Sportpálya

4 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Victor Montano Csüt. 24 Okt. 2013, 22:34

- Jesús, Un ángel mexicano! Így helyes barátom. - javítja ki Victor a barátját, de nem igazán érti annak felszólalását. Közben a droidra, kiborgra vagy mire tekint, de egyelőre nem úgy méri fel, hogy veszélyes lenne. Aztán egyre csak nézi, ahogy bámulja őt Albert. A hideg végigfut a hátán, egészen a szárnyai végéig...ekkor kap Victor szabad kezével a szárnyaihoz. Kicsit forgatja a nyakát, hogy jobban lásson hátra és közben megpróbál óvatosan csapni párat a szárnyaival. Ha megy, ha nem szeretne egyelőre a földön állni. Miközben visszaadja Albert telefonját és átveszi a megfelezett fegyver és lőszer állományt. ~ Sztenderd Glock17. Rendőr pisztoly. állapítja meg magában. Ezt követően elrejti fegyvereit. Nagyon figyel és összpontosít. Nem akarja tudni, hogy honnan vannak a szárnyai. Ekkor eszébe ötlik egy mutánst. Még a csatornából. ~Angyalnak hívták talán. Mintha neki lettek volna hasonló szárnyai. ~ miután végzett felszerelése elhelyezésével tovább próbálgatja szárnyait és vár arra, hogy Albert milyen utasítással rukkol elő.

_________________
"Ha erőszak lakik a szívünkben, jobb, ha erőszakosak vagyunk, mintha felöltjük a szelídség jelmezét, hogy azzal leplezzük tehetetlenségünket.”Gandhi ~ Victor Montano ~
Victor Montano
Victor Montano
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Nerron Ayaska nar Seras Pént. 25 Okt. 2013, 17:52

// Értem és elnézést kérek. //

* Amint a csapatnak megfelelő dolgokat összeszedtem és mint ősemberi, törzsi alattvaló, megmutattam a mellettem álló társamnak a zsákmányolt dolgokat, elkezdtem ki emelezni a szavakat amiket az imént váltottak a társaim.
~ Ez valamilyen más nyelv lehet az ő általuk beszélt nyelven kívül? ~
{ Az adatbázisban megtalálható, Nerron. } Mondta Shairr, majd az adatokat a hálózaton keresztül eljuttatta nekem. A nyelv az újlatin nyelvcsaládba tartozott, beszélője nagyjából 900 millióra tehető. Egyéb információkat is elolvastam róla, majd a biztonság kedvéért bekapcsoltam a fordítót a rendszerben, hogy értsem, hogy mit mondanak amikor így beszélnek.
A másikat olyan nagyon különösképpen nem rázta meg, hogy éppen egy idegen kinövés van a hátán, látszólag nagyon is tetszett neki. Nem tudom, én inkább körbe sikoltoznám a helyet és minél hamarabb megpróbálnám eltávolítani magamról, de lehet csak azért hagyja fent magán, hogy kipróbálja, hogy milyen érzés repülni vele. Az is egy jó dolog lehet, ha sosem repült még, nem mindennapi módja ez annak.
- Egyéb utasítás? Ennek hiányában a következő lehetséges: Javasolt a kettéosztott csoport valamelyikébe csatlakozunk, másik opció a további kutatás egyéb felhasználható dolgok után. *
Nerron Ayaska nar Seras
Nerron Ayaska nar Seras
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 11
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Nerron Ayaska nar Seras
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Aegis Pént. 25 Okt. 2013, 20:16

// Elnézést kérek azoktól akik rám vártak de csak most volt időm írni. //

- Érdekes. – jegyzi meg amint átolvasta az adatokat amiket az M.I. kiírt a sisak holografikus H.U.D.-jára.
~ Mégse nano-bot, de mégis ki tud ilyen vírust kifejleszteni? ~ gondolkodik el egy pillanatra majd egy újabb parancsot ad a páncélnak.
- Hozz létre egy biztonságos csatornát a S.H.I.E.L.D.-hez és küld át nekik az összes begyűjtött adatot! – Majd a többiekhez fordul – Valamiféle retro-vírus ami felborítja a test biokémiáját. Valószínűleg így adja át a képességeket az egyik gazdatestről a másikra. Ha valaki kérdez valami igyekszik válaszolni a páncél adatai alapján és a saját tudása szerint, de ez nem az ő szakterülete.
- Talán jobb lenne neki is elmondani mire jutottunk, úgyhogy szerintem érdemes lenne csatlakozni a többiekhez hátla ők többre jutnak vele mindenesetre átküldök minden adatot a S.H.I.E.L.D.-nek, nekik biztos van szakemberük – ezután ha nincs senkinek jobb ötlete elindul vissza a lépcsőház felé.
- A.T.H.E.N.A. állj állandó szkennelésre és jelents minden az érzékelők hatósugarán belüli adást és mérd be.

_________________
Sportpálya - Page 4 Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Danny Long Szomb. 26 Okt. 2013, 00:31

A másik fickó, aki Tökfej tüzét kapta, láthatóan nem viseli igazán jól a dolgot, pedig lehetne rosszabb is. Na persze az is lehet, hogy egyáltalán nem mutáns, szóval érthető hogy kiakadt.
- Nyugi, ha nem megy nagyon közel senkihez, szerintem nem lesz gond. - halványan elmosolyodom. - De persze azon vagyunk, hogy minél előbb eloltsuk.
Nem szoktam még, hozzá, hogy mindenki tudja a nevem. Egy éve még az utcán éltem, most meg felismernek... De ez most mindegy. Abban igaza lehet, hogy a levegőben terjed ez a valami. Viszonylag közel voltam Tökfejhez, amikor történt a dolog, és lehet, hogy véletlenül hozzáértem, de nem vagyok benne biztos, sőt! Innentől kezdve meg egyértelmű. Közben Forge is intéz valamit a páncélban. Ekkor jövök rá, hogy ki valójában. Ez Aegis, együtt harcoltunk a démonok ellen! Elmosolyodom, végre egy ismerős "arcot " látva. Viszont abból, amit mond, nem sokat értek, csak annyit, hogy a képességcserét egy vírus okozza. Viszont ha vírus, akkor lehet ellenszere is, csak meg kell találni. Itt nem hiszem, hogy több mindet találnánk, szóval egyetértően bólintok arra a felvetésre, hogy menjünk vissza a többiekhez. Ha elmennek az adatok a SHIELD-hez, akkor valószínűleg nagy esély van, hogy egész hamar kapunk valami megoldást. Remélem... Továbbra sem bízom igazán a SHIELD-ben, de most nem hiszem, hogy gond lenne velük. Nem tiszta, ahogy végzik a dolgukat, de most szerintem nincs miért trükközniük. Ha valaki elindul, én is megyek felfelé.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 26 Okt. 2013, 09:11

