Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Amazon Pént. 30 Aug. 2013, 11:29

Két emeletes épület.

Földszint:
A forgóajtón belépve egy tágas előtérbe jutunk, mely egy szállodáéra emlékeztet. Beljebb, a helyiség közepén található a recepció. A földszinten egy gyógyszertár is üzemel, amelynél a cég által előállított gyógyszerek kaphatóak. Továbbá raktárak, mosdó található itt.

Első emelet:
Tárgyalótermek, irodák. A folyosón dísznövények, a falon képek.

Második emelet:
A laboratórium, ahol a gyógyszerfejlesztések folynak.
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Re: Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Amazon Pént. 30 Aug. 2013, 18:42

Amazon - Night szabadkaland


Előbb a laborban voltam, mert hát érdekel mégis miben ügyeskednek az kutatóim, onnan lerohantam az irodába, hogy megbizonyosodjak róla, minden rendben van-e a könyveléssel. Tudom hogy a titkárom is ellenőrzi, meg minden, de magamon kívül nem sok emberbe bízok, ha számolásról meg ellenőrzésről van szó. Mégis jobb, ha saját magam is átfutom a dolgokat, és tisztában vagyok az itt folyó tevékenységekkel. Viszont elég hamar leszív az, hogy ilyen aktív igazgató vagyok, és még alig indult el a nap. Lehet vissza kéne vennem és elfeküdni az irodai kanapémon - mindig megfogadom, és sose jön össze. Ahhoz túlságosan türelmetlen vagyok, hogy lógassam a lábam, miközben itt a lélegző, élő cégem, amivel foglalkozni kéne.
De most azért is leugrok egy hamburgerért. A sarkon van egy jó kajálda, oda szeretek elugrani. A lift leérkezik a földszinthez, és elindulok a kijárat felé.
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Re: Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Night Pént. 30 Aug. 2013, 21:01

Gördeszkámon róttam Manhattan utcáit a célállomásom felé. Eléggé érdekes látványt nyújthattam a galléros tavaszi kabátomban, kesztyűmben és persze a kalapomban. hiszen mindezek nélkül nem lenne tökéletes az álcám. Az utcán nem lézengtek sokan így nem kellett sokat szlalomoznom a járókelők között, kik mellett elég sebesen száguldottam el, így csak a velem járó széllöketet érzékelték.
~ Ott is van a sarkon, már csak le kéne állnom valahol.
Gondoltam és már be is kanyarodtam az egyik kihalt mellékutcába. Lepattantam a gördeszkámról és mivel senki sem látott. Az ördögfarkam segítségével megfogtam azt és behúztam a kabát alá, így senki sem láthatta azt. Elég nagy és hosszú volt a kabát ahhoz, hogy elrejtse a gördeszkámat is. És mivel a farkammal tartottam a lában mellett ezért nem is tűnhetett fel senkinek. Tüsszentek egyet mielőtt kilépnék a kis mellékutcából.
~ Kellett nekem tegnap vízbe teleportálni a szeles éjszakában.
Kilépek a mellékutcából és kissé rossz hangulatban lépek be a  Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet ajtaján.
Ahogy belépek, mintha egy szállodába léptem volna be nem pedig egy kutatóintézetbe. gyorsan körbenézek, de először csak a recepciót, majd a mosdót szúrom ki. Azonban a gyógyszerárat nem látom sehol. Vagy talán a nátha a látásomra is ráment? Ki tudja.
Egy nőt(Amazon) pillantok meg, aki a lift felől épp most tart a kijárat felé. Ha már úgyis  mellettem fog elhaladni, gondoltam megkérdezhetem tőle is merre van gyógyszertár.
Mikor mellém ér megszólítom. Ha rám néz, akkor az arcomat nem láthatja, mert a kalap beárnyékolja azt.
- Elnézést nem tudja merre van a gyógyszertár?
Kérdezem, de mielőtt még válaszolni tudna a kezem az arcom elé kapom, mert tüsszentek egy újabbat. Bár a nő nem láthatja a kék kezeimet, mert kesztyűben voltam. Azonban más feltűnhetett neki, ugyanis a tüsszentés pillanatában megfelejtkeztem a gördeszkámról és véletlenül elejtettem azt, ami mellettem koppant a földön. Az ördögfarkam a kabát takarásában tartom, hogy ne legyek még gyanúsabb így kénytelen vagyok kézzel felvenni a deszkát.
- Elnézést. Mit is mondott?
Kérdezem.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Indian_girl_by_welximak-d628caj Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Re: Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Amazon Pént. 30 Aug. 2013, 21:43

