Europe park

3 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Sav Kedd 06 Dec. 2011, 23:24

Willem Elias Hajléktalanszálló

Hobo
A Hobogár követte furgon úgy öt perc alatt ért a szállóhoz, és nem hajtott gyorsan. Ha Splinter és Edwardson siet, hamarosan meg kell érkezniük. Az ideális forgatókönyv szerint persze. De az élet, mint tudjuk, szeszélyes író.
A fészek nem próbálja húzni az időt, elvégre emberéletek forognak kockán. Egy kissé színpadias fenyegetés után mentőakcióba kezd.
A kétszárnyú ablak elég széles hozzá, hogy Hobogár méretes teste is beférjen, amikor keresztülrepül rajta. Az üvegszilánkok nem ártanak kitinpáncél borította testének.
A szoba elég méretes. Nehéz pontosan felmérni, mert egy részét már elborítja a sűrű, fekete füst, de legalább tíz négyzetméter. Ágyak és éjjeliszekrények sorakoznak benne. A falak mentén néhány ruhásszekrény. Egy átalakított kórterem lehet. Több ágy lángol. A padló linóleum borítása is jókora foltokban ég. Az olvadó műanyagba összetört vodkás és whiskys üvegek maradványai ragadtak. Molotov koktélok maradványai. A benzin koromfekete füsttel ég, akadályozva mind a látást, mind a légzést.
Hobogár a tűz ropogásán át, keserves sírást hall. Valami mozog az egyik lángoló ágy mellett a füstben. Aztán nagyot csattanva eldől.
Ha a közelébe megy, a fészek egy székhez kötözött középkorú nőt talál székkel együtt a földön fekve.
Arca és haja fekete a koromtól, szemei bevéreztek a sírástól és a maró füsttől. A ruhái szerencsére még nem kaptak lángra. Alaposan a székhez kötözték, teljesen mozgásképtelen.
A szoba csukott ajtaján túlról üvegcsörömpölés és dühös kiáltozás hallatszik. Valakik még most is Molotov koktélokat dobálnak a folyosón.
Több túszt nem látni ebben a szobában. A Tisztogató nyílván szétszórtan helyezte el az áldozatait, ezzel is nehezítve az esetleges mentést.
Ha Hobogár szólongatja a nőt, az nem reagál. Lélegzik, de valószínűleg már nincs teljesen magánál a füstmérgezés miatt. Az erős csápok könnyedén képesek eltépni a nő kötelékeit.
Az ajtót, lehet, hogy kulcsra zárták és a hangok alapján ellenség is tartózkodik a folyosón, így előzetes terve szerint Hobogár az ablakon tudja kimenteni a túszt.
A hajléktalanszálló parkolóját egyik oldalról magas kerítés választja el a szomszédos utcától. A kerítésen túl biztonságban lerakhatja a nőt.
A levegőből a fészek közben fél szemmel figyelheti a tisztogatót és a követőit. Ha nem akar a mentés közben sokat késlekedni, csak pár pillanatra tud oda nézni. A legszembetűnőbb dolog, hogy a felborított furgon teteje (ami most az oldala volt) eltűnt. Nincs sehol. Mintha levágták volna, de az ilyen gyorsan lehetetlen, és a levágott tetőt sem látni a parkolóban. A hajléktalanok az itt parkoló személyautókba hordják sietve a fegyvereket. Vannak vagy hatan-nyolcan. Biztosan az épületből jöttek ki a többiek.
Maga a Tisztogató nem pakol. Túszát továbbra is sakkban tartva figyel. Többnyire a követőit, de maszkos fejét fel-felemeli, hogy Hobogár tevékenységét is figyelemmel kísérje.
Eközben már több ablakból is füst gomolyog az egyre sötétülő ég felé.

Úton a hajléktalanszálló felé

Serena F4 és Edwardson
Miközben a lehető leggyorsabban haladnak, Splinter végighallgatja a társa magyarázatát.
- Rendben. Mind követünk el hibákat. A lényeg, hogy próbáljunk megelőzni egy hasonló esetet.
Miután bevesz pár kanyart, a nyomozó hátraszól Serenának.
- Serena, jól sejtem, hogy az a tigris a maga műve volt? Meg tudná ismételni, ha a helyszínre érünk? Tökéletes elterelés lenne.
Ekkor megszólal a kocsiba szerelt rendőrségi rádió.
- Minden egységnek! lövöldözést jelentettek a Willem Elias Hajléktalanszálló parkolójában. Füstöt is láttak az épületből ömleni.
- Fenébe! – morog Splinter, majd válaszol a hívásra.
- Itt Splinter hadnagy. Mindjárt a helyszínen vagyunk.
Társaihoz fordul.
- Készüljenek. Már csak pár sarok.

_________________
A padláson nincs semmi félelmetes.
Mesélő
Reneszánsz: David A. Cid Xavier - mutáns tanár, Charles Xavier - vendég tudat David elméjében
Outsiders: David A. Cid "Sav" - bárvezető és problémamegoldó
Mesélő: James Splinter / Emma Frost
Europe park - Page 3 Smsf94Europe park - Page 3 3524xet
Sav
Sav
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 123
Hozzászólások régi : 439
Korábbi szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 7.szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 05.
Tartózkodási hely : A Valóság Határa

Karakteradatok
Főkarakter: Sav
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 07 Dec. 2011, 13:10

A férfi magyarázatára annyira nem figyeltem oda, inkább még mindig csak a tigrisembe kapaszkodtam, ő legalább teljesen biztos volt, hogy az enyém és nem fog elárulni. Csak a kérdésre kaptam fel a fejemet, hogy a tigrisem nekem hála kezdett-e el élővé válni. Ezek szerint a nevem mégsem volt annyira ismert, pedig az itteni énem egy időben terrorista is volt az AIM szerint és most pedig meglehetősen ismert feladatkörben dolgozik. Bólintottam a kérdésre, csak bízni tudtam benne, hogy szegényt nem fogják darabokra lőni, hiszen a rádió szerint arra éppen lövöldözés volt.
- Igen én voltam – motyogtam. – Meg tudom… de csak fél percig, nem tovább. Utána újra plüss lesz csak a tigris.
Mindjárt ott vagyunk, a szívem megint egyre hevesebben kezdett verni, és idegesen mélyesztettem bele az ujjaimat a tigrisbe. Lövések, és rossz emberek, nem tudom… nem is tudom, hogy miért egyeztem bele, hogy ide fogok jönni.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Europe park - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Cyrus Douglass Csüt. 08 Dec. 2011, 15:29

