59. utca

Go down

59. utca     Empty 59. utca

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 13:07

Ez az utca köti össze az East Side-al AIMville-t.


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 29 Ápr. 2013, 17:55-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
59. utca     Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

59. utca     Empty Re: 59. utca

Témanyitás by Hazátlan Hétf. 29 Ápr. 2013, 17:54

Gomolygó energia forrással érek talajt. Szikrázik körülöttem a levegő, és émelygő érzés kerít hatalmába. Felfordul a gyomrom, sajog minden csontom, végtagjaim leszakadnak, és kimerülten zihálok. Alig kapok levegőt, hörgő, elektronikus hangom víz hangzik fejemben. Amint vége a jelenségnek, a földre rogyok fél térdre ereszkedve, majd letenyerelek a talajra. Alig bírom megtartani magam ebben az állapotomban. Mindjárt össze esek...

-Einar... !

Morgom magam elé nehezen, majd remegő izmaimat megerőltetve fellököm magam, és neki támaszkodok a falnak. Pillanatok telnek csak el, és lábaim megadják magukat. Össze esve a földre esem. Alig bírok ép eszemnél maradni. Majd hogy nem lecsukódnak szemeim, mikor a lágy szellő az arcomba fúj egy újságot. Ingerülten kapom el magam elől. Épp eldobnám, mikor olyan cikket látok, ami teljesen sokkol. Évszám... hónap... nap... mi folyik itt? Kezdeti delíriumos állapotomból észhez térek.

-Hol vagyok?

Ekkor nézek csak körül, és látom, hogy ez New York... de nem az általam ismert New York. Egy másik város... egy másik bolygó... sík. Másik világ. Össze gyűrve a lapot, elhajítom, majd erőt veszek testemen. Véres arcomat megtörlöm, és két lábra emelkedve, egy tűzlétrába kapaszkodom. Az a féreg kitaszított otthonomból. Egy másik létsík... alternatív időszál. Mocskos korcs! Féreg! Izmaim megfeszülnek, már amennyire még képesek rá az alig néhány perce vívott küzdelmem után. Hiszen pár perce... pár perce még asgard hadseregével vívtam. Az a kutya... Loki! Átvert minket... az asgardi fattyú világ. Vicsorgok egy sort, majd kínzó köhögésbe kezdek. Vér buggyan ki maszkom alól. Ellátásra van szükségem.

-Vissza kell jutnom. Meg kell ölnöm Einart! El kell taposnom!

Hagyják el szavaim a számat, majd öklömmel egy kuka tárolóba verek, aminek fedele behorpadva ölti fel kéznyomom.

-ARGGGGGGGGGGGGHH!

_________________
Karakterek: Tyson Chandler - Hazátlan; Tyson Chandler - Alternatíva;
George Strong - Gabriel; Charles O'neil; Fu-Hang Katemi - Árny

Hazátlan Felszerelés/fegyverek:
Telepata blokkoló sisak, Speciális golyóálló mellény, Éjjellátó, Katonai kés, Sokkoló, CZ-100 lőfegyver, s&w .500 magnum, PDW, Shotgun, 2x SMG, Sniper, 3xEMP gránát, 9xRepeszgránát, 1xFoszfor gránát, 3x Hang gránát, 3xTaposóakna
Eszközök:
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró PDA, Mobiltelefon, iránytű, svájci bicska
Egyéb:
5db csokoládé, ragtapasz, fertőtlenítő, sebkötöző, gyújtó
Hazátlan
Hazátlan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 168
Hozzászólások régi : 1005
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Patriot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

59. utca     Empty Re: 59. utca

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 07 Május 2013, 12:11

A Hydra felemelkedése 1. – Kezdetek, „Gonosz” oldal
Részvető: Tyson Chandler (Alter)
Következő körváltás: 2013. május 10. (péntek)

Az egész történet érdekesen kezdődött, egy telefonhívás, email, a lakás ajtaján becsúsztatott papír, vagy az utcán valaki „véletlenül” a kezükbe nyomott egy meghívást. Az üzenet minden esetben ugyanaz volt, egy cím és időpont, megjegyzéséként jól fizető munkalehetőség. Se szimbólum, se semmi, ami arra utalt volna, hogy ki is volt a feladó, vagy ki küldte mindezt. Valamilyen oknál fogva, ez a találkapont ahhoz a helyhez volt közel, ahol dolgozott, vagy éppen fel-fel szokott tűnni, de mégis eléggé csendes és nyugodt hely. Mivel úgyis jellemzően alvilági körökben mozgott, vagy már dolgozott nekik, vagy találkozott ezzel a módszerrel, így nem is volt kétséges, hogy honnan jött mindez. A helyzete olyan volt, hogy éppen nem volt munkája, vagy a SHIELD és az ARMOR is a nyomában volt, mivel másik realitásból érkezett, vagy éppen vérdíj volt a fején a bűneiért, így nem igen volt más lehetőség, mintsem elmenni erre a találkozóra a megbeszélt időre, esti időpontra, amikor már félhomály volt és némileg kezdett sötétedni.
A megbeszélt helyen, amikor megérkezett senki sem volt jelen, ha körbenézett a környéken, akkor semmilyen rajtaütés nem készült, ettől nem kellett tartani, minden nyugodt és csendes volt. A megbeszélt időpontban szinte a semmiből jelenet meg egy alak és sétált oda ahhoz, aki várakozott rá. A férfi magas volt, kopasz és sebhelyes arcú.
59. utca     219818-61157-agent-x
- Üdvözlöm, örülök, hogy eljött – mondta. – Szólítson X-nek. Úgy értesültem, hogy éppen munkát keres. Van is egy állásajánlatom önnek.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
59. utca     AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

