Belleplain tábor

5 / 13 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Steven Csüt. 10 Nov. 2011, 19:04

- Szia Rita. – Köszöntem ismét neki, most már a nevével, és visszaintettem. Kicsit furcsálltam, hogy annak ellenére, hogy én a kezemet nyújtottam, ő inkább intett nekem. Csak remélni tudtam, hogy nem haragítottam már is magamra valamivel.
- Mennyire érzed magad otthon a természetben? – Kérdeztem tőle beszéd indításként, de közben megláttam, ahogy Zaphire és Mugurama beszélgetnek az egyik kocsi mögött. Én is szerettem volna Zaphire-rel beszélgetni, de nem akartam őket egyelőre megzavarni. Időközben Logan is megjelent Hood-dal és Bestiával. Logan hozta a formáját. Tiszteltem őt mint tanárt, de nem kedveltem túlzottan. Persze főkép azért, mert tán ő a legkeményebb és szigorúbb tanár az egész iskolában, így nem csoda, ha nem a diákok kedvence. Minden estre ha valaha éles helyzetben meg kellesz védenem magam és sikerülni fog, az nem kis részben az ő érdeme is lesz. Miután Mugurama visszament Csillához, még egy ideig nem mentem oda Zaphire-hez, még vártam vele egy kicsit.
- Most mennem kell, de majd még találkozunk és ha szükség van segítségre a sátor összeállításához akkor kb. 20 perc múlva tudok segíteni. – Mondtam a lányoknak, majd miután megvártam a választ, hogy kellesz-e segíteni vagy sem, oda mentem Zaphire-hez. Egy pillanatig nem tudtam mit mondjak neki, mivel látszott az arcán hogy nem rég sírt.
- Szia.. Minden rendben van? – Kérdeztem tőle, bár próbáltam óvatosan közeledni, nem akartam felzaklatni vagy ilyesmi. A fő célom az volt, hogy bocsánatot kérhessek a tegnap történtek miatt, de így közelebbről megnézve lehet, hogy sikerült megint egy rossz időpontot kifognom hozzá. Aztán eszembe jutott, hogy Sweety azt mondta, hogy Zaphire a kicsikre vigyáz, de ők nem voltak itt. Ami azt illeti sehol se láttam őket.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 11 Nov. 2011, 23:00

Megcsóváltam a fejemet azok után, hogy ő adott tanácsot, hogy lazuljak el. el tudtam, de nem velük. A saját társaimmal minden rendben volt, ott tudtam olyan lenni, mint akartam. A kicsikkel is, és még a Bosszú Angyalokkal is. Csak velük nem ment, talán mert teljesen máshogy láttam a kamaszkort, mint ők. Azt hiszik, hogy övék a világ és bármit megtehetnek, flegmák, neveletlenek és mind-mind felelőtlen. Azok, akik most tanárok ők végig rettegésben éltek, ahol a képesség bűn volt, megtanulták, hogy milyen felelősséggel járt mindez. És minket is ebben a szellemben neveltek, nem pedig úgy, mint azokat, akik itt vannak. Ők máshogy látják az egészet, mint én. És talán túlságosan is idős voltam hozzájuk. A kint látott dolgoktól pedig a gyomrom fordult fel, az első barátnője és kis híján a teljes tanári kar előtt és az óvodások előtt pettingelnek. És még el is sül, szó szerint. Csak várják meg, amíg Hood vagy Hank elkapja őket, vagy Logan bácsi tart felvilágosítást nekik. Összerezzentem Jake hangjára, felé fordultam és letöröltem az arcomat.
- Igen, minden rendben. Csak kénytelen voltam elmondani neki, hogy mi lesz a jövőben.
Néztem még mindig bánatosan Mugumara felé.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 5 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Morsus Pént. 11 Nov. 2011, 23:16

Logan kitépi a hátából a nyilat és az egyik farakásra dobja.
- Milyen nyíl?
Csendesen felméri a táborozókat és látja, hogy Serena nem bír velük. Bestiáéhoz lép és vált vele pár szót. Az biccent majd egy hatalmas oroszlán üvöltést enged ki addig ameddig mindenki nem figyel fel rájuk.
- Figyelem - mondja Logan egy sziklára lépve. - Ez egy tábor és mint látom sok energiátok van. Szóval tíz percet kap minden fiú, hogy összepakolja a felszerelését és a kék szőrös után menjen. Túrázunk. Csak a fiúk! Minden lány Serenával és Hooddal marad. Minden fiú elfog indulni tíz perc múlva, rajtattok cska az múlik, hogy készen lesztek vagy sem. A célpontig sétálunk ott éjszakázunk, reggel visszatérünk. Mire végzünk nem lesz ennyi felesleges energiátok. Nincs kérdés.
Jelenti be keményen és elkezd vissza számolni tíztől.


