Coney Island-i múzeum

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by David Wolfie Vas. 18 Május 2014, 17:35

Johnt a tanarnobol arado felelem megcsapta. Hirtelen a demonok tamadasa ugrott be neki, es megindult hogy ki tudjon rohanni ebbol az ismeretlen epuletbol, es lemaszhasson egy biztonsagos csatornaba. Csilla ugyan megigerte hogy vigyazz ra, de egy csatornaban tenyleg semmi baj nem lehet. Rohant a folyoson, mikor feltunt a ket alak. Nem tuntek annyira baratsagosnak, foleg hogy latta ket iskolatarsat elfutni eloluk. Hatranezett, hogy Csilla hol van, de a lany eltunt. Hirtelen felelem megerosodott. Csilla hazudott es egyedul hagyta! Bar a ket alak nem tunt demonnak, lehet hogy ok is a demonok szallitjak az aldozatokat! Vagy mi lesz, ha ok most megeszik? Latta ahogy az egyik elindul fele, igy gyorsan megprobal kitalalni valamit. Hatha csak ok is ehesek vagy valami ertekest keresnek. Sokszor latta, hogy utcan a rossz kinezetu alakok amikor odamentek valakihez, az atadta a targyait, es igy eletben hagytak. Gyorsan eloveszi a felig megevett szendvicset es a kezerol leveszi a kepesseg blockolo karperecet, majd felenken a kozeletdo fele nyujtja.
-Ajandek? - kerdezi remego hangon, keszen arra, ha az nem fogadja el, akkor hozza tudja vagni, es elmenekulni. A szive a torkaban dobog es izzad a felelemtol. Nagyon remeli hogy azok pozitivan reagalnak es nem probaljak megenni.
A folyoson huzat keletkezik, valamint a tarolokban a viz elkezd kisse aramlani.


A hozzászólást David Wolfie összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 19 Május 2014, 01:26-kor.
David Wolfie
David Wolfie
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 79
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 08.
Tartózkodási hely : London

Karakteradatok
Főkarakter: David Wolfie
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

loke-loki

Vissza az elejére Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Mich Vas. 18 Május 2014, 23:08

Frost tanárnő igencsak komolynak látszik és ránk parancsol, hogy bújjunk el. Majd az ázsiai diák szólal meg és Apokalipszis lovasait emlegeti.
~ Na ne! Én ugyan harc nélkül fel nem adom. Mi lehet a legrosszabb eset? Legfeljebb elkapnak és lovassá tesznek engem is. - az utolsó gondolatomnál kicsit elmosolyodom.
Az évek alatt már teljesen ösztönössé vált az, hogy a tényleges legrosszabb eset (a halál) fel sem merül a gondolataimban, ugyan is a képességemet még nem teljesen uralom, és az érzelmeim is befolyásolják azt, ezért nem szabad meginognom még gondolatban sem.
~ Na Persze elbújni? Komolyan azt várja, hogy meglapulva nézzük miközben ő élet- halál harcot vív a lovasokkal? Végül is félig már X-ek vagyunk, és mindannyian tudjuk hogy az X-men bármire képes. - gondolom miközben körbenézek, valami fegyvernek használható dolgot keresve.
- Éva nézz te is körbe, keress olyan dolgot amit fegyverként tudunk használni - mondom Évának.
Ezután, ha találok valamit ha nem, keresek egy búvóhelyet a közelben, minél közelebb szeretnék maradni a tanárnőhöz. Egy olyan helyet próbálok keresni ahonnan esetleg ráláthatok a tanárnőre. Én nem fogom ölbe tett kézzel végignézni, hogy ezek a lovasok legyőzzék a tanárnőt. Egyelőre elbújok engedelmesen, de ha valami rosszra fordul készen állok, hogy közbe lépjek.

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Darren Cain Vas. 18 Május 2014, 23:46

Könnyedén megtaláljuk a tanárnőt és, szinte biztos, hogy a segítségével, elmenekülünk a két félelmetes lénytől is. A tanárnő gyorsan parancsot is ad az elrejtőzésre, de néhány diák ezt nem szeretné követni. Akármennyire is rosszul esik és akármennyire is szembe megy a csapat egységgel meg erkölcsösséggel, de Ralfnak igaza van. Az itt lévő csapatnak szinte semmi esélye sincs. Mondjuk ha megállapodnánk, hogy néhányan maradunk és harcolunk, míg a gyengébb mutációval rendelkezők megpróbálnak elbújni. Ezzel a probléma, az, hogy nem tudjunk mi a képességük. Mármint ha valami képesség másolás vagy más amivel kihasználhatják, hogy mi gyakorlatilag hangyák, ott állunk.
- És ha képesség másolók? Életerő vagy energia elszívás? Akkor az itt létünk egyenesen hátráltatja a Tanárnőt. Nem mondom, hogy üljünk és számoljunk bárányokat a halálunkig, de több információ kell. Egyenlőre jobb, ha mindenki elbúj. - mondom a többieknek, mielőtt elindulnánk Ralffal. Nem szívesen hagyom ott Ms. Frostot, de mi közelében nem vagyunk az ő szintjének. Se a lovasokénak. Próbálom kiszagolni a lovasokat, nehogy véletlenül beléjük fussunk. Megpróbálok viszonylag közel maradni, mert azért még akarok segíteni a többieknek. Azt mondjuk nem tudom, mi lesz ha sarokba szorítanak. Remélem nem jut el addig a helyzet.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Sarah Hétf. 19 Május 2014, 00:59

én visszaérek probléma nélkül a tanárnőhöz, de ezt Johnról nem mondhatom el, aki egyszerűen elfutott egy másik iránya én pedig nem tudom megmagyarázni magamnak, hogy miért nem indultam azon pillanatban utána. Egy ideig zavartan állok és reménykedem benne, hogy nincs semmi probléma és hamarosan elmehetek megkeresni nyugodtan, de végül kiderül, hogy Apokalipszis lovasairól van szó... Hallottam már pletykákat, de nem tudom mennyit lehet rájuk alapozni, plusz próbáltam interneten utána nézni de kérdéses hogy az ott lévő információ mennyire megbízható. Mindenesetre is ez semmiképpen sem jelenthet jót, ez pedig azt jelenti, hogy most van valahol az épületben egy srác akinek megígértem, hogy megvédem és éppen ki tudja, hogy mi van vele! A többiek részéről arra számítok, hogy kitör a pánik, de meglepő módon nem, kézzel tapintható a feszültség, de viszonylag mindenki megőrzi a hidegvérét, aki meg nem az harcolni akar, minek hallatán bele temetem az arcom az egyik kezembe fájdalmasan.
- Ne legyetek hülyék. - Jegyzem meg komolyan a társaság bizonyos tagjainak akik úgy gondolják hogy lenne értelme a dolognak, a hangnemből pedig kitalálható, hogy én is eléggé ideges vagyok és nem akarom hogy bárkinek baja essen, főleg nem olyasmiből ami elkerülhető lenne, különben nem hülyéznék senkit... Kivéve magam, mert attól függetlenül amiket gondolok én sem a legeszesebb dologra készülök.
- Tanárnő! John korábban leszakadt, sajnálom de meg kell keresnem mielőtt baja esik. Szükség esetén szeretném a támogatását kérni. - Nem engedélyt kérek, hanem segítséget, nem tudom, hogy ki hogyan van vele de azok után hogy még meg is ígértem nem tudnám magamnak megbocsájtani ha baja lenne, főleg ha az elkerülhető is talán... Remélvén, hogy ebből nem lesz nagyobb probléma indulok el sietősen kifelé abba az irányba amerre emlékszem, hogy ment, kétlem hogy irányt váltott volna, így remélhetőleg csak egyenesen kell mennem és meglesz, remélhetőleg pedig a lovasokba sem botlok bele. Hülye vagyok... De nem akarom, hogy baja legyen, ahogyan a többieknek sem.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Teddy Hétf. 19 Május 2014, 01:16

