Sunnyside utcái

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Sunnyside utcái - Page 3 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 17 Okt. 2016, 22:58




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Puccs telefonhívásra
Felicia Paran
A Kártyák Mestere


Játékostárs(ak) neve: -


Az igazság talán az volt, hogy néhány pillanatig még azt sem tudtam, hogy hol vagyok. Csak a szívem kalimpálását hallottam és éreztem, hogy a levegőt is úgy kapkodom, mintha valaki a víz alá nyomott volna hosszú ideig. A számban sós ízt éreztem, kellett újabb pár szívdobbanásnyi idő, hogy rájöjjek, hogy a saját könnyeim íze. Mi is kell ilyenkor tenni? A számítógépes játékokban rögtön tudom és megyek arra, de most… lehet, hogy az életem múlik ezen és akkor sem jut eszembe. Lassanként a külvilág zajai is eljutottak a tudatomig, ahogyan emberek nyöszörögtek, sírtak. Én is hangos lehettem? Nem tudtam. Egyelőre senki sem jött be, nem hallottam effélét, így azt hiszem, hogy menekülési útvonalat kellett volna keresni. Nagyon olyan helyen voltam, hogyha bejönnek, akkor könnyedén megölhetnek. Miért is nem mobilról hívtam őket otthonról?! Akkor csak a nővérem lakását dúlta volna fel a SHIELD és nem ez lenne! A kintről jövő hangokra összerezzentem és beleharaptam a táskámba, hogy a lehető legkevesebb hangot adjam ki magamból. Így ekkor éreztem, hogy reszkettem, vajon éppen a sírás is meg-megrázott? Nem voltam képes arra, hogy felfogjam ezt, de a bakancs hangja, ami betoppant ide már ismét túlságosan valóságos volt. Prioritások? Mit akarnak ezek itt? Bakancs… nem, nem valamilyen banda lesz, hanem már ők… a külsőm miatt extrán mutánsnak nézhetek ki. Nem láttam a halálomat a kártyám, de lehet, hogy mégis így járok? Amennyire láttam a lábakat és a cipőket valaki abba az irányba fordult, ahol voltam. Próbáltam egészen a falig kúszni vissza a hátam mögötti területhez, hogy ne vegyenek észre, összehúzni magam és gyorsan a táskámban matatni, hogy megtaláljam a borssprayt. Ugye nem?! Még valami eszembe jutott hirtelen, mi van ha egy Hydra-s vette fel a SHIELD-nél a telefont és soha sem jutott el a hír addig, amíg kellett, azokhoz, hanem kiadta a sajátjainak?!
Ha sikerült megtalálnom a borssprayt, akkor magam elé húzom, ha nagyon nagy szerencsém lesz és nem lőnek agyon messziről, akkor igyekszem a lehajoló arcába belefújni azt, majd valamerre elrohanni, hogy kijussak innen.


felszerelés:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sunnyside utcái - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 3 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Sandman Kedd 18 Okt. 2016, 00:32

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Puccs telefonhívásra
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Felicia Paran
- Munkába igyekvők
- Halottak, sérültek, ex-reggelizők
- Hallható és lassan látható ellenségek

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Látszott, hogy a sétáló két alak keres valamit. Az egyik a pult mögé lesett be és azokat vette szemügyre, akik a pulthoz lapultak. A másik pedig az asztalok alá bújtakat vizsgálja és a boxokba néz be. Majd odaér Feliciához. Lassan lehajol...Felicia a pillanatokkal korábban megtalált borsspray-el arcon fújja a lenéző fehér bőrű, fekete ruhás férfit. Majd ahogy készült, ki is lő testével oldalra. Sikeresen kijut az asztal alól és a pult felé keresgélő férfi elől is el tud hajolni. Majd megindul az ajtó irányába.
- A fszom a pepperbe! - Hallja a férfitől akit lefúj - Fut a pits@! - hallatja magát egy másik hang. Felicia gyakorlatilag szembe fut a rendőröket ellenőrző, harmadik támadóval, aki hozzá képest lassan fordul és emelné a fegyverét. Azonban egy hirtelen jobb fordulóval már el is éri az ajtót és bár hallja maga mögött az elrugaszkodó lábak hangját...puff. Felicia a reggeliző pult előtt ült. Feje majd szét szakad, a koppanásból eredően. Eltelik néhány másodperc mire felfogja, hogy nem csak a tarkója csattant a fém szegélyen, hanem az arca is sajog. Érzi ahogy lüktet a vér a szem alatti ereiben és hamarosan fel fog dagadni az arca. Homályos látása lassan tisztulni kezd és meglátja azt ami miatt. Visszapattant. Egy nagydarab férfi állt az ajtóban aki valószínűleg arcon csapta amikor megpróbált kimenekülni a kutatók elől.


_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 3 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 18 Okt. 2016, 10:30




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Puccs telefonhívásra
Felicia Paran
A Kártyák Mestere


