Damda Hotel

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Damda Hotel Empty Damda Hotel

Témanyitás by Morsus Hétf. 24 Dec. 2012, 19:57

Hivatalosan ez egy hotel, de ez csak a hivatalos név. Valójában ez egy kaszinó is. Egy hét emeletes épület, szintenként húsz szobával, a földszinten egy kaszinó, étterem és kint egy teniszpálya meg egy medence.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 25 Dec. 2012, 02:34

//Előzmény: Egyes út//

Miután kiszálltunk nem vártam el a fiúktól, hogy hozzák a holmimat, kellően nagylány voltam ehhez, így ha nem előz meg senki, akkor már mentem hátra a kocsi hátsó részéhez és kivettem a saját csomagomat. A fiatalságra néztem, amikor már ők is kikászálódtak.
- Kikérem a kulcsokat – mondtam. – Bent találkozunk.
Még mindig nem tudtam a lányt idős felnőttnek kezelni a kora ellenére sem, pedig ironikusan vette ki magát, főleg, hogy ő Logan-t kölyöknek hívta, pedig hát ő volt az, aki mindenkit így hívott. A csomagommal előre megyek, ha valaki még felzárkózik, akkor nem tiltakozom ellene, odabent körbenézek és egyenesen a recepcióhoz sétáltam, itt leteszem a csomagjaimat magam mellé a földre, majd ahhoz a férfihoz vagy, nőhöz fordulok, aki ott van.
- Üdvözlöm, Logan Shield névre lett lefoglalva három két ágyas szoba, szeretnénk a barátaimmal elfoglalni ezeket, így a kulcsokra lenne szükségem.
Számítottam rá, hogy kérnek majd útlevelet biztosítéknak a kulcsokért, vagy hasonlót, hacsak nem fenyegette meg őket Logan valamilyen módon, így ha erre szükség van, akkor átnyújtom a papírjaimat nekik.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Damda Hotel 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Thorhalla Kedd 25 Dec. 2012, 12:08

//Előzmény: Egyes út//

Ahogyan megérkeztünk kiszálltam a kocsiból, elégedetten néztem végig az épületen.
- Ez remek hely lesz egy kis szórakozásra! – mondtam.
Most sajnos nem fért bele az, hogy verekedés is legyen, pedig szerettem, imádtam a káoszt, de most volt fontosabb dolgunk is. Kezdve azzal a lezuhant hajóval, és azzal, hogy mi van a mutánsokkal. Két feladat, két rejtély, de az is rejtély egyelőre, hogy vajon csalással mennyire tudjuk a helyi indiánokat megkopasztani, egyik feladat izgalmasabb, mint a másik. Csak biccentettem Amelia felé, amikor igyekezett előrerohanni én nem siettem el, csak hátrasétáltam a csomagokig. Ha nem kaptam segítséget, akkor kihúztam a kocsiból a csomagomat, amit aztán megtartani nem igen tudtam és a földre zuhant. Máskor fel kell írnom magamnak, ha emberként megyek valahova nem az asgardi cuccaimat pakoltatom el, ha meg mégis, akkor megkérem anyámat, hogy tegyen rájuk egy légiesség bűbájt!
- Este póker? – kérdeztem mindenkit. – Állom a beugrókat.
Max-ra néztem egy pillanatra, hátha ő is benne lesz ebben egy ilyen visszautasíthatatlan ajánlat után.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Damda Hotel Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Danny Long Szer. 26 Dec. 2012, 17:44

Kiszállok, és végigmérem itteni lakhelyünket. Mind a szálloda, mind a kaszinó kellemesnek tűnik, már csak azt kell kipuhatolnunk, hogy mennyire lesz lehetőségünk a saját szabályaink szerint játszani. Ezután én is hátramegyek a csomagokhoz, ahol Gunny és a táska küzdelme fogad.
- Hagyd, majd viszem én. - ajánlom fel széles vigyorral, miután egy pár másodpercig nézem, ahogy próbálkozik. Kiveszem a saját cuccomat, majd felkapom az övét, és a többiekkel együtt, Ameliától már lemaradva megindulok befelé.
~ Egyre jobb ez a nap. - mondom magamnak, amikor Gunny felajánlja, hogy állja a beugrókat. Rám is fér mondjuk, mert még mindig nem vagyok milliomos. Igazából nagyon fura, hogy olyan pénz van nálam, amit nem törvénytelenül szereztem, és szinte nem is tudom, hogy mit kezdjek a vele. Ez persze így nem igaz, de attól még szokatlan ez az új életstílus, bár nem mondom, hogy kellemetlen. Pláne így, hogy a társaim nem ellenségei egy kis nem egészen szabályszerű mókának, már csak a (nem is olyan) régi idők emlékére is.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by A Misztikus Pókember Csüt. 27 Dec. 2012, 13:41

