Roosevelt sugárút

5 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Hazátlan Kedd 13 Szept. 2011, 10:17

Úgy tűnik az eddig csak némán és tétlenül lézengő egyén is megmozdult. Bár nem sok figyelmet kap tőlem, sokkal inkább a szőke férfi, akit az energia kalapácsom alá próbáltam elnyomni. A csapás után szembesülök a sikerrel, de ez még nem ad okot az örömre. Arcom meg sem rezzen, megtanultam az utóbbi évekbe, hogy soha nem becsülhetem alá egyik ellenfelemet sem. Úgy tűnik ez elegendő volt ahhoz, hogy véget is érjen a harc, de még mielőtt fellélegeznék a férfi keze megmoccan. Nem tetszik ez nekem. Ekkor szembesülök a regenerációs képességével. Nagyszerű... Morgok pár szót orrom alatt, majd hátrálni kezdek és készülök a második csapásra. Nem tudom még hogy hogyan fogom legyőzni, de megtalálom a megoldást. Átkozott gyógyító faktor! Fél füllel hallom csak amit az egyik civil mond a türelemről vagy miről, és csak egy pillanatra tekintek a köpenyesre, aki távolabb szökken. Van most sajnos problémám elég, így ennyivel le is tudom a duót, és figyelmemet ismét a szőke alaknak szentelem. Regeneráció? Vajon ha nem kap levegőt a tüdeje akkor hogy gyógyítja fel magát? Apró, alig észrevehető mosoly jelenik meg rajtam, úgy érzem valamire rá tapintottam, és talán ezzel szert teszek némi előnyre. A kalapácsot formázó energiát szerte foszlatom, majd egy hatalmas burkot formázok amibe ellenfelemet próbálom bezárni. Ha ez meg van, a burkot olyannyira leszűkítem, hogy csak éppen elférjen a benne raboskodó egyén, és a levegőt hamar elhasználja, így kómába essen. Ha szabadulni próbálna minden erőmmel azon leszek, hogy fent tartsam az energia mezőt. A levegő hiánya talán úgy is legyengíti majd támadó lépéseit.

_________________
Karakterek: Tyson Chandler - Hazátlan; Tyson Chandler - Alternatíva;
George Strong - Gabriel; Charles O'neil; Fu-Hang Katemi - Árny

Hazátlan Felszerelés/fegyverek:
Telepata blokkoló sisak, Speciális golyóálló mellény, Éjjellátó, Katonai kés, Sokkoló, CZ-100 lőfegyver, s&w .500 magnum, PDW, Shotgun, 2x SMG, Sniper, 3xEMP gránát, 9xRepeszgránát, 1xFoszfor gránát, 3x Hang gránát, 3xTaposóakna
Eszközök:
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró PDA, Mobiltelefon, iránytű, svájci bicska
Egyéb:
5db csokoládé, ragtapasz, fertőtlenítő, sebkötöző, gyújtó
Hazátlan
Hazátlan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 168
Hozzászólások régi : 1005
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Patriot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Henry White Kedd 13 Szept. 2011, 21:09

Talán még magát is meglepi egy kicsit a mozdulatainak a sikere. Leszúrja a démont, majd a papírost is magához veszi. Talán ezzel sem tud majd mit kezdeni, de legalább a démonhoz sem kerül. Közben a páncélost figyeli, aki a másik férfival harcol. Míg a másik még mindig csak álldogál.
Gyors pillantást vett a tekercsre majd az övébe gyűri, miközben körbe pillant. Újabb démonszerűségek közelítenek, ezúttal az imént leszúrt férfihoz. Tétován pillant körbe, nagy a kísértés hogy lelépjen, de inkább egy nyílpuskát elővéve, a páncélossal harcoló férfit veszi célba, aki háttal áll neki, s megpróbálja lábon lőni azt.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Árny Kedd 13 Szept. 2011, 21:28

A terv sikeres, és a lény halottan csúszik le a pengéről, majd átváltozik valami indiánná. Furcsállva nézi végig a dolgot, dehát ilyen ez a mai világ. Megbizonyosodik róla hogy itt nincs több tennivaló, legalább is harc terén, majd ha minden oké deaktiválja a páncélt, mely felveszi az alkardísz alakját, s a penge is eltűnik. Végig néz a többieken, majd a másik mágust figyeli. Úgy tűnik ismerte, legalább is tudta hogy ki a halott, őt pedig érdekelte a dolog de nem akart kérdezősködni. Végül a kérdésre Huniverre pillant.
- Hasznunkra lehetne, az egyik ilyen lényt egymaga ütötte ki. - Kezdi, majd ismét végignéz rajta. - A probléma csak ott van hogy többet menekül mint kéne, ettől függetlenül hasznos lehet. - Látja végül be. - Csupán harcra kell bírni.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Jeremy O'Connor Kedd 13 Szept. 2011, 22:24

- Nem vagytok szimpatikusak. - mormogja maga elé Jeremy. Eközben bal kezével kitör. Karja íves mozdulatot ír le és miután fentről lefelé hívja a szél erejét, a virsliszerű, egyszemű lények elé próbálja irányítani a légáramlatokat. Ezzel egy időben, de a másik kartól függetlenül, a jobbja is kitör de az lefelé. Így a világító szemű, sziklához szegezett férfi felé tartók "lábai" alatt is elsüvíthetnek a légáramlatok. Jeremy addig bűvöli a szeleket, amíg úgy nem érzi, hogy elérte a menet elejét. Ekkor fentről lecsap és az onnan érkező szelet, olyan harminc centis magasságban megpróbálja visszahajtani. Az alulról érkező természeti erőt pedig kicsit előrébb, hogy ne ütközzön a felső réteggel, hajtja vissza. Nem csak elgáncsolni próbálja a furcsa lényeket, hanem megállítani. Időt nyerni bárkinek aki megpróbálja kiszabadítani a leszúrt férfit.
Jeremy O'Connor
Jeremy O'Connor
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 21
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Jajjmár Kedd 13 Szept. 2011, 22:24

