Damda Hotel

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by A Misztikus Pókember Vas. 13 Jan. 2013, 02:09

Még elkezdem kiöblíteni a képemet, a szabadság teheti de megérzem a ritmust a tükörrel szemben. Félig meddig tánc lépésben lépek ki a mosdóból, a számban öblögetve egy kis tiszta vizet. Bólintok egyet Danny kérdésére, még kettő kiegészítő mozdulat a tánchoz, majd fordulatból köpöm v fel a vizet a mosdó irányába. A képességem segítségével irányítom bele, hogy ne legyen igénytelenség prédája a kagyló.
Még látom ahogy Danny kelletlenül visszavetkőzik a majom külsőből, kénytelen vagyok elvigyorodni és a megjegyzést sem nyelem le.
- El se tudom képzelni, hogy kettő is van belőle és egyiket se szellőztethetném a szabadon... - Majd a kijelentéssel el is indulok az ajtó felé, nem térünk ki rögtön Ameliáék szobájába, ha jól emlékszem a számra pontosan. De ha van más a folyosón inkább biztosra megyek. Remélem van...
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Jelly Vas. 13 Jan. 2013, 13:00

Nem sikerült.
A krogen dühösen felordított, amikor meglátta, hogy nekiesnek a shi'arnak. Ekkor meglátta a repedést az üvegen. Felhorkant, majd teljes erővel nekiment, reménykedve abban, hogy magától kitörik.
A shi'ar a harcos társa és ő nem fogja végignézni, ahogy szépen lassan agyonverik ezek a majomfajzatok. Lehet elvették tőle a fegyvereit és a felszerelését, de a harci tudása és az újonnan szerzett ereje még meg volt.
Ha ez sikerül, akkor odarohan az egyik őrhöz, kicsavarja a kezéből a botot, majd teljes erőből fejbe veri, aztán másodiknak esik neki.
Reméli, hogy a társa is belekezd a helyiek ritkításába.
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Morsus Szomb. 19 Jan. 2013, 00:00

Szálloda:
Hood cinikusan néz Dannyra.
- Ügyes vagy majmoca.
Mondja annak a büszke megérkeztünk szövegére. Beérve körbe néz és az asztalra ül fel.
- Na miről van szó? Mi a tervünk? Addig sétálunk ameddig elő nem kerülnek a mutánsok?


Börtön:
A lány karmol és egy karmolás sikeres. A másodiknál a másik két őr megsokkolja. A második sokkolásnál eszméletét veszti. A krogen egy rohanással kitör az ablakon. Az üveg több helyen megvágja. Már a messziről érkezik négy őr és puskát fogva lőni kezdik az idegent. Ha meg is próbál elugrani kettő dart eltalálja.A sérült őr hátrál és a másik kettő próbálja a sokkoló botokkal leütni őt.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 19 Jan. 2013, 11:58

Lassanként mindenki megérkezett ebbe a szobába és beengedtem őket. Ahogyan megérkeztünk neki kellett állni annak, hogy ismertessük a feladatot, vagyis annak a publikus részét.
- Kevesebb ironizálást Hood – mondtam. – Mivel néhányan újak még a csapatban, vagy éppen nagyon régen nem voltak küldetésen, az első dolog én nem vagyok a jelenkori énem. Én elvárom és megkövetelem a figyelmet és a teljes odaadást, igaz ő is, de ő nem teszi szóvá, ha valaki nem felel meg ennek én viszont megteszem és ha meglátom, hogy valaki a figyelmetlensége, vagy épp komolytalansága miatt veszélyezteti a csapatot az a következő percet már Brooklynban kezdi meg.
Most mennyire örültem volna annak, ha csak az Árny Angyalokat küldik ki és nem csak ketten jövünk.
- Két csapatra fogunk bomlani, az egyik csapat Hood, Valkűr és Szehmet, ha Szehmet nem vállalja, akkor majd megyek helyette én – mondtam. – A másik csapat, Max, Danny és én. Az első csapat feladata a lényegében a tényleges kémkedés lesz, a helyi alvilágot kell felkeresniük és ott kérdezősködni. Ehhez át kell majd menni az indián negyedbe. Azért lett ez a csapat, mert a többségnek volt tapasztalata már az alvilággal. Nagyjából bármeddig elmehettek, hogy felhívjátok az alvilág figyelmét magatokra, csak ne bukjatok le, hogy mutánsok vagytok.
Tartottam pár pillanat szünetet, hogy feldolgozzák, hogy mit is mondtam, majd folytattam.
- A második csapat lesz a nyugodtabb és kevéssé veszélyes feladatkör. Mit itt maradunk a kormányzati negyedben, illetve a kikötő környékén és itt próbálunk nyomokat keresni, akár kikérdezéssel, akár hálózatok feltörésével, remélem ehhez ért valaki itt, mert az informatikus zsenik otthon maradtak. És remélhetőleg az urak – néztem a párosra. – nem bánják, ha úgy adódik, hogy örömlányokat kell felkeresni információkért. Akkor remélem mindenki értette a feladatot, egyéb kérdés?

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Damda Hotel - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 19 Jan. 2013, 13:09

Ahogyan Amelia beengedett minket az ablakhoz mentem és kinéztem rajta. Ösztönösen ide jöttem, majd a körbenézés után a fal mellett maradok, hogy onnan tartsam szemmel a többieket. Két csapat, bólintottam, a legjobb elosztás, bár szívem szerint egyedül dolgoztam volna, sokkal hatásosabb, főleg, ha egy hatalmas csador is rohangászik mellettem. Egy-egy, muszáj volt így besorolni minket, mert az idő is ellenünk dolgozott. Egy ragadozómosolyt megengedtem magamnak, amikor elhangzott, hogy bármiféle képen ki lehet szedni az információt a többiből. A gyilkoláson kívül, gondolom, hogy a bizonyos határokon belül ezt jelentette. Csak bízhattam benne, hogy a többiek gyomra nem túl gyenge ahhoz a módszerhez, amit használni szoktam. Ebből a szempontból az anyám roppant jó tanár volt. Megtördeltem az ujjaimat, majd felnéztem „anyucira”.
- Minden világos – jegyeztem meg egy hűvös mosollyal.
Hood-ra és Szehmetre pillantottam, hogy ők mit is szólnak ehhez, kíváncsi leszek, hogy Szehmet elvállalja-e ezt, vagy pedig inkább Ameliának hagyja ezt a feladatot, ami lássuk be Árny Angyalként pontosan hozzánk illik.

