Főmágustorony (Brooklyn)

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Vipra Phertelmer Hétf. 19 Márc. 2012, 21:07

Mikor megérkeztem a szobámba a szekrényből elövettem egy sonkás csipszet majd leheverettem az ágyra és lassan majszolni keztem. Mikor kiürült a zacskó galacsinná gyurtam és a szemetesbe dobtam. Ezután beálítottam az órámat és behunytam a szemem. Rövid idő alatt elaluttam.
Mikor magamhoz tértem korgott a hasam ezért a szekrényhez léptem és elövettem egy zacskó csipszet. A számon éreztem a sonka ízét ezért valószínünek tartottam, hogy a nappali énem nemrég betolt egy egész zacskóval. Amien soher alak valószínű nem adott senkinek belőle. A változatoság kedvéért egy sajtósra csréltem ki majd leültem az ágyra és kinyitottam a zacskót. A hogy a számhoz emeltem az első falatot észrevettem egy rohampuskát egy coltot és néhány gránátot. A nappalis felem nem szokott ilyesmit előhagyni kivéve ha küldetést kapott. Végigtapogattam a testemet de semijen sérülést nem találtam. Az pedig kizártnak tartottam, hogy sérülés nélkül lezavarjon egy megbízást. Ránéztem az asztalra de nem találtam egyetlen egy papírcetlit sem. Megszagoltam a pisztolyt ahogy a filmekben szokás és nem volt lőporszaga ami azt bizonyította még nem használták ergo küldetésre kell menni.
-Ez remek legalább egy cetlit hagyhatott volna azzal, hogy hé hülye gyerek munka van. Mi vagyok én gondolat olvasó?- Ezért az egyik kezemmel benyúltam a párnám alá és elővettem a vadászkésemet. Gyakran szoktam használni ha fel kell szeletelni az ételt. Bedugtam a ruhám alá majd a fegyvereket otthagyva csipszeszzacskóval a kezemben elindultam információk után kutakodni. Nem tudtam merre menjek ezért egy kosza ötlettől vezérelve a főcsarnokot céloztam meg. Ott megláttam az én derék Tao cimborámat akinek messziről köszöntem majd közel lépve e vállára csaptam majd a kezemet nyújtottam neki.
-Szevasz Tao, hogy vagy kérsz egy kis csipszett? Sajtos.- kicsit morcos az ábrázata rögtön tudom a nappali tudatom a ludas.
-Már megint a nappali műszak húzta ki a gyufát. Láttam elővette a sok fegyvert. nem tudom, hova kellet volna menni de ő ilyen. Tudod ő csak egy ember és csak akkor érzi magát biztonságba ha tele veheti magát stukikkal. Nekkem van erőm neked is de ő csak ember és az a rengeteg menekülés... mindegy ne rágódjunk a múlton éljünk inkább a jelenben. Nem tudod van valami meló mert ha nincs megyek pár csaj ijenkor szokott zuhanyozni.- pár lépést teszek előre majd a fejemhez csapok és szélvészként megpördülök.
-Én barom majd elfelejtettem. Hogy a sebed? Emlékszem mikor találkoztunk azzal az ősz hajú bombázóval elégé odavoltál.- majd újjra az orra alá dugtam a zacskót.
Mikor Tao elmeséli miről van szó a boldogságtól fülig ért a szám.
-Végre megfizethetek azoknak a mocskoknak és kideríthetek valamit a számtalan rejtély közül ami körülöttem lappang. Nem utolsó sorban remek mókának ígérkezik.- ha esetleg Tao kioktatna arról, hogy több fegyelmet szeretne arra is megvan a válaszom.
-Ez nem egészséges amit csinálsz. Több millió élet az túl sok. A z ember vállának ez túl nagy teher. Én csak azzal foglalkozom, hogy megvédjem önmagam és mindenkit aki fontos a számomra. Remélem tudod kiről beszélek.-
Ezzel magamhoz veszem a dögös SHIELD ruhát. A fegyvereket a helyükön hagytam a szemüveggel együtt de a fülest azt magamhoz vettem. Miután kiöltöztünk újból odafordulok Tao felé.
-Megtudnád mondani, hogyan jutunk oda? Mert én nem tudok vezetni. Ha buszozni kell remélem majd ők fizetik a költségeket én ugyanis le vagyok égve.-
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 19 Márc. 2012, 22:07

A kiírt időpontban lent vagyok, és épp a fekete ruhát veszem fel, mikor megjön Félvér.
-Kösz - bólintok, és megkóstolom a chipset, aminek lábszaga van, valahogy a sajtosat sosem szerettem, de mindig meg kell kóstolnom, hogy ez eszembe jusson.
-Semmi gond - válaszolok a mentegetőzésre röviden a másik énje miatt.
-Egy raktárba vagy laborba megyünk, titkos bázis, köze van ahhoz, amitől ilyenné váltál. Valószínűleg már teljesen üres, de azért óvatosak leszünk. Talán találunk valamit, ami segít közelebb jutni a gyógymódhoz, ami újra emberré teheti az agymosottakat.
A felelősség elhárítására csak a szemöldököm rándul.
-A felelősség nem teher. Motiváció - válaszolom röviden, és felteszem a szemüveget. November lévén egyáltalán nem feltűnő, ha egy fekete dzsekit veszek még a SHIELD cuccra, és sálat meg sapkát húzok. Ez utóbbi kettő a szemüveggel együtt már eléggé eltakarja az arcomat, hogy ne ismerjenek fel egyből, ha épp nem engem vizslatnak.
-A tömegközlekedés túl rizikós, taxival megyünk, én hátra ülök, te bemondód a címet, egy sarokkal arrébb lévőt, mint ahova megyünk, nehogy később lekövethessenek. Onnan gyalog megyünk, kerüljük a feltűnést. Hogy hogyan jutunk be, azt majd ott kitaláljuk. Nagyjából ennyit találtam ki eddig.
Felveszem a táskámat is, amiben a holmim van.
-Hívok taxit, te addig öltözz be.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Tyranis Kedd 20 Márc. 2012, 10:54

