Sin

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Szomb. 08 Okt. 2016, 22:47

Sin - Page 4 Latest?cb=20100302010935
Jelenlegi kinézete

~G’hhhzz~

Egyre furább ez a hely. Félhomályos raktár helyek és elhagyott folyosókon át lehet eljutni a konyhába. A szobaszervizeseknek is itt kéne eljönni? De akkor miért nem láttam egyet sem eljönni mellettem? Lehet, hogy most éppen nem kell senkinek semmi. Ahogy egy ilyen folyosón sétálok hirtelen egy ütést érzek az arcomon. Rögtön beindulnak a harci ösztönök és védekezőállást veszek fel. Nem tudom honnan jöhetett. A szemem végig fut a folyosón. Semmi. Megfordulok, de semmi. Megpróbálok egy falhoz hátrálni, hogy biztosítva legyen a hátam, de túl lassú vagyok. Még egy ütést érzek a tarkómon aztán sötétség.
Amikor felébredek furcsa érzés fogad. Élek. Ez nem jelent jót. Valamit akarnak tőlem, de nagyon nem akarom megtudni, hogy mit. Mellettem van Kya is, úgy tűnik nem sokáig tartott, hogy átlássanak az álcán. Úgy tűnik megvannak kötözve a kezeink és lábaink is. Nem probléma. Megpróbálom felvenni a kazaak partnerem alakját, akinek a végtagjai elég vékonyak ahhoz, hogy le tudjam venni a kötelet a kezeimről. Ha ez sikerül, akkor kiszabadítom Kya-t és megnézzem az állapotát. Ha nem kell neki sürgős ellátás, akkor megnézem, hogy mit hagytak nálam. Ha kell neki segítség, akkor gyorsan szétnézek, hátha találok orvosi eszközöket.

Felszerelés:

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by Thorhalla Vas. 09 Okt. 2016, 00:00



Galaxis Védelmezői: Kartellek markában


Résztvevők: Kya Shak’ari és G'hhhzz



Következő körváltás: 2016. október 13. (csütörtök)

Kya-nak nehézkesebb volt a szabadulás, mert azért fájtak a mozdulatok, még szerencse, hogy G'hhhzz számára könnyen ment, így utána még ki is tudta ő maga szabadítani a társnőjét. Megnézve a sebet, a lány hátán, volt, a bordáknál ment be és a vége a sebnek a hegy pedig a mellkasán jött ki. A seb pontosan keresztül kellett, hogy szúrja a tüdőt és a szívet, Kya nem lehetett volna életben. A behatolás a háton történt és elől nagyon kicsi sebet hagyott. Hátul már beforrt a seb, csak egy heg volt ott. Így megállapítható volt, hogy rejtély miként van életben, de legalább már sürgős orvosi ellátásra nem szorult.
Ami a helységet illette, nem sok minden látszott belőle, a falakból minimális fény világított, a szerint egy kocka alakú helység volt, háromszor három méter és hasonló magasságú is. Az ajtó helye látszott az egyik falon, ott nem is volt fény és világítás.
Kya, ha akart, akkor tudott beszélni, bár igencsak rekedten, lábra is tudott állni, bár igencsak gyengének érezte magát, mintha beteg lenne.
Felszerelés természetesen senkinél sem volt, mindent, amit fegyvernek lehetett volna használni elvettek tőlük. Így csak a ruhájuk volt rajtuk, az esetleges övek, csíptetők, és minden ilyesmi levéve. Kya ruhája pedig természetesen véres főleg hátul, a vér pedig már megalvadt a ruhán.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sin - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by Nautia Szer. 12 Okt. 2016, 19:15

– Kya Shak’ari –


- Köszönöm. mondja rekedten miután a skrull kiszabadítja. Úgy látszik társa legalább kevésbé van megviselve mint ő.
Arról viszont fogalma sincs, hogy a saját állapota mennyire súlyos, de az biztos, hogy nem érzi túl jól magát. Óvatosan megpróbálja kitapintani a be- és kimeneti sebeket, majd meglepve tapasztalja, hogy azok már behegedtek. Elgondolkozik rajta, hogy vajon mennyi ideig lehetett eszméletlen és hogy egyáltalán hogyan lehet még életben.  
- Nem csoda, hogy állandó munkaerő hiánnyal küzdenek, ha így bánnak az alkalmazottaikkal. - mondja nehézkesen, egy keserű mosoly kíséretében.
A helyiség nem túl nagy, ezért nem tartja valószínűnek, hogy támadójuk itt lenne velük.
Elbotorkál az ajtóig és megpróbálja kinyitni, bár maga sem fűz sok reményt a sikerhez. Ha csakugyan zárva találja akkor fáradtan a falnak dől.
- Mutasd magad te gyáva féreg! - mondja jól hallhatóan és meglehetősen ingerülten.
Ha támadójuk nincs is a szobában talán valalhonnan figyeli őket. Egy próbát pedig megér, hogy megtudják hallja-e más is amit mondanak.



előtörténet:Kya Shak’ari

_________________
Nautia
Nautia
Nautia
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jun. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Nautia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 13 Okt. 2016, 08:01

//Darren szólt, hogy nem tud írni, így hétfőn lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sin - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Vas. 16 Okt. 2016, 22:52

Sin - Page 4 1667443-kree
Jelenlegi kinézete

~G’hhhzz~

Könnyen ki tudok jutni a kötelekből, utólag is köszönöm Cadoo úr. Jobb lett volna, ha elnyerem az összes pénzed, de ezzel is kiegyezhetünk. Ahogy kiszabadulunk, felveszem a kree formámat. Ahogy gyorsan leellenőrzőm nem hagytak nálam fegyvert, így ez a forma tűnik most a leghasznosabbnak. Nem tudom mi lehet ez a nő, de nem láttam még hozzá hasonlót. A vérfoltból ítélve teljesen átszúrták a mellkasát, de nem hogy nem halt meg, hanem már be is gyógyult. Nem rossz.
- Ha kijutunk innen, majd panaszt teszünk.- mondom mosolyogva neki. Közben próbálok valami por vagy festék félét találni. Bármit, amit a láthatatlan támadónkra lehet önteni vagy dobni, hogy lássuk. Kya kihívja őt, de nem hiszem, hogy erre fog válaszolni. Ha fair harcot akarna, akkor nem láthatatlanul ütött volna ki minket. Ha találok bármit is, ha nem én beállok az egyik sarokba és becsukom a szemem. Megpróbálok légzésre vagy lépésekre figyelni. Valamilyen hangot ki kell adnia. Ha észreveszek valamit és van nálam bármi amivel láthatóvá tehetem, akkor azt felé dobom. Ha válaszolt Kyának, akkor védekező állásba állok, ha pedig észreveszek valamit akkor arra mutatok, hogy Kya is felkészülhessen.