Hood bizonytalanul odasétál Serenához.
- Öhm, tudok segíteni valamiben?

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 12 Nov. 2011, 10:11

Orvosként a rosszullét kerülgetett, amikor James a hátához nyúlt a nyílhoz és egyszerűen kitépte magából és oldalra hajította. Tudom, hogy meggyógyul, de akkor is, pontosan tudom, hogy egy egyszerű ember, mutáns milyen sérüléseket szenvedhetne el egy ilyen mutatvány nyomán, sőt azt is, hogy lebénulhatna egy életre. Ő nem, de akkor is.
- Elhiszem, sőt tudom James, hogy mennyire keménynek tartod magad – mondtam szigorúan. – De fájdalmat még te is érzel és az önsanyargatásnak is vannak határai! Senkit sem kell ezzel lenyűgöznöd.
Valamikor tanácsot kellett volna kérnem Ko-Reltől őt illetően, mert eddig csak a kree nőről hallottam, hogy még őt is képes volt a gyengélkedőre elrángatni. Nem ártott volna néhány tanács a részéről. Hátranéztem, ahol csak nem akarták abbahagyni, Mugumara-t láttam, ahogyan a képessége elszabadul, miközben már megint Csillával… felsóhajtottam. De legalább kettőbe lesznek szedve és így legalább az efféle balesetek nem fognak előfordulni. Nem tudtam egyelőre, hogy Hood és én, mennyire fogjuk tudni tartani a lányokat, főleg, hogy Tyler semmit sem csinál a cukros bácsi játszásán kívül, Sweety Zam-et vitte ki az erdőbe és Judy nem is tudom, hogy mit csinál.
Kissé zavartan pillantottam Hood-ra, amikor odalépett hozzám, annyira más volt most, mint a másik életben. Akkor szinte csak az ő hangját lehetett hallani, mindig olyan volt, mint Logan, a mostani énje viszont szinte teljesen az ellentéte ennek.
- Igen, egy pillanat – mosolyogtam rá. – Lányok! – szóltam hangosan. – Ti sem fogtok lazsálni, kimegyünk az erdőbe fát gyűjteni a tábortűzhöz. Este főzni fogunk, hogy a fiúknak legyen mit enniük, ha hazatértek. Illetve ismerkedés lesz este a tábortűznél. Nektek is 10 percetek van összeszedelőzködni!
Visszafordultam Hood-hoz, volt valami, amiért mélységes bocsánatkéréssel tartoztam irányába. A másik élet…
- Biztosra veszem, hogy lesznek, akik megpróbálnak majd meglógni az erdőben, segíts figyelni, hogy ez ne tudják megtenni. És… - elakadt a hangom kissé elpirulva néztem rá. – Sajnálom, nagyon, hogy végig őt láttam és őt kerestem benned… nem volt fair részemről. Bocsáss meg kérlek.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 5 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Steven Szomb. 12 Nov. 2011, 10:59

