S.H.I.E.L.D. főépülete

12 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 12 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 05 Feb. 2018, 08:02




Előtörténet
LINK

Kaland
Rés a pajzson?
Kaylyn Amara von Hessen grófnő
Grófnő, szörnyvadász, WAND ügynök


Játékostárs(ak) neve: Meadow Kerr-Osborne, Leon Gross és Jeff Hewer


~ Helyszín: SHIELD főépület ~
kép:

//Előzmény: Tárgyalók//

Összeráncoltam néhány pillanatra a homlokomat, nem hittem volna, hogy belemegy abba, hogy teleportálással haladjunk a főépületbe, sem azt, hogy engedi a nőcit itt maradni. De mivel engedte, így őt kihagytam a teleportálásból. Azért sokkalta megnyugtatóbb volt itt hazai terepen lenni. Egy pillanatra felvontam a szemöldököm, amikor a portást említette. Nem lett volna egyszerűbb Víziót? Vagy pedig csak én lustultam el ennyire, hogy máris őt kérdeztem volna. Azonban most furcsa volt a fazon, elsőre azt hittem, hogy megint gúnyolódik, de nem láttam ezt rajta. Így mivel kivételesen normális volt, én is úgy bólintottam neki.
- Rendben – feleltem. – Menjünk, de lehet, hogy Vízió egyszerűbb lenne és gyorsabban megtudná mondani ezt.
Mégsem olyan átkozottul lassú, hogy bepötyögni azt, hogy helyileg hol vannak. Ennek ellenére, ha mindenki készen volt, akkor igyekeztem elindulni a főépülethez. Mivel ismertem járást, így reméltem, hogy nem tévedek és azt is, hogy egy ismerős személy lesz a „portán”, vagy információnál próbálom az ott levő személyt megszólítani és közben az igazolványomat is leteszem a pultra, hogy ne akadékoskodjon, ha úgy alakulna.
- Merre találom Bogdan és Brenton ügynököt? – kérdeztem.
Ha szükséges, akkor a keresztneveket is mondom, bár nem átlagos nevek, így nem valószínű, hogy több is lenne belőlük a SHIELD-nél.

felszerelés/egyebek:



_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 12 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 12 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szer. 07 Feb. 2018, 06:06

Úgy látszik a kocsikázást és a kikérdezést ki kell hagyniuk. Teleport lesz és az igazgató nő ott marad az ENSZ épületében.
~Ez nem ér. Ennyi erővel én is maradhattam volna. Nekem is az információ keresés a szakterületem. Rühellem a terep munkát. Nem illik hozzám ez a hősködés. És még a cigiszünetem is elmarad. Nagyszerű!~
Mindenesetre ő nem panaszkodik. Ez a belső panaszkodás sem teljesen igazi. Nem hiszi, hogy annyit kell hősködnie mint múltkor a HYDRA támadás során mikor istenekkel és hulkokkal találkozott meg szuper bűnözőkkel. A SHIELD területén ki akarna feltűnősködni ha rosszban sántikál? Az utazás tagadhatatlanul gyorsabb volt így. És úgy látszik, hogy itt a lány veszi át a stafétát. Most mindenki őt fogja követni. Mondjuk eddig is így volt. Leon kikereste az adatokat amiket a lány döntött el, hogy miképp osztja meg. Ennek a Hewer-nek a stílusa gyorsan megváltozott. Leon kezdi sejteni, hogy milyen alak lehet ő. Megjegyzést azért nem fog tenni. Ahogy a parancs szólt követi a lányt és ráhagyja a beszédet. Ő gondtalanul nézelődik.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 12 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Sandman Szomb. 10 Feb. 2018, 19:26

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Rés a pajzson - a pajzs..vagy a rés...
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:

- Kaylyn von Hessen
- Leon Gross
- Jeff Hewer

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

A triumvirátus elindult a bejárat felé. Az ék élén Kaylyn haladt, jobbra mögötte Leon, balra mögötte Jeff. Gyakorlatilag megállás nélkül a biztonsági pultig. Az ott dolgozó őr felnéz. Végigméri az érkezőket, majd a monitorjára pillant miközben feláll.
- Jónapot kívánok. Igazolványokat, belépőket kérek. - mondja sztoikos nyugalommal az őrvezető. Miután megkapta a kért dokumentumokat, és leellenőrizte őket, kiállított Jeffnek egy látogatói belépő kártyát. - Kérem uram, ezt mindig jól láthatóan viselje. - teszi hozzá, miután átadta a kitűzőt. Mikor végeznek az adminisztrációval, megjelenik mellettük egy egyenruhás, egy tablettel a kezében.
- Asszonyon, uraim. Shelton főtörzszászlós vagyok. Az igazgató küldött önök elé. Bogdan ügynök a szálláshelyén van, Brenton pedig az állomáshelyén dolgozik. Melyikükhöz kísérjem önöket először? Szükségük van erősítésre?