Felszerelés:

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 17 Okt. 2016, 00:01



Galaxis Védelmezői: Kartellek markában


Résztvevők: Kya Shak’ari és G'hhhzz



Következő körváltás: 2016. október 21. (péntek)

 - Felesleges ennyire ingerültnek lenni – szólalt meg egy hűvös hang.
A hang határozottan ismerős volt Kya számára, ez ugyanaz a hang volt, amit akkor hallott, amikor leszúrták. A hang felé kapták a fejüket, ami a hátuk mögül szólalt meg, akkor ebben a pillanatban manifesztálódott ott egy vöröscsuklyás alak, akinek a szemei sárgán világítottak, a kezei pedig, mintha be lettek volna csavarva valamivel.
az alak:
- Attól a pillanattól kezdve figyelve vannak, hogy a Foxiai megpróbált bejutni a rendszerünkbe, majd hirtelen ugyanazon helyről egy médiatársaság próbált bejutni. Ezt tetőzhetjük azzal, hogy óvatlanul ugyanonnan kerestek állást is.
Ezzel elindult a páros mellett az ajtó felé, ami ki is nyílt.
- Követhetnek – mondta anélkül, hogy hátrafordult volna. – Ha nem találtam volna önöket ennyire szórakoztatónak már a kocsmában lerohanják magukat az embereim. Az amatőr hibákat leszámítva ötletesek. De a kishölgy mégis mit gondolt azzal, hogy nem dolgozik? Ha nem is gyanítottuk volna, ez mindenképpen lebuktatta volna magukat.
Ha a páros követte, akkor egy rövid fémfolyosó után egy roppant luxussal teli szobába értek, ahonnan gyönyörű kép tárult eléjük, szinte az egész város belátható volt.
a látkép és szoba:
- Üljenek le, kérnek valamilyen italt? – kérdezte a rejtélyes alak.
Ha kérnek, akkor egy android lép be és tölt mindkettejüknek.
- Felteszem nem értenek semmit, azt sem, hogy miért vannak életben, vagy hol vannak jelenleg…

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sin - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by Nautia Csüt. 20 Okt. 2016, 21:08

– Kya Shak’ari –


A csuklyás alak felbukkanása láthatóan meglepi, úgy tűnik valaki másra számított.
- Le fogok csillapodni amint lesz lehetőségem törleszteni a hátba szúrást… - válaszol kissé talán gúnyosan a férfi első mondatára.
A továbbiakra csak egy vállrándítással reagál, majd lassan elindul a folyosón az alak után.
- Dolgoztam én. Csak hát nem “takarító” a szakmám. - feleli hanyagul.
Nem tetszik neki a helyzet, menekülési utat sem lát, de legalább látszólag nem akarják megölni ebben a pillanatban.
A lakosztályban körülnézve elfintorodik, a kilátás láthatóan nem nyűgözi le.
- Egyre inkább undorít ez a bolygó. - mormogja alig hallhatóan miközben leül, talán a skrullnak, talán saját magának címezve a szavakat.
Az italt viszont elfogadja, méghozzá stetaqot kér, ami az általa ismert egyik legerősebb és legtisztább alkohol. Egyelőre azonban nem iszik bele, csak hátradől és várakozón tekint a csuklyás alakra, hallgatásával válaszolva annak utolsó kérdésére.


előtörténet:Kya Shak’ari

_________________
Nautia
Nautia
Nautia
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jun. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Nautia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Csüt. 20 Okt. 2016, 22:51

Sin - Page 4 1667443-kree
Jelenlegi kinézete

~G’hhhzz~

- Szerintem várható reakció az ön köszönési módszere után. Csak egy tipp legközelebbre, jobb benyomást lehet tenni, ha nem üti ki a vendégét.- vontam meg a vállam a hirtelen megjelenő vörös alak láttán. Ezzel valószínűleg elrontottuk a munkát, de kit érdekel? Úgysem kaptunk érte normális pénzt. Vagy bármilyen pénzt. Ha képes megvédeni a bolygón, akkor megfelel nekem. Ha képes elvinni innen, akkor még jobb. Elmondja, hogy hogyan találtak meg minket. A médiatársaságra és a munkavállalásra tényleg figyelnünk kellett volna, de a foxiai betörése kísérletéről nem nyilatkozok. Ha már hackernek mondta magát legalább figyelhetett volna a helyzete elrejtésére. Mi értelme van betörni egy rendszerbe, ha rögtön képesek bemérni a helyzeted és egy rohamosztaggal kilőni? Mindegy, ami történt megtörtént. De úgy tűnik végül Kya buktatott le minket. Nem hibáztatom, én se dolgoztam egy percet se. Fura is hogy senki nem szólt, hogy merre kell mennem.
- Na, ezt már szeretem.- mondtam, ahogy helyet foglaltam a luxus lakosztály egy kényelmesebbnek tűnő helyén. Rögtön rendeltem egy drága bor fajtát, amit csak ebben a galaxisban pár bolygón lehet elkészíteni. Ha nincs ilyenjük, akkor csak egy drágább koktélt kérek.
- Sin bolygón vagyunk és, nem tudom, tetszik magának a mosolyunk?

