Memento pizzéria

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Memento pizzéria Empty Memento pizzéria

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 14:57

Memento pizzéria Memento
Adam Giorgessa és Helen White közös étterme, és tulajdona volt… majd átöröklött a lányukra, végül egy idegen kézbe került tovább, aki megpróbálja megtartani a régi formáját, és csak a legszükségesebb újításokat vezeti be.
Az épület egy sarkon helyezkedik el. A fala sárga, de inkább narancssárgához áll közelebb. A tetőn egy kerek pizza villog, melyből épp szakad ki egy szelet. Alul, a pizzán egy piros, kacskaringós felirat: Memento
Ha belépünk, az ajtónak nem sok kell, hogy a falba beleütközzön. A bejárattal szembeni lévő falon, a sarokban két barna ajtó, melynek feliratai: Női WC és Férfi WC. Az ajtóktól nem sokkal szemben van a pult, és az mögött, van még egy ajtó. Ott a konyhába juthatunk. A pultnál adják ki az ételeket, melyet a picérnek kell kivinnie a vendéghez. A sok- sok két szárnyú ablak fénybe vonja a termet, melynek falai halvány bordók. A pulttól balra lévő nagy téren 10 asztal helyezkedik el, melyek négyzet alakúak, és mindhez 4 párnás szék van tolva. Így egy nagyon kicsit szűkös, de még is otthonos a hely. A falakon képek lógnak, szinte minden négyzetcentiméteren. A legtöbb a pizza múltját mutatja be, vagy pizza evő embereket ábrázol. De vannak a törzsvendégek által hozott bekeretezett képek is. A padló fényesre polírozott parketta.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Memento pizzéria Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Memento pizzéria Empty Re: Memento pizzéria

Témanyitás by Svarog Kedd 19 Feb. 2013, 19:56

~Végre kiengedtek. ~ gondolta Svarog, amikor leparkolta a motorját az étterem elé, majd leszállt róla, és belépett a helyiségbe. Farkaséhes volt, és ölni tudott volna egy pizzáért, valamint hogy találkozzon az ő Horatio cimborájával.
Amikor belépett az étterembe, odaköszönt a pincérnek, majd letette magát az egyik székre. A pincér, egy fiatalabb férfi oda lépett hozzá, majd megszólalt.
- Mr. Dragunov. Üdvözlöm...
- Újfiú vagy, igaz? - kérdezte Svarog. - Még várok valakit, de amint itt lesz rendelünk valamit. Nem mindennap tüntetik ki az embert, hogy megmentette Bronxot.
- Semmi gáz uram, elvégre csak nem lesz hol meccseket csinálni - mondta rosszallóan a srác.
- Nekem meg nem lesz mit adni a borravalónak.
Svarog hátradőlt, majd megnézte a falon lévő fényképeket. Elgondolkodott, hogy kellene már valaki akivel összeköltözhetne. Unka eltűnt, Toxint meg sehol sem találni...

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Memento pizzéria Empty Re: Memento pizzéria

Témanyitás by Horatio Millvier Kedd 19 Feb. 2013, 20:38

Horatio Millvier a S.H.I.E.L.D. új ügynöke miután belépett a katonai szervezethez és elhagyta a Fury-t, megbeszélt egy találkozót Svaroggal, így mikorra kellett a Memento pizzériához ment. Kihasználta a tömegközlekedés adta lehetőségeket, és hamar meg is érkezett a kijelölt helyre. Újdonsült kollégája éppen akkor lépett be a pizzázóba, amikor ő befordult a sarkon. Nyugodt, lassú léptekkel haladt az épület felé, majd ő is belépett, és amint meglátta Svarogot elindult felé.
- Szevasz - mondta, majd le is ült, és a pincér felé fordult.
- Üdv. Egy ásványvizet, meg egy sajtos, sonkás, gombás pizzát szeretnék. Előre is köszönöm - mondta az asztalnál álló kiszolgálónak.
~ De rég ettem pizzát. Mondhatni évek óta ~ gondolta, majd Svarogra nézett.
- Na mi a helyzet, kolléga. Mintha csak a saját dimenziómban lennék - mondta, de csak olyan hangerővel, ami az ő asztalukon kívülre már nem hallatszott.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Memento pizzéria 250sc9gMemento pizzéria 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Memento pizzéria Empty Re: Memento pizzéria

Témanyitás by Svarog Kedd 19 Feb. 2013, 20:44

- Ezer éve öreg - mondta Svarog a belép cimborájának, majd odafordult a pincérhez. - Nekem egy korsó sör, meg pizza, magyaros feltéttel. Nyugi már öreg, kapsz utána borravalót, ne ijedezzél.
A fiatal pincér szemmel láthatólag megnyugodott, majd elindult hogy leadja a rendelést. Svarog hátradőlt, majd kinézett az utcára.
- Fura, hogy kollégának hívsz, de végül is, azok vagyunk. Itt ülök, várom a pizzát, hazamentem és kiraktam a szokott helyre a kitüntetésem. Amúgy durva, de eddig a helyről csak rendeltünk, nem pedig jártunk ide. Egész jó hely. És milyen volt az első munkanapod? Milyen a főnök?
Fura, egy démon se tűnt fel, és senki nem akarja felrobbantani a várost. Különös eddig.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Memento pizzéria Empty Re: Memento pizzéria