Mérges voltam Mugurama-ra, amiért kikényszerítette Zaphire-ből, hogy elmondjon neki bármit is a jövőről, elvégre tudtam jól, hogy önszántából semmit se mondott volna senkinek. A haragom, amilyen gyorsan jött úgy is múlt el, elvégre tegnap én is kérdeztem Zaphire-t a jövőmről. Sajnáltam Zaphire-t, nem csak amiatt amit át élt, de amiatt is hogy olyasmit tudott mindanyiunkról, amit ha akarna se mondhatná el (és ahogy ismertem őt, biztosra vettem hogy szívesen elmondaná) és csak nehezíti az egészet az is hogy mi kérdezgetjük erről. El akartam terelni a figyelmét valamivel, de nem jutott szembe semmi jó. Végül reménykedve hogy ez talán eltereli a gondolatait, a tegnapi nap egyik főbb eseményére tértem rá.
- Tegnap láttam apádat mikor megérkezet. Őszintén megvallva nem így képzeltem el, mikor megismertem az idősebb anyukádat. – Aggódtam egy kicsit a kicsik miatt, elvégre lehet hogy Mugurama annyira kizökkentette Zaphire-t, hogy észre se vette hogy ők eltűntek, így utána őket is felhoztam.
- Az öcséd és a barátnője merre vannak? – Ekkor hallottam meg Bestia kiáltását. Bár eddig még nem láttam őket, mivel háttal voltam nekik, így azt hittem valami hatalmas medve támadt ránk vagy hasonló. Mindenesetre azt sikeresen elérték, hogy rájuk figyeljek.
~ Óhh remek. Csak ez hiányzott. Még sajnos túl korán van ahhoz, hogy beolvadjak a sötétségbe és véletlenül itt maradjak.~ Az arcomról le lehetett olvasni, hogy nem igazán dob fel a túrázás ötlete. Ez után visszafordultam Zaphire felé
- Nos.. Úgy hallom nekem mennem kell. Majd holnap találkozunk.. Legalább is ha túl élem a túrát. Szia. – Köszöntem el tőle és bár habozva, de elindultam a sátram felé, hogy összeszedjem a felszerelést. Nem szívesen hagytam ott Zaphire-t főleg, hogy nem sikerült sem bocsánatot kérnem tőle, sem felvidítani, de úgy gondoltam, hogy ez nem is lenne a legalkalmasabb időpont rá, plusz ha nem készülök fel az útra, akkor tényleg ott hagyhatom a fogamat.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Judy William Szomb. 12 Nov. 2011, 16:03

El voltam foglalva a gondolataimmal, mikor Hank ordítását hallottam meg.
~ Jesszusom! Hogy, lehet ilyet ordítani Hank.~
Mikor oda nézek, látom meg hogy kik jöttek meg. Akkor látom meg Logant, és Hoodot is.
Mikor körbe nézek, már nincs körülöttem senki.
~ Ennyire bele lettem, volna bújva a gondolataimba?! Ilyen is csak velem történik meg. ~
Mikor fel állok érzem hogy egy kicsit el zsibbadtak a lábaim.
~ Tessék most már tényleg el kell induljak egy jó nagy kör futásnak hogy, fel frissüljek. ~
Miközben kocogok feléjük meg, állok Serenánál egy párszót váltani vele.
- Helló Serena! Remélem, tudok valamit segíteni neked. Amint látom a jó kedv garantálva van Logan személyében. Egy kicsit felnevetek főleg ha ara gondolok hogy a fiatalok mit kapnak.
Közben nyújtózom hogy egy kicsit jobban legyek.

_________________
Judy William - Tanár
Zan-zen ülőmeditáció - Kardforgatás
Ülőmeditációs órák: Meg beszélés alapján.
Kardforgatás órák: Meg beszélés alapján.
E-mail cím: csanalosi.judit@freemail.hu
Ne álmodd az életet, ha nem éld az álmaid!  :beer:
Judy William
Judy William
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 17
Hozzászólások régi : 31
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Judy William
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

csanalosi.judit

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Sarah Szomb. 12 Nov. 2011, 19:52

Kicsit ijedten kapom a fejem az üvöltés irányába, mert vagy valami állat támadott meg minket vagy valaki bele lépett egy nagyon-nagyon nagy szögbe.... Vagy éppen egyik sem csak a mi figyelmünket akarták felhívni magukra a tanárok, és hát mit ne mondjak elég jól csinálják. A helyzet egyszerű, és számítani lehetett ilyesmire, hiszen Serena tájékoztatott minket róla hogy ez egy túlélő tábor lesz, csak azon csodálkozok hogy a lányoknak maradniuk kell főzni... Oké ez végül is női dolog de én személy szerint inkább mennék túrázni mintsem hogy főzzek valami finomat, főleg azért mert nem is tudok főzni. Miután mindenki végzett a mondandójával Serenához lépek, csak egy olyan biztos távolságra.
- Egy kérdés, miféle cuccost szedjünk össze? - Nézek rá kérdőn, csak mert tényleg nem értem, lehetséges lenne hogy baltát adnak a kezünkbe?

