Random

4 / 18 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next

Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 01 Szept. 2013, 19:39

Helyszín: Danu falutól nem messze az erdőben
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)


A vízben alig látsz halat. Lévén éjszaka van. Két perc próbálkozás után azonban sikerül eget kilöknöd a partra. Az már ugrál is vissza a víz felé, de a csaj ekkor egy két-három centis tüskét lő ki a kezéből ami átszúrja a halat és megállítja. A nő odasétál  halhoz, ffölmeszi, majd ha kimásztál a vízből odaadja neked. Majd benyúl avízbe és kiemeli a hátizsákját, és a hátára csapja.
- Szép csapás.
A kérdéseire elöször nem felel. pár másodpercig csak az aggódást ltod a szemében, majd megszólal.
- Robbanás? Szerintem csak simán leesett a földre és annak a hangját hallottad. És mellesleg nem sok él erre, de az utóbbi időben egyre többször jönnek a nimfák területére. És azért vadészik rám, mert nem tetszik neki, hogy álati bőröket nyúzok és csinálok belőle ruhát. Melyik farkas szereti a vadászt? Esténként gyakran jártam az erdőt, hogy vadállatokat ejtsek el és a bőrüket eladjam, de egy ideje a vérfarkasok itt tanyáznak ez pedig megnehezíti a dolgom.
Mondja, majd vesz egy nagy levegőt.
- Hát röviden ennyi. Bár a nevem nem tudom honnan tudta meg a vérfarkas. biztosan az egyik farkas haverjától.
Mondja, majd megindul a falu fényei felé. A holdfény megvilágítja az utad. Ami pedig még feltűnik neked, hogy ilyen megvilágításban. vizes bőrcuccban, a hold fényében még szebb, mint eddig.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 4 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 4 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 4 Mudch0 Random - Page 4 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 4 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 4 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Vas. 01 Szept. 2013, 20:02

Alig látok halat, de csapkodom a vizet. Tudom, hogy itt vannak, itt kell lenniük! Egyet kicsapok a partra és már vetem is rá magam, mint egy csúcsragadozó.
A hal vergődik vissza, de Kitti agyonlövi valami tüskével. Amindenit! B...hatom a tőrömet, ha ez egyszer nekemtámad. Oda is megyek és felfalom a halat. A lány jelenléte egy kicsit visszazökkent és hallom, hogy megdícséri, ahogy kivertem a halat a vízből.
A kérdésáradatra aggódó szemekkel néz. Mit aggódik ennyire? Hülyének néz? Nemtommi vagyok, de szerintem bolond az nem.
Nem volt robbanás. Pedig én hallottam valami dörgésszerűt. Na, mindegy, ő tudja, mi a dörgés errefelé, höhö.
Kezd körvonalazódni. Van itt egy egész nimfa falu és ő a bőrösük. A farkaspajti meg berágott, hogy nyúzza a haverjait. És állítólag nem érti, honnan tudta meg a nevét a farkas. Talán elkapott valakit és megkérdezte, ki szokott itt állatokat nyúzni? Ez még mindig zavaros, de kezdek hinni neki. Oszlik a gyanúm, ez tényleg csak egy kedves nimfacsajszi.
Szép holdfényes úton haladunk. Legalább látok. Azanyja, így elázva, ezüstös fényben k..va jól néz ki ez a csaj!
- Értem. Pedig kár volna egy ilyen csinos nőért! - mondok neki egy kis bókot. Na, kíváncsi vagyok nimfafalvára. Hátha ott tudnak valami orvosságot nekem. Egy kicsit meg is pendítem a dolgot.
- Tudod, van nekem egy kis gondom. Van a faluban valaki, aki emlékeket tud visszahozni? Lehet, hogy nagyot estem és kipottyantak fejemből.
Jót röhögök azon, hogy milyen vicceset mondtam. Nekem legalábbis tetszett.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Bishop Vas. 01 Szept. 2013, 20:20

//Egyébként ha már a nevek szóba kerültek, jelezném, hogy a karakterem Randrew Aamirez, nem Randrew Ramirez. Smile//

A nő elmondja Főnix képességeket, repülés és tűzmanipuláció, logikusnak tűnik, hogy ő lesz a távolsági csapásokat mérő én pedig a közelharcos, ezen kívül nyilván ő fogja felrobbantani a célpontot. Elsőre meglátom a szemében, hogy gyanús neki, az hogy nem ismertem a képességét. Nincs értelme tovább húzni az időt szembe fordulok vele, mikor megkérdezi, hogy indulhatunk-e.
- Nem tudom, hogy kapott-e tájékoztatást, de amnéziás vagyok. Nem emlékszem semmire a múltamból és a világgal sem vagyok tisztában, csak az alapvető ismeretek vannak meg, pár perce tudtam meg, hogy ki lehetek nagyvonalakban. Ezzel természetesen kockáztatom mind az akció sikerét mind az épségünket. Szeretném ha ezt figyelembe venné és mérlegelne, hogy hajlandó-e így is bevetésre menni, vagy más társat választana, esetleg maga helyett keresne mást. De ha igent mond, akkor ezt a kérdést lezártnak tekintem.
Végig határozott és nyugodt a hangom. Figyelem a nőt és a reakcióját. Ha így is belemegy az akcióba akkor természetesen bólintok, hogy indulhatunk és követem őt, bármerre is megy. Nincsenek megfelelő információim, hogy tájékozódhassak nélküle is, rá vagyok utalva.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Hétf. 02 Szept. 2013, 23:22

Helyszín: Dartan börtön
Résztvevő:Randrew Aamirez Ripo(Bish)

A nő mikor közlöd vele, hogy amnéziás vagy csak felnevet.
- Na ez jó vicc volt.
De amikor tovább magyarázod és érvelsz, akkor rájön, hogy nem viccnek szántad.
- Szóval nem viccelsz. Hmm. Mindig is szerettem a kihívásokat. Egy amnéziás társ pedig annak számít. Hacsak nincs ellenére, hogy velem hajtja végre az akciót, akkor nem keresnék senkit a magam helyére.
Ha megerősíted abban, hogy neked megfelel ez a felállás, akkor visszazárja az üres fiókokat, a kulcsokat az egyik övén lévő zsebébe csúsztatja, majd kilép az ajtón. Ha követed kivezet az épületből és a fény szinte elvakít elsőre, de fél perc múlva már hozzá is szokik a szemed a fényhez.
Ekkor láthatod meg, hogy egy kertbe érkeztetek, aminek a végében egy hatalmas fal állt.
A nő melletted áll és vár türelmesen, míg visszanyered a látásod.
- Kissé elszoktál a fénytől úgy látom. És ha tényleg amnéziás vagy, akkor valószínű a repüléstől is. Adok neked egy röpleckét, mielőtt elindulnánk. Szerintem rád fér.
Válaszol, majd észreveszed, hogy a nyakában eddig megbúj egy medál, de most mivel felizzik számodra is feltűnő lesz. Amint a medál izzani kezd a nő karjáról a ruha, mintha szép lassan tűnne el, míg végül csak a csupasz kar marad. Ezek után pedig a nő suhint egyet a karjaival mire azok szárnyakká alakulnak át. Szép vörös szárnyakká.
- Akkor kezdhetjük a leckét?