Gyilkos vigyorra húzodik a szám, automatikus. Mint az ajtó ami kinyílik előttem. A mosolyomról az ördög jelenléte húzza le a bőr leplet. A pillantása most, kilétének tudatában lecsupaszít. A sötétben pislákoló ízzó fény vagyok. Bátoságom, fényem a sötétben csupán hatalom vágyam erősíti. Így térek vissza és lesz a fejem ismét, tiszta. Tele káosszal, örvénylő foltokkal a mag körül, mely én vagyok. Legyőzhetetlen erő, a káosz ügynöke. Ha szorul is az üstöke a teher alatt. Halk kucogást kezdek eregetni, de mielőtt fellobbanna bennem valami lecsillapodik és a nevetés előtt kérdésre nyitom a szám.
- Van más választásom? - Kérdem rövid komolysággal, ahogy halkan kezd kitörni a nevetés.
- Na ugye, na, na csak azért. - Nyögöm akadozva a nevetésem fojtogatva. Sziszegésekkel, össze szorított fogakkal csökkentem a nevetésem.
- Amint az ördög prádát visel Jester neki is veselkedik. - A többit remélem magától megossza velem a poklok ura, miközben a banánt felveszem a földről, hátha vissza kapom a magnumom a melóra. Nem is lepődnék már meg ha az újabb kihívás akármelyik pillanatban érkezne. Csúfolt volt a mai estém eddig is...
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by BlackMail Kedd 13 Szept. 2011, 22:26

Végre egy kis csapatmunka a furcsa páncélos fickótól. Szóval ezek a dögök, jobb szó híján Wendigók, legalábbis ezt mondogatták, alakváltók. De ezt a fickót utoljára az első wendigo megjelenésénél láttam, ezek szerint ezek amolyan vérfarkas féleségek. Baromi jó! Zombik, vérfarkasok, fura páncélos fickó és egy mutáns, ebből még egy TV showt is lehetne forgatni, mondjuk Odaát címmel.

- Jason Kariel névre hallgat a "kis ember" és a SHIELD ügynöke. Megkérdezhetném, hogy kit ért "mi" alatt? - válaszolok a zombis fickó szavaira. - Ami pedig a méretváltót illeti képességei lopakodás esetén jól jöhetnek, persze csak akkor, ha össze is tud menni és nem csak megnőni. Mire képes ez a bot, ha már engedelmeskedik nekem és mi a fene folyik itt? - teszem fel a kérdések kérdését.

Ha jönne még egy ilyen wendigo, akkor a bottal próbálom "lelőni", nem tudom, hogy miket tüzel ez a cucc, de hasonló a repulzorhoz, ahogy látom. Ha bárki más próbálna nekem esni, akkor is a bottal támadok.
BlackMail
BlackMail
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 121
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: BlackMail
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Dr. John Huniver Szer. 14 Szept. 2011, 07:09

Módfelett nem örül, hogy zombi kezek tapogatják. Még a végén az egyik enyveskezű elcsórja a tárcáját. Nem is beszélve arról, hogy ezek az AIM-es kollégák még sehol. Ennyire lehet rájuk számítani!
Nem kicsit nyugtalan mikor Fekete Talon az ő hasznosságát firtatja. Igyekszik azonban nem reagálni, de a félelem eluralja elméjét, ami most nem pörög valami jól. De teste készen áll, hogyha kell, harcoljon az életéért. Mert láthatólag azt már nem fogja tudni kivizsgálni, hogy miképpen is változnak át emberek wendigókká. Számára hasztalan ez az este. És még sört se ihatott.
A pengés fickó végül is pozitívan nyilatkozik róla. Ha ez a zombikirály hallgat rá, akkor megmenekült. Igaz, nem igazán fűlik a foga ahhoz, hogy bárkivel is harcoljon, de egyenlőre bele kell mennie a dologba. Igaz, ő tudós, nem katona, meg shieldes mint a másik kettő. Nem a harc a fő szakterülete. Pusztán önvédelem. Amihez hozzá tartozik a menekülési ösztön.
Egyenlőre nyugton marad, de ha a zombik ártalmára vannak, akkor használni fogja képességét és kiverekedi magát.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Svarog Csüt. 15 Szept. 2011, 19:03

Svarog most röhögött volna. Ez a helyzet.
A röhögve a nőt fenyegető pisztolyos.
A csinos szöszi, aki a sírva fordul felé.
Olyan sablonos. Azt a rohadt, aki ilyet kitalál az már nem tiszta, hanem pokolian hülye!
Svarog megvakarja a tarkóját.
- Látom, hogy elég durva a helyzeted. De szerintem a kacarászó kis Jokerünk, amint te segítségért fordulsz felém, kihasznál a helyzetet, és mindkettőnknek neki menne. Valamint te annyira belenél sokkolva, hogy... na hogy ott állnál mint a sóbálvány. Láttam ma este sok baromságot, és szerintem a tiéd az eddigi legröhejesebb, akárki vagy mi is legyél.
Svarog széttárta a karját.
- Az utcán nőttem fel basszus, ne nézzél már madárnak! Úgy vagy bajbajutott csaj, mint én Amerika Kapitány!

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Morsus Pént. 16 Szept. 2011, 22:48

April és Balthazar - Metró
April a könyvbe pillant és a szavak furcsán táncolni kezdenek a szeme előtt. Lassan örvényé válnak, mintha csak elnyelnék őt.

Legyintek Baltinak
- Ne hallgass nőkre. Majd ha házas leszel rájössz. A lényeg, hogy semmi baj nem történt.
Indulok lefelé miközben az öltönyös vámpírok néznek minket. Majd meghallom, hogy valami koppan.