Edwardson ügynök miután elmondta amit akart, az ablakon nézett ki. Gyorsan haladtak, amely jelen esetben nem ártott. Időben oda kellett érniük. Splinter megszólalására a nyomozóra nézett.
-- Mindent meg fogok tenni, hogy többé ne forduljon elő ilyen - válaszolta az ügynök.
Ezek után a Splinter és Davidson közötti beszélgetést hallgatta. Mikor a nő elmondta, hogy csak fél percig képes tartani az oroszlánt élő alakjában, Bobby hátra nézett, majd megszólalt.
- Ha jól időzítünk, akkor az is elég. A lényeg, hogy elvonjuk a támadók figyelmét, ameddig csak lehet. Mennyi idő kell ahhoz, hogy újra élővé tudja változtatni? - kérdezte Edwardson, majd a felhangzó rádióadást hallgatta.
Úgy tűnt már állt a bál az elmegyógyintézetnél.
~ Hogy ezek mindig rosszkor balhéznak ~ gondolta, majd kollégája jelzésére figyelt fel.
- Én készen állok. Miss. Davidson. Azt javaslom, hogy maradjon az autóban, amíg a balhénak vége. Próbálja a tigrist amikor csak lehet hasznosítani. Ha ez összejön veszek magának egy állatkertre való plüssállatot - jegyezte meg Edwardson, miközben az érkezést várta.
- Remélem a Fészek hasznosítja magát, amíg nem vagyunk ott - mondta.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Europe park - Page 3 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 09 Dec. 2011, 12:06

A megkötözött nőt hamar kiviszem, és már fordulok is vissza a következő emberért. A Tisztogató emberei még pakolnak, talán időben ideérhet az erősítés, de nekem most nincs lehetőségem feltartani őket.
Ugyan azon az ablakon át megyek be, mint az előbb, majd teljes sebességgel igyekszem áttörni az ajtót, ami mögül a hang hallatszik. A hang, amint valaki még mindig gyújtogatja a már így is lángoló helyet. Ha sikerül áttörni az ajtót, és meglátom az illetőt, különösebb fontolgatás nélkül próbálom megszúrni fullánkommal. Ha nem látom meg egyből, nem töltök el túl sok időt a keresgéléssel, egyelőre a menekítés az elsődleges feladat. Ha megvan, és sikerül kidöntenem, akkor haladok tovább. A folyosón haladva remélhetőleg találok poroltót, ha így történik, ezt használom, hogy könnyebben férjek hozzá a további szobákhoz, ahonnan folytatom a mentést.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Sav Szer. 14 Dec. 2011, 11:36


Willem Elias Hajléktalanszálló

Hobo
Hobogár erős, páncélozott teste ripityára zúzza az ajtót. A folyosó több ponton lángol, a füst sűrűsödik. A gyújtogató éppen most tűnik el a folyosó végén lévő lépcsőn. Talán kifogyott a koktélból, vagy nem akart ő is bent égni az épületben.
A folyosó úgy 20 méter hosszú és még három szoba nyílik róla. A közepén, egy falra szerelt rögzítő hámban vörös tűzoltó készülék.
Hobogár sikeresen használja, hogy megkönnyítse a dolgát. Kiolt egy erősen lángoló tüzet a legközelebbi ajtó előtt, ami magára az ajtóra is átterjedt már. Bár ezt is kulcsra zárták, a fészek erejének nem képes ellenálli.
A szoba hasonló az előzőhöz. Három, az előzőhöz hasonlóan megkötözött túsz van bent. Az egyik, egy fiatal nő, lekonyuló fejéből ítélve eszméletlen, vagy halott. A második, egy férfi, rángatózva próbál szabadulni, de nem bír az erős kötelekkel. A harmadik, egy meglehetősen kövér férfi túl közel van az egyik lángoló ágyhoz, éppen sikoltozni kezd, mert a tűz átterjedt a ruhájára.

Serena F4 és Edwardson
A SHIELD ügynök is arra gondol, amire Splinter. Serena megzavarhatja majd a rosszfiúkat a tigrisével, időt nyerve ezzel a párosnak a cselekvésre.
Miközben Edwardson még lelket próbál önteni a lányba, a kis csapat megérkezik a helyszínre. Füstöt látnak gomolyogni az épület felső emeleti ablakaiból.
// Balthazar, ez nem elmegyógyintézet, hanem hajléktalanszálló. Wink //
Splinter lassít.
- Itt vagyunk!
Ekkor két személyautó vág ki nagy sebességgel az utcára az épület előtti drótkerítés övezte parkolóból. Kerekeik csikorognak, majdnem lesodródnak az úttestről. Az első kocsi egyenesbe hozva magát elszáguld. A második keresztbe áll a nyomozó autója előtt.
Splinter nagyot fékez, megúszva ezzel a karambolt. Nem egészen egy méter van a két kocsi között, így a keresztbe állt autó nem tud megfordulni.
Négy hajléktalan ül benne. Puskáik tisztán látszanak.
- A jó büdös francba! – káromkodik a nyomozó.
A hajléktalanok sofőrje megpróbál visszatolatni a parkolóba, mag társai kapkodva kezdik letekerni az ablakokat, hogy majd kilőhessenek rajtuk a villogó, szirénázó kocsira.

_________________
A padláson nincs semmi félelmetes.
Mesélő
Reneszánsz: David A. Cid Xavier - mutáns tanár, Charles Xavier - vendég tudat David elméjében
Outsiders: David A. Cid "Sav" - bárvezető és problémamegoldó
Mesélő: James Splinter / Emma Frost
Europe park - Page 3 Smsf94Europe park - Page 3 3524xet
Sav
Sav
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 123
Hozzászólások régi : 439
Korábbi szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 7.szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 05.
Tartózkodási hely : A Valóság Határa

Karakteradatok
Főkarakter: Sav
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 14 Dec. 2011, 12:01

Az ügynökre néztem.
- Csak fél percig marad így, és jó pár perc kell utána – mondtam. – Az e világi éneimmel ellenétben az én képességem soha sem fejlődött és fiatalabb is vagyok az X-men vezetőjénél.
Úgy tudtam, hogy ennyi idősen neki is csak ilyen gyenge volt a képessége, noha neki soha sem lett regenerációja, mint nekem és nekem ez az erősebbik képességem már. Bólintottam, amúgy sem akartam kiszállni a kocsiból semmilyen esetre sem.
- Köszönöm! – hebegtem.
Felsikoltottam, amikor két kocsis vágott ki elénk és majdnem ütköztünk is velük. A félelmem kezdett visszajönni, ahogyan megláttam a puskákat azoknál a hajléktalanoknál, akik odabent ültek a kocsiban. Nem tudtam, hogy mit tehetnék így azonnal hasra vágtam magam a hátsó ülésen, hogy lehető legkisebb felületen találhassanak el, és próbálok, ha van rá lehetőség, akkor az ülés alá bebújni, hogy ott legyek a legnagyobb biztonságban.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Europe park - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 14 Dec. 2011, 13:02