2046. november 16. 17:25; péntek kora este – Főmágustorony, Brooklyn
Résztvevő: Zyro Tao és Félvér

Zyro kihívta a taxit, valószínűleg nem pont az épület elé, mert az egyrészt mágiával is le van védve, így az illetéktelenek nem is látják az épületet, meg gyanús is lenne. Félvérnek is van elég ideje ahhoz, hogy beöltözzön és mind a két fiatal férfi ki tudott menni az utcára is, a sarokig, hogy ott várja be a taxit. Az úgy a kihívástól számítva 10 percen belül meg is érkezett. Egy mezei taxi volt, annak ellenére, hogy a városban már igen népszerűek voltak a repülő autók ez egy egyszerű régimódi sárga New Yorki taxi. Amint a két fiatal beszállt már el is indult. Az utak nem voltak zsúfoltak, így minden nehézség nélkül tudtak haladni. A taxis egy arab férfi volt, aki nem is beszélte igazán jól az angolt. És csak egy-két teljesen átlagos kérdéssel „zaklatta” a párost. Ha nem válaszoltak, akkor a férfi is hagyja az egész dolgot és nem erőlteti ezt. Végül megérkeztek a raktárakhoz.


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Tyranis Pént. 27 Ápr. 2012, 12:29

2046. november 16. 19:30; péntek este – Főmágustorony, Brooklyn
Résztvevő: Zyro Tao és Adrien Landon Butler (Félvér)

Ezúttal egy repülő autó jött taxiként, így a város szépségében is gyönyörködhetett a két fiatal, majd a megbeszélt helyen letette őket a taxi, a fizetés után pedig távozott. Mivel mind a ketten idetartozóak voltak, a két fiú könnyedén, minden gond nélkül be tudott menni a mágikusan lefedett területre. Odabent kellemes illatok lengték be a főcsarnokot, ahova beértek, valaki főzött és ráadásul igen ínycsiklandozó illatok voltak ezek. A hatalmas asztal, ami a csarnok jelentős részét elfoglalta mostanra le volt szedve, de a helység nem volt üres. Az asztal másik végénél két szőke alak ült, Miller és Rogers beszélgettek valamiről a vacsorájuk felett. Hogy miről azt nem sikerült kivenni, mert ahogyan a két fiatal belépett el is hallgattak. Mind a ketten felnéztek, majd végül Miller szólalt meg.
- Sikerült valamire jutniuk? – kérdezte.


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Vipra Phertelmer Pént. 27 Ápr. 2012, 19:07

Tao most sem felejtette el kifejteni milyen ostoba is vagyok csakazért mert nekem nem jutott eszembe a taxi. Azonban nem mindenapi, hogy egy titkos létesítmény melől kérjenek taxit. Ezzel nem foglakoztam sokkal fontosabb dolgok kötötték le az agyamat de azért nem hagytam megtorlás nélkül.
-Lehet neked vannak jó ötleteid és kütyüid de nekem itt van ez- ezzel előkaptam a pirinyó gyümölcs szeletelőmet.
-Lehet, hogy nem tud adatok letölteni vagy taxit hívni de tökéletes szeletekre tudom vágni az olyan embereket akik okosabbnak hiszik magukat.- ezután széles mosoly jelent meg az arcomon majd hangos kezdek nevetni. Ha esetleg nem értette volna poént megnyugtatom.
-Tudod jól hogy csak vicelek. soha nem bántanék egy ekorra híreséget mint te- de azt már nem tedtem hozzá, hogy már már családtagként tekintek rá. Mikor megjelenik a taxi gyorsan elrejtem a sövénnyesőmet és szokásommal elentéttel nem szolok egy szót sem. Mikor visszaérkezzünk a bázisra valami inycsiklandozó ilatot érzek ezért még átöltözés elött leelenörizük honan jönn. A nagyfönököket találjuk egy nagyasztalnál. Megkérdezik tölünk jutottunk-e valamire. Én rövide és tömören válaszolk.
-Találtunk eggyet smást de minnél elöbb szükségem van egy telepatára és valakire aki megtud találni egy személyt. És szolna a veszélyterembe, hogy valaki izitsa be nekem a gépet valamít muszáj öszezuznom.- ezzel eltávozok az asztaltól egy csepet sem törödve a véleményükkel.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 28 Ápr. 2012, 19:04

-Azért nem árt, ha azt is ésszel használod - jegyzem meg, és míg Adrien nevet, az én arcomon csak egy erőltetett mosoly jelenik meg, inkább azért, hogy ő ne érezze magát kínosan a vicc miatt.
A taxiút után még egy kis séta is vár ránk, aztán Jonathan és Steve vár minket, vagy legalábbis épp itt vannak. Adrien beszámolójából nem sok minden derül ki, úgyhogy aíg ő elmegy ütlegelni, addig beszámolok arról, mit találtunk.
-Mindenekelőtt van egy szemtanúnk. A raktártelep biztonsági főnöke beengedett minket, valószínűleg elkötelezett az ügyünk iránt, és ha beszélne, a saját munkáját és életét kockáztatná. De attól még kockázat.
Leülök az asztalhoz, és és leteszem a táskát meg a sálat, sapkát, kabátot magamról.
-Egy földalatti labort találtunk, mesterséges intelligencia védte, de valaki járt ott előttünk. Tönkre tette a gépek kezelőfelületét, és az adatbázis bizonyos részeit magával vitte, de a sikerült a keresőrendszert bekapcsolni. Megtaláltuk Félvér, azaz Adrien kísérletének dokumentációját. Tizenöt kísérletet végeztek, közös apából kreáltak 15 embert, ezek a V jelzés kapták, és a 13. alany volt ő. A 15. pedig az, aki képes olyan vírust termelni, ami mutánst emberré és embert mutánssá változtat. Ő Adriennel együtt szökött meg, és most nem tudjuk, hol lehet. Ha ő megvan, megállíthatjuk a vírust. Arra gondoltunk, talán Hannah vagy Rachel találhatnak elzárt emlékeket Adrien tudatában, amik segíthetnek.
Előveszem a telefonomat, és az asztalra teszem.
-Letöltöttem az összes kísérlet dokumentációját, és a biológiai apa profilját. Nem néztem még át mindet, úgyhogy többet is megtudhatunk még belőle.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Tyranis Szomb. 28 Ápr. 2012, 19:43

