Piac

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Szer. 07 Okt. 2015, 17:59

Cahal felvett egy jobbos támadó állást. Ez volt a reakciója arra a feltételezésre, hogy ellenfele bal kezes. Nem kellett sokat csalatkoznia. A "Kölyök" bal egyenessel indított, ő pedig látszólag jobb egyenessel szándékozott erre válaszolni. De nem. Saját testének vonalán belül maradva csapott előre a keze. Ujjait összeszorította de tenyere nyitott maradt. Kissé ívesen hajlította karját. Így "blokkolta" ellenfele támadását. Az nem érhette a, miközben Cahal tenyerével kitakarta a kölyök szemét, hogy megzavarja. Bal csípője már megindította bal lábát, lép előre és ha a srác nem rántja vissza a kezét akkor az ír bal karja mint egy ostor csattan a "Kölyök" kinyújtott felkarja mögött. Így, hogy az alkarját a saját jobbjával megtámasztotta, a felkarját pedig baljával rántja magához, remélhetőleg eltöri a kölyök bal könyökét. Ha ez eddig így összejött, akkor már a saját mellkasához feszíti ellenfele balját. Ezt a helyzeti előnyét pedig arra akarja kihasználni, hogy süllyeszt még egy tíz centit és elől lévő bal lábával még egyet sasszézik előre, hogy ellenfele hátára essen. Ha ezt így végre tudja hajtani, akkor hátrébb sasszézik és megnézi ellenfelét.
Ha a "Kölyök" nem felejti kint a kezét, hanem visszarántja, akkor Cahal is visszarántja jobb kezét. Ezzel egy időben előre lép bal lábával és remélhetőleg elég közel kerül ellenfeléhez ahhoz, hogy a saját fejéhez felrántott bal kezével és így kicsapódó könyökével állcsúcson csűrje a fiút. Ezt a sort egy jobb könyökös-bal horog kombinációval folytatná majd eltáncolna ha elég gyorsan sikerül végrehajtania.
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Patrick H. Brandt Szer. 07 Okt. 2015, 18:21

Patrick még fújtatott párat, jelezvén a vele szemben állónak, hogy nem igazán tetszik neki az ár. A valóság az volt, hogy aggódott is egy kicsit. Nem volt biztos abban, hogy van nála ennyi pénzt, ezt még át kellett gondolnia. Két dologban biztos volt. Az egyik az, hogy nem állhatott neki alkudozni. Egyszerűen ebbe a miliőbe nem fért bele. Amellett az erőszakos információszerzés sem. Ráadásul nem áll mögötte egy család vagy nagyobb bűnszervezet sem ami elrejthetné. Egyedül van, sötétben. Miután ellenőrizte a nála lévő pénzmennyiséget döntött. Ha volt nála elég pénz egyszerűen odaadta Ernestonak. Ha nem rendelkezett a megfelelő pénzösszeggel csak akkor szólalt meg. Beszéd nélkül sokkal fenyegetőbb de van amikor kommunikálnia kell.
-
Most nincs nálam ennyi. Csak [y]. Mi lenne ha most csak néhány nevet mondana és visszajönnék később, ha ők nem vállnak be?!

Felszerelés:

_________________
~ Élj tisztán, harcolj mocskosul. ~ A test amiben élsz, nem a tiéd. Amikor hatással vagyunk egymásra, akkor már a miénk. ~  
Patrick H. Brandt
Patrick H. Brandt
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 42
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jan. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szer. 07 Okt. 2015, 18:27

Jenna megjegyzésére Sam csak pimaszul vigyorog. Az ő fejében a lány ezzel már el is árulta magát. Megjegyzést azért nem tesz. A nő megjegyzésére Sam megrándítja a vállát.
-Én magam észak Bronx-ban vagyok és a vevőim nagy része is észak Bronx-i. Az előző főnökeim nem tudom miből éltek. Az biztos, hogy drog, de a hullák eltüntetésében is volt tapasztalatuk. Szal tényleg jól lekoptattátok őket mert tényleg hírüket sem hallottam.
Pedig nem volt sok kedve elárulni őket. Félt.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Michael Nikostratos Szer. 07 Okt. 2015, 21:17

Miután megérkezek az épülethez, hiába kopogok, nem érkezik rá válasz, viszont a csöngetés után megjelenik egy tipikus mexikói rasszista vicc, egy két lábon járó sztereotípia. Természetesen nem nevetem el magam, már rég megtanultam az olyan alap illemeket, amiknek köszönhetően nem lőnek le az utcán csak úgy. Tiszteletteljesen állok meg, hiába csak egy házvezetőnő, a Szellem alá tartozik, és rajta közvetlenül a Szellemet szólítom meg, szóval megadom a tiszteltet.
- Üdvözlöm, Michael Nikostratos vagyok, és időpont nélkül szeretnék beszélni a Szellemmel. -válaszolom, és ha beinvitál, akkor megtörlöm a lábam, és belépve leveszem a kalapom. Megállok pár lépésnyire az ajtótól, amíg beszél, és türelmesen várok, majd amikor int hogy kövessem, akkor így teszek. Felsétálunk a másodikra, majd a ruhámhoz illő terembe vezet- szóval nem csak engem ihletett meg a nosztalgikus maffiavilág. Alig vetek egy pillantást a berendezésre, hogy ezt megjegyezhessem, majd a Szellemre fordítom a tekintetem. Gyönyörű, mint mindig, ha nem lenne az, aki, akkor simán megpróbálnék kikezdeni vele. Beinvitál, és hellyel kínál, én pedig próbálok nem arra gondolni, hogy máshova is igazán invitálhatna.
- Üdvözlöm, kegyed gyönyörű mint mindig. - jegyzem meg mosolyogva, miközben helyet foglalok. - Szeretnék információt szerezni, bármit, amit érdemes lenne tudni. Valami olyat, ami nagy dolog, amiről nem tud mindenki. - mondom.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 09 Okt. 2015, 00:02

Résztvevők: Jenna Collins, Michael Nikostratos, Patrick H. Brandt, Samuel McShuibhne, Edward Cahal O'Grady és Timofei Produnov / MIO
Következő körváltás: 2015. október 13. (kedd)

Patrick jobb híján próbált alkudozni az öreg Ernesto-val, aki kissé ugyan szívta a fogát, de végül is közel annyi pénz volt a férfinál – majdnem 400 dollár –, amennyit ő kért, így végül is belement az alkuba.
< - Legyen – morogta. – Három nevet tudok mondani, az egyik a Szem, a Triád tagja, Johnny fiú a másik, ő a Cinnamon család szolgálatában van. A harmadik pedig Fürtöske, a görögöktől. >
Mondta el a három nevet, amikor átvette a pénzt Patrick-tól. Három igencsak eltérő kultúra, egy kínai, egy amerikai és valószínűleg egy görög voltak azok, akik vásároltak hasonló paraméterekkel Ernesto-tól.

