A Miller kúria és sziget

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

A Miller kúria és sziget - Page 4 Empty Re: A Miller kúria és sziget

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 06 Szept. 2015, 18:44

~ Lorna/Petra ~

Bementünk a házba ahol már várt is az üdítőkkel terített asztal ahova le is ülnek. Petra tölt mindkettőjüknek gyümölcslevet és az egyik poharat Lorna elé teszi le a másikból meg ő iszik is. Az látszik mindkettőjükön, hogy furcsállva vették a bottal sétáló Olaf-ot de nem tették szóvá a dolgot, inkább az asztalnál ülőkre figyeltek tovább.
- Nem tudták megmondani, hogy mitől estünk össze. Vagy, hogy miért teljesen egyszerre.
Válaszolt Lorna a kérdésre végül.

- Én egy kicsit előbb tértem magamhoz már. Csak ennyi különbség volt. Kimerültnek éreztem, -nézett Lornára aki bólogatott - éreztük magunkat amikor felébredtünk.
Ez volt a leg furcsább mindkettőjüknek. Hiszen Petra-nak igazán meg kellett erőltetnie magát, hogy elfáradjon a képessége miatt. És biztos, hogy emiatt is szedte magát össze gyorsabban.
- Nem semmi, hogy megharcoltak ezekkel a lávalényekkel és még letartóztatás is volt. Mi meg csak aggodalmat okoztunk.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A Miller kúria és sziget - Page 4 Empty Re: A Miller kúria és sziget

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 07 Szept. 2015, 14:06

Igazából egyikőjük sem kapott konkrét választ, hogy mi is történt velük, bár mind a ketten roppant furcsának találták, hogy semmit sem találtak az orvosok. Igaz, ha lett volna valami, akkor nem engedik ki kettejüket és megmondták volna. végére is lehet, hogy az volt az ok, hogy mutánsok és volt valamilyen hatással rájuk a kőlények támadása. De egyikük sem volt orvos, sem semmi efféle, így csak találgatni tudtak, hogy mi is okozhatta ezt. Valószínű, hogy az orvosok is ezt tették. Azt nem találták meglepőnek, hogy máskor tértek magukhoz, hiszen még az ikrek esetében sem teljesen egyforma két szervezet. még ha meg is mérgeznek több valakit, azok sem térnek egyszerre magukhoz, ha a méreg adagja ugyanaz is volt.
- Nem kell elnézést kérniük ezért – mondta. – Révén nem tehettek róla, hogy rosszul lettek. A lényeg, hogy jól vannak.
Mind a ketten megvárták, hogy mit is mond a két nő minderre, látszott a nőn, hogy tényleg nem neheztelt rájuk miatt és nem is várta el, hogy elnézést kérjenek, Jon-ból mint általában semmit sem lehetett kiolvasni.
- Szerintem menjenek és pihenjenek le – javasolta Miller. – Egy roppant fárasztó napon vannak túl és nem kellene, hogy egy újabb roham törjön magukra, mert túlerőltetik magukat. Olvassák a jelentéseket a kőlényekkel kapcsolatban, az enyémeket megtalálják a ház rendszerében, ezeket – mutatott a papíron levőkre – amint elolvastam megkapják.
- Ha szükségük van még valamire, akkor csak szóljanak Olaf-nak.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Miller kúria és sziget - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Miller kúria és sziget - Page 4 Empty Re: A Miller kúria és sziget

Témanyitás by Morsus Hétf. 07 Szept. 2015, 19:06

Nyomozós kaland

Miller szándékosan megjelölt magának egy katonát, akit mutánsága miatt kirúgtak a hadtesttől. A tervei szerint ha lett volna egy nap amikor nincsenek lávaszörnyek és egyéb őrültségek. Sajnos ma kapott egy jelentést miszerint a férfi lakásában lövéseket és dulakodás hallottak. A szobát szétverték és Kane Harris eltűnt. Ezért megy ki Miller és csapata, ha valaki egy egy kiváló katonát képes volt összeverni és elvinni az már a shield-re tartozik és Millerék még mindig nem bíznak elégé bennük, hogy teljesen rájuk bízzák a nyomozást.
Az első posztot ide írjátok, ahogy megérkeztek az épülethez.

Kang Játszma

Pár nappal később reggel mikor a ház ébredezni kezdett /Ha bárki az alatt tagjává vált volna a csapatnak vagy változás történt volna azt majd külön kezeljük Smile / kényelmesen sétálgatnak. Olaf a reggelit készíti elő a négy főnek. Mikor a férfi megdermed a nagyszobában lebegő alak miatt. A fejében Ivarr azonnal dühösen felkiált, hisz ő már látta ezt az alakot több száz éve.
A Miller kúria és sziget - Page 4 203519-170322-immortus
- Üdvözöllek újra Ivarr Björn Sigurdson. Kérlek, hívd gyülekezőre az angyalaidat. Nem sokkára megtámadnak titeket.
Ha valaki már lesétált pont láthatta a lépcsőn állva a furcsa alakot és azt is, hogy Olaf felismerte a díszes ruhás férfit.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A Miller kúria és sziget - Page 4 Empty Re: A Miller kúria és sziget

Témanyitás by Thorhalla Kedd 08 Szept. 2015, 09:49

Mint minden reggel Olaf ma is még hajnalban kelt, amikor a nap sem kelt még fel. Mivel tudta, hogy a ház lakói valószínűleg egyébként sem kelnek fel egyszerre – Steph például szeretett lustálkodni, míg Jon mind a mai napig hajnali ötkor kelt és másfél-két órát edzett reggel és csak utána reggelizett– így általában több hullámban kell reggelit készítenie. Így mindig megterített mindenkinek, kitette az asztalra az italokat, gyümölcsöket, brióst, és minden olyat, amit nem kellett melegíteni, vagy félni attól, hogy kiszárad. A többit pedig frissen készítette el, amikor a házbeliek kérték. Azonban most egy nem várt vendég fogadta a szobában, az idős svéd komornyik megdermedt, mikor meglátta őt, Ivarr azonban mellette lebegve felkiáltott.
~ Valóban ismerem e férfit, évszázadokkal korábban találkoztam vele Skandináviában. Úgy vélem szövetséges, hisz megmentette a Miller vérvonalat. Szólj a többieknek! ~
- Azonnal értesítem őket – mondta Olaf.
Ezzel megfordult, elsőként az edzőteremhez ment, hogy Jon-nak szóljon, utána jött Stephanie, majd a két hölgy, Lorna és Petra. Jó néhány perccel később érkezett vissza a nappaliba.
Azok után, hogy szólt Olaf, Steph egy köntösben sietett le a nappaliba, Jon pedig melegítőben sietett fel oda, ahova Olaf hívta. Ő maga bizalmatlanul emelt fegyvert a férfira.
- Ki maga, ki akar minket megtámadni és miért figyelmeztet minket, nem is ismerjük egymást.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Miller kúria és sziget - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Miller kúria és sziget - Page 4 Empty Re: A Miller kúria és sziget

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 14 Szept. 2015, 21:54

Mint Lorna, mint Petra is fáradt volt még. Kissé kimerült is így végül az érkezés utáni beszélgetést követően visszamentek a szobájukba aludni és sokáig aludtak volna még ha csak Olaf nem érkezett volna meg ébreszteni őket. Lorna a pizsamájában, Petra viszont szépen felöltözve érkezik meg a páros a nappaliba meg a többiek után nem sokkal. A nappaliban lévő idegen figura egyikőjüknek sem volt ismerős. Jonathan kissé ugrásra kész póza amiben állt, igazából a fegyverét fogta az ismeretlenre ettől az ikerpár is kicsit feszültebben figyelte az alakot és végül várta, hogy mi lesz a válasza az idegennek Jonathan kérdésére amire ők is kiváncsiak voltak. Nem is az, hogy miért is figyelmeztet hanem inkább, hogy mégis mi fog történni amire figyelmeztet minket. Milyen gond lesz vagy baj fog történni amit ő már tud de mi még nem.
Kiváncsian, bár Lorna többnyire álmosan még kissé nézik az ikrek a fazont és várják, hogy mi lesz most.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A Miller kúria és sziget - Page 4 Empty Re: A Miller kúria és sziget

Témanyitás by Morsus Hétf. 14 Szept. 2015, 22:57

A hősök ruhában vagy pizsamában álltak és fogadták a rejtélyes alakot. Az rezzenéstelen arccal nézte őket.
- Fegyverbe, mert eljő a jövőtök és az én múltam. Én most Ka...
Kint az ajtónál egy hajón megérkezik Melissa. Nem akart senkit zavarni így haza jött este a shield segítséggel és még nem is figyelmeztette a csapatot. Lockjaw lelkesen teleportál a parton miközben Melissa a szerzet anyagokkal teli táskáit húzza. A kutya egyszer a tetőn, egyszer a bokrokon és egyszer a hajón jelenik meg majd körbe ugrálja gazdáját. A kutya túl lelkes és egy villanással beront az ajtón még szerencse, hogy nyitva volt. Lornáék msot látják először Melissát, de Milleréknek más tűnik fel. A segíteni jött alak szavai megakadtak és csak rémülten nézi Medúzát.
- Nem szabadna még itt lenned.
A hangja aggódó és féltő. A kinti shield hajó ekkor robban fel. Az égből landol hat alak. Az egyik lőtte a nyílt, ami felrobbantotta és megölte az ügynököket.
A Miller kúria és sziget - Page 4 89216-174328-shaft
- Bú.
Mondja mosolyogva majd landol mögötte. Egy zöld óriás.
A Miller kúria és sziget - Page 4 700708-robert
Hasonló, mint a mutáns Zord volt, bár ilyen magas és széles alakot csak óriásban láttak eddig az asgardiak is. A következő egy vértes karddal, aki térdelve gurul előre.
A Miller kúria és sziget - Page 4 601341-humbug1
Majd egy egyértelműen harcművész mozgású férfi.
A Miller kúria és sziget - Page 4 Exiles_Vol_1_27_page_2_Daniel_Rand_%28Earth-989192%29
Még egy kardforgató, ő és az íjász nagyon ismerős már Ivarrnak.
A Miller kúria és sziget - Page 4 Slaymaster_%28Earth-1720%29
Majd tankként becsapódik a földet kicsit besüllyesztve egy vértes férfi.
A Miller kúria és sziget - Page 4 141378-139592-controller
- Uraim. Haladjunk. A főnök gyors munkát kért.
Mondja még öblös hangon. A köpenyes bent lehajtja a fejét. Tudja, hogy elkésett.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A Miller kúria és sziget - Page 4 Empty Re: A Miller kúria és sziget

Témanyitás by Ko-Rel Kedd 15 Szept. 2015, 09:25

//Előzmény: Elveszett kínai falu//

Végre itthon, nem szerettem volna szólni előre, gondoltam hazajövök s majd utána, ha pihentem. Talán mégiscsak meg kellett volna tenni Lockjaw miatt, aki roppant lelkesen látott annak neki, hogy mindent felfedezzen. Nem tudtam, hogy mit is szólnának hozzá, hogy egy ekkora jószággal térek vissza, kiben ennyi energia van. Bár talán Lord Einar képes lett volna arra, hogy „elbánjon” vele és kellően lefárassza, birkózzanak.
< - Óvatosabban Lockjaw, Stephanie nem hiszem, hogy örülne annak, hogyha tönkretennénk a kertjét. >
Mindig a kert ment tönkre, bármi történt, de legalább erdős rész is volt a szigeten, igencsak nagy, ott békésen játszhat majd ő is, anélkül, hogy bárkinek gondot okozhatna. Mire a gondolataim végére értem Lockjaw már bent is volt az ajtón, szerencse, hogy nyitva volt, ha nem így lett volna, akkor valószínűleg még ajtójavítást is kellett volna vállalni. Alighogy beléptem a házba egy igencsak furcsa alakot pillantottam meg, aki rémülten nézett rám, mintha kísértett látott volna.
- Talán rosszkor érkeztem s megzavartam valamit? – kérdeztem zavartan.
A kinti robbanásra összerezzentem s felsikoltottam. Próbáltam szinte azonnal távolabb jutni az ajtótól, ablakoktól, a ház belseje felé, de legalább is Mr. Miller mögé, hogy némileg biztonságban legyek.
< - Lockjaw gyere! – szóltam a kutyámnak is. >

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Miller kúria és sziget - Page 4 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Miller kúria és sziget - Page 4 Empty Re: A Miller kúria és sziget

Témanyitás by Thorhalla Kedd 15 Szept. 2015, 10:41

Mind a hárman, vagyis hatan igencsak meglepetten és furcsán néztek, amikor a férfi beszélni kezdett. Igazából még korán reggel volt Steph-nek, így kicsit lassú volt, de a másik két férfi sem értette különösebben. Az addig rendben volt, hogy azt mondta az alak, hogy támadás éri őket, de részleteket nem közölt. Ami mégnagyobb meglepettséget okozott, hogy egy hatalmas kutya rontott be lelkesen az ajtón, fogalmuk sem volt, hogy miként is került ide a jószág. Bár Medúza megérkezése már sejtetett valamit, hogy az állat vele érkezett. Steph és Jon számára egyből feltűnt, hogy elakadt a köpenyes hangja és ahogyan Medúzát nézte. Mind a kettejüknek eléggé egyértelmű volt, hogy a férfi ismeri a társnőjüket. Ahogyan pedig kimondta, hogy nem lehetne itt teljesen azzá vált. A robbanásra mind a hárman felkapták a fejüket, majd meglátták a megérkezőket is. Ivarr számára ketten ismerősek voltak, őket kettejüket megölte annak idején a múltban, mikor Svanhild-et próbálták megölni. Időmágia, ezek még nem találkoztak vele, de ő maga már velük igen. Hogy mennyire utálta az időmágiát.
Ez nem az emberek harca volt, így eljött az ideje annak, hogy átadják az irányítást az asgardi feleknek. Mindez Jon és Olaf számára könnyebb volt, mint Steph-nek. Jon csak a kezébe fogta a Mjölnir szimbólumú nyakláncát, megszorította és egy pillanatot koncentrált, Olaf lecsapta a botját a földre. Steph jobb híján néhány lépést hátrált, miközben halkan hadarni kezdte a verset, amit el kellett mondania ahhoz, hogy Halla kapja meg az irányítást. Ha sikerült kivitelezniük mindezt, akkor mind a hárman támadóállást vesznek fel, ha pedig közben a megérkezők támadnak, akkor próbálnak kitérni úgy, hogy kifelé tereljék azokat, hogy legalább ne a kúria belsejét verjék szét, hanem kint okozzanak csak károkat.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Miller kúria és sziget - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Miller kúria és sziget - Page 4 Empty Re: A Miller kúria és sziget

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 24 Szept. 2015, 19:46

Lorna még nagyon nem lát ki a fejéből a kelés elég közel volt. Hisz csak most volt neki, persze Polaris már éber volt de mindketten értetlenül álltak a szobában a többiek mellett. A megérkező nagy kutya az ajtó hűlt helyén át meglepte a párost de nem csak őket hanem még az ismeretlen alakot is aki jött, hogy szóljon nekünk, támadás fog minket érni. A kutya után érkező Medúzát meglátva viszont mintha kiakadt volna. Lorna már jobban kinyitja a szemét a helyzetre, kireppen a kómásság a szemeiből főleg mikor megérkezik a hívatlan csapat. Mind a ketten harcra kész pózba feszülnek meg ahogy a többiek is. Láthatóan nem barátkozni érkezett meg az idegen csapat. Lorna felemeli a kezét, egyenlőre nem tesz még semmit csak felméri a helyzetet, hogy milyen mennyiségű fém van az ellenségeken és a környezetében amit használhat fegyverként. Petra pedig ugrásra készen figyeli a csapatot.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A Miller kúria és sziget - Page 4 Empty Re: A Miller kúria és sziget

Témanyitás by Morsus Vas. 01 Nov. 2015, 21:29

A zöld óriás unottan levette a szemüvegét és összecsukta. Óvatosan a zsebre tette majd előre lépett.
- Jól van, gyorsan intézkedem.
Jelenti be ridegen és a vállait megmozgatva ropogtatja őket. Majd ide oda bólintója a fejét és ezzel azt is kiroppantja. A léptei egyre gyorsabbak lesznek, ahogy szinte bikaként rohanja le a házat, ha a csapat nem állítja meg akkor könnyedében áttöri magát a ház ajtókeretein, amik messze túl kicsi neki. ha addigra nem tettek semmit akkor a titáni lény egy villámgyors ökölcsapást mér Einarra, akit ha eltalál az ütés bőven kirepteti a házból. Át a falakon és olyan harminc méter után fog a tengerbe csapódni, mint egy zsák krumpli.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A Miller kúria és sziget - Page 4 Empty Re: A Miller kúria és sziget

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 02 Nov. 2015, 00:03

Valamelyest sikerült odébb húzódni, ahol már közvetlenül nem találhatnak el, legalább is reményeim szerint. Megdöbbenve figyeltem, ahogyan Mr. Svenson is átalakult s belőle is asgardi harcos lett. Erről eddig nem tudtam, pedig csak pár napra mentem el itthonról. Mi történhetett addig, míg távol voltam. De azt hiszem, hogy nem ez volt a legjobb időpont arra, hogy efféle kérdéseket tegyek fel. Nem tudtam, hogy merre menjek, odakint még többen voltak, ha kimenekülök, akkor könnyedén elkaphatnak ott. ugyanez igaz itt a földszinten a szobákról. A föld alatt könnyedén csapdába lehet esni, hiszen nem igen voltak kijáratok. S maradt az emelet, de oda a többieken át vezetett volna az út, mi nem volt kivitelezhető. Így maradt az, hogy hátrébb a folyosón, már nem a nappaliban húzzuk meg magunkat Lockjaw-al. Ő azonban nagy félelmemre önállósította magát, úgy tűnt, hogy féltett, mert mikor a zöld illető, milyet még soha sem láttam életemben gyors léptekkel kezdett az épület felé rohanni, csupán annyit láttam, hogy Lockjaw eltűnt s kint jelent meg.
< - Nagy Randac vigyázz rá! – suttogtam ösztönösen. >
Nem most volt az első eset, hogy ezt a nevet említettem, nem tudtam, hogy ki lehet, valamilyen istenség számunkra, de ez megmaradt ugyanúgy, mint szinte minden genetikai tudás. Bár tehettem volna valamit, mivel megóvhattam volna.

Lockjaw Melissa mellől kintre teleportált, és próbált nekifutásból oldalról nekimenni a zöld lénynek, hogy felöklelhesse és feldönthesse. Ha az próbálta volna megütni, akkor próbált elteleportálni az útjából.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Miller kúria és sziget - Page 4 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Miller kúria és sziget - Page 4 Empty Re: A Miller kúria és sziget

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 02 Nov. 2015, 00:04

Természetesen egyik fél sem szándékozott túl sokáig várakozni azok után, hogy átadták az irányítást, vagyis megkapták a halandó felüktől. Elsőként is mind a hárman igyekeztek kijutni a házból a kertbe, lehetőleg úgy, hogy minél kevésbé károsítsák az épületet. Mind a hárman igyekeztek egy-egy ellenfelet kinézni maguknak. Lorna képessége mellett egyértelmű volt, hogy a teljesn páncélos alakot neki hagyják, hiszen talán ő volt az, aki a legjobban boldogult ellene. Ha Lockjaw eddigre kiér, akkor valószínűleg ő maga foglalkozik egyelőre a nagydarab zölddel és mivel a páncélos – legalsó kép – tűnt még igencsak masszív alaknak, így Einar felé fordult, hogy őt támadhassa meg elsőként.
Einar ügyelve arra a kijutás után, nehogy a nagydarab eltalálhassa el a zöld, így előle is pórbált kitérni, de a kék-szürke páncélos felé vette az irányt a fegyverével. A pajzsát maga elé emelte és először pajzzsal igyekezett képen törölni a férfit a kardjával pedig végighasítani a hasát. Ha a másik támadna, védekezne, akkor próbál kitérni és korrigálni a másik tetteinek fényében korrigálni, hogy véghezvihesse a támadást abban az estben, ha a másik nem találja el úgy.
Ivarr, ha már korábbról ismerte a két alakot, az aranypáncélost és az íjászt, akkor őket vette ismét célba, egészen pontosan egyelőre az aranypáncélost. Biztosra vette, hogy ezek még nem találkoztak vele, mert nem ismerte fel őket, azaz időben előrébb lehet, mint ez a kettő. Hacsak nem valamilyen átkos mágiával tértek vissza az életbe. Már tudta, hogy mennyire jó harcos a másik, de a gyengéit is, többek közt, hogy elbízta magát. Így, ahogyan Ivarr felé lendült próbálta elhitetni a másikkal, hogy gyengébb és rosszabb vívó, mint ő, hogy a férfi fejébe szálljon a dicsőség. Főleg védekezni próbál a férfi ellen, mind a kardjával, mind a pajzsával, majd kivárja a pillanatot, amikor hibázik a másik, ha ez megtörténik, akkor a pajzsával gyors mozdulattal próbálja arcon vágni a másikat és a kardjával végigvágni a férfi combját azon a részen mélyen, ahol nem védi páncél bízva benne, hogy az ütőeret is áttudja vágni.
Halla az íjász felé igyekszik venni az irányt, ha bárki támadna rá, akkor az elől próbál kitérni, közben pedig koncentrál és a kezével máris rúnákat rajzol a levegőbe. Mivel látták a robbanást tudta, hogy ugyanolyan trükkös nyilakat használhat a férfi, mint Jon is szokott és pontosan ezt akarta kihasználni. Gyorsan, ruganyosan, orgyilkosi módon próbált közel jutni a másikhoz, majd útközben a megfogant mágiát egy-két varázsszóval megfűszerezve ejti ki őket asgardi nyelven. Egy tűzkitörést próbál létrehozni az íjász háta mögött azon a részen, ahol a tegez is van, bízva benne, hogy sikerül felrobbantania. Ha egyelőre nem is, próbál megérkezni a másikhoz és egy határozott mozdulattal kettőbe vágni a férfi íját, közben pedig a szabad kezének könyökével próbálja betörni a férfi orrát. Ha az mégis visszatámadna, vagy nem sikerült elvágni a kardot, akkor próbál kitérni az esetleges támadások elől.

felszerelések:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Miller kúria és sziget - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Miller kúria és sziget - Page 4 Empty Re: A Miller kúria és sziget

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 21 Nov. 2015, 13:28

Lorna a teljesen vértben lévőre emeli a tekintetét és a kezét is egyszerre. A sisakjára és a felső testére koncentrál és elkezdi összeszorítani ott a páncélt és ha ez működik és reagál a fém akkor egy határozott mozdulattal taszítja a földbe az alakot bele szorítva a mellkasán a páncélt, hogy az ne tudjon levegőt venni. Arra játszik, hogy levegő hiányban elájuljon, hogy harcképtelen legyen de ne ölje meg.
Petra végig cikázik ki a házból a többiek mellett el ügyelve rá, hogy ne menjen túl közel el egyikőjükhöz sem, nehogy útba kerüljön és gátolja őket ezzel. Mindenki úgymond választott már magának ellenfelet de így is úgy is a fejkendősre mozdult volna rá, vele talán el tud bánni ő is bár mindegyik alak épp olyan idegen mint a másik neki. A háta mögé érkezik be és egy pillanatnyi torpanással rúgja meg a férfi hátát és már lép is tovább. Az alak reakciójára kiváncsi. Hatásos-e vagy sem. De ha mikor odaér ránéz vagy látja, hogy tudna reagálni rá az alak akkor inkább visszakozva kitér a támadása elől mintsem belemenjen egy cserébe.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A Miller kúria és sziget - Page 4 Empty Re: A Miller kúria és sziget

Témanyitás by Morsus Pént. 27 Nov. 2015, 03:19

A zöld óriás nem ér be mielőtt a hatalmas kutya kiteleportálhatna majd oldalról neki csapódhatna. Lockjaw méterekre taszítja majd rá esik. A zöld óriás rámosolyog.
- Okos kutya. Repül!
Mondja vigyorogva a férfi és egy meglepően gyors csapást mér rá, amitől Lockjaw az égbe repül.
Petra száguld ki először már látta, hogy az ellenfele harcművész pózba állt be. A mozgása lenyűgözően gyors, ahogy milliméterekre mozdul el a rúgás irányából. Még mindig nagyon lassú Higanyszálhoz képest, de képes valamennyire reagálni rá. Mivel petra megnézi mi történhet ekkor meglátja, hoyga férfi ökle aranylángokba borul.
A Miller kúria és sziget - Page 4 Iron-Fist-top
Villámgyorsan gyomorba vágja a nőt, aki vért hány fel ettől. Petra akaratlanul is remegve magzatpózba esik a földre. Úgy érzi minden megsemmisült a testében.
- A gyorsaság kevés, kell a technika.
Einar érkezik másodiknak és a szürke-kék vértes alaknak támad, aki békésen áll majd a végén két fém korongot dob felé. Einar nem szuper gyors, de elég gyors, hogy a pajzsával felfogja az egyiket és elhajoljon a második elől. Már a kard éppen érintené a férfi arcát amikor Einar megdermed. A testét nem képes uralni és a fickó rámosolyog. A herceg leveszi a fegyverét a vértes elől és megindul Ivarr felé.
Thorhalla az íjászra támad azt vagy négy nyilat lő rá ebből csakis egy tudja megkarcolni a vállát mire a nő rárobbantja a tegezét és a férfi hasra esik. Üvölt, ahogy a szinte szétszakadt a feltehetőleg robbanó nyilaktól, amik a tegezben voltak. Halla ezek után leüti a férfit egyetlen könyökössel. Mivel Lorna nem hatot a vértes vörös köpenyesre, az egy hatalmas ugrással megvágja Thorhalla másik felkarját. Furcsa tücsökszerű ciripelést áraszt az alak és a teste egyszerre mozog a vértjével. Közelről Steph azonnal egy dologra tud gondolni: ez egy kitin páncél. A vértes nem is vette észre Polaris támadását.
Ivarr hagyja, hogy a vívó előnybe kerüljön és pár vágás után pajzzsal arcon üti majd a combját vágja meg, de a férfi pont tudja hárítani. A férfi bal halántéka vérzik, de az arcán elismerő mosoly látszik.
- Jól van öreg.
Ezzel újra támadni kezd, de már veszélyesen. A támadásai néha annyira jók, hogy átvág a pajzs és a kard között meg-meg karcolva a férfit. Az asgardi bőre, tapasztalata, sebessége és ereje még mindig túl erősé teszi a vívónak.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A Miller kúria és sziget - Page 4 Empty Re: A Miller kúria és sziget

Témanyitás by Ko-Rel Pént. 27 Nov. 2015, 10:08

Lockjaw sikeresen megakadályozta azt, hogy a zöld ellenfél bejusson a házba, sikerült feldöntenie az alakot, majd úgymond még rá is ülnie. Azonban a kutya öröme nem tartott olyan sokáig, mert a zöld alak egyszerűen megütötte hatalmas erővel. A kutya felnyüszített a fájdalomtól, majd a levegőben kötött ki. Ha az egész nem lett volna ilyen fájdalmas, akkor még talán tetszett is volna neki, hogy így dobálják felfelé. Ahogyan lefele kezdett zuhanni, igyekezett végignézni a lenti mezőnyt, hogy mi is van odalent, hogyan állt a harc. Ha látta, hogy miként, hogy Einar nem tud mozdulni és elengedi a szürke páncélos, akkor őket veszi célba, hogy a nagy szőke meláknak segítsen. A zuhanás közben a megszokott rövid koncentráció után teleportálni készült közvetlenül a szürke-kék páncélos alak mögé úgy, hogy azon nyomban a férfi hátának csapódjon és ne lehessen már kitérni. Ha sikerül a földre döntenie az igencsak nagy becsapódás erejével, akkor még a mancsával igyekszik teljes erőből fejbe is vágni az illetőt, hogy teljesen harcképtelen legyen. Majd utána újabb teleportálással ismét a zöld ellenfélhez kerülni, beleharapni a lábába, majd mielőtt az támadhatna rá azonnal kellő távolba teleportálni tőle, hogy ezúttal ne üthesse meg már.

//Melissa-val nem írok, ő úgyis csak lapít és fél, nem igen tud mit tenni, ahhoz meg nincs elég lélekjelenléte, hogy Immortust faggassa.//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Miller kúria és sziget - Page 4 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Miller kúria és sziget - Page 4 Empty Re: A Miller kúria és sziget

Témanyitás by Thorhalla Pént. 27 Nov. 2015, 10:56

Einar támadott, azonban nem volt ez olyan sikeres, révén teljesen ledermedt és nem volt ura a testének. Efféle bűbájt nem látott még soha sem, csupán hallott, hogy a nagyobb erejű mágusok képesek rá a Kilenc világban. Azonban nem szándékozott magát olyan könnyedén megadni a szürkepáncélosnak. Ha tudta összeszorította a fogait és teljes erejéből, akárcsak akaraterejével is próbált megmozdulni. Igyekezett visszaszerezni az uralmat a teste felett. Mindezt addig folytatja, amíg nem sikerül. Ha netalántán sikerül mégis, Lockjaw segítségével, vagy a nélkül, akkor a zöld alak felé veszi az irányt, ha rátámad, akkor próbál kitérni előle.
Ivarr tovább folytatta a harcot a kardvívóval, akit végül sikerült is megsebeznie a fején telibe találta a pajzzsal. Azonban a vágás már nem sikerült, a kardos pedig ekkor kezdett bele abba, hogy keményebben harcoljon. Időnként sikerült be-be találnia a pajzs és a penge között, de az a néhány apró vágás igazán semmiség volt Ivarr számára. Ráadásul efféléket kezdett egyre gyakrabban megejteni, csak annyira, hogy ne legyen feltűnő és úgy tűnjön a férfi számára, mintha az idős kora miatt fáradna. Azt akarta, hogy elbízza magát a másik, már tapasztalta a múltban, hogy így van, jobbnak hiszi magát a másik nála. Most is erre próbált rájátszani. Egészen addig, amíg az egyik alkalommal a másol be nem szúrt a pajzs mögé. Erre várt, így készült arra, hogy félretáncoljon. A pajzsát elengedte és a gyorsaságát kihasználva próbálta elkapni a férfi kezét. Nem ott, ahol páncél volt, hanem a kard markolatánál, révén a férfi nem hordott kesztyűt. Ha sikerült rámarkolnia teljes erőből szorította meg a kézfejet és az ujjakat, hogy eltörje azokat, közben a kart magával rántva fordult befelé, hogy belharcba érjen a férfival és hátrafelé könyökölve a saját kezével orron tudja csapni azt. A megérkezés után elvileg ki kellett némileg csavarodnia az ellenfele kezének saját maga meg pont háttal állt a férfinak így könyökölve bele az orrába. Arra figyelt, hogy bármilyen más pengét a sértetlen kézzel előhúz-e az ellenfele, ha igen, azt is próbálta lefegyverezni, vagy kitérni előle.
Halla elindult az íjász felé, az ugyan sikeresen meglőtte az egyik karját, noha csak karcolódva, a nő felszisszent. Voltak már sokkal súlyosabb sebei is, volt olyan, hogy majdnem meghalt a csatamezőn korábban, így ezzel nem is akart megállni. Cserébe azonban itt robbantotta fel a másik tegezét, mire az valóban így is tett. A férfi üvöltve terült el a földön, mire Halla leütötte. Ezek után mire nézett volna körbe egy ellenfél máris ott volt és végigvágta a karját. Itt már felnyögött a fájdalomtól és dühtől izzó szemekkel nézett a férfira. Furcsa hangot hallott a páncél a irányából.
~ Kitinpáncél! ~ kiáltott fel Steph. ~ Fagyaszd le, utána könnyebb összetörni! A bogarak váza nem igen bírja a hideget! ~
Halla megbízott Steph-ben, így a Fagymarokkal jeget idézett és azt irányította a páncélos irányába, hogy a pengéből kijövő fagyos támadás elérje az ellenfelet, legalább egy kis részen. Ha sikerült, akkor utána azon a részen próbálja a páncélost megsebezni, áttörni a páncélt. Ha az támad közben, akkor pