Ausztrália

8 / 13 oldal Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Tyler Pént. 01 Nov. 2013, 12:23

Remek, se a lánc, se tűz nem használ ellenne. Immúnis rá, mint Jeanne vagy nincs lelke a némbernek. Bezzeg villámai azok vannak. Ahogy megpördültem, jöttem rá, hogy valószínűleg a regenerációmra is hatással van, mert az izmaim, és úgy általában mindenhol fájok és sokkal lassabbak a mozdulataim. 
Ennek megfelelően bemos egyet könyökkel a szemem alá, hallom ahogy megreped a szemem alatt a koponyám, aztán már csak a fal állít meg, nem éppen kellemes módon. Megpróbálom magam egyenesbe hozni miközben találni valami módot, hogy tudnám kinyírni ezt a démon ribancot. Még csak nem is az erejével van gond, hanem a villámaival csinál ki, de még csak hozzá sem érhetek mert rögtön megcsap velük, és már így is elég sérülést kaptam.  Egyenlőre próbálok kitérni a következő támadásai elől, és közben nézni valami után, ami nem vezeti ezt a mocsok elektromosságot és ha találok valamit, azzal talán tudok kezdeni valamit, de addig próbálom tartani a távolságot. Persze ha az ereje mágikus, lehet szart sem érek bármivel ami nem vezeti az áramot. Talán találok valamit, egy fadarabot, vagy egy faoszlopot, vagy valamit egy próbát megér, különben roston sült Szellemlovas leszek....
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 02 Nov. 2013, 10:46

2048. január 9. csütörtök – Ausztrália
Résztvevő: Ethan Jackson / Manó

Manó körbenéz, hogy olyan anyagot találjon, ami szigeteli az elektromosságot. Az ötlet jó, most már csak reménykednie kellett, hogy nehogy mágikus eredetű legyen az elektromosság, mert akkor ezekkel valóban semmit sem fog érni. Ahogyan gondolkodik néhány anyag az eszébe is jut, amivel a kellő hatást el tudja esetleg érni. A szigetelő anyagok a gázok, az olajok, a szilárd halmazállapotúak közül az üveg, műanyagok, kerámiák, csillám volt a legjobban használható, illetve a gyémánt és az olyan anyagok, amiben titánium van. ezekből pedig nem túlságosan sok volt errefelé. Üvegek persze voltak a házak ablakain, de ez eléggé nyomornegyed szerűségnek tűnt, így ezek is gyakran voltak betörve. Műanyagok voltak, de nem túl nagy számban, néhány kuka volt ilyen, illetve reklámtábla. Kerámiát és csillámot, ahogyan gyémántot nem talált, a titániumot pedig továbbra is csak jellemzően hadászatban és orvosi technológiánál használtak. Fadarab és faoszlop ilyesmi nem volt erre, már nagyon régen nem használtak efféle dolgokat építésre, főleg, hogy jelenleg a teljes világ mindent elkövetett annak érdekében, hogy ne legyen globális felmelegedés és szinte mindenhol csak zöld technológiát igyekeztek alkalmazni.
A kukák és a reklámtáblák olyan hat-hat méternyire voltak jelenleg Manótól, mindkettő az ellenkező irányban, a kukák jobbra, a másik balra, a nő pedig újra lendült a fiú felé a szemközti irányból.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ausztrália - Page 8 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Tyler Csüt. 07 Nov. 2013, 10:57

Eszembe jut néhány, amivel ellen tudnék valahogy állni az áramnak, persze itt egyik sem áll különösképpen a rendelkezésemre, de hát az élet is ilyen, nem mindig azt kapod amit szeretnél. Azta de filozófikus vagyok ahhoz képest, hogy  igyekszek kitalálni valamit, akkor nem sülök meg. 
Egy-két kukán és táblákon kívül nem sokat látok, a nő pedig máris lendül felém. Két láncot idézek és megpörgetve azokat a lábaira és a kezeire dobom némi késéssel egymás után, hátha némileg feltartja majd, esetleg még pofára is eshetne a lábaira dobott lánctól, míg egy ugrással és bukfenccel a táblákhoz nem tudok ugrani. Aztán megmarkolva, letépve majd számítva egy elektromos csapásra mint egy pajzsként tartom magam elé a táblát, az esetleges támadás kivédésére, aztán meglátjuk hogy hogyan tovább...remélhetőleg tényleg kibírja a nő támadását, és szigetel eléggé ahhoz, hogy ezek után tudjak kezdeni valamit, és még ott vannak a kukák is, bár nem tudom azokat, hogy használhatnám fegyverként. Később is ráérek, egyenlőre a táblákat, táblát próbálom meg megszerezni.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Thorhalla Pént. 08 Nov. 2013, 10:52

2048. január 9. csütörtök – Ausztrália
Résztvevő: Ethan Jackson / Manó

Manó terve bevált, a megidézett láncok sikeresen feltartották a nőt. Ugyan elesni nem esett el, mert egy bukfenccel és rövidebb gurulással korrigálta, hogy visszanyerje az egyensúlyát, de mindez kellően sok időnek bizonyult arra, hogy Manó elérkezhessen oda, ahova menni akart. A táblához, amit az erejével könnyedén ki is tud tépni a helyéről és úgy fordítani, hogy pajzsként funkcionáljon, amire pedig szükség is volt. A démonnő közben kiszabadult a láncok közül és újra támadott. A villámokat megfogta a tábla és valóban nem vezette az áramot. Bár még így is lehetett érezni kissé a feszültséget, amit ez okozott, de még kitartott. Noha Manó látta, hogy ahol sorozatosan éri a támadás a felültet az olvadni kezd, így határozottan kivehető volt, hogy ez a védelem sem fog örökké kitartani.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ausztrália - Page 8 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Tyler Kedd 19 Nov. 2013, 14:38

Remek, a táblát kitépem a helyéről és épp időben fordítom magam elé, mint egy csóró pajzsot, mert a démon nő máris az átkozott villámaival támad megint. Egyrészt nincs hova menekülnöm, másrészt ki kell próbálnom, hogy ellen áll-e a villámnak a rögtönzött védelmem. 
A támadás telibe kap, de a tábla még bírja és nem lesz nagyobb bajom, igaz így is lehet érezni a támadása erejét. Maximum egy-két támadást bír még ki, ezalatt kéne lerendeznem a nőt, ha sikerül. Csak hogyan? Ez itt a kérdés. De nincs sok időm találgatni, így ösztönből cselekszek. Egyik kezemben a táblát tartom pajzsként, a másikkal láncot idézek és oldalról a nő felé lendítem, nem támadási céllal, de elég ha ő azt hiszi. A cél az, hogy a mögötte lévő falba, vagy földbe csapódjon a lánc és megrántva azt oldalra rántom a nőt, míg a táblával, ha kell közelebb lendülök, fejbe kólintsam amilyen erősen csak tudom, amitől lehetőleg kellőképpen elszédül egy időre. Nem épp a legjobb stratégia, vagy mozdulat de megteszi míg kitalálom a továbbiakat. Ha kitérne a támadásom elől, továbbra is pajzsként használom a táblát a villámok ellen és így próbálok meg néhány gyors mozdulattal közel kerülni hozzá, ütés távolságra, míg a tábla bírja.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Thorhalla Szer. 20 Nov. 2013, 11:25