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Svarog Szomb. 12 Nov. 2011, 20:25

Vaszilij csak nézz.
Jaj ne, túra?
Ez komoly.... Nem is úgy öltözött, legalábbis át kell majd vennie valami kényelmesebbre.
És ráadásul túlélő tábor?
Nem akar bogarakat és kukacokat enni.
Vaszilij megszeppenve lép oda Serenához, nyel egyet.
- Igazgatónő. Bocsánat a bunkóságomért, de ugye a túlélőtábor nem azt jelenti, hogy fákat kell összedörzsölni, és így tűzet gyújtani, igaz?

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Morsus Szomb. 12 Nov. 2011, 20:39

Hood leveszi a kapucniját és felméri a diákokat.
- Figyelni a lányokra. Rendben... ööö... hányan vannak?
Kérdi zavartan, de aztán Serena másik mondatán lefagy.
- Skullfiret? Ismerted őt?
Kérdezi kellemetlenül a férfi.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Reptile Szomb. 12 Nov. 2011, 20:42

Furcsa hogy a lány nem veszi a bókot, vagyis veszi mert válaszol rá csak ugyan úgy mint ahogy ezelőtt bármit is mondott, tehát semmi különös reakció. Meglepi a fiút ezzel, és hát nem tudja hogy mit mondjon rá, és hát a helyes válasz: semmit.
~ Ezek a zsenik, valami sosem stimmel velük... ~ Néz kicsit elmerengve a többiek felé, szomorú is kissé hiszen csak hölgyről van szó, és ezt személyes "nőzési" bukásnak fogja fel, amivel eddig igazából nem nagyon volt dolga.
" Érthető, de miért nem " Ám a figyelmét elég gyorsan eltereli egy hatalmas üvöltés, amelyet egy szőrös kék majommedve féleség ad ki magából. Gyorsan felkapja a botot, alap reakció ha valami kissé ilyesztő hirtelen dolgot tapasztal, ám hamar lecsillapodik benne a veszély érzet amikor bejelentik hogy mit is akarnak, sőt kissé még fel is dobja a dolog, hiszen nem csak a lazsálásról fog szólni az ittlét.
" Bocsájts meg, de úgy látszik idő szűkében vagyok, később még beszélünk. " Ezzel átnyújtja a lánynak a gépet, s a felszerelésével együtt megindul Loganhez. Mivel minden felszerelése nála van, nem indul el azért hogy össze szedjen bármit is, és viszi a sátrat is, bár kinézi az öregből hogy megtiltja a használatát, s botokból és levelekből raknak majd maguknak össze valamiféle alvóhelyet. Oda érvén nem igazán csinál semmit, csak megáll egy helyben és nézi hogy mit csinálnak a többiek, nincs igazán kedve még egyszer leírni hogy ki ő s a többi, ma már elégszer ismételte meg önmagát.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 12 Nov. 2011, 20:55

Végignéztem a csapaton, hogy hány lány is van, Farahnaz, Steph, Csilla, Lucy, Laura és Rita. Azt hiszem, hogy ennyi volt, és ebből is a saját lányom és Farahnaz volt, akik legkevésbé voltak olyanok, hogy figyelni kellett volna rájuk.
- Hatan vannak – mondtam végül.
Megannyi kérdés is zúdult felém, ennyit arról, hogy még gyorsan privátbeszélgetést folytathassak Charles-szal.
- Judy a kocsiknál ossz a lányoknak felszerelést, amivel fát tudunk vágni, metszőolló, kisfejsze – így válaszoltam egyből Csilla kérdésére is.
Végül kicsit gonoszkás mosollyal néztem Vaszilij-ra.
- Ne aggódj, James ennél kreatívabb – pillantottam az említett felé.
Ekkor maradt időm végül, hogy Hood-ra figyeljek. És nevet is visszakérdezett, ó! Ezek szerint nem emlékezett azokra a dolgokra, talán így nem annyira kellemetlen az egész, bár jó lett volna vele tisztázni, hiszen emlékszem rá, több évre abból az időből.
- Nem, nem Skullfire-re gondoltam – ráztam meg a fejemet zavartan, majd éreztem, hogy elvörösödöm. – De… de ezek szerint nem emlékszel azokra az időkre, életre…
- Logan-re gondolt – egészítette ki a lány Serena-t.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 5 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Morsus Szomb. 12 Nov. 2011, 21:04

Hood egyre értetlenebbül bámul.
- Ööö...
Majd Aida megjegyzésére megvilágosodik.
- Ó! Hogy te meg ő! Jaj nyugi! nem akartam semmi rosszat! Csak tudod, segíteni! Nem is tudtam, hogy van barátnője, vagy hogy... az esete lennél, mert tudod te olyan aranyos... Hat lány!
Csattan fel a fiúés sarkon fordul.
- Megyek megszámolom őket!

