1-es út

Go down

1-es út Empty 1-es út

Témanyitás by Morsus Hétf. 17 Dec. 2012, 19:08

Az egyetlen nagy négysávos út, ami kivezet a városból pontosan reptérig és vissza a városba. Az út egy órás.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

1-es út Empty Re: 1-es út

Témanyitás by Thorhalla Kedd 18 Dec. 2012, 13:22

//Előzmény: Dagabi reptér//

A zenére nem igen figyeltem a kocsiban, Hood hortyogása is elég volt, azonban volt valami, Danny és Szehmet még mindig állatias alakban voltak, nem értem, hogy a SHIELD miért nem tudott nekik egy-egy holoövet kölcsönözni legalább erre az időre. Igaz, ha lebukunk és elkapnak minket, akkor kiderülne, hogy honnan is vannak az övek és igencsak kellemetlen helyzetbe kerülne Jon bá.
- Két ágyas szobák, kik lesznek a „házasok”, akik közösen lesznek? – kérdeztem.
Arra Logan nem gondolt, hogy három fiú és három lány megy az útra, így egyszerűbb lenne a háromágyas szobákat kibérelni. Mindegy. Valószínűleg Hood és Amelia lesznek, akik egy szobát választják maguknak. Bár Szehmet is régóta ismeri őt, így lehet, hogy ő választja Hood-ot. Nah, de turisták voltunk, így pedig ezt a látszatot kellett fenntartani.
- Ki szereti a szerencsejátékot? – tettem fel a kérdést. – Itt az egész az indiánok kezében van, hatalmas kaszinók és ehhez hasonlók. Ha valaki rajtam kívül szereti, elkísérhetne majd játszani.
Arról nem is beszélve, hogy jó nyomozási alap, mindkét dologban, ami miatt itt vagyunk.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
1-es út Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

1-es út Empty Re: 1-es út

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 18 Dec. 2012, 13:52

//Előzmény: Dagabi reptér//

A telefonomat vettem elő az út során és azon kerestem rá a neten található Genosha útikönyvre, hogy megnézzem a nevezetességeket. Igaz még otthon este is megnéztem, de nem árt, ha még egyszer megtettem. Időnként ki-kinéztem az ablakon, hogy a tájat megszemléljem, olyan érzésem volt ettől, mintha csak ismét „diplomataként” a világot járnám és próbálnám az X-ment mindenhol népszerűsíteni és országok vezetőivel tárgyalni, hogy engedjenek a saját országukban is egy csoportot létrehozni. Mintha mi lettünk volna a SHIELD, csak éppen jóval kötetlenebbek és nem katonai csoport voltunk. A háttérben hallottam a beszélgetést, de nem szóltam közbe, inkább csak folytattam az olvasást és a nézelődést. Reméltem, hogy már az odaérkezésünk előtt találok olyan pontot, ahol nekiállhatunk a nyomozásnak és a keresésnek. Napok teltek el, már így is lehetséges, hogy kicsit későn értünk ide, így nem akartam időt veszteni.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
1-es út 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

1-es út Empty Re: 1-es út

Témanyitás by Danny Long Kedd 18 Dec. 2012, 14:23

Az egy óra semmiségnek tűnik a repülő út hosszához képest, de ezt az időt már jó lenne arra felhasználni, hogy kicsit többet tudjak meg a társaimról. Kajánul elmosolyodom, amikor Gunny felhozza a szerencsejáték ötletével. Valószínűleg itt is hasonló a helyzet, mint New York jópár illegális zugkaszinójában, amiket meglátogattam. Ott szinte bátorítanak arra, hogy csalj, nem is lehet másképp megkopasztás nélkül kijönni onnan. Viszont ha valaki jól csinálja, akkor már csak pár verőlegényt kell elintéznie, aztán futhat is a pénzzel, amerre lát. Nagyon jókat lehet szórakozni az ilyen helyeken, csak vigyázni kell, hogy ne nyúlj bele túl mélyen a sz*rba. Vagy ha valami rendes helyre megyünk, hát legyen úgy. Kevesebb a móka, de kevesebb a veszély.
- Én benne vagyok! –válaszolom neki.
Az a kérdés csak, hogy tényleg ennyire kényelmesre vehetjük a tempót? Vagy már ennek is köze van a feladathoz? Persze van annyi eszem, hogy ne kérdezzek rá ilyesmikre, amíg a sofőr is hallhatja.


