Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) - Page 3 Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Cardas Hétf. 13 Május 2013, 06:47

A többiekkel együtt a becsapódás felé veszem az irányt.Mennyi az esélye, hogy pont itt zuhanjon le egy meteor, ahol mi épp tartózkodunk? Nem lehet véletlen, és ki tudja, hogy milyen szánékkal lőtték ki ide. Amennyiben ellenséges, akkor minél hamarabb oda akarok érni, és a többiek segítségével megakadályozni, bármi is történjék a becsapódás helyén.
Odaérek a többiekkel, és megpillantom az alakot. Vajon honnan jöhetett, és ki lehet? Nem, nem ezek a fő kérdések, hanem hogy miért jött!
Persze jó benyomást kell tenni az idegenre, és biztosítani afelől, hogy nem jelentünk a számára fenyegetést. Nem szeretnék harcba bocsátkozni vele, ki tudja, milyen hatalmas erő birtokában van. Természetesen készen állok, ha támadni akarna, de nem látom ennek sok valószínűségét. Amennyiben társam kérdésére válaszol, miszerint jól van-e, és megbizonyosodom róla, hogy békés szándékkal jött, köszöntöm:
- Új-Atlantisz nevében üdvözlöm a Földön! Amanda Cruz vagyok, Új-Atlantisz királynője! Önben kit tisztelhetünk?

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) - Page 3 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) - Page 3 Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 15 Május 2013, 10:15

2076. május – Wakanda romjai, Afrikai Egyesült Nemzetek
Résztvevők: Andrew Ramirez, Jared Aaron Voice / Heka, Amanda Cruz, Jack Howlett és David Ethan

- Tartom, és emelem ötven dollárra! – kiáltott vissza Jack David fogadására.
Végül mindenki megérkezett a kráterhez, az első ami feltűnt mindenkinek, hogy az, aki odabent volt a kezét nézi, amiből fények és némileg lángszerűségek, valamilyen energia csapott ki. A jelet mindenki látta, hogy mi volt az alak tenyerében.
Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) - Page 3 Handuh
Ez volt az első, amit mindenki meglátott, utána jöhetett csak az, hogy megnézzék ki az érkezett. Egy szőke hajú, kék szemű, teljesen embernek tűnő fiatal fiú volt az teljesen meztelenül, olyan tizenhét, maximum tizennyolc éves lehetett, ennél semmivel sem több. Ahogyan meghallotta és felfogta a hangokat zavartan csukta össze a kezét és húzta oda magához.
Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) - Page 3 Handwithkid
A következő mozzanata az volt, hogy amikor észrevette Amandát mélyen elvörösödött és takargatni kezdte magát, láthatóan nem igen volt hozzászokva, hogy ilyen szép nők csak úgy megbámulják. Aztán zavartan nézett körbe.
- Ö… ez a hely nem tűnik Seattle-nek – szólalt meg zavartan.
Az akcentusa határozottan amerikai volt.
- Jay… Jay Anders vagyok, azt hiszem, hogy nem… jól vagyok… sőt – az oldalához kapott és oda nézett. – Engem pár perce lelőttek… hol vagyok? És kaphatok valami ruhát?
Amint ezt kimondta a fény körbevette és pillanatokkal később már egy olyan jelű öltözék volt rajta, mint ami a kezén volt.
Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) - Page 3 2941244-kevin_connor__earth_616__002
- Okééé, ez új – mondta.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) - Page 3 Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Sarah Szer. 15 Május 2013, 17:56

Nos, a fogadás megköttetett, így már csak reménykedni kell, hogy valóban úgy van ahogyan azt elsőre gondoltam. Közelebb érve a srác egyértelműen a kezét bámulja, ami így természetesen oda vonzza a tekintetemet, meg persze annak a ténye, hogy fény meg energia csap ki belőle. Egy érdekes jelen akad meg a tekintetem, ami látszólag az egész energia forrása, érdekes, nagyon érdekes. A többiek persze érdeklődnek, üdvözlik és bemutatkoznak, meg hasonló, ezt én a magam részéről nem igazán érzem szükségesnek, szóval most átsiklok ennek a ténye felett. Úgy tűnik, hogy akármiért is jött, nem ide tartott, valamint pár pillanat alatt varázsol magának néhány új ruhát, amin ő maga is meglepődik... Én pedig úgy érzem, hogy kezdhetek izzadni a fogadás miatt.
- Nos, valóban nem, ez Wakanda.. - Kicsit körbenézek. -... Legalább is ami maradt belőle. Miért akarsz Seattlebe jutni? - Nos, feltettem a kérdést amire számomra fontos a válasz, a többi faggatózást a többiekre hagynám, ők úgyis szeretnek kérdezgetni... Oké én is, de jelenleg csak ez az egy kérdés van ami érdekel, hetven dollár múlik rajta, ajánlom, hogy az legyen amit remélek, mert ha nem... Rossz belegondolni! Rendben-rendben, annyira nem sok pénz az, na de akkor is...

