Főmágustorony (Brooklyn)

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 05 Okt. 2011, 10:11

Arra kaptam fel a fejem, hogy David Manónak tett egy megjegyzést, mire ő még rá is kontrázott. Vicsorogtam a srác felé.
- Ezt még egyszer ne, pubi! – morogtam már-már vadállatias morgással. – A régi jobb volt, és ha addig élek is elérem, hogy újra az legyen!
Hood-ra néztem, amikor mondta a feladatokat, bent lenni és elkapni Magneto-t, mindezek fényében még mindig örültem, hogy nem kaptam adamantium csontvázat, mert különben igen kellemetlen lett volna az egész. Bánatosan néztem Manóra, ha még odahaza lettünk volna a Csatabolygón azt mondtam volna, hogy Thorhalla ebben a pillanatban győzött, de most annak a boszorkánynak semmilyen köze nem volt ehhez. Ez most Mephisto volt. Feladat tiszta, legalább még segítségünk is lesz, nem csak mi magunk vagyunk, azonban egyvalakit Hood nem említett még.
- A sárkányfattyú izé merre van? – kérdeztem. – Shywa…

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by The Prof Szer. 05 Okt. 2011, 15:51

Teleport segítségével érkeznek meg a toronyban, pont a gyűlés közepére. Remus felméri a társaságot, majd leül, még csak nem is biccent a többi ott lévőnek, csak Hoodnak. Leül az első sorba és figyeli az eligazítást. A csapat felosztás nem tetszik neki, elvégre a feladata nem csak az amit a Bosszú Angyalainak kell elvégezzen, hanem van kötelessége amivel Apokalipszisnek tartozik. Rögtön az eligazítás után szóvá is teszi:
- Mr. jobban örülnék neki ha Judyval egy csapatban lehetnék. Nem érdekel, hogy oldja meg, vagy őt teszi át a mi csapatunkba vagy engem az övékbe, de lényegesen jobban tudnék teljesíteni ha magam mellett tudhatnám a hölgyet.
Ezután elővesz egy doboz cigit a farmerja egyik zsebéből, kivesz egy szálat és rágyújt. Szív kettőt és kifúja a füstöt, majd úgy fordul, hogy lássa a a lányt aki rákérdezett, hogy mit tud. Felméri a hölgyikét, tetőtől talpig, csinos lány, de igen makacsnak és önfejűnek néz ki, remélhetőleg akció közben nem fog nagyon ellenkezni ha valamit mondanak neki.
- Csinálj amit jónak látsz. - tart egy kis szünetet és közben szív még egyet a cigiből, majd kifújja a füstöt. - Hogy mit tudok azt majd meglátod, de talán legjobb lesz ha demonstrálom.
Fogja a cigit és feldobja a levegőbe, majd mielőtt az elérne röptének tetőpontját, képességét használva megfogja és visszalebegteti a szájához. Újból beleszív, majd telekinetikus erejét használva eloltja a cigit ( hozzányomja a padlóhoz // remélem nem perzsa szőnyeg van a padló Very Happy // ).
- Remélem elég volt, de ha nem esett volna le telekinetikával operálok. - megereszt valami mosolyélét a hölgyike felé, majd visszafordul és Hoodra szegezi tekintetét.
The Prof
The Prof
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 100
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 13.
Age : 27

Karakteradatok
Főkarakter: The Prof
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Dr. John Huniver Szer. 05 Okt. 2011, 21:21