A gyújtogató sajnos meglép, nem pazarolhatok rá időt, így irány a következő szoba, amit elérek némi tűzoltás után. Három embert találok itt, és úgy néz ki, sorrendet kell felállítanom a teendőkről, mert vészhelyzet van.
Először is azzal a férfival kell foglalkoznom, akire épp most terjed át a tűz. A tűzoltó készülékkel azonnal eloltom a ruháját, és arrébb lököm a lángoló ágyat. Ha a készülék esetleg kifogyna, akkor egy még nem lángoló ágytakarót, lepedőt vagy ruhadarabot igyekszek keríteni, hogy azzal lefedhessem, elolthassam a férfi lángoló részeit. Ha ilyen lehetőség sincs, akkor egyszerűen letépem róla a lángoló ruhadarabokat.
Ezután a csápjaim számának hála van lehetőségem akár egyszerre mindhármukat felemelni, és a súlyuk sem okoz majd nehézséget. Így felemelem az ájultat, a kapálózót is, miután letéptem róla a köteleket, és végül a kövér embert is.
-Kapaszkodjanak! Kiviszem magukat innen az ablakon keresztül!
Az ablakot persze kinyitom ezúttal, és aztán repülök ki.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Cyrus Douglass Szer. 14 Dec. 2011, 21:51

Hamarosan megérkeztek a helyszínre. Ahogy Edwardson kinézett az a kocsi ablakán látta, hogy az épület felső ablakaiból füst gomolygott elő. Ahogy haladtak a hajléktalanszálló felé két kocsi száguldott ki a parkolóból. Az egyiknek sikerült irányba állnia és elhajtania, de a másik a nyomozó kocsijával karambolozott majdnem. Olyan szűk hely volt a két autó között, hogy a hajléktalanok nem tudtak elhajtani, így tolatni kezdtek. A sofőrön kívül az maradék három hajléktalan tekerni kezdte lefelé az ablakokat, hogy majd a kicsiből nyissanak tüzet.
- Jól mondja – válaszolta az ügynök Splinter káromkodására, majd a kollégájára nézett. – A leggyorsabb módja, hogy kiüssük őket, ha lesokkolom az autót, és ezzel nem csak a jármű döglik be, de a hajléktalanok is elájulnak – mondta, és már hozta is létre a kezében a elektromosságot.
Olyan mértékűre koncentrálta az energiát, hogy az még kiiktassa a kocsi akkumulátorát, de eszméletvesztésen kívül ne okozzon nagyobb kárt a benne, ülőkben. Ezek után lehúzta az ablakot, és már dobta is az autóra a nyalábot. Ha a támadás sikeres volt, akkor Splinterre nézett várakozón, hogy mit reagál.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Europe park - Page 3 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Sav Szer. 21 Dec. 2011, 01:31


Willem Elias Hajléktalanszálló

Serena F4 és Edwardson
A lány tigrisét ölelve fekszik el a hátsó ülésen, aztán legurul az első és hátsó ülések közé. Félelmében szinte megpróbál összeolvadni a kocsi padlójának kárpitjával.
A SHIELD ügynök eközben akcióba kezd. A hajléktalanok kocsija tőlük balra, tehát az anyósülésen ülő Edwardson-hoz közelebb helyezkedik el. Miközben Splinter a központi gombbal leereszti az ablakot, az ügynök energiát gyűjt.
A másik kocsiból csak a vezető mögött ülő számára nyújtottak tiszta célpontot. A hajléktalan M16-osa és Edwardson keze szinte egyszerre sül el.
A parkoló drótkerítése nem akadályozza a lövedékeket, az elektromosságot viszont igen. Az erőteljes energiagömbnek csak egy része jut át, a többit a kerítés a földbe vezeti. Az áramlövedék a kocsinak csapódva apró villámokként cikázik végig a karosszérián. Az áram ívet húz a fém karosszéria és a géppuskás hajléktalan kocsiból kilógó fegyvere és keze között. A puska a betonra esik áramütéstől bénult kezeiből.
Első sorozata viszont kilyuggatja Splinter kocsiját.
Serena hallja a fegyverropogást, és ahogy a lövedékek átütik az üveget. Ha nem húzódott volna le korábban, most halott lenne.
- Maradjon lent, Serena! –kiált hátra Splinter.
- Készítse a tigrist!
A nyomozó a saját oldalán száll ki sietve a kocsiból.
- El a kocsitól, Edwardson, nehogy eltalálják a lányt! – utasítja közben az ügynököt.
A másik autó sofőrje próbálja beindítani azt, de úgy tűnik, Edwardson támadásától tényleg lefulladt. Így a hajléktalanok is megpróbálnak kikászálódni.

Hobo
A tűzoltó készülék elég hozzá, hogy Hobogár eloltsa a lángra kapott férfit és biztosítson némi mozgásteret a három túsz kimentéséhez.
Az eloltott kövér férfi szinte gyermekként kapaszkodik megmentőjébe. Valószínűleg sokkot kapott és nincs is egészen tisztában vele, hogy mi történik körülötte. Hobogárnak az eszméletlen nő sem okoz problémát. A harmadik túszon viszont teljesen elhatalmasodik a pánik, Hobogár iszonytató kinézetét látva. Ahogy a csápok letépik kötelékeit, a férfi megpróbál elmenekülni, az épület belseje, a tűz felé. Az erős csápok elkapják és lefogják ugyan, de a fészek értékes időt veszít, míg a férfival hadakozik. Végül mind kijutnak a nyitott ablakon a szabadba.
Hobogár látja, ahogy három kocsi hajtana ki a parkolóból. Az első el is száguld, míg a második csaknem ütközik egy szirénázva érkező autóval. A harmadik még időben megáll a parkolón belül.
Látja a rövid tűzharcot is a második menekülő kocsi és az újonnan érkező között. A szirénázó autóból érkező gömbvillámból ítélve az erősítés jött meg a Tisztogató és követői ellen. Ekkor még két túsz van valahol a lángoló épületben.