Témanyitás by Horatio Millvier Kedd 19 Feb. 2013, 20:57

Horatio Millvier elmosolyodott Svarog megjegyzésén.
- Bocsi, haver. Kicsit még szokom a helyzetet. Mrs. Miller egész normális. Ugyan hajtás van, de minden rendben. Ennek így kell lennie. Remek munkahelyem lett - mondta mosolyogva, majd még hozzátette.
- Az itteni apám miatt eleinte aggódtam, hogy lesznek problémáim, de úgy tűnik csak őt utálja, engem nem - jegyezte meg.
- A kollégázást meg jobb, ha megszokod. Munkahelyen belül mégsem tegezhetlek le, állandóan - mondta.
Először az italokat hozták ki. Horatio kinyitotta az ásványvizet, kitöltötte a poharába, majd beleivott.
- Minden esetre ez még csak az első nap volt. Nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz a közel jövőben. De mindenre megvan az esély és eddig szépen haladunk a dolgokkal. Leszámítva a pusztítást ami a démonok elleni hadjáratban előfordul - jegyezte meg olyan halkan, hogy csak Svarog hallja.
- Ami a pizzériát illeti. Szerintem is jó hely, és mint tudjuk. Egyszer mindent el kell kezdeni, így hát az ide való személyes látogatásnak is előbb-utóbb eljött volna az ideje - mondta.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Memento pizzéria 250sc9gMemento pizzéria 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Memento pizzéria Empty Re: Memento pizzéria

Témanyitás by Svarog Kedd 19 Feb. 2013, 21:04

- Ember, ez New York - válaszolta a mutáns, majd belekortyolt a sörébe. Jól behűtötték, nem vitás és az íze is jó volt. - Amúgy amikor először mentem be egy helyi elit helyre, és megtudták ki vagyok, rögtön vodkát raktak ki elém, amit utálok.
Majd ő is halkra fogta a hangját, hogy senki se hallja.
- Queensben van a legnagyobb veszély, pont itt. Az Astoriát egy mágikus védőpajzs zárja le, lemerném fogadni, hogy Dormammu ott kussol. Szükségük lesz a szolgálataidra. Figyelj, amúgy te nem az apád vagy, meg Mrs. Miller kezdetben engem nem kedvelt. Körözött bűnöző voltam, aztán az AIM ügynöke, Apokalipszis egyik lovas jelöltje, majd ott hagytam az Angyalokat és beálltam a Jersey-i hadseregbe. Jó most se vagyunk puszipajtások, de azért nem sugallja azt a tekintetével, hogy legszívesebben kirúgna a cégtől. Amúgy ha már a Bosszú Angyalainál tartunk, lenne egy ötletem... Persze ha csak érdekel és benne lennél.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Memento pizzéria Empty Re: Memento pizzéria

Témanyitás by Horatio Millvier Kedd 19 Feb. 2013, 21:12

Horatio Millvier érdeklődve hallgatta Svarog szavait.
- Nekem mondod. Otthon én sem voltam éppen hír nélküli ember. Minden ember akinek bármi köze volt az X-Menhez vagy a mutánsokhoz amint meghallotta a nevem le se tudtam őket vakarni, sajnos - mondta, majd miután Svarog is csendesebbre vette a szót még jobban figyelt.
- Igen. Itt a legerősebb a dolog. Ami a képességeimet illeti. Mindent elkövetek amit csak tudok, hogy a szemetek visszamenjenek oda ahonnét jöttek, és lehetőleg soha többé ne dugják ki onnan az ocsmány, szarvas fejüket - jegyezte meg.
- Nem kell kiselőadást tartanod. Ne feledd, hogy a legjobb haverok voltunk a saját világomban. Azt is tudtam, hogy mikor melyik "barátnőd" húgával, vagy nővérével keveredtél össze. Ha valaki ismert ott, akkor az én voltam - mondta nagyot mosolyogva.
- Kíváncsian hallgatom a terveid - felelte érdeklődve.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Memento pizzéria 250sc9gMemento pizzéria 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Memento pizzéria Empty Re: Memento pizzéria

Témanyitás by Svarog Kedd 19 Feb. 2013, 21:21

- Na, abba a világba ilyen nagy dugódani voltam? - kérdezte Svarog, majd újra belekortyolt a sörébe. - Na, a tervem az, hogy létrehozok egy csapatot, a Bosszú Angyalainak egyfajta alternatíváját. Mert figyeld csak meg, ők általában mindig akkor jönnek, ha már beüt a krach, a céljuk azt, hogy visszarúgdossák a fenyegetést oda, ahonnan jött. Az a csapat amiről én beszélek azonban más. Kiderítjük az ellenség terveit, felderítjük őket, majd lecsapunk rájuk. Egy fajta nyomozó és semlegesítő különítmény lennénk a SHIELD-en belül.
Lenézett az asztalra. Az utóbbi idők hozták elő belőle ezt az ötletet, megpróbálta valósítani, de eddig nem jött össze. Randall eltűnt, a másik tag pedig meghalt. Csak Horatioba bízhatott, elvileg abban a másik valóságban még egy csapatban harcoltak.
- Kellene egy olyan fickó ebbe a csapatba, mint te.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Memento pizzéria Empty Re: Memento pizzéria