_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

1-es út Empty Re: 1-es út

Témanyitás by A Misztikus Pókember Csüt. 20 Dec. 2012, 01:27

Csak elkapom a táskát röptiben, Szehmetét ha minden igaz. Gunny megszólalására csak erőltetni tudom a mosolyt, majd inkább nem foglalkozom vele, én is követem a csapatot a járművünkre. Ahol hamar ki is derül, hogy Hood nem lesz a legjobb társaság, be is vágódok mögé és a kényelmes úton én is kicsit takarékra teszem magam. A kaszinós ötletre egyszerűen csak nem jelentkezem, én inkább körülnéznék a városban. Elhiszem, hogy sok mindent megtudhat az ember odabent a bűn barlangjában vagy hogy is szokás...
De valahogy nem érzem közel most magamhoz és egy teljesen idegen terepen inkább objektíven nekiindulok az utcának, mint egy igazi jó turista. Még így zötykölődés közben meg is nézem az alapadatokat a fővárosról a neten, hátha találok valami érdekességet. Valamint pár képet is lövök a útról, mint lelkes dokumentáló ügynök palánta.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

1-es út Empty Re: 1-es út

Témanyitás by Morsus Hétf. 24 Dec. 2012, 19:58

Az infók amiket találnak: Genosha volt angol gyarmat, ami gyorsan amerikai szövetségé vált a függetlenségi háborúk során Ennek az eredménye az volt, hogy az 50-60as években az indiánok egy törzse ideköltözött. A törzs mára hatalmas vagyont szedett össze. Egy egész negyedet foglalnak el, ahol kaszinókat nyitottak. Az egyik legfejlettebb halászati kikötő van itt a bolygó déli felén. Nagy elismerésük van szobrászatban, Ez egy furcsa keverék a művészetük egyszerre amerikai, európai és afrikai. A politikai rendszerük is ilyen. Elégé nyitottak eme téren. A legismertebb helyszínek a Vörösbölény Kaszinó, ami egy 5 csillagos hotel is egyben.
Hood felnéz a kis alakváltó szavaira.
- Én benne lennék egy kis játékban, de majd szólj rám, hogy ne csaljak. Hozzá szoktam LA-ban.
Mondja meglepően normális hangnemben. A kocsi végre beér a városba. Végül begurul egy hotel elé.
Folyt:
https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1756-damda-hotel#23472

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

1-es út Empty Re: 1-es út

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 25 Dec. 2012, 02:26

Csendben hallgattam tovább, ahogyan a háttérben a többiek beszéltek, nagyjából mindenki benne volt a szerencsejáték partiban Max-et és Szehmetet kivéve. Olvasva az infókat, amiket találtam, volt egy olyan érzésem, hogy errefelé az indiánok játszották a zsidók szerepét, vajon a helyi zsidóság mit szólt ehhez? Bár azt nézve, hogy amerikai gyarmat volt a hely, nem biztos, hogy olyan sokan eljöttek ide eredetileg nem volt túl nagy értelme. Mire megtehették volna már az indiánok itt voltak. Ha lett volna egy kis időnk, akkor minden bizonnyal meglátogattam volna néhány múzeumot és még csecsebecséket is vettem volna otthonra, de ez majd kiderül a feladattól is, hogy mennyire veszélyes és mellette, főleg utána mennyire lesz idő arra, hogy ezt megejtsem. A városba érve inkább már a várost figyeltem, hogy milyen is volt és mennyire szép lehetett, mikor megérkeztünk, akkor kiszálltam a kocsiból és becsuktam magam mögött az ajtót. Úgy tűnt, hogy végre valahára megérkeztünk.

//Folytatás: Damda hotel//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
1-es út 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

1-es út Empty Re: 1-es út

Témanyitás by Thorhalla Kedd 25 Dec. 2012, 11:53

Danny-re és Hood-ra vigyorogtam, amikor ők benne voltak abban, hogy elmenjünk kaszinózni. Szehmet nem szólt semmit rá, ahogyan Max sem. Valahogyan csak rá vesszük őket is, bár Szehmetet abban a ruhában nem biztos, hogy erőltetni kéne. Hood szavaira azonban néhány pillanatra felvontam a szemöldököm, amikor mondta, hogy szóljak rá, hogy ne csaljon. Végül nem bírtam ki és felnevettem.
- Hood, ezt mondod annak, akinek az anyja a csalás istennője – nevettem egy kicsit még e közben is.
Lehet, hogy minket nem is azért tűntetnek el, mert mutánsok vagyunk, hanem mert kifosztjuk a kaszinót és ezért toloncolnak ki minket.
- Egyszer el kell, hogy vigyelek titeket Bűn bolygójára, egy kaszinóbolygó itt a Tejút szélén, imádni fogjátok – mondtam a két srácnak. – Csak meg kell szereznünk Ko hajóját hozzá. Egy bolygó tele kaszinóval az univerzum mindenféle szerencsejátéka. Imádom azt a helyet!
Mikor megérkeztünk a szállodához ismét szélesen vigyorodtam el, kaszinó is volt itt, az ősi istenek áldják a kölyköt ezért.

