólít fel nagyobb kooperációra, majd lebasz hogy túl sokat mondtam. Nem tudta eldönteni mit akar! Kiképeztek teljes ellenállásra vallatás ellen, elvégre lehet hogy túléljük a lezuhanást ellenséges vonalak mögött, és kiképeztek engedelmességre. A kettő közt miért kéne bárminek is lennie?! Teleportáció?! Ha idő szűkében vagyunk, és gyorsan a valahol máshol lévő gépHEZ teleportálunk, csak akkor jöhet szóba.

Másfél órás út, hamar eltelik, a végére kezdem megérteni ezt a tólóhajtóművel ellátott vasalót. Fogadok hogy egy évszázada még levegőhöz közelebbi össz-sűrűségű gépeken lapátoltak rabszolgák az alsó szinteken izotópokat a kohókba. De ez már egész pofás. Kéne egy ilyen.

A S.W.O.R.D. főépületében Harcimadárra bízom magam. Neve is van persze, de az eddigi teljesítménye után csak a rangja és esetleg a teste érdekel, ő maga nem. Ha már legutóbb lebaszott azért, hogy azt tettem, amit kommunikációja szerint elvárt tőlem, akkor igazodjon ki helyettem ebben a bürokratikus útvesztőben. Én még a légtérben szárnyalok még, és oda vágyok vissza mihamarabb. Meddig akarnak még itt tartani, már egy kisebb örökkévalóság óta megy ez a lift lefelé!

_________________
Csak még egy dolgot írok át a reagomban, aztán alvás...
Crimson Kestrel
Crimson Kestrel
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 78
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Elveszve

Karakteradatok
Főkarakter: Crimson Kestrel
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.W.O.R.D. főépülete Empty Re: S.W.O.R.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Vas. 17 Aug. 2014, 09:50

//Előzmény: Las Vegas//

Résztvevők: Crimson Kestrel és Lar’syee Eleina / Harcimadár

Kestrel nem találta ehhez a géphez hasonlót, és ennek a gépnek a rendszerét sem volt képes feltörni, olyan erős tűzfalba ütközött a páncélja, amivel nem boldogult. Igen, a műszerfalhoz talált a páncél hasonlót, az adatok ugyanazokat a dolgokat jelezték, mint a Shi’ar gépeken, csak a nyelv és a számmérték volt más, mint az otthoniakon. Ez már sokkalta fejlettebb volt, mint azok, amiket a neten talált, ez már közelebb állt a shi’ar technológiához, mint a földihez. A páncél biztosítja a férfit, hogy rögzít mindent. A SHIELD negyed egésze egy nagyvárosban volt megtalálható, annak is egy félsziget déli részén meglehetősen nagy kiterjedésben. Az itt található épületek sokkalta fejlettebbek voltak, mint a kintitek, az egész azonban mégis érezhetően katonásnak készült, a funkciójuk volt a lényeg, mintsem a kinézetük. Ez már sokkalta otthonosabbnak tűnhetett Kestrel számára, mint a korábban látott dolgok. Több igencsak magas épület volt a negyedben, illetve egy alacsonyabb dombon épült darab is. Az egyik magasabb épületbe tartott a két shi’ar. Odabent a falak főleg fémesek voltak, mindenki katonai egyenruhát viselt, fegyvert hordott magánál. A SHIELD logója mellett többeken ugyanazt a jelet látta, mint a szürkepáncélosnál a másik városban. Az egész épületet bárki talán ridegnek titulálta volna, de Kestrelnek ez otthonos volt, némileg az akadémián érezhette magát újra. A shi’ar nő egy szobába vezette be végül, ez már messze nem kihallgató szobának tűnt, hanem sokkal inkább egy eligazítónak, vagy tárgyalónak. A terem közepén egy asztal, körülötte székek, magasan volt a helység, szép kilátás nyílt a városra és a negyedre. Az asztal közepére holografikus sugárzó letéve.
< - Meg kell várnunk valamelyik magas rangú tisztet, hogy ő tájékoztassa és igazítsa el magát – kezdte. – Szüksége van addig is valamilyen táplálékra? >

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.W.O.R.D. főépülete Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.W.O.R.D. főépülete Empty Re: S.W.O.R.D. főépülete

Témanyitás by Crimson Kestrel Vas. 17 Aug. 2014, 20:38

//* Naaa, nem is akartam feltörni. Még. Az majd a letelepedési engedély megszerzése után jön Razz *//

Oké, megvan a jelek értelmezése, láttam működés közben, innen már gyerekjáték lesz tesztelni a gép tűréshatárait! Feltéve hogy van valami mentőkapszula-szerű mechanikája, ha esetleg a játékot elveszíteném. Különben kénytelen leszek óvatosabb lenni... egy picivel.