Témanyitás by Horatio Millvier Kedd 19 Feb. 2013, 21:33

Horatio Millvier nagyot nevetett Svarog szavain.
- Nem is kicsit, haver. Nem is kicsit - mondta, majd érdeklődve hallgatta terveit az új szervezetet illetően, és eléggé meglepődött azon, hogy őt kérte fel mint egyik fontos tagot. Kis gondolkozás után szólalt csak meg.
- Érdekesen hangzik az ötlet és nem utolsó lehetőség. Ha sikerülne elég jól összehangolni a dolgokat, akkor sok olyan helyzetet megoldhatnánk, amelyek amúgy nagy gondokhoz vezethetnének, ha elkezdődik a végrehajtásuk. Nekem tetszik. Jó lenne egy olyan csapatban dolgozni, amely még azelőtt elhárítaná a veszélyeket, mielőtt kitörne a katasztrofális helyzet. Benne vagyok. Mik az első lépések, hogy nekiálljunk a létrehozásának? - érdeklődött.
~ Valóban nagy lehetőség lenne egy ilyen szervezetben részt venni. Sok problémát megoldhatnánk így, ha eléggé felkészültek vagyunk ~ töprengett a mágus miközben érdeklődve figyelte Svarogot és várta a válaszát.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Memento pizzéria 250sc9gMemento pizzéria 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Memento pizzéria Empty Re: Memento pizzéria

Témanyitás by Svarog Kedd 19 Feb. 2013, 21:45

- Előbb össze kell szedni a csapattagokat, már vannak ötleteim, de csak a SHIELD-en belül lehet, ha korlátlan támogatást akarunk élvezni - kezdett bele halkan az ötletébe. - Valamint, hogy ha azt akarjuk, hogy Miller is elismerjen minket. Aztán onnantól jön a többi, saját főhadiszállás, gépek, eszközök.
Megdörzsöli az állát, majd körül nézz. Mostanában kicsit paranoiás lett.
- Utána pedig a neheze jön, találni egy célpontot, és egy küldetést, amibe bizonyíthatunk. Előtte azonban össze kell csiszolni a csapatot. Kiképzések, csapatépítő tréning, ilyesmi. Szerintem összejöhet, és ezzel tehermentesíthetnénk az Angyalokat, valamint ha jól csináljuk akkor sok disznóságot megelőzhetünk.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Memento pizzéria Empty Re: Memento pizzéria

Témanyitás by Horatio Millvier Kedd 19 Feb. 2013, 22:23

Horatio Millvier érdeklődve hallgatta Svarog újabb fejtegetését az új csapatot illetően. Miután a sárkányember befejezte Horatio egy kis gondolkozási idő után szólalt meg csak.
- Nos úgy gondolom, hogy a szervezés inkább a te asztalod lehetne, mivel te tudod kik lennének a legjobbak a jelöltek közül. A közelharci kiképzést rám bízhatod. Fekete öves vagyok. Volt időm bőven gyakorolni a karate művészetét. Ami a technológiák beszerezését illeti azt sajnos neked kell intézni, mert ebben a világban neked vannak meg a megfelelő kapcsolataid. A főhadiszállás kérdését, majd megvitatjuk és megnézzük a lehetőségeinket. Lopakodás és elterelés terén tudok mit mutatni a társainknak. Ha minden jól megy, és megtanulunk összedolgozni és kellően kiképezzük magunkat, akkor van esélyünk a sikeres munkára - felelte. - A küldetések meg jönnek majd úgyis. Itt sosincs nyugalom - mondta, halvány mosollyal.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Memento pizzéria 250sc9gMemento pizzéria 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Memento pizzéria Empty Re: Memento pizzéria

Témanyitás by Thorhalla Pént. 22 Feb. 2013, 09:31

Sötétség és tűz kora: A pokol tornácán prológus
Résztvevők: Pokol dimenziók urai, úrnői bizalmasukkal, az asgardi káosz és halálistennő, Avalon védelmezője és a görög halálisten
Helyszín és idő: időn és helyen kívüli dimenzió

Egy villanás töltötte be az üres helyet, ami leginkább egy űrben lebegő aszteroidának tűnt. Ahogyan a fény eloszlott megannyi furcsa lényt lehetett meglátni itt. jelen voltak a legfőbb pokoli dimenziók urai és úrnői egy-egy magukkal hozott bizalmassal, illetve négy isteni származású személy, Hela, Thorhalla, Hádész és Roma is.
Memento pizzéria Xfactor250zone021
- Ahogyan látom a menny küldöttei nem vették a fáradtságot, hogy megjelenjenek a hívásunkra – mondta az egyik démon.
- Még mindig vezekelnek azért, amit korábban tettek, nem érezték jogszerűnek a beavatkozást azok után, hogy utoljára majdnem nagyobb pusztítást okoztak, mint most Dormmamu – felelte az egyik nő. – Dormammu szerintük senki ügye, a gyíkok pedig az Asgardiak felelőssége.
- Senki ügye, persze – mondta Mephisto. – De ha bevakoznánk, akkor hátba döfnének minket az öntelt képmutató tollas és szárnyas lények.