2046. november 16. 19:35; péntek este – Főmágustorony, Brooklyn
Résztvevő: Zyro Tao és Adrien Landon Butler (Félvér)

A két férfi nem akadályozta meg Adrient a távozásban, majd miután lement az edzőterembe, vagy akár a veszélyterembe a fiú Zyro-ra figyeltek. Mind a ketten figyelmesen hallgatták végig, hogy mit is mondott Zyro, míg végül a telefont Kap vette el az asztalról és kötötte rá egy kicsi kivetítőre, amivel egyből megjelent a holografikus kijelző.
- Akkor nem tévedett a füles, hogy valóban az AIM keze volt a dologban – mondta Rogers.
Az adatokat gyorsan átpörgették és mind a két férfi a homlokát ráncolta, amikor meglátták, hogy a V15-ös alany, egy skrull, vagyis félig.
- Tudtuk, hogy Loki dolgozott skrullokkal – mondta Miller. – Egészen pontosan a legtöbb AIM technológia az asgardi mágia és skrull technológia vegyítése, némi emberivel. Az AIM ideje előtt 1-2 évvel voltak is skrullok a Földön, sokan, Attilan-t keresték a kree-kkel együtt, de Tibetben csak romokat találtak… lehet, hogy akkor szereztek alanyt a kísérlethez.
Tovább pörgették és olvasták azt, amit Zyro lementett, a végén pedig feltűnt a szimbólum, amit nem ismert fel Zyro sem, a két szuperkatona úgy nézte a szimbólumot, mintha szellemet láttak volna.
- A Hydra?! – kérdezték teljesen hitetlenkedve egyszerre.


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Vipra Phertelmer Hétf. 30 Ápr. 2012, 11:20

A két nagyfőnök nem mondott semmit ezért egy percet sem pazaroltam az amúgy is kevés időmből. Egyből a szimulációs szoba felé vettem az irányt. Szükségem volt valamire amivel ki tudom ereszteni a gőzt. Sajnálatomra senki nem volt ott, hogy segítsen ezért magam állítottam be a ketyerét. Amikor sikerült a müvelet megnyomtam az inditó gombott és beléptem a terembe. Pillanatok alatt egy kocsmában találtam magam. Cigaretta és sör szag járta be az egész helyet. Minden asztalnál nagydarabb tetovált motorosok ültek. Semmi kedvem nem volt gondolkodni, hogyan kezdjem el a mókát ezért csak nemmes egyszerüséggel odaléptem az egy motoroshoz és egy mozdulattal eltörtem a hátán a mellette lévő széket. Erre mindenki fölpatant és dühötten elindult felém. Meg sem probáltam kitérni csak előkaptam a még mindig nálam lévő gyümölcshámozomat és vártam a jómadarakat. Elsőnek egy nagydarab szakálas ért hozzám törött sörösüvegel a kezében. Amint a közelembe lépett kirugtam a sörösüveget a kezébel az pedig lecsapta a gyengén világitó neonlámpát. A törött lámpából szikrák hulottak minden felé de ez egy cseppet sem zavart egy pilanat alat elkaptam a motoros üressé vált csukloját és egy mozdulat eltörtem míg a másikkal olyan ütést mértem az állára amitől a kocsma másik felébe repült. A következő pillanatban 4 nehézfiú vetette rám magát és tepert le a földre. Én azonban egy üvöltés kiséretében leráztam magamról a nagydarab fickókat mintha csak az esőcsepeket ráztam volna le magamról. A bennem megbujó feszültség egyre jobban kiütött rajtam amint a testvéreimre gondoltam. Ezen erőt kaptam és megfogtam az egyik üvöltöző motoros lábbát majd buzogányként agyoncsaptam vele a másik hármat. Amikor már egyikük nyüszögését sem halottam elhajítottam a már használhatattlaná vált fickót. Ekkor egy furcsa csapást éreztem a htámban. Megfordultam és azt látam, hogy a kocsmáros egy sörétes puskával tüzelt rám. A mérgem még mindig nem csitult ezért fölkaptam az egyik asztal majd frizbiként elhajítottam a kocsmáros felé. Abban a pilanatban tíz ujabb motoros jött be valamelyik kezében egy kés vagy egy pisztoly volt. Üvöltve elindultam feléjük egy szaltó rohammal kikerülve igy a felém száló golyokat. Mikor meléjük értem az első két embet a levegöben kiiktattam mielött az egyik öszeeset volna elkaptam a csuklóját és lelöttem még négyet. A további négyet szintén gond nélkül lerendeztem majd siri csönd telepedett le a kocsmára. Úgy gondoltam inditok egy másik programot és elindultam kifelé mikor egy hatalmas robanás kiröpitett a kocsmából. A ruha leszakadt a bal válamról és patakokban folyt a vér. Mikor feltápászkottam egy férfi áltt kb száz méterre tőlem egy rakétavetővel a hátán.
(Fokozatosan egyre erösebb fegyverekkel jönnek ellenem)
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 30 Ápr. 2012, 13:37