Cahal tovább folytatta a verekedést, vagyis csak most kezdett belejönni. Hamar nyilvánvaló lett, hogy a Kölyök nem igen tudott bunyózni, Cahal sikeresen elkapta a karját és ügyes mozdulattal ki is törte azt. A Kölyök fájdalmas hangon üvöltött fel, ahogyan a könyöke hangos roppanással, reccsenéssel tört el. A mozdulat nem volt a legjobb, a törött csont átszúrta a bőrt és erősen vérzett is. A Kölyök természetesen hanyatt esett a szép mozdulatsor után és nyöszörögve feküdt odalent a sérült karján a vérzést próbálta csillapítani. Amint meglátta, hogy miként néz ki, ettől és a fájdalomtól még el is hányta magát. a bíró közelebb hajolt, amikor a Kölyök hörögni kezdett valamit, majd odalépett Cahal-hoz és felemlte a kezét.
- A győztes Cahal! – kiáltotta.
A tömeg őrjöngött, tapsolt, közben bejöttek ketten és kihúzták a srácot, és feltakarították a hányást, meg a vért.
- Újabb ellenfél jöhet? – kérdezte a bíró.
Ha Cahal igent mondott, akkor egy szürke bőrű fiatalember lépett a ringbe.

Timofei végignézett a lakásban, egy nappali volt benne, az volt az, ahova kijött, ez az 1920 éveknek megfelelően volt berendezve, ebből három helység nyílt, az a gardrób, ahonnan kijött, egy háló és egy fürdőszoba. A konyha egybe volt nyitva a nappalival és a bejárat is itt volt megtalálható. A két kínai távozott időközben a lakásból. Talált a szobában elektromos hálózatot, amibe eltudott indítani nanobotokat, de néhány pillanat múlva elvesztette a kapcsolatot velük, ebben a pillanatban a falakból égett szagot érzett meg és az összes áram elment a lakásban, a „férfi” pedig teljes sötétségben maradt.

Szellem elmosolyodott Michael szavain és kissé megingatta a fejét.
- És ismét csak szép szavakkal próbálna fizetni? – kérdezte. – Úgy értesültem róla, hogy nem lett sokkal gazdagabb, mint a legutolsó találkozásunkkor volt.
Nem lenézően mondta a nő, hanem tárgyilagosan, révén számára ez üzlet volt, és érdekelte, hogy mégis mivel szándékoznak neki fizetni. Érdeklődve pillantott a férfira, hogy mit is felel.
- Remélem megérti, hogy amíg nem kapok öntől biztosítékot, addig nem fogok tudni semmit sem mondani.
A házvezetőnő belépett és néhány pillanat múlva megszólalt.
- Hozhatok önöknek valamit? – kérdezte.
- Én nem kérek semmit, ön Mr. Nikostratos, kér valamit?

Jenna-nak annyira nem volt zavaró a tea illata, főleg a sok dohányzás miatt, de emlékezett rá, hogy régebben, amikor nem volt gond a szaglásával saját maga sem bírta a mentol illatát, mert csípte az orrát, de most már nem. A mentolt pedig érezte illatként és ízként is ezt. De persze a nő döntése volt, hogy iszik-e, vagy sem. A másik nő figyelmesen hallgatta, hogy mit is mondott Jenna, majd a végén bólintott.
- A Japán negyedben nem igen hisszük, hogy történne valami, oda egyelőre nem merte betenni a lábát a Liga – magyarázta. – Hmm, ez az emberrablásos ügy érdekes, esetleg ki tudna róla még deríteni valamit? Meglepő, hogy csak ilyen keveset árultak el belőle és nem verték nagydobra mindezt.
Ezek után Sam kezdett beszélni, a kis róka pedig fészkelődött Jenna ölében, majd prüszkölt egy nagyot.
- Kivitessem a mentolos teát? – kérdezte a nő. – Nem szeretném, hogy vagy őt, vagy önt zavarja mindez.
A válasz után fordult vissza a férfihoz. Ha Jenna kérte, hogy vigyék ki a teát, akkor egy szolgáló meg is tette mindezt.
- Ennyi? – kérdezte Sam szavai után a nő. – A legjobb tudomásom szerint az a dolga, hogy figyelje mi zajlik a környezetében. Eltelt több hónap. Komolyan ennyit képes felmutatni? Rendben, azt hiszem, hogy komolyabb szankciókat, mivel remélem belátja, hogy nem épp a legjárhatóbb út, hogy maga élvezi a védelmünket, az anyagunkat teríti, amiből nem kis részt korrupt módon eltesz, amiről a segítségéért nem veszünk tudomást, ellenben maga nem tesz semmit, csak belövi magát.
Vett egy mély levegőt.
- Amíg nem nyitja ki a szemét és nem lát el minket információkkal, addig megvonunk minden támogatást öntől. Ha pedig elárul minket bármiféle módon… annak további következményei lesznek.

//Adrian, Morsus okkal törölte a reagot, mert nem volt 6 sor, ez most rövidebb, mint elsőre… pedig olyan dolgot kértem, amire oldalakat lehet írni. Már több játékos is szólt, hogy zavarja őket a 2-3 sor, a mostani reagod elsőre 4 sor volt, ez 3,5 sincs. Sajnálom, de ez az utolsó figyelmeztetés, mostantól automatikusan törlünk reneszánszon mindent, ami nincs meg a 6 sor.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Piac - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Timofei Pént. 09 Okt. 2015, 17:40

Azt is mondhatjuk, hogy új otthonom lett egy időre. Ezek az emberek adtak egy kis lakást, gondolom itt fognak tárolni, amíg szükségük nem lesz rám. Remek. A ház felszereltsége nem olyan rossz, bár egy kicsit szűkös. A berendezettsége kissé régies, de ezek a tények nem nagyon foglalkoztatnak. Szerencsémre találtam egy elektromos hálózatot, ahova be bírom küldeni a nanorobotaimat. Pár pillanat múlva azonban megszakad a kapcsolat, majd lászólag elektromos hiba lép fel, mert azonnal elmegy az áram a szobában, én pedig sötétben maradok. Nos, ez nem az amire számítottam. Nem tudom, hogy el-e fogják hinni, hogy nem én voltam, bár mivel a nanonorobotok nanoméretűek és jobbára az a két kis mechanizmus megsemmisült, így nincsen bizonyítékuk ellenem.
- Van egy kis gond. - mondom hangosan - Elment az áram a lakásban. - hogy ezek után mi fog következni, azt nem tudom, de meglehet, hogy végem van.

_________________
Piac - Page 3 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Vas. 11 Okt. 2015, 22:45

Cahal tett még pár lépést hátra, hátha fel tud még kelni a kölyök. De ahogy a legtöbb sérülésnél, a test letiltotta a fiú agyát az első másodpercekben. Látnia, realizálnia kellett a sérülése mértékét ahhoz, hogy elérje a fájdalom a tudatát. Csak pár másodpercig szemlélte művét. Aztán olyan rezzenéstelen arccal, ahogy a kávéját szokta az orrához emelni, hogy megillatozza a forró nedűt, fordul kissé oldalra, hogy megnézze a közönséget. Nem ünnepeltette magát. Nem jelezte kézfeltartással a győzelmét. Inkább végigtekintett saját magán, hogy cseppent vagy ne adj isten folyt-e vér a testére ruhájára. Ha igen, azt ott hagyja meg sem próbálja letörölni. Közben érkezik felé a kérdés, hogy folytatja-e a bunyót. Ő először nem válaszol, csak felemeli jobb kezét és a mutató és hüvelyk ujját összedörzsöli. Reméli ismerőse érti a dolgát és fogadni fog rá.
-
Jöhet. - Válaszolta kurtán, majd az érkező ellenfelével szemben balos támadóállást vett fel. Remélte, hogy nézte az első meccsét és észrevette a jobbost s most így összezavarhatja.
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Jenna Collins Vas. 11 Okt. 2015, 23:07