59. utca     Empty Re: 59. utca

Témanyitás by Hazátlan Kedd 07 Május 2013, 21:24

A találkozó helyszíne... zaklatások túl erőszakosak voltak, és felkeltették a figyelmemet, meg az érdeklődésemet. Nem vagyok régóta ebben a világban, de kezdek képet kapni mind arról, ami itt folyik. Más mint az otthonom... bár rengeteg a közös szál. Ahogy észre vettem a háború volt a perdöntő a két világ között. Még is. Ki keresne fel? Ki akar engem, hisz nem is tudják, hogy itt vagyok. Megjelenek a találkozó ponton, majd mikor türelmetlenné válnék, akkor jelenik meg a kulcs szereplő a történetemben. Amolyan lebecsmérlő módon végig mérem, és izmaim minden pillanatban meg-meg feszülve ugrálnak. Nem tetszik a pofája ennek az alaknak. Sebhely, meg a név... mr. X. Egyik szemem kidülled, és rá szegezem, egyenesen az arcába mászva.

-X. Mit akarsz tőlem? Ki vagy te, és miért engem?

A mit akar természetesen részben már köztudott, de a munka szó, egy tág fogalom. Szóval halljam. Bizalmatlan vagyok, tartózkodó, és távolság tartó. Bár csak átvitt értelemben, hisz elég közel vagyok a férfihoz, szinte már-már fenyegető a kiállásom, ahogy izmaim magukért beszélve tornyosulnak X előtt. Végig néztem, és épp eleget láttam. Öltöny, a semmiből feltűnik, képmutató jó modor, miközben egyértelmű... leszakítom az arcát, és ott virít a simlis féreg alatta. Szóval nem kell a formaság.

-Ki a főnököd, és miféle szervezet része vagy?

Kétlem, hogy egyedül dolgozna. A jóképű arca másról árulkodik. Ő csak egy kutya. Egy csaholó, nyálat verő kutya a falkából. Hol a falka, és ki a vezér? Vele akarok beszélni, nem holmi tacskókkal. Miért pont ez a hely? Ahol "megszülettem". Mi mindent tudhatnak rólam? Ami a legfontosabb talán, hogy hogyan? Túl sok a kérdés, és nincs válasz. Még!

_________________
Karakterek: Tyson Chandler - Hazátlan; Tyson Chandler - Alternatíva;
George Strong - Gabriel; Charles O'neil; Fu-Hang Katemi - Árny

Hazátlan Felszerelés/fegyverek:
Telepata blokkoló sisak, Speciális golyóálló mellény, Éjjellátó, Katonai kés, Sokkoló, CZ-100 lőfegyver, s&w .500 magnum, PDW, Shotgun, 2x SMG, Sniper, 3xEMP gránát, 9xRepeszgránát, 1xFoszfor gránát, 3x Hang gránát, 3xTaposóakna
Eszközök:
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró PDA, Mobiltelefon, iránytű, svájci bicska
Egyéb:
5db csokoládé, ragtapasz, fertőtlenítő, sebkötöző, gyújtó
Hazátlan
Hazátlan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 168
Hozzászólások régi : 1005
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Patriot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

59. utca     Empty Re: 59. utca

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 10 Május 2013, 10:22

Részvető: Tyson Chandler (Alter)
Következő körváltás: 2013. május 13. (hétfő)

Ahogyan Tyson a férfi arcába mászott, az nem lépett hátrébb, nem rezzent össze, nem mutatta a félelem, vagy a meglepettség legkisebb jelét sem, a szemeiben sem, szinte már-már természetellenesen maradt nyugodt.
- Én csak egy futár vagy, a kidobó fiú, ha így tetszik – felelte X. – Én csak az üzenetet és az ajánlatot hoztam. A munka személyre szabott, olyat kap majd, ami a legtesthezállóbb.
Itt elhallgatatott, majd akkor folytatta a válaszok adását, amikor Tyson feltette a következő kérdéseket.
- Egyelőre legyen annyi elég, hogy a világ egyik legnagyobb hatalma áll mögöttem és ők szeretnék, ha maga nekik dolgozna. Ha ön segít nekik, ők is magának. Tudjuk, hogy a SHIELD keresi magát és azt is, hogy másik világból érkezett. Lehetőséget kaphat arra, hogy biztos háttér mellett kezdhessen új életet, úgy, ahogyan önnek jó.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
59. utca     AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