- Nem mintha nem tetted volna meg drágám – felelte gúnyosan Thorhalla. – Legjobb tudomásunk szerint – pillantott Hela-ra a szeme sarkából – te voltál, ki nem engedte a lelket semerre a haláluk után, s avatkozott közbe, hogy szolgád tette ne járjon Bronx pusztulásával.
- Az avatár megmentéséhez nem volt közöm, sem pedig ahhoz, hogy egy másik avatár megszületett azon az estén.
- Britannia kapitány az én felelősségem volt és az én védelmem alatt állt, áll s állni is fog mindig – szólalt fel Roma is. – Jól véssétek az elmétek, sosem fog a karmaitok közé kerülni.
- Arról, hogy a görögök istenek kineveznek-e avatárt maguknak, vagy sem nem tartozik ezen tanácskozásra – szólt közbe mély hangján Hádész is. – Az asgardiaktól nem kéritek ezt számon.

- Thamuz-nak hála nem rendelkezünk eggyel sem – felelte Thorhalla. – Remekül ért azok eltulajdonításához.
- Nem vesztettél vele sokat, már halott a lánya – vigyorodott el Mephisto.
Thamuz már éppen szólalt volna fel, amikor Hela emelte fel a karját és hallgatatta el a démont.
- Ez nem a mai tanácskozás tárgya – jelentette ki túlvilági hangján. – A fivérünkről gondoskodni fogunk, mi Asgardiak, miként eddig is tettük a másik öt fattyúval. A kérdés jelenleg, hogy miként érjük el, hogy Dormammu elpusztuljon, vagy távozzon Midgardról.
- Abban egyetértünk, hogy nyílt beavatkozásról szó sem lehet – mondta ismét a női démon. – A halandók megtették a dolgukat, Dormammu-nak nem marad ideje, sem esélye arra, hogy az igazi terveit végrehajtsa.
- A mágikus gócpontjai miatt a védőpajzsa meggyengült, nem tudja sokáig fenntartani a pajzsot az Astoria között. Bármennyire is nem tetszik sem nekem, sem a jelenlevőknek, időlegesen fel kell a halandókat ruházni olyan erővel, amivel képesek arra, hogy megtegyék, amit mi nem tehetünk.
Az arcokon határozottan látszott, hogy igazából egyiknek sem fűlött a foga ahhoz, hogy mindezt megtegye, de végül bólintottak egyetértően. Más út nem volt ahhoz, hogy megállítsák Dormammu-t.


Memento pizzéria 00120

Sötétség és tűz kora: A pokol tornácán
Résztvevők: Boris Dragunov / Svarog, Horatio Millvier, Natalie Pezzini és Laura Sylen
Következő körváltás: 2013. február 25. (hétfő)

Queens, New York egyetlen olyan része még, ami démoni uralmon volt. Sehol máshol nem voltak már a városban, Dormmamu minden előretolt helyőrsége megszűnt létezni, a civilek, önjelölt hősök, akik véletlenül, vagy épp szándékosan kerültek arra a helyre elpusztították őket. A démonúr és hordája visszaszorult az Astoria negyedébe, amit most már szinte folyamatos tűz alatt tartott a SHIELD helicarriere a Fury, a támadásokkal is végig gyengítve a pajzsot. Úgy két hete foglalkoztak ezzel, ennek köszönhetően a városban a Nemzeti Gárda tartott rendet, mert az összes SHIELD ügynök ki volt rendelve Queensbe, hogyha a pajzs megtörik, akkor kezdjék meg a környék kitakarítását és biztosítását.
Végül február vége felé sikerült elérniük egy eredményt, ez mind a földről, mind pedig a levegőből tisztán látható és érezhető volt. Egy sorozat ekkor törte át a pajzsot először és csapódott be a földbe a pajzs túloldalán. Az eredménye az lett, hogy egy erős lökéshullám következtében omlott össze a mágikus védőpajzs. A lökéshullám az egy tonna súly alatt mindent ideiglenesen a földre kényszerített, ami a levegőben volt, de még a vadászgépeket is nehéz volt egyvonalban tartani, hogy ne legyen belőle katasztrófa. A földön levőket a lökéshullám a földre lökte, az épületek ablakai betörtek és az üvegszilánkok esőként hullottak az utcákra.
A robbanás után végre mindenki szemtanúja lehetett annak, ami odabent zajlott az Astoria negyedében, a pokol tornácán.
Memento pizzéria 003ip

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Memento pizzéria Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Memento pizzéria Empty Re: Memento pizzéria

Témanyitás by Svarog Pént. 22 Feb. 2013, 13:45

Az egyik pillanatban még beszélgettek Horatioval, a következőben pedig Svarog már a földön volt, a füle zúgott a robbanástól. Lassan feltápászkodott, megrázta magát, majd ránézett az asztalra.
A sör kiborult...
- Akkor nem rúgtam be - motyogta, majd megtörölte a szemét. Horatio felé fordult. - Megvagy?
Miután választ kapott, kisétált az utcára. Remélte, hogy Horatio is követi. Amikor kisétál az utcára, látja, hogy az Astoriát és Dormammu birodalmát körülvevő energiapajzs megszűnt, felfedve a mögötte lévő látványt: lángok, sárkányok, szörnyek, démonok. Már csak az elkárhozott lelkek sikolyai hiányoznak a teljes hangulathoz.
- Úgy látom, hogy a Fury-nek sikerült - mondta Svarog. - Itt hamarosan elszabadul a pokol. - A cimborája felé fordult. - És én még ma beakartam rúgni...
Svarog visszament a pizzériába, majd odaszólt a pincérnek és a személyzet bent lévő tagjainak.
- Záróra van. Itt mindjárt elszabadul a pokol, menjenek. - Felsóhajtott. - Ja és a pizzát, majd máskor megesszük.
Ha eleget tettek a kérésnek, ha nem, Svarog nem foglalkozik velük. Végül is szólt nekik...
Leült az asztalhoz, majd elővette az adóvevőjét, és felhívta a Fury-t.
- Itt Boris Dragunov ügynök beszél - szólt bele. - Én és Millvier ügynök az Elmhurston vagyunk. Kell segítség a támadásban?