Következő körváltás: 2013. október 31. (csütörtök)

Sportpálya - Page 4 00120

~ 5. emelet ~
Résztvevők: Darren Cain, Magnus Lars Jönsson / Andrew Standish és dr. Zield Jones

A csapat nekiállt annak, hogy az ajtót kitépje a helyről. Némi ráncigálás kellett ugyan, de végül is az egész megadta magát és kiszakadt a falból egy nagyobb darabnyi fal kitörése után. Akik ráncigálták az ajtót ennek hála némileg hátrébb tántorodtak. A fémrácsot bárhova le lehetett tenni, bőven volt neki hely. A bejárati ajtó pedig nyitva volt és be tudtak nézni rajta. Zield-nek sem volt fegyvere, így a kis csapat kénytelen volt fegyver nélkül volt kénytelen belépni oda.
A hely egy közel harmincszor húsz méter átmérőjű terem volt, három méteres belmagassággal, ahogyan lennie kellett a terem egyik felében megannyi összekötött számítógép, lényegében egy szuperszámítógép volt, a terem másik felében pedig üres fal és rész egy asztallal. A nagy részen holografikusan jelentek meg az adatok, kamerák felvétele és magának a rendszernek a részei. Az asztalnál a földön egy hatalmas – póniló nagyságú – farkas feküdt a földön eszméletlenül. Amint a három férfi belépett a helységbe egy kellemes női hang szólalt meg és fogadta őket.
- Üdvözlöm önöket a sportpálya irányítótermében, meg kell, hogy kérjem önöket a távozásra, az itt tartózkodásuk nem megengedett – mondta a hang, akinek a tulajdonosát, ha körbenéznek sem látják.

// De-de, fegyvert le kellett adni a bejáratnál sajnos, így nincs fegyver senkinél. //

Sportpálya - Page 4 00120

~ Alagsor ~ (Aegis, Szürke, Danny, Tökfej és Raten)
Résztvevők: Danny Long, Raten Chromixen, Simon Basley / Tökfej, Ulysses J. Forge / Aegis, és Michael Dumbon / Szürke Eminenciás

A vámpír minden gond nélkül remekül tudott beszélni a lángolás ellenére is, egyelőre pedig a lángok nem értek el olyan messzinél sem nála, sem a többieknél, hogy attól kellett volna tartani, hogy meggyújtanak valakit.
ATHENA pedig azonnal felelt a parancsokra.
- Az üzenetet elküldtem Víziónak, hogy ő küldje tovább megfelelő személyeknek – mondta a számítógép. – Szkennelés elindítva, amint érzékelek valamit jelentem.
Elsőként is alig fél perccel később az egyik SHIELD-es magasabb rangú személy jelentkezett be egy hívással.
- Az adatokat a Pegazus tudósai megkapták, ahogyan Attilan is, az ő genetikai tudásuk nagyobb, mint a mienk, hátha előbb rájönnek valamire – érkezett a megnyugtatásnak szánt válasz. – Addig, amíg nem tudunk semmit a parancsuk a következő, a lehető legtöbb dologból vegyenek mintát és keressenek arra utaló nyomot, bizonyítékot, hogy mi is történt valójában.

Sportpálya - Page 4 00120

~ Kint a pálya ~
Résztvevők: Nerron Ayaska nar Seras, Victor Montano és Albert Shear / Britannia Kapitány

Victor próbálgatta a szárnyait, nagyon hamar rá tudott jönni, hogy koncentrációval és akarattan képes azokat mozgatni, valószínűleg néhány szárnycsapásra is képes lenne, ha felugrana és talán még egy rövidke ideig a levegőben is tudna maradni.
Egyébként odalent minden csendes továbbra is az eszméletlen emberekből senki sem tért magához, meg sem mozdultak. Egyedül a két férfi és Nerron voltak ott továbbra is. Az egyetlen dolog, amit láttak és észlelhettek, hogy odafent a stadion felett néhány helikopter kezdett körözni és az egyik felső emeleten, mintha az egyik elment felfedező csoport tagjait látták volna egy pillanatra az üvegablakon keresztül.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sportpálya - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 29 Okt. 2013, 14:41

A doki érezte, hogy furcsán viselkedik és furcsán is gondolkodik. A vírus dolgozott a szervezetében, ezért is fáradt ki a lépcsőzéstől, ami neki napi rutin volt és általában nem kottyant meg. Az is szokatlan, hogy egy biokémikus első gondolata a bejutásra, hogy izomból kitépi a rácsot. Kulcs nélkül máshogy nem jutnának be, hacsak nem képzett tolvajok a társai. Hárman végül kirángatták a rácsot a helyéről. A doki fején végigfutott, hogy ez bizony jelentős anyagi kár, amit lehet, hogy velük fognak megtéríttetni. Nem volt híve "A cél szentesíti az eszközt" módszerek minden áron való követésének, de most sok ember élete forgott kockán és nem lehetett karbatett kézzel várni, hogy a hatóságok és az állam jöjjön megoldani a helyzetet. Zield legalábbis így látta. A kiszabott fémrácsot csak az ajtó jobb oldalára támasztotta.
Darren elmondta, amit tudott és Zield feje talán már kezdett kitisztulni. Már múlt a fáradtság és át tudta gondolni a helyzetet. Túlzott vértermelés miatt egy kemény, alvadt vérburok keletkezett rajta és talán vérpengéket is tud lőni. Andrew színt váltott, Darrennek pedig csontkinövései lettek.

- Elnézést, de egy dolog nem jutott eszembe korábban. Mielőtt bemennénk, azt javaslom, tegyünk itt egy próbát, nehogy a legrosszabbkor derüljenek ki a szerzett képességek hátrányai és előnyei. Andrew, érez valami különöset a bőr- és hajszín változásán kívül? Az AIMVille-nél van egy hasonló kinézetű mutáns, aki mesélt arról, hogy a Neyaphem nevű alfaj jellemzőit hordozza, nekik pedig legtöbbször tűzhöz kötődő képességeik vannak. Lehet, hogy téves feltételezés, de talán nem. És Darren, Ön észrevett valami egyéb szervezeti elváltozást vagy úgy tűnik, hogy csupán védelmi és offenzív funkciókat ellátó csontkinövései keletkeztek az ízületeknél?