//Folytatás: Damda hotel//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
1-es út Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

1-es út Empty Re: 1-es út

Témanyitás by Danny Long Szer. 26 Dec. 2012, 17:31

Hood és Gunny szóváltását hallva szélesen elmosolyodom. Izgalmasnak ígérkezik a játék így, hogy a többiek sem a játék gyerekverziójában vannak otthon. Még inkább feldobja a hangulatom ennek a kaszinó bolygónak az említése. Ezelőtt még New Yorkot is alig hagytam el, nemhogy a Földet, de ha már X-man vagyok tényleg lehet, hogy itt az ideje elkezdeni. Őszintén szólva vannak bennem félelmek a dologgal kapcsolatban, de ezzel majd ráér foglalkozni, ha már ott tartunk, először még ezt a földi kaszinót kell kifosztanunk. Max nem tűnik túl lelkesnek, de azért még én is megkérdezem:
- Te nem jössz velünk? Vedd ki a részed te is a munkából! -mondom nevetve.
Közben lassan megérkezünk a célhoz. Már az autóból látom, hogy a hely nem egészen olyan, mint amilyennek képzeltem. Sokkal jobbnak tűnik, mint amire számítottam, és ez amennyire látom, az egész országra igaz. Kipattanok az autóból, hogy jobban körülnézhessek.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

1-es út Empty Re: 1-es út

Témanyitás by Morsus Csüt. 19 Szept. 2013, 22:23

- Mi legyen?
Kérdezte Bárd kifulladva. Az égen helikopterek serege jelenik meg és egy tucatnyi feléjük indul.
- Ez.
Hood ekkor Bárd mögött a nyakába mart és a kettőt körbe táncolta az elektromosság. Ha bárki megpróbálja megérinteni őket az jó pár volt csapja vissza. Bárd üvölt a fájdalomtól, és a nyakából vér szivárog végig beszínezve a fehér ingét. A vérivó mutáns szemei lassan kéken kezdtek világítani, ekkor elengedte az eszméletlenné vált férfit. Hood testén szikrák táncoltak végig majd vérrel borított arcát picit letörölte, de ezzel csak szétkente a karmazsin nedvet.
- Nyugalom, nem sértettem főütőeret és nem ittam túl sokat.
Ha bárki megkérdezi mégis mit csinál Hood a helikopterekre mutat és azok elkezdenek furcsán mozogni majd szinte mind egymásnak ütközik és felrobban.Egyetlen egy van,a mi rázkódik, hogy az emberek kiessenek belőle, majd szép óvatosan landol a csapat előtt.
- Ezt. A SHIELD átvert minket, beküldtek hogy zavarjuk a Genoshaikat a nyomozásunkkal ameddig ők idegen techet lophatnak. Én nem játszok ilyet. Ha itt vannak mutánsok én kiszabadítom őket és mindenki mást.
Ezzel felszáll a helikoptere.
- Jöttök?

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

1-es út Empty Re: 1-es út

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 20 Szept. 2013, 10:08

//Előzmény: Lent//

A villanásra néztem fel, ideje volt, hogy Vízió végre küldjön valakit.
- Meglőtték kétszer, vérrögöt keressenek a szervezetében, vagy pedig lehet, hogy letört a golyóról egy szilánk és az okoz gondot, belső vérzést – hadartam el az orvosnak.
Mire megtettem már el is tűnt a beteggel együtt, most már reméltem, hogy rendben lesz és rendbe jön. Mikor válaszolhattam volna, hogy mi legyen Hood beleharapott Bárd nyakába. Felsóhajtottam. Ahogyan már nem volt ott valami tiszta ruhával igyekeztem lefogni Bárd nyakán a sebet és rögzíteni, hogy ne vérezzen el. Döbbenten néztem, ahogyan felrobbantja a gépeket és egyet letesz.
- Mégis mit művelsz?! – kérdeztem. – Nem ölhetsz meg embereket ilyen módon!
Dühösen pillantottam Valkűrre, idegen technológiát lopni?
- Mégis mit mondtál nekik?! – csattantam fel. – A fenébe is, senki sem akar idegen technológiát lopni ezen a helyen! A SHIELD nem vert át senkit, nekünk is volt parancsunk és nektek is! Egy űrhajó zuhant le itt napokkal ezelőtt, amit a SWORD, a SHIELD alszervezete nem tudott megakadályozni, túlélőket jöttünk menteni, nem pedig technológiát lopni, miközben derítsük kik, hogy hova lett 60.000 mutáns, akik még itt voltak az AIM előtt.
Ha Bárd nem tud jönni, akkor támogatom a helikopter felé és felsegítem rá, majd utána én is felszállok.
- Egyelőre csak derítsünk fel mindent, aztán később még visszajöhetünk megmenteni a mutánsokat. Fogalmunk sincs arról, hogy vannak-e még a szigeten, vagy pedig hol lehetnek, vagy mi a védelem. Nem fogom egyikőtöket sem kockáztatni egy vakmerő, hirtelen felindulásból elkövetett ostoba mentőakció miatt!

