Central Park

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Ammon Einarson Kedd 22 Okt. 2013, 21:10


Én is mosolygok. Örülök, hogy végül rá szántam magamat, hogy találkára hívjam, na meg persze az is jó, hogy eljött. Hangosan nevet a valkűr dolgon. Bár még mindig úgy érzem, hogy csak piszkálni akarta vele és nem fogja betartani az ígéretet ha a sulit meg is semmisíti Jonah de hát a kihívás már el lett fogadva szóval kétlem, hogy bármi visszakozásra fogja, vagyis visszakozásra tudná kényszeríteni Johna-t. Na mindegy is, egy kicsit vissza veszek a mosolyból mikor komolyan gondol arra, hogy nem is bérgyilkost de sintért szerez ha nem is mindenki más miatt de legalább is "majom" miatt.
- Na, na. - legyintek - Csak viccelek. Nem szabad kikészíteni a többieket. Terv szerint kell haladni! Nem tudom mennyire vagy türelmes de nem szabad elsőnek venni a Valkűr projectet. Annak kell majd a cseresznyének lenni a tortán.
Fejezem be, már kicsit fel is lelkesedve ahogy beszélek róla de inkább a kólába fojtom a szavamat ahogy felemelem az italomat. A végén még bele lohalnám magamat és még ki is találnék szívatásokat. De nem lenne jó belépő, vagyis visszalépő a suliba.
Figyelek a leírására, hogy a testvér pár közül a bátty mennyire védelmező. El is eresztek közben egy Heh~ -t ahogy elemelem a poharat arra az időre a számtól. Kíváncsi vagyok, hogy mit talál ki a srácnak, már már előre sajnálom. Jól fogok szórakozni Jonah körül az tuti. Szinte már most szégyellem magam miatta, de nem érdekel. Ha már így alakultak a dolgok legalább jól akarom érezni magamat.
Kissé el is merengek magamban ezért le maradok pár szóról, már úgy az utolsó pár szaváról Jonahnak és csak azt látom, hogy rám kacsint ami váratlanul ér. Pillanatra csak meredek rá ahogy a poharat is csak a számhoz tartom még mindig és nem iszom bele, pedig akartam.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Tyranis Szer. 23 Okt. 2013, 10:02

Jonah ismét elvigyorodott, ismét előjött, hogy miért is kedveli Gail-t annyira.
- Még szép, hogy az lesz a vége az egésznek – bólintott. – Amikor már azt hiszik, hogy a hosszú rémuralom után nincs semmi, amivel előállhatnék jönne a nagy bumm! És nem marad semmiből semmi. Diákkorom mesterműve lesz.
Mikor Gail felemelte a poharat, de nem ivott bele a kacsintás utána a fiú kérdőn nézett rá.
- Ugye nem hoztalak ennyire zavarba? – érdeklődött.
Közben ő maga már lassanként befejezte a hotdogot és az italt is kiitta a poharából.
- És ha végeztünk a korai vacsorával, mi legyen? – kérdezte. – Elmenjünk még valahova, vagy hazavigyelek és reggel menjek érted, hogy induljunk vissza az iskolába?
Révén most ő már vissza nem tudott menni, Salem nem éppen a szomszédban volt, hanem több órás útra, így kivételesen a szüleinél kellett aludnia, vagyis éppen a New Yorki családi lakásban, ahol úgyis szerencséje lesz és nem lesznek ott az ősök, mert vagy otthon vannak, vagy pedig valamilyen utazáson, tárgyaláson valamerre az országban. Igaz azt nem tudta pontosan, hogy Gail merre is lakik, a címet nem tudta. Bár ez még úgysem fontos, fiatal volt az este és úgyis ritkán jutott manapság ide New Yorkba.


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 23 Okt. 2013, 19:24


- Mi zavarba? Engem? Pff! - legyintek - Ugyan közel se. - mentegetőzök majd végre bele iszom a kólámba kivégezve vele azt. Az üres poharat leteszem vissza az asztalra aztán rá nézek a burgeremre de már egy falat se fér belém már. Rosszul lennék tőle a végén már.
A kérdésen elgondolkoztam, hogy mit is kéne csinálni. Nincs még nekem se kedvem haza menni, végre jól érzem magam és nem érzem azt a fekete nyomasztó eső felhőt a fejem felett se. Szóval még bőven kinn akarok maradni. Úgy is közel lakok ide és otthonról is úgy jöttem el, hogy mondtam, későn megyek. Telefonom mis itt van, feltöltve, elérhetően így még anyám megkötését is betartottam mert nem kapcsoltam ki se.
- Áh, még nincs kedvem haza indulni. Úgyis a közelbe van az otthon szóval még simán tudunk kóborolni egy kicsit a környéken. Ilyenkor már úgy sincsen senki se az utcákon szinte. Csak a kocsmák körül pár részeg akiket már kivágtak vagy még csak bemennek.- írom körbe kicsit a környék esti képét. Nem teljesen részletes viszont eléggé ahhoz, hogy a kép meglegyen. Mert hát tényleg kevesen kóborolnak ilyenkor már. Az éjjel nappaliak közül is csak pár van nyitva. Vicces is egy kicsit. Éjjel nappali aztán van kettő a nyolcból ami tényleg nyitva van este is.
Hümmögök egyet és előre hajolok Jonah felé az asztal felett.
- Van egy éjjel nappali kisbolt, Mike Duke a neve a tulajnak. Osztály társakkal nála szoktunk boltolni mindig és, engedékeny is. - utalok ezzel tisztán arra, hogy Duke-ot nem zavarja, hogy kiskorúak vagyunk és eladta mindig a sört is nekünk. Persze cserébe mindannyiunk oda "ugrott" le a boltba ha kellett valami. Még az is akinek egy egy fél órával nagyobb kitérő volt.
- Elmehetünk arra is. De persze ez csak egy ötlet, simán csak sétálhatunk is a környéken. Én úgy se tudok már többet enni. Most így pont jó vagyok. - vigyorgok.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Tyranis Csüt. 24 Okt. 2013, 09:28