Zield megvárta a többie kválaszát. Utána tett egy próbát azzal, amit Darren mondott. A folyosó falát célozva a kezeit felemelte és megpróbált arra gondolni, hogy a testén lévő vérből képződjön egy kisebb penge, ami kilökődik. Nem tudta, hogy működik, de tudni akarta. Ha a többiek is próbálkoztak valamivel, azt végignézte. Akármi is lett a kísérlet(ek) eredménye, utána Zield az ajtó felé indult. Fegyvere nem volt, mert le kellett adnia a bejáratnál.
Bent egy hatalmas termet talált. Rengeteg, egymáshoz csatlakoztatott számítógép volt és egy kivetítő különböző adatokkal. Egy személyt láttak, aki valószínűleg ugyanúgy járt, mint a lenti emberek. A fertőzés farkasszerűvé tette és ő is elájult. Egy figyelmeztető hang jelezte, hogy a behatolást észlelte és távozásra szólította fel a hármast. A doki azon gondolkodott, hogy ez beprogramozott szöveg-e vagy van valahol egy kezelő, aki még magánál van. Nem gondolta, hogy a női hang tulajdonosa áll az egész mögött, de nem is zárta ki.

- Ami eddig történt, az sem volt megengedett... Nézzük meg, hogy tudjuk kikapcsolni a szellőzőket és hogy mit találunk még - ezzel a doki odament a holografikus felülethez. Számított arra, hogy a farkas esetleg magához tér és tombolni kezd. Ha ez bekövetkezett, akkor elugrott és a számítógépek között próbált fedezéket keresni. Az adatok között kereste a hangosbemondó forrását és helyét is, de főleg a szellőzőket. Ha megtudná, kik férhettek hozzá és hogy tudtak bele bármilyen légtérbe fújható káros anyagot juttatni, az lenne a legjobb.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Szürke Eminenciás Kedd 29 Okt. 2013, 15:16

Lerois először nem értette, mire mondja Forge, hogy érdekes. Az egész helyzet az volt, de miért pont most mondta ezt? Aztán arról kezdett beszélni, hogy adatokat szerzett és tényleg retrovírusról van szó. Amiről az emberek beszéltek odafent, az tehát igaz volt. Az adatokat pedig elküldi a S.H.I.E.L.D-nek. Arra rájött, hogy ez a Forge talán az a páncélos, akit az újságokban látott fotón, mikor a démoninvázió végéről adtak hírt. Ugyanilyen volt a képen. Persze már az ilyesmit is futószalagon gyártják, mint bármi mást, úgyhogy tulajdonképpen semmi sem biztos. A Szürke Eminenciás félt az ilyen ördöngös masináktól, aminek a páncél is tűnt. A katonák régi páncéljait még el tudta viselni, de hogy egy gép legyen valakin? Borzasztó, ijesztő találmányok voltak ezek a számára.
Long nyugtatta a vámpírt, hogy nem lesz baj, feltéve hogy nem megy közel senkihez. Ő is így látta, de nem is ezért húzódott távol. A géptől félt és attól, hogy olyat tud meg róla a masina, amit ő nem szeretne tudatni a többiekkel. Ezért ment távolabb, hátha ott nem tud "olvasni benne" a szerkezet. Ennek persze nem sok értelme volt, de ő nem tudta. A gépi válaszra megborzongott egy kicsit.

~Nem elég, hogy mindent kikutat, még beszél is!

Forge azt tanácsolta, hogy ők is menjenek fel és mondják el a doktornak, amire rájöttek. Philippe támogatta az ötletet, hiszen egy szakember képes lehet átlátni ezt az egészet. Ellenszert talán nem tud összerakni, de legalább lehetnek jó tanácsai. Bólintott és aggodalmas tekintettel indult vissza a lépcső felé. Szép séta lesz a mélygarázsból az ötödik emeletre. Neki nem szokott megártani az ilyesmi, de lehet, hogy most átalakult a vámpírfizikuma.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Darren Cain Kedd 29 Okt. 2013, 19:44

Sikeresen letörjük a rácsot, mert nagyok és erősek vagyunk. Ám még mielőtt belépnénk, a doktornak egy jó ötlete támad. Kicsit megnyugtat, hogy a doktorral jöttem. Mégiscsak az egyetlen olyan személy, akinek valami köze lehet a dolgokhoz. Azt javasolja, hogy nem ártana rájönni milyen képességeink is vannak. Nem lenne jó, ha valaki felrobbanna. Nem nyugtat meg a „tűz alapú” képesség dolog. Mindegy. A doki felemeli a karját és egy irányba koncentrál. Nyilván vérpengéket próbál kreálni. Gondolom, kisegítem
- Nem tudom, hogy ez mennyire segít, de általában egy ilyen kaszáló kézmozdulattal párosítom.
Ha a doktornak sikerül eldobnia a pengét, akkor gratulálok neki. Utána én is megpróbálok valamit kezdeni a csontokkal. Igaz nem emlékszem jól, de mintha a nőn nem lettek volna csontok azelőtt, hogy rajtam kezdtek nőni. Persze, lehet, hogy rosszul emlékszek. Azért megpróbálom mozgatni a csontokat. Vissza vonni őket, Hajlítani, növeszteni, bármi. Ezután megpróbálom kilőni őket. Mért is ne?
Miután mindannyian kipróbáltunk magunkat és dr. Zield belépett a számítógép szobába követem őt. Ha bent lévő farkas-valami felébred, akkor megpróbálok a csontokkal védekezni. Egyébként megvizsgálom a számítógépeket, a szellőző rendszer irányítását keresve. A hanggal nem foglalkozok. Most. Perpillanat fontosabb feladatunk is van.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by King Raten Chromixen Szer. 30 Okt. 2013, 22:26