Én nem éppen a móka kedvéért jöttem és ebben a formában nem is érzem indokoltnak ezt a kis kaszinózást. Még ha akarnak is ott valamit haladni a munkával akkor is jobb osztani a csapatot. Persze ez elég merész válasz lenne a buszon ülve ezért úgy válaszolok, ahogy illik mikor figyelnek. Mint mikor még a legnagyobb problémám az volt, hogy bekerülünk-e a középiskolai bajnokságba...
- Nem nekem való az ilyes fajta móka, megnézem inkább milyen a szigeti klub élet. - Megejtek még egy mosolyt, de már ugrok is ki a csomagommal Amelia után. Én is gyorsan le akarom dobni a csomagomat, aztán jó turista fejjel nekilátni a szigetnek. Szívesen társalognék még Dannyvel a kezdeti X időszakról, de lesz még rá időnk. Nekem meg dolgom van most, ránézek az órára, csak rutinból, majd a recepció felé lépdelve előkészítem a személyimet hátha szükség van rá.
Közben pedig azon filózok, hogy hol érdemes elkezdeni az ismerkedést, az űrhajót maximum pletykákból ismerhetem, majd meg a mellékes pedig az ország gazdaságával kapcsolatban meg nem épp a magam fajtának való. Közgázon nem éppen én voltam a spíler, nem volt jellemző...
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Szehmet Csüt. 27 Dec. 2012, 20:21

Csendesen ülte végig az utat, bár tekintete igyekezett minél többet befogni a környezetből. Ahogy felvetődött a kaszinó gondolata, egy hümmögés után még inkább magába zárkózott. Nem hagyhatta figyelmen kívül azt a tényt, hogy ebben az öltözékben, mely különösségével gazdagságot sugározhat, illő lenne megjelennie ott, ám ugyan ez a körülmény visszafogott viselkedést is igényelt, melyben "ura parancsait" követve semmi illetlent vagy a szokások ellen valót nem tesz. Különös volt új szokásrend szerint játszani, megfontoltan cselekedni, s talán több leckére lett volna szükség. Ilyesfajta gondolatok közepette a szavakra nem jutott idő. Ahhoz túl gyorsan érkeztek meg.
A hotel a kaszinóhoz méltóan impozánsan emelkedett föléjük. Ahogy kiszállt, nem feledkezett meg arról, hogy szemügyre vegye a helyet, a ruha redői megrezdültek, ahogy felemelte a fejét, ám ahogy befelé indultak, Alima-ként már tartózkodott a feltűnő bámulástól. Szerencsére az öltözék sok lehetőséget rejtett.
Odakinn még elmorzsált egy "Redben-t" a kulcs felvételes dologra, majd csomagja után nézett. Az alkalomra kellően nőies kis gurulós táskája volt, így nem törhette meg az illúziót valami túlzottan turistás megjelenéssel.
-Lehet hogy jobb lenne, ha az asztalok helyett a bárban halásznék.- úgy tűnt nem csupán ő gondol arra, hogy esetleg másfelé is kiterjesszék a szimatolást.
-De szívesen erősítem a szurkolótábort bárki mellett.-mondta, miközben ő is elindult befelé. Dolgozni jöttek, nem szórakozni, de az asztalok mellett, a bárban vagy a szórakozóhelyeken az oldottabb hangulat könnyen érdekes pletykákat hozhatott.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Morsus Szomb. 29 Dec. 2012, 01:29

Hood felkapja a legtöbb nehéz táskát legyen az bárkié.
- Menjünk majd én viszem ezeket.
Bent máris rájönnek, hogy ők turisták. Hood kinézete mindent elmond nekik. A kulcsokat egy útlevéllel tudják átvenni. Amelia megkapja a kulcsokat és megindulnak felfelé.
- Na eldöntötték a hölgyek, hogy ki vállal be egy férfi szobatársat?
Kérdezi Hood. A harmadik emelten a 304, 305, 306-os szobákat kapták meg.


Máshol:
Tyranis egy üvegfal mögött egy börtönben fémbilincsekkel van egy ágyhoz kötve. Kint katonák és tudósok nézik.
- Nos?
- Nem jutottunk sokra. A sebei hihetetlenül gyorsan gyógyulnak,d e nagy küzdelemmel szereztünk tőle mintát. Még nem tudjuk mi lehet. Semmi hozzá hasonlóról nincs adatunk és a hajón is egy példány volt belőle.
- A kard?
- A fegyvere. Egy vörös követ fog még mellette, de egyik se engedi el. Az ujjait nem bírtuk szétfeszíteni. A terveink szerint levágjuk őket, hogy megvizsgálhassuk a fegyvert és az ékkövet.
A lány szemei lassan kinyílnak.
- Ébredezik!
- Gázosítsák el a szobát!
A maró zöld füst elkezd beáradni,d e a lány lerántja magátról a fémbilincseket és lebegve felemelkedik.
- Lelnő...
A lány látja a kezében a követ ridegen felnéz.

A bázis megremeg a robbanástól és egy emberi lak kirepül a füstből.

A remegés, riasztója, vörös fények ébresztik fel Whadalecet és Csőrit, mindketten egy-egy cellában ülnek. Ágy, mellékesség, semmi több. Kamerázott termek és egy folyosó, amin pont szemben vannak egymással. A folyosótól egy üvegfal zárja el őket. Azon látszanak a vörös lámpák és hallatszik a sziréna. fekete vértes katonák rohannak egy irányba.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 29 Dec. 2012, 10:10