Úgy néz ki tényleg érdekesnek bizonyult az infóm, már nem a vandál része hanem a konkrétabb emberrablásos ügy. Felkeltette a nő érdeklődését, tényleg fura hogy nem mondhatnak többet sőt szinte titkosan kell kezelni. Amikor megszólal biztosít róla hogy a Japán negyedben tényleg nem történik semmit, remek akkor nem kell fejet tépnem és tudom melyik az a hely ahova futhatok, csak ki tudja meddig, ezek a férgek nem soká szerintem ott is elkezdenek portyázni. Viszont ez hogy derítsek ki többet az ügyről, hááááát necces dolog, elég necces, jobban ki kéne ismernek az emberünk hogy kicsaljak belőle többet, nem lehetetlen dolog de nem egy két nap viszont az is lehet hogy egy este alatt megoldható és itt nem a túl mocskos verzióra gondolok, az alkohol nagyon jól tudja oldani a nyelvet ha az ember egy kellemes és biztonságosnak érzett helyen engedi így el magát.
-Nem ígérhetek semmit, de megpróbálok, kb a fickó az egyetlen akiből kiszedhetek bármit és rendszeresen de nem túl gyakori időközönként fordul meg az üzletben úgyhogy nem egy két nap lesz az "akció". -Majd hirtelen beugrik valami ahogy átforgattam a fejemben a beszélgetést - Viszont még valami, véletlen elszólásból az illetőt akit elraboltak "kis csajként" emlegetett, úgyhogy valszeg egy fiatal lány lesz az áldozat.
Ha tippelhetek valami gazdag befolyásos cég tulaj akár legalábbis nagy ember kicsi hercegnőjét elkapták és fenyegetik vele hogy hajoljon be vagy széles mosolyt kap a lányka, azt meg senki nem szeretné ugye. Ha igazi apáról van szó akkor az ügy lezárult és szert tettek valakire vagy valamire illetve valamikre de ha nem akkor egy nagy sóher s*ggfejről van szó, de az tuti hogy befolyásos ettől független még ha már most nem szimpi ha az utóbbi. Lehet hogy ha húzza az időt az kedvez de hé apai ösztön, a gyerekért minden stb...valahogy magánszemélyként nagyobbra értékelem és jobban megértem. Majd a morgóka csak nem hagyja abba, prüszköl is egyet amire rá jövök hogy itt nem az a baj hogy nyügi meg morci hanem valami zavarja az orrát, a nő egyből kapcsol hogy a tea a ludas. Ehh kajak, mentolos, neki zavaró lehet, régen nekem is csavarta az orrom, hát lehet jobb lenne szerencsétlent nem kínozni tényleg elég sz*r érzés.
-Ha lehet és nem probléma, megköszönném.
Majd nyugtatom a bundás dögöm és hallgatom a srácot, semmit nem vett észre ami kivált némi elégedetlenséget, hát ki gondolta volna. Fejmosást kap a kis szegény áldozat, ebből is le lehet vonni némi következtetést, megvonnak tőle mindent támogatást, ez mondjuk neki eléggé fájó pont lehet, jó kis motiváció, negatív irányú, sokszor hatásosabb mint a jutalmazás. Tudhatná hogy a maffia az pont nem az a szeretet szolgálatféle aki a haszontalanokat jó szívvel eltartja és védelmezi, a kövi szint szerintem a golyó lesz vagy az hogy kidobják az éhes omegás korcsok elé.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Michael Nikostratos Vas. 11 Okt. 2015, 23:17

A nő elmosolyodott, mire önkéntelenül is így tettem én is, majd a szavai után ennek már oka is volt. Hát igen, az tény, hogy nem vagyok egy gazdag ember.
- Felajánlanék egy millió dollárt, de még nincs kedvem meghalni. - mondom végül, még mindig mosolyogva. - És felajánlanék mást is, de nem kívánom megsérteni. - kerülöm ki a testem ajánlgatásának esélyét. - Így viszont csak egy dolgot ajánlhatok, egy szívességet, és a szavamat biztosítékként. Tudhatja, hogy nem szokásom megszegni az ígéreteimet. - már kezd fájni a szám a műmosolytól, de még mindig tartom. Biztosítékot is kér, hát igen, ez az amit nehéz adni.
- De biztos van olyan dolog, amíg kíván, amit megtehetnék önnek. Miért nem egyszerűsítjük a dolgot? Ön tudja, hogy mit tudok felajánlani, és ki tudja választani, hogy mi érdekli, mit kíván. Adjon egy feladatot, kérjen valamit, amit megtegyek. Vagy csak a két szép szemem kedvéért. - mosolygok kissé pimaszul, miközben megkérdezik, hogy kérek-e valamit. Tudják mit kérek, nem enni, és nem is inni jöttem. Főleg nem fizetés nélkül, nem vagyok pofátlan.- Köszönöm, de nem kívánok visszaélni a vendégszeretettel. Nem kérek semmit. - bólintok hálásan a felajánlásért. Kíváncsi vagyok, hogy fog kérni valamit, ha igen, akkor pedig mit. Vagy egyszerűen elzavar, azt is megérteném.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Adrian Sommerfield Hétf. 12 Okt. 2015, 10:56

Sam azt hitte főként az árulás az ő dolga. Azt hogy nyitva tartja a szemét olyan általános dolognak gondolta. Úgyhogy nem kicsit lepődik meg a nő reakcióján. De egészen addig míg a segítséget meg nem vonják nem is veszi komolyabban akkor viszont kicsit pánikba is esik.
-Nanana azért ne siessük el. Mondtam a volt főnökeim állatok kinyírnak engem meg a Ligások is. Nyitva lesz a fülem meg a szemem esküszöm csak adjatok esélyt. Sőt beszélek is várjatok tudok dolgokat. A volt főnökömnek volt egy embere egy nagy nigger úgy hívták Senzo. Ő valami gyilkos volt. Ő tüntette el a hullákat és tőle is kaptam stukkert. Meg van még várj. A hely ahol volt a főnök. Ott van a Fulton Street-en kis lerobban sárga épület. Pénz és drog tuti van ott. És mostantól nyitva a szemem. Így okés?

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Patrick H. Brandt Hétf. 12 Okt. 2015, 23:38

Patrick legbelül átkozta magát. Nem túl sok pénzzel szállt alá a rejtett városban és most attól is megszabadult. Ellenben hasznos információkkal gazdagodott. Legalábbis kapott három nevet amelyekhez a lehető legrosszabb emberek tartoztak. Valójában egyesével mindegyikük jelentéktelennek hangzott, elmélkedett ezen miközben fújtatva elhagyta Ernesto kis húspiacát. A nevek mögötti családok jobban aggasztották. Egyikkel sem szeretett volna újat húzni, mégis meg kellett környékeznie őket. Abban reménykedett, hogy a nő egyáltalán nem volt a maffiavárosban. De ki kellett derítenie, ha mégis. Egy pillanatra megállt és eltűnődött. Az ázsiaiak között volt a legkevesebb esélye így őket akarta a legkésőbbre hagyni. Fel akart dobni egy érmét, hogy dönthessen a maradék kettőből de rájött, hogy az sem játszik. Ernesto kifosztotta. Elindult hát arra amerre úgy hallotta, hogy a görögök vertek tanyát. Végtére is úgy döntött, hogy a "Fürtöskét" veszi célba. Bár ilyen becenévvel nem igazán értette, hogy mi szüksége van valakinek nőre. De nem ítélkezett vagy feltételezett. Meg kellett találnia a célpontját.

