Kórház és járványügyi központ

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 14:11

A negyed kórháza és járványügyi kozpontja a világ legjobban felszerelt orvosi laborjai, műtői és orvosi ellátása található ezen a helyen. A felsőbb szintek rendes kórházként üzemelnek a föld alatti részek pedig laborok.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kórház és járványügyi központ Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 17 Szept. 2011, 11:32

//Előzmény: S.H.I.E.L.D. főépülete//

Jó néhány perccel később már a kórházban ücsörögtem April szobájában. Kapott nyugtatókat, és még én is, hogy meg tudjak nyugodni. Azaz átkozott könyv is ott volt az asztalon, Zack majd megkapja, ha visszajött. Megszorítottam April kezét és kisöpörtem a haját az arcából kedvesen és óvatosan.
- Rendben leszel hallod? – mondtam sírva. – Zack hamarosan visszajön és rendbe hoz téged. Az egész csak egy rossz rémálom lesz. Utána pedig tényleg elmegyünk Hawaii-ra nyaralni. Ígérem, hogy soha többé nem keverlek veszélybe és én is kerülöm, csak gyere rendbe, kérlek, csak gyere rendbe…
Néhány perce kimentem egy nagy adag kávéért, belekortyoltam a mostanra már csak langyos kávéba. Az íze szörnyű volt, de nem számított, a lényeg, hogy ébren tart addig, amíg vissza nem jönnek és Zack nem csinál valamit. Mert ez ugye még rendbe hozható, ugye?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kórház és járványügyi központ Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 29 Okt. 2011, 10:59

//Előzmény: Roosevelt sugárút//

Miként a villámok eltűntek s újra a sötétben voltunk, de ezúttal már egy igencsak ismerős s barátságos helyen. A SHIELD gyógyító háza előtt, most már mindenki rendben lesz a fehér házban megkapják az ellátást, a legjobbak vannak itt. Felemeltem a fejem az épület felé, egy asgardi volt odabent. Az aura pedig ismerős, Stephanie. Nagyon bíztam benne, hogy nincs baja, de most valahogy képtelen voltam bemenni, s még a farkassal is valamit tennem kellett. Lehet, hogy a legjobb az lenne, ha Laaksonen édesanyjának vinném vissza. De előtte egy ekkora állatot biztosan meg kellene etetni, megveregettem az oldalát kedvesen.
< - Keressünk neked valami ennivalót – mondtam. >
- Most már mindenki rendben lesz, mindjárt jönnek az orvosok.
A korábbiakban történtek után köszönetet sem vártam, megfordultam a Pegazus épületének irányába s lehajtott fejjel indultam abba az irányba. Ha még tudott volna Zack várni egy kicsit, akkor én magam vállaltam volna el azt, hogy áldozzon fel engem a világ s a többiek megmentésére.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kórház és járványügyi központ Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by Thorhalla Vas. 06 Nov. 2011, 11:57

Stephanie, amikor végül a fáradtság miatt otthagyta April-t egy kis időre átugrott Jon irodájába és a férfi széfjébe helyezte el a Fekete mágia nagykönyvét. Utána még hazament, hogy átöltözzön és lezuhanyozzon és így menjen vissza Aprilhez, amikor is megérkezett a hívás, hogy Washingtont támadás érte. A gyereket megint Doreen-ra bízta, hogy vigyázzon rá. saját maga pedig bevetési ruhájába öltözött, a botját, kardot és a két pisztolyt magához vette és így sietett át a főépületbe, hogy segítsen a férjének.
Einar nem jutott el a szállásáig, mert a riadó őt is elérte, hogy azonnal a főépületbe kell menni. A farkast még gyorsan hazateleportálta Asgardra, majd sietve ment ő is a főépületbe, ahol már jó néhányan amúgy is gyülekeztek.

