Belleplain Állami Erdő

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Morsus Szer. 23 Nov. 2011, 00:04

Hood a tarkóját vakarva nézi Serenát a szavai után és kicsit elpirul.
- Ööö... oké.
Majd megrázza a fejét.
- Fa! Hozok. Fát.
Mondja és sarkon fordulva kihorgássza a fejszéjét. Utoléri a lányokat majd mosolyogni kezd.
- Én vágok ti vissza viszitek.
Ezzel elkap egy erősebb ágat és egy kézzel megfogva a közepét a másikkal lehasítja. Egy közelebb álló lánynak adja.
- Még nem menj sehova vele csak pakoljátok egy adagba és ha van egy halom azt vigyétek, rendben?

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 23 Nov. 2011, 10:47

//Előzmény: Bellaplain tábor//

Zaphire is nekilátott fát gyűjtögetni, noha kicsit távolabb, mint a többiek. Még mindig inkább egyedül szeretett volna lenni.



//Előzmény: Bellaplain tábor//

Kissé zavartan néztem Csillára a kérdése után. A diákok közül szinte senkit sem ismertem abban az időben. Lehet, hogy akkor nem is volt mutáns, vagy nem is élt és legalább nem kellett emlékeznie arra, hogy abban az időben milyen volt másnak lenni, amikor üldöznek és meg akarnak ölni, mert más vagy.
- Nem tudom, sajnálom – mondtam. – Nem ismertelek akkor, csak tegnap találkoztam veled először.
Sylen szavain felnevettem, ha tényleg van szarvas, akkor lehetséges, hogy tudom, hogy a fiúk mit fognak enni, amíg Jamessel táboroznak. Tényleg jó vacsora lett volna belőle, sütve, vagy pörköltnek. De a fiatalok közül néhánynál abban is kételkedtem, hogy élőben láttak ilyen állatot.
- A lányoknak ne említsd – mosolyogtam a nőre. – Nem tudom, hogy miként viselné a gyomruk, ha szarvas húst kéne pucolniuk, vagy felkockázniuk.
Figyeltem, ahogyan elbaktat végül, közben Adia is gyűjtötte a csápjaival a kisebb fákat a földről. Charles zavarán lemosolyodtam, így annyira más volt, mint James emlékeivel és viselkedésével. Már-már aranyos. A fák gyűjtésével voltam elfoglalva, amikor Sylen visszaért, kissé aggodalmas arccal néztem rá. Adia még nem jelzett veszélyt.
- Köszönöm, hogy szóltál – mondtam halkan. – A tábor körül van kerítés, nem hiszem, hogy oda merészkednének. Adia egyelőre nem érez veszélyt, bízom benne, hogy távoznak. A prospektusban biztonságos helynek írták ezt, így… remélem nem most kezdődnek a gondok majd.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain Állami Erdő - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Sarah Csüt. 24 Nov. 2011, 21:33

Büszkén cipelem magammal azt a pár levágott kisebb ágat, sokat szenvedtem értük, ám fejlődő tendenciát mutatok. Hallom én hogy Hood akar itt kaszabolni, és mi meg csak cipekedjünk de... NEM! Itt a balta a kezemben, nem fogok csak úgy cipekedni, ha valamit viszek most akkor azt szeretném én magamnak megszerezni. Serena szavaira csak értelmesen bólintok.
~ Kár. ~ Gondolom, majd lepakolom az eddigi "zsákmányt" valami közös kupacra, vagy ha nincs akkor vissza viszem a táborba és ott rakom le valahova. Akármelyik is, amint üresek a kezeim, dúvad módjára vetem magam neki a legközelebbi fának, annyira dúvad módon hogy vetődök ráadásul hogy felkenem saját magamat az egyikre, szóval elég nagyot nyekkenek rajta.
- Aucs... - Jegyzem meg kissé hülyén, és remélem hogy senki sem látta, néha túlságosan elkalandozok a saját világomban, ahol a fákat kidönthetem akár egy kis pöccintéssel. Nem sokkal azután hogy kissé magamhoz térek, észreveszem Laurát, és hogy eléggé... Szikrázik. Kissé közelebb megyek hozzá.
- Lau, minden rendben szivem? - Kérdem tőle kicsit aggódva.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Sweety Love Hétf. 28 Nov. 2011, 20:00

-Igazad van. Víz mindenképp kell. -bólogatott Glori buzgón.
-És kell ennivaló is. Be kell tenni a sátorba, hogy legyen, amikor nem tudunk vadászni.- Bármilyen kellemes is volt elsőre ez a hely, láthatóan nem volt alkalmas sátorozásra apró törzsüknek.
-Keress-keress-sürgette a kislány is a kutyust, és amint elindult, ő is, felnyalábolva fegyvereit, a nyomába szegődött.
-Biztos a partot is megtalálja nekünk.. de ott nem hiszem hogy lesz jó víz. -jutott eszébe egy pillanatra az eredeti céljuk, ahogy megfogta Namo kezét.