Játékostárs(ak) neve: -


Alig akartam elhinni, hogy pont az utolsó pillanatban lett meg a borsspray a táskámban, így már felkészülten várhattam azt, hogy teljesen lehajoljon az alak. Már amennyire teljesen felkészült lehettem ezzel kapcsolatban. Nem éreztem magam annak, ennek ellenére „tüzeltem”, majd amikor megvolt a lehetőségem, az adrenalintól hajtva próbáltam menekülni. Sikerült kikecmeregnem az asztal alól és a kapálózó elől elrohanni. Ha a nővérem lettem volna, akkor valószínűleg még jól fejbe is rúgom, ami pedig roppant kellemetlen lett volna neki, de az nem én voltam. Láttam, hogy hol van a másik ott van a rendőröknél, talán volt elég időm ahhoz, hogy elérjem az ajtót és kijussak rajta. Valamit hallottam, de a fülemben lüktető vér sokkalta hangosabb volt, meg a szívem kalapálása, így nem tudtam belőni, hogy mi lehetett az…
Néhány pillanattal később a földön ültem, már messze volt az ajtó, a fejem pedig élesen fájt, oldalra fordultam és elhánytam magam. Mivel ma még nem ettem ennek az egésznek keserű, epés íze volt. Ahogyan a számat nyitottam és fordultam még erősebben szúrt bele a fájdalom a fejembe és már éreztem azt is, hogy az arcom is sajog. Próbáltam volna a fejemben összetenni, hogy mit történt, de olyan fásultnak éreztem magam és nehezen ment a gondolkodás.
- Anyát akarom – csúszott ki sírva a számon.
Igyekeztem összehúzni magamat, fel a lábaimat és átölelni őket sírva, közben félve néztem körbe, hogy hol vagyok, kik vannak itt. Homályosan láttam, így pislognom kellett néhányat, hogy tisztuljon a látásom. Valaki volt az ajtóban, azért nem tudtam kijutni. Vele… vele nem számoltam, ő üthetett meg, vagy nem tudom.
- Mit… mit akarnak tőlem? – kérdeztem sírva.


felszerelés:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sunnyside utcái - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 3 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Sandman Kedd 18 Okt. 2016, 11:41

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Puccs telefonhívásra
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Felicia Paran
- Munkába igyekvők
- Halottak, sérültek, ex-reggelizők
- Látható ellenségek

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Közben két oldalról odaér egy-egy férfi. A harmadik is csatlakozik hozzájuk, a szemét törölgetve. Látszólag nem igazán hatotta meg, viszont még mindig szitkozódik mint egy elborult redneck egy néger lmbtq felvonuláson. A többiek nem szólnak semmit. Hirtelen balról egy kéz nyúl le Feliciáért és mire észrevehetné, hogy megragadták a haját, már újra a padlón fekszik. Valószínűleg néhány tucat hajszála bánta a durva földre lökést. Nem telik el három másodperc, mire minden elsötétül előtte. Csak másodpercekkel később jön rá, hogy egy zsákot húztak a fejére. Ám ekkor már késő. Karjainál és lábánál fogva cipelik valahova. Aztán egy rövid pillanatig súlytalanság állapotába kerül és valami puhán landol. Nem élvezheti sokáig a fekvést a kényelmes "ágyon", mert már fel is ültetik. A következő pillanatokban két hatalmas test ül mellé. Hallja és érzi ahogy kattan rajta a biztonsági öv.
- Ne mozdulj. - hallja a suttogást maga mellől, majd több kocsiajtó is csapódik a távolban és a közelben egyaránt. Az addig halkan duruzsoló autómotor felbőg és megindul a hatalmas vas.


_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 3 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 18 Okt. 2016, 12:13




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Puccs telefonhívásra
Felicia Paran
A Kártyák Mestere


Játékostárs(ak) neve: -


Miért bántanak, mit akarnak tőlem? Nem csináltam semmit sem. Ilyenkor hol voltak az istenek, a pantheonok, hogy megvédjenek, ha már ők sodortak ekkora veszélybe? Ezek és ehhez hasonló gondoaltaim voltak, amikor megéreztem, hogy megragadta valaki a hajamat. Felsikoltottam a fájdalomtól, amikor a padlóra kerültem ismét. Itt már hangosan tört ki belőlem a zokogás, féltem, legutoljára, mikor a baleset történt és ez lettem nem éreztem semmit, csak volt a robbanás és a klinikai halál állapota. De ez sokkal rosszabb volt annál.
- Csak haza akarok menni! – zokogtam.
Próbáltam összehúzni magam kicsire a földön, ahogyan tanították, de minden elsötétült és a sérült arc felembe is ismét beléhasított a fájdalom. Ebből tudtam, hogy valamit a fejemre húztak, mikor éreztem, hogy megragadták a kezeimet és a lábaimat. Ösztönösen próbáltam volna rugdosni és kalimpálni, de valószínűleg túl erősek voltak hozzám képest és semmi sem sikerül mindebből. Ismét felsikoltottam, amikor éreztem, hogy már nem tart senki, ellenben nem is estem a földre, hanem valami másra. Fel sem fogtam még mi történt, amikor felrángattak, kattanás. Egy autó. És ketten ültek körülöttem, akkor ez a hátsó ülés. Összerezzentem minderre, ahogyan a suttogásra is. Nem is mertem volna mozdulni, sem pedig szólni ebben a helyzetben. Így csak remegve és sírva ültem a sötétben, tehetetlenül várva, hogy elvigyenek oda, ahova akarnak. Megszökni nem tudtam volna, nem voltak hiperszuper képességeim, mint az X-mennek, vagy az Angyaloknak, csak egy átokverte olyan, ami ebbe a helyzetbe sodort. Miért is jöttem New Yorkba, miért nem maradtam otthon anyáékkal? Haza akarok menni, haza akarok menni anyuhoz és apuhoz, de nagyon féltem, hogy sem őket, sem a nővéremet nem látom többé főleg, hogyha megtudják, hogy mi is a képességem és mire vagyok képes. Csak… csak segítsen valaki, segítsetek, ha már ebbe a helyzetbe sodortatok… kérlek!


felszerelés:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sunnyside utcái - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 3 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Sandman Kedd 18 Okt. 2016, 13:58

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Puccs telefonhívásra
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Felicia Paran
- Halható ellenségek