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) - Page 3 Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Bishop Szer. 15 Május 2013, 19:40

Közelebbről már tisztán látszik az alak, egy egyszerű fiúnak látszik, csak a kezén lévő jel, ami feltehetően kozmikus vagy más hatalmas energiával rendelkezik vonja magára a figyelmet. Ahogy a mozdulatait, szavait, tekintetét nézem rájövök, ő sincs tisztában saját képességével, sőt azt sem tudja hol van és talán azt sem, hogy ki is ő valójában. Ruhát teremt magának majd érdeklődik Seattle felől. Érdekes. Mosolyra húzom számat.
- Nocsak úgy tűnik valaki nincs tisztában új erőivel. Andrew Ramirez vagyok a Galaxys Védelmezőinek tagja. Hálásak lennénk ha elmondanád mi történt, mielőtt lelőttek.
Annyi kérdést vet fel ez az egész, nagy részére ő sem tudhatja a választ, ezért ahogy az idők alatt megtanultam nem mindig célravezető az egymás utáni kérdések sorozata. Jobb ha elmondja mit tud, talán épp most utazott téren és időn át, másik dimenzióból, másik időből, ki tudja. De legalább nem veszélyes. Nincs már szükség a készenlétre.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) - Page 3 Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Cardas Csüt. 16 Május 2013, 16:16

Közelebbről megnézve nem tűnik túlságosan idegennek az érkezett illető, sőt, mi több, ő csupán egy gyerek, ahogy látom! Mégis mit keres itt, és honnan jött? Nem normális, hogy meteor módjára emberek zuhanjanak le az égből.
- Szóval akkor nem a világűrből jöttél - állapítom meg a mondandójából. - Ez esetben üdv Wakandában.
Különös, még ruhát is képes alkotni maga köré. Ám még elég tapasztalatlan a képességeit illetően. Úgy tűnik, ő sem tud többet, mint mi magunk. Így nehezebb lesz... Vajon mit jelenthet az ő feltűnése? Miután válaszol a kérdésekre Jay, a többiek felé fordulok:
- Mihez kezdjünk vele? - teszem fel a kérdést.

30.000. reag. - Nef

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) - Page 3 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) - Page 3 Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Szehmet Csüt. 16 Május 2013, 23:18

A becsapódás megtörtént, és jóval kevesebb rombolással, mint hitte.
-Heh.. az idegeim. -mormolta, bár nem rosszallásból, inkább kicsit önmagát korholva. Annyi minden történt, hogy eszébe sem jutott, hogy valami voltaképpen rombolás nélkül is becsapódhat. Vagy valami fura dolog ártalmatlan lehet. Nem volt válasza arra, mikor is veszítette el ezt a fajta bizalmát. Mindenesetre most hogy túl voltak a bajon, úgy tűnt mindenki kíváncsi.. és ő is az volt, így hát nem csücsült tovább, csatlakozott a színes bagázshoz, hogy aztán tágra nyílt szemmel, szakmai érdeklődéssel figyelje a jelet, ami magára vonta a figyelmet. Aztán szemügyre vette a fiút, aki szinte csak az első kíváncsisága csillapultával tűnt elő. Naivnak és gyámoltalannak tűnt. Heka remélte hogy bizalmat kelt vele, rámosolygott.
-Hello Jay, a nevem Heka. Ne aggódj, olyanok vagyunk, akik már sok furcsa képességgel találkoztak. Segíthetünk megérteni mi történik veled, aztán rajtad áll, mihez kezdessz vele.-egy pillantást vetett a társaságra, és elgondolkozott, hogy vajon a nagy erő, vagy a korral járó tapasztalat hatása-e, hogy ilyen szenvtelenül, mintha ott sem lenne, beszélnek a fiúról. Talán valami ösztönös, korral járó lenézés lenne?
-Mihez kezdjünk vele?- kérdez is vissza, egy pillanatra elragadtatva az érzelmektől.
-Jaynek biztosan van ötlete,arra, hogy mit szeretne kezdeni agával, igaz?-fordult vissza a sráchoz. Úgy tűnt, ösztönösen úgy kezdte kezelni, mint a fiatal színészeit, mikor csatlakoztak a társsághoz.
-Mi lenne, ha elmesélnéd mi történt veled, és mit tudsz arról a jelről, aztán egy darabig velünk maradnál? Akkor meg tudjuk mutatni, hogyan irányítsd.- bár az ilyen furcsa jelekkel, nem hitte, hogy sokan találkoztak volna.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) - Page 3 Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 17 Május 2013, 10:00