Felszerelés:

_________________
~ Élj tisztán, harcolj mocskosul. ~ A test amiben élsz, nem a tiéd. Amikor hatással vagyunk egymásra, akkor már a miénk. ~  
Patrick H. Brandt
Patrick H. Brandt
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 42
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jan. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 13 Okt. 2015, 00:00

Résztvevők: Jenna Collins, Michael Nikostratos, Patrick H. Brandt, Samuel McShuibhne, Edward Cahal O'Grady és Timofei Produnov / MIO
Következő körváltás: 2015. október 17. (szombat)

Patrick úgy döntött, hogy a görögök területére megy el, az pedig a keleti részen volt, ő pedig jelenleg a nyugatin volt. mehetett gyalog is, ahhoz át kellett vágnia a teljes piactéren, vagy pedig megkerülni a többi terület szélén. Bármelyiket is választja legalább negyed órát kellett sétálnia ahhoz, hogy elérjen a görög terület szélére. Már csak onnan is kitalálható volt, hogy melyik az övék, mert több mitológiai lény is felbukkant. Egy biztos volt, amit Patrick is látott, hogy a határaikat őrizték és bárkit, aki nem oda tartozott és a többséget vissza is fordították. Amennyire a férfi hallotta, látta csak nagyon jó indokkal engedtek külsőst a saját területükre. Ha Patrick is odamegy, akkor ő is hasonlóképpen jár, feltartóztatják.

Cahal felemelte a kezét, látta, hogy a barátja csak bólint rá, majd a teremben levő szervezőhöz igyekezett, hogy megtegye a fogadást. Cahal pedig elfogadta a következő kihívót, aki be is sétált a ringbe. A szürke bőre miatt róla nehezebb volt megmondani, hogy hova valósi lehetett, igazából bármi. Az ellenfél is felvette az alapállást, láthatta Cahal, hogy valóban megzavarta a balos felállás, ebből biztos lehetett benne, hogy tényleg figyelte a másik az előző meccset is. Saját maga is felvette az alapállást, láthatóan jobb kezes volt, de meglepő talán, hogy bal lábas, mert a balra helyezett nagyobb súlyt. A bíró belefújt a sípjába és hátrébb lépett, így most már szabad volt a pálya a párosnak a harchoz.

Timofei odakintről is hallotta, hogy mások elkezdtek anyázni, hogy náluk is elment az elektromosság. Úgy tűnt, hogy az egész házban. Egyébként a Mester szerint nem kellett bent maradnia az épületben, mehetett körülnézni is, csak éppen balhét nem csinálhatott és fegyvert sem kapott. Mivel már senki sem volt az lakásban, így a szavait sem hallott meg senki sem. De nem sokkal később kopogást hallott az ajtón.
- Hé te! – üvöltött be egy részegnek hangzó fickó. – Azt mondták, hogy értesz az elektronikához, menj és javítsd meg a hálózatot!
Mire az ajtóhoz érhetne Timofei már nem volt senki az ajtóban, de a folyosón többen telefonokkal világítva mászkáltak, vagy éppen zseblámpával.

Szellem bólintott arra, hogy Michael nem kért semmit sem, és csak intett a házvezetőnőnek, aki távozott is. Utána fordult vissza a férfihoz, csak néhány pillanat múlva szólalt meg ismét.
- Szóval újra egy szívességért cserébe – gondolkodott el hangosan.
Ebben a pillanatban két-három másodpercre elment az áram, aztán visszaállt. Szellem hangosan felsóhajtott.
- Valaki már megint modern eszközt próbál a hálózatban anélkül, hogy konvertálót használna, egyszerűen képtelenek megérteni, hogy ez a hely ősrégi és nem viszi el a modern eszközöket…
Megköszörülte a torkát.
- Szóval szívesség… lenne egy, amit ha végrehajtasz, akkor szolgálhatok némi információval – ha látja, hogy Michael érdekelődik, akkor folytatja. – Van a görögöknél egy Fürtöske nevű egyén. Egyrészt tartozik nekem is, másrészt pedig meglopta Ernesto-t.
Ernesto-ról már hallott Michael is, lánykereskedő volt, főleg szexrabszolgákat árult, mindig kiváló, első osztályú áruval, mellette is elhaladt idefelé, amikor jött.
- Intézd el, hogy ki legyen egyenlítve mindkét helyen a számla, az öreg mexikóinál és nálam is. Ha ez megvan, akkor megkapod a legfrissebb információkat, amiket szeretnél.

- Köszönöm – mondta Jenna-nak az ígéretre a nő. – Szóval fiatal hölgy, ezen már mi is el tudunk indulni.
Benyúlt az asztal alá és egy fekete hátizsákot vett elő, amit Jenna elé tett le az asztalra. Ki volt cibzározva, így bele lehetett látni. Százdolláros kötegek voltak benne, nem is kevés.
- A munkájáért Ms. Collins, 25.000 dollár – felelte. – És három informátor neve, akikkel ha beszél valószínűleg ők is örömmel segítenek majd önnek. Függetlenek, így bizonyára megtudja őket nyerni magának.
Közben a teát kivitték, így már a kis bundás is kezdett megnyugodni. Ha Jenna megnézte a neveket, akkor Xelofon, Attila és Pengés Johnny nevét látta egy papírra felírva. Ezek után fordult oda Sam-hez, aki pánikolva kezdett beszélni a fenyegetés hatására. A nő elégedetten bólintott.
- Rendben van – mondta. – De mivel jelenleg nem tudott különösebben friss információkat szolgáltatni, így a jutalom elmarad. Az árut továbbra is kapja és beszéljen az ügyfeleivel, bizonyára ők is hallanak, látnak dolgokat…
Itt felállt a helyéről.
- Akkor azt hiszem, hogy végeztünk. Kapnak egy-egy kísérőt, aki ha akarja megmutatja a várost önöknek, vagy egyből a kijáratot. További szép napot Ms. Collins, Mr. McShuibhne.
Ezzel meg is fordult és elhagyta a helységet, ha a páros megy, akkor a szobán kívüli folyosón egy-egy ninja várta már őket.