Végre bent megkaptuk a kulcsokat, harmadik emelet a hétből. Igazat megvallva valamilyen földszintinek a biztonsági okok miatt jobban örültem volna, onnan könnyebb volt az ablakon át is távozni, de egy ilyen helyen kételkedtem abban, hogy lenne földszinti szoba. Átvettem a kulcsokat és otthagytam cserébe, amit kellet, majd a többiek felé fordultam. Ekkor hallottam meg Hood szavait és mosolyodtam el, majd Dannyék felé nyújtottam az egyik kulcsot.
- Mivel ti biztosan együtt vagytok, induljunk felfelé, közben még el lehet dönteni, hogy ki kivel alszik.
Elindulok a liftek irányába, ha pedig követnek, akkor folytatom hangosan, adva a nagynéni szerepet.
- A nővéremnek és a bátyámnak megígértem, hogy vigyázok rátok, így a lepakolás után tíz perccel szeretnék mindenkit a szobámban látni, megkapjátok a zsebpénzt és elmondom a szabályokat, amiket ők kértek és én sem szeretném, hogyha megszegnétek ezeket!
Nem volt nehéz anyáskodva mondani ezeket, mire felérünk az adott emeletre és még mindig nincs Hood-nak szobatársa, akkor elvállalom, hogy vele osztom meg a harmadik szobát.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Damda Hotel 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Tyranis Szomb. 29 Dec. 2012, 11:38

//Előzmény: Sakaar//

~ Máshol ~
A terve és a számításai helyesnek bizonyultak, sikerült rácsatlakoznia a hajó rendszereihez és megtalálnia azt, hogy a kiborg hol is rejtőzik a hajón. A sakaari lakosokat nem volt nehéz kijátszania és megérkezett végül a pilótafülkéhez. Hetek, hónapok óta mindent aprólékosan kitervelt és úgy is cselekedett. A kiborgnak esélye sem volt, a lány előbb szerezte meg és ért az ékkőhöz, mintsem a társa a gépi agyával kiszámíthatta és feldolgozhatta volna mindezt. Mire rájött, hogy Tyranis mire készül már régen késő volt és a harcot, ahogyan valószínűleg az életét is elvesztette. A harcnak hála a hajó rendszerei leálltak és az egész zuhanni kezdett, már nem számított, amit Tyranis akart a birtokában volt, a gondolatai pedig már azt számolták, hogy miként szerezi meg és jut el a többi ékkőhöz ennyi idő után. A hajó becsapódásakor, ahogyan mindenki más ő is elvesztette az eszméletét.
Beszélgetésre kezdett magához térni, a nyelv rémesen archaikus és egyszerű volt, néhány szó kellett, hogy rájöjjön, hogy ismeri és már hallotta. Azon a másik világon, ebből pedig teljesen logikus volt, hogy emberekkel van körbevéve és a bolygó, ahova érkeztek a Föld volt. a számításai szerint ez a lehetőség helytálló volt, mert a kiborg is ember volt, vagyis innen származott. Ahogyan lenézett a kezeire, a fegyverét és a láncokat, amivel próbálták lefogni. A hangokat hallotta, amikor a füst kezdett beáramlani a szobába megrántotta a láncokat és azok csörömpölve szakadtak le. lebegve emelkedett fel, ekkor érezte meg, hogy a másik kezében is van valami. Odanézett és az ékkövet szorította, felemelte rideg tekintettel a fejét és az emberekre nézett. Az továbbra is teljesen kifejezéstelen maradt, csak magában könyvelte el, hogy még mindig megvan, amit megszerzett és még öt hátra van a teljes sikerhez. Már tanulmányozta ezeket korábban, tudta, hogy mire való és miként kell használni. az emberek után a plafonra nézett, minkét irányba támadott az ékkő felerősítette képességeit, így kozmikus robbanások és lézer okozta pusztítás maradt utána. Az épület megremegett, a háta mögött dolgok robbantak logikus következtetés volt, hogy emberek tucatjai haltak meg, de eddigre már a levegőben volt, az épületen kívül. Szabadon. Ahogyan kiért az első dolga az volt, hogy felmérje a terepet és ha meglátja a dzsungelt annak az irányába repül, hogy lerázza a követőit. Nem lett volna hatékony velük is foglalkozni, még ha könnyedén meg is ölte őket, később majd szereznie kell egy térképet, hogy tudja, hogy hol van. El kellett jutnia a bolygón levő örökkévaló városba, onnan volt esélye arra, hogy elmenjen innen.

//Folytatás: Austin//

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Damda Hotel CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 29 Dec. 2012, 12:22

Bólintottam Axe-nak, jó ha több felé szakadunk és úgy kezdünk el információt szerezni. Egyébként pedig az ilyesmi tervezése hangosan mindenki füle hallatára tovább kelti, hogy turisták vagyunk és nem pedig egyebek. Együtt érzően pillantottam Szehmet-re, megjátszva tökéletesen és kedvesen megpaskoltam a vállán.
- Lehet, hogy téged be sem engednének ebben a ruhában a kaszinóba – mondtam megjátszott bánattal. – Nem tudom, hogy miként állnak az arab hölgyekhez.
Hood kérdésére elvigyorodtam, talán a legjobb az lenne a legjobb, ha én mondanék igent neki, hiszen Szehmet mellett nem is biztos, hogy tudnánk aludni, hogy folyamatosan érezzük egymás auráját.
- Aztán remélem nem horkolsz – mondtam. – Én vállallak, a 305-öst kérjük!
Végül Amelia-ra néztem a szavai után.
- Rendben „anya” – morogtam.
Ha felértünk és megvolt a szoba, akkor előre mentem, majd ha Hood is odaért, akkor ráemeltem a tekintetem.
- Te vagy a fiatalabb, válassz magadnak ágyat.