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

- Már a kiképzés alatt sem bírta a peppert. - hallatszott valahonnan elölről egy férfi hangja. - Az jobb mint a könnygáz. Akkor nem ülhetett volna a kocsiba, mert taknyos lenne...így csak büdös.... - válaszol neki egy másik, majd mind a négyen nevetni kezdenek. Aztán felhangzik egy sziréna a fejük fölül és az autó jelentős gyorsításba kezd. Itt-ott lassítanak, de aztán tovább haladnak. A reggeli forgalom még így is jelentős. Egy ponton azonban megállnak.
- Komolyan. Itt van három fekete autó, tele szirénával és a dugó nem oszlik... - zsörtölődik jobb oldalról valaki. Aztán néhány másodperc múlva. - Ez egy csapda. GÁZT! GÁZT! GÁZT! - Behallatszik némi fém csikorgás kintről és a Feliciát szállító autó is megindul, majd finoman koccan. Aztán lövés ropogás hallatszik kintről. Össze-vissza zavaros kiáltozás kezdődik. Tolatni kezdenek, majd hallani ahogy kivágódnak az ajtók és közelebb kezdődik a lövöldözés. Felicia úgy érezheti, egyedül maradt néhány másodpercig.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 3 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 18 Okt. 2016, 14:29




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Puccs telefonhívásra
Felicia Paran
A Kártyák Mestere


Játékostárs(ak) neve: -


A behallatszódó beszéd és nevetgélés nem nyugtatott meg egy csöppet sem, így már tudtam azt is, hogy hányan vannak a kocsiban. Kiképzés? Nem… a SHIELD nem tesz ilyet, akkor a Hydrások is katonák lennének, nem csak a háttérben mozgolódó személyek? Igaz, akkor hogyan tudnák megtámadni a világot, ha nem lennének katonáik. Sziréna, felettünk? Akkor … akkor ők tényleg azok lehetnek, akiket a kártyán láttam, hogy SHIELD-es ruha van rajtuk, vagy más és átváltozik zöld-sárgává. Három autó? Ez jócskán több, mint amivel eltudnék bánni, vagy bárki más. Így még azt sem tudom megtenni, hogy megpróbálok elszaladni, már ha lenne esélyem minderre. Kintről olyan zajok szűrődtek be, ami máskor egy filmes autósüldözésnél szokott lenni, vagy a reality showkban, amiket a nővérem néz. Amint koccant a kocsi a biztonsági öv ellenére is próbáltam megkapaszkodni valamiben, nem tudtam, hogy mi merre van, így próbáltam kissé oldalra és előre nyúlni, ahol az első ülések hátát gondoltam, hogy lehetnek. Ösztönös kapálózó mozdulat volt, így talán nem kapok újabb ütést, mert látják, hogy félelemből teszem mindezt. Éreztem, ahogyan már senki sem volt mellettem és lövések hallatszottak. Megérkezett volna a rendőrség, vagy az igazi SHIELD, hogy felhívta őket valaki, hogy emberrablás és lövöldözés volt? Bárcsak így lett volna, hogy megmentenek. A lövések zajára azonnal próbáltam úgy fordulni, hogy ledőlhessek az ülésre, feltéve, ha hagyták mindezt. Ha megtudtam tenni, akkor kivártam néhány pillanatot, majd óvatosan, hogy ne érjen mégjobban a sérült arcomhoz a fejemen levő valami próbáltam felhajtani, hogy kinézhessek rajta, hogy mi is a helyzet. Talán… talán most volt, vagyis lesz esélyem arra, hogy valamilyen módon megszökhessek majd. Így, ha megtudtam tenni, hogy felhúzom egy kicsit a fejem levő dolgot, akkor igyekszem a lehető leghamarabb körbenézni, végig feküdve, hogy a legkisebb felületen találhassanak el, ha véletlenül eltéved egy golyó. Próbálom felmérni, hogy merre lehetnek azok, akik elraboltak, azok, akik remélem kiszabadítani jöttek, és merre tudnék elfutni, elosonni, ha kimegyek a kocsiból. Mivel fekszem nem nagyon bízom benne, hogy sokat látok, de felülni nem merek, túl jó célpont lennék bárkinek…


felszerelés:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sunnyside utcái - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 3 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Victor Montano Csüt. 20 Okt. 2016, 01:08

Harminc perc...se. Talán negyed óra. Ennyivel korábban csörrent meg a telefonja és egy rég nem hallott hang szólt bele. Maga a SHIELD vezetője kért tőle szívességet. Aggódva és rohanvást, mert valami nagyobb készült, de a gyors és lényegre törő információ átadáshoz már hozzászokott. Aztán már ült is a kocsiban. Újdonsült és már-már elfelejtett ideiglenes barátnője valószínűleg megsértődött. A kocsiban csak annyi ideje volt, hogy lecserélje a cipőjét egy bakancsra és magára kanyarítsa a mellényét. Aztán a gázra lépett és szédületes gyorsasággal szelte a mérföldeket, miközben a kihangosítóján át üvöltözött az egyik alkalmazottjával. Nem sikerült átvennie az irányítást a városi drónok felett. Viszont megtudta melyik helyet kerülik el. Így számolták ki az ismeretlen támadók útvonalát. Valaki tiltott zónának állította be az egyik négysávos autóutat. Nem tudja pontosan mikor érkeznek, de már nem lehet sok ideje. Az egyik kereszteződésben egyszerűen keresztbe áll úgy, hogy ne lehessen tőle igazán elférni a szembe jövő sávban. Majd felpattintja a tanksapkáját. Kipattan a kocsiból és már a kezében van az egyik villanógránátja. Beletuszkolja a benzincsőbe ha befér és utána paracordot húzza elő. A zsinór végét a biztosító szegre hurkolja, majd elindul oldal irányba. Közben az autók dudálni kezdenek és meghallja, hogy jönnek akikre várt. ~ Mázli. ~ Fut át az agyán, majd mikor megérkeztek, előhúzta a pisztolyát és tüzet nyitott az első fekete autóra. Az a terve, hogy kiszállásra kényszerítse őket, majd egy alkalmas időpontban felrobbantva a saját autóját, még nagyobbnak mutassa magát.