Még nem érek ki, mikor szembe jön velem egy különös, tetőtől talpig ruhába bugyolált alak. Rossz érzésem támad felőle. Miért akar valaki ilyen rejtélyes módon betoppanni, eltakarva az arcát? Rögtön az jut eszembe, biztos rosszban sántikál, és az is megfordul a fejembe, hogy hívom a biztonságiakat. Hiszen régebben, mikor még apámé volt a cég, sok volt a szabotálás, és ebből okulva elég szigorú biztonsági intézkedéseket vezettem be. Például hogy ilyen alakokat ne eresszenek be csak úgy. De a biztonsági őrnek se híre, se hamva, akárhogy nézelődök.
Persze ugyanúgy megyek tovább, ezek a gondolatok nem torpantanak meg. Mikor az ismeretlen mellé lépek, az megszólít, amitől megfeszülök kissé. Gyanakodva mutatok hátrafelé, a recepción túlra bal irányba.
- Csak menjen előre, nem lehe--.
Ekkor tüsszent egyet az illető, félbeszakítva az útbaigazításomat. Valami koppan a hall padlóján. Egy gördeszka, állapítom meg, mikor utánanézek. Az előbb alkotott baljóslatú kép a fickóról kezd szertefoszlani.
- Egészségére - mondom, majd megint a gyógyszertár felé mutatok: - Arra, nem lehet eltéveszteni.
Megkönnyebbülök, hogy nem valami rossz szándékú idegenről lehet szó.
- Megfázás? - kérdem, majd miután válaszol, folytatom: - Esetleg segíthetnék orvosságot keresni. - Hiába, mindig szorgoskodnom kell...
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Re: Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Night Pént. 30 Aug. 2013, 22:27

A nő megállt a megszólításomra, bár a legtöbben inkább nagy ívben kikerülnek és inkább elmennek ezt váltja ki belőlük a titokzatos ruházat, de mit tehetnék, ha úgy nézek ki mint valami démon. Inkább ez minthogy lássák az arcom aztán meg sikoltozzanak.
A nő már el is kezdi mondani merre van a gyógyszertár, de sajnos a tüsszentés miatt nem értem a válaszát tisztán. Ekkor pedig koppant a gördeszkám a padlón, fel is kaptam gyorsan, szerencsém volt, hogy a környezetemben mások nem figyeltek fel a gördeszka váratlan felbukkanására. A nő kedves volt, mert még azt is megkérdezte segíthet -e gyógyszert keresni.
- Nagyon kebves köszönöm. Valami gyors hatású kellene. Utálok bedeg lenni.
Mondom kissé bedugult orral, majd előveszek egy zsepit és belefújom az orrom.
~ Ez így nem lesz jó. Ha ledönt a lábamról néhány bacilus annak nem lesz jó vége.
Ha pedig a nő velem tart akkor beszélgetést kezdeményezek, úgyis ritkán van rá esélyem, hogy bárkivel is beszélgessek.
- Ön itt dolgobik? Szépen van berendezve az elődér.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Indian_girl_by_welximak-d628caj Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Re: Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Amazon Pént. 30 Aug. 2013, 23:16

- Igen, ezzel mindenki így van - mondom arra, hogy gyors hatásút keres és utál beteg lenni.
Elindulok a gyógyszertár felé, ami innen is tökéletesen látható. Üvegfalú, így be lehet látni, hogy milyen sok gyógyszer sorakozik a polcokon.
- Igen, mondhatni, hogy itt dolgozok - felelem. Elég könnyű volt kitalálni gondolom abból, hogy segíteni akarok neki a kiszolgálásban. - Köszönöm, én adtam az alapötletet a tervezőknek. Igyekeztem otthonos hangulatot kölcsönözni a helynek, nem pedig gyógyszertár vagy kórház atmoszférájút.
Belépünk a gyógyszertár ajtaján, és az eladó odaköszön nekem: Üdvözlöm, Ms. Crowce., mire én bólintással viszonozom.
- Nem veszed le a kabátot? Elég jó idő van... - mondom, mert belegondolva én megsülnék abban amit ő hord. A kesztyűt nem is említem meg inkább.
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Re: Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Night Pént. 30 Aug. 2013, 23:31

Megindulok a gyógyszertár felé, a nő pedig mellettem. Ahogy közelebb érünk végre meglátom a gyógyszertárat, tényleg szinte kiböki az ember szemét. A gyógyszertár üvegfaló volt, így már kintről is láttam a sok dobozt, melyek a falon sorakoztak.
A nő közben pedig elmesélte, hogy az ő adta az ötletet a hely tervezőjének és hogy igyekszik otthonossá varázsolni a helyet.
- Te vagy a bezető? Ez a hely állati. Jut eszembe még de sem mutatkoztam a nevem Zack. És téged hod hívnak?
Mielőtt a választ megkaphattam volna a nőtől, már a pénztáros köszöntötte is.
már egészen kellemesen érzem magam, mikor egy kérdés elhangzik, amitől mindig kiver a víz, bár csak képletesen.
- Indább magamon hagynám. Nemrég hadalmasat zakóztam a deszkámmal és most elég rémesen fesdek.
Mondom és reménykedem, hogy ezzel le is zárhatom ezt a kérdést.
- Tudsz valamit ajánlani, ami gyorsan kigyógyít a náthából?

