Bűnök csarnoka

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 22 Aug. 2011, 14:08

A kék gömben még látszik, ahogy a démon elengedi Shadowt, aki köhögve, levegő után kapkodva esik a földre, majd a démon a kislány felé indul. Ám mielőtt hozzáérhetne, Árny jelenik meg, és a démon megdermed.
-Az alku köt - közli hidegen. - Ráajánlottak a szolgádra, és a lányára.
-Ezt nem teheted, hozzám tartoznak!
-Tartoztak. Ő másképp akarta, és ha elégedetlen vagy...
-Nem! Nem, megértem! Ha szüksége van rá, a legnagyobb örömmel adom át! - A démon hangjában érezhető a félelem.
Árny a meztelen, megalázott nőre és dacos lányára néz, a sötétségből két fénylő pont jelzi csak, hol lehet az arca.
-Kövessetek! - Szólítja fel őket, és távozik a helyiségből.

A gömb Thorhalla mágiája miatt megváltozik, és a démon látszik benne. Az alaktalan lény a gömb felé fordul.
-Zarathos - jegyzi meg hűvösen. - Időről időre van egy démon, aki megpróbál elszakadni a birodalmamból, hogy meghódíthassa a Földet. - Thorhallára néz.
-Jól van, értem már. Itt az idő, hogy kijátszunk egy adut. Dormammu kiszabadulását szó nélkül hagytam, ezúttal viszont élek a lehetőséggel, amit a fentiek hibájából szereztem.
Elfordul a gömbtől.
-Nem olyan rég angyalok serege látogatott a Földre, megszegve ezzel a paktumot Menny és Pokol közt, bolondok, ha azt hiszik, elnézek egy ilyen szemtelenséget - láthatóan eltűnődöt az alak, a kapu felől pedig nyikorgás hallatszik, ahogy ismét kitárul. Árny áll ott, mellette pedig Shadow és lánya.


Bűnök csarnoka - Page 2 OVnQceL

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 22 Aug. 2011, 14:38

Már csak egy utolsó pillantást vetettem a gömbre, majd még látszott, hogy elindulnak, míg én visszafordultam az uralkodó felé. Közben már a démon, ki Midgardon volt látszott, s végre a nevét is megtudtam, Zarathos. Bólintottam a szavaira, igen s ezek mindig nagy gondot okoznak, s legalább még nem tudott arról, hogy ez mit művelt odafent. Így legalább nem kellett improvizálnom, hogy mit is adjak be neki a két értéktelen lélekért cserébe. Az utolsó percek, miket az a korcs a lányával tölthet, teszek róla, hogy többé ne lássa, legközelebb csak itt a pokolban, ha úgy hozza a sorsa, hogy még visszafogadják. S ő pedig már nem néz el több ilyen arcátlanságot, hanem be fog avatkozni, így még egy gonddal kevesebb, s ha egyszer tényleg úgy hozza az élet, hogy a gyermekre szüksége van, akkor viszont igencsak meg kell küzdenie majd azért, hogy visszakapja, mert nem olyanokhoz kerül, kik csak úgy bántanák, vagy visszaengednék a pokolba.
- Azután az eset után még az is megfordult bennem, hogy a halandók tévednek – mondtam. – Hogy maguk a jó oldal s a szárnyasok a gonoszak. De lényegében egyformák, egyik sem rosszabb s gonoszabb a másiknál. Köszönöm az üzletet Mephisto, remélem a későbbiekben is hasonlóan sikeres ügyleteink lehetnek a mai után.
Az ajtó felé pillantottam, hol most jelent meg az a két némber s még egy démon.
- Szedd a lábad! – parancsoltam. – Nem érek rá egész nap! – majd még visszanéztem az uralkodóra s ismét meghajoltam kissé felé. – Az ígért lelket pár órán belül kapod, s engedelmeddel, ha nem kívánsz még valamit, távoznék kettejükkel.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bűnök csarnoka - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Shadow Hétf. 22 Aug. 2011, 16:42

Válaszom után a démon elengedi az anyámat és felém indul, de mielőtt bánthatna megjelenik Árny... fejet hajtok felé, mikor mondja, hogy kövessem akkor követem, bár igen hamar édesanyám karjaiba kerülök.