Felszerelés:

_________________
"Ha erőszak lakik a szívünkben, jobb, ha erőszakosak vagyunk, mintha felöltjük a szelídség jelmezét, hogy azzal leplezzük tehetetlenségünket.”Gandhi ~ Victor Montano ~
Victor Montano
Victor Montano
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 3 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Sandman Vas. 23 Okt. 2016, 01:49

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Puccs telefonhívásra
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Felicia Paran
- Halható ellenségek
- Emberek a dugóban
- Victor Montano

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Amikor Victor tüzet nyit az autóra, először megindulnak előre, de mikor látják, hogy egyelőre nem tudnak így előrébb jutni, sorra kivágódnak az ajtajaik és elkezdik felvenni a tűzharcot. Először zavar támad, mert nem tudják honnak lőttek rájuk pontosan. Közben a kocsijaikban ülő emberek is elkezdenek sikoltozni. Egyesek menekülnek, mások inkább meglapulnak. Néhány másodperc csak, aztán mindenki megbolondul. Az emberek össze-vissza rohangálni kezdenek az autók között, hogy meneküljenek. Közben a fekete ruhások tüzet nyitnak Victor korábbi pozíciójára. Felicia ki tud nézzni, egyelőre nem foglalkozik vele senki sem, szerencséjére. Látja ahogy az autó mellett forgolódnak az őt elfogók. Kicsit a kocsi eleje felé mozognak. Néha leadnak a jobb oldal felé lövéseket, közben az eddig vezérnek tűnő férfi utasításokat osztogat.
- Tüntessétek el az autókat....találjátok meg a támadókat...gyerünk, gyerünk! - tovább mozognak és közben próbálják az autókat elzavarni vagy maguk odébb hajtani velük, de amíg nem közelítik meg Victor autóját nem tudnak vele mit kezdeni...és éppen felé tartanak.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 3 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 23 Okt. 2016, 12:26




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Puccs telefonhívásra
Felicia Paran
A Kártyák Mestere


Játékostárs(ak) neve: -


El sem akartam hinni, amikor sikerült az, hogy kinézzek és körbenézzek. Eddigre már hallottam a kiabálásokat és a pánikot. Ha ők így érezték magukat, akkor én mit szóljak? Teljesen kivert a hideg veríték, mindenem remegett, levegőt is alig kaptam a kapkodás miatt leginkább olyan volt, mintha sípolnék. Óvatosan néztem körbe, nehogy észrevegyenek, úgy tűnt, hogy mindannyian előrefelé voltak hozzám képest és nem láttak rám. Azonban túl közel voltak még, így nem akartam ebben a helyzetben menekülni. Féltem, nagyon, féltem, hogy lelőnek, ha észreveszik, hogy szökök. A szerencse azonban úgy tűnt, hogy mellém állt, mert az elrablóim elindultak a kocsi felé, amerre lövöldöztek. Ez pedig a legjobb pont volt arra, hogy megszökjek. A tekintetemmel igyekeztem felmérni, hogy merre van a legközelebbi utca, sarok, metrólejáró, sikátor, vagy efféle, amerre menekülhettem volna. De elsődleges célom az volt, hogy bebújjak valamelyik kocsi alá, ami itt van a közelben és bedugult, majd az alatt átbújva, alacsonyan, kocsi tető feletti magasság alatt összekuporodva jussak minél messzebb. Még itt a kocsiban gyorsan körbenéztem, hogy van-e valami, amit elvihetnék, fegyver, vagy efféle, esetleg a táskám, mert azt nem akartam hátrahagyni, ha volt, akkor magamhoz vettem azokat is, majd amikor már úgy ítéltem meg, hogy kellően messze vannak az elrablóim, akkor gyorsan próbálok kijönni a kocsiból, majd a megfelelő irányba levő másik alá begurulni. Igyekszem óvatosan, de mégis gyorsan, nehogy idejük legyen észrevenni, az óvatosság pedig azért, hogy nehogy észrevegyenek. Ha sikerül, akkor próbálok begurulni a kocsi alá, majd át azon a túloldalra, hogy ott a következő alatt is gurulni tudjak, ha még van efféle, vagy felálljak és lapulva sietve igyekezzek távozni a menedéket jelentő kinézett biztos pontnak tűnő hely felé.


felszerelés:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sunnyside utcái - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 3 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Victor Montano Vas. 23 Okt. 2016, 23:50

~ Akció...reakció...a háború tervezés és csalás... ~ Mantrázza saját magának, miközben a zsinórral a kezében lehuppan két autó közé. Gyorsan előveszi két füstgránátját és kikapja belőlük a biztosítót. Az egyiket maga előtt elgurítja az autók alatt. A hangos posszanást és a feltörő füstöt követően eldobja a másikat úgy, hogy az valahol a vele átellenes oldalon érjen földet. Ezzel egy időben kirántja a biztosítószeget a hátrahagyott villanógránátból. Reményei szerint a fellobbanó foszfor berobbantja az autó benzintankját és felrobban az egész. Közben előkap még egy villanó gránátot, azt is elhajítja de azt az egész lövöldözés háta mögé. Majd megint mozog. Most nem hátrafelé mint eddig, hanem befelé a kocsik között. Néha elereszt néhány lövést a füstben. Főleg az égbe lő, de néhány feltételezett célzott lövést is lead. Próbál a kocsik között alacsonyan, mégis dinamikusan mozogni. Célja, hogy miközben előre húzza az ellenséget, ő maga közel vagy legjobb esetben mögéjük kerüljön.

Felszerelés:

_________________
"Ha erőszak lakik a szívünkben, jobb, ha erőszakosak vagyunk, mintha felöltjük a szelídség jelmezét, hogy azzal leplezzük tehetetlenségünket.”Gandhi ~ Victor Montano ~
Victor Montano
Victor Montano
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 3 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Sandman Kedd 25 Okt. 2016, 12:28

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Puccs telefonhívásra
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Felicia Paran
- Halható ellenségek
- Emberek a dugóban
- Victor Montano

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Felicia teljesen szabadon tud mozogni a kocsin belül, ráadásul a táskáját is megtalálja az első ülésen, amit sikeresen magához is vesz. Aztán gyorsan mozdul. Látja ahogy az előtte lévő autó és az őt szállító gépjármű utasai is mozognak. Észleli a füstöt...majd a robbanást, ami néhány másodpercre a földre kényszeríti a fekete ruhásokat. Akik hamar újra felveszi a harcot és lövöldöznek, meg rendben kutakodni kezdenek ellenségek után. Ebben a pillanatban indul meg a lány és hagyja el az autót. Már bújna is az első kocsi mellé amit meglát, amikor valaki megragadja a haját. Mögötte is voltak.
- Nem szökünk ribi. - hallatszik, majd kicsit elemelik a földtől, és elrángatják a harmadik autó felé. Mielőtt rugdosódni vagy bármi módon védekezni kezdene, megragadja valaki a lábait és együtt hajítják be egy ugyan olyan hátsó ülésre, mint amilyenben eddig is utazott. De most rácsapták az ajtót, majd ketten felvettek az autó mellett védelmi pozíciót.
Victor sikeresen elszórja a füstjeit meg felrobbantjai az autóját. Aztán folytatta az útját hátrafelé.


//Írási sorrend: Victor, Felicia//

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 3 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Victor Montano Csüt. 27 Okt. 2016, 15:00

Victor gyorsan szedi a lábait. Reménykedett abban, hogy a füst sistergése, az autója égésének pattogása elnyomta a közlekedésének zaját. Aztán amikor a hátsó kocsival egy vonalba ért lassított és óvatosabbá vált. Autóról-autóra haladt úgy, hogy megpróbálta a hátát fedeztetni a leállított gépjárművekkel. Észreveszi a két férfit, aki fedezi a leghátsó autót, miután kiszúrta ahogy a lányt bedobták a hátsó ülésére. ~ Jobb mint vártam! ~ Csettintett magában, majd elkészítette a tervét. Karabélyában tárat cserélt, hogy harminc lőszere legyen. Pontosan felidézte magában a helyszínt és a két személy elhelyezkedését. Valószínűleg az egyiket részben vagy egészben fedezi az autó. Úgy kell kiiktatnia, hogy még véletlenül se sérüljön meg a lány a kocsiban. Felpattan és célra tartott fegyverrel indul meg. Amennyiben látja azt a személyt aki esetleg az autó takarásában meghúzódhat, rá céloz először. Megáll, megereszt felé két lövést, majd tovább halad és megpróbálja befogni a második férfit. Megáll és lő rá. Kettőt. Majd ha mindkét férfi földre kerül és nem is támadnak vissza akkor a SUV első ajtaját veszi célba. Fel akarja nyitni a kocsit és be akar pattan. Aztán el akarja indítani és rukvercel elindulni hátrafelé.

Felszerelés:

_________________
"Ha erőszak lakik a szívünkben, jobb, ha erőszakosak vagyunk, mintha felöltjük a szelídség jelmezét, hogy azzal leplezzük tehetetlenségünket.”Gandhi ~ Victor Montano ~
Victor Montano
Victor Montano
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 3 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 28 Okt. 2016, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Puccs telefonhívásra
Felicia Paran
A Kártyák Mestere


Játékostárs(ak) neve: -


Azaz igazság, hogy teljes mértékben meglepett az, hogy megvolt a táskám, így nem hagytam el a kártyáimat sem. Felvettem a hátamra és így mozdultam, hogy menni tudjak. Annyira nem volt kitömve, hogy gátoljon, és törékeny sem volt benne, így még forogni is tudtam a földön, hogyha szükséges volt mindez. Odakint egészen jól láttam, hogy mi zajlik, füst, robbanás, továbbra is, mintha valamilyen akciófilm lenne ez az egész. Mikor láttam, hogy tényleg nem velem foglalkoznak, hanem azzal, aki őket támadja, akkor vettem egy nagy levegőt. Majd el is indultam, de a szerencse eddig pártolta a lépéseimet, mert mielőtt elértem volna a kocsit, valaki belemarkolt a hajamba és annál rántott vissza. Hangosan sikoltottam fel a fájdalomtól és már rugdostam, kapálóztam volna, amikor ismét eltűnt a lábam alól a talaj és az egyik kocsiban landoltam. Egy másikban, és rám is csapták az ajtót. A szemeimben még könnyek voltak az előző fájdalom miatt, de próbáltam az ablakot ütni tehetetlenségemben. Ketten voltak, legalább is annyit láttam, nem akartam itt maradni. Várjunk, de hiszen én tudok autót is vezetni! Megnéztem a vezetőpanelt és az ottani dolgokat, hogy merre is tudnám bentről bezárni az autót, tudnék-e toltatva, vagy előre menet eljutni bárhova, bár kétlem. De ha bezárom az ajtókat, muszáj betörniük, belőniük az ablakot, amivel máris nehezebb lesz vezetni, jobban feltűnik a hatóságoknak, így ez jó tervnek tűnt. Ezeket igyekeztem hirtelen felmérni, ha pedig betudtam zárni bentről egy mozdulattal az összes zárat, akkor igyekeztem előremászni az első ülésekhez, hogy ezt megtehessem.


felszerelés:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sunnyside utcái - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 3 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Sandman Szomb. 29 Okt. 2016, 16:59

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Puccs telefonhívásra
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Felicia Paran
- Halható ellenségek
- Emberek a dugóban
- Victor Montano

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Miközben Victor tört előre Felicia gyorsan felucsodik. Mindketten akcióba lépnek. A férfi elkezdi végrehajtani tervét és lelövi a távolabbi katonát. Közben a lány észreveszi az ajtózárót és előre mászik. Közben az elvágódó első férfit követően a másodikat is leszedi Victor. Felicia előre másik és rátenyerel a gombra. Halk kattanással záródnak az ajtók...amikor Victor odaér és rámarkol a kilincsre. Felrántaná az ajtót, de nem tudja...látja, ahogy a lány elöl ül.


