Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál)

Go down

Privát játék Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 14 Dec. 2017, 11:02


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 15 Dec. 2017, 00:03




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Évvégi bál
Lairorellen Verenwar / Rix
Sötét Jedi tanonc/padawan, a Rix klán tagja



Játékostárs(ak) neve: Zerae'remur'arez és Siqsa Povoxa


~ Helyszín: Folyosók ~
kép:

Ellent az eseményre Werda hozta magával, mert Allen nem volt a pártolója az efféléknek, de nem volt az ellen sem, hogy Ellen elmenjen a férfi volt tanítványával. Így hát itt volt ő maga is, elég jó módú családból származott, de az a gazdagság és pompa, amit itt látott az egyszerűen lenyűgözte és csodálattal töltötte el. Már csak azért is, mert ki tudja, hogy milyen hatalmasságokkal találkozhat itt. Társnője hamar eltűnt valamerre, így a fiatal lány egyedül maradt a hatalmas palota végteljében. Italt már sikerült szereznie, mellé pedig egy szendvicset is, fiatalabb kora miatt nem volt kifejezetten hozzászokva ahhoz, hogy igyon, így jobbnak látta, hogyha inkább eszik is mellé valamit, mielőtt az alkohol a fejébe száll. Kicsit meztelennek érezte magát, hogy nem volt nála semmilyen fegyver, vagyis a fénykardja. Igaz úgy hallotta, hogy nem lehet senkinek sem semmilyen baja, de azért aggódott. Nem a Birodalmiaktól, vagy a köztáraságiaktól, ahhoz túl jelentéktelen senki volt, de az esetleges kiffar orgyilkosok itt lehettek. Bár nem hitte volna teljesen, hogy azok ide bejuthatnak. Egyelőre a főteremben és a folyosókon sétált, nézelődött, hogy kihez is lehetne odamenni társalogni, vagy épp beszállni valamilyen nagyobb beszélgetésbe. Egyelőre nem igen találta itt a helyét, amin a külseje sem segíthetett sokat, a sötét oldal miatt olyan világos volt a bőre, mintha az Umbara-ról szabadult volna a szemei pedig árulkodtak a sötét oldalról.
Szóval így egyelőre elveszetten téblábolt és olyanokat keresett, akikhez odamehetne.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál)

Témanyitás by Zerae Szomb. 16 Dec. 2017, 19:29

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Lairorellen Verenwar
>> Kaland: Év végi bál
>>Felszerelés/egyéb:


Nyugalom meg békesség. Nem éppen az én világom de sosem vetem meg se mikor van lehetőség egy kis pihenésre. És most lett. Mesterem sem hangoztatott ellenvetést mikor a palota látogatása a bál céljából felmerült, tapasztalatból ismerem már, hogy ha épp úgy kívánja hangoztatás nélkül fogja elintézni, hogy sehová se menjek Korribanról vagy akár a kriptából. Többed magammal pedig meg is érkeztem az ünnepségre, nem mással mit bájos férjemmel. Némi arc mutogatás és köszönések után magára hagytam kísérőmet, más társaság után kutatva. Őt hagytam had élvezze a maga kis világát, publikusan úgy sem befolyásolhattam úgy mint máskor és most nem volt hangulatom kezelni sem a személyét. Megfogok egy poharat majd annak kíséretében indulok meg a felfedező utamra el.
Téblábolok a folyosókon, bejárom a palotát csodálva annak díszítését, szobrait. Pont ezt is teszem mikor kiérek az egyik folyosóra, oldalt hatalmas szobrok ékeskednek, lassan sétálva végül meg is állok az egyik előtt és felnézek rá. Felmérem, részletezem magamnak a faragást. Előre gondolkozás, hiszen sosincs túl korán Nekem elkezdeni felfedni a lehetőségeket mikor majdan rólam fognak szobrokat készíteni.
Mikor a folyosóra léptem már láttam, hogy más is jár erre. Talán ugyan úgy megszabadult a kísérőitől vagy épp keresheti is azokat. Szemem sarkából csupán figyelmemet tartom rajta de meg nem szólítom még vagy indulok meg felé. Csupán azon gondolkozok el, hogy kié lehet a nő.