És egy ismeretlen találja magát, csomó ismerős arc társaságában, kikkel elfogatása idején szívott közös levegőt a cellában. Nem lesz túl vidám tőlük.
A parancsot osztogató fickót nézi. Még, hogy ő bent lesz és megöli Magnetot? Nagyot nyel erre a gondolatra. Csak most kezdi felfogni, hogy mire is vállalkozott igazán. És nem örül neki. Hiányzik neki az aranyos, kis Teddy macija!
Zavartan pillant le az egyik srácra, aki tőle kérdezett valamit.
- Fel tudok emelni nehezebb dolgokat. - ezzel megfogja Zyrot és lágyi könnyedséggel emeli a magasba, és teszi is le.
- Tudom tükrözni a fényt. Vagy ha elég erős a fény, akkor koncentrálni is égető sugarakká, vagy épp tüzet gyújtani. - ezen képességét nem demonstrálja.
- És elég kemény a bőröm is. Csak Royjal ne találkozzam össze. - vált át riadtra tekintete. Túl friss még a sérülés, a lelkén, mert bőre már begyógyult.
Zöld szemei gyanakvón tévednek Remusra, mikor az azt kéri, hogy egy csapatban legyenek.
"A francba! Pedig így megszabadultam volna a bébicsősztől!" - morog magában és Hood-ra nézz, szinte könyörögve, hogy ne tegye őt át hozzájuk.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 07 Okt. 2011, 12:08

2046. szeptember 27. 07:10; csütörtök reggel – Főmágus torony, Brooklyn
Résztvevők: Lorna Howlett, Freyr Johnson, Hjuchia Algernon, Rachel Wilcox, Zyro Tao, Ethan Jackson, Andrew Ramirez, David Ethan, Freydis Einardottir, Victoria Miller, Judy Huniver-Frost és Remus Woodson

Hood Remus-ra nézett és megvonta a vállát és elvigyorodott. Ez az a fajta vigyor volt, ami igen kellemetlen helyzetbe tudta hozni az embereket.
- Hood vagyok, a „nagy szürke tahóval” beszéld meg, ő rendelte így és ő osztotta be a csapatokat. Gondolom szem előtt akarta tartani, nehogy a szeretőd elvonja a figyelmedet a munkától.
Mikor Remus hozzányomta volna a padlóhoz a cigarettát egy sárga hamutartó jelent meg a cigi alatt és csak azon lehetett elnyomni. A hamutartó fellebegett a fiúhoz.
- A szemetes a sarokban van – mondta a férfi.
Végignézett a csapaton és vett egy mély levegőt és megvakarta a tarkóját.
- Akkor mindenki hozzon felszerelést magának, tudjátok merre találjátok – mondta. – Judy és Remus ti mondjátok mit kértek és a többiek hoznak nektek. Amint megvagytok mindennel, utána indulunk.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 07 Okt. 2011, 12:50

Elmosolyodom, mikor könnyedén felemel a lány, a gesztusaiból már egyértelmű, hogy amit akkor gondoltam a koráról, helytálló lehet.
-Nem tudom, kicsoda Roy, de ha felbukkanna, majd segítünk - nyugtatom meg mosolyogva, aztán Hoodra nézek. Pakolás van.
-Gyere velem, gyorsan összepakolok, aztán összeszedjük azt is, ami neked kell. Mire van szükséged? Fegyverek, eszközök?
Kérdem tőle, miközben elindulok összepakolni. Kezdetnek felveszek egy golyóálló mellényt. Magamnak elrakom a kerámia kést, egy sokkolót és egy sokkolópisztolyt, ezek már egyszer jó szolgálatot tettek. Valamint szükségem van még némi ragasztószalagra, zseblámpára, egy helymeghatározóra, amire fel van töltve a város, az épület és a környékének térképe, és egy hőérzékelő szemüvegre. És még egy tubus sebfertőtlenítő, a vészhelyzet esetére. Amit Judy kér, azt is elrakom neki egy táskába, amit aztán odaadok neki.
-Elég veszélyes feladat a miénk, úgyhogy jól gondol végig, hogy mi az, aminek hasznát tudod venni, mert az életünk múlhat rajta.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Quentine Constantine Pént. 07 Okt. 2011, 13:12