//Nincs sorrend.//

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 3 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 29 Okt. 2016, 17:28




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Puccs telefonhívásra
Felicia Paran
A Kártyák Mestere


Játékostárs(ak) neve: -


Sikerült előremásznom anélkül, hogy észrevettek volna, láttam, ahogyan a vér fröccsent és az alakok eldőltek a kocsi mellől. Mind a kettőnél sikoly szakadt ki belőlem, majd sikerült lenyomnom a biztonsági zárat is, hogy ne lehessen bejönni. Ebben a pillanatban érkezett oda valaki és nyomta le a kilincset magam mellett. Összerezzentem, ahogyan próbálta kinyitni, de nem sikerült. Mindez megkönnyebbüléssel töltött el. Ennek ellenére kinéztem, hogy ki lehetett az, aki próbált bejutni. A bőrszíne meglepett a férfinak, ezt a színt bármikor megismertem, hiszen én is onnan származtam, ez mexikói. A testfelépítése is ismerős volt, ahogyan felnéztem – ha nincs rajta maszk – akkor az arcát is meglátom. A félelem és a sokk miatt kellett néhány másodperc, hogy az ugatást és vonyítást felfogjam, hogy nem kintről hallom, hanem a fejemben. Az arcom sajogott és a fél szememre is kezdtem nehezebben látni, de már láttam, hogy ő is a lapokra tartozik és ekkor ismertem meg. Kopó… a bőrszíne. Hiszen ő… hiszen ő a Fény kunyhójának kopója volt, jófiú, Victor… azt hiszem, hogy így hívták… a második neve a helyzet miatt nem ugrott be. Igyekeztem mihamarabb kioldani a zárat, hogy kinyithassa az ajtót, majd még én is lenyomtam a kilincset és kezdtem kinyitni.
< - Szálljon be Victor – hadartam spanyolul. – Tűnjünk el innen kérem… bántani akarnak! >
Amint ezt megtettem igyekeztem átmászni az anyós ülésére, hogy a férfi betudjon szállni és elfoglalhassa a vezetőülést.
< - Engem jött megmenteni, vagy véletlenül járt erre? – kérdeztem, ha már bent ült. >
Nagyon reméltem, hogy ő már ki tud innen vinni és elvinni anyához, vagy a követségre és csak bízni tudtam abban, hogy a nővéremnek nem esik baja miattam. Ha már átültem, akkor még becsatolom a biztonsági övemet is, volt egy olyan érzésem, hogy nem fognak hagyni minket csak úgy elkocsikázni innen.


felszerelés:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sunnyside utcái - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 3 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Victor Montano Csüt. 03 Nov. 2016, 14:39

Nagyon profinak érezte magát. Sikeres elterelés, remek megkerülés. Majd a célszemély kiszúrása és az utóvéd eliminálása. Mindezt egyedül és kevesebb mint egy perc alatt. A sebesség és a sikeresség még a barátja. Ugyanakkor tisztában volt azzal, hogy pont az attribútumok miatt gyorsan el is múlik a sikere. Rájönnek, hogy egyedül van, ellenőrzik az utóvédet, elmúlik a csillámporos és pónilovacskás pillanatfoszlány és az egész eddigi légvára összedől. Ezért sem tétovázik, nem húzza az időt elmélkedéssel. Hosszú lépteivel eléri az autó ajtaját, feltépi...feltépné. Ha nem lenne zárva. Egy pillanatra megijed. ~ Qué Carajo?! teszi fel magának a kérdést, majd észreveszi a lányt aki meredten bámulja. A másodperc tört része alatt kopog, majd nyílik az ajtó. És a lány a nevén szólítja. De nincs idő ezen filozofálgatni
-
Vamos! - Sürgeti a lányt majd bepattan a volán mögé. Karabélyát maga és a lány közé teszi, közben már kapcsol is rükvercbe és lép a gázba. Csak egy másodperccel később fordul hátra, hogy lássa is hová megy. Ki akar jutni a kutyaszorítóból és amint lehet el akar tűnni a főútról.

Felszerelés:

_________________
"Ha erőszak lakik a szívünkben, jobb, ha erőszakosak vagyunk, mintha felöltjük a szelídség jelmezét, hogy azzal leplezzük tehetetlenségünket.”Gandhi ~ Victor Montano ~
Victor Montano
Victor Montano
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 3 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Sandman Vas. 06 Nov. 2016, 14:03

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Puccs telefonhívásra
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Felicia Paran
- Halható ellenségek
- Emberek a dugóban
- Victor Montano

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Tuk-tuk-tuk....tuk-tuk...hallatszott, ahogy a lövedékek becsapódtak a többrétegű ragasztott üvegbe. Tökéletesen védve voltak a kocsiban, még akkor is amikor fémes csattanások hallatszottak, amik csak azt jelezték: a kocsi testét és érik kívülről a lövések. Egy éles fordulóval azonban a menet iránynak megfelelő helyzetbe hozta Victor a nehéz páncélozott járművet, majd a gázba taposott. Néhány perccel később már a kora délelőtti forgalomban tartottak...valahova...