//Folytatás: SHIELD főépülete//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kórház és járványügyi központ Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by April Szomb. 12 Nov. 2011, 14:19

Mintha évezredes álomból ébrednék, úgy térek magamhoz. Az utolsó emlékem, hogy egy metróállomáson vagyok, zavaros képek vannak előttem vámpírokról, és varázslatokról. Egy könyvet szorongatok... Arra gondolok, talán belenézhetnék.
És itt ébredek. De hol van az az itt? Körülnézek, jártam már itt, bár azt hiszem, akkor nem feküdtem. Ez a SHIELD. A betegszobák. Mit keresek itt?
Végignézek a magamon, egy cső van a karomban, pár tapasz a testemen meg a fejemen, de sérülést nem látok magamon, és nem érzem, hogy fájna bármim.
Köhögök egyet-kettőt, aztán elhaló hangon szólalok meg.
-Hahó! Van itt valaki? Nővér!
Mielőtt választ kaphatnék, egy fehér villanás tölti be a helyet, és Balthazárt látom magam előtt.
-Tudsz teleportálni? - Kérdem tőle meglepetten. - Jó a szerelésed, felcsaptál papnak? Mióta fekszem itt? És hol van Steph?

_________________
Kórház és járványügyi központ April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by Cyrus Douglass Vas. 13 Nov. 2011, 16:31

Balthazar a S.H.I.E.L.D. kórházában jelent meg. Mikor meglátta az őt néző Aprilt örömteli mosoly jelent meg az arcán, majd mikor ő kérdésekkel bombázta, odalépett mellé, és leült az egyik székre.
- Szia, April. Először is, sajnálom ami veled történt. Az én hibám volt, hogy ide kerültél. Csak néhány napja fekhetsz itt. Nem tudom mennyi idő telt el. Azt sem tudom Steph merre lehet - válaszolt előbb a könnyű kérdésekre.
- Nem tudok teleportálni. Meghaltam. A Roosevelt sugárúton feláldoztam magam a világért. Számotokra pár nap telt el, de én tíz évet éltem a Mennyben. Az angyalok feladatot adtak, és így térhettem vissza a Földre. A ruhát tőlük kaptam. Mielőtt visszatértem azt kértem, hozzád jöhessek, hogy lássam, hogy vagy. Szerencsére úgy tűnik rendbe jöttél - mondta az angyal, és várta April reakcióját, tekintetében a teljes komolysággal.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Kórház és járványügyi központ 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by April Hétf. 14 Nov. 2011, 18:38

Ahha, szóval az ő hibája. Gyanús, hogy nem tud semmit, azt mondja, halott, feltámadt, feláldozta magát a világért. Kicsit fellengzős.
-Figyelj, szerintem nagyon beverhetted a fejed, nem lehet, hogy ezt a nővérek adták rád, és te is ugyan úgy itt voltál eddig az orvosin? A teleportálást nem magyarázza meg... Meg azt a kardot az oldaladon. De még mindig valószínűbb, mint hogy meghaltál és feltámadtál. Amúgy a legutóbbi emlékem, hogy a metróban vagyok egy könyvvel, tök egyedül, te sem voltál ott, szóval kétlem, hogy te okoztál volna bajt, ha jól emlékszem, épp a vámpírok ellen harcoltál Stephanie oldalán, nagyon helyesen tetted. Szerintem a harcban sérültél meg, és talán csak furákat álmodtál. Jobb lesz, ha hívunk valami orvost.
Hm, az itteni orvosok nagyon jók a vetkőztetésben, és a cuccaim eltüntetésében, vajon hol lehetnek a ruháim? Mégse flangálhatok egy szál hálóingben, amit itt rám adtak.

_________________
Kórház és járványügyi központ April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by Cyrus Douglass Hétf. 14 Nov. 2011, 19:57

Balthazar mosolyogva hallgatta April szavait, majd megcsóválta a fejét.
- Látom kezdesz rendbe jönni. A helyedben én is így reagálnék, azonban be tudom bizonyítani, csak adj néhány percet, hogy rájöjjek hogyan. Ami a baj okozását illeti. Azzal követtem el a hibát, hogy odaadtam a könyvet és egyedül hagytalak. Steph isteni esküt tett, hogy megöl. A halálommal ezen eskü megszűnt létezni. De én tisztán emlékszem mindenre, az aznap történtekből, és tudom, hogy nagyrészt miattam kerültél ide - válaszolta az angyal, majd elkezdett gondolkozni, hogy mivel is bizonyíthatna.
Ekkor eszébe jutott, hogy Evangeline-nek is voltak szárnyai, talán ő is kapott, de vajon hogyan hívhatja elő őket. Talán rá kell gondolnia.
~ Szárnyak. Angyalszárnyak ~ gondolta.
Ekkor halvány villanás történt, és hatalmas fehér angyalszárnyak jelentek meg Balthazar hátán. Az angyal óvatosan megmozgatta őket, és amennyire tudta megszemlélte.
- Csodálatos - gondolta mosolyogva, majd Aprilre nézett. - Most már hiszel nekem? - kérdezte, és már majdnem nevetett.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Kórház és járványügyi központ 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by April Csüt. 17 Nov. 2011, 20:54