Ez meg mit képzel magáról? Úgy stíröl, mint valami utcasarki prostit, aztán meg itt játssza a nagymenőt? "Majd meglátod, de azért demonstrálom." "Nekem nem jó a csapatom, nyenyenye, nyenyenye."
-Nagyképű f*szfej - jegyzem meg megvetően, aztán sarkon fordulok, és elindulok pakolni.
Golyóálló mellény, pisztoly, szarok a finomkodásra, ha valakit meg kell állítani, az szép szóval nem fog menni. Négy tartalék tár, készüljünk mindenre. Villanógránát, hármat is elrakok. Egy kés, ha eldurvulna a dolog. Ennyi asszem elég lesz. Visszamegyek az eligazítóba, a nyálasképű seggnek majd valaki más futkározik a kívánságai után, merthogy én szarok rá, az holtbiztos. Tudtam, hogy nem lesz elég két bogyó mára, Kevin persze megmondta, hogy jobb lenne, ha ma meg tudnám őrizni a hideg véremet, de nem, persze nem hallgattam rá. Nem érdekel, nem akarok leszedáltan menni küldetésre, a végén még túlságosan kiütöm magam, és egy nyáladzó idiótával nem megyünk sokra, erre az élő példa Shadow.
-Talán túl korainak tartja a napot, hogy rögtön visszatérjen a pokolba, ahová való - jegyzem meg Lornának, mikor még mindig nem bukkan fel a démonfattyú.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Sarah Pént. 07 Okt. 2011, 15:00

Kicsit meglep Lorna reakciója, egyrészt megértem... Úgy ahogy... Másrészt pedig nem hozzá beszéltem.
~ Oh... Nők, ki értheti őket... ~ Tűnődök magamban mosolyogva.
- Hő, csikavér. - Válaszolok. - Bírom a srácot és nem fogok hazudni, bocsi. - A végére kicsit oldalra biccentem a fejem, majd Hood utasításai szerint elmegyek összeszedni a felszerelést, ami nem más mint egy műanyag pisztoly, kerámia töltényekkel, két pót tárral, golyóálló mellény, és persze valami fájdalom csillapító, mert hát ki tudja. Miután minden szerintem fontosat össze szedtem, ismét csatlakozok a többiekhez, és hallgatom hogy mit beszélnek. Sajnos igazából semmi olyan téma nincs, amihez lenne hozzáfűzni valóm, talán majd egy kicsit később.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 07 Okt. 2011, 22:07

A hangulat kellemes...mint mindig. Pakolásra küldenek mindenkit és persze mennek is. Nálam minden itt van. A két katana a balomon és a kis tatyó jobb hátul felszerelve a surikenekkel. Csak aludni nem alszom magamra kötve már ezekkel.
Míg a többiek a cuccokat szedik addig a teremben maradok és csendben, álldogálok és várok míg visszaér mindenki aztán meg elvileg indulunk, mielőtt nem akar valaki még valami szellemeset vagy komor kommentet hozzáfűzni a helyzethez.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by The Prof Vas. 09 Okt. 2011, 12:18

Nem tetszik neki, hogy nem lehet Judyval egy csapatban, de ez Apokalipszis akarata. A továbbiakban előredől, de mikor vége az eligazításnak feláll és követi a többieket. Ha odaértek megkeresi Algernont, hozzá szívesebben fordul, mint bárki máshoz, elvégre Apokalipszis vére.
- Algernon kéne kettő vagy három vágófegyver és egy pisztoly pár tárral. Meg tudnád mutatni nekem hol találom meg ezeket? - barátságosabban beszél a fiúhoz, mint az eligazításon Rachelhez, valamiért nagyon antipatikus neki az a lány.
Reméli a fiú megmutatja hol vannak a cuccok.


//Tényleg nem esett le Very Happy Bocsi.//


A hozzászólást The Prof összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 09 Okt. 2011, 12:23-kor.
The Prof
The Prof
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 100
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 13.
Age : 27

Karakteradatok
Főkarakter: The Prof
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Dr. John Huniver Vas. 09 Okt. 2011, 21:31