59. utca     Empty Re: 59. utca

Témanyitás by Hazátlan Pént. 10 Május 2013, 20:22

Nem tudom ki ez a csóka de idegesít. Nem fél tőlem. Nem is kell. Majd a teteim kényszerítik térdre az emvert. Ha eltöröm a csontjait. Majd akkor féli a nevem. Nem màszok ki a képéből. Egyrészt mert nem akarok, màs részt meg mert katona vagyok. Szeretek az ember pofàjàba màszni. Hallgatom a vàlaszokat majd pillanat alatt àtgondolom a hallottakat, és vàlaszolok.

-A S.H.I.E.L.D. egy letünt àg. Nem tudnak elkapni, megàllítani. Hidegen hagy. Mint ahogy az is, hogy miféle hatalom van mögötted.

Egy hatalom van. A Liga és Barry Spancer... Az Amerikai Szövetséges Àllamok. Csak ez létezik. Nem ismerek el màs hatalmat. Testre azabott munka? Meg segítenek az új életben? Mit udna ajânlani ez a majom. De mivel így is tud rólam egyt, s mást...

Nekem Einar Thorson kell! Az asgardi fattyú. Nem érdekel senki màs!

Ő hozott ide, ő az aki haza is tud vinni.

_________________
Karakterek: Tyson Chandler - Hazátlan; Tyson Chandler - Alternatíva;
George Strong - Gabriel; Charles O'neil; Fu-Hang Katemi - Árny

Hazátlan Felszerelés/fegyverek:
Telepata blokkoló sisak, Speciális golyóálló mellény, Éjjellátó, Katonai kés, Sokkoló, CZ-100 lőfegyver, s&w .500 magnum, PDW, Shotgun, 2x SMG, Sniper, 3xEMP gránát, 9xRepeszgránát, 1xFoszfor gránát, 3x Hang gránát, 3xTaposóakna
Eszközök:
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró PDA, Mobiltelefon, iránytű, svájci bicska
Egyéb:
5db csokoládé, ragtapasz, fertőtlenítő, sebkötöző, gyújtó
Hazátlan
Hazátlan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 168
Hozzászólások régi : 1005
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Patriot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

59. utca     Empty Re: 59. utca

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 13 Május 2013, 10:32

Részvető: Tyson Chandler (Alter)
Következő körváltás: 2013. május 16. (csütörtök)

– A SHIELD jelenleg még nem az a letűnt ellenfél, mint hiszi – javította ki a férfi. – Jonathan Miller roppant sajnálatos módon túl veszélyes ellenfél ahhoz, hogy könnyelműen kezelje bárki is. Még a két Spencerre is rátudta erőltetni a III. Világháború végét, akárcsak az egész világra.
A férfi türelmesen várta ki, hogy mit is mond végül Tyson arra, hogy mi kellene neki. Elégedetten bólintott a szavakra.
- Ő is az ellenség oldalán áll, így máris van egy közös pont, ami érdekel mindannyiunkat. Ő is SHIELD, illetve a Bosszú Angyalok sorát erősíti. Közösen, egymást segítve ő is elérhető.
Ekkor a férfi a kabátja zsebéből egy kártyát vett elő. Egy teljesen egyszerű névjegykártyának tűnt, rajta kínai betűkkel valami, illetve rendesen olvashatóan, hogy Jade Electronics és a cím, hogy Toxin merre találja meg ezt a helyet.
- Ha valóban érdekli az egész, akkor három nap múlva ezen a megadott helyen jelenjen meg és a belépéshez hozza el a névjegykártyát is. ott megfogja tudni a részleteket és megkapja az első feladatát is.

//Elég csak az új helyszínre írni, ha ide nem akarsz már.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
59. utca     AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