Felszerelés:

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by Thorhalla Pént. 21 Okt. 2016, 00:00



Galaxis Védelmezői: Kartellek markában


Résztvevők: Kya Shak’ari és G'hhhzz



Következő körváltás: 2016. október 25. (kedd)

- Megpróbálhatja bármikor, de nem garantálom, hogy sikerrel jár – felelte ugyanolyan hangon az alak, mint eddig.
Miután megérkeztek a helységbe Kya és G’hhhzz is kért egy-egy italt, amiket meg is hozott az android alig fél percen belül. Az alak, bár a hangja semleges volt, mély, síron túli és hűvös, nem lehetett megmondani, hogy mély hangú nő, vagy egy férfi. Persze valószínűleg már mind Kya, mind G’hhhzz is találkozott olyan személlyel, aki nemtelen volt és annak lehetett hasonló hangja, hogy megmondhatatlan melyik is valójában, mert bármelyik lehetne és mégsem.
- Én voltam az, aki felbérelte magukat, hogy öljenek meg engem – mondta.
Ez kissé furcsa volt, ugyanis azaz alak, akiről kaptak képet talán 130 magas volt, akivel most társalogtak pedig 190 minimum és a saját lábain állt bármiféle segédeszköz nélkül.
- Egy próba volt, amin talán átmentek – folytatta rejtélyesen. – A „barátaik” jutalma az lett, hogy körözés és vérdíj kerül a fejükre, a teljes univerzumban vadászni fogják őket… de maguk teljesen más lapra tartozik.
Kinyújtotta a kezét, mire egy android lépett oda egy pohárral és nyújtotta az alaknak.
- Maguk pedig mostantól az én embereim. Jó életük lesz, de cserébe időnként meg kell tenniük egy-két szívességet. Ha az elfutáson, vagy „dezertáláson” gondolkodnak, felesleges. Nincs olyan hely az univerzumban, ahol ne találnám meg magukat…

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sin - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by Nautia Hétf. 24 Okt. 2016, 19:11

– Kya Shak’ari –



- Tehát rögtön az elejétől kezdve felültettek. Remek. - mondja keserűen, miközben érintetlen italát egy közeli asztalra rakja.
Nem biztos benne, hogy elhiszi a lény szavait.
Ha valaki úgy toboroz embereket, hogy egy rakás idegent felbérel saját maga megölésére az könnyen lehet, hogy nem teljesen épelméjű.
Kétségeinek hangot is ad.
- Na és ugyan ki a pokol vagy te? Eddig csak annyit tudok rólad, hogy becstelenül harcolsz. Miért kéne elhinnem egyetlen szavadat is?
Nem hiszi, hogy az idegen sokat elárulna magáról, de egy név jól jönne, vagy ha legalább a csuklyát levenné, már akkor is közelebb kerülhetne annak megfejtéséhez, hogy egyáltalán milyen faj képviselőjével áll szemben.
- Tehát szolgaságot kínálsz, nem pedig munkát. Az lényegtelen, hogy milyen hosszú a póráz. - foglalja össze saját meglátása szerint az elhangzottakat.
Nem is olyan régen szolgált már olyan urat akit mélységesen megvetett, de frissen szerzett szabadságát nem szívesen adná fel egy újabb ilyen úr kedvéért.
Jól tudja, hogy jelenleg nincs olyan helyzetben, hogy felvehesse a harcot az idegennel de eltökélte, hogy megfizet még neki azért amit tett.
Kíváncsian várja a lény válaszát és a skrull reakcióját.


előtörténet:Kya Shak’ari

_________________
Nautia
Nautia
Nautia
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jun. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Nautia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Hétf. 24 Okt. 2016, 22:53

Sin - Page 4 1667443-kree
Jelenlegi kinézete

~G’hhhzz~

Az android kihozza az italunkat, amit meg is kóstolok. Ha meg akart volna ölni minket, akkor már megtette volna. Elég sokáig ki voltunk ütve. Bár ha valaki úgy keres magának embereket, hogy felbéreli őket saját maga ellen, akkor lehet, hogy nem normális. Szóval lehet, hogy csak arra vár, hogy végre méreggel megölhessen. Ezért inkább előbb megszagolom a kihozott italt. Mivel közben valami próbáról beszél, ezért inkább visszateszem az asztalra az italt. Valószínűleg ez is egy próba.
Ha nem teljesen őrült a csuklyás, akkor lehet, hogy csak iszonyatosan erős. Ha nem tudjuk megsebezni, akkor nem meglepő, hogy maga ellen uszítja a fejvadászokat és bérgyilkosokat. Nem tudom melyik a jobb lehetőség. Akár hogy is, most itt maradunk. Ha erős, akkor esélyünk sincs, ha őrült, akkor pedig valószínűleg ránk robbantja az épületet. Szóval egyenlőre maradunk és beszélgetünk. Társam szavaira kicsit mosolygok. Fura dolog becstelen harccal vádolni az ellenfeled, amikor te akartad besurranással és csalással megölni őt. Miután a csuklyás munkát kínál és Kya kifejezi nem tetszésért én is beleszólok a beszélgetésbe, hogy mutassam, fontos vagyok.
- Nos, nekem nem kell többet mondania főnök. Amennyiben ez az élet - itt körbe mutatok- a garantált, akkor én benne vagyok. - ezután remélhetőleg leendő kollégám felé fordulok- Hidd el nekem, ebben az univerzumban ez nem olyan rossz. Eleget aludtam Skrull hadihajókon hogy értékeljem a luxust. - mondom a poharam emelésével.