Bólintok csak a megállapításra a skrullokkal kapcsolatban. Arra az ötletre, hogy egy telepata dolgozzon Adriennel, hogy megtaláljuk V15-öt, nem mondanak semmit, de találnak valami mást, amiből láthatóan többet értenek, mint amit mi felfogtunk, amikor először megláttuk. A koponya polipkarokkal, nekem nem ismerős, de ők pontosan tudják, hogy mi ez, az arcukon lévő meglepettség és ijedtség a legkevésbé sem jelent jót.
-Hydra? Ezt jelentené a jel? Mire utal? - Kérdem értetlenül, és közben újra felállok az asztaltól. Szerzek egy tányért, és megnézem, miből árad ez a kellemes illat, az akció miatt is megéheztem, de amúgy sem ettem már régóta. Szedek magamnak egy kis kaját, nem túl sokat, nem akarom, hogy megülje a gyomromat az esti edzés előtt, de kell egy kis szénhidrát, hogy legyen mit elégetni, utána majd jöhet a fehérje, hogy legyen mit beépíteni.
-Mellesleg javaslom, hogy Adrient ne nagyon küldjétek még egyszer olyan akcióra, amihez ilyen sok köze van, elvesztette a fejét és kis híján nagy gondot okozott a dühkitörésével, amikor megtudta, mit tettek vele és a "testvéreivel". Nagyon meg akarja találni V15-öt, és azt hiszem, éles helyzetben veszélybe sodorhatná magát és másokat is a... Tettrekészségével.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Tyranis Hétf. 30 Ápr. 2012, 15:05

2046. november 16. 19:40; péntek este – Főmágustorony, Brooklyn
Résztvevő: Zyro Tao és Adrien Landon Butler (Félvér)

Adrien továbbra is a veszélyteremben edz. (nyugodtan írhatsz magadnak, nem szorul mesélésre)

Mivel először a két férfi igencsak meglepődött azon, amit talált Adrien és Zyro, így nem is tudtak válaszolni a feltett kérdések után válaszolt Rogers.
- A telepata nem jó megoldás – mondta. – Nem tudni, hogy kit kell keresni… még a Cerebro-val sem vezetne ez eredményre. Így megtalálni valakit lehetetlenség.
Itt nézett Miller-re, hogy ő válaszoljon a másik kérdésre.
- A HYDRA-ról Steve többet tudna mesélni, mert a történetük a 2. világháborúig nyúlik vissza. Egy titkos szervezet, amit fejek vezetnek – mutatott a polip csápjaira. – Misztikus és technológiai ügyekben voltak érintettek. Miattuk hozták létre Steve-t is, mint Amerika Kapitány. A társaság a háttérből manipulálja a történéseket és mindenhova beférkőztek. Azt tudjuk, hogy régen Matsumoto is a tagja volt, az egyik fej, mielőtt a szüleitekkel a Csatabolygóra nem került. Loki is érdekelt benne, ezek szerint valószínű, hogy az AIM-et támogatta a Hydra korábban. Egy bázisukat ismerjük, észak-németországban. Lehet, hogy kicsivel később arra is érdemes lenne körbenézni, de az nem kétfős behatolás.
A következő kérdésen elgondolkodott, de arra Kap felelt.
- Félvér az egész életét egy laborban töltötte, még annyi szociális ismerete sincs, mint neked fiam – mondta. – Ennyi erővel titeket sem lehetne kiküldeni sehova, segíts neki beilleszkedni és magyarázd el, hogy miként kell egy csapatban viselkedni, nem hiába lettél te a vezetője a társaidnak.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 01 Május 2012, 21:52

A válaszokra és a magyarázatra figyelek, miközben enni kezdek, közben a HYDRA jelét nézem, a csápokat, amik a HYDRA vezetőit jelképezik. Valószínűleg mind szuper bűnözők, és nem egy közülük olyan jó, hogy sosem derült fény a kilétére. Ezek szerint nagy falat, de ugyanakkor ha valaki, akkor ők még mindig talpon lehetnek Magneto uralmának ellenére. Ez pedig azt jelenti, hogy információkat is szerezhetünk tőlük, elvégre nekik sem lehet céljuk a jelenlegi a helyzet, a status quo nem épp az ő javukra borult fel.
Végül Adrienről is szó esik, valóban kissé elhamarkodott döntés talán, hogy ne jöjjön, sokkal jobb ötlet integrálni valakit a társadalomba, mint kizárni, mert nem illik bele elsőre. Lenyelem a falatot, és aztán válaszolok.
-Igazad van, Steve, igyekszem majd segíteni neki. Ami pedig Németországot illeti, én kész lennék egy ilyen akcióra, ha szükség van rám, csak szóljatok. Adrienhez hasonlóan én is meg akarom találni a húgomat, de úgy tűnik, esetemben valószínűbb, hogy ő fog felkeresni, ha elérkezettnek látja az időt. Addig viszont úgy érzem, hasznos munkát végezhetnék ebben az ügyben.
Az utolsó pár falatot is belapátolom, és valami innivaló után nézek az asztalon.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Vipra Phertelmer Szer. 02 Május 2012, 13:23

Ahogy sikerült föltápászkodnom észrevettem tőlem harminc méterre a nagydarabb fickót kezében egy rakéta vetővel. A karomról leszakadt teljesen a ruha kissé vérzett és nem eléggé fájt. A jó kezembe szorítottam a gyümölcshámozómat és üvöltve elindultam a rakétás ürge felé. Sajnálatára mielött újra tárazhatta volna fegyverét elötte teremtem majd egy mozdulattal föletszettem a hasát fügöleges irányba majd pördültem eggyet és elvágtam a nyakát. Ahogy lihegve áltam a virtuális holtest feledt hangosan kimontam amire éppen godoltam.
-Nem adhatom fel nem tehetem.- azonban ami ezután történt velem teljesen meglepett ugyanezeket a szavakat halottam pár másodpercel késöbb de más ember hangján. Utána mégegyszer és mégegyszer szoval összesen háromszor halottam ugyanazt a mondatott más más hangon. Zavartan néztem körbe de nem láttam semmit. abban maradtam, hogy csak az idegeség és s vérveszteség játszadozott velem ezért elindultam kifelé hátha jutottak már valamire. Nagyon reméltem, hogy találtak egy telepatát aki ki tudja találni mi történt szabadulásom napján és találkoztam-e a hugommal. Mikor kiértem a veszélyteremből egyből egy fürdöszoba felé vettem az utat hogy felfrisüljek. Ha megvolt magamra kapok valami ruhát és úgy megyek vissza Tao-ékhoz. Ha odaérek kérek egy hangrögzitő készüléket, hogy így hagyjak üzenetet a napali énemnek.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Tyranis Szer. 02 Május 2012, 16:37