2048. január 9. csütörtök – Ausztrália
Résztvevő: Ethan Jackson / Manó

Manó ösztönös cselekedete bizonyult a legjobbnak ebben a pillanatban. Sikerült a nőhöz közel jutnia, igaz az utolsó villámok már átvitték a táblát főleg úgy, hogy közelebbről kapta be azokat a műanyag és nem távolabbról. Ennek ellenére sikerült a nőt megütni vele, mire az felhagyott a támadással. Ahogyan a fiú számított rá a démon valóban megszédült, az ajka felrepedt a találattól. Ekkor erősen markolt rá a táblára és tépte ki Manó kezéből azt, ha a fiú elengedi, akkor a tábla maradéka elrepül és odébb landol a földön, ha ragaszkodik hozzá, akkor a nőnek volt annyi ereje, hogy a Szellemlovast is elhajítsa a táblával együtt és ő is métereket repüljön mielőtt a hátára érkezne az esés után.
Ha elengedte a táblát és ott maradt a démon közelében, a nő a karmos – hosszú körmök – kezével csapott Manó nyaka és arca felé, hogy azt végigkarmolhassa, azt és megragadhassa a fiút. Ha zuhant, mert nem engedte el a táblát láthatta, hogy a nő lendül felé, ki akarta használni azt, hogy a fiú a földön fekszik még.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ausztrália - Page 8 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Tyler Csüt. 28 Nov. 2013, 11:04

Végül is nem csináltam akkor baromságot, mert sikerül amit terveztem, fejbe vágom a nőt és el is szédül, meg felreped a szája...de sajnálom szegényt. Persze az elcseszett pajzsom kezd tönkre menni. Ráadásul ki is akarja kapni a kezemből. Nem engedem el a táblát, így azzal együtt a levegőbe emelkedek és csattanok a földre. Ugyan nem egy leányálom az érkezés, de csak simogatás az áramhoz képest. Félig lehunyt szemmel figyelem a nőt, megpróbálom elhitetni vele, hogy kicsit elvesztettem az eszméletem, vagy vagyok annyira zavart, hogy ne tudjak felkelni. Ha mellettem áll meg akkor mielőtt lecsaphatna rám, hirtelen fogom a táblát és teljes erőmmel megpróbálom bele nyomni a gyomrába, majdnem kettévágva vele a nőt. 
Ha rám ugrana, akkor a táblával védekeznék, míg a másik szabad kezemmel a torkát markolom meg és hirtelen olyan erősen szorítom össze ahogy csak tudom ahhoz, hogy összetörjem a torkát és ha sikerült akkor kitörjem a nyakát is egy mozdulattal.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Thorhalla Pént. 29 Nov. 2013, 11:38

2048. január 9. csütörtök – Ausztrália
Résztvevő: Ethan Jackson / Manó

A nő pedig valóban közeledett és lesújtani készült, ahogyan Manó belevágta a gyomrába a táblát, abból nem vér buggyant elő itt, hanem valamilyen savas anyag, ami szinte azonnal szét is marta a tábla darabjait. Nem „vérzett” olyan túlságosan, de kellően ahhoz, hogy hamarosan elérje mindez Manó kezét is, ha nem vigyáz. Mindezek után ragadta meg a nő nyakát, mert a démon már rávetette volna magát. Az egész teste elektromosságban kezdett úszni ettől, meg-meg rázva a fiú kezét és testét is. Az utolsó, amire Manó emlékezett az a nyak reccsenése volt, illetve a hatalmas fényesség, ahogyan az elektromosság zabolátlanul egy hatalmas robbanást okozott.
A következő képkocka az volt, hogy Manónak mindene fájt és sajogott, ahogyan lassanként magához tért. Egy sikátorban volt, a hely ismerős volt, még mindig Perth, látta ezt korábban is, nem messze volt attól a helytől, ahol harcolt az előbb. Dobozokon feküdt, nem messze kint az utcán valami, egy kráter világított, mellette idebent a sikátorban Jeanne támasztotta a falat. Még mindig sötét volt, éjszaka és nem nappal, nem lehetett sokáig kiütve.
- Jó reggelt álomszuszék, már azt hittem, hogy magadhoz sem fogsz térni – mondta.

A kráter valahogy így néz ki az utca kellős közepén:
Ausztrália - Page 8 NOT_a_meteor_crater

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ausztrália - Page 8 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Tyler Pént. 29 Nov. 2013, 12:25

-Mi a f.....sz?!-
A kirohanásomat a nőből bugyogó sav, vagy mi hozza elő, ami másodpercek alatt szétmarja a táblát, amit a gyomrába mélyesztettem. Elkapom a kezem, nehogy a trutyi a kezemet is szétmarja, és a nyakát markolom meg, mikor rám veti magát. Felordítok ahogy az elektromosság újra lecsap a testemre....
De elszámította magát, olyan erősen szorítom ahogy csak bírom a nyakát......hallom a reccsenést, és mintha robbanást is hallanék....
-Uhhh, átgázolt rajtam egy kamion úgy érzem magam....-
Nyögöm ahogy magamhoz térek, az izmaim még mindig görcsösek, szédülök és fáj a fejem, arról nem is beszélve, hogy minden ismert és ismeretlen testrészem sajog. 
Jeanne felé fordítom a fejem.
-Én sem gondoltam volna, hogy felébredek....-
Nyoma sincs rajta sérülésnek így első látásra, pedig ő kapta a másik démonnőt. Megpróbálok felülni, remélhetőleg azért nem sérültem meg annyira, hogy ez ne menjen.
-A kráterből ítélve, jó nagy bumm lehetett. Remélem azért mert végeztem azzal a démonnal és nem menekült el....a másik elmenekült vagy végeztél vele?-
Kérdezem majd elhallgatok mert felidéződik bennem az ellenállhatatlan vonzalom amit a harmadik iránt éreztem. Közben próbálok talpra kecmeregni. Sokáig nem lehettem eszméletlen, mert még mindig éjszaka volt.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Thorhalla Vas. 01 Dec. 2013, 17:31

2048. január 9. csütörtök – Ausztrália
Résztvevő: Ethan Jackson / Manó

Manó, amikor magához tért emberi alakban volt és nem pedig Szellemlovasként. Jeanne rámosolygott. A kezét nyújtotta, hogy felsegítse a fiút, aki ha elfogadja a kezet, könnyedén megtudja tenni, csak még kissé fájdalmai voltak, a teste több részén még sebek voltak, amik csak most gyógyultak be.
- Én inkább elektromos robbanásnak nevezném, mintsem annak a sokkerekű járműnek – mondta.
Miközben a fiú beszélt a távolból már hallani lehetett a szirénák hangját, elég nagy robbanás lehetett, ha nem is emiatt jöttek, valaki már bizonyára értesítette a hatóságokat, akik annak ellenére, hogy ide nem igen szoktak kijönni, mert olyan lepusztult környék volt. Valószínűleg most volt az a helyzet, hogy a kivétel erősíti a szabályt és mégis bejönnek eddig.
- Visszaküldted úrnője síkjára, ahogyan én is a sajátomat – utalt arra, hogy „végeztek” velük. – De a szukkubusz, Satana elmenekült. Egyelőre úgy tűnik nekem, hogy nem maradhatunk kutatni, mert az emberi hatóságok lassan megérkeznek. Képes vagy arra, hogy távozzunk innen gyorsan?
Még voltak Manónak fájdalmai, de ha akarta, akkor megtudta minden nehézség nélkül idézni a motort és a távozás is könnyedén kivitelezhető volt ezáltal.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ausztrália - Page 8 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Tyler Szomb. 07 Dec. 2013, 18:00

