Az aréna

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Alt'or T'orak Kedd 04 Aug. 2020, 18:54

Az aréna - Page 2 R1bh4JM


Felkapom a fejem, arra ahogy a mentő osztag a látomásról beszél. Kicsit meglepődők, de nem túlzottan. Az egész kiszivárgott, bár elég eléggé személyesen beszél a dologról ahhoz pedig át kellett élnie azt. Itt megborzongok, ahogy eszembe jut, hogy majdnem ott végeztem ahogy a húgom.
-Igen mi is a rabokért jöttünk...aztán itt kötöttünk ki....-
Jegyzem meg keserűen, majd óvatosan elindulok az egyetlen kijárati lehetőség felé, óvatosan. Sehol nem látom a fegyvereimet, ami eléggé....itt konkrétan több csúnya szó is az eszembe ötlik. Ahogy haladok a folyosó, csak üres cellákat látok és érezni sem érzek senkit. Itt bőven elfértek azok akiket elraboltak, sőt talán még többen is.
-Itt csak üres cellák vannak! Kezdünk kifutni az időből...-
Ha már kivitték a foglyokat, nagyon, de nagyon nem érünk rá itt tökölni. Ha itt tartották őket. Ahogy nézem, már pedig a cellákat nemrégiben még használták.
~Miin, jöhetsz nyugodtan elég nagy a folyosó, elférsz bőven...~
-Nincs véletlenül egy felesleges fegyvere?-
Kérdezem a közénk pottyant nőt, miközben az ajtót veszem szemügyre. Ez már modernebbnek hat, mit maga a járat, cellák. Nem nyílik ki ahogy megközelítem, neeem az túl egyszerű lenne. Hátha találok rajta zárat vagy egy rejtett panelt valahol,  amit meglehetne buherálni. Mert ha nem kicsit nehéz lesz kijutni innen. Miin nem hiszem, hogy ezt is betudná dönteni, mint az előbb. Hátha a mentőosztagnak van valamije, amivel ki tudunk jutni innen. Hátrafordulok, feltételezem már utol értek.
-Valami ötlet?-
Közben folyamat kutatok élőlények után, leginkább azért, hogy nehogy meglepetésként érjen valami minket az ajtó másik oldaláról. Miin-re pillantok.
-Vagy csak sietnek.....-
Nem akarom kimondani, hogy a fel és lebukásunkkal, lehet gyorsítottunk a terveiken. Minél előbb akarnak túlesni a dolgon, feltételezve, hogy hoztunk erősítést is.
-Egyébként Alt'or vagyok....-Biccentek a nőnek, aki láthatóan túltette magát azon, hogy egy sárkány szerű lény társaságában találta magát....vagy csak jól titkolja. Várakozóan pillantok rájuk, mert jobb ötletem nincs, mint hogy megpróbáljuk betörni...


Felszerelés:
Képességek:
Szakértelmek:
Alt'or T'orak
Alt'or T'orak
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 57
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 45
Join date : 2020. Mar. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t4254-alt-or-t-orak

Vissza az elejére Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 05 Aug. 2020, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
A sorsok fonala
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, Csempész, Szürke Jedi


Játékostárs(ak) neve: @Shadow, @Alt'or T'orak

Az aréna - Page 2 3ayxboC
Az aréna - Page 2 T4ROc6X

Helyi Idő: 15:35 GSI, 182.5 MU
Helyszín: Az Aréna, Eshal
Feladat: Megmenteni az elraboltakat
Többiek: Heiwanna Miin Klodov | Alt'or T'orak
Egyéb információk:


Fiwi-nek sikerült felállnia, bár még mindig nem érezte magát jól, de azért már lassanként kezdte valószínűleg felfogni a dolgokat normális tempóban. Tényleg nem szerette, hogyha elájul, mert elég sok idő az, mire újra rendben fogja érezni magát. Emiatt nem szerette a holofilmekben sem azt, hogy mindenkire olyan hatással volt ez, mintha csak alvásból kelt volna fel. Pedig nem. Miin… gondolkodott el a telepatikus üzeneten. Ismerős volt a név, de nem tudta hova tenni jelen pillanatban.
- Fiwi Fry, a Fry szállítmányozás CEO-ja – mutatkozott be. – Azt hiszem tudok járni. Már láttam repülő bálnákat az űrben, ha annál furcsábbat mutat, vagy egy csillagfajzatnál, majd meglepődök.
Igyekezett ezzel próbálkozni, ha tudott magától akkor az remek volt, ha nem, akkor a falba próbált kapaszkodni, vagy a cellákba, hogy így jusson előrébb. A háta mögött ugyanis csak egy fal volt. Ha sikerült megérkezni a másik ajtóhoz, valószínűleg akkor kapja majd meg a kérdést a férfitól. Úgy tűnt, hogy nem tud átmenni az ajtón, a sugárpisztolyával valószínűleg nem is fognak, a másikat pedig nem fogja illetlen kézbe adni, egy olyan személynek főleg nem, akiről nem tud semmit. Talán csak Jonathannak és Drexer-nek adta volna azt a pengét.
- Felesleges nincs, de talán át tudok jutni azon az ajtón – mondta.
Ebben az esetben előveszi a fénykardját és próbálja aktiválni. Ha sikerül, akkor közelebb lép az ajtóhoz és mielőtt nekilátott volna annak, hogy lyukat vágjon bele, még a másik két főre néz.
- Ha kérhetem, szurkoljanak, hogy ne legyen benne cortosis, vagy phirkt. Phirkt lehet, akkor a falat próbálom átvágni, de ha cortosis… akkor fénykarddal nem megyünk sehova – mondta.
Ezek után, ha sikerültek a korábbi tettei, megpróbál az ajtón egy lyukat vágni, ha másnak nem is, legalább magának és a férfinak első körben.

felszerelés/egyebek:

Az aréna - Page 2 WpRx8gO Az aréna - Page 2 A2By7NV Az aréna - Page 2 PfvfeLR Az aréna - Page 2 32tai9A Az aréna - Page 2 PPKgrKE Az aréna - Page 2 VZwKC7u







Hidegháború 10. – A Lángmadár – A Sorsok fonala





Az Aréna, Eshal


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jalea Fiwi Fry és Alt'or T'orak



Következő körváltás: 2020. augusztus 9. (vasárnap)

Az aréna - Page 2 Jp8RMkk

Helyi Idő: 15:40 GSI, 182.5 MU
Helyszín: Az Aréna, Eshal
Feladat: Megmenteni az elraboltakat
Karakterek: Heiwanna Miin Klodov | Jalea Fiwi Fry | Alt'or T'orak
Egyéb információk:


Miin bemutatkozott Fiwi-nek is, de láthatóan a lány még nem volt olyan állapotban, hogy felfogja, hogy ki is ő valójában. Mindenesetre megtudott állni a lábán és haladni is. Így Miin és ő is hamarosan megérkeztek a folyosó végére Alt’orhoz. Ők is pontosan ugyanazt láthatták, amit nem sokkal korábban a férfi is, amikor odament, hogy végigjárja a folyosót, az ajtóra pedig nem talált megoldást.

Szerencsére azonban nem volt a csapat fegyverek nélkül, köszönhetően annak, hogy a megmentőjüktől ezeket nem vették el. Fiwi aktiválni tudta a sárga színű pengés fénykardját, majd egy rövid kérés után neki is látott annak, hogy kivágja az ajtót. Szerencsére sima egyszerű fémből készült, így minden gond nélkül lehetett akkora lyukat vágni, amekkora kellett ahhoz, hogy ő és Alt’or kiférjenek.

Odaát egy nagyobb szekrényekkel teli helység volt, amiből hatszög alakú terem volt, további három kijárattal, a maradék falakon pedig a szekrények jó hat-hét méter magasságig. Itt már minden fémből volt, ahogyan az összes fal is. Bentről ugyan kőfalnak tűnt az egész, de kívül már volt fém megerősítése, így lehet, hogy jobb is volt, hogy Miin nem próbálta meg áttörni, bár az ő átjutása emiatt még nem megoldott.

Odaát a helységben azonban semmilyen ellenség, vagy droid sem volt látható, viszont a terem közepén volt egy asztal is, amire tárgyak voltak ledobálva, Alt’or és Miin pedig a saját felszerelésüket láthatták rajta…

Az aréna - Page 2 CGbKTYp


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az aréna - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Shadow Szomb. 08 Aug. 2020, 16:58




Az aréna - Page 2 Miin-s11


Az aréna - Page 2 R1bh4JM


Heiwanna Miin Klodov
Feladat: Megtalálni és kimenteni Lucky barátát, és akit még lehet, mielőtt megkezdődne az áldozás.
Frakció: Köztársaság
Játékos társak: Alt’or T’orak, Jalea Fiwi Fry



”Ruházat/Kinézet”:
”Felszerelés”:



Fiwi Fry, hát nem úgy fest, hogy nagyon rám ismerne, de ezen úgy annyira nem is csodálkoztam. Senkinek is így ugrok be ezzel a névvel és hozzá se szoktam tenni, hogy író lennék. Úgy fest, hogy nem kell neki támogatás a haladáshoz és meg is indulunk az ajtóhoz, aminél előkerül a fénykardja. Reménykedtem és szurkoltam, hogy könnyen meg legyen az ajtóval és ne jöjjön semmi extra probléma. Ha úgy vesszük, akkor nem is jött, legalábbis az ajtó igen könnyen meg adta magát, csak számomra jött itt egy kisebb probléma:
A lyuk kicsit kicsike volt ahhoz, hogy át férjek, és sajnos nem voltam olyan faj tagja, akiknél ha a fejük átfér valahol, akkor már a testük is átment ott. Ennek ellenére átdugtam a fejem a lyukon, hogy bent körbe nézzek egy kicsit. Láttam a felszerelésemet középen, aztán körbe nézve elég sok tárolót, amiben kitudja, hogy mik is voltak, de elsőre más problémát kellett megoldanom.
Belülről körbe néztem, az ajtót majd azt, hogy még mennyire lehet forró az átvágás után és ha esetleg neki nehezedek mancsokkal, akkor vajon be tudom e szakítani az ajtót, ami talán a vágás hatására gyengült annyit, hogy meg is adja ettől magát. Saját nyelvemen morgolódtam egy kicsit, majd a többiekre néztem.
<-Azt hiszem van egy kisgondom -> küldöm az üzenetet Alt’ornak, ha még forró a lyuk, vagy ha neki támasztom a mancsaim és lökök rajta egy erősebbet. Nem akarok átpréselődni rajta és még több sebet szerezve ha nem muszáj, de valahogy át kell jutnom most itt és ha lehet nem túl nagy kerülővel. Végső lehetőség, hogy próbálok alakot váltani, de azt lehet most nem kéne ilyen állapotban, inkább keresni belül egy kulcsot vagy zárat, amivel az egész kinyitható. Valahogy behoztak ide, szóval át kell férnem.