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 3 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 07 Nov. 2016, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Puccs telefonhívásra
Felicia Paran
A Kártyák Mestere


Játékostárs(ak) neve: Victor Montano


Amint kinyitottam az ajtót be is szállt rajta a Kopó. Ahogyan sietettet igyekeztem a lehető leggyorsabban átmászni az anyósülésre, ehhez még ki is kellett kapcsolnom a biztonsági övet, hiszen bekapcsoltam. Amint megvolt át is csúsztam a másik ülésre. Most azonban még nem helyeztem magam annyira „biztonságba”, mint az előbb, mert fogalmam sincs, hogy maradunk-e, vagy ezzel a kocsival megyünk-e tovább. amint meghallottam az újabb lövéseket igyekeztem lehúzni a fejemet, hogy bizonyosan ne találhassanak el, de meglepő módon egyetlen golyó sem törte be az üveget, vagy ment át a kocsin. Vagy ennyire pocsék lőszerrel lőttek, vagy pedig… páncélozott volt a kocsi. Az éles rántásnál kénytelen voltam megkapaszkodni, mert nekicsapódtam volna az ajtónak. Ekkor viszont látható volt már, hogy ezzel a kocsival szándékozunk tovább menni, így bekötöttem a biztonsági övet. Az arcom és a fejem már kezdett nagyon fájni, így nagy nehezemre esett hátra-hátra pillantani, hogy próbálnak-e követni minket. Mivel múltkor nem felelt a kérdésemre, így nem próbáltam meg beszélgetni, csak megnyugodni, ami nem ment olyan könnyen. Idegesen ölelgettem és szorongattam a táskámat. Időnként előre és oldalra pillantottam, hogy merre megyünk, de mivel annyira, semennyire sem voltam járatos New Yorkban, így esélyesem volt megtippelni. Ha egy idő után nem tűnik fel, hogy követnének minket, akkor teszem fel a kérdésemet.
< - Hova megyünk? – érdeklődök spanyolul. >
Reméltem, hogy kapok választ, de ma eddig nem igen kaptam senkitől sem, így annyira nem is reménykedtem, csak szerettem volna biztonságban lenni, anyut felhívni, hogy vigyen haza, ahol biztonságban lehetek távol ettől a bolondokházától.


felszerelés:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sunnyside utcái - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 3 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Victor Montano Hétf. 07 Nov. 2016, 22:55

Victor sokáig nem szól semmit. Figyel mindenre amire csak lehet. A szembejövő autókra ugyanúgy, mint ahogy a mögötte lévő forgalomra. Az első sarkon még szirénával is hajlandó befordulni élesen, ha éppen piros a lámpa. Aztán lekapcsolja a fényhidat. Pörög az agya, menekülési terven dolgozik. Eszébe jut néhány kívánatos célpont. Aztán gyorsan beugrik neki valami. Előveszi mobiltelefonját és a gyors tárcsázón felhívja a cégét.
-
Itt Victor. Mérjétek be a mobilomat. Aztán ellenőrizzétek, hogy bocsájtok-e ki más jelet. GPS, Glonass, gsm...mindent, bármit. Gyorsan kéne. - hadarja, majd leteszi a telefont kihangosítva. Csak ezt követően néz a lányra. - Voy a mover a la seguridad. Mi nombre es Víctor lo contrario. - hadarja ugyanolyan sebességgel mint ahogy az imént utasításokat adta. Majd elvigyorodik. - Quién es usted?
 

//Biztonságba foglak helyezni. A nevem egyébként Victor. Téged hogy hívnak?//

Felszerelés:

_________________
"Ha erőszak lakik a szívünkben, jobb, ha erőszakosak vagyunk, mintha felöltjük a szelídség jelmezét, hogy azzal leplezzük tehetetlenségünket.”Gandhi ~ Victor Montano ~
Victor Montano
Victor Montano
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 3 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Sandman Csüt. 10 Nov. 2016, 14:51

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Puccs telefonhívásra
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Felicia Paran
- Emberek a délelőtti forgalomban
- Victor Montano

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Victor sokéves vezetési tapasztalatának hála sikeresen végre tudta hajtani a manővereket. A telefonhívása is sikeres volt. Két csengés után egyből fel is vették a telefont a cégénél. Nem volt kérdés a túloldalról, csak egy "igen uram" hangzott el a már ismert női hangtól. Aztán miután Victor feltette a kérdését a lánynak, de mielőtt az válaszolhatott volna, érkezett is a válasz.
- Megvan. Egy GPS jeladó. Állami, nem tudjuk bemérni ilyen rövid idő alatt, de a mobiljele mellett nagyon erős a jel. Emellett még egy gsm jel, de a cellainformációk mellett valaki ráállt annak a készüléknek a gps-ére. Valószínűleg egy nem védett okostelefon van még az autóban. Folytassuk a bemérést?
Egyelőre úgy tűnt, hogy nem követi őket senki és nyugodtan tudnak haladni a forgalommal.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 3 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Victor Montano Csüt. 10 Nov. 2016, 15:21