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 12 Nov. 2011, 21:18

~ Adia! Ezt újra nem kellett volna, azt hittem, hogy értelmesebb és empatikusabb vagy Grendelnél, aki semmi ilyet nem értett meg, főleg Jackie miatt, hogy mikor kell csöndben maradni! ~
~ Értem az ilyen dolgokat Serena, tudod pontosan. És egyik sem véletlen elszólás volt. ~
~ Te most ki pártját is fogod? ~ értetlenkedtem. ~
~ A tiedet természetesen! ~

Ebben kételkedtem, de ezt már nem üzentem meg neki. Jó, vettem egy mély levegőt, ennél kellemetlenebb helyzetbe már úgysem tudunk kerülni. Meglepetten néztem Hood-ra.
- Mi…? Hogy…? Tessék…? – hebegtem teljesen vörösen. – Mi nem… még nem… vagyis nem! Szerintem fel sem merült egyikünkben sem, hogy…
Szerintem jobb lesz, ha csöndben maradok a későbbiekben és Adia ezt neked is nagyon-nagyon ajánlom. Rosszabb vagyok… reménytelenebb, mint a kamaszok, akik itt vannak körülöttünk. Ha lehet még vörösebb lettem, ismét felnéztem, aranyos? Én… szerinte?
- Charles, állj! – léptem utána. – Te… te most tényleg azt mondtad, amit hallottam?
~ Határozottan azt hallottam! ~ értett egyet Adia a gondolatommal. ~

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 5 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Morsus Szomb. 12 Nov. 2011, 21:28

Hood kételkedve nézi a magyarázkodó Serenát. Majd védekezően emeli a kezeit.
- Figyelj, öhm. Hagyjuk.
Mondja sóhajtva.
- Még új vagyok. Reggel még egy démon vagdosta a húsomat. Zack azt mondta itt egy kicsit eltudok lazulni és...
A férfi körbe néz.
- Rám férne. Nem akarok belefolynia dolgaidba. Bocsánat.
Ezzel elkezd elsétálni.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 12 Nov. 2011, 21:41

Adia, most tényleg kellett ezt? Persze, most pedig hallgatott és csöndben volt. valamibe belekerget és utána másszak ki belőle egymagam. Vettem egy mély levegőt és elszégyelltem magam. Én csak rendezni szerettem volna a régi dolgot, mire láthatóan nem emlékszik, rázúdítok mindent, miközben azt sem tudom, hogy milyen rémes napja van. Nem is tudom, hogy hova tettem a jó modoromat és az illemet. Talán oda, hogy én barátként emlékszem rá és évfolyamtársként, hogy a suliban is együtt nőttünk fel, majd az egyetem. Szomorú voltam, hogy nem emlékszik.
- Én sajnálom Hood – mondtam bánatosan. – Nem kellett volna rád zúdítanom mindent. Én ismerlek hosszú évek óta… kamaszkoromtól kezdve. Csak rossz, hogy te nem emlékszel rám és…
Zavartan hallgattam el.
- Menj be – vált a hangom komorrá. – Pihenj és aludj! Ha Zack is ezt monda tényleg rád fér. A lányokkal meg ne törődj, boldogulok, majd megkeressük Sweety-t és ketten elboldogulunk. A lényeg az, hogy te rendben legyél.
Kissé kellemetlenül fordultam el tőle, remélve, hogy már a lányok is elkészültek, és indulhatunk végre.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 5 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Adam Taylor Szomb. 12 Nov. 2011, 22:23

Mugurama látja, hogy Csilla örül annak amit tesz. Aztán a villámos dolog után nem jön közelebb. Mugurama csak magában morgolódik.
"Azt hittem a spontán energiakitörések ideje lejárt. A francba is egyszerre nem lehet mindent kordában tartani. Főleg nem ha kicsit engedek is neki."
Logan üvöltésére odafordul.
- Igen Tanár úr. - feleli jól hallhatóan. Körülnéz és elkapja Serena rosszalló pillantását. Majd Csillára néz.
- Azt hiszem óvatosabbnak kell lennünk. - mondja a lánynak. Még mindig érzi magában a feszültséget. Közelebb lép és megpuszilja. - Mennem kell. - mondja majd elindul pakolni. Futva teszi meg az utat a sátorig.
- Hello Jake. - néz rá a fiúra. Most megint az aki szokott lenni merev és nyugodt. Segít Jake-nek összeszedni a sátrat. A saját cuccát is összeszedi. Lecseréli a könnyű sportcipőt egy bakancsra, majd a hátára kanyarítja a zsákját.
- A sátrat vihetnénk felváltva nem? - kérdezi Jake-et.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Sarah Vas. 13 Nov. 2011, 18:15