Az aréna - Page 2 Miin-b10




_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Alt'or T'orak Szomb. 08 Aug. 2020, 19:06

Az aréna - Page 2 R1bh4JM


Vállat vonok, egy próbát megért a kölcsön fegyver. Így minden nélkül elég pucérnak érzem magam. Fiwi előkap egy fénykardot - manapság már mindenkinél van - és vág egy szép kis bejáratot nekünk. Kettőnknek. Miin oda kinn fog ragadni, ekkora méretekkel nem is csodálkozom rajta. Szerencsére könnyedén tudja átvágni az anyagot.
-Ideje lenne nekem is összeszednem már egy fénykardot....-
Motyogom magamnak, majd át dugom a fejem első körben, és körbe nézek. Sehol egy ellenség, se élő, se mechanikus. Szekrények és három kifelé vezető út. Óvatosan átmerészkedek.
-Ez az! Végre....-
Mosolygok ahogy megpillantom a felszerelésünket otthagyva. Gyorsan oda sietek, bár mielőtt újra magamra aggatnék mindent, azért megvizsgálom, nem-e hagytak ott nekünk valamiféle csúnya meglepetés félét....egy csúnyán robbanó meglepetést. Ha nem akkor gyorsan összekapdosom a felszerelésemet. Hátra fordulok, és magamban kuncogni kezdek, noha nemigazán illik. De azért vicces ahogy Miin feje átlóg a lyukon, és szomorúan néz befelé.
-Ne aggódj, Fiwi kitudnád bővíteni a lyukat, hogy Miin is átférjen? Addig ellenőrzöm a járatokat...-


Felszerelés:
Képességek:
Szakértelmek:
Alt'or T'orak
Alt'or T'orak
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 57
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 45
Join date : 2020. Mar. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t4254-alt-or-t-orak

Vissza az elejére Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 09 Aug. 2020, 00:03




Előtörténet:
LINK

Kaland:
A sorsok fonala
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, Csempész, Szürke Jedi


Játékostárs(ak) neve: @Shadow, @Alt'or T'orak

Az aréna - Page 2 3ayxboC
Az aréna - Page 2 T4ROc6X

Helyi Idő: 15:40 GSI, 182.5 MU
Helyszín: Az Aréna, Eshal
Feladat: Megmenteni az elraboltakat
Többiek: Heiwanna Miin Klodov | Alt'or T'orak
Egyéb információk:


Sikerült az ajtót kinyitnia, kivágnia, ami kellemes meglepetés volt, akkor talán mégsem annyira jól védett a hely. Vagy nem készültek fel erőhasználóra. Azonban egy kérdés felmerült benne is, nem volt másik kijárat, csak ez. A sárkány hogyan fért be? Itt kívül fémborítású volt a fal, azaz nem bonthatták el csak úgy, hogy bevigyék, majd tették vissza. Főleg nem alig pár perc alatt. Csak szekrényeket látott, illetve három kijáratot. Némi felszerelést és szekrényeket.
- Fogalmam sincs, hogy miként hozzuk ki, a falak erről az oldalról fémből vannak – mondta.
Mivel arra nem látott esélyt, hogy akkora lyukat tudjon vágni, ami elég lenne a sárkánynak, így nem nagyon tudott mit tenni. inkább nekilátott annak, hogy megnézze, hogy mi lehet a szekrényeknél, ki lehet-e őket nyitni, van-e bennük valami. Az asztalon levő felszerelésekre csak egy pillantást vetett, de utána már nem törődött velük. Ha a szekrények nem nyithatóak és nem látható, hogy mi van bennük, akkor nem érdekelte. azonban egy dolog zavara, nem tudta, hogy merre kell menniük, a rabok nem voltak a helyükön, azaz nagyon kevés idejük volt. Bár a sárkányt sem hagyta volna hátra, de itt láthatóan biztonságban volt. Alt’or kérdésére megrázta a fejét.
- Nem, egy ekkora lyukat nem tudok vágni. Fel sem érem. Elnézést, hogy ezt mondom, nem szeretnék senkit sem megbántani, de nem nagyon van időnk arra, hogy megoldást keressünk miként juthatna ki Miin – mondta. – A KV nem fog ránk várni a rabok kivégzése miatt, én pedig szeretném megmenteni a barátomat. Miin itt biztonságban van, így szerintem én megyek tovább és majd később visszajövök segíteni...
Tényleg nem szeretett volna ebből gondot és úgy érezte, hogy meg kell magyaráznia, hogy miért is menne már tovább, miért hagyná itt a sárkányt. Ha nagyon nincs itt semmi, akkor tényleg elindul óvatosan ki a helységből azon ajtó irányába, ami pont szemben van azzal, amin beérkeztek ebbe a helységbe. Óvatosan, felkészülve arra, hogy támadás érheti és védekezni tudjon.

felszerelés/egyebek:

Az aréna - Page 2 WpRx8gO Az aréna - Page 2 A2By7NV Az aréna - Page 2 PfvfeLR Az aréna - Page 2 32tai9A Az aréna - Page 2 PPKgrKE Az aréna - Page 2 VZwKC7u







Hidegháború 10. – A Lángmadár – A Sorsok fonala





Az Aréna, Eshal


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jalea Fiwi Fry és Alt'or T'orak



Következő körváltás: 2020. augusztus 13. (csütörtök)

Az aréna - Page 2 Jp8RMkk

Helyi Idő: 15.45 GSI, 182.5 MU
Helyszín: Az Aréna, Eshal
Feladat: Megmenteni az elraboltakat
Karakterek: Heiwanna Miin Klodov | Jalea Fiwi Fry | Alt'or T'orak
Egyéb információk:


Amíg Alt’or össze tudta szedni a saját felszerelését, addig Fiwi megnézte a szekrényeket, azok nyitva voltak, de nem igazán volt említésre méltó bennük. Ruhák, használati tárgyak, pénz, ékszerek. Fegyverek, páncélok és efféle dolgok nem. lehet, hogy az elraboltak dolgai voltak. A mirialan Alt’or kérdésére megrázta a fejét, hogy nem tuja megtenni és idejük sincs erre.

Igazából volt benne valami, tekintve, hogy itt már fém is volt a falban nem csak olyan vékony ajtó volt. plusz Miin három méter magas volt marmagasságba, azaz jó 3,5 magas a feje búbjáig és legalább két, de inkább három méter széles is, a tizenkét méter magassághoz. Plusz a szárnyak a vállánál. Mire ezzel végeznének valószínűleg az elraboltakért már nem is kéne utána menni, mert nem lennének életben.

Közben Miin az ajtót ki tudta törni az erejével, mert meg tudta fogni olyan helyen, ahol nem volt forró. De így is egy másfél méter széles és két méter magas hely volt csak nyitva, ezen felül mindenhol máshol közel fél méter vastag kő és fém fal fogadta a nőt. Ami pedig még szerencsétlenebb volt, hogy választ kaphatott arra, hogy miként jutott be ide. Amint kitörte az ajtót a talaj szétnyílt a lábai alatt. Lefele működő csapóajtó volt.

A talaj eltűnt Miin alatt és a sötétségbe zuhant, amint lekerült a talaj alá, a csapóajtó visszacsukódott. Ezt Alt’or is látta. Miin olyan három-négy métert zuhant lefele majd egy félhomályos nagy csarnokba érkezett, amin csak azt látta, hogy minden iránya a sötétégbe veszik és a feje felett becsukódott az ajtó…

Az aréna - Page 2 CGbKTYp


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az aréna - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 13 Aug. 2020, 00:00

//Bocsánat, sűrű napjaim voltak és este 8 körül tudtam voln csak nekiállni hulla fáradtan írni, így hétfőn lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az aréna - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Shadow Vas. 16 Aug. 2020, 13:16




Az aréna - Page 2 Miin-s11


Az aréna - Page 2 R1bh4JM


Heiwanna Miin Klodov
Feladat: Megtalálni és kimenteni Lucky barátát, és akit még lehet, mielőtt megkezdődne az áldozás.
Frakció: Köztársaság
Játékos társak: Alt’or T’orak, Jalea Fiwi Fry



”Ruházat/Kinézet”:
”Felszerelés”:



Hallgatom amit Fiwi mond, és mindkettőjüknek üzenem is az egyetértésem vele, hogy erre most nincs idő, hogy a fallal szórakozzanak, és én maradok egyenlőre. Bár azért nem volt a terveim közt, hogy csak itt fogok ücsörögni addig, mint a jó gyerek, azt várok. Ennek fényében, neki is álltam annak, hogy ezen az ajtón valami kicsit nagyobb lyukat csináljak, ami elsőre úgy tűnt, hogy sikerül is, mert bedült az ajtó, de még így is kicsi volt a nyílás, ami továbbra is felvetette a kérdés, hogyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan

Némi zuhanás után fogok talajt valami csarnok félébe ahol kicsit keményebben fogok talajt, de legalább választ is kapok, hogy merre is vihettek, bár azért ki is táblázhatták volna, hogy csapóajtó, ne ácsorogj rajta sokat, vagy ilyesmi.
<- Jól vagyok… -> üzenem Alt’or-nak, miközben megrázom magam, és körbe nézek, már amennyit látok. <- ..azt hiszem ->
Nem elég, hogy csak a félvilágot látom jelenleg, de még eléggé sötét is van itt elsőre, ami majd kicsit javulhat ahogy a szemem hozzá szokik, de most eléggé kiszolgáltatva érzem magam, bárkinek aki most nekem akar támadni. Próbálok körbe nézni, és felmérni merre van valami ajtó féle, vagy valami, mármint azon kívül amin bezuhantam és be is zárult felettem. Ha másnem magam körül vizsgálom meg a talajt közelebb engedve a fejem a talajhoz és úgy nézek körbe a padlón. Ha eléggé stabilnak tűnik, akkor jobb híján megindulok abba az irányba, amiben fent a terem lett volna, figyelve arra, hogy hova lépek, meg mi van előttem. Remélem, hogy hamarosan kicsit többet is fogok látni, ami nagyon nagy segítség lenne jelen esetben.
<- Menjetek nyugodtan, majd keresek valami kivezető utat a rabok most fontosabbak -> üzenem még a többieknek, még mielőtt Alt’or rám gondolna jobban. Örülök, hogy Fiwi céltudatos így ha más nem remélem elrángatja magával, míg én megtalálom a magam útját arrafelé, vagy csak egyenlőre ki innét.
<- Légy szíves vidd magaddal a cuccaim, legalábbis a kütyüket, gondolom a ruházatomból túl sok nem maradt -> teszem még hozzá hamar, mert ha más nem azért a fordítóm nem akartam elhagyni, mert igen sokszor hasznos kis szerkezet. De ha ez meg volt akkor tényleg már csak arra figyeltem, hogy felmérjem a helyet, hány kijárata van, merre vezethetnek, hallok e valamit, esetleg látok e valamit, ami segíthet. Annyi biztos, hogy azért az oldalamnak nem esett jól a landolás, de most úgy nem fetrenghetek annyit, amíg nem tudom mi merre is van, és egyedül vagyok e itt lent. vagy sem.




Az aréna - Page 2 Miin-b10




_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Alt'or T'orak Vas. 16 Aug. 2020, 14:13

Az aréna - Page 2 R1bh4JM


-Rendben, igazad van.-
Biccentek a nőnek, nem szívesen hagyok hátra senkit, de tényleg nem totojázhatunk itt továbbra is. Sok időt vesztettünk így is, legalábbis mi ketten, azzal, hogy hagytuk magunkat amatőr módon kiütni és elfogni.
-Visszajövünk.....-
Már nem tudom, befejezni a mondatot, mert Miint egyszerűen elnyeli a föld, miután egy csapóajtó nyílik alatta, majd az be is záródik.Sokat nem tudnék tenni, nem hiszem, hogy ki tudnánk nyitni a csapó ajtót, de szerencsére Miin máris üzen nekem.
~Rendben ne aggódj, próbálj meg óvatos lenni. Ha rosszabbodnának a sebeid inkább maradj egy helyben...~
-Jól van....-Közben gyorsan a maradék felszereléshez lépek és magamhoz veszem Miin cuccait is, már amit képes vagyok még magamra aggatni anélkül, hogy nagy mértékben mozgás képtelen lennék. Olyan sok felszerelése azért nem volt.-.....induljunk, már csak az a kérdés, hogy merre?-
Kezemben a pisztolyommal intek a három kifelé vezető járatra, miközben próbálok koncentrálni, hátha az Erő a segítségemre lesz, vagy esetleg Fiwi tudja melyik a helyes irány.


Felszerelés:
Képességek:
Szakértelmek:
Alt'or T'orak
Alt'or T'orak
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 57
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 45
Join date : 2020. Mar. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t4254-alt-or-t-orak

Vissza az elejére Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 17 Aug. 2020, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
A sorsok fonala
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, Csempész, Szürke Jedi


Játékostárs(ak) neve: @Shadow, @Alt'or T'orak

Az aréna - Page 2 3ayxboC
Az aréna - Page 2 T4ROc6X

Helyi Idő: 15:40 GSI, 182.5 MU
Helyszín: Az Aréna, Eshal
Feladat: Megmenteni az elraboltakat
Többiek: Heiwanna Miin Klodov | Alt'or T'orak
Egyéb információk:


Fiwi számára úgy tűnt, hogy ezen a napon semmi sem akar összejönni. Amikor Miin megpróbálta kidönteni a falat, akkor lezuhant és a padló összecsukódott alatta, mármint felette. Ennek a sajnálatos ténynek nagyon nem örült. Volt egy olyan érzése, hogy a férfi meg akarja majd menteni, de a másik oldalon ott volt, hogy nagyon sokan vártak valakire, aki megmenti őket. kit kellett volna választani? Tény, hogy a sárkány itt volt a közelben, de ő a sérülései ellenére sem tűnt olyan elveszettnek, másrészt pedig ott volt, amit a látomásban látott, hogy a falhoz bilincselve fogják őket agyonlőni, aminek nem akart a részese lenni azzal, hogy nem segít. Még ha az életét is veszti, de legalább úgy, hogy megpróbálta és nem pedig egy valakit próbál megmenteni. Ha tehetné, akkor egyszerre mentene mindenkit, de erre fizikailag képtelenek voltak.
- Mennünk kell, ha nem akarjuk megvárni, hogy mindenkit megöljenek – próbálta sürgetni a férfit.
Így, vagy úgy, de nem fog itt maradni és várni, muszáj volt menniük most már. Az előbb megakadályozta a távozásban Miin lezuhanása, de most már tényleg igyekezett elindulni. Szerencsére a férfi is egyetértett vele, ami kellemes meglepetés volt és még Miin is üzent, hogy rendben van. Bármennyire is segítene, sajnos erre most nem volt lehetősége. Így megint ugyanabba az irányba próbál haladni, amerre korábban is menni akart. Azaz pont szembe azzal a hellyel, amelyiken át bejöttek. Ha elérkezik az ajtóhoz, akkor próbál kinézni rajta, ha pedig nem volt rajta ellenség – amit remélt, de soha sincs nagy szerencséje – akkor elindul rajta előre. Ha van, akkor pedig előtte muszáj lesz valamilyen módon majd az ellenséget megtámadni, leszerelni. Azonban arra mindenképpen igyekszik figyelni, hogyha őt támadás érné, akkor próbál kitérni a támadás elől.

felszerelés/egyebek:

Az aréna - Page 2 WpRx8gO Az aréna - Page 2 A2By7NV Az aréna - Page 2 PfvfeLR Az aréna - Page 2 32tai9A Az aréna - Page 2 PPKgrKE Az aréna - Page 2 VZwKC7u







Hidegháború 10. – A Lángmadár – A Sorsok fonala





Az Aréna, Eshal


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jalea Fiwi Fry és Alt'or T'orak



Következő körváltás: 2020. augusztus 21. (péntek)

Az aréna - Page 2 Jp8RMkk

Helyi Idő: 15:50 GSI, 182.5 MU
Helyszín: Az Aréna, Eshal
Feladat: Megmenteni az elraboltakat
Karakterek: Heiwanna Miin Klodov | Jalea Fiwi Fry | Alt'or T'orak
Egyéb információk:


Miin tudott üzenni a többieknek, hogy menjenek és Alt’or vigye a holmiját, addig is ő nekilátott annak, hogy kijáratot keressen innen. Ahogyan körbenézett, körbejárta a helységet semmilyen kijáratot nem talált a falakon, azonban a padlón talán négy különböző helyen is csapóajtókat. Ezekhez ugyan nem látott sehol sem panelt, vagy konzolt, de mindegyik elég nagy volt ahhoz, hogy ő maga bőven átférjen rajtuk.

Az egyik nagyjából pont az alatt volt, ahol az előbb lezuhant. De a többi is nagyjából úgy helyezkedett el, amik eléggé arra utaltak, hogy egymás alatt és felett húzódó folyosókhoz tartozhatnak, vagy ki tudja, lehetséges, hogy lejjebb is hasonló helység van, mint amibe most került Miin. Erre nem volt semmi utalás. Ahogyan arra sem, hogy a helyiséget mire használhatták. Csak annyi, hogy ez még a régi építés része lehetett, mert itt lent csak az ajtók voltak fémből. Minden más a padló és a falak is ugyanolyan kőből, mint a börtön.

Ezalatt odafent Alt’or összetudta szedni Miin dolgait, és közben Fiwi határozott léptekkel már előre indult. A férfi éppen csak végzett a felszerelés összeszedésével, mire a nő már ki is nyitotta az egyik ajtót, azt, ami azzal volt szemben, amivel bejöttek. Ki tudott ekkor nyúlni az Erőbe, de az nem súgott semmit sem, a fent történő dolgok mindent mást elnyomtak. Az elég nagy zavart és sötétséget keltett, hogy az Erő ne súghasson semmit sem.