Damda Hotel 00120

//Előzmény: Sakaar//

~ Máshol ~
Hosszú hónapok a hajón, bármiféle információ, vagy hasonló nélkül. Semmit sem tudtak, hogy mi zajlik körülöttük, odakint az űrben, csak foglyok voltak. A jó félév alatt nem igen tudott mit tenni, csak gyakorolt, a mágiáját fejlesztette, a harci gyakorlatokkal tartotta magát folyamatosan formában. Lassanként végleg túlvolt a depresszión és a sok meditáció és ehhez hasonló gyakorlat, időtöltés nyomán végül sikerült visszatalálnia az útra, amire nevelték. Ő Harcimadár volt és az a shi’ar impérium katonája, a birodalomé. E szerint kellett élnie és meghalni, de itt egyikre sem volt lehetősége és az utolsó hetekben ez már az idegeire ment. Nagyon zavarta a bezártság és a tehetetlenség, harcolni akart, a fegyverét az ellenség vérében megváltani, ölni és meghalni a birodalomért, ahogyan azt tanították nekik. A mágiája igencsak sokat fejlődött, talán jobban is, mint egész eddigi életében, igaz akkor nem is volt ennyi ideje ezzel foglalkozni. Leginkább továbbra is magányos volt, mindez a hangulatára és jellemére is kihatással volt, ismét a komorabb és valamivel ridegebb harcos lett belőle, mint aki régen is volt. Emlékezett arra, hogy robbanás volt a hajón, majd a romok közt feküdve kezd ébredezni, más tudatokat is észlelt, homályosan látott humanoid lényeket, majd ismét sötétség vette körbe. Mikor magához tért egy ágyon feküdt, a feje zúgott egy picit, körbenézve folyosót látott, magával szemben a krogent, aki úgyszintén ekkor ébredezett. Riadó, felkapta a fejét és pattant fel az ágyából. Nem volt nehéz rájönni, hogy nem kórházban van, hanem börtönben. Eddig is bezárva volt, ismét. Nem nyúlt a maga előtt levő átlátszó falhoz, számolt vele, hogy energia is van benne, így inkább nem kockáztatott azzal, hogy hozzáér. Humanoidok, nem shi’arok, nem kree-k, és nem skrullok. A nyelvüket még nem hallotta, így nem tudta, de nem tűnt a hely túl modernnek ahhoz, hogy az általa ismert fajok valamelyike legyen.
~ Kimegyünk innen ~ próbálta üzenni telepatikusan a társának. ~
Körbenézett még keresve a sakaariakat a többi cellában, ha volt ilyen, majd vett egy nagy levegőt és koncentrálni kezdett. Furcsa jeleket – shi’ar rúnákat – rajzolt a levegőbe, és suttogni kezdte a megfelelő szavakat. Egy-egy gömböt idézett a folyosó felé levő üveg és fal irányába, majd a képességével ezt szándékozott tovább nagyítani, hogy az egész szétfeszítse és kifelé robbantsa azt a valamit, ami előtte volt.
Damda Hotel Tumblrmcxugeygy61qlo73o

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Damda Hotel Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Danny Long Vas. 30 Dec. 2012, 23:21

Kicsit sajnálom, hogy Axe nem jön velünk, de abban van igazság, hogy jó, ha több helyen is nézelődünk. Elveszem Ameliától a 304-es kulcsot, majd megragadom a táskámat, és elindulok a többiekkel együtt fölfelé a lépcsőn. A harmadik emeletre érve be is nyitok a szobába, és levágom a táskámat az egyik ágyra. Nincs sok időnk rendezkedni, mert tíz perc múlva Amelia már meg is szeretné tartani az eligazítást a feladattal kapcsolatban. Nem is pakolok még ki, csak azért nyúlok a táskámba, hogy ellenőrizzem, hogy a botom megvan-e. Ha mindent rendben találok, Axe-hez fordulok.
- Na mesélj, merre jártál az utóbbi időben? -kérdezem mosolyogva. - Nem volt szép tőled, hogy ott hagytál egyedül ezzel a sok fura emberrel.
Persze nem úgy mondom, mintha tényleg haragudnék rá, vagy bajom lenne a többiekkel, csak viccnek szánom a megfogalmazást. Bár kétségtelen, hogy tényleg fura társaság, de ez egyre kevésbé tűnik zavarónak.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by A Misztikus Pókember Hétf. 31 Dec. 2012, 00:31

Danny elveszi a kulcsot, szóval én csak vele tartva a tempót felszaladok a szobánkba, vállamon átdobott sporttáskámmal. Berobbanva a szobába pedig rögtön hajítom is a táskát az ágy mellé, az esést tompítom egy gondolattal ás ugyanígy vetődöm én is az ágyra. tesztelni kell, hogy milyen is az a matrac ha már menő szállodában vagyunk vagy mi.
Egy pillanatra úgy maradok, mélyen beszippantom a friss öblítő illatot az ágyról, csak a majom kérdésére ülök fel hirtelen. Ravasz vigyorral a képemen.
- Szereztem egy kis fusi munkát... - Kezdem elharapott szavakkal tálalt mondani valómat válasz gyanánt.
- Vannak főnökeim meg minden, jó kilátás, szép iroda... - Majdnem én is elröhögöm amit mondok, de közben mutogatom a lényeget. Mint egy kaszaboló Logan paródiát vagy ahogy Miller épp lenyel egy karót. Noha a karónyelő kilétét nem biztos, hogy sikerül felfednem. Nem is részletezem, csak felpattanok az ágyból, egy légies mozdulattal.
- Milyen a nagyok társaságában? - Kérdezem a számít húzva, halkan, mintha titok lenne. Közben egy inget próbálok kitúrni a csomagomból.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Szehmet Szer. 02 Jan. 2013, 22:32