Elmosolyodok már amennyire tudok, mikor meghallom, hogy nevezi a kamiont. 
-A lényeg, hogy túléltem és visszaküldtük azt a kettőt ahová tartozik, persze hogy elmenekült...-
Morgom keserűen, egy kicsit azonban meg is könnyebbülök, mikor azt hallom, hogy meglépett. Ha már ez az egy démon is kicsinált, majdnem, Satana biztos befejezte volna amit a másik elkezdett, így legyengülve, nem sok esélyem lett volna.  
-Igen a hatóság kicsit megnehezítené a dolgainkat most...-
Bólintok és bár kellene, egy kis idő arra, hogy teljesen rendbe jöjjek, a motort még meg tudom idézni, és ahogy jöttünk távozhatunk is. Gondolom a hotel jó célállomás lesz, így arra felé veszem az irányt, minél előbb elhúzunk innen annál jobb, nincs kedvem a rendőrökkel leállni.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Thorhalla Vas. 08 Dec. 2013, 10:06

2048. január 9. csütörtök – Ausztrália
Résztvevő: Ethan Jackson / Manó

A motort mindezek után megidézte Manó, majd mind a ketten felszálltak rá és azzal indultak el abba az irányba, amerre a férfi vezetett. Az éjszaka mindezek után, hacsak nem akart semmit sem a fiú, akkor találtak egy teljesen nyugodt helyet, vagy vissza is mehetett, mehettek a szállásra. A hírekben benne volt a robbanás, hogy mi is történt a Kínai negyedben. Holttesteket nem találtak, noha a helyiek megmertek volna rá esküdni, hogy láttak gyilkosságot és lángoló koponyás alakot meg valamilyen vöröses hajú nőt, illetve három másikat. A beszámolók nem pontosak és úgy tűnt, hogy Manó személyazonossága is sértetlen maradt. Másnap reggelre egyébként az angyal eltűnt nyomtalanul, még csak búcsú üzenetet sem hagyott se semmit. Mephisto pedig szokásától eltérően még egy apró dicsérettel is megjutalmazta lovasát, noha roppant viccesnek találta, hogy kit talált szövetségesnek a fiú. Pihenni azonban nem hagyta őt, ezek után sem, most volt egy feladata, amit teljesítenie kellett, Satana még mindig szabadlábon ténykedett a Földön, így őt kellett megkeresnie.
A sebei úgy két nap után gyógyultak be teljesen és ha utánakeresett annak az eseménynek, ami a másik Föld megjelenését jelentette az égen semmit sem talált, csak annyit, hogy jó pár furcsa csápos lény tűnt fel a világon és emberek tűntek el, nagyobb számban, mint általában. De mindezeket kivéve semmi más nem történt.

Vége egyelőre.
Kitalálom a kövi kalandodat és folytatjuk majd, ha gondolod még írhatsz ide egyet.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ausztrália - Page 8 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Thorhalla Kedd 19 Aug. 2014, 09:07

2048. február 16. vasárnap – Perth, Ausztrália
Résztvevők: Anne Wietna / Phobia, Michael Ark / Szeráf és Rachel Wilcox

Mindhárom fiatal dél-nyugat Ausztráliába érkezett meg, Perth városába. Nem sokat tudtak a helyről, csak annyit, hogy gyönyörű zöld város, modern technológiával a tengerparton, ahova megannyi turista szokott ellátogatni és Ausztrália egyik legnagyobb városa, 1 millióan élnek benne – ugyebár itt nem támadtak fel ezen a világon a Bukás áldozatai, ezért csak annyi. Szavazások szerint a világ egyik legélhetőbb városa, amit a legjobban szeretnek az emberek és mutánsok. Munkanélküliség aránya minimális, egész olcsó a hely és minden megtalálható benne. Többek között alig egy hónapja démonok is voltak ezen a helyen, amik aztán eltűntek. Kora délutáni órák voltak a városban, a levegő 35-36 fokos, bár a kellemes tengeri szél miatt nem érződött ennyinek.
Mostanra mindhárom személy tudta, hogy a világon milyen helyzet állt fent, nem csak a másik Földről, ami folyamatosan az égen volt, hanem arról is, hogy az a Rákuniverzum már, Szeráf meg is járta. Azóta kiderült, hogy az a világ megfertőzte a Végtelen Háború realitását, hogy olyanná alakítsák ezt, mint az övéket, hogy ne legyen többé halál itt. Minden haldoklott és a világuk sorvadni kezdett, szerte a planétán több helyen egy-egy lényt helyeztek el a másik realitásból, amik elkezdték terraformálni a saját képükre a világot. Az egyik itt volt Perth-ben, ezt kellett megtalálni és elpusztítani.
Anne-t a Limbo-ból ezzel küldték ide, hogy ezt kell megtennie, Szeráf-ot, attól függően, hogy hova ment haza – Magneto, Apokalipszis – akkor az ura küldte ide ezzel, ha egyedül volt, akkor amiatt jött ide, mert a Rákuniverzumban töltött idő miatt a lény szólította, ami itt volt – ez mindenképp igaz, csak más kérdés, hogy úgy jött-e, hogy esetenként kérhet-e segítséget, vagy csak magára számíthat. És Rachel, ő árvaházakat látogatott és kellemes hétvégét töltött az Ausztrál miniszterelnöknőnél és családjánál, majd a nővére üzent neki, hogy mi a gond itt a városban és segítsen megakadályozni mindezt és lehetőleg dolgozzon együtt azokkal, akikkel összekerül, egy kávézó címét kapta meg, hogy oda menjen. Phobia és Szeráf is egy-egy telepatikus üzenetet, illetve mentális parancsot kaptak, hogy menjenek egy kávézóba.
Délután négyre ért oda mindenki, egy boksz már le volt foglalva négy személyre, nagyjából mind a hárman egyszerre érnek oda, amint egymásra néztek már tudták, hogy ők lesznek, akiknek együtt kell dolgozniuk. Három természetfelettire hajazó személy egy közös küldetésen.