Könyv! Igen, már emlékszem, belenéztem a könyvbe, és aztán... Na igen, aztán megint nem emlékszem. A bizonyításról szóló szövegre csak bólogatok, de nem igazán figyelek rá, keresgélek valami nővérhívó gombot, de nem nagyon találok ilyet. Talán kiabálhatnék, vagy...
-Neked szárnyaid vannak! - Bukik ki belőlem, mikor Balthazar tényleg bebizonyítja, hogy... Nos... Mit is?
-Most akkor te tényleg meghaltál? És angyal lettél? Akkor most... Most élsz? És fel tudod támasztani a hallottakat, meg teljesíted a kívánságokat? És, és, és, és... LÁTTAD ISTENT???
Oké, lehet, hogy egy kicsit túl sok kérdés egyszerre, de most komolyan, ez az ember meghalt, és most itt van előttem, és szárnyai vannak, meg minden, mint egy angyalnak. Eddig tuti nem voltak szárnyai, és nem is attól lehet, hogy beverte a fejét. Mármint ha igen, akkor én is kérek egy ilyen fejbeverést! DE KOMOLYAN! Most akkor tényleg van Isten? Meg mennyország? Meg angyalok? Meg-meg-meg-meg JÉZUS? Na jó, Jézus nem biztos hogy van, de mondjuk ha a zsidóknak hiszünk, akkor is bukták, mert ők nem hisznek a mennyben. Vagy... Izé, most ő a mennyben volt?
-Isten zsidó? - Teszem még hozzá az utolsó kérdést, bár azt hiszem, ennek így kevés értelme van a gondolatmenet nélkül, ami bennem végigfutott közben.

_________________
Kórház és járványügyi központ April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by Cyrus Douglass Csüt. 17 Nov. 2011, 21:26

Balthazar nagyot mosolygott April döbbenetén, majd válaszolt a sok kérdésére.
- Igen. Meghaltam. Angyal lettem, és visszatértem. A halottakat nem tudom feltámasztani, és kívánságokat sem tudok teljesíteni. Nem ez a feladatom. Az a dolgom, hogy bűnözőket a jó útra térítsem, hogy a Mennybe juthassanak. Nem találkoztam Istennel, de sok angyallal, és elhunyt ismerőssel volt szerencsém beszélni - válaszolta.
Hirtelen furcsa érzése támadt. Mintha az agya megnyílt volna a külvilág felé. April gondolatait hallotta, ahogy Istenről és Jézusról meg az angyalokról elmélkedett.
- Ez zavaró. Úgy tűnik telepatikus képességem van. Ugye arról elmélkedtél, hogy Jézus létezik e, meg, hogy a zsidók miben hisznek? - kérdezte az angyal, és arcán zavart arckifejezés ült.
- Úgy tűnik lesz mit megtanulnom az új képességeimről. Próbálj nem magánjellegű és zavaró dolgokra gondolni - kérte Balti.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Kórház és járványügyi központ 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by April Pént. 18 Nov. 2011, 13:19

Ó, hát azért így is egész király lehet feltámadni.
-Zavaró? Azt mondtad, zavar, hogy telepatikus képességeid vannak? Hát mindjárt sajnálni kezdelek, nem elég, hogy feltámadtál, szárnyaid vannak, angyalokkal beszélgettél, és jártál a mennyben, de ráadásul még gondolatolvasó is vagy?! Hát biztos senki nem akarna veled cserélni - heccelem egy kis viccelődéssel. - Igen, tényleg Jézusról gondolkodtam - erősítem meg végül.
-És mesélj, milyen volt a menny? Mit láttál? Tényleg a felhők felett van? És az angyalok tényleg kis kövér gyerekek, akik pucéran repkednek? És beszéltek neked Istenről, hogy milyen? És akik ott voltak, azok mind boldogan éltek? Látják azt, amit mi itt csinálunk? Tényleg figyelnek fentről? És be tudnak avatkozni a dolgokba? Ha imádkozunk, akkor azt meghallják, és segítenek? Mindent tudni akarok!!!