-Tartok tőle, hogy inkább fennakadást okoznék, minthogy hasznot hozzak odabenn- biccentett az együttérzésre, mely csak megerősítette abban, hogy jobb, ha több csoportban keresgélnek. Nem bánkódott, csak kicsit üresnek érezte magát. Kényelmesebb lett volna ha másként sikerül megoldani az álcát, de bízott abban, hogy így is megfelelő támogatója lehet a csapatnak... talán csak a megfelelő társaságot kell meglelnie, és amint megvan, és tevékeny lehet, végre talán elmúlik a feszengés. A dolgok eddig jól alakultak.
Cica csendes nyugalommal szobrozott a szobakiosztáskor. Nem ugrott a lehetőségért, hogy Hooddal legyen, hagyta sodródni magát az eseményekkel, és csendesen figyelmesen bandukolt a csapat nyomában.Csak az eligazítás ígéretére kapta fel a fejét.
-Már várom.-mondta egy árnyalatnyi izgalommal hangjában.
-Akkor.. mi maradtunk?-miután a többiek lassan elszállingóztak a szobák felé, még feltette a kérdést.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Morsus Csüt. 03 Jan. 2013, 21:14

Mindenki megkapta a kulcsát és bement a szobájába. A szobák egészen kényelmesek. Két ágy, egy asztalt, egy tévé és egy fürdőszoba van mindegyikben. A legtöbb szín világos barna vagy aranyszínű.
Hood a lányra néz és az egyik ágyra vágja a táskáját.
- Ezen landolt. Ezt kérem.
Mondja nyugisan.
- Nem baj, ha én mennék zuhanyozni? Úgy érzem, hogy a saját levemben főttem meg.
Várja az engedélyt, ha megkapja akkor megindul a fürdőbe.


Börtön:
Lar'syee nem lát ki a többi cellára. Koncentrálni kezd és lassan szétfeszíti az üveget. Mikor az széttörik a padló elektromosan kezdi e sokkolni. Az izmai megfeszülnek és a padlóra zuhan így még több ponton éri az elektromosság. Lassan a légzése is akadozik a sokkolástól.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 04 Jan. 2013, 10:25

- Igen, mi – válaszoltam.
Mindenkinek átadtam a kulcsokat és végül Szehmette foglaltam el a harmadikat. Volt még tíz percünk. A táskámhoz léptem és kicipzáraztam. Előhalásztam belőle a pisztolyomat, amit ott utaztattam, természetesen olyan dobozban, hogy ne lehessen rájönni, hogy mi van benne. ellenőriztem a tárat, majd a tokjába tettem és ráakasztottam az övemre a ruha alá. A kardomat hiányoltam, de mégsem hozhattam el azt egy ilyen útra, az túlságosan feltűnő lett volna. Ez csak egy fegyver és amerikai vagyok, az amerikaiak paranoiája pedig mindenhol ismert. Szehmetre néztem.
- Itt bent nyugodtan vedd le az álruhát – mondtam.
Volt még tíz perc, így az ablakhoz léptem, hogy kinézzek rajta a városra. Kíváncsi voltam, hogy mit lehet odakint látni a szobákból, mennyire lehet más épületről belátni. Előbb vagy utóbb, valaki belebotlik olyan személybe, akibe nem kellene, és akkor a teljes álcánk veszélybe kerülhet, jobb, ha felkészülök mindenre.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Damda Hotel 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Thorhalla Pént. 04 Jan. 2013, 11:06

Mire behúztam a táskámat a szobába már erősen ziháló állapotban voltam.
- Máskor emlékeztessetek, hogyha emberré teszem magam ne cipeljem magammal a közel 20-30 kilós asgardi íjász felszerelésemet – kapkodtam levegő után.
A szabad ágyra dőltem és ott szedtem még sűrűn a levegőt. Normál íjat azonban mégsem keríthettem, mert azaz első kifeszítés után darabokra törne, amint visszaveszem a saját alakomat. A kérdésére felültem az ágyon, ez az előbbi mutatvány után nem is tűnt olyan lehetetlen ötletnek.
- Persze, hogy nem. Ugye nem bánod, ha csatlakozom hozzád? – kérdeztem.
„Anyu” kiszabott tíz perce nem volt elég semmire sem. Igazából nem vártam nemleges választ, meg sem fordult a fejemben, így már keltem fel a helyemről, a topomat pedig útközben a fürdő felé vettem le és hajítottam hátra az ágyra.