//Szeráf a reagod elején néhány sorban kérlek foglald össze, hogy jan. 20 és febr. 16 között mit tettél, köszönöm.//

A város:
Ausztrália - Page 8 Perth

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ausztrália - Page 8 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 20 Aug. 2014, 13:50

Szeráf amikor Brooklynból távozott, repülőre szállt és Spanyolországba ment. Ott akart új életet kezdeni, magányos harcosként, Magnetótól nem függve, de a területén tartózkodva. Apokalipszishez nem sikerült csatlakozni, mert nem teljesítette a feladatot, pedig szívesen megölte volna Ramirezt. A Rákuniverzumban átéltek rádöbbentették, hogy nem akar senkihez tartozni, nem is szeret együttműködni, inkább a saját lábára állna. Spanyolországban bérelt egy lakást és utánanézett a madridi egyetem fizika szakának, amit el akart kezdeni. A felvételire kezdett felkészülni, átismételve a középiskolai fizika anyagot. Furcsa, de könyvtárba járt és az internetről is sok mindent letöltött, hogy sikerüljön a felvételi. A jövőt a technológiában látta, ezzel akart foglalkozni. Nem hanyagolta el az edzéseket sem. A forró tengerparton repkedett, hosszan be a víz fölé és vissza, futott, tornázott, hogy fitt és erős maradjon. Vásárolt fegyvereket, kést és egy könnyű pisztolyt.
Magnetóval nem szakított, de nem akarta feltétel nélkül szolgálni. Nem bízott a döntéseiben. A Rákuniverzumról mindent elmondott és Magneto Perthbe küldte. Ezt Szeráf még elfogadta. Arról letett, hogy megelőzze a két világ találkozását, a hódítást. A maga útjait akarta egyengetni és ha itt akár egy kis segítséggel meg tudott ölni egy olyan lényt, akkor később máshol is képes lesz rá. Túlélővé akart válni, akinek mindegy volt, hogy egy megőrült Zyro-Apokalipszis vagy Aian jön, ő fennmarad. Perthben jó meleg volt, Szeráf ezt szerette. Telepatikus üzenetet követve ment egy kávézóba. A marokkói kávézás rosszul sikerült, de ha minden igaz volt, akkor a jövőből hozott szimbiontától már megszabadult a másik világban. A két szárnyas nőről tudta, hogy velük kellett dolgoznia. Nem szívesen csatlakozott idegenekhez, de ez a két nő legalább jól nézett ki. Ha Rachelt ismerhette Magneto adatbázisából és hogy Vadföld uralkodójának felesége vagy olyasmi, akkor nem sok jóra számított. Őt már nem érdekelte Magneto birodalma, de ezt a piercinges nő nem tudhatta. A démonnőt már szívesebben látta. Vadító volt, vörös és gonosz, ez tetszett Szeráfnak. Az Ördög lányát juttatta eszébe, akit az Elődök Földjén látott és aki lenyűgözte. A fiú nem rejtette el a szárnyait, csak maga mögé húzta be őket, mikor leült. Sárga rövidujjú póló volt rajta és zöld rövidnadrág, zsebben a pisztoly és a combra csatolva a kés. Ha a másik kettő is megérkezett, nézte őket hideg, fürkésző módon és mivel a boksz négy személyre volt lefoglalva, de csak hárman voltak, köszönés nélkül kérdezett:
- Ki a negyedik?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Quentine Constantine Szer. 20 Aug. 2014, 18:19

A napfényes Ausztrália az egyik legcsalogatóbb hely a mai viszonyok között. Nincs ellenséges hangulat a fajok közt, nincsenek pszichopata tömeggyilkosok, nincs vérdíj a fejemen, nincs háborús helyzet… Na jó, talán ha nem számítjuk a Rákuniverzum fertőjét, ami sajnos elkezdte betenni a lábát ide is. Ez egy olyan kihívás, amivel nem tudom, mikor fogunk tudni leszámolni, és főleg az a kérdés, hogy kinek a segítsége kell majd hozzá. Addig viszont marad a tüneti kezelés: ki kell irtani a lényeket, amik ezt csinálják a bolygóval.
A miniszterelnöknőnél tett látogatásom még azelőtt volt, hogy megtudtam volna, mi a helyzet a várossal, így nem éppen szuperhősködési céllal jöttem ide. Az árvaházak látogatása egy unalmas elfoglaltság, de sokat jelent a helyieknek, és sikerül összegyűjteni vele egy kis pénzt, a jó ügy érdekében pedig belefér egy kis unalom. A luxus, ami a miniszterelnöknőnél fogadott már kevésbé untatott, viszont elkezdtem aggódni, hogy mi lehet Jasonnel odahaza. Nyilván nincs semmi baja, hiszen értesítenének azonnal, de főleg miután megkaptam Mephista üzenetét, felötlött bennem a gondolat, hogy idővel talán Vadföldön is megjelenhet egy ilyen lény.
Különös volt, hogy a nővérem üzent, ezek szerint olyan ügyről van szó, ami egyaránt érinti a Mephisto poklát, és a mennyországot is. Elég sejtelmes a tanácsa, hogy dolgozzak együtt azokkal, akikkel „összekerülök”, gondolom, hogy egyikükkel sem véletlenül találkozom. Vagy ő küldte őket, vagy más, hozzá hasonló érdekeltségűek. Nem tudom viszont, hogy miért lehet a pokol érdekében ez az akció, de úgy tűnik, nem szeretik a Rákuniverzum ténykedését nálunk, ami később még kapóra jöhet, ha végleg le akarunk számolni ezzel a fenyegetéssel.
A kijelölt helyre civil öltözékben érkezem, mivel szuperhősködés van kilátásban, ráadásul van vagy 35 fok. Rövid farmernadrág, egy fekete póló, kényelmes tornacipő. Aki így lát, nem fog valószínűleg összetéveszteni egy uralkodóval. Mikor meglátom a másik két alakot, akik a helyszínre érkeztek, alaposan végigmérem őket. Még a telepátiámra sincs nagyon szükség, hogy megmondjam, kikkel hozott össze a sors.
-Rachel vagyok – mutatkozom be a két társamnak, miközben leülök a boxban. – Talán hamarosan megérkezik a negyedik is – válaszolom a férfinek. – Addig is nem árt, ha megismerjük egymást, ha már úgy hozta a sors, hogy együtt kell dolgoznunk. Ki kezdi? – Kérdem elmosolyodva, ahogy a nőre nézek.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Ausztrália - Page 8 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Auaritia Hétf. 25 Aug. 2014, 20:42


Phobia

Annyi dolgot tehettem még volna, olyan sok tervem volt. Most meg? Egy ilyen ostoba testbe vagyok bezárva. Kisebb vagyok, most már csak szinte átlagos méretű. A hajam fekete. A szememben nincs írisz. Vajon mennyivel tudhatok többet az jó kérdés.A melleim szuperek, feszesek és nagyok, ez egy kis öröm az ürömben. Mindenesetre megpróbáltam divatosan öltözni, úgyhogy egy új hacukát öltöttem fel.