Zack rohanni kezd és ott hagyva Baltit az egyik padhoz megy, ott felszedi a földről a nyáladzó, semmibe bámuló Aprilt. A könyv a kezében van kitárulva. Morsus egy intéssel bezárja. karjaiba veszi az őrületbe veszett lányt és fel állva a kijárat felé fordul.
- Vedd fel a könyvet.
Parancsolja komor hangon Balthazarnak és a férfi csak nyers lángoló dühöt láthat a mágus szemében. Megindul felfelé.

Steph, Balthazar és Halla - Antikvárium előtt
Kymera támadása elől a páros hátrálni kezdett az egyik varázs az arca elé egy robbanást csapott. Ettől köhögve kezdett köpködni és mire újra varázsolt volna Thorhalla elteleportálta.
Steph és Halla ekkor látják meg Morsust karjaiban a megőrült Aprilel, mögötte a vámpírokkal, akik nem szólnak semmit.

- Látta a könyvet. Steph, vidd őt be a SHIELDhez, szólj nekik, hogy senkit se engedjenek be ide - mondja a lánynak, majd Balthazarra néz. - Add neki oda a könyvet - végül Hallára, Baltira és a vámpírokra néz. - Ti velem jöttök. Ma ezt befejezzük.
Hangja rideg és ellenvetést nem tűrő.

Patriot, Henry, Jeremy és Iván - Sötét Dimenzió
Patriot sikeresen buborékba zárja az ellenfelét, aki lassan eszméletét veszti és megfullad. A gömböt ekkor éri Henry nyila és szét is töri. A férfi lezuhan és szinte azonnal köhögve levegőt kezd venni. A kését felkapva végig vágja Patriot sisakját aktuálisan valamennyire felvágva a fémet és üveget az arcánál.
Henry mellett Zarathos jelenik meg kezével megérinti a számszeríjat, ami meggyullad és markában össze is törik azonnal.

- Te nem vagy ember.
Mondja érdeklődve.
A szelek minden erejük ellenére csak lassítják az óriásokat. Az élő kőszobrok egy pillanatra sem állnak meg. A kést kicsit nehéz mozgatni, de egy nagyobb megerőltetéssel sikerül kiszakítania kőből és a férfiból Jeremynek.


Svarog és Jester - Házak teteje
/Jesternek/
Mephisto kacagni kezd.
- Kedvellek. Vicces vagy. Jól megleszünk. Ölj meg nekem pár alakot cserébe megkapod, amit csak akarsz. Egyszerű nem? Szeretem az egyszerűt.
Mondja mosolyogva. Mikor kezét nyújtja és Jester is megfogja azt kettejüket vöröses fény borítja be.


/Jester és Svarog/
A nő és Jester vöröses fénybe borulnak majd Svarog lábai elég a nő feje gurul. A füstből Jester emelkedik, ki, de most a a sárgás maszk... már nem maszk. A töklámpások valódi lángoló tökök, akire csak gondolnia kell. És a külseje...
Roosevelt sugárút - Page 5 78164-26758-demogoblin
Roosevelt sugárút - Page 5 138231-198205-demogoblin
Érdekes. Jester nem látja Mephistot, de a városban vörös aurával látja a megjelenő démonokat és kékkel a mágusokat, még falakon keresztül is.

/Képességek: Tökbombák teremtése akarattal egyszerre egy kézbe egyet, kézből pokoltűz lövése, látja a misztikus és démonikus lényeket aura szerint, igen, sárga bőr, vörös szemek és egy nem picit hosszú nyelv. A lista bővülhet idővel./

Blackmail, Huniver és Árny - MarksMart
Talon bólint.
- Akkor a férfi a hasznunkra lehet - Blackmail kérdésére elgondolkodik. - A bot pajzsot teremt vagy támadt, de azt már tudod. Úgy tudom hordozója misztikus erőit erősíti meg. Figyelem, nem akarok nyíltan szembe szállni egy démonnal és seregével, de talán ennyien áttudjuk verni és letudjuk győzni nyílt konfrontáció nélkül. Először is megszerezük a többi misztikus ereklyét az ügynökei elől. Indulhatunk?

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 17 Szept. 2011, 10:49

Megkönnyebbülten sóhajtottam fel, amikor a nő zöld füst kíséretében eltűnt a sugárútról. Halla felé pillantottam, vajon elárulja, hogy hova is küldte? Kizárt, vagy ha igen, akkor is hazudik. Így akkor azt hiszem, hogy jobb is, ha hagyom ennyiben a dolgot. Ám ekkor valami olyasmit láttam meg abban az irányban, amerre a többiek mentek, amit soha, de soha sem akartam. A vörös hajzuhatagot Zack karjaiban. Mi? Mi történt, hogy nem a saját lábán jön? Az ősi istenekre! Tétován léptem feléjük néhányat, amire igazából szükség sem volt, mert jöttek, amikor megláttam, hogy a barátném miként néz ki. Nem! Zack-re pillantottam, aki máris mondta, hogy mi is történt. Belenézett a könyvbe? Ezek szerint nem érte utol vagy hagyta… dühtől izzó szemekkel néztem Balthazar-ra, miközben a könnyeim végigperegtek az arcomon. Még hallottam a szavait, amire tétován bólintottam, de most nem érdekelt.
- Megöllek! Az Ősi istenekre esküszöm, hogy megöllek! – üvöltöttem Balthazar-ra. – Egy utolsó alávaló hitvány féreg vagy, semmi több!
Karddal a kezemben indultam el felé, nem érdekelt, megölöm! A vére fogja az utcát mocskolni és még ez is kevés lesz azért, amit April-lel tett.

- Még mielőtt túlságosan is élveznéd az egészet drágám – mondtam. – Ismerem magam.
S csettintettem, mire ő a könyv s a vörös is nem sokkal Miller mellett jelent meg.