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 12 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Vas. 11 Feb. 2018, 00:00




Előtörténet
LINK

Kaland
Rés a pajzson?
Kaylyn Amara von Hessen grófnő
Grófnő, szörnyvadász, WAND ügynök


Játékostárs(ak) neve: Meadow Kerr-Osborne, Leon Gross és Jeff Hewer


~ Helyszín: SHIELD főépület ~
kép:

Egyik fazon sem szólt semmit, micsoda savanyú szőlő mindkettő… én pedig mentem, a pultnál odaadtam mindenemet, amit kértek. Pillanatokon belül amint mindenkit leellenőriztek, illetve még kapott kártyát Hewer is megjelent egy ügynök is mellettünk.
- Kaylyn von Hessen speciális ügynök, WAND – mutatkoztam be a fazonnak.
Végre terepmunka, vagyis most kezdődik. Kit is látogassunk meg elsőként? Jó kérdés, de talán a nagyobb lelépési lehetőségre Bogdannál volt, hogy a szállásán van, a másik Brenton ha lelépni akar, akkor a többiek még megtudják gátolni. Erősítés, aranyos vagy fiacskám, kell a halálnak erősítés. Ha nem tudjuk ketten megoldani, akkor akár ki is rúghatnak minket, vagy engem, ha egyedül nem tudnám leszerelni őket.
- Erősítés nem szükséges, bár figyeljék Brenton ügynököt, ha távozni akarna, akkor ne engedjék. Nem tudom, hogy kell-e szökéstől tartani, de ne kockáztassunk. Elsőre pedig Bogdan ügynököt látogatjuk meg.
Mondjuk azt jó lett volna tudni, hogy ezek ketten ismerik-e egymást, vagy állnak-e bármiféle kapcsolatban egymással. Ha igen, akkor bármelyikhez megyünk tudná a másikat figyelmeztetni, már ha sárosak bármiben is. Tudom, ezen a helyen mindenkit megillet az ártatlanság védelme, amíg az ellenkező nem bizonyított, én pedig nagyon reméltem, hogy nem volt semmi emögött és a fejesek tévednek.
Ha Shelton elindul a kért címre, akkor követem, remélve, hogy mindannyian követnek. Ha megérkeztünk, akkor bekopogok az ajtón, némi egészséges paranoiával úgy állva, hogy ne közvetlen az ajtó közepén álljak, hanem inkább valamelyik falhoz közelebb. Nem egyszer volt már, hogy rám lőttek ajtón keresztül, így ez inkább megrögzülés csupán.

//Remélem nem gond, hogy ennyit haladtam előre a reagban.//

felszerelés/egyebek:


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 12 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 12 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szomb. 17 Feb. 2018, 15:01

Most bevetésen vannak. Felesleges beszédnek helye nincs. Pedig Leon szívesen kifaggatná Hewer-t még úgy is, hogy szinte biztos nem kapna válaszokat. Követi a nála fiatalabb lányt és szó nélkül odalép a pulthoz. A papírokra bólint és átadja ő is a sajátját. Hewer kap egy átmeneti belépőt és mire végeznek jön egy fickó, aki azon a rangon van amire Leon is szívesen eljutna. Egyedül vinni egész ügyeket és olyan információkhoz hozzájutni mint most nem igazán kedvére való lenne. A felelősség és a többi nem annyira érdekli, de elviselné ezekért cserébe. A kolléganő nem kér erősítést. Leon sem gondolja, hogy szükség volna rá. Persze történhetnek olyan dolgok amik minden tervet áthúznak, de itt a SHIELD területén remélhetőleg nem történik ilyesmi. El lett döntve az is merre mennek úgyhogy akár indulhatnak is. Az ajtónál ő is biztonságosabb helyzetben várakozik.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 12 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Kedd 20 Márc. 2018, 18:11

//Mivel Paci határozatlan ideig szabira ment/lelépett, a kalandot lezárom, mivel csak nagyvonalakban tudom, hogy mi lett volna a kaland így lemesélni sem tudom és semmilyen instrukciót nem kaptam, így lemesélni sem tudom. Ennek fényében a nyomozás azzal ért véget, hogy nem volt belső dolog, sem nemzetbiztonsági ügy, egy külsős terrorista csoport volt az, akik még korábban a tisztogatás előtt helyeztek el, töröltek dolgokat, vagy zsarolással tetették mindezt a tisztogatás után. Szóval a dolgok úgy voltak, ahogyan a karaterek tippelték, hogy csak ráfogni akarták a cégre ezeket. Kaylyn megkapja az 5 hónapos tanulási időt.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 12 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 12 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

12 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.