Ahogyan Jonah-nak feltűnt, hogy Gail már nem boldogul a rögtönzött uzsonnával, vacsorával, akkor szólalt meg ismét.
- Ha nem bírsz elbánni vele, akkor elcsomagoltatjuk – mondta.
Ha a lány erre igent mond, akkor a srác leint egyet a pincérnők közül.
- Ezt csomagolják el és ha hozzák vissza, kérem a számlát is.
A nő bólintott, felvette a tányérokat és eltűnt azokkal. Szóval Gail sem akart hazamenni egyelőre, akkor legalább ez is kölcsönös volt mindkettejüknél, mert még Jonah-nak sem állt szándékában. Még hogy minél több időt töltsön a szüleivel egy helyen, már ha ott voltak, amire kicsi volt az esély. De megvolt! És ez már pontosan elég volt ahhoz, hogy ő maga ne akarjon ott lenni.
- Azért ismerem New Yorkot, nem vagyok vidéki – nevetett fel. – A sulim a felső West Side-n van, itt Manhattanben, így a környéket is remekül ismerem. Főleg a kocsmák tekintetében, rá tudok legalább hatra mutatni, ahol egy kis kenőpénz mellett a fiatalokat is beengedik.
Ez valahogyan nem volt túlságosan meglepő, bár az amerikai szigor mellett… igaz Jonah-t ismerve mindig a szöges ellentétét teszi annak, amit szabad. Elvigyorodott, tehát nem ő az egyetlen a környéken, aki tud alkoholt szerezni.
- Duke boltja remek lesz – mondta.
Eközben a pincérnő is visszaérkezik és egy műanyagdobozban becsomagolva adja át a hamburger maradékát és a megszokott módon étlapszerűségben nyújtja át a számlát Jonah-nak, aki csak rápillant, majd egy papírpénzt tesz bele. Ha Gail nagyon figyel, akkor láthatja, hogy egy 50 dolláros volt az.
- A visszajáró a magáé – küldött egy mosolyt még a nő felé, majd visszafordult Gail-hoz. – Indulhatunk?

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 24 Okt. 2013, 21:32


Kifújom a levegőt hosszú sóhaj ként.
- Már nem bírok vele jah. - mondom és biccentek utána egyet - Igen tetessük el.
Aztán már intézi is a dolgokat Jonah. Kéri a számlát is.
Meglepődöm, hogy ismeri a környéket. Gondoltam, hogy ismeri azért valamennyire de nem hittem volna, hogy abba a suliba járt ami hattan-be van.Persze ő is ismer pár helyet, bár ő kocsmákat ahol szintén el lehet érni a kiszolgálást kortól függetlenül.
Duke boltötletébe bele megy, bicentek.
- Remek. Azt hiszem nincs is innen messze. Csak kifelé kell menni pár utcányit és ott is leszünk.
A becsomagolt maradékkal érkezik is vissza a pincérnő és a számlát is hozza Jonah-nak. Nem figyelem, hogy mennyit ad. Nem szoktam és én se szeretem igazából ha megnézik mennyit fizetek szóval, kiindulva magamból elpillantok egy másik irányba addig amíg fizet Jonah. Mikor kérdezi, hogy indulhatunk-e megfogom a dobozkát.
- Aha, mehetünk.
Majd kelek is fel az asztaltól majd ha ő is felkelt akkor elindulok ki az ajtó felé. Mikor kiértünk a menet irány felé bökök.
-Arra felé van a bolt. - mondom majd vissza fordulok felé. - Régebben mindig csapatosan mentünk ilyenkor már szóval, nem annyira tudom megmondani milyen messze van de elég feltűnő mert világít a kirakata mint egy karácsonyfa.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Tyranis Pént. 25 Okt. 2013, 09:08

Mikor az ajtóhoz értek, akkor Jonah kinyitotta Gail előtt és hagyta, hogy a lány menjen ki előbb az étteremből és csak utána csatlakozott hozzá az utcán. Amikor meg lett mutatva az irány elindult arrafelé követve a lányt. Neki ez a hely nem volt ismerős névről sem, igaz nem is igen jártak efféle kisboltokba, ennél mindenkinek több pénze volt, révén ha nem így lett volna, nem jártak volna valamilyen elitiskolába.
- A többiek hogy viselték azt, hogy mutáns vagy? Már ha tudják egyáltalán a volt osztálytársak és barátok – kezdte.
A társaságról és a csoportból jutott hirtelen eszébe, főleg, hogy mit is mondott a majom az iskolában, hogy a nője kvázi elhagyta ezek után. Ami a régi társakat illette Xaviernek hála a világ azt hitte, hogy meghaltak a pláza utáni eseményeknél, csak a szülők tudhatták, hogy élnek. Aztán hirtelen előkerültek a nagy semmiből.
- Bár a nagy feltámadási jelenetet biztos tudják, hogy kiderült, hogy mégsem haltál meg, haltunk meg.
Ha már itt voltak ezen a helyen, lehet, hogy be kellett volna osonni a volt sulijába és valami hatalmas galibát okozni bemelegítésnek. A többiek valószínűleg imádták volna, a korábbi lakó- és osztálytársak. Legalább is a normálisabb fele. Bár azt nem tudta még, hogy a többi miként reagált volna arra, hogy micsoda is ő valójában, amit már tudtak.
- Lehet, hogy be kéne törni a volt sulim koleszába… - gondolkodott el hangosan.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 27 Okt. 2013, 20:15


Amikor az ajtóhoz érünk kinyitja azt. Rámosolygok Jonah-ra - Köszi - mondom majd kimegyek.
Kint el is indulunk a bolt irányába a feltett kérdésre felnézek rá, nem sokat kell gondolkoznom rajta, mármint a válaszon.
- Passz, nem találkoztam azóta velük és ők se kerestek. De nem is lepődtem meg a dolgon. Miért is kerestek volna, kevesebbért is utáltunk már ki mást.
És hát ez se más mint amikor szívattunk egy két osztály társat csak azért mert valami sikerült vagy épp nem sikerült neki. De..
- Nem is foglalkoztatott annyira a dolog, mármint, hogy mit gondolnak a régi spanok. Más lett a "ligánk". - mondom.
Ahogy hangosan elgondolkozik pillanatra még nem válaszolok majd hangosan felsóhajtok. Fel nézek rá némileg morcosabb tekintettel egy néma "ne már" leolvasható róla.
- Azért remélem nem csak ezen tud az eszed járni. A sulin kívül vagy, velem és megyünk inni! Hiába hívogató egy gazdag suli csoda falainak a kikenése meg rongálás, ahogyan a meglepetések otthagyása is, de most inkább még távol maradnék a bajtól. Inkább most csak iszogatnék veled kettesbe. Se biztonsági őrök kerülgetése se beosonás. Azt majd legközelebb, mert azért érdekel milyen is egy gazdagoknak való suli.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Tyranis Hétf. 28 Okt. 2013, 10:17