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Indian_girl_by_welximak-d628caj Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Re: Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Amazon Pént. 30 Aug. 2013, 23:47

- Igen, én vagyok a vezető, vagyis az igazgató... - felelem, és mielőtt bemutatkozhatnék, a pénztáros megteszi helyettem.
Szóval esett egyet a deszkával. Én már jó ideje nem tudom, milyen az, ha komolyabban megsérül az ember. Amazonként annál sokkal durvább dolgokat is túléltem.
- Van pár krém, kenőcs is, az gyorsítja a sérülések gyógyulását, ha gondolod, olyat is tudok mutatni. Nátha ellen van teánk is, tabletta, és folyékony gyógyszer is. Bár utóbbi inkább kisgyerekeknek. A tablettát ajánlanám, az gyors, erős, de nem szabad túl sokat bevenni belőle, mert akkor felléphetnek mellékhatások.
Hm, elég beszédes vagyok. Már rég beszélgettem olyan valakivel, aki ilyen laza. Inkább hivatali jellegű beszélgetések zajlanak körülöttem, kissé elszoktam ettől, és örülök, hogy most végre egy kicsit közvetlenebb hangot üt meg ez a kölyök.
Leveszek a polcról egy "Salutent" feliratú kis dobozt. Az a tablettás gyógyszer, amit Zacknek ajánlok.
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Re: Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Night Szomb. 31 Aug. 2013, 00:04

Kiderül, hogy nemcsak vezetője de az igezgatója is ennek a helynek.
A nő nagyon kedves és már ajánlja is a kenőcsöket a sebemre.
~ Ha ez ilyen könnyen menne. Ezt a bőrszínt semmi se tüntetheti el. max ha hipóban fürödnék, de ezt inkább nem próbálom ki.
- Már haszdálok krémet köszönöm. A megfázásra jó lesz a dabletta.
Amikor a mellékhatásokról beszél akkor csak bólintok.
- Ez csak természedes. Egyszerűen nem kell túladagolni.
Ms Crowce pedig már le is vesz nekem egy tablettás gyógyszert, nagyon segítőkész, rég találkoztam ilyen emberrel.
- Nabi hány kapszulát kell bevenni?
kérdezem, majd ha válaszolt a pénztárhoz is lépek, hogy kifizessem a gyógyszert. Ha pedig odaadták, akkor még a nővel beszélgetek egy kicsit.
- Elárulod a keresztneved? Mert a Ms Crowce nadon formális megszólítás.
Ha pedig a válasz után nem siet el, akkor még kérdezek tőle valamit.
- Van kedved kiugrani egy hamburderre? Itt nem messze istedi burgert lehet kapdi.
Kérdezem és reménykedem, hogy igennel válaszol, rég volt már ilyen jó beszélgetésben részem.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Indian_girl_by_welximak-d628caj Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Re: Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Amazon Szomb. 31 Aug. 2013, 00:29

Kicsit gondolkodok, mert hát nekem sem jut eszembe minden nyomban, még ha a saját cégem által gyártott termékről is van szó.
- Elég másfelet bevenni naponta, könnyen ketté is lehet őket törni, szóval azzal sem kell bíbelődni.
Mikor a pénztár felé indul, szólok neki:
- Ne fizesd ki, a főnök állja! - ha már lebetegedett, történjen valami jó is vele, gondolom.
A kérdésére egy rövid ideig nem válaszolok, nem is tudom miért. - Jennifer - mondom végül.
A meghívás kicsit meglep, nem értem, mire fel. Nagyon hálás lehet, amiért segítettem, vagy csak nincs mit csináljon, és betegség miatt nem dolgozik, vagy nincs suliban, vagy talán bejövök neki? Viszont én is kajálni mentem volna éppenséggel, szóval nincs ellenemre a dolog.
- Igen, van itt a sarkon egy hamburgeres, ami elég finom - remélem arra gondol. Nem akarom mondani, hogy épp oda készültem amúgy is, érezze úgy, hogy ő veti fel az ötletet. - Most úgy sincs épp semmi tennivalóm, szóval okés - mosolygok.
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Re: Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Night Szomb. 31 Aug. 2013, 09:14

