Elődök földje

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 07 Júl. 2013, 10:25

//Bocs a kimaradásért.//
- Nekem sem ismerős.
Válaszoltam Viktóriának, majd közös megegyezés alapján a szivárvány felé vettük az irányt. Ahogy repültünk egyre több furcsaságot véltem felfedezni.
Kisállatokat láttam, de azok mind hófehérek voltak.
~ Oké, hogy létezik fehér nyúl, de nem hiszem, hogy a rágcsálók és a madarak is mind hozzá igazítanák a színüket. Biztos a másik síkon maradtak.
Jegyeztem meg magamban. Ahogy tovább haladtunk észrevettem, hogy a szivárvány az egyik közeli domb mögött ér véget. A völgyből, ahol haladtunk legalábbis így látszott.
A távolban megpillantottunk egy ötfős társaságot, akik hozzánk hasonlóan színesek voltak.
~ Ők is ezen a síkon vannak. De akkor biztosan az ellenség hívei. Vagy mégsem?
A csapat megegyezett abban. hogy kémkedni fogunk, így közelebb lopakodtunk. Viktória mielőtt megindulnék, már húz is maga után, hogy mi se látszódjunk ki a fedezékből.
Vagy harminc métert haladtunk takarásban, mire elég közel értünk az idegenekhez. Mivel én elég hátul álltam így nem hallgathattam ki a társaság beszédét.
~ Milyen jó, hogy közel húsz centis fülekkel mászkálok és még egy beszélgetést sem tudok kihallgatni.
Gondoltam szomorúan, de azért ez még nem tudott eltántorítani attól, hogy legalább a szememet nyitva tartsam, elvégre nem árt felkészülni mindenre.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Elődök földje - Page 4 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Elődök földje - Page 4 5000_Thanks_by_Mallemagic Elődök földje - Page 4 Mudch0 Elődök földje - Page 4 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Elődök földje - Page 4 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Elődök földje - Page 4 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Jajjmár Vas. 07 Júl. 2013, 14:12

Sebesen landolok is a kráterben, nem kényelmeskedem nem lassítok le, csak mikor már épp a felszíne felett vagyok és még bevárom Damiant. Nem tetszik amit látok, válaszút és sehol egy szakértönk. Itt hagyott minket az X-men ennyire lehet megbízni ma bennük. Ki tudja hol kavirnyálnak most is. Egy nyílat helyezek az idegre és hirtelen ötletem az lenne, hogy random belövök az egyik barlangba. Beletelik pár másodpercbe míg lebeszélem magamat és leengedem a fegyveremet. A jobb szélső alagutat választom.
- Nem tudom elhinni, hogy így itt hagytak minket. Itt az ideje, hogy azok végezzék el a dolgukat akik képesek rá. - Mérgelődök kicsit társamnak a kulimászban, miközben tovább haladok az alagútban. Összecsukom az íjam, elteszem a vesszőt és előkapom az egyik katonai kést. Alsó fogásban az alkaromhoz szorítom és görnyedten eltűnök az alagútban.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Reptile Hétf. 08 Júl. 2013, 02:24

Laura:
Egy tovább áll, egy úgyszintén odafordul hozzánk és a sátán lányáról kezd beszélni, bár lényegében csak azt jelenti be, hogy őt keresik, amire csak felvonom az egyik szemöldökömet.
- Oké sok sikert hozzá... - Nem igazán érdekel, hogy ki lehet az vagy hogy miért, valahogy a keresztény túlvilágos dolgok nem nagyon tudnak lefoglalni, vagy legalább is oké, egy picit érdekesnek hangzik hogy a sátán lánya, de amíg nincs valami köze a világ megmentéséhez addig nem nagyon fog érdekelni. A harmadik alak aki először keltette fel a figyelmem pedig Madripoorról beszél és arról, hogy már a rendőrség is feladta a keresésem, amire kissé hitetlenkedve oldalra biccentem a fejemet.
- Szerintem tényleg összekeversz valakivel... Tényleg Madripoorból jöttem de én ott éltem le az egész életemet és nem rémlik, hogy lenne testvérem. - Bár így belegondolva... Nem igazán volt családom, úgy értem nem találkoztam olyan személyekkel a mi kis közösségünkben, akik a szüleimnek nevezték volna magukat, vagy a testvéremnek, vannak barátaim és ismerem őket de rokonság nem rémlik senkivel, ami egy kicsit furcsa így végiggondolva, de ennél több alátámasztást igazából nem tudok az egész mellett mondani, mármint amit a srác mond, bár még mindig kétes az a baleset amiről senki sem tud semmit pedig ott voltak a barátaim is... Nem, akkor is úgy lesz, ahogyan a doki mondta, de... Akkor sem, nem. Tankhoz fordulok a szavaira, enyhén ismét elmosolyogva.
- Ebben biztos vagyok. - Lassan pedig lehet, hogy folytatni kéne az utunkat a szivárványhoz, vagyis a lábához, szóval ha csak nincs más akkor én a részemről elindulok arra, persze figyelve az ismeretlenekre, nem akarom hogy valaki hátba támadjon mert ki tudja.

Nathaniel:
A többiekkel még mindig nem foglalkozok, a családom sokkal fontosabb bármi másnál, Laura viszont hülyeségeket beszél, ez a másik alak aki vele jött pedig még mindig nem szimpatikus, rajta tartom a szemeimet, főleg hogy kés is van nála, nincs szükségem arra, hogy valaki egy váratlan pillanatban hátba szúrjon akár engem, akár őt, vagy ezt a másik kettőt a csapatból, bár ők érdekelnek a legkevésbé, Magneto pártiak ide vagy oda, nem tartoznak azon emberek közé akiket kedvelek és az állandó, szimbiotikus egymáson nyáladzásuk egy idő után irritál... Mindez a negatív véleményem azért lehet főképpen, mert nem szeretem az idegeneket, akárkik is legyenek azok és pont ezért vannak csak olyan közeli ismerőseim, akik valóban méltóak is arra, mert komolyan gondolják a dolgokat és ez teljes mértékben így helyes, DE... Elkalandoztam, még mindig Laura a legfontosabb.
- Ne beszélj hülyeségeket. - Az első nehézség nélküli mondat...
- Tudod mith? Hha ezzel az egésszhel végeztünk, beszélekh Emilyvel, ő majhd kideríthi a dolgokhat. - Azért nagy megnyugvás, hogy tényleg életben tudhatom és nem csak tarthatom a reményt, hanem ténylegesen tudhatom is, ez a kellemetlenség pedig ami abból ered, hogy nem tudja miről beszélek már mellékes, annak a kiderítése már csak a probléma jelentősen kisebb része. Mindenesetre is a vele érkezőn tartom a szemem és úgy indulok meg magam is tovább.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 08 Júl. 2013, 11:41

Következő körváltás: 2013. július 11. (csütörtök)