//Elnézést az esetleges rövidebb reagok miatt.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Piac - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Jenna Collins Kedd 13 Okt. 2015, 13:41

Azt hiszem ezzel ennyi volt a max amit mondani tudtam, ciki hogy nem tudom a pasi nevét pedig többször megfordult már nálam, sőt az is aggaszt hogy az arcára sem emlékszem egészen csak ha látom, pedig azért a memóriám eléggé ott van, főleg arcok meg nevek terén. Mért érzem én ezt egy kicsit csapdának, szándékos hintésnek valakiktől. Na majd utána járunk és kiderül, csak az a baj hogy lehet későn, egy kis tetkót ha jó helyen van sajnos bárki el tud rejteni, mennyivel egyszerűbb lenne ha az összes köcsögnek a homlokára lenne nyomva a rohadt jelük.
A nő megköszönte a válaszaim amire csak bólintottam, hisz ez lenne a feladatom vagy mi, és úgy néz ki amiben én nem láttam olyan sok segítséget nekik az egy alap amin elindulhatnak ők is, akkor nem baj hogy nem hallgattam el. Viszont ezután feltesz az asztalra egy táskát, tele pénzzel, oké korrigálom az arcom de pislogok mint egy hal amikor mondja hogy juti fali nekem, há'de nem is csináltam különösebben semmit. A 3 nevet megértem csak a pénzt nem, na nem azért mintha vissza utasítanám mert nem lenne hova tenni, ha nem is most majd a későbbiekben.
-Köszönöm! - válaszoltam és vettem át a táskát.
Meg tudom őket nyerni magamnak, hát remélem ha nem más a pénz segíthet. Nézegetem a neveket miközben Sam próbálja menteni magát, Xelofon, Attila és Pengés Johnny, nem fűzök a nevekhez semmit pedig lennének kreatív vagy épp nem túl kreatív ötleteim és azt hiszem ezzel az is meg van mit fogok csinálni következő ként. Közben a teát is kivitték mire bundi lenyugodott, még neki sincs neve, illene majd kapnia egyet, de az szerintem otthonra marad, majd neki is be kéne vásárolni, mert nem velem fog aludni az ágyban az tuti, és remélem ezt nem csak 2 napig fogom tartani.
Szóval a nő feláll hogy ezzel vége a jelentésnek, nem nagy dolog, többre számítottam. Kapunk kísérőket és mehetünk amerre akarunk, remek nos én még bóklásznék egy kicsit a városban de senkit nem akarok feltartani. Közben megvárom míg elköszön amit viszonzok majd visszabújok a dzsekimbe, összehúzom a táskát és a hátamra csapom, a kölyköt meg vissza rakom a ketrecébe és felkelek, magabiztosan megindulok kifelé. Még nem tudom hogy kapcsolatba kéne e lépnem bármelyik informátorral, ha már van választásom először megnézném magamnak mind hogy melyik tűnik a "legmegbízhatóbbnak" vagy ilyesmi, vagy csak a név alapján bökök egyet és ha nem válik be kérek másik segítséget. Ahogy kiérek 2 ninja vár kint, elindulok kifelé, ha minden igaz az egyik követ. Megindulok a semleges terület felé, azaz ahonnan indultunk, logikus hogy ott kell keresnem az embereim ha már függetlenek, itt a ninjához fordulok.
- Nem tudom hogy kötelessége e kísérni de lehet hogy innen boldogulok magam is. -aztán gondolkodom mit is csinálok, életemben nem jártam még itt úgy el tévedek mint a szemét és még bajba is kerülök úgyhogy meggondolom magam - Ahj, inkább vegye úgy hogy nem mondtam semmit. - csak nem akarok feltartani senkit, viszont kíváncsi is vagyok és nem ismerem a terepet, hát ez így ciki. Nem szórakozok bakker beszélek az egyik informátorral, legyen mondjuk...a Pengés. Vissza is fordulok kísérőmhöz azzal a kérdéssel hogy tudja e merre lehet megtalálni az illetőt.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Adrian Sommerfield Kedd 13 Okt. 2015, 14:33

Sam az elszívott agyát amennyire csak tudta megerőltette és viszonylag egész épkézláb dolgokat mondott. Emlékezett nevekre és helyre. A pénznek igencsak örült volna mert egy ideje tervezget valamit amihez pénz kéne viszont örülnie kell, hogy él. Bár mégsem örül, de kell.
~Az a pénz nekem is jól jött volna basszus.~
Viszont a beszédnek vége és mennek ki kapnak kísérőket. Sam ha nem lett volna a fenyegetés még visszaszólna valamit a csinos nőnek, de így inkább csak elköszön. Ahogy a vöröstől is.
-A nevemet tudod úgyhogy szerintem megtudsz találni ha kell valami. Viszlát.
Majd a nindzsához fordul.
-Na haver nyugi hamar megszabadulsz tőlem csak az érdekelne, hogy itt lent hol lehet olcsó, de biztos jogsit venni. Mert tuti, hogy lehet venni nem?

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Timofei Kedd 13 Okt. 2015, 14:47

Áramszünet. Sajnos a két elküldött nanorobot rövidzárlatot okozott, és ez eléggé ütős elektromos hibához vezetett. Remek. Sejtésem szerint az egész épületben elmehetett az áram, mert a szomszédos szobákban néhányan eléggé durva, bántó, és mocskos szavakat kiabálnak. Úgy néz ki, itt valami nagyobb zűr történik, aminek nagy eséllyel én vagyok az okozója.
Hé te! – üvölt be egy részegnek hangzó fickó. – Azt mondták, hogy értesz az elektronikához, menj és javítsd meg a hálózatot!
Mégis minek néznek engem ezek az ostoba emberek? Valami szerszámosládának, amiben mindent megtalálnak? Nem, speciel nem értek annyira az elektromos hálózatokhoz, jobbára az erősségem a terjedés, vírusokozás, hackelés és a testem gyógyítása, és a villamosság nem tartozik ezek közé. Még. Mondjuk, nem lehet nagy kunszt, meg tudnám javítani, ha akarnám, de nem fogom. Kilépek a szobából, ahol páran telefonokkal próbálnak világítani, és elindulok arra, amerre a kijárat lehet. Nem lehet nagy nehézség megtalálni, bár a sötétség miatt nehezebb lesz, de megoldom. Amint megtalálom, kilépek rajta és lehetőleg körbenézek, hogy megtudjam, mégis hol vagyok...és hogy feltérképezzem a helyet a tervemhez.

_________________
Piac - Page 3 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 17 Okt. 2015, 00:00

Résztvevők: Jenna Collins, Michael Nikostratos, Patrick H. Brandt, Samuel McShuibhne, Edward Cahal O'Grady és Timofei Produnov / MIO
Következő körváltás: 2015. október 21. (szerda)

Timofei úgy döntött, hogy nem fogja megjavítani azt, amit tönkretett. Így inkább úgy döntött, hogy kimegy és körbenéz, hogy hol is van. Ezt sikerült is megtennie, kint már világos volt, hatalmas épületeket érzékelt, egy keskeny utca volt, ahol állt, leginkább sikátorhoz hasonlított. Ott ahol volt csak az épületek voltak, mindenfelé. Ha felfelé nézett, akkor azt érzékelte, hogy nagyon magasan van a plafon és nem a szabad ég van felettük, valamiféle barlangszerűségben voltak, de mindez valami gigantikus hely volt. Az érzékelőivel nagyon sok életjelet érzékelt, nem csak azaz egy épület volt lakott, ahonnan kijött, hanem mindenfelé voltak emberek. Ezen felül a városnak tűnő hely nem volt ismerős számára, wifi, se semmilyen rádiójelet nem érzékelt. Igazából fogalma sem volt, hogy hol volt jelenleg.

Jenna végül is úgy döntött, hogy Pengés Johnny-t fogja felkeresni, az őt kísérő ninja bólintott, majd elindult kifelé a házból. Az feltűnt Jenna-nak, hogy a kölyök morog és menekülne a ninja elől, mivel még bent voltak, így megérezte ő is, a ninja nem élő volt, hanem egy halott személy és ez zavarta a kis rókát. Az utcán már nyugodtabb volt, hogy kevésbé érezte. Szerencsére nem kellett sokat menni, a semleges negyed felé mentek, azaz pont szomszédos volt mindez azzal a résszel, ahol most voltak. A határtól nem is mentek olyan sokat maximum három sarkot, amikor egy magasabb épület előtt állt meg a ninja és a kitett névjegyzékre mutatott, Pengés Johnny a harmadikon lakott.

Sam kérdésére szóban nem felelt a ninja, csak intett a férfinak, hogy kövesse. Visszamentek azon az úton, ahol korábban jöttek, vissza a piacig. Ha időközben Sam még kérdezne, akkor a ninja a szájára teszi a kezét és megrázza a fejét jelezve, hogy nem tud beszélni. A piacon arra a részre vezeti a férfit, ahol a drogok vannak, nem tud pontosan rámutatni arra, hogy merre olcsó, de a kezével mutat végig, hogy itt lehet olyasmiket kapni, amik Sam-et érdeklik.

//Bocs az esetleges rövid reagokért, csak már annyira izgulok/félek a hétfő miatt, hogy írni is alig tudok :\ //

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Piac - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szomb. 17 Okt. 2015, 00:35

A nindzsa reakciójára Sam már előre sóhajt.
-A fene egyen meg titeket egy rendes kalauzt sem tudtok mellém rakni. Remélem te legalább nem fogsz emelgetni meg fenyegetni.
A mozdulatot mikor megért Sam akkor kicsit zavarba jön és el is vicceskedi a helyzetet.
-Hát...legalább akkor fenyegetni nem fogsz. Höhöhö.
Mikor megérkeznek akkor nem kap pontos leírást csak körbemutatnak neki.
-Hát kösz haver.
Majd keres egy számára szimpatikus eladót akinek ahogy nézi olcsó áruja van és meg is szólítja.
-Heló haver nem tudom itt lent mennyire nyílt az üzletelés, de ahogy láttam eléggé. Szóval nem gáz ha így kimondom, hogy jogsit akarnék venni ugye?

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Timofei Szomb. 17 Okt. 2015, 15:16

Nem nagyon érdekel, hogy vajon meddig lesznek áram nélkül azok az emberfajzatok, így inkább kimegyek körbenézni. Kiérve, miután a szemem hozzászokott a fényhez, körbenézek és egy kicsit ledöbbenek. Egy eléggé hatalmas helyen vagyok, nem egy ember járkál errefelé, és látszólag elég nagy élet van itt. Felnézve azonban nem az eget látom meg, hanem szinte alig kivehetően egy plafont. Tehát nagy eséllyel a föld alatt vagyok. Hmm, remek, erre nem számítottam. Sajnos rádióhullámok meg ilyesmik nincsenek, meg amúgy se tűnik ismerősnek a hely. Most már értem, hogy mit értettek azon, hogy nem mehet sehova. Nem gond, csak körbenézek egy picit. Úgy határozok, hogy elindulok az utcákon és valami központ-félét keresek meg, mert onnan könnyebb lenne a feltérképezés. Sőt, az is jó lenne, ha találnék valami magaslati pontot, ahol az egész helyet be tudom látni, mert akkor sokkal részletesebben fel tudom mérni a helyet. Ha eljutok a központi részhez, mert nyilván van ilyen, akkor keresek egy magaslati pontot, ahová fel is tudok jutni, és ha van ilyen, akkor felmérem, hogy mi hol van, milyen nagy ez a hely, merre vannak menekülőutak és hogy hol találom az elektromos központot. Valamint felmérem, hogy merre van a kijárat.

_________________
Piac - Page 3 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Kedd 20 Okt. 2015, 00:23

Cahal várt pár másodpercet. Aztán gyorsan 'V' alakban cserélgette a lábait, miközben be-be mozdult vállal. Aztán ha erre nem érkezett reakció, ami elől eltáncolhatott, közelebb araszolt. Ha ellenfele ütött, ezt remélhetőleg előre tudta vállmozgásából; vagy rúgni készült, ezt a csípőjének az apró induló mozdulatából láthatta meg; akkor ellépett. Ha ellenfele első támadása ütés vagy ütéssorozat, akkor aprókat lép el, ütés távolságon kívül maradva. De mindenképpen tartja a sréh állást, azaz a vállszéles, bal láb elől, jobb láb valamivel mögötte, előre szegezett csípővel. Csakhogy ebben az esetben egy kellő szüntet berántja középre jobb lábát és máris rajta van a súlya. Ugyanabban az ütemben már lendül is felfelé bal térde. Mint egy ostor vége lábszára és hátra feszített lábfeje csapódik előre, terve szerint ellenfele ágyékába hasítva. Akkor a legcélratörőbb ha lábfeje ellenfele fenekén csattan. Amint célba ér a láb, azaz ellenállásba ütközik, vagy azt érzi valami miatt túllendül a célként kijelölt testtájon, már rántja is vissza csípőből, hogy térde rántsa lábszárát, de nem csak vissza a helyére, hanem hátra, hogy el tudjon lépni egy esetleges ellentámadás vagy előre esés elől. Bár terve ebben az esetben az, hogy oldal irányban térjen ki, ha esetleg folytatnia kéne a küzdelmet. Tehát így cselekedne ha kis távolságban tudna maradni a másik férfitől. Ugyanakkor megeshet, hogy hosszabb rúgások elől kell ellépnie. Ha ezt sikeresen teszi akkor nagy távolságra volt kénytelen ellépni. Ebben az esetben, még mindig bal lába van elől, tesz egy apró lépést de csak oldalra, kifelé, fordítja lábfejét. Majd ugyan ebben az ütemben csípőből előre lendíti a jobb térdét. Pont ahogy a rövid első lábas rúgásnál, most is egy ostorcsapásként leírható támadást indít. Ebben az esetben viszont ellenfele elülső térdére oldalról. Erősen kontrollálja magát. Amint érzi az ellenállást visszaránt. Amint úgy érzi túlfordulna megállítja a testét és csípőből visszarántja a lábát és eltáncolt. Nem szeretné sokáig húzni ezt a harcot sem.
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Patrick H. Brandt Kedd 20 Okt. 2015, 00:44

Patrick először nehéz léptekkel, majd egyre könnyebben, végül határozottan haladt a görögök területe felé. Nem kellett neki ötnél több perc, hogy kiagyalja a fedősztorija alapjait. Három perc múlva már a saját hátterét is felépítette. Újabb két perc múlva már gyakorolta is fejben a szerepét, a szövegét, az önérzetét és a szófordulatait. Közben a fejébe húzta a kapucniját, jobbjával ellenőrizte a kése helyzetét. Kissé lehajtotta a fejét és zavartalanul, zsebre vágott kézzel haladt előre. Egészen addig amíg egy "határőr" meg nem állítja. Ekkor nem hepciáskodik, nem hőzöng. Egyszerűen felméri a férfit vagy nőt aki egészen biztosan valamilyen modoros vagy modortalan formában de vissza akarja fordítani. Két kézzel leemeli a csuklyáját. Kissé görnyesztett háttal körülnéz.
-
Infóm van kiskutya. Vigyél egy kápóhoz vagy mi van nálatok. A lényeg, hogy valakihez aki el tudja hárítani a bajt, amit a Fürtöske a nyakatokra hozhat.