A korábbiak fényében valószínűleg nem volt túl meglepő az, hogy ezen a folyosón sem volt senki, ez már fémből volt és eléggé újnak tűnt. A folyosó végén egy lezárt lift volt és egy csigalépcső vezetett felfelé mellette. A csigalépcső volt a régebbi, az még a börtön szintjével egyforma technológiai szinten volt. Amennyiben a páros felmegy, akkor úgy nagyjából egy-másfél perc felfele való haladás után egy rövidke folyosóhoz értek – öt-hat méter hosszú –, aminek a végén

Ez a fémajtó részben nyitva volt, így Alt’or és Fiwi kiláthattak rajta. A látomásban látott aréna volt az, a foglyokkal együtt. A KV és RV emberei pedig most álltak neki annak, hogy elkezdjék a hozzáérős részt, amikor mindenkit megérintenek a hatásért…

Az aréna - Page 2 CGbKTYp


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az aréna - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Shadow Csüt. 20 Aug. 2020, 16:55




Az aréna - Page 2 Miin-s11


Az aréna - Page 2 R1bh4JM


Heiwanna Miin Klodov
Feladat: Megtalálni és kimenteni Lucky barátát, és akit még lehet, mielőtt megkezdődne az áldozás.
Frakció: Köztársaság
Játékos társak: Alt’or T’orak, Jalea Fiwi Fry



”Ruházat/Kinézet”:
”Felszerelés”:



Alt’ortól Kpott üzenetre úgy megforgattam a szemem, amit persze ő nem láthatott és nem is tudhatott róla. Nem igazán akartam akkor se csak úgy ücsörögni, meg ilyesmi, csak, ha nagyon fájtak volna a sebeim, azaz inkább annyira, hogy ne akarjak nagyon megmozdulni se. Most úgy elsőre inkább azon voltam, hogy felmérjem a helyet, ami elsőre nem mutatott túl sok mindent, és később se.
Oké, hogy voltak csapó ajtók lefelé és fölfelé, de azért az komoly meló lehetett mozgatni daru vagy bármi szerkezet nélkül, azaz valamerre kéne lennie, valaminek, vagy simán csak fentebbről gurgattak le egy másik csaó ajtón, és a maradékot a gravitáció megoldotta. Hát úgy nagyon most se tehettem ennél többet, mert nem láttam semmi olyan panel félét, ami csak úgy nyithatná ezeket, azaz elsőre megpróbáltam úgy rá nehezedni az egyik csapóajtóra, hogy ha az hírtelen kinyílna, még megállhassak a többi mancsomon és esetleg ne zuhanjak egy jókorát megint ki tudja hova, mert lehetnek azért kellemetlenebb meglepetések is. Ennek fényében próbáltam kinyitni a többit is, ha más nem annyira, hogy le leshessek és esetleg próbáhasam kitalálni mi is lehet ott, mielőtt újra lepottyanva esetleg olyanra esnék rá amire nem kéne. Persze, azért próbálom kitalálni, hogy mi az ami nyithatja őket, mert biztos van valami egyszerű, de erre most túl sok időt se akarok fordítani, mert ha lehet, akkor mennék én is segíteni a rabokon.




Az aréna - Page 2 Miin-b10




_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Alt'or T'orak Csüt. 20 Aug. 2020, 19:17

Az aréna - Page 2 R1bh4JM


-Megyek már, megyek....-Morgom válaszként, Fiwi-nek, aki sürget, amit meg is értek. Nincs is neheztelés a hangomban. Gyorsan összekapom Miin cuccait és a nő után sietek. Az eddig egész jól elnyomott feszültség, újra a felszínre tör. Enyhén izzadt kézzel fogom a pisztolyomat, és utána sietek. Az Erő még mindig sötét, zavaros, így semmit sem érzek.Jó lenne már végre egyszer, csak egyszer össze jönne amit tervezek. Rövid séta után, egy csiga lépcső mászás mellet, egy félig nyitott ajtóhoz érünk. Még mindig sehol, senki ami elég rossz jel. Az ajtó egyik oldalához simulok, ki pillantok rajta. Felszisszenek.
-Nem sok időnk van, már kezdik kiválogatni az embereket...-
Félre állok ha kell, hogy Fiwi is kinézhessen, ha nem látna ki mellettem. Utána próbálom megszámolni mennyi ellenség is van odakinn, hol helyezkednek el, esetleg valamit amit elterelésként használhatnánk.
-Van terved? Nem sok időnk van....kellene valami elterelés...esetleg a hajó amivel érkeztem....nem nem hiszem hogy ideérne időben...esetleg elterelhetném a figyelmüket....-
Mutatok a gránátokra.
-Túl nyílt a terep...és mi csak ketten vagyunk...-
Tényleg nem sok ötletem van azon kívül, hogy először én támadok, elterelve a figyelmüket, aztán Fiwi utánam...


Felszerelés:
Képességek:
Szakértelmek:
Alt'or T'orak
Alt'or T'orak
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 57
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 45
Join date : 2020. Mar. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t4254-alt-or-t-orak

Vissza az elejére Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 21 Aug. 2020, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
A sorsok fonala
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, Csempész, Szürke Jedi


Játékostárs(ak) neve: @Shadow, @Alt'or T'orak

Az aréna - Page 2 3ayxboC
Az aréna - Page 2 T4ROc6X

Helyi Idő: 15:50 GSI, 182.5 MU
Helyszín: Az Aréna, Eshal
Feladat: Megmenteni az elraboltakat
Többiek: Heiwanna Miin Klodov | Alt'or T'orak
Egyéb információk:


Szerencsére a férfi utána jött és így ebből nem volt gond. Minden túlságosan csöndes és nyugodt volt. túlságosan is nyugodt, ami nagyon nem tetszett neki. csak remélte, hogy nem fognak elkésni, mert nem szerette volna a barátja halálát. Ami azt illeti nem csak az övét, de senki másért sem. Végül nagyon sok lépcsőt is kellett mászni. Örült annak, hogy nem letnről jött, mert akkor már elege lett volna ezekből. Végül felértek az egész tetejére, ahonnan már látni lehetett az arénát is. Igyekezett kinézni, de nagyon nem tetszett neki az, amit látott. Szereznie kellett volna gránátokat, hogy azzal tudjanak valamit tenni. igyekezett körülnézni, hogy kiket lát itt. Ha sikerült felfedeznie a hiányzókat, akkor ezt meg is jegyzi nagyon halkan a másiknak.
- Nem látom a Jedi mestert, sem a köztársasági pilótanőt, sem egy vörös bőrű urdrarr férfit azok közül, akik ott voltak a látomásban korábban – suttogta.
Most a korábbiak miatt eszébe sem jutott a telepatikus üzenetküldés, nem tudta, hogy már képes lenne-e rá. Fogalma sem volt, hogy mit lehetne tenni. Hacsak, bár az nagyon veszélyes volt, igaz ez a helyzet meglehetősen veszélyes és húzós volt ahhoz, hogy ne próbálkozzanak semmilyen akcióval.
- Lent van a hajóm, felhívhatom és meglőhetik az aréna azon felét, ahol nem veszélyeztetnek senkit. Ezzel talán sikerül mindenkit meglepni bent és akkor lecsaphatunk. Mit gondol? Sajnos nincs gránátom, hogy eltudjuk máshogyan terelni a figyelmüket.
Sajnos tényleg nem volt, azonban, ha a férfi majd igent mond erre az ötletre, akkor az egyik első tette az lesz, hogy értesíti K-2SO-t és Cutie-t, hogy hajtsanak végre egy ilyen elterelő hadműveletet. Hátha számít majd valamit és ér valamit. A túszok miatt nagyon remélte, hogy fog és nyernek egy kis időt vele. Feltéve, ha a férfi beleegyezik mindebbe.

felszerelés/egyebek:

Az aréna - Page 2 WpRx8gO Az aréna - Page 2 A2By7NV Az aréna - Page 2 PfvfeLR Az aréna - Page 2 32tai9A Az aréna - Page 2 PPKgrKE Az aréna - Page 2 VZwKC7u







Hidegháború 10. – A Lángmadár – A Sorsok fonala





Az Aréna, Eshal


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jalea Fiwi Fry és Alt'or T'orak



Következő körváltás: 2020. augusztus 25. (kedd)

Az aréna - Page 2 Jp8RMkk

Helyi Idő: 15:55 GSI, 182.5 MU
Helyszín: Az Aréna, Eshal
Feladat: Megmenteni az elraboltakat
Karakterek: Heiwanna Miin Klodov | Jalea Fiwi Fry | Alt'or T'orak
Egyéb információk:


Odafent Fiwi és Alt’or is könnyedén körül tudott nézni, Fiwi valóban észrevehette a hiányzókat, és miután ezt megemlíti már a férfi is láthatta, hogy három személy tényleg hiányzik. Mind a ketten észrevehették a saját rokonukat, barátjukat is. az ellenség nagyjából tíz fő volt. Nem voltak sokan valamilyen oknál kifolyólag. De ez most szerencse volt nekik.

Sajnos fedezék nem volt, az egész aréna sima volt, a talaj ugyan homokos, de semmi törmelék, vagy ehhez hasonló. Ahogyan a korábbi látomásban is volt. szanaszét állt az ellenség. A tíz fő, akit láttak könnyű pisztolyokkal, vagy rohampuskával voltak felszerelve. Könnyű páncéllal, vagy még az sem volt rajtuk. Nem voltak túl felszereltek. Négyen jártak körbe a raboknál, a másik hat fő őket figyelte. Mindenki háttal volt a bejárathoz. És Fiwi felhozott egy javaslatot is, hogy mit lehetne tenni…



Miin nekilátott annak, hogy megpróbálja a csapóajtókat kinyitni a súlyával, de úgy, hogy megakadályozza azt, hogy lezuhanjon, mert nem tudta, hogy hova is kerülhet. Az elő kettő, ami beljebb volt nem igazán akarta a súlyának megadni magát. Ez azonban nem volt igaz a harmadikra, ami a negyedikkel együtt már a hely szélén volt.

Itt is odatudott menni, amikor ránehezedett, nem csak a fémajtó adta meg magát, hanem az a köves rész is, ahol ő maga volt. Így bekövetkezett az a legrosszabb forgatókönyv, amitől tartott. Ez pedig még hatványozódott is akkor, amikor megpillantotta, hogy semmi sincs alatta. a hely egy olyan részén volt, ahol itt csak a levegő fogadta és nagyjából kétszáz ötven méterrel később a talaj.

Amiben talán szerencséje volt, az az, hogy ha megpróbál életben maradni és repülni, ugyan a fél szemére még nem látott Miin és minden fájt, de legalább repülni képes volt.