Elenged a Gazdám és köhögve levegő után kapkodva terülök el a földön... De próbálok felkelni, hogy a lányom megvédhessem, azonban egy túl ismerős hangot hallok és oda kapom a fejem ijedten... Árny az és annyira összeszedem magam, hogy feltérdeljek legalább... Hallgatom a beszélgetést, s mikor Árny kiadja a parancsát, akkor felkapom a földről a ruha darabokat és menet közben kapom fel őket, majd a lányom is az ölembe és úgy megyek Árny után a tempóját tartva. Bár fájnak a lépések, de nincs választásom...
Utunk vége a nagyterembe vezet és mikor beérünk lerakom lányom és letérdelek, majd a női hang felé pillantok, de nem nézek fel rá csak a lábára és úgy megyek közelebb lányommal az oldalamon. Nem ismerős a hangja és nem vagyok abban se biztos, hogy démon... de ez számomra mindegy... aki megkap, azé vagyok. Mikor oda érek illő távban állok meg térdelek le.

Miután megérkezünk felnézek a nőre aki már parancsolgat is... furcsa szerzet az már biztos, de nem mondok semmit csak anyám mellett maradok

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 22 Aug. 2011, 17:17

Az alakját változtató lény egy pillanatra megáll, mikor Thorhalla Mephistonak szólítja. Teste néhány másodpercre démoni alakokat vesz fel, szárnyak, szarvak, vörös bőr, agyarak, farok, paták, de ezek is ugyanúgy változnak, mint a korábbi alakok.
-Nincs jó és rossz, ahogy nincs bűn és bűntudat sem, mindez olyanok hazugsága, akik félelemkeltéssel nyernek hatalmat - válaszol.
-Jó üzletet kötöttünk, a kapuim ezentúl is nyitva fognak állni számodra, Thorhalla Lokidottir.
Ezzel int, és a kékes gömb eltűnik, a terem pedig teljes sötétségbe borul, csak az ajtó felől szűrődik be némi fény.

Árny Thorhallára pillant.
-A kijutás hosszabb lesz, mint a befelé vezető út. Engedelmeddel, mutatom az utat, asgardi királynő.
Árny hangjában tiszteletet lehet észrevenni ellenben a többi démonéval, akit eddig látott Thorhalla. Az ajtó előtt már nem látni az öltönyös démont, aki elkísérte idáig a nőt, így négyesben indulhatott el Thorhalla, Shadow, Marli és Árny.
A pokolból kifelé vezető út olyannyira nehezen járható, mint amenyire könnyen bekerülni lehet ide, az Ő egyik nagy találmánya. Egy teljes napi gyaloglás, hegymászás, szirtek között imbolygás a kietlen pusztaságban. Ezen a helyen nem működik sem mágia, sem képesség, sem semmi más, ami segíthetné az előrejutást, így Thorhallának is gyalog kell megtennie az utat, akárcsak szolgáinak. Árny könnyedén siklik a sziklák közt, mint aki ezerszer megtette már az utat, és tudja, hová lépje - ha van egyáltalán lába.
Számtalan lelket lát a négyes a kifelé vezető úton, akik szintén próbálnak kimenni, ám mindet aggasztó sötétség táncolja körül, és mardossa, míg újra össze nem rogynak.
Az út végén egyszerű ajtó áll a hegy csúcsán, egyik és másik oldaláról is be lehet lépni.
-Eddig jöhettem. Az ajtón átlépni egyszerű, csak gondolj egy ajtóra, melyen már bement, pontosan oda fog ez is nyílni. Bár nem tudom, elér-e asgardig a folyosó...
Ezzel Árny, mintha soha nem is lett volna, elszáll a széllel, magára hagyva a két nőt és a lányt.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 22 Aug. 2011, 17:43

A démon egy pillanatra megállt, majd a bőre vöröses lett s démon alakot vett fel, noha még mindig változott, de már sokkal inkább hasonlított ténylegesen egy démonra. Elmosolyodtam, mikor megláttam.
- Az eredeti alakod sokkal jobban illik hozzád Mephisto – doromboltam. – Köszönöm! S ha te is el kívánsz érni, csak küldj üzenetet Midgardra, előbb vagy utóbb elér hozzám.
Mikor sötétség lett elindultam kifelé, hol a másik három már várt. Biccentettem a démonnak, ki megszólított, de a másik kettőről nem vettem tudomást. Egy nap kutyagolás, igazából meg sem éreztem, nem volt nehéz, a kiképzésemből néhány óra nehezebb volt, mint ez az egynapos út, míg el nem érkeztünk egy újabb kapuhoz. Ha a tárgyam lemaradt, akkor egy-egy pofonnal jutalmaztam, mikor be kellett várni, hogy tartsa a tempót. Pihenést nem hagytam neki, így valószínűleg jó pár zúzódással s esetleg töréssel is jutalmazódott ő fattyúhoz egyetlen újjal sem értem, vele még tervek voltak. végül még egy használati útmutatást is kaptunk.
- Köszönöm – mondtam még a démonnak, majd eltűnt. – Ti pedig lóduljatok!
Megragadtam a grabancát majd egy kézzel könnyedén emeltem fel, miközben Harlem-re gondoltam, s az ajtón átlépve az egyik sötét sikátorban jelentünk meg.