Megérkezünk és nagyjából úgy néz ki, hogy egyenlőre nincs valami nagy felfordulás, azt leszámítva, hogy a tanárnőn egyértelműen látszik az idegesség és hogy nem válaszolt a feltett kérdésemre... Egy darabig nézek rá, de végül mégiscsak fel kell tennem a kérdést megint.
- ... Szóval... Mi történt? - A válasz egy szigorú tekintet amit a magam viszonylag nyugodt tekintetével viszonozok töretlenül, nem ijeszt meg csak azért mert tanár vagy telepata, elhiszem én, hogy hű de, azonban én tudni akarom, hogy mi történt, hogy legalább valami fogalmam lehessen arról, hogy mekkora probléma lehet, ugyanis biztos, hogy probléma van, ám bízom benne, hogy nem annyira súlyos mint amennyire most kinéz. Szóval tartom a tekintetet, egészen addig, amíg Chen meg nem szólal.
- Óh... Kedvem támadt elszívni egy cigit. - Fejezem ki a növekvő idegességemet, mert bennem is megugrott egy pár szinttel a vészjelző az információnak köszönhetően, egyenlőre viszont tartom magam, úgy értem ijesztő a gondolata annak, hogy kik vannak itt... Apokalipszis lovasai, nyakig vagyunk a kulában, de egyenlőre nem félek annyira mint ahogyan abban a másik realitásban féltem, valószínűleg azért nem mert még nincsenek itt ebben a teremben személyesen.
- Tájékoztatom a sulit. - Ezzel a mondattal kapom elő a telefonomat és kezdek el rajta rég begyakorolt villámgyors mozdulatokkal pötyögtetni, közben egy pillanatig felnézek és elkapom Antoine tekintetét, amire bólintok majd pedig megkapaszkodom a vállában és követem, meg kell kapaszkodnom, ugyanis én csak megyek, a lábaim járnak de nem azt figyelem, hogy merre megyünk, jobban koncentrálok az írásra, ezért kell valami amiben kapaszkodva minimálisan tájékozódhatok közben... És, hogy mit írok?
" Jonah! Van egy elég nagy gebasz az akváriumoknál, megjelentek Apo lovasai és mivel más nincs itt vagy ránk vagy a tanárnőre pályáznak, segítség kéne és egy jó adagnyi szerencse! " A végével főleg a mutációjára utalok, de igazából észre sem veszem ahogyan elküldöm a levelet, de már el is ment! Mivel minden hülyeségébe simán bele tud rángatni és merem azt mondani hogy valószínűleg bírja annyira a burámat mint én az övét, nem hiszem, hogy szarban fog hagyni és még mindig az egyik legmegbízhatóbb személy azok közül akiket ismerek, a többinek nem is igen tudom a számát sem, bár ha tudnám is valószínűleg őt tájékoztatnám. A rendőrséget nincs értelme, ha kivonulnak ki tudja, hogy milyen mészárlás lesz esetleg itt, igaz nem tudom, hogy mire lehetnek képesek, de a név magáért beszél. Ja igen és hogy miért üzenet... Hát, nem lenne túl jó ötlet a csendes épületben beszélni jelenleg, igencsak jó utalást adnák arra, hogy merre találhatnak minket.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 19 Május 2014, 10:30

Résztvevők: Waynoka Stevens / Rejtőző Medve , Ralf Shaw, Szabó Éva, Hektor Burroughs, Akali Amikwa / Vörös Fülemüle, John Williams, Alicia Havana, Gulyás Csilla, Sidonie Svehlová, Antoine Alanian, Allen Black , Chen Zu, Jet Li Tao / Halál és Olaf Svenson / Háború
Következő körváltás: 2014. május 23. (péntek)

A fiatalok közül senki sem látott másik kijáratot, amíg a feladataikat végezték a múzeum területén, de nem is kereste azt korábban senki, így ha volt sem tudták, hogy hol lehet. Frost döbbenten állt az előtt a tény előtt, hogy többen harcolni akarnak, a túlerőre és nagyobb erőfölényre hivatkozva.
- Ezek Apokalipszis lovasai, a legerősebb mutánsok. Nem vagyunk túlerőben, és mondom még egyszer! – mondta a nő. – Ki nem mehettek, odakint még van emberük. Elbújtok, lefoglalom őket és a kintit is, amikor szabad és biztonságos minden szólok és akkor menekülhettek.
Chenről lehetett tudni, hogy nem tudja kontrollálni a képességét, teljesen passzív az és mindig a maga közelében levő képességeket veszi fel, jelenleg direkt úgy helyezkedett, hogy Frost közelében legyen és miután kimondta, hogy Apokalipszis lovasai a tanárnő gyémántbőre kúszott fel rá is. Alicia SMS-ére pillanatokkal később meg is érkezett a válasz a lány telefonjára.
”Már egy perce tudjuk. A dögös macska és a szexi MILF úton vannak.”
Ha Alicia még megosztja a többiekkel, akkor mindenki tudhatta ebből, hogy Amelia Davidsonra és Gunnhild Morsus-ra gondolt az sms küldője. A többség elindult végül, hogy fedezéket keressen, most már ha nézték a menekülési útvonalat, akkor azokról hamar kiderült, hogy a főbejárathoz vezetnek, így még mindig nem tudják, hogy merre lehet a kijárat. Akik elindultak találtak fedezéket, padok, akváriumok mögött, kisebb raktárhelységeket, hátul a múzeum hátsó részében a büfé raktárszobája. Fülemüle is talált magának olyan helyet, ahol feltudta venni annak a színeit.
A csapat egy része azonban még mindig maradt Frost mellett, aki viszont a főbejárat felé indult, ahol a lovasok is voltak.
- Menj te is fedezékbe, elhozom John-t – mondta Csillának. – Ahogy mindenki más is, hacsak nem akarjátok salátaként végezni!
Ezzel futva tűnt el a folyosón.