Damda Hotel - Page 2 00120


Ájult.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Damda Hotel - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Szehmet Szomb. 19 Jan. 2013, 18:57

Ahogy lassan megérkezik a csapat, ő is elhagyja a fürdő illuzionisztikus kis menedékét, majd helyet foglal az ágyán, hogy aztán komoly tekintettel kövesse az eseményeket. Egyedül Hood szavaira mosolyodott el. Őt szórakoztatta hogy a régi barát hozza a formáját. Minden ironikus felhang ellenére rá bárki rábízhatta volna az életét is. Majd e kis intermezzo után feszült figyelemmel követi a terv beszámolóját.
-Szívesen vállalom. Nem az ücsörgésért vagyok itt. -Benne meg sem fordult a visszautasítás lehetősége, bár hogy így felhívták rá a figyelmet, elgondolkozott azon, hogy drága vezérük talán remélte tőle... De nem mondhatott nemet. Jobbnak tűnt, ha a másik csapatban is van egy erős, tapasztalt ember..
Majd az alvilág dolgon gondolkozott el. Nem riasztotta, hogy belépjen oda, és megtegye, amit szükséges. Az idők során oly sok személy és esemény próbálta megkeményíteni, hogy gondolatban nemigen volt, ami riaszthatta volna.. Persze a gyakorlat könnyen lehet hogy borítja majd e szép gondolatmenetet, de nem hitte, hogy ebből probléma lesz. A nem lebukás dolog volt a legkényesebb feladat, de úgy remélte, hogy a nem teljesen tisztességes körökben kevésbé fogják firtatni a különleges ruházatát.
-Mennyi időnk van rá, mikor találkozunk?-jött szinte ösztönből a kérdés. Jó volt, hogy előre letisztáztak egysmást, így ezt sem akarta kihagyni.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by A Misztikus Pókember Vas. 20 Jan. 2013, 14:13

Bebocsátást nyerünk a főnökök szobájába. Az ajtóhoz közel állok meg, a kezeim lógatás helyett pedig összefogom a hátam mögött és kíváncsian várom az eligazítást. Amelia jelenlegi bébicsőszünk pedig gyorsan velősen ismerteti a tervet. Nem lenne különösebb bajom, az előbbi kaszinózós ötletet elvetettük helyette úgy tűnik dolgozni fogunk de a csapatelosztás kicsit meglep. Tudom, hogy ez az X-men és szeretünk bandázni a jó haverokkal, de kicsit túlzásnak érzem ezt. A magyarázat meg csak rontja a kigondoltságáról a véleményemet. Tudomásom szerint a hercegnő nem éppen korabeli figura és nem a visszafogottságáról híres, lapulásban elég előnytelen. Ahogy Szehmet macska külseje is könnyen lebuktathatja. Teljesen kizökkent a dolog, el is engedem a kezemet, miközben gondolkodok. Párat ugrál a szemem a beszélő is az említett emberek között.
De én itt csak kisegítő vagyok, vagy mi. Nem akarok beleszólni, az időutazó biztos tud valami plusz információt vagy mi. Dannyre nézek, eszem jut, hogy ő se éppen áll távol az utca világától. Még egy éve sincs, hogy összekapartuk onnan... Nagyot nyelek, megpróbálok nem belepofátlankodni, végülis az én munkaköröm nem lesz annyira idegen számomra. Csak bólintok a végén, kicsit értetlen kifejezéssel az arcomon, de mielőtt feltűnővé válna előkotrom a cigis dobozom és bekészítem az első szálat. Az örömlányos résznél csak enyhén megrázom a fejem, jelezve, hogy nincs vele probléma. Végülis jobb, mintha a macskanővel küldött volna megölteni magunkat a gettóba. Akkor lehet jobban aggódnék amiatt, hogy tényleg van-e valami plusz információja.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Danny Long Vas. 20 Jan. 2013, 15:57

Hood teljesen fölösleges kötözködését nem igazán veszem fel. Csak egy pillanatra vonom fel a szemöldököm, jelezve, hogy nem látom be, hogy ez miért volt vicces. Ezek után már inkább Ameliára figyelek. Őszintén szólva furcsállom, hogy engem nem az alvilági csapatba tett, mivel az utcai tapasztalatomnak biztos hasznát venném ott. Ellenben a kormányzati negyed nem hangzik úgy, mint egy olyan hely ahol az én adottságaimmal és műveltségemmel jól lehetne boldogulni. Hálózatok feltörése?! Ezt most nem hiszem, hogy komolyan gondolta. Én és a számítógépek, komolyan? Az elmúlt öt évben alig láttam néhányat, nem hogy megtanultam volna profin bánni vele. Csak remélni tudom, hogy Maxnek több köze van hozzá. Ami logikusnak tűnik az az, hogy a feltűnőbb arcokat inkább az alvilági feladatra küldi, mert ott talán kevésbé súlyos ha esetleg lelepleződnek. Alapvetően nem volt egy nagy ötlet így összeválogatni ezt a csapatot, de most már ez van.
- Azt tudod, hogy én nem vagyok igazán a kormányzati negyedbe való, ugye? -kérdezem Ameliát. - Amíg kikötőmunkásoktól meg utcalányoktól kell kérdezősködni, addig nincs gond, de én és az illem nem vagyunk igazán jóban.
Ha van valami konkrét oka, hogy magával vigyen, remélhetőleg elmagyarázza, de én sokkal otthonosabban érezném magam a másik feladatkörben.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Morsus Vas. 20 Jan. 2013, 20:17