_________________
Kórház és járványügyi központ April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by Cyrus Douglass Pént. 18 Nov. 2011, 13:56

Balthazar hallgatta Aprilt, és élvezte a nő kíváncsiságát, és megjegyzéseit.
~ Angyalszárnyak vissza ~ gondolta és hirtelen újabb fehér villanás történt, majd szárnyai eltűntek.
Ezek után leült April ágyának szélére, és a nőre nézett.
- Igazából az zavaró, hogy egyenlőre nem tudom korrigálni. De ha már ezt is megtanulom irányítani, akkor élvezni fogom a képesség meglétét. Nem is kicsit - kacsintott a nőre, majd a kérdéseire kezdett válaszolni.
- Nos, a Mennyország mindenkinek más. Nekem egy gyönyörű táj. Patakkal, tavakkal, vízesésekkel, hatalmas erdővel. Egy tökéletes táj. Hatalmas kapu vezet a Mennybe. Azt nem tudom, hogy a felhők felett van e, de lehet. Az angyalok pontosan úgy néznek ki mint mi. Akárcsak a rendes emberek. Nézz csak meg engem. Jómagam is angyalként élek tovább, és külsőre nem változtam semmit. Ami Istent illeti, beszélgettünk róla. A Mennybe jutottak mindegyike boldog, és örömökkel teli. Rengeteg olyan emberrel találkoztam akik nekem köszönhették az életüket, vagy, hogy a Mennybe jutottak. Az elhunytak nem látják a Földi életet. Az angyalokkal ellentétben, ugyanis Isten segítő tudják, hogy mi folyik idelent, és ha tudnak segítenek is. Ezért vagyok én is itt - magyarázta Balti, majd úgy döntött elmondja Aprilnek, hogy van egy fia.
- Most olyan dolgot mondok neked, amelyen nagyon meg fogsz döbben - hatásszünetet tartott, majd folytatta. - Van egy fiam - mondta.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Kórház és járványügyi központ 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by April Vas. 20 Nov. 2011, 20:18

Tátott szájjal hallgatom Balti beszámolóját, és még vagy ezernyi kérdés merül fel bennem. Ahogy eltünteti a szárnyait, már értem, hogy az előbb is saját akaratából hívta elő őket, szóval ilyen könnyen megy ez az egész.
Kicsit felülök, amikor az ágy szélére ül, hogy jobban lássam, és tudjak rá figyelni. Amikor pedig előhozakodik a képtelenséggel...
-Egy fiad? Na de Balthazar?! És ki az anya? Ugye feleségül fogod venni, ha eddig még nem tetted meg? - Kérdem kissé szuggesztíven. - És mikor történt ez? Óóóó, te jó Isten, te a mennyben... Ott... Ott csináltad??? - Kérdem elképedve, ám mielőtt választ adhatnék, megszólal a központi riasztó az épületben //Z mondta, csak elfelejtette beírni ide is//.
-Mi történhetett? - Nézek fel a riasztó irányába, ahonnan a vörös fény jön, mintha ott találnám a választ. - Jobb lesz, ha megnézzük, mi történik. De aztán folytatjuk ezt a beszélgetést!
Ezzel megpróbálok felkelni az ágyból, és kihúzni magamból a tapacsokat meg egyéb szervetlen alkatrészt.

_________________
Kórház és járványügyi központ April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by Cyrus Douglass Hétf. 21 Nov. 2011, 20:31

April kérdései meglepték Balthazart. Hirtelen azt se tudta, hogy melyikre válaszoljon gyorsabban.
- Több mint harminc éves, ebből adódik, hogy nem mostani eset. Nem tudom ki az anyja, de idővel rá fogok jönni. És nem a Mennyben történt - folytatta volna még tovább is, de a riasztók megszólaltak. Az angyal rögtön felpattant, és segített Aprilnek, hogy felkeljen, de megtorpant.
- Biztos, hogy képes vagy már arra, hogy huzamosabb ideig kikelj az ágyból. Alig néhány perccel ezelőttig még kómában voltál. Egyszer már elkövettem egy hibát veled kapcsolatban, és majdnem végzetes lett. Nem akarom még egyszer, hogy bajod essen - mondta Balthazar, és tekintetében aggodalom járt.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Kórház és járványügyi központ 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by April Kedd 22 Nov. 2011, 23:23