//Folyatatás: SHIELD főépülete//


Unottan s méla undorral mértem végig a megérkezőket, vámpírok s az X-men hírhedt bűvésze, hiszen még mágiahasználónak is szórakozásból nevezném. A fiaim jobban használják két évesen, mint ez itt. A kicsi Stephanie s Zacharias dühe pedig kész felüdülés volt ezen a helyen, már csak a pánik s félelem hiányzott, s ez az este kész lakoma lenne számomra. Elégedetten mosolyogva fordultam Zacharias után, felüdülés volt a dühében s haragjában szinte fürdeni, amilyen erős s átható volt.
- Ily nyers dühöt régen éreztem bárkitől is halandó – mondtam. – Csábító…
S utoljára is saját magam voltam mikor atyámmal harcoltam máskor. Végignéztem újra a többieken a parancs elhangzása után s felkacagtam. Roppant mulattatónak találtam, hogy ezekkel akarta megállítani a világvégét.
- Ezek? Mik rettegnek s mozdulni sem mernek a jelenlétemben? – kérdeztem nyűgösen. – Rájuk sem kell nézni h látni, hogy mind retteg tőlem, igaz drágáim? S te jobb lesz, ha ezek után kerülöd a kis halandót - mosolyodtam el gúnyosan a halandó felé. - Isteni eskütt tett, s azokat be szokás tartani. Meg fog ölni téged.
Mit sem törődve a halandókkal indultam előre s suttogtam el néhány szót, mentál- s asztrálsíkon keresve a közelben élőlényeket, s abból is leginkább olyanokat, mik nem őshonosak ebben a világban, démonokat s egyéb ehhez hasonlatos lényeket. Illetve mágiát is kerestem. Ha sikerült bármelyiket is kiszúrni s megérezni, nyugodt ráérős tempóban indultam el abba az irányba.

Aktív mágia: élőlény- és mágiaérzékelés
Passzív mágia: mentálpajzs, asztrálpajzs

Fegyver: Skymningen
Mágia: 40 egység

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Roosevelt sugárút - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Hazátlan Vas. 18 Szept. 2011, 10:30

Elkapom a férfit, és nem vagyok a feltétlen gyilkolás híve, de a kártékony és közveszélyes egyéneket hatástalanítani kell. Elég közel járok a célomhoz, látom, ahogy fuldokol az ellenfelem, és hamarosan beáll a levegő teljes hiánya és a tüdeje feladja. Nem is okoz nehézséget fent tartani a burkot, de valami közbe szól. Egy nyíl hasítja fel a megformázott energiámat, ezzel kiszabadítva a rabot, akit foglyul ejtettem. Azonnal a nyíl gazdája felé nézek, és meglátom a köpenyes alakot egy nyílpuskával kezében. Nem tudom miért kellett bele szólni a harcba, de többet ártott mint használt. Mellékesen pedig úgy látszik az a textil erősebb fegyvereket generál, mint ahogy gondoltam. Ha egy egyszerűnek vélt nyíl áttörte az energia mezőmet, amit a háborúban nagy kaliberű fegyverek és robbanások sem voltak képesek meggyengíteni, akkor nyilván valóan nem puszta egyszerű lövedékről beszélhetünk. Mágikus csetreszről, a franc vigye el! Ha mind ez nem lenne elég, a levegő után kapkodó férfi késével végig vágja sisakom, amin meghallom a karc hangját és a rostélyom üvegét is meghúzza. Túl gyorsan és hirtelen ér mind ez, időm sincs reagálni, majd megint csak a mágikus fegyver elmélete csap le rám. Hiszen ha ez az alak a késével képes volt akár kis mértékben is, de kárt tenni a páncélom kovácsolt verbánium részén, ha csak a felületén is, ismét tudatosul bennem, valószínűleg az a tőr sem egyszerű tőr. Annyira gyűlölöm a mágiát! Elég volt a szórakozásból!

-Most befejezzük!

Adom tudtára eléggé határozottan ellenfelemnek a véleményemet, majd elrugaszkodom a talajtól, a magasba emelkedve, úgy 50 méterre, már ha minden lehetőség adott erre, és célba veszem a férfit. Aktiválom a páncél lézeres célrendszerét, az optikai lencsét, és megpróbálok kiegyenlíteni minden káros tényezőt ezzel a két eszközzel, hogy megfelelően bemérjem a férfit, és meghatározzam a helyzetét négyzet centire. Amint ezzel megvagyok jöhet a maximális erősségű taszítósugár aktiválása a lehető legnagyobb körkerülettel. A terv az, hogy a célzórendszerek segítségével frontális találat érje a célszemélyt, ezzel letaszítva erről a lebegő szikla részről, és remélhetőleg a mélybe zuhanjon, ahonnan nem tud vissza térni. Utána majd számolok a mitugrász köpeny harcossal, amiért áthúzta számításaimat, és kiszabadította a férfit a lövedékével.

_________________
Karakterek: Tyson Chandler - Hazátlan; Tyson Chandler - Alternatíva;
George Strong - Gabriel; Charles O'neil; Fu-Hang Katemi - Árny

Hazátlan Felszerelés/fegyverek:
Telepata blokkoló sisak, Speciális golyóálló mellény, Éjjellátó, Katonai kés, Sokkoló, CZ-100 lőfegyver, s&w .500 magnum, PDW, Shotgun, 2x SMG, Sniper, 3xEMP gránát, 9xRepeszgránát, 1xFoszfor gránát, 3x Hang gránát, 3xTaposóakna
Eszközök:
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró PDA, Mobiltelefon, iránytű, svájci bicska
Egyéb:
5db csokoládé, ragtapasz, fertőtlenítő, sebkötöző, gyújtó
Hazátlan
Hazátlan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 168
Hozzászólások régi : 1005
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Patriot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Dr. John Huniver Hétf. 19 Szept. 2011, 15:49

Legalább az emberek számára fontos, hogy él. Kissé nyugodtabban szedi a levegőt. Bár nem sok kedve van ezzel a zombi hadsereggel tovább együtt lenni, egyenlőre kénytelen lesz színlelni. Nehogy menekülését dezertálásnak érezzék.
- Ha már hasznukra vagyok, akkor induljunk. - szólal meg egyetértőn.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Jajjmár Hétf. 19 Szept. 2011, 17:52