2076. május – Wakanda romjai, Afrikai Egyesült Nemzetek
Résztvevők: Andrew Ramirez, Jared Aaron Voice / Heka, Amanda Cruz, Jack Howlett és David Ethan

- Seattle-ből jöttem – mondta David kérdésére. – Ott lakok.
Amit mindenki tudott, hogy igazából lehetetlen, hiszen nem igen maradt ember, vagy mutáns a teljes Amerikai kontinensen, aki igen, azokat Apokalipszis az embereivel munkatáborokba záratta, mindannyian meg vannak bélyegezve – határozottan nem olyan jellel, mint ami a fiún van – és őket dolgoztatja a birodalmában. Igaz a számuk a teljes kontinensen, északit és délit is egybevéve alig éri el az egymilliót.
A fiú közben felkelt és körbenézett a helyen, majd kétségbeesetten nézett az ott levőkre.
- Mondjátok, hogy nem én tettem ezt – mutatott a lerombolt városra. – Amikor utoljára a tévében láttam a múlt héten még minden rendben volt a hellyel, Apokalipszis megörült volna?
Lassan felfogta a kérdéseket is, a többit is, majd Amandára nézett.
- Ami azt illeti utoljára igen… amire emlékszem, hogy Seattle-ben vagyok, a haverokkal kilógtunk a normális területekről a gettónegyedbe, ahol furcsa dolgok vannak. Úgy hallottuk, hogy egyes mutánsok, akik úgy születtek, vagy a vírus hatására lettek azok elvesztették a képességüket, de valami más, valamilyen misztikus, vagy minek mondták megmaradt nekik…
A története eddig stimmelt, mindannyian tudták, hogy a mágusok tényleg így alakultak ki, hogy a mutációjukat elveszették a vírus miatt és csak a mágia maradt meg, jelenleg Heka volt az élő példa minderre. De ez csak 2046 végén kezdődött el, harminc évvel korábban.
- Szóval meg akartuk nézni, aztán történt egy robbanás a kikötőben… a következő pillanatban a Marson voltam, valami történt ott… nem emlékszem – kapott a fejéhez. – És utána itt voltam a gödörben. Miért… miért nem vagyok már zöld és hol vannak a növénycsápjaim?
Emiatt már Heka kérdésére, arra, hogy itt maradjon válaszolni sem tudott.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) - Page 3 Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Bishop Szomb. 18 Május 2013, 00:40

A fiú szépen elkezdi mondani a történetet, hogy Seattleből jött, a barátaival akartak kilógni mert hallották, hogy új fajta mutánsok bukkantak fel a vírus hatására, aztán ide került. Valamint a romokról is érdeklődik, nem ő tette-e a pusztítást, mivel tegnap látta a TV-ben a várost. Különös, mintha egy múltból érkező beszámolóját hallanánk. Talán ez is a válasz, annyi minden hibázik a történetben, hogy nem lehet véletlen. Kicsit várok a többiekre, hátha akarnak még hozzáfűzni vagy kérdezni, ha nem akkor folytatom én.
- A jelek szerint a múltból érkezhettél. Legalábbis az elmondásod alapján minden ráillik a harminc évvel ezelőtti világra. Nyugodj meg, nem te okoztad ezt, az előző Apokalipszis. Semmire nem emlékszel abból, ami a Marson történt? Tényleg semmire? Fontos lehet.
Ez a tény felettébb fontos, lehet ott kapta az erőit, a zöld, csápos mutáció helyett. Sok mindenre számítottam a találkozóval kapcsolatban, de erre nem.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) - Page 3 Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Sarah Csüt. 23 Május 2013, 01:51