A már-már otthonos környezet, hogy előtte kicsit repültem, és a földiek gépeiről hirtelen rendelkezésre álló kazal adat (na meg a tény hogy van egyáltalán szimpatikus gépük) nagyon jót tesz az idegeimnek. Elvileg az itteni hivatali köröket letudva elkezdhetek azon kotlani, hogy hogyan tovább, hogyan szerzek egy kellően dögös és gyors járművet, amivel kibírom pár héten át is, ha szükséges.
< - Meg kell várnunk valamelyik magas rangú tisztet, hogy ő tájékoztassa és igazítsa el magát – >
Fészkeljek nyugodtan a fenekemen, tiszta vétel, értettem.
< – Szüksége van addig is valamilyen táplálékra? >
- A szerelmedre éhezem, az lenne táplálék sóvárgó szívemenk.
- És a tested.

< - Köszönöm, jól esne valami számunkra is ehető ÉS tápláló, a földi ételek eddig nagyon ...különleges gasztronómiai élményeket nyújtottak, de csak éhesebbé tettek. Bármi jótanács, amit mint az embereket és a világukat jobban ismerőként nyújthatna? Majd hangot adok enyhe értetlenségemnek. ...És... miért van magasrangú tisztre szükség? - > Elvégre van a bolygón Shi'ar kolónia, túlestünk a mit keresek itt kérdéskörön, már csak annyinak kéne a kérdésnek lennie, hogy milyen biztonsági besorolást, engedélyeket, szállást és munkalehetőségeket kapok.

_________________
Csak még egy dolgot írok át a reagomban, aztán alvás...
Crimson Kestrel
Crimson Kestrel
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 78
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Elveszve

Karakteradatok
Főkarakter: Crimson Kestrel
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.W.O.R.D. főépülete Empty Re: S.W.O.R.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 18 Aug. 2014, 08:56

Résztvevők: Crimson Kestrel és Lar’syee Eleina / Harcimadár

A nő bólintott és kinyitotta az ajtót, majd kiszólt az egyik ügynöknek, hogy hozzon ásványvizet és szendvicset. Utána fordult vissza a
< - Az emberek igencsak élvhajhászok eddigi tapasztalataim szerint – mondta. – Vannak azonban ehető ételeik, amik táplálóak is. színészkedjen, próbálja elhitetni velük, hogy minden a lehető legjobb és úgy, ahogyan. Mindenen vitatkoznak és még a skrulloknál is jobban fennhordják az orrukat, ami szinte már-már lehetetlenség. Próbáljon meg toleráns lenni. >
A szavaiból érezhető volt, hogy a toleráns rész neki sem mehetett túlságosan és gondjai voltak ezzel. Az is könnyedén kiolvasható volt a szavaiból, hangsúlyából és testbeszédéből, hogy nem volt oda a világért. Amit Kestrel látott belőle, primitív volt és még az itt élők is keményfejűek voltak. végül a második részre is felelt.
< - Katonai előírás. A SHIELD vezetője ezt komolyan veszi. Egy merev katona, remek vezető. És ha szabad ilyet mondanom, Lord Gladiátornál is maximalistább. >
Kestrel is tudta, hogy a korábbi Praetor igencsak a maximumot követelte a saját embereitől. Az ajtó ekkor kinyílt és az egyik ügynök egy tálcán egy átlátszó palackban átlátszó folyadékot és egy hosszúkás barna valamiben ételt hozott – felvágottas, zöldséges bagett. Ha a férfi nekiállt megkóstolni ezt, akkor ez a korábbiak után már ízletesnek és táplálónak tűnt és érződött. Pár perccel később egy magasabb vöröses hajú harmincas évei közepén járó nő lépett be.
- Üdvözlöm önöket, White százados vagyok – mutatkozott be. – Megvannak az eredmények, Mr. Kestrel valóban tiszta. Felügyelet mellett elhagyhatja az őrizetet és szabadon mozoghat a városban. Itt maradhat a bolygón, de egyelőre nem hagyhatja el New York városát.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.W.O.R.D. főépülete Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.W.O.R.D. főépülete Empty Re: S.W.O.R.D. főépülete