Okkké kaptam választ a kérdésre, bár igaz többre értékeltem volna ha egyenesen válaszol de nekem így is jó. Még egy kicsit maradtam nézni hogy mi történik, és hát igencsak kellemetlen beszélgetés tárulkozott a szemem elé, amiben nem igazán értettem hogy miről is van szó. Szívem szerint megkérdeztem volna a dolgot, meg hátba veregettem volna hogy higgadjon le, ám mivel tanárról van szó, valószínűsítem hogy nem enged a közelébe, s így megspórolom magamnak a kérdést és inkább tovább megyek... Vagy inkább mégsem? Nem szeretem ha az emberek rosszul érzik magukat körülöttem, így hát kényszeresen is rá kell hogy kérdezzek a dologra.
- Elnézést tanárnő de eléggé lehangoltnak látszik. - Kezdem kicsit aggódóan, attól függetlenül hogy tegnap egy jó szava sem volt hozzám, még jó hogy nem vagyok se haragtartó se kárörvendő.
- Tudom hogy nem az én dolgom de... - Kicsit elgondolkodok hogy vajon tényleg ki akarom-e mondani, s végül igenre jutok. - Megtudhatom hogy mi a probléma? Hátha tudok valamit segíteni. - Folytatom kissé bizonytalanul, és tényleg szeretnék segíteni de végül is nem látok sok esélyt a dologra, már csak azért sem mert végül is kb egy vadidegen vagyok a számára, és hát ki osztja meg a dolgait egy idegennel akit nem is kedvel? Egy próbát akkor is megér aztán majd kiderül.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Judy William Kedd 15 Nov. 2011, 20:57

- Rendben Serena!
Oda megyek a kocsihoz és meg számolom mennyi kis fejsze és metszőolló van.
Hátra fordulok és meg nézem menyien lehetünk.
~Rendben akor összesen 6 lányt és kétt felnőttet várok. nem rossz legalább jól eleszünk~
- Ti is jöttök fát gyűjteni? - Kiabálom Serenának és Hoodnak integetve.

_________________
Judy William - Tanár
Zan-zen ülőmeditáció - Kardforgatás
Ülőmeditációs órák: Meg beszélés alapján.
Kardforgatás órák: Meg beszélés alapján.
E-mail cím: csanalosi.judit@freemail.hu
Ne álmodd az életet, ha nem éld az álmaid!  :beer:
Judy William
Judy William
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 17
Hozzászólások régi : 31
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Judy William
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

csanalosi.judit

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Morsus Szomb. 19 Nov. 2011, 18:36

Lányok csapat: Hood
A férfi megrázza a fejét Serena kérdésre.
- Az alvás nem segít, de a munka igen.
Mondta mosolyogva.
- Persze - mondta Judynak. - Megyek.
Ezzel elsétált és egy pillanatra Serenára nézett.
- Minden rendben van ugye?


Fiúk: Bestia és Logan
A fiúk ha készen vannak ha nem egy csoportba lettek gyűjtve Bestia által.
- Nos uraim örülök, hogy eljöttek. Ígérem kicsiny utazásunk felettébb izgalmas lesz. ha bárki Logan tanár urat keresné... ő előre ment, hogy felkészítsen nekünk egy kis... meglepetést. Induljunk.
Mondja lelkesen és felvéve a szemüvegét integetett a tanároknak majd elkezdte vezetni a fiúkat erre:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1063-belleplain-turistaut#7428