Baltira nézek, mikor aggódva beszél rólam. A szemeiben látom, hogy komolyan aggasztja a dolog.
-Igazad lehet... Ha a riasztó szól, ez a hely nem biztonságos, úgyhogy itt semmiképp sem maradhatok. Nem tudom, mi történhetett, de majdnem biztos, hogy Steph és a többiek is itt vannak, és nekik szükségük van a segítségre. És ki lehetne hasznosabb segítő, mint egy frissen feltámadt angyal? - Mosolygok rá biztatóan.
-Te csak menj, és hősködj, ahogy a hősök szokták csinálni, de most ne nyírasd ki magad, ha lehet. Én addig... Hát először is összeszedem a ruháimat, aztán keresek egy biztonságos helyet, egy hátsó kijáratot, őröket, katonákat, azokból mindig van itt egy csomó, és ők majd kivisznek. Ne aggódj miattam! - Ezzel megölelem, bár lábujjhegyre kell állnom hozzá egy kicsit. - Na menj! És ha találkozol Steph-fel, mondd meg neki, hogy jól vagyok, és ne aggódjon ő se!
És most pedig: ruhák. Hol lennék én, ha ruha lennék? Mit szólsz a szekrényhez? Szerintem nyerő ötlet lesz.

_________________
Kórház és járványügyi központ April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by Cyrus Douglass Szer. 23 Nov. 2011, 11:45

Balthazar meghallgatta April megjegyzéseit a szavaihoz. Örült, hogy a nő egyet értett vele. Mikor April megölelte egy kicsit meglepődött, de viszonozta az ölelést, majd az ajtó felé indult, de hirtelen megtorpant.
~ Nem hagyhatom egyedül. Mikor utoljára így tettem, majdnem meghalt. Nem tudnám kibírni, ha baja esne ~ gondolta az angyal és megfordult.
- Veled maradok. Biztonságba juttatlak, és majd utána megyek a többiekhez. Nem tudnám megbocsájtani magamnak, ha bajod esne - mondta, és tekintetében keveredett a határozottság, és a korábbi aggodalom April-ért.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Kórház és járványügyi központ 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by April Szer. 23 Nov. 2011, 12:29

Balti hiába indul el, végül meggondolja magát, szóval úgy látszik, velem marad. Végülis az ő döntése, a szuperhősök mindig tudják, hol van rájuk szükség, nem? Meg aztán valószínűleg magát okolja amiatt, ami velem történt a metróban. Azt nem tudom, hogy jogosan-e, de inkább fognám a saját kíváncsiságomra a dolgot. Mindenesetre nincs kedvem meg időm most lelkizni, és győzködni, hogy nem az ő hibája, ha megnyugtatja a tudat, hogy most nem hagyott egyedül, akkor legyen így.
-Oké, legyen ahogy akarod - egyezek bele végül. A szekrényt kinyitva valóban megtalálom a ruháimat, farmer, cipő, fehérnemű, póló, pulcsi, mindet felnyalábolom.
-Megvárnám... Öhm, odakint? - Kérdem picit kínosan mosolyogva Baltit, mert azért mégse előtte szeretnék átöltözni. Ha kimegy, akkor a kórházi ruhát lecserélem az utcaira, és kicsit morcosan konstatálom, hogy nem találom a retikülömet, márpedig abban volt a tárcám, az irataim, a sminkkészletem és a mobilom is, csak hogy a legfontosabbakat említsem. Végül kimegyek én is Balti után.
-Na jó, mutasd az utat, főnök, irány a biztonságos hely!

_________________
Kórház és járványügyi központ April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by Cyrus Douglass Vas. 27 Nov. 2011, 15:45

Balthazar örömmel vette tudomásul, hogy April most az egyszer nem akart ellenszegülni a döntésének. Mikor a nő megkérte, hogy várja meg kint, biccentett egyet.
- Rendben - mondta és kiment a helyiségből.
A folyosón állva körbenézett, hogy ellenőrizze a terepet. Eközben keze a kardjára siklott. Mikor megérintette úgy érezte, mintha pontosan tudná, hogy kell fognia a kardot. Óvatosan kihúzta a hüvelyből a fegyvert, és érezte, ahogy az tökéletesen illik a kezébe, és úgy tűnt a számára, mintha tényleg a lehető legjobban tartaná a kezében. Mikor April kijött, átöltözve, Balthazar ránézett.
- Jó, újra rendes ruhában látni - jegyezte meg mosolyogva, majd eltette a kardot, és körülnézett.
- Vajon merre menjünk? - kérdezte, de leginkább magától.
- Nézzük meg mi van balra - mondta, és elindult.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Kórház és járványügyi központ 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by April Kedd 29 Nov. 2011, 15:07