A nő tájékoztat arról, hogy másfelet kell naponta bevenni.
- Ha jól sejtem, akkor nabi háromszor kell fedet bevenni.
Mikor odavinném pénztárhoz a gyógyszert a nő utánam szól, hogy ő állja.
- Ködönöm.
Mondom, majd tüsszentek egy újabbat, persze előbb a szám elé teszem a kezem, ezek után előveszek egy újabb zsepit és kifújom az orrom.
~ Olyan gáz így bedugult orral a hangom. Olyan vagyok, mint valami röhejes rajzfilmfigura akit összegyúrtak egy kalapos gengszterrel. Bár az utóbbi csak az öltözékem miatt.
Kimegyünk a gyógyszertárból és miután megkérdem a keresztnevét kis szünetet tart, majd válaszol.
- Jennifer, szép név.
Amikor beleegyezik, hogy velem tart. nagyon megörülök. Nem azért mert hátsó szándékom lenne a nővel, hanem csak mert rég volt jó beszélgetőtársaságom.
- Azaz. Beni Burgerénél dincs is jobb. (Ő a tulaj) Akkor menjünk.
Mondom, majd megindulok a kijárat felé, kezemben a gördeszkával. Közben pedig remélem, hogy Jennifer velem tart, ha pedig nem mellettem jönne, akkor néha hátranézek, hogy követ -e. Miután kiléptem az intézetből egyenesen a sarki burgeres felé veszem az irányt és ha odaértem belépek az ajtón, majd beállok a sorba, hogy mielőbb sorra kerülhessünk. Ha Jennifer mellém áll, akkor tovább folytatom a beszélgetésünket.
- Milyen burgert kérsz, esetleg valadit inni?
Kérdezem, majd ha sorra kerülünk,akkor leadom a saját rendelésem(sajtburger és kávé), majd ha Jennifer közli ő mit szeretne, akkor azt is leadom. Ha hagyja hogy én fizessek, akkor így teszek, majd a tálcáinkkal együtt megindulok az egyik üres asztalhoz, hogy letegyem oda a cuccunk.
- Szeretem ezt a helyet, itt minbig zajlik az élet.
Mondom csak úgy nosztalgia képen és ha Jeni a gyógyszertárban rábólintott a napi 3 fél szemre, akkor kiveszek a dobozból egyet és próbálom azt széttörni, bár kesztyűn keresztül nem igazán akar menni a dolog. Elég nevetségesen nézek ki, ahogy sikertelenül próbálom eltörni azt a vacak pirulát. Ha Jennifer kinevet nem bánom elvégre tényleg röhejesen festhetek ebben a szituációban. De végül egy fél percnyi próbálkozás után csak sikerül. Ezek után pedig megfújom egy kicsit a meleg kávém és annak segítségével küldöm le a fél pirulát.
- Kesztyűben nehezebb, de sebbi sem lehetetlen.
Mondom miközben a nőre mosolygok. A fehér fogaim, szinte kivillannak a fekete árnyékból, ami az arcomat fedi, de gyorsan be is csukom a számat, mert eszembe jut, hogy az agyaraim nem túl bizalomgerjesztő látványt nyújtanak. Ezek után gyorsan témát váltok, mielőtt a kesztyű levételét hozná fel témának, vagy a szokatlan fogaimat.
- Milyen érzés egy kutató indézet igazgatójának lenni?
~ Hirtelen témaváltás, de remélem nem tűnik fel neki, hogy miért is váltottam.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Indian_girl_by_welximak-d628caj Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Re: Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Amazon Szomb. 31 Aug. 2013, 10:35

- Az mindegy, mikor veszed be, a lényeg, hogy naponta meglegyen a másfél – mondom.
Miután elhatároztuk, hogy elmegyünk harapni valamit, elindulunk kifelé a cég épületéből.
- A környéken laksz, hogy ismered a hamburgerest? – kérdem, miközben megyünk egymás mellett a járdán. Belépve a hamburgereshez be is állunk a sorba.
- Csak egy sima hamburgert veszek, meg kávét, az jól jön ma előreláthatólag – felelek, miközben halad a sor előre. Természetesen majd én fizetem a sajátomat, ennyi vezetői büszkeség még maradt bennem.
- Igen, mindig megy az élet, bár én inkább csak gyors rendelek valamit és megyek vissza dolgozni, elég nekem, ha ott zajlik az élet.
Látom, elbíbelődik a gyógyszerrel
- Várj, segítek – mondom, mielőtt sikerülne eltörnie, ezzel elveszem tőle és kettétöröm. – Kesztyűben elég nehéz – jegyzem meg, és visszaadom neki.
Az agyarai nem tűnnek fel, mikor mosolyog.
- Elég mozgalmas – felelek a kérdésérre. – Főleg hogy nem csak kutatóintézet vagyunk, hanem gyártással meg eladással is foglalkozok. Meg van egy másik cégem is, így eléggé be van táblázva általában az időm.
Egy kicsit fújok a kávén, és kortyintok egyet belőle.
- És te, még tanulsz? – kérdem, hogy ne csak rólam legyen szó.
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Re: Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Night Szomb. 31 Aug. 2013, 11:10

- Elég jól ismedem Manhattant. Bár én kicsit arrébb Greendich Willageben élek. De sokszor járok ide enni.
Direkt nem fogalmazok pontosan, mert enm akartam elárulni neki, hogy lakásom sincs.
Beállunk a sorba de Jennifer nem hagyja hogy fizessek, vagy ennyire büszke, vagy csak egyszerűen nem akarja, hogy én hívjam meg. Ki tudja. Elég nehéz kiismerni a nőket.
Leülünk az egyik asztalhoz és bíbelődni kezdek a gyógyszerel, de mielőtt eltörhetném Jeni elveszi tőlem és kettétöri azt. mondjuk úgy hogy elég ciki volt ez nekem, de azért próbáltam erre nem rávilágítani.
- Ködi, bár simán el tudtam volna törni kesztyűben is.
A munkával kapcsolatos terelő kérdésemre is válaszolt a nő.
- Egy másik cég? Te aztán karrierépítő vagy. Mivel foglalkozik a másik céged?
Kérdezem, majd Jeni egy másik kérdést tesz fel nekem.
- Az ember amíg él tanul. De én már nem járok iskolába.
~ Jól is néznénk ki akkor. Közröhej vagy épp rettegés tárgya lennék.
- Jelenleg munkanélküli vadok, bár szoktam alkalmi munkákat vállalni, mint kamionsofőr. Imádok vezetni még ha nekem dincs is kocsim. Kell a pénz, fődeg, ha azt tervezem, hogy átköldözöm Brooklynba. Te mellesleg hol laksz? Ebben a kutatóintézetben, vagy vad külön lakásod?
~ Bár azt nem árulom el, hogy valószínű a kúriába fogok beköltözni, ha minden jól megy.
Folytatom, bár szerintem már így is túl sokat mondtam. Ma a szokásosnál is kommunikatívabb vagyok.
Míg várom a válaszát addig harapok egyet a burgeremből.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Indian_girl_by_welximak-d628caj Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Re: Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Amazon Hétf. 02 Szept. 2013, 23:32