Szálloda:
Hood meglepve néz Gunnyra.
- Valkűr? Hány neved van neked?
Kérdezi komolytalanul. Majd a beosztásra nem is kommentál. De Danny megjegyzésére mosolyogni kezd.
- Persze... köss bele a főnöködbe az első küldetéseden. Mi van majmoca? Nem hallottál még a szófogadásról? Tíz perce vagy X-men és máris a veteránokkal kötözködsz, nem akarsz várni mondjuk még egy pár percet?
Közben leugrik az asztalról és megindul az ajtó felé várva, hogy a társai utolérjék.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 21 Jan. 2013, 10:09

Ahogyan Szehmet elvállalta a feladatot, bólintottam neki és már mondtam is neki, hogy miket tegyen.
- Rendben, akkor neked irány a fürdő, borotva, vagy gyanta nem érdekel, szabadulj meg a szőrzetedtől legalább a vállad tetejéig. Utána pedig sminkeld ki magad, hogy a macskás vonásaid eltűnjenek. A füledet és a hajadat majd egy kendővel megoldjuk.
Valkűr elfogadta, legalább ő nem kötekszik, azonban láttam az arcokon Danny és Max részéről, hogy a parancsok nem igen nyerték el a tetszésüket. Felsóhajtottam főleg Danny kérdése után, majd Hood válaszára összeráncoltam a homlokomat.
- Hood itt maradsz, még beszélni akarok veled! – mondtam utána. – Ezek szerint én csináltam meg csak a házit. Aktuálisan is a kormányzati negyedben vagyunk. Az új belváros, ez az újgazdag része a városnak, itt van a kormányzati negyed, kereskedelmi központok, hivatalok, lakónegyedek és persze a turisztikai központ is. A kaszinó negyed az alvilágé és az másfajta szórakozást nyújt. És ez az utolsó eset, hogy megmagyarázom a döntésemet.
Tettem hozzá kissé szigorú hangnemben.
- Max ebben a formában még nem volt az X-ekkel küldetésen, ahogyan te sem Danny. Lehet, hogy van tapasztalatotok az utcán, de ettől függetlenül kétlem, hogy Max számára azt tanítja Ben az „akadémián”, hogy miként verjünk ki az információt másokból, ha úgy adódik. A Bosszú Angyalok és az Angyal programosok sem bántanak senkit. Neked Danny ez az első küldetésed az X-eknél, fogalmunk sincs róla, hogy egy ehhez hasonló helyzetben miként reagálsz. Valkűr a SHIELD talán legjobb beépülős ügynöke és kéme, ez az oka, hogy itt van és a legfontosabb Szehmetből és Hoodból kinézem azt, hogyha szükséges a feladatért készek hátrahagyni egymást és nem veszélyeztetik a többieket azzal, hogy felfedik magukat. Érthető voltam? Valkűrről és magamról tudom, hogy így teszünk, ha kell. Kettőtökről nem nézem ki ezt és ez a legfontosabb ok. De most mivel veletek megyek ez részemről nem fog előfordulni és végig számíthattok rám.
Remélem ebből és a korábbi magyarázatból rájöttek, hogy mi sem éppen egy bankba akarunk besétálni információért és itt is igencsak sok minden van, ahol lehet bármit tenni és nem csak politikusok vannak itt meg köztisztviselők.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Damda Hotel - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 21 Jan. 2013, 10:42

Hood kérdése után felé fordultam. Ezalatt Szehmet is elvállalta, hogy velünk jön és többen láthatóan értetlenkednek. Elég volt az arcukra nézni és a testbeszédből olvasni, hogy mindez teljesen világos legyen. önkéntelenül is vigyor jelent meg az arcomon, ahogyan a lányt „anyuci” elzavarta borotválkozni. Az ősi istenek áldják a Loki vért, hogy rendelkezünk alakváltással.
- Valűr igen – feleltem Hood-nak. – A SHIELD-es hívókódom, ezenfelül úgy-ahogy a rangom is. Asgardon Valkűrnek számítok, megkaptam a teljes egy évszázados valkűr képzést hála a nagyanyámnak Lady Sifnek.
Még tetézhettem volna, hogy apám szerint feleslegesen hosszú volt, lőni gyorsabban is meglehet tanulni, tény, hogy így történt. De legalább nagymama boldog lehetett, ha már a lánya nem lett soha ténylegesen valkűr, csak bukott, akkor az unokája legyen az. Thenát csak azért nem számolom, mert Fenrir feleségeként már királynői feladatai voltak és nem sázmított többé valkűrnek. Ezek kicsi alvilágok voltak, hol voltak azok az idők, ahol több naprendszerre kiterjedő alvilágba kellett beépülni a shi’ar, vagy épp a kree galaxisban? A régi szép idők.
- Illetve a színészkedés is fontos, egyikőtök sem volt képes arra, hogy ne jelenjen meg az arcán a véleménye a feladattal kapcsolatban – mondtam. – Ha már itt nem tudtátok elrejteni ezt, lehet, hogy az utcán van tapasztalatotok, de az utca és néhány csőcselé nem a felépített aktív maffia és alvilág. Azok átlátnának rajtatok.
Hood után néztem, amikor megkapta, hogy maradjon.
- Ő mindig ilyen? – kérdeztem.
Túlságosan későn éltem, így már a legtöbbekre nem is emlékszem, hogy milyenek voltak, mert vagy nem voltak már ott a nagyapáéknál, vagy már halottak voltak.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Damda Hotel - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Szehmet Hétf. 21 Jan. 2013, 12:05

