Az AIMville Corporation központi épülete

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 Empty Re: Az AIMville Corporation központi épülete

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 09 Jún. 2013, 07:58

Résztvevő: Dr. Zield Jones
Következő körváltás: 2013. június 12. (szerda)

- Igen valószínűleg megvoltak harminc éve is – bólogatott a fiú. – Csak szerintem nemrég digitalizálhatták. A 90-es évek elején annyira még nem tárolták az adatokat számítógépen. A papíros verzió megszokottabb volt. Ezt pedig már én nyomtattam ki. De, ha akarja, akkor hozzákereshetek interneten, hátha megvan az eredeti anyag.
Arra csak bólintott, hogy összegyűjti az adatokat, majd visszaült a saját holografikus monitorú számítógépe elé és nekilátott az adatokat összegyűjteni, amije volt ezzel kapcsolatban. Néhány mikroszkóppal készült kép volt, vértestekről, PCR eredmények, a genom feltérképezve benne megjelölve a hibás részeket. A vér- és DNS-vizsgálat eredményei és ehhez hasonló dolgok, amiket szerzett, vagy már ő maga kapart össze a netről.
- Nos ennyi volna – nyújtott át egy, az ekkori időben használatos kicsi adathordozót. – Mégis miért lenne rosszabb? Lehet, hogy csak az Anonimus szórakozott, bár a csápos mosolygós nem illik hozzájuk… egyébként ez volt az a smiley.
Ekkor a monitort úgy fordította, hogy Zield is láthassa ezt:
Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 Hydra

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 Empty Re: Az AIMville Corporation központi épülete

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 11 Jún. 2013, 21:57

- Rendben, keressen utána az eredeti anyagnak, legyen szíves! - mondta dr. Zield Jones. Az agyában pörögtek a lehetőségek és a feltételezések. A születésekor lemásolták őt, ahogy másokat is. Mi alapján válogattak? Mi volt a céljuk ezzel? Mit csinálhatott eddig helyette, a nevében a klónja? És miért most iktatták ki őket? Ezek voltak a felmerülő, de felesleges kérdések, mivel ő biztos nem tudott rájuk választ adni. Talán ha a másolás módszerére rájön és még többet megtud a testről, akkor jut előrébb. Elvégre génkutató volt, nem nyomozó. És lehet, hogy be kéne avatni ezt a csodabogarat, akinek az emberi test volt a szakterülete.

Ahogy a srác futtatta az elemzéseket a gépen, minden megjelent a kivetítőn. A doki megnézte alaposan, hogy lát-e bármit, ami ad neki valami plusz információt. Olyat keresett, ami egyértelműen nem a szarvasmarhára jellemző. Végignézte a mikroszkopikus felvételeket, a vér értékeit, a PCR-vizsgálat eredményét és a géntérképet. A hibás részek megjelölésénél elég sokat elidőzött. A fejében végigfuttatta azt is, hogy ezek milyen belső folyamatokra, tulajdonságokra utalnak egy ember esetében.
Megköszönve átvette a tudóstól az adattárolót, amire mindent kiírt. Otthon még ülni fog rajta egy kicsit. Úgy döntött, elmagyarázza a helyzetet:

- Hát, kolléga, azért rosszabb, mert elvileg ezeknek az én adataimmal kell megegyezniük. Én is ilyen meglepetten álltam ma a queens-i rendőrörsön a holttestek mellett, amik közül az egyik a kiköpött másom volt és a patológus szerint egyeztek a DNS-eink. Ott még 3 hasonló volt, de városszerte találtak ilyen eseteket. Ez nem az Anonymous, az tuti! Úgy nézze ezeket az adatokat, hogy nem kergemarhákat, hanem embereket vizsgál. Pont akkor születtem, mikor ezek az adatok keletkeztek.