John levette a képességblokkolót és Tao felé nyújtotta azt. A víz mozgását senki sem látta, csak John érezte. Tao-nak mondania sem kellett volna, amit, Olaf egyáltalán nem volt ostoba és látszott rajta, hogy megvolt a saját terve, ami valószínűleg igencsak egyezett azzal, amit Tao kitalált. Igaz neki onnan még közelebb kellett volna mennie és a drótok nem voltak kivehetőek, azaz ha azzal kötözi meg a fiút, akkor attól kezdve nem tud mást tenni, ez így utólag esett le Tao-nak. Végül elindult a svéd is a fiú felé, akinek a tudatalattijában kezdett a vészjelző csilingelni. Amint Olaf és Tao kellő távolságra ért volna be, hogy támadhassanak az egész folyosó megremegett és a plafon lezuhant pontosan a két lovas és a fiú közé teljesen elzárva az egész helyet. John ekkor érezte meg, hogy valaki felkapta hátulról és óvóan ölelte meg.
- Most már minden rendben, nem kell félned, Csilla aggódott érted, elkeveredtél – mondta megnyugtató hangon és telepatikusan is ezt sugallta a fiúnak. – Visszamegyünk hozzá.
A por elült a másik oldalon és a két férfi egy mélyebb állatias morgást hallott meg a hátuk mögül, majd ujjak ropogtatását.
- Remek szórakozás lesz – mondta a nő szinte dorombolva.

//Előzmény: Botanika és a kert//


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 22 Május 2014, 21:15-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Eva Carter Hétf. 19 Május 2014, 18:44

Gyorsan olda érek a tanárnőhöz, és a következő utasitása, hogy relytözzünk le, és a Kínai sráctól már tudom, hogy miért. Én, még gyorsan be pakolok a táskámba, majd meghallgatom Sidoniet azt akarja, hogy inkább fegyvert keressek.
~ Számomra itt annyi egyver lenne, ha a képességem már akkora lenne mint Magnetonak, hogy még magam se tudnám, hogy melyiket választanám, vagy esetleg mindet. - Gondolom magamban, de a relytőzés inkább jobban hangzik. Így miután, mivel gondolom márcsak hárman vagyunk itt, vagy ha medve is itt van, akkor először felé fordulok.
- Tedd, amit a tanárnő mond, és bújel. - Mondom neki, majd a társam hoz fordulok, és neki is szólok. - Sidonie gyere, bújjunkel. - Mondom neki, és ha még Csilla is itt van, szólok neki is. - Csilla gyere te is. - Mondom, és indulok megkeresni a nöi mozsdot. Ha meg találom, és ha van ott egy kajás autómata, be terelem a két lányt, ha követtek engem, majd belülről megpróbálom az autómatával elbarikádozni magunkat.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Dr. Zield Jones Hétf. 19 Május 2014, 21:20

Elismerem, hogy lennének áldozatok, ha mind szembeszállnánk velük, de nyerhetnénk. Nem hiszem el, hogy Ms. Frost egyedül megcsinálná. Ismerem és tisztelem, de ez még neki is sok lenne. Annak a gyereknek, aki lehülyéz és vízipisztolyokról beszél, megmondom a véleményemet.
- Hiába hatalmas és gyors a bölény, egy csapatnyi vadász győzelmet arathat felette, ha nem fél a szívük és egymásnak vállvetve harcolnak. Az őseim is így maradtak életben a vad prérin. Én nem bújok el.
Éva új barátnőjének a hozzáállása már jobban tetszik. Fegyvert akar és nem is megy messze. Ez is egy megoldás, hogy rejtekhelyről támadunk. Az a lány, aki velünk volt a másik dimenzióban is, Csilla, ha jól emlékszem, minket hülyéz le, de aztán egyedül szalad egy másikért. Akkor ki a hülye? Aki összefogna a többiekkel és együttes erővel állna ki vagy a gyenge, aki egyedül rohan szembe a veszéllyel? Ő is életet akar menteni és én is, de Csilla rosszul választ. A Fehér Királynő jól mondja, mi elhozzuk. Azt mondja, hogy csak ő, de nem rázott le, úgyhogy én jövök vele. Ez az Alicia is értelmes dologgal próbálkozik, beszól a suliba. Akkor jön az X-Men és nem lesz itt baj. De hogy addig se legyen túl sok áldozat, én kitartok Ms. Frost mellett. Jó látni, hogy nem vagyok egyedül. Nem sokan lépünk fel határozottan, de azért vagyunk. Vörös Fülemülére úgy nézek, mint Jótét Dalnokra, mikor medvévé változott és hagyni akartam, hogy erősebbnek érezze magát. Számoltam azzal, hogy nem nézünk még egyszer szembe. Most nem érzem olyannak a helyzetet, de ez is veszélyes. A vöröskének ennyit mondok:
- A Wakan Tanka ereje legyen veled!
Biztos, hogy fogja érteni, mert a lakotáknál ez a mindenhol létező ősi teremtő erő és ez az egyik első dolog, amit arról a törzsről meg lehet tanulni. Nem csak a saját törzsemet ismerem és ha én tudom cheyenneként, ő biztosan sokkal többet is tud róla. Magamban Maheo-hoz szólok:
~Nagy Szellem, légy velem, hogy legyőzzük a sötétségben rejlő erőket!
Kint is lehetnek még, igaza van a tanárnőnek, de én segítek neki lefoglalni a Lovasokat. A többiek addig találhatnak másik kijáratot. Vagy csinálnak. Hacsak nem nyúl bele a fejembe, én is kirohanok vele. Tőlem adhat utána intőt vagy beküldhet az igazgatóhoz, de én nem hagyom itt. Ha ki tudtam vele futni, akkor közben már felvettem a kék bundás medvealakomat és a rettegő gyereket elkértem tőle:
- Elviszem és visszarohanok ide segíteni.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by King Raten Chromixen Hétf. 19 Május 2014, 21:36

A retard gyerek visszavág, erre azért még megfordulok, és töprengő arcot vágok.
- Krizantémot, vagy tulipánt látnál szívesebben a temetéseden? Csak érdeklődök, ó hatalmas és bölcs vadász, aki megindul egy háborúba amit nem nyerhet meg, fegyverek nélkül. Vagy huhugjak kettőt és öltsek állat alakot, hogy meghallgass? – nézek rá, majd megbököm Hektort.
- Te, bölcs és hatalmas majomisten, mond már, nem hülye a gyerek? – kérdezem, és ez után fejemet csóválva tényleg megindulok. Nem érdekel, aki hülye, az haljon meg, ilyen a természetes kiválasztódás. Mondjuk lehet, hogy már születésekor ledobták volna a Taigetoszról, nem tudom. Mindegy, nem erősködöm, az ő élete, ő halála.
- Szerinted hol bújjunk el? – kérdezem fojtott hangon, hiszen nem tudom, hogy merre lehetnek üldözőink. Ha végül sikerült Anthonyékhoz csatlakozni, akkor őket is bevonom a beszélgetésbe. Pörög az agyam, de nem igazán jut eszembe semmi jó hely, hiszen nem ismerjük a múzeumot, és a körbejárásakor se búvóhelyeket kerestem.
- Ezeken a helyeken szokott lenni iroda, nem? Biztonságiak, ilyesmik. Az nem lenne jó ötlet? Talán az ajtó is zárható ha megtaláljuk. – vetem fel az ötletet, de nem igazán akarok vitatkozni, az első értelmesnek tűnő felvetésre is rábólintok, nekem mindegy merre megyünk, csak haladjunk.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Mich Szer. 21 Május 2014, 14:38