-Fffff...- ~ Francba! Én hülye marha! Nem hiszem el hogy... ~ Szitkozódok egy sort magamban, bár a külvilágnak mit sem mutatok ebből, csak amint letudtam az egészet lemondóan sóhajtok egyet.
~ Soha többé nem fogadok. ~ Eddig sem volt igazán szokásom, de most az egyszer legalább lehetségesnek tűnt annyira, hogy megpróbálkozzak vele, erre tessék, egy srác aki valószínűleg a múltból csöppent ide, vagy a Marson kísérleteztek rajta és nem emlékszik semmire. Fölösleges lenne találgatni, vagy ezzel kapcsolatban lehetőségeket sorolni neki, de tényleg. A többiek persze faggatóznak, faggatóztak, ki mivel, én egyenlőre inkább meghúzódok a háttérben, fölösleges lenne, hogy én is kérdésekkel bombázzam, az ő kérdéseire pedig már megkapta a választ, kivéve a legutolsóra, de arra meg nem tudnék mit felelni neki, mert ki tudja, hogy miért nem zöld és miért nincsenek növénycsápjai... Még mindig úgy hiszem, hogy kísérleteztek rajta de mint mondtam, ez lényegtelen és most már nem bízok a megérzéseimben mert most is rosszul jártam velük, pedig tényleg olyan jónak tűnt...

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) - Page 3 Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Szehmet Csüt. 23 Május 2013, 21:27

-Seattle?-Heka szemöldöke magasra szaladt. Volt itt a hirtelen felbukkanó fiún kívül is valami furcsa. Seattle nem az a hely volt, ahonnan csak úgy betoppanhatott volna egy ilyen erejű kölyök. Amerika a világ szégyenfoltja lett Apo uralma alatt.
-Nem, ez a hely már jó ideje ilyen. Apokalipszis pedig.. nos mindig is őrült volt.- a srác aggodalma egészen megható volt, de Heka gondolatait a rejtély megoldása kötötte le, aminek aztán a kölyök megadta a kulcsát. Nem stimmeltek az idők. Egyszerűen nem. A srác vagy ugrott egyet előre, vagy máshonnan keveredett ide. Aztán a történet a hozzá hasonlóakról túlságosan is ismerősnek látszott ahhoz, hogy más világból érkezett legyen a kölyök. Ettől kezdve már csak az volt a kérdés, miért éppen most, miért éppen itt, és miért akkorról érkezett. A miért éppen most persze.. a felettük függő végzet ismeretében szinte kész válasszal bírt.
A srác kifakadása aztán újabb döbbenetet keltett. Zöld és növénycsápok? Ezek szerint mutáns lett volna korábban? Akkor a kisfiús zavara alaposan félrevezette Hekát.. az aki egyszer már mutáns volt, biztosan könnyebben kitapasztalja az újabb képességeit.. feleslegesnek tetszett tehát az ajánlata. Ugyanakkor a képességek elvesztése fájdalmas trauma lehetett...
-Nos.. úgy tűnik újfajta képességeid vannak. -a Mars dolog túl ködösnek tűnt. Heka a kölyköt figyelte. A jelnek jelentenie kellett valamit, és könnyen lehet hogy egy újabb típusú elvárt egyetlen értelmes faj áll előtte... vagy valaki szándékosan kavarná tovább a gondokat?




_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) - Page 3 Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 24 Május 2013, 09:04

2076. május – Wakanda romjai, Afrikai Egyesült Nemzetek
Résztvevők: Andrew Ramirez, Jared Aaron Voice / Heka, Amanda Cruz, Jack Howlett és David Ethan

- Még lehet kozmikus, ki tudja, az ember nem kap csak így erőket pubi – csettintett David mellett Jack, miközben ő is a fiú figyelte.
A fiú közben a gödörben bólintott, hogy rendben, valamelyest nyugtató volt számára, hogy nem ő okozta mindezt.
- Akkor Apokalipszis – mondta is lassan ki hangosan. – Rendben… A Marson…
Mindenki tudta, hogy a Marson volt emberi kolónia, ahogyan egy kree is, összesen mintegy húszezren laktak a bolygón, egészen addig, amíg a Nagy Evolucionista vissza nem érkezett a Földre és miután elfoglalta teljes Amerikát a Marsot kiirtotta, senki sem maradt rajta élő. Az egész bolygó temető lett még 2050 környékén, és azóta Apokalipsziséket kivéve senki sem járt a Földön kívül, ha megpróbálta valaki, akkor ők leszedték az űrhajót.
- A Marson – kezdett bele újra a fiú és a fejéhez kapott, mintha fájt volna emlékezni. – Fákat láttam… folyót… őshonos életet…
Ismét térdre rogyott, a fejét fogva, határozottan látszott, hogy fáj neki emlékezni.
- Élőlények… nem emberek és mutánsok, nem a kree-k, valami teljesen más. Aminek nem lenne szabad ott lenni, ami aludt – zihálta. – Nagyon sokat… nem értem… nem értem hogyan és miképpen. De az embereket, a mieinket nem láttam, nem találtam… aztán itt voltam a légkörben.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) - Page 3 Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Bishop Pént. 24 Május 2013, 18:36