2046. november 16. 19:45; péntek este – Főmágustorony, Brooklyn
Résztvevő: Zyro Tao és Adrien Landon Butler (Félvér)

Rogers és Miller is bólintott Zyro szavaira, majd újra Steve szólalt meg.
- Meghatározzuk a pontos helyét a bázisuknak, amennyire lehet és ha megvan odamentek. De azt nem lehet ennyire könnyedén venni, mint a mostani kis AIM raktárt. Meg mernék esküdni rá, hogy már megtalálták ők is a módját annak, hogy kiküszöböljék a vírust. Ha nem máshogy, fekete mágiával és okkultizmussal. Az egész hely annak a fellegvára. Most menj pihenni nyugodtan, ami pedig a húgodat illeti… úgy tudom, hogy anyádék már keresik.
Mikor megérkezik Adrien is, kapott egy hangrögzítőt, amire megtudta hagyni az üzenetét, amit akart. A két férfi végül elnézést kért a fiataloktól és visszavonultak ők is a szobáikba magára hagyva a két fiatalt.

Vége.

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 00120

Akkor a mesélésnek egy kis időre vége, egymással nyugodtan játszhattok, amint a nagy kalandnak vége 2-3 kör múlva, kezdem majd a kövi kalandot és akkor mentek Németországba.
Köszi a játékot!

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 02 Május 2012, 20:33

Bólintok Steve szavaira.
-Köszönöm, hogy szóltál - válaszolok még neki, aztán befejezem a vacsorát, épp, mikor Adrien megérkezik.
-Jól dolgoztál ma. Sajnálom, ha esetleg rideg voltam veled, azt hiszem, ez Tyranis hatása. Jonathan és Steve keményen dolgoznak, hogy megtaláljanak egy terrorszervezetet, a HYDRA nevű csoportot, ők pénzelték az AIM-et, és talán tudnak valamit a húgodról. Ha megvan, elkapjuk őket, és egy lépéssel közelebb kerülünk a válaszokhoz, amiket keresünk.
Felállok az asztaltól, és a tányért a mosogatóban teszem a poharammal együtt.
-Addig viszont pihenj, és készülődj. Ha érdekel, később megpróbállak majd megtanítani valamire, amit anyám tanított, ő pedig az apámtól tanulta. Anyám szerint az apám mindig ezt használta, mikor zaklatott volt, úgy érezte, ellentét dúl benne, mintha két énje próbálna dűlőre jutni. Megnyugtat és segít eggyé tenni a két ént. Ő úgy nevezte, meditáció. Talán neked is segítene - mondom neki nyugodt mosollyal az arcomon, és kezemet a vállára teszem.
-Most megyek... Egyél te is valamit, megdolgoztunk érte.
Ezzel elsétálok a szobám felé, ahol lepakolok, átöltözöm, és elmegyek az esti edzésre. Azon gondolkodom, vajon tényleg ekkora hatást tett-e rám Tyranis, és vajon mi történik, ha Jonathan és Steve nem lépnek közbe? Dühös vagyok, és ez még több erőt ad az edzéshez. Nem az dühít, hogy Tyranis befolyásolni tudott, hanem az, hogy ha ilyen könnyen ment, akkor talán mindig is megvolt bennem ez az oldal. Elvégre testvérek vagyunk, nem igaz?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Vipra Phertelmer Csüt. 03 Május 2012, 11:09

Mikor megérkeztem a többiekhez éppen befejezték a megbeszélést és Tao elmesélte nagy vonalakban mire is jutottak. Egy Hydra nevű szervet pénzelte az AIM-et és ha megtaláljuk őket egy lépésel közelebb lehetünk a húgomhoz. Aztán bocsánatot kért tőlem pedig nem volt rá semmi oka.
-Nincs okod bocsánatot kérni nekem nincsenek saját érzéseim csak egy fegyver vagyok. Egy igazi frankestein szörnyeteg csak modernebb kivitelben. De azért ha már itt vagyunk elnézést ha túl szeles lennék de ilyen a természetem de neked hála tudom már van nevem.-
Majd fölajánlott egy különleges technika élsajátításának a lehetőségét majd elküldött enni és pihenni.
-Hát mindent ki kell egyszer próbálni. Na viszlát.- ezzel leültem az asztalhoz de nem enni hanem, hogy a nemrég kapott hangrögzítőre rámondjam az eddig megtudott információkat.
-Üdv jó pár dolgot tudtam meg de most rövid leszek. A nevem Adrien a tied Landon családnevünk Butler. Az alattunk lévő összes kísérleti alany halott. Rajtunk kívül egy él V15 a húgunk. Onnan szökött meg és akkor amikor mi de sajnos nem igazán emlékszem arra az időre. egy Hydra nevű szervet nyomába eredünk hátha jutunk valamire-ezzel kikapcsoltam a rögzítőt és elindultam Tao után. Túlságosan rövid ideig vagyok tudatomnál, hogy pihenéssel töltsem. És mivel mindenki küldetésen van itt főleg a lányokra gondoltam úgy döntöttem megnézem Tao mit ügyködik. A kezem már nem vérzik de eléggé fáj ha meg akarom mozdítani. A kés még mindig nálam van.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Tyranis Hétf. 03 Jún. 2013, 19:35

2046. december 17. hétfő – Főmágustorony, Brooklyn
Résztvevők: Vera Slyen, John Price és Nera-Xor

- Alakváltás? – nézett zavartan a félkree. – Nem! A kree-k kékbőrűek, és ha zavarban vagyok és elvesztem az irányítást az érzelmeim között bekékülök és a hajam is vörös lesz… de ez nem alakváltás. Közel sem. Energiamanipulátor vagyok, repülés, energialövések energia elnyelése és ehhez hasonlók.
A repülő közben már le is landolt a megfelelő helyen és a légi utaskísérő nő már ki is nyitotta az ajtót és leengedte a lépcsőt, hogy a társaság kiszállhasson a gépből. Odalent a médiából közismert Astrid, azaz Valkűr, asgardi harcosnő, a Bosszú Angyalainak tagja.
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Val
Amint mindenki leért a gépről szólalt meg a nő.
- Végre, hogy ideért a repülő gépezet veletek – mondta erős északi akcentussal. – Fáradjatok beljebb, hamarosan mindent megtudtok.