Mire eloszlik a füst már tudatában vagyok az új "csecsebecséimnek", mind csupa móka. Forró csoki, sütő tök és a többi. De Lucifer sehol sincs, a kis hamis. Kiropogtatom a csontjaim ahogy elő lépek. Az előttem álló alak, nem démon és nem is mágus. Ergó könnyű célpontja lehet egy indokolatlan erőfitoktatásnak.
- Hát kapitány, most beleolvasztom az utcájába, ha nem... - Fellobbantom egyik kezemben a pokol tüzét, míg a másikban az egyik tököt.
- ... Bánja. - Vigyorgom, majd rá irányítom a pokol tüzét és ívesen felülről hajítom rá az égő tököt, hogy megnézhessem miként éget el egy ilyen, szárnyas formát a pokol tűze. Közben eszembe jut, hogy az ördög milyen szűk szavú volt a használati utasítást tekintve. Kíváncsi lettem, hogy vajon a lelket is elégeti el a pokol tűze és vajon a sajátom már eladtam... Minden esetre jó üzletet csináltam, annak amúgyse volt sok haszna, a tűz ugye meg hatásosabb...
- Elő karácsony, élő fával. Virágot a virágnak... - Kiálltom, örömömben, majd elhalkulok és magunknak megjegyzem még a szép mondást. " Az vagy amit megeszel", avagy mindenkinek ami jár. Ha simán elég a gyík a tűztől akkor egy rövid nézelődéses elmélkedés után ott hagyom, illetve mikor a pánikban nekem ront csak kitérek, miközben kigáncsolom. Legalábbis szeretnék és a gonosz segedelmével sikerülhet is. Ha viszont a gonosz nem elég segítő kész még egy kis ólommal is rátoldok, mikor elsütöm a fegyvert a biztonság kedvéért. Derűm szüntelen, csak lobok, pattog, mint bő táplálékát marcangoló lángok.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Cyrus Douglass Hétf. 19 Szept. 2011, 21:45

Balthazar figyelte Zack reakcióit. Amikor a főmágus csak legyintett egyet meglepődött. A mágus szavaira Balti csak még idegesebb lett. Bár nem látszott rajta belül remegett mint a kocsonya, mert baljós előérzete volt. Sajnos általában mindig történik valami. A történés meg is jelent. Koppanás hallatszott. Balthazar Zack után rohant, majd mikor meglátta a padlón fekvő April-t, megállt benne az ütő. Szó nélkül, mint valami robot, engedelmeskedett Morsus parancsainak, majd követte az April-el felfelé haladó mágust. Felérve meglátta az érkező Steph-et és Halla-t. Miller fenyegetőzésére hátrálni kezdett. Tudta, hogy idővel beteljesül a nő fenyegetőzése és esküje. Idővel meg fogja őt ölni. Halla helyeslése, azonban csak még jobban megnehezítette a dolgokat a számára. Balthazar félt és eddig sose érzett bűntudata volt. Félt, hogy vége az életének, és tudta, hogy az ő hibája ami történt.
~ A helyében én is így reagálnék ~ gondolta a mágus, majd mielőtt átadhatta volna a könyvet, azt Halla, Steph-el és April-el együtt teleportálta.
Morsus utasítására csak bólintott egyet, szavakat nem bírt kipasszírozni magából. Thorhalla megszólalására nem reagált. Az agya a hibáján járt, és azon, hogy soha nem fogja tudni megbocsájtani magának ami miatta következett be.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Roosevelt sugárút - Page 5 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Henry White Kedd 20 Szept. 2011, 11:19

A nyíl ugyan nem azt az eredményt hozta, mint várta. Megakadályozta a páncélos támadását, aminek az eredménye, hogy a páncél megsérült. De tovább nem is tud ezzel foglalkozni, hisz Zarathos jelenik meg. S egyszerű érintéssel szétporlasztja a szerszámíjat.
Automatikusan hátrébb ugrik, de nem támad rá. Hisz nem hülye, hogy ezt megtegye, főleg azok után, hogy a köpeny által teremtett fegyvert ilyen egyszerűen elpusztította.
-Nos igazad van, nem vagyok teljesen ember. Hallottál már asgardiakról?-
Kérdezi, miközben óvatosan a köpeny szélét megfogja, hogy ha kell gyorsan eltudjon teleportálni.
-Van egy másik énem, aki asgardi.....de miért érdekel ez téged ennyire?-
Mondja miközben fürkészi a démont, hogy ha kell időben tudjon menekülni.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Árny Kedd 20 Szept. 2011, 16:36

Árny még egyszer végig néz a többieken, miközben Talon magyaráz, s elég könnyen megállapítja, hogy Huniver... Nos talán kicsit ideges, annyira nagyon nem ért az emberek viselkedéséhez, de ez azért észrevehető, legalább is számára. Miután talon végzett a tervel, közelebb lép Huniverhez, letekint rá, majd megveregeti a vállát a méretes kezeivel.
- Csak nyugisan. - Szólal meg mély hangján, de ezuttal a páncél nem torzít rajta, szóval nem olyan ilyesztő, s igazából ennyi mondandója volt a sráchoz, nem a fellelkesítések embere.
~ Te féreg... ~ Fűzi még magában hozzá, majd Talonhoz fordul.
- Részemről indulhatunk. - Bólint, majd ha ő is megindul akkor megy utánna.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by BlackMail Kedd 20 Szept. 2011, 19:30

Egy démon és a serege? Baromi jó! És azt hittem, hogy nem jöhet ennél rosszabb a mai napon. Le kellett volna kopognom, csak nincs semmi fa, ebben a hülye áruházban. Zombikirályt meg megszívatni ezzel nem biztos, hogy jó ötlet lenne. A többiek semmi kérdés, semmi nyűg, egyből indulni akarnak. Jó nekik, de én a páncélom nélkül puhatestű vagyok még ezzel a fasza bottal is.