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
1-es út 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

1-es út Empty Re: 1-es út

Témanyitás by Thorhalla Pént. 20 Szept. 2013, 11:10

//Előzmény: Lent//

Szehmet szavaira már nem reagáltam csak egy halk morgással. Majd a megjelenő ügynökre, orvosra néztem, ahogyan megjelent. Akkor mégsem viszek haza egyetlen halandót sem még közvetett módon sem. A felrobbanó helikopterekre pillantottam és felmordultam hangosan.
- Persze, amikor én ölök meg olyat, akik az életünkre törtek, ejnye-ejnye Gunny… de amikor ugyanez a személy ártatlanokat öl meg, akiket még csak látni sem láttunk és el tudnánk menekülni, akkor nincs gond – vicsorogtam.
Hasonlóan dühös pillantást vetettem Amelia-ra, ahogyan ő felcsattant.
- Semmit azonfelül, hogy az lezuhant túlélőkért jöttünk és nem érdekesek a mutánsok ebben a küldetésben. A mutánsok azonfelül munkatáborokban vannak, valószínűleg szétszórva a teljes szigeten – vontam meg a vállamat.
A vér illata nagyon-nagyon elő akarta csalni a ragadozó énemet, de inkább elfordultam és a leérkezett helikopterre néztem. Volt itt olyan, aki vezetni is tudta ezt? Kétlem, hogy Bárd igen, és akkor Hood sem, a pilótáék pedig valahol odébb haltak szörnyet a zuhanásnak hála. Megint előjött, hogy miért is nem dolgozom amatőrökkel, mint itt a csapat jelentős része. Érzelmeik alapján sodornak mindent és mindenkit veszélybe, hirtelen felindulásból. Szótlanul mentem a helikpoterhez és szálltam fel rá. Ha lezuhanunk akkor majd mondhatom, hogy én szóltam előre.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
1-es út Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

1-es út Empty Re: 1-es út

Témanyitás by Danny Long Pént. 27 Szept. 2013, 01:30

Végül csak megjelenik az orvos, hogy elvigye Maxet. Ezzel leesik egy kő a szívemről. Nagyon aggódom miatta, de most már legalább jó kezekben van. Mi viszont nagyon nem vagyunk biztonságban, pláne miután megjelennek a helikopterek is. Bárdra nézek, várva, hogy valamit csináljon, végülis eddig is ő segített meglépni az üldözők elől, de ehelyett azzal szembesülök, hogy Hood ráveti magát, és a nyakába harap. A többiek nem tűnnek nagyon meglepettnek, így nem próbálok meg közbelépni, csak döbbenten nézem, hogy mi történik. Nem jön ki hang a számon, hogy rákérdezhessek, hogy mi történt, így szótlanul nézem végig, ahogy Hood Bárd képességét használva leszedi a helikoptereket, majd óvatosan lehoz egyet. Azt hittem, hogy ez nem így működik az X-mennél. Kicsit meglep, hogy mennyire megkönnyebbülök, amikor Amelia feldühödik. Már kezdetem azt hinni, hogy az X-ek valójában mind hidegvérű gyilkosok. Ahogy elkezdenek vitatkozni, teljesen elvesztem a fonalat, de egyre dühösebb leszek. Mi a franc ez az egész?! Mit keresek én itt, közöm sincs ehhez az egészhez! Max lehet, hogy meghal, csak azért mert a csapat úgymond vezetői sem tudják igazán, hogy mit is csinálunk. Egyre jobban elönt a kétségbeesés. Szinte kiabálok, amikor végre kiadom magamból, amit érzek.
- A rohadt életbe, mesélje már el valaki, hogy mi a franc folyik itt! Nem ugyanazt a feladatot kaptuk mind?!  Mi közünk nekünk a SHIELD-hez és mióta gyilkoltok ti csak így? Hogy kerül ide idegen technológia, és milyen lezuhant túlélőkről beszéltek? Elhiszem, hogy csak egy tapasztalatlan kölyök vagyok, és elképzelésem sincs, hogy miért hoztatok ide, de most már nagyon jó lenne, ha tudnám, hogy mit csinálunk! Vagy csak menjek előre és öljek meg mindenkit, aki szembe jön? Így működik ez a "hősöknél"? Az újonc csak kussol és csinálja amit mondanak? Most mondjátok meg, mert előre szólok, hogy ebből nem kérek!
Közben ha a többiek beszállnak a helikopterbe, nyilván én se maradok a földön, de remegek az idegességtől, miközben odamegyek.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

