Folyók, tavak, parkok, s felettük a puszta ég

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Folyók, tavak, parkok, s felettük a puszta ég - Page 2 Empty Re: Folyók, tavak, parkok, s felettük a puszta ég

Témanyitás by Marcus Dellamorte Hétf. 07 Júl. 2014, 07:33

- Azt lesheted Bryan, hogy ezek után fegyvert bízzak rád. - Vonom össze a szemöldököm morcosan. Majd jobb ötletem nem lévén a csajhoz fordulok. - Kisasszony ért a fegyverekhez? Akkor önre bízom. Bízom benne, hogy nem ereszti egyikünk fejébe sem a tárat.
Mondjuk az előző kirohanásom után simán megérteném, sőt valamilyen szinten még várom is, hogy megpróbálja kivonni a forgalomból az ismeretlen cyborgot. Akkor legalább nem kellene magyarázkodnom az ezredesnek, hogy miért beszélek ilyen hangnemben egy másik ügynökkel... aki egy harmadik ügynököt próbál épp fejbe lőni. Aki pedig nem mellesleg enyhén túladagolt állapotban zöldségeket beszél.
- Központ, Evans ügynököt megtaláltuk. Vigyük detoxba vagy küldenek egy orvosi egységet? Illetve további parancsot kérek arról, hogy a támadóit felkutassuk vagy vonuljunk vissza?
Szólok be a headseten. A legkevésbé már csak az hiányzik, hogy a nyakamba varrjanak egy engedély nélküli magánakciót, amit teljes fegyverzetben hajtottam végre, tömeghisztériát és erős tűzharcot generálva. Most vagy jön egy mentő, vagy vihetem ölben az első szakkórházig. Max ilyen jó titánium kezekben még soha nem volt, ezt lefogadom. Bár én a helyében a kis vörös érintését választanám, még akkor is, ha csak a szúrásnyomot kereste és próbálta beazonosítani az anyagot.
- A fiú szállítható állapotban van, vagy az a döfés túl mélyre ment?
Úgy tűnik a lány ért hozzá. Valószínűleg ápolónő lehet.
Marcus Dellamorte
Marcus Dellamorte
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 28
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jun. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Marcus Dellamorte
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Folyók, tavak, parkok, s felettük a puszta ég - Page 2 Empty Re: Folyók, tavak, parkok, s felettük a puszta ég

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 09 Júl. 2014, 09:07

Résztvevők: Jenna Collins, Marcus Dellamorte, Bryan Donohan, Babette Nado és Max Evans
Következő körváltás: 2014. július 12. (szombat)

Marcus tudja, hogy USA ide, vagy oda nem igen szokás másnak fegyvert átadni, ezt maximum a filmekben szokás eljátszani és a drone rendszer még mindig figyeli minden egyes mozdulatát. A kérdésre a választ pedig azonnal kapta bentről.
- Járjon utána ennek – kapta a választ. – A segítség pedig úton van.
Eléggé kieső területen voltak, így legalább negyedóra kellett ahhoz, hogy egy mentő ide kivánszorogjon, arról nem is beszélve, hogy még dugóba is kerülhet, így egyelőre nem fognak ideérni. Jenna eközben úgy látta, hogy Max egészen jó állapotban volt ahhoz, hogy szállítsák, a tű nyoma sem volt túl mély, nem sérthetett meg semmit, hiszen a fiatal férfi kijött idáig. Ekkor azonban két lövést lehetett hallani, halkan, tompán, mire az emberek menekülni kezdtek, néhány pillanatig semmit sem lehetett látni, hogy kit lőttek le, vagy honnan, utána tűnt fel mindenkinek, hogy Babette és Bryan felsőteste teljesen zöld, annak a valaminek, ami rájuk került ugyanolyan szaga volt, mint ami Max testébe is került. Babette felsőtestén vér is megjelent, nem csak a zöldes anyag, majd mindkét meglőtt személy eszméletlenül terült el a földön. A becsapódás szögétől és helyzetétől mivel mindkét személy, mind Marcus, mind Jenna ért a fegyverekhez, könnyedén rájöhetett, hogy az egyik közeli magasabb épületből érkezett a támadás.

//Bryan 2 hétig nincs, az majdnem 5 kör, ha visszajön és ír, akkor ő is magához tér.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Folyók, tavak, parkok, s felettük a puszta ég - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Folyók, tavak, parkok, s felettük a puszta ég - Page 2 Empty Re: Folyók, tavak, parkok, s felettük a puszta ég

Témanyitás by Jenna Collins Szer. 09 Júl. 2014, 16:25

Pislogok a hegyomlásra.
-Remélem ezt nem gondoltad komolyan, tudok bánni a fegyverekkel, darabokra is szedem neked ha szeretnéd de inkább tartsd magadnál, szerintem nem akarod kirúgatni magad...-majd halkan megjegyzem-...bár eddig nagyon úgy tűnik.
Felállok az eszméletlen ügynök mellől.
-Ha ki tudott onnan jönni és még hülyeséget is beszélt akkor abba se fog belehalni ha szállítják, a szúrás meg nem mély, az volt a lényege hogy az anyag bekerüljön a szervezetébe, nem az hogy bele...
A mondandóm megszakítja két lövés hangja, megint megcsapja azaz undorító szag az orrom, a törékeny csaj és Bryan, ahogy hallottam ez a neve, a földre zúgnak, mind a kettőt beborítja ez a zöldtakony, a lány még vérzik is, egyre jobb lesz ez a történet. A hang alapján az egyik épület egy magasabb pontjáról jött a lövés de feleslegesen néznék föl, hülye lenne ott állni és nézelődni már ha van egy maroknyi esze is a lövésznek. Úgy látom ezek a lövések se ölésre szolgáltak, csak azt nem értem mi abban az értelem ha civileket és ügynököket vegyesen kábítanak be, az áldozatokban nem sok közöset látok max annyit hogy mind fiatal, vagy a lányt csak megtévesztésből lőtték meg és tényleg ügynökökre pályáznak vagy csak tesztelik a cucc hatását, de ez szintén nem az én dolgom úgyhogy nem is futtatom az agyam tovább csak megakarom úszni ezt az egészet józanon, mostanában vonzom a bajt. Ketten maradtunk a vaskatonával, sóhajtok és karba teszem a kezem, kezd poénos lenni az ügy.
-Mégis mi a franc folyik itt, támadnak az alienek? Nekem is pont ilyenkor kell erre járnom.- morgok, nem akarok később bekábultan egy kórházban ébredni.

Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Folyók, tavak, parkok, s felettük a puszta ég - Page 2 Empty Re: Folyók, tavak, parkok, s felettük a puszta ég

Témanyitás by Marcus Dellamorte Szer. 09 Júl. 2014, 19:46

- Hé, gyanúsan sokat tudsz a SHIELDről. - Vonom fel a szemöldökeim, de akkor inkább elrakom én a stukit. Bár nekem van rá a legkevésbé szükségem, elvégre a saját fegyverzetem sokkal nagyobb tűzerejű. Túl nagy tűzerejű, teszem hozzá rögtön. Ha városi környezetben tüzet nyitok vele akkor az egekbe szökik a járulékos veszteség mutatója, engem meg felkoncol a vezérkar. Jobb a békesség, nem akarom, hogy ez legyen az utolsó bevetésem. Bár már többször eltöprengtem rajta, hogy nyugdíjaztatom magam...
- Szóval ezek bedrogozzák az ügynököket... - Amikor tüzet nyitnak ránk és Babette is megfekszik, nem zavartatom magam, hanem folytatom a megkezdett mondatot. - és mindenki mást is. Most az a cél, hogy önkívületi állapotba kerüljünk, vagy így akarnak függő emberekre szert tenni egy drog üzlethez vagy ez az izé belemászik az idegrendszerünkbe és információt közvetít? Ezredes, a mellé a mentő mellé kellene egy vegyész csapat mihamarabb. Ez egy tiszteletteljes javaslat, uram. Utálnám, ha Max zombi lenne és le akarná legelni a fél várost... - Teszem hozzá orrom alá mormogva. Ez valami következő generációs vegyi fegyver és sem azt nem tudjuk, hogy fertőző-e se a hatásmechanizmusát se az ellenszerét nem ismerjük. Ez így egyben pedig piszkosul idegesít. Ráadásul az örvlövész is kushad, a fél tetőt meg nem szándékszom lerombolni.
- Te fogod az egyik lábát, én meg a másikét, vonszoljuk be őket egy kapualjba és állítsunk fel egy védőzónát. - Bátorkodom javasolni. Ez a sikátor egy halálzóna. Mindkét tetőről ránk látnak és bármikor lerepülhet egy gránát is. A sikátor mindkét vége könnyen lezárható és utána egy tank kell ahhoz, hogy innen minket kimentsenek. - Odafent a fejesek nem szeretik, ha civilek is besegítenek, de te most túl akarod élni anélkül, hogy bezöldülnél.
Marcus Dellamorte
Marcus Dellamorte
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 28
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jun. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Marcus Dellamorte
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Folyók, tavak, parkok, s felettük a puszta ég - Page 2 Empty Re: Folyók, tavak, parkok, s felettük a puszta ég

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 13 Júl. 2014, 09:13

Résztvevők: Jenna Collins, Marcus Dellamorte, Bryan Donohan és Max Evans
Következő körváltás: 2014. július 16. (szerda)

A páros azzal, hogy nem igen keresett gyorsan menedéket magának eléggé nagy hibát követett el, Marcus újra felvette a kapcsolatot a központtal, de nem tudta végigmondani azt, amit akart, a második szava után ő maga is érezte, hogy becsapódott egy lövedék belé, néhány pillanattal később Jenna is. Néhány másodperccel később már mind a ketten hihetetlenül szédültek és hányingerük volt. Ugyanaz az anyag, amit már korábban is érezni lehetett, Marcus ha továbbra is próbálta mondani azt, amit szeretett volna, akkor a vonal másik végéről a diszpécsernő aggódó hangját hallotta.
- Dellamorte ügynök mi történik, Dellamorte ügynök, próbáljon tisztábban beszélni!
A drog miatt a férfi leginkább cincogó hangnak hallotta mindezt, mintha valami egér lenne, mintsem egy női hang. Alig néhány másodperccel később már az egész környék rendesen forgott, végül mindketten elvesztették az eszméletüket.
Nem tudni, hogy mikor, de mindenki ébredezni kezdett – Max és Bryan, ha tudnank írni – egy félhomályos helységben voltak másokkal együtt. Semmilyen fegyver, se egyenruha nem volt senkin, Marcus felszerelése és kiborgizált részeiből a lőszerek kiszedve, az egész testét pedig mesteri munkával redukálták le olyanra, mintha emberi test lenne, csak az ellenállása maradt meg a kiborgizált részeknek, de minden más előnyt elvesztett. Jenna mindenhonnan azt a furcsa szagot érezte, amit először Max-ben odakint a sikátorban.

//Már az új helyszínre írjon mindenki, Babette nem lesz ott veletek, így rá ne számítsatok.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Folyók, tavak, parkok, s felettük a puszta ég - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Folyók, tavak, parkok, s felettük a puszta ég - Page 2 Empty Re: Folyók, tavak, parkok, s felettük a puszta ég

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.