Felszerelés:

_________________
~ Élj tisztán, harcolj mocskosul. ~ A test amiben élsz, nem a tiéd. Amikor hatással vagyunk egymásra, akkor már a miénk. ~  
Patrick H. Brandt
Patrick H. Brandt
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 42
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jan. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 21 Okt. 2015, 00:00

Résztvevők: Jenna Collins, Michael Nikostratos, Patrick H. Brandt, Samuel McShuibhne, Edward Cahal O'Grady és Timofei Produnov / MIO
Következő körváltás: 2015. október 25. (vasárnap)

Patrick is megkapta a kérdéseket a megérkezése után, hogy mit is keres itt, mit akar. Ketten állták el az útját egy erősebb testalkatú – izmos – nő és egy cingár apró termetű férfi, aki még Patrick mellett is törékenynek, vékonynak látszott. Amint kimondta, hogy mit is akar a páros összenézett és görög nyelven váltott néhány szót. Ugyan nem értette, hogy mit beszélnek, de a hangsúly igencsak árulkodó volt, hogy egyikőjük sem örült annak, hogy mit is említett Patrick.
- Jöjjön velem, odavezetem valakihez, aki illetékes – mondta a férfi. – Dis egyik emberéhez.
Ha Patrick követi egy-két percig sétálnak befelé a terület szíve felé, majd az egyik saroképületbe kísérte be a férfi a magánnyomozót. Egy szobához vezette, ami inkább iroda volt. A helység kicsi kicsi, néhány fémszekrény van benne, amik még a 20. századi filmekből lehetnek ismerősek, félhomály egy asztal, mögötte egy alak ült, az arca nem látszott a félhomály miatt. A Dis név ismerős volt Patricknak, senki sem látta még az illetőt, de ő volt a felelős az utcai bunyókért és szívességekért a görögök területén, akinek állítólag a lelkét is eladhatta az ember.
Piac - Page 3 406px-SammySilke442
- Kit hoztál? – kérdezte a férfi mézes-mázos hangon.
- Fürtöske ürügyén jött, már megint gondot okoz…
- Nos ezen esetben érdekelnének a részletek Miszter… - nézett Patrick-ra.

Cahal figyelte az ellenfelét, a másik férfi az apró mozdulatokra hasonlókkal felelt, csak tesztelte azt, hogy az ír mire is képes. Igazából rendes ütése nem volt csak amolyan hergelők, mindkét kézzel. Nem igen lehetett eldönteni ebből, hogy jobb, vagy a bal fele az erősebb. Ez a fickó felkészültebb volt, mint az első, úgy tűnt, hogy pontosan tudta, hogy hova megy majd Cahal rúgása, mert a megfelelő pillanatban félretáncolt a láb elől. Éppen ezért Cahal próbálta visszarántani azt magához, de a másik férfi is ügyes volt, gyors. Még mielőtt Cahal újra letehette volna a lábát, hogy egyensúlyt találjon megérezte, hogy a másik teljes testtel csapódott neki a férfi egyik keze a combja felső részét kapja el a feneke alatt a másikkal pedig a hasán támasztja meg és egy pankrátoros mozdulattal hajította/lökte le a földre. A föld szőnyegezve volt, így annyira nem esett nagyot Cahal, de kellemetlen volt, a fickó pedig éppen a bordái felé rúgott bal oldali irányból.

Timofei elindult az utcákon, több magas épületet is látott, aminek a tetejére fel lehetett menni, hogy onnan körbenézzen. Kérdezősködnie kellett, hogy merre is van a központi rész, mert különben nem talált volna oda. De így pár perc séta után megérkezett. Ott szomorúan kellett tapasztalnia, hogy semmilyen magaslat nincs, az egész egy nagy tér, egy kupolás épülettel. Így visszafelé kellett mennie, hogy egy magas épületre menjen fel. Lift nem igen volt, így felfelé gyalog kellett menni, ami a testét igencsak megviselte, a végére fáradt volt a test, lihegett. Azonban innen már körbe tudott nézni, mindenhol, amíg a szem ellátott ezek a magas épületek. Bármelyik irányba is lépett nem látta a város végét, elveszett a távolban. Bárhol is volt a hely hatalmas, több ezer, több tízezer főnek adhatott otthont. Ennek okán kijáratot sem látott, hogy merre is lehetett az, bár egy-két helyen érzékelt meredek sziklafalakat, de ennyi. Nem igen tudott meg új dolgokat ennek hála, csak egyre több kérdőjel gyűlt, válasz nem.

Sam szavainál a ninja megrázta a fejét, hogy esze ágában sincs megfenyegetni a férfit. A piacra érve is mindvégig Sam mellett marad a férfi. többen félre is húzódtak az útjukból, hogy utat adjanak. Úgy tűnt, hogy a Kéznek nagy befolyása volt idelent, valószínűleg nem csak abból kifolyólag, hogy a Kingpin vezette a Kezet. Itt mindenhol mindenféle papírokat árusítottak, kártyákat. Személyik, betegbiztosítás, cégekhez belépők, SIM kártyák, bankkártyák, jogsik, útlevél. Minden, amit csak el lehetett képzelni. Árak nem igen voltak kitéve, de amennyire Sam hallotta leginkább attól is függött, hogy mennyire jó minőségűt kérnek, milyen gyorsan, és ehhez hasonlók szabták meg az árat. Végül is odalépett valakihez, aki a szavai után meglepetten nézett rá.
- Mivel csak magunk között vagyunk – mondta. – Pár sarokkal odébb gyerekeket és nőket árulnak…
Leginkább egy geek-nek nézett ki, szőke hosszú haj, régies ruhák, szódás szemüveg, pedig olyan negyvenesnek tűnt.
- Szóval jogsi, milyen névre, melyik állam? – kérdezte. – És mennyire legyen eredeti? Csak látásra, vagy pedig ha bediktálják is biztosan ne bukj le…

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Piac - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Timofei Csüt. 22 Okt. 2015, 16:14

A rohadt életbe. Ember körülbelül ezekkel a szavakkal illette volna a jelenlegi helyzetemet és eléggé dühbe gurulna. Én viszont nem vagyok ember, így nem igazán hagyatkozom az érzelmekre, bár a helyzet egy halk "basszus"-t megérdemel. Kicsit nehézkesen, de eljutottam a központba, de onnan azonnal vissza kellett fordulnom, hogy találhassak egy magaslati pontot. És most egy épületről ballagok le, egyre több válasszal. Sajnos nem láttam falakat, vagy generátorokat, vagy ilyesmit. Ez a hely egy nagyobb város lehet, de az biztos, hogy a föld alatt van. Kellemetlen, és ez egy kicsit nagyon rontsa a helyzetemet. Tehát, most valóban ezek az ostoba Homo Sapiensek bezártak egy városba, de nincs probléma. Valahogy be kellett juttatniuk ide és pontosan ugyanúgy ki is tudok innen jutni. A probléma csak az, hogy nem igazán tudom, hogy merre lehet az a kijárat. Ha elkezdenék kérdezősködni, akkor a hírek gyorsan eljutnának a Füstölő mesterhez és akkor a fejemet veszik. Időközben észre sem veszem, hogy a központban éppen összeütközöm egy látszólag vásárolni szándékozó illetőbe (Samuel McShuibhne az akibe belehajtottam és nagy eséllyel fellöktem). Sajnos az ütközés engem is kibillentett, de sikerült csak egy térdreeséssel megúszni a dolgot. Ezek után egyszerűen felállok, majd csak megyek tovább.