Magamhoz veszek valamilyen tárgyat amivel nagyobbat tudok ütni mint a kezemmel.
~ Ez az indián kinézetű srác semmiképpen sem akar elbújni, kíváncsi vagyok a tanárnő hagyja-e hogy vele menjen, vagy elkábítja telepatikusan, hogy ne zavarja őt. Akárhogy is lesz, én megbújok itt a közelben.
Éva azt szeretné hogy vele tartsak, de nekem más terveim vannak.
- Menj csak Éva, én a közelben szeretnék maradni, ha esetleg mégis szükség lenne a segítségemre itt legyek a közelben. - válaszolom Évának.
Ezután látom, hogy a tanárnő megindul egy folyosón, azt hiszem a kijárat felé tart. Előjövök a rejtekhelyemről és a tanárnő után osonok. Mindig próbálok fedezékben maradni és közben figyelek hol tudnék elbújni gyorsan ha mégis baj lenne.
Érzem ahogy a padló megremeg majd egy morajlást is hallok.
~ Vajon mi történhet ott? Ennél közelebb nem szeretnék menni, mégiscsak igen veszélyes mutánsokkal állunk szemben és nem szeretnék a tanárnő útjában lenni.
Itt keresek valami búvóhelyet és várom a további történéseket.

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Night Csüt. 22 Május 2014, 21:25

A tanárnő szavain nem lepődőm meg, elvégre miután osztálytársunk elpöccintette nekünk ezt a kis információt, már én is rájöhettem, hogy ez nem gyerekjáték.
Mielőtt elindulnék Rejtőző Medve jó kívánsággal biztat,amit én viszonozok.
 Maheo Legyen veled.
Mondom, miközben megiramodok a búvóhelyem felé. tudtam, hogy a szárnyaim miatt nem tudnék szűk helyekre könnyen bemászni, és elégfeltűnő színekben pompázom sajnos a természet jóvoltából, így olyan hely kellett nekem, amibe bele tudok valamilyen szinten olvadni. Miután megtaláltam ezt a helyet, felmértem a környezetemet, próbáltam viszonylag takarásban maradni a kíváncsi szemek elől, még ha be is olvadnék a környezetem színeibe, ez mégiscsak biztonságot ad. Ezek után próbáltam mozdulatlan maradni, miközben figyelem a környezetem és ha a lovasok közelbe érkezne, mármint olyan távba ahonnan, már kiszúrhatnak a környezet ellenére, akkor álcázni fogom magam a biztonság kedvéért.
~ Elvégre amit nem látsz, azt nem is bántod, nem igaz?

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Indian_girl_by_welximak-d628caj muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Darren Cain Pént. 23 Május 2014, 01:12

Úgy tűnik vannak akik mindenképpen harcolni akarnak. Nem mondom, hogy nem értem miért. A tény, hogy pár társamat és barátomat hátrahagyjam, engem is zavar. De ha maradok és harcolok, azzal csak a tanárnő dolgát nehezítem és megkönnyítem a lovasok dolgát. A tanárnő nem hülye. Bőven nem vagyunk elég képzettek, hogy veszteség nélkül kiszedjünk két lovast. Ralf leáll beszólogatni, ahelyett, hogy menekülnék. Megbököm a könyökömmel. Nem kell ekkora pöcsnek lenni.
- Tudom, hogy miért akarsz segíteni. De ha te is mész, azzal csak a tanárnő dolgát nehezíted. Még egy dolog, amiatt aggódnia kell. Nem tudunk szemtől szemben harcolni velük. Az elbújás a legjobb módszer.- mondom Medvének. Ezután Ralffal elindulunk. Folyamatosan figyelek minden érzékszervemmel, hátha hallok valamit, amit más nem.
-  Nem tudom. Most hagytuk ott egy csapat mutánst. Ezek után biztos nem fogok biztonságiakra hagyatkozni. Nos vagy megölni jöttek minket, vagy elrabolni/toborozni vagy pedig a tanárnőt megölni vagy toborozni. Bármely esetben a legbiztonságosabb, ha a lehető legkisebb, de ütőképes csapatokba rendeződünk, majd szétszóródva elbújunk. Ez nyilván való és ennél ütőképesebbek sem leszünk. Az iroda nem rossz ötlet. Főleg ha 2 vagy több bejárata van. Ez a legfontosabb. Utána a zugok. Aztán pedig víz jelenléte.- gondolkodok hangosan, de persze nem annyira hangosan, hogy meghallhassák. Legalábbis ez a szándékom. Ekkor megpróbálom felidézni, hogy láttam-e ilyen szobát az akváriumban. Ha igen, akkor odamegyünk, megpróbálva elkerülni a lovasokat, ha nem akkor pedig keresünk egyet, sorban feladva a feltételeket.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Thorhalla Pént. 23 Május 2014, 09:52

Résztvevők: Waynoka Stevens / Rejtőző Medve, Ralf Shaw, Szabó Éva, Hektor Burroughs, Akali Amikwa / Vörös Fülemüle, John Williams, Alicia Havana, Gulyás Csilla, Sidonie Svehlová, Antoine Alanian, Allen Black , Chen Zu, Jet Li Tao / Halál és Olaf Svenson / Háború
Következő körváltás: 2014. május 27. (kedd)

Éva megtalálta a mosdókat, annak a közelében sem volt olyan dolog, amit szeretett volna, mire pedig realizálta ezt az is feltűnt neki, hogy egyedül volt. Se Csilla, se Sidone nem ment vele.
Akali eltudott bújni és fülelni, szerencsére semmit sem hallott, majd csak egy robbanást. De ezt mindenki más is.
A fiúk – Ralf, Hektor és Antoine ha magukkal cipelték őt – könnyedén tudtak találni egy olyan irodát, amit szerettek volna. A teremőrök pihenője volt az, két oldalról lehetett bejönni ide a múzeumból és volt egy harmadik kijárata is, amit egyelőre nem tudtak, hogy hova is vezet. Egyelőre zárva volt, de könnyedén fizikai erővel le lehetett törni a kilincset és így ezáltal kinyitni azt az ajtót is.
Alicia, Allen pedig továbbra is ott voltak, ahova vissza kellett menni.
Ekkor következett be a robbanás, amit mindenki hallott.