Nagyot fúj megkönnyebbülve, hogy Remus nem kerül át csapatába. Így a menekülési alkalom megadatott.
Meglepődik azon, hogy Zyro nem tudja, ki az a Roy.
- Egy nagyon erős szárnyas mutáns, aki képes átdöfni a gyémántbőrömet. - megborzong ahogy kiejti a szavakat, hiszen az emlék is felidéződik benne.
- És nem hiszem, hogy olyan könnyű lenne legyőzni... de biztosan könnyebben, mint Magnetot. - teszi még hozzá.
A nagy felszerelés pakolgatásnál csak tanácstalanul ácsorog.
- Nem tudom mi kellene. A bőrömet kevés dolog üti át, golyók biztos nem. Az energialövések sem, ha nem túl erős. Csak mint egy csípés. Pisztollyal meg nem tudok lőni. - közli szomorú hangon.
- Egy kézi rádiót elteszek, hogy tartani tudjuk a kapcsolatot. Meg melyik lámpa adja itt a legerősebb fényt? - körülnézz.
- Annak jó hasznát vehetem ha sötét helyen kell használnom a képességemet. De a nehéz cuccokat is cipelem szívesen. - ajánlkozik valami másodrendű feladatra, ahol nem kell félnie attól, hogy megsérüljön. Hiába gyémántbőre, hiába eddigi féktelen vadsága, Roy döfése megváltoztatta a lányt. Sokkal félénkebb.
- Elsősegély csomag? Az jól jöhet. Meg ha van ilyen gyorsan gyógyító tabletta, az is jól jöhet. - matat a felszerelés között, hátha talál valamit.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 10 Okt. 2011, 11:57

A fiúra vicsorogtam még mindig, nem tudtam nem észrevenni a többiek tekintetét is. Zyro szomorú volt az öccse miatt, én a szerelmemet hiányoltam, míg a többiek a barátjukat, aki régen volt.
- Ha lehet tedd meg, mindenki a halála előtti Manót várja vissza – mondtam, amikor Manó már nem halhatta.
Mikor elküldtek felszerelésért minket nem mozdultam a helyemről, egyszerűen nem volt rá szükség, minden nálam volt, ami kelhetett. Vagyis én és a karmaim. Mikor Rachel jött vissza a Shywa-s megjegyzésén kénytelen voltam elvigyorodni. Én is pontosan így gondoltam, hogy gyáván megfutamodik és sír a szobájában bele a párnácskájába.
- Vajon a démonotok mit fog szólni, ha nem teljesíti, amiért visszaengedte? – kérdeztem.
A többiek még pakoltak, bár hallottam, hogy miről is beszélnek, egy-két hangfoszlány, de most nem törődtem velük, csak vártam, hogy induljunk végre.

//Folytatás: Az Új Parlament épülete (Somerville)//


A hozzászólást Serena Davidson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 14 Okt. 2011, 10:00-kor.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Bishop Hétf. 10 Okt. 2011, 20:24

Rendben van minden, a szokásos, van akinek nem tetszik a helyzet, meg hőbörög, Rachel kiakad. Aztán elküldenek a felszerelésünkért.
~ Ez aztán már karrier, ilyen csapatot... tiszta bohóc artisták. Mondom ezt én, a legbénább.
Én is megyek a felszerelésemért, ami a két katana, ennyi, de ezeket lassan és pontoson szerelem fel... szertartás szerűen. Azért Lornának még válaszolok.
- Szerintem gondoskodik, róla, hogy teljesítsük a feladatot. Biztos előttünk jár már vagy húsz lépéssel.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 11 Okt. 2011, 12:23

Miután mindenki összeszedte a felszerelést és visszatért Hood-hoz ő babrált valamit a karperecén és a villanás után már a Parlament közelében volt a csapat.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 29 Dec. 2011, 16:02

Merénylet – Epilógus 1.
Résztvevők: Lorna Howlett, Zyro Tao, Ethan Jackson, Andrew Ramirez, Yusuf Azeem Omnim, Freyr Johnson, Hjuchia Algernon, Rachel Wilcox, David Ethan, Daniel Hamilton, Victoria Miller, Freydis Einardottir és Namor McKenzie

A villanás utána a csapat most már tényleg meglátta egymást, mindenki megvolt itt, csak Remus és Judy Huniver-Frost nem voltak itt. Őket Apokalipszis emberei minden bizonnyal megint Wakandába vitték. Az angyalok közül kivétel nélkül mindenki véres volt és sérült, a ruháik szakadtak, ők pokoli harcot vívhattak odakint a téren az ellenfeleitekkel, hogy nektek időt nyerjenek. A csapatból a legrosszabb állapotban egyébként Victoria volt, a többiek úgy-ahogy sértetlenek, a fejfájást leszámítva Danielnél és a két törést Freyr-nél. Ha valaki beszélgetett is a zajokat Lockjaw bánatos nyüszítése szakítja meg, ahogyan Lord Gorgon-hoz és Namor-hoz megy, majd nyüszögve fekszik le előttük. A szatír ekkor néz körbe a húgát keresve.