59. utca     Empty Re: 59. utca

Témanyitás by Bishop Szer. 12 Jún. 2013, 23:18

//Előzmény: itt//

Miközben mi a Nexusból jött nagyobb mennyiségű menekülttel voltunk elfoglalva, addig több kisebb dimenzió utazás is történt, az egyik még jóval korábban a másik a központba érkezettel nagyjából egy időben. Sajnos a rendszer nem pontos, hogyha csak egy-egy személy érekézésről van szó, annak idején engem sem kaptak el. Mivel nem szeretem az elvarratlan szálakat ezért én magam kezdtem nyomozni. Szerencsére New York-ban elég könnyű bárminek is utána keresni, már pedig mind a két személy ide érkezett. Találtam is egy megfelelő felvételt az 59. utcánál, konkrétan látszik rajta az illető érkezése. A megfelelő pillanatban kimerevítettem a képet és kinagyítottam az arcot, lefuttattam egy keresést de a maszk miatt nem talált semmit. A felvételek pedig nem voltak alkalmasak, hogy sokáig követhessem ezért jobbnak láttam ha kimegyek a helyszínre és ott folytatom a nyomozást.
Amint megérkezek arra a helyre állok, ahol az illető is állt mikor megérkezett, féltérdre ereszkedem, ahogy ő is, majd felállok és körülnézek. A földön látom az odaszáradt vér darabjait, ezzel már nem tudok semmit kezdeni. Az egyik kuka tetején pedig ott a horpadás, odamegyek és lemérem milyen mély, nyugtázom, hogy igen nagy fizikai erővel kellett rendelkeznie, lehetséges, hogy mutáns, de mindenképpen képességgel bír. Hirtelen szembe jut a felvételen látott újság, gyorsan körülnézek a sikátorban megtalálom-e, még ott hever valahol gyűrötten egy kuka tövében, megnézem alaposan, maradt még rajta egy kis vér. Lehet már egyáltalán nem használható de egy megfelelő műanyag tokba elteszem. Ezután körülnézek és próbálom beleképzelni magam az illető helyzetéhez, sérült és idegen a világban, ösztönösen cselekszik és ez jól követhető, megy amerre tud. Mivel több nyomot már nem találok elindulok arra, amerre mehetett, de én sem jutok tovább mint a kamerák. Valahol a környéken kellett meghúznia magát.


A hozzászólást Bishop összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 30 Jún. 2013, 18:55-kor.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

59. utca     Empty Re: 59. utca

Témanyitás by Bishop Szer. 26 Jún. 2013, 17:48

Hosszas próbálkozás után sem sikerül sehova jutnom, egyszerűen mintha eltűnt volna a célszemély. Ez nem meglepő a város méretéhez és a kamerák lefedettségéhez képest, nem is próbálkozok tovább. Felveszem a kapcsolatot a központtal és ráállítok egy ügynököt azokra a felvételekre, valaminek lennie kell, amit én nem láttam meg és egy informatikában sokkal jobban képzett ügynök könnyen megoldhat, a monitorozóban rengeteg van belőlük. Nyugodtan várom, hogy valamilyen használható eredményt kapjak, végül meg is érkezik az információ.
~ Nem sokkal később visszajött annak a helynek a közelébe, ahova érkezett. Talán a választ kereste, hogy miért került át egy másik dimenzióba, előfordulhat, én is sokat gondolkodtam rajta. Tehát nagy valószínűséggel nem saját akaratából érkezett.
Visszafordulok és még egyszer végigmegyek az útvonalon ezúttal visszafelé, sajnos a másodjára előkeresett felvételek képe nem túl tiszta, félhomályban készültek, nincs támpont amit adnának és így én sem találok magamtól semmit. Nem jó.
~ Ennek így nincs értelme, nem ezért neveztek ki, hogy elintézetlen ügyeket hagyjak hátra, türelmesebbnek kell lennem. Megoldom, csak idő kérdése.
Az elrakott mintát veszem elő, elég használhatónak tűnik, talán a DNS alapján azonosítható, ha van Reneszánsz világi mása. Néhány perc gondolkodás utána visszaindulok a központba.

//Folytatás: itt//

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

59. utca     Empty Re: 59. utca

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 02 Ápr. 2015, 09:05

Résztvevő: Emily Johanson

A megérkezése után Emily valószínűleg kitette az internetre, elküldte fejvadászcégnek is. Azt valószínűleg tudta, hogy orvosi állást nem fog kapni, hiszen csak a diplomája volt meg és az egyetemre kellett volna visszamennie rezidensképzésre, hogy ott szakosodjon, majd az egész végén szakvizsgát tegyen. A fránya amerikai módszer mit sem változott az évek során. Így entomológia terén nagyobb és jobb volt a lehetősége. Ilyen téren kapott is több érdeklődést, több kisebb cégtől, az egyetemtől is, illetve két igencsak neves cégtől is. Az egyik az AIMville volt, azaz maga a nemrég frissen létrejött AIM Birodalom, a másik pedig a SHIELD tudományos részlege, a Project: Pegazus volt. Az AIM-es állásinterjú volt a korábbi, így furcsa mód, de el kellett hagynia New Yorkot és az USA területét, hogy ezt megejthesse. Át kellett mennie AIMville-be, ami most önálló városállamként működött Manhattan szívében. Az 59. utcában az egyik modern kávézóban volt az előzetes megbeszélés, délelőtt tizenegykor.
59. utca     3502179647399_O8KiEQ1X_l
Emily-nek meghagyták, hogy az asztalt egy bizonyos dr. Stuart Widow néven foglalták le. A nőtől függött, hogy mennyivel korábban érkezett meg, ha tíz perccel korábban, vagy ennél korábban, akkor ő érkezett meg előbb, ha később, akkor az asztalnál már a férfi várt rá.
59. utca     T7n0image1
- Üdvözlöm, dr. Stuart Widow vagyok – mutatkozik be a férfi, bármelyik eset is áll fent megérkezés ügyben. – Örülök, hogy megismerhetem doktornő.
Ha Emily érkezett hamarabb, akkor rendelt magának egy kávét, ha később, akkor a férfi már a kávét iszogatta. Bármelyik eset is áll is történt, csak akkor ül le újra, ha a nő megtette mindezt.
- Nos, nem vagyok a halogatás híve – kezdett bele. – Érdekelne doktornő, hogy miért is szeretné, hogy mi alkalmazzuk önt.