Az aréna - Page 2 CGbKTYp


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az aréna - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Shadow Hétf. 24 Aug. 2020, 18:15




Az aréna - Page 2 Miin-s11


Az aréna - Page 2 R1bh4JM


Heiwanna Miin Klodov
Feladat: Megtalálni és kimenteni Lucky barátát, és akit még lehet, mielőtt megkezdődne az áldozás.
Frakció: Köztársaság
Játékos társak: Alt’or T’orak, Jalea Fiwi Fry



”Ruházat/Kinézet”:
”Felszerelés”:



Elsőre nem igazán akarnak a dolgok összejönni, azaz az ajtók nem igazán akarják megadni magukat csak úgy. Miért is lenne könnyű dolgom ezekkel, ha már ide lekerültem, de legalább nem volt itt más veszély forrás. Lehet kicsit keményebben kellett volna próbálkoznom, de nem akartam egy kis lyukba pottyanni, ahol lehet beragadok, vagy hegyes karók vagy kitudja mi is van az alján. Így jöhetett a következő ajtó, de az se akart nagyon együtt működni, azonban, még volt mivel próbálkoznom, de ha azok se, akkor jöhetett a kicsit agresszívabb ajtónyitási próba, de addig is szépen óvatosan… csak óó… fenee..
Ez az ajtó nem csak kinyílt, de a padló is beszakadt alattam úgy, hogy jött némi zuhanás, de most már épületen kívül voltam egy méretesebb „lyuk” felett. Nem igazán gondolkoztam, ösztönösen csaptam szét a szárnyaimat, hogy fékezzem a zuhanást, és számítottam a kegyetlen fájdalomra, amint a levegő belekap. Gyorsan próbáltam körbe nézni, hogy hol is vagyok, mi van alattam, hol tudok landolni, ha a fájdalomtól nem menne nagyon a szárnycsapás, amit most meg kellett tennem, hogy egy kis lendületet szedjek előre, és úgy kis siklást megtehessek. Ha nagyon fáj, akkor kénytelen leszek leszállni, csak kérdés, hogy hol, valahol közel kéne, de akkor nem jutok be, vagy erőt veszek magamon és a fájdalom ellenére felemelkedek, és berepülök az Arénába, az is jó kis kavarodást kelt, és talán elhúzza a kivégzési próbákat is.
De bosszant közben, hogy megint haszontalan vagyok csak és semmire se jó. Dühít a saját tehetetlenségem, és szerencsétlenkedésem, még akkor is, mikor másokon akarnék segíteni, tenni értük valamit. De most is, másoknak kell, mert rám nem lehet számítani.
Összeszorítottam a fogaim, és körbe néztem merre van az aréna, és merre kéne mennem ahhoz, hogy olyan helyre kerüljek ahonnét ha más nem be tudnék segíteni valahogy, ha más nem tűzbe borítva az aréna azon részét ahol nincsenek rabok, ezzel adva esélyt a többieknek lépni amíg rám figyelnek. De elsőre olyan helyre kéne jutnom, csak emelkednem kell és repülni, meg a távot jól felmérni, de ez se lesz egy egyszerű feladat már. A repüléshez eléggé követelmény a két jó szem is, ahogy a nem fájó oldal.




Az aréna - Page 2 Miin-b10




_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 25 Aug. 2020, 00:00

//Tanulás és egyebek miatt nem tudtam írni, szombaton már fixen lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az aréna - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 29 Aug. 2020, 00:02




Előtörténet:
LINK

Kaland:
A sorsok fonala
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, Csempész, Szürke Jedi


Játékostárs(ak) neve: @Shadow, @Alt'or T'orak

Az aréna - Page 2 3ayxboC
Az aréna - Page 2 T4ROc6X

Helyi Idő: 15:55 GSI, 182.5 MU
Helyszín: Az Aréna, Eshal
Feladat: Megmenteni az elraboltakat
Többiek: Heiwanna Miin Klodov | Alt'or T'orak
Egyéb információk:


Fiwi sikeresen felvázolta a tervet Alt’or-nak, bár a férfi nem válaszolt minderre. Tudta, hogy túl kevés idejük van, de örült volna, ha a férfi nem gondolkodik a válaszon sokat. Nem tudta, hogy mennyire szeret a férfi sokat gondolkodni valamin, de erre most nem volt idő. Általában a nő is megfontolt szokott lenni, de mint erre gondolt is korábban, meg ki is mondta, most nem volt idő. ebben a helyzetben improvizálni kellett, nagyon is improvizálni.
- Hallgatás beleegyezés! – mondta végül.
Remélte, hogy lesz elég idejük és nem akarta, hogy véletlenül is észrevegyék, vagy meghallják őket, így jó pár lépést hátrált, hogy biztosan ne hallják meg később. Elővette a komlinkjét és azon keresztül felvette a kapcsolatot K-2SO-val és Cutie-val. Azaz a saját hajójával. Pillanatokkal később a két droid be is jelentkezett, az egyik szavakkal, a másik pedig csipogva, ahogyan az egy protokoll droidhoz illik. Ha ez, vagyis amint ez megtörtént, akkor halkan szólalt meg.
- Fel kéne jönnötök és a hozzám felöli oldalon belőni az aréna tetejét a hajó ágyúval. A lehető leggyorsabban! – sürgette a két droidot.[/b] - Ha sikerült, akkor landoljatok vissza a földre.
- Vegye úgy úrnőm, hogy el van intézve! – válaszolta a droid.
Akkor idefent Fiwi-nek nem volt más dolga, mintsem megvárni, hogy a droidok tegyék, amit tenni kell. Odalent a hajón a két droid pedig igyekezett azt tenni, amire az úrnőjük utasította őket. E szerint igyekeznek felemelni a hajót – aminek elvileg minden gond nélkül mennie kell – utána pedig elindulnak felfelé. A hajó rendszereivel próbálják bemérni azt a helyet, ahol Fiwi volt és ahhoz közeli részen próbálják majd ez a részen belőni az aréna tetejét a korábban kapott instrukciók alapján. Ezt addig próbálják kivitelezni, amíg nem sikerül, ha sikerült, akkor utána leszállnak a földre, ahogyan a parancs szólt.

felszerelés/egyebek:

Az aréna - Page 2 WpRx8gO Az aréna - Page 2 A2By7NV Az aréna - Page 2 PfvfeLR Az aréna - Page 2 32tai9A Az aréna - Page 2 PPKgrKE Az aréna - Page 2 VZwKC7u







Hidegháború 10. – A Lángmadár – A Sorsok fonala





Az Aréna, Eshal


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jalea Fiwi Fry és Alt'or T'orak



Következő körváltás: 2020. szeptember 2. (szerda)

Az aréna - Page 2 Jp8RMkk

Helyi Idő: 16:00 GSI, 182.5 MU
Helyszín: Az Aréna, Eshal
Feladat: Megmenteni az elraboltakat
Karakterek: Heiwanna Miin Klodov | Jalea Fiwi Fry | Alt'or T'orak
Egyéb információk:


A repülés szerencsére annyira nem volt fájdalmas Miin számára, így könnyedén ki tudta vitelezni. A következő pillanatban egy erősebb szélhullám kapta el, ahogyan az egyik korábban földön levő hajó elrepült mellette. Pontosan abba az irányba, ahova ő is tartott. Ez volt Fiwi hajója, mert nem a sajátja és nem is az, amelyikkel Alt’or érkezett. néhány pillanattal később Miin is felért az aréna tetejére.

Itt láthatta, amit már fentről is, hogy nem volt lyuk a tetőn, így egyelőre nem tudott berepülni. Ellenben az YT úgy helyezkedett, hogy rá tudjon lőni az arénára. Amit meg is tett. Az aréna teteje azon a részen be is szakadt, nagy törmelékek hullottak le bentre az egész végén pedig egy nagyobb lyuk tátongott odafent, amin már Miin is befért. Lent, ahogyan számítani lehetett erre, kitört a káosz, most jöhetett el a páros ideje.

Mivel Miin számára minden létező feltétel teljesült, amit számításba vett, hogy megfog tenni és berepül az arénába. Most ezt ki tudta vitelezni, odalent amúgy is már káosz volt, de azok után, hogy egy kisebb – a többi élő sárkányhoz mérten aprócska – sárkány megérkezett mindez fokozódott. Hirtelen az itt levők azt sem tudták, hogy mihez kezdjenek.

Ezt Alt’or, Miin és Fiwi is tökéletesen láthatta. Ha le akartak csapni, akkor arra most volt itt a tökéletes pillanat mielőtt az ellenségeik összeszedik magukat.

Az aréna - Page 2 CGbKTYp


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az aréna - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Shadow Kedd 01 Szept. 2020, 18:13




Az aréna - Page 2 Miin-s11


Az aréna - Page 2 R1bh4JM


Heiwanna Miin Klodov
Feladat: Megtalálni és kimenteni Lucky barátát, és akit még lehet, mielőtt megkezdődne az áldozás.
Frakció: Köztársaság
Játékos társak: Alt’or T’orak, Jalea Fiwi Fry



”Ruházat/Kinézet”:
”Felszerelés”:



A repülés szerencsére nem fájt túlzottan, legalábbis annyira nem, hogy képtelen legyek rá, bár egy hírtelen jött széllökés kicsit meglep ahogy elhúz az egyik hajó nem messze tőlem. Fiwi hajója lehet az, mert az enyém és Alt’or hajója lent van ahogy lepillantok. Sietősen megy az aréna fölé ahova én is tartok, de az zárt. Bár ahogy látom ez nem marad sokáig így ahogy a hajó megáll, majd tüzet nyit a tetőre. Megszaporázom kicsit a tempómat, hogy gyorsabban odaérjek a kavarodás közben, majd mikor a hajó abbahagyja a tüzelést, öszezárva a szárnyaim zúgok be a lyukon amit csinált, majd kitárva a szárnyaim jópár erősebb szárnycsapással kezdek lebegni, talán a pórt is felkavarva némileg. Teljes a káosz, és még jobban, mikor a törmelék után az is feltűnik nekik, hogy én is itt vagyok. Mély levegőt veszek, majd telitorokból üvöltöm el magam, de aztán már indulok is meg lecsapni rájuk. Azt nem látom, hogy Fiwi és Alt’or merre van, de a lényeg, hogy a fejetlenségben jobban rám figyeljenek, ezért ahogy landolok már próbálok áttarolni az őrökön akik az utamba kerülnek, de ennyivel nem akarom lezárni a dolgot, itt az ideje, hogy kinyúljak az erőbe, és mérgemet, haragomat használjam fel, egy tűzcsóva erejéig olyan irányba, ahol nincsenek rabok, de ellenség van. Még ha nem is talál, akkor is okoz még némi fejetlenséget és pánikot, már ha összejön, és eléggé kavarognak bennem az érzelmek hozzá, hogy azt megragadva sikerüljön, az, amire magamtól nem vagyok képes, de az Erőnek hála, még ha sötét oldali is, igen.
Azonban, ha nem jönne össze a dolog, akkor se csüggedek, neki lódulok, felreppenek, hogy erősebbet csapva szárnyaimmal próbáljam ledönteni a katonákat, vagy ha elég közel vannak farkammal, vagy mellső mancsaimmal csapjak közéjük. Itt az ideje a kissé keményebb harciasabb tárgyalásoknak, bár a látomások után, még ha menne akkor se ültem volna le beszélgetni velük.
Morgok, vicsorgok, fújtatok és minél jobban próbálom elérni, hogy menekülniük kelljen, és ne tudjanak másra figyelni nagyon. Ha sikerül akár egy újabb tűzcsóvával is megpróbálkozok, a lényeg, hogy minden támadásomnál arra ügyelek, hogy a raboknak ne essen bajuk és ha telibe is trafálok egy ellenséget és az a falon nyekken, akkor ne legyen közte és a fal között egy rab is, aki súlyos sebet szerezne ettől.
Természetesen, ha Fiwit és Alt’ort meglátom, akkor rájuk is figyelek, vagy épp üzenetet vagy épp jelzést kapok, hogy merről számítsak rájuk




Az aréna - Page 2 Miin-b10




_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 02 Szept. 2020, 00:04




Előtörténet:
LINK

Kaland:
A sorsok fonala
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, Csempész, Szürke Jedi


Játékostárs(ak) neve: @Shadow, @Alt'or T'orak

Az aréna - Page 2 3ayxboC
Az aréna - Page 2 T4ROc6X

Helyi Idő: 16:00 GSI, 182.5 MU
Helyszín: Az Aréna, Eshal
Feladat: Megmenteni az elraboltakat
Többiek: Heiwanna Miin Klodov | Alt'or T'orak
Egyéb információk:


Fiwi megörült annak, hogy a droidok tették, amit kellett és még sikerült is a homlokzatot belőniük tökéletes mértékben. Azonban még a lány is meglepődött, amikor végül Miin is megérkezett. A sárkánynak ezzel nem csak a lentieket sikerült még jobban meglepnie, hanem Fiwi-t is. az első néhány másodpercben azt sem tudta, hogy mit kellene tennie, vagy, hogy hol van. Szerencsére látta, hogy nem csak ő van ezzel a helyzettel így, hanem azok is, akik odabent vannak. igyekezett a lehető leghamarabb összeszedni magát, hogy még azelőtt újra önmaga legyen, hogy a többiek magukhoz tértek volna odabent. Ha ez sikerült, akkor nem is volt jobb időpont arra, hogy támadjon, remélhetőleg a férfival együtt. Szerencsére a rabok nagyon jól elkülönültek a nem raboktól, így biztos volt, hogy nem fogja őket véletlenül sem lelőni. De még ennél is biztosabbra szeretett volna menni, ha eltéved a lövés se okozzon senkiben sem kárt, így a fegyverét átállította kábítóra. Utána is meglehet kötözni a túszejtőket, vagy kibilincselni arra a helyre, ahol a rabok voltak jelenleg. Ugyanis a nő nem akarta hidegvérrel lelőni azokat, akik le voltak bénítva. Vagyis le lesznek, ha szerencséjük van. ezek után azonban már igyekezett cselekedni is. Egyelőre innen fedezékből igyekezett azokat megtámadni és lelőni, akiket látott. Mivel nem kellett halálos találatot bevinnie, csak eltalálni az ellenfeleket, így annyira próbált célozni, hogy a legnagyobb felületen – ami valószínűleg a felsőtest – próbálta meglőni őket. Egy lövés, egy ellenfél, mert nem igazán látott páncélt rajtuk. Ha volt, akkor pedig a bénítással amúgy sem valószínű, hogy túlságosan is sokra menne. Így próbált ténykedni, egy lövés, egy személy. Ha valaki nem dőlt ki, akkor is célpontot vált, maximum később visszatér. Ha valamiért nagyon nagy szerencséje lenne, akkor majd próbál kijjebb menni, hogy a jelenleg takarásban levő ellenfeleket is tudja majd támadni, vagy esetleg fedezze Alt’ort, vagy Miin-t. Ha pedig a kultisták rálőnének, akkor igyekszik visszahúzódni a fedezékbe.

felszerelés/egyebek:

Az aréna - Page 2 WpRx8gO Az aréna - Page 2 A2By7NV Az aréna - Page 2 PfvfeLR Az aréna - Page 2 32tai9A Az aréna - Page 2 PPKgrKE Az aréna - Page 2 VZwKC7u







Hidegháború 10. – A Lángmadár – A Sorsok fonala





Az Aréna, Eshal


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jalea Fiwi Fry és Alt'or T'orak



Következő körváltás: 2020. szeptember 6. (vasárnap)

Az aréna - Page 2 Jp8RMkk

Helyi Idő: 16:05 GSI, 182.5 MU
Helyszín: Az Aréna, Eshal
Feladat: Megmenteni az elraboltakat
Karakterek: Heiwanna Miin Klodov | Jalea Fiwi Fry | Alt'or T'orak
Egyéb információk:


Miin is sikeresen megérkezett és tényleg megzavart mindenkit. láthatta, hogy Alt’or és Fiwi egyetlen helyen lehentek, mert egyetlen bejárata volt a homokos talajjal rendelkező arénának. És valóban hamarosan onnan indultak a lövések Fiwi részéről és ekkor Miin is beszállt a harcba. Szerencsére ő fenyegetőbbnek tűnt, mint a lövések – amik egyébként csak bénítók voltak – így inkább ellene védekeztek.

Miin is eltalálta őket a szárnyával, mancsával és a farkával. Mondani sem kell, hogy az ő ütései, csapásai halálosak voltak, tűzzel pedig inkább hosszú és sokáig tartó csóvával tudta nagyjából az aréna nagy részét felégetni és közben az ellenség jelentős részét is. A hely egyébként is sötét oldallal volt tele, másrészt a fájdalmai is elég jó tápanyagot adtak erre. Fiwi-nek igazából alig adott munkát, nem is kellett a lány segítsége.

Alig egy percen belül három személy kivételével minden KV/RV tag halott volt. csak az a három személy élte túl Miin tombolását, akiket Fiwi tudott lelőni, elkábítani a fegyverével. A többiek vagy halálra égtek, vagy szétszakadtak egy-egy erősebb csapástól, ütéstől, vagy épp a falon kenődtek szét ennek hála. A végére pedig a sötét oldal is eltűnt belőle, hogy megnyugodott és kiadta a dühét.

Más kérdés, hogy az aréna nem nézett ki a legszebben ezek után és a foglyok nagy része is rettegve nézte a jelenetet…

Az aréna - Page 2 CGbKTYp


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az aréna - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Shadow Szomb. 05 Szept. 2020, 18:58




Az aréna - Page 2 Miin-s11


Az aréna - Page 2 R1bh4JM


Heiwanna Miin Klodov
Feladat: Megtalálni és kimenteni Lucky barátát, és akit még lehet, mielőtt megkezdődne az áldozás.
Frakció: Köztársaság
Játékos társak: Alt’or T’orak, Jalea Fiwi Fry



”Ruházat/Kinézet”:
”Felszerelés”:



A támadásom kicsit komolyabbra sikeredett, mint terveztem, de legalább, minden figyelmet megkaptam és csak rám figyeltek. Szerintem el is feledkeztek a rabokról meg minden másról is, ahogy megláttak és támadni is kezdtem. Ahogyan harcolok nem igazán finomkodó, igaz Xoran sokat tett azért, hogy keményebben harcoljak, használjam azt amim van. Nem finomkodtam a csapásoknál és így igen hamar lecsökkent az ellenségek száma, ahogy a tűzcsóva közben is. Ennek hála a harc nagyon hamar véget ért és ott találtam magam egy jó adag döbbent tekintet kereszt tüzében, meg pár testtel, akik feküdtek, de sérülésük nem volt. Oda baktattam hozzájuk megböködtem őket, hogy ájultak, vagy mi lelte őket, de aztán hagytam őket békén. Jó eséllyel a többiek lőtték le őket kábítóval, hogy a felfordulásban ne találjanak el olyat akit nem akarnak halálosan megsebezni.

<- Lehet kéne valami megnyugtató beszéd valakitől -> üzenek Fiwinek és Alt’ornak, hogy ezzel egyengessék a dolgokat, bár nem tudom amilyen tarolást végeztem, most ezen pár szó segít e vagy sem… van egy érzésem, hogy annyira talán nem fog.

Még körbe nézek, hogy van e olyan ellenség, aki harcolna, vagy érkezik e bárki is. Ha nem, akkor ideje a rabokkal is foglalkozni, hogy gyorsabban biztonságba lehessen juttatni őket, bár voltak egy páran, így nem lesz az se pár perc, de legalább élhetnek tovább, és lényegtelen ki melyik frakciónak is a tagja.

<- Vajon van valami nyitó szerkezet vagy kezdjük el egyesével eltépni a láncokat, aztán majd biztonságosabb helyen leszedjük a rabokról? -> pillantottam Fiwi és Alt’or felé, miközben álltam a „csatatér” romjai közt. Nem hiszem, hogy sok erőfeszítésbe tartana a béklyókat vagy eltépni, vagy kitépni a falból, esetleg fénykardokkal elvágni őket, de még könnyebb lett volna, ha nyithatóak csoportosan, de amilyen régies itt sokminden, erre igen kevés esélyt láttam, azaz marad az, hogy egyesével kell mindet.

