Ismeretlen Birodalom

Go down

Ismeretlen Birodalom Empty Ismeretlen Birodalom

Témanyitás by Bishop Csüt. 20 Feb. 2014, 17:33

Egy a Kelet-Ázsia és Japán szigetek területét magába foglaló állam, több neve is van, egyiket se használják az itteniek. Szintén hódító állam. Vallási állam, élén a főpapok állnak, akiknek a szava törvény, ők igazgatják a szigorú kasztrendszert. Fejlett technológiával jólétben élnek, itt még a szegények sem szenvednek hiányt az alapvető szükségletekből. Hitük szerint lelkük egy folyamatosan áramló energia, amit lehet megfelelő irányba terelni, ha szigorú kasztokban élnek. Emiatt élet és halál között már nem is tesznek igazán különbséget, senki nem sirat meg senkit, hiszen tudja, úgyis nemsokára újjászületik.
Az itteniek rendkívül művelt és intelligens emberek, általában kimértek és tudatosak, stílusukról és vallási eltökéltségükről könnyen megismerhetőek. Egyben kegyetlen harcosok is.
Ismeretlen Birodalom 8tsh

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Ismeretlen Birodalom Empty Re: Ismeretlen Birodalom

Témanyitás by Bishop Kedd 17 Jún. 2014, 18:13

~ Karakter: Kevin Calm / Volt ; Helyszín: Kutendo templom és teraszai ~

Kevin már egy ideje itt él az Ismeretlen Birodalomban. A főpapokat és más hivatalos személyeket a tudásával sikerült meggyőznie, hogy valóban az akinek mondja magát. Sok testi, fizikai és pszichológiai, mentális vizsgálaton esett át. Ha őszinte volt teljesen, mindegyiken átment, pozitív vagy negatív eredménnyel, attól függően éppen melyiken mi volt a neki kedvező. Felajánlották neki, hogyha akar akkor dolgozhat a tudományos területeken, hasonló létesítményben, mint amelyben Eno tette. Leginkább ez felel meg a tudásának és szakértelmének, hiszen mindent tud amit az eredeti Calm is tudott, máshoz pedig nem ért foglalkozás szinten. Természetesen a teste még gyerek, így azt az utat is választhatta, hogy egyelőre felügyelet mellett fiatalkorú marad és majd később választ pályát. Ugyanis itt nem 5 hanem 6 év a nagykorúság, és biológiailag még nincs annyi. Mindenesetre az egyik napon szokásos sétára indult a Kutendo templom és a körülötte lévő teraszos terek környékén. A templom nem csak vallási, de politikai és tudományos valamint hadi központ is. Így minden megtalálható körülötte.
Ismeretlen Birodalom 33ncdaq
Az egyik nyitott parkon sétál át éppen, a hely kellemes, közelben zöld növények, fű, friss levegő, csobogó vízesés és patak. Nem csak a fémes terek és épületek végtelene. Nincs is más technológia itt csak néhány automata gép, amelyek a tisztaságért, növények gondozásáért és a klímáért felelnek. Ahogy Kevin elsétál egy padon ülő nagyon öreg férfi mellett, az int neki és megszólítja.
- Bocsásson meg fiatalember. Lenne ideje segíteni valakinek aki ebben az életében már teljesen megöregedett? - kérdezi kellő nyugodtsággal, bizakodóan. Kezével int is, hogy ha akar a fiatalabb üljön mellé a padra.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Ismeretlen Birodalom Empty Re: Ismeretlen Birodalom

Témanyitás by Night Pént. 20 Jún. 2014, 12:31

Sikeresen meggyőztem mindenkit a tudásommal az igazamról. Aminek volt jó és rossz oldala is. Felajánlották, hogy elhelyezkedhetem egy laborban, amit el is fogadtam elvégre meg akartam állni a saját lábamon, mire kiderült, hogy folyamatosan felügyelnek, mivel még nem vagyok és nem is látszom 6 évesnek csak 5-nek. Mire ténylegesen elérem a hatot, öregebbnek fogok kinézni mint maga Eno most.
Egy rakás tesztet elvégeztettek velem mielőtt elhelyeztek volna, amiken őszintén feleltem így semmi gond nem volt, és mivel Eno még nem tért vissza birodalmunkba, ezért még ő sem lehetne a felügyelőm, pedig tuti egy rugóra járna az agyunk.
Amióta itt vagyok néhány változás azért feltűnt nekem, magam és Eno közt, talán a hormonok teszik, de a gondolkodásom néha sokkal gyerekesebb mint az övé, pont úgy mintha 5 lennék.
Bár csak pár napja vagyok itt, de lassan kezdem itt megszokni, és lassan rutinba illő dolgokat is felveszek, mint például az a séta a Kutendo templomnál, amit minden délután megejtek.
Épp ott sétálok most is, mikor elsétálok egy öregember mellett, az megszólít és hellyel kínál.
- Hogy ne lenne apó, miben segíthetek?
Kérdem, miközben leülök mellé a padra. Úgysem volt most semmi dolgom, mert végeztem a laborban mára.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Ismeretlen Birodalom Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Ismeretlen Birodalom D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Ismeretlen Birodalom Indian_girl_by_welximak-d628caj Ismeretlen Birodalom Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ismeretlen Birodalom Empty Re: Ismeretlen Birodalom