//Írd le kérlek majd spoiler tag-be, hogy mi van a karakernél.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
59. utca     AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

59. utca     Empty Re: 59. utca

Témanyitás by Emily Johanson Csüt. 02 Ápr. 2015, 10:25

Egyáltalán nem számítottam arra, hogy a körbeküldött életrajzokra a közeljövőben válasz érkezik majd. Alábecsültem a lehetőségek számát ami előttem áll csupán a világban elfoglalt új helyzetem miatt. Nem lesz könnyű megszokni mindezt, de ha már van lehetőségem dolgozni akkor az már sokat ér. Bőven elég ha azért aggódom, hogy minél hamarabb megtanuljam irányítani új végtagjaimat anélkül, hogy önálló életre kelnének.
Több kisebb cég is visszajelzett, de meglepő módon kettő olyan is amire még csak nem is számítottam, nem hogy beleéltem volna magam. Az egyik ilyen a SHIELD volt. Nem épp hétköznapi lehet egy ilyen helyen dolgozni. A másik nagy cég ami visszajelzett pedig az AIMville volt. Szakmailag biztosan mind a kettő tökéletes táptalaj számomra, de választani egyelőre nem igazán tudnék közülük. De meg kell próbálnom.
59. utca     2ptuhx3
Az internetről nemrég rendelt ruhát vettem fel. Sajnos hétköznapi ruhadarabokkal nem igazán tudtam elrejteni azon plusz dolgokat, amik a normál életben nem túlságosan esztétikaiak. Szerencsére ez az öltözet segít ebben és nyugodtabban járhatok majd az utcán, hisz egy, az orromat és a számat takaró kendő is járt hozzá. Összeszedve mindent amiről úgy gondoltam, hogy fontos lehet hagytam el a lakásomat.
Az utcára kiérve már automatikusan emeltem a szemeim elé a kezemet. A változás óta még nem szoktam meg, hogy a fények, a hangok és az illatok sokkal erősebbek számomra, mint azelőtt. Ez elég sok fejfájást okoz, idő kell míg sikerül ezt is megszokni. A kezemben szorongatott kis táskának a pántját átvetem magamon, majd leintek egy taxit, hogy az interjú helyszínére siethessek.
Különös volt, hogy ehhez egy másik földre kellett lépnem. Persze, hallottam már más városállamokról meg hasonlókról, de élőben tapasztalni mindezt sokkal másabb érzés, mint olvasni róla valahol. Egészen más helyen is éreztem magam, bár lehet, hogy ez pusztán az elme illúziója volt. A megérkezést követően kifizettem a taxit.
Tíz perccel a megadott időpont előtt érkeztem. A főpincér pedig a megadott név közlése után az egyik asztalhoz vezetett. Egy üdítőt kértem szívószállal. Azt tudtam fogyasztani a legkevesebb feltűnés generálásával.
- Dr. Emily Johanson. Enyém a szerencse. - mutatkozom be magam is a férfi megérkezése és bemutatkozása után, majd ismét helyet foglalok. Jólesett a lelkemnek, hogy ismét doktornőnek szólítanak. Az utóbbi pár hónapban nem igazán használták a címemet.
- Úgy vélem, hogy önök biztosíthatnak számomra olyan lehetőségeket amiknek köszönhetően a szakmámban új dolgokat fedezhetek fel, ami biztosan az önök hasznára is válhat. Szeretném ismét megfelelő módon űzni azt ami munka és hivatás is számomra, kisebb cégeknél pedig sokkal inkább berozsdásodna a tudásom a lehetőségek kevés számától vagy hiányától, míg maguknál kiéleződne és fejlődne. - ha kívülről láttam volna magam biztos elrohantam volna. Mindig is azt hittem, hogy a korábbi munkahelyem végleges lesz, így eszembe sem jutott dolgozni az interjún való megjelenés és beszélés dolgokon. Ha egy kis szerencsém van akkor ez a férfi nem fog elköszönni a következő pillanatban.