Felszerelés:

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by Thorhalla Kedd 25 Okt. 2016, 08:53



Galaxis Védelmezői: Kartellek markában


Résztvevők: Kya Shak’ari és G'hhhzz



Következő körváltás: 2016. október 29. (szombat)

A férfi Kya első szavaira nem felelt semmit, csak, amikor a nő a tisztességről beszélt.
- Ez aranyos – mondta ugyanolyan hangon, mint eddig. – Ezen a világon senki sem harcol tisztességesen, maga sem lenne életben, ha tisztességesen játszik Mojo-nál. Ha jól tudom manapság pont bérgyilkosi ambíciói vannak…
A hangsúlya ugyanaz volt, mint eddig, ami már-már hátborzongató volt, ha hosszabb ideig beszélt és nem csak rövid mondatokban.
- Így úgy érzem ebben a helységben maximum az androidok azok, akik felhántogathatnák a módszereinket. A különbség kettőnk között, hogy én nagyban csinálom, amit önök kicsiben.
Kya reménykedett, hogy valamit megtud az alakról, hátha lekerül a csuklya, de mindez nem történik meg, azonban talán meglepő volt, de a férfi mégis felelt részben arra, hogy kicsoda.
- A nevem Átok, legyen ennyi egyelőre elég – mondta. – Munkát, nem szolgaságot… Nagyszerű! – tette még hozzá ezt a skrull szavai után az eddigihez hasonló hangsúlyban.
Kinyújtotta a kezét, ami felett két pénz tárolására alkalmas chip volt. Ez odalebegett az asztalhoz, ami közelében a páros ült, Kyáé csak az asztalhoz, míg a munkát elfogadó G’hhhzz-é egészen a skrull elé, hogy csak ki kelljen tennie a kezét és a chip belehullik.
- Az a maguké, az első fizetésük, Zarnax D’Tol megöléséért. A tetemet, ha távoznak megnézhetik, elvégeztem maguk helyett a feladatot.
Mindezzel, ha a páros valamelyik tagja is olvasott a sorok között, akkor kiolvashatták, hogy ott volt ez: „Egy szolga mióta kap fizetést?”
- Nincsenek megkötéseim, úgy vállalnak munkát, ahogyan akarnak, a bolygót is elhagyhatják, de ha én adok feladatot, az mindig előrébb való a többinél. Ha mindent értettek és nincsen más, akkor nem is tartom fel önöket tovább.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sin - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by Nautia Pént. 28 Okt. 2016, 20:49

– Kya Shak’ari –


- Fejvadász. - javítja ki az alakot.
- És a hátba szúrás nem a stílusom. - teszi még hozzá egy alig észrevehető fintor kíséretében.
Úgy látszik van valamiféle becsületkódexe amit a lény megsértett azzal, hogy hátulról, ráadásul láthatatlan alakban támadt rá, miközben ő fegyvertelen volt.
Bár valószínűleg az zavarja jobban, hogy ellenfele ilyen könnyedén elbánt vele.
Ellenben a skrullnak úgy látszik nincsenek aggályai, hiszen szinte azonnal elfogadja a felkínált ajánlatot. Kya hátradől és a férfi szavaira válaszul csak dacosan fújtat egyet.
Nem a munkával van baja, hanem a vezetőséggel.
Keserűen elmosolyodik amikor Átok egy olyan megbízásért ad nekik fizetést amit nem ők végeztek el. Fejét enyhén csóválva és továbbra is mosolyogva a skrullra néz. Szóval mindketten Zarnax miatt voltak itt eredetleg. Kicsi a világ.
Úgy dönt bölcsebb lesz ha nem teszi szóvá, hogy nem szereti ha mások végzik el helyette a munkát.
Egy darabig csak némán ül és ízlelgeti az elhangzottakat. Természetesen szeretne még hosszabb ideig életben maradni, de legalább ennyire szeretne kést döfni a csuklyás alakba is.
- “Átok”… Milyen találó. - szólal meg végül, majd feláll és egy határozott mozdulattal elmarja az asztalnál lebegő chipet.
- Nos rendben. - biccent a lény felé, jelezve, hogy ő is elfogadja az ajálatot.
Bosszút állni csak akkor lesz majd érdemes ha biztosan nem vall vele kudarcot.
Erről eszébe jut egy másik dolog.
- Ami azt illeti lenne még valami. - mondja bujkáló vidámsággal a hangjában.
- A kaszinós shi’ar nő elérhetőségét esetleg magkaphatnám? Szeretném neki személyesen megköszönni a közreműködését.
Nyilvánvaló, hogy szó sincs semmi ilyesmiről, de az igaz, hogy szívesen meglátogatná a hölgyet.
Viszont ha Átok valóban elengedi őket, akkor első útja biztosan egy orvosi egységhez vezet majd, mivel továbbra sincs túl jól.
Utána mihamarabb elhagyja ezt az átkozott bolygót, aztán pedig leteszteli a gyakorlatban, hogy Átok valóban olyan könnyen megtalálja-e ha szüksége lesz a szolgálataira.



előtörténet:Kya Shak’ari

_________________
Nautia
Nautia
Nautia
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jun. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Nautia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Pént. 28 Okt. 2016, 23:28

Sin - Page 4 1667443-kree
Jelenlegi kinézete

~G’hhhzz~

Tovább megy a vita arról, hogy melyik gyilkos a becsületesebb. Sosem értettem a fejvadászok miért tartják olyan nagyra magukat. A munka lényege, hogy embereket ölj. Az, hogy mennyire vagy becsületes nem sokat dob rajtad. De igazából most nem számít. Amíg ők beszélgetnek, én belekortyolok az italomba. Kellemesen keserű, de valahogy mégis édeskés. Nem rossz, nem rossz. Remélem, nem teszik a számlámra, mert akkor gyorsan el fog fogyni a pénzem. Közben a csuklyás figura bemutatkozik. Nem is számítottam más névre, mint Átok. Nem az én dolgom, hogy hívja magát bárki is. Főleg, amikor szó szerint pénz chipet lebegtet az orrom előtt. Kiteszem a kezem és hagyom, hogy belehulljon a chip. Rögtön ellenőrzöm is, hogy mennyi van rajta. Ha jól hallom a Zarnax D’Tol munka miatt kaptuk mindketten. A nőre nézek és viszonzom a mosolyát. Vagy egy bűnnel teli bolygón mindketten véletlenül ugyan az ellen mentünk, vagy megvezettek minket már az elejétől. Máskor elég lett volna kérniük. Az utolsó szavaira bólintok. Elég jó ajánlat. Chippel a kézben irányba veszem a kaszinót. Ó igen, G'hhhzz megütötted a főnyereményt!