- Hol van a királynő?! – kérdezte fenyegetően morogva.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Sarah Csüt. 29 Dec. 2011, 21:54

A parlamentben:
Nos, Maximoff sikeresen meglép az uralkodóval... Nagyszerű, ha már ennyire sikerült elcseszni a dolgot akkor legalább had hősködjek egy kicsit "nő " téren. Megindulnék Rachel felé, hogy felkapjam és vele induljak meg valami biztonságosabb helyre, de mire odaérek hozzá körbe ölel valami fény, és a következő amit észreveszek hogy a toronyban ácsorgok

A toronyban:
Csalódottan sóhajtok fel, a mai napon még csak a mezei hősködés sem jön össze, pedig a kapd fel a lányt és vidd a legegyszerűbb, vagy legalább is általában. Nincs igazán kedvem beszélgetni, elég gyatrán sikerült ez az akció, és meglehetősen csalódott vagyok, na nem is igazán a többiek miatt, legfőbbképp magamban csalódtam, hogy még én sem tudtam semmi értelmeset kihozni a dolgokból. Miután Daniel kissé magához tér, féltérdre ereszkedek mellé, megragadom a mellkasán a ruhát, és kissé közelebb emelem magamhoz.
- Még egyszer ne hadonássz pisztollyal a csapat felé, főleg ne akkor ha én is ott vagyok, és akkor meg pláne ne ha élesítve is van, megértetted? - Majd a választ meg sem várva vissza engedem a földre, nem szimpi a srác. Kis habozás után végül a félig kecske manusra nézek.
~ Nah, ez pedig most fogja leverni a csapat maradékát... ~ Pozitív gondolkodás, csak az számít végül is.
- Maximoff sikeresen meglépett vele. - Azt hiszem többet nem is kell mondanom.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Steven Csüt. 29 Dec. 2011, 23:31

Hírtelen minden elsötétedet, aztán megint egy ismeretlen helyen ébredtem.
~ Ezek nem ismerik a gyaloglást? Vagy ilyen sokáig aludtam volna. Esetleg ez még ugyan az-az épület lenne?~ Nem volt túl sok időm körbenézni, mivel a hightech ruhával rendelkező fickó felrántott. Hírtelen minden beugrott. Amikor eljöttünk a parkból, akkor még volt velünk egy 5. személy is. Eddig azt hittem, hogy őt máshova küldte, de azok alapján amit mondott, ő lehetett az aki leütött.
~De hisz ott sem volt azt láttam volna… Két lehetőség van. Az egyik hogy teleportált, azonnal ahogy oda kerültünk, majd aztán később vissza. A másik pedig hogy láthatatlan volt. Na már a teleportálásnál fen áll az a probléma, hogy valamilyen hang vagy fény hatás szokta követni állítólag, bár elképzelhető lenne, hogy nélküle is képes rá.~ Azonban miközben éppen próbál befenyíteni azt is mondta, hogy ő is ott volt, nem pedig hogy érkezett. És még az elején mikor megérkeztünk igaz a többiek is támadtak, de volt valaki aki lőtt is. Rachelnél láttam egyedül fegyvert és tudom, hogy az nem sült el. Ezek szerint ő lehetett az aki aztán rá lőtt a királynőre.
- Idióta! Még te vádolsz azok után amit tettél? – Majd lelököm magamról a kezét hogy magamtól támaszkodjam meg majd álljak fel. – Csak azt tettem, amit leghelyesebbnek láttam, hogy kiszabadítsuk a királynőt. Veled ellentétben nem sebesítettem meg senkit. Ha te és a barátaid képesek letettek volna 5 másodpercig megállni, hogy ne támadjátok, miközben pajzsként használja a túszt, akkor talán most itt lenne a királynő velünk, de ami még fontosabb, nem lenne életveszélyes állapotban az általad okozott sérülés miatt. – Ezzel elfordultam az alaktól, hogy szétnézzek pontosan hol is vagyok. Ne volt neki több mondani valóm. Sok idegen arcot láttam bár voltak olyanok is, akiket azonnal felismertem. Gorgon, Melissa űrnő testvére. Valamint még itt volt Lockjaw és Namor is. A szatír mérgesen kérdezi, hogy merre van a húga. Elé állok, hogy vállaljam a felelőséget, bár úgy érzem, hogy én minden tőlem telhetőt megtettem érte.
- Az én hibám, hogy sikerült elmenekülniük a királynővel, Lord Gorgon.- Ha ezek után túlélem azt, amit Gorgon-tól kapok, akkor a legsúlyosabb sérült lányhoz sétálok, majd megnézem tudnék-e neki segíteni a Mérleg varázslattal, ha találnék végre valahol valamilyen növényzetet.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Tyler Pént. 30 Dec. 2011, 09:48