Spoiler:
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

59. utca     Empty Re: 59. utca

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 02 Ápr. 2015, 11:08

Résztvevő: Emily Johanson

Emily azt tapasztalhatta az útja során is, illetve, amióta New Yorkban van, hogy a legtöbben nem viszolyogtak a külsejétől, nem szólták meg érte, nem nézték ki a tömegből. Persze néhány rasszista mindig volt, de a többség teljesen semlegesen viselkedett vele. Akárcsak Kanadában, az USA-ban is teljesen egyenjogúság volt a mutánsok és emberek között, de az elfogadottság, itt New Yorkban tűnt fel a legjobban a fiatal nő számára. A férfi végig figyelmesen hallgatta, amit Emily mondott neki, ő sem mutatta a legkisebb jelét sem annak, hogy zavarná Emily külseje, vagy furcsának vélné mindezt. A szavakra bólintott; Emily tudhatta a hírekből, médiából, hogy az AIM hihetetlen fejlett technológiával dolgozik és tudhat magáénak, az emberi országok közül náluk volt ez a legjelentősebb, legalább száz évvel voltak mindenki más előtt technológia terén, emiatt pedig tényleg hatalmas lehetőség lenne mindez.
- Értem – bólintott a férfi. – A szavaiból úgy veszem ki, hogy örömmel tanulna új dolgokat is a szakterületén, amennyiben mindez lehetséges…
Kicsit függőben hagyta a végét, hogy Emily maga fejezhesse be a mondatot úgy, ahogyan szeretné megtenni azt. Kivárt jó pár másodpercet, ha kapott választ, azt kivárta, ha nem, akkor hamarosan folytatta.
- Az orvosi diplomája… - kezdte. – Beóhajtja fejezni valamikor a képzését a közeljövőben, esetleg azon idő alatt, amíg nálunk dolgozik?
A hangjából érezhető volt, hogy nem csak egy amolyan mellékes kérdés volt mindez, hanem eléggé fontos a férfinak.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
59. utca     AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

59. utca     Empty Re: 59. utca

Témanyitás by Emily Johanson Csüt. 02 Ápr. 2015, 20:22

A New York-i hangulat és a különlegességekkel kapcsolatos közvélemény meglepően hasonló volt az otthonihoz, bár talán egy kicsit jobb volt. Biztos a hosszas harcok és viták miatt sokat fejlődött, mind a hétköznapi, mind pedig a különleges képességekkel bíró emberek közössége. Sok mindent tanulhatok tőlük is.
- Igen. - haraptam rá a félbehagyott mondatra, mint egy kutya a csontjára. - Határozottan azon a véleményen vagyok, hogy még rengeteg dolgot tanulhatunk mi emberek a Földön élő többi élőlénytől, legyen az bármennyire is parányi méretben. - engem mindig meglepett egy-egy kísérletem végeredménye, hogy milyen meglepő vagy épp rendellenes viselkedést válthatott ki egyes fajokból egy új helyzet, vagy egy új hatás. A lehetőségek pedig végtelenek lehetnek és olyanok amiket talán emberi ésszel fel sem lehet fogni.
- Amennyiben a továbbtanulás nem zavarja a munkámat, természetesen jó lenne befejezni. De nem igazán áldoznám fel a kutatási időmet tanulásra. - valóban jó lenne az orvosi diploma "fejlesztése", hisz azóta, hogy elvégeztem a világ és én is sokat változtam. Még azt sem igazán tudom, hogy plusz végtagjaimat hogyan kell ellátni esetleges probléma esetén. Egyáltalán emberi vagy állatorvoshoz kell-e menjek ezzel a problémával.
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

59. utca     Empty Re: 59. utca

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 03 Ápr. 2015, 08:47

Résztvevő: Emily Johanson

- Nos mi korábbi Amerikai központú cég révén megmaradtunk a teljes Birodalom területén az amerikai módszernél, már, ami az orvosi képzést illeti…
Az orvosi egyetemes képzéssel tudta Emily, hogyha az USA területén akar valaha is praktizálni, akkor itt kénytelen elmenni a rezidens képzésre, ami 3-6 évig terjed, teljes munkaidős állással, vizsgákkal, így amellett mást dolgozni lehetetlenség volt, főleg, hogy minden szakágat végig kellett próbálnia a képzés alatt. Így ezek miatt eléggé kiesett, hogy engedjék azt, hogy befejezze a nő azt. Bár lehetséges, hogy egy idő után még engednék is. Mindazonáltal Emily látta, hogy igencsak pozitív benyomást tett a férfira azzal, hogy azt mondta, hogy nem feltétlen akarja befejezni az orvosit, mert a kutatás fontosabb.
- Még van néhány kérdésem, amin muszáj átesnünk, bármilyen kellemetlen is lehet – kezdte a férfi.
Valószínűleg a nő már találkozott vele, amikor kerülgetve, puhatolózva ugyan, de arra próbálnak rájönni, főleg nőknél, hogy meddig tud munkában maradni, akar-e gyereket, aminél az otthonmaradás elég sok időt vesz el és efféle kérdések.
- Van-e bármilyen lehetséges oka annak, hogy kiesne a munkából belátható időn belül? Hogyan viszonyul az idegen technológiához, nyílt titok, hogy elég sok, a korábbi AIM-es technológiával rendelkezünk és így idegen, földönkívüli fajok technológiája is beleforrt a mostaniba. Rendelkezik-e komoly párkapcsolattal? Hol képzeli el önmagát 10 év múlva?
Minden kérdés után természetesen adott elég időt, hogy Emily válaszoljon ezekre. Amint ezekkel végeztek, akkor szólalt meg ismét.
- Önnek van bármiféle kérdése a céggel, munkával kapcsolatban?