Olybá tűnt, a társaság tagjait nem nyűgözte le teljesen a csapat és feladatkiosztás, és szó mi szó, legbelül kissé bizonytalan volt maga is, és megértette az indokaikat, ugyanakkor mindezek ellenére ő maga nem változtatott volna a felálláson. Talán csak a feladataik miatti megszokásból, de úgy tűnt, hogy az alvilági csapat a legrosszabb lehetőségekre készül fel. Oda pedig nyers fiatalokat vinni nem lett volna okos döntés. Lehet hogy képzettek voltak, lehet hogy az alvilág felszínét már többször érintették, de az igazi, lélekölő, felforgató élményekkel és meghozandó rideg döntésekkel, Szehmet nem hitte, hogy találkoztak volna, ez pedig nem a tesztelés ideje volt. Amire Mami is felhívta a figyelmet. Ezzel pedig egyszersmind kinyilvánítva hogy tényleg nem sétagaloppra indulnak.
Mami egyébiránt nem vesztegette az időt, és amint Cica rábólintott a feladatra, máris parancsokat adott. Szehmet szeme nagyra tágult, az arca pedig egészen elfehéredett az első meglepetés okozta sokktól. Aztán lassan, vontatottan kipréselt valamiféle választ magból.
-R.. rend..ben.-Hangja stabilabban csengett, mint gondolta volna, és ezúttal örült ennek. Eszébe sem jutott tiltakozni, noha az első pillanatokban egyszerűen elképzelni sem tudta, hogy megborotválkozzon.. Az egész ittlétét a feladatnak akarta alárendelni, és ahhoz egyszerűen nem illett, hogy sokáig húzza az időt értelmetlen vitákkal. Persze ahogy oldódni kezdett a sokk, már látta a dolog értelmét és egyértelmű előnyeit, de ez nem sokat változtatott azon, hogy soha nem álcázta magát ilyen kényelmetlen módon. Tulajdonképpen eszébe sem jutott, hogy vonásait ilyen módszerekkel átalakíthatná.. Nem is volt rá szükség, s most.. az egész olyannak tűnt, mintha meg kellett volna válnia önmagától. Ami talán illett is az előtte álló feladatra.
Elfordult, és a táskájába túrt. Farahnaz adott pár tanácsot, ő meg nem volt rest beszerezni az esetleg szükséges kellékeket. Végül diadalmasan ugyan, de különösebb öröm nélkül kiemelt egy kisebb neszesszert, amiben a lehetséges kellékek lapultak. Gondolatban újra köszönetet mondott a nőnek, aki olyan nagy segítségére volt. Aztán egyszerűen szó nélkül lelépett a fürdőbe.

Ahogy ott állt, a tükörrel szemben, nem akaródzott megtennie az első lépést. Ez az egész.. amit mondtak, a bajtársak hátrahagyásáról, az alvilági komoly, embertelen melóról. Nem ő volt, és mégis igent mondott. Szehmet a saját tekintetét figyelte, hátha meglát benne valamit, ami megerősíti. Valahol mélyen tudta, hogy azért vállalkozott rá, mert biztosra vette, hogy megfelel a feladatnak, de újra itt volt az idő, hogy lehántsa magáról a régi én egy újabb rétegét, anélkül, hogy tudná, mit talál alatta. Egy újabb lépés a felnőtt, komoly és konok világban. A borotválkozás dolog pedig annyira valóságossá tette ezt a képletes gondolatot.
Felmérte az arca vonásait. Ezúttal szándékosan, és jóval alaposabban, mint addig bármikor. Talán hogy az eszébe vésse. Tekintete végig futott a finom pihéken is, melyek bársonyossá tették a tapintását, s egyúttal ékesen szóltak nem emberi mivoltáról. Szerette őket, de most mégsem panaszkodhatott, amiért meg kell válnia tőlük. Elárulhatták, arra pedig semmiképp nem adhatott esélyt. Sem maga sem a társai miatt. Egy sóhajt hallatott, s közben lassan összeszedte az erőt arra, hogy meglépje a szokatlan és riasztó lépést. Aztán pedig már minden hihetetlenül egyszerűvé vált, hiába volt kellemetlen és elborzasztó...
Szép komótosan, és tervszerűen tűnt el a Cica, hogy valaki másnak adja át a helyét.. Valakinek, aki most erre a feladatra született... Épp úgy, mint egykor csak Szfinx.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Danny Long Hétf. 21 Jan. 2013, 23:29

Hood második megjegyzését már nem hagyom szó nélkül. Mit gondol ez, hogy itt kötekedik megállás nélkül? Ennél jobb szórakozást nem tud találni? Ugyanakkor itt még nem a düh, inkább a visszavágás vágya vezérel, így én is színlelt mosollyal válaszolok neki:
- Nem hallottál még az önálló gondolkodásról?
Rettenetesen idegesítő ez a srác. Eddig még egy jó szót sem hallottam tőle senki felé, és már nagyon kezd az ok nélküli beszólogatásából. Pont azért nyilvánítottam véleményt, mert tudom, hogy az én adottságaimat ismerik legkevésbé, és talán számít az én véleményem is a témában. Meglepő módon azonban Amelia sem értékeli, hogy meg mertem szólalni. Egyre fokozódó csalódással és dühvel hallgatom a "vezért". Hát ez lenne az X-men? Könyörtelen katonák akik szó és gondolkodás nélkül engedelmeskednek, nem válogatnak az eszközökben és hagyják meghalni a barátaikat. Ha ez így van, akarok én ebben részt venni? Ezek után valahogy kevéssé érzem meggyőzőnek, hogy "végig számíthatunk rá". Gunny szavai sem oldják a feszültséget bennem. Tehát már a saját társaink előtt is titkolnunk kell a véleményünket?! Mi ez a csapat, és miért nem szólt nekem senki, hogy ilyen lesz? Nem katona akartam lenni, amikor idejöttem. Nem tudom megállni, hogy ne maró gúnnyal a hangomban válaszoljak:
- Sajnálom, kapitány, többet nem fordul elő, hogy gondolkodom.
Ezzel felugrom, és kimegyek a szobából. Mire az ajtóhoz érek, már egy kicsit megbánom, amit mondtam, de annyi büszkeség azért van bennem, hogy ne kezdjek szabadkozni. Csak ennyit mondok a vállam fölött, jelezve, hogy nem akarom megtagadni a feladatot:
- Összeszedem a holmim, mindjárt jövök.
Ezzel faképnél hagyom a társaságot. Nem a feladattal van baj, felfogtam és elfogadtam Amelia döntését a magyarázat után, csak a többiek hozzáállása volt hatalmas csalódás számomra. Az elején úgy tűnt, hogy itt barátságra és elfogadásra fogok találni, és társakra, akikkel valami jóért küzdünk. Ezzel szemben most, hogy kijöttünk a terepre, hirtelen mindenki hidegvérű profiként kezd viselkedni. Különösen az fájó, hogy nyomát sem érzem a bizalomnak és az összetartásnak.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by A Misztikus Pókember Kedd 22 Jan. 2013, 00:06