-Na bogárka.. mit csinálsz?-izgalmas. Kíváncsi vagyok, reagál-e rá. Ezek a fickók érzékenyek szoktak lenni a kémiára.. ugyanakkor félek is, hogy határt talál a képességem, és valami csoda folytán a bogárkák jobbnak bizonyulnak, mint az emberek.
Az első pillanatokban semmi változást nem látok. Valószínűleg túl zavart ahhoz, hogy bármit is felfogjon.
-Hrmmmpf-koncentrálok. Nem hiszem, hogy jó neki az, ami az embereket válaszra készteti, de hátha kitalálom mi is kell neki.
Mivel nem piszkálom,és sikerült talppal letennem végül, a bogárka önmagától is kezd megnyugodni, és tétován mozgatja a csápjait. Igyekszik felmérni, mi is történt vele, aztán elindul. Vagy kíváncsi, vagy valami hatásom volt rá, mert a cseppecske felé siet, majd tétován megáll, és újabb csápmozgatás következik. Mintha zimatolna.
- Hű.. ez érdekes.. de őszintén megmondom Zam, nem tudom most mit is csinál..- azt hiszem ilyen kísérletekhez ismernem kéne a bogarak lelki világát.. ha van nekik.
Zam válaszára rá nézek.
-Ennyire hamar tanultok meg dolgokat?-őszintén meglep, pedig tudom, milyen koraérett a kölyök.
-Értem.. de azért ha gondolod, az angol írás-olvasást átvehetjük. Nem hiszem, hogy ettől romlana a teljesítményed máshol.-mosolygok rá, majd felé nyújtom a bogarat, és megpróbálom átrázni Zam kezébe, ha átveszi.
-Igen, az is kémia. Laborokban talán elő is lehetne állítani, ha a pontos összetételét ismernék.- Örülök, hogy érdekli a téma, viszont ilyen tudásszomjjal hamarosan át kell irányítanom olyasvalakihez, aki tényleg ért hozzá.
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 29 Nov. 2011, 11:36

Puppy-nak sem kellett több, azonnal farok csóválva a földet szaglászva indult el az erdő mélye felé, mert arra érzett valami szagot. Nem ment túlságosan előre és mindig bevárta a két apróságot.
- Ha ennivalót nem találunk még visszamehetünk a sápadtbőrűeket kirabolni – mosolyodott el. – Tyler bácsi csinált sütiket.
Úgy emlékezett, hogy tényleg így hívták őket az indiánok. Bár először szívesen mondott volna szárazföldieket, de most nem vizilényeset játszottak. A kislánynak egy pillanatra a tenger is az eszébe jutott Namor pedig kérdőn nézett rá. őt soha sem zavart az a víz, de tudta, hogy a mamáját igen, akkor valószínűleg Glorit is fogja. Majd meg kell kérdezni anyut, hogy miért is van így.
- Nekem még jó lenne, de neked nem – gondolkodott el. – Így tenger helyett tó, vagy patak kell!
Körbenézett a sárga levelű fákon és a kietlen erdőségen.
- Kár, hogy nem nyár van, akkor talán gyümölcsök is lennének itt és jobban lehetne sátrat építeni.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain Állami Erdő - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Ko-Rel Kedd 29 Nov. 2011, 11:49

Zam nagy szemekkel most már leguggolva figyelte, hogy a bogárka mit is csinál azok után, hogy Sweety néni letette őt ezúttal már talppal lefelé. A bogárka mozgott és a csápjait mozgatta, Zam nem igen tudott rájönni, hogy milyen szerv is lehet az, mivel ilyet kree-n és emberen, sem embertelenen nem látott. A cseppecske felé indult, de nem ment el addig. A kisfiú felnézett a nénire.
- Lehet, hogy neki is ismeretlen és más kémiát ismer – gondolkodott. – Puppy szokott ehhez hasonlóan viselkedni, ha új dolgot lát, amit eddig még nem.
Bólogatott, amikor az iskoláról és a tanulásról kérdezték, nagyon sok minden volt, amit tanulni kellett, sok hely, sok idő. Elgondolkodott az angol íráson és olvasáson. De végül a bogárkára tért először vissza, akit átvett a kezébe.
- Megtarthatom? – kérdezte. – Namornak kutyusa van, nekem bogárkám lenne.
Iskola és a kree-k, a néni nem sokat tudott a kree-kről, így őt Zam szokta „tanítani”.
- Sok lecke van – mondta. – A kree birodalom több, mint 1000 bolygóból áll, amit a… - a legfelsőbb intelligenciát nem tudta lefordítani. – a…”hatalmas” vezet. Ő egy kree és számítógép egyben, aki mindent tud, ami valaha is történt. Sokat kell tanulni, mert mi már akkor jártunk a Földön, amikor az emberek még csak…. – kissé zavartan elhallgtott. – bocsánat Sweety néni, de majmok voltak és nem emberek.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain Állami Erdő - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Sweety Love Szer. 30 Nov. 2011, 20:36

-Akkor visszamegyünk majd kirabolni őket.-Amint a süti szót meghallotta, ez nem is volt többé kérdés. Glori számára izgalmas feladatnak tűnt a dolog: kicselezni a nagyokat, de most fontosabb volt a jó táborhely.
-Finom tiszta forrásvíz-bólogatott Glori. Azt már megtanulta, hogy az jó. Azt szokták néha palackozni is.
-De ha tavat találunk, csinálhatunk csónakot is, fakéregből.-azt már nem tudta, hogy kell, de biztos volt benne, hogy vérbeli indiánként Namoval tudni fogják, ha szükség lesz rá.
-Igen.. kár. Nem tudom, miért mostra szervezték.. de majd jövünk nyáron is. Olyan tábort kell építenünk, ami nyárig megmarad nekünk. Nézd, ott vannak nagy ágak. -mutatott az erdő egy sűrűbb része felé.
-Azokból lehet sátrat építeni, meg lehet rá falevelet tenni.-ötletelt, majd a pajtására nézett.
-Vagy ez még nem jó táborhely?