_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Memento pizzéria Empty Re: Memento pizzéria

Témanyitás by Laura Slyen Pént. 22 Feb. 2013, 16:18

Egy kellemes nap. Épp a Memento pizzériában voltam. Hiába küldött ki a SHIELD eddig semmi fontosabb dolgom nem akadt. Csak álltam a pult végénél, hogy leadjam a rendelést. Egyszer csak valami furcsa, kellemetlen érzésem támadt. Lelöktem a pulton lévő tollat a földre, majd odaugrottam a pult mögé, hogy fölvegyem azt. Milyen jól is tettem, ugyanis a következő másodpercben, az ablak betört és egy hatalmas lökéshullám mindenkit a földre sodort. Mikor felálltam már elmúlt a löket.
~ Miért kell ezeknek a megérzéseknek mindig beválniuk?
Odasétáltam a földre esett pincérhez és felsegítettem őt.
- Javaslom, ma zárjanak hamarabb.
Javasoltam neki, majd kimentem az ajtó elé, hogy megnézzem mi a fene történt. Mikor megláttam mi is folyik odakint gyorsan visszasiettem a pizzériába és az adóvevőmbe kezdtem beszélni.
+ Mint a pokolban.
- Furry, itt Slyen. Dormamu pajzsa eltűnt. A szörnyek amik pedig mögötte lapultak, cseppet sem tűnnek barátságosnak. Erősítés kellene.
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Memento pizzéria Empty Re: Memento pizzéria

Témanyitás by Cardas Pént. 22 Feb. 2013, 21:14

Mióta újra jobban érzem magam, és a betegségem teljesen elpárolgott, kedvem támadt az aktív közösségi élethez, és az első adandó alkalommal elmentem egy baráti összeröffenésre. Mi, akik a rendőrakadémián összerázódtunk, a képzés a szolgálatba helyezés után is összejöttünk alkalomadtán. Mindig más helyet szálltunk meg, most például erre a pizzériára esett a választásunk. Már egy ideje nem voltam ilyen találkozón, szóval ezt már nagyon vártam.
Szerencsére a többiek nem nehezteltek rám, amiért kiestem a "bandából" az elmúlt hónapokban, és örültek, hogy kilábaltam a betegségből. Elbeszélgettük az időt, végül pedig lassan mindenki elszállingózott, most pedig már csak én vagyok itt egyedül az asztalnál. Mióta felépültem, az étvágyam rémesen megnőtt, és muszáj volt még bekapnom valamit.
Épp a felénél tartok a kajának, ami felséges, mikor egy belső érzés azt súgja, hogy történni fog valami. Mielőtt értelmezhetném, mi is ez a különös érzés egy ellenállhatatlan erő borít fel a székemmel együtt, miközben üvegszilánkok ezreivé robbannak szét az ablakok. Csak annyira marad időm, hogy a kezemet az arcom elé kapjam, aztán a földre kerülök.
Mi a csuda történt? Valami robbant kint! Csak most ijedek meg, eddig nem jutott időm rá. Még pár másodpercig a biztonság kedvéért a földön maradok, aztán lassan feltápászkodom. Az első, amit észreveszek, hogy sikeresen magamra borítottam az üdítőmet. Szuper!
Ám a figyelmem gyorsan másra irányul, és a bejárathoz sietek, hogy láthassam, mi is történt az előbb. Nem csak én teszek így. Amit kint látok, megrémiszt, és körülnézek, hogy mások hogyan reagálnak minderre. Azt hiszem azért, hogy én is kövessem a példájuk. Ahogy tekintetem végighordozom gyorsan az itt lévőkön, feltűnik, hogy többen valami mobilt vagy adóvevőt vesznek elő, mintha értesítenének valakit, akárha számítottak volna az előbbi eseményre. A legjobbnak az a megoldás tűnik, hogy a közelükben maradok, mert ők, úgy tűnik, valamelyest fel vannak készülve minderre.
Meg aztán, rendőr vagyok. Vagyis rendőri alkalmazott. Milyen égő lenne, ha pont én menekülnék el a helyszínről?