Témanyitás by Bishop Hétf. 23 Jún. 2014, 00:49

~ Karakter: Kevin Calm / Volt ; Helyszín: Kutendo templom és teraszai ~

Az öregember elmosolyodik, amikor a Kevin mellé ül a padon és jelzi, hogy szívesen segít neki. Öregesen, meseszerűen kezd el beszélni, enyhén de nem zavaróan rájátszva a korára és a szerepére. Azt tudja Calm is, hogy az Ismeretlen Birodalom orvosi technológiája jóval fejlettebb annál, hogy ilyen idősen különösebb gondot jelentene a mozgás, beszéd vagy általános létezés.
- Az én nevem Seuron Hamelti, már nagyon sok életet megéltem. Nagyon sok mindent láttam és tapasztaltam, de ebben az életemben megöregedtem és magamra maradtam. Nincsen már családom, aki meghallgatna, vagy tenne értem. Reméltem, hogy majd valaki megszán a tömegből, meglepő, hogy pont te vagy az. Nos, nem is húzom tovább az idődet. Egy hatalmas szívességet szeretnék tőled kérni. Könnyű feladat ami természetesen nem jár jutalom nélkül. Ismered-e a Hajnal hegységet keleten? Ettől a várostól nem messze fekszik, itt vannak nálam a koordinátái, a hegység harmadik hegye, a Hajnal L3, ez a kódja. Nah ezen a hegyen van egy bányász és kutatóközpont. Elmondom mi a lényeg, el mondom. - ismételgeti kicsit magát - Ez egy régóta lezárt és bezárt létesítmény, évtizedek óta nem járt ott senki. Te kapsz ehhez egy térképet. Az igazi dolgod az lenne, hogy belógj oda, mert őrzik, gyér erőkkel de őrzik. Szóval belógsz oda és a térkép alapján elmész egy emeletre. Azon az emeleten, valahol kell lennie egy kürt szerű tárgynak. Az a tárgy valójában egy ereklye, egy nagyon régi hangszer, amelyben az egyik ősöm csontja foglal helyet. Márt csak azaz ereklye maradt nekem. És persze szép pénzt is lehet érte kapni. Elmész, megkeresed az ereklyét és három nap múlva visszahozod nekem ide. Nem fogod ellopni, mert nem fogsz tudni vele mit csinálni, eladni sem, ebben és persze benned én bízom. Ha visszahozod ide, megkapod a jutalmadat. Mi a válaszod, megteszed nekem? És ha lehet, tartsd ezt titokban...
Ha Seuron látja, hogy Calmot nem sikerült meggyőznie ezzel elővesz egy kis fémtárgyat a zsebéből. Szétnyitja, majd a felhasználói felületen képeket hív elő a tárgyról, amely egy barnás színű, fémes fényű, csavaros kürt alakú tárgy, alig pár centiméteres, majd a ködbe burkolózó volt komplexumot mutatja, amely a már félig lebontott hegy felé épült, mára igen romos állapotú. Behozza még a térképet és a hely koordinátáit is, szemléltető ábrával. Amennyiben ez sem győzi meg Kevint, elkapja a vállát és kicsit közelebb húzza magához és némi pénzt ad át neki, kéz alatt.
- Na mit szólsz az ajánlathoz?