Helyszín: Danu falutól nem messze az erdőben
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)



 A bókodra a nő csak elmosolyodik és visszapillant rád, amitől még ha lehet szebbnek látod. Amikor megkérdezed, hogy tud -e valakit aki emlékeket tud visszahozni, megtorpan és rád pillant.
- Nem nehéz az emlékeket visszahozni. legtöbbször elég egy tárgyat, személyt vagy helyet látni a múltból és a legtöbb dolog máris beugrik.
Bár ha ilyen lehetőség nincs akkor inkább használd a mi módszerünk. Sok növénynek van spórája, de van amelyeknek a hatása kifejezetten memóriajavító.
- Várj egy kicsit. 
Mondja, körbenéz, majd pár métert sétál és leszed egy virágot a földről. Igaz a növényt első látásra nem ismerheted fel.
- Szívd magadba az illatát és nemsokára elő fog bukkani néhány emléked, de egy kis virág nem képes csodára sajnos egész emlékezetet nem adhat vissza.
Ha elveszed a virágot és megszagolod először tüsszentésre ingerel. A nő kicsit nevet rajtad, majd bíztat, hogy próbáld újra. Ezúttal hatása is lesz a folyamatnak.
Újabb látomás jelenik meg előtted. Amiben egy fekete zászlót látsz meg, benne egy koponyával és két combcsonttal. A zászló előtt pedig két kardot látsz összecsattanni, egy perzsa kardot és egy hegyes britt vívótört.
A látomás három kardcsattanás után ér véget. Ekkor pedig megpillantod Kitti aggódó arcát magad előtt, aki mindvégig figyelt téged.
- Mit láttál?
Érdeklődik.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 4 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 4 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 4 Mudch0 Random - Page 4 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 4 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 4 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 03 Szept. 2013, 11:05

A kis nimfának bejönnek a szép szavak és olyan kis cuki, ahogy visszanéz rám. Az emlékek elvesztésére megáll. Hopp, valami rosszba nyúltam bele. Talán arra gondol, hogy én egy elvetemült gyilkos vagyok, csak nem emlékszem rá? Még az is lehet. Bármi lehet. Végülis megértem, ha ettől szarul érzi magát, bár félnie nem kell. Nem bántom, ha ő se csesztet, na meg ott vannak ezek a trükkjei a növényekkel meg a földdel.
- Na ja, csak tudnám, mit kéne látnom. Sokkal egyszerűbb lenne.
Azt mondja, valamelyik növénybe kell beleszippantani, aztán emlékezek. Fene vigye, miket tud ez? Ha előbb megtudom, végigszagoltam volna a fél környéket. Bár nem is olyan egyszerű, ő is keresgél egy darabig.
Na, ilyen virágot se láttam még. Valami helyi spéci cucc lehet.
- Kösz, bébi!
Egy szippantás és várom az eredményt. Meg is jön: mindjárt kidobom a taknyomat. A csaj meg jól kiröhög. Nem ugatom le, tényleg segítőkész és csak viccesnek találja ezt. Erősködik, hogy még egyszer.
- Jól van, de állj félre, nehogy lecsulázzalak!
Újra szippantok és már látom is a dolgokat, amiket nem láthatnék. Valami kalózhajó zászlaja és két kard csattanásai. Három ilyet hallok, aztán vége. Kitti ott les, hogy mi van. Lehet, hogy hülye fejet vágtam közben.
- Hát nem is tudom. Egy kalózhajón voltam, láttam a zászlót. Ketten vívtak, de nem tudom, kik voltak azok. Csak a kardjukat láttam, az egyik ez a perzsa fajta volt, a másik meg az angol vívó. És baromira nem rémlik az egész, hogy én ezt mikor láthattam. Tuti nem csak hallucinálok ettől a cucctól, bébi?
Megnézem a tőrömet, hogy olyan-e, mint amit az előbb láttam. Ha igen, akkor lehet, hogy én voltam az egyik. Vagy csak néztem, hogy ketten harcolnak. De miért? Hogy kerültem én kalózhajóra? Megtámadtak minket? Vagy én is kalóz voltam? És miért nem emlékszem. Marha jó, még több kérdésem lett, mint előtte. Bár nekem mindig van és válaszokat is kitalálok. Vagy jókat vagy rosszakat, dem indig eszembe jut valami.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Bishop Kedd 03 Szept. 2013, 22:56

Dina jól kezeli a problémát, bár először azt hiszi, hogy csak viccelek, de meg kell tanulnia, hogy én soha sem viccelek semmivel. Minden szavam véresen komoly. Nem visszakozik, így is teljesíti a küldetést, egyszerű kihívásként fogja fel az egészet, tetszik a hozzáállása.
- Természetesen nincs ellenvetésem.
A válasz után, követem ki a felszínre, a természetes fényre, ami túl erős és elvakít, a szemem elé tartom a kezem és várok, hogy tisztuljon a kép.
~ Nagyon sok időre lehettem odalent, a cellában annyira hozzászoktam a nem túl erős mesterséges fényhez... kellemetlen, de szükséges megszoknom.
A repülést segítő gyakorlás ötletére bólintok, majd figyelem a nő átváltozását, a medál felizzását, és a szárnyak megjelenését. Megjegyzem a teljes mechanizmust, később még szükség lehet ezekre az információkra a társammal kapcsolatban. Lassan kitárom a szárnyaim és kicsit megmozgatom azokat.
- Kezdhetjük.
Várom az első utasításokat, miközben figyelem a Dinát.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 05 Szept. 2013, 19:41

Helyszín: Dartan börtön
Résztvevő:Randrew Aamirez Ripo(Bish)

A nő eléd áll és rögtön a tollaidat kezdi rendezni. Először is felemeli a karod és kicsit hátra tolja, a tenyereidet pedig a talaj felé fordítja.
- Ez a felszállási pozíció. Vagyis még valami hiányzik, kicsit hajlítsd be a térded!
Kéri, majd kicsit hátrál, de még veled szemben veszi fel ugyanazt az álllást amit te is, majd folytatja az oktatást. tartok egy kis bemutatót arról, hogy hogyan kell rendesen felszállni. A közhiedelemmel ellentétben nem kell veszettül csapkodni, mint egy degeneráltnak, hanem csak néhány erőteljesebb csapást kell tenni, hogy kellő lendületet kapjon az ember. a gyors csapkodásban pedig csak elfáradnál. Figyeld amit csinálok, majd próbáld leutánozni.
A nő ugrik egyet és mikor már majdnem elér arra a pontra ahonnan visszaesne, csap egyet a szárnyával, ami nagy löketet ad neki és miután maga mellé húzza a szárnyait egészen gyorsan halad felfelé, majd mielőtt elfogyna a lendülete kitárja a szárnyait és lassú, de egyenletes csapkodásba kezd, ami miatt egy helyben repül a levegőben.
- Most te jössz. Csak ügyelj az egyensúlyra, mert a végén még megpördülsz és leesel.

Helyszín: Danu falutól nem messze az erdőben
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)

Csak kuncog, mikor megkéred, hogy álljon félre, mert különben letüsszented. persze ő kicsit arrébb is áll.
A látomás végén mikor elkezdesz mesélni, kicsit látod rajta, hogy megnyugszik, mert ez azt jelenti számára, hogy már jól vagy. Arra amit mondasz kicsit elgondolkodik.
- Biztos nem hallucinálsz, bár sokszor mondják ezt a látomásokra. csak egy emlékkép ugrott be neked a nem túl távoli múltból  De még egy kis virág sem képes csodákra. Bár szerintem ez a látomás pár dolgot jelenthet. Vagy azt hogy kalóz vagy, vagy pedig valami kereskedő, vagy arisztokrata, aki megküzdött a kalózokkal. Csak te tudhatod. Bár talán egy újabb kérdés segíthet rájönni a válaszra. hol ébredtél fel ma reggel? Honnan indultál, mikor rájöttél, hogy kiestek dolgok az emlékeidből.
Kérdi a nő kíváncsian, miközben a hajtincseiből csavargatja ki a vizet.