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Memento pizzéria Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Memento pizzéria Empty Re: Memento pizzéria

Témanyitás by Horatio Millvier Szomb. 23 Feb. 2013, 12:49

Horatio Millvier érdekes beszélgetést folytatott Svaroggal, amikor hatalmas robajlásra lett figyelmes és a földön kötött ki, mindenki mással együtt. Miután a helyzetnek vége volt, Svarog felé fordult.
- Velem minden oké. Veled - érdeklődött.
Az utcára lépve olyan látvány tárult elé, amelyet legszívesebben sosem tapasztalt volna meg. Az Astoria negyedben lévő démoni helyzet eléggé idegőrlő volt. Svarog és még egy nő is a Fury-t hívta, Horatio is elővette adóvevőjét és az övére csatolta. Fölösleges lett volna neki is hívnia a Fury-t, mivel a sárkányember az Ő jelenlétét is jelezte.
- Úgy látom megkezdődik a végső takarítás - mondta, majd az ott maradottak felé fordult.
- Horatio Millvier ügynök vagyok. S.H.I.E.L.D. Ki kicsoda, és milyen erőt tud felvonultatni a démonok ellen? Hamarosan megkezdjük az Astoria negyed kipucolását, aki úgy érzi, hogy segíthet, azt örömmel látjuk - mondta az ott lévőknek.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Memento pizzéria 250sc9gMemento pizzéria 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Memento pizzéria Empty Re: Memento pizzéria

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 25 Feb. 2013, 10:26

Azt látva, hogy mi történt és mi történhet azonnal mindenki elindult Astoria utcái irányába és hamarosan meg is érkezett oda.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Memento pizzéria Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Memento pizzéria Empty Re: Memento pizzéria

Témanyitás by Svarog Szer. 24 Ápr. 2013, 11:56

Svarog szokásához híven motorral érkezett a Memento pizzériához. Felsóhajtott, majd végignézett az épületen, majd az Astoria irányába nézett. A nagy csata helyszínén még mindig folyt a romok eltakarítása.
Ebben a csatában sok volt a halott, ahogy az ő cimborája Horatio is. Egy másik valóságból jött ember. A sárkányszerű mutáns lehajtotta a fejét, majd kifújta a levegőt. Még mindig gyászolta a srácot, akit csak pár hónapja ismert. Belépett az étterembe, majd leült az egyik szélső négyes boxba, majd várt.
A kitüntetését nem hordta, a lakásában a polcon tartotta, néha leporolta hogy ha takarított. A falon egy fénykép volt, amin épp Norman Osborn szúrta át egy démon testét, egy Amerikai zászlóval. Annak ellenére, hogy SHIELD ügynökök és más harcosok nyomorodtak itt, miközben a városért és a világért vívták meg. Csak a kötelességüket tették.
Svarog úgy döntött, hogy a csata veteránjaiból tudja legjobban megszervezni az Erőműveket, már előtte küldött egy üzenetet mint Laurának mind Mr. Forge-nak a Memento Pizzéria címével és a találkozó időpontjával. Nem tehetett mást, mint hogy várt...

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Memento pizzéria Empty Re: Memento pizzéria

Témanyitás by Aegis Szer. 24 Ápr. 2013, 13:17

Memento pizzéria Ujforge

Két hónap telt el azóta a szörnyű nap óta, a béke és a gyész két hónapja. Bár az Astorián meghal társait csak a csatatéren ismerte meg, mégis gyászolta az elveszetteket. Osborn kitüntette őt is a többiekkel együtt a halotakat pedig hősnek kijáró tisztelettel búcsúztatták. Ulyssest kissé meglepte a sárkányember üzenete, az újonnan alakuló különleges osztagokhoz általában nem a tartalékos állományból válogattak embereket de mindenesetre úgy döntött elmegy a találkozóra.
~ Vajon mit talált ki már megint a S.H.I.E.L.D., nincs már ígyis éppen elég Angyal meg egyéb különleges osztaga?~
Nem sokkal Svarog érkezése után egy taxi áll meg a pizzéria előtt amiből egy jóképű, fiatal férfi lép ki. A drága öltönyével talán egy kissé elüt az étterem általános közönségétől de ezt leszámítva semmi különöst nem látni rajta. Miután belépett a helyiségbe némi nézelődés után meg is találta akit keresett. Nem mintha Dragunov ügynököt könnyű lett volna bárkivel összekeverni.
- Üdvözlöm Dragunov ügynök, örülök hogy újra találkozunk! - nyújt kezet a sárkányembernek miután odalépett a másik ügynökhöz

_________________
Memento pizzéria Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Memento pizzéria Empty Re: Memento pizzéria

Témanyitás by Svarog Szer. 24 Ápr. 2013, 13:30

Elsőnek Ulysses futott be, elegáns ruhában lépett be, majd odasétált Svaroghoz. Dragunov felpillantott, felállt és elfogadta a másik fickó kézfogását.
- Üdvözlöm. Szolgálaton kívül vagyunk, hívjon csak Svarognak, vagy Borisnak. - Leült, majd átnyújtotta az étlapot a másik férfinak. - Ha gondolja rendeljen valamit. Én állom, addig olvasgatok.
Svarog addig elővette Forge aktáját és olvasni kezdte.
- Kutató és mérnöki poszt a cégnél. Nem rossz, oda nem pofára vesznek fel embereket - jegyzi meg Svarog. Tervezett páncélt, és az ötletei is elég érdekesek. Főleg ez az energiafegyver. Kell egy tapasztalt mérnők a csapatba, aki mellette még egy páncélba is repked, valamint ezek a robotok és haditechnikai fejlesztések. És a saját cég, ez is érdekes. Szerintem magával megfogtam az Isten lábát. Mesélek az Erőművekről.
Hátradőlt. A pizzázóban nem volt senki se rajtuk kívül. Svarog két órára bérelte ki ezt a helyet.
- A Bosszú Angyalai ugyebár azért alakultak meg, hogy megvédjék az emberiséget a különféle fenyegetésektől. Sokszor harcoltam én is ezek ellen, valamint egykor én is a tagjuk voltam. Még az AIM bukása után vettek fel, és persze törölték a priuszomat, de ez egy másik történet. Nos, a Bosszú Angyalai biztosítja a védelmet a veszélyektől, de kell egy csapat aminek két dolga lesz: Felkutatni és semlegesíteni ezeket a veszélyeket. Mi lennénk a Bosszú Angyalainak alternatív verziója.
Megvárta míg Ulysses megemészti a hallottakat.
- Rendelt már? És van kérdése a csapattal kapcsolatban?