A polipjelre mutatott:
- Ez lehet a jele azoknak, akik az emberklónozás mögött állnak. Meg tudja nézni az adatbázis képösszehasonlítójában, hogy ismerünk-e hasonlót?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 Empty Re: Az AIMville Corporation központi épülete

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 12 Jún. 2013, 09:34

Résztvevő: Dr. Zield Jones
Következő körváltás: 2013. június 15. (szombat)

Jó néhány perc kellett és látszott, hogy a srác vért izzadt ahhoz, hogy megtalálja, azt amit Zield kért tőle, de úgy öt perc után nagy levegővel dőlt hátra.
- Azt hiszem, hogy megvan – mondta. – Az adatok a helyi tudományegyetem könyvtárából vannak. Egy tanulmány és doktori dolgozat adatai. Ami azt illeti a Bukáskor meghalt akkori rektor doktorijának adatai. Bárki számára hozzáférhető, ha látni akarja valaki. A digitalizált része van fent a neten, a suli hallgatóinak, még jó, hogy oda jártam… az eredeti pedig a könyvtárban van.
Az adatok ehhez mérten stimmeltek, amennyire Zield megtudta állapítani és a végzettsége miatt megtudta ítélni mindezt. Ha tényleg annak a tanulmánynak a részei, akkor tényleg jók voltak és a mért adatok is. a szennyeződések, előforduló mutációk és minden beleillett abba, amit Zield maga is tanult az egyetemen a kilencvenes évek közepéről. Valaki láthatóan remek munkát végzett az adatok kicserélgetésével.
Ahogyan Zield elmondta a srácnak, hogy mit kellett volna kapnia eredménynek az füttyentett egyet.
- Hát én azt mondanám, hogy az AIM-nek volt ilyen technológiája annak idején – mondta. – De az is a skrull tech és asgardi mágia keverése miatt. De az AIM a Bukás óta nincs és mindenük, amijük volt megsemmisült, megsemmisítették saját maguk. Ki meg nem adtak semmit. Amennyire tudom klónozáshoz még Attilan ért… öreg, az a technológia, ami ott van…
Inkább csöndben maradt és nekilátott annak, hogy megkeresse, vagy hasonlót, mint az a szimbólum. Ezúttal tovább tartott a keresés, majd tíz percig, de semmit sem talált. A fejét csóválta és széttárta a karjait tehetetlenül.
- Ha ilyenekkel foglalkoznak és most már rendőrségi dolgokat tűntetnek el… nem lehet, hogy a rendőrségen valaki az emberük? Ez pedig már terrorizmus… nem kellene a SHIELD-hez becammognia ezzel doki?

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 Empty Re: Az AIMville Corporation központi épülete

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 14 Jún. 2013, 03:24

A papruhás kutató kiderítette, honnan vannak az adatok. Az AIM bukásakor rektor volt az, aki ezeket felhasználta a disszertációjához. És ahogy a srác is mondta, annál a szervezetnél megvolt a klónozás technológiája. De hol volt még az AIM a kilencvenes években? Sehol. Valami még régebbi bűnszervezet keze lehet a dologban, akik az AIMbe is beszivárogtak vagy talán ők alapították?
- Ha már ilyen jól megy a keresgélés, utánanézne még ennek a rektornak? Mit lehet róla tudni az általános infókon kívül? - kérte Zield a másik tudóst.

Ahogy az adatokat nézegette, teljesen jók lettek volna, ha tényleg egy kergekóros tehénhez tartoznak. Eléggé zavaros volt a dolog. Akkor most ezek félig a klón eredményei, csak átszerkesztgették? És ez esetben érdektelen a rektor és érdekesebb a beépített ember a rendőrségen? Vagy egy az egyben azt a régi adathalmazt küldték át és akkor csak az a lényeg, hogy ezek beépültek a hatóságokba is? Mikor a képről sem volt adat, egyértelmű lett, hogy itt már felesleges tovább kutatni.
- Igaza van. Mindent kihozott ezekből, amit lehetett és nagyon köszönöm a segítségét! Ideje a nyomozást a profikra bíznom.
Dr. Zield Jones még megvárta, mit talál a csodabogár a rektorról, majd elköszönt és lement a portára. Ott megtudakolta, hova lehet menni, ha bejelentést akar tenni a SHIELD-nél.