 Ha kicsúsztatod a [url=http://th09.deviantart.net/fs23/200H/f/2008/023/3/3/Knife_by_shinzooo.jpg]tőrödet[/url] a tokjából, akkor kicsit közelebb kerülsz a válaszhoz.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 4 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 4 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 4 Mudch0 Random - Page 4 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 4 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 4 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Bishop Csüt. 05 Szept. 2013, 21:56

//Köszönöm a javítást Smile//

Hagyom, hogy gondosan eligazítson Dina, nem ismerem a saját testem, képességeim, határaim, kénytelen vagyok tűrni, hogy más irányítson. Úgy tartom a szárnyaim, ahogy mutatja, de nagyon nem tűnik természetesnek. Egy ideig csak tűröm, de lassan egyre kényelmetlenebbé válik az egész. A felszállás nem tűnik különösebben nehéznek, a lényeg, hogy lendületesen, nyugodtan csináljam. Figyelek az utasításokra és mindegyiket meg is jegyzem.
~ Rendben van. Az első repülési kísérlet. Az első felszállás. Mivel korábban már tudnom kellett igen hatékonyan, gyorsan repülnöm, valószínűleg bennem van az ösztön. Azt kell előhívnom.
Először csak egy gyenge és lassú csapást végzek, hogy megtudjam, milyen izommunkát kell végeznem. Majd felugrok és lökök magamon egyet, utána még egyet. Ha nem sikerül elsőre, akkor megpróbálom néhány pillanattal később, hogy ne csapkodjak hirtelen, rendszertelenül véletlenül se.
- Nem félek az eséstől egyáltalán. Már maga a fájdalom gondolata is kívánatos, gondolom élvezném a zuhanást és a becsapódást is.
Felem még, ha végre sikerül akár csak rövidebb időre is elemelkedni a földtől.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 06 Szept. 2013, 15:49

Kitti bizonygatja, hogy ez nem csak látomás, hanem tényleg megtörtént velem, amit láttam. Hát akkor megint fingom nincs, hogy mi van.
- Ha azt már egyszer láttam, amit az előbb, akkor igen, az van, amit mondasz. Vagy én vagyok egy tengeri rabló vagy engem támadtak meg. Hogy hol ébredtem fel? Hát innen nem messze egy...
A vízesés! Azon estem le? Fent volt a hajó? Akkor meg kell lenniük a roncsoknak is. És a távcső, ami nálam volt... A hajóról kémleltem a többit? De melyikről? Azt néztem, hogy kalózok jönnek? Vagy azt, hogy ezeket most kiraboljuk és megerőszakoljuk az asszonyaikat? És a halmánia is a vízre utal. Hát tuti, hogy én kalóz vagyok. A rohadt életbe... Azokat nem szeretik. A nimfacsaj segített nekem, őt nem b...om át.
- Kösz, Kitti! Ha a virág nem is képes csodákra, de te sokat segítettél. És asszam utálni fogsz engem, mert úgy néz ki, én voltam a rosszfiú. A vízesésnél ébredtem, szóval odafent történhetett a csata és vagy én estem ki a hajóból vagy az egész lezúgott és akkor megvannak a roncsai is. Ráadásul egy távcső volt még nálam, meg ez a tőr. Asszem, eléggé hasonlít arra, ami az álmomban volt. De nem a brit ember kezében... És láttad, mit tudok a halakkal és mennyire imádom a halhúst.
Ha most megtámad, akkor nem lesz könnyű a csata. Láttam az erejét. A tőröm a kezemben van. Ha úgy gondolja, hogy megszabadítja a világot egy kalóztól, akkor nem hagyom magam. Védekezni fogok, szórok, ütök, rúgok olyan gyorsan és ügyesen, ahogy tudok. Nem akarom megölni, mert segített nekem. Igaz, hogy akkor még nem tudta, ki vagyok. De hát én sem!
Ha nem fordul ellenem, akkor viszont meg is ölelgetem, mert tényleg hálás vagyok, hogy segített. És most mit csináljak? A társaim biztos halottnak hisznek, akárkik is azok. Ha Kitti elvezet a falujába, akkor megyek vele. Fura volt nem tudni, ki vagyok, de most se jobb a helyzet. Lezúgtam a vízesésen és beb...tam a fejemet. Biztos ez történt.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 08 Szept. 2013, 23:00

Helyszín: Dartan börtön
Résztvevő:Randrew Aamirez Ripo(Bish)
Az első próbálkozásodnál nem sikerült megtartanod az egyensúlyt és kivcsit hátradőltél, de mivel nem csaptál nagyott így enyhe puffanással érkezel a földe, a hátadra. Ha következőleg is megpróbálod, már észreveszed, hogy mire nem figyeltél az előbb. neked Dinával ellentétben rövid farktollaid is vannak és azokkal úgymond "irányítani" a repülési szöget.
Felugrasz és ezúttal sikerül eltalálni az egyensúlyhelyzetet így egyenesen haladsz felfele, majd mikor megpróbálsz megállni Dina melett kicsit még viszbbsüllyedsz a levegőben, de ezt pár kicsit erősebb szárnycsapással tudod korrigálni is.
- Nem is volt olyan rossz. Post nézzük a repülési manővereket. Utánozd le a mozdulatsort amit csinálok. A feladat, megkerülni az udvar közepén álló fát hajtűkanyarral.
Mondja, majd gyorsan meg is teszi azt a mit mondod. láthatod, hogy lendületből fordult lebegve, egyetlen szárnycsapás nélkül.
Mikor melléd ér ismét rád szegezi tekintetét.
- Te jösz.

Helyszín: Danu falutól nem messze az erdőben
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)
// cheers Ding,ding, ding. Ez a helyes megfejtés.//
Kitti figyelmesen hallgatja a szavaidat. Nem vág közbe, hanem csak azután válazol, hogy befejezted a mondandódat. A mosoly újra ki ül az arcára, miközben válaszol.
- Én szeretem a rosszfiúkat. Főleg, míg nem akarnak engem kirabolni, vagy pedig kivágni az egyik nimfabarátnőmet, hogy hajót csináljon belőle.
Mondja és a végén egy kuncogást is megereszt. Mikor megöleled nem taszít el magától, de láthatod rajta, hogy kissé meglepte a reakciód.
- Örülök nagyfiú, hogy örülsz annak, hogy nem vagyok kalóz ellenes, de azért ha lehet a szuszt azért ne nyomd ki belőlem.
Mondja, bár érzed a hanglejtéséből, hogy csak viccel kínjában.
- Most, hogy megtudtad ki is vagy ,mész vissza a tengerre máris? Vagy még van kedved ellátogatni hozzám?
Kérdezi, és ha igennel felelsz, akkor megindul előtted és pár perc séta után egy hagy vaskos fémkaput találtok, ami zárva van. Ha jobban megfigyeled, a kapun van egy mélyedés, amiben még kisebb mélyedések vannak. Kitti a kezét a mélyedés felé tartja, majd a keze mintha átváltozna, valami számodra ismeretlen formává, ami pont olyan ami beillett a mélyedésbe. Kitti beillesztette a "kezét" a mélyedésbe, majd elfordította azt, mint valami kulcsot. Mire nagy kattanás hallatszott, Kitti kihúzta a kezét a résből, majd visszaváltoztatta azt eredeti formájára. Az ajtó pedig halk nyikorgás közepette feltárult.
Amint az ajtó kinyílt, a nyüzsgő éjszakai falusi élet tárult a szemed elé. A távolban párok táncoltak, egy zenekar játékára. A táncosok mellett pedig falatozó és beszélgető emberek. az egélsz olyan volt mint egy tipikus esti mulatság.
Amint belépnétek azonban néhány kigyúrt férfi jelenik meg előttetek, de amit meglátják Kittit őt szó nélkül átengedik. Azonban ezek után téged megpróbálnak kitessékelni, de Kitti rájuk szól.
- nyugi fiúk, ő velem van.
Mondja, erre a férfiak békén hagynak és becsukják mögöttetek a kaput.
 