Felszerelés:

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 29 Okt. 2016, 00:00



Galaxis Védelmezői: Kartellek markában


Résztvevők: Kya Shak’ari és G'hhhzz



Következő körváltás: -

A fejvadászos javításra nem felelt az alak semmit sem. Továbbra is kifelé nézett az ablakon, azaz még mindig a hátát mutatta a párosnak. Nem mintha a csuklyája miatt ha szemben lett volna bármit is ki lehetett volna olvasni az arcából, vagy a világító sárga szemeiből. Akkor szólalt meg ismét, amikor a shi’ar nő került szóba.
- Nem adom ki az ügynökeimet egymásnak, főleg kicsinyes bosszú miatt – mondta ugyanolyan hangon, mint eddig.
Ezek után tényleg elengedte őket Átok, és szabadon távozhattak, amennyiben igényelték, akkor egy állandó lakosztályt is kaptak itt a hotelben, úgymond szolgálati lakásnak azon a részen, ahol akarták. Kya eltudott menni orvoshoz, ahol igencsak csodálkoztak, hogy miként élte túl mindezt, még arra sem jöttek rá, hogy mivel okozták a sérüléseket, kapott regeneráló szereket, vitaminokat, fájdalomcsillapítókat és pár hétig nem volt szabad megerőltetnie magát, de azt mondták az orvosok, hogy teljesen rendbe fog jönni.
G'hhhzz pedig bármelyik kaszinóba mehetett, akár ennek a hotelnek a kaszinójába is, révén a lakosztályokat a hotel elhagyása előtt ajánlották fel, hogy kérik-e.

Epilógus:
Amint mind a ketten elhagyták a helységet Átok egyedül maradt, az egyik sarokból ekkor lépett elő egy úgyszintén magasnak tűnő, sötét szürkés-feketés csuklyás alak. Az arca neki sem látszott csak az úgyszintén sárgán világító szeme.
a másik alak:
- Mester! – szólalt meg.
Az alak hangja pontosan ugyanolyan volt, mint Átoké, nem lehetett megmondani, hogy férfi, vagy nő-e az illető, ez is síron túli és hűvös.
- Roppant szórakoztató volt, hogy azt hiszik, hogy te voltál az, aki elkapta őket – folytatta. – És a shi’ar nő… akár utána is mehetnék, hogy itt vagyok.
A hangjába némi gúny is került, mint aki remekül szórakozott, de mindez egyáltalán nem változtatott a hangszínen.
- Nem is kell megtudniuk Táncos, hogy nem így volt – mondta Átok. – Azonban…
- Én is éreztem – lépett egy lépéssel a másik mögé. – Volt bennük valami, csupán ez mentette meg őket… a másik hárommal mi legyen, végezzek velük?
- Nem, még ráér, nem zavarnak sok vizet, legyen egy fejvadásznak, vagy orvgyilkosnak jó napja… bár a Foxiai…
- A Mesterséges Intelligenciáját elnyelte a Phalanx, ezzel nem számoltunk – fejezte be Átok helyett Táncos. – A kree-k pedig elvileg kémek voltak a legrosszabb fajtából.
- Ők hamarosan úgyis megindítják a támadást a Föld ellen, odakint van egy űrhajó, amiben egy ember van. Már tudnak róla, úton vannak.
- Éppen időben, már korábban megkellett volna történnie, a többiek átkozottul lassan dolgoznak – a hangjába undor is volt a síron túli hangon felül.
- Immáron lényegtelen, megtörténik, aminek meg kell történnie. Indulj Táncos!
- Igenis mester! – hajtott még fejet.
Lépett hátra kettőt, majd a félhomályos szobában teljesen eltűnt. Átok elfordította a fejét az ablaktól és belekortyolt az italába.

Vége.

//Nos, akkor köszönöm a játékot, mivel mind a ketten végigjátszottátok az egyébként is nehéz kalandot, aminek a teljes sikeréhez mindenki kellett volna, megkapjátok a karaktereket ajándékba. Njk-khoz tegyétek be őket, Kya teljesen rendbe jön, bár megmagyarázni senki sem tudja, hogy miként élte túl a sérüléseit.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sin - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by Sandman Kedd 03 Márc. 2020, 23:33

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Az Elveszett hős, a Diplomata és a srác aki nem is járt arra...
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Résztvevők:
- Lord Einar Thorson
- Multilokációs droid
- Edward Cahal O'Grady

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Halk pukkanás mellett kék villanás következett be. Ami viszont új volt, az vörös füst. Bár az inkább kipárolgásnak hatott, mint égésterméknek. A kocka még kicsit lábra állt, aztán hangosan pittyegni kezdett.
- Lemerültem. A következő ugráshoz kérem töltsön fel! - mondta és elkezdett zsugorodni, majd beugrott Einar egyik szabad kezébe. Az utcán körülöttük senki sem vett tudomást a duóról. Mert az istenség mellett ott állt az ír férfi. Még mindig egyetlen száll törülközőben, egy pohár Whiskey-vel a kezében. Körülöttük a bárból származó fa hulladék és az a szék, amint Edward korábban ült. A neonfények csak villództak, a különböző fajok jöttek és mentek. A két férfi fölött egy hatalmas metropolisz végtelen égbe nyúló épületei emelkedtek. Kicsit odébb egy korláton túl látszott, hogy a mélység is elég rémisztő. Valójában egy teraszon álltak valahol félúton a földszint és a tetőterek között. Amit Einar biztosan tudott, hogy ez még mindig nem a Korbin

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 05 Márc. 2020, 00:00



Lord Einar Thorson
Bosszú Angyal, Asgard trónörököse, Vihar, had és halálisten, Jotunheim és Helheim hercege


Játékostárs(ak) neve: @Sandman, @Edward Cahal O'Grady

Sin - Page 4 UNJaFCh

Idő: 2031. január eleje; ismeretlen idő
Helyszín: Sin, Tejútrendszer
Cél / Feladat: Segíteni Bétának
Többiek: Edward Cahal O'Grady, multilokációs droid
egyéb információk:


//Előzmény: Linda Cross Street 132.//

A felállás és talán még a bemutatkozás is ment még, a plafon nem volt túl magasan, a hely pedig kellően nagy volt. A beszédre azonban nem sok idő maradt, mert a droid már megint beszélni kezdett. Ráadásul olyanokat, amiket nem kellett volna, hogy két utas. Einar eléggé biztos volt benne, hogy nem rá és saját magára gondolt a droid, hanem teljesen másra, azaz arra a férfira, aki még itt volt a bárban.
- Nem, csak én… – kezdte volna mondani.
Amikor újabb teleportálás következett, a fényekkel, puffanással és minimális hányingerrel. Ahogyan az lenni szokott. Amikor megérkeztek a következő helyszínre, akkor egy olyan helyen voltak, amit Einar nem ismert meg. Soha sem volt még csak ennek a helynek a környékén sem. Így nem tudta megmondani azt sem, hogy hol lehetnek, hatalmas épületet látott az égbe nyúlni, illetve a mélységbe is ezek vesztek el. Az egész szédítő volt, valószínűleg nem csak embereket látott az utcán, hanem sok más fajt is, de ezek nem igen vettek sem róla, sem a törölközőben levő társáról tudomást. A kocka pedig lemerült és a kezébe ment össze. Felsóhajtott, már csak amiatt is, mert fogalma sem volt róla, hogy miként lehetne feltölteni azon kívül, hogyha villámokat idéz a Mjölnirrel és azokat nem vezeti bele. Lehet, hogy remek harcos volt, kiváló hadvezér és stratéga, de a technológiai kérdésekhez – mint általában az asgardiak egyike sem – ő sem értett. Így remélte, hogy újdonsült társa tud majd ebben segíteni. Ha nem, akkor tényleg marad, hogy, hogy a Mjölnirrel próbál majd energiát átadni.
- Te tudod, hogy miként kellene feltölteni, hogy hazajuthass, én pedig oda, hova mennem kéne? – fordult a törölközős férfi felé.
Kérdőn pillantott rá, remélte, hogy tud valamit, ha nem, akkor még mindig ott volt a lehetősége, hogy a járókellők közül kell valakit megszólítania.

felszerelés/egyebek:

Sin - Page 4 Dp6D3Pl Sin - Page 4 JAhYcc2 Sin - Page 4 L7OMjpX Sin - Page 4 CxhAXG8 Sin - Page 4 Nyryrnp Sin - Page 4 TL5zR2h

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sin - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Szer. 18 Márc. 2020, 20:33

~ Hehe...villants nagyfiú, itt az ideje. ~ A Herceg jól szórakozott a kialakult helyzeten ~ Kardozhatnátok a pörölyös csávóval. Ha nem a méretei kompenzálása miatt hordja azt a vasdarabot. ~ ércelődött még egy kicsit, amíg Cahal le nem nyomta magában. Ő maga is körülnézett. Nem fogta fel még, hogy egy másik bolygón van. Semmit sem ért, csak azt, hogy egy város közepén áll. Egy száll törülközőben. Felhörpintette poharának tartalmát. Kicsit ízlelgette, majd lenyelte a maradékot. Fogta a poharát, amit a háta mögét dobott, majd a szabad kezeivel megerősítette a kötényként körbetekert törülközőn, hogy a helyén maradjon. Végignézett Einaron és nézte a kezében a kockát. Megcsóválta a fejét.
-
Nem értek ezekhez a mágikus dolgokhoz. Bár ha megerőltetem magam, akkor talán felismerhetem. - Utalt a Hercegnek saját magáról. Egy kicsit bányja, hogy az imént még az elnyomására. Ugyanakkor nem akart teljesen hülyének tűnni, jelenleg elég volt ha az ostoba benyomását kelti. Így is elég rosszul festhet. - Szerintem konnektorral, vagy elektromos töltő érintésével lehet feltölteni. Kéne nekem ruha...
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 23 Márc. 2020, 00:00



Lord Einar Thorson
Bosszú Angyal, Asgard trónörököse, Vihar, had és halálisten, Jotunheim és Helheim hercege


Játékostárs(ak) neve: @Sandman, @Edward Cahal O'Grady

Sin - Page 4 UNJaFCh

Idő: 2031. január eleje; ismeretlen idő
Helyszín: Sin, Tejútrendszer
Cél / Feladat: Segíteni Bétának
Többiek: Edward Cahal O'Grady, multilokációs droid
egyéb információk:


Mágikus dolgokat szerencsére megértette, vagy legalább is felismerte, hiszen az egész életében körülvette, azonban ez a droid, vagy robot határozottan nem volt az, még akkor sem, ha képes volt olyasmire, amit Midgardon manapság könnyebb mágiával kivitelezni, mintsem technológiával.
- Ez nem mágikus, csak technológia, ahhoz pedig én nem értek – mondta a férfi szavaira.
Remélte, hogy ezzel a másik tud megoldást mondani neki, s tovább tudnak haladni, esetleg a férfit is visszajuttatni Midgardra, mert most határozottan nem ott voltak már. A másik férfi szavainak második fele legalább bizakodásra adott okot, de vajon itt van olyan konnektor és kábel, ami alkalmas lenne minderre? Ah! Igen, és a ruha.
- Talán itt is vannak ivók, ahol mindkettőre szert tehetünk, ruhára és olyan helyre is, ahol fel lehet tölteni ezt a droidot – javasolta.
Igyekezett körülnézni, hogy hol voltak jelenleg, merre lehetett volna elindulni, vagy volt-e a sétáló tömegben olyan, aki meg-meg bámulta őket, esetleg olyasmi látszott rajta, hogy talán segítene, akkor őt igyekszik megszólítani a férfi. Ha azonban nem volt ilyen, mert mindenki elsétált mellettük, akkor kénytelen volt a levegőbe, a senkinek – avagy mindenkinek – intézni a szavait. Remélte, hogy valaki érteni fogja itt, amit mond, ha nem, akkor azzal majd később kell foglalkozni, de mindenesetre most örült volna olyan képességnek, mint amivel Sathrad rendelkezik, vagy amit az anyja és a felesége tudnak varázsolni. Azaz ha beszélnek, akkor mindenki a saját anyanyelvén érti őket, és ha valaki hozzájuk szól, ők is értik azt. Nagyban megkönnyítette volna a helyzetét.
- Tud valaki segíteni nekünk? A barátomnak ruha kéne s valami hely, hol ezt a droidot feltölthetjük – próbálkozott hangosan.