Azta, Amelia olvassa a gondolataimat. De még így sem vártam volna ilyen válaszra. Csak elmosolyodom mikor elkezdi az önigazolást. ~ Ez tényleg az utazó lenne, anyuci? ~ Kétlem, egy bohókás hunyort engedem meg magamnak a savazásra.
- Szem előtt tartom, majd hölgyeim... - Nem akarok többet hozzá tenni. Nem segítenék magamon. Helyette elkezdek jobban figyelni a mondandóra. Az egész annyira abszurdnak tűnik hirtelen, főleg Szehmet borotválkozásától kezdve, hogy tényleg kétségbe kell vonnom, hogy minden rendben van-e. Behelyezem a számba a cigit, egyetértő mosolyt villantok. Miközben elkezdek a dolgon gondolkodni.~Leborotváltatja Szehmetet, de neki tudnia kell, hogy annak mi lesz a hatása. Aki ismeri a földi élőlényeket egy kicsit legalább az tudja, hogy szőr alatt vékony, beteg fehér bőr lesz majd csak, valószínű még a szőrtüszők is meglátszanak és ki tudja egy lupine mennyi idő alatt növeszti vissza a szőrzetet. Ha az én borostám is már másnap megjelenik nyomokban. A magyarázkodás után pedig ez a furcsa ellentmondás, mintha csak egy nyelvbotlás lenne. Minket nem hagy ott, bár otthagyna, ha nem ott lennénk. Teljesen logikátlan kapcsolat. Valószínűleg az információ is hiányosak rólam, az angyal program előtt igenis kigyepáltam a kliensekből az információt, nem kell rá tanítani. Nem tudok segíteni az érzésen, hogy ne jussanak eszembe azok a rusnya zöld lények, az alakváltók. Optimális, mi vagyunk a két gyenge láncszem, leválaszt a csapattól és sokkal könnyebb dolga van velünk, mintha együtt mennénk vagy otthonos terepen mozognánk. Összeáll minden. Egy pillanatra az asgardin is elgondolkozom, de amellett, hogy húzós lenne minden beleillik a képbe ami róla élet. Nem feltétlen ennyire együgyű, csak egy másik kultúra szülöttje. Elfelejti, hogy itt nem vártam, hogy kifiguráznak, ha nem vágok poker arcot, kint meg talán otthonosabban mozgok. Xnek lenni már nem azt jelenti mint egykoron, talán, vagy csak jó volt a marketing. Minden esetre Dannyn is kiüt a csalódottság, ő talán nagyobbat koppant. Még többet várt a családnak nevezett zsoldosoktól. Talán túlságosan is hitegettem még anno.
Savanyú képet vágok egy pillanatra mikor elindul kifelé. De megvárom míg távozik.
- Ha Ms. Davidson elégedett én távoznék a cigiszünetre... - Már majdnem elindulok, elkezdek fordulni, majd a jobb kezemet feltartom visszafordulva, benne a meggyújtandóval.
- Engedelmével, persze... - Még megvárom, majd távozok is. Nem visszabeszélésre tanítottak, megtanultam mi az alázat és engedelmeskedni. De azt nem mondták, hogy mindennek örülnöm kell. Csak teljesítenem. Így is kívánok, majd tenni. Elkél már az a szünet...
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Morsus Kedd 22 Jan. 2013, 01:59

Hood karba teszi a kezeit és a falnak dől. Semmire sem reagál csak vár és unottan néz.

Lassan mindenki távozik a teremből

Utolsónak Szehmet lép ki borrotválva és Hood picit ámulva nézi őt, de nem tud mit mondani. Mivel megvolt kérve ő is távozik és Hoodnak visszatér a pókerarca. Ameliára néz.
- Nem fekszem a térdedre, hogy kiporolj.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 22 Jan. 2013, 09:24

Jó néhány pillanatra megfordult az arcokon látottak és a szavak alapján, hogy hazaküldöm a két fiút és négyen megoldjuk az egészet, de nem tehettem meg ebben a helyzetben. Mikor kimondta Logan a tanáriban, hogy ez SHIELDes feladat és az ő kérésére jövünk azt hittem, hogy várható lesz, hogy mire is kell készülni, de ezek szerint ez nem sikerült. Okkal nem engedte volna el ide Gabe Serena-t sem, ha egészséges lenne, akkor sem.
- Nem azt kértem, hogy ne gondolkodj Danny, minden más esetben neked adnék igazat és aszerint döntöttem volna, de ez nem az a helyzet – mondtam. – Ez jelenleg nem egy szokványos X-men feladat, most nem nagy hacacáré között érkezünk, hogy megmentünk mindenkit, akit lehet, hanem a SHIELD kérésére vagyunk itt, mert ők nem jöhettek be, úgy dolgozunk, ahogyan ott lenne szükséges.
Egy pillanatra majdnem még én is majdnem elfintorodtam, szerencsére időben megálltam. Logan és Jonathan túlbecsülte ezeket a kölyköket, amikor azt hitte, hogy érettek a feladatra. Nem, közel sem voltak azok. A fenébe is, nem voltak SHIELD-esek, nem ezért jöttek az X-menhez! Ez egy tipikus Árny Angyal küldetés, és csak ketten vagyunk itt a csapatból, és még Hood is csak tetézte a dolgokat. Felsóhajtottam, bólintottam, hogy mehetnek, de a cigarettaszünetre nem volt jelenpillanatban időnk.
- Készüljetek Max – kértem. – Amint végeztem Hooddal indulunk.
Megvártam, amíg mindenki távozik a helységből és utána fordultam a fiú felé. A szavaira nem reagáltam, csak szigorúan néztem rá.
- Elárulnád, hogy mégis mi a bajod? – kérdeztem. – Mi történt veled Dél-Amerikában? Mikor lett a szótlan és magába zárkózott fiúból egy olyasvalaki, mint te, aki mindenkivel csak kötekedik és belerúg?