Elődök földje - Page 4 00120

2047. január 23. szerda – Az Elődök Földje
Résztvevők: Vera Sylen, Andrew Ramirez / Fekete Párduc, John Price, David Ethan, Jared Aaron Voice / Heka, Victoria Miller / Miss Amerika, Slade Hutchinson / Such, Michael Ark / Szeráf, Nathaniel Orrin / A Pók, Laura Orrin / Suzuka és Simon Miklós / Tank009

Szeráf egyelőre nem látott meg senkit a bokrok között, így még nem tudja, hogy figyelik a beszélgetést.
Időközben Price is előrement a többiekhez, Davidhez és Andrew-hoz, a többiek még mindig hátul voltak és figyeltek.
Az elől levő hármas hallotta, hogy a Sátán lányát keresik, ebből következett, hogy a másik csoport is ugyanazt a képet látta, mint ők tették, de az jó kérdés volt, hogy nekik van-e fogalmuk arról, hogy Rachel nővéréről van szó.
Pók és Laura még mindig vitatkoztak egymással és Tankot sem közelítette meg senki, ellenben Such otthagyta a csoportot és elindult a sziklák felé, hogy megnézze azt.
Ahogyan felemelkedett ő sem látta a fák között rejtőzőket a sziklákat figyelve pedig több barlangot is felfedezni vélt, nem volt nehéz rájönni, hogy azok, révén a fekete sziklafalban több fényes világító fehér pont volt jelezve, hogy ott sötét van bent; összesen hét darab. De innen távolról egyelőre egyiknek a belseje sem volt kivehető.

Elődök földje - Page 4 00120

2047. január 23. szerda – Az Elődök Földje
Résztvevők: Damian Long és Samuel Corner / Arzenál

A két fiú csak néhány pillanatig nézte a négy járatot, az egyiket démonikus jelekkel faragták ki, egy másikat angyal motívumokkal, a harmadikat fegyverekkel, a negyedik pedig sima barlang volt. Mind a három esetében a motívumo, szimbólumok a kövekbe, a falba volt vésve. Végül pedig a fegyveresen indultak el, a falakon a két fiú egy történetet látott. A lény, amit később bezártak erre a dimenzióba az előző univerzum maradványa volt, egy a Nagy Bumm előttről származó entitás, a képek szerint ez pusztította el az előzőt, valami hatalmas robbanással, benne minden élettel két másik lényt kivéve; ezek ketten Istent és Mephisto voltak. A harcokat mutatják a képek, hogy miként harcolt ez a három entitás egymással és lényegében ezen harc alakította ki a ma ismert Univerzumot és ez szórta el az életet és a halált is magát. A harc által jöttek létre a Celestialok, a Halál, Galactus átka, az ősi istenek, a különböző dimenziók, minden, ami ehhez a realitáshoz tartozott. Eddig jutott a páros a képekben, mert egy elágazáshoz értek. Egy körlépcső vezetett lefelé, illetve a vörös fényben előre is lehetett tovább haladni a folyosón. De a fények miatt nem látszott az, hogy mi van az adott két irányban.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Elődök földje - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Dr. Zield Jones Hétf. 08 Júl. 2013, 19:59

A páros nem válaszolt a kérdésre, hogy mit csinálnak itt. Pókot meg Laura-t épp annyira érdekelte az isteni hatalmak harca, mint Szeráfot a testvérek egymásra találása. Azaz szinte egyáltalán nem. Azt látta, hogy ezek nem ellenfelek, inkább olyan véletlenül idetévedt szerencsétleneknek tűntek. Hallgatta még egy kis ideig, ahogy vitatkoztak. A lány emlékei törlődtek és semmit nem értett abból, amit Nathaniel mondott neki. A másik idegen meg csak nézett kezében a késsel.
~ K...a izgalmas... - gondolta magában.

Szeráf otthagyta a számára unalmas családi csevellyé váló beszélgetést és ő is ellebegett a sziklafalhoz. Hiába nézte eddig a tájat, a környéket, senkit nem látott. Biztos volt benne, hogy az ellenállók átjöttek, de talán másfelé járnak. Mindenesetre készen állt arra, hogy bármikor előbukkanhatnak.  Ha odaért, megnézte, hol végződött a szivárvány. Ha ugyanazt látta, mint a társa, akkor szemügyre vette a barlangokat. Közel lebegett hozzájuk és mindegyikbe benézett keresve valami különbséget. Nem turistaparadicsom volt ez, hogy mindet végigjárják. Ki akart választani egyet, amibe bemegy majd. Közben nézte, hogy Such jutott-e valamire és fentről a sziklafalról még egyszer körbenézett a tájon. Hátha magasabbról már kiszúrja a csoportot, ami talán már ideérhetett.
Szeráf már tényleg azon gondolkodott, hogy ezt a kis ördögcsajt kell megtalálni és rávenni, hogy szóljon a papának meg az Istennek, aztán csinálják ki végre ezt a lényt, ami szítja a háborúkat és most ki akarja szabadíttatni magát. Ha ez sikerül, talán nem jön el az a világ, amit láttak a jövőben. De ettől persze el fogja mondani az ellenállóknak. A fiúban kezdett kibontakozni a tehetség az információkkal való játszadozásra, az emberek összezavarására és ez tetszett is neki. Nem annyira, mint megölni egy ócska embert az alacsonyabb rendű fajból, de ezzel is valahogy többnek érezte magát. Ha már úgy alakult, hogy szeretni nem tudott és úgy érezte, őt se szeretik (amiért elég sokat tett, még ha nem is mindig tudatosan), maradt a gyűlölet és a rosszindulat meg az intrikák.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Bishop Hétf. 08 Júl. 2013, 23:28

A többiek közül is van, aki előre jön, hogy hallgatózzon, így legalább ha valamelyikünk nem hall tisztán valamit, a többiek még mindig kivehetik a fontos információt. Természetesen én is a lehető legjobban koncentrálok az ismeretlenek beszélgetésére.
~ Az már biztos, hogy van két lány aki egymással beszél, valamilyen régi eltűnéses ügy, Madripoor, távol kelet, elvileg testvérek de az egyik nem ismeri fel a másikat. Zavaros az egész. Szóval ők is látták a jeleket a falon, van velük két fiatal férfi, velünk egy idősek lehetnek, elvileg a sátán lányát keresik, nem a lényt. Nem tetszik ez, olyan mintha nem is az ellenállás emberei lennének. Az egyikük elmegy... elment. Lehet, hogy az egész csak elterelés? Nem, hiszen nem tudhatják, hogy lehallgatják őket, még akkor sem ha van velük telepata... Ki kell deríteni, hova ment az egyikük.
Még kicsit tétovázok, hogy én menjek magam, vagy szóljak valakinek de úgy végül döntök és odaszólok az egyik mögöttem lévőnek, persze csak visszafogott hangerőn, nehogy lelepleződjünk.
- Az egyikük elment, hogy körülnézzen, valaki menjen utána és tartsa szemmel. Még fontos lehet.
Ezután folytatom tovább a hallgatózást, remélem valaki azért hallgat rám és utána néz a dolgoknak, nem lenne jó bedőlni egy elterelésnek.