-Az egész egy csapda volt, mi meg hülyék módjára belesétáltunk! Magneto csak egy skrull alakváltót küldött maga helyett. Az egész, azért volt, hogy elrabolja Lady Melissát! Amit látom sikerült is neki.....-
Összegzem a tényeket dühösen, s csak azért nem verem szét a falat, mert Hannah és Zack kinyuvasztana érte. Elég hülyén érzem magam, utálom mikor tehetetlenek vagyunk. Most pedig nagyon úgy néz ki a dolog. Gorgonra pillantok, aki mindjárt szétveri a helyet. Én is ezt tenném a helyében.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Henry White Pént. 30 Dec. 2011, 11:19

A többiek szerencsére gyorsan reagálnak, így már törött arccal teleportálok a toronyba, a többiekkel együtt. Ha nem állítottak volna meg, Rachel már megfulladt volna. S az nem mentség, hogy irányítottak. Lassan koncentrálni kezdek, hogy meggyógyítsam az arcom, vagy legalább enyhítsem a fájdalmat. De amit Melissával műveltünk...szégyen és gyalázat volt. Lassan fel állok és Gorgon elé lépek.
-Sajnálom Lord Gorgon. A fiú semmit nem tehetett, leginkább én voltam a hibás, amiért a Lady megsérült. Vállalom érte a felelősséget....-
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 30 Dec. 2011, 15:22

Első ütésemmel sikerül eltöröm is az orrát és az arcát is és ki is ütöm. Jó érzés fog el. Jó volt arcon vágni Freyr-t. Kicsit feldob ám az elsuhanó csík és az azt követő elteleportálása ellenségünknek már nem volt kellemes, le lombozott de mi is teleportáltunk utána.

A főmágus toronyba érkezünk, mindenki itt van és senki sincs jó állapotban. Freyr is fel kel. Legszívesebben megütném még egyszer de talán más meg fogja tenni miután Lord Gordonnak azt mondja, hogy igazán az ő hibája volt.
-Fel kéne adnod a varázslással Freyr. Jobban járnánk...
Freyr felé fordulva mondnom majd leszerelem az oldalamról hajdani katanáim tokját és a markolatokkal együtt leteszem a földre és leülök a földre mellé törökülésben és karba teszem kezeim. A lehető legrosszabb szituációba érkeztünk vissza. Egyszerűen csak hagyni kellett volna menni. Úgy is a rejtekhelyük lesz a következő célpontunk és akkor ki fogjuk tudni szabadítani. Rövid, néma gyászt adok fegyvereimnek majd felnézek a többiekre és hallgatom a fejleményeket csöndben.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 01 Jan. 2012, 13:07