- Nyugi, Danny. – vigyorogtam a férfi kifakadásán, és abbahagytam az ugrándozást. A testem továbbra is mozogni akart, de koncentráltam, hogy megálljak.
Miután sikerült, leültem az autóra. A lábam egyből rugózni kezdett, folyamatosan mozgott, de hagytam – legalább addig se az egész testemben ficánkoltam. Tetszett, ahogy a másik tagra felépül a páncél – én is akartam egy ilyet. Igazából mindegy volt, hogy mit, csak menő legyen és klafa. Közben egyre inkább unatkoztam, ahogy a páncélos tag a vizsgálatait futatta, ezért hanyatt dobtam magam, és gurulni kezdtem az autó tetején – ez egész jól szórakoztatott, addig, amíg egy koppanással le nem estem a földre. Megdörzsöltem a fejem, és felültem.
- Hogy tudok visszaváltozni? Lehet egyáltalán? – néztem Dannyre, mivel nem értettem a képességhez.
- sőt, akár el is magyarázhatnád, hogy mire vagyok most képes. – kértem, mert tudni akartam, hogy milyen újdonságok jöttek még a szőrrel együtt – amitől k-rva melegem volt. Ja, és viszkettem is – reméltem, hogy nem kaptam bolhákat, hiszen elég kellemetlen lenne, ha azok a kis rohadékok rágcsálnának addig, amíg meg nem szabadulok a bundámtól.
- Egyébként megnyugtat, hogy itt ez a páncél. – mutattam Aegisre.
- Így legalább bármikor kijuthatunk innen, ha ki akarunk. Vagy beengedhetünk másokat.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Albert Shear Csüt. 31 Okt. 2013, 00:52

Magnus elmélkedett néhány másodpercig. Megpróbálta átgondolni a saját állapotát. Végignéz magán, amennyire sikerül neki. Az említett "hajváltozásról" mit sem jeltett. Azt viszont látta, hogy egész kezét beborította a kék szín. Nézte a körmeit, de nem változtak karmokká. Aztán nyelvét végighúzza fogain, hogy hátha agyarakat érez a szájában. Majd próbál erősen koncentrálni, hogy előidézzen bármilyen változást szervezetében. Ha nem sikerül neki, akkor a kérdésre csak megrázza a fejét, amolyan nemlegesen. Ha azonban olyan belső elváltozásra jön rá, amely külsőleg nem fog látszani, arról is hallgat. Majd a rács mellé áll és segít felnyitni. Aztán ő maga is belép az irányító terembe, de egyelőre közel marad az ajtóhoz. Egy kicsit aggasztja a figyelmeztetés. Közben szemeivel próbálja felmérni a helyet.
Albert nem sokáig szórakozott barátja újdonsült szárnyain. Az "Angyal" néven ismert mutáns gyógyító képessége is csak egy pillanatra rémlett fel neki, de úgy vélte, hogy akkor a körülöttük állók már tisztulnának a vegyi anyagtól. Felnéz a magasba, ahol mozgást látott.
-
Victor. Ha szárnyra tudsz kapni, akkor nézd meg azt az üvegfalat. És vigyázz az ájultakra. - adta ki gyorsan az utasítást, majd a kiborg felé fordult. - Te. Menj le a garázs szintre és vedd fel velük a kapcsolatot. Kutassátok át a teljes épületet és keressetek még ébren lévőket. Azokat gyűjtsétek össze. Amint itt összegyűltetek, szervezzétek meg a járőr párokat. Párok, nem önálló járőrök. Én a tetőre megyek és megpróbálom felvenni a kapcsolatot a helikopterekkel.
Miután elhadarta az utasításokat, megnézi a képet az épület szintjeiről. Abban szinte biztos, hogy a liftek már nem működnek s nem is tartaná őket biztonságosnak. Ezért a legközelebbi lépcsőházat célozza meg.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Victor Montano Csüt. 31 Okt. 2013, 01:01

Victor sikeresen rájön, hogy a szárnyai mozgásra is alkalmasok. Csap velük párat óvatosan. Majd keres egy olyan helyet, ahol a földön gyérebben fekszenek az emberek. Ha kell, átpakol néhány testet. Felugrik, majd verni próbál párat a szárnyaival. Azon erőlködik, hogy a levegőben maradjon, lehetőleg tovább és tovább. Ha esetleg ez nem menne neki, akkor úgy próbál visszaesni, hogy semmiképpen se a hátára, hanem a hasára vagy mellkasára essen. Nem tudja még, hogy mennyire érzékenyek a szárnyai. Próbál egyre magasabbra jutni és esetleg haladni is, hogy az utasításnak megfelelően fel tudjon röppenni. Ha ez sikerül neki, megpróbál belesni a megfelelő ablakon és felmérni a helyzetet. Kiket lát bent, mit csinálhatnak. Ami egy kicsit zavarja, hogy szerinte lassan működnek a csoportok. Ugyanis még mindig úgy érzékeli, hogy ömlik be a levegő a szellőző rendszeren.

_________________
"Ha erőszak lakik a szívünkben, jobb, ha erőszakosak vagyunk, mintha felöltjük a szelídség jelmezét, hogy azzal leplezzük tehetetlenségünket.”Gandhi ~ Victor Montano ~
Victor Montano
Victor Montano
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Danny Long Csüt. 31 Okt. 2013, 03:05

Raten nagyon izgága lett, nyilván az átváltozás mellékhatásaként. Én is ilyesmit éreztem, amikor átváltoztam. Amikor megkér, hogy mondjam el, hogy mit tud pontosan a képességem, kicsit habozok, de igazából tudom, hogy semmin se változtat. Remélem minél hamarabb visszakapom, de addig nem árt, ha jól tudja használni.
- Az átváltozással és visszaváltozással még nekem is gondjaim vannak, legtöbbször véletlenül vagy, valami külső dolog hatására változtam át. Próbálj erősen koncentrálni arra, amilyen emberként vagy! Talán úgy sikerül. Egyébként erősebb és ügyesebb lettél valószínűleg, meg nemrég rájöttem, hogy elég nagyokat tudok ugrani. Persze most épp nem menne, de neked nyilván igen.
Így, hogy elmondtam a képességeimet, még jobban zavar, hogy nincsenek meg, de próbálok nem rágódni ezen. Inkább elindulok felfelé a többiekkel együtt.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 31 Okt. 2013, 08:56

Következő körváltás: 2013. november 5. (kedd)

Sportpálya - Page 4 00120

~ 5. emelet ~
Résztvevők: Darren Cain, Magnus Lars Jönsson / Andrew Standish és dr. Zield Jones

Zield próbált létrehozni vérpengéket, de semmi sem történt, ha követte Darran utasításait sem, mindössze annyi lett az észrevétele, illetve a többieknek is, hogy az a vérpajzs kezdett vastagabb lenni a férfi szervezetén, de semmi több.
Ellenben a vérpengék Darren kezeiben megjelennek a mozdulatra, ahogyan mindaz lenni szokott. A vérveszteséget valószínűleg meg kellett volna éreznie, de mindez nem történt meg. Mindezek után a csontkinövésekkel próbált valamit tenni, azok az akaratára megmozdultak, igaz nehezen, mert fogalma sem volt arról, hogy miként működnek, de elkezdtek visszahúzódni a bőrébe, ami igencsak fájdalmas volt, mint amikor eltörik valamije. A kilövés is sikeres volt a csontok noha irányítani nem tudta őket, a csontok beleálltak a falba ezek után. Meglepő módon nem kezdett vérezni, hanem újra fájdalmas pillanatok után nekilátott a csont újra nőni, hogy pótolja az elvesztetteteket.
Magnus semmit sem tapasztalt, hiába koncentrált, vagy tett bármit is pontosan ugyanolyan maradt, mint eddig.