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 19 Nov. 2011, 19:02

Még mindig Charles-t figyeltem, miközben nagyot sóhajtottam. A megszokott dolgok, én kérek tőle valamit, ő nem teszi meg. De akkor is rossz volt, fájt, hogy nem emlékszik és nem akartam vele most vitatkozni úgy, mint régen, amikor ő volt Rozsomák.
- Úgy látszik két dolog soha sem változik – feleltem bánatosan. – Az egyik, hogy mindig aggódom érted, a másik, hogy soha sem fogadsz szót. Igen, minden rendben van.
Próbáltam elmosolyodni, de nem sikerült, most én fordultam el, és gyorsan megtöröltem a szemeimet, nehogy véletlenül még elsírjam magam.
- Egy perc és megyek Judy! – kiáltottam. – Farahnaz, vigyázz a kicsikre, amíg mi fát vágunk.
Őt úgysem lehetett volna ilyen feladatra rávenni, a kicsikre pedig tudott vigyázni. Összerezzentem Csilla szavaira, ennyire feltűnő lett volna, hogy miként érzem magam? Nem volt igazából értelme annak, hogy hazudjak.
- Szinte együtt nőttünk fel, a kamaszkorunkat és az egyetemi éveket együtt töltöttük egy másik életben – mondtam bánatosan. – És nem emlékszik rám… Nem, nem tudsz segíteni… és sajnálom, hogy tegnap este úgy rád rivalltam. Most menj és szerezz metszőollót, baltát, vagy fűrészt.
Ha elindult mentem én is utána, hogy egy kisebb baltát felvegyek, majd ha mindenki megvolt, akkor indulhassunk az erdőbe.

Lányoknak folytatás itt:
https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t233-belleplain-allami-erdo#7325

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 5 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Sylen de Honas Szomb. 19 Nov. 2011, 20:35

Sylen de Honas teljesen meg feledkezett az elsősök táborozásáról. Előző nap késő délután elment a New York hoz legközelebb eső erdőbe, ami történetesen a Belleplain állami erdő. Edzeni, és a természetet járni jött ide, sátorral, a motorjával, és pár ruhával. Na meg természetesen kiereszteni a gőzt, és vad húst enni, mivel imádott vadászni. Ilyenkor kiereszthette magából a vadállatot, anélkül, hogy bárkit is zavarna, vagy őt zavarnák. Azonban ez nem így történt. Ma reggel elment vadászni egy kicsit, ruháit levetve, és átalakulva, amikor autók zajára lett figyelmes. Gyorsan felkapaszkodott egy fára, és látta, hogy az Iskola jelzésével ellátott autók közelednek egy kisebb úton. Ekkor villant az elméjébe a felismerés.
~Tényleg a táborozás.~ Gyorsan leugrott a fáról, pár ágon átlendülve, majd vissza sátorához, és visszaváltozva gyorsan felöltözött, kényelmes erdőjáró ruhájába. Bakancs bő, strapabíró nadrág, póló, és egy meleg pulcsi. Össze pakolta a sátrat, majd a cuccait felcsatolva a motorjára, elindult a Belleplain tábor felé. Éppen az utolsó pillanatban érkezett, mert egy csoport, Serenával éppen indulni készült. Leállította motorját az autók mellett, majd az igazgató helyetteshez sietett.
-Bocsi Serena, hogy az utolsó pillanatban érkeztem. Teljesen kiment a fejemből a tábor.- Mondta meg egyenesen, hogy mi a helyzet, majd a válasz után folytatta.
-Látom éppen indultok valahova. Én is jöjjek?- Kérdezte, immár hivatalosabb hangnemben.
Sylen de Honas
Sylen de Honas
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 22
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Sylen de Honas
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Sarah Vas. 20 Nov. 2011, 21:22

Serena válaszol és hé! Meglep hogy ennyire őszinte és nem azt mondja hogy " nem a te dolgod! " vagy hogy " takarodjál! " tényleg és még be is bizonyítja hogy milyen kedves, mert még a tegnapi miatt is elnézést kért amire igazából nem számítottam, és kicsit meglepetten pislogok vissza rá.
-Ó!- Mondok végre valamit. - Megesik néhanapján az ilyesmi, de így belegondolva igazad volt, kicsit túlságosan bunkó voltam. -Öszinte szavak, bár nem tudom hogy miért mondom de mosolygok közben. Talán azért viselkedhetek most furcsán mert ehhez nem igazán vagyok hozzászokva. Végül megindulok Judy felé, s még út közben felteszek egy kérdést.
- Egy másik élet? - Nézek rá kérdőn. - Időutazók, kék szőrös nagy valami, másik élet.... Sok minden van errefelé ezekszerint. - Vakargatom meg kicsit a tarkóm eltűnődve, majd kiragadok egy baltát a sok közül és csillogó szemekkel végigmérem.
~ Csitt csatt! Ma fa hentelés lessz!.... Szegény fák. - Gondolataimat csak az arckifejezésem változásai jelzik. Ha indulunk, akkor természetesen a többiekkel tartok az erdőbe.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Yvette Hétf. 21 Nov. 2011, 09:39

Nagyot nyujtozott ezzel azonnal elerte, hogy beverje akezet a kocsitetobe.