felszerelés/egyebek:

Sin - Page 4 Dp6D3Pl Sin - Page 4 JAhYcc2 Sin - Page 4 L7OMjpX Sin - Page 4 CxhAXG8 Sin - Page 4 Nyryrnp Sin - Page 4 TL5zR2h

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sin - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by Sandman Vas. 26 Ápr. 2020, 17:59

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Az Elveszett hős, a Diplomata és a srác aki nem is járt arra...
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Résztvevők:
- Lord Einar Thorson
- Multilokációs droid
- Edward Cahal O'Grady

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

A két férfi elkezdett kommunikálni, de emiatt egy kicsit lankadt a figyelmük. Mármint ami a körülöttük hömpölygő tömeget illeti. Ezért csak akkor tűnt fel nekik, hogy egy két egész fél méteres és négykezű alak vált ki a masszából, amikor elkezdtek keresni valakit aki segíthet nekik. Ekkor már Edward mögött állt alig karnyújtásnyira. Jobb felső karját  kicsit behajlítva de a két férfi felé nyújtotta, felfelé fordított tenyérrel mutatott egy marék üvegszilánkot.
- Ezt elhagytad... - Szólalt meg még az előtt hogy Einar vagy Edward szólhatott. Volna. Nem viselkedett fenyegetően, ugyanakkor valami megváltozott. Mindkét férfi érezhette, ahogy a moraj kicsit tompult vagy távolodott. Megnyílt körülöttük a tér, ahogy a többi bolygólakó nagyobb ívben kerülte, az immár három főssé alakult kis társaságot. Ahogy a két férfi ki-ki pislantott a tömegre látta, ahogy az arcok egyre csak gyűlnek körülöttük és várják mi fog történni.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 27 Ápr. 2020, 00:00



Lord Einar Thorson
Bosszú Angyal, Asgard trónörököse, Vihar, had és halálisten, Jotunheim és Helheim hercege


Játékostárs(ak) neve: @Sandman, @Edward Cahal O'Grady

Sin - Page 4 UNJaFCh

Idő: 2031. január eleje; ismeretlen idő
Helyszín: Sin, Tejútrendszer
Cél / Feladat: Segíteni Bétának
Többiek: Edward Cahal O'Grady, multilokációs droid
egyéb információk:


Nem sokan voltak olyanok, akik megálltak volna, vagy tettek volna bármit is, amikor a két férfi nekilátott annak, hogy segítséget hívjon. Mivel jellemzően Einar is abban a tartományban figyelt, amit látott, hátrafelé nem, így egy elég magas alak jutott oda a közelükbe. A magassága így ránézésre pontosan akkora volt, mint az anyja jelenlegi szeretője, Skurge. De mivel az asgardi herceg nem egyszer találkozott óriás vérűekkel, vagy éppen óriásokkal, így nem ijedt, vagy rettent meg, hanem inkább természetesnek vette, hogy más is elég magas és nem olyan alacsony, mint a midgardiak. Az öröme azonban kárász életű volt, amikor a férfi megszólalt. Egy sok ivót megjárt személy pontosan tudta, hogy ilyen és ehhez hasonló mondatokkal mi szokott kezdődni. Kocsmai verekedés, vagy éppen itt nyílt téri verekedés. Azonnal feltűnt neki, hogy a helyiek, akik itt sétáltak azok is feszültebbek lettek, csöndesebbek, az a tipikus vihar előtti csend. Ahogyan lenni szokott egy nagyobb hely is lett körülöttük, nem igazán akart senki sem a közelükbe jönni. Ebből Einar arra következtetett, hogy az alak veszélyes és közismerten az. Mert egy sima egyszerű ilyen beszólásra az átlag nem szokott félrehúzódni, észre sem veszi. Odahaza, sőt Midgardon is tudta volna, hogy miként kezelje a helyzetet, de most nagyon nem ott voltak és fogalma sem volt róla, hogy milyen fajba tartozik az illető, azaz mit mondjon, amivel elkerülheti a verekedést és a balhét. Nehéz volt az idegenek fajokkal ilyen téren, mert egy mozdulat is lehet sértő. Talán az lett volna a legjobb, ha az ostobát játssza, vagy éppen, ha erősnek és keménynek látszik? Végül úgy döntött, hogy az otthon is tökéletesnek minősülő univerzális lehetőséget fogja mondani, amivel az évszázadok során nem egy barátot szerzett már.
- Lehetséges, mi lenne, ha egy ital mellett beszélnénk meg mindezt – ajánlotta fel előzékenyen és el is vigyorodott néhány pillanatra.
Közben pedig figyelte a férfit, hogy az készül-e támadni, itt megosztottan kellett figyelnie a négy kar miatt. Ha a másik támad, akkor igyekszik mindkét, vagy akár mind a négy kéz elől kilépni, így nem oldalra tenné, hogy belelépjen egy esetleges ütésbe, hanem hátrafelé inkább és akkor már azt is próbálja most már figyelni, hogy nehogy hátba tudják őket támadni. Nem igazán szeretett volna az első pár percben intergalaktikus botrányt kirobbantani…

felszerelés/egyebek:

Sin - Page 4 Dp6D3Pl Sin - Page 4 JAhYcc2 Sin - Page 4 L7OMjpX Sin - Page 4 CxhAXG8 Sin - Page 4 Nyryrnp Sin - Page 4 TL5zR2h

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sin - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Pént. 08 Május 2020, 23:39

~ Nah neki biztosan nagyobb!... ~ szórakozott a helyzeten a herceg, miközben Cahal kezei azért ökölbe szorulnak. Néhány centit még csökken a magassága, ahogy kissé rogyasztotta a térdét. Így készült fel arra, hogy egy esetleg meglepetésként induló támadás ne érje váratlanul és ne legyen nagy különbség a reflexei indító ingerei és az izmai végrehajtó funkciói között. ~ ...és a kezei. Látod! Eddig nem jutott eszembe, hogy több kezem legyen...de mennyivel jobb lenne vele együtt élni...micsoda kombinációkat taníthatnék neki.... ~ Cahal próbált nem tudomást venni a fejében üvöltő hercegről, miközben társa próbálja diplomáciai úton kezelni a helyzetet. Nem akar élből valami bunkóságot válaszolni, ezért inkább kicsit befogja a száját. Kivár, amíg valami olyasmi nem jön a szájára, ami vállalható is lehet. Tudja, hogy itt ő lehet az egyik legkisebb hal, nem úgy mint otthon. Ráadásul sehova sem tud menni és ha valamit elszúr akkor a teleportáló pali, meg a kockája itthagyják.
-
Hello. Cahal vagyok...a barátomnak igaza van. Igyunk valamit.
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by Sandman Szomb. 09 Május 2020, 19:04