Ausztrália - Page 8 1295859253841_f

((csak a ruhám néz ki így Smile)) a melltartó meg szoknya és csuklóvédők))

Most hogy elfogadható külsőm lett. A városban bóklászva kaptam meg az üzenetet egy találkahelyről, valamiféle kávézó. Mikor megtaláltam egyből be is mentem és már megláttam a két alakot. Hát az egyik csaj a másik férfi. Legalábbis is külsőre, de aztán ki tudja ezeknél.
Egy köszönés után már helyet is foglaltam. Már tudatosítottam magamban küldetést és azt, hogy mi lesz majd a dolgunk. Elfogadtam nagyjából...
A lény viszont érdekelne ki mennyit tud róla.
A csajszit Rachelnek hívják. A szexi férfi pedig szótlanul hallgat. Rachel mosolyog rám, sajnos sohasem volt erősségem a jópofizás és a kedvesség, de megpróbálok tűrhető lenni:

- Phobia. Nem igazán szeretnélek elkeseríteni, de ennél többet nem fogsz megtudni rólam, ha rajtam múlik. Kedves Rachel. Essünk túl a küldetésen, aztán fel is út le is út. A lényeg, hogy tudjatok harcolni.

Ekkor rámosolyodom Rachelre gúnyosan.

- Megfelel?

Kicsit talán túlzásba estem, de annyi bennem a rosszindulat. Nem rá vagyok mérges csak a tábornokra aki ide juttatott. Karba tett kézzel ülök tovább és hallgatom a többieket.


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Thorhalla Kedd 26 Aug. 2014, 08:55

2048. február 16. vasárnap – Perth, Ausztrália
Résztvevők: Anne Wietna / Phobia, Michael Ark / Szeráf és Rachel Wilcox

Egyelőre a hármas várakozott a kávézóban, időközben egy fiatal pincérnő is odament, hogy felvegye a rendeléseket a hármastól és utána kivitte azokat, ha volt, aki kért valamit. Phobia gúnyos megjegyzése után egy férfi hang csendült fel az asztal mellett, egyedül Rachel ismerte meg azonnal. Senkinek sem tűnt fel, hogy mikor került oda az illető.
- Hát ennyire szánalmasak a Limbo-ból jött démonok? – kérdezte. – De már látható, hogy ÉN miért is nem akartam, hogy hozzám jöjjön. Beszennyezte volna a tökéletes szolgálóim hadát… Anne Wietna, a halál oka öngyilkosság. Ez a cuki kislány volt annyira édes, hogy belekötött egy Hulkba, azt hitte, hogy legyőzheti, hát nem aranyos? Úgy szeretem az ilyeneket évezredekig kínozni, ha méltóak lehetnek utána…
A boxok kellemes hangulatúak voltak, a fal mellett, egy-egy kétszemélyes paddal, ha valaki ült Rachel mellett, akkor a férfi csettintet egyet és a lány mellett ülő a másik személy mellé került és ő is leült immáron Rachel mellé. Most már mindenki láthatta, hogy kicsoda volt ő, amint ránéztek egyből tudta valahonnan Phobia és Szeráf is, hogy ez Mephisto, maga az Ördög, a Sátán és egyéb kismillió neve volt az idők kezeltezése óta.
Ausztrália - Page 8 1860860-jim627_cov_coltif
Ekkor a kezébe vette Rachel kezét és udvariasan csókot lehelt rá.
- Kedvesem! – mosolyodott el. – Olyan régen jártál nálam… már kezdem azt hinni, hogy nem tudod hol van a pokol. Khm! Visszatérve, nem tudja, hogy mik a képességei, nem hagyták meg… a régi Shywa barátnőd egyik démonja küldte vissza… látod, hogy mire kényszerülnek? Nevetséges… nos… mindenki rájött, hogy miért van itt, nem igaz? Persze, hiszen úgy küldtem a telepatikus üzentet. Hárman lesztek, ne aggódjatok, nem megyek veletek és Michael, még egy parázna gondolat a lányomról és halálod után az örökkévalóságig égni fogsz! Egy kis figyelmeztetés, senki se próbáljon a társa ellen fordulni, mert mind meghaltok, ez különösen a démonnak szól, akinél ez rendhagyó. Meg kell keresnetek a csápos lényt és megölni – összecsapta a kezét. – Hát nem egyszerű a feladat? – vigyorodott el a végén.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ausztrália - Page 8 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 26 Aug. 2014, 11:49

Szeráf nem öltözte alul a többieket, Rachelt semmiképp, mert a szárnyas mutáns nő is laza cuccban jött. Phobia már elegánsabban jelent meg, de a fiú ettől nem érezte feszélyezve magát. Nem az udvariasságáról volt híres, ezt itt is megmutatta. Phobiát végigmérte ebben a sokat mutató ruhában és bólintott, füttyentett egyet.
- Szeráf, azaz tűzangyal vagy ahogy tetszik - fordította le a nevét, amit válaszott magának a mutációja megjelenése idején.
- A lényeg, hogy szeretek mindent lángba borítani. Többek közt a női szíveket is - kacsintott Phobiára. A túlélésért kellett együtt küzdeniük, de a szárnyas ettől még nem dobta a kukába a vágyait és látta, amit látni lehetett. Most csak üldölgéltek, ha majd kutatnak és harcolnak, akkor nem Phobia feszes melleivel fog foglalkozni. A lány stílusa tetszett neki. Annyira volt finom, mint ő, tehát alig.
A pincérnőtől kért egy gint és ha kihozták, azt kortyolgatta. A démon megjelenése meglepte, mindenki mást is meglephetett. A negyedik maga az Ördög volt, akiről az Elődök Földjén sok mindent megtudott. Phobia titkait azonnal feltárta a lény és Rachelét és az övét is. Szeráf megjegyezte, kikkel került össze. Egy démon a Limbóból, aki emberként nem tudta felmérni az erejét és túl nagy ellenféllel próbálkozott. Most pedig azt sem tudta, mire volt képes.
- Na te aztán oltári jó társ leszel akkor - mondta Phobiának, aki már mellette ült. Ezen nem változtatott az, hogy bejött neki mint nő. Nem akart miatta meghalni.
Rachel már más volt. Komolyabbnak és megfontoltnak tűnt, ismerte Mephistót és egy démont a Limbóból, azt a Shywa nevűt. Az Ördögnél már látogatóban is volt a szavak szerint. Szeráf visszavágott volna, de mégis az Ördöggel magával állt szemben és egy ilyen lénnyel feleselni nem volt ajánlatos. A másik tény az volt, hogy Szeráf valamilyen tiszteletfélét is érzett. Az Ördög céljai és módszerei mindig jobban tetszettek neki, mint az Istené. Nem akart hódolni, de valahol örömmel töltötte el, hogy az Ördögnek dolgozhatott egy küldetésig. Nem érdekelte, miért akarta az Ördög megmenteni a világot. Arra gondolt, hogy ha Aian itt kiirtja a halált, a pokolba nem jut több lélek, de nem értette pontosan, nem érthette a Sátán teljes tervét és világlátását. Neki az egész föld a játszótere volt, ott jelent meg és ott szervezkedett, ahol akart. Mephisto azt is láthatta, hogy a Lánya nem nőként nyűgözte le Szeráfot. Úgy is, de inkább az ereje, amit megmutatott, mikor helyrehozta az Elődök Földjén történteket és neki volt köszönhető, hogy a Pusztító nem szabadult ki. Az ott olvasottak szerint az a lény még ennél az Ördögnél is hatalmasabb és az Ördög Lánya tudta legyőzni, démoni és angyali vér szülötte. Szeráfot ez a hatalom nyűgözte le és sokáig fontolgatta, hogy megkeresi azt a nőt. Mára már letett róla.
- De, még az Elődök Földjén elzárt lénynél is egyszerűbb feladat... - szaladt ki Szeráf száján. Úgy gondolta, meg kellett osztania a Rákuniverzumban tapasztaltakat, hogy sikerrel járjanak. Rachelhöz és Phobiához beszélt.
- Odaát - mutatott a másik földre, amit az égen lehetett látni - azt mondták, nem ismernek olyan módszert, amivel ezeket, az ősi, istenként tisztelt lényeket meg lehet ölni. Vágtuk, égettük őket, nem használt, legfeljebb az embereket tudtuk felszabadítani, akikre ráugrottak. Láttam olyat, akinek beleugrott a torkába és elkezdte átalakítani öntudatlan szolgává. Alig lehetett megmenteni, úgyhogy mindenki tartsa csukva a száját. Sátán Úr, mi a módszer? Hogy nyírjuk ki azt a Many-Angled-One-t?
Szeráf úgy tűnhetett ki az elmondottakból, mint egy hős, aki mindenkit meg akart menteni. A többit nem árulta el, hogy ő gyújtotta fel Marokkó főterét és hogy Ramirezt is meg akarta ölni és a saját akkori társát, Pókot is és az ottani Szehmetet. Ez nem számított most. Mindegyikük érdeke volt, hogy a világ ne legyen kiszipolyozva. Ha mégis úgy lesz, akkor más módszert kellett keresni. Szeráfnak volt egy gyanúja, hogy eleve halálra van ítélve a küldetés és Mephisto azt akarta, hogy neki dolgozzanak, a haláluk után pedig a szolgái legyenek. Nem tudta, hogy egy démonnal, aki egyszer már meghalt, ezt meg tudta-e volna tenni a Sátán, de ezt is el tudta képzelni. Mephisto válaszából gyököt akart vonni, hogy felmérje az esélyeket. Azt nem bánta, ha a Sátánt szolgálta, de meghalni még nem akart. Már nem. Azon túl volt, az Elődök Földjén jött rá, hogy korábban ez vezette a kegyetlen harcokba.