//Előzmény: Az új parlament épülete//

Lassanként Zyro-nak is leesik, hogy itt valami nincs rendben, és hogy lehetséges, hogy tényleg csapdáról van szó. De akkor ellenünk is lehetett volna csapda. Undorodva néztem azt a skrullt, majd ahogyan indultunk volna villanás történt és ismét egy ismerős helyen voltunk, azaz hazaértünk a mágustoronyba. Kissé fáradtan ültem le az egyik székre, egészen addig a pillanatig úgy tűnt, hogy rendben leszünk a leütötteken felül, amíg a Szatírka hangját meg nem hallottam. Körbenéztem, valóban nem volt meg a királynő, ó, hogy az a… szóval ellene volt az egész! A levegőbe szagolva egy ismeretlen alak szagát is megéreztem, egy új fiú is volt a többiekkel, ezt vajon honnan szalasztották? Sőt, a kérdés után még ketten egymásnak is esnek. Azt hiszem, hogy szerencse, hogy nem voltam ott és nem láttam azt, hogy mit is „alkottak” újra. Igen, valószínűleg jobban jártunk. Akkor most még jó pár csapattaggal is kevesebb lesz főleg, hogy ennyien ilyen lelkesen vállalták magukra a tisztséget, hogy miattuk rabolták el Lady Melissa-t. Lord Gorgont és Namort pedig ismerve mindjárt folytatódik a tömegverekedés második része. A most magához térő Rachel-hez megyek és kezet nyújtva felsegítem, ha elfogadja a karomat.
- Veled meg mi történt? – kérdeztem.

//Folytatás: Times Square//


A hozzászólást Serena Davidson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 05 Jan. 2012, 11:17-kor.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Bishop Vas. 01 Jan. 2012, 15:48

Ez egyáltalán nem sikerült, hirtelen el is teleportálódunk, körbenézve, nem tűnik túl jónak a hangulat ami még fokozódok is.
~ Te jó ég, hát ez nagyon nem jött össze, és még a Királynő sincs meg, és még meg is sebesült, és gyakorlatilag akkor nincs is több esélyünk Magneto ellen? Most jön az a rész, hogy én így lazán a szemem sarkából nézek magamnak valami kijáratot és ha netán mindenki szét akarna szedni minket, mert ezt csúnyán bebuktuk, akkor legyen hova menni. Na de erre se fog sor kerülni, remélem.
Jobb lesz ha én csöndbe maradok mert semmi csapat építő dolgot nem tettem. Inkább kicsit meglepetten figyelem mi lesz itt.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 02 Jan. 2012, 13:16

A teleportálás után sok minden kiderül, például az, hogy a csapda a királynő ellen készült, és be is vált. Ahogy hallom, a többiek összefutottak vele, de nem tudták megmenteni. Sőt, mintha valami olyasmit említenének, hogy eléggé meg is sérült.
-Szép tőletek, hogy magatokra vállaljátok a felelősséget, de mint a csapat vezetője, engem terhel a felelősség a csapatért. Azt ugyan nem tudom pontosan, hogy a csapat másik fele hová tűnt, de az biztos, hogy semmit nem tudtunk elérni a tervezettekből. Azt hiszem, alaposan el kell gondolkodnom azon, hogy alkalmas vagyok-e vezetőnek.
Szívesen mondanék most valami olyasmit Lord Gorgonnak, hogy segítünk megtalálni a királynőt, és kiszabadítjuk őt, de kétlem, hogy ez ilyen egyszerűen menne. Vagy hogy egyáltalán menne. Kezdem úgy érezni, hogy ez a világ nem olyan, mint a filmeken, ahol a jófiúk mindig nyernek. Az akcióink, a földalatti mozgalmunk, az összes csatánk, amit megnyertünk; mind nem sokat nyom a latba Magneto ellen. Azt hiszem, le fogok mondani.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Quentine Constantine Hétf. 02 Jan. 2012, 14:32