Damda Hotel 00120

~ Börtön ~
Sikerült az üveget szétfeszítenie a pajzzsal, azonban ekkor olyasvalami történt, amire nem számított. Az áram miatt csak felnyögni volt ideje és a földre rogyott. Az összes izma, mintha egyszerre görcsölt volna be, legalább olyan erős fájdalommal is járt mindez. Nem fog meghalni, nem egy ilyen helyen és nem így. Mindez nem lenne méltó egy shi’ar harcimadárhoz, de még egy átlagos shi’ar harcoshoz sem. Nem akart túlságosan sokáig várni, főleg, hogy már levegőt is nehezebb volt vennie. Minden erejét összeszedte és a fájdalom, illetve görcs ellenére igyekezett megfeszíteni az izmait és nem levegőt venni. Ha sikerült kellő erőt szereznie, akkor fellöki magát a földről, előre felé, hogy a levegőbe kerüljön. Ha sikerül, akkor repülve, lebegve igyekszik megállni a levegőben. Most igyekszik ügyelni arra, hogy esetleg csápok jönnek a falból, amik megpróbálják leszedni, vagy katonáknak feltűnik az, hogy éppen szökik. Ha támadás indul felé, akkor az elől próbál kitérni. Ha nem sikerül a levgőbe emelkednie és megmaradni ott, akkor csak előrefelé vetődik, hogy kiérjen a folyosóra, remélve, hogy mivel arra katonák is futkostak, az már nem lesz elektromos padlóval ellátva.


Damda Hotel 00120

A megbeszéltek alapján Tyranissal most nem kell írnom, csak ha kapja a magánkalandot.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Damda Hotel Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Danny Long Pént. 04 Jan. 2013, 23:45

Hmm, úgy látszik nem akarja igazán részletezni a munkát, amit szerzett, de nem baj. Előbb-utóbb úgyis kiderül, ha számít. Nem bírom megállni röhögés nélkül én sem, ahogy előadja a tomboló Logan-t, bár a másik paródia áldozatával még valószínűleg nem találkoztam.
- Hát, érdekes egy társaság. -kezdem a választ a következő kérdésre - Azért ezen az időutazás-dolgon egy kicsit meglepődtem. És Amelia direkt kihasználja a helyzetet! Képzeld el, milyen volt, amikor először találkozunk, és rögtön a nevemen szólított. Aztán az első megbeszélésen mindössze két kisebb-nagyobb családi veszekedés tört ki, én meg lehet, hogy egy kicsit túl messze mentem azzal, hogy új fiúként kiálltam Zaphire mellett Ameliával szemben. De komolyan, mit tehettem volna?
Egyre lelkesebben mesélem a történetet, és az utolsó mondatot egy cinkos mosollyal is kísérem. Most nem hagyom magam elszomorítani azzal, hogy a lány foglalt. Annyira nem is komoly az egész, hogy megérje szenvedni miatta.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szomb. 05 Jan. 2013, 00:02

Kicsit meglepődök, hogy ennyire belelkesül, illetve a közvetlen szóhasználaton. talán én lettem manapság túl paranoiás. Érdeklődve, összefont karokkal hallgatom a beszámolóját. A démoninvázióra tekintve nekem valahogy az időutazós dolog már el is vesztette a jelentőségét, más még az idő mellett realitásokon is átlép és én még nem láttam olyan sok dolgot, de ez a világ nem ugyanaz amiben a szüleim felnőttek. Néha talán segítene a világ értelmezésében ha ezt egy kicsit kivesézném. Egy pillanatra eszembe jut ami a raktáraknál történt, a káoszt amit nagyjából ájultan töltöttem és csak nekem volt lehetőségem megszökni onnan. Legalábbis attól a sámántól vagy mitől akit láttam, ki tudja még hányan váltak agyatlan démon matrózokká.
Szerencse csak egy pillanatra veszek el, visszaránt a történet, az órámra nézek, mennünk kell lassan. De megvárom még a hírrel Danny sztorijának végét. Vissza mosolygok a hasonló stílusban.
- Ó Zaphire, nem hagy sok lehetőséget az ember fiának... - A kijelentéssel ledobom a pólóm az ágyra és a kezembe repítek egy inget, hogy arra cseréljem, zuhannyal egyenlőre nem bíbelődök.
- Lassan mennünk kell. - Jelentem miközben bemegyek a mosdóba, hogy egy rövid arcmosással felfrissítsem magamat. Kíváncsian várom az eligazítást és, hogy mennyivel másabb a X-ek között képviselni a céget...
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Jelly Szomb. 05 Jan. 2013, 11:21

A krogen készen áll a szökésre, a folyosón rohangáló lények ismerősek neki... A Fellegvár hőseinek az egyik egykori tagja... Hasonlítanak rá...
Ezek emberek, vagy mutánsok.
Földiek...
- A Földön vagyunk - mondja a társának.
Az szökni próbál, bevet egy shi'ar mágiát, amivel szétrobbantja az üveget, de a következő pillanatban elektromosság szökik a nő testébe. Whadelac nem bírja nézni, ahogy a társa kínokat él át.
Meg kell mentenie.
Azonban volt egy új ereje, amivel segítenie lehet neki. A krogen lehunyja a szemét, és koncentrálni kezd arra, hogy mit szeretne...
Azt szeretné, hogy ha a nő alatti padló megrepedne, ezzel elpusztulnának a shi'art kínzó elektrodák.
Együtt jutottak ki a Saakar poklából, a nőből jó préda lenne, de nem halhat ilyen méltatlan halált. Koncentrál, és véghez akarja vinni ezt a mutatványt.
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Szehmet Szomb. 05 Jan. 2013, 16:57