-Igen, én is erre gondoltam.-bólintok Zam okos megjegyzésére, majd elvigyorodok a kérdésére.
-Hát egy bogárka azért nem ér fel egy kutyával.. Hát persze hogy megtarthatod. Majd otthon keresünk neki valami üveget, amiben lakhat, szépen berendezzük neki, és megnézzük mit lehet még róla tudni.- Majd utána kell járnom, honnan szerezhetek be cserebogárkákat, ha ez a kicsi véletlen elhalálozna. Nem venném a szívemre, ha a fiúcska lelkesedése gyászba fordulna.
-Ezer és még több bolygó?-kétkedőn nézek a fiúra.
-Az hatalmas birodalom. Hogy bír a Hatalmasotok mindenre odafigyelni, és mindent rendben tartani?- nekünk még a saját életünk irányítása sem mindig megy, nemhogy ezer világ lakóié.. Nekünk még számítógépekkel sem megy...
-Értem.. semmi baj Zam. Van, amikor a fogalmazás és illem körülményes csapdákat állít. - jó hogy zavarba jön, és érzi, hogy gond van a majom szóval, de azért nem lenne jó, ha túlságosan is a szívére venné, hogy mégis használnia kellett.
-A rovarbirodalmakat is egy fő rovar irányítja, a királynőjük. Ő hozza létre a dolgozóit, katonáit, és hímjeit is, akik mindent szépen rendben elvégeznek.
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Ko-Rel Csüt. 01 Dec. 2011, 10:54

Zam arca felderült, amikor kiderült, hogy megtarthatja a bogárkát és hazaviheti. Igaz nem olyan nagy, mint Puppy, de ezt ők fogták és ők találták. Így aztán a bogárka is olyan értékes lesz számára, mint Namor-nak a kutyusa. Lelkesen bólogatott a kérdésre, jól esett neki, hogy van olyan dolog is, amit csak ő tud és a felnőttek pedig nem. Igaz anyával nem versenyezhetett, de másokkal igen.
- Olyan sok – bizonygatta. – A hatalmas, amit anyu és azok, kik vigyáztak rám meséltek róla, hogy ő egy hatalmas több méter magas fej, van arca, szemei, fülei, szája és orra is. tud beszélni is. Ő egy kree és számítógép egyben, olyan okos, amit nagyon-nagyon régen nem látott senki. Mindent tud, ami valaha a kree-kkel történt.
A kérdésre cinkos mosollyal felelt, hogy miként tud a hatalmas mindent rendben tartani.
- A Vádlók – mondta. – Az ő dolguk vezetni minket az alapján, amit a Hatalmas mond nekik, mivel csak velük beszél, mással nem. És ők elmondják, hogy mi történik a bolygókon, így mindig mindent tud.
Visszatértek a bogarakra, szóval őket is valaki vezeti. Egy királynő, a fészekről tudta, hogy ott a picik a királynők és a vezető a császárnő. Igaz arra nem emlékezett, hogy mindezt honnan tudja.
- Császárnőjük nincs? – kérdezte. – A Fészeknél a császárnő irányítja a királynőket.

//Hogy el tudd képzelni ő az említett „személyt”: http://media.comicvine.com/uploads/3/38780/1908269-supreme_intelligence___ff_6.jpg //

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain Állami Erdő - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 01 Dec. 2011, 11:10

Miközben haladtak Namor is nézelődött, hogy merre lehetne jó táborhelyet építeni. Puppy lelkesen szimatolt körbe-körbe, még ő sem volt ilyen helyen korábban és vezette a két palántát.
Namor kissé szomorúan nézett Gloria-ra és megrázta a fejét.
- Nem tudok csónakot építeni – mondta végül. – De nyáron hozhatunk gumicsónakot!
Ha már a kislány említett a nyarat, akkor már előre kell gondolkodni, hogy mindenük meglegyen akkor és a gumicsónak is fontos volt hozzá. A nagy ágakra nézett, már jók voltak, de víz még nem volt és nem lett volna jó mindig futkosni a két hely között. megtorpant és tanakodva nézte az ágakat.
- Még nem, de vihetünk ágakat tovább – ajánlotta fel. – Csak addig hozd a fegyvereimet.
Ha a kislány átvette őket, akkor odament a nagyobb ágakhoz, rönkökhöz, keresett rajtuk olyan helyet, amit még ő is meg tudott fogni a kicsi kezeivel, majd a darabonként legalább negyven kilós két hatalmas faágat kezdte húzni minden nehézség nélkül.
- Látod? – kérdezte vigyorogva. – Most már megvan minden, csak egy jó hely kell.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain Állami Erdő - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Sylen de Honas Csüt. 01 Dec. 2011, 22:37

Újra bele szimatolt a levegőbe, de semmi változás.
-Egyenlőre nem mozdulnak. Nem érzek agresszivitást a levegőben.- Mondta nyugodtan, majd elmosolyodott. Jó hogy Adia is itt van velük. A veszély érzékelése páratlan. Sylen csak a szagokat, érzi nagyon jól, de ha valakinek kifejezetten a veszélyre van ráhangolódva egy 6. érzéke az sokkal hatásosabb.
-Megyek lerakom ezt a köteg fát.- Körbe nézett, és látott egy növekvő fa halmot, ahova szorgosan hordták az ágakat. Fogta a rőzsét, és lerakta melléje. Azután vissza ment fát vágni. Egy nagyobb fának a felső ágait szemelte ki, mivel az alsók túl vastagok voltak. Három ugrással feljebb szökkent a vastagabb ágakon, és lecsapott pár vékonyabbat a fa tövéhez ejtve őket. Közben végig figyelt a szagokra. A fejszét bele állította a fa törzsébe, ő meg fel mászott egészen a csúcsáig. Ott volt egy Y elágazás a csúcson, ahol leült, és behunyva a szemét élvezte a hűs erdei levegőt hordozó szellőt. Érezte a környéken mozgolódó állatok szagát, a sokféle fa illatát, és valahonnan az erdő széléről füst szagot hozott a szél. Az erdőben otthon érezte magát. Jobban szeretett itt lenni, mint bármelyik nagyvárosban, vagy akár faluban. imádta a szelídítetlen természetet.
Sylen de Honas
Sylen de Honas
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 22
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Sylen de Honas
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Sweety Love Kedd 06 Dec. 2011, 21:22