_________________
A padláson nincs semmi félelmetes.
Mesélő
Reneszánsz: David A. Cid Xavier - mutáns tanár, Charles Xavier - vendég tudat David elméjében
Outsiders: David A. Cid "Sav" - bárvezető és problémamegoldó
Mesélő: James Splinter / Emma Frost
Europe park - Page 3 Smsf94Europe park - Page 3 3524xet
Sav
Sav
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 123
Hozzászólások régi : 439
Korábbi szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 7.szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 05.
Tartózkodási hely : A Valóság Határa

Karakteradatok
Főkarakter: Sav
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 21 Dec. 2011, 11:39

Sikerült lejutnom a padlóra, amikor a lövéseket halottam meg. Felsikoltottam félelmemben és még inkább öleltem a tigrisemet. Újabb sikoly, amikor az üvegszilánkok rám zúdultak. Ha… ha nem félek ennyire és nem fekszem ide, most halott lennék? Nem tudtam, nagyon reméltem, hogy nem tudom meg a választ soha sem. A nyomozó kiabált valamit, a hangját hallottam, de, hogy mit is akart nem értettem, nem tudtam felfogni már. A szemeim égtek és a számban is éreztem a könnyeim sós ízét. Féltem. Haza… haza akartam menni, haza-haza, a saját világomba, ahol talán még voltak olyanok is, akiket ismertem. Miért? Miért kellett nekem mindig ilyen helyekre kerülnöm? Miért hozott a gyűrű mindig ilyen helyre? Én… én csak azt hittem, hogy idejövök, szólunk, és megyünk tovább keresni más bajnokokat is. Mikor? Mikor lesz végre vége odakint a lövöldözésnek, hogy a lehető legmesszebb mehessek innen?

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Europe park - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 21 Dec. 2011, 17:53

Még a bizalomgerjesztő, megnyugtató szövegem sem volt elegendő ahhoz, hogy meggyőzzem a túszokat, nem vagyok az ellenségük, az egyikük kisebb fennakadást okoz a szisztémámban, de végül csak belátja majd utólag, hogy nem akartam neki rosszat. Miután kivittem a három túszt, egy pillanatig időzök csak el, hogy megnézzem, ahogy megérkezik az erősítés. Remélem az első autót, aminek sikerült meglépnie, szintén elkapják majd, mert könnyen lehet, hogy éppen abban van a Tisztogató.
Nincs időm elkapni sajnos, mert a házban még mindig vannak túszok, akik veszélyben vannak. Visszarepülök az ablakon át, felkapom a tűzoltó készüléket, és az utolsó civileket kezdem keresni. Ha rájuk találok, akkor a közelükben eloltom a tüzet, majd megszabadítom őket kötelékeiktől, és igyekszem megnyugtatni őket, hogy az ő oldalukon állok, ha esetleg nem jöttek volna rá az előző két cselekedetemből.
Ezután a bevált módszert alkalmazva az ablakon keresztül igyekszem majd távozni velük.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 24 Dec. 2011, 12:00

És ekkor hirtelen a semmiből mindenki azt vehette észre, lehetett bárhol a Földön, lehetett bármilyen napszak az ég mindenhol felhős lett, vörös felhők takarták be a teljes látóhatárt. Furcsa jeges és mégis forró szél söpörte végig az utcákat, réteket, hegyeket, mindent. A Föld teljes lakosságát furcsa bizsergés járta végig, miközben az égen vörös villámok cikáztak mindenfelé. Akikben Atlantiszi vér folyt egy pillanatra ténylegesen megérezték istenük Neptune hívását, az emberek pedig annyit, mintha az istenek közöttük jártak volna. Csak egy pillanatig tartott, utána mindez szertefoszlott, de ennek az egésznek hála a teljes világon emberek alakultak át görög mitológiai lényekké. A hívás nekik szólt, a világuk helyre állt és uraik, úrnőik újra visszakapták régi erejüket.
Az ég és a villámok pedig pár perc múlva eltűntek és már semmi sem utalt a néhány perce történt furcsa és különös eseményekre. Az emberek csak egyvalamit tudtak mindezek után, valami megváltozott…

Europe park - Page 3 RedLightningStorm

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Europe park - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Cyrus Douglass Csüt. 29 Dec. 2011, 20:13

Edwardsonnak sikerült kilőnie az energiagömböt, azonban az egyik hajléktalan vele együtt lőtt. A golyókat nem fogta fel a kerítés, így azok kilyuggatták Splinter kocsiját. Azonban az elektromosság egy részét a földbe vezette, így nem érte el azt a hatást, amit kellett volna. A kocsi ugyan lefulladt, de csupán az éppen tüzelő hajléktalan kezéből esett ki a puska, mikor megcsapta őt az áram.
- Fenébe - morogta az ügynök, miközben kollégája szavaira lehajolva kiszállt a kocsiból, majd egyik kezébe pisztolyt vett, míg a másba egy energiagömböt hozott létre.
Próbált valami fedezéket találni, amelyből tüzet tud nyitni, de nincs a lövések útjában Serena. Ha talált ilyet, akkor miközben lőtt próbált oda eljutni. Ha nem talált akkor kiszálló hajléktalanok felé dobta az elektromos gömböt, miközben pisztolyával is tüzelt. Tudta, hogy az elektromosság egy része fog csak eljutni hozzájuk, de talán eléggé elvonhatja a figyelmüket, hogy Splinter és az ő lövései sikeresek legyenek. Ekkor beborult az ég, vörös felhők és villámok jelentek meg rajta. Hirtelen mintha isteni mozgolódást érzett volna, amely ahogy jött el is múlt. A S.H.I.E.L.D. ügynök meglepődött a történteken, de hamar feldolgozta a dolgot, és kihasználva, hogy talán a hajléktalanok túlságosan meglepődtek, folyamatosan lőni kezdte őket. Mind a pisztollyal, mint energiagömbökkel.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Europe park - Page 3 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Sav Szer. 04 Jan. 2012, 23:51