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Ismeretlen Birodalom Empty Re: Ismeretlen Birodalom

Témanyitás by Night Kedd 22 Júl. 2014, 10:25

Figyelmesen hallgatom az öreget, aki meglepődik rajta, hogy éppen én ülök le mellé. Talán Eno miatt vannak az előítéletek, de azért én mégsem vagyok teljesen olyan mint ő talán a korom miatt, vagy mert a testem kinézete és hormonháztartása még csak egy gyereké. Tény, hogy néha gyerekesebb is vagyok, de ez engem nem zavar. van még időm felnőni.
Az öreg kérdi, hogy ismerem -e a Hajnal hegységet, mire a fejem rázom, ő pedig elkezdi mesélni pontosan hol is van. Majd arra kér, hogy emeljek el egy ereklyét a rajta lévő bányász és kutatóközpontból.
- De hát ez lopás. Emiatt még nagyon megüthetem a bokámat.
Mondom szavaira, hiszen lehet, hogy csak palira néz az öreg és nem is az övé volt a tárgy csak megtetszett neki.
Szavaim után holografikus kivetítőn mutogatja a helyszínt és a kürtöt is.
Nem igazán tűnik úgy mintha bárki is észrevenné a kürt hiányát, elvégre ez mégsem egy múzeum.
Bólintok az öregnek, majd a kezembe veszem a térképet és alaposabban áttanulmányozom. Azt még nem tudom, hogy én is képes vagyok e kisebb tárgyakat magammal vinni energia alakban, mert még nem próbáltam, így a térkép lesz, majd a tesztalany. Elvégre sokkal könnyebb úgy elcsenni a kürtöt, ha kevés ideig kell csak emberi alakot öltenem.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Ismeretlen Birodalom Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Ismeretlen Birodalom D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Ismeretlen Birodalom Indian_girl_by_welximak-d628caj Ismeretlen Birodalom Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ismeretlen Birodalom Empty Re: Ismeretlen Birodalom

Témanyitás by Bishop Kedd 22 Júl. 2014, 20:24

~ Karakter: Kevin Calm / Volt ; Helyszín: Kutendo templom és teraszai ~

Az öreg a lopás említésére láthatóan és érezhetően ideges, feldúlt lesz.
- Lopás? Lopás! És az nem lopás, hogy tíz évvel ezelőtt azaz ereklye még az én tulajdonomban volt? De az állam, meg a központ vezetői nem adták nekem vissza, később sem kerestek vele! Az jogosan az én családom tulajdona, nem másé és nem arra a sorsra ítéltetett, hogy egy elhagyatott helyen porosodjon!
Hamar észreveszi magát az öreg és a közelben csordogáló vízbe meríti egyik kezét, megmossa az arcát és sokkal nyugodtabban, összeszedettebb néz vissza Kevinre. Most megint egy nagyapós gondoskodással fordul felé.
- Nézd el nekem. Nagyon erős hatással van rám az a tárgy. Egyszerűen engem illet és vissza akarom kapni. Örülnék, ha elhoznád nekem. Egy idegenre van szükségem, akiben meg is bízhatok, te ilyen vagy.
Ezután Volt átnézi az adatokat, a terv világos, a térképek is, rendelkezésre álló képek, információk. Az őrség száma és képzettsége azt mutatja, hogy ez nem különösebben veszélyes feladat, talán a legnagyobb veszélyt maga a romos épület, bányakomplexum jelentheti. Amikor Kevin az adatok átnézésével végez, az öreg a zsebéből egy fizetésre használatos kártyát vesz elő.
- Kell egy kis előleg fiam? Utazásra, felszerelésre, ruhára, bármire ami kell. Ne kelljen belefektetned az útba, állom én.
Ajánlja fel őszinte szándékkal. Calm kisfiús jellemével is felismerheti, hogy Seuron egészen járatos lehet az ilyen "üzletekben" és "szívességekben".

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Ismeretlen Birodalom Empty Re: Ismeretlen Birodalom

Témanyitás by Night Hétf. 11 Aug. 2014, 16:06

Az öreg kissé felhúzza magát a lopás szó hallatán, kicsit puffog, aztán arcot mos és lenyugszik. Aztán újra az após stílusában beszél hozzám. A megbízhatóságról beszél és arról hogy bennem megbízik.
~ Hát akiről csak hal az ember és személyesen nem ismeri, abban szerintem kevésbé kéne megbíznia az embernek, de mindegy.
Ezek után átnézem a térképet, képeket és információkat.
~ Az infók szerint ezt elég hamar meg tudom majd oldani.
Az apó előhúz egy kártyát és előleget ajánl fel. ekkor már feltűnik nekem, hogy Seuron eléggé járatos lehet, az effajta üzletekben.
Egy kisebb összeget kérek csak, amúgy sem a pénzért vállaltam a dolgot. De azért elég szépen fel kell majd töltenem magam az akció előtt energiával.
- Vállalom apó. mikorra és hova hozzam majd az ereklyét?
Kérdem, bár biztos, hogy sok hasonló szívességet nem fogok vállalni, azért mégse ez az én szakmám.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Ismeretlen Birodalom Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Ismeretlen Birodalom D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Ismeretlen Birodalom Indian_girl_by_welximak-d628caj Ismeretlen Birodalom Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ismeretlen Birodalom Empty Re: Ismeretlen Birodalom

