Damda Hotel

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Damda Hotel - Page 4 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Danny Long Csüt. 07 Márc. 2013, 18:36

A taxis nagyon lelkesen és még mindig nagyon tört angollal magyarázza, hogy mit is láthatunk a városban. Persze nem igazán olyan dolgokat mond, amit keresni elindultunk, hiszen turistának néz minket. Nyilván nem fogja a kikötőt ajánlani. Amelia végül ezek közül választ. Múzeum, hát rendben. Nem igazán tudom, hogy mit akarunk ott találni, de Ameliára bíztuk a döntést, és biztos volt oka, hogy ezt választotta.
- Oké. - mondom tehát, nem sokat tudok hozzáfűzni. Az biztos, hogy érdekes lesz, úgyse nagyon jártam múzeumban az elmúlt években, meg aztán jó ha tudunk egy kicsit arról, hogy milyen itt az élet. Aztán majd valószínűleg megyünk úgyis másfele is, szóval nem aggódom.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 4 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Morsus Szomb. 23 Márc. 2013, 22:19

A taxis az út további részén rémes akcentusát amerikai slágereken gyakorolja, amiket a rádióban hall a csapat. Mikor megérkeznek és fizettek kint láthatják a múzeumot, ami külsőben egyezik a legtöbb múzeummal, méretében talán valamivel kisebb, mint a New Yorkiak. A kapunál egy alvó őr és egy jegyárus, aki fogadja a csoportot az angolja picivel jobb, mint a taxisé főleg, ha azokat az újra és újra ismételt mondatokat kell elmondania, amiket mindig. (Mennyibe kerülnek a jegyek, kikre vonatkoznak a kedvezmények, milyen kiállítások vannak) De ha ezeken kívül kérdeznek valamit dadogva és nehézkesen válaszol, néha még az anyanyelvén is be szól valamit, ameddig rájön mi a fenét is akar mondani.
Közben a csapat látja, hogy az égen katonai helikopterek repülnek el. A látvány megszokott lehet, mert pár gyereken kívül mindenki természetesnek veszi annyira, hogy fel se néznek.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 4 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 24 Márc. 2013, 09:21

A fiúk nem tettek hozzá semmit a dologhoz mi pedig egy hosszú és kínkeserves út után megérkeztünk oda, ahova kértük. Kifizettem a taxist és bevárom a fiúkat, hogy velük együtt menjek majd a múzeumhoz.
- Ha szeretnétek másfelé menni, akkor menjetek, de vigyázzatok magatokra és ha van valami, akkor hívjatok – vetettem fel a fiúknak.
Attól függően, hogy ki jön velem a múzeumba ténylegesen kifizetem a jegyeket, a megfelelő darabot, felnőtt jegyet, nem tudom, hogy milyen dolgokon kapnánk itt kedvezményt. Az, aki itt volt sokkal jobban beszélte az angolt, illett is egy ilyen pozícióhoz egy ilyen, de még jobban lehetett volna. A helikopterek zajára felkaptam a fejemet a levegő irányába és megláttam, amik ott repültek el. Követtem az útjukat, nem árthatott, ha tudjuk, hogy merre mennek, mert még arra is lehetnek azok, akiket keresünk. Amennyire láttam csak a gyerekek néztek fel, mintha megszokott lenne. Igencsak érdekes, katonai diktatúra, amiről nem tudunk? A biztonság kedvéért még odafordulok a vezetőhöz.
- Milyen gyakran szállnak erre ilyen helikopterek? – érdeklődtem, ahogyan egy turistától illik. – És mi okból, Amerikában nem megszokott ez.

//Folytatás: Genosha történelmi múzeum//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Damda Hotel - Page 4 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 4 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by A Misztikus Pókember Kedd 26 Márc. 2013, 23:33

Nem igen terveztem azzal, hogy külön úton is mehetnénk, így nem is tudom Amelia komolyan gondolja-e. Mindenesetre vele tartottam volna, legalább a békesség kedvéért. De akkor elhúzott felettünk az a pár katonai repülőgép és én is, mint nálunk normális lenne felkaptam rájuk a fejemet. Jelzéseket próbáltam leolvasni, megnéztem a közlekedési irányukat és a pontos időt is hozz néztem. Amint a memorizálás megvolt elővetem a telefonom és mindent lejegyeztem a térképre. Az időt, az irányt és külön valahova a jeleket a gépekről.
Még megpróbálom magamba sulykolni, hogy figyelnem kéne a következő mozgást az égen, de szerintem nekem még mindig elé feltűnő lesz ahhoz, hogy ne hagyjam figyelmen kívül. De az irány miatt lehet jobb lenne olyankor kint lennem vagy megjegyeznem bent, hogy milyen irányban állok amúgy és akkor hozzá jegyezhetem majd az elsőhöz. Egyenlőre legalábbis az a terv, követem Ameliát.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 4 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Danny Long Szer. 27 Márc. 2013, 02:32

Nem is telik el olyan sok idő, amíg megérkezünk a múzeum elé. Közben ismerős dalok elég egyedi verzióit hallhatjuk, ugyanis a taxis együtt énekel a rádióval. Egy darabig a szörnyű kiejtése miatt nagyon vicces, de mire megérkezünk, már kezd elég zavaróvá válni, úgyhogy mindenképpen jól esik kiszállni a kocsiból. Végignézek a múzeumon, majd a többiek után indulok. Nem hiszem, hogy külön kéne mennünk, annak ellenére, hogy Amelia felvetette, pláne nem így, hogy láthatóan Max sem lelkesedik az ötletért. Egyedül nagyon hülye ötlet lenne kóborolni a városban. Ez nem New York, ahol minden utcát ismerek (na jó, egy kis túlzással). Itt még beszélni sem nagyon tudnék az emberekkel, mert alig beszélnek angolul. Lehet, hogy több szem többet lát, de ebből akkor sem kérek.
- Szerintem jobb, ha együtt maradunk. Nem lenne jó eltévedésre és egymás keresgélésére pazarolni az időt. -mondom hát a nőnek, majd követem a jegypénztárhoz. A fickó a pénztárnál már jobban beszél angolul, mint a taxis, de ez sokkal kevésbé érdekes, mint a fejünk felett elhúzó katonai helikopterek. Nem tudom mire vélni a dolgot, a helyiek viszont nem nagyon lepődnek meg. Fura. Amelia nem is tétlenkedik, rögtön meg is kérdezi a jegyárust a dologról, így nekem már csak figyelnem kell a válaszra.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 4 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Morsus Pént. 29 Márc. 2013, 21:13

- Helikopterek néha mennek. Nem meglepő. Kis ország, egy várossal. Gyorsabban észre veszi az ember a katonai állomásokat. Régen Amerikai volt, de a hidegháború után Amerika elment és Genosha beköltözött. Maguknál a hadsereg eltud rejtőzni, mert nagy ország. itt nincsen hova. Jó szórakozást. Nekem még fizetni kell számlák!
Mondja a sofőr és elhajt a csapat a múzeum bejáratánál marad.


Folytatás itt:
https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1889-genosha-tortenelmi-muzeum#27931

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel - Page 4 Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.