- Nekem van egy páncélom a S.H.I.E.L.D. épületben, ha megoldható, akkor előbb azt szedném fel. Jól jön, ha elszabadul a pokol, már ha szabad ezzel a szófordulattal élnem. - mondom a zombikirálynak. - Amúgy milyen démon ellen megyünk? Engem érdekelnének a részletek. Mire képes, mekkora ez a sereg, azok mire képesek, ilyesmi.

Remélhetőleg nem tűnök túlságosan oktondinak, de a katona vérem utasít erre. Még a kínaiak se küldenek be a darálóba minimális információ nélkül. Mondjuk démonokról van szó, mégis mi a fenére számítok? Kétlem, hogy csillám pónikpól állna a serege és szappanbuborékokat ereget. Rossz érzésem van ezzel az egésszel kapcsolatban...
BlackMail
BlackMail
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 121
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: BlackMail
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Svarog Szer. 21 Szept. 2011, 07:09

Svarog ekkor látta meg, hogy a nő bizony nem is emberi lény. Sőt hirtelen átalakul valamivé. Egy hosszú nyelvű, csuklyás, sárga halálfejű dög emelkedik ki, aminek a kezében lángoló Halloweeni töklámpást tart. Svarog hátrébb lép, majd megnézi a fickó hátasát, ami valami repülőgép.
Svarog tudta, hogy nem sok jóra számíthat. A démon vartyog valamit, majd eldobja a Töklámpást. Svarog felröppen az útjából.
Ha az előbbi manőver sikerült, akkor egy tűzgolyót dob a fickó járművére.
- Akkor boldog karácsonyt, seggfej!
Majd egy újabb tűzgolyóval is bepróbálkozik.
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Morsus Szomb. 24 Szept. 2011, 14:59

Steph, Balthazar és Halla - Antikvárium előtt
Zack szinte lángoló pillantással nézett Thorhallára.
- Rohadt gyorsan fogd be vagy én fogom.
Mondta parancsolóan. Ezzel csettintett és a vámpírokkal eltűntek.
Mikor újra megjelennek az út másik végén vannak és ott két ember lóg keresztre feszítve. Hood és Michael Munroe, az eredeti polgármester.

- Charles...
Mondja Morsus féltőn majd le lebegteti a két férfit.
- Charles, én vagyok az Zack.
Hood szemei lassan kinyílnak.
- Ch... cha... csapda.
Mutat a minden felől meginduló lényekre.
Roosevelt sugárút - Page 5 724947-marching
Ám Thorhalla mást is megérez, valami tragikusat, mintha pandora doboza újra kinyílt volna, mintha apja kárörvendő kacagását hallaná ezerszer...


Patriot, Henry, Jeremy és Iván - Sötét Dimenzió
Patriot a levegőbe repül és egy pusztító csapást mér az ellenségére, aki a letörő szikladarabokkal zuhan a mélybe. Most látja a többiek helyzetét és azt, hogy a goblin, troll sereg nyilakat kezd el lőni felé.
Jeremy támadását a lények szemrésszerű fénylő pontjából kicsapó sugarak állítják meg. Az elsők még megállnak a szélben, de a többi Jeremy a kőnek lökik, amitől a férfi beveri a fejét ami vérezni is kezd.
Zarathos mosolyogni kezd.

- Tökéletes. A főmágus már úgyis közelben lehet és ismerve a Morsusokat magával hozta Asgard mágusát. Itt az ideje, hogy felébresszük Asgard elfeledett fivéreit.
Ezzel Zarathos keze izzani kezd és Henry felé nyúl, aki szörnyű kínokat érez mindenhol, mintha a feje több millió új emlékkel bővülne és a teste széttörne majd újra össze állna. A kín miatt nem képes védekezni miközben a démon a köpenyéből kivesz egy tört. Henry eddigre eltűnik és Laaksonen ébred fel a lebegő sziklán. Mire felfoghatná az eseményeket Zarathos megszólal asgard ősi nyelvén.
< - Ébredjetek Sötét Istenek. Alkut ajánlok, kaput vissza hozzánk cserébe csak hagyjátok meg nekem eme síkot és megkapjátok azt, amiről száműztek benneteket. >
Ezzel a tőrt beleszúrja és a vére az asgardinak fénylő kezd világítani. Szörnyű fájdalmakat okoz a szúrás, de szerencsére közben örök társa is magához tér, aki gazdájával együtt átalakult, egy hatalmas farkassá.

Svarog és Jester - Házak teteje
Svarog elrepül a töklámpás elől majd tűzet dob Jester felé, aki az elsőt kikerüli. A robbanás erejétől a voodoo mágus botja landol a két férfi között. Jester megérzi, hogy az első célpontja egy MarksMartnál kezd megjelenni, valamiért ő fontosabb Mephistonál, mint bárki más, hihetetlen távolságokból is érezné a jelenlétét.

Blackmail, Huniver és Árny - MarksMart
Talon BM szavaira legyint.
- A tudomány vértje nem védhet meg az elől, amivel harcolunk.
Ezzel megindul kifelé, ahogy a többiek követik látják, hogy a sziget megőrült. Szörnyek repkednek az emberek szeme vörösen világít miközben az ártatlanokat támadják, őrült és káosz van az utcákon.
- Elkezdődött.
A démonok között az utcán a beton elkezd feltörni és a vörös fényeket árasztó lyukból egy bot emelkedik ki, ami egy női kéz fog. Majd a bot landol a földön, de még mindig egy letépett kar markolja.

- Köszönöm.
Szól valaki vissza a lyukból majd kiemelkedik onnan.
Roosevelt sugárút - Page 5 Micah_%28Earth-616%29
Ezékiel Gordon, a Bukott Angyal visszatért.