Közben arra gondolt, hogy milyen hosszúra nyúlt ez a nap és hogy milyen jól fog neki esni otthon barátnője szerető karja. Akinek persze majd el kell mesélnie mindent, de úgy, hogy ne okozzon még nagyobb riadalmat, mint amit szegény Hanna már átélt az első telefonhívás óta. Utána pedig az éjszaka az adathordozón magával vitt eredmények otthoni, egyedüli áttanulmányozásáé. Úgysem fog tudni aludni...

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 Empty Re: Az AIMville Corporation központi épülete

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 15 Jún. 2013, 08:29

Résztvevő: Dr. Zield Jones
 
Lent a portán Zield megtudta, hogy lehet a telefonon is bejelenteni, vagy éppen elmenni személyesen a SHIELD főépületébe és ott megejteni mindezt. A személyes az valahogyan mélyebb nyomot szokott hagyni a recepciós szerint, révén telefonhívásokból valószínűleg száz számra kap a SHIELD naponta kap hamis bejelentéseket. A személyesnek megvolt még az az előnye, hogy komolyabban vették az embert, ráadásul Chelsea-ben volta cég negyede, ami pedig erről a részről, ahol most volt Zield gyalog alig húsz perc séta volt, metróval, vagy más tömegközlekedéssel annyi sem. Így ezek után a férfi (ha csinálsz valamit előtte, akkor majd azt is írd le) elindult és hamarosan meg is érkezett a SHIELD főépületéhez.


_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 Empty Re: Az AIMville Corporation központi épülete

Témanyitás by Dr. Zield Jones Csüt. 26 Szept. 2013, 21:19

Dr. Zield Jones hivatalos volt egy nagyszabású jótékonysági rendezvényre ezen az estén. Az AIMVille több taggal is képviseltette magát. Beszédet ő nyilván nem fog mondani, az majd a kirendelt elnökségi tag feladata lesz. Az est megnyitóját 7 órára írták ki, de a doktornak még sok dolga volt ezen a napon. A kutatási projekt, amin már nagyon régóta dolgozott, a finisben volt. Ma pedig olyan dolgokra jött rá, amik még tovább vezették a megismerésben. Az agresszióért felelős géneket és a vadászösztön biokémiai tulajdonságait kutatta. Délelőtt rábukkant egy láncolatra, ami további vizsgálatokat igényelt és természetesen ez fontosabb volt, mint hogy időben érkezzen a rendezvényre.

Végül sikerült rájönni arra, amire akart. Mindent feljegyzett. Papíron és számítógépen is tárolta az adatokat. Végül bezárta a labort és távozott az épületből. Hanna épp távol volt, mert a szomszédos államban tartott előadást. Elég ritkán találkoztak mostanában és a nő egy kissé féltékeny is lett. Zield hiába bizonygatta, hogy nincs másik nő a dologban, barátnője időről időre utalásokat tett arra, hogy ő ezt nem hiszi el. A doktor megunta és egy idő után már nem védekezett szóban. A múltkori avaloni útjával végképp nem tudott mit kezdeni. A doktor elmondta, amik ott történtek, de mivel ő maga sem értett mindent, Hanna nem hitt neki. Ezt a mai estét viszont a lehető legkönnyebb ellenőrizni, ha Hanna már ilyen megoldásokhoz is nyúlna. Ezek forogtak Zield fejében és az út során sokszor összeráncolta a homlokát. Egy kissé fáradt volt, mert már korán reggel elkezdett dolgozni. Tudta, hogy a nap még hosszú lesz és útközben még megivott egy kávét, hogy legyen ereje az esthez. Így indult a Sportpálya felé.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 Empty Re: Az AIMville Corporation központi épülete