Témanyitás by Crimson Kestrel Kedd 19 Aug. 2014, 06:02

Ehh, ez a tyúk... Egész kezdtem elhinni hogy mégis van remény számára, ahogy nem szeret itt lenni és nem akklimatizálódott túlzottan, de hogy Lord Gladiátornál is maximalistább földlakó?!
Na neee.
Esetleg paranoidabb... Amit eddig a földlakókból láttam, az még hihető lenne. Vagy talán annyira gépiesen fantáziamentes. De nem hiszem hogy pozitív tulajdonságokban vetekedne valakivel, akiről annyian elhiszik hogy egy egész galaxisra kiterjedő birodalmat is a helyes irányba tudna kormányozni! Főleg, hogy egy emberről van szó.
...De legalább ez a kaja már tűrhető. Még a végén nem kényszerülök tápanyag-kivonatokat beadni magamnak intravénásan.


Üdvözletem. Arra, hogy az eredmények szerint tiszta vagyok, igyekszem nem reagálni. Még jó, hogy tiszta vagyok, különben karanténban lettem volna otthon is! Hogyan hihetik, hogy észrevesznek valami a primitív gépeikkel, amit az otthoniak nem? - Ja persze, protokoll. Egy ilyen indokot teljesen el tudok fogadni. - A felügyeletem pontosan miben fog kimerülni? - Páncél, keress rá New York városára a bürokratikus értelemben, és mutasd adatokkal! - Megfelel, ha úgy definiáljuk New Yorkot, hogy a föld középpontjától a felszínnél a közigazgatási határra feszülő szabálytalan kúpból kimetszett rész, melyet a "tengelyére" merőleges, a föld felszíne alatt egy kilométerrel és a föld felszíne felett száz kilométerre meghúzódó síkok vágnak ki? Csak hogy legyen elég szárnyalási terem, és ne féljek a föld alá lemenni emberi épületekben.

_________________
Csak még egy dolgot írok át a reagomban, aztán alvás...
Crimson Kestrel
Crimson Kestrel
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 78
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Elveszve

Karakteradatok
Főkarakter: Crimson Kestrel
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.W.O.R.D. főépülete Empty Re: S.W.O.R.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Kedd 19 Aug. 2014, 09:45

Résztvevők: Crimson Kestrel és Lar’syee Eleina / Harcimadár

A páncél azonnal mutatta, hogy mekkora az érintett város, egészen nagynak minősült, mintegy 12 millió emberi lénnyel benne, vegyesen mutánsok és emberek. Itt volt a SHIELD központja, korábban az X-men is, de ők elköltöztek. Nem ez volt az ország fővárosa, csak az egyik államé, tengerparton feküdt. Nagyon sok adat volt, a lényeg, hogy öt nagyobb kerületből állt, kellően nagy területen lehetett így repülni, noha a légteret időnként megzavarták a repülőautók – odahaza csak ilyen volt már. Parkos, városias és tengeri területek határolták a helyet, nyugatra síkság, de az már egy másik állam volt. közlekedés a felszínen zajlott, illetve a föld alatt úgynevezett metrókkal.
- A felügyelete abban merül ki, hogy az elején 24 óránként jelentést tesz a központban, hogy merre járt, mit tett, ezenfelül három óránként bejelentkezik rádión, hogy még él és nem tett semmi törvénybeütközőt – mondta. – Amennyiben maradéktalanul eleget tesz ennek úgy enyhítésre számíthat.
A magasságra a nő felvonta a szemöldökét.
- A föld alá enm tudna menni, nincsenek a bolygón kiterjedt földalatti bunkerrendszerek, sem városok – mondta. – A magasságot illeti, a legmagasabb épület felett maximum száz méter, magasabb kizárt, mert zavarná a légi forgalmat és súlyos halálos kimenetelű baleseteket okozhatna ezzel.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.W.O.R.D. főépülete Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.W.O.R.D. főépülete Empty Re: S.W.O.R.D. főépülete