Ellenben Csilla, Sidonie és Waynoka is mentek a tanárnővel.
- Mégis mit mondtam?! – csattant fel, amikor meglátta őket. – Irá…
Folytatni és befejezni nem tudta már, a háta mögött a leomlott részt egy robbanás rázta meg, a nő azonnal gyémántbőrt vett fel, hogy ezzel is megvédje John-t. A nőnek esze ágában sem volt a rettegő John-t átadni, a fejével bökött a hármasnak, mert Sidonie is látszott, annyira nem lehetett elbújni, itt csak egy pad volt, ami mögé behúzódhatott. A következő pillanatban azonban elszabadult a pokol…
Tao a leomlás után azonnal cselekedett és kinetikus erőkkel töltötte fel a romokat még Gunny megérkezése előtt, amik berobbantak és Olaf azonnal mozdult. Ő nem törődött a megérkező Asgardi nővel, Tao állta útját. A porban még egy pillanatra meglátszottak a nagyon vékony fémzsinegek, ahogyan a menekülők felé csapnak.
Csilla, Sidonie és Wayonka hirtelen fájdalmat éreztek, a két lánynak a karjai és mellkasuk köré tekeredett valami, míg Wayonkának a négy lába és nyaka köré. A következő pillanatban a fájdalom erősödött és az a valami mélyen a húsukba vágott a talaj eltűnt a lábuk alól és legalább tizenöt méter repülés után estek le a földre Olaf lábainál. Eddigre a tesüket körülölelő drótok mélyen belevágtak a testükbe és erősen véreztek, Wayonka fulladozott, ahogyan a nyakán a vérét is belélegezte időnként, míg a drótok a légcsövét is szorították.
- Egy mozdulat és végük. – címezte ezt Frost-nak és Gunnhild-nak.

//Gondolom feltűnt már az előző körökből is, ha vki nem ír, azt valószínűleg NJK-ként fogom irányítani, máshol nem fáradok ezzel, de itt fogok.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 23 Május 2014, 10:25

A fal felrobbantása után félreállok, hogy Olaf kényelmesen összefogdoshassa az összes túlbuzgó marhát, aki elég ostoba volt, hogy ránk támadjon. Mit hittek ezek? Hogy legyőzhetnek minket? Hogy van egy fikarcnyi esélyük is? Annyira ostobának néznek minket, hogy idejövünk, és megtámadjuk őket egyszerre, ha van esély a vereségre?
-Ne kezdj olyan harcba, amit nem nyerhetsz meg – szólok nyugodtan Frostnak, miközben gúnyos mosoly ül ki az arcomra. Hátrapillantok a diákok felé, akiket Olaf megkötözött.
-Mióta járnak pornósztárok az iskolába? – Jegyzem meg csak úgy magamnak a két „lány” láttán, főképp a barna néz ki úgy, de a medve az, aki igazából érdekes. Ő az egyetlen, aki talán tényleg harcolni akarhatott, ha már felvette az állati alakját.
-Tegyük, amiért jöttünk, Háború, engedd a medvét, egy kicsit eljátszom vele. A nagyúr biztosan örülne egy háziállatnak… Vagy egy új szőnyegnek a kandalló elé.
Eltávolodom Frostéktól, és Olaf mögött várom, hogy a medvemutáns megszabaduljon béklyóitól.
-Remélem érthető a helyzet, mutáns. Ha menekülni próbálsz, a társaid meghalnak. Ha a nagyok beavatkoznak, a társaid meghalnak. Ha bármi mással próbálkozol, mint hogy velem harcolj… Na, kitalálod? Segítek, biztos nehezen beszélsz ilyen alakban: a társaid rengeteg kínszenvedés között elvéreznek a múzeum padlóján, és meghalnak. És most: támadj!
Felveszem egy harci állást, és készülök rá, hogy nekem feszül az állat. Nyilván az ereje meghaladja az emberit, talán az enyémet is, így a képességemet használom, hogy elnyeljek belőle minél többet. De kezdetnek hadd tombolja ki magát, biztosan nagyon dühös ránk.


Olaf elengedi Tao kérésére Wayonkát, így e szerint reagálj majd Zield Smile - Nefi

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by David Wolfie Pént. 23 Május 2014, 10:42

John osszerezzent, mikor latta, hogy jon fele a ket alak. Ekkor szakadt le a mennyezet, es olelte at Frost. Szavaival nyugtatta, es mikor megfordultak akkor latta, hogy Csilla is itt van ket ismeretlennel egyutt. Epp jobban lenyugodott volna, mikor hirtelen egy robbanas tortent mogottuk. Ekkor az esemenyek felgyorsultak. latta, amint Csilla elvagodik, elkezd verezni, es Olaf maga ele huzza. John szemeben felelem es duh vegyult. Csak most ismerte meg Csillat am a lany kedves volt, es latszolag segitokesz, most meg ez az alak meg akarja olni. Pont mint a csaladjat. Hallja valahol a tudata szelen, hogy a masik alak beszel valamit, am o most csak arra tud koncentralni, aki Csillat fogjul ejtette. Kitepi magat Frost kezebol, es sirva rohan az alak fele.
-HAGYD OT BEKEN! - Uvolti Csillara utalva, de ezt mar nem mondja ki. - Ne old meg, mint a szuleim vagy Albertet!
Amennyire tole tellik, megprobal oda rohanni, es meglokni a ferfit, hatha attol elesik, es Csillaval el tud menekulni. A szive felelemmel es duhvel van teli.
David Wolfie
David Wolfie
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 79
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 08.
Tartózkodási hely : London

Karakteradatok
Főkarakter: David Wolfie
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

loke-loki

Vissza az elejére Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Night Pént. 23 Május 2014, 12:44

Csend, néma csend. Hiába füleltem egyenlőre még nem hallottam semmit.
~ Gyanúsan csönd van.
Valószínűleg az ördögöt festhettem a falra ugyanis, a bolton kívülről robbanás zaja szűrődött be. Ezek után is tovább füleltem és maradtam a helyemen, ahol láthatatlanság nélkül is egészen be tudtam olvadni, de azért a biztonság kedvéért megpróbáltam mentális úton felvenni a kapcsolatot a tanárnővel.
"~ Tanárnő, mi a fene folyik ott? Szüksége van a láthatatlan légi segítségre, vagy maradjak a helyemen?"
Teszem fel magamban a kérdést, és ha nem jön válasz akkor nyugtalanul fülelek tovább, hátha meghallok valamit kintről. Mármint a bolton kívülről. Ha pedig segítséget kér, akkor először kilesek, majd a terepet gyorsan felmérve döntöm el, hogy álcázva repülök -e már ki a boltból, vagy később álcázom magam.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Indian_girl_by_welximak-d628caj muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 23 Május 2014, 19:50