Témanyitás by David Wolfie Csüt. 10 Ápr. 2014, 21:09

David David Wolfie vegul repules es taxizas utan megerkezik az AIMville kozpontjaba. Kezeben a Harvadtol kapott referencia, valamint az ot igazolo ID. Kis kerdezoskodes utan eljutt a kozponti portahoz.
-Udvozletem David Wolfie vagyok, Hardvardrol kuldtek harmadevi gyakorlat szerzes celjabol. Itt van a referencia. - mondja mosolyogva. Kozben eszreveszi a kozponti szamitogepet.
*Udvozollek informacios gep, uj vagyok, igy ha lehetseges megkernelek hogy kuld at nekem a teljes terkepet, emailen, hogy legkozelebb ne kelljen kerdezoskodnom, ha keresek valamit. Tudom, hogy ez neked semmiseg, nekem viszont nagyon sokat jelentene.*
Mikozben a recepcios odaadja a lakasahoz jaro kulcsot, az ora rezgese jelzi, hogy az email is megerkezet.
*Koszonom*
-Koszonom a segitseget, termeszetesen meg fogom talalni. Remelhetoleg. - Mosolyodik el.
*Ora email megnyitasa, fajl letoltese. Elemzes. Pozicio meghatarozas. Lakasom poziciojanak meghatarozasa. Utvonal tervezes a lakasomhoz.* Hamarosan fel is cseng az ismeros hang.
-UTVONAL TERVEZES. KEREM HALADJON 200 METERT EGYENESEN, MAJD FORDULJON BALRA.
Immaron vidaman indul el a lakasa iranyaba.
David Wolfie
David Wolfie
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 79
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 08.
Tartózkodási hely : London

Karakteradatok
Főkarakter: David Wolfie
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

loke-loki

Vissza az elejére Go down

Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 Empty Re: Az AIMville Corporation központi épülete

Témanyitás by Emily Johanson Kedd 07 Ápr. 2015, 23:26

Előzmények

A laborlátogatás annyira euforikus érzést váltott ki belőlem, hogy mire észbe kaptam a számla rám eső részét is elintézték. Lehet, hogy nem ártana, ha jövőben kicsit dolgoznék azon, hogy ennyire ne kerüljek az érzelmeim hatása alá. Ártalmas lehet.
- Igen. - válaszoltam a férfinak miután összeszedtem a cuccomat és nagy lelkesedéssel szegődtem mellé. A városállam teljes egészében egy csoda volt. Olvastam róla, hogy kitettek magukért amikor a nyomorvárosból ezt a helyet felhúzták, képeket is láttam, de a legvadabb képzeletemet is messze átszárnyalták a látottak.Igazán nagy hódolója voltam a zöld technológiának és az ehhez fűződő minden iparágnak, így csak ámulni és bámulni tudtam. Ilyen környezetben élni és dolgozni hihetetlenül motiváló lehetett. Még a levegő is teljesen más volt, mintha egy kis sziget lett volna ez a hely a nagyvárosban.
- Szavakat is alig találok. Sok pro és kontra dolgot olvastam erről a helyről, de be kell látnom, hogy az utóbbit csak rosszakarók vagy irigyek írhatták. Ez egyszerűen fantasztikus. - válaszoltam miután sikerült ráébrednem, hogy a kérdés nekem szólt. Valóban utánaolvastam kicsit a Birodalomnak is miután ideköltöztem és sok vélemény volt róla, de látszik, hogy egyik oldal se tudott pontosat írni róla.
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 Empty Re: Az AIMville Corporation központi épülete