_________________
Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál) FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál) 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál)

Témanyitás by Xeth E'ron Vas. 17 Dec. 2017, 03:19

Siqsa Povoxa
Sötét Jedi Padawan
"Fear. Fear attracts the fearful.
The strong. The weak. The innocent. The corrupt. Fear.
Fear is my ally."
A legkevésbé sem volt kedvem egy nyamvadt semleges bolygóra menni és egy nyamvadt év végi bálon részt venni az apám kíséreteként. Ha még valaki mást kellett volna elkísérni, vagy kaptam volna egy egyszemélyes jegyet, akkor lehet nagyobb hajlandóságot mutattam volna, de így semmiképp. Persze, mint mindig, az én véleményem most sem jelentett sokat, egyszerűen rám parancsoltak, hogy megyek és kész. Úgyhogy jöttek az öltöztetők meg a sminkesek, majd irány fel a hajóra.
A megérkezést követően jó fél órámba telt, mire meg tudtam lógni az apám mellől. Ugyanis addig folyton engem mutogatott mindenféle tudósnak, mintha csak valami tárgy lennék. Ráadásul azzal az undorító mosolyával, amiért legszívesebben lenyúltam volna a torkán és kitéptem volna a szívét. Viszont most ehhez még túlságosan gyenge voltam, úgyhogy ezzel várnom kell még. De lényeg a lényeg, hogy sikerült megszöknöm és egy erkélyen kikötnöm. Kikönyökölve úgy éreztem magam, mint valami lázadó kis tinédzser, itt duzzogtam és gyűlölködtem, ahelyett, hogy valami normális elfoglaltságot kerestem volna, viszont mégis a normális elfoglaltság talált meg engem.
Egy férfi hangját hallottam a hátam mögül. Először úgy tűnt, mintha kommlinken beszélgetne valakivel, úgyhogy nem szenteltem túl nagy figyelmet neki, hagytam, hogy észrevegye, hogy itt nincs egyedül. Ez nem történt meg, sőt közelebb jött, felkönyökölt mellettem az erkélyre, majd egyenesen hozzám beszélt. Igazából javarészt csüngtem a szavain. Rájöttem, hogy egy nagyúrról van szó, hisz a belőle áramló feneketlennek tűnő sötétséget nem lehetett észrevétlenül hagyni. Fogalmam sincs, hogy mennyi időbe telhetett amíg beszélgettünk, és míg végül egy annyival, hogy "Mikor úgy érzem, keressem fel." egyszerűen ott hagyott. Tulajdonképp csak ekkor tudtam normálisan levegőt is venni, hisz addig a belőle sugárzó erő fojtogató volt. Viszont sokkal jobb kedvem is lett, úgyhogy elindultam egyet kalandozni.
Folyosóról folyosóra jártam valami érdekes eseményt vagy személyt keresve, mígnem betoppantam arra a folyosóra, ahol két körülbelül velem egykorú lány lehetett. Az egyiket startból felismertem, az urdrarr lány volt az Illumról. A másik lány elég furcsa volt. Leginkább embernek nézett ki, falfehér bőrrel meg vörös hajjal.
- Féltek egymástól, vagy mi van? - mondom jól hallhatóan és széles vigyor került az arcomra, miután pár pillanatig néztem, hogy kezdenek-e egymással valamit, de lévén az urdrarr lány jobbnak látta a szobrokat bámulni, így úgy döntöttem, hogy én leszek aki összehozza őket. Ki tudja, talán rájövök, hogy a kék csajt is hogy hívják, meg a vöröske is érdekes lehet a maga módján.

Felszerelés:
Misztikum jártasságok:
Szakértelmek:
Faji képességek:


_________________
Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál) 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál) FUn312o
Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál) 6fZaEMM
Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál) EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 18 Dec. 2017, 07:29




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Évvégi bál
Lairorellen Verenwar / Rix
Sötét Jedi tanonc/padawan, a Rix klán tagja



Játékostárs(ak) neve: Zerae'remur'arez és Siqsa Povoxa


~ Helyszín: Folyosók ~
kép:

Miközben sétálgatott és nézelődött a folyosón egy fiatal nő, vagyis inkább lány jött vele szembe, mégcsak az Erőbe sem kellett kinyúlnia ahhoz, hogy tudja, hogy egy urdrarr nőről van szó, hiszen a külseje elárulta mindezt. Talán ő is olyan elveszettnek tűnt itt, mint saját maga, már éppen belegondolt, hogy odamegy, hogy köszöntse, amikor egy másik fiatalos lány hang szólította meg mind a kettejüket. Nos nála a fajt nem tudta volna eldönteni, de amint kinyúlt az Erőbe azonnal megérezte, hogy ő is a sötét oldalt képviselte.
- Úrnőm, úrnőm! – hajolt meg illedelmesen mindkettejük felé. – Lairorellen Verenwar vagyok, Lord Allen Fumer tanítványa.
Ő maga nem várta viszont azt, hogy mindez megtörténjen, már hozzászokott, hogy mindez nem jellemző az urdrarrok körében. Amennyire látta mind a hárman nagyjából egy idősek lehettek, mégis a másik kettő sokkalta otthonosabban mozgott, mint ő. Mondjuk ezen nem csodálkozott hiszen saját még csak most szokta az efféle és egyéb birodalmi dolgokat.
- Szó sincs ilyenről – engedett meg egy profi mosolyt. – Csupán most először vagyok efféle rendezvényen, még szokatlan és idegen a környezet.
Az, hogy emiatt kinézik, kinevetik nem különösebben érdekelte, bár ezt egyáltalán nem is állt szándékában kimutatni. Itt most egyelőre elhallgatott, igazából nem is nagyon tudta, hogy milyen témát lehetne bedobni. Nem azért, mert nem lett volna kismillió téma, amiről beszélhetnek, de még eddig nem találkozott korabeli urdrarr növendékekkel, tanoncokkal, fogalma sem volt, hogy az ilyenek miről beszélgetnek. Az átlagos kamaszokról, fiatal felnőttekről tudta, de itt a Birodalomban minden olyan más volt, főleg erőhasználóként.

//Ha valamelyikőtök karija járatos a politikában, vagy a misztikusoknál ismeri a hierarchiát, akkor tudhatja, hogy Allen Hiuval előző tanítványa volt és helyettese a szféránál, ha vmilyen oknál fogva Hiuval el lenne távolítva a Sötét Tanácsból, akkor Allen venné át a helyét.//

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál)

Témanyitás by Zerae Szer. 20 Dec. 2017, 12:49

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Lairorellen Verenwar
>> Kaland: Év végi bál
>>Felszerelés/egyéb:


Mit mondhatnék, adni akartam időt, hogy illően köszöntsön a másik a folyosón de ez némiképp át lett húzva mikor meghallottam a hangot és a megjegyzés után felé fordulok. A korcs az, akit az apja nagyban mutogatott nem sokkal ezelőtt a bálteremben. Ez viszont vagy már az előtt is akarhatott is az mellékes de a vörös hajó bemutatkozott hamar a gyors köszöntésünk után. Egy barátságos mosollyal fordultam felé végül, miután hallottam a mestere nevét. Tudtam kiről van szó, óh, hogy ne tudnám és ha egy csepp remény is szorult a másikba akkor az is tisztában lesz vele milyen pozícióban is van Lord Allen. Csak a tanítványa a Verenwar de pont ezért, kap némi figyelmet.

- Lady Verenwar, - a barátságosnak tűnő mosolyom még mindig nem tűnt el ahogy közelebb is lépek feléjük. A bemutatkozást illem viszonozni még ha csak egy fél fontos valakinek a tanítványáról van szó is. - az Én nevem Zerae'Remur'Arez - A Mesteremre én nem térek ki viszont vele ellentétben. Ez után elpillantok a másik lány felé aki valószínűleg még mindig széles vigyorral az arcán van. Eddig még nem volt alkalmunk szót is váltani, nem minthogyha ezt a lehetőséget kerestem volna vele, jelenleg úgy sincsen jobb dolgom mint megtisztelni ezt a kettőt a jelenlétemmel.
- Siqsa ugye? Oh, biztosan itt kellene lennie? Lord Srax oly büszkén mutogatta, bizonyosan hiányolja a jelenlétét bálcsarnokból. - Ugyan úgy mosolygok csak rá mint előtte Verenwar-ra. Hangom semleges felé, majd meg sem várva a válaszát, vagy túl sok szünetet hagyva egy esetleges válaszra folytatom. - Áh, de bizonyosan azért van itt mert már nem kell. - Hogy ezt hogyan értelmezi meg már rajta áll majd. Ha van egy kis esze felveszi belőle, hogy egy teljesen jelentéktelen kis "projekt" volt, bizonyára Lord Srax is már megunta és valami fontosabbal kezdett el foglalkozni mint selejt gyártással. Viszont ezzel tovább nem is adok a figyelmemből felé hanem inkább a másik lányhoz fordulok. Megemelem a poharamat, hogy majd igyak belőle de még mielőtt számhoz tenném megszólalok.- Oh, első bálja? Remélem tetszését nyeri.- Persze, hogy így lesz-e vagy sem már hidegen hagy. Udvariasság, ennyi, persze a válaszára várok és meghallgatom.