Egy biccentés, és megrezdül az öltözék. Talán egy mosoly is megbújik alatta válaszként, de a leányzó már indul is a szoba felé. Nem szívesen ácsorog tétlenül. Odabenn kissé bizonytalanul néz körbe, majd leteszi a táskáját, hogy legalább kis barátait előhúzhassa. Egy pilalnatig elmerengett kezében tartva őket, majd megrezzent a szavakra, és felnézett. Óvatos volt, de csupán mozdulatai árulkodtak erről.
-Gondolod, hogy nem lenne baj belőle?- ösztönös kérdés volt, a kényelmetlenségektől való szabadulás vágyával, majd Szehmet kihúzta magát, körülnézett, és fülelt is egy kicsit, hátha észrevesz bárit, ami veszélyes lehet. Végül aztán úgy döntött, engedélyezhet magának egy kis kényelmet, és hozzálátott, hogy levegye az öltözéket. Hirtelen a levegő nem csupán hűvösebbnek, de édesebbnek is hatott.
-Hú...- mondta ahogy kibújt belőle, s hallani lehetett néhány csont roppanását, melyek elgémberedett tagjaiban "lélegeztek fel" végre. Gondosan tette a ruhát az ágyra, hogy lehetőleg ne gyűrje meg, majd kiszabadította a farkát, és nyújtózott egy nagyot.. Végre igazán önmagaként.
-Mintha egy örökkévalóság lett volna..- jegyezte meg, s máris sokkal könnyebbnek érezte magát.
-Remélem gyorsak leszünk. Kicsit úgy érzem, túl gyorsan mondtam igent a küldetésre.- A megkönnyebbülés könnyedsége beszédessé is tette, bár még most sem fejtette ki, hogy nem pusztán a kényelmetlenség, de saját formája miatti óvatos rossz érzés is ott lapul mélyen.. Persze a kényelmetlenség vajmi keveset számított, ha szükség volt rá.
-Mi lesz a konkrét feladatunk?- indult el, keresve a mosdót, hogy felfrissítse magát egy kicsit, közben pedig mintegy mellékesen kérdezve.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Morsus Hétf. 07 Jan. 2013, 16:37

Szálloda:
Hood meglepődve néz ki a lassan érkező meztelen lányra.
- Ez most komoly?
Zavartan vállat von.
- Oooké.
Mondja megadóan és próbál természetesen viselkedni. A zuhany után töröközik és egyszer méregeti a lányt egyszer meg elfordulva néz minden mást. nem tudja eldönteni melyik a jobb. Mi számít rossznak vagy jónak. A töröközést elnyújtja annyira, hogy Gunny végre kimenjen a fürdőből és még vár egy kicsit, hogy mikor visszaér a lányon biztosan legyen némi ruha.
- Újra LA-ban érzem magam, kivéve a furry részt.
Morogja az orra alá mielőtt visszamegy Gunny mellé.


Börtön:
A krogen ötlete jó volt, de a vastag fém padló elzárta őt a földtől. Érezte annak az erejét és tudta, hogy képes lenne segítségét kérni, de nem bírta megragadni. Mikor a shi'ar lány nagy erőt vett és kiakart repülni az ajtóban már őrök várták. Hiába a manőverezés még túl gyenge volt. Ez sem repülés volt csak egy ügyesebb ugrás. E közben találta őt el több őr az elektromos botjával. Az újabb sokkoktól elvesztette az uralmát és Whadalec üvegének csapódott fejjel. Az üveg megrepedt és a lány vére végig folyt rajta, ahogy ő lassan a padlóra csúszott. Alig látott a feje fájt és az őrök azonnal ütni kezdték a botokkal.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Thorhalla Kedd 08 Jan. 2013, 11:13

Mialatt Hood feltette a kérdést visszavettem időlegesen az eredeti alakomat, majd meglepetten néztem rá.
- Asgardi vagyok – mondtam úgy, mintha ez mindent megmagyarázna.
Számomra valóban így volt, de kételkedtem benne, hogy a srác is így érzett volna ezzel kapcsolatban. Már az első néhány pillanat után nem tudta elrejteni, hogy mit érez, hiába a víz és a tusfürdő illata a biológiai reakciók könnyedén kiszagolhatók voltak. Legfőképp a zavar, hogy nem tudja, hogy hova tegye a dolgot. Mikor készen voltunk a zuhanyzással megkegyelmeztem neki, pedig volt bennem egy érzés, hogy tovább játsszak az idegein, de már úgy mentem ki a fürdőből, hogy kint törölközzem meg. A varázslatot újra aktiváltam rúnák felrajzolásával és a megfelelő szavak elsuttogásával és így törölköztem meg és öltöztem fel.
- Hallom ám, amit az orrod alatt dünnyögsz! – szóltam be hangosan. – Már kijöhetsz.
Még megvártam, amíg felöltözik és utána szólalok meg újra.
- Menjünk, „anyu” már biztosan vár ránk – mondtam.
Ha jön bezárom az ajtót és átcaplatok a szomszédba és bekopogok oda, ahol Szehmet és Amelia vannak.