Témanyitás by Bishop Kedd 19 Aug. 2014, 19:04

~ Karakter: Kevin Calm / Volt ; Helyszín: Kutendo templom és teraszai ~

Kevin ahogy elnézi a helyzetet tényleg könnyen megállapíthatja, hogy viszonylag gyorsan tud majd végezni a feladattal. Energiaformában könnyű utaznia, és még a komplexumon belül is könnyen mozoghat majd. Az oda és a visszautazás ezzel meg is van oldva. A több időt valószínűleg a lezárt, veszélyes épületekben való keresgélés fogja elvinni, amíg az ereklyét megtalálja, esetleg más hasznos dolgokkal együtt. Összességében elég sok lehetőséggel kecsegtet ez a kis feladat még Kevin számára is. Az öreg Seudon odaadja a kártyát, amiről Calm leveheti a kisebb összeget, amennyire szüksége van, a saját kártyájával, ha éppen van nála, de ha nincs, az se gond, az öreg odaadja neki, csak végezze el a feladatot. A kérdésre az öreg bólogatni kezd.
- Ha sikerrel jársz, hozd el ide két nap múlva, ugyanitt, ugyanekkor, ezen a padon ülve foglak várni. Más információt magamról nem adok, ha nem haragszol meg, szeretném biztonságosan kezelni ezt az egész ügyet. Két nap múlva itt a Kutendo templomnál, ennél a padnál.
Még figyel, hogy Calmnak van-e kérdése vagy kérése felé. Ha nincs, már-már túl teátrális, filmbe illő módon a vállára teszi a kezét és a szemébe néz.
- Készen állsz fiam? Úgy nézel ki mint aki készen áll.
Jelenti ki bátorító hangon. Tényleg nagyon kellhet neki azaz ereklye.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Ismeretlen Birodalom Empty Re: Ismeretlen Birodalom

Témanyitás by Night Kedd 23 Szept. 2014, 12:34

Ahogy végiggondolom az egész akció nem vehet igénybe túl sok időt, energiaként könnyen megközelíthetem a helyet, csak aztán rám ne omoljon az a kóceráj.
Leveszem a kisebb összeget az öreg számlájáról a saját kártyámmal.
Már éppen tenném fel a kérdést, hogy mikorra hozzam el az ereklyét, mikor megválaszolja ezt a kérdést magától is.
~ Tehát holnapután itt.
Csak bólintok mintegy válaszként, mikor az öreg a vállamra teszi a kezét és mint egy mozifilmben megkérdezi, hogy készen állok -e.
- Teljesen. Bár már ma este is meg tudnám szerezni szerintem.
~ Marhára kellhet neki az ereklye. Minél előbb lepasszolom neki annál jobb legalább nem lenne idejük rajtam keresni. Ha ragaszkodik a holnaputánhoz, nekem az is jó, de akkor holnap este fogom véghezvinni az akciót.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Ismeretlen Birodalom Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Ismeretlen Birodalom D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Ismeretlen Birodalom Indian_girl_by_welximak-d628caj Ismeretlen Birodalom Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ismeretlen Birodalom Empty Re: Ismeretlen Birodalom

Témanyitás by Bishop Pént. 24 Okt. 2014, 16:10

~ Karakter: Kevin Calm / Volt ; Helyszín: Kutendo templom és teraszai ~

Kevin már feltételezheti, hogy a férfi akár színész is lehetett régebben, mivel még mindig drámain játssza a saját szerepét. Mivel már nem mond semmit Volt a helyzetre, az öreg elengedi a vállát és feláll a padról.
- Jól van fiam, jól van. Most menj, biztos sok dolgod van.
Ezzel mintha semmi sem történt volna feláll és elindul a park útjain a másik irányba. Nem valószínű, hogy arra akarna menni csupán véletlenszerűen választ ki egy Calmmal ellentétes irányt, hogy távozhasson. Így a fura jelenetek után Calm egyedül marad a feladattal amit elvállalt. Egyelőre még korai órák vannak, van ideje sok mindenre amit meg akar még ma tenni. Igazán semmi nem köti, csak a feladat és az öreg gondolata.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Ismeretlen Birodalom Empty Re: Ismeretlen Birodalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.