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
59. utca     AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

59. utca     Empty Re: 59. utca

Témanyitás by Emily Johanson Pént. 03 Ápr. 2015, 12:42

- Csak tessék. - feleltem meglepettségemet némileg titkolva, hisz tudtam, hogy nagyjából mivel kapcsolatosan fog információkat kérni, de meglepni bármikor meglephetnek. Ami azt illeti semmi olyasmi nem jutott eszembe ami akadályozna a munkavégzésben akár most, akár a közeljövőben. Hosszútávú kapcsolataim maximum baráti szintre jutottak el, mindig is karrier orientált voltam.
- Nem tudok semmiről ami miatt kiesnék a munkából. Nem rendelkezem komoly párkapcsolattal. - feleltem először a könnyebb kérdésekre, majd jöttek a kicsit nehezebbek. - Ami az idegen technológiát illeti, nem viszolygok tőle, inkább kíváncsiság és némi aggodalom társul a fejemben ehhez, utóbbi azért, mert nem volt alkalmam használni, így a kezeléssel lehetséges, hogy elsőre gondjaim lesznek, de feltételezem hamar bele lehet tanulni. Ami a tíz éves jövőt illeti, a fejemben leginkább csak szakmai célok vannak. Új dolgok felfedezése, vagy akár kialakítása annak érdekében, hogy a tudásomat növelhessem és azt az emberiség hasznára fordíthassam. - válaszoltam végül a végén kortyolva egy keveset a kihozott üdítőből, hogy megnedvesítsem az ajkaimat.
- A kérdéseim leginkább szakmai irányultságúak, bár nem vagyok tisztában azzal, hogy van-e az én témakörömben dolgozó munkatársuk és, hogy elérte valami áttörést ami esetleg még nem került publikálásra. Az ön által említett idegen technológia sok olyasmit mutathat meg, vagy tehet elérhetővé amivel eddig még nem találkozhattam. - legelőször ez a dolog jutott az eszembe. Ez érdekelt leginkább, hogy miket értek el a területen belül és hogy miből fogok tudni esetleg gazdálkodni. - Ohh, még valami, bár ezt kicsit kínosnak érzem. Ami azt illeti inkább kérés lenne, mintsem kérdés. Sajnos kondíciómnak köszönhetően kicsit nagyobb személyes térre van szükségem, mintsem egy hétköznapi embernek. Ez fizikai téren értendő természetesen. Remélem ez nem jelent nagy gondot. - valóban több helyet igényelek, mintsem az elsőre látható. A két plusz végtagnak köszönhetően már a lakásomat is át kellett némiképp rendeznem. A kifinomult használatát még nem volt alkalmam elsajátítani.
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