Such elindult, hogy körülnézzen, nem látott senkit rajtuk kívül, ezért a sziklafal felé vette az irányt, ahol hét darab fényes pontot, barlangot látott meg. Első dolga, hogy közelebb repül a fénylő barlangokhoz, próbálja megállapítani, hogy kirajzolnak-e egy mintát vagy valamilyen motívumot, ami a segítségére lehet. Ha nem talál semmit akkor közelebb megy és mindegyik járatot egyesével megvizsgálja, hogy talál-e valami támpontot. Egész végig figyeli a környezetét, hogy fel tűnik-e még valaki, nehogy hátba támadják, ő annál magabiztosabb és felkészültebb.  Hátra nézve még látja Szeráfot közeledni, ez egy gúnyos mosolyt facsar az arcára, ő sem bírta már Pók családi tragédiáját és a két megszeppent idegen komédiáját, helyette eljött. Talán egyre jobban kezd rá hasonlítani, az időutazás nyilván megváltoztatta, legalább Such ösztönei ezt súgják, eddig se bízott Szeráfban, de mostantól még jobban fog rá figyelni, nehogy a sarkára lépjen. Egyelőre csak nyugodtan folytatja a nyomok keresését.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Danny Long Kedd 09 Júl. 2013, 01:49

Amikor megérkezünk a megbeszélt helyre, teljes üresség fogad. Nem csak az X-men, de a torony is eltűnt. Egy halvány, keserű mosollyal nyugtázom a helyzetet. Vagy itthagytak minket, vagy meghaltak. Ennyit a nagy találkozásról... Megindulunk a fényessé irányába és hamarosan elérkezünk a forrásához, egy hatalmas kráterhez a tengerben. Leereszkedem Sam nyomában, majd követem őt a kiválasztott alagútba.
- Vagy meghaltak. Ha egyáltalán meg lehet halni itt. - felelem csendesen.
Egy szó nélkül haladok végig a folyosón, a képekből olvasva a világunk teremtésének történetét. Isten és Mephisto nem idegen számomra, legalább hallomás szintjén, még ha sok közöm nem is volt egyikükhöz sem. A harmadik lény azonban félelmet kelt bennem, mivel nem tudom, hogy mi is valójában, mégis valamiképpen szembe kell szállnunk vele. De nem mutatom ki az érzéseimet, csak akkor nézek rá Samre, amikor az elágazáshoz érünk. Most nincs vele a szerencséje, így nem tudunk a véletlennél többre hagyatkozni. A vöröslő folyosó felé bökök a fejemmel, és ha Samnek nincs ellenvetése, határozott léptekkel elindulok arra.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Szehmet Szer. 10 Júl. 2013, 21:09

Heka bár hátul maradt, figyel a társak jelzéseire, aztán mint az egyik hátul maradó, úgy dönt, a kéréshez híven kinevezi magát megfigyelőnek, hogy óvatos mozdulatokkal elinduljon a távozó után, felderíteni hová is tart. Persze azért még fojtott hangon odaszól a "Kapitánynak".
-Megyek.- ha már a jelenlegi helyzetében nem hajt hasznot, szolgálatkészen a maga módján segíti majd a csapatot, igyekezve takarásban maradni és a lehető legkevesebb zajt csapni. Persze jele helyzetében egészen hiányolta a fényviszonyokra ható képességét, de ezt az érzést lerázva arra jutott, hogy míg a bokros-fás terület kellő fedezéket nyújt, lényegében nincs oka panaszra.
Habár alapvetően ezt a szétválás dolgot nemi igazán pártolta, most élvezte a dolgot. Igyekezett mindent megtenni azért hogy láthatatlan maradjon, csak kísérve, megfigyelni a lányt, de azért valahol motoszkált benne hogy bármilyen paranoid is, előbb-utóbb talán leleplezi magát. Ebből a szempontból egy kis időnyerésre épp jó volt, hogy a lány nem igazán számíthatott leskelődő szemekre, legalábbis Heka így ítélte.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 26
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 11 Júl. 2013, 11:20

Mivel több mint a fél csapat nem írt és én sem vagyok a legjobban, így a hiányzóknak szerencséjük volt, és kapnak 3 napot a pótlásra, vasárnapig.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Elődök földje - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 11 Júl. 2013, 20:09

Szerencsére nem szúrtak ki minket rejtekünkből. Öten voltak, sosem láttuk még őket. De azt sem tudhattuk, hogy baráti szándékúak, vagy pedig ellenségesek.
~ Megőrjít ez a várakozás. Még azt se hallom mit beszélnek, de ha közelebb lopódzom meghallhatnak. Várjunk csak, mégse. Hiszen nem is állok a szilárd talajon, így a falevelek sem recseghetnek a talpam alatt.
Rá is beszéltem magam, hogy közelebb lopakodjak, oda, ahol a másik három társam már hallgatózott. Persze vigyáztam, hogy ne csapjak zajt és, hogy ne látszódjak ki. Direkt lefelé is kunkorítottam a farkam, már ha még megvan. Ki tudja, hiszen a karmaim eltűntek, talán a farkincám is.
Ha közel értem én is fülelek, hátha hallok valamit, közben pedig egy pillantást vetek a hátam mögé, hogy láthassam, vagy épp ne láthassam a farkincám.
Ha pedig megtalálom, akkor örömmel konstatálom a tényt, ha pedig nincs meg, akkor csalódottam hajtom le a füleimet egy pillanatra.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Elődök földje - Page 4 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Elődök földje - Page 4 5000_Thanks_by_Mallemagic Elődök földje - Page 4 Mudch0 Elődök földje - Page 4 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Elődök földje - Page 4 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Elődök földje - Page 4 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Tank008 Pént. 12 Júl. 2013, 09:02

Captain Price
Ahogy közelebb értem végre halhattam a beszédet amiről az a öt emberke beszélgetett az egyik már tovább is állt mire oda kúsztam így elsőnek azt vettem szemügyre mielőtt még távolabb érne. Ezt követően bele hallgattam a párbeszédbe amely igen információ hiányos volt számomra és unalmas. Elkezdtem óvatosan kinézve szemügyre venni a többi személyt is amiből főképp egy késes fickó szúrta ki a szememet akin egy mesterlövész puska is volt és késével éppen harcra készülne?
Egyenlőre csak a bokorban figyeltem és a késemet vettem elő ha kiszúrnának minket akkor előjövök és én is felállok hasonló védekező pozícióba ha támadnak akkor vissza támadásra készülnék fel hisz legjobb védekezés a támadás. De amíg a mellettem kúszó társak nem lépnek addig én se csinálok semmit csak figyelek, hogy mi fog ebből kisülni.