//Folytatás: Harlem utcái//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bűnök csarnoka - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Shadow Hétf. 22 Aug. 2011, 18:05

Hallgattam az eseményeket... majd mikor levegőnek nézett j úrnőm akkor némán követtem... megszoktam már hogy rosszul bánnak velem, de legalább a lányom jóléte megvolt... Az egy napi túra nem volt a legjobb..Mmarlit is gyakran cipelnem kellett és egy-egy nagy pofon is volt a jutalmam, ha nagyon lemaradtam... Lettek kék zöld foltjaim, talán még repedt csontom is, de a lányomat nem bántotta... csak engem... Minden pofon után egyre nagyobb és nagyobb szenvedés volt az út, de haladtam a fájdalom ellenére, s láttam a többi lelket magunk körül aki még próbáltak kijutni. Majd elértük a kaput is végre, amin Úrnőm átpakolt, miután Árny elment és magunkra hagyott minket.

Az út elég nehéz volt és jó párszor anyum ölében utaztam, vagy épp saját magam másztam előtte és segített engem, hogy kijussunk innen... csak kérdés az volt hogy hová is.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Adam Taylor Hétf. 03 Okt. 2011, 17:00

Adam hirtelen érzi, ahogy minden vér elhagyja a testét. Egészen a haláláig próbál felállni és küzdeni sikertelenül. Hirtelen teljesen máshol van. Meg próbálja megfeszíteni az izmait. Teljes kudarc. Mintha a teste üres lenne. Nem érzi a szívét nincs adrenalin sem a testében. Nem érti, hogy mi történt. Körülnéz és próbálja betájolni magát.
"Ilyen lenne a halál? Ez pedig a pokol? Érdekes nem így képzeltem el eddig. Azt hittem csak a nagy fekete semmi jön. Úgy tűnik nem ezt azt jelenti szarban vagyok."
Nyugodtan megáll és vár hátha történik valami. Közben figyeli a körülötte zajló dolgokat, és próbálgatja a "testét".

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 04 Okt. 2011, 13:05

Ahogy megérkezel a bűnök roppant csarnokába, és felfogod lassan, hogy hol is vagy, a sötétségből fények kezdenek kibontakozni, zajok és szagok. Kénes gőz csapja meg orrodat, narancs fény borítja a hatalmas tárna falait, aminek teteje a sötétségbe veszik, és töménytelen lélek bolyong benne, beszédük összefüggő morajként jut el a füleidbe.
A semmiből lép eléd egy alak, hiába nézel rá, nem tudod kivenni a figurát, mintha árnyék vetülne rá, de fogalmad sincs, mi vetheti az árnyékot. Mintha ő maga is csak árny lenne...
Szemei helyén fénylő pontokat látsz, melyek nem mozognak, mégis érzed, ahogy végigmér téged, lassan, kimérten, alaposan.
-Mi olyan különleges benned? Rövid élet, kevés siker, sok csalódás, menekülés, kudarc, meggondolatlanság, nagyképűség. Mit tudsz felhozni mentségedre?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Adam Taylor Kedd 04 Okt. 2011, 14:40

A szagok undorítóak de volt már rosszabb. Valami elé lép a semmiből. Nem igazán tudja mit mondjon. Aztán az alak megszólal. Vádló módjára beszél. Értékeli az életét és teljesen negatívnak állítja be. Adam nem ért egyet vele.
- Bennem? Rengetegen vannak idelent akiket én küldtem le. Mentségemre semmit. Egy mészáros voltam. Nagyon is jól tudom, hogy miért kerültem ide. Soha nem áltattam magam azzal, hogy a mennyben van a helyem. Sőt nem is igazán hittem, hogy bármi várna rám a halál után. Miért kéne bármit is felhoznom a mentségemre? Azt hittem hogy itt azonnal megbüntetnek vagy valami. - mondja nyugodtan.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 05 Okt. 2011, 18:32