- Mi a fene?

Mormogta volna maga ele, ha a hangszalai mar felebredtek volna, de igy csak valami erthetetlen hangsorhoz hasonlito dolog hagyta el az ajkait. A feJet mar ovatosabban emelte fel, ujabb utesre szamitva, szerenxsere ezzel sikeresen elkerulte hogy a feje is koppanjon a teton. Ahogy tisztult a tekintete fokozatosan jutott eszebe, ogy miert is van o mst egy kocsiban valahol az erdo szelen.

- Persze, kirandulunk...

Megdorzsolte a,szemet es kimaszott a kocsibol. Gyorsan felmerte a terepet, aztan a legkozelebbi csoport fele vette az utat.
Yvette
Yvette
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 79
Hozzászólások régi : 378
Korábbi szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Yvette
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 21 Nov. 2011, 14:03

Zaphire is lepakolt, majd elindult az erdő felé.

//Folytatás: Belleplain állami erdő//



Egy motor érkezésére kaptam fel a fejemet, Sylen is csak megérkezett, így most már szerencsére kellően elegendően lettünk tanárok ahhoz, hogy minden rendben legyen. Legalább ennyi megkönnyebbülés volt számomra is. és ekkor még Abir is kikászálódott az egyik kocsiból. Legalább felébredt az indulásra.
- Sylen örülök, hogy végre ideértél – mosolyogtam a nőnek. – Épp fát vágni indulunk. A tábort kell megcsinálunk, mire a fiúk visszajönnek holnap reggelre, igen, jó lenne, ha te is jönnél. Nem találtalak a kúriában reggel… megint vadászni voltál? – kérdeztem kedvesen. – Abir! – kiáltottam a lánynak. – Tedd le a holmidat és irány neked is az erdő, fát gyűjtünk a tábortűzhöz.
Közben nekiláttam mindenkit, aki még itt volt terelgetni, hogy menjenek végre a feladatukra, majd Csillára néztem a kérdés után és bólintottam neki.
- Ezek szerint te sem emlékszel rá. Attilanon a királyi esküvő után történt valami, aminek köszönhetően időlegesen ez a világ megszűnt és egy másikban éltünk, anélkül, hogy erről a világról tudtunk volna. Mikor minden helyreállt az egész elfelejtődött, de néhányan emlékszünk arra a másik életre is, mintha tényleg megéltük volna. Kicsit lehet, hogy bonyolultan hangzik. Hank pedig nem kék szőrös nagy valami, hanem egy remek ember.
Reméltem, hogy most már mindenki tényleg haladt és sorzáróként utoljára haladtam az erdő felé, hogy biztosan mindenki odataláljon és ne próbáljon meglógni a feladat elől.

//Folytatás: Belleplain állami erdő//

//Most már tényleg oda írjon mindenki//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 5 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Teddy Kedd 20 Dec. 2011, 15:46

Kissé már unottan szállok ki a taxiból, amióta nincs füvem, azóta nem vagyok annyira kedélyes, mint amennyire általában lenni szoktam. A suliba mentem először, de onnan átküldtek erre a helyre, hogy itt keressem most a társaságot. Belépek a placcra, de ne igazán találok ott se senkit, annak ellenére hogy itt kéne lenniük. Szóval mi mást tehetnék, kiabálni kezdek.
- Hé hellóóó! Van itthon valaki? - Kiabálok " forgás " közben, és kémlelem a vidéket, de sehol senki, csak pár sátor.
~ Biztos elmentek kirándulni vagy ilyenek... Ezek az Amcsik... ~ Elmélkedek magamban, majd keresek egy elvontabb helyet. Miután megtaláltam leülök és előveszem a magokat. Azong gondolkodok hogy vajon van-e nálam papír, mert nem igazán szeretném ha az lenne hogy elültetek egyet, és aztán nem tudok vele mit kezdeni.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 5 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 13 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.