/Bocs, de asszem, nem volt fordítás a lények nevére:D/
Akkor még nem, de azóta Ősöregek, ahogyan végül el lettek nevezve magyarul - Nefi

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Auaritia Csüt. 28 Aug. 2014, 16:15


Phobia

Bemutatkozott a démoni lény is. Szexi volt, Szeráf. Valahol hallottam már róla. Igencsak tetszetős volt. Hangja mély és démoni, a belsőjéből áradt a rossz. Hmm...ejnye Pho, szedd össze magad, de ezek a szemek...mindegy meg kell őriznem a nőiességemet, nem kezdhetek el vihogni, meg ilyenek. Mintha neki is tetszenék, a melleim biztosan..
Ekkor egy férfi hang szólalt meg hátulról. Hideg volt és hátborzongató. Meglepődve figyeltem vajon kinek van ehhez bátorsága.
Szavaiból kitűnt, hogy az előttem álló lényt védelmezi velem szemben. Cöhh...szánalmas. Ki ez a barom?
Ekkor pillantottam meg ki is volt a megszólaló. Ő, minden rosszak rossza, maga az ördög. Mephisto. Azta mindenit!
Egyből megakadt még a lélegzetem is, nem mertem szólni egy árva mukkot sem, csak hallgattam a beszédét. Természetesen engem gyalázott és az összes álcámat felfedte.
Szánalmasnak, bénának tartott. Majd a csaj kezét csókolgatta.
Az ördög közölte velünk a feladatot. Szeráfnak nem tetszett, hogy fogalmam sem volt róla, mi is az erőm. Ez végül is érthető, kit érdekel mit mond, amikor az izmos karjára nézek....
Aztán visszaeszmélve meghallom, hogy gyakorlatilag nem lehet megölni őket. Ekkor az ördögre figyelek és nyájasan megkérdezem:

- Uram, tudja hogy kell megölni őket? Én honnét tudom meg mi lesz az erőm?

Majd kiskutya szemekkel néztem rá, s a kebleimet is kicsit kihúztam, hátha ez egy kicsit megoldja a nyelvét. Egyébként ha itt tartunk, azért ez az ördög sem túl csúnya, azthittem valami öreg fószer, erre meg kiderül, hogy egy irtó szexi pasi...Vajon van felesége?..



_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Quentine Constantine Szomb. 30 Aug. 2014, 12:37

Phobia bemutatkozása, már ha lehet ezt annak nevezni, kissé elkeserítő. Nem jó jel, hogy egy ilyen arrogáns nővel kell együtt dolgoznom, de ha tényleg csak harcról van szó, akkor talán könnyű lesz túllépni a dolgon. Szeráf bemutatkozása sem sikerül sokkal bizalomgerjesztőbbre, bár legalább megtudom, hogy mi a képessége azon kívül, hogy fél pillanat alatt rámozdul egy nőre, ha annak több bőre látszik ki, mint általában szokás.
Mielőtt elmondhatnám, hogy nekem mik az erősségeim, valaki félbeszakítja a beszélgetést. Oda sem kell néznem, hogy tudjam, ki az. Gondolhattam volna, hogy fel fog bukkanni, ha már üzenetet küldött a lánya, és különben is imádja az ilyen csehókat. Ahogy azonnal kiosztja Phobiát, vissza kell tartanom a mosolygást, nem lenne jó, ha rögtön ellenségeskedés lenne köztünk ilyen piti dolgok miatt. Nekiment egy Hulknak, hát láttam ennél csúnyább halált is már, de hülyébbet nem biztos.
Miután leül mellém, udvariasan fogadom a kézcsókot, és elmosolyodom a hiányolásomra.
-Tudod, rengeteg a dolgom otthon, gyereknevelés, esküvőszervezés, uralkodói teendők… A szokásos – sorolom bohókásan.
Amikor az is kiderül, hogy a nőt Shywa küldte vissza, már nagyon kell erőlködnöm, hogy ne nevessek. Aki Shywával áll össze, nos, mondjuk úgy, hogy nem tartom sokra. Igaz, a nő nem saját döntéséből lett a pincsije, de Shywa ítélőképessége alapján nem hiszem, hogy egy igazán értékes társra lelünk benne. Persze más megvilágításba helyezi az előző nagyképű kijelentését, hogy ő maga sem ismeri a képességét. „Ennél többet nem fogsz megtudni rólam, ha rajtam múlik”, így fogalmazott. És milyen igaz!
A többiek máris kérdésekkel bombázzák Mephistot a lény megölésének módjáról, de van egy olyan érzésem, hogy ezzel még ő sincs igazán tisztában. Phobia kérdései után a performanszát elnézve már nem volt más hátra, elnevettem magam, ahogy a melleit kitolva próbál hatást gyakorolni Mephistora. Bár lenne olyan szerencsém, hogy Mephisto rá vet inkább szemet, és békén hagy. De ezt a lehetőséget eljátszottam, amikor David megmentéséért eladtam neki a lelkemet.
-Na ki vele, mindenki tűkön ül! Mi a lény képessége, és hogy kell megölni Phobiát? – Keverem össze szándékosan-véletlenül a két kérdést, és nagy lelkesedést mímelve várok a válaszokra. Talán Mephisto miatt lehet, hogy ennyire mókás kedvemben vagyok egy ilyen nem túl mókás helyzetben. Vagy talán csak az hoz izgalomba, hogy végre megint tűzközelben lehetek, a világmegmentés az én asztalom, megmondtam Lornának is.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Ausztrália - Page 8 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Thorhalla Vas. 31 Aug. 2014, 16:55