//A kaland bevezetése véget ért, a folytatás ezen a kalandon lesz, így tessék jelentkezni.//

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Quentine Constantine Pént. 20 Márc. 2015, 20:16

A pakolás kicsit lassan megy, eléggé elengedtem magam az elmúlt pár napban, és az igazat megvallva kész szerencse, hogy itt nincsenek cselédeim, mert nem akarnám, hogy bárki is lássa, hogy néz ki egy hely, ha én tartom „rendben”. Azért végül sikerül mindent begyömöszölnöm a bőröndömbe, és elindulok végre a térkapus terembe. Nem a kedvenc megoldásom a térkapus utazás, de vannak helyek, ahová csak így tudunk eljutni, és legalább nem leszek rosszul tőle vagy ilyesmi.
Lorna után lépek át a kapun, és hozom a cuccomat is magammal, azt hiszem, a Főmágustoronyból már egyből haza kell mennem majd, hacsak nem derül ki valami olyan dolog a beszélgetés alatt, ami azonnali intézkedést kívánna. De azért ne tápláljunk túl nagy reményeket, ez végeredményben mégiscsak egy sima konferenciahívás lesz három birodalom vezetői között. Mikor döntötte el a világ sorsát egy konferenciahívás?
A kapu másik oldalán megérkezve körülnézek, van-e itt valaki, de persze elég ostoba elvárás, hogy állandóan figyeljék ezt a szobát, senki nem tudta, hogy jövünk, nincs fogadóbizottság.
-Itthon van vajon valaki? – Kérdem Lornát, bár ő sem valószínű, hogy többet tud nálam, hacsak nem szólt előre ide, amíg én pakolásztam.
Óvatosan ugyan, de kiterjesztem a tudatomat, hogy érzékeljem a toronyban lévő személyek gondolatait, hátha belebotlok valakibe. Nem vagyok annyira bátor, mert nem tudom, kire számítsak, és még az is lehet, hogy valaki épp veszélyes alakokat lát vendégül vagy tart fogva, akiknek az elméjébe nem szívesen bonyolodnék bele. Inkább csak egy sima „letapogatást” végzek, hogy ne érhessen meglepetés.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 21 Márc. 2015, 08:38

//Előzmény: Kastély//

2048. március 2. hétfő – Főmágustorony, Brooklyn
Résztvevő: Rachel Wilcox és Lorna Howlett

A megérkezés után valóban üres szoba fogadta a két lányt, bár ez nem volt meglepő. A torony hatalmas volt, de csak roppant kevesen laktak itt, azóta főleg, hogy Zack is átköltözött Tianba, hogy azt a helyet vezesse főmágusként. Így most itt csak a „gyerekek” maradtak, akik Racheléknél idősebbek voltak és a jelenlegi X-ment alkották. Ide erre a helyre továbbra is csak az jöhetett, akit beengedett korábban Zack, így még Bard sem tudná az embereit áthozni ide, ettől kezdve pedig nem kellett tartani attól, hogy ellenség jönne be, így az őrség is felesleges volt.
- Fogalmam sincs – válaszolt Lorna a kérdésre. – Nem érzem senkinek sem az illatát a közelben.
Rachel próbálta a képességét használni, de mint itt általában senkit sem észlelt csak Hannah mentális védelmét, a toronyban minden telepátia blokkolva volt Rachel mentora által, mindenki elméjét védte, hogy ne nézhessenek bele egymás fejébe. Ez egy menedék volt, ahova mindenki eljöhetett, aki akart és nem kellett félnie más elmék behatásától. Ő pedig a megszokott körlete irányában volt.
- Akkor mehetünk a kommunikációs terem felé? – kérdezte Lorna.
Ha Rachel benne van, akkor két-három perces séta után, ami alatt senkivel sem találkoztak a két lány megérkezik abba a szobába, ahova tartottak.
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 550_realsize


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Quentine Constantine Szer. 25 Márc. 2015, 20:52

Bólintok Lorna szavaira.
-Hannah védelme még ép, úgyhogy nagy baj biztos nincs, mentális támadás nem érhette a helyet, más jellegű pedig feltűnt volna gondolom. Na menjünk!
Ezután követem Lornát, hogy eljussunk a kommunikációs terembe. Rég jártam már itt, és hatalmas ez a hely, nem mondom, hogy eltévednék, de már nem ismerem úgy ki magamat, mint régebben. Pár percbe beletelik a séta, közben nem futunk össze senkivel, ami nem tudom, hogy jót vagy rosszat jelent-e, de mivel most amúgy sem kellene túl sok embernek itt lennie, nem meglepő, ha nem botlunk beléjük.
Végül elérünk a kommunikációs teremig, amit szintén üresen találunk. Kiválasztok egy szimpatikus helyet, és leülök az egyik gép elé.
-Oké, tehát akkor először arról kérdezzük őket, hogy kiderítettek-e valamit, miért van ilyen közel a két világ, és hogyan lehetne visszafordítani a folyamatot. Aztán meg a Vénekre térünk rá, és remélhetőleg a válaszaikból már tudunk valami érdemleges beszélgetést folytatni. Huh, kicsit izgulok, remélem nem lesznek nagyon hivatalosak, vagy ilyesmi. Gyakoroltam már sokat az ilyesmit, de mindig feszélyezve érzem magam, és előbb vagy utóbb belegabalyodok a mondandómba.
Közben belépek a gépbe, és elkezdem beállítani a hívást.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 26 Márc. 2015, 10:50