Jonah bólintott arra, amit mondott neki Gail. Valahogyan megtudta érteni, pontosan tudta ő maga is, hogy mi az a klikkesedés és, hogy kvázi a semmiért ki szokás embereket utálni, ez pedig náluk, a sznoboknál különösen élt és akár egy életre megtudtak valakit bélyegezni, nem csak a saját tetteik miatt, hanem amiatt is, hogy a szülők mit tettek.
- Nézd a jó oldalát, itt vagyok én neked – vigyorodott el. – Nálam jobb társaságra nem is vágyhatsz.
Miután megemlítette a betörést Gail méltatlankodni kezdett, egy pillanatra Jonah is megtorpant, lehet, hogy nem kellett volna felhoznia ezt ilyen nyíltan, csak miután ittak egy kicsit és már nincsenek annyira beszámítható állapotban és esetleg történt még pár dolog utána. Felemelte a kezeit, mintha ő semmit sem tett volna és semmihez sincs köze.
- Természetesen nem csak ezen jár az agyam, még ott vannak a nők, mellek és szex is… - mondta védekezően és az említett testrészre pillantott.
Kamaszként ez csúszott ki a száján, amivel valószínűleg még inkább elásta magát és még azt is kinézte volna Gail-ból, hogy egy pofon után megfordul és inkább hazamegy.
- Oké, vettem, értettem – mondta megadóan. – Nem hozom fel, iszunk, sokat. Mi a kedvenc italod?
Érdeklődött még, hogy tudja, hogy mit kell majd venniük és nagyon remélte, hogy Gail nem valami lányos italt fog majd mondani.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 30 Okt. 2013, 18:48


Így kicsit utána gondolva pont Jonah az azkinek ezt nem kell ragozni tuti, hogy náluk ez kicsit keményebben ment mint a mi sulinkba. De nem ez izgat a pillanatban hanem a válasza. Inkább a "itt vagyok én neked" rész. Elfordítom a fejemet kényelmesen, de azért kisebb lendülettel, hogy ne legyen se feltűnő de észre se vegye a kialakulóban lévő vörösödést az arcomon.
- Az- .. - igaz már. Nem tudok jobb társaságot nálad. Mindenki más búval b*szott.
Megtorpan és mentegetőzően tartja fel a kezét miközben bele kezd a felsorolásába, hogy mi máson is jár még az agya... Egen, mi máson.
- Bocs, hülye kérdés volt...
Mondom beletörődően miközben vissza nézek rá és látom, hogy nem épp a szem kontaktus van meg. Kap egy nézést miközben magamban elkezdek háromig számolni. Az edző mindig mondta, hogy nem lehet megütni senkit se, hogy nem szabad. És csak pont ezért nem ütöttem meg rögtön. Három másodtpercet várok csak, amíg elszámolok háromig. Ha háromra érek és még mindig bámul egy könnyed ütést indítok meg, hogy gyomor szájon vágjam. Ha elvezeti a tekintetét más felé már ökölbe fogott kezem láttán akkor megússza a verést.
Ez után szólalok csak meg még hozzá fűzni a témához.
- Nem kell azért ilyen dolgokat megosztanod, ugye tudod? Például attól még, hogy Ha megkérezném mennyi ujságod van nem azt jelenti, hogy válaszolnod is kell büszkén...
Mikor végre vissza jukadunk a piákhoz a kérdésén elgondolkodnom se kell.
- Sör, nem mintha ittam volna bármi mást.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Tyranis Csüt. 31 Okt. 2013, 11:46

Az az arckifejezés úszott fel a srác arcára, amikor Gail is beismerte, hogy ki más lenne ott vele, hogy nah ugye megmondta. A másiknál pedig szélesen vigyorodott el. Hülye kérdés volt, egy kamasz fiú mi másra gondolna ezeken kívül? Igaz Jonah-nak még ott volt a menjen mindenki idegeire és tegyen tönkre mindent mindenki körül. Megvolt a hátránya annak is, hogy mennyi felé volt képes egyszerre gondolkodni és nem sok minden kötötte le túl sokáig. Ezen a négy dolgon kívül persze. Értelemszerűen fel sem tűnt Jonah-nak, hogy Gail milyen tekintettel néz rá, amikor észrevette, hogy a melleit számolja és az a háromig való elszámolás sem sokat javított a helyzeten. Az első, amit észrevett a srác, hogy a kéz az ütéshez közeledik felé. A kezeit ösztönösen kapta le a hasa elé, hogy védje magát és húzta össze magát, miközben azon a részen jégpajzs jelent meg rajta védekezés jeleként. Így ha a lány nem is állt le minden bizonnyal ebbe üti bele a kezét és Jonah nem nagyon fogja megérezni, szerencséjére. Mindezek után megrázta a fejét és immáron Gail szemeibe nézve gondolkodott el a következő állításon.
Hát ő mindig azt tette, amit nem kellett, ami megbotránkoztatott mindenkit, azaz az elvárt normák pontosan ellentétét. Így számára teljesen alapvető volt, hogyha erre rákérdez valaki, akkor ő büszkén csak azért is kinyögi. Inkább nem felelt a kérdésre, megállapításra, mert csak ő került volna ki rosszabbul ki belőle.
- Itt a vodka, tudom nem túl elegáns, vagy drága ital, de jobban szeretem, mint a whiskyt például – mondta. – Majd veszünk azt is, de hol van a bolt?