-Mészáros... - Ismétli utánad tűnődve.
-Igen, ez jól jellemez, tudod, a mészáros disznókkal és marhákkal végez ember létére. Ilyen voltál te is. Nem vállaltál veszélyt, csak ha elkerülhetetlen volt, de szívesen végeztél nálad gyengébbekkel. És mindezt miért?
Az árnyalak átsuhan a hátad mögé.
-Gyerekkori trauma? Szerelmi csalódás? Haláleset? Nem... Mindössze azért siklott ki az életed, mert vágytál a hatalomra, és mikor megkaptad, mohóvá váltál. Az emberek megvetnének, ha ismernék a múltadat. Még inkább, ha megtudnák, hogy azzal védekezel, hogy az egész nem a te hibád, csak önmagadat védted. Mást hibáztatsz...
Ismét eléd suhan az árny.
-August Abrams.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Adam Taylor Szer. 05 Okt. 2011, 19:57

Adam hallgatja amit mond. Hatalom ezen még nem gondolkodott. Azt tette amihez értett. Teljesítette a parancsokat. Ölt a legtöbbször bejárta a világot és rengeteg embert ölt meg.
- A hatalom nem érdekelt. Sokáig legalábbis nem. Egészen addig nem amíg meg nem akartak ölni. Akkor ott találtam magam ahol a part szakad. Egészen addig mindig teljesítettem a parancsokat. Jó katona voltam de ott és akkor megfogadtam soha többé nem akarok teljesen függésbe kerülni. Elhatároztam, hogy megölöm a tábornokot mert elárult, és azt is, hogy nem fogok másoktól újra teljesen függeni. - válaszolta eltökélt hangon. A démon mozgása zavarta ugyan de nem tudott tenni ellene.
- Mégis miért fontos mindez? - kérdezi ismét.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 06 Okt. 2011, 21:41

-Elhatároztam, hogy megölöm a tábornokot - ismételte az árny, majd újra, és újra, suttogva, és hangosan, majd a te hangodon, és ismeretlenek hangján, közben pedig hol itt bukkan fel, hol ott. Végül elhallgat, és megáll veled szemben.
-A halandó szem nem látja a különbséget két lélek közt. Nézz rá arra az emberre. Elhagyta az ereje. Szívroham ölte meg, pedig még negyven is alig múlt. Években, kilóban persze szóval száz felett volt. Csak önmagát okolhatja, és a fogyasztói társadalmat - egy kövér ember bolyongó testére mutat, láthatóan nagyon elveszett lélek.
-Az a nő ott... Öngyilkos lett, a férje meghalt a harmadik világháborúban, először az alkoholt választotta, aztán a gyógyszereket, kétszer ment elvonóra, kétszer hagyta ott, tegnap este pedig szorított az alkarjához. Eldobta az életét, és nincs kit utálnia önmagán és a halott férjén kívül, aki volt olyan bolond, hogy mások háborúját akarta megvívni.
A nő a földre rogyva zokog egyre, arcából eltűnt minden élet.
-Te viszont... Elég csak rád nézni. Itt állsz, bátran, készen arra, ami vár rád. Mert tudod, hogy vár még rád valami. Valahol belül érzed, hogy valami még éltet. A bosszú... Szerinted miért fontos ez? Miért töltöm az időmet azzal, hogy ezt éppen neked mesélem el, mikor annyi halott emberrel beszélhettem már?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Adam Taylor Csüt. 06 Okt. 2011, 21:55

Adam hallgatja ahogy a démon megismétli a szavait. Nem ijed meg, de kiszolgáltatottnak érzi magát. Aztán a démon tovább beszél A férfira néz. Szánalmas. A nő sem sokkal jobb. Aztán a démon a lényegre tér. Hát ez az amit keresnek az erős jellemet.
- Úgy beszélsz mintha még visszatérhetnék valahogy a földre. - jelenti ki Adam határozottan. A lehetőség felvillanyozza. Nem igazán tudja hogyan kerülhet vissza az élők világába de ha visszajuthat vissza fog jutni. - Jól értem? - mondja de a hangja elárulja, hogy nem vár választ. - Azt mondod, hogy lehetőségem van visszatérni, és befejezni amit elkezdtem megölni a tábornokot. Ha jól értem ennyi, és semmi több. Aztán jövök ide vissza. Esetleg rosszul értettem valamit? Talán ez is csak a kínzásom része? - Fejezi be a monológot.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 06 Okt. 2011, 22:19