Nem alacsonyodhatok le ennek a semmit nem tisztelőnek a szintjére. Úgy viselkedik, mint Acsargó Kakas, akivel szerencsére nem volt kellemetlen ügyem az elrablásunk óta. Amikor vészhelyzet van, mindig van egy, aki csak eljátsza, hogy ő a mindentudó és mindenkit lenéz. Megjegyzem magamnak ezt a gyereket és ha már vége lesz a mai összecsapásnak, akkor lesz vele egy beszélgetésem. Mikor bekerültem az iskolába, sok ilyenen estem túl és kaptam is intőket. Mielőtt a fEhér Királynő után rohanok, ennek a majomszerűnek még visszaszólok:
- Fogalmad sincs, miről beszélsz! A rasszisták itt állnak a kapuban. Ha követni akarod őket, hát tessék! Akinek bátorság nincs a szívében, az szavakkal marakodik - idézek egy ősi cheyenne mondást Csökött Majomnak. Ez lesz a neve. Nem az értelme csökött, hanem a szíve. Elvárja tőlem, hogy fordítsak hátat őseimnek. A barátja, Óriás Kéz már finomabb kiadás, de vele sem értek egyet. Vörös Fülemüle áldását főhajtással köszönöm meg és elfutok a két lánnyal. Tudtam, hogy a Fehér Királynő dühös lesz, de azt hittem, elfogadja a segítő jobbomat. Nem adja ide azt a gyereket. A robbanást még elkerültem nagyjából, de csápok tekeredtek rám és belémharaptak, elröpítettek. Próbáltam küzdeni, hogy el tudjam vágni a csápokat. A fekete mutáns, Halál parancsol a másiknak és megaláz mindenkit, a Fehér Királynőt, a lányokat. Sokat mutatnak magukból, de nem lenne szabad így beszélni velük. Az én torkomból folyik a vér és fulladozok, ezért nem tudom szóban megvédeni őket, pedig megtenném, Nonoma farktollaira mondom! Nem fogok itt beszélni, csak támadok. Tudom, hogy ezt akarják, de a többieknek ártanának, ha nem tenném. Inkább a másikat támadnám meg, de... Butaság! Mindenképpen támadni fognak, akármit csinálok. Képtelen lennék elnézni, hogy az én bölcstelen döntésem miatt ölik meg Csillát vagy Éva barátnőjét. A Fehér Királynő még egy komoly ellenfél, talán együtt tudnak valamit csinálni Háborúval. Megtámadom Halált, lágyéknál próbálkozok odacsapni és levágni a férfiasságát vagy keresztülszúrni a karmaimmal. Ha már ott leszek, akkor pedig a lábát el is akarom harapni. Maxemista erejére, leld pusztulásodat, Halál!

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Mich Szomb. 24 Május 2014, 01:48

Próbálok a tanárnő után osonni, ami sikerül is, de szerencsétlenségemre a folyosón futunk bele a két lovasba, így nincs esélyem elrejtőzni. Próbáltam távolabb maradni meg elbújni, de simán észrevettek, mondjuk így utólag nem is csodálom. A tanárnő ránk mordul, ami teljesen érthető is, mert ő világosan elmondta mit tegyünk.
A beomlott plafonon keresztül egy nő érkezik meg, de sok időm nincs megnézni, hogy ki az mert egyből beindulnak az események. Először robbanások keletkeznek mindenfelé, majd még szinte fel sem fogtam mi történt, de már érzem, hogy valami körém tekeredik. Reagálni sincs időm, a húsomba mar az acélhuzal amivel körbetekertek, majd egy hatalmas rántással hirtelen a lovas lába előtt találom magam.
Ahogy ott fekszem nyöszörögve a lovas lábánál, tudatosul bennem, hogy nem volt egy jó ötlet a tanárnő után jönni.
~ Ügyes voltál Sidonie hősködj csak látod itt az eredménye! Mindjárt sírva fakadok annyira fáj, de muszáj erőt vennem magamon. Nem is értem magam minek jöttem ide, nincsenek harci képességeim, mégis miben tudtam volna segíteni a tanárnőnek? Sokszor elgondolkoztam az iskolaévek alatt, hogy nekem talán nincsenek is képességeim és az egész egy tévedés, hogy itt vagyok. Most is ezt érzem, hogy csak kolonc vagyok itt a többieknek. A tanárok mindig azt mondták, hogy nekem misztikus képességem van, legyek türelmes és kitartó. "Nem tudjuk még mire leszel képes az erőddel" hangzott mindig. Hát leginkább semmire, most nagyon úgy tűnik. - gondolom magamban miközben kezdem felfogni mi történik körülöttem.
A másik lovas egyfajta párbajra hívta ki az indián társunkat, aki közben átalakult valamilyen medvefélévé. Eddig nagy volt a szája, és most bizonyíthatja tehetségét.
~ Nem sok esélye lehet ezek ellen a szupermutánsok ellen, de azok rendkívül magabiztosak, nagyképűek és lenézők. Talán ha eléggé elbízzák magukat még az is lehet, hogy meglepetést tud okozni az indián fiú. - ezután tudtam kicsit szemügyre venni a nőt aki a plafonon át érkezett.
- Hála istennek Gunnhild tanárnő... - nyöszörgöm a földön fekve.

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Danny Long Vas. 25 Május 2014, 22:54

Medve nyilvánvalóan nagyon nem látja át a helyzetet, és a lányokat is magával rántja. Mit akar csinálni Apokalipszis Lovasai ellen? Persze felmerül bennem is, hogy X-man jelöltként az lenne a dolgunk, hogy bátran szembeszálljunk bármivel, de ez csak egy pillanatig tart. Az én kis illúzióimmal mit tudnék kezdeni?! Közben kialakul egy éles szóváltás Ralf és Medve közt. Dühít a dolog, mert csak hátráltat minket a veszekedés, de mire megpróbálhatnám leállítani, már el is indulnak két irányba. Nagy levegőt veszek és döntök. Megfordulok, és elindulok Ralfékkal után, Aliciával együtt, aki a vállamra támaszkodik és közben SMS-ezik a suliba.
- Nem igazán szoktam, de ha ebből kimászunk, elszívok veled egyet! - felelem közben idegesen a másik megjegyzésére.
Még hátranézek egyszer, és látom, hogy Medve, Sidonie és Csilla nem jönnek, hanem a tanárnővel maradnak. Nem tudom kiverni a fejemből a gondolatot, hogy most látjuk őket utoljára. Végül sikerül megtalálnunk a biztonsági őrök öltözőjét. Épp kérdezném, hogy mi a további tervük, amikor meghallom a robanást.
- Ó a francba...- Ez nagyon nem hangzott jól. Alapvetően szeretem a képességem, de nem vagyok harcos, és ezt most először bánom igazán. Lehet, hogy ez az életembe fog kerülni.