Tank009
Egy kis idő hallgatás után míg valami teljesen értelmetlen zagyvaságot hallgattam az engem körülvevőktől és kezdtem ráébredni, hogy itt sok minden lesz de értelmes párbeszéd vagy harc nem így kissé megvontam a vállamat. A mellettem lévő nő aki magát Laurának hívja egy idegig kommunikált velük aztán mikor nem jutottak semmire indulásra bökdösött. Erre szép lassan elindulok vele de előtte jó alaposan körül nézek milyen messze jutott az a lebegő fickó a szivárványhoz illetve van e még valaki aki figyel e minket. Ha nem látok extra figyelőket akkor elindulok figyelve az embereket mögöttem esélyt se adva nekik egy hátba támadásra.
Laura utolsó szavaira a még vissza térősre igen csak elgondolkoztam.
~ Tudja ez a lány, hogy miből élek ?!
Majd ennek kissé hangot is adok bár nem ennyire nyers formában.
- És Laura mit tudsz rólam pontosan ? Már mint azon kívül, hogy Madridpoolban voltam.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 30
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Reptile Pént. 12 Júl. 2013, 09:55

Laura:
Még mindig nem értem, hogy miről beszél az amúgy is furcsán beszélő srác... De a szavai alapján úgy veszem, hogy akkor végül is ezt a félreértést végre annyiban hagyhatjuk és végre haladhatunk tovább, szóval megböködöm Tankot és megyünk is, persze két szemem rajta azokon akikkel most összekeveredtünk mert annyira egyik sem szimpatikus és egy ilyen után szerintem nem is mind beszámítható, vagy... Jó ki tudja, hogy most mi hogyan van, túlzottan zavaros már a helyzet és mindenki furcsán viselkedik ma, hát, nem mindenki, de Tank is... Meg ezek az alakok is... Na nem számít. Tank kérdését először nem realizálom, egyszerűen annyira szokatlan nekem a Laurázás, csak pár másodperc után fogom fel, hogy hozzám beszél.
- Utoljára mondom el, hogy a nevem Suzuka és nem Laura... Amúgy meg mit tudok?... Ömm... Hát, a beceneved, mert kizárt hogy tényleg Tanknak hívjanak, de nekem így mutatkoztál be, aztán... Ömm, nem sokkal többet, csak amennyit találkoztunk, meg akartad ölni a dokinkat de végül nem tetted... Ez kicsit ködös és megmentettél, nekem ez számít a legjobban. - A végére mégiscsak elmosolyodok, legyen bármennyire is zavaros a helyzet, ennek a ténye mégis képes mosolyt csalni az arcomra. Mindenesetre is sikerült hosszan felvázolnom azt a kevés semmit amit tudok róla, mert lényegében semmit sem tudok róla, de ettől függetlenül tett érte hogy felettébb szimpatikus legyen, csak az elmúlt pár percben... Nos, oké kicsit előtte, de eléggé játszott a türelmemmel és még mindig nem értem, hogy mi van körülöttem, hogy miért ilyen furcsa mindenki... Vagy... Én vagyok furcsa? Nem, én eddig is ilyen voltam és másoknak sem volt problémája szóval nem igazán értem, ez pedig kicsit idegesít.

Nathaniel:
Választ nem kapok, de a hallgatást beleegyezésnek veszem, így egyenlőre lezártnak tekintem a témát, bármennyire is idegesít, így mint ahogyan előzőleg is említettem már, követem a többieket, de figyelemmel kísérem hogy mit csinál a késes alak, még mindig nincs szükségem rá, hogy valaki kést vágjon a hátamba, főleg úgy, hogy a társaim is ugyan úgy képesek lennének rá, kézenfekvő, számomra megbízhatatlanok. Még mindig elgondolkodom néha, hogy miért pont őket kellett kiválasztania Magnetonak, bár a döntését nem akarom megkérdőjelezni, nem az én dolgom, nos... Megtehetem, de minek? A magam véleménye semmin sem fog változtatni, én tudós vagyok akit az apja kiképzett a harc művészetére, nem pedig vezető, vagy uralkodó, hogy bármit is érjenek a szavaim. Mindenesetre is attól függetlenül, hogy egy percig sem bízom bennük a több hetes készülés ellenére sem, próbálok minél hamarabb felzárkózni a többiekhez, mert nem lenne jó, ha az esetleg semmiből felbukkanó ellenségeink így elszeparálva lepnének meg, bár feltételezem, hogy ha a közelben lennének már észrevettük volna őket, így ennek a tudata, legalább is a valószínűségének a gondolata nyugtat, de... Mindig van valamennyi esély ennek a teljes ellentétére, ezért próbálok ilyesmi kellemetlen meglepetések elkerülésére is figyelni.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Sarah Vas. 14 Júl. 2013, 09:33

Még mindig nem vettek észre minket, ami tökéletes, plusz van még aki felzárkózik hallgatózni, ami még jobb, az még viszont mindig kérdéses, hogy hogyan is tovább ebből az egész helyzetből, ugyanis ők... Nos nem olyanok, mint egy egész összefüggő csapat, veszekednek és az egyik otthagyja a másikat, igazából most könnyű lenne lefegyverezni a fél csapatot, de nem vagyok agresszív, nem kezdeményezek egy ilyen megmozdulást, hogy aztán rám legyen kenve, hogy elcsesztem a lehetőségünket. Szóval egyenlőre csendesen várakozok tovább és hallgatózok, hogy akkor mi is a helyzet, ha pedig esetleg mind mozogni kezd és olyan helyre, ahol már innen nem lehetne őket hallani, akkor, amennyiben lehetséges megpróbálom én is követni őket fedezékben megbújva, de csak akkor ha ez biztosan lehetséges, különben inkább nem kockáztatnék, mert még a végén ők ugranak öten rám, annak meg nem örülnék az ellenséges csapat 80%-a esetében, az a maradék húsz százalék azért nem problémás mert nő és nyugodtan ugorjon nekem, vagy rám, valahogy el tudnám fogadni ennek a tényét... Ezen kívül ebben a helyzetben mást nem igazán tudok tenni, bár ezt is egészséges mennyiségnek érzem, mégiscsak kémkedésről van most szó és nem olyan "akciózásról", igaz nem vagyok benne biztos most én sem, hogy mit értek akciózás alatt... Hát, amit általában csinálunk a csapattal, azt hiszem, ez most egy kicsit mégiscsak másféle, egy nagyon kicsit, csak óvatosabbnak kell lennünk, de annyira nem óvatosnak mint múltkor Vadföldön.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Thorhalla Vas. 14 Júl. 2013, 10:33

2047. január 23. szerda – Az Elődök Földje
Résztvevők: Vera Sylen, Andrew Ramirez / Fekete Párduc, John Price, David Ethan, Jared Aaron Voice / Heka, Victoria Miller / Miss Amerika, Slade Hutchinson / Such, Michael Ark / Szeráf, Nathaniel Orrin / A Pók, Laura Orrin / Suzuka, Simon Miklós / Tank009, Damian Long és Samuel Corner / Arzenál
Következő körváltás: 2013. július 17. (szerda)

Damian és Arzenál tovább haladtak a piros fényekbe, itt már semmi sem volt a falakon és néhány lépés után egy villanás ölelte körbe a párost…

Vera, Heka és Vic is megérkezik előre a többiekhez, Vera továbbra is teljesen embernek nézett ki, így sem a farkincáját nem kunkorítja, de a füleit sem hajtja le a felismerésre.
Bishop kiosztja a feladatot és David el is indult, hogy kövesse Such-ot. Láthatta, hogy a fiú nem ment túl messzire, inkább a levegőből kémleli a dolgokat, majd a sziklafalon láthatott meg valamit, mert arra haladt. Oda David nem tudta követni, hacsak nem akarta, hogy észrevegyék, mert el kellett volna hagynia a fedezéket.
A többiek azonban lent maradtak és egy villanás következett, amiben nekik is részük volt, a következő pillanatban két személy jelent meg a bokrok és a másik három alak előtt. Az X-ek felismerték őket, nekik is ott kellett volna lenniük a toronynál, de nem jelentek meg. Míg a testvériség tagjai és Tank azért ismeri meg Arzenált, mert Magneto körözési listáján szerepel.