2048. március 2. hétfő – Főmágustorony, Brooklyn
Résztvevő: Rachel Wilcox és Lorna Howlett

Lorna megrázta a fejét.
- Más jellegű meg nem érheti – mondta. – A legutolsó emlékem szerint, aki nincs meghívva ide, vagy nem kívánatos személy az csak egy üres telket lát a torony helyén. Így azt hiszem, hogy ez a hely a legvédettebb terült a világon.
Ezt értette úgyis, hogy annak ellenére is, hogy Sinister elfoglalta teljes New York államot és a várost is valamilyen oknál fogva. A terembe való megérkezés után Lorna bólintott morogva az összefoglalásra. A hívás beállítás egyszerű volt, nem kellett manuálisan megtenni, hanem egyszerűen szóban is lehetett utasítani a gépet. Mivel alapból az AIM Felső tanácsot nem lehetett hívni, így mindenképpen egy konzulátust, vagy ehhez hasonlót kellett hívni, amit sikerült is. Alig fél perccel később egy alacsonyabb rangú hivatalnok volt, aki odaát Barbudán fogadta a hívást.
- Üdvözlöm, a Barbudai közigazgatási hivatalt hívta, miben lehetünk a szolgálatára? – érdeklődött a fiatalos férfihang.
Természetesen holografikus kép is társult a hanghoz, egy öltönyös, valóban fiatal, rövid barna hajú, barna szemű, átlagos arcú fiatal férfi, valószínűleg csak gyakornok volt az, aki fogadta Rachel hívását.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Quentine Constantine Hétf. 06 Ápr. 2015, 14:10

A hívás kezdeményezése után rendezem a gondolataimat, és várom, hogy megtörténjen a kapcsolás. Figyelek rá, hogynyugodt legyek, és magamra öltöm hivatalos stílusomat. Közben folyamatosan figyelem Lornát, hogy ha mondandója van, akkor hagyom őt is beszélni, és nem vágok bele a szövegébe. Amikor végül megjelenik a holografikus kép, megvárom, míg felteszi a kérdését a fiatal férfi.
-Üdvözlöm, fiatalember! A nevem Rachel Wilcox, Vadföld királyának menyasszonya, és leendő királynéja vagyok, valamint velem van Lorna Howlett, a negatív zóna királynéja. Szeretnénk az AIM felső tanácsával kapcsolatba lépni egy holohívás keretében.
Ezzel el is mondtam mindent, ami egy ilyen fiatal srácot sokkolhat. nem elég, hogy a felső tanáccsal való kapcsolatlétesítés valószínűleg baromi körülményes, és nem is csinált még ilyet soha, de ráadásul rögtön még királyné miatt kell ezt csinálni. Gondolom a következő percben megpróbálja leellenőrizni, hogy valóban azok vagyunk-e, akiknek mondjuk magunkat, de ha meglátják, hogy honnan érkezik a hívás, nem sok kétségük volt maradni. Nagy a kísértés, hogy Lorna felé forduljak, de inkább tartom a szemkontaktust a fickóval, hogy lássa a magabiztosságomat. Nyugodt arccal figyelem, és ha bármiféle azonosításra alkalmas kérdést tesz fel, válaszolok neki, hogy hamar túl legyünk a formaságokon.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 06 Ápr. 2015, 14:44

2048. március 2. hétfő – Főmágustorony, Brooklyn
Résztvevő: Rachel Wilcox és Lorna Howlett

Rachel minden tippje bejött, amit gondolt. A fiatal férfi roppant zavarba jött attól, hogy mit is mondott neki a lány. Az ellenőrzés alig öt másodpercig tartott csupán, a mostani technológiával ilyesmi lekérése gyerekjáték volt. A következő perc azonban tényleg azzal telt el, hogy a fickó próbálta magát összeszedni és kaparni. Nem csak azért, mert az volt a két lány, aki, hanem azért is, mert néhány éve még Bosszú angyalok is voltak aktív tagként.
- Szólok a feletteseimnek – nyögte ki nagy nehezen.
Láthatóan fogalma sem volt arról, hogy mit is kellene ilyen esetben tennie. Ez a várakozás legalább két-három perces volt, a vége felé Lorna már hangosan morgott és az ujja begyeivel dobolt az asztalon. Végül nem is a fiatal férfi arca bukkant fel a holoképen, hanem egy sárga, AIM páncélos alak.
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 J5cxg5
- Elnézésüket kérem a várakoztatásért hölgyeim – mondta tényleg bocsánatkérően. – Már gondoskodtam arról, hogy többé mindez ne fordulhasson elő. Jonathan Osterman vagyok.
Mutatkozott be a férfi, Lorna karmai kipattantak a helyükről és felmordult. Rachel is felismerhette a nevet, ez nem volt más, mint a Bukás előtt hírhedt AIM vezér, Ghost nagyúr maga.
- Miben lehetek a segítségükre, hogy ilyen sürgősen hívást intéztek a Felsőtanács egyik tagjához? – kérdezte.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Quentine Constantine Csüt. 09 Ápr. 2015, 19:35