Kicsit éreztem, hogy égőnek tűnik számára, hogy én törtem el helyette a gyógyszert. Így utólag tényleg elég ostoba ötlet volt, de már mindegy. Mostanában olyan cselekvéskényszerem van, vagy nem tudom mi. Agyamra mehetett a sok munka.
- A másik cég? Az egy jótékonysági szervezet. Még a Köd után alapítottam, amikor elég sok ember szorult segítségre. Nem tudom, te a városban voltál-e akkoriban. Zöld Keresztnek hívják a céget, lehet akkoriban összefuthattál vele, vagy a világháború alatt?
Közben belekortyintok a kávémba, meg megkóstolom a hamburgerem, ami ugyan olyan jó, mint mindig.
- Szereszt vezetni? Sok helyen jártál már akkor, mint kamionsofőr? – kérdem. – A kutatóintézetben lakok. Az irodám be van rendezve lakásnak is, mondhatni. Így mindig közel vagyok és elérhető, ha szükség volna rám.
A karórámon ellenőrzöm gyorsan az időt. Okés, még van azért szabadidőm, nem kell sietni. Bár már ráálltam, hogy gyorsan egyek és rágjak, minél hamarabb végezzek, de mivel ez hosszú távon nem tesz jót az emésztésnek, igyekszem leszokni róla.
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Re: Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Night Hétf. 02 Szept. 2013, 23:47

Érdeklődve hallgatom, amit a nő a másik szervezetről beszél.
- Sajdos nem hallottam róla. Az őrszem első randalírozáda után Jerseybe költöztünk anyámmal. Aztán pedig jött a köd és az volt a szerendénk, hogy nem ragadtunk bent. Rengeteg szörnyűséget lehetett halladi arról az időszakról. Bocsi, de kicsit elkalandoztam a témától.
Szabadkozom kicsit, majd Jeni folytatja is a kérdései feltételével, melyekre én válaszolok is.
- Imádok vezetni. Kamionsofőrként bejárdam Newyorkot és Jerseyt, de igazán sok időm sosem maradt nézelődésre, mert szorídottak a határidők. Persze ha tudtam nem mulasztottam el körbenézdi az adott helyen ahova utaztam. Bár az utakon a szabadidő legtöbbször szereléssel telt. Nem is hiddé az ember, hány dolog képes elromlani egy teherautóban.
- Az intézetben ladsz? Gyors és praktikus akkor a munkahely megközelítése, csak ki kell lépded a szobád ajtaján.
Mosolygok kicsit, majd ismét eszembe jutnak az agyaraim és inkább evésre használom a számat. Így újabbat harapok a burgerből.
~ Jobb mint emlékeztem.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Indian_girl_by_welximak-d628caj Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Re: Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Amazon Kedd 03 Szept. 2013, 22:45

Nem értem miért gondolja úgy, hogy elkalandozott a témától, hiszen csak elmondta, miért nem futott össze a jótékonysági szervezetemmel.
- Én nekem nincs autóm - mondom mosolyogva. - Szóval nem szoktam a vezetés élvezetének élni. Általában vagy tömegközlekedéssel oldom meg, vagy pedig ha messze kell menni akkor helikoptert hív a cég. Ez is egy előnye az igazgatóságnak.
- Igen, csak ki kell lépni az ajtón. Bár néha elég zavaró tud lenni, hogy a munkahelyeden laksz - mondom. Úgy érzi magát az ember tőle, mintha a munka lenne az élete... mondjuk persze nekem az is, de ez a tény nagyon tudatosul, ha ott is lakik az ember a munkahelyén. Lehet el kéne menjek majd nyaralni valahova egy időre, hogy kikapcsolódjak, már többen is kérdezték tőlem máskor, hogy mikor tervezek kivenni szabadságot... na, vissza a társalgáshoz!
- Akkor te szerencsésen megúsztad a new yorki eseményeket? Én benn ragadtam akkor... - egy kicsit elgondolkodom, majd folytatom. - És a világháborút hogy élted meg?
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Re: Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Night Kedd 03 Szept. 2013, 23:01