//Bocs, Teddy, hogy nem írtam előző körben. Már azelőtt írtad, hogy jössz, amerre én, szóval úgy vettem.//

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by King Raten Chromixen Hétf. 26 Május 2014, 13:20

Végighallgatom Hektor mondandóját, majd megcsóválom a fejem.
- Nem értesz. Azért gondoltam a biztonságiak irodájára, mert ott általában van kamera, vagy valami, nem? Akkor láthatnánk, hogy merre tiszta a terep, és kiszökhetnénk a biztonságba. – magyarázom el a tervem. Bár nem vagyok teljesen biztos benne, otthon, az árvaházban így működött – volt egy iroda, ahova gyakran belógtunk, és láttuk, hogy ki merre mit csinál. Ha itt is így működik, akkor ennél jobb esélyünk nem nagyon lehet.
- Én legalábbis szívesebben látom hogy merre járnak, minthogy meglapulva várjam amíg rám találnak. – mondtam, és haladtam tovább. Találtunk is egy helyet, ami ránézésre hasonlított ahhoz, amit kerestünk – azonban zárva volt. Közben egy szép kis robbanást is hallottam, ami nem volt túl jó előjel.
~Vakantonka, mi, kisköcsög? ~ gondoltam a hülyegyerekre, aki mindenáron harcolni akart. Nem hittem, hogy még életben van.
- Hektor? – néztem a hátam mögött az erős majom-mutánsra. Reméltem, hogy nem töri be az egész ajtót, csak a kilincs nyelvét maximum – ez esetben könnyen bemehetünk, de még nem olyan feltűnő, hogy itt áthaladtunk. Ha bemegyünk, keresek valamit, amit az ajtó elé tolva talán lelassíthatjuk esetleges üldözőink.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Eva Carter Hétf. 26 Május 2014, 20:15

Egyik lány sem jött velem, de ezzel most nem tudok mit kezdeni, talán most csak annyit tehetek, hogy bemegyek a lány mozsdóba, és megvárom ott, hogy végetérjen ez az egész. Belépve, csak a szokásos dolgok vannak itt, legfejebb ha esetleg, úgy adódik a dolog, talán itt kipróbálhatom a képességemet elleük, de remélem, hogy erre nem fog sorkerülni. Egyből, az egyik VC fülkébe rohanok, és magamra zárom a fülke ajtaját, és megpróbálok, úgy el helyezkedni itt, hogy azért ne legyek látható. Majd, valami robbanás félére leszek figyelmes, és ki is lépek a fülkéből, de csak a fülkéből, de a mozsdót nem hagyomel. De, azért a fejemben motoszkál a kérdés, hogy még is mi a f@sz volt ez. Viszont, azzal is tisztában vagyok, hogy a tanárnő, direkt megmondta vagy tudom is én, hogy semmiképpen se hagyjuk el, azt a helyt, ahova el bújtunk. Ezért, sem akarok kimenni.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Sarah Kedd 27 Május 2014, 02:04

Mérlegeltem a tanárnő szavait... És úgy döntöttem hogy jobban aggódom a srác miatt minthogy elrejtőzzek és várjak arra, hogy majd talán egyszer csak valahogy megkerül, bár fel lett ajánlva, hogy rejtőzzünk el többen... Inkább követtem a tanárnőt, mivel úgy tűnt, hogy biztosan tudja, hogy hol lehet, a harc nem érdekelt és még most sem érdekelt, csupán az aggodalom hozott ide, ahogyan pedig megtekintem Johnt kissé megkönnyebbülve lélegeznék fel, de a sors ismét úgy hozza, hogy erre nincs lehetőségem. Egy kisebb omlás, aminek hatására úgy határozok, hogy ideje lenne innen eltűnni, de erre már bőven késő, valami... Megvág? egy pillanatig érzem csak, eleinte nem annyira jelentős fájdalom, de egy pillanat alatt vált sokkal rosszabbra aminek hatására fájdalmasan felnyögök, azt pedig már nem is fogom fel teljesen azt a nagyobbnak mondható repülést amivel ama bizonyos alak lábaihoz érkezem meg és még utána is kell néhány másodperc hogy össze tudjam rakni a képet azt leszámítva, hogy fáj! Nem telik bele sok időbe, hogy könnyek jelenjenek meg a szemeimben és kénytelen vagyok összeszorítani a fogaimat, jelen helyzetben pedig a képességem sem kontrollálom, arra figyelek, hogy ne veszítsem el a fejem és ne kezdjek pánikolni, a karomat próbálom megnézni, hogy meggyőződhessek róla mennyire mély is a seb, mert valószínűleg van seb, egyszerűen érzem. Nem próbálok meg felkelni a földről, valószínűleg nem lenne értelme és a túl sok mozgással nem látom kizártnak, hogy esetleg több sérülést okozhatok csak magunknak. Amennyiben valami történik ami csak rátesz még egy lapáttal erre az egészre, nem mintha az életünkkel való fenyegetés nem lenne eléggé nyomasztó és ijesztő... Ezért éppen jelenleg is valószínűleg csak idő kérdése, hogy a mutációm elszabaduljon... De ha valami még történik, esetleg John valóban képes felénk venni az irányt akkor ez a kevés idő is degradálódik úgy... Nullára, egy.
- NE! - Keretein belül a túlzott stressznek köszönhetően.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Teddy Kedd 27 Május 2014, 03:12

A válasz ami az üzenetben érkezik megnyugtató, noha fogalmam sincs róla, hogy hogyan lehettek ennyire gyorsak... Bár a tanárnő telepata, szóval mégsem annyira meglepő hogy küldött egy üzenetet, neki ez ugyan olyan lehet mint amit én csináltam az előbb csak kicsit privátabb hálózaton, érdekes belegondolni, bár éppen nem ezen agyalok, még küldök egy " óh, fasza ", reakciót aztán ezt a beszélgetést a pinkkel egyenlőre zárolom, bár tudnék erre megjegyzéseket tenni, egyrészt mert itt dominancia parti lesz, másrészt meg nem tudnának valami olyan személyt is küldeni akire én is csorgathatom a nyálam?... Na jó ne túlozzunk, de így belegondolva nincs sok férfi akit csak úgy ki lehetne küldeni ha valami probléma van, érdekes tény... De éppen ez ki a francot érdekel? Mire befejezem az egészet már úgyis megtorpanunk egy zárt ajtó mellett, ez az a pont ahol elengedem az eddigi öh... Minek mondjam? Mondjuk úgy hogy kísérőm, avagy Antoine vállát mert már nem igazán kell attól tartanom hogy egy gyenge pillanatban hasra vágom magam és megfejelem a padlót, ellenben várok, hátha valaki tud megoldást adni az ajtó problémára. Ez egészen addig tart amíg meg nem hallom a robbanás hangját.
- Azt hiszem megjött az erősítésünk, Ameliat és Gunnhildet küldték... De azért mozoghatnánk befelé. - jegyzem meg a többieknek csupán tényközlésként, de akkor sem érzem úgy, hogy sokáig kéne még itt ácsorognunk és várnunk hogy az ajtó varázslatos módon kinyíljon, szóval remélem intézkedik valaki, bár ha más nem, akkor van egy jó ötletem, legalább is ha kulcsos a zárszerkezet... Ha nem akkor mehet a kukába az egész, vagy próbálkozhat más... Vagy így belegondolva inkább most hagyom az egészet mert talán egy erősebb lökés is megoldhatja a problémát azt pedig szerintem nem nekem kell intézni, ellenben én akkor viszont előveszek egy doboz cigit itt és most, egy szálat már a számba is veszek majd pedig a többiek felé nyújtom.
- Valaki kér? Ja és tűzriasztót be fogja baszni, de legalább tűzoltók is jönnek majd nézni a lovasok által garantált műsort. - Addig meg pár slukk belefér amíg a víz ki nem oltja, bár ha jól csinálom akkor ez talán elkerülhető, egyenlőre pedig nem gyújtok rá, várok a többiekre, hogy kell-e másnak vagy eltehetem a dobozt, mert ezzel a füstöléssel biztos, hogy nem fogok várni amíg ez a helyzet leül, most akarok lehiggadni és nem tartani attól, hogy elkapnak.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Thorhalla Kedd 27 Május 2014, 10:10