Such elindult, hogy megnézze a fenti barlangnyílásokat, az első három, amit megnézett csak sima egyszerű kisebb barlang volt, ebből kettőben, ha egy medve elfért, akkor már jó volt, esetleg egy-két turista is meghúzhatta magát, de nem volt nagyobb. Természetes képződmények voltak, a harmadik pedig egy nagyobb, mészkőbarlang cseppkövekkel. A negyedik volt más, mint kellett volna. távolról rendes barlangnak látszott, de közelebb érve egy nagyobb kapu rajzolódott ki a sziklából, ha a fiú távolodik ismét csak barlangszájnak tűnt. Benézve rajta egy nagyobb elülső csarnokot lát meg, ahol szobrok voltak Mephisto-tól és Istenről és egy lezárt ajtó, ami a hegy belsejébe kellett, hogy tovább haladjon.
Elődök földje - Page 4 D6cy

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Elődök földje - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Dr. Zield Jones Vas. 14 Júl. 2013, 22:25

Miután Szeráf otthagyta az Orrin testvéreket meg a késest, ellebegett a barlangokig. Már majdnem ott volt, amikor villanást látott. Egyből tudta, hogy újabb látogatójuk van. Hátra is nézett és két alakot látott meg. A maszkost nem ismerte, de baseball sapkás figurát igen. Renegát volt, egyenesen a körözöttek listájáról, az az Arzenál nevezetű. Hát megérkeztek az ellenállás emberei. Nem lett volna értelme egyből nekik esni, mint ahogy alapesetben tette volna a bajkeverőkkel, akik csak megkeserítették az életét. Végre eljött egy világ, ahol a mutánsok nyugodtan élhetnének, sőt uralkodhatnának. De nem, ez egy csomó fajtársának nem volt jó, ők harcoltak az "elnyomó" ellen. Szeráf meg odaállt, ahova tartozott. Mostanra már kissé megváltozott a véleménye, mivel Magneto nem igazán úgy gondolkodott, mint aki a mutánsokat tartaná szem előtt. Lehet, hogy erről is a pusztító tehetett.

A fiú nem foglalkozott az érkezőkkel. Majd ha beleavatkoznak valamibe, akkor elbeszélget velük. Lebegett tovább a barlangokhoz és már közelebbről látta őket. Voltak kisebb barlangok, meg egy nagyobb cseppkőbarlang. A középső volt a kakukktojás. Ez egy csarnok kapuja volt, de ezt csak innen lehetett látni. Messziről olyan volt, mint egy sima barlang. Szeráf benézett és látta a szobrokat a Sátánról és Istenről. Egy lezárt ajtó pedig a hegybe vezetett.

Talán itt rejtőzött a világon dúló háborúkat keltő lény. Azon gondolkodott, minek a többi barlang? Álcázásnak jó, de ha valaki közel jön, mint ők most, akkor egyből kiszúrja a különbséget. Talán azokban valami őrök lennének elrejtve, hogy hátba támadják a középsőbe igyekvőket? Úgy döntött, hogy először megnéz egy kisebb barlangot. Ha semmi érdekes nem volt benne, akkor a negyedik barlangba lebegett. Jobban körülnézett, hogy a szobrokon lát-e bármi különöset, jeleket, egyebet és megnézte a falakat, minden mást. Ha itt sem volt semmi szokatlan (egy túlvilághoz képest szokatlan), akkor az ajtót vette szemügyre. Nézte, hogy van-e valami csapda elrejtve, ami a zárszerkezethez kapcsolódna és ha nem látott ilyet, akkor a kinyitással próbálkozott.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Bishop Hétf. 15 Júl. 2013, 17:44

Tovább folytatjuk a megfigyelést, ketten már elindultak, hogy a másik csapat szétvált tagjait kövessék. Szerencsére még nem vettek észre minket, így nagy előnyben vagyunk az ellenséggel szemben, ennek kifejezetten örülök.
~ Most nem számít, hogy mennyi időnk van, ha megtalálják a helyet ahol a lény be van zárva, akkor Heka vagy David szól és rajtuk tudunk ütni, még mielőtt kiszabadíthatnák a lényt. Egyszerűen most előnyben vagyunk velük szemben, többen vagyunk ők pedig szétváltak.
De persze minden nem mehet terv szerint, egy villanás után még két alak érkezik meg ide, rögtön felismerem őket, nem voltak ott a toronynál időben. Nem veszíthettünk több időt, el kellett indulnunk, nyilván ők is ugyanarra jöttek és megtalálták az utat, csak pont rosszkor értek a kapuig. Elhúzom a szám, majd határozottan kilebegek a fák közül, egészen közel hozzájuk. Alaposaa körülnézek, hogy kik és merre vannak tőlem, hogy észrevegyem ha kiszúrtak. Intek az újaknak és közelebb repülök hozzájuk.
- Üdvözletem, Andrew Ramirez. Nem voltak a toronynál időben, el kellett indulnunk, Gondolom megértik. De most jobb, ha fedezékbe húzódunk és majd onnan lépünk.
Ezzel elkezdem őket visszavezetni oda ahonnan jöttünk. Ha szerencsém van nem szúrnak ki rögtön és még van egy kis időnk.

Such alaposan végigmérte a barlangokat és végül megtalálta azt, amit kerestek. Egy egész terem, díszes ábrázolásokkal szobrok Istenről és Mephistorol, valamint egy hatalmas lezárt ajtó. Néhány másodpercig csak elemzi a helyet, csapdára utaló jelet keres, ha nem talál akkor lassan belép és körülnéz. Közben azon gondolkozik merre lehet már az ellenállás, nem lehetnek olyan képzetlenek, hogy ne találják meg ezt a helyet, akkor nem élték volna túl az eddig történteket. Ahogy lassan körülnéz a teremben, ismét jeleket kezd el keresni, a falakon, a padlón, a szobrokon és magán a kapun is, hátha talál valamit. Továbbra sem szól vagy tesz semmi szinte semmit csak nézelődik és kutakodik, inkább mentálisan készül arra, ha mégis előkerülnének az ellenfelek. Nem lesz egyszerű megfelelő megoldást találni, ő és Szeráf meg tudják oldani a dolgot, de ott van még Pók is...