- A tömegközlekedést én nem szíveden választom, inkább megyek akkor inkább deszkával, ha nincs lehetőségem kocsidal menni. Nincs bajom a tömeggel, de mégiscsak kényelmesebb nekem suhanni egymagam, mint nyomorogni egy buszon.
Válaszolom a nőnek ezzel le is tudva a tömegközlekedés témát. Azonban a beszélgetésünknek szerencsére koránt sincs még vége. Figyelmesen hallgatom a munkahelyi lakás hátrányait.
- Elhiszem, volt hogy a fuvarok miatt sokáid nem mentem haza, hanem a furgondan aludtam, nem a legkényelmesebb, de hosszú údon sajnos muszáj volt. Bár ez még nem számít ott lakásnak, bár néha úd éreztem azzá vált a furgon számomra.
Aztán elmeséli, hogy ő bennragadt a köd idején, szegény nem lehetett valami kellemes.
- Sajdálom, biztos nehéz időszak volt számodra. Nekem mázlim volt. A világ hádorú idején, már visszaköltözdünk az ujjá épített házunkba, így minket nem érintett a hádorú. De ennek ellenére a házunk  kb egy éve leégett.
~ Upsz ezt már nem kellett volna hangosan kimondanom. Most tuti rá fog kérdezni, hogy hogy történt és stb. Aztán pedig elregélhetem, hogy anyám bennégett. Remélem kerülni fogja a témát.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Indian_girl_by_welximak-d628caj Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Re: Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Amazon Kedd 03 Szept. 2013, 23:24

- Hát a kamionosoknak sokszor a járművük egyben a lakásuk is, gondolok itt az olyanokra, akik átszelik az államokat, nyugatitól a keleti partig. De akkor te nem utazgattál ilyet távokat - mondom. - Akkor nagyon értesz a kocsikhoz, meg az autószereléshez is, ugye?
Nagyon mázlista a kölyök, hogy egyszerűen megúszta a világ nagy katasztrófáit, amik milliók életét tették tönkre. Nekem bőven kijárt mindkettőből. A Köd alatt elvesztettem a cégemet, nehéz volt visszaszerezni, aztán a háborúban segítettem az ellátmányok szállíttatásában, akkor láttam, milyen borzasztó helyzetek vannak néhol.
- Ó... sajnálom - ennyit arról, hogy mindent megúszott. - És most akkor hol laktok? Gondolom nehéz lehetett utána újra talpra állnotok... de nem lett senkinek komolyabb baja, igaz?
Lassan rájövök, hogy mindenkivel, akivel összefutok, történt valami tragédia. Elveszti a házát, mások a rokonaikat, háborúkat és inváziókat kell túlélniük. Emlékszem, mikor még nem volt semmi ilyesmi, az ezredforduló elején. Csak mutánsok voltak, más nem igazán, és teljesen átlagosnak nevezhető életet élt az emberiség. Azóta pedig mintha egy fantasztikus filmbe csöppent volna az egész világ, semmit és senkit nem kímélve.
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Re: Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Night Szer. 04 Szept. 2013, 16:25

Szerencsére nem fogyunk ki a témából, így nem szakad meg ez a kellemes beszélgetés. Jenny munkámmal kapcsolatos kérdéseire pedig válaszolok is.
- Egyszer kédszer voltam ilyen utakon, de többsédében olyan fuvarokat vállaltam, melyek dem tartottak több napig.
- Igen eléggé értek a szereléshez, bár műdaki iskolát sosem végeztem. Szerintem a tapasztalatból lehet a legdöbbet tanulni.
Aztán pedig mikor a háborúról kérdez, megy hogy én hogy éltem meg   a szörnyűségeket, na itt véletlenül kicsúszik a számon, hogy leégett a házunk. Nem akartam felhozni ezt a témát, de most, hogy még is így alakult.
A zsebembe nyúlok egy zsepiért, mert érzem, hogy hamarosan tüsszentenem kell. Nem is tévedek, így már a zsebkendőmbe tüsszentek, majd kifújom az orrom. Érzem, hogy kezd hatni a gyógyszer és már kapok valamennyire levegőt az orromon át. Még ha nem is vagyok most a toppon, azért mégiscsak kellemesebb, ha az ember kap levegőt.
~ Na végre nem lesz olyan a beszédem, mint egy béna rajzfilmfigurának.
- Jelenleg egy hotelban lakom. Hiába fizetett a biztosító, az egy porig égett házon mit sem segít már.
Mikor rákérdez, hogy nem lett -e senkinek komolyabb baja, kis pár másodpercig még hallgatok, a szememből pedig a szomorúság árad.
- De, sajnos lett. Késő este értem haza. Mikor odaértem már csak azt láttam, hogy a szomszéd háza és a mienk is ég. Én a frissen kiérkezett tűzoltók tiltása ellenére berohantam a lakásunkba. Édesanyám egy leesett gerenda alatt találtam meg, miután kiszedtem alóla, kiviharzottam vele, majd rögtön vittük a kórházba, de mielőtt betolták volna az intenzívre, kimondta utolsó szavait és elment. Belehalt a belső vérzésbe.
Meséltem el végre valakinek az életem tragédiáját.
- Bocs, hogy ezt mind rád zúdítottam. Épp ezért is akarok Brokklynba költözni, hogy könnyebb legyen feledni.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Indian_girl_by_welximak-d628caj Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Re: Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Amazon Csüt. 05 Szept. 2013, 17:56