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 08 Ápr. 2015, 10:28

Résztvevő: Emily Johanson

A férfi bólintott a kontra részre.
- Igen, tisztában vagyunk vele, hogy az AIM név nem cseng túl bíztatóan már csak Loki Laufeyson miatt sem. De mi nem a régi AIM vagyunk, akik diktatórikus állapotokat vezettek be, akik megpróbálták kiirtani a bolygót, vagy épp atombombát dobtak az egyik nagyvárosunkra és vadászták a mutánsokat – sorolta a korábbi AIM rémtetteit. – Mi az emberiségért vagyunk, hogy őket segítsük. Végül is együtt kell élnünk a bolygón, aminek a kizsákmányolását nem lehet tovább úgy folytatni, mint eddig. A tökéletességet szeretnénk elérni, ahol mindenki jól élhet betegségek és környezetszennyezés nélkül.
A főépület belülről is roppant fejlett volt, talán kissé sterilnek volt mondható a sugárzó hófehérség mellett, de rengeteg növény volt itt is bent, amik mégis barátságos hangulatot adtak mindennek. A liftekhez kísérte Widow Emily-t, majd a -1. emeletre mentek le vele. Itt már szürkének tűnt minden fémesek voltak a folyosók, de kellemesen voltak elhelyezve és kialakítva.
Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 Corridor-from-rise-of-the-planet-of-the-apes
Egy kicsit sétált beljebb a férfi, közben továbbra is beszélt, majd végül megállt egy üvegfal és erőtér előtt, odabent pedig holografikus kivetítők előtt többen is dolgoztak valamin.
Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 Science_by_mikrob-d4qgzfi
- Egyszerre több projectünk is fut, nem csak itt AIMville-ben, de a többi városállamunkban is, illetve Barbudán is. Nem csak genetikai téren, minden más területen is.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 Empty Re: Az AIMville Corporation központi épülete

Témanyitás by Emily Johanson Csüt. 09 Ápr. 2015, 00:28

- Nem igazán tudom eldönteni, hogy biztatni vagy elrettenteni szeretne ezzel. - feleltem az egykori bűnlajstrom felsorolására humorosan, némi kacsintással megfűszerezve. Különben sem hinném, hogy aki ilyen csodálatos dolgot tud véghezvinni, mint ez a város a városban az rossz lehetne. Naivnak is lehet nevezni emiatt, de én inkább megérzésnek tartom.
A főépület is fantasztikus volt, alig bírtam ki a liftben való utazást annyira furdalta az oldalamat a kíváncsiság, hogy mi is az amit láthatok és milyen minimumra számíthatok ha esetleg felvesznek, és remélem felvesznek.
A bemutató szintet elérve szó szerint leesett az állam. Alig tudtam figyelni a férfira, leginkább úgy éreztem magam, mint holmi kisgyerek az édességboltban, és ha nem lettem volna felnőtt ember akkor lehet, hogy én is csorgattam volna a nyálamat az egyik üvegfal előtt állva.
- Be kell látnom, elég szerényen fogalmazott a cég technológiai szintjét illetően. Ehhez képest a korábbi labor ahol dolgoztam gyermekek számára készített játékfelszerelés. Így nem csodálom, hogy ennyi mindent el tudnak érni és ilyen professzionális szinten. - bár szavaimat a férfihez intéztem, a tekintetemet nem tudtam levenni arról ami az üvegfal mögött zajlott. Egyszerűen fenomenális volt.
- Körülbelül hány különböző területen folytatnak kutatásokat és fejlesztéseket? - kénytelen voltam feltenni ezt a kérdést, bár lehet, hogy a válasz sok lesz nekem. Minden én sem tudok felfogni ésszel, bár lehet, hogy ez nem is olyan nagy gond.
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 Empty Re: Az AIMville Corporation központi épülete