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Memento pizzéria Empty Re: Memento pizzéria

Témanyitás by Aegis Szer. 24 Ápr. 2013, 14:19

-Rendben akkor Boris
Ulysses átveszi az étlapot de csak gyorsan végigfut a papíron és inkább Svarogra mondandójára figyelt.
~ Jól sejtettem valami új szuperhős csapat ami félig meddig a S.H.I.E.L.D.-től függetlenül működhet.~
- Ha jól értem a mi feladatunk az lesz hogy a baj elé menjünk mint valami hírszerző és elhárító egység a cégen belül. Egy csapat specialista akik bürokráciát kikerülve föggetlenként mozoghatnak– Szűri le a konklúziót Boris mondandójából.
- Igen őöö… Egy sajtos, gombás, sonkás pizzát és egy szénsavas ásványvizet kérek. - mondja egy pillanatra kizökkenve a gondolat menetéből. Hallatszik hogy egy kicsit sem a rendelés foglalkoztatja és csak odamondott valamit ami biztos van az étlapon hogy ne húzza ezzel az időt. -Akkor ha jól értem én leszek a csapat technikai szakértője. Kik lesznek a többiek és mik az ő szakterületük? Gondolom ők is az Astóriás csapatból kerülnének ki. De szerintem a részletekkel meg kellene várnunk őket is.

_________________
Memento pizzéria Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Memento pizzéria Empty Re: Memento pizzéria

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 24 Ápr. 2013, 19:55

Előzmény itt: astória utcái

Két hónap, ennyi idő telet el azóta, hogy a az astórián megvívtuk életünk egyik legnagyobb csatáját. Kemény volt a küzdelem és sok áldozatot követelt, de győztünk és hiába hulltak el legjobbjaink a hosszú harc alatt. Ők is megkapták az illő végtisztességet és hősökként haltak meg. Minket pedig kitüntettek, annak ellenére, hogy Osborn aratta le a babér legnagyobb részét.
A sebeim begyógyultak, bár elég csúnyák voltak, de még mindig jobban jártam mint némelyik társam, kiknek a maradandó sérülései lettek.
De a lényeg az, hogy a nyugalmas napok után, ma egy levelet találtam a postaládámban, melyben ez állt.:

"Tisztelt Ulysess J. Forge/ Laura Slyen/Horatio Millvier

Az aktája és az Astoriánál vívott csatában elért eredményei miatt alkalmasnak találtam, hogy az Erőművek nevű különleges csapat tagja legyen. Az eligazítást Délután 17:00-kor tartjuk, a Memento Pizzériában. Kérem, civil öltözékbe jelenjen meg.

Boris Dragunov
különleges ügynök, az Erőművek kezdeményezés felelőse"

Kissé meglepődtem, mikor elolvastam a levelet.
~ He? Egy zöldfülűt? Egy olyan ügynököt, aki csak pár hónapja dolgozik a cégnél? Ez biztos valami vicc, amit a SHIELDes haverjaim eszeltek ki, de azért elmegyek hátha mégsem csak tréfa.
Így is tettem a megadott helyszínre mentem a megadott időben. Furcsa mód, a pizzérián kinn lógott a zárva tábla.
~ Itt meg mi van?
Közelebb mentem és az üvegen keresztül megláttam két férfit, akik odabenn beszélgettek.
Hát odaléptem az ajtóhoz és kinyitottam azt, a szellő meglegyintette a kabátomat mikor beléptem. Hétköznapi viseletben voltam, ahogy a levélben is kérték, de azért nem jöttem el hazulról fegyvertelenül. A fegyvereket a tavaszi kabátom alatt rejtettem el.
- Jó napot.
Köszöntem a két férfinak, majd odasétáltam hozzájuk.
- Üdv. A nevem Laura Slyen. Önök is az Erőművek szervezet ügyében vannak itt?
Kérdeztem, miközben megeresztettem egy félmosolyt a két férfi felé. Akiket, mintha láttam volna már az astóriai ütközet során.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Memento pizzéria He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Memento pizzéria 5000_Thanks_by_Mallemagic Memento pizzéria Mudch0 Memento pizzéria Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Memento pizzéria Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Memento pizzéria __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Memento pizzéria Empty Re: Memento pizzéria