//Egyébként nem gondolatolvas, csak ismeri a társaságot legalább 20 éve Gunny kivételével Razz//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Damda Hotel - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Jan. 2013, 10:09

Én mertem volna valaha ilyen savanyó pofákat vágni, amikor feladatot kaptam valakitől. Már nem lenne a fejem a helyén és ezt szó szerint értettem. A két fiú arcára a torkomból mélyebb morgás tört elő, ami leginkább figyelmeztetésnek tűnhetett, mintsem ellenkezésnek, vagy bárminek a feladattal kapcsolatban. Amikor mehettünk remélhetőleg elsőként hagytam el a szobát, most hozzáfűzhettem volna a párosnak valamit, de volt egy olyan érzésem, hogy csak rontanék a helyzeten és még a tanácsot, vagy javaslatot is túlságosan a szívükre vennék.
- Valamelyikőtöknek szüksége van felszerelésre? – kérdeztem végül ezt, ha kiértek ők is. – Ha igen, gyertek és megnézzük, hogy mit tudok kölcsönadni.
Ha nagyon muszáj volt, akkor egy pisztolyt kölcsön tudtam adni nekik a kettőből, amit magammal hoztam. Hood még egy ideig nem fog visszajönni, így én bementem a szobába, ha a srácok valamelyike követett, követett, ha nem, akkor nem. Most szerencsére semmilyen mágikus nyilat nem hoztam, így ez nem nehezített. Felvettem a hátamra a tegezemet a kezembe pedig az íjamat fogtam meg. Ismét varázslásba kezdtem, ezek hozzám tartoztak, rajtam voltak, a részeim, így a tegezt egy hátizsáknak igyekeztem átalakítani, átváltoztatni ideiglenesen a nyilakkal együtt, az íjamat pedig egy karkötővé, hogy mindkettőt magammal tudjam vinni és használhassam is majd, ha úgy alakul.
Ha a pisztolyok közül egyiket sem kérte vagy Axe, vagy pedig Danny, akkor azokat nem túl feltűnő helyre teszem, olyan helyre, hogy a ruháim is takarják azokat, de ne látszódjanak, és könnyen elérhetőek legyenek, ha szükséges. Ha kell, akkor egy kis mágiát is használok hozzá, hogy jobban eltűntethessem őket, amint kész vagyok, mindenemmel együtt indulok ki, hogy a többiekkel együtt indulhassunk.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Damda Hotel - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Szehmet Kedd 22 Jan. 2013, 11:37

Hideg.. ez volt talán az első kellemetlen impresszió, amit érzett, eltávolítva a finom pihéket. No meg az ügyeltenségéből fakadó apró fájdalmak. Elkerülhetetlenül fel-felsértette a bőrét, de az apró sérülések szinte azonnal eltűntek, ahogyan arra számított is. Azt viszont nem tudhatta, hogy képessége mennyi idő után állítja vissza eredeti megjelenését.
Így hát a mosdóra támaszkodva előre dőlt, s a tükörben éberen vizslatta a megtisztított, felpirult részt.
Kétféle érzés dúlt benne.. egyrészt remélte, hogy ilyen egyszerűen mégsem szabadulhat meg önmagától, és a szőr újra serken majd, másrészt arra vágyott, hogy ha már meglépte, ne bizonyuljon lehetetlennek a feladat.
Mezítelennek és csúfnak érezte magát, és rádöbbent bármennyire profin is akar játszani, képtelen figyelmen kívül hagyni az érzéseit, és továbbra is önmagával kell küzdenie, hogy teljesítse a parancsot. Hiába próbálta átváltozásként felfogni, szembenézve megcsúfolt külsejével, tragédiát látott. A régi X- Menben arra bátorították, hogy vállalja fel önmagát, és boldogan élte meg ezt a nyugalmat, mely táplálta a belső harmóniát. Talán ez hiányzott neki, már az AIM idők óta.. ez az elveszített teljesség. Most mégsem volt alkalmas az idő, hogy ezen filozofálgasson. Olyan régóta élt biztonságban, hogy szinte el is felejtette, hogy milyen az ha élőn s elevenen gyűlölik a mutánsokat, és rejtőzködni kell.
Így tudta, a benne munkáló konok akarat pedig segítette, hogy meglépje, hogy ha sikerrel akarnak járni, és innen élve, vagy legalábbis egészben hazajutni, akkor nem siránkozhat, vagy odázhatja el azt, amit meg kell lépni, és végül úgy is megfog. Olyan egyszerű lett volna feladni, és visszadobni az egészet, de akkor biztosan nem derülne fény arra, mi történt a mutáns népességgel, mely csak célzottan és valami biztosan nyilvánvaló érdekek által tűnhetett el. Ehhez képest egy borotválkozás... minden nehézség ellenére... semmiségnek tűnt.
A társaság viszont röpke vitákba is belement, noha érezhették, hogy a feladat szempontjából nem sok értelme lesz. És a kimondott szavak mögött még több, kimondatlan érzelem feszült és illatozott. Becsülte persze hogy hangot adtak a véleményüknek a maguk módján, kicsit irigyelte is őket azért a tisztaszívű várakozásért, amit érzett felőlük, és a régi, még általa ismert X-Menben biztosan összeült volna a kupaktanács, és talán a mai csapatnál is, egy kevésbé vészjósló kalandban, de most más körülmények között kellett dolgozniuk. Valahogy.. olyan volt, mintha az ideák, és az X-Men fő eszméi nem fértek volna meg benne... de ez nem is X-Men kaland volt.
Nem tudta, hogy a srácok vajon tudják-e ezt, és képesek lesznek-e így is, várakozásaikkal ellentétesen dolgozni, de remélte.. ahogyan azt is, hogy nem kell túl sokat feladniuk magukból. Ő szívesen vállalta ugyan, de riasztotta a gondolat, hogy másoknak is, a két nyíltszívű barátnak, is meg kell tennie...
E gondolatív kissé megriasztotta Szehmet- et. Nem tudta mikor lett ennyire katonás a gondolkodása. Ő nem is érezte annak. Egyszerűen csak máshogy kezdte súlyozni a dolgokat, megpróbálva átlátni a helyzetet és a lehetséges következményeket.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Danny Long Szer. 23 Jan. 2013, 00:31