1-es út Empty Re: 1-es út

Témanyitás by Szehmet Pént. 27 Szept. 2013, 19:54

Helikopterek. Szehmetnek hirtelen már semmi ideje azon bánkódni, milyen tehetetlen is. Hood pedig azonnal reagál a bajra, s a maga módján máris tesz a megoldásért, nem is eredmény nélkül. Ez az éleselméjűség, mely jellemezte őt, az idők során mit sem változott. Ám módszerei továbbra sem túl finomak, noha most finomkodásra nem is lenne idő. Meglepő, hirtelen, és bizonyára a legtöbbeknek elborzasztó, de a képességlopás ezen formája már nem lepi meg Szehmetet. Persze emellett még most is érzi a sajnálat szomorúságát, de nem érez kényszert arra, hogy ő maga kérje Bárd bocsánatát a kellemetlenségért, mint évekkel ezelőtt tette volna.
Aztán egyik gép a másik után semmisül meg, a rajtuk lévőkkel egyetemben. Nem kellett volna így lennie, de azok odafenn koránt sem voltak olyan könnyen leszerelhetőek, mint azok, akikért nemrég kiált. Egyszer majd talán épp a mostani tétlenségéért kérik majd számon, azt a tétlenséget, mellyel meg sem próbálta a megakadályozhatatlant, a pillanatnyit, megállítani, s ő kénytelen lesz a szíve mélyére pillantva válaszokat keresni... Épp csak átfutott a fején a gondolat, és Gunny máris kimondta.
-Komolyan azt akarod hallani, hogy ejnye ejnye Hood?- Hitetlenkedve és nyilvánvaló rossz érzésekkel mondta ezt ki, melyek azonban nem Gunnynak szóltak. Ugyan mit érne ezek után egy ejnye ejnye? Nem hoz vissza senkit, nem oldja meg a bajt. Ezzel a hisztivel, mely valóban jogosan kéri számon az egyenlőtlen bánásmódot, valahogy mégis jelentéktelenné zsugorítja a történteket. Ideges és komor pillantással Szehmet végül csak csendesen morgott egyet. Egyszer majd talán letisztázza önmagában is ezt a kuszaságot. Most a gyorsan pergő eseménysor másféle kérdéseket vet fel. Hood szószólóvá, és forradalmárrá emelkedik, olyan alakká, akit szinte lehetetlen nem követni ha valaki egy cseppnyi jó szándékot is érez a mutánsok iránt, legalábbis szavai és elvei alapján. Módszerei mások. Ezzel együtt parázs vita is kialakulóban volt arról, mégis mi a pontos célja annak, hogy itt vannak.
-Megyek.-nem is volt kérdés, hogy csatlakozik hozzá. Könnyed mozdulattal ugrott fel a gépre. Ide küldték őket egy olyan céllal, melynek most az előzetes tervekkel szemben is érvényt fognak szerezni, ha valóban szükség van rá.
-Látnunk kell, tudnunk kell, mi zajlik az itteniekkel. Akár szétszórva, akár valahol együttesen vannak bebörtönözve, mi miattuk jöttünk. - eközben az ifjú X-re pillantott, aki láthatóan eddig tűrte a megpróbáltatásokat.
-Nem számít ha leplezett akció volt ez idegenekért, az sem, ha a technológiát akarják néhányan a döntnökök között. Mi itt és most fordíthatunk a dolgokon, vagy előkészíthetünk egy nagyobb fordulatot.-ezt nem neki kellett volna kimondania. Erre a romlatlan szív, és ifjonti hév rendeltetett, ami ott lobogott az ifjú X-ben.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