Témanyitás by Svarog Szer. 24 Ápr. 2013, 20:06

- Igen, jól gondolod - mondta Svarog. - Már bocs, hogy tegezlek, de én vagyok az idősebb és a magázódás mindig is kényelmetlen volt számomra.
A pincér odasétált és felvette a rendelésüket.
- Nekem a szokásos magyaros-mexikói pizza. Ne spóroljatok a fűszerrel, ja és mellé egy diétás kólát. Mióta összejöttem a barátnőmmel, azóta azzal húzza a vérem, hogy fogyjak le. Hát azt csinálom.
A pincér elmegy, hogy leadja a rendelést.
- Felkutatjuk, elkapjuk vagy végső esetben kiiktatjuk a veszélyforrást. Ez roppantul kockázatos feladat. Én csak tudom, sok mindennel harcoltam már: démonok, élőholtak, angyalok, robotok, mitológiai szörnyek még Arthur és Merlin mellett is küzdöttem, hogy aztán felszabadítsuk Avalont.
Svarog az ajtó felé nézett.
- Már csak egy valakire várok és ő is megjárta Astoriát. Egy negyedik tagot is keresni kell, mert akit negyediknek szán... - Eszébe jutott Horatio, az üres asztaluk felé nézett. - Ő sajnos kiesett.
Ekkor lépett be Laura. Svarog felpillantott.
- Helló! 17:10 perc van Mrs Slyen. Azonnal üljön le és rendeljen magának valamit. Ez parancs. És ne merjen fizetni, a vendégem, ez is parancs. És igen az Erőművek ügyében vagyunk itt, aminek maga is a tagja lesz.
Svarog kacsíntott.
- Olvastam a cirkuszi tapasztalatairól, ja és maga megjárta Astoriát. Hát ez épp elég fegyvertény.
Hátradőlt, majd elővette Laura aktáját és olvasni kezdte, de előtte felvett egy szemüveget..
- Látjátok skacok, az olvasáshoz lassan szemüveg kell. De nem öregszek. Rendeljél, addig olvasgatok egy kicsit, ha nem gond, hogy tegezlek. - Hátradől, majd hangosan megszólal. - Cirkuszi tapasztalatok, jól sportolsz. Tetszik, tudsz valami kunsztot?
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Memento pizzéria Empty Re: Memento pizzéria

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 24 Ápr. 2013, 21:04

Miután beléptem, az idősebb férfi hellyel kínált, a maga sajátos módján.
~ Őrmesternek képzeli magát? Vagy csak elszállt magától?
De mivel tényleg késtem, inkább leültem, nem akartam magamra haragítani. A pizza meghívást pedig elfogadtam, úgyis éhes voltam már.
- Köszönöm a meghívást.És nem vagyok férjnél. Maradjunk a Missnél, vagy inkább a Lauránál. Azt szoktam használni.
Mondtam, majd leültem. Felvettem egy étlapot, majd gyorsan átfutottam azt, nem válogattam sokáig, hamar ki is találtam mit akarok.
- Egy hawai pizzát kérnék és egy ásványvizet legyen szíves.
Mondom a pincérnek, ha visszajönne, majd a két férfihoz fordulok.
Mire a férfi olvasni kezdte az aktámat és tegezni kezdett, bevallom ez a stílus már jobban tetszett.
- Nem zavar a tegezés, de a parancsolgatás annál inkább. Kunsztot? Nem tudok bűvész trükköket, csak artista voltam, de ez így is sokszor segített a közelharcban, meg az ellenfelek ártalmatlanításában.
Mondtam a férfinak, majd előtört belőlem a kíváncsiság.
- Remélem nem baj, ha én is tegezlek titeket. Nem szeretem a sok formalitást. Hogy hívnak titeket, és pontosan mi is lenne a célja ennek a szervezetnek?
Tettem fel elsősorban az engem legjobban foglalkoztatott kérdéseket.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Memento pizzéria He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Memento pizzéria 5000_Thanks_by_Mallemagic Memento pizzéria Mudch0 Memento pizzéria Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Memento pizzéria Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Memento pizzéria __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Memento pizzéria Empty Re: Memento pizzéria

Témanyitás by Aegis Szer. 24 Ápr. 2013, 22:35

- Athur királlyal?- Kérdezi kissé meglepődve de mielőtt a másik ügynök kifejthette volna befutott a harmadik tag is, a nő nagyon ismerősvolt az Astoria-i csatából, az egyikk macskanő volt, de a neve nem jutott az eszébe. Svarog egyből kezelésbe is vette az újoncot amit Ulysses csak mosolyogva hallgat. Hamar rájött hogy a sárkány ember nem veszi magát teljesen komolyan ezért nem is kell a hölgy védelmére. Egy kis csipkelődés csak jót tesz a hangulatnak.
- Semmi gond én se vagyok oda a formalitásokért, azokból kapok így is eleget a tárgyalásokon. Ulysses J. Forge vagyok de hívj csak Ulysses-nek vagy Aegis-nek ha páncélban vagyok. – mutatkozik be Laurának.
- Ha jól értetem amit Boris eddig elmondott akkor egy speciális osztag leszünk a cégen belül ami felkutatja és semlegesíti a felmerülő „helyzeteket” mielőtt ténylegesen bekövetkeznének. – válaszol Svarog helyett a kérdésre
– Engem még az érdekelne, hogy maga a csapat működési hátterét mennyire van már megoldva? Gondolok itt a műveleti központra és az eszköz igényekr. Mert azok nélkül elég nehezen működne egy egység legyen bármi is a feladata. Gondolom a S.H.I.E.L.D. fog biztosítani erőforrásokat a működésünkhöz. - kérdezi ezt már Svarog-hoz fordulva.

_________________
Memento pizzéria Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Memento pizzéria Empty Re: Memento pizzéria

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.