2048. február 16. vasárnap – Perth, Ausztrália
Résztvevők: Anne Wietna / Phobia, Michael Ark / Szeráf és Rachel Wilcox

Mephisto önelégült vigyort öltött, hogy megint mindenkinél jobban tud mindent. Megvárta a kérdéseket és megjegyzéseket, majd utána szólalt meg.
- Ezek még gyengék – mondta. – Még nem erősödtek meg és nem alakították át a világot olyanra, ami szükséges ahhoz, hogy örökéletűek legyenek. Ezek gyermekek csupán, így könnyedén megölhetőek. Nem ti vagytok az egyetlenek, akik ezekre vadásznak, többeknek ismerős név lesz, hogy Andrew Ramirez, illetve Heka is egy ilyen lény elpusztításán fáradoznak. Illetve a SHIELD is Dél-Amerikában.
Andrew és Heka Phobia-t kivéve ismerős volt természetesen, Andrew-t mind a ketten ismerték, Heka-val pedig mindketten átmenetileg összefutottak.
- A lények szétszórva helyezkednek el a világon, egyfajta hálót és mezőt képezve a bolygó körül. Mint egy védőpajzs – ezúttal komolyan beszélt a Sátán nem poénkodta el. – Ha sikerült mindent úgymond terraformálniuk a bolygón lesznek halhatatlanok, egyelőre közel sem állnak így, minden egyes kiütött lény lassítja és gyengíti őket. Miként lehet megölni? Mint bármi mást…
Ez azért így mindenkinek eléggé jól hangozhatott, hogy nem egy halhatatlan lény ellen küldte őket Mephisto.
- Ami a képességet illeti Miss Wietne, nem tudom – felelte. – Még nem rendelkezik a külsején kívül képességgel, így tényleg a Limbo démonjain múlik, hogy mit kap. Egyébként Szeráf az expert – vigyorodott el. – Neki vannak tapasztalati ezzel kapcsolatban.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ausztrália - Page 8 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 02 Szept. 2014, 11:51

Phobia és Szeráf között izzott a levegő, nem kellett volna sok, hogy egyből szobára menjenek, ha épp nem a világuk megmaradása és az ő életük lett volna a tét. Nézték egymást és telepatának sem kellett lenni ahhoz, hogy ebből még lehet valami. A fiú a küldetésre is gondolt és egy bizonytalan erejű társnak nem örült. Elröhögte magát, mikor Phobia a melleit düllesztette az ördöghöz intézett kérdéssel. Rachel már komolyabbnak tűnt, anyuka, uralkodónő, másokkal szorgoskodó barát és még sok minden volt a szavai szerint. Szeráf észrevette ezen kívül a laza hozzáállást. Az összekevert kérdésre elvigyorodott és rákacsintott az alulöltözött démonlányra. A piercinges nőben már jobb társat látott egy küldetésen. Lehet, hogy Phobiának is csak kellett egy kis támogatás és meg tudta emberelni magát, de őt kockázatosabbnak találta a fiú. Szépnek is, de az mellékes volt egy küldetésen. Utána majd nem lesz mellékes, ha mindketten túlélik...
A Sátán nyugtatta meg a triót, próbálkozott ezzel. Mindig volt rá esély, hogy hazudik, de a hazugság urától ez nem volt meglepő és nála jobb hazudozót még nem látott a föld, senki nem mondhatta meg róla, éppen igazat állított-e vagy tervezett valamit és hazudott. A hiten múlt minden. Szeráf nagyon akart hinni abban, hogy ez a probléma megoldható volt. Sanyarú világ volt az a rákuniverzum és szívesebben élt a mostaniban. Az Ősöregek a bögyében voltak a kis kirándulás óta. Ramirez neve hallatán erősödtek benne a gyilkos indulatok, de tudta, hogy Rachel kötődik ahhoz az önjelölt világmegmentőhöz és a többihez. Hekával az Elődök Földjén találkozott legutóbb, őt is ismerte valamennyire. Úgy érezte, része lesz egy csapatnak, ami a világot akarja megmenteni. Ez furcsa érzés volt neki. A saját fenekét féltette a hódítóktól, nem másokkal akart elsősorban törődni. Mégis egy felé vezetett az útjuk. Ezt még hasznosnak is találta, hogy ha egyszer elkapják, a Magneto oldalán elkövetett bűnökkel szemben fel tudjon valamit mutatni. Megértette, hogy működött a hódítás. Elhelyeztek különböző lényeket. Az a bizonyos Dr. Zield Jones a rákuniverzumban mondta, hogy nem csak Marokkóban csaptak le. Nyilván a világ fontos részeit keresték az ottaniak és meg is találták. Ezeken helyezték el a lényeket, amik a hírek szerint gyengék voltak. Szeráf kihúzta magát, hogy szakértőnek minősítette a Sátán. Gúnyos lehetett, de volt igazság a szavaiban, mint mindig és magától az Ördögtől dícséretet kapni megtisztelő volt a fiúnak.
- Amit még tudok és amit láttam: a rákuniverzum felfigyelt arra, hogy a realitás szövetei megrongálódtak, így került közel a két világ. Nem tudták, miért volt ez, lehet, hogy most már tudják. Sokakat elraboltak a világ több pontjáról és minket kérdezgettek. Én nem tudtam a választ, de lehet, hogy más, hozzáértő megadta. Aian egy ilyesmi csápos lényt egyszer kiszabadított az AIM egyik laborjából, ők még tudhatnak többet. Én Marokkóból lettem elrabolva és ott láttam ilyet. Rachel, kivételesen megengedem, hogy belenézz a fejembe és kivetítsd Phobiának is a lények képeit - mondta Szeráf. Tudta, hogy Rachel azért volt Magneto veszélyes ellenségei közé sorolva, mert erős telepata volt és engedély nélkül is kiolvashatott volna a fejéből bármit. A büszkeség mondatta vele. Nem szerette, ha telepaták olvasgattak ott, de ez fontos információ lehetett, létfontosságú volt, hogy lássák, mit kellett keresniük. Felidézte a másik föld felől közeledő lényeket, amik megtámadták.
- Repültek, gyorsan mozogtak és a csápjaik végével olyan anyagot juttattak be, ami elkábított. A másik formájuk, a "bébiisten", ahogy a helyik hívták, elrabolt emberekbe volt beültetve. Mutatom ezt is.
Szeráf felidézte, ahogy az emberek szeme fehérré vált, azután lilás fényben izzott és sziszegő csápok nyúltak ki a szájukból. Azt is megmutatta, hogy ott volt Ramirez és hogy elvágta a csápokat és azt is, hogy Pók egy levágott fejet tartott a kezében, ami még élt, mivel a másik világban nem létezett halál és hogy abból a csápok hogy ugrottak ki, a tetejükön egy gömbbel, amiben egy szem volt. A felidézett emlékben Pók álla alatt, a torkába fúródtak a csápok, mélyen a húsba és belemásztak, az ő szeme is lilás fényt öltött és a lényt Ramirez vágta el, de Pók, a néma lény is üvöltött a fájdalomtól és összeesett, a maradék csápoktól pedig nem tudott megszabadulni.
Szeráf ezzel megszakította az emlékezést. Próbált koncentrálni a lényre, ami képes volt őt szólítani. Lehet, hogy a kábító testnedv hatása volt ez, nem értette pontosan, de ha még működött, elvezethette őket a lényhez.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Quentine Constantine Csüt. 04 Szept. 2014, 13:15