Odabent a helységben szerencsére nem kezdett ébredezni a lény, ami eszméletlen volt, így a csapat megtudta vizsgálni a számítógéprendszert. Látták, hogy miként néz ki a karantén felállítása, az egész épületet hermetikusan zárta le mindez, így ha lelövik a légkondicionálót és nem jönnek rá tizenkét órán belül arra, hogy mi is a megoldás, akkor megfognak fulladni idebent, hacsak nem kapcsolják majd vissza. Egyébként letudják kapcsolni, ha akarják és még a szellőzők és légkondicionáló helyzeteit is megtudják nézni, ahogyan azt, hogy honnan lehet azokat megközelíteni, ha akarják.

// Úgy vettem, hogy lekapcsoltátok egyébként mivel a 12 óra az sok.//

Sportpálya - Page 4 00120

~ Alagsor ~ (Aegis, Szürke, Danny, Tökfej és Raten)
Résztvevők: Danny Long, Raten Chromixen, Simon Basley / Tökfej, Ulysses J. Forge / Aegis, és Michael Dumbon / Szürke Eminenciás

Amíg Aegis az adatokkal bíbelődött és kapta őket, addig Dumbon kezdett rosszul lenni a géptől, Raten és Danny pedig a képességről beszéltek. Ha Raten próbálkozik a visszaváltozással, akkor sem történik semmi, ugyanolyan majom maradt, mint korábban, azonban azt még érezte, hogy az egyensúlyozás mintha könnyebben menne és könnyebben képes megállni a lábán, vagy ha mozdul ez sokkalta gördülékenyebb, mint korábban.
Mindenki megérezte, hogy a halk háttérzaj, ami a légkondicionálót jelentette az hirtelen maradt abba, a felfele menő csoportnak úgy látszik, hogy sikerrel jártak. A kellemetlenebb dolog az volt, hogy maguk mellett egy puffanást hallottak, Tökfej esett össze és terült el eszméletlenül.

// Ha Tökfej előkerül a kiírt inaktivjából és ír, magához tér.//

Sportpálya - Page 4 00120

~ Kint a pálya ~
Résztvevők: Nerron Ayaska nar Seras, Victor Montano és Albert Shear / Britannia Kapitány

Albert a képek megnézése után két különböző lépcsőházat is lát onnan, ahol áll, mindkettőnek nyitva volt az ajtaja. Az egyik az volt, ahonnan az emeletekre lehetett feljutni, a másik pedig az, amivel az alagsorba, azaz így a mélygarázsba, illetve a lenti medencés területre is. Bármelyiket választja mindkettőn lehet haladni.
Odakint Victor erős koncentráció mellett megtudja tenni, amit akar, eléggé szokatlan érzésé számára, de mégis egyben felemelő és remekül érzi magát a levegőben a szárnyaival. Mire felért, hogy belessen az ablakokon érezte meg, hogy a légkondi megszűnt működni, végre valahára kikapcsolták. Az ablakokon belesve több embert is lát helységekben, de senki sem volt magánál, a legfelső emeleten látta eltűnni a három társát, ahogyan bementek egy helységbe, de ezek után elvesztette őket a szeme elől.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sportpálya - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Darren Cain Vas. 03 Nov. 2013, 15:22

Elég furcsa eredményeket hozott a próbálkozás. Először is a doktornak nem sikerült pengéket lőnie, de nekem igen. Elég érdekes fejlemény. Ha minden baj okozója kicseréli a mutáns képességeket, és Zield nem kapta meg a pengéimet, akkor az azt jelenti, hogy a pengéim nem mutáció, hanem mágia. Jó tudni. Ebbe majd belenézek, ha ennek az egésznek vége. Valamiért a vérveszteséget sem éreztem, pedig elég nagy volt a penge. Hm. Ez lehet, hogy fontos információ lenne.
Mindegy, a meglepettségből feleszmélve megpróbáltam a csontokkal játszani. Az erőlködésem kifizetődött és éreztem, hogy a csontok visszahúzódnak a testembe. Hatalmas fájdalommal együtt. Inkább abbahagyom és konstatálom, oké képes vagyok erre. Ezután jöttek az offenzív dolgok. Ami szintén sikeres volt, akármennyire is meglepő volt. Egy szép kis tüske csapódott a falnak velem szemben. Elmosolyodtam, még nem éreztem a csont visszanövését. Újból ugyanaz a fájdalom tört rám, mint lent a sportpályán.

Bent szerencsére nem ébredt fel a farkas formájú valami. Ez mindenképpen pozitív dolog. Nem kellett sok idő mire megtaláltam a szellőzőrendszer kapcsolóját. Odahívom a többieket is.
- Úgy tűnik, hogy ez itt a kapcsoló. Hermetikusan le van zárva minden. 12 óra még mielőtt megfulladunk. Szerintem az elég sok.- ha senkinek nincs ellenvetése, akkor pár nyomással kikapcsolom a szellőzőket. - Valakinek valami terve?

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Dr. Zield Jones Hétf. 04 Nov. 2013, 14:35

Darren segített, megmutatta, hogy szokta kilőni a vérpengéket. Zield utánozta a kaszáló mozdulatot, de nem ért el eredményt. Ezt csak betudta annak, hogy új a képesség, nem ismeri. Azt viszont észrevette, hogy még vastagabb lett rajta a kéreg.
~Tehát összpontosítással növelem a vértermelést valahogy, de lőni nem tudok, csak a védőréteget erősítem. Ha ennek a miértjére rájövök, az sokat segíthet a vérszegénység elleni harcban is.
Annál jobban meglepődött, amikor a férfi, akitől a képességet "elkapta", ugyanúgy tudta használni a vérpengéket a kézmozdulatra. Ráadásul csontokat is tudott lőni a férfi. Lent a Danny és a másik teljesen képességet cseréltek, semmi nem maradt hátra a korábbiból. Itt viszont más volt a helyzet. Szervezetspecifikus az anyag, nem hat mindenkire ugyanúgy, sőt itt mintha kombinálódna a két képesség. Andrew-n nem látszott semmi változás, pedig ő is koncentrált, ismerkedve a szerzett képességgel. A doktor ennyit reagált:
- Nos, úgy látszik, a vértermelést megnöveltem, de kilőhető forma helyett nálam burkot képez. Darren, magánál ez sosem fordult elő? Úgy néz ki, hogy a maga testében a korábbi képesség keveredik az újjal, ezért tud vért és csontot is lőni. Mondjuk a vörös csontvelő eleve a vérképzés része, tehát ha úgy vesszük, ez nem is olyan nagy változás. A csontkinövések viszont igen.