Hatalmas.. hm.. Zam elmondása után egyetlen kérdés maradt bennem a nagy fejjel kapcsolatban: mit csinál, ha viszket az orra? Jujj.. persze azonnal egy megállapítást is tennem kell: nem akarok a közelében lenni, amikor meg van fázva.
-Hihetetlennek hangzik. Nem gondoltam volna, hogy létezhet ilyen. Nálunk régóta kísérleteznek intelligens számítógépekkel, sőt élő szövetek beépítésével is, de erre a szintre nem hiszem, hogy bármikor is el fogunk tudni jutni.-Nem is tudom, hogy azért mondom-e ezt, mert tényleg nem látok rá esélyt, vagy egyszerűen taszít a tény, hogy egy hatalmas fejre rakjuk a koronát. Bár, most hogy bele gondolok.. az utóbbi valószínű.
-És te, miért vágysz annyira a Vádlóságra? Tudni akarod, amit a fej tud? Éhezel a tudásra? Segíteni akarsz a kreeknek, vagy irányítani őket? Netalántán azért akarsz Vádló lenni, mert kiskorodtól annak szántak?-Súlyos kérdések, de fontosak. Ha ennyire vágyik erre, el jön majd a nap, amikor meg fogja kapni, s akár csalódik, akár nem, akkor már tisztában kell lennie a válaszaival.
-Császárnőjük nincs.-rázom meg a fejem a témaváltásra.
-Minden boly külön birodalom, akár egy-egy különálló bolygó. Minden más bogár, még ha olyan is, mint ők, de nem a kirányság tagja, ellenség lehet, így soha nem lesz egyetlen királynő sem, aki minden boly felett uralkodna. Egy ilyen nagy királynő nem tudná biztosítani az utódokat több boly számára, a kiskirálynők pedig fenyegetést jelentenének.-itt bukik az egy bogár élete rajzfilm hangyahűsége.
-Van ugyan egy időszak, míg ifjú királynő is van a bolyban, de ő hamar kirepül és új bolyt alapít néhány hímjével.


-Jóóóóó! Visszajövünk, hozunk csónakot, és végigmegyünk minden vízen, amit találunk.-lelkendezett Glori. Ha nem indiánost játszottak volna, most biztosan kerített volna egy ostort, legalábbis elszánt pillantása erről árulkodott.
-Hozom őket.-Biccentett Glori. Nem lett volna szíve itt hagyni az ágakat, a fegyvereket pedig lelkesen, dudorászva, nagyokat lépve cipelte Namo és az ághalom mellett.
-Te vagy a világ legerősebb harcosa. Megérdemled, hogy rólad meséljenek a tábortűz körül.-mondta Glori, ahogy figyelte Namot.
-Biztos a szellemek segítenek téged. Az erdő áldása van rajtad. Nem lesz ellenség, akinek a nyila megsebezhetne, és dicső neved a törzset is túléli majd. Pammparammpamm-Glori újra dúdolni kezdett, majd megállt és körül nézett.
-Szerinted Puppy mikor talál nekünk vizet? Egyáltalán a kutyák találnak? Nem kellene inkább varázsvesszőt használni? Nem tudom, indiánok használtak-e, de azt mondják, megtalálja a vizet.. Vagy a szellemeket kellene kérnünk? Végül is, indiánok vagyunk. A szellemek úgyis segítenek. -sorban hadarta a kérdéseit, mintha képtelen lenne kifogyni belőlük.

Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Ko-Rel Szer. 07 Dec. 2011, 12:54

Zam elgondolkodott a kérdésen, hogy miért is akarna Vádló lenni. A tudás igen nagy szerepet játszott abban, hogy az szeretne lenni, az, hogy így mások felett is uralkodhat nem volt meghatározó számára, ez nem is igazán érdekelte. A zsarnokság egy ilyen kicsi gyermektől távol állt és soha sem merült fel benne. A segítség viszont annál inkább, hogy nagyon sokaknak tudna így segíteni.
- Segíteni nekik – mondta. – A helyes utat megmutatni nekik és igen a tudás miatt is. Ők olyan dolgokat tudnak, amit mások nem, olyanok, mint az ügyvédek, bírók, a kormány tagjai, csak sokkal, de sokkal nagyobban.
Hiszen itt a Földön csak egy-egy ország, vagy államról volt szó, de ott bolygókról, vagy szektorokról volt szó.
- Egyszer láttam egy Vádlót, nem Ronan bácsit, egy másikat is – mondta. – Még Hala-n, vagy Kree-Lar-on. Ő is, akárcsak Ronan bácsi… olyan… olyan… tiszteletet parancsoló volt? – tette fel a kérdést tétován, mintha nem lenne biztos abban, hogy jó szavakat használt.
Majd vissza a bogarakhoz, az utolsó megállapítás után elgondolkodott.
- Ezek szerint minden hangya a király és a királynő gyermekei? – érdeklődött.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain Állami Erdő - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 07 Dec. 2011, 14:25

Sylen már el is rohant, hogy letegye a fákat a táborban. Mi Adia-val további jó pár kisebb-nagyobb ágat felkaptunk. A fiatalokat figyeltem továbbra is, nehogy bármelyik elkóboroljon és eltévedjen. Megvártam, amíg Sylen visszaért hozzánk, akkor fordultam csak felé, ha ez megtörtént.
- Arra nem emlékszem a sátorállítással és a főzéssel hogyan boldogulsz? – kérdeztem mosolyogva.