Résztvevők: Waynoka Stevens / Rejtőző Medve, Ralf Shaw, Szabó Éva, Hektor Burroughs, Akali Amikwa / Vörös Fülemüle, John Williams, Alicia Havana, Gulyás Csilla, Sidonie Svehlová, Antoine Alanian, Allen Black , Chen Zu, Jet Li Tao / Halál és Olaf Svenson / Háború
Következő körváltás: 2014. május 31. (szombat)

Akali nem kapott semmilyen választ a tanárnőtől, így még mindig ugyanott lapult, ahol eddig. Éva úgyszintén egyedül volt a mosdóban. Szerencsére egyik lány sem hallott meg semmilyen hangot, a lovasok nem lehettek ott a közelben egyelőre.
Csilla beérte a fiúkat és Hektor egy mozdulattal törte le a kilincset, így a négyes bejutott a helységbe. Az első, amit megláttak, hogy tolt további ajtó is innen. Helyileg jelenleg a múzeum épületének szélén voltak, így volt erre további folyosó, ami másfelé vezetett. Azaz ajtó már nyitva volt. Itt bent nem volt semmi más, csak néhány szék és egy kanapé, illetve egy régebbi fajta tévé. Ha az ajtón kinéztek a folyosó két irányba ment innen, az egyik felé személyzeti bejáró felirat volt látható, a másik pedig a biztonsági szoba volt.
Allen még mindig ugyanott állt, majd úgy döntött, hogy a figyelmeztetés ellenére mégis elmegy megnézni azt, hogy mi van a főbejáratnál.

A múzeum előterében John próbálta magát kitépni magát Frost kezeiből, a nő egyébként is jó kondícióban volt, ahonnan valószínűleg képességhasználat nélkül egyébként sem ment volna a szökés, de a gyémántbőrben sokkalta erősebb volt egy embernél a nő, így letudta úgy fogni John-t, hogy csak vergődni tudott, de kiszabadulni nem.
- Nyugodj meg – mondta halkan. – Ha szökni próbálsz nekik lesz rosszabb, most bármilyen nehéz is, de nyugton kell maradnod. Ugyanazt tennék velük, mint a démonok Albert-tel, ugye te sem szeretnéd, hogy bántsák őket?
Szerencsére a két lánynak volt most annyi esze, hogy nyugton maradjanak és ne próbáljanak mozogni, ennek hála a zsinegek sem vágtak beléjük jobban és a fájdalom sem erősödött, hanem igazából minimálisra csökkent. Csak a sebek, amiket okoztak ott fájt neki, de egyébként nem. A férfi megkínozhatta volna őket, ha akarja egy-egy apró mozdulattal, rántással is, de mégsem tette meg. Csak annyira tartotta őket, hogy megkötözve legyenek.
- Nem azért jöttünk, hogy gyermekeket kínozzunk – szólalt meg Olaf miközben elengedte a Medvét.
Gunny is hangosan felmordult, ekkor tűnt fel Medvének az ismerős illat is és ha felnézett valóban ott volt a nő is már. Idegesen, valódi nagymacska módjára járkált néhány méteres vonalban, mert ő is féltette a gyerekeket és nem avatkozott be, mert nem akarta kockáztatni az életüket.
Medve végül támadott, egyenesen Tao-nak, nem mozdult félre Halál, csak állt, amíg a fiatal mutáns támadt, az ágyék felé csapott, Tao pedig használta a képességét. Amíg a támadás és a csapás zajlott Wayonka érezte, hogy egyre nehezebb a csapás, minta először víz alá került volna, utána meg ólomsúly került volna a végtagjaira. Legvégül a mancsai és karmai centikre álltak meg a lovas bőrétől pár centire és jelenleg mozdulni sem bírt.
Tao-nak ekkor tűnt fel, hogy a velük szemben levő folyosónál egy újabb diák kukucskál ki, hogy őket figyelje és nézze. (Allen)

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 27 Május 2014, 11:39

Mozdulatlanul állok, ahogy a medve rám támad, és kivárom, míg minden erejét elszívom. A hatás be is következik, érzem magamban az elszívott energiát, azonban Háborúnak igaza van, ez nem harc, ez csak mészárlás lenne.
-Ez itt még ahhoz is ostoba, hogy felismerjen – jegyzem meg Háborúnak. Az ember azt hinné, hogy ha polgármester volt, legalább emlékeznek a képességére, de úgy tűnik, túl sokat vártam el ezektől.
-Aki méltó a mutáns fajhoz, élhet, és harcolhat a nagyúr oldalán. A többieket ma eltemetjük.
A saját emberfeletti erőmmel egyetlen gyors mozdulattal eltöröm a medve nyakát, szemernyi esélyt sem adva neki, hogy ellenálljon. Képességemmel minden maradék erőlködését semlegesítem, és az elszívott energiát egyelőre megtartom, ki tudja, mikor kell megint robbantani. Végignézek a többieken, különösen a Frost kezében vergődőn akad meg a szemem, akinek elég nagy szája van, és próbál nekem jönni. Szerencséje, hogy Frost nem engedi, de csak idő kérdése, hogy rá is sor kerüljön.
-Újabb vendéget kaptunk – mutatok a folyosó végén leselkedő diák felé Háborúnak, miközben a medve néhány kihullott szőrszálát söpröm le a kezeimről.
-Ki lesz a következő, aki megméretteti magát? Ne aggódjatok, nem kell legyőznötök, elég, ha megmutatjátok, hogy megvan bennetek a mutánsokra jellemző erő és intelligencia. Kezdetnek tanuljatok mások hibáiból!
Ha senki nem jelentkezik harcra a diákok közül, akkor Háborúnak intek, hogy a megmagyarázhatatlanul nagy mellű (Csilla) következik. Remélem, hogy azért lesz köztük olyan, akit érdemes elvinni a nagyúrhoz, nem lenne jó üres kézzel visszatérni, bár legalább elmondhatjuk, hogy nem jelentenek veszélyt a jövőben sem az X-ek.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

muzeum - Coney Island-i múzeum - Page 4 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.