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 31 Okt. 2013, 14:26


Nem hogy nem hagyja abba a bámulást még megütni se sikerül. Túl jók a reflexei, ki jöttem a gyakorlatból és egyenesen a jégbe boxolok bele. Ami meg se reped bele a kezemnek viszont annál jobban fáj. Persze be is vörösödnek a bütykeim az öklömön meg az ujjaim részben.
Fájlalva rázom le a kezemet miközben szúrós szemmel nézek még mindig rá. De közben azért még tovább indulok mivel már szinte a boltnál vagyunk.
Emleget még votkát és wishey-t. Egyiket se ittam még de mindkettőt ismerem azért. Nem voltam annyira sötét a témában. Független volt nálam a kettő egymástól.
- Nem izgat, hogy elegáns-e. Nem ünnepségen isszuk, nem?
Kérdezek vissza majd mikor érdeklődik, hogy mégis merre van a bolt előre mutatok.
- Már szinte ott vagyunk - és tényleg. Már csak úgy 5-6 méterre voltunk a neonokkal kidekorált bolttól. Csak egy nagyon kicsi élet volt az utcán itt is. De pont ki jött egy alak a boltból és ment el hozzánk képest ellenkező irányba.
El is indulok tovább, rendesebb séta tempóba a bolt bejárata felé. Mikor már az ajtóhoz érünk megfogom a kilincset de még vissza fordulok Jonah felé.
- Van még majd más is amit akarok venni. - kezdem - Iszonyúan jó savanyú cukrot árul.
Vigyorgok majd benyitnék az üzletbe mikor még eszembe jut valami.
- Oh igen. Amm, ne tévesszen meg Duke hűvössége. Folyton bevarrják molesztálásért, szóval próbálj meg pár lépés távolságot azért tartani. Már, ha kijön a pult mögül.
Fejezem be és végül csak benyitok a boltba.
- Estét Duke! - köszönök be miközben az ajtóra szerelt csengő zörög egyet.
Válasz is érkezik egy "estét" keretében. A pult mögött pedig egy 30 as éveiben járó nő áll. Öltözetre közönséges, hétköznapi ruházata van ami ujjatlan felső és farmer, testre meg inkább a "molett" felé közelít mintsem a karcsúhoz.
-Erre vanak a piák.
Mutatom az irányt aztán ha jön Jonah is akkor elindulok arra.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Tyranis Pént. 01 Nov. 2013, 11:56

Szerencséje volt és hálát adott a nem létező felsőbbizéknek, hogy ez a képessége, így nem érezte meg azt, hogy Gail gyomron vágta, mivel azt érezte, hogy találkozik a hasa a lány kezével, de többet nem. Így inkább úgy döntött, hogy gyorsan témát vált és inkább az elegáns részre reagál.
- Felüdülés, hogy nem érted a sznobizmus lényegét.
Állapította meg, kivételesen teljesen őszintén és nem volt benne semmilyen szurkálódás, vagy gonoszkodás. Mindazt meghagyta azoknak, akiket nem kedvelt, vagy egyenesen utált és Gail nem tartozott ebbe a listába bele. És végre valahára a kérdése után megérkeztek a bolthoz is, amit a lány említett. Embereket erre nem igen látott, csak egy valakit, de az is pont az ellenkező irányba távozott, mint amerről a páros érkezett. Ha odaértek a bolthoz kinyitott az ajtót és előre engedte Gail-t. saját maga nem biztos, hogy túlságosan jó látvány volt ezen a helyen, bakancs, rövidnadrág, póló, rajta pedig a fekete zakója, amit be sem gombolt, a zakó pedig Armani, azaz méregdrága és a nadrág is ilyen, csak már átszabta és térdnadrágot faragott belőle. A szemüveg még elfogadható lett volna, de a pink haja megint feltűnő lehetett a boltban.
- Üdv Duke! – köszönt a nő felé.
Harmincas, nem nézett ki jól, esze ágában sem volt olyan közel menni hozzá, hogy molesztálni kezdhesse az őt. Inkább maradt Medúza, Thorhalla, illetve Stephanie bámulásánál, ők jobban néztek ki. Mikor Gail mutatta az italok felé az irányt elindult ő maga is. Még felkapott egy kosarat is, ha már volt pénze, akkor nem akart pocsék minőséget venni, tehát a legjobb minőségű és valszeg legdrágább vodkát vette ki magának és tette a kosárba. Mellé pedig távolabbról két zacskó chipset is.
- Válassz magadnak nyugodtan, amit akarsz – mondta. – Nem muszáj csak sört venned, amit ki akarsz próbálni, azt is vehetünk. Chips, vagy hasonló? Az nem laktató és még a vacsora után is belénk fér.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 06 Nov. 2013, 17:30


"nem értem a sznobizmus lényegét"...
- Oké ezt most bóknak veszem - nevetek fel a végén. Jó lehet, hogy nem értem de NEM IS ÉRDEKEL. Istenem, azért sokszor örülök, hogy koszos lehet a szőnyeg. Na de mindegy is. A pezsgő valahogy nem is kívánkozik kóstolóra se. Ahogy a többi ilyen flancos pia mint a burbun, vagy mi.
Amikor belépünk és miután mindketten köszöntünk is Duke is egy "üdvözet, üdvözlet" -el nyit majd megakad a szeme rajtunk. Elmosolyodik miközben egyenesen Jonah-ra bámul. Nem jön ki a pult mögül vagy személyeskedik. Csak.. Jonah érezheti a hátába égő tekintetet. És ez nem az a fajta amit megszokhatott.
- A sör is jó. Bár nem tudom. Nem is ismerem a többit szóval rád bízom a piát. Én megyek rágcsáért.
Mondom közben el is mutatva a rágcsák felé. Ott leveszek gumi cukrot. Azt a hosszúkás fajtát amiből van vagy 10 egy csomagban. Abból is kettőt, egy simát meg egy savanyút. Aztán elmegyek vissza a sörös részhez ahol leveszek két dobozzal aztán mindent bele rakok a kosárba amit felkapott Jonah. Már persze ő is pakolt bele egy jó kis minőségi vodkát meg chipset. Azért én nem felejtem el, hogy még itt van a maradék is szóval lesz bőven mivel kibélelni a gyomrunkat még jobban a piára készítve.
- Nekem ennyi. Neked? - kérdezem meg majd ha helyesel akkor a kassza felé indulok meg. A kosarat csak felrakjuk a pultra Duke beüt mindent majd mondja a végösszegét ami összesen re kijött 55$-ra. Persze egész végig nem vette volna le a szemét Jonah-ról. Ha a fiú véletlen ránézne az kacsint egyet neki. Aztán persze távozhatunk is. két szép szatyorral amibe be lett pakolva minden.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Tyranis Csüt. 07 Nov. 2013, 10:08