Mephisto szavai most már több lényeges információt tartalmaznak, vége a viccelődésnek, ideje rátérni a tárgyra. A lények likvidálása ezek szerint nem okoz önmagában nagy nehézséget, de sietnünk kell, hogy ne erősödjenek meg. Azon kívül kétlem, hogy egyedül lennének, nyilván védi majd őket valami, elvégre ha én lennék a helyükben, nem hagynám magára a legerősebb teremtményeimet, amíg sebezhetőek.
Szeráf magyarázata hozzátesz valamit a dologhoz, és mikor külön felkér rá, hogy olvassak a fejében, elmosolyodom.
-Kivételesen úgy teszek, mintha szükségem lenne az engedélyedre – válaszolom az övéhez hasonló komoly hangsúllyal, aztán kiolvasom a fejéből, hogy pontosan miféle csápos lényekről van szó. Ez még a kisebbik rossz volt a kettő közül, a szájakból kimászó csápok már sokkal ijesztőbbek voltak. A látvány elég gusztustalan, és nem jó hír az sem, hogy ezek a lények nem halnak meg egykönnyen. Az emlékeket elküldöm Phobia elméjébe is, már ha nem ütközöm akadályba.
-Szóval egy efféle csápos lényt kell megölnünk, de könnyű dolgunk lesz, mert ellenben azzal, amit Szeráf látott korábban, ezt meg lehet ölni. Jól mondom? – kérdem Mephistotól csak egy megerősítő bólintást várva. – Tiszta sornak tűnik. Ha van tudata egy ilyen lénynek, akkor talán tudok rá hatni valahogy, más esetben viszont kénytelen leszel felgyújtani őt – nézek Szeráfra. – Ha jól emlékszem, azt mondtad, abban jó vagy. Ugye nem hagytál ki semmi részletet, ami esetleg valamelyik jelenlévő életébe kerülhet? – Kérdem Mephistotól mosolyogva. Azt kétlem, hogy az én életemet veszélybe akarná sodorni, tudja jól, hogy a lelkem az övé, nem siettetné a dolgot. De ki tudja, mi a terve a másik két jómadárral.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Ausztrália - Page 8 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Auaritia Szomb. 06 Szept. 2014, 21:32


Phobia


Annyira dühítő, hogy itt kell lennem. Nem egy Hulknak mentem neki hanem egy mezei tábornoknak, akiről kiderült, hogy Hulk. Ezt még ők sem tudták volna. Kár, hogy ilyen csúnyán haltam meg. Nem tudom és nem is akarom elengedni a régi énem, örökre emlékezni fogok rá, a kislányra az árvaházból. Most Magneto oldalán harcolhatnék, erre fel magával az ördöggel kell beszélgetnem.
Egyébként is mi a fenéért vagyok én itt? Ha nem tudok semmit és csak jelenleg egy semmitérő külsőm van?? Egy ilyen fontos feladathoz mi a francért hívtak ide? Mert újra meghalni máshol is tudok...
Ez a csaj telepata? Jesszus isten. Akkor hallja amit mondok. Ezt is. Nyilvánvalóan ez egész gondolatmenetem hallja. Vagy csak akkor ha rám koncentrál vagy mindig hallja?
Hallod amit mondok? Kérdezem meg magamban a szemben ülő lányt.
Szeráfnak látszólag tetszem, nekem is tetszik, ám mikor kiderül, hogy semmi erőm nincs látszólag Rachel felé veszi a szemét...
Újra megkérdem ők ilyen szuper erős izék....én kábé a Miss Mell 2014-et nyerhetem meg...mit keresek itt? Muszáj újra meghalnom?
Mephisto megnyugtat, hogy nem hallhatatlanok, majd Szeráf Rachel segítségével az agyamba küld bizonyos képeket, amitől újra a plafonon van a pulzusom.
Elvileg meghalnak...
A mellbe dobos történeten mindenki mosolygott, pedig a filmekben bejött. Vajon az ördögnek én is odaadhatom a lelkem? hmmm ki tudja.
Eztán miss nagyokos szuper erős ördögkiskedvence egyszóval minden ami én nem megszólal és a sorunkról kérdez.

- Gondolom é ilyen töltelék izé vagyok, hogy amíg engem emészt a szörny a szájában, ti legyőzhessétek.

Nem is várva a viszont válaszra, körbe nézek és unottan, mint aki beletörődik, hogy ő a legutolsó,legrosszabb ember, majd felteszem a kezem:

- Lehet itt rendelni? Ha meghalok már had igyak előtte...




_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Thorhalla Vas. 07 Szept. 2014, 09:02

2048. február 16. vasárnap – Perth, Ausztrália
Résztvevők: Anne Wietna / Phobia, Michael Ark / Szeráf és Rachel Wilcox

Rachelnek sikerült Szeráf fejébe belenéznie és kivetíteni Phobia felé is azt, amit látni mutatni szeretett volna. A feltett kérdésre ismét bólintott a Sátán, hogy az a lény, ami itt van, az még valóban megölhető. Amikor Szeráf próbált a lényre koncentrálni, ami idecsalta egy kép villant az elméjébe, Mephisto vigyorgó arca. A Sátán maga hívta ide őt a jelenlegi állás szerint. Amint az egész „mozizás” készen volt Mephisto összecsapta a kezeit.
- Nagyszerű! – vigyorodott el. – Rám itt már szükség sincs! A lényt a városban találjátok, hogy merre arra magatoknak kell rájönni. Jó szórakozást fiatalok!
Ezzel egy pukkanással tűnt el a társaságtól. Phobia alig mondta ki az ital szót, egy pincér meg is jelent mellette.
- Mit hozhatok a hölgynek? – kérdezte.
Ha a lány rendelt, illetve más is, akkor elsietett és hamarosan meg is hozta a rendelést, vagy a rendeléseket. A három fiatal pedig utána ismét egyedül maradt a hatalmas feladattal, hogy mentsék meg a világot.


//Azt, hogy Rachel hallja-e Phobia-t Tao-ra bízom, hogy mennyire figyelte, figyeli a többiek gondolatait.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ausztrália - Page 8 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ausztrália - Page 8 Empty Re: Ausztrália

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 13 oldal Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.