Témanyitás by Crimson Kestrel Szer. 20 Aug. 2014, 05:50

Nem is olyan kis város, lesz bőven elég hely a levegőben fordulni.
- A felügyelete abban merül ki, hogy az elején 24 óránként jelentést tesz a központban, hogy merre járt, mit tett, ezenfelül három óránként bejelentkezik rádión, hogy még él és nem tett semmi törvénybeütközőt – mondta. – Amennyiben maradéktalanul eleget tesz ennek úgy enyhítésre számíthat. Belül felszisszenek. Nem tettem semmi törvénybeütközőt... fogadok, hogy mivel nem elég fejlettek a járműveik mesterséges intelligenciával való felruházáshoz, valami túlkomplikált közlekedési rendjük van.

– A magasságot illeti, a legmagasabb épület felett maximum száz méter, magasabb kizárt, mert zavarná a légi forgalmat és súlyos halálos kimenetelű baleseteket okozhatna ezzel. És ezen a ponton elfog a pánik.
Akkor mégis mi a fenét fogok csinálni?! Arcomon egyértelműen leolvasható egy pillanatra az iszonyat. Ez rosszabb, mint ha az idegen népesség korlátozása érdekében kötelező sterilizációt vezettek volna be! Azt legalább utólag kezelni tudják otthon!
Gondolkozz! KELL lennie alternatívának!
Páncél, a földfelszíni emberi közlekedési eszközök közül melyik a legdögösebb, és keress rá van-e olyan térség New Yorkon belül, ahol a törvények kevésbé korlátozzák a használatát!
Pillanat! Valahogyan kiképezték ennek a vasalónak a pilótáit is! Vajon mennyire fejlett a szimulátoruk, és hogyan jutok be oda?
Vagy... barbár bolygó, barbár élvezetek! Vajon élőlények közt van olyan, ami új, és ezért kellően érdekes élményt nyújt? Idáig süllyedtem, jószágokat akarok meglovagolni...
Páncél, infot!

_________________
Csak még egy dolgot írok át a reagomban, aztán alvás...
Crimson Kestrel
Crimson Kestrel
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 78
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Elveszve

Karakteradatok
Főkarakter: Crimson Kestrel
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.W.O.R.D. főépülete Empty Re: S.W.O.R.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Szer. 20 Aug. 2014, 09:37

Résztvevők: Crimson Kestrel és Lar’syee Eleina / Harcimadár

A nő láthatóan észrevette Kestrel kétségbeesését, ennek ellenére nem reagálta azt le. A páncél azonban azonnal nekilátott annak, hogy milyen közlekedési módok, vagy ehhez kapcsolódó sportok vannak. Hamar rá kellett jönnie a férfinak, hogy a gyanúja beigazolódott, valóban rémesen primitívek voltak az emberek ilyen szempontból. A páncél az elejétől mutatta az egészet, a saját magad által hajtott biciklikkel kezdte, majd következtek a motorok, a kicsiktől egészen a versenymotorokig növekvő köbcentis tankkal. Ezekből mutatott néhány repülő verziót is, majd az autók jöttek, az olcsó energiagazdaságos és környezetkímélőtől haladva a luxuskategóriáig, majd a versenyautókat is, meg a formula 1-eseket is. Mindegyikez mutatott megfelelő végsebességet is. Autókból már volt több repülő verzió is, mint amivel a másik városban már utazott. Ezek után jöttek a tankok és páncélozott járművek, majd víziek, jet skitől kezdve a motorcsónakokon át, a vitorlásokig, jachtok, majd hadihajók és repülőgépszállító anyahajók. Légi járművekből a siklórepülőkkel kezdte az adatokat, majd egyszerű kis utasszállítók, majd a nagyok, aztán vadászgépek, míg végül a itt a keleti parton főleg New York közelében levő Fury nevezetű aranyszínű helicarriert is. űrhajók, vagy ehhez hasonló dolgok minimálisak voltak és főleg a képzelet szüleményei. Állatokon is lehetett lovagolni, ezeket is mutatta, teve, strucc, elefánt, ló, stb. Ami a törvényi szabályozást illette, a legtöbb járműhöz jogosítványt kellett szerezni tanulmányi procedúra végén, utána voltak megfelelő helyek, ahol használni lehetett ezeket. Ami az állatokat illette azoknak is megfelelő helyek voltak szabva a városban. A szimulátorokra is adott ki adatot, a legmodernebbeket értelemszerűen a katonaság használta és oda nem lehetett bejutni, de voltak játékok is, játéktermekben, ami mindenkinek elérhető volt.
- Nos Mr. Kestrel? – kérdezte a nő, hogy nem kapott válaszokat.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.W.O.R.D. főépülete Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.W.O.R.D. főépülete Empty Re: S.W.O.R.D. főépülete