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 4 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 4 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 4 Mudch0 Random - Page 4 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 4 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 4 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Vas. 08 Szept. 2013, 23:27

/De olyan jó volt még ködösíteni egy kicsit:)/

Kitti viccelődik, de nem tiltakozik egy kalóz ellen. A nők szeretik rosszfiúkat, mert erőt éreznek bennük. Úgy látszik, én a lehető legrosszabb fajta vagyok, de ez még nem igazán tudatosult bennem. Láttam egy képet és kikövetkeztettem, hogy kalóz vagyok, de ettől még nem gondolkodom úgy. Most itt van ez a jó fej csajszi, hát persze, hogy megyek vele.
- Túl szoros volt? Bocs, drága! Nem mindennap felejti el az ember, hogy kicsoda és tényleg k...vára örülök, hogy segítettél rájönni! Hát nem, nem vágyom vissza a tengerre. Még a felét se tudom a sztorimnak, nem akarok én lelépni.
Nem hát, inkább megyek Danuba a kis nimfával. Azanyja, fémkapuval zárják a falut! De ahogy kinyitja, az még érdekesebb.
- Ez igen, Kitti! Te magad vagy a kulcs?
Jót nevetek ezen az egészen. Baromi klassz ez a nimfaság. Be is lépünk és óriási buli van. Húzzák a zenét, az emberek meg táncolnak és vigadnak. A kidobók már meg is találnának, de Kitti kiáll értem. De jó fej!
- Ha már itt vagyunk, mit szólnál egy tánchoz?
Ha jön, akkor nem érdekel, milyen fáradt vagyok, elkezdem ropni. Ki kell tombolni ezt a napot. Ha inkább pihenne és hajthatatlan, akkor viszont nem ellenkezem tovább. Nekem is jól fog esni, ha ledőlhetek.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 10 Szept. 2013, 21:47

Helyszín: Danu falutól nem messze az erdőben
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)

Mikor mondod, hogy eszed ágában sincs lelépni, akkor visszaölel téged, miközben a mosolya továbbra is olyan szép volt mint eddig.
Az ajtónál tett megjegyzésedre csak egy rövid kuncogás a válasza. Mikor rákérdezel a táncra, csak még szélesebbre húzódik a mosolya.
- Persze, menjünk.
Mondja, beléd karol, majd megindul a táncosok felé. A hátán lévő táskát  azonban mielőtt odaérnétek, leveszi a hátáról és egy ritkás bokorba helyezi, majd a bokorra teszi a kezét, ami ezek után sűrűbb lombot kezd növeszteni, míg végül teljesen el nem takarják a táskát.
- Azért mégiscsak kényelmesebb lesz nélküle táncolni.
Jegyzi, meg miközben rád mosolyog.Ezek után pedig maga után húz a táncolók közé és elkezd táncolni. A holdfény színte teljesen beragyogja a helyet amit táncparkettnek neveztek ki a lakók, a mai estére.
Kitti és a te ruháid is kicsit nedvesek voltak még, de már nem látszott rajtatok, hogy fél órája még egy vízesésben "fürödtetek meg".
A lány elég sokáig bírja a táncot. Egészen eg órán keresztül táncoltok, mikor a zenekar hirtelen lassúra vált. Ezt te is tudod mit jelent. Eljött a bál vége és az utolsó tánc ideje. Kitti csak arra vár, hogy felkérd őt.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 4 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 4 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 4 Mudch0 Random - Page 4 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 4 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 4 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 11 Szept. 2013, 10:07

Nagyon megörül, hogy nem hagyom faképnél. Még a nyakamba is ugrik és ő is megölel. Ennyit tesznek a bókok, még az én stílusomban is. De annyira aranyos és szép, nem is tudnék bunkó lenni vele. Mármint néha az vagyok, de olyan igazán zsigeri bunkó nem lennék vele. És táncolni is hajlandó egy hosszú nap végén. Van energia a csajban, az biztos!
- Imádom a trükkjeidet, mondtam már? - kérdezem, mikor bokrot növeszt a táskára. Ha nincs rejtekhely, csinál egyet. Tuti dolog ez a nimfaság.
Táncolunk a holdfényben, ugrálunk, forgunk, hujjogatunk, van itt minden. A ruhánk már nem is olyan, mint amikor a vízből kijöttünk. Most már inkább az izzadtságtól fog ránktapadni, ha ezt még sokáig folytatjuk. De itt nagyon klasszul érzem magam.
Mikor vége a pörgős daloknak és lassúra váltanak, értem, mit jelent. Azt, hogy mindjárt vége és mehetek zabálni. Mert még mindig éhes vagyok. De előtte még jár egy lassúzás ennek a kis bájos Kittinek. Látom is, hogy várja és nem vacakolok.
- Szabad egy táncra?
Hülye kérdés, mert egy órája ezt csináljuk, de valahogy be kell vezetni, mielőtt elkapom és magamhoz húzom. Ha engedi, akkor átkarolom, a derekánál fogom meg. Lejjebb még nem megyek, majd eljön annak is az ideje. Szorosan fogom és így ingadozunk körbe-körbe, amíg tart a zene. Közben nézem a szép szemeit és a haját és megint megdícsérem.
- Te nagyon csinos lány vagy, Kittikém.
Közben azon is jár az agyam, hogy mi lesz ezután. Csak vissza kéne kapnom az emlékeimet, bár... Egész nap azon görcsöltem, hogy emlékezzek, most meg nem érdekel. A nimfa feledtet mindent. Egyszer majd visszatérhetünk a témára, de most leszarom, csak lassúzzunk.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 11 Szept. 2013, 21:12

Helyszín: Danu falutól nem messze az erdőben
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)


 Arra, hogy imádod a trükkjeid, cask egy újabb kuncogás a válasza.
- Még nem.
A tánc végén lelessul a zene és a felkérésedet az utolsó táncra kitti örömmel elfogadja.
- Ezer örömmel.
Mikor magadhoz húzod, látod a szemeiben és a mosolyában, hogy tetszik neki a határozottságod. Ami a táncot illeti, az idő szinte mintha lelassulna körülöttetek. Bár ez csak azért van, mert élvezitek a pillanatot.
A bókodra a lány kissé elpirul, de a mosolya még mindig rád ragyog a holdfényben.
Mikor a táncnak vége Kitti még mindig a szemedbe néz, de nem görcsösen, hanem mintha elmerült volna szemed tengerében. Látod, hogy a lány arca lassan közeledik és ha hagyod akkor egy csókkal zárja a táncotok.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 4 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 4 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 4 Mudch0 Random - Page 4 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 4 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 4 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 11 Szept. 2013, 22:30

Kitti örömmel táncol velem. Bizsergést érzek, mikor magamhoz húzom és a szemembe mosolyog a bájos kis pofikájával. Tetszik neki, hogy vezetem. Ide ő vezetett el, de most egy kis időre hagyja, hogy játsszak vele. Hosszú ez a tánc és jóleső. Mintha nem menne az idő, csak együtt lennénk ilyen vidáman.
Belepirul a bókba, de a mosoly nem fagy le az arcáról. Miféle vadállat az a farkas, hogy erre a kis teremtésre vadászik? Lehet őt nem szeretni? Ilyenek járnak most az én zavaros fejemben. Nem sok mindent tudok róla, de magamról sem. Lehet, hogy jobb is így. Könnyen lehet.