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Sarah Kedd 16 Júl. 2013, 12:33

Oké egy darabig tudom követni az előre ment alakot anélkül, hogy a lebukás veszélye fenyegetne, de végül meglát valamit és a sziklafal felé indul, oda viszont már nem tudnám a rejtekhely elhagyása nélkül követni, ami kicsit problémás és felmerül a kérdés, hogy hogyan is tovább, kockáztassak, ne kockáztassak? Nos aki nem mer, az bizony nem nyer, de biztos ami biztos, ha már amúgy is létszám előnyben vagyunk, akkor jól jönne nekem is egy kis támogatás, bármennyire is szeretek akár egyedül dolgozni.. Bár egyedül, vagy csapatban, mind a kettőnek megvannak az előnyei és a hátrányai de ebbe most inkább nem akarok belemenni. Megpróbálok Vic-nek jelezni, ha kell akkor egy kicsit visszatérve az előző helyemre, természetesen katonai jelekkel, mégpedig nem mást, mint:
" Szólj a többieknek, hogy vonják el a figyelmüket, Te pedig gyere velem, szükségem lesz a segítségedre. " Nem valószínű, hogy a legjobb terv ez, igazából... Nincs is semmilyen terv, nem tudom, hogy mi a helyzet, szóval nem igazán lehet tervvel rákészülni, de jobb ha legalább egy harcképes valaki jön velem, mint például... Nem is tudom, egy Daniel... Brh, múltkor is kiugrott azok elé a rovarok elé, idióta, húzhattam ki a seggét a sz@rból. Na de nem lényeg, az már régen volt. Csak remélem, hogy észrevette és megteszi amit kérek. Végül akár igen, akár nem, követem a korábban kémlelt alakot a sziklafal felé. Nos... Ugye a testvériségről van szó, szóval számítok amúgy agresszivitásra, ha már amúgy is a vérdíjlista elején vagyok valahol, valószínűleg. Nem mintha egy percig is tartanék tőlük. Mellesleg eltereléssel remélem, hogy az ott maradtak legalább nem szúrnak ki.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Tank008 Kedd 16 Júl. 2013, 14:13

Captain Price
Price egy ideig figyelte az eseményeket a bokorból egészen addig amíg már semmi hasznosat nem tudott kifigyelni a dolgokból ekkor már inkább előjött a bokorból és megunta a várakozást hisz rájött a párbeszédből, hogy a vele szembe álló felek sem tudják igazából mi a halált kéne csinálni ők is csak belecseppentek ebbe az egészbe. Kése a kezében hisz úgy tudja csak ez működik ebben a világban. Amint kimegy egy férfi rögtön felfigyel rá.
Tank009
Tank elindult a fény felé majdnem, hogy kézen fogva hisz a lány azóta is mellette akart lenni minden pillanatban.
- Bocs valamiért bennem volt ez a név.
Feleltem a nőnek mikor véletlenül Laurának szólítottam meg mikor őt Suzukának hívják. Épp, hogy csak elindultunk mikor egy férfi kimászott a bokorból késsel a kezében katonai ruhában. Ekkor megint elszakadtam a lánytól és tekintetemet a férfire szegeztem.
Tank és Price.
A két férfi egymással szemben áll felmérik egymást majd egy kis idő múlva éberségük harci kedvük lankad valószínűleg az egyetlen dolog amiért nem estek egymásnak az csak a hely sivársága és értelmetlensége miatt volt. Mind két férfi jobb kezéből áttette a kést bal kezébe majd bemutatkoztak egymásnak. Ezt követően megjelent a színen Arzenál meg egy fény amely bevilágította az egész területet. Tekintetük Arzenálra szegeződőt. Elsőként tank reagált rá mikor felismerte a férfit.
Tank. ~ Te itt ...
Tank csak legyintett majd megszólalt.
- Bele se kezdj nem érdekel.
Mondta Arzenálnak. Mikor meglátta itt végképp nem érdekelte hisz pont elege volt ebből a helyből erre még ez a fickó is megjelenik majdnem, hogy lesz*rta nem is érdekelte csak szemét tartották rajta nehogy valami hülyeségen járjon az esze. Price annyira ügyet sem vettet rá, hogy még a legyintésre se volt hajlandó inkább próbálkozott meggyújtani a szivarját remélve, hogy még az öngyújtó működik.
A két férfi egymás mellett állt figyelve a terepre és semmi mással nem foglalkoztak csak ha valami gond van akkor elugorjanak. Egyikőjüket sem érdekelte a világ vagy a küldetés jelen pillanatban.

Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 30
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 16 Júl. 2013, 23:54

~ De furcsa érzés ismét emberinek lenni.
Jegyeztem meg magamban, miután leellenőriztem, hogy a farkincám meg van -e még.
~ Mire is számíthattam volna, a karmaim eltűnnek, de a farkam megmarad, hogy is gondolhattam egyáltalán ilyesmire.
Gondolatvilágomból azonban az ránt ki, hogy körülöttem a társak szervezkedni kezdenek, mikor megjelenik két ellenálló, akik nem voltak a toronynál.
Az egyik férfi, már ki is "ment" értük. Már azt hittem megkönnyebbülhetek, de ekkor Price eléggé váratlan lépést tett és előmerészkedett a rejtekhelyünkről.
~ Ez meg milyen .......... .......... készül?
Káromkodom magamban, miközben csendben figyelem a csapat reakcióját, így ha kell visszarántom Pricet ha bajba kerülne.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Elődök földje - Page 4 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Elődök földje - Page 4 5000_Thanks_by_Mallemagic Elődök földje - Page 4 Mudch0 Elődök földje - Page 4 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Elődök földje - Page 4 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Elődök földje - Page 4 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Jajjmár Szer. 17 Júl. 2013, 01:14

Ismét fény ölel minket körbe, lassan kezdem unni a dolgot. Repülök teleportálok és semmi nem müködik aminek kéne. Szopás ez az túlvilág dolog. Most is megérkezünk a semmi szürkeségbe, az erdő szélén...
Bratyizó X-ek és egyéb inkompetens barmok. Valami zsoldos forma meg azzal kezdi, hogy ne kezdjek neki. Én csak megigazítom a sapkát a fejemen mikor felnézek és egy pillanatra megállok a nagy szürkeségben a szivárványt látva.~ " Az én ívemet helyeztetem a felhőkbe, s ez lesz jele a szövetségnek közöttem és a föld között"~
- "És lészen, hogy mikor a felhővel borítom be a földet, meglátszik az ív a felhőben." - Mormolom gépiesen a sorokat, a régi suli tanítását. Egy pillanatra el is gondolkodok, hogy tényleg van valami köze a könyvnek ahhoz a valakihez aki lenyomta Mephistoval azt amit nem nevezünk nevén és itt durmol a barlang mélyén.
Mert ha igen akkor ez most egy nagyon fekete humor, sz.r kivitelezésben, egy drukker zászló az égre...
- Az istennek pokoli a humora... - Teszem még hozzá csendben és elrugaszkodom a szivárvány irányába, ügyelve rá, hogy a második lépésemnél már a srác arcáról rugaszkodjak tova aki beszólással fogadott. Nem hiszem, hogy van időnk bratyizni a gyávábbik csapat X-el. Nem éjjeneztek, sanszos, hogy még nem végeztünk csak ők féltek tovább menni. Még akkor sem szedik össze a töküket ha a végítélet kopogtat...
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Reptile Szer. 17 Júl. 2013, 02:11