_________________
Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál) FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál) 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál)

Témanyitás by Xeth E'ron Vas. 07 Jan. 2018, 22:24

Siqsa Povoxa
Sötét Jedi Padawan
"Fear. Fear attracts the fearful.
The strong. The weak. The innocent. The corrupt. Fear.
Fear is my ally."
Szórakoztató volt a vöröske reakciója a szavaimra, valószínűleg még kezdő vagy tapasztalatlan az ilyen játékokban, de feltehetőleg majd csak összeszed ezt-azt. A meghajlását csak egy bólintással viszonzom és sokat nem is kell várjak arra, hogy a korábbról általam már ismert urdrarr lány beszélni kezdjen. A mosolya engem nem téveszt meg, olyan, mint az apám, akkor mosolyog ha kell neki valami és csakis akkor. Nem kizárt, hogy ha nem egy Lord Allen szintű nagyúr tanítványáról lenne szó, akkor meg sem szólítaná, bár nem lehet tudni, hisz ahhoz képest most hallom a legtöbbet a hangját, és én egy tanácstagnak vagyok a tanítványa.
- Komoly? Ennyi? Ennél frappánsabb nem jutott eszedbe? - igazi csalódottsággal nézek Zerae irányába. Elvártam volna, hogy legalább valami olyasmit mondjon ami esetleg egy kis dühöt, vagy undort kelt bennem, esetleg még ha valami nevetésfélét is kicsikart volna belőlem akkor azt mondtam volna, hogy van értelme, de így. - Téged se azért tart a mestered, mert van is valami a fejedben, mint annak az ezer másiknak aki naponta meghal Korribanon. - még egy legyintést is megengedtem magamnak, mintha csak egy legyet, vagy valamilyen más jelentéktelen bogarat kívánnék elhessegetni. Ha csak egy keveset is tudna arról, hogy milyen a kapcsolatom az apámmal, akkor rájönne, hogy ennél jobban semmivel se tudott volna mellélőni. A mai nap történései után pedig pláne messzire lőtt.
- Igazából akkor kezd el majd érdekessé válni, hogyha kerül valami jó parti, vagy érdekes dolog, ami téged is érdekel és nem csak ilyen felületes humbug. - fordulok végül a vöröske felé Zeraejével ellentétben normális mosollyal. - Sokan csak azért jönnek ide, mert féltik a pozíciójukat, vagy mert nagyot akarnak mutatni magukból. Ezeket nagyon hamar ki lehet szúrni, mert jóformán akárhova nézel, olyanba futsz bele. De ha nagyon odafigyelsz találhatsz kincseket. - igyekeztem nem túl látványosan mutogatni az urdrarr lány felé, az első két mondat alatt, de ha más nem, hát a vigyor biztosan elárult. Nem is tudom, hogy miért élvezem annyira, hogy húzzam az agyát, talán azért, ahogy reagál, vagy pont nem reagál rá.

Felszerelés:
Misztikum jártasságok:
Szakértelmek:
Faji képességek:


_________________
Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál) 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál) FUn312o
Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál) 6fZaEMM
Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál) EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 08 Jan. 2018, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Évvégi bál
Lairorellen Verenwar / Rix
Sötét Jedi tanonc/padawan, a Rix klán tagja



Játékostárs(ak) neve: Zerae'remur'arez és Siqsa Povoxa


~ Helyszín: Folyosók ~
kép:

A nevek ismerősek voltak Ellen számára mind a két lány felől, ha jól emlékezett a tanulmányaiból, akkor a Rejtély, vagy misztikum szféra egyik vezetője volt korábban egy Arez nevű személy, de mindenképpen egy ősi urdrarr vérvonal tagja volt a lány. Lord Srax pedig a biotikusok nagyura volt. Ebből legalább tudta, hogy nagyjából ki merre helyezkedhetett el azon a bizonyos képzeletbeli ranglétrán. Már tudta, hogy a másik két nő fajilag is urdrarr volt, nem csak rangot nézve, míg saját maga csak sima egyszerű sötét jedi volt addig, amíg Allen rá nem talált. Még ha most nem is volt nagy befolyása a két lánynak, akkor is az egyiknek a vérvonala miatt lehetett befolyása, a másiknak az apja révén, így jobbnak látta, hogyha most is csak a szürke kisegeret adja. Nagyon kicsit elmosolyodott Zerae szavain, kérdésén.
- Még nem volt alkalmam eldönteni úrnőm – mondta. – Igaz eddig nem is volt alkalmam még új ismeretségeket sem szerezni, csak körbe-körbe bolyongtam. Bizonyosra veszem, hogy most lesz lehetőségem majd véleményt formálni.
Teljesen semlegesen mondta, nem lekicsinylően, vagy nagyzolóan, csupán fiatalos megállapítással. Nem szándékozott szurkálódni, legalább is, amíg nem méri fel az erőviszonyokat. Mióta itt volt a türelem volt, amit a leginkább megtanult, a mestere szerint ez igencsak fontos volt, neki meg különösen szüksége volt rá, hiszen a kiffar habitusa miatt előfordultak a kitörések. Siqsa szavaira bólintott.
- Tudom úrnőm – mosolyodott el. – Korábban már többször volt szerencsém gazdag üzletemberek körében megfordulnom bál tekintetében, csupán olyanon nem volt szerencsém részt venni, ahol a Birodalom szülöttei ily nagy számban részt vesznek és ennyi úr, illetve úrnő fordul meg. Ott sem különbözőek a témák, csupán közel sincs akkor hatalom a kezükben, mint az itt jelenlevőknek, kivéve, ha az óriási cégek vezetőihez van szerencséje valakinek.
Egy picit megköszörülte a torkát, alig hallhatóan.
- Ha megengedik, úgy vettem észre, hogy önök egészen jól ismerik már egymást annak ellenére, hogy két teljesen külön szférában mozognak…
Itt félbehagyta a mondatot, hogyha a két fiatal nő valamelyike be akarja fejezni azt, akkor megtudják tenni.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál)

Témanyitás by Zerae Kedd 09 Jan. 2018, 10:22

>> Zerae'Remur'Arez, Sith Padavan
>> Játékos társak: Siqsa Povoxa, Lairorellen Verenwar
>> Kaland: Év végi bál
>>Felszerelés/egyéb:

Csalódottan megrázom a fejemet. Neveletlen, tiszteletlenül válaszol és a legjobb leírás rá egy ostoba kölyök. Már az maga, hogy le tegezett anélkül, hogy engedélye volna rá a kezdet, és még én nem vagyok frappáns mikor előáll a "téged se szeretnek" vissza szólási kísérletével, már öt évesek se nyilvánulnak meg így. Persze némi igazság van benne, mert nem ő tart engem hanem Én őt. És ennek elfog jönni az ideje is, mikor már haszontalanná válik és nem lesz rá igényem többé. De az ilyen kis ostoba "légy vidám, légy szerencsés" beállítottságúak sosem fogják felfogni, hogy csupán kárt jelentenek a Birodalom számára, "jópofizás" és viccelődés még nem igázott le bolygókat. És akkor ezekre van költve az erőforrás...- Nevetséges, még azt sem tanította meg neked, hogy miképp kell megszólítani másokat.-Az nem érdekel, hogy láthatóan nem zaklatja fel kissé sem Lord Srax megszólása, ettől függetlenül az öreg felmutatott teljesítménye nem lesz több és ő meg léptem nyomon rontja a hírét a Lordnak. Csak nézz rá, erőforrást ölni egy ilyen korcsba, láthatóan elmentek nála. Eleget láttam viszont őt már, és most sem repesek beszélgetésért felé mert láthatóan még hajlandóságot sem képes mutatni tiszteletre. Gyerekes böködése és felszínes kommentjával mit sem törődök, helyette Verenwar válaszát hallgatom.- Bizonyosan sikerülni fog. -Erősítem meg benne úgy mond. Bizonyára fog tudni kapcsolatokat alkotni már az elfogadhatóbb modora miatt.
A kérdését hallgatva bele kortyolok az italomba. Azt nem mondanám, hogy jól ismerjük egymást, ha nem Lord Sraxhoz tartozna még ennyi tudomást se vennék róla, emellett ha kétszer volt balszerencsém hozzá.
- Már találkoztunk a bál előtt. Jó ismeretségnek viszont erős lenne hívni. -Természetesnek veszem, hogy alig fogom befejezni a mondatomat,
esetleg még azt sem és az ostobának már is lesz, ez a "frappáns" vissza szólása is. Nem is értem miért maradok itt... Bármit is tudhatnék meg erről a Verenwar-ról sem tűnik elég kecsegtetőnek, hogy az időmet pazaroljam velük, mikor annyi minden más, főképp termékenyet is tehetnék. Bővíthetném a tudásom és tulajdonom. De a bál az bál, még ki kell tartanom az elhatározásommal, hogy szentelek rájuk időt hátha valami hasznosat is megtudok. Vagy legalább érdekeset.

_________________
Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál) FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál) 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Zerae, Siqsa és Ellen (MU 2. Évvégi bál)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.