Vége a zenének. Megállunk. Kitti a szemeimet kutatja a szemével és én is őt nézem. Egyre közelebb nyomja az arcát az enyémhez. A szája már az enyémnél van. Na, kalóz, asszem most csókolózol először nimfával. Engedek a pillanatnak és közben megsimítom a haját és a helyes kis arcát is. Ha ismerik itt, akkor meglehet a véleményük róla. Először lát és már a számban van. Ez vajon mindennapos nála? Nem fogom firtatni, elvégre ki tudja, én miket csinálhattam a nőkkel a hajókon...

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Szomb. 14 Szept. 2013, 19:18

Helyszín: Danu falu
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)


Zield, teljesen belefeledkezel a csókba. Mit sem törődtök azzal, hogy a tömeg oszolni kezd és már csak ti maradtatok ott. Ahogy a csók véget ér és ismét rápillantasz kitti rózsás arcára, szörnyű fájdalom hasít a fejedbe és új látomás kezd gyötörni.
A látomásod most tovább tartott, mint az előzőek, bár annál inkább tűnt valóságosnak. A látomásodban egy hajó fedélzetén voltál a botkormány mögött. Szörnyű vihar közepette. De nemcsak a vihar hangjait haltotad, hanem ágyú dörrenését.
"- Mindenki hasra.
Hangzik a kiáltás a hajú árbocának tetejéről. Te is lehajolsz, bár igazából nem te irányítottad a mozdulataidat. Olyan volt, mintha ismét átélted volna az egyik emlékedet.
Vitorla vásznának szakadását hallod és mikor felnézel, látod, hogy a ti vásznatok sérült.
A dörrenés irányába fordítod a tekintetedet, mire egy másik hajót pillantasz meg. meglepődsz, mikor meglátod a zászlaját. Kalóz zászló volt, de volt rajta valami, ami eltért a tietektől. A combcsontok helyén két puska volt a zászlón és a koponya tetején, pedig furcsa kalap volt.
Alíg volt időd feleszmélni, mire valaki kiadja a parancsot, hogy tüzeljetek. A parancs hatására közben megindulnak az ágyúk felé, de közben ti is folyamatosan kapjátok a további találatokat. Miután a tüzéreitek odaértek az ágyúkhoz, rögtön viszonozták is a tüzet. Azonban az ellenséges hajóról hatalmas vörös madarak szálltak fel, karmaikban egy egy embert tartva. A szokatlan párosok felétek tartottak, az ágyúsaitok, pedig hiába próbálták eltalálni a kisebb célpontokat nem sikerült eltalálni.
Végül a madarak a fedélzet felé értek és elengedték az "utasaikat, akik miközben alig a fejetek felől estek lefelé kiáltották el magukat, hogy "Támadás!"
Ezek után pedig a tüzérék és mindenki a hajón előrántotta a kardját és a fegyverét, akármi is volt nála és elkezdett hadakozni a sereggel, aminek túlnyomó többsége nő volt nagy meglepetésedre.
Te is harcolni kezdtél, az ellenséges kalózokkal. Sorban estek el, a férfiak és nők, mint a te puskád által, mint a te oldaladon, az ellenfél keze által. A tárad kifogyott, de az ellenfélé vége fogyhatatlannak tűnt. 
Végül egy [url=http://th02.deviantart.net/fs71/PRE/i/2012/234/9/9/miss_fortune_by_valesora-d5c366b.jpg]nővel[/url] kezdtél, el hadakozni, akinek az arca olyan volt, mint Kittié, csak a nő haja volt másmilyen, vörös volt.
A nő az üres fegyverét kardként használva harcolt ellened meglepő ügyességgel. Egyszeresem sikerült úgy suhintanod a kardoddal, hogy a nő megsérüljön. Olyan fürgén mozgott mint egy macska és méghozzá a sikertelen próbálkozásidat kommentálta is.
"- Haha, hiába az ellenállás, a hajótok a miénk lesz.
A nő szeméből az őrület szikráit láttad, miközben te csak szitkozódtál, hogy csak kerüljön a nő a kezeid közé, mert akkor megigazítod a frizuráját a kardoddal, de akkor úgy, hogy a feje is jön a hajával együtt.
Még vagy 10 percen keresztül hadakoztatok, pont mint a megmaradt kalózok, mindenki méltó ellenfélre talált és végeláthatatlanul harcolt.
A nő egyszer csak kicsavarja a kezedből a kardot, a földre kényszerít és már a nyakad elé is tartja azt.
"-Utolsó kívánság?
Kérdi, de mielőtt a halálos csapást mérné rád hirtelen megtorpan. A szemében meglepettséget látsz, mire eldobja az egyik puskát és füttyent egyet a szabad kezével. A vörös nagyméretű madarak ismét megjelennek, majd miután az ellenséges kalózok felugranak, elkapják azok őket és elrepülnek velük.
a kalózok még utoljára visszaszólnak nektek.
- Jó utat lefelé lúzerek.
A következő pillanatban felállsz és megfordulsz, Ekkor érted meg mire is céloztak. Ugyanis egy nagy vízesés volt előttetek. Odasiettél a kormányhoz, hogy megpróbáld visszafordítani a hajót, de már késő volt. A hajó lezuhant veletek együtt. Az utolsó amit a látomásból láttál, pedig az ahogy körülölel a víz.
Ekkor ér véget a látomás és az első amit megpillantasz Kitti rémült arca, amint a válladat fogja és már a válladat rázza.
- Ébredj! Ébredj! Na végre. Jobban vagy már?
kérdezi, és csak akkor veszed észre, hogy a földön ülsz, valószínű feküdtél is, míg kitti fel nem rázott.
-Megint látomásod volt?  Úgy aggódtam, már 3 perce próbállak magadhoz téríteni.
Mondja, majd megölel.
- Mit láttál?
Kérdezi, aggodalommal és kíváncsisággal vegyes tekintettel.

Helyszín: Kietlen síkság, Nyugati part
Résztvevő: Matenna Horris(Auaritia)


A hőség ébreszt fel, valahol a sivatag közepén. Nem emlékszel arra, hogy kerültél ide, és arra sem, hogy ki voltál. Csak pár kórót látsz szellőtől kergetve. Azonban embert sehol. A távolban ugyan látsz tőled északra hegyeket, délre egy vulkánt, nyugatra a vízpartot, keletre pedig a távolban egy sűrű erdőt.
Ha átvizsgálod a zsebeidet, akkor találsz bennük 15 aranyérmét. Egy kis pisztolyt, egy [url=http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2012/210/a/0/a09173c9f2294d5f010aa5fd150ff588-d590j4m.png]térképet[/url], egy kulacs vizet, aminek az alján már alig van víz, ép pár kortynyi. Ha pedig jobban szemúgyreveszed az öltözéked, akkor pedig észreveszed, hogy az öved helyén egy lánc van.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 4 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 4 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 4 Mudch0 Random - Page 4 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 4 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 4 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Bishop Vas. 15 Szept. 2013, 01:58