A teremben megtudtak néhány dolgot. A karantén leírását elolvashatták és kiderült, hogy 12 óra van hátra, ha kikapcsolják a légkondit. Darren meg is teszi ezt és Zield sem ellenkezik. Tulajdonképpen ezért is jöttek ide, meg persze informálódni. A doki nézte a szellőzők és a légkondicionálók pozícióját. Talán rájönnek, hogyan keverhették bele a fertőző anyagot.
- Így van, a lekapcsolással a légtér telítettsége nem fog tovább növekedni. És a másik: a hangosbemondót és a biztonsági szobát is érdemes lenne megnéznie valakinek. Nem vagyok biztos abban, hogy kiürült és csak egy géphang akar minket elijeszteni... Ha élő személy, akkor pedig nem a mi oldalunkon áll, különben nem lett volna érdeke a légkondik üzemképességben tartása.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Aegis Hétf. 04 Nov. 2013, 18:21

- Mint mondtam, nem a sejtbiológia a szakterületem de valószínűleg visszafordítható less. – Mondja Raten és saját maga megnyugtatására. Bár semmilyen ellenszenve nem volt a mutánsok ellen, de nem igazán volt kedve élete végéig majom képpel élni.
 – Kijutni ki tudnánk, de egyelőre nem tenném. A stadion területén kordában tudjuk tartani ezt a betegséget és ez így van jól, ha most mennénk ki csak másokat is megfertőznénk ami káoszt okozna az egész városban.
- A.T.H.E.N.A., mi történt a fiúval? – Kérdezi az M.I.-t amikor Simon egyszer csak összeesik és oda siet mellé. Ha a páncél megnyugtatja hogy nincs semmilyen életveszélyes baja egyszerűen felkapja a fiút és elindul vele a lépcsőház felé.
- Itt végeztünk, legjobb lesz ha vissza megyünk a többiekhez, hátha ők töbre jutottak. – mondja és a pálya felé veszi az irányt ha nem állítják meg a többiek. Ha sikerül feljutni, a fiút leteszi egy biztonságosnak tűnő helyen és az irányító terem felé veszi az irányt.

_________________
Sportpálya - Page 4 Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Szürke Eminenciás Hétf. 04 Nov. 2013, 21:00

Lerois hallgatta a fajtársát, aki sokkal fiatalabb volt nála. Nem csak testben, gondolkodásban is. Előtte az autókon ugrált, most meg már ki akart menni és úgy viselkedett, mint egy gyerek, aki új játékot kapott. Philippe nem vette ilyen könnyen ezt a veszélyt. Forge figyelmeztette Ratent, hogy ha kijutnak, tovább fog terjedni a vírus. Hirtelen azt vette észre, hogy megállt az a konstans búgás, ami eddig végig hallható volt.
Philippe már indult volna felfelé, mikor a majommá változott fiatalember összeesett. A páncél a segítségére sietett, és a kezében a gyerekkel indult felfelé. A földszinten viszont arra kanyarodott, amerről jöttek. Ott letette a fiút és mentek is tovább. Ahogy haladtak felfelé, a vámpírnak eszébe jutott, hogy Forge még nem mutatta semmi jelét a fertőzésnek. Úgy gondolta, hogy ezt megkérdezi. Félt attól a páncéltól, de remélte, hogy a férfi fogja hallani, amit kérdez és nem kerül veszélybe. Ezek persze nem voltak reális problémák, de egy múltban ragadt vámpír nem érti meg az ilyesmit.
- Forge Úr! Maga hogyhogy nem kapta el?

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Nerron Ayaska nar Seras Hétf. 04 Nov. 2013, 21:03

* A parancsot egyenesen megkaptuk, mégpedig nekünk mondhatni azonnal le kellett menni az alagsorba, hogy a többiekkel találkozzak és kisebb csoportokba verődve átkutassuk az épületet. Nekem nem kellett kétszer mondani, azonban a lent lévő bagázsnak lehet lesz egy-kettő szava ehhez, mert ők még talán nem végezték el a lenti, sajátos feladataikat. Nem baj, majd csak lesz valahogy.
- Parancs nyugtázva. - Adott a válasz, majd a gép testem megindult a lépcső felé, ami egyenest az alagsorba vezetett.
Az alagsorban igazából sok mindent láttam egy ájultan heverő szőrös, illetve a többi nem ájultan heverő szőrös embert, akik a legutolsó találkozásunk óta még normálisnak mondható emberi formájukban voltak jelen. Furcsa egy látványt nyújtottak, de hát ez most az ő gondjuk - és látszólag néhányan még örültek is neki.
Látszólag a rendszer küldött nekik adatokat egy vírusról, ami feltételezhetően ezen a helyen van jelen. Nem szólt eddig semmit, mivel pár másodperc után az emberek kezdtek felszállingózni a lépcsőn. ~ Ezek mennyit mozognak! ~ Gondoltam. Ha senkinek nem volt ellenvetése, elmondtam a fent elhangzott utasítást. *
Nerron Ayaska nar Seras
Nerron Ayaska nar Seras
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 11
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Nerron Ayaska nar Seras
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Danny Long Hétf. 04 Nov. 2013, 23:57

Ratennek nem sikerül visszaváltoznia. Igazából érthető, nekem is nehezen megy még, ő pedig soha se gyakorolta. Közben azt veszem észre, hogy megszűnik az a búgó zaj, amit eddig hallatszott. Eddig észre sem vettem, csak most, hogy elhallgatott. Ezek szerint a másik csapat megtalálta, amit keresett.
Már elindulnánk fölfelé, amikor Tökfej összeesik. Azonnal lehajolok hozzá. Rendesen aggódom néhány pillanatig, nagyon nem szeretnék azzal elmenni innen, hogy levesztettünk egy gyereket, de amikor észreveszem, hogy lélegzik, kissé megnyugszom. Már venném a vállamra, amikor rájövök, hogy ez nem lenne annyira jó ötlet a lángok miatt. A francba már ezzel! Hagyom hát, hogy Aegis kapja fel, és cipelje. Csöndben baktatok a többiek mögött, és közben figyelek Ratenre, hogyha elkóborolna rászólok. Elég lehangoltnak érzem magam, de a klubtulajdonod úgy látszik, helyettem is jól van. Amikor felérünk, Aegis lerakja Tökfejet. Azt hiszem, tényleg jobb ez, mintha mindenhova vinnénk magunkkal. Legalább pihen egy kicsit.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Albert Shear Kedd 05 Nov. 2013, 01:35