Sam a piac kellős közepén van, és leírtam feljebb reagban, hogy mekkora a tér, km nagyságú. Benne zsúfolt, tömött bódék stb. Szóval totálisan esélytelen, hogy a közelébe juss főleg nem 1 kör alatt. Így Sam-nek sem ment neki senki.

_________________
Piac - Page 3 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Michael Nikostratos Csüt. 22 Okt. 2015, 22:29

Miután a házvezetőnő kiment, pár pillanatig csöndben ültünk, ami alatt tovább gyönyörködhettem a nőben. Nem csak a kinézete miatt volt olyan vonzó, de ott volt benne a titokzatosság, az erő, az érinthetetlenség is. Hangosan emészti a szavaimat, mielőtt válaszolna, majd hirtelen elmegy az áram. Átsuhan a fejemen, hogy mi van ha megtámadtak minket, de szinte rögtön el is vetem a felvetést. Nem csak a nő nyugalma, higgadtsága miatt, hanem azért is, mert senki nem lenne olyan hülye, hogy rátámad egy független személyre, aki mindenki számára hasznos, és akinek ennyien lógnak szívességgel - mint például én is.
Végül rátérünk a fizetségre, egyszerű rutin meló, behajtás, csak egy bökkenővel, hogy a Görögöknél volt. A bejutás megoldható, főleg ha elmondom miért jöttem, bár nem olyan egyszerű, mintha a saját területeinken belül lenne. Az mindenesetre biztos, hogy anno New Yorkban ez sokkal keményebb dió lett volna. Végül megvonom a vállam.
- Mint tudod, érted meg fogom tenni, amit tudok.- hagyom, hogy úgy értse, ahogy akarja, de azért dobok hozzá egy kacsintást is. - Viszont kellene a személyleírás, és hogyha tudod, akkor hálásan fogadnám a tartózkodási helyét is. - mosolygok a nőre, miközben megigazítom a nyakkendőmet. Valószínűleg most ennyiben maradunk, megkapom a szükséges információkat, aztán mehetek, és addig vissza se jöjjek, amíg nem végeztem el a feladatot amit kaptam. Közben már a következő lépésen gondolkodom, hogyan tálaljam ezt a Görögöknek majd, amikor be akarok jutni a területükre. És amikor meglátják, hogy az egyik tagjuknak eltörtem mindkét lábát. Ha megkaptam minden infót, amire szükségem volt, ha nem, illedelmesen elköszönök, és elindulok a célpont, azaz a Görögök felé.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Jenna Collins Csüt. 22 Okt. 2015, 23:04

Amikor vége lett a jelentésnek egy pillanatra olyan üresnek éreztem magam, nincs további célom, mit tehetnék, olyan gyorsan történt és....lárifári lépjünk lógni. De úgy döntök még nem megyek haza, pedig illene már de akkor se. Kaptam új káláuzt, aki nem túl szimpi a kis haveromnak, morog meg minden, először nem vágom le mi a baja aztán az én orromat is megcsapja, a ninja halott, de ez olyan biztos mint hogy itt sétálgat, elég bizarr, zombi szolgák, vagy vámpír szolga? Hamar kiderül hogy valszeg az első tipp, mert nem beszél, csak activity-zik. Bundi baja hamar megoldódott ahogy kiértünk az utcára megnyugodott, talán neki is cigizni kéne és nem zavarná ennyire a sok hülye irritáló szag, tudom milyen szörnyű volt régen, talán ez motivált arra hogy füstöljek...fenéket, buliban a pia mellé jól esett és tovább terjedt a dolog a mindennapokra, na de mindegy. Ki választottam random PJ-t hogy őt keresem fel először, a ninja minimon tudja is a dolgát és elvezet. Közben gondolkodtam és ez lehet hülye ötlet volt, a legveszedelmesebb nevet választani a 3-ból, meggondoltam én ezt? De már a ház előtt állunk és a káláuz mutogat a névsorra hogy megjöttünk, 3. emelet, jó utat, vagy felkísér? Nem tudom mennyit nyomna a biztonság érzetemen. Az milyen lenne ha most benyomnám hogy ááá mégse ide inkább Attila, lehet levenné a maszkot és megharapna vagy mit tudom én. Na jó, nagy levegő és csengetek és ha beengednek elindulok felfelé vagy bemegyek magam ha úgy nyílik és felmegyek a 3.-ra. Az ajtó előtt egy pillanatig megtorpanok és kifújom magam, eddig az összes rosszat elképzeltem ez alatt a pár perc alatt de olyan realisztikusra sikerült hogy még nem láttam a tagot de már elhiszem a képzelgéseim és előbb fogok azoknak hinni mint a szememnek. Talán hasfelmetsző unokája vagy ilyesmi, na jó, f*szom, essünk túl rajta, max futok egy maratont, szóval csengetek, ha nincs csengő kopogok, mindkét műveletet olyan óvatosan hogy ilyen óvatos ember nem lehet, majd kissé aggódva várok. Hülye vagyok én? Itt izgulok pedig csak egy informátor, nem fogja bemocskolni a kezét, csak segít, azért küldtek ide mert segíteni fog, nem megenni, istenem, ez a rohadt paranoiám, néha az őrületbe kerget, az utóbbi időben f*szán kiújult.



_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Pént. 23 Okt. 2015, 17:31

Cahal fél lábon is tökéletesen egyensúlyban volt, különben nem rúgott volna. Viszont ellenfele gyors támadását már nem tudta időben kivédeni. Használni azonban megpróbálta. Amint érezte, hogy a másik elkapta könyökével és öklével sorozni kezdte az alatta mozgó testet. Elsődleges célpontja az ellenfele feje, tarkója, gerince volt. Ezt addig a feltételezhetően néhány másodperccel később eljövendő pontig akarta folytatni, amíg nem érezte testének átfordulását. Ebben az esetben két különböző manővert próbált végrehajtani. Ha elég közel érzi magát a másik testéhez akkor lábaival átkulcsolja annak derekát, vagy felsőtestét. Így megpróbálja magával rántani a földre, ahol remélhetőleg különböző feszítésekkel fog operálni. Állát a saját szegcsontjához szorítja és úgy próbálja hajlítani saját, illetve az általa magával húzott testet, hogy a saját jobb vagy bal hátizmára érkezzen. Amennyiben nincs elég közel akkor is összerántja a testét. Egy kis összegömbölyödő hernyóra emlékeztető pózban várja a becsapódást, azonban nem áll ott meg. A gömbölyű gurul elv alapján amint földet ér a jobb vagy a bal oldalára érkezvén, hátrafelé löki magát hasizomból. Nem a gerincén, hanem hátizmán gördül végig. Gyakorlatának hála ebben az esetben is előre szegett fejjel, ami szinte nem is éri a talajt. Amennyiben ez a művelet sikerült neki, miután átfordult és négykézlábra érkezett, ellöki magát a talajtól és újra álló helyzetben terem, egy jobbos támadó állással és várja ellenfele támadását.
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 3 Empty Re: Piac

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.