Namor lelkesen vigyorgott a pajtására, amikor az az erejét dicsérte. Pedig neki ez mindennapos volt, hogy ilyen súlyokat képes emelni, csak otthon soha sem hagyták és az anyukája mindig kérte, hogy fogja vissza magát.
- Szellemek? – kérdezett vissza tétován. – Apa Neptune-t mondta, hogy az ő áldása, de nem tudom, hogy kicsoda Neptune. Nem, a törzs tovább él majd, mint a nevem, úgy kell lennie!
Hiszen az azt jelentené, hogy nagyon-nagyon sokáig fennmaradt a törzs, amit létrehoztak.
- Nem tudom, Puppy nem átlagos kutya, ő okos és tollat is hozott – gondolkodott el. – Ha nem talál ő, akkor majd kérünk a szellemektől, ők biztosan mutatnak nekünk vizet.
Ám ekkor a távolban elől Puppy ugatni kezdett és, amikor a két palánta beérte a kutyát, akkor végre meglátták a fák között elterülő tavat is.
Belleplain Állami Erdő - Page 2 485090730_fb81033d68
- Úgy látszik a szellemek Puppy-n át beszélnek velünk – vigyorgott tovább.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain Állami Erdő - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Sweety Love Csüt. 08 Dec. 2011, 20:17

-Nos, ha így van, jól jegyezd meg ezeket a gondolatokat-mosolygok a srácra.
-Ha felnősz, és Vádló leszel, sokszor segítenek majd, hogy jó döntést hozz.- és biztosan segítik majd, ha netalántán elbizonytalanodna. Féltem a csalódástól,de nem tehetek mást, minthogy igyekszem erőssé és okossá tenni, amennyire tőlem telik.
-Igen, használjuk ezt a kifejezést, ha olyasvalakiről szólunk, aki a puszta megjelenésével olyan erőt, hatalmat sugároz, ami mellett bárki aprónak tűnne. Az ilyen emberek néha jéghidegek, máskor pedig annak ellenére tiszteletet parancsolók, hogy látszólag hétköznapian emberiek.-biccentek.
-Király és királynő? Ó, nem! Egyetlen vezére van a bolynak, a királynő. Nincs mellette egyenrangú király, sőt.. nincs állandó párja sem. Időről időre születnek hímek a bolyba, melyek újra megtermékenyítik a királynőt. Több is. Szóval csak ő van.. a Királynő. Nélküle nincs boly, ő maga a boly. Persze, sok dolgot nem tudunk még róluk... azt sem, hogy pontosan hogyan kommunikálnak. Tudjuk, hogy kémiai anyagokkal, de nem ismerjük a kódjukat, vagy a kommunikáció mélységét. De, tudod mit?-vetem fel az újabb lehetőséget
-Itt, Amerikában gyakran van a gyerekeknek hangyafarmja.. Utána nézhetek, hol tudnánk neked ilyet szerezni, és a bogárkád mellett, őket is figyelni tudnád.


-Majd megkérdezzük anyut, hogy ki az.. de nevezhetjük a védőszellemedet Neptunnak addig. Úgyis biztos van ezeknek a szellemeknek neve. Majd én is kitalálok alamit magamnak-Glori erre a gondolatra élénken nézelődni kezdett, hátha valami eszébe juttat egy jó nevet és szellemet. Igaz hogy ott volt a papája, aki anya szerint vigyáz rá messziről is, de ő nem indián, Glorinak pedig most indiános védőszellem kell, sas, farkas, medve, bagoly, vagy valami...
-Legyen úgy.-egyezett bele Glori ebbe a törzs tovább él, mint a név dologban. Furcsán lelkesítő volt ez a beszélgetés. Tényleg, valóban nagy indián harcosnak érezte magát tőle.
-Hééé! Az ott egy tó!-kiáltott Glori, ahogy meglátta, mit ugat Puppy, és épp csak annyi ideig fogta vissza magát, míg Namo szavaira válaszolt
-Igen, de akkor inkább Puppynak kellene a sámánnak lenni.-és már rohanni is kezdett a víz felé. Ezt keresték, de mennyire hogy keresték, és végre érezni akarta a kincset, a vágyott vizet.

Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Sylen de Honas Csüt. 08 Dec. 2011, 21:41

Mikor végre lemászott a fáról, a fatövében lerakott ágakat is a halomhoz vitte, és mikor vissza tért onnan, Serena megállította. A kérdése érdekes volt. Tekintve, hogy Sylen megrögzött erdőjáró, az ember gondolhatná, hogy tapasztalt ezekben a dolgokban.
-Természetesen otthon vagyok, ezekben. Már jó sok tapasztalatot szereztem-e téren.- Nem tudja, hogy Serena mennyire ismeri a múltját, de régen több évig is egy erdőben élt. Ott aludt, ott evett, főzött, és vadászott. Ezért is érzi otthon magát, bármilyen erdőben. Mindig is vadállat volt, és az is fog maradni. A természet egy teremtménye, akinek idegen a beton dzsungel.
-Jut eszembe, ha már fölmerült a téma. Megvan már, hogy mi lesz a vacsora?- Kérdezte Sylen, mert erről semmit sem tud. Kimaradt a tanári tájékoztatóból.
Sylen de Honas
Sylen de Honas
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 22
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Sylen de Honas
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Ko-Rel Pént. 09 Dec. 2011, 12:04

Zam komoly arccal nézett a néni irányába.
- Megfogom – mondta határozottan.
Hiszen a mamája is erre tanította és itt is ezt tanulta a kúriában, hogy így kell viselkedni és ez a normális, így Zam-ben fel sem merült az ellenkezője. Az otthon látott Vádlót nem ismerte, csak Ronan bácsit, de azt tudta, hogy tőle még a mamája is időnként tart, pedig ő általában nem fél semmitől. Ronan bácsi pedig valóban tudott ijesztő is lenni, amikor az embereknél lakott, akkor többször is látta, bár a bácsi nem örült annak, hogy emberek közé kényszerült.
A bogarakra visszatérve Zam tovább figyelt, bár amit most hallott azt nehéz volt egy kissé elképzelnie és volt valami, amit nem értett.
- A királynő akkor halhatatlan? – kérdezte.
Meglepetten nézett fel, amikor kiderült, hogy lehetnek hangyái, ilyet eddig még nem is hallott senkitől sem a kúriában, vagy az angyaloktól, hogy ilyen lehetséges.
- Tényleg van ilyen? – érdeklődött. – Az nagyon jó lenne, kíváncsi vagyok rájuk.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain Állami Erdő - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 09 Dec. 2011, 12:37

Megkönnyebbültem, hogy marad olyan velünk, aki ért ezekhez a dolgokhoz, révén, hogy James nincs itt, aki pedig biztosan járatos az ilyenben. A többieket, akik itt maradtak pedig nem hittem, hogy így lenne. És én sem, nem sokat sátoroztunk annak idején, és szerintem Sweety sem.
- Örülök, hogy legalább maradt valaki itt, aki ért hozzá – mosolyogtam. – Akkor már hárman leszünk, akik jól tudnak főzni.
A főzéssel akkor a fiúk lesznek gondban, mert mindenki itt maradt, aki ért hozzá, de legalább rendes reggeli, vagy vacsora fogja őket várni, ha visszaértek. Sweety, Sylen és én is értünk a főzéshez, Tyler csak az elfogyasztásához. Vacsora… még el kellett dönteni, hogy mi is legyen, mert volt választék.
- Elég sok mindent hoztunk – kezdtem. – Egyrészt a kicsik miatt is, tudunk bográcsolni, vagy csak rablóhúst készíteni, vagy nyársat sütni. Hoztunk krumplit héjastól, hagymát, szalonnát, marha-, disznó és csirkehúst. Mit gondolsz mit csináljunk ma?

Bólintott Gloria-nak, amikor a kislány mondta, hogy ettől kezdve az ő védőszellemének neve Neptun. Bár nem volt túl indiános hangzása, de ez Namort nem zavarta egy picit sem. Gondolkodni kezdett, hogy mi lehetne a kislány szellemének neve. Míg végül meglátta a sárga leveleket a fákon, talán az jó lesz.
- Fehérbundájú Rex? – kérdezte. – A szellemed neve… ez azt hiszem indiános név, jobban, mint az enyém.
Hiszen Rex volt a neve a másik kutyusnak, aki velük volt, Farahnaz kutyájának, bár ő nem jött velük. Puppy ugatására neki is feltűnt a víz, ami előttük volt. Puppy sámán? Nem! Határozottan nem, az Glori volt.
- Ó! És ha ő a szellemed? – kérdezte Namor. – Puppy nem sámán, de ha ő szellem, aki állatalakban jár köztünk?
Pár méternyire húzta a partig az ágakat, amiket hozott eddig, majd ott leejtette őket és Glori után rohant a partra, hogy közvetlen közelről csodálhassa meg ő is a tópartot.
- Vajon van itt a sápadtbőrűeknek elásott kincse valahol? – kérdezte.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain Állami Erdő - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Dr. John Huniver Szomb. 10 Dec. 2011, 16:36

Laura is nekilát a favágásnak. Kis fejszéjével a fák ágait nyesegeti. Főként olyanokat, melyek már kiszáradtak, s nem élnek. Szikrázik is rendesen, ahogy lassan teste felületéről a feszültség kapcsolatba lép a fával. Látványos, de nem veszélyes játék, inkább csak kellemetlen tud lenni vagy zavaró. Mégis jobb, hogy így vezeti le a benne felgyülemlett feszültséget és dühöt. Egészségesebb.
A nagy faágcsapdosás közepette Csilla hangjára figyel fel. Abba hagyja munkáját és a lány felé fordul.
- Nincs. – válaszolja tömören. Most mit játssza meg magát, hogy rendben van, amikor nincs? Barátnő előtt ez nem szokás.
- Tudod elég idegtépő ez a hely. És most nem az erdőre gondolok. – ledobja magát az egyik fa tövéhez.
- Azt gondolná az ember, hogy ennyi év után meglehet szokni. A többieket is. De nem, nem lehet, egyszerűen ez nem megy. – letép egy fűszálat, azt kezdi el rágogatni.
- Csak azért vagyok itt, mert a szüleim ide küldtek. Persze, nem volt jó otthon, és tényleg baromira jó, hogy most már nem rázok meg boldog-boldogtalant. Tényleg megnyugodtató. De odahaza suli után szabad voltam, azt csináltam, amit akartam, nem kellett a tanáraimra gondolnom, velük találkoznom. Itt ilyen nincs. És ez már nyomasztó számomra. Főleg ha fémkarmokat nyomnak a nyakamhoz. – mérgesen tépi ki szájából a rágogatott fűszálat és elhajítja.
- Vágod? – tekint kérdőn Csillára. Közbe persze már sejti, hogy amint észreveszik, hogy nem fát aprít, azonnal rá fognak szólni.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Sarah Szer. 14 Dec. 2011, 20:01