59. utca     Empty Re: 59. utca

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 04 Ápr. 2015, 12:53

Résztvevő: Emily Johanson

Emily valóban jól gondolta, hogy a nézete és az, hogy karrierorientált nagyban segíthették abban, hogy megkapja az állást. A komoly párkapcsolat és annak a lehetősége, hogy egy nő gyermeket szülhet és emiatt kieshet manapság is eléggé sokat rontott egy-egy munka megszerzéséhez vezető úton. A nő végig olyan válaszokat adott az elején levő kérdésekre, amikre a férfi elégedetten bólogatott, bár valószínű, hogy mindenki ezeket mondta, és sokan hazudtak is. ahogyan a nő által feltett kérdésekre került a szó, akkor felelt a férfi, egészen addig csak csöndben ült és bólogatott.
- Van hasonló munkakörben dolgozó kollégánk – mondta. – Azt, hogy miket nem publikáltak, vagy ehhez hasonlókat nem adhatok ki titoktartás és egyéb okok miatt, biztosra veszem, hogy megérti.
Itt kivárta a helyeslést, majd utána folytatta.
- Ami azt illeti jelenleg olyan kísérleteket folytatunk és ehhez szeretnénk önt is sorainkban tudni, hogy újfajta ellenállóbb méheket hozzunk létre. Nem génmódosításként szuperméheket, hanem egy új fajt. Sokkal ellenállóbbak lennének a fertőzésekkel szemben, a környezetszennyezéssel és klímaváltozással. Ön is tudja, hogy a hirtelen változó klíma pusztítja őket és ha nem sikerül megállítani eltűnnek az ökoszisztémából. Ezt szeretnénk elkerülni, így a növényzet is jobban megmaradna. És természetesen a méztermelésük is jobb lenne, nagyobb hozamú, mint a mai méheknél. Az is fontos, hogy ezek az emberekre ne jelentsenek veszélyt, így antiallergének lennének, vagy ha mindez nem kivitelezhető, éppen lenne ellenszer a csípésükre és senkiben sem okozna kárt, ha orvosilag korábban megkapják az emberek az oltást. Többé nem kapna senki anafilaxiás sokkot.
Magyarázta a férfi meglehetősen lelkesen, így még az is elképzelhető volt, hogy ő maga is az ügyön dolgozik.
- Ami a helyigényt érinti, könnyedén megoldható – felelte. – Esetleg lenne kedve bejönni a laborba körülnézni? Azt a részt, amit megmutathatok.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
59. utca     AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

59. utca     Empty Re: 59. utca

Témanyitás by Emily Johanson Szomb. 04 Ápr. 2015, 16:36

- Természetesen, ez érthető. - nem volt meglepő, hogy ilyen választ kaptam, igazából nem is vártam arra,, hogy most mindent elmondjon és teljes körű bevezetést kapjak. Igaz viszont az is, hogy örültem volna egy ilyen kellemes meglepetésnek. De már az is kecsegtető információ volt számomra, hogy van más olyan dolgozó tudós is akit érdekelnek a bogarak és a rovarok, vagyis rossz ember nem lehet.
- Szóval egy ideális faj, ami emberbarát, gazdaságos és túléli a változó klímát. Érdekesen hangzik. - és valóban, egészen érdemes feladat lehet egy ilyen kutatásban részt venni. Olyat létrehozni amilyen még nincs a világon és ami forradalmasíthatja úgy a tudományt, mint a gazdaságot.
- Igen! - csillant fel a szemem a laborlátogatás hallatán és a válasz talán egy kicsivel hangosabbra és hirtelenebbre sikerült, mint szerettem volna. - Elnézést. Akarom mondani, lekötelezne vele, ha megmutatná azt amit meg szabad. - javítottam ki magam és ha bőrszínem és a fél arcomat fedő maszk engedte volna akkor talán el is pirultam volna. Ha az a kevés amit mutatni tud legalább olyan jó, mint ahol korábban dolgoztam, már attól el leszek ájulva, és remélhetőleg képletesen értve mindezt.
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

59. utca     Empty Re: 59. utca

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 05 Ápr. 2015, 10:14

Résztvevő: Emily Johanson

Widow bólintott arra, hogy valóban ez lenne a cél, amit Emily is megismételt. Azon csak elmosolyodott, hogy micsoda lelkesedés tört ki a lányból arra, hogy elmehetnek megnézni bizonyos keretek között azt, hogy mivel is foglakoznak az AIM-nél. A fiatal nő sejthette, hogy valószínűleg tartanak fent egy külön erre szánt kisebb labort, amivel a mézesmadzagot felmutatják a kiszemelt személyeknek és ráveszik őket ezáltal, hogy fixen őket válasszák. Mert tényleges dolgokat nem szokás csak így megmutogatni senkinek sem, maximum olyat, ami már mindenki számára elérhető és látható valamilyen formában. Igaz mégiscsak más élőben látni az effélét, mint interneten, vagy tévéadáson keresztül. A férfi intett a pincérnek, hogy kéri a számlát, ha Emily engedte, akkor az ő gyümölcslevét is kifizette, majd felállt a helyéről.
- Nos, akkor indulhatunk? – kérdezte.
Ha Emily igent mond, akkor gyalogosan indultak el az AIMville Corporation főépületéhez, ami innen nem is volt messze. A fiatal nő most láthatta, hogy mitől is volt híres AIMville, mintha valamilyen erdőben sétált volna, az egész negyed újraépült házakkal volt tele, minden tele fákkal, még az épületek erkélyein is fák voltak. A levegő itt sokkalta könnyebb és kevésbé szennyezett volt, mint New Yorkban. Az egész hely pedig ultramodern volt, mintha a világ teljesen más része lett volna.* Néhány perc séta után meg is érkeztek a központi épülethez.
- Mi a véleménye a városállamunkról? – érdeklődött kíváncsian Stuart.

*Képeket itt találsz a helyről, hogy jobban elképzelhesd.
És elég, ha csak a főépülethez írsz már.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
59. utca     AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

59. utca     Empty Re: 59. utca

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.