- Kommunikáció uraim. Nem gondolják, hogy telefonálnunk kéne? Én külföldi vagyok, de önöknek biztos vannak helyi kapcsolataik. Ha másra nem jók megtudjuk mi történik itt bent. Vagy ott kint. Vagy a kintiek megtudhatják, hogy mi történik itt bent! - azzal a teremben lévő szuperszámítógéphez lép próbál rajta bármilyen ethernet kábelt keresni, amihez hozzá is fér. - A mobil telefonok és rádiók zavarása...- kezd bele a kutakodás közben a magyarázatba. - ...gyakorlatilag nem olyan mint egy sorompó. Sokkal inkább olyan, mint ahogy a tenger csapdossa a partot. Hullámokban jön. Ez azt jelenti, hogy két módon lehet átvinni a mi rádiójelünket. Vagy megtudjuk a zavarás frekvenciáját. Vagy építünk egy hullámtörőt. Jelen esetben a "nekem nagyobb van" játék érvényes. Kivéve, ha valamelyikük rejteget egy megfelelő frekvenciakeresőt...de nem hiszem. Szóval, nincs nagyobb antenna a környéken, mint az a hálózati kábel ami körbeöleli az épületet. Ez lesz a hullámtörőnk. Nem kell más, mint az egyikük telefonja, egy kés vagy egy csavarhúzó. Ha megtalálom a helyi hálózati kábelt, amiben legrosszabb esetben is legalább négy szál fut, akkor megbontom a burkolatát. Leválasztok két szálat. Azt rákötöm a kapott telefon antennájára. A számítógép energiája és a hálózatban száguldozó elektronok pedig olyan erős jelet fognak adni, hogy nem csak a blokkoláson tudunk rést ütni, de a MIR-t is felhívhatják. Nos, ki tudnak segíteni egy mobillal és egy kisebb, precízebb műveletekre alkalmas vágóeszközzel?
Közben Magnus folyamatosan keresi a megfelelő kábelt és ha megtalálja, és kap megfelelő eszközöket, akkor meg is próbálja felerősíteni a mobiltelefon rádiójelét, hogy egyik társa tárcsázhassa, talán épp a 911-et. Ezt már a két másik férfira bízza.

Albert elindul a folyosón a lépcsőházak felé. Eszébe sem jut megpróbálni a lifteket, mert úgy véli azokat kapcsolja le először az automatika. Így végül a felfelé vezető utat választja, célja a tető.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Victor Montano Kedd 05 Nov. 2013, 01:52

Victor először óvatosan próbálta ki szárnyait. Ugrásból próbált vitorlázni velük. Egyre nagyobbat, majd nagyobbat ugrott. Olykor emberek hátára lépett emiatt, de nem igazán zavartatta magát. Neki itt vigyáznia kellett rájuk, de úgy vélte egy-két lábnyom nem árt meg nekik. Aztán egyre bátrabban csapott, végül egész hamar belejött a repülésbe. A magasságot is fokozatosan szokta, körről-körre. Végül, miután ellenőrizte felszerelésének biztosítottságát, elvégzett néhány bonyolultabb manővert is. Elégedett mosollyal az arcán húz el a felső emeleti ablakok felé. Meg-meg áll, óvatosan beles. Úgy veszi észre, hogy ott sem rózsásabb a helyzet mint kint. Még az is látja, ahogy még ébren lévő társai belépnek egy helyiségbe. Ezt követően két percen belül megállnak. Elégedetten nyugtázza az eredményt, miközben keres fent egy olyan pontot, ahonnan beláthatja nagyjából az egész placcot és nyugodtan elidőzhet, amíg várakozik valamilyen fejleményre, hogy lecsaphasson.

_________________
"Ha erőszak lakik a szívünkben, jobb, ha erőszakosak vagyunk, mintha felöltjük a szelídség jelmezét, hogy azzal leplezzük tehetetlenségünket.”Gandhi ~ Victor Montano ~
Victor Montano
Victor Montano
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 05 Nov. 2013, 09:06

Következő körváltás: 2013. november 10. (vasárnap)

Sportpálya - Page 4 00120

~ 5. emelet ~
Résztvevők: Darren Cain, Magnus Lars Jönsson / Andrew Standish, dr. Zield Jones és Albert Shear / Britannia Kapitány

Darren és Zield megtalálják a belsőkommunikációt is odabent, és azt is be tudják kapcsolni, hogy könnyedén lehessen mindenkivel kapcsolatot tartani.
Eközben Magnus is bütyköli a drótokat és sikerült megtennie, amit akar, a földön volt egy mobil, valószínűleg a farkasé, így a férfiaknak nem kellett a sajátjukat előhalásznia, hogy telefonálni tudjanak. Magnus profin megtudta mindezt oldani és a telefon, ha valaki tárcsázza a 911-et kicsöngött és hamarosan egy idősebb nő hangját lehetett hallani.
- Itt a 911, mi a vészhelyzet tárgya, miben segíthetünk? – kérdezte.

Albert elindult lentről és a jó kondíciójának hála fel is ért az emeletre, látta a kitépett ajtót és azt, hogy a másik három férfi odabent van az irányítóban, valamilyen terminált néztek ketten, a harmadik pedig szerelt és éppen magyarázott valamit.