-Lassan ugyan, de rájöttél. Úgy van, ahogy mondod, valóban visszatérhetsz az élők közé, hogy megöld azt, akit a halálodért hibáztatsz. Persze lesznek feltételek, változások, lesz ára, de alapvetően újra élhetsz. És ha végeztél... Nos, akkor úgy térhetsz vissza ide, hogy nem kell senki sem hibáztatnod már, és nem leszel olyan, mint ők - mutat a nő és a férfi felé.
-Gyarló az ember, te pedig az emberek mintapéldánya vagy. Jogos jussodnak érzed a mások ereiben folyó vért. Mit szólsz hát? Visszatérsz, hogy végezz "gyilkosoddal", aki elindított életed lejtőjén, és bosszút állj vélt vagy valós sérelmeidért? Kívánsz újra élni, hogy ölj, és megint halott lehess?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Adam Taylor Csüt. 06 Okt. 2011, 22:30

Adam hallgatja a démon szavait. Átgondolja amit mond. A lelkét melengeti az érzés. Újra élhet. Ára lesz nos ez érdekli. Mindig mindennek megvan az ára, de ő általában hajlandó volt mindig megfizetni az árat mindenért. Ha lehetősége van bosszút állni akkor megteszi. Ha esetleg valahogy sikerülne kibúvót találni a visszakerüléssel kapcsolatban az még jobb lenne.
- Igen! - válaszolja határozottan. A páncéljára gondol. Igencsak morcos miatta, hogy nem volt nála. Ha nála lett volna máshogy alakulnak a dolgok. Átfut az agyán egy pillanatra hogy vajon mi fog változni. De majd meglátja.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 06 Okt. 2011, 23:01

-Ahogy gondoltam. Mindent a gyilkolásért. Jól van.
Ezzel az árny füstté válik, és vele együtt te is elfüstölsz, nem tűnik szokatlan érzésnek, mintha egyszerűen csak sodródnál a vízben. Hatalmas távolságot tehettek meg, a táj úgy suhan el mellettetek, mintha fénysebességgel haladnátok. Aztán egyik pillanatról a másikra megint stabilan állsz a saját, szilárd testedben.
Egy vörös sivatagban vagytok, de nem csak a homok, hanem az ég is karmazsin vörös, az egész horizont. Árny lassan sétálni kezd, bár inkább csak suhan, nem hagy maga mögött lábnyomokat a homokban.
-Az, hogy elvéreztél, a kisebbik gond, de hiányzik a fél karod, és a... Klub, ahol meghaltál, még egy felvételt is kiadott rólad. Ha össze is raknám újra a tested, csak feltűnést keltenél. Újat kapsz. Ahogy elnézem, elég nagydarab ember voltál, erős a sajátjaid közt. Ha gondolod kaphatsz egy ehhez hasonló testet. Ezt el tudom intézni neked.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Adam Taylor Csüt. 06 Okt. 2011, 23:19

Az árny válaszol. Aztán már indulnak is. Az utazás kicsit furcsa de nem kényelmetlen. Aztán Árny elmondja, hogy a teste nem csak lerobbant de még le is buktatták a halálát.
"Ilyen gyorsan. A francba is. Rühellem őket. Közel olyan testet? Ez meg mit jelent? Nem lesz meg a páncélja. Még talán gyengébb és lassabb is lesz mint volt. Ez nem hangzik túl jól. Talán még az is hónapokba fog telleni, hogy rendesen tudjon mozogni."
- A francba. - morogja érzéssel. - A régihez hasonló testet? A sajátom volna a legjobb de ha ennyire futja legyen ez. Azt hiszem a terveim kicsit le fognak lassulni az elképzeléseimhez képest. - gondolkodik hangosan. Aztán sétál a démon után. A démon láthatja rajta, hogy a férfi mérges. Adam rendkívül dühös hiába jut vissza ez az elfuserált akció több hónapnyi munkáját tette tönkre.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 06 Okt. 2011, 23:26