Témanyitás by Crimson Kestrel Csüt. 21 Aug. 2014, 05:54

Pókerarc Kestrel, pókerarc! Nem kell rögtön teljes törött szárny és próbarepülés szindrómákba esned, ráérsz még azzal később is, ilyen rövid idő után jócskán szégyen lenne...
Motor, Jet ski, lovak, játéktermek.
És ha azok nem jönnek be, még mindíg lehet egyéb <adrenalinforrásokkal> foglalkozni, hátha rendelkeznek az emberek kellő kreativitással ezen a téren.
- Elfogadom a feltételeket, bár lenne még kérdésem. Milyen segítséget kapok a beilleszkedéshez, hogyan szerezhetek pénzt, és milyen gyorsan lehet vezetési jogosítványt szerezni?

// Részemről ennyi, ha elenged, "<Live long and prosper!>", és távozok. //


A hozzászólást Crimson Kestrel összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 21 Aug. 2014, 19:13-kor.

_________________
Csak még egy dolgot írok át a reagomban, aztán alvás...
Crimson Kestrel
Crimson Kestrel
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 78
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Elveszve

Karakteradatok
Főkarakter: Crimson Kestrel
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.W.O.R.D. főépülete Empty Re: S.W.O.R.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 21 Aug. 2014, 09:08

Résztvevők: Crimson Kestrel és Lar’syee Eleina / Harcimadár

A nő láthatóan megkönnyebbülten bólintott arra, hogy Kestrel elfogadta a feltételeket. A további kérdésekre azonnal felelni akart, de láthatóan a jogosítvány kérdésén meglepődött. Nem várta, hogy egy idegen első kérdése ez legyen. Valószínűleg ahhoz szokott hozzá, hogy miért ennyire primitív minden itt.
- Segélyként 200$-t kap hetente – mondta. – Itt a SHIELD-en belül van programunk, ami más világokból, realitásokból érkezett személyeknek van fenntartva és segíti a beilleszkedést. Oda elmehet, ha szeretne. Pénzt szerezni munkával lehet. Munkavállalás ürügyén, egyelőre örülnénk, ha a SHIELD-en belül vállalna valamit, nem kötelező katonait, vagy terepmunkát. Tolmácsként is örömmel látnánk, vagy tanácsadónak. A kapott segélyből itt a negyedben, vagy odakint bérelhet lakást magának, ahol élhet.
Itt megállt, hogy lássa, hogy megértette-e a férfi, hogy mit mond majd a jogosítvány előtt vett egy nagyobb levegőt.
- Minden járműre külön kell jogosítványt szerezni – felelte. – De nagyjából mind ugyanúgy néz ki, elméleti és gyakorlati tanfolyamra, képzésre kell járni és utána vizsgát tenni belőle.

//Ezzel befejezted az első kalandodat. Adatlapon tüntesd fel, hogy kapsz 200$ heti segély, amíg nem találsz munkát, mivel kredited nincs, így heti 100$-ért tudsz lakást bérelni, valami lepukkantabb darabot, vagy egy normálisabbat itt a SHIELD negyedben. Amennyiben vállal munkát itt Kestrel, akkor a 200 dolcsi helyett a 700-at írd fel heti fizetésnek és abban az esetben 350$ a lakás bérlése kint, a negyeden belül 250. (mindig a fizetés fele egyébként)Utána, ha gondolod itt kérhetsz KM-et, vagy itt játékostársat. Ahogy néztem Doctor is keres magának vkit, ő is új a bolygón nagyjából. Így remek páros lennétek ^^//


//Folytatás: Aromata et commeatus//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.W.O.R.D. főépülete Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.W.O.R.D. főépülete Empty Re: S.W.O.R.D. főépülete

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.