Jonah elvigyorodott a nevetésre.
- Helyes, mert annak szántam! – mondta.
Egyelőre nem igen tűnt fel neki az, hogy Duke nézi őt, igyekezett megfogadni azt, amit Gail mondott neki, hogy tartsa a távolságot és a molesztálás elkerülése végett még pluszban úgy is tett, hogy nem is nézett Duke-ra. Sőt! Igyekezett úgy helyezkedni a sorok között, hogy rá se lehessen látni. Persze a tekintetet egy idő után megérezte és még a borzongás is rátört, amikor egy pillanatra hátrafordult és meglátta, hogy a boltos rákacsint. Ez így kezdett a lehető legrosszabbnál is rosszabb lenni. Amikor ez feltűnt neki kezdte kényelmetlenül érezni magát, pedig ő aztán nem szokta magát kényelmetlenül érezni, maximum, ha úgy próbálta csapni a szelet Thorhalla-nak, hogy a hatalmas tagbaszakadt fejszés viking is ott volt a közelben.
Figyelte, hogy Gail mit vásárolt, majd amikor a kérdés még jött, hogy ennyi lesz-e egy pillanatra elgondolkodott, majd visszament a töményekhez és egy rosszabb minőségű vodkát is levett, illetve egy kétliteres narancslevet is betett a kosárba.
- Most már kész – mondta elégedetten. – A jó vodkát nem keverjük semmivel, a pocsékat lehet narancslével.
Mondta roppant hozzáértően. Még emlékezett arra, amit Gail mondott, így jó két lépés távolságra állt meg a pulttól és csak a bankkártyáját nyújtotta át, amikor fizetni kellett. Valószínűleg a plusz vodka és narancslé miatt többe került ez, mint az 55 dollárú végösszeg és ennyi készpénzt nem hordott magánál. Végül, ahogyan minden megvolt még a kezét csapta fel Duke-nak és egy viszlátot nyögött ki, majd szinte kimenekült a boltból. Amint Gail is kiérkezik hozzá felé fordul.
- Hova tudunk leülni inni? – kérdezte.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 09 Nov. 2013, 20:58


Bevásárolunk nyugodtan. Legalább is részemről nyugodt volt a válogatás. Annál kevésbé Jonah-nak. Egyszer-kétszer elnéztem azért Duke irányába és láttam, hogy sas szemmel figyeli Jonah-t. Egy idő után persze ez neki is feltűnt. Istenem már csak ezért az arckifejezésért is megérte ide bejönni.
A pultnál én fizetek lényegében mert ő csak oda nyújtja a kártyát. Még pluszba hoz pár dolgot is és végül kijövünk három szatyorral. Az ehyikben csak a nasik vannak a másik kettőben meg a piák elosztva.
Kiérve kérdezi is, hogy merre is tudnánk leülni.
Elgondolkozom, halkan hümmögve. Még az államat is megdörzsölgetem egy kicsi. Milyen hely lenne jó ahol tudunk nyugodtan inni nézőközönség nélkül, csak ketesben. Persze főképp az, hogy a zsarukat ne hívják ránk például..
- Hát, nem is tudom. Olyan helyre ahol a spanokkal lógtunk most nem szívesen mennék. De van egy utcával lejjebb egy ház közi kosár pálya. Két ház között kell bemenni és nagyjából a házak a falai. Az egyik oldalon/van kerítés meg ami a máski utcára néz.
Adom a javaslatot, kicsit le is írva a placcot. Van ott mēg egy pad is de az is olyan elhagyatott mint az egész.
Ha erre szavaz Jonah akkor egy egy oerces séta és ott is vagyunk. A placc kicsitt lelakott, kicsit gettós is ahogy körbe van fújva grafytikkel.
Ha meg nem tetszik neki az ötlet akkor várom persze az ő javaslatát.


_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Tyranis Vas. 10 Nov. 2013, 12:07

A javaslaton elgondolkodott, amikor Gail mondta, hogy neki van egy javaslata, hogy hova is lehetne menni, ahol igyanak.
- Ennyire nem ismerem a környéket, hogy tudjak helyet mondani, de ha neked megfelel, akkor nekem is – felelte.
Nagyjából ismerte az éttermet, ahol voltak, és ismerte az elit klubokat és minden olyan helyet, ami a sznobizmussal felért, de semmi mást. Az egyszerű közemberek világa ezen a helyen teljesen ismeretlenek voltak a számára. Soha sem jártak errefelé, ennyire mélyen távol az elit környéktől, nem vegyültek el a plebs-szel. Ezt jelen helyzetben inkább nem hangoztatta, bár eléggé úgy vélte, hogy Gail minderre már rájött, hogy így van.
- Reméljük aztán csövesek nincsenek ott, vagy valamilyen banda.
Nem mintha aggódott volna, a képessége mellett jelenleg eléggé legyőzhetetlennek hitte magát, de mégis, bandák, pisztolyuk van és Gailt nehezebb megvédeni, mint saját magát. Arról nem is beszélve, hogy a kinézete miatt fix, hogy beléjük kötnének, ha meglátnák őt.
- Most, hogy épp közkedvelt alakok vagyunk… visszamész bokszolni? Gondolom Salemben is vannak ilyen klubok és ki fogsz menni, vagy teljesen felhagysz vele? – érdeklődött már-már őszinte hangnemben.
Ahogyan a lányra nézett látszott rajta, hogy tényleg érdekli a válasz, mert azt már tudta, hogy mennyire fontos volt Gailnak ez a sport és az egész. Hiszen egyszer már odáig is eljutott, hogy őt kérje meg partnernek ebben, pedig Jonah-tól baromira távol állt ez az egész.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 22 Nov. 2013, 23:52