-Dühöngj csak, a düh segít majd, hogy elvégezd a feladatod. A gyilkoláshoz düh kell, düh és kegyetlenség. Benned bőven van mindkettőből - elmélkedik az árny.
-Ahogy mondtam, sok minden fog változni, emberként éltél, most viszont rendelkezni fogsz bizonyos képességekkel. Már így is túl sok időt pazaroltunk el, több, mint egy hete halott vagy. Majd rájössz útközben a részletekre, kitapasztalod, légy talpraesett. És ne feledd, mi a célod, tartsd szem előtt, különben még azt kéne hinném, hogy te is olyan hitvány alak vagy, mint azok ott a csarnokban. Ne vallj kudarcot!
A semmiből egy ajtó tűnik fel, a sivatag kellős közepén áll, mögötte ugyan úgy csak homok terül el.
-Ahogy mondani szokták, ha egy ajtó bezárul, valahol kinyílik egy másik. Ezen még van mit csiszolni, törd be, gyorsan!

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Adam Taylor Csüt. 06 Okt. 2011, 23:35

Az árnynak tetszik Adam dühe. Aztán elkezd papolni arról, hogy mire kell a düh. Adam nem hisze ebben a képességek említésére nem igazán tudja mit mondjon. Majd meglátja mire megy velük. Amikor az időt említi Adam legszívesebben leütné ha képes lenne rá.
- Nem szokásom. - mondja sokkal nyugodtabban. A dühe már-már elpárolog. Úgy érzi végre végéhez közeledik ez a kis közjáték. Aztán jön az ajtó próba.
- Csak egy ajtó ez nem nehéz. - mondja majd az ajtó felé indul. Három gyors lépéssel lendületet vesz és teljes erejével belerúg az ajtóba a kilincs alatt. A mozdulat régi és begyakorolt régi testében szinte automatikus volt. Ha sikerül berúgni az ajtót akkor az árnyra néz.
- Mennyi ideig tart ez még? - kérdezi. Már sokkal nyugodtabb. Nem dühöng tervet forral. Tudja, hogy ki kell tapasztalnia mind a testét mind a képességeit.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 07 Okt. 2011, 12:23

Nekifeszülsz, az ajtóba rúgsz egy hatalmasat, az pedig reccsenve adja meg magát. betörik, és az egyik zsanér is kiszakad a helyéből, így az ajtó féloldalasan lóg a helyén. Ahogy hátrafordulsz az árnyhoz, nem látod ott, mi több, a sivatagot sem látod, helyette a Pokol konyhájának sikátoraiban találod magad.

//A post folytatása már a sikátorokban van.//


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 14 Feb. 2012, 19:26

Előzmény - Burlington kertvárosa:

Ahogy elérsz a panzióhoz, még egy rendőrautó, és egy tévés furgon is elszáguld melletted. Egyik sem lassít, senki sem gyanakszik rád, legalábbis még nem. Mikor belépsz a panzió ajtaján, egy ismerős helyen találod magad, mégsem ott, ahova jutnod kellett volna.

A sivatagban vagy ismét, ott, ahol legutóbb is voltál, amikor a pokolból távoztál. Az ajtókeret, ami a semmibe nyílt, és a Földön találtad magad, most is ott áll, azon léptél át, aztán egy szempillantás alatt eltűnik, és csak a puszta sivatag marad.
Néhány percig semmi sem történik, talán a feladatod végeztével visszakerültél a pokolra, és elkezdődött örök kárhozatod, ami ebben a sivatagban fog a végtelenségbe nyúlni.
Aztán mégis felbukkan valaki. Egy árny, az árny, aki legutóbb is köszöntött téged, és új élettel - vagy affélével - ajándékozott meg a gyilkosságért cserébe.
-Hát visszatértél. Csalódtam benned, mészáros. Lassú voltál. Elapadt a dühöd, és szem elől tévesztetted a célodat. Könnyű feladatot kaptál, könnyen is végrehajtottad, de túlságosan sokáig vártál vele. Nem bizonyultál túl hatékonynak... De végül csak elvégezted, a feladatodat, nem igaz? Bosszúd beteljesült, akit mindig is hibáztattál a bűneidért, immáron halott, bár sajnálatos módon nem köszönhetjük még körünkben. Nincs más hátra, mint a lelked kárhozata, jól mondom?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Adam Taylor Kedd 14 Feb. 2012, 19:35