Igyekszem nem nehezíteni a srác amúgy is kellemetlen helyzetét, és készségesen várakozom, amíg kigondolja, hogy mi is a következő lépés. Amíg eltűnik a képernyőről, még egyszer végiggondolom a mondandónkat, és megpróbálok nyugodt arcot felvenni. Ez végül olyan jól sikerül, hogy mikor meghallom a Jonathan Osterman nevet, beletelik néhány másodpercbe, mire kiül arcomra az iránta érzett utálat. Lorna reakciója ezzel szemben vadállati, éppen úgy, ahogy elvárható tőle. Szerencsére semmiféle fenyegetést nem jelentünk egymásra a holoprojektoron keresztül, de Osterman minden bizonnyal húzott egy strigulát a „Miért nem kéne nekik segítenem” oszlopba.
-Khm, üdvözlöm, üdvözöljük, Mr Osterman. Köszönjük, hogy időt szakított ránk. Azért kerestük meg az AIM felsőtanácsát, mert konzultálni szeretnénk. A téma természetesen a Rákuniverzum, a világ, ami túl közel került a miénkhez. Egyre több veszélyt jelent a Föld számára, és már nem csak elméleti szinten, konkrétan emberéleteket követelt az onnan idejutó szörnyeteg invázió, az életenergiát felemésztő Vének hada. Mint tudhatja, nem csak saját birodalmaink épségét tartjuk szem előtt. Mint a Bosszú Angyalainak örökös tagjai, az egész világunk biztonságát védjük. Ezért kérem a Felsőtanácsot, hogy segítsenek nekünk, osszák meg velünk a másik világról szerzett ismereteiket, hogy azok segítségével együtt megállíthassuk a támadásokat. Úgy tudjuk, önök sok kutatást végeznek más világokkal, dimenziókkal, alternatív realitásokkal kapcsolatban, én magam részese is voltam egy ilyen kísérletnek. Szívesen hallanánk tehát a kutatási eredményeiket az ügyben, hogy miért és hogyan került ilyen közel hozzánk a másik világ. Valamint értelemszerűen arra keresünk megoldást, hogyan lehetne ismét eltávolítani a Föld közeléből. Hajlandó velünk megbeszélni az ügyet, Mr Osterman?
Nem kis erőfeszítésembe kerül, hogy egyetlen negatív jelzőt se használjak, ne említsem, hogy elraboltak, és egy zombikkal fertőzött szigetre vittek, valamint általánosságban ne hozzam fel az AIM múltját. Ezt a fickót kaptuk, és örülhetünk neki, hogy legalább valakit kaptunk. Lornára sandítok, és próbálom neki jelezni tekintetemmel, hogy ő is próbálja meg visszafogni magát. Ahogy ismerem, simán elkezd nekiesni a fickónak, ha az csak egy rossz szót is szól.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 10 Ápr. 2015, 09:08

2048. március 2. hétfő – Főmágustorony, Brooklyn
Résztvevő: Rachel Wilcox és Lorna Howlett

Ghost figyelmesen hallgatta végig, hogy Rachel mit is akart tőlük. Lorna nem szólalt meg, ráhagyta Rachelre a beszédet, kettejük közül ő volt a diplomatikusabb. Nem lett volna kellemes, ha az apja modorával beszól a lány és emiatt egyáltalán válaszokat sem kapnak majd később. A végén bólintott.
- Természetesen nincs akadálya annak, hogy mindezt elmondjam – kezdte. – Mindez nem csak itt történik, szerte a multiverzumban történnek hasonló események. Realitások közelednek egymáshoz és olvadnak egybe oly módon, hogy csak az egyik marad meg, a másik teljes mértékben elpusztul. Mindezt több helyen megoldották úgy, hogy a Földet elpusztították, mert úgy tűnik, hogy minden realitás ezen a ponton olvadnak ezek egybe. A mi esetünk azonban speciális az eddigi vizsgálatok alapján.
Itt kivárt néhány pillanatot mielőtt folytatta volna.
- Itt már régebben kezdődött az „összeolvadás”, vagyis közeledés. Régen, évtizedekkel, vagy évszázadokkal korábban egy faj hidegfúzióval, vagy ehhez hasonló energianyeréssel próbálkozott, az energiát más realitásból próbálták megszerezni egy kapun, de a gond az, hogy túl sok egzotikus részecske került mindkét világba ez felszaggatta a realitás szövetét és a két világ kezdett közeledni. Szerte az univerzumunkban vannak efféle hegek, ahol a Rákunverzum és a mi világunk találkozik és összefonódott. Itt a Földnél annyira vékony lett a realitás szövete mindkét részen, hogy azért látja a két bolygó egymás. Pusztán átutazni oda, vagy ide nem lehet, csak úgy, hogyha ismeri az adott realitás a realitásváltást és ezt használja.
Itt egyelőre elhallgatott, hogy a két lány eméssze, amit hallott és esetleg feltegyen új kérdéseket.

//Múltkor leesett a reagírás közben, hogy vicces, hogy ebben a realitásban Ghost-ot soha sem tisztázták, hogy ő nem volt gonosz, csak zsarolták végig és manipulálták. Itt még mindig gonosznak tartják Loki mellett mrgreen //

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Quentine Constantine Pént. 10 Ápr. 2015, 15:09

Kezdődik a technoblabla, nem sokat értek abból, amit Ghost elkezd magyarázni, az egzotikus részecskéknél magam elé képzelek egy latino hidrogén atomot, ahogy hula táncot lejt, de aztán gyorsanmegpróbálok újra koncentrálni. A lényeg, hogy a fickó szívesen beszél velünk, segít nekünk, és ezt értékelnünk kell. Azt meg nem szabad felidéznünk, hogy mekkora egy mocsok alak, mert akkor elszakad a cérna. Csak reménykedni tudok benne, hogy Lorna tudja magát és a száját tartani.
-Mondjuk, hogy értem, valaki a hidegfúzióval belerondított a világokba, és emiatt elvékonyodott a határ. De ettől még ugyan úgy közeledünk egymáshoz, és ha nem teszünk valamit, a Föld elpusztul, ahogy sok más realitásban is. De a Rákuniverzumnak nem célja, hogy egyszerűen elpusztítsa a Földet, ők az életenergiánkra vágynak, ezért küldik a Véneket. Ha tudják, hogy a Föld el fog pusztulni a világok találkozásakor, akkor nem vesződnének a lények ideküldésével. Szóval lehet, hogy mi végül nem fogunk összeütközni? A másik kérdésem: vissza lehetne erősíteni a két világot elválasztó határt? Ha a túl sok egzotikus részecske, vagy mi, rosszat tesz a világok közti „falnak”, van valami módszer, ami épp ellentétes hatást vált ki?
A kérdések adottak, a helyzet megértése csak annyiban fontos, hogy legalább sematikus képet szerezzünk a problémáról, mert a megoldás során nem szabad szem elől veszítenünk a valódi célt, amit el akarunk érni.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 4 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.