1-es út Empty Re: 1-es út

Témanyitás by Morsus Szomb. 12 Okt. 2013, 21:59

Hood megharapja a helikopter vezetőjét.
- Már tudok.
Majd Dannyhez fordul.
- Úgy van. Két küldetést kaptunk. Nekünk azt mondták mutánsokat keresünk valóbban az egész csak azért volt, hogy ők megkeressenek pár ufót. Mivel nincsen joguk elvenni, ami a Genoshaiék remélték, hogy mi elég bajt kavarunk, hogy ők addig pont elvigyék őket. persze nem a technológiáért. Dehogy a shield egy jótékony cég...
A szavai elakadnak és kifulladva beül a vezetőülésbe. A kezei közzé rejti a fejét.
- Átvertetek minket. Ölök, hogy megmentsek mást, de... ez...
A szavai lassulnak. Most esik le mindenkinek: Hood nem csak erőt másol, de emlékezet és személyiséget. Ez a Bárd, Szehmeten kívül már mind tudják, hogy egy világból jött, ahol Apokalipszis a mutánsok ura és írtja azokat, akik nem elég erősek. Egy ennyire mocskos, dühös világ harcosának az érzelmei és gondalati egy átvert mutánsban... nem csoda, hogy azonnal gyilkolásba kezdett. Most viszont nem tudja mit akar tenni.
- Harmincnyolc - mondja halkan. - Induljunk.
A szám csak Valkűrnek lesz egyértelmű. Az elhunytak száma, a helikopterek száma alapján.
- Megvan a célpont. A két katonai bázis elégé közel van egymáshoz ott vizsgálnak dolgokat és az egyikkel baj is van. Az a célpontunk.
Mikor Bárdot is felrakták, aki kezd felébredni a helikopter megindul arra. Közeledve látják, hogy az épület, amelyik egyben van elkezd robbanni. A rádión parancsok hangzanak el és Hood fordítja őket.
- Valakik kitörtek a bázisról, ezek a mutánsok lesznek.
Lent már látni az idegen lényeket, furcsa zöld fényeket, de Gunny még innen is érzékeli mind mágikusan és látványból: Hellstormot.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

1-es út Empty Re: 1-es út

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 13 Okt. 2013, 10:20

Most esett le, hogy Charlie nem csak képességet másol, hanem emlékeket és érzéseket és a fenébe is! Apokalipszis világából volt Bárd, nem kellett volna látnia Charlie-nak.
- Charlie, elég! – csattantam fel.
Vettem egy mély levegőt és Danny felé fordultam.
- Két feladat volt, egy-egy. Az X-mennek az, hogy beavatkozás nélkül derítsék ki, hogy mi az itteni mutáns helyzet. Kettőnknek Valkűrrel ezen felül volt még egy feladatunk ami az volt, hogy nyomozzuk ki, hogy hol van egy lezuhant űrhajó, ami megsértette a SWORD vonalait és mentsük ki a túlélőket. Nektek tudnotok sem kellett volna erről a feladatról. Nem avatkozunk be Szehmet, ez parancs! Nem tehetjük, nem ezt a feladatot kaptuk, te nem voltál diplomata az X-ek nevében évekig, én igen, ha megteszed mindannyiunkat bűnözőnek titulálják, a világ minden táján újra elkezdhetik utálni a mutánsokat, arról nem is beszélve, hogy milyen nemzetközi konfliktust okoz. Bármilyen nehéz és tennénk valamit, de nem fogunk. Csak hazamegyünk és jelentünk az ENSZ-nek, ők teszik a többi lépést, nem mi. Nem vagyunk messiások, bármennyire is szereted ezt hinni magadról!
Megráztam a fejemet.
- Nem, nem öl meg senki, senkit sem – mondtam. – És nem volt feladat az sem, hogy ti elvonjátok a figyelmet, nem akartunk kockáztatni senkit sem! Gyanítottuk, hogy a két ügy közös helyen lesz. A terv az volt, hogy amint megvan az, hogy mi van a mutánsokkal ti hazamentek jelenteni, Valkűr és én maradunk és befejezzük a saját munkánkat néhány óra alatt. Ez az igazság, mindenki ki tudja itt szagolni a képessége miatt, hogy igazat mondok.
Ha ott voltunk a helikopteren már Bárddal, akkor előre ültem a helikopterben Charlie-hoz, még mindig utáltam a repülést, inkább teleportáltam volna.
- Nézz rám – kértem.
Ha nem tette meg önként, akkor az arcához nyúltam és magam felé fordítottam a fejét, majd megcsókoltam, hogy ezzel is megnyugtassam.
- Minden rendben lesz, lassan múlnak a képek és az emlékek – feleltem halkan. – Nem hazudtam neked és félrevezetni sem akartalak. Csak titeket akartalak óvni. Úgy ismersz, mint aki gonosz szörnyeteg, aki bárkit megöl, vagy nem te, ti vagytok a legfontosabbak nekem?
Nem hagytam békén, amíg nem válaszolt a kérdésre, bármilyen fájdalmas választ is adhat erre. Ha megtette, akkor engedem csak azt, hogy felszálljon a géppel és mehessünk arra, amerre az a gondok is voltak.