Elsőre visszazuhanok a földre, ahogy számítottam rá, még nem tudom megtartani az egyensúlyom, másodjára viszont gond nélkül kisebb szárnycsapások segítségével a levegőben maradok. Próbálok ráérezni a repülés ritmusára, hogy hogyan tudok a lehető legkisebb erőkifejtéssel, megfelelő ritmus segítségével a levegőben maradni. A sikeres felszállás után következhet a manőverezés tanulása illetve esetemben aktív gyakorlása. Figyelem Dinát, hogy hogyan repül, veszi be a kanyart. Ha jelt ad, akkor én is neki indulok néhány nagyobb szárnycsapással, majd közel igyekszem repülni manőverezni a fához.
Ha kellő közelségbe kerülök, de még van elég hely egy forduláshoz, akkor a fa oldalán lévő karom a föld felé szegezem a másikat a levegőbe emelem, hogy a lehető leggyorsabban fordulhassak meg. Közben lábaim magam alá húzom, hogy ne akadályozzanak a fordulásban. Ezúttal a faroktollaimra is figyelek és próbálok azokkal is navigálni, korrigálni, nehogy véletlenül rossz irányba forduljak, vagy más hibát kövessek el. Remélhetőleg gond nélkül sikerül kivitelezni a manővert. Ha mégis komplikáció adódna akkor egy esetleges ütközést megpróbálok elkerülni és inkább összecsukni a szárnyaim, majd a földre leesni.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Auaritia Hétf. 16 Szept. 2013, 08:50

Matenna Horris

-Héj maga, igen maga....Tudna nekem segíteni?Mindjárt szomjan halok és eltévedtem
Felébredvén az alvásból , különös helyen találom magam. Furcsa mód nem tudom miért , hisz nem emlékszem semmire , mintha nem itt feküdtem volna tegnap le, a ruhám sem  túrázáshoz való éppen.......Izzasztó hőség , dejó mindig is szerettem megizzadni[ironikus]. Kicsit félve jegyzem meg, semmire nem emlékszem, szörnyű...semmi emlék. De akkor , hol vagyok és ki vagyok? Sehol senki, falut nem látok. De várjunk csak mi ez itt rajtam? Oohh....egy lánc? Jaj...lehet rab vagyok? Ne az nem lehet. Lehet gyilkoltam , sőt lehet sorozatgyilkos vagyok , ez lenne a büntetés , mert ki mást dugnának ilyen helyre. Mivel kevés víz van a kulacsomba a vízf elé veszem az irányt.Hátha akad ott valaki ,aki segíthet...


A hozzászólást Auaritia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 17 Szept. 2013, 14:21-kor.
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Hétf. 16 Szept. 2013, 11:56

Hú, hát ez nagyon baró. Csókolózás Kittivel, szinte már nem is érdekel semmi más. Mikor egy kicsit kiszállok az ajkai közül és ránézek, akkor viszont a fejemhez kapok. Hasít a fájdalom és megint képeket látok.

Hoppá, mik derülnek ki. Megtámadtak minket és hasravágódom. Nem csak a látomásban, hanem itt Kitti előtt is, öntudatlanul. A képek peregnek és nem tudom, mennyi ideig nem vagyok magamnál. Mikor felnézek tátott szájjal és zavaros szemekkel, akkor Kitti néz velem szembe. Rázza a vállamat, én viszont ellököm magamtól és arréb hengeredek. Fel is pattanok gyorsan. Aztán rájövök, hogy mi van. Ez már nem az emlékezés. Itt vagyok Danuban.
- Ne haragudj, drága! Téged láttalak, csak...
Én is átölelem és megfésülgetem a haját. Belenézek az aggódó, kíváncsi szemeibe és adok neki egy puszit.
- Bocs, tényleg! Nincs egy vöröshajú ikertesód, aki kalóz? Mert vele harcoltam, mielőtt az egész hajó szétb...ódott a vízesésben. Azt hiszem, a mienket én vezettem és egy másik kalózcsapat támadott meg. Kardoztunk és a hasonmásod baromi ügyes volt. Majdnem megölt, mikor látta, hogy közel a zúgó és akkor leléptek.

Egy pillanatra elengedem és arrébb lépek. Elmondjam? Elmondom. Ránézek, nagyon komoly szemekkel és így szólok:
- Tudod, a legfurcsább, hogy semmi bajom nincs. Leesek egy hegyről a hajóval, megtámad egy párduc meg egy rakás farkas és vér sehol. Sebeim vannak és gyengülök, meg éhes vagyok, de ennyi. Szerintem keressünk valami sámánt itt nálatok, mert ez k..vára nem jó így. Nem akarlak veszélybe sodorni, Kittikém!

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 17 Szept. 2013, 07:00

Helyszín: Dartan börtön
Résztvevő:Randrew Aamirez Ripo(Bish)

A manővert majdnem tökéletesen végre is hajtod. Az egyetlen hibád, hogy túl közel repültél a fához és már érezted, hogy a tollad széle érinti a fa törzsét.
Mikor visszaérsz Dina mellé, ő elégedetten bólint.
- Nem is rossz egy múltlakótól.
Mondja, majd megfordul és látod, hogy valamire nagyon rákoncentrál.
- Figyelj és tanulj. A következő lecke. A leszállás, vagyis az utolsó pillanatos landolás.
Mondja, majd be is mutatja. Nagy sebességgel megindul a föld felé. Olyan akár egy vadászsólyom aki mindjárt becsapódik a földbe, de a föld előtt 1 méterrel felemeli a törzsét, hogy vízszintesbe érjen, kitárta széles szárnyit, kicsit vitorlázott a föld felett, majd letette a lábait és megállt.
- Te jössz.

Helyszín: Danu falu
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)

Kitti mikor ellőköd magadtól kibillen az egyensúlyából és a földre huppan. Felnéz rád és az aggodalommal vegyes döbbenetet véled felfedezni a nő arcán. Ahogy előtte állsz és látja az indulatokat az arcodon, a kezeit maga elé kapja, de nem növeszt karjára tüskéket, mint egy védelemre építő rózsa, hanem csak a karjait tartja az arca elé, mintha azt hinné, hogy rátámadsz.
Mikor meghallja a szavaidat leereszti karjait és még kissé meglepetten néz rád. Látod rajta, hogy kissé megnyugodott, mikor látta, hogy visszatértél régi önmagadhoz.
Kitti feláll, majd átölel.
- Nem haragszom, de tudd, eléggé megijesztettél az előbb.
Mondja, majd viszonozza a puszit.
Mikor a vörös hajú kalózról kezdesz mesélni, a nő pupillái kitágulnak, mintha belé hasított volna a felismerés. miközben tovább hallgatja a szavaidat, kicsit arrébb húzódik és látod rajta, hogy a gondolataiba merül, majd meglátsz egy könnycseppet legördülni a nő arcán.
- Ikertestvérem nincsen, de nővérem van.
Mondja, majd a könnyektől párás tekintetét rád emeli ismét. A következő szavaidra pedig újabb pupillakitágulás a reakció, de ezúttal látod, hogy próbál megszólalni, de egy pillanatra elakad a lélegzete is.
- E...E...Ezekre a furcsa történésre csak egy magyarázat lehetséges és ehhez nem kell sámán. Szivem, lehet elsőre nem fogsz hinni a fülednek, de a mondataid alapján. Te...átkozott vagy... A legenda szerint akik ellopták a holtak kincsét, azok örök életre lettek kárhoztatva, és arra, hogy soha ne tudják kielégíteni igényeiket, mivel a testük az átokkal együtt halottá vált.
Kitti aggódva néz, rád, majd megcirógatja a vállad.
- Nem hittem volna, hogy igaz lehet a legenda.