- Köszönöm. - Reagált azonnal Victor a telefonra. - Ne folytassa. Tíz perc múlva ismételje meg a bemérést és a jelkeresést. Ha az enyémen kívül lesz más jel, hívjon vissza. Különben matrac protokoll. Azonnal juttassanak el egy üzenetet a kapitánynak. Miller védencének mutatok egy esélyt arra, hogyan ússza meg a dolgot. Vége. - Hadarja, majd bontja a vonalat, aztán Feliciához fordul és angolul folytatja. - Mobilod van? Oda kell adnod. - Majd az első lehetőségnél megpróbál megállni, miközben kicsit megvilágítja a hátterét. - Nem tudom ki vagy és mire vagy képes. De a SHIELD igazgatója személyesen és közvetlenül kért meg, hogy védjelek meg. Egy olyan helyre megyünk ami nem köthető hozzád. Engem meg nem tudnak se a SHIELD-hez, sem hozzád kötni. A védett helyhez meg pláne nem. De meg kell bíznod bennem. Az a feladatom, hogy vigyázzak rád. - Ahol sikerül megállnia, ott átveszi a lány telefonját, ha átadja neki. Ha nem akkor elkezdi keresni a készüléket, nem feltételezi hogy a lánynál van, ha tagadta. Ettől függetlenül ha nem talál mást akkor át akarja kutatni Felicia táskáját is. Majd a talált vagy átadott telefont zsebre vágja. A karabélyt bent hagyja a kocsiban s miközben kiszáll felnyitja a kocsi motorháztetejét. Ha kormányzati járműről van szó, akkor viszonylag kevés helyre tehették a GPS adót, mivel nem volt cél az elrejtés, de fontos a folyamatos jeladás, azaz a feszültség biztosítása akkor is ha áll az autó vagy eltávolították a biztosítékokat. Azaz első körben az akkumulátor környékét nézi át. Extra vezetéket keres vagy konkrétan hozzá kapcsolódó, nem szokványos eszközt. Nem csak felülről veszi szemügyre a motorteret, hanem alá is megpróbál bekúszni. Ha megtalálta a készüléket, akkor előhúzza kését és megpróbálja lefeszegetni a jeladót. Amennyiben ez nem megy egyszerűen előhúzza pisztolyát és kalapácsként használja, hogy mégis le tudja feszíteni a késével a GPS adót. Amikor végzett, egyszerűen a földre dobja az eszközt. Aztán elteszi a cuccait és körbenéz. Szemetest keres vagy eldobott nejlon zacskót, műanyag palackot, esetleg alumínium dobozt. Ha nem talál csak kikapcsolja a készüléket és egy közeli csatornanyílásba dobja. Ha talál egy zacskót akkor abba beleteszi a kikapcsolt mobilt, összehúzza a nejlon száját, levegőt fúj bele, majd összecsomózza a végét és így dobja bele a csatornába. Ha műanyag palackot vagy alumínium dobozt talál, akkor annak felhasítja a tetejét annyira, hogy bele tudja gyömöszölni a telefont. Ráhajtja a felhasított véget a készülékre, majd így dobja a kikapcsolt mobilt a csatornába. Ezt követően visszaszáll a kocsiba és kövér gázt adva elindul Brooklyn felé.
Ha Felicia átadta a telefonját vagy Victor talált volna egyet és a lány érdeklődne, hogy miért csinálta mindazt a procedúrát amikor szét is törhette volna vagy hasonló, persze elmagyarázza.
-
Kikapcsoltam. Azaz azt mutattam, hogy "bi-bi-bi...nem tudtok követni!". Azonban a GPS kikapcsolt állapotban is követhető. Ha ráharapnak, követhetik a csatorna hálózatot....

Felszerelés:

_________________
"Ha erőszak lakik a szívünkben, jobb, ha erőszakosak vagyunk, mintha felöltjük a szelídség jelmezét, hogy azzal leplezzük tehetetlenségünket.”Gandhi ~ Victor Montano ~
Victor Montano
Victor Montano
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 3 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 10 Nov. 2016, 17:51




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Puccs telefonhívásra
Felicia Paran
A Kártyák Mestere


Játékostárs(ak) neve: Victor Montano


Bólintottam, amikor mondta, hogy kicsoda és azt is, hogy megfog védeni. Tudtam, hogy így lesz, ahogyan azt is, hogy ő jófiú. Legalább is a klisékben így hívják őket.
< - Felicia, Felicia Paran – mutatkoztam be. >
Az egyik olyan pillanatban igyekeztem megtenni, amikor éppen nem hallatszott az, hogy beszélnek a telefonjából, vagy ő sem beszélt. Egy szót sem értettem abból, amiről beszélt valakivel, valószínűleg ez volt pont a lényege egyébként is az egésznek. Amit aztán mondott, azon igencsak meglepődtem. Kevés híres Miller van, főleg a kártyákon, bár ott van egy pár az utánajárásom alapján. Bár most nem igen fog beugrani semmi sem, elég nehezen ment a gondolkodás.
- Ó! – mondtam meglepve. – Őt nem láttam… a Fény Házának Bajnokát… azt tudtam, hogy a SHIELD keresztezi ma az utamat valamilyen formában, ahogyan a Hydra is… de őt konkrétan nem.
Leginkább magam elé motyogtam elé. A kérdésre meglepődtem, amikor elhangzott a telefonról való érdeklődés. Néhány pillanatig nem is tudtam felelni, annyira meglepődtem ezen. Majd lassan bólintottam, erre az arcomba fájdalom hasított, úgy odakaptam.
- Igen van – feleltem. – Adom! Mire kell?
Tettem még fel a végén a kérdést miközben előhalásztam a fülhallgatóval együtt a táskámból és odaadtam Victornak.
A többi részre bólintottam nagyon lassan és óvatosan, majd figyeltem, hogy mit is csinál. Nem is tudtam, hogy ennyi mindent el kell intézni, hogy ne lehessen minket követni. Biztonságos helyre megyünk és maga a SHIELD ezredese kérte meg erre. Honnan tudták, hogy én voltam?
- Reggel betelefonáltam a SHIELD-nek, hogy a mai napon a Hydra megfogja támadni a világot és a soraikban is sok Hydra tag van… - mondtam. – Egy avatár vagyok, az összes isteni Pantheoné. Létezik egy olyan dolog, amin nyomon lehet követni a világ történését, a jelent és a jövőt, emberek tetteit, leendő tetteit. Egy kártyapakli, minden a világon fontos személy, vagy szervezet egy-egy lapot foglal el. Ebből tudok jósolni, innen ismerlek, mikor megláttalak hallottam a kártyád szimbólumának hangját, egy kopóét. Ezzel ruháztak fel az istenek, hogy ezeket lássam, követni tudjam. Innen tudtam, hogy ma támadni fog a Hydra. Ha ennek az egésznek vége sem fognak békén hagyni, ugye? Nem kellett volna telefonálnom…
Az utolsó mondatot már csak halkan suttogtam magam elé.


//Folytatás: New Chance fedélzete//

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sunnyside utcái - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 3 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Sandman Szer. 16 Nov. 2016, 09:54

//Játékunk ITT folytatódik.//

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sunnyside utcái - Page 3 Empty Re: Sunnyside utcái

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.