// Folytatás: 13-as katonai bázis//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
1-es út 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

1-es út Empty Re: 1-es út

Témanyitás by Thorhalla Vas. 13 Okt. 2013, 11:48

A többi vitába már nem szóltam bele, azt rendezzék el ők, csak miután Amelia elmondta, hogy mi is volt az igazi parancs akkor szólaltam meg.
- Én Asgardi vagyok, engem ölésre képeztek száz éven keresztül – mondtam a kölyöknek. – Plusz az sem segít, hogy mi vagyok.
Utaltam ezzel a feline mivoltomra. És az sem, hogy egyszer engem tartottak a galaxis legveszedelmesebb nőjének a saját világomban. A harmincnyolc számára elhúzom a számat és egy együtt érző mosolyt küldtem a fiú felé, tudtam, hogy milyen nehéz lehet ez másoknak, főleg akik nem voltak hozzászokva ehhez.
- Az a közünk a SHIELD-hez, hogy technológiáért cserébe időnként segítünk nekik ott, ahol nem ismerik el őket és nem mehetnek be oda. Cserébe ők is nyújtanak segítséget az X-eknek, ha kérik. Meg nem tudom, hogy feltűnt-e, de a tanári kar és a csapat fele Angyaloskodik is. Tudjuk, hogy mi van velük Szehmet – felmordultam. – Talán nem figyeltél, amit mondott a maffiavezér? Munkatáborokban tartják őket, mint Észak-Koreában. Ha megpróbálsz tenni valamit én lőlek le, hogy megakadályozzam, uru golyóim is vannak, azokat nem gyógyulod ki.
Azokat még egy isten sem teszi, nemhogy csak egy mutáns. Nem szívesen tettem volna meg, de ha nem hagy más lehetőséget, akkor kénytelen leszek megtenni. Főleg, hogy Amelia a vezető és ő is megmondta, hogy nem avatkozunk be. Ahogyan indultunk a hátamon is felállt a szőr, amikor közelebb értünk a helyhez. Hangosan mordultam fel és megtörtem a mágiámat, felvéve az eredeti alakomat, így a hangom sokkalta állatiasabb lett a morgás közben.
- Hellstorm! – sziszegtem a fogaim között. – Az a rohadt Morsus gyilkos féreg!
Felálltam a helyemről és megpróbálom a kinyitni a helikopter ajtaját, ha valaki megpróbál megállítani, akkor félrelököm magamtól, vagy lefogni próbálom és úgy ellökni.
- Én előre megyek, ne próbáljatok megállítani, ez családi ügy! – vicsorogtam.
Ezzel kiugrom a helikopterből, ha tudok és a levegőben zuhanás közben kimondva a varázsszót sólyommá változni, hogy így ilyen madárként repülve előbb érjek a helyszínre, mint a helikopter.

// Folytatás: 13-as katonai bázis//


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 04 Nov. 2013, 09:06-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
1-es út Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

1-es út Empty Re: 1-es út

Témanyitás by Danny Long Vas. 20 Okt. 2013, 23:00

Először Hood kezdi el magyarázni a helyzetet, és amit mond, attól egy kicsit sem érzem jobban magam. Tényleg úgy van minden, ahogy gondoltam? A SHIELD arra használt minket, hogy eltereljük a helyiek figyelmét. Ezért kellhet Maxnek meghalnia?! De ami ezután jön, azt nem értem. Úgy tűnik, hogy rosszul van, de úgy látszik, hogy a többiek értik, hogy mi történik. Már szinte meg se lepődöm, hogy csak én nem tudom, miről van szó... Aztán végül Amelia válaszra méltat. Nem szólok bele abba, amit mondd. Ez a verzió sokkal barátságosabb. Azt még mindig nem értem, hogy miért nem mondták el, hogy Amelia és Gunny kapott egy másik feladatot, de ez még mindig nem annyira súlyos. Úgy tűnik, hogy ráadásul igazat mond, de még így is kezd sok lenni ez az egész. Nem tudom már, hogy mit gondoljak, kéne egy kis idő, hogy végiggondoljam ezt az egészet, de nincs. Itt vagyunk még mindig egy idegen ország kellős közepén, rengeteg hullával a hátunk mögött, és még mindig azon vitatkozunk, hogy hogyan tovább. A helikopter falának támaszkodva leülök a földre, hogy pihenjek egy kicsit. Gunny magyarázatszerűségét a kiképzéséről alig fogom fel. Hol érdekel engem, hogy mire képezték ki? Arra már jobban figyelek, amit a SHIELD-ről mond, de nem reagálok. Egy pár percig nem akarok beszélni senkivel. Tanácstalan vagyok, amikor hallom, hogy hogy bánnak itt a mutánsokkal de nem tehetünk semmit. Értem, hogy miért nem avatkozhatunk be, de mégis szörnyű érzés. Ennyit ér ez az egész X-menesdi? Amelia épp Hoodot próbálja összekaparni, amikor a célponthoz érünk, Gunny pedig mintha valamitől megvadult volna. Nem tudom, ki az a Hellstorm, de nem is vagyok biztos benne, hogy érdekel. Amikor Gunny kiveti magát a helikopterből, lassan összeszedem magam, és előveszem a botom. Úgy néz ki, harc lesz. Azt legalább értem...