A férfi az árnyra néz. Az ismét a hibáit emeli ki. Adam csak mosolyog és figyeli az árnyat.
- Meg kellett tanulnom bánni az erővel amit adtatok. Valamint volt egy kis felesleges kitérőm egy Avalon nevű helyen. Aztán pénzre volt szükségem. Megszereztem és elvégeztem a dolgom. Nem siettem el ez való igaz. - közben az erőmet próbálgatom megint nincs testem, de elkenem a rohadék száját. Ha képes vagyok rá megpróbálok alakot ölteni. Mintha csak alakot akarnék váltani. Aztán megidézem a kígyókat és felé lendülök. Nem támadok komolyan. Csak látni akarom, hogyan reagál. Ha sikerül megütnöm mosolyogva lépek el.
- Nem kérdeznéd ha nem lenne más út. - mondja továbbra is mosolyogva a szemében vad tűz csillog. - Szükségetek van rám valamihez. Mi lenne az? - kérdezi végül mosolyogva. - Talán öljek meg valakit? Szerezzek befolyást nektek a földön? Hirdessem az igéteket? - kérdezi mosolyogva. - Mond el mit tegyek és megteszem ha nem kell idelent tétlenül rohadnom. - mondja határozott hangon. A kígyók eltűnnek a férfi pihenj állást vesz fel. Pont úgy ahogy megszokta a hadseregnél.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 14 Feb. 2012, 20:05

A koncentrálással meglepő módon sikerül testet öltened, a kígyókkal együtt pedig nekirontasz az árnynak, amin egyszerűen átsuhansz, átzuhansz. Az árny megfordul, arcát most sem látni, csak szemei helyén tündököl két fény, mintha távoli csillagok lennének.
-Úgy tűnik, gyakrabban kéne visszatérned a pokolba, itt sokkal hamarabb dühbe gurulsz. Vagy időnként meglátogatlak odafent, ha úgy látom, nem vagy elég vérszomjas.
Mély, gurgulázó hang hallatszik, aztán rájössz: épp nevet.
-De helyesen gondolkodsz, valóban van más út. De ezúttal bizonyítanod kell. Gyorsnak kell lenned, hogy megmutasd, méltó vagy az erőre, amit rád bízott a pokol. Máskülönben visszaveszi azt, neked pedig véged.
Az árny elsuhan előtted, mögötte pedig ismét feltűnik egy ajtó a sivatag kellős közepén.
-Egy ember meghalt, de túl makacsul ragaszkodott az élethez. Igazi szentnek hiszik odafent, és most angyalként él tovább. Keresd meg azt, ami a legkedvesebb neki! Pusztítsd el! De őt magát ne öld meg, csak tedd bizonytalanná, kétkedővé, az majd a félelemhez vezeti, és a haraghoz.
Az ajtó felé tekint, és félrelibben.
-A név: Balthazar Millvier. Ismered a járást...
Ezzel hagyja, hogy átlépj az ajtón, amin ha belépsz, ismét a panzióban találod magad.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Adam Taylor Kedd 14 Feb. 2012, 20:18

Átesik az árnyon aztán csak néz rá. Szóval vérszomjat várnak tőle. Az árny nevetésére maga is nevetni kezd. A férfi elmosolyodik a feladaton. Őrült gondolatok fordulnak meg a fejében. Meg akarja ölni azt akit a férfi szeret, és széttépni aztán a véres darabokat megmutatni a férfinak. Minden idegszálából ez az őrjöngő érzés tör elő. Úgy érzi végre tényleg érzi a démoni erők hatását.
- Meg kell szoknom ezt az újfajta felfogást. Azt hiszem menni fog. - mondja tébolyult mosollyal. - Egy angyal remek. Megkeresem és elintézem. Rohanok főnök. - mondja és az ajtó felé indul. Még visszanéz mielőtt elindulna.
- Mi a neved főnök? - kérdezi végül még mindig őrülten mosolyogva. Akár kap választ akár nem továbbhalad és mosolyogva indul felfelé a szobába.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 20 Feb. 2012, 14:45

Az árny csak áll, és figyeli, ahogy az ajtóban állsz. Egy egészen rövid pillanatra úgy tűnik, mintha nem csak füst és árnyék lenne, mintha nem csak valaminek a hiánya lenne, mintha lenne arca, ami több, mint két fénylő, távoli csillag. Mintha elmosolyodna. Aztán válasz nélkül elsuhan, mintha a szél fújná el pokol végtelen sivatagában, és nem marad semmi.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bűnök csarnoka - Page 2 Empty Re: Bűnök csarnoka

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.