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 09 Ápr. 2015, 10:17

Résztvevő: Emily Johanson

Lent a folyosóknál Emily láthatta és hallhatta, hogy nem csak egykori amerikai polgárok vannak itt, hanem a világ minden tájáról, távol-kelet, indiai, afroamerikai, afrikai, indián, európai, latin-amerikai. Az egykori amiatt volt fontos, mert a nő is tudta, amikor AIMville bevallott, hogy valóban titokban működött mögöttük az AIM akkor kikiálották az AIM Birodalmat, mindenhol szerte a világon, az AIMville-hez hasonló kis városállamok kiszakadtak az adott országból és Barbuda sziget vezetésével létrejött a Birodalom. Egy olyan ország, aminek nem volt összefüggő területe, azonban több, mint hatmillió személy lakta. Ezek többsége mind az AIM alkalmazottja és annak családja, illetve olyanok, akik ezekbe a városállamokba költöztek a jobb megélhetésért.
A férfi csak egy mosolyt küldött Emily irányába, ahogyan a nő még rá is kacsintott. A második megjegyzésre a laborban a férfi bólintott.
- Igyekszünk – mondta. – Ezért is akarunk a legjobbakkal dolgozni, ön is ide tartozik. Nem volt könnyű felépíteni, a legnagyobb titokban mindent. Nehogy a riválisok, vagy netán a SHIELD is lecsapjon a technológiára és arra hivatkozva elvegyék, hogy mindez korábbi terroristákhoz köthető.
Azt a nő nem tudta eldönteni, hogy direkt emelte-e a ki a SHIELD-et, mert tudta, hogy ők is megkeresték a nőt, vagy attól függetlenül.
- Jelenleg majd háromtucat új szabványon dolgozunk és mégegyszer ennyi létező project továbbfejlesztésén. Csak azokat említhetem, amiket már ön is bizonyára hallott, az Örökség 2 vírus jobb, gyorsabb gyógymódnak megtalálása, illetve az ilyen emberek mihamarabbi kiszűrése. Célunk egy újfajta növény nemesítése, amivel reményeink szerint megszüntethetjük az éhezést a világon egyszer és mindenkor. Űrutazásban is dolgozunk, tervünk ismét a Naprendszeren kívülre embereket küldeni, esetleges marsi és holdi kolónia létrehozása, ezúttal végre az idegen fajok segítsége nélkül. Plusz célunk a globális felmelegedést is visszafordítani.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 Empty Re: Az AIMville Corporation központi épülete

Témanyitás by Emily Johanson Szomb. 11 Ápr. 2015, 21:24

Az eddigi meglepetést tovább fokozta, mikor más beszédnyelvet is meghallottam, nem csak láttam a különböző nemzetiségű személyeket. Feltételezem, hogy mind tudnak angolul csupán sokkal könnyebb nekik a maguk csoportjában, illetve közös anyanyelv esetén a saját kultúrájukat ápolva jobb fejlődést elérni. Én is szívesebben beszélek angolul vagy franciául a saját témakörömben. Sokkal közelebbinek érzem.
- Az biztos nem lett volna kellemes, ha megtörténik, hisz nem igen tehetnek arról ami egykoron történt. - osztottam meg gondolatom amolyan félhangosan, inkább csak hangos kivetítésként, mintsem tényleges válaszként.
- Akkor hamar kell majd valami előrehaladást elérni a méhek terén, mert hanem a növényesek lepipálnak. Kihívásnak már megteszi. - amolyan humoros megjegyzésnek szántam, hisz biztos, hogy mind a kettőre ugyan akkora hangsúlyt fektetnek, hisz az emberek szeretnek változatosan étkezni, így nem üti ki egyik a másikat.
- Megszüntetni a globális felmelegedést? Az nem kis feladat, lévén még sok helyen eléggé idegenkednek a zöld technológiáktól. Talán nincsenek rá felkészülve. - fűzöm hozzá a magam gondolatait a témához. Biztos, hogy a világot elmében is fel kell készíteni a változásra, nem csak tárgyi formában.
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 Empty Re: Az AIMville Corporation központi épülete

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 12 Ápr. 2015, 10:14

Résztvevő: Emily Johanson

A beszélgetés közben itt sétált körbe a folyosón Widow és Emily, közben a nő belátott a többi laborba is, azok is hasonlóan fejlettek voltak mint az, amit korábban látott. A legtöbb helyen nem látta a nő, hogy min is dolgoznak, mivel a holoképen kivetítve molekuláris szerkezet volt, amiből semmi sem volt leszűrhető, kitalálható. A nő méhekkel kapcsolatos szavaira a férfi elmosolyodott és lelkesen bólintott.
- Igen, ez a beszéd! – értett egyet.
A zöldenergiával kapcsolatosan a férfi elmosolyodott.
- Erről nagyon sokat még nem beszélhetek, de nem zöld energiával akarjuk mindezt elérni, az túl lassú lenne. Évszázadokig tartana, mire sikerülne bármit is létrehozni. Nem, a legalapvetőbb résznél próbáljuk megközelíteni, hanem annál, hogy mi az, ami nem bír el a megnövekedett széndioxid szinttel és annak megkötésével?
Kérdezte, mintha vizsgáztatná a nőt. Ha Emily kimondja, hogy a növények, akkor a férfi elégedetten csettint az ujjaival.
- Pontosan! – mondta. – A növényzet. Ha többet szeretne majd tudni, akkor válasszon minket. Azt hiszem, hogy lassan a kis túránk végére érünk. Még kikísérem és néhány nap múlva értesítjük majd az eredményekről.
Ha Emily-nek nem volt kifogása ez ellen, akkor felkísérte a főbejárathoz és ott engedte útjára a nőt.