Laura:
Haladunk végre tovább, legalább is úgy néz ki pár másodpercig, amíg meg nem akadályoz minket egy furcsa fény és két megjelenő alak, két olyan alak akik nekem semmit sem mondanak, teljesen idegenek és nem valami szimpatikusak... És itt olyan fordulatot vesznek a dolgok, hogy nekem teljes képzavart okoznak. Mintha lemaradtam volna valamiről és teljes mértékben kívülálló lennék, ami lényegében igaz is, nem is értem hogy miért ilyen furcsa ez... Hmm, mindenesetre is megállapodok Tank mellett továbbra is, nélküle nem igazán szeretnék tovább menni, de a figyelmem rajta tartom az új érkezőkön és ha bármivel próbálkoznak ellene vagy ellenem akkor készen vagyok arra, hogy drasztikusabban beavatkozzak, fontosabb szervekre mért gyors támadásokkal. Persze ha nem szükséges akkor inkább megmaradok egy helyben, de akkor is, nagyon nem tetszik ami itt van, főleg hogy nem tudom, hogy kitől mire számíthatok, ki mennyire ellenséges, így is eléggé pocsék volt már a dolgok nagy része... Szóval figyelem a maximumon. Van egy olyan érzésem, hogy ha valaha ide vissza fogok térni, az nem lesz valami szívesen... Szóval jah, remélem hogy ha ennek vége akkor soha többet nem kell ide visszatolnom a képemet.

Nathaniel:
Indulok a többiek után, de ismételten meg kell állnom, mert ugyebár felkelti a figyelmem az a fény, amely több mint valószínűleg teleportálásra utal... S valóban, ismerős személyek jelennek meg, legalább is az egyik ismerős, a vérdíjlista egyik főszereplője, remek, ha pedig már az egyik itt van, akkor itt lesz a többi is, mint a férgek nagy részének esetében. Ettől függetlenül ameddig nem szükséges, nem fogok foglalkozni velük, továbbra is azon vagyok, hogy felzárkózzak a többiekhez. Mindez a passzívság pedig annak köszönhető, hogy nem vagyok biztos a helyzetben, ami tőlem szokatlan, de végig kell gondolnom néhány apróságot... Nos... Idézőjelben apróságot, mert fontos témák ezek, persze nem biztos, hogy erre lesz idő, a lényeg most az, hogy eljussak a többiekhez, majd kiderül hogy mi miként lesz és hogyan, ha lesz konfrontáció, HA lesz, egyenlőre annak a tudata is elég, hogy biztos lehetek az ellenség ittlétében. Nem szeretem, ha ennyire képlékenyek a dolgok, nagyon nem, de továbbra sem tudok mit mondani, csak hogy majd kiderül. Van egy olyan érzésem, hogy minden attól függ, hogy mennyire vagyunk kulturáltak és mennyire, valamint miként vagyunk képesek felfogni a dolgokat, többes szám alatt pedig mindkét csapatot értem.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Danny Long Szer. 17 Júl. 2013, 02:32

A folyosó végére érünk, ahol újabb teleportálás vár. Amikor a fény elhalványul, az első amit megpillantok az a meglehetősen népessé vált csapat, akikhez a toronynál kellett volna csatlakoznunk. Az X-ek közül egy olyan sincs itt, akit ismernék, ami kissé fura. Nem mintha nagyon sajnálnám, hogy nem kell találkoznom velük, egyszerűen csak nem ezt vártam. A csapat tagjai teljesen ismeretlenek számomra. Csak biccentek a Ramirezként bemutatkozó férfinak válaszul. Nem sok értelme lenne fennakadni ilyen dolgokon, és nincs is semmi kedvem gyermeteg vitákhoz. Ezért rögtön rá is térek a tárgyra.
- Találtak valami fontosat, amíg nem voltunk itt? - kérdezem.
Közben egy katonának kinéző figura kisebb szóváltásba keveredik Sammel, de nem igazán zavartatom magam. Ismerem már Arzenált annyira, hogy tudjam, hogy működik ez nála. Inkább végignézek a csapaton, és próbálom minél jobban megfigyelni azokat a tagokat, akikkel eddig nem találkoztam. Jó lenne tudni, hogy mire képesek, bár ebben a helyzetben talán még ők sem tudják. A katonáknak talán hasznát vesszük, a többiekről ötletem sincs, hogy mire mennek képesség nélkül. Azt hiszem marad az, hogy majd meglátjuk... De nem szeretek erre építeni.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Thorhalla Szer. 17 Júl. 2013, 10:13

2047. január 23. szerda – Az Elődök Földje
Résztvevők: Vera Sylen, Andrew Ramirez / Fekete Párduc, John Price, David Ethan, Jared Aaron Voice / Heka, Victoria Miller / Miss Amerika, Slade Hutchinson / Such, Michael Ark / Szeráf, Nathaniel Orrin / A Pók, Laura Orrin / Suzuka, Simon Miklós / Tank009, Damian Long és Samuel Corner / Arzenál
Következő körváltás: 2013. július 20. (szombat)

Ahogyan odalent a többség előjött annak hála, hogy a két ellenséges személy eltűnt hátul Vic is intett Hekának, hogy már előre mehetnek és a lány is kisétált a többiekhez. Ő bólintott Damian kérdésére.
- Láttunk egy történetet a falon, amikor bejöttünk – mondta. – Az egész helyhez Mephista, Mephisto és Rachel anyjának a lánya a kulcs. Úgy vélem, hogy utána kellene menni a testvériség tagoknak. Fegyvert le katona! – parancsolta Price-nak.
Azt innen lentről sikerült látni, hogy melyik barlangban is tűnt el a két személy, így akik indulnak, valószínűleg abba az irányba tartanak, hiszen itt felemelkedve már látta Arzenál is, hogy a szivárvány sehova sem vezet, a sziklafalon van vége, ellenben a két alak eltűnt az egyik barlangban. (Ha mégsem kiabáljatok)
Mivel a lentiek tudták, hogy hova kell menni hamarosan fel is értek a barlang szájához, ahol ők is meglátták a két szobrot és az ajtót (képet lásd egyel feljebbi reagban), illetve a két testvériség tagot.