Első ránézésre egész magabiztosnak tűnik Balti a karddal a kezében, de aztán a "mondjuk balra" résznél elvész a varázs. Kitalálni nem nehéz, ismerem a helyet jól, sajnos vagy szerencsére jártam már itt párszor, de az a kérdés, vajon ez a hely is veszélyben van-e, vagy ki tudunk menni biztonságban.
-Szóval mi van ezzel a gyerek dologgal? Hogy lehet harminc éves? Csak nem egy újabb időutazó? - Kérdem Baltit, miközben a folyosón próbálok óvatosan haladni mögötte. A riasztók fénye nem valami megnyugtató, így próbálok közel maradni hozzá.
-És egyáltalán... Ki az anyja? - Merül fel bennem az újabb kérdés. Persze nem lefitymálóan, azért nem olyan nehéz megtalálni Baltiban a férfit, gondoskodó, és az elszántságával sok, nála híresebb szuperhősön is simán túltesz.

_________________
Kórház és járványügyi központ April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by Cyrus Douglass Csüt. 01 Dec. 2011, 20:27

Miután April végzett az öltözködéssel, elindultak. A nő kérdésére Balthazar elmosolyodott.
- Nagyon jó kérdések. Bár tudnám a választ. Odafent ezen a téren nem voltak valami bőbeszédűek. Evangeline annyit mondott, hogy jobb, ha a dolgokat Horatio-tól tudom meg. Ami pedig az anyját illeti. Vannak ötleteim, de sajnos konkrétan nem tudom, hogy ki lehet - válaszolta.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Kórház és járványügyi központ 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by April Pént. 02 Dec. 2011, 13:39

-Evangeline? Ő is egy angyal? - Kérdem, miközben a folyosókat rójuk. Az utolsó mondatot talán nem kellett volna kimondania, de látszik, hogy nem ismer még eléggé, vagy nem volt még dolga pletykás lányokkal.
-Vannak ötleteid? - Kérdem elvigyorodva. - Na ki vele, kik a jelöltjeid erre a szerepre? Halljuk! Top 10-es lista a nőkről, akiket Balthazar Millvier szívesen ajándékozna meg a gyerekével! - Viccelődöm, miközben elérünk egy folyosó végére, azon túl pedig az 'EXIT' felirat olvasható. Úgy tűnik, nagy baj lehet valahol, ha az összes SHIELD épültet riasztották, pedig itt nincs is semmi probléma, legalábbis mi nem találkoztunk ilyesmivel.
Kinyitom az ajtót, és kilépek a negyed utcáira.

_________________
Kórház és járványügyi központ April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by Cyrus Douglass Pént. 02 Dec. 2011, 13:55

Balthazar miközben haladt fél szemmel Aprilt figyelte, és kérdései egyre inkább kezdtek magánjellegű témákat érinteni, de ez már nem nagyon érdekelte Baltit. Meghalt, feltámadt, kiderült, hogy van egy fia. És sok olyan dolog van az életében amit senkivel nem osztott még meg. Itt az ideje, persze csak mértékkel.
- Igen, egy angyal. Ami a lehetséges nőket illeti kettő van akivel a leginkább előfordulhatott, Helen Rosalson és Sarah Adstone. Ők ketten vannak, akikkel hosszabb ideig együtt voltam. Bár relatív a hosszú idő, mert eléggé menekülős, kutatós időszakomat éltem akkor - magyarázta az angyal.
Ekkor érték el a kijáratot, és léptek ki az utcára.
- Keresnünk kéne valakit, aki segíthet. Van bármi ötleted, hogy merre menjünk? Te ismered a helyet, én még sose jártam itt - nézett kérdőn Aprilre.