//Ha szeretnéd, akkor még a SHIELD-es ajánlatot is lejátszhatjuk, hogy majd tudj dönteni, hogy hova is menne a karid dolgozni.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 Empty Re: Az AIMville Corporation központi épülete

Témanyitás by Emily Johanson Kedd 14 Ápr. 2015, 13:51

Örültem, hogy ennyire egyetértett velem a férfi a játékos dologban. Legalább talált a közös hang, ami jó jel, vagyis nem néz hülyének a viselkedésem miatt. Habár nehezen tudtam kordában tartani magam ennyi fantasztikus labor és látnivaló között. Még úgy is, hogy nagyját amit láttam nem tudtam hova tenni, hisz olyan területeken dolgoztak az egyes laborokban amihez nem sokat konyítottam. Rengeteget lehet itt tanulni az már biztos.
- A növényzet. - vágtam rá az egyértelmű választ a kérdésre. Sajnos a további gondolataimat ezzel kapcsolatban már nem tudtam megosztani, hisz a férfi közölte azt, amit a legkevésbé szerettem volna hallani. Véget ért a túra.
- Igyekszem mihamarabb dönteni. - feleltem miközben kifelé kísért a férfi. Igazán kár, hogy ilyen rövid túra volt, de hát nem is kívánhatok többet, hisz ez csak egy szelete annak amivel valóban dolgoznak. A kampányrészleg. Ha pedig már ez ilyen fejlett akkor el se tudom képzelni, hogy milyen lehet a valódi laborok felszereltsége.
- Köszönöm a túrát, és hogy számítanak rám. Viszontlátásra. - búcsúztam el végül az úriembertől, hogy haza indulhassak és feldolgozhassam a ma látottakat.


//Szerintem annyira elvarázsolták itt, hogy már meghozta a döntését. Smile //
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 Empty Re: Az AIMville Corporation központi épülete

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 14 Ápr. 2015, 15:51

Résztvevő: Emily Johanson

A Widow még sok sikert kívánt a nőnek a főbejáratnál, amikor elbúcsúztak és utána vissza is ment a főépületbe. Emily könnyedén jutott haza ettől kezdve, tömegközlekedéssel is mehetett, vagy éppen taxival. A kijutás a városállamból könnyebb volt, mint a bejutás, most nem kértek tőle semmilyen személyit, se papírt, csak kiengedték. Mindezek után már valószínűleg el sem ment a SHIELD megbeszélésére sem, ha megtette, akkor az is igencsak jól sikerült. Néhány nappal később egy telefonhívás fogadta az AIM-től, miszerint megkapta az állást a cégnél és akár már másnap is kezdhet, vagy csak egy héttel később, hogy minden iratot eltudjon intézni, ami a munkához kell. Így a nőnek végül is sikerült az első komolyabb helyre bekerülnie, akik vissza is igazolták a jelentkezést és behívták. Ami külön kellemessé tette a dolgot, hogy az AIM-es munkához még egy ingyen lakás is járt a városállamon belül, ha a nő akarta, így még az is elképzelhető volt, hogy újra költözhet is, igaz immáron csak New Yorkon belül.

//Ez esetben köszönöm a játékot. Az előtörinél tűntesd fel a változásokat, írd fel a bónuszokat magadnak, amik azzal járnak, hogy az AIM alkalmazottja lettél. Noha nincs a bónuszok között, de értelemszerűen állampolgárságot is kap Emily.
előnyök:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az AIMville Corporation központi épülete - Page 4 Empty Re: Az AIMville Corporation központi épülete

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.