Nincs gont a helyel. Legalábbis nics jobb ötlete szóval maradunk az enyémnél. Számítottam rá, hiszen mégis  Jonah-ról van szó. Ha valami puccos placc kellene legalább százat tudna kapásból de most a csendes iszogatás a téma és nem frakkba meg mibe.
A banda vagy csöves dolgon elgondolkozok.
- Nnnem. Nem hiszem, hogy lesz bárki is ott most. Se csöves se csavargó vagy szimpla lélek. Nyugi.
Teszem még hozzá a végét és sétálok a kiszemelt hely felé.
Valahol tudtam és még talán vártam is, hogy valami hazaibb témára terelődjünk el de végül most, hogy így fel lett hozva a box.. Elhúzom a szám és némileg fancsali képet vágok.
- Nem tudom. Nem hiszem. Mégis ki engedné meg, hogy edzek a termében. Meg az se kell nekem, hogy ha kiütök valami nagyszájút, hogy elkezdjen pofázni nekem, hogy csaltam vagy valami. Meg... - azért elvigyorodok - ki mondta, hogy nem csalnék?
Sóhajtok egy nagyot, közben már majdnem oda érünk a helyhez ami eddig csendesnek fest.
- Még mindig szeretem ezt a sportot, csinálgatom is, bár mostanában ki maradtak az edzések az egyéb elfoglaltságok miatt de a suliba szerintem fogom űzögetni. De maximum zsákok ellen, meg ha kell akkor akción. Ha éppen nem valami több emeletes robot akar lézerrel szétégetni. Mert akkor tiéd a pálya!

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Tyranis Szomb. 23 Nov. 2013, 10:33

Bólintott arra, hogy nem valószínű, hogy lesz itt bármi is, amitől aggódni kellene. Igazából tényleg nem félt attól, hogy gond lenne, könnyedén eltudnák intézni a dolgot, de amit utána kiválthat, hogy mutánsok támadtak ártatlan civilekre, nos abból a botrányból nem kért volna. Ha a címlapon van, mert ezt és ezt csinálta, ha tényeket közöltek, azt imádta, de a hazug híreket nem. A boksz felhozatalánál egy pillanatra talán már meg is bánta, hogy felhozta a témát, amikor meglátta Gail fancsali ábrázatát, de végül, ahogyan meglátta a lány mosolyát, és szavait meghallotta az, hogy felmerült benne a bűntudat, az is tovaszállt.
- That’s my girl! – vigyorodott el a csalós megjegyzésen.
Mindezek után tovább figyelte, amit Gail mondott, nah igen nehéz lehet valamiről lemondani, amit szeretett nagyon régen. Ilyen volt Jonah számára is az, hogy otthagyja a régi sulit és ne mehessen a tanárok és egyebek idegeire. A Xavier suliban ez annyira nem volt vicces, főleg, hogy kevesen voltak és Chuck meg telepata volt. Az őrszemek tönkretételére felnevetett.
- Bármikor örömmel szedem szét a kormány min 20 milliárd dolláros gépeit és teszem őket totálkárossá – vigyorodott el újra, mint a tejbetök.
Ha megérkeztek a parkba végre, akkor leül az egyik padra, mivel valószínűleg már nincs olyan meleg a zakóját leteríti a padra, hogy Gail arra ülhessen rá és ne fázzon fel az esetleges hosszasabb ücsörgélés közepette.
- Ami azt illeti nem csak zsákokon gyakorolhatsz majd, Chuck kitalálta, hogy minden nap képzésen kell átesnünk, hogy formába kerüljünk és mivel visszajössz és szerintem csak te tudsz bokszolni, te fogsz minket tanítani. Ezt nem is mondtam… szóval minden nap több órás közös edzés van a balfékekkel és sírómasinákkal… nevetséges.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Ammon Einarson Kedd 03 Dec. 2013, 18:39


És is mosolygok nagyban. Hát igen, most, hogy ez a csalt biztos szöveg jönne nem igazán ríkat meg. Inkább az, hogy tényleg csalnék. Már nem úgy ön szántamon kívül de még önszántamból is csalnék. De hát ez van. Javíthatatlan vagyok.
Az, hogy bármikor szívesen szétkap egy "pár" milliós vagy milliárdos ketyerét nem lep meg. Sokkal inkább nem is ő lenne.
- De azért remélem, hogy nem lesz szerencsénk azokhoz a robotokhoz megint.
Válaszolok még majd oda is érünk az említett helyhez. Ami tényleg üres is most. A padra leterített zakójára nézek. Ez most komoly?! Az a zakó egy vagyont érhet. Egy pillanatig tétovázok még de végül leülök rá és úgy hallgatom tovább amit Jonah mond. Rendszeres edzések. Nem hangzik vészesnek bár azért vannak rögtön kérdéseim is ezzel kapcsolatban de majd úgy is meglátom, hogy hogyan is fog ez működni ott. Alapjáraton nem hiszem, hogy vészes lenne de kiindulva belőlünk nem tudom, hogy mire lehetne számítani.
- Ugyan, nem vagyok egy oktató fajta egyébként se. De neked szívesen mutatok pár mozdulatot ha akarod. Nagyon hasznos lenne neked. Főleg a jeged miatt is.. A többiek meg. Hát nem is tudom. Talán nekik is bár erősen kétlem, hogy hasznos lenne bárki másnak is. Még nekem se hasznos.
Kiveszem a szatyorból a söröket és az egyiket oda nyújtom Jonah-nak aztán ha elvette akkor a sajátomat kinyitom.
- Bár érdekes lenne. Kiabálhatnék veletek meg ugráltathatnálak titeket edzés közben.
Nevetek fel jódekéjűen a végén.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Tyranis Kedd 03 Dec. 2013, 19:54