Egyenesen a szobánk felé veszem az irányt, azon belül is a fürdőszobába. Hosszan mosom az arcom, hogy megnyugodjak, de a keserű csalódás érzését ez sem szünteti meg. Amikor végzek, elhagyom a mosdót, lesöpröm a táskámat az ágyról és levágódom a helyére. Háton fekszem egy kicsit, nyitott szemmel. Ha Max már bent van, a plafont nézve így szólok hozzá:
- Nem erről volt szó, amikor csatlakoztam. Te tudtad, hogy ez lesz?
Nem akarom éreztetni vele, hogy épp azt kérem számon rajta, hogy mást mondott az Xekről, mert tudom, hogy nem teljesen jogos, de nem tudom egészen eltűntetni ezt az élét a kérdésnek. Ebben az állapotban nem, legfeljebb tompítani tudom.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szer. 23 Jan. 2013, 00:50

A lupine királynő még kitolakodik előttünk. De még visszaköp egy kis jó pofizást. El is mosolyodom rá, mintha értékelném, nem vágok más arcot mint mikor pimaszságból teszem. Lehet szegényes a mimikám.
- Nem kell kösz. - Mi a kormányzati negyedben maradunk, ha minden igaz.. Én nem akarom most kioktatni, hogy nem biztos, hogy jó fényt vetne ránk, ha valami féle mordállyal mászkálnék az utcákon. Amúgy se használom olyan sokat a képzéseken is inkább a közelharcra gyakorlom egyelőre.
A kijelentés után a szobám felé is fordulok Danny után, csukom magam után az ajtót, majd az ablakhoz sétálok. Kinyitom az egyiket, hogy azon kihajolva egyből rá is gyújthassak, kiropogtatom a nyakamat két mozdulattal és elkezdem a csuklyámat masszírozgatni mielőtt válaszolok.
- Ahogy Serena mondta ez nem X-men feladat. De én sem tudtam, hogy a Kúriában csak megjátsszák magukat... - Fáradt hangon válaszolom, miközben én is gondolkozom a dolgon. Nem tudom említsem-e a kis gondlat menetemet. De kicsit hirtelennek ítélem.
- De Amelia furcsának tűnik akkor is... - A füsttől torzított hangon teszem hozzá, majd ismét szívok. Nem is tudom mit mondhatnék szegény gyereknek. Én térítettem erre az útra és most egy küldetés alatt a porig alázzák, egy mondat miatt amit ráadásul normálisan jegyzett csak meg.
- Nem lesz para, - Jegyzem visszafordulva Danny felé, majd elvigyorodom jókedvűen. Minden bennem lévő pozitív érzéssel megtámogatva, hogy igazi legyen.
- vigyázunk egymásra. - Teszem még hozzá, majd visszafordulok az ablakhoz, figyelve hátha van még mondani valója.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Morsus Csüt. 24 Jan. 2013, 01:11

Hood a legszívesebben kimenne, de tudja, hogy a nő megállítja.
- Dél-Amerikában? Pár hete átakartam harapni a torkod!
Üvölti magát olyan hangosan, hogy a többiek is hallják a második mondatát kívülről.
- Minden percre emlékszem! A véredet akartam! Végre...
Megtorpan és elfordul.
- Végre... otthonra találtam. Barátra. Erre az az érzés. És utána? Megpróbálta széttépni Szehmetet. A két ember, akit szeretek és majdnem megöltem őket! Egy csettintéssel átkoztak el! Még ott se kellett lenniük! Ennyire gyenge voltam! És ennyire naiv! Ennyire gyenge az a majom gyerek is! Nem akarom, hogy egy nap arra ébredjen, hogy kinyírt a kis haverját! Tudom milyen elveszteni azt, akit szeretek és most majdnem megtörtént újra, de a saját kezem által! És most ugyanazokba a szemekbe nézek, amik azóta rettegnek tőlem! Ugyanaz a szagod, az arcod... ááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!
Újabb már-már állatias üvöltést enged meg magának a férfi, és kint is hallania kiáltást kísérő ütés hangját. Hood a falba ütött, aminek a fala kicsit betört és a férfi kezéből vér serken ki. A férfi fújtatva néz még egyszer Ameliára.
- Végeztünk.
Ezzel megindul kifelé.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 24 Jan. 2013, 09:57