/Mivel Tao kiesett még mindig áll az ajánlatom, hogy vezetheti a karaktert Smile/

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Hazátlan Szomb. 24 Szept. 2011, 19:15

A taszító sugár megteszi azt, amit kell, és ezzel remélhetőleg végleg kivontam a forgalomból a férfit. Bár már nem merek semmit sem biztosra venni ilyen környezetben. De egyenlőre talán most lehetőségem van más felé is a figyelmemet fordítani. Azonnal a két civilt keresem tekintetemmel, majd megpillantom az egyiket, aki egy tucatnyi különös lénnyel áll szemben, láthatóan nem valami fényes a helyzete. Ideje cselekednem, mielőtt még az én lelkemen száradhat a halál. Célkeresztbe veszem a lényeket, akik fenyegetik a most fejsérülést szerző egyént, és két kisebb rakétát engedek útjára a túlvilági lények felé. Remélhetőleg ez elég lesz ahhoz, hogy távol tartsam őket a kiszemeltjüktől, és magamra vonjam figyelmüket. Ezután azonnal próbálok, minél gyorsabban lépni a következő irányba, és a köpenyes mitugrászt segíteni, miután szembesülök azzal a ténnyel, hogy nem egy egyszerű embert hoztam ide magammal. Asgardi valószínűleg... Hát mit ne mondjak, rontott a megítélésemen ez a dolog, de ez nem ok arra, hogy hagyjam őt elveszni. A páncél tenyér egységéből célba veszem Zharathost és maximális erősségű energialökést irányítok felé, bízva abba, hogy így kiszabadítom az asgardit(?) a nem túl rózsás helyzetéből. A két irányba kivitelezendő támadás lépéseit próbálom a lehető legfürgébben, és leghatékonyabban végre hajtani, de megvallom nem lesz egyszerű... El kéne egy kis segítség, és láthatóan valószínűleg nem a két szorítóba került alaktól fogom megkapni. Ennél fogva valószínűleg egyedül maradtam.

_________________
Karakterek: Tyson Chandler - Hazátlan; Tyson Chandler - Alternatíva;
George Strong - Gabriel; Charles O'neil; Fu-Hang Katemi - Árny

Hazátlan Felszerelés/fegyverek:
Telepata blokkoló sisak, Speciális golyóálló mellény, Éjjellátó, Katonai kés, Sokkoló, CZ-100 lőfegyver, s&w .500 magnum, PDW, Shotgun, 2x SMG, Sniper, 3xEMP gránát, 9xRepeszgránát, 1xFoszfor gránát, 3x Hang gránát, 3xTaposóakna
Eszközök:
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró PDA, Mobiltelefon, iránytű, svájci bicska
Egyéb:
5db csokoládé, ragtapasz, fertőtlenítő, sebkötöző, gyújtó
Hazátlan
Hazátlan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 168
Hozzászólások régi : 1005
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Patriot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Thorhalla Vas. 25 Szept. 2011, 11:48

Még mindig csak mosolyogtam Zacharias dühöngésén, ahogyan egyre jobban s jobban dühös lett. Kezdtem a dühöngésétől s a másik félelmétől, bűntudatától egyre jobban s jobban érezni magam. Ezért szeretek erre a porfészekre, Midgardra járni, olyan könnyű a halandók érzéseiből feltölteni magam. Hiszen olyan sokan voltak s nem tudom, hogy Amatsu-Mikaboshi miért nem értette meg az én nézetemet, ez még mindig sokkal jobb, mint amit ő szeretett volna elérni. Egy újabb teleportálás, mennyivel jobb szeretem a sajátomat használni, mert az tényleg az, mintsem ez a csalás, amit a Midgardi mágusok használnak. Nem különösebben foglalkoztam a két keresztre feszített alakkal, hiszen Morsus csak tönkreteszi a gyönyörű látképet s összhangot azzal, hogy azt a kettőt lehozza onnan. Az egyiket még ismertem is, láttam korábban, s az a féreg volt, amelyik megölte Pietro-t korábban, mikor annak az ostoba fiú az atyját védte. Én a kisujjamat sem mozdítottam volna érte, majd lássa el Zacharias, ha annyira aggódik érte. Gyengeség ebben a pillanatban, hiszen ki tudja, hogy mikor tör ránk az ellenség? S lám! Kellett nekem csak erre gondolnom, mindenfelől kőnek tűnő dolgok kerültek elő s közeledtek felénk. S ebben a pillanatban még borzongás futott végig a hátamon s kirázott egy pillanatra a hideg. Valami rossz történt, valami gonosz s végzetes, mintha atyám kacagását hallanám, mit meg nem adtam volna, ha valóban az történt volna meg, hogy őt hallom, hogy visszatért s végre úgy megfizethetnék neki, ahogyan kellett volna, ha az ősi istenek nem térítik észhez. Végül gúnyosan kacagtam fel mit sem törődve a közeledőkkel, végre valami kihívás s nem csak egyszerű semmirekellő ellenfelek.
- Végre! – leheltem. – Már kezdtem azt hinni, hogy semmit sem tudsz felmutatni… s hol vannak kiket kiengedtél drága Zarathos?
Végül a közeledőkre pillantottam. Valakinek ideje lett volna eredményt felmutatni s én nem akartam ezekkel a micsodákkal foglalkozni különösebben. Rangomon aluli, hogy kőlényekkel verekedjem. Azt meghagyom a szeretett férjemnek s Michael-nek, kik még élvezetüket is lelik benne. Nekem Zarathos kellett s az, hogy Mephisto végre teljesítse az ígéretét, ha nem is azzal, hogy megállítja, akkor azzal, hogy elárulja, merre leledzik a másik démon.
- Mephisto, drágám… - suttogtam magam elé úgy, hogy más meg ne hallja. – Úgy emlékszem te még nem teljesítetted az alku rád eső részét. Hol van Zarathos?
Elővettem a kardomat s máris lángok jelentek meg rajta a másik kezembe atyámtól szerzett tőrömet kaptam s azon pedig fagy kezdett meglátszani. Nos, ha már harc lesz, nem fárasztom magam, s szórakozom. Lendültem az első lény felé s karddal próbáltam egyszerűen a fejét venni, majd fordulatból a mellette állónak a szemei helyén levő csíkba beleszúrni a tőrt, majd ahogyan mellkason rúgom már rántom is ki a tőrt. Arra figyelek, hogy nehogy a szemük helyén levő csíkból bármit is lőjenek, mert ha ez megtörténik, a támadás helyett inkább kitérek a támadásuk elől.