Elgondolkodott azon, hogy találkozhatnak-e még olyan őrszemekkel, mint korábban. Roppant sajnálatos módon nagyjából sejtette, hogy a válasz a nem szó lesz, révén azért 20 milliárd dollár akármennyire nem hangzott soknak az USA GDP-jét nézve, de a költségvetésből ekkora összegeket elkülöníteni 1-1 gépre, amit végül először egy sima ember, majd egy kamasz fiú tett tönkre már kissé sok volt. Máshonnan kellett volna elvonni, amit a szenátus soha sem szavazott volna meg.
- Nem hiszem, hogy még találkoznánk velük – mondta. – Max, ha mutáns ellenes elnökünk lesz.
A padnál sikerült kiszúrnia azt az egy pillanatos megingást Gailnál, ahogyan a leterített Armani zakóra nézett. Amilyen ruhát mellette hordott Jonah valószínűleg csak azok szúrhatták ki, hogy mi a márkája annak, akik értettek hozzá, vagy tudták, hogy honnan származik, milyen magasról a srác. Elgondolkodott a felajánláson, noha nem sokáig, azonnal rávágta a választ, múltkor nemet mondott, de azóta rájött, hogy szeret Gail társaságában lenni.
- Legyen, akkor majd heti egyszer, vagy kétszer okíthatsz, de nem leszek bokszzsák, ezt szögezzük le előre!
Néhány pillanatra elhallgatott, majd folytatta.
- Miért ne vennéd hasznát? – kérdezte. – Hány nő mondhatja el, hogy tökéletesen megtudja magát védeni, ha megtámadják? Te igen, az esetleges megtámadóid nem számíthatnak arra, hogy tudsz bokszolni. A többiek pedig… reménytelenek.
A kiabálós részre felnevetett, megnézte volna, hogy miként is zajlana az a jelenet.
- A többiekkel szemben lenne egy előnyöm, bedugaszolnám a fülemet jéggel és nem hallanám, ahogyan kiabálsz – nevetett fel újra. – Leginkább valami Benny Hill show jut eszembe róla, azzal a zenével, ahogyan mindez kinézne.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 04 Dec. 2013, 13:49

- Hát mondjuk én is remélem, hogy nem kell. Jó lenne ha nem lenne megint mutáns gyűlölet meg űldözés. Nem akarom én azt se persze, hogy hősnek kitituláljanak minket meg ilyesmi. Csak, hogy ne akarjanak minket megölni, vagy lelőni mint a veszett kutyákat.
És tényleg így érzek. Nem akarom én, hogy olyan hű de nagyon kitüntessenek a figyelmükkel. Már az bőven jó lenne nekem ha békén hagynak minket és tudunk normálisan élni.
Bele hörpintek a sörömbe eg aprót majd leengedem a kezemet. Mind két kezemmel fogom a dobozt és úgy tartom a lábaim között. A beleegyezésére, hogy taníthatok majd neki boxot boldogan bólintok egyet.
- Remek! Jó hallani, hogy végre beleegyezel! - vigyorgok - És nyugi nincs szándékomban az, hogy téged üsselek vagy zsáknak használjalak.
Már már kedves próbálkozásnak érzem, hogy próbál meggyőzni arról, hogy van haszna a box tudásomnak de nem tehetek róla én akkor is így érzem.
- Vegyük példának a fegyvereket. Semmire nem megyek azzal, hogy be tudok vinni pár jól irányzott ütést a támadómnak ha annál már kés van és még nem is pisztoly vagy puska. De abban igazat adok neked, hogy talán van valami haszna. Például ha egy velem egyidős csaj fejét akarom lilára verni. Na az simán megy.
Mondom már gúnyosan.
Az edzés vagy oktatás tartása csoportosan a többieknek is azért kétségeket ébreszt bennem. Nem hiszem, hogy egyrészt mindegyiküknek való lenne a másik, hogy tudnám is-e mindegyiküket tanítani. Talán még a bronx-i srácot. bár az külön élmény túra lenne ha ezt a kettőt össze raknánk, hogy edzenek. Hamar rászoknék a nyugtatókra szerintem.
- Azért nem hiszem, hogy kergeném is őket ha már Benny Hill -nél vagyunk. De remélem azért nem fogod tényleg bedugaszolni a füled ha tényleg ezt hozná a sors, hogy nekem kell titeket tanítanom valamire.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Tyranis Csüt. 05 Dec. 2013, 09:52

- A hős kérdéssel szerintem már elkéstél, nem láttad már Washingtonban az elnök reakcióját, hogy megmentettük a hátsóját.
Meg aztán ott volt még Thorhalla és a szőke vikingje, a lovag enyhe túlzás lett volna, pár évszázad eltérés volt a kettő között. Ők folyamatosan a médiában voltak és nem máshol, tehát a szuperlényekért menő propaganda tökéletesen működött és amióta Magneto legyőzetett semmilyen más gonosz mutáns, vagy efféle lény sem bukkant fel. Bármilyen hihetetlen is volt, kivételesen nyugodt volt megint minden. Meg persze ott volt még az is, hogy Jonah-t az apja kiállította a világ elé és felvállalta, hogy a fia mutáns. Éljen! Másra sem vágyott életében, mintsem kirakati bohóc legyen. A saját ügyködései azok mesterművek voltak, hogy úgy került be címlapra, de ez? Meh!
Elgondolkodott, a fegyverek ellen valóban semmire sem ment vele az ember, de azok ellen csak akkor értél valamit, ha neked is volt. Igaz ez Amerika volt és mindenki fegyvert hordott, de akkor is.
- A kés ellen még szerintem elbánsz te is. Legalább is, ha figyelted azt, hogy az asgardiak hogyan harcoltak, vagy Medúzát miként tanította Thorhalla, akkor azt hiszem ott is volt hasonló… kard ellen pusztakézzel.
Ha még erre is figyelt volna, akkor most még jobban ki tudta volna fejezni mindezt, de mivel ő csak a nőket figyelte, így nem nagyon lehetett ebben biztos. De azért igyekezett úgy mondani, hogy ez a kis megingás ne tűnjön fel Gailnak, hogy már megint nyálat csorgatni ment ahelyett, hogy valami normális dologgal törődött volna.
- Korabeli lányokat meg tudok ajánlani, például azt a folyton zokogó és mama után pityergő kis kék libát meg a bátyját – mondta.
Az utolsó részen elvigyorodott ismét, előhalászta a szatyorból közben a vodkás üveget, a jobb minőségűt és beleivott. Ez még mindig ugyanolyan jó volt, mint korábban, főleg, hogy baromi régen volt lehetősége arra, hogy igyon is valamit.
- Maximum, ha kiabálnál, egyébként nem, hogyan hallhatnám a kellemes hangodat? – kérdezte mosolyogva, ahogyan Gail felé fordult.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 05 Dec. 2013, 13:32