Tekintetem körbe siklik a rabokon, keresve Lucky barátját, hogy elsőre hozzá menjek. Nem fog megismerni, nem is baj. Elég lesz, ha megmenekül ő is. Félni fog tőlem, ahogy szerintem mások is, de most ez legyen a legkevesebb. Megnézem a vasakat amik fogságban tarják, hogy azokat hogyan tudom a lehető legegyszerűbben és számára fájdalom mentesebben leszedni, ha a többieknek sincs jobb ötletük ezek kinyitására. Ha más nem akkor eltépem, vagy kitépem ezt a falból aztán majd utána foglalkozok vele, és ugyan így járok el a többieknél is. Talán elég annyi, hogy örülnek, hogy megmenekülnék és nem kezdenek el menekülni, támadni, vagy tudom is én mit, ami most nem lenne segítségünkre.




Az aréna - Page 2 Miin-b10




_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 06 Szept. 2020, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
A sorsok fonala
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, Csempész, Szürke Jedi


Játékostárs(ak) neve: @Shadow, @Alt'or T'orak

Az aréna - Page 2 3ayxboC
Az aréna - Page 2 T4ROc6X

Helyi Idő: 16:00 GSI, 182.5 MU
Helyszín: Az Aréna, Eshal
Feladat: Megmenteni az elraboltakat
Többiek: Heiwanna Miin Klodov | Alt'or T'orak
Egyéb információk:


Az igazat megvallva Fiwi-nek végül nem is nagyon lett munkája. Talán, ha három személyt le tudott lőni, bénítani egészen pontosan. Nem nagyon volt lehetősége számolni, mert minden olyan gyorsan történt. Arra nem is kellett készülnie, hogy az ellenség őt is próbálja lőni, mert erre azoknak ideje sem maradt. Miin megérkezett és mindenkit lemészárolt. Azzal a ténnyel a fiatal mirialan nő nem nagyon tudott vitatkozni, hogy a módszer effektív volt-e, vagy sem, mert átkozottul az volt, de mindenki holtan feküdt a helységben. Ő is ölt már, muszáj volt rohamosztagosokat, amikor próbálták elfogni, de lehetőség szerint igyekezett ettől távol tartani magát és csak kábítani valakit. Illetve nem szerette a mészárszéket, ez pedig az volt, annak tűnt. Ő azon a véleményen volt, hogy a felesleges mészárlást azonban el kellene kerülni. Ez pedig az ő szemében nem volt más, mint az. Így, amikor már minden csöndes és nyugodt volt, akkor eléggé elsápadt arccal, szörnyülködő tekintettel jött elő az arénába. A fegyverét még mindig az ájultak felé szegezte, bár tudta, hogy nem igazán lesz szüksége a fegyverre most egy ideig.
- Erre tényleg szükség volt? – kérdezte megrökönyödve Miin-t.
Ezek után, ha tudott, akkor odafordult a rabokhoz, hogy próbáljon beléjük is lelket önteni, nem tudta, hogy mennyire lenne szükségük erre azok után, amit most láttak, de lehet, hogy kelleni fog.
- Fiwi Fry vagyok, a Fry Szállítmányozás vezérigazgatója. Azért jöttünk, hogy kiszabadítsuk magukat, most már mindannyian biztonságban vannak. mindjárt megoldjuk azt is, hogy szabadok legyenek. A bolygó körül több flotta is van, mindenkit el tudunk juttatni oda, amelyikkel haza tud jutni. Most már megnyugodhatnak!
Remélte, hogy használ, így igyekezett rögtön keresni valamit, amivel ki lehet engedni a rabokat. Legyen ez valamilyen terminál, vagy bármi, ami halottaknál van, amivel ez könnyedén kivitelezhető. Ha nincs, akkor marad a manuális módszer és az egyesével való megoldás.

felszerelés/egyebek:

Az aréna - Page 2 WpRx8gO Az aréna - Page 2 A2By7NV Az aréna - Page 2 PfvfeLR Az aréna - Page 2 32tai9A Az aréna - Page 2 PPKgrKE Az aréna - Page 2 VZwKC7u







Hidegháború 10. – A Lángmadár – A Sorsok fonala





Az Aréna, Eshal


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jalea Fiwi Fry és Alt'or T'orak



Következő körváltás: 2020. szeptember 10. (csütörtök)

Az aréna - Page 2 Jp8RMkk

Helyi Idő: 16:10 GSI, 182.5 MU
Helyszín: Az Aréna, Eshal
Feladat: Megmenteni az elraboltakat
Karakterek: Heiwanna Miin Klodov | Jalea Fiwi Fry | Alt'or T'orak
Egyéb információk:


Fiwi már azelőtt nekilátott annak, hogy nyugtassa az elrablottakat mielőtt Miin mondta neki. nem igazán használt, de a mirialan legalább talált egy gépet, amivel egyszerre ki lehetett az összes bilincset oldani és minden rab szabad lett. Miin megtalálta azt, akit keresett és elindult felé, ami nem feltétlen volt a legjobb ötlet. ahogyan az elrablottak felé haladt azok mind igyekeztek elmenekülni előle.

A többség civil volt és ha addig nem is kaptak sokkot, a brutalitástól, amit a sárkány mutatott attól igen. hirtelen vöröses fény tört be a beszakadt tetőn az arénába. Több kiszabadult is arra mutatott, az arcokon újra félelem látszódott. Igazából teljesen jogosan. Az égen ismét vörös fény jelent meg. Mintha maga a realitás szövete kezdett volna szétnyílni és odaát minden vörös volt. A csillagköd jellemzően kék volt a rengeteg kék csillag miatt, de odaát minden vörös. Szép és ijesztő látvány volt egyszerre.

A következő pillanatban a Lángmadár vijjogását lehetett hallani és a hatalmas lény feltűnt a hasadéknál és elkezdett átpréselődni rajta. A környéken a Sötét oldal ereje söpört végig, csak ebbe valami más, a halál vagyis inkább a túlvilág ereje is benne volt. Valami visszatért onnan, valami nagyon hatalmas. A Lángmadár pedig továbbra is szépen haladt át a hasadékon. Látszott, hogy odafent a csata abbamaradt, ahogyan a földön is. mindenki ezt figyelte.

A végjáték elkezdődött…

Az aréna - Page 2 CGbKTYp


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az aréna - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Alt'or T'orak likes this post

Vissza az elejére Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Alt'or T'orak Szer. 09 Szept. 2020, 12:34

Az aréna - Page 2 R1bh4JM


-Mindenki próbáljon megnyugodni, velünk van, mint a társam említette azért jöttünk, hogy kiszabadítsuk Önöket. Tudom, hogy elég fenyegető a jelenléte, de higgyék el nem fog ártani maguknak....-
Próbálom nyugtatni a népet, Miin tombolása után, ami elég durva volt, de hatásos. Igazából olyan gyorsan történtek a dolgok, hogy még egy lövést sem bírtam leadni, és vége is volt az egésznek. A tekintetemmel meg keresem, a mesterem partnerét, és bár az ég épp most szakad ketté, amin a Főnix éppen próbál átfurakodni, ráadásul valami baj jóslatú túlvilági jelenlétet is érzek, odasietek és megpróbálom leszedni a bilincset, láncot róla, ha megtalálom.
-Örülök, hogy egyben vagy Jod, mit szólnál ahhoz, ha eltűnnénk?-
Ha máshogy nem megy megpróbálom szétlőni a láncot, ha biztonságos. Nem állítom, hogy nem raktam teli azt a bizonyost, az eseményeket illetően, és gőzöm sincs mi fog történni ezután.....csak egy dologban vagyok biztos.
-Itt vagytok még? Ide kéne jönni, ahogy látom tiszta a terep, a túszok szabadok és amilyen gyorsan csak lehet el kéne hagynunk a bolygót....-
Küldök egy rövid üzenetet a hajónak amin érkeztem.
-Próbáljatok értesíteni minden közelben lévő hajót, hátha tudnak segíteni az emberek elszállításában...nem tudom mi fog történni....de nem akarok itt tartózkodni bármi is lesz...-Azt hiszem, nem nagyon tudok beavatkozni a elkövetkező dolgokba, csak egy dolog maradt amit tehetünk, össze szedni mindenkit és elhúzni a csíkot. Elég nehéz bármi másra koncentrálni, mint az égre amin épp egy gigászi entitás furakszik keresztül, de muszáj lesz fel vennünk a nyúlcipőt, így ha máshogy nem megy, neki állok szétlőni a láncokat, hogy minél hamarabb szabaduljunk innen.


Felszerelés:
Képességek:
Szakértelmek:
Alt'or T'orak
Alt'or T'orak
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 57
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 45
Join date : 2020. Mar. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t4254-alt-or-t-orak

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Shadow Szer. 09 Szept. 2020, 19:03




Az aréna - Page 2 Miin-s11


Az aréna - Page 2 R1bh4JM


Heiwanna Miin Klodov
Feladat: Megtalálni és kimenteni Lucky barátát, és akit még lehet, mielőtt megkezdődne az áldozás.
Frakció: Köztársaság
Játékos társak: Alt’or T’orak, Jalea Fiwi Fry



”Ruházat/Kinézet”:
”Felszerelés”:



Fiwi kérdésére úgy körbe néztem, majd rá nézek.
<- Nem állítom azt, hogy szükséges volt és azt se, hogy így terveztem. Nem szoktam harcolni, ilyen formában végkép nem. Nem takaródzok azzal, mint a katonák, hogy a szükség és a kényszer ezt kívánta, mert nem lenne igaz. A rabok megúszták, a látomást elkerültük, legyen elég ennyi. A többivel a saját lelkiismeretemnek kell megbirkóznia. -> ezután néztem ahogy félnek tőlem, így inkább hagytam a többieknek, hogy foglalkozzanak a rabokkal, majd tekintetem a lyuk felé fordul, ahol szép és nem épp megnyugtató látvány szűrődött be, majd a Főnix hangját lehetett hallani, miközben az érzés elsöprő volt. Maga a sötétség és a túlvilág. Vajon még se sikerült minden, mégis megtörtént részben az, amit láthattunk?
<- Lehet egy pilóta kéne nekem is, így nem igazán tudom a hajóm repülni, és túl sokan se férnek el mellettem -> küldök egy üzenetet Alt’or felé, ha hallom, hogy épp próbálja a hajóját elér, és hajókat is szerezni. Annyi biztos, hogy innét most távozni kéne elég gyorsan.
Ami biztos, hogy itt meghiúsult a dolog, de valahogy nem akartam addig itt maradni, hogy a Birodalom egyes tagjai is végezzenek és nagyobb figyelmet kapjon eme mentő akció. Bár az kaphatott, csak én nem akartam Xeth közelébe kerülni, így meg pláne nem, ahogy most voltam. Itt talán már senki se akart harcolni, és az itt lévők is csak elmenni.