Damda Hotel 00120

A szökés nem volt olyan egyszerű, mint hitte. A krogen szavait, hogy hol vannak már meg sem hallotta. Sikerült kiugrania a cellából, azonban odakint máris kapott egy ütést egy őrtől, pedig próbált volna kitérni előle. Nagyobb erővel csapódott a társa cellájának, aminek hála még az orra vére is eleredt. Nem volt elég, hogy eddig is fájt a feje, de most már sokkal jobban, ekkor érezte meg az ütést, ami némileg kitisztította a fejét. Noha még mindig homályosan látott, de azért már úgy-ahogyan ki tudta venni, hogy ketten, maximum hárman vannak közvetlen közelében. Ha ütni tudják, akkor kartávolságon belül vannak, tisztában volt vele, hogy a karmai akár a vékonyabb acélt is könnyedén tudják szétvágni, így a karmaival támadt a hozzá legközelebb levő személy felé, ha fel tudott olyan magasra nyúlni, akkor a katona torkára, ha nem, akkor egyszerűen a mellkasát és gyomrát próbálta feltépni. Illetve a szabad kezével, ha képes, akkor az egyik rá lesújtó kart próbálja megragadni és a társára lökni, hogy az elektromos bot ezúttal a másikat találja el és ne őt, majd az erejével amíg tartja a kezet összeroppantani a csontot.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Damda Hotel Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 08 Jan. 2013, 11:22

- Amíg itt vagyunk bent a szobában, nem lesz baj belőle – mondtam. – Csak ha valaki jön, akkor ne jelenj meg úgy, hogy rád lehessen látni.
Az órámra pillantottam, egyetértettem a gyorssal, de nem akartam, hogy felületesek legyünk emiatt. Én is levettem a parókámat, bőven elég volt ezen a helyen a saját hajam a forróságban, nem kellett a plusz tömeg, amit az én hajamnál hosszabb paróka nyújtott. Kinyitottam egy ásványvizes palackot és belekortyoltam, a kérdésre néztem fel.
- Hatszázezer mutáns él itt Genosha-n, elméletileg. Soha senki sem látott egyet sem. Rá kell jönnünk, hogy miért – válaszoltam a kérdésre. – És nem arról van szó, hogy csak rejtőzködnek.
Ez ugyanolyan fontos feladat volt, mint ami miatt ténylegesen itt voltunk. Ez a kérdés leginkább az X-ment foglalkoztatta és persze a SHIELD-et is, de a valódi a SHIELD-et és SWORD-ot is. Nyugtalanított, hogy a mutánskérdésre sem tudom a választ, nem szerettem, amikor megvakított az, hogy a történések máshogyan történnek, mint az én időmben. Elfintorodtam, túlságosan elkényelmesedtem. Vártam, hogy Szehmet kijöjjön és ha a többiek megérkeznek és kopognak, akkor beengedem őket a szobába.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Damda Hotel 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Danny Long Kedd 08 Jan. 2013, 21:51

Egy bólintással nyugtázom, amit Max mond, majd én is pólót váltok, amíg ő a mosdóban van. Jó érzés tiszta ruhát venni, főleg, hogy még újdonság, hogy mindig van rá lehetőségem. A kaszinóba valószínűleg valami elegánsabb kell majd, de ahhoz még jó lenne le is zuhanyozni, úgyhogy most csak egy fehér pólót veszek fel. Egy kicsit lejjebb tolom a nadrágomat hátul, hogy legalább, amíg itt vagyunk kiszabadíthassam a farkam. Elég kellemetlen, hogy a nadrágomban kell tartanom, de hát ez van. Amikor tudatosul bennem, hogy ez végiggondolva mennyire kétértelmű, nem bírok megállni egy széles vigyort. Amikor Axe végez, megkérdezem:
- Indulunk akkor?
Ha igennel válaszol, kissé kelletlenül visszaigazítom a nadrágom, majd kilépek az ajtón. Ha ő is kijött, bezárom, majd elindulok Ameliáék szobája felé. Odaérve a biztonság kedvéért kopogok, és amikor szólnak, hogy szabad, csak akkor nyitok rájuk.
- Mi megvagyunk. -mondom mosolyogva.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Szehmet Csüt. 10 Jan. 2013, 19:48

Megkönnyebbült mosoly volt a válasz a szoba biztonságára, és persze az arcáról lerítt, hogy említeni sem kellett volna a speciális szabályokat. Szehmet hangulata sokkal könnyedebb lett, hogy végre szabadon mozoghatott.
-Hatszázezer... Az tetemes szám.. ráadásul úgy, hogy senki nem látta őket...-döbbent meg. Egy kisebb városnyi ember, aki nincs sehol...
-Ennyi embert elrejteni nem kis nehézséget és költséget jelenthet... -mióta a Piramist igazgatta bőven belelátott a pénzügyi dolgokba, és sok mindent átértékelt.
-A mindennapos szükségletek.. a lakhatás.. oktatás.. egészségügyi ellátás... Kell hogy ezeknek legyen valami nyoma.- morfondírozott. Ha nem bízott volna az információban, valószínűleg letudta volna azzal, hogy a hír kacsa, annyira valószerűtlennek tűnt, hogy valaki, vagy valakik ennyit fáradjanak a nyomok eltüntetésével...
-Nem.. ha rejtőzködnének... megoldhatnák könnyebben.. - elköltözni a nem befogadó környezetből sokkal könnyebb lett volna, mint megpróbálni emberi vagy mutáns eszközökkel leplezni az ottlétüket. Huzamosabb ideig amúgy is idegőrlő a bujkálás...
Aztán amint kopogás hallatszik, taktikusan elvonul a fürdőbe, míg ki nem derül, barát-e vagy potenciális ellenség az érkező.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Damda Hotel Empty Re: Damda Hotel

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.