Helyszín: Kietlen síkság, Nyugati part
Résztvevő: Matenna Horris(Auaritia)

A víz felé sétálva nem látsz senkit sehol sem. vagy jó fél órás séta után éred csak el a vízpartot,  de peched van. Ez sős víz volt, ugyanis az óceánhoz sétáltál. A nap már elviselhetetlen számodra, ezért halucinációnak véled, mikor tőled 10 méterre a vízpart melett megpillantasz egy halászt.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 4 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 4 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 4 Mudch0 Random - Page 4 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 4 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 4 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 17 Szept. 2013, 09:03

Na, kalóz, te aztán értesz a nőkhöz. Megcsókolod, aztán fellököd. Most azt hiszi, mindjárt megölöm vagy valami ilyesmi. Mikor felsegítem és megölelgetem, még ennyit teszek hozzá, ahogy a tarkójánál beletúrok a hajába.
- Sajnálom, édesem... Ahogy mondtad, elég volt egy kép a múltból. Mikor ilyen közelről láttam az arcodat, beugrott az a jelenet. És mikor felébredtem, ugyanazt az arcot láttam, amelyik át akarta döfni a torkomat. Téged nem bántanálak.

Ahogy válaszolgat, elsírja magát és kiderül, hogy a nővére lehetett ez a kalózbige. Aztán még jobban megrémül. Nem kellett volna elmondanom. De ha neki nem, akkor kinek mondjam el? A maflafejű minotaurusznak? És ha veszélyben van, tudnia kell róla. Amit mond, azt nem igazán értem, de igaz lehet. Nem tudom, milyen holtak kincsét szereztem én meg, de... A koponyás érmék? Azok biztos onnan vannak.

Letörölgetem a könnyeket a szeme alól és megsimítom az arcát. Ő már a vállamat dörzsölgeti, talán elmúlt az ijedelem.
- Annyira sajnálom, Kittikém. Nem akartam neked fájdalmat okozni. Szavakkal sem, de muszáj volt elmondanom. Nem tudom, milyen titkokat rejtegetek még. Még a nevemet se tudom. Fel tudod ezt fogni? Be se tudok neked mutatkozni. De nagyon hálás vagyok mindenért! És keressünk valakit, aki az összes emlékemet előhozza. Mert ha így jönnek elő, mint az előbb, akkor egyfolytában a frászt fogom rád hozni. Azt meg nem akarom.

Ha már így alakult, akkor megmutatom neki az érméket is. A többi talán a hajóroncsok között lehet. És azért támadott volna meg minket a másik kalózhajó, mert ezt a "remek" kincset nyúltuk le? És én meg halott vagyok, de élek? Kutya legyek, ha ezt értem.
- Nézd ezeket! Már nálam voltak, mikor felébredtem a vízesés alján. Szerinted a holtak kincséből vannak?
És eszembe jut valami, amivel talán egy kicsit felvidíthatom. Széles vigyorral kérdezem:
- És milyen érzés volt egy halottal csókolózni, Kittikém?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 17 Szept. 2013, 13:33

Helyszín: Danu falu
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)

Mikor az emlékeke teljes felzataláról és a sámánról kérdezed, a nő arcán még nem jelenik meg mosoly, de legalább látod, hogy az ilyedtséget átveszi a komolyság.
- Még nem érted? Ez nem így működik. Két módja van az emlékek teljes felidézésének, az egyik az idő, a másik pedig hogy a múltadból találkozól valakivel vagy valamivel. De én a legkevésbé sem szeretném, hogy találkozz ismét a nővéremmel. Ami pedig a sámánokat illeti. Az összes nimfát hívhatnád annak, mert mi mind a természet gyermekei vagyunk és így a legtöbb természetes módot ismerjük. A természetellenes módok, pedig veszélyesek és a jövőbeliek ismerik.Ők pedig nem túl beszédesek, ha a jövőről van szó.
Miután megmutatod neki az érmét, ő idegesen kezd a zsemémen kutatni és előhúz egy ugyanolyat mint a tied.
- Akitől a legendát hallottam attól kaptam, azért cserébe, mert megfoltoztam a kabátját. Szerintem csakis ezek a különös érmék lehetnek a holtak kincséből. A férfi még aztis mondta, hogy ő maga is átkozott és hogy nincs kedve megint összeszedni az érméket, boldog ő halottként. Én pedig csak hülyének néztem a meséje végén. Szívem, látomásodban nem volt véletlenül utalás arra, hogyan lehetnél ismét élő, mert a pali azt mondta van egy módja.
Mikor megkérded, milyen volt egy halottal csókolózni csak elmosolyodik.
- Érdekes, de kellemes.
Válaszolja és ad egy újabb csókot.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 4 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 4 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 4 Mudch0 Random - Page 4 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 4 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 4 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Auaritia Kedd 17 Szept. 2013, 14:22

Matenna Horris


Már szinte porzik a májam , közelebb érek a vízhez Miközben megyek kavarognak a gondolatok a fejemben.....a szokásos kérdések , ki vagyok, hol vagyok? Semmire nem emlékszem....miért történik ez velem.
A vízhez érve , már látszik , hogy halucinállok , ugyanis kettőt látok mindenből. Belekortyolok a vízbe , de amikor a számat éri   érzem , hogy ez nem éppen a legédesebb , sőt egyenesen sós víz. Fujj...ááááá. Gyorsan kiköptem, köhécseltem még egy darabig amikor is megláttam egy halászt. Vajon tényleg létezik vagy képzelem? Hát minjárt rákiáltok és megtudom..

-Héj maga, igen maga....Tudna nekem segíteni?Mindjárt szomjan halok és eltévedtem


A hozzászólást Auaritia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 18 Szept. 2013, 15:28-kor.
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 17 Szept. 2013, 16:14

Nem sokat tudtam eddig a nimfákról, de... Illetve franc tudja, mit tudtam én meg mit nem. Szóval azt nem vágtam, hogy ő mindent tud a természetről. Az oké, hogy bokrot csinál, mert föld alatti utat, de nem hittem volna, hogy tényleg mindenhez ért, ami nő a földeken.
- Bocs, sámánkám, de ha valaha tudtam is, micsoda egy nimfa, akkorát estem, hogy elfelejtettem. Hidd el, ha az a nővéred, aki majdnem megölt, akkor én se akarok vele találkozni. Ő mit tud? Úgy ugrált, mint egy tigris, iszonyat ügyes.
Azok a jövőbeliek érdekesek lehetnek. Fingom nincs, kikről van szó, de látni a jövőt és visszamenni a múltba az tuti dolog lenne. Ha visszamehetnék, elkormányoznám a hajót a vízeséstől. Tényleg, ez jó ötlet! Kitti viszont előáll egy másikkal. Neki is van egy ilyen érméje. Más is túlélte? Valamelyik csapattársam? Vagy csak kirabolták?
- Megint összeszedni? Mert úgy múlik el az átok, ha egybe van a kincs?
Megvakarom a fejemet. A kérdésemre már mosolyog. Végre, megnyugodott. És kapok egy újabb csókot, amit persze viszonzok is. Megsimítom az arcát és az orromat odanyomom az ő orrához finoman.
- Hát ha most hoztuk a kincset, akkor a roncsok között még lehet egy pár érme. De egy hajóroncsban képtelenség megtalálni mindet. Az a másik hajó, a nővéredé... Na, az nem volt semmi. Vörös madarakkal repültek át a mi hajónkra. Te, ezek szinte mind csajok voltak és alig találtuk el őket a puskákkal! A zászlajukon egy kalapos koponya volt és...