Nagyon érdekes amit a Marsról mond, olyan életformákat látott, ott amilyeneket előtte sosem, nem kreek vagy emberek hanem valami egészen mások és még őshonos élet is volt ott. A visszaemlékezés láthatóan fáj neki, valamilyen mentális támadás is érhette ott.
~ Nem stimmel az idő, már egyik sem, ha a múltban járt volna a Marson, akkor egyértelműen emberi és kree kolóniákat kellett volna látnia, ha pedig most akkor semmit sem szabadott volna látnia. Ez nem egyértelmű, egyáltalán annak az idegen fajnak a kiléte sem, talán a Mars ősi lakosai lennének? Nem kizárt.
A többiekhez fordulok és lényegében nekik is hangosan levezetem ezt a gondolat menetem, majd várom, hogy mit reagálnak, tesznek-e fel kérdéseket. Ezután még zárom a mondandóm.
- Nem értem, hogy lehetséges ez, egyik idősíkba sem passzol amit láthattál. Valahogy nem illik össze a kép. Lehet utána kellene járnom. Elég gyorsan tudok utazni a világűrben, ha nektek megfelel akkor most azonnal megnézhetném mit találok ott. Bár kétlem, hogy a kietlen pusztákon kívül bármi is lenne A Marson, sosem lehet tudni. Ellenvetés?
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) - Page 3 Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Sarah Szomb. 25 Május 2013, 02:10

- Tény és való, de kétlem, hogy küldött. - Arról biztosra veszem, hogy tudná ha küldött lenne, mert hát milyen ömm... Entitás küldene úgy valakit egy bolygóra, hogy az nem tud róla? Oké van benne lehetőség és stb de azért amennyit tapasztaltam a galaktikus dolgokból, nem találom jellemzőnek. A srác megnyugszik valamilyen szinten, majd pedig kérésre elkezd elmélkedni azon, hogy mit látott a Marson, bár ahogyan elnézem, eléggé fájdalmas a folyamat, szóval feltételezem, hogy megpróbálták mondjuk elzárni ezeket az emlékeket mentálisan, ki tudja, az is lehet, hogy az egész csak az agyszüleménye, de Andrew kitalálja, hogy mivel ő úgyis röpképes kimegy és meglesi, én pedig egy kevés gondolkodás után végül is egyetértően bólogatok.
- Hát, repülj, csak aztán le ne szedjenek az atmoszférában. - Nem, igazából egy percig sem féltem és ez a hangomból is hallatszik, biztosra veszem, hogy hamarabb kiért mint ahogyan Apoék bármit is tehetnének, vagy hát legalább is majdnem, csak minket ne gyújtson meg menet közben. Vissza a sráchoz.
- Jól van kölyök elég lesz, ne erőltesd meg magad. - Mégsem kéne, hogy esetleg valami baja legyen, ha úgy vélné, hogy kutakodni próbál még egy sort az emlékei között, még a végén megfőzi a maga agyát a nagy próbálkozás közepette, az pedig semmiképpen sem kellene. A faggatózást még mindig rá hagyom a többiekre, ha nagyon kedvül van hozzá, de szerintem már nincs igazán olyan, amit a srác meg tudna válaszolni, vagy csak én siklok el felette, de akkor is kétlem.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) - Page 3 Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 29 Május 2013, 11:49

2076. május – Wakanda romjai, Afrikai Egyesült Nemzetek
Résztvevők: Andrew Ramirez, Jared Aaron Voice / Heka, Amanda Cruz, Jack Howlett és David Ethan

Jack is bólintott, amikor Andrew felajánlotta, hogy elmegy és körbenéz a Marson.
- Menj csak pubi, legalább tudunk majd pontos infókat – mondta.
Ám, amikor Andrew indult volna, hogy repüljön és elinduljon a Mars felé fény csapott ki a fiúból, ami mindenkit körbeölelt. Még látszott, hogy megrémült és megijedt, nem ő irányította mindezt, hanem kontrolálatlan volt. A fény végül mindenkit elvakított és az előbb emlegetett bolygón találták magukat.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek) - Page 3 Empty Re: Marokkó (Egyesült Afrikai Nemzetek)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.