Aktív mágia: -
Passzív mágia: mentálpajzs, asztrálpajzs

Fegyver: Skymningen
Mágia: 40 egység

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Roosevelt sugárút - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Jajjmár Vas. 25 Szept. 2011, 13:28

Ahogy egy kicsit odapörkölök a pikkelyesnek fogja a nyúlcipőt és itt hagy valami... botot.
- Még egy játékszer főördög? - Kérdem a pokol és a bot fele tekintve, majd megindulok felé pár gyors lépéssel, mikor megérzem a jelenlétét. A vegyesboltban. Sietősre veszem, pár tökkel szórom meg a sárkányfit oda fele után kerülve az ő tüzes haragját. Majd ha nálam a bot üresen maradt kezemmel még a pokol tüzével és megpróbálom átsütni a gyíkot miközben fel kívánok pattanni a siklóra, hogy megnézem azt a jelenést aki ilyen messziről is kiégeti az új látásmódom álltal gyönyörű, smaragd szemeim. Ha rajtam múlik gondtalan, kezemben az új játék szeremmel, veled, te bot.
Viszont ha a gyík nem adja fel az perzselgetések után sem, akkor saját csecsebecséjével is lesújtok rá egy "Pusztúlj!" fel kiálltással, nyomatékosításként még kacajjal is festem az effektet a MarksMart felé.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Henry White Vas. 25 Szept. 2011, 14:45

-Asgard, miről beszélsz?-
Kérdezi kicsit bizonytalanul, s már nyúlna a köpenyért, hogy eltűnjön onnan, mikor, a fejébe milliónyi emlék hasít. A fejéhez kapva, ordít fájdalmában, a teste mintha szét esne, majd újra és újra összeállna. Képtelen megmozdulni, s már....
....csak a tőrt érzi, rögtön miután újra testet öltött. Emlékképek még mindig kavarognak az elméjében, de érti mit is beszél a férfi. A még megmaradt erejével, megfogja a tőrt tartó démon kezét, megszorítja ahogy csak bírja.
<-Nem tudom ki vagy, de nem fogom hagyni, bármit is akarsz...->
Sziszegi, majd megpróbál varázslatot létrehozni, hogy a földhöz fagyassza a férfi lábait, míg Atla egy ugrással az oldalánál terem és megpróbál teljes erejéből a démon oldalába marni, s kitépni belőle egy hatalmas darabot.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Dr. John Huniver Vas. 25 Szept. 2011, 20:53

Kicsit össze rezzen Árny vállon veregetésekor. Mint ha csak undorodna attól, hogy megérintik. Tekintve, hogy egy zombiarmada veszi körül, talán ez nem is annyira meglepő.
- Okés. - bólint rá szavaira.
Az sem jelent számára lelkesedést, hogy Talon lefitymálja BM akármilyen shieldes csodamasináját. A tudomány vértje semmit se ér... ezek szerint az ő tudása sem ér semmit. Mily szerencsétlen egy éjszakai bevásárlás!
Végre kint az utcán, a nyílt levegőn. Nagyot is szippant belőle Jovi örömében. Egy ideje már áhítozott kijutni. Így talán könnyebb a menekülési lehetőség. De a látvány, ami éri, erős kételyeket támaszt benne. Repedező beton, zombivá, démonná, vagy azzá a szőrmókká változni készülő emberek őrjöngenek. Savanyú képet tud csak vágni a dolgokra.
"Mibe keveredtem!" - sóhajt fel magában, azt kívánva, bár sose jött volna ide! Nem egy tudósnak való az effajta túlvilági izgalom.
Ekkor látja meg a feltörő kart, ami holtában is egy botot szorongat. Gondolja, hátha ez is olyan szörnyölő bot, mint BM-é. Tudománya fabatkát sem ér, hát használja lábát. Neki iramodik és ha elég gyors, már csak azután csodálkozik rá a feltörő túlvilági lényre, hogy a botot megszerezte.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Cyrus Douglass Vas. 25 Szept. 2011, 22:50

Balthazar figyelte a többiek reakcióit. Zack haragos tekintete, amellyel Thorhalla-ra nézett nem lepte meg a mágust. A nő szavai neki sem tetszettek, azonban most nem érdekelte, hogy mit mond. Túlságosan is az elkövetkezendő események jártak a fejében. Miután Morsus megfenyegette Halla-t teleportáltak. Mikor megérkeztek a megfelelő helyre, két kifeszített embert látott meg. Köztük volt a volt polgármester is. Zack lehozta őket, majd az egyikük csak annyit tudott mondani, hogy csapda, mire sok-sok kőlény indult meg feléjük. Halla rögtön akcióba lendült. Balthazar pedig a sérültek mellé guggolt, és Zack-re nézett.
- Én meggyógyítom, őket, amennyire tudom. Ön többet ér ha harcol - mondta a mágus a mágusnak, és kezét a sérült Charles-re téve koncentrálni kezdett, hogy begyógyítsa annak sebeit, és rendbe hozza amennyire csak tudta, de mielőtt gyógyítani kezdett, jó néhány tűzgolyót kilőtt a közeledő lények felé, ügyelve, hogy azok még véletlenül se a többiek közelében suhanjanak el.
Ha Charles-al végzett, akkor a másik férfira tette a kezét, és őt is megpróbálta helyre hozni, de csak azután, hogy mindent megtett az előző sérültért.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Roosevelt sugárút - Page 5 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Roosevelt sugárút - Page 5 Empty Re: Roosevelt sugárút

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.