Most esik le, hogy még a nap elején bevillant valami ilyesmi. Mit is láttam? Ilyen érmékből volt tíz és egy véres kés. De hogy jön ez ide? Fáradt vagyok már ehhez és szerintem nem is most kéne ezt csinálni. Késő éjszaka ki indul útra a víz alá pénzt vadászni? A hülye. Meg talán én, ha Kitti nagyon erősködik.
- Aranyom, szerintem aludjunk rá egyet! Hosszú napunk volt és éjjel még az a b...i farkas is megtalálhat. Mit szólnál, ha holnap elmennénk a roncshoz. Azt a fickót nem lehet megtalálni? Nem a Dartanban lakik? Egyébként még egyszer láttam tíz ilyen koponyás érmét egy véres késsel, de hogy az mi a fene volt... Valaki összeszedte és ledöfte magát, hogy ne halott legyen? Elég szarul hangzik...

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 18 Szept. 2013, 12:36

Helyszín: Kietlen síkság, Nyugati part
Résztvevő: Matenna Horris(Auaritia)

A halász szavaidra feléd fordul, a táskájában kezd el matatni, pár másodperc múlva pedig kiemel egy kulacsot és feléd tartja a levegőben, nem megy oda hozzád, megvárja, míg te veszed el a kulacsot.
Ha meghúzod a víz kellemes hideg és ami  lényeg nem sós. Mikor visszaadod a kulcsot az öreg halásznak feltűnik neked, hogy egy medál lóg annak nyakában.
- Merről jössz gyermekem? Merre tartasz, hogy eltévedtél?
Kérdi, miközben várja, hogy visszakapja a kulacsot. A válaszaidat megvárja, majd feláll, kihúzza a két hálóját, ami eddig a vízben pihent, ekkor láthatóvá válik a méretes halmennyiség. Látod rajta, hogy egyesével húzza ki a hálókat, de még így is nagy mederöltetést jelent neki.
- Lányom tudnál segíteni? Ma remek kapásom volt, de ezt a rengeteg halat nem tudom egyedül átcipelni a sivatagon. Ha viszed az egyik hálónyi zsákmányt, ígérem nem leszek hálátlan.
Mondja és kérdőn néz rád, miközben az egyik hálót nagy nehezen a hátára veszi.


Helyszín: Danu falu
Résztvevő: Anaal Nathrakh(Zield)


Az eséses poénodra visszaül a mosoly a lány arcára. Majd a nővéréről tett kérdésedre kissé komolyabb lesz az arca, majd válaszol.
- Ő is nimfa, de ő szerette pénzszerzésre használni a tüskéit. Gondolom észrevetted, hogy nem az a nyugodt természet, mint én. És miután több figyelmeztetés után sem volt hajlandó felhagyni a rablásokkal, kénytelenek voltunk kitiltani a faluból, aki ahelyett, hogy tanult volna a leckéből, csak még tovább fokozta a dolgot, és női kalózcsapatot alapított.
- Az időutazók csak belekutyultak a múltba azzal, hogy idehozták a technológiájuk egy részét, és most büntetésül nem térhetnek többé haza. Ekkor lett Dartan falúból Dartan erőd.
- Én nem tudom, de lehet, hogy csak akkor, erre a te látomásaid egyikében lehet a válasz.
Mikor a nővéred csapattársait vörös madarakként jellemzed elmosolyodik a tudatlanságodon.
- Azok a nagy madarak főnixek voltak, és tudnak sokkal rosszabbak is lenni ha emberi alakban találkozol velük. Én már csak tudom, imádnak a tűzzel játszani.
Mondja titokzatosan.
A javaslatodra, mi szerint tegyétek el magatokat holnapra, csak mosolyog, majd szája elé teszi a kezét, hogy elnyomjon egy ásítást.
- Jó ötlet. Remélem nem bánod, ha ma este velem alszol.
Ha nem bánod, akkor ha lehet még szélesebbre húzódik a mosolya.
- Pillanat és mehetünk, csak megyek a táskámért.
Mondja, majd visszasétál ahhoz a bokorhoz, amibe a táskáját tette. Az ágak megnyílnak, hogy a nő kivehesse a táskáját, majd visszahúzódnak a helyükre.
A nő a táskájával a vállán megy oda hozzád.
- Mehetünk?
Kérdi, majd megindul befelé a városban. Néha visszanéz, hogy követed -e. Néha elfordul a házak között, majd egy rétre juttok, ahol egykis házat pillantasz meg, melyet a borostyán és a növények is benőttek, mintha ők tartanák ősze a házat, nem pedig más erősebb anyag.
A hol fényében, pedig olyan volt, mint valami mesebeli kis házikó.
- Megjöttünk. Hogy tetszik az otthonom?
Kérdi, miközben rád pillant, kíváncsian várva a válaszodat.

Helyszín: valahol az Óceánon
Résztvevő: Anthony Hawk(Sam)
// Ne vedd személyesnek a kezdést, mindenkivel köcsögösködöm valamennyire kezdésnél pl Bish börtönből kezdett. Twisted Evil  //
Mikor magadhoz térsz a fejed hasogat, a tekinteted még ködös. Úgy érzed magad, mint akinek a fejével egy elefánt focizott. mikor a kezed a fejedhez emelnéd, hogy megdörzsöld fájó fejed, feltűnik, hogy a kezed nem mozdul. A látásod kezd tisztulni és ekkor veszed észre, hogy le vagy kötözve. nem is akárhova. A látásod teljesen kitisztul így láthatod, hogy valami nagy álló fagerendához vagy kötözve. Ha a környezeted kezded el figyelni, akkor észreveszed, hogy az óceánon vagy egy hajó árbocához kötözve.
A hajó fedélzetén elszórtan nőket pillantasz meg. Mind kalózkalapokat viseltek és furcsa fegyverek voltak az oldalukon. Mikor már kezd számodra összeállni a kép, legalábbis részben egy odalép hozzád kárörvendő mosollyal az arcán.
- Felébredtél Csipkerózsika? Na végre. Az nem lett volna poén Anthony, ha nem rimánkodsz kegyelemért, mielőtt a vulkánban végzed.
Ha elnézel a nő válla felett, akkor meg is pillantod a vulkánt, ami fele a hajó tartott. Bár a hajó még messze volt, de sejthetted, hogy kb fél óra múlva oda is fogtok érni.

Helyszín: Valahol a jeges északon
Résztvevő: Carl Morrow

Arra ébredsz fel, hogy iszonyatosan fázol, mikor kinyitod a szemed, rájössz, hogy ez nem is csoda, elvégre egy hóvihar közepén vagy. Nem emlékszel hogyan kerültél ide, nem csak arra, arra sem, hogy mi is a neved egyáltalán.
Ha megpróbálsz felállni, akkorr ne is érted miért, de a szél felkap, magával ragad a magasba és érzed, hogy a hátizmaid megfeszülnek miközben a magasba emelkedsz. Ha átnézel a vállad fölött akkor hófehér szárnyakat pillantasz meg, melyeket bár alig de sikerült kivenned a hóvihar ellenére is. Ebben a pillanatban, a válladon lévő barna táska lecsúszik és zuhanni kezd, az egyetlen dolog, ami emlékeztethetne  a múltadra.


A hozzászólást Laura Slyen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 18 Szept. 2013, 19:50-kor.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 4 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 4 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 4 Mudch0 Random - Page 4 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 4 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 4 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 4 Empty Re: Random

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 18 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
» Random
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.