- Ha jó szerelő vagy, akkor lehet, hogy meg kéne próbálkoznod valahol, hátha felvennének – vetem fel, mert én úgy vagyok vele, hogy az ember minél jobban aknázza ki a tudását és tehetségét.
Mikor kifújja az orrát, már érthetőbb a beszéde, ami megkönnyíti szerintem a társalgást is.
- És meddig tudsz a hotelban maradni? Mert ha nincs munkád, akkor nem lesz elég egy idő után a biztosító által fizetett kártérítés – kérdem.
Mikor megkérdezem, hogy mindenki épségben megúszta-e, mintha hezitálna kicsit. Nem jó – gondolom.
- Részvétem... – mondom együtt érzően. Korábban már sok embert láttam meghalni, a Köd és a világháború alatt is, meg hát a jótékonysági szervezet igazgatójaként azért bele lehet látni sok ember tragikus sorsába.
- Talán tudok segíteni valamiben, mivel a cégem jótékonyságra épít – ezzel előhúzok egy névjegykártyát, amin a Zöld Kereszt e-mail címe és telefonszáma van. – Tessék, tedd el, hátha még jól jön később.
Többet nem igazán tudok érte tenni.
- És vannak barátok, vagy rokonok, akik segítenek most?
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Re: Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Night Csüt. 05 Szept. 2013, 18:42

- Talán igazad van. Lehet megpróbálok elhelyezkedni egy műhelyben.
~ Bár kétlem, hogy ilyen szerelésben jó képet tudnék mutatni magamról egy állásinterjún. Bár egyszer már sikerült. Ki tudja? Talán szerencsém lesz.
Mikor a hotelről kérdez én válaszolok is a kérdésére.
- Tudom, hogy nem lesz elég, épp ezért akarok költözni. Bár inkább munkásszálóra hasonlít az a hely ahol lakom, legalábbis az árak és a vendégek miatt. De legalább valamennyire kulturált, ezért is maradtam inkább a hotel kifejezésnél.
Mikor a részvétét nyilvánítja, és egy kártyát nyújt kissé kínosnak érzem a helyzetet, mégis elveszem a kártyát, mert mégis jó érzés tudni, hogy ha tényleg más út, valahol van segítség. Egy hálás pillantást vetek a nő felé, mielőtt még eltenném a kártyát. Sárga szemeimből pedig nem olvasható ki más  csak a bánat, amit kis hála cserél fel, mikor elveszem a lapot.
Aztán rákérdez, hogy van -e rokonom vagy barátom.
- Rokonom csak egy élő van, az apám akit sosem ismertem. A gyermekkori két barátommal pedig már nem tartjuk a kapcsolatot. A tragédia után pedig nem akartam senki terhére se lenni. Meg akartam állni a saját lábamon. Elvégre felnőtt férfi vagyok.
Mondom, bár szerintem nem volt elég meggyőző az érvem. Elvégre egy felnőtt férfi nem jár gördeszkával.
Veszek egy mély lélegzete, majd kifújom a levegőt, és ezzel együtt kifújom a bennem lévő feszültség nagy részét is.
~ Jó néha beszélni a dolgokról, még ha azok nem a legkellemesebb emlékek is. Így legalább kiadtam magamból a negatív érzéseimet.
- Na de váltsunk témát. Nem tudsz a környéken vagy esetleg Brooklynban valahol szerelő műhelyt? Mert mivel eddig nem nagyon gondolkodtam azon, hogy szerelő legyek így nem is igazán figyeltem fel rájuk, ha elsuhantam előttük a deszkámmal.
Kérdezem, bár a hangomból most már érződik, hogy kissé megnyugodtam.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Indian_girl_by_welximak-d628caj Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Re: Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Amazon Csüt. 05 Szept. 2013, 20:28

Eddigi beszélgetésünkből azt szűröm le, hogy Zack mindig próbál szépíteni a helyzetén, ne kelljen a csúf és rossz valóságot közölnie, hanem a mások által elfogadható életet igyekszik tükrözni. Bár elég rosszul csinálja, mert pár rövid perc elteltével már elég sok mindenre fény derült.
A „felnőtt férfi” nem hangzik túl hitelesen a szájából, inkább még a fiatalembert használnám. A stílusa is ezt türközi. De most már, hogy egyedül van, magára utalva, gyorsan fel fog nőni, meg megkomolyodni szerintem. Ettől eltekintve egyetértően bólintok a mondandójára.
Úgy látom, mintha megkönnyebbült volna most kicsit.
- Nem tudok sajnos műhelyeket, mivel nekem nincs nagyon rá szükségem… de utána lehet nézni, a cégem munkakereséssel is foglalkozik, ez is jótékonysági terület, hogy a munkanélkülieket hogyan és hova lehet elhelyezni. A szerelésen és vezetésen kívül másban jó vagy? – miután válaszol, még megkérdem. – És, milyen munkában gondolkoztál még. ami szóba jöhetne? – na tessék, azért jöttem ebédelni, hogy ne csak a munka körül forogjon a napom, erre pedig megint munkába találom magam. Persze szívesen csinálom, hiszen lehet, hogy segíthetek a fiúnak.
Kicsit kínosnak érzem a  kérdést, mit forgatok a fejembe, nem tudom ,hogy megkérdezzem-e, de aztán csak rászánom magam.
- Amúgy, nem tudtam nem észrevenni, milyen sárga a szemed – mondom kíváncsian.
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Re: Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Night Csüt. 05 Szept. 2013, 22:31