Az aréna - Page 2 Miin-b10




_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 10 Szept. 2020, 00:06




Előtörténet:
LINK

Kaland:
A sorsok fonala
Jalea Fiwi Fry / Zöldike
Üzletember, Csempész, Szürke Jedi


Játékostárs(ak) neve: @Shadow, @Alt'or T'orak

Az aréna - Page 2 3ayxboC
Az aréna - Page 2 T4ROc6X

Helyi Idő: 16:10 GSI, 182.5 MU
Helyszín: Az Aréna, Eshal
Feladat: Megmenteni az elraboltakat
Többiek: Heiwanna Miin Klodov | Alt'or T'orak
Egyéb információk:


Sikerült kinyitnia a bilincseket, szerencsére egyszerre meg lehetett oldani az egészet és nem kellett egyesével bíbelődni ezekkel, ez nagyban megkönnyítette a dolgot. Közben Miin is válaszolt neki, miután igyekezett megnyugtatni az ittenieket, nem túl nagy sikerrel. Igazából továbbra sem hibáztatta őket azért, hogy így éreztek, fordított helyzetben ő is így érzett volna. Ebben teljesen biztos volt.
- Nem szabad hagynia, hogy a sötét oldal uralkodjon magán, érezni lehetett a sötétséget maga körül. A mestere nem tanította meg erre? Az ilyen lépések vezetnek a Sötét oldalra – mondta.
Ironikusnak találta, hogy pont ő magyaráz az Erő sötét oldaláról bárkinek is, aki kibukott a Jedi Rendből és a Sith Rend Naboo ostrománál megpróbálta megölni, mert közéjük is kevés volt. közben ő is odament ahhoz, akihez ő jött, vagyis ment volna, mert a fényekre, amik beszűrődtek a droidjai által okozott résen megállásra késztette. Visszafordult és kinézett a résen, ahol egy határozottan nem mindennapi látvány fogadta. Egyszerre találta a mirialan ezt gyönyörűnek és félelmetesnek. A látomásokban és álmokban a Lángmadár messze nem volt ilyen csodálatos és félelmetes.
- Ez meseszép! – suttogta.
Az egész olyan hatást keltett, mintha épp megszületni készült volna az az entitás. Fiwi-nek fogalma sem volt róla, hogy mi fog következni, mi lesz velük ezek után. Látta a látomást, annak fényében semmi jó. Még az is lehet, hogy most meghalnak mind. Nem tudta, hogy ez azt jelentette, hogy a Császár és az emberei elbuktak-e, vagy épp most járnak sikerrel. A többieket nem is hallotta, vagyis igen, csak a szavaik értelmét nem fogta el, mert teljesen beleveszett a Lángmadár nézésébe.

felszerelés/egyebek:

Az aréna - Page 2 WpRx8gO Az aréna - Page 2 A2By7NV Az aréna - Page 2 PfvfeLR Az aréna - Page 2 32tai9A Az aréna - Page 2 PPKgrKE Az aréna - Page 2 VZwKC7u







Hidegháború 10. – A Lángmadár – A Sorsok fonala





Az Aréna, Eshal


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jalea Fiwi Fry és Alt'or T'orak



Következő körváltás: 2020. szeptember 14. (héfő)

Az aréna - Page 2 Jp8RMkk

Helyi Idő: 16:15 GSI, 182.5 MU
Helyszín: Az Aréna, Eshal
Feladat: Megmenteni az elraboltakat
Karakterek: Heiwanna Miin Klodov | Jalea Fiwi Fry | Alt'or T'orak
Egyéb információk:


A rabokkal és minden egyéb gonddal csak néhány pillanatot lehetett foglalkozni, mert valami más vonta magára mindenki figyelmét. A Főnix. Egyszerűen vonzotta a tekinteteket. A rabok szerencsére jól voltak, csak sokkot kaptak többen, meg meg voltak ijedve, de egyébként kutya bajuk sem volt szerencsére. Alt’or üzenetet küldött a hajójának, de egyelőre annyi választ kapott, hogy a hajóján is mindenki le volt blokkolva és mondták neki, hogy azt nézze, ami az égen van!

Innen már nem is kellett sok ahhoz, hogy a Főnix átférkőzzön a való világunkba, hatalmas volt, soha életében nem láthatott senki akkora lényt, vagy entitást, mint ez volt. az űrben volt, mégis gigantikusnak hatott. Igazából, ha valakiben felmerült, akkor félelmetes gondolat lehetett, hogy odakint mekkorának láthatják azok, akik a hajókon vannak. Hogy mit élhetett át odafent az, aki ott volt.

A lény a bolygó fölé magasodott és széttárta a szárnyait. Hihetetlen hangosan visított fel, szinte meg lehetett tőle süketülni, nem is beszélve arról, hogy a kék lángok, amik kicsaptak előle mindenhova leértek. Meglepő módon azonban nem égettek, de pillanatokra úgy érezhette mindenki, mintha a világ összes hatalmát birtokolni lennének képesek az Erőn keresztül. Félelmetes ereje volt ennek a teremtménynek.

Az Erő maga, amivel rendelkezett nem lehetett ezek után azon csodálkozni, hogy képes lehet mindent eltörölni tizenötezer évente és az Erőhasználók csak a hamvait használják fel a saját hatalmukhoz. Az egész feltámadó gondolatok és a látvány is, egyszerre volt félelmetes és gyönyörű. És még mindig nem lehetett tudni, hogy mi fog következni…

Az aréna - Page 2 U1ESRYB
Az aréna - Page 2 CGbKTYp


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az aréna - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Alt'or T'orak likes this post

Vissza az elejére Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Alt'or T'orak Vas. 13 Szept. 2020, 17:45

Az aréna - Page 2 R1bh4JM


-Nem érdekel mi a van az égen....mindenki látja.....-
Panaszkodok éppen a hajó kapitányának, amivel jöttem, mivel másról sem beszélnek, csak nézzem a Főnixet....amit meg is teszek pár másodperccel később. Nem tudok ellen állni neki, egyszerűen csak bámulom az eget, amit már teljesen betölt maga a lény. Ha mi ilyennek látjuk mégis mekkora lehet ténylegesen....Szinte reszketek, attól az Erőtől ami árad belőle. Nem csodálkozok azon, hogy képes lenne elpusztítani az egész univerzumot, már csak abba bele lehet roppanni, amit most sugározz, hullámokban magából. A kezeim lehanyatlanak magam mellé, a fegyverem pedig leesik a földre.
Tudom, hogy mennünk kellene, csinálni valamit, ha mást nem akkor elengedni az embereket...vagy tenni bármit....de egyszerűen nem tudom levenni a szemem róla, csak dermedten, csodálkozva ugyan akkor elszörnyedve bámulom a Főnixet. Egyszerre gyönyörű, egzotikus, hatalmas és elrettentető....nem lehet nem nézni, nem lehet figyelmen kívül hagyni....


Felszerelés:
Képességek:
Szakértelmek:
Alt'or T'orak
Alt'or T'orak
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 57
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 45
Join date : 2020. Mar. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t4254-alt-or-t-orak

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Shadow Vas. 13 Szept. 2020, 22:01




Az aréna - Page 2 Miin-s11


Az aréna - Page 2 R1bh4JM


Heiwanna Miin Klodov
Feladat: Megtalálni és kimenteni Lucky barátát, és akit még lehet, mielőtt megkezdődne az áldozás.
Frakció: Köztársaság
Játékos társak: Alt’or T’orak, Jalea Fiwi Fry



”Ruházat/Kinézet”:
”Felszerelés”:



Fiwi szavaira lehajtom a fejem.
<- Teljesen igaza van abban, hogy erre jobban kéne figyelnem. Sajnos így vagyok képes arra amire fajtársaim Erő segítsége nélkül otthon. Sajnos eme pár év alatt még annyit nem tudott a Mester hatékonyan a fejembe verni, hogy igen ritkán is tudok tanulni tőlük. -> üzenem válaszként Fiwinek, majd tekintetem az ég felé fordul és ott nézem az eseményeket a lyukon keresztül, ami gyönyörű és egyben félelmetes is. Valahogy nem volt a vágyaim között az, hogy ilyen közel legyek egy Főnixhez, vagy legalábbis nem az elsőkközt, de gondoltam anno, hogy bele fog férni ez is amilyen sokat élhetek, ha minden rendben megy. Igaz azóta eme nézetem egy kicsit megváltozott és lehet, ha így folytatom rövidebb lesz az életem, mint hittem volna. Most viszont némileg elképedve nézem eme látványt felettünk és csak remélem, hogy nem következik be valami olyan nem kívánt esemény, ami miatt bajok lehetnek. Azért próbálok nem csak oda fel bambulni, hátha történik valami itt lent az arénában.




Az aréna - Page 2 Miin-b10




_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 14 Szept. 2020, 00:00

//Egész délután szenvedtem, meghúztam a nyakam, így nem igazán tudtam írni bármit is... Pénteken lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az aréna - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az aréna - Page 2 Empty Re: Az aréna

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.