Némi fuldoklás meg köhögés után térek magamhoz.
-Bazd meg, Freyr - köhögöm ki, miközben felállok. Mintha sportot űzne abból, hogy kinyír minket, de láthatóan én vagyok a kedvence.
-Freyr történt - jegyzem meg rohadtul morcosan Lornának.
A királynő eltűnt, Magneto meglépett, senkit nem tudtunk elfogni, megverni, megölni, és ráadásul itt van még ez az apróság is.
-Mephisto - köhintem. - Elteleportált minket New Yorkba közvetlenül az akció előtt. Összefutottunk a lányával, aki... Az én féltestvérem, Mephista. Elmondása alapján egy hatalmas gonosz lényt akar ránk szabadítani Magneto egy másik világból. Egy olyan világból, ahonnan ez a srác is érkezett - mutatok a narancssárga hajú jövevényre. - Ő tudta, hogy Magneto nincs Jerseyben - teszem még hozzá.
Mindenki járja itt a kanosszát, én hibám, te hibád, satöbbi, ki nem szarja le, nem az iskolában vagyunk, hogy intőt kapjunk a rossz teljesítményért, nincs megrovás. Az éltünket kockáztatjuk minden alkalommal, most nem sikerült, nem jöhet minden össze.
-A skrull hogy az istenbe került ide?

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 02 Jan. 2012, 15:05

//Előzmény: Az új parlament épülete//

Namor éppen bevitte még az utolsó ütést Kardfognak, amikor villanás ölelte őt is körbe és a következőben pedig már újra úgymond otthon volt. A főmágus toronyban. Lockjaw-ra tekintett, amikor az embertelen odajött hozzájuk, már akkor tudta, hogy gond lehet. Azonnal felkapta a fejét és a szeretőjét, a királynőt kereste a tömegben, de sehol sem látta. Mellette Lord Gorgon is láthatóan ugyanerre az elhatározásra jutott és a kérdést is feltette. Igazából a férfi azt várta, hogy mindenki letagadja azt, hogy köze lenne az eseményekhez, de meglepő módon ehelyett mindenki magára kezdte vállalni, talán, hogy elkerüljék, ami következik? De végül Freyr vállalta magára és a többiek is őt mondták, így hát Atlantisz és Lemúria király a félasgardi felé fordult és kérdés, magyarázat nélkül lendítette dühében a karját, hogy megüsse a vele szemben álló fiút. Neki ebben a pillanatban már semmi sem számított ugyanis, minden amiért küzdöttek néhány taknyos kölyök miatt összeomlott.

//Folytatás: Attilan, Atlanti-óceán//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 02 Jan. 2012, 15:51

Résztvevők: Lorna Howlett, Zyro Tao, Ethan Jackson, Andrew Ramirez, Yusuf Azeem Omnim, Freyr Johnson, Hjuchia Algernon, Rachel Wilcox, David Ethan, Daniel Hamilton, Victoria Miller, Freydis Einardottir és Namor McKenzie

Nem csak Namor volt az egyetlen, aki lendült arra, hogy megtámadja Freyr-t, hanem Lord Gorgon is, a fiú életét valószínűleg csak az mentette meg, hogy a testőrség további része figyelt erre és a két férfit lefogták mielőtt még valamilyen meggondolatlanságot tehettek volna. Végül mindkét férfi dühösen lépte ki magát a lefogók kezei közül.

- Ezzel még nem végeztünk! – morogta mély fenyegető hangján Gorgon.
Pillanatokkal később az embertelenek és a halkirály Lockjaw teleportálása nyomán eltűntek New Yorkból és a fiatalok magukra maradtak. Rachel, ahogyan jobban ránéz a skrull tetemre láthatja, hogy olyan ruhákban van, mint Magneto. Ebből könnyedén ő is összetehette, hogy a csapat másik fele őt hitte Magneto-nak.

Mintegy másfél héttel később meglett a következménye annak, ami az embertelenekkel történt. Lady Melissa hazatért Attilan-ra, Magnetoék elengedték, de azzal a feltétellel, hogy nem nyújthatnak többé segítséget a lázadóknak. Amíg ezt észben tartják Attilan-nak és az Örök Birodalomnak nem esik baja. A királynő a népe érdekében tényleg kénytelen volt fejet hajtani a Lensherr Dinasztiának. Az Angyalok elvesztették az egyik legnagyobb szövetségesüket, mert képtelenek együtt dolgozni, míg Magneto egyre közelebb kerül ahhoz, hogy immáron tényleg mindent ő uraljon…

Vége.

Az utolsó epilógus itt olvasható.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Főmágustorony (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Főmágustorony (Brooklyn)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.