- Jó persze. De azt nem akarom, hogy például engem is így körbe rajongjanak vagy ilyesmi.
Válaszolok még majd bele kortyolok a sörömbe. A késes felvetésen elgondolkozok. Végül is azzal még tudnék kezdeni valamit tényleg. De nem tudom, hogy lenne is e bátorságom hozzá. Azért nekem ez teljesen más. Mármint ringen kívül harcolni, így verekedni. De ki tudja, lehet, hogy ha erre kerül a sornem fogok tétovázni hanem megvédem magamat vagy épp hogy támadok.
- Nem igazán figyeltem őket. De van valami abban amit mondasz. Csak bátorságom nem tudom lenne-e hozzá.
Az ajánlásain meg felnevetek.
- Persze, megverni a kisebbeket nagy szám. Jó, persze nem mintha annyira akarnék bármelyikükkel is bunyózni per pillanat.
Nézem ahogy előszedi a votkát és "neki esik" annak az elpusztításának. Aztán meg megdícséri a hangomat, valamilyen szinten. Végül is, dicséret ez nem? Csajozó üzemmódba váltott vagy mi fene. Ugye nem váltott abba. Ugye... Megköszörülöm a torkomat és elbámulok felfelé az égre ami egy nagy feketeség.
- Jah, kellemes. Én nem tudhatom. Kiabálni nem is szeretek egyébként se... Tényleg úgy gondolod, hogy kellemes a hangomat hallani? - kérdezek vissza - Szerintem nincs benne semmi extra dolog. Tök hétköznapi, meg minden..
Kicsit lötyögtetem a sörös dobozt a kezemben és azt bámulom egy kicsit. Elmerengek egy pillanatra azt bámulva majd felnyúlok a jobb kezemmel és lejjebb húzom a kapucnimat az arcomba.
- És milyen a vodka?

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Tyranis Pént. 06 Dec. 2013, 13:03

- Te maszkot is hordasz, az a vörös szerelés, abban nem látszik az arcod, így nem fognak rájönni, hogy ki vagy.
Így megússz a rajongókat, ahogyan Jonah is elkerülte volna a jégsége miatt, ha az apja nem ráncigálja ki, hogy márpedig ő ez és ez. Meh! Továbbra is úgy vélte, hogy az öreg totálisan elrontotta a szórakozását. De hát mindig ezt tette, így lassanként már hozzászokhatott volna. De nem akart, éppen ezért lázadott folyamatosan és ment az őseinek idegeire. A bátorságot, amit illette.
- Te voltál a plázánál is a legbátrabb mindünk közül – mondta. – Te próbáltál meg minket is összekaparni meg észnél tartani, így nem hiszem, hogy gyáva lennél.
Arról, hogy saját magának honnan volt bármennyi bátorsága is fogalma sem volt, valahonnan az adrenalin összekaparta annyira, hogy nekimenjen az őrszemeknek, meg előtte a gyémántbőrűnek. Nem tudott erre mind a mai napig felelni, hogy miként és hogyan. Igazából utólag visszanézve el sem akarta hinni, hogy saját maga volt az. A kérdésre elmosolyodott és úgy felelt.
- Tényleg úgy – mondta.
Ahogyan Gail felnézett az égre ő maga is megtette néhány pillanatra. A vodkához tartozó kérdésre kapta össze magát.
- Jó, mint mindig, itt van – még letörölte az üveg száját és úgy nyújtotta át Gail-nak. – Visszatérve nem vered meg a kisebbet, vagyis de, de tanítás céljából. Téged is elkalapáltak párszor mielőtt jó lettél, nem igaz? Ha meg kímélik az embert, azzal nem tanul semmit, és Chuck hozzáállása mellett halottak lennénk igen hamar… ahogyan kivisz minket az életveszélybe.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 15 Dec. 2013, 20:55

- Hát az igaz, nem nagyon látják az arcomat. meg kettőnk közül téged rángattak ki kamerák elé is.
A plázának az említésén elmerengtem. Igaza volt, hogy én tartotam bennük a lelket. Meg próbáltam is meg minden de mégis csak láttam, hogy mi történik velünk. Bár ez így hazugság mert láttam csak a dolgokat, volt egy lépés előnyöm velük szemben akkor. De van egy dolog amin már azóta filózok egyébkét is.
- Mondhatni lépés előnyöm volt. Ezért tudtam csak valahogy a lelket tartani bennetek. De azért a kiérkezők se voltak semmik! - mondom még.
Megerősíti, hogy tényleg úgy van a hangommal ahogy elsőre is mondta. Oké, kellett megkérdeznem, most erre mit mondjak. Végül némán maradok, "találó" és már csak a votkára reagálok és a felém nyújtott üvegre nézek. A sört leteszem először még a földre a lábam mellé majd utána veszem el az üveget. Kicsit még nézem, gondolkozok, hogy milyen íze lesz ennek de végül bele kortyolok.
Az üveget elveszem a számtól és egy lehető legrosszabb(?) dolgot teszek, ami nem más mint nehezen nyelem le és még egy kicsit tartom a számban a votkát.
Kellemes zsibbadás szerű érzés, fűszerezve egyfajta tüzes pokolszerűségre hasonlító érzéssel ami a szám teljesét beterítve vezet le a torkomba is.
Erős némaság lesz úrrá rajtam egy jó ideig.
- Nem semmi. - szólalok meg jóval később - Ezt nem nekem találták ki azt hiszem.
Kicsit legyezem a számat ahogy nyitva tartom és levegőt veszek közbe hosszan. Elég hideg van így hamar tova száll az első votka élményes érzések a számból. Nagyon más mint a sör! Bár, nem tudom miért is olyan meglepő ez.
- Oh verés, igen. - térek vissza a fuldoklásom előtti témára - Meg azért a ringben is kaptam már akkor is amikor jobb voltam.
Vissza nyújtom az üveget Jonah-nak és felveszem a sört a lábamtól és bele iszom, kicsit nagyobb kortyot mint eddig. Majd rámutatok az orromra ami láthatóan volt már törve. Jellegzetes ám apró törés az ívében.
- Például egyszer eltörték az orromat, meg pár napig nem is láttam a bal szememre a meccs után.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Central Park - Page 2 Empty Re: Central Park

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.