Szomorúan hallgatom végig Laurát, sajnos nem mindenki látja pozitívan a helyzetet. A kérdésére a bal kezem csípőre teszem, a jobbal pedig élével felfelé felteszem a vállamra a baltát, kicsit kitolom a csípől oldalra és aktív gondolkodó tekintettel bámulok enyhén felfelé. Egy kis hezitálás, majd a tekintetem ismét rá terelem.
- Ismerős, nekem is meggyűlt már az egyik tanárral a bajom, tudod nekem se tetszik hogy nem igazán van magán életem, mert vagy a falból figyel valaki vagy a gondolataimat olvassa egy másik személy... Idegesítő, de szerintem a szabadsággal annyira nincs probléma. - Kis csend.
- De ha kevésnek érzed, akkor beszélj pl Serenával, vagyis a fiatalabbikkal... Vele szerintem lehet lazítani a határokon. - Abszolult nem kihasználásra gondolok, csak ha valami nagyon kell.
- A lényeg hogy nézz szépen, adj tiszteletet és legyél finom. És most akkor gyorsan egy másik téma, a karmos dolog... Szerintem ne foglalkozz vele, tudod mindenhova kell egy szociopata elmebeteg aki igyekszik megfélemlíteni a diákokat, de úgysem árthat neked. Szóval ne foglalkozz vele csak a szája nagy. -

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Tyler Szomb. 17 Dec. 2011, 18:11

Az egész tábort a levegőből tartja figyelemmel, igaz így kicsit kimarad az eseményekből, de ha tényleg szükséges lenne, azonnal közbe tudna lépni. Talán kicsit visszariadt a feladattól, hogy a gyerkőcökre vigyázzon. Épp azon lenne, hogy végre leszáll közéjük, szembenézve Serena haragjával, mikor Veszély egy üzenetet küld neki. Valami rendellenességről beszélve. Sóhajt egyet, ennyit a nyugalomról. Repülve kezdi el keresni Sylen-t és Serenát. Ahogy megpillantja őket, hirtelen megjelenve leszáll melléjük.
-Üdv emberek. Sajnos le kell lépnem, Veszély valami rendellenességet észlelt, New Yorkban. Ha kész vagy máris indulhatunk....-
Pillant Sylen-re, hisz Veszély őt is értesítette.
-Ha bármi súlyos dolog értesítelek titeket....-
Azzal, ha Sylen kész van máris indulnak.

Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Sweety Love Kedd 20 Dec. 2011, 10:48

-Rex?-Glori egy kicsit gondolkozott a dolgon.
-Lehet úgy is védőszellemem, hogy itt van, és megfoghatom? Azok nem átlátszóak vagy láthatatlanok szoktak lenni?-kicsit bizonytalan volt, de úgy érezte, hogy Namo ötlete jó.
-Tényleg indiános név.-bólintott végül, ahogy kezdte elfogadni. Végül is egy sámánharcos nem választhatna jobb szellemet magának,és az csak jó, ha tényleg megtámadhatja az ellenségeket.
-Ha Puppy a szellemem, akkor a tiéd is. Vagy lehet hogy igazából ő a törzs védőszelleme? -ennek így volt értelme, legalábbis Glori szerint, hiszen Puppy mindig ott sertepertélt körülöttük, és figyelt rájuk. És vizet is talált.
Glori mélázását Namo új ötlete szakította meg, amit a kislány hihetetlen lelkesedéssel fogadott.
-Biztos! A sápadtbőrűek csónakkal jöttek ide, hogy elrejtsék a banditák elől. Nézd!- mutatott a parton korhadó ágkupacra
-Ott kötöttek ki! Biztos a nyomaikat is megtaláljuk még, de ha nem, akkor is onnan kell kezdenünk a keresést.



-Nem, a királynő nem halhatatlan sajnos, de tovább él, mint az egyszerű dolgozók, vagy katonák. Amiatt viszont, hogy ő is megöregszik, kis királynők is születnek időnként, amelyek vagy kirepülnek, vagy átveszik a helyét. -látom Zamnak nagyon megtetszett a hangya ötlet.
-Igen, tényleg van. Olyan, mint egy kis vékony akvárium, csak nem víz van benne, hanem homok. Azért vékony, hogy szépen lehessen látni a járatokat, amit a homokba készítenek, mert szorgalmasan építgetnek folyosókat, csarnokokat, kamrákat, és begyűjtenek minden ehetőt.
Szerintem a többiek is tanulhatnának belőle, úgyhogy az óvodába beszerzek egyet.-megígérem neki, mert megérdemli. Ő a gyerekek közül a legérdeklődőbb, talán kora miatt nem is csoda, de ezt az érdeklődést táplálni kell.
-Ma már nem is csak hangyát lehet tartani, hanem akár katicákat is. Egyre többféle bogárkát lehet biztonságosan tartani, hogy a kicsik tanulhassanak.
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 21 Dec. 2011, 12:05