//Folytatás: A negyed utcái

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Kórház és járványügyi központ 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 05 Jan. 2012, 14:31

//Előzmény: SHIELD főépülete//

Miután Gorgon és Lockjaw visszajöttek a SHIELD épületbe, Lockjaw-val hazaküldte az Elit többi tagját Attilan-ra, de ő még nem ment vissza. Lyron-t is elhívták itt valahova, így pedig a férfi egyenesen Ko-Rel-hez ment. Szüksége volt a nő segítségére, arra a lányra volt kíváncsi, aki itt volt az Angyaloknál. Hogy azok miért hitték, hogy a lány embertelen, amikor üvöltött róla, hogy az atlantiszi királyi család tagja. Talán a királynak nem csak egy darab eltitkolt gyermeke volt, hanem még egy? Vagy ki tudja, hogy a száz év alatt hány darab gyűlt össze, és ha ezek megjelennek, hogy a trónt is követelik. Ilyen és ehhez hasonló gondolatok fordultak meg Lord Gorgon fejében, akinek most feltett szándéka volt, hogy húga és királynője becsületét is megvédje. Némi kérdezősködés után pedig el is talált a kree nőhöz, aki az egyik laborban volt azok után, hogy a betegeket látta el és őket vizsgálta meg.
- A segítségére van szükségem – mondta mély morgó hangján. – Tudni akarom, hogy ki is Szirén valójában.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kórház és járványügyi központ Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by Ko-Rel Csüt. 05 Jan. 2012, 14:33

//Előzmény: SHIELD főépülete//

A nő éppen végzett a betegek ellátásával, amikor Lord Gorgon érkezett meg. Meghajolt a férfi felé az illem szerint. A kérdésére felvonta a szemöldökét, nem igazán értette, hogy mire volt ez, hiszen mindannyian tisztában voltak vele, hogy a lány embertelen.
- A lány embertelen – mondta ki hangosan is. – Még nem volt vele dolgom itt, így pontosan nem tudom, de a leletei, DNS minta és minden benne van a számítógépben. Miért érdekli?

- A lány hazudik, a szárnyak a lábán az Atlantiszi királyi család tagjaira jellemző. És ahogyan a királyra nézett…
- Azt gyanítja, hogy a szeretője lenne? – kérdezte Ko. – Vagy a lánya?
- Pontosan ezt akarom kideríteni!
Ko bólintott, majd a lány vérmintájáért ment és Gorgon szeme láttára végezte el a DNS vizsgálatot, egyelőre azzal kapcsolatban, hogy mi is lehet a faja a lánynak. Legalább egy órát kellett várni vele, hogy eredményt kapjanak. Az eredmény pedig igencsak érdekes lett.
- A lány igazat mond – mondta. – De ön sem téved nagyúr. Atlantiszi és embertelen hibrid. Vettem a bátorságot és összevetettem Lord Lyron DNS mintáival a lányét, a rokoni kapcsolat fenn áll. Szirén a király lánya. Az embertelen részt nem tudtuk mivel összevetni, mert nincs ilyen mintha az adatbázisban.

- Ha vesz tőlem vért és azzal egyezteti össze, akkor abból rá lehet jönni, ha a királynővel rokoni kapcsolatban van-e?
- Igen, rá lehet. Akkor megcsinálom ezt a vizsgálatot. De nem szükséges a vér, elég egy nyálminta is.
Kenetet vett a férfi nyálából a DNS vizsgálathoz és leadta a laborban, hogy ellenőrizzék. Hamarosan meg is lett az eredmény, révén alig negyed óra vizsgálat is elég volt.
- Hacsak önnek nincs másik lánytestvére a királynőn kívül, akkor Lady Melissa az édesanyja Szirénnek. És azt hiszem, hogy tudom is, hogy miként. Miss Davidson hozta ide, úgy gondolom, hogy a jövőből érkezett ő is.

- Köszönöm a gyors válaszokat, úgy hiszem, hogy jó pár személlyel kell ezek után beszélnem – morgott a szatír és kicsörtetett az épületből.

//Folytatás: Szirén lakása//


//A gyorsabb lejátszhatóság érdekében volt egyben a párbeszéd.//
//Folytatás: Kapitány és Ko lakása//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kórház és járványügyi központ BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by Morsus Csüt. 31 Május 2012, 20:29

Chelsea felett sötét fekete felhők gyűlnek és a szél feltámad. A szél egyre vadabb és vadabb lesz, lassan az utcán lenni szinte lehetetlen. A felhőkből brutális erejű villámok csapnak be, amiket a villámhárítók képesek felfogni, de még így is sok házban elmegy az áram tőlük. Az egyik villám viszont szinte szándékosan találja egy ezt a kórházat. A villámot a hárító még felfogná, de az természetellenesen sokáig támadja a tetőt egészen ameddig a házban minden elektromos dolog felrobban.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.