Sportpálya - Page 4 00120

~ A medence szintje, -1. emelet ~
Résztvevők: Danny Long, Raten Chromixen, Simon Basley / Tökfej, Ulysses J. Forge / Aegis, Michael Dumbon / Szürke Eminenciás és Nerron Ayaska nar Seras

ATHENA azonnal válaszolt arra, amit kérdezett tőle Aegis.
- Nem tudom meghatározni, úgy tűnik, hogy ez a vírusnak a következménye és elkezdte pusztítani belülről a testet, a szervek szépen lassan leállnak.
Aegis felkapta Tökfejet a földről és a csapat elindult felfelé. Egy szintet sikerült megtenniük, amikor összefutottak a lefelé, valószínűleg hozzájuk tartó Nerron-ba. A „gép” és ATHENA is ebben a pillanatban kaptak adatokat a SHIELD-től, ami valószínűleg meglehetősen hasznos lehet.
- Válasz érkezett Attilanról a vírussal kapcsolatban, ami önöket fertőzte meg – szólalt meg Vízió. – A vírus eredete roppant mód hasonlít az Örökség vírusra, csak éppen pontosan az ellentétes hatását sikerült kiváltania, mint aminek Apokalipszis eredetileg az Örökséget tervezte. Teljes mértékben tervezett a vírus, ami nem csak a sejteket magát támadja meg, hanem a DNS láncba épül be, nem átírja, mint kellene tennie, csak kiegészíti azt. Ennek következtében az eredmények nagy szintű sejt degenerációval fognak járni, illetve a szervek leállásával, minden fertőzött esetében néhány óra alatt. Találják meg a forrást, illetve azt, azokat a személyeket, akik ezt bevitték oda, valószínűleg készültek rá, így megfelelő védőöltözékben lehetnek az épületen belül.

Sportpálya - Page 4 00120

~ Kint a pálya ~
Résztvevők: Victor Montano

Victor továbbra is próbálkozott a repüléssel és annak módszereivel. Ahogyan egyre jobban és jobban próbálta láthatta, érezhette, hogy könnyebben megy. Sikerült kellően magasan maradnia, hogy mindent belásson és egy pillanatra, mintha a harmadik emeleten mozgást látott volna, de mire odanézett már nem volt ott semmi.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sportpálya - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Darren Cain Szomb. 09 Nov. 2013, 15:43

- Nem doktor még sosem. Elég sok érdekes dolgot csinál ez a valami. Khm, igen úgy tűnik a pengék maradtak nálam. Fölösleges aggódnia miattuk.- válaszolom a doktornak. Ha még rákérdez, akkor csak annyit mondok mosolyogva, hogy - Egy mágus sosem fedi fel a titkait. Elég okosnak ismertem meg a doktort eddig, ebből remélhetőleg rájön a szitura.

Megvan már a belső kommunikáció is és hála a kék bőrű közben járásának már a külvilággal is fel tudjuk venni a kapcsolatot. Mikor azt kérdezte, hogy van-e külső kapcsolatunk, csak a fejemet rázom. Majdnem a telefonomat is odaadtam neki, de talált másikat. A techno-blabla közben megjavítja a kommunikációt. Hihetetlen nézni. Szinte könnyűnek tűnik.  Amint készen lesz, elérkezik az ideje, hogy hívjuk a külvilágot.
- Szerintem a dr. Zieldnek kéne beszélnie. Neki van valamilyen fogalma a dolgokról.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Aegis Szomb. 09 Nov. 2013, 23:53

~ Néhány óra?! Ezt mondhattad volna előbb is te elcseszett ócskavas halom.~ Förmed rá magában a páncélra, de az szörnyű felfedezést egyelőre megtartja magának. Jobb ha nem tudják és nyugodtak maradnak mint ha bepánikolnak és valami őröltséget akarnának csinálni. Vesz egy mély levegőt, hogy megnyugtassa magát és kicsit összeszedje a gondolatait.
- Van rá némi esély hogy akik felelősek ezért a karantén zár miatt bent rekedtek velünk az épületben és ha nem öngyilkos merényletre készültek valószínűleg van náluk ellenszer is. Ezért ha tényleg itt vannak még, létfontosságú hogy megtaláljuk őket. Azt javaslom váljunk szét két csoportra úgy nagyobb területet tudunk bejárni. Próbáljanak szerezni egy rádiót valamelyik biztonsági őrtől. A páncélom figyeli az összes rádió adást a sportcsarnokban tehát ha valaki beleszól egy rádióba azt meghallom és tudni fogom honnan jött. Ha megtalálják őket, legyenek óvatosak, valószínűleg fegyverük is van, inkább szóljanak be a rádión és odamegyek. Én és aki velem jön azokkal szellőző rendszer központjához megyünk, a legvalószínűbb hogy onnan indították el a fertőzést és talán még ott vannak. A többiek döntsenek a saját belátásuk szerint hogy merre mennek és ha belefutnak a többiekbe nekik is mondják el ezt. – Fejezi be a mondandóját és ha a többieknek nincs ellenvetése el is indul. Útközben rádión is elmondja ugyanezt az összes S.H.I.E.L.D használt frekvencián és azokon amiken a biztonsági szolgálatok szoktak használni hátha hallgatja valaki, de az hogy éppen merre tartanak azt megtartja magának hátha a merénylők is hallgatják a rádió üzeneteket.
- A.T.H.E.N.A. keress életjeleket és jelenítsd meg a kijelzőn őket. – Az MI a parancs után azonnal megjelenít egy apró radarképet a kijelző jobb alsó részén amin azonnal megjelennek Aegis társa és akiket még a páncél érzékelni tud.

_________________
Sportpálya - Page 4 Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Albert Shear Vas. 10 Nov. 2013, 02:49

Albert a sokéves rutinját próbálta párosítani a folyamatosan karban tartott fizikai állapotával. Célja az volt és maradt is, hogy zajtalanul haladjon egyre feljebb és feljebb az épületben. Ugyanakkor a sebességet is fontosnak tartotta. Gyors akart lenni amennyire lehetséges volt úgy, hogy közben nem fáradt ki. Vigyáznia kellett, hogy utóbbi ne következzen be, ugyanis ha tűzharcra kerülne a sor a megremegő keze esetleg elvétheti a célt. Az ilyen hiba pedig végzetes lehet.
Az emeletre érve észrevesz pár embert egy feltört ajtajú helyiségben. Felismeri a doktort, akivel korábban, mint Kapitány találkozott. Így gyorsan fel is tudja idézni, hogy ez a csoport indult el a szellőzőt leállítani és orvosi felszerelést keresni. ~
Ezek szerint minden rendben velük. ~ Nyugtázza magában és tovább próbál haladni célja, a tetőre vezető ajtó felé.
Magnus gyors, gyakorlott kézmozdulatokkal szereli össze a rögtönzött jelerősítőt. Mielőtt tárcsázna elmormol magában egy fohászt. Egy részről nem akar beégni, más részről nagyon reméli, hogy kapnak valami magyarázatot a külvilágtól. A felturbózott telefont a társai felé tartja, hogy ők beszéljenek. Még mindig ideges egy kissé. Akkor nyugszik meg, amikor felcsendül a segélyhívó központosának hangja a vonal túlvégéről.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 4 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.