Willem Elias Hajléktalanszálló

Serena F4 és Edwardson
Amíg Serena a kocsi padlókárpitjához lapulva marad, nem lát semmit, csak a tűzharc káoszát hallgathatja. Lövések és kiáltások kakofóniáját. Meg a különös, szélvihar rövid tombolását.
Edwardson fürgén pattan ki a kocsiból és a legközelebbi fedezék mögé húzódik. Egy szemetes konténer az a parkolón belül, a bejárat mellett, a füstöt okádó épülettel szemben. Megereszt pár lövést a hajléktalanok kocsija felé, akik visszahúzódnak. Ezzel időt nyer magának és Splinternek is a fedezékbe jutáshoz.
A nyomozó a hajléktalanszállóval szomszédos épület sarka mögött talál fedezéket.
A három fegyveres megpróbálja újra elhagyni a kocsit. Egyikük a kocsiból zárótüzet nyitva fedezi társait, visszahúzódásra kényszerítve a törvény embereit.
Ekkor Vörösödik el az ég és zúdul keresztül a parkolón és az utcákon a váratlan szélvihar a semmiből. Az amúgy is zavart tudatú hajléktalanok lassabban dolgozzák fel a zavaró eseményt, így Edwardson és Splinter előnybe kerülnek.
Edwardson energiagömbje leteríti a vezetőülésről kiszálló hajléktalant. A kocsi viszont sajnos fedezi a másik kettőt. A korábban az anyósülésen ülő fegyverest Splinter lövései terítik le. Az utolsó fickó a parkoló hátsó fele felé iramodik. Cikkcakkban fut, hogy nehezebb legyen eltalálni.
Edwardson látja, hogy egy újabb személyautót akar elérni. Abban szintén ülnek. Éppen megfordul és nagy sebességgel a parkoló hátsó drótkerítésének hajt. Könnyedén kidönti és eltűnik egy hátsó utcában.
A hajléktalan nem éri el. Így megfordul és egy kocsi motorháza mögé guggolva próbál fedezékbe húzódni Edwardson lövései elől.

Hobo
Hobogár a következő szobát is feltöri, de ott nem talál senkit. Az utolsóban viszont igen. A szoba nem lett felgyújtva, csak kívülről lángolt az ajtó a folyosón égő tűz miatt. Itt a bútorokat a szoba sarkaiba tolták, hogy legyen hely. Legyen hely ahhoz a borzalomhoz, amit itt művelt a Tisztogató.
A szoba egyik falához egy matrac nélküli ágykeret van felállítva. Az ágykeretre pedig egy meztelen férfi van felkötözve mindkét csuklójánál fogva. Mindkét lába térdből hiányzik. A csonkok végei különösek. Nem véreznek és megégve sincsenek, mégis furcsán roncsoltak. Mintha elporladtak volna. A földön, az ágykeret előtt van is két kupac por.
A fal teljes hosszában, vörös festékkel írva a következő olvasható: „ÍGY JÁR MINDEN IDIÓTA! UTOLSÓ ÓRÁITOKAT HÁT TÖLTSÉTEK BÖLCSEN, VAGY ÚGY HALTOK MEG AHOGY ÉLTETEK! IDIÓTAKÉNT!”
Egy másik, az előzővel megegyező ágykeret a szemközti fal előtt van. Azon is egy kikötözött férfi fekszik, de az ágykeret még nem lett a falhoz állítva.
Úgy látszik, Hobogár érkezése éppen megzavarta a Tisztogatót és félbehagyta azt, amit itt művelt, akármi célt is szolgált ez az egész. Talán minden szobában ezt találta volna később.
A megcsonkított férfi nincs magánál, de még él. A másik először szinte halálra rémül, de szavakkal megnyugtatható. Hobogár mindkettőt ki tudja szabadítani és az ablakon ki is juttatni.
Kint újra változtak az események. A hátsó kerítés, ami mögé az eddig kiszabadított négy túszt Hobo vitte, kidőlt valamitől. A túszok a lehetőségekhez képest jól vannak. Aki magánál, van, próbál segíteni annak, aki nincs olyan jó bőrben.
Egy rohampuskás hajléktalan és a felmentősereg között még folyik a tűzharc.

_________________
A padláson nincs semmi félelmetes.
Mesélő
Reneszánsz: David A. Cid Xavier - mutáns tanár, Charles Xavier - vendég tudat David elméjében
Outsiders: David A. Cid "Sav" - bárvezető és problémamegoldó
Mesélő: James Splinter / Emma Frost
Europe park - Page 3 Smsf94Europe park - Page 3 3524xet
Sav
Sav
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 123
Hozzászólások régi : 439
Korábbi szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 7.szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 05.
Tartózkodási hely : A Valóság Határa

Karakteradatok
Főkarakter: Sav
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 05 Jan. 2012, 11:49

Továbbra is a kocsi hátuljában feküdtem reszketve, semmit sem téve, miközben a lövöldözés odakint tovább folytatódott. Nem mertem mozdulni, nem is szerettem volna addig kimozdulni, vagy bármit sem tenni, amíg nem mondják, hogy minden rendben van. Nem is nagyon hiszem, hogy sikerült volna ilyen állapotban. Az egyetlen dolog, ami feltűnt az az volt, hogy lassan minden vörössé vált, lett volna itt még valaki, aki mutáns, majd a borzongás és a villámlások. Görcsösen kapaszkodtam meg a plüssömben, amikor kirázott a hideg. Nem tudtam, hogy mi folyik itt, csak féltem, hogy elkéstünk. Hogy ez annak lehetett a jele ami miatt érkeztem. Ők pedig feltartottak és nem jutottam el a SHIELD-hez, hogy figyelmeztessem őket. A lövések és a zajok ekkor mintha kissé távolodni kezdtek volna, így némileg megnyugodtam, de még mindig nem mertem mozdulni. Mi van, ha csak elcsalták őket és mindjárt megjelennek a kocsinál? Erre a gondolatra próbáltam még jobban összehúzni magam és ha tudtam, akkor bemászni a hátsó ülés alá, hogy véletlenül se lásson meg senki sem.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Europe park - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 05 Jan. 2012, 12:39

Gyorsan cselekszem, mert a tűz egyre csak terjed, ki tudja, hol lehetnek a túszok. Az első szoba üres, jön a következő, és megvan végül az utolsó két férfi is. Pontosabban...
Elgondolkodtató, hogy vajon miféle lelki betegség okozhatja azt a fajta kényszert, mely ilyen tettekre sarkall egy embert. Eleinte azt gondoltam, a Tisztogató mentális befolyást gyakorol a hajléktalanokra, úgy bánik velük, mint bábos a babákkal. Ám a találkozás után kezdtem ebben kételkedni, ezt látva pedig egyre biztosabb vagyok abban, hogy a férfi teljesen őrült. Hogy a hajléktalanok szintén örültek-e, vagy befolyásolja őket, azt nem tudom, de majd kiderül, ha kivallatnak egyet az elfogottak közül.
Alaposan meggyőzöm a magánál levő férfit, hogy nincs oka félelemre, meg szeretném menteni őt a Tisztogató őrületétől, aztán kiviszem mindkettő túszt. Ahogy kirepülnék az ablakon, az ég vörösbe fordul, én pedig tétova lépéssel hátrálok el az ablaktól. Néhány másodpercig töprengve figyelem az eseményt, majd valami különös borzongás fut rajtam végig, melyet nem tudok mire vélni. Aztán amilyen gyorsan jött, el is tűnt az égi jelenség, így néhány másodperccel később már kis is repülök a túszokkal. A sérült láb látványa felkavaró, pláne a sérülés jellege miatt. Mindenesetre legalább attól nem kell tartani, hogy elvérzik. A többi kimentett gondjaira bízom a sérültet, és megkérem őket, hogy hívjanak mentőt, ha még nem tették volna meg eddig.
Ezután felröppenek, és meglátom a még folyó tűzharcot. A hadszíntér fölé repülök, és igyekszem hangtalan lenni, amennyire ez lehetséges, de remélem, hogy a lángoló ház és a fegyverropogás elnyomja az általam keltett zajt. Megpróbálok egyenesen felülről lecsapni az utolsó fegyveresre, egyetlen gyors, bénító döfést akarok leadni a testére, úgy, hogy közben lehetőleg ne lőjön le. Fontos, hogy csak meg akarom bénítani, hogy később mindenképpen kikérdezhessék a rendőrségen, és rájöhessenek, mi folyik itt.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Cyrus Douglass Csüt. 05 Jan. 2012, 20:07