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Az Elveszett hős, a Diplomata és a srác aki nem is járt arra...
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Résztvevők:
- Lord Einar Thorson
- Multilokációs droid
- Edward Cahal O'Grady
- Nagydarab, négykezű idegen

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

A nagydarab lény nem mozdult. A nyakán lévő jelentős méretű szeme azonban körbe járt. Hol Einart, hol Cahalt nézte. Aztán szája elmosolyodott. Amikor viszont megszólalt feltűnhetett a két férfinak, hogy ajkai nem mozognak beszéd közben. Az álkapcsa sem.
- És az italt... - hagyott némi szünetett, majd visszahúzta kinyújtott kezeit. Az üveg darabjai a földre hulltak, ő pedig összeérintette tenyérpárjait a törzse előtt. - Mondjátok, miből fizetnétek? Ti Asgardiak vagytok? Azok esze jár mindig az iváson. - vár néhány másodpercet, majd megfordul. - Látom nem idevalósiak vagytok, elviszlek titeket a kruppámba. - A mondat végén célrányosan elindul előre...

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by Thorhalla Vas. 10 Május 2020, 00:00



Lord Einar Thorson
Bosszú Angyal, Asgard trónörököse, Vihar, had és halálisten, Jotunheim és Helheim hercege


Játékostárs(ak) neve: @Sandman, @Edward Cahal O'Grady

Sin - Page 4 UNJaFCh

Idő: 2031. január eleje; ismeretlen idő
Helyszín: Sin, Tejútrendszer
Cél / Feladat: Segíteni Bétának
Többiek: Edward Cahal O'Grady, multilokációs droid
egyéb információk:


Einar egyelőre jó pontnak vélte, hogy a másik még nem ütött, pedig – és láthatóan a társa is – felkészült minderre. A velük szembenálló mintha még el is vigyorodott volna azon, amit mondtak. Szerencsére Cahal is egyetértett az italban, az pedig megnyugtató volt, hogy ezzel nem sértette meg a másikat, mert így utólag azonban eszébe jutott, hogy lehet, hogy nem alkoholizál a férfi faja és akkor bizony ez nagy illetlenség lett volna. Most rajta volt a sor, hogy elvigyorodjon, amikor a másik rákérdezett arra, hogy miből is lenne az ital kifizetve. Még meg is vakarta a tarkóját egy kicsit, de közben mindvégig figyelte a másikat, nehogy ezt kihasználva próbáljon támadni.
- Biztosan megtudnánk valahogy oldani – mondta kissé zavartan.
Abban ugyan kételkedett, hogy kapna hitelt, de mondjuk, ha otthagy a Mjölnirt, vagy a kardját és visszajön érte fizetséggel, az talán meggyőző lett volna, végtére is egy becsületes trónörökös, aki a feleségével ellentétben az egyenesség példaképe és soha sem vert át senkit sem. Arra ismét elvigyorodott, hogy az asgardi mivoltjára kérdezett a másik és bólintott is.
- Einar Thorson – mutatkozott be most már ő is.
Arra ismét bólintott, hogy valóban nem idevalósiak, de ez igencsak látszott is, a kruppára a összeráncolta a homlokát és halkan súgott oda Cahal-nak.
- Tudod mi az a kruppa? – kérdezte.
Mindenesetre mivel nem nagyon kaptak még eddig segítséget mástól, így jobb híján, hacsak Cahal nem ellenkezik nagyon, akkor elindul a férfi után. A haladás közben azért igyekszik figyelni a környezetére, nem szeretné, hogyha bárki csak úgy meglepné őket, vagy valamilyen csapdába csalná a nagykarú. Ha pedig követnék őket, akkor azt halkan próbálja majd Cahal-nak jelezni és végig jó harcoshoz méltón figyel és készül arra, hogy megtámadják őket, végtére is teljesen ismeretlen terepen voltak.

felszerelés/egyebek:

Sin - Page 4 Dp6D3Pl Sin - Page 4 JAhYcc2 Sin - Page 4 L7OMjpX Sin - Page 4 CxhAXG8 Sin - Page 4 Nyryrnp Sin - Page 4 TL5zR2h

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sin - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Szomb. 16 Május 2020, 23:20

~ Nah most akkor bevezetnek egy interdimenzionális orgiába a kis kruppájukba...~ Kezdett rá a herceg. Valójában Cahal nem tudta, hogy a kis segítő szelleme mindig is ilyen volt...vagy az ő kicsapongó életstílusa változtatta meg a másik személyiségét. Ugyanakkor már érezta saját magán is a változást. Higgadtabb és megfontoltabb lett mióta nem egyedül lakott a fejében. Ő változott volna meg? Vagy ahogy szó szerint megszólalt a lelkiismerete, rákényszerült az önvizsgálatra? Egyelőre nem tudta. Ugyan úgy ahogy azt sem hol van és mit csinál. Követte a furcsa lényt meg Einar Thorsont, aki Thor kalapácsával vagánykodik. Lehet, hogy csapdába sétálnak be, de előfordulhat hogy egyenesen hazajuthat. Inna is valamit. Ezt a klímát meg a színes-szagos nagy tömegben megjelenő ismeretlen létformákat máshogy nem igazán tudja elviselni. Vagy csak nem akarja. Bár azon is elgondolkodott, hogy még mindig otthon van csak megromlott a Whiskey amit utoljára ivott és most a padlón fekve álmodik. Nem akar itt lenni és haza akar jutni...
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sin - Page 4 Empty Re: Sin

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.