Szóval ez volt a baj, meglepetten néztem rá, de én azért nem haragudtam és Serena sem. De mégsem ez volt az, ami nálam elpattintotta azt a képzeletbeli cérnát.
- Semmit sem értesz – mondtam.
Félni? Nem, nem volt igaz.
- Legalább te ne nehezítsd meg a dolgom! Én is Danny-t akarom megóvni, meg Max-et! – kiabáltam már én is. – Bőven elég nekem az a két értetlen kamasz a másik szobában, akinek semmi sem tetszik és lázad mindenért és húzzák a szájukat, bármit mondok! Azt sem fogják fel, hogy őket akarom védeni, őket akarom megmenteni! A legkisebb hiba itt és ugyanolyan helyzetben lehetünk, mint ami a Rafton volt! Soha sem bocsátanám meg magamnak, ha bárkihez is itt hozzáérne valaki úgy, hogy kísérletezni akar rajta, vagy bántani őket! Ha bárkivel valami történne! Okkal nem engedte ide Serena-t Gabe és én a lányomat!
A végén már remegtem és csak ekkor jutott eszembe, hogy valószínűleg minden szavamat hallotta a csapat másik két része is a saját szobájukban. Mikor a falba ütött közelebb léptem hozzá és próbáltam megállítani, amikor távozni akart.
- Nem, nem végeztünk! – mondtam. – Még meghallgatsz!
Ha sikerült itt tartani, akkor visszahúztam és megöleltem. Lábujjhegyre állok és puszit nyomok a homlokára, majd igyekszem a letörölni a vért a kezéről.
- Annyira buta vagy időnként Charlie – mondtam. – Nem tőled fél, nem tőled retteg. Ennyire nem ismersz engem és őt? Már látott összeomlani téged, látott más személlyé válni. Attól retteg és fél, hogy mit fogsz magaddal művelni a bűntudatban. Most sem magára, magunkra gondolunk, hanem másokra. A szíve szakad meg miattad. Nem a te hibád volt, nem csak te jártál úgy, mindenki! Kérlek próbáld ezt megérteni és nem magadat hibáztatni, erős vagy, nem gyenge.
Ekkor vagyok csak hajlandó elengedni őt, korábban nem.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Damda Hotel - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 24 Jan. 2013, 11:33

Még ha nem is akartam volna hallgatózni, mert kivételesen nem akartam, akkor sem lehetett volna mit tenni. Még szerencse, hogy „anyuci” szobája volt a középső, mert így talán csak mi hallottuk és mások nem, hogy mi ment odaát. Egyébiránt én is húzhattam volna a számat, hogy miért kell másokkal, amatőrökkel együtt dolgoznom és miért nem mehettem teljesen egyedül a feladatomra. Felkeltem az ágyról és az ablakhoz mentem, ismét kinéztem rajta és végignéztem, hogy mi is volt innen látható, lehet, hogy nem láttunk semmilyen gondot, de az előbbi, vagyis aktuális veszekedés még könnyedén felhívhatta ránk a figyelmet. Ha nem itt lettünk volna, hanem valamilyen teljesen más helyen, akkor átmentem volna és belelövök a földbe a lábuk előtt, majd megkérdeztem volna, hogy befejezték-e végre a siránkozást és indulhatunk-e végre, mert feladatunk van és az nem pedig egymás lelkének ápolgatása jelenleg. Mert ki tudja, hogy hány idegen lény van a szigeten és a mutánsokról sem szabad megfeledkezni, hogy nem tudjuk, hogy mi van velük. Nem épp hallgatózás szempontjából, de tovább fülelek, és ha végre úgy hallom, hogy befejezték a lelkizést, akkor végre elindulok a szobából. Azonban, ha valamilyen oknál fogva valaki ránk hívja a hatóságokat a mutánsszerű kijelentésekért, akkor majd aszerint cselekszem, hogy a fiatalokat védjem.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Damda Hotel - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Morsus Pént. 25 Jan. 2013, 00:38

/Mivel csak beszélgetünk a szállodában így írok, de ez nem kör váltás így nem marad ki senki semmiből. Csak Whadalecre is várunk börtönben, ott nélküle körváltás sincs/

Hood lassan lenyugszik majd Amelia elé áll és megöleli miközben homlokára nyom egy puszit. A férfi vissza öleli és szinte reflexszerűen csókolja meg a nőt. Kezei, amik eddig a hátán voltak most megindulnak másfelé. A jobba a nő tarkóján végig sétálva a hajába túr és a fejét húzza maga felé. A balja a derekára csúszik és azt húzza magához. Folytatja ameddig a jövőbeli Serena nem próbál eltávolodni tőle, ha így tenne finoman elengedi.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 25 Jan. 2013, 10:42

Az egész egy ártatlan ölelésnek és puszinak indult a részemről, ám Charlie nem egészen így alakult. Az ölelést egy pillanatig még természetesnek vettem, mert már máskor is tette, igaz nekem a múltban, nem a jelenemben. De ami következett, arra nem számítottam, egy pillanatra megdermedtem, amikor megcsókolt, mielőtt hátrébb léphettem volna döbbenetemben már teljesen magához szorítva tartott. Ez előtt nem tette meg ezt, ez volt az első csókunk, pedig azért az én szememmel már legalább negyed évszázada ismertük egymást.
- Abba… kellene… hagynunk – préseltem ki a szavakat magamból a csókjai közben.
Nem löktem el és nem próbáltam elhúzódni, pedig a józan eszem azt diktálta, hogy tegyem meg már csak a hatalmas korkülönbség miatt is. Ő a múltam volt, ahogyan itt mindenki más is, már jócskán nem egy korosztály voltunk és én pedig nem voltam olyan többé, mint Serena. Mégis szinte önkéntelenül is a nyaka köré fontam az egyik karomat és így szorítottam finoman magamhoz, a másikkal a hátán simítottam végig az ingje alatt, miközben viszonoztam a csókját.


//Gunny-val nem írok, révén nem szólt hozzá senki, így felesleges most, a végén meg lelőné a párost a másik szobában, hogy feladatuk van Very Happy.//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Damda Hotel - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 2 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.