Szeráf megérkezik Such-hoz és ő is látja azt a barlangot. Odabent az ajtón most annyi minden sem volt, mint a korábbin. Ahogyan közelebb ment Szeráf akkor sem talált rajta semmit, nem jelent meg semmilyen fényesség. Az ajtó valamilyen fémből volt, olyanból, amit még soha sem látott korábban. A helységben pedig semmilyen szokatlan nem volt, hacsak az nem szokatlan, hogy az arcnélküli Isten szobor és Mephisto egy helyen találhatóak meg. A falak üresek, itt már semmilyen történet nem volt elmesélve, se semmi.
És az barlangbejárthoz ekkor érkeznek meg az X-men és a Bosszú Angyalok tagjai.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Elődök földje - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Dr. Zield Jones Csüt. 18 Júl. 2013, 11:01

Szeráf látta, hogy a kis barlangban nincs semmi. Csak azért vájhatták ki a többivel együtt, hogy eltereljék a figyelmet a középsőről. Nagyon furcsa, mert eddig az összes álcázáson különösebb gond nélkül keresztüljutottak. A vörös fény messziről látható volt, az alagutak bejáratai meg amit bent láttak, egy kicsit ijesztőek lehettek, de azok se jelentettek túl nagy akadályt. Aztán a zárt ajtó előtt csak meg kellett állni és egyből ide kerültek, ahol a szivárvány a barlangokhoz vezette őket. És hiába volt belőlük hét, nem volt nehéz észrevenni, hogy a középsőben van a lényeg.

Ez viszont már keményebb dió, ha ki akarják nyitni. Maga a sziklába faragott barlang egészen szép csarnok volt. Szobrok Istenről, szobrok a Sátánról. Megegyeztek volna, hogy mindkettejüknek emléket kell itt állítani? A nyomorult emberek meg azt hiszik, hogy ezek szóba sem állnak egymással... A csarnok közepén az ajtó fémből volt, de Szeráf nem jött rá, hogy pontosan milyenből. Itt hiába álldogált társával együtt, nem működött a teleportáló trükk. Semmi jel nem mutatta, hogy mit kéne csinálni.

Eljött az a pillanat, amikor a Mutáns Testvériség tagjai az ellenállókkal találkoztak itt, a túlvilágon. Szeráf rájuk nézett és az arcán lehetett látni az undort. Végignézte a tagokat. Arra gondolt, mekkora jutalmat kapna, ha az itt bőségesen megjelent, körözött személyeket sikerülne megölnie. Képességek és fegyverek nélkül egyelőre nem ezzel próbálkozott. Ők itt ketten voltak, meg Pók, aki inkább a testvérével foglalkozott, mint bármi mással, úgyhogy vele nem számolt.
~Kezdődjön hát meg a párbeszéd, addig Such bajlódhat az ajtóval, ha akar.

Szeráf összeszedte a gondolatait és ahhoz szólt, akit a csapat vezetőjének tartott.
- Lám-lám, Victoria Miller. Merre jár Zyro, hogy neked kellett erre a "gyönyörű" világra jönni a sleppeddel? Azzal vádoltok minket, hogy a világ megrontói vagyunk, hogy tönkre tesszük azt. Még nem tudjátok, hogy ő mit fog művelni. Nem követnétek olyan vakon...
Itt tartott egy kis hatásszünetet.
- Egy robbanás a jövőbe vitt minket, láttuk, hogy mi lesz. A ti drágalátos vezetőtök talán épp most veszti el az eszét és alakul azzá, ami a világot valójában romba dönti. Nem csak félig, teljesen. Létrehoz egy tökéletes fajt, kree és örökkévaló génekből. Kiirtja az embereket, kiirtja a mutánsokat és technokrata uralom kezdődik. Szinte mind meghaltok és mi is. Aki megmarad, az injekciózza magát a sugárfertőzés ellen és meneküléssel tölti a napjait. Ezt várhatjátok Zyro-tól. Ugye, ilyenekről nem beszél nektek csak a "gonosz" Magneto-ról?
A végén egy elégedett vigyorral várja a csapat reakcióját.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Sarah Csüt. 18 Júl. 2013, 12:58

Oké, a jelzésekre sok reakció nem érkezik, de bízom bennük, szóval megindulok a másik kettő után, mire pedig oda érek annyi tűnik fel, hogy már fel is zárkóztak hozzám... Furcsa, meglepően gyorsak voltak, pedig rájuk jellemző általában az óvatosság és az szokott átragadni rám, bár erősen számfölényben vagyunk, tény, ráadásul jól képzettek is vagyunk egyben, nagyrészt, így nincs igazán mitől tartanunk. Rövidesen megérkezünk annak a barlangnak a bejáratához, amiben látszott korábban, hogy eltűnt az egyik, a fogadtatás viszont... Nos, másabb mint amire számítottam. Törökülésbe húzva a lábaimat lebegek tovább és így hallgatom a mondanivalóját és van benne egy jó pár ismerős dolog, persze, van egy olyan érzésem hogy ugyan arról a jövőről beszél amiben mi is jártunk, a végén mégis kénytelen vagyok elmosolyodni. Mosolyogva Vic mellé lebegek és a vállára teszem a kezemet.
- Nos... Nem voltál ott, ezért ha nem bánod válaszolnék helyetted. - Amennyiben... És csakis amennyiben beleegyezik akkor arra a meglepően nagyszájú testvériség tagra nézek, nem lesajnálóan és egyáltalán nem úgy mint egy féregre, inkább úgy mint egy értetlen gyerekre, bár elvileg egy felnőtt ember áll velem szemben.
- Jó sztori... Minket a saját énjeink vittek a jövőbe és Zyro problémáján már dolgozunk, annak pedig semmi köze ehhez, szóval ne húzzuk ezzel az időt. - Mondom mosolyogva, ezzel lényegében le is zárva ezt a fölösleges beszédtémát.

Ha nem beszélhettem, ami kicsit kellemetlen, de ezt akkor is hozzáteszem mindenképpen:
- Ellenben ti éppen ki akartok engedni egy olyan lényt, ami már egyszer elpusztította ezt a realitást, vagy legalább is a világegyetemét ennek a realitásnak, mind ezt egy ember, Magneto vak követésének köszönhetően. Ugye nem gondoljátok komolyan, hogy kordában fogtok tudni tartani egy ilyen lényt? Kizárt, ha pedig elszabadul a földön, kiírtja az embereket, a mutánsokat, majd pedig szépen folytatja az univerzum többi részével és csupán talán pár trilliárd élet fog rajtatok száradni.. És még bőven kicsi számot mondtam. - Megvakarom az államat, majd közelebb lebegek nyugodtan, enyhébb és valahogy felettébb komoly mosollyal.
- Jobb lesz ha ezzel a tervvel most felhagytok, mert semmi jó nem sülhet ki belőle, sem nektek, sem senki másnak. - Támadásra persze számítok, nem vagyok oly naiv, hogy egy testvériség tagból kinézzem, hogy végig hallgat, de ha van bármennyi józan eszük akkor legalább gondolkodnak kicsit a szektás követési életmódjuk ellenére.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 4 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.