Edwardson egy szemeteskonténernél talál menedéket. A lövések leadásával sikerül épségben a fedezékbe jutnia, ahogy Splinter is talál magának fedezéket. A hajléktalanok próbálják elhagyni a kocsit. Közben zárótüzet nyitnak a két rendőrre, így Bobby-nak nincs választása, mint a konténer védelmét élvezni. A vörös felhők és villámok miatt a hajléktalanok valóban tovább lesznek figyelmetlenek, így az ügynöknek sikerül kiütnie egy elektromos gömbbel a sofőrülésből kiszálló hajléktalant. A másik kettő azonban takarásban van a kocsi miatt. Splinter azonban éppen jó helyen talált fedezéket, így ki tudta iktatni az anyósülésről kiszálló ellenfelet. A harmadik és egyben utolsó hajléktalan a parkoló másik végében lévő kocsi felé indul, amelyben szintén ültek. A kocsi azonban elhajtott. Otthagyva a hajléktalant. Edwardson már éppen lőni készült, amikor meglátta a Fészket, hogy a hajléktalanra támadott. Úgy döntött, hogy a bogárra hagyja a hajléktalan kiiktatását.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Europe park - Page 3 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Sav Hétf. 09 Jan. 2012, 22:35


Willem Elias Hajléktalanszálló

Hobo
A mentés a furcsa, felzaklató égi jelenség ellenére is sikeresen zárul. Sajnos a túszok minden használati tárgyát, így a telefonjaikat is elvették a Tisztogató emberei, ezért nem tudnak segítséget hívni. Talán amúgy is úton vannak már a tűzoltók és mentők, és valószínűleg a két zsaru, Edwardson és Splinter is hívott plusz segítséget.
Hobogár úgy dönt, ideje a jelenleg is folyó tűzharccal foglalkoznia. felröpül hát a parkoló fölé. A rohampuskával felszerelt fanatikus hajléktalan és a két törvényőr között talán hosszas tűzharc is kibontakozhatott volna, hiszen mindhárman fedezékben voltak. Az esetleges eltévedt lövések pedig akár a kiszabadított túszok testi épségét is veszélyeztethették volna. De a Fészek ezt megelőzendő, a helyzet gyors lezárása mellett dönt.
Akár egy harci helikopter, rárepül a hajléktalanra. A férfinak esélye sincs. Mire meghallja a szárnyak villámgyors verdesésének dongását és megfordul, a mérgező fullánk már a testébe hatolt. Bénultan omlik össze az eddig a fedezékéül szolgáló kocsin landoló Hobogár mellett.
Splinter fedezékéből előjőve kilyuggatott kocsijához siet és a hátsó ülésnél csinál valamit. A Fészek eközben közeledő szirénák hangjára lesz figyelmes.

Edwardson
A SHIELD ügynöke végignézi, ahogy a Fészek könnyedén leteríti a fegyverest, jelentősen megkönnyítve ezzel a dolgukat.
A harc végeztével Splinter a kocsijához siet, amit több találat is ért. Bizonyára Serenának akar segíteni.
Közben egyre közeledő szirénák zsivaja zengi be az utcákat. Jönnek a tűzoltók és mentők és biztosan az erősítés is a parktól.

Serena F4
A lány bölcsen próbálja minél jobban összehúzni magát. Lövések lyuggatják át éles hanggal a kocsi ajtaját, de ezt a szörnyű zajt hamarosan felváltja a közeledő segítséget jelző szirénázás. Ez és Splinter nyomozó aggódó hangja.
- Serena! Serena, jól van?
Kinyílik a kocsi hátsó ajtaja.
- Serena, én vagyok az. Minden rendben, a harcnak vége. Jól van? Nem sérült meg?

_________________
A padláson nincs semmi félelmetes.
Mesélő
Reneszánsz: David A. Cid Xavier - mutáns tanár, Charles Xavier - vendég tudat David elméjében
Outsiders: David A. Cid "Sav" - bárvezető és problémamegoldó
Mesélő: James Splinter / Emma Frost
Europe park - Page 3 Smsf94Europe park - Page 3 3524xet
Sav
Sav
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 123
Hozzászólások régi : 439
Korábbi szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 7.szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 05.
Tartózkodási hely : A Valóság Határa

Karakteradatok
Főkarakter: Sav
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 10 Jan. 2012, 11:12

Felsikoltottam, amikor újabb lövedékek csapódtak a kocsi hátuljába, s még mindig próbáltam még kisebbre összehúzódni, nem hiszem, hogy sikerült volna, de még próbálkoztam. Csak az jelentett nagyon kis megkönnyebbülést, mikor a lövések abbamaradtak és már csak a közeledő szirénákat lehetett hallani. Hangokat hallottam, de még elsőre nem sikerült felfognom az értelmüket és nem is tudtam, hogy mit szólt. Újra felsikoltottam, amikor a kocsi ajtaja kinyílt. Önkéntelenül is odakaptam a fejemet, de csak a nyomozó volt az. A szívem úgy kalapált a mellkasomban, hogy azt hittem, hogy mindjárt kiugrik a helyéről a dübörgés, ami a fülemben volt olyan hangos, hogy mást alig-alig hallottam. A nyomozóra néztem a szavai még mindig értelmetlenek, csak a szájáról leolvasott szavakat értettem meg, de még annak is hosszú másodpercek kellettek, hogy felfogjam őket és egyáltalán válaszolhassak. Még mindig remegtem, reszkettem és mozdulni is alig bírtam. Meg sem próbáltam semmit sem szólni, mert a sírás miatt úgysem tudtam volna megtenni. Csak arra voltam képes, hogy megrázzam a fejemet, de még mindig a hátsó ülés előtti kis részen kuporogtam a földön.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Europe park - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 10 Jan. 2012, 12:11