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

1-es út Empty Re: 1-es út

Témanyitás by Szehmet Szer. 23 Okt. 2013, 20:23

Oly mindegy mit tett pár pillanattal előbb, mikor egy pillanatra megzuhan, Szehmet szíve sajogni kezd Hoodért. Sokat adna azért, ha egy mozdulattal elűzhetné a gondokat. De kellő képességek nélkül, a kedves nővérrel a fedélzeten, inkább megkapaszkodik, hogy legalább az idegen mutánsoknak segíthessen ha célba érnek. Már megszokta a lemondást a vágyairól, céljairól, mégis próbált legalább ebbe a nagyobba belekapaszkodni, elengedve számtalan kisebbet, hogy változzon a világa.
-Nem, valóban nem voltam diplomata, de azzal, hogy beavatkozás mentesen tegyünk itt bármit is, már jócskán elkéstünk. Kétlem, hogy azzal, ha segítő kezet nyújtunk, ennél nagyobb bonyodalmat kavarhatunk. Esély adunk arra, hogy néhányak hangja elérhessen az ENSZ-hez és más nagyokhoz. De ha csak haza kullogunk, ez az egész egyetlen terror támadás lesz, anélkül hogy a mutánsok gondjai megoldásra vagy akár csak meghallgatásra találnának. Nem szereztünk semmiféle bizonyítékot az alantas játszmákra, vagy a jogok tiprására, vagy több van már a tarsolyunkban pletykáknál a táborokról?- Pillantott Gunnyra, aki élénken próbálta emlékeztetni őt arra, ami úgy tűnik saját kellemetlenségei közt valamiképp elkerülte a figyelmét.
-Nem hitegetem magam azzal, hogy ki tudunk hozni, meg tudunk menteni, minden egyes mutánst. Városnyian tűntek el. De szárnyra kell kapnia a változásnak, bizonyítékok kellenek. Tanúk. Néhányuknak esélyt kell adni, hogy szólhasson a többiért. Ezt neked is értened kell, főleg ha valóban fáj a szíved értük.- tiszta tekintettel nézett rá, majd pillantását inkább a környezetükre kapta. Ismét az arcába vágták a messiás dolgot, azt amit nem kért soha, s oly szelete lett az életének, mely miatt ismeretlen elvárásokat támasztanak felé. Régen tiszta volt, megingathatatlan a természetessége, hogy viseli e szerepet, majd a világ a fejére fordult, feladta, egyszerű halandó életet élt, s most, többszöri fellángolás után van itt újfent az idő talán, hogy megpróbálja tisztázni magában hol is a helye az isteni kéznyomnak lelkén. És hol a helye neki magának ott, hol már régen nem barátok veszik körül.
Talán igenis búcsút kellene mondania ennek a világnak. Talán igenis kívánhatná Gunny készségesen ajánlgatott golyóit. Szerény visszatérésének lángtettei, végiggondolva nem is voltak mások, mint kétségbeesett próbálkozások, hogy a múlt hamvaiból néhány maréknyit megmentsen. Bolond próbálkozások. Ökölbe szorult keze koppan a helikopter falán. Felesleges volt visszatérnie. Felesleges megpróbálni bármit is rendbe hozni. Amélia és Gunny szavai szerint bőven felesleges, sőt egyenesen tilos bármit is tennie... úgy tűnik annyi a dolga hogy végigasszisztáljon egy eredménytelen, haszontalan bábküldetést. Kevés választási lehetőség ez az élet megéléséhez. Nagyot fordult a világ egésze. Szehmet ökle után homloka is koppant a helikopter falán, majd hirtelen megrezdült a füle, s újra kinyílt a tekintete, ahogy elértek hozzá a kitörőkről szóló infók.
-Úgy tűnik nem is kell a mi beavatkozásunk- örült ennek a ténynek, ahogy előrébb merészkedett, hogy jobban lásson, pláne mikor Gunny kivetette magát a gépből, hogy csatlakozzon a csetepatéhoz.
-Meglesznek a tanúink.


_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

1-es út Empty Re: 1-es út

Témanyitás by Morsus Vas. 03 Nov. 2013, 22:49

Hood nincsen jól csak zavarosan bólint. Elindítja a gépet, majd mikor már megtették majdnem az utat Gunny egyszerűen kiveti magát és sólyomként neki repül a lenti társaságnak. A gép megy tovább, de a férfiak néma csöndben haladnak. Bárd kezd jobban lenni. A vérzése enyhült és már tiszta a feje. Furcsa vörös bőrű humanoidok mellett száll le a helikopter.

Folyt:
https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1975p50-13-as-katonai-bazis#36673

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

1-es út Empty Re: 1-es út

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.