- Ha tudsz segíteni munkát keresni, akkor azt megköszönöm.
Mikor rákérdez, hogy mihez értek még, kicsit elgondolkodtam.
- Hmm, nem is tudom. Nem nagyon végeztem eddig más munkát, de szerintem fizikai munkákat simán tudok vállalni. Mivel bevallom, hogy középiskolai végzettségem sincs, ezért más munkára nagyon nem vennének fel.
Hiába töröm tovább a fejem más állás nagyon nem ugrik be amit el tudnék vállalni. itt még a takarítónőnek is érettségi kell néha.
Jeny kiszúrja a sárga szemeimet, ez nem jó. Ennél sötétebb már nem is lehetnék, de a szememet nem tudom eltüntetni, talán ha napszemüveget vennék fel, de akkor már végképp nem látnék semmit. Próbálom menteni a menthetőt.
- Sokan mondták már, hogy sárgának vélik, de valójában nagyon világos barna szemeim vannak, mindenkinek van valami külső védjegye, nos nekem ez a szemszín.
~ És még ha tudnád mi minden más is. Valami mentő témaváltás kell ide, mielőtt még tovább erősködik, hogy de ez akkor sem barna. Elvégre egy idegennek, oké nem idegen, de annak akit csak kb egy órája ismerek nem kellene megtudnia mi is vagyok.
Kortyolok párat a kávémból, de nem akar semmi sem beugrani, így próbálom kipuhatolni azt, hogy mutánsbaráttal ülök -e szemben. A sarokban lévő tévére mutatok, amin épp a polgármester választás ment.
~ Éljen egy mentő téma.
- Te kire fogsz szavazni az idei választáson?

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Indian_girl_by_welximak-d628caj Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Re: Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Amazon Hétf. 09 Szept. 2013, 02:07

Egy kicsit tartottam tőle, hogy nem akarja elfogadni a segítségem munkakeresésben, hogy ezzel mutassa meg, ő meg tud állni a saját lábán is, de szerencsére tévedtem, örömmel fogadta a felkínált segítségemet.
- Fizikai munkára is van kereslet, építkezéseknél, meg van még a kikötőkben is, bár az utóbbit nem ajánlom, inkább akkor építkezés.
A szemét felhozva, mintha kicsit megijedt volna, és elég fura magyarázatot ad rá. Érzékeny témát érintettem volna a szemszínnel? Vagy nem értem... most meg úgy tűnik, mintha valami után kutatna, hogy témát váltson. A tévében épp polgármester választás megy, és ez láthatóan felkelti az érdeklődését. Nevezzenek gyanakodónak, de egy kölyök, aki nem végzett középiskolás sem, és csak sofőrködik meg fizikai munkából él, miért érdekelné a polgármester választás? A kérdés is kicsit váratlanul ér.
- Öh... hát, igazából nem tudom, hogy kik indulnak a választáson, tudtommal nem túl nagy az indulók száma. De meg is értem, elég nehéz egy olyan várost vezetni, ahol ennyi esemény történik, nagy a kockázat, tömérdek sok faj van, emberek, idegenek, mutánsok, és azért vigyázni a békére.
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Re: Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Night Hétf. 09 Szept. 2013, 07:48

- Az építkezés nem is hangzik olyan rosszul. Bár a kikötőbe valóban nem kéne menni, mert elég sok piszkos ügy zajlik arra.
Mondom, majd terelni kezdem a témát, mikor kiszúrja, hogy sárgák a szemeim. mikor hirtelen témát váltok. Pontosabban felhozom a polgármester választást, látom rajta, hogy kissé meglepődik. lehet nem nézte volna ki belőlem, hogy érdekel. Pedig érdekel, elvégre nem akarok olyan elnököt, mint Norman Osborn a mutánsellenességével. Csak az kéne még a fejemre.
- Valóban nehéz, egy ilyen sokszínű társadalomban békét tartani. Lehet furán fog hangzani a kérdés. De te mit tennél, ha egyszer véletlenül te lennél az elnök? Csak az embereket támogatnád mindenben, vagy inkább az egyenlőséget hirdetnéd a fajok közt?
kérdem, miközben tovább falatozom a burgeremet.
~ Remélem az utóbbi mellett döntene, mert akkor valószínű, mutánsbarát lehet Jennifer és az nekem csak egy előny. Főleg, hogy elég könnyű kiszúrni rajtam, hogy nem vagyok ember.


A hozzászólást Night összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 09 Szept. 2013, 17:45-kor.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Indian_girl_by_welximak-d628caj Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet Empty Re: Smaragd Gyógyszergyártó és Kutató Intézet

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.