Namor is elgondolkodott, szerint nem csak szellemek, hanem köztük is lehetnek.
- Valamilyen állatalakban itt lehetnek, valahol láttam, hogy holló, vagy farkas képében a törzsük közelében voltak. Vagy anya mesélte ezt? – tanakodott.
Mikor a kutyus a nevét hallotta, akkor a kislány felé fordult a farkát pedig boldogan csóválta, hogy őt sem hagyják ki a játékból. A kisfiú ismét töprengeni kezdett, miközben a szép tóra nézett, sajnálta, hogy túl hideg van ahhoz, hogy fürödjön.
- Igen! – mondta lelkesen végül. – Ő a törzs védőszelleme!
Az ágkupacra nézett, tehát tényleg volt kincs és nem csak ő gondolta így! Glori-t előreengedte, hogy ő kereshesse a nyomokat és így mögötte haladt a kupac felé.
- Szerinted milyen kincseket ástak itt el? – kérdezte.


Körbenéztem, úgy tűnt, hogy már mindenki elég fát gyűjtött, főleg Sylen volt az, aki nagyban hozzásegített ehhez, így akkor most már akár vissza is indulhatnánk, ott is van elég dolog, amit meg kellett tennünk. A sátrakat felállítani és most már tényleg nekiállni főzni, mert az kissé tovább tart, főleg, hogy ennyi főre tesszük.
- Lányok, most már van elég fánk, így induljunk vissza a táborba. Mindenki!
Megvárom, amíg mindenki elindul, nehogy valaki itt maradjon az erdőben, akár véletlenül, akár szándékosan.

//Folytatás: Belleplain tábor//

//Folytatás: Belleplain tábor//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain Állami Erdő - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Ko-Rel Szer. 21 Dec. 2011, 12:35

Újabb dolgot sikerült tanulnia, hogy a királynő sem halhatatlan és mégis úgymond öröklődik tovább ez az egész. Akkor mégsem hal meg minden esetben a boly, ha a királynő is. Zam arca felderült, amikor Sweety néni megígérte neki, hogy kap egyet és így az óvodások is láthatják őket. Bár nem nagyon hitte, hogy bármelyiket is érdekelni fogja, hacsak nem Kaneda-t, de neki mindegy volt, ő úgyis tudott mindent.
- Mennyi ideig marad meg a hangyaboly? – kérdezte. – Meddig élnek?
Utána újabb bogárkát említett a néni, de ennek sem volt ismerős a neve, nem tudta, hogy melyik lehet a katica. A nagy állatokat úgy-ahogy ismerte, hála az állatkertnek a kicsik, a bogarak nem tartoztak ide. Legalább is nem névről.
- Melyik a katica? – kérdezte. – Ami még tetszett és láttam állatkertben, az sem túl nagy. Több lába van és a farka furcsán áll visszafele a hátához és szúrni tud és mérgez.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain Állami Erdő - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 24 Dec. 2011, 12:07

És ekkor hirtelen a semmiből mindenki azt vehette észre, lehetett bárhol a Földön, lehetett bármilyen napszak az ég mindenhol felhős lett, vörös felhők takarták be a teljes látóhatárt. Furcsa jeges és mégis forró szél söpörte végig az utcákat, réteket, hegyeket, mindent. A Föld teljes lakosságát furcsa bizsergés járta végig, miközben az égen vörös villámok cikáztak mindenfelé. Akikben Atlantiszi vér folyt egy pillanatra ténylegesen megérezték istenük Neptune hívását, az emberek pedig annyit, mintha az istenek közöttük jártak volna. Csak egy pillanatig tartott, utána mindez szertefoszlott, de ennek az egésznek hála a teljes világon emberek alakultak át görög mitológiai lényekké. A hívás nekik szólt, a világuk helyre állt és uraik, úrnőik újra visszakapták régi erejüket.
Az ég és a villámok pedig pár perc múlva eltűntek és már semmi sem utalt a néhány perce történt furcsa és különös eseményekre. Az emberek csak egyvalamit tudtak mindezek után, valami megváltozott…

Belleplain Állami Erdő - Page 2 RedLightningStorm

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain Állami Erdő - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Sarah Vas. 25 Dec. 2011, 01:16

Még nem igazán érkezik válasz Laurától, amitől megcsapja a fülem Serena hangja. Össze csapom a kezeim a mellkasom tájékán, a balta a fejem felé fordítva, és így nagyon kevésen múlik hogy nem vágom bele a fejembe, de most szerencsés voltam. Eléggé meglepődök a saját szerencsétlenkedésemen, olyan szinten hogy hirtelenjében nem is igazán tudom hogyan kimutatni sem.
- Az anyja! - Többet nem is tudok rá mondani, Laurára nézek és kedvesen megszólalok.
- Nah, ne szomorkodj és... - Ekkor változnak meg hirtelenjében a dolgok, az időjárás, a furcsa szél, és persze a vörös villámok, lenyűgöző és vérfagyasztóan ilyesztő élmény.
- Azt hiszem hogy... Te is érzed? Ez biztosan nem jelent jót... - Mindenesetre is továbbá sem történik semmi veszélyesnek tűnő, szóval intek Laurának hogy induljunk, majd megkezdem az utam vissza a táborba. Menet közben még elcsípem Serenát egy pillanatra.
- Valami ötlet hogy mi volt ez?-

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain Állami Erdő - Page 2 Empty Re: Belleplain Állami Erdő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.