Az utolsó fegyveres hajléktalan is kifekszik, a fegyvert elrúgom a közeléből, ha magához tér, még csak eszébe se jusson, hogy ellenáll. Grabancánál fogva lököm a rendőrök felé a bénult férfit, hogy megbilincseljék, és tegyék, amit tenniük kell. Mivel a Tisztogató már nincs itt, és nem tudom, merre menekült, vagy milyen autóval ment, nincs nagy esélyem elkapni, ezért inkább nem is eredek utána. A szirénákat hallva biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz most már, legalábbis itt. A parkban sem történt személyi sérülés, csak az, amit Serena végül begyógyított. Itt pedig az érkezésem után mindenkit kimenekítettem. Azt hiszem, nyugodtan mondhatjuk, hogy megoldódtak a gondjaink egyelőre. Csak ez az idióta Tisztogató ne menekült volna el...
Visszaváltozom emberi alakomba, koszos farmerom, munkás bakancsom és vastagon bélelt kabátom már nem láttat szuperhőst, csak egy újabb szedett-vedett embert, de azért a hajléktalanoknál egy picit takarosabb vagyok. Baseball sapkámat a fejembe húzom, és rendőrökhöz megyek.
-Roppant mód örülök a feltűnésüknek, attól tartok az agytröszt mégis meglépett, Tisztogatónak hívja magát, és teljesen őrült. Gázmaszkban jár, és ha megvizsgálják a túszokat, akiket kimentettem a házból, láthatják, hogy valamiféle mutáns képességgel is rendelkezhet, az egyik túsznak hiányzik a lába - nem vágták le, egyszerűen nincs ott. Talán az épület belsejét nem fogják látni, mert hamarosan leég az egész, de a falra vörös festékkel írt fenyegetést minden "idióta" számára. Ez a szó igen különös, amikor az emberei meghallották, dühösek, agresszívek lettek, a Tisztogató is úgy használta, mintha a legnagyobb sértés lenne a világon, megszállottan - magyarázom a rendőröknek, miközben az autó felé pillantgatok, ahol aztán meglátom a bujkáló Serenat. Intek neki apró mosollyal az arcomon, jelezve, már elmúlt a veszély.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Cyrus Douglass Kedd 10 Jan. 2012, 20:31

Edwardson ügynök a Fészek akcióját figyelte. A bogárnak sikerült kiütnie az utolsó megmaradt hajléktalant. Bobby a Fészek elébe ment, és elővette a biztonság kedvéért magánál hordott gyors bilincset, és megbilincselte a férfit. Ha nem volt ébren akkor a földön bilincselte meg, ha igen akkor megbilincselte és fegyverét rászegezve a földre utasította. Mindkét esetben fegyverét a férfira szegezve tartotta.
- Ott marad és nem mozdul. Ezennel letartóztatom. Jogában áll hallgatni, bármint mond az felhasználható ön ellen a tárgyaláson - mondta, ha a férfi ébren volt.
- Nagyon jó munkát végzett. A S.H.I.E.L.D. hálás lesz a segítségért. Remélhetőleg hamarosan sikerül teljesen lezárnunk ezt a Tisztogató ügyet - mondta az emberré visszaváltozott bogárnak, de nem vette le a szemét a hajléktalanról.
- Az idióták szerintem ránk utal. Az ép elméjű emberekre - mondta el sejtését a szó értelmét illetően.
Közben a kocsijához sétált Splintert figyelte, aki valószínűleg Serena miatt ment. A szirénák hangja ekkor ütötte meg a fülét. Közeledett a segítség.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Europe park - Page 3 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Sav Szomb. 14 Jan. 2012, 23:28


Willem Elias Hajléktalanszálló

Serena F4
- Jól van. Nyugodjon meg, Serena. – csitítgatja Splinter a pánik küszöbén álló lányt.
- Most segítenem kell másoknak, de itt leszek a közelben. Itt van az erősítés is. Nem esik már bántódása senkinek. Maradjon a kocsinál. Visszajövök, amint tudok.
Ezzel egy együtt érző mosoly után kettesben hagyja a lányt a tigrisével.
Hamarosan elözönlik a környéket a hatóságok. A tűzoltóság az épületet próbálja menteni, illetve megakadályozni, hogy a tűz átterjedjen a szomszédos lakóházakra.
A rendőrség biztosítja az utcákat és elfogják a lövöldözőket. De mindez korántsem jelenti azt, hogy az Őrtorony, vagy a Multiverzum megmenekült volna.
Percek múlva tér vissza Splinter a kocsihoz Edwardsonnal és Hobogárral, aki immár emberi alakjában van. Ha a lány nem száll ki, hagyják a kocsiban pihenni, hogy összeszedhesse magát.
A gyűrű röviden felragyog.
- Serena Davidson. Mentsd meg az Őrtornyot.
Rideg földöntúli hangja higgadt érzelemmentességgel, de ellentmondást nem tűrően figyelmezteti a lányt, hogy küldetése van.

Hobo és Edwardson
Hobogár átadja az utoljára elkapott hajléktalant Edwardsonnak és még az erősítés megérkezése előtt visszaváltozik emberi alakjába.
Miközben a SHIELD ügynök megbilincseli a kábult hajléktalant, be is futnak a tűzoltók. Két kocsival jöttek oltani. Gyorsan neki is látnak a dolguknak. Az épület felső szintje már erősen lángol, ég az egész tetőszerkezet.
Mentők is érkeznek, de nincsenek elegen a túszok és a hajléktalanok számára is.
A parktól jött rendőri egységek biztosítják a környéket és letartóztatják az életben maradt, de leterített hajléktalanokat.
Hobo kettőt kábított el összesen, ahogy Edwardson is. Aki megölte magát a furgonban és akit Splinter agyonlőtt, hullazsákokba kerülnek.
Akiket Hobo a furgon belsejébe zárt, kijutottak, amikor a Tisztogató valahogyan „elpárologtatta” a jármű tetejét.
A rendőrséget Splinter próbálta koordinálni a kommandósok parancsnokával együtt.
Mindenki roppant gyorsan és hatékonyan teszi a dolgát. Az utóbbi évek sorozatos katasztrófái megedzették a New York-i hatóságokat.
A kezdeti zűrzavar percek alatt szervezett munkává áll össze. Rendezett káosszá, ami külső szemmel nézve hangos összevisszaság, de a hatóságok tagjainak egy olajozottan működő gépezet.
Splinter a helyzet normalizálódása után visszamegy a kocsijához, ahová Edwardson is visszatért és magukhoz inti Hobot is, ha ő nem tartott az ügynökkel.
- Maga volt az a…Fészek lény? – méregeti a mutáns filozófust.
- Nem tudom, honnan bukkant elő, de sokat segített.
Kezet nyújt Hobonak.
- Uraim, a helyzet még nem oldódott meg. A Tisztogató és tettestársai két kocsival szöktek meg. Valószínűleg állig fölfegyverezve, úgyhogy nem ülhettek be túl sokan. Maximum nyolc-tíz emberről beszélünk, ha máshol nincsenek társaik. Az pedig nem valószínű. Túl nagy szervezkedéssel járt volna és szemet szúrt volna már valakinek.
A túszok be fogják tudni azonosítani a kocsikat és van négy kihallgatható gyanúsítottunk is. Mihamarabb ki kell belőlük szednünk, hogy mit tervez a Tisztogató. Még forró nyomon vagyunk.
Közvetlenül Hobohoz fordul.
- Remélem továbbra is segít nekünk. Két helyszínünk is van, ami lefoglalja a rendőri erőnket és az az őrült hamarosan újra lecsap. Szükség lehet a képességeire.
Splinter megvárja a mutáns válaszát, addig nem avatja be az ügy részleteibe, amíg igent nem mond.

_________________
A padláson nincs semmi félelmetes.
Mesélő
Reneszánsz: David A. Cid Xavier - mutáns tanár, Charles Xavier - vendég tudat David elméjében
Outsiders: David A. Cid "Sav" - bárvezető és problémamegoldó
Mesélő: James Splinter / Emma Frost
Europe park - Page 3 Smsf94Europe park - Page 3 3524xet
Sav
Sav
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 123
Hozzászólások régi : 439
Korábbi szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 7.szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 05.
Tartózkodási hely : A Valóság Határa

Karakteradatok
Főkarakter: Sav
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 15 Jan. 2012, 11:26

Amikor megláttam Alexandert, avagy Hobogarat integettem neki a mosoly után. Ha a lábaim megtartottak volna, akkor még meg is ölelem miután odafutottam volna hozzá. De ezt most nem tudtam megtenni. Még mindig a kocsiban ültem a térdeimet és a plüssömet szorongatva, amikor a jól ismert kékes fényben izzott fel a gyűrű. Bólintottam csak rá, tudtam, hogy küldetésen vagyok, de itt nem lehet mit tenni. Ahhoz olyanok kellenek, akik tényleg segíteni tudnak és nem pedig másokat veszélybe sodorni. El kellett jutnom a SHIELD-hez, vagy az X-menhez. De azt mondta a gyűrű korábban, hogy ez a gócpont, akkor ennek a Tisztogatónak köze van ahhoz, ami itt zajlik? Mármint az Őrtoronyhoz? Lehetséges, sőt! Valószínű, kikászálódtam a kocsiból remegve és közelebb mentem a hármashoz.
- Értesíteniük kell a SHIELD-et és a Bosszú Angyalokat – mondtam. – Azt hiszem… ennek a Tisztogatónak köze van ahhoz, ami miatt újra ebben a világban vagyok – hebegtem. – Azt hiszem… hogy ő a fenyegetés az Őrtoronyra, a másik Multiverzumra… egyedül kevesek vagyunk. Kérem, értesítsék őket!


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Europe park - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 16 Jan. 2012, 10:06

Zsebre tett kézzel figyelem, ahogy a kiérkező hatóságok normalizálják a helyzetet, elfogják, akit el kell fogni, ellátják a sérülteket, elviszik a rossz embereket, eloltják a tüzet, minden kezd visszaállni a normális kerékvágásba. Normális - ez lenne az idióta ellentéte?
-Alexander Hartdegen - mutatkozom be a nyomozónak, és elfogadom a kézfogását. Mégiscsak jobb, ha a polgári nevemen ismer, mint hogyha azt írja a jelentésébe: a Fészek lény segítségével elkaptuk ezt meg ezt.
Bólogatok az újonnan megosztott információkra.
-Nyolc-tíz ember, állig felfegyverkezve, mutáns is van köztük, és ha egy van, miért ne lehetne több is... Szívesen vagyok a segítségükre, ámde ez egy kicsit nagy falatnak tűnik így elsőre, talán nem ártana...
Mielőtt befejezném, megérkezik Serena, aki kikászálódott végül a kocsiból, ez nagy bátorságra vall.
-Nos, hát azt nem tudom, hogy ennyire komoly-e az ügy, de valami erősítés azért tényleg elkélne. Ha ismét túszokat szednek, kevesen vagyunk ahhoz, hogy megmentsük őket, és közben a fegyveresekkel meg a Tisztogatóval is elbánjunk.
A megállapításom után Serenara pillantok.
-Azt mondtad, másik Multiverzum? Ebből több is lenne? Hm, érdekes gondolat. Ebben a másikban mi nem is vagyunk benne?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Cyrus Douglass Hétf. 16 Jan. 2012, 22:01

A helyzet kezdett javulni. A hajléktalant megbilincselte az ügynök, és hamarosan befutottak a tűzoltók, mentők és a rendőrség is. A kiiktatott hajléktalanokat letartóztatták. A mentők nekiálltak a sérültek ellátásának, de sajnos eléggé kevesen voltak. A tűzoltók pedig amint megérkeztek oltani kezdték a házat, amely már nagyon erősen égett. Splinter nyomozó miután elintézte a dolgokat a kocsijához intette őket, és megköszönte a Fészek segítéségét, aki be is mutatkozott.
- Örvendek. Bobby Edwardson - viszonozta a bemutatkozást, majd végighallgatta a helyzetmegbeszélést.
- Egyet értek Mr. Hartdegen véleményével. Tényleg jól jönne a segítéség - ekkor hallotta meg Serena szavait.
- Máris hívom őket - mondta és tárgyazta a S.H.I.E.L.D.-et.
Amint a kapcsolat létre jött elkezdett beszélni:
- Itt Bobby Carl Edwardson ügynök. Azonnal beszélnem kell Jonathan Miller ezredessel. Vészhelyzet van - mondta és várta, hogy kapcsolják a felettesét.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Europe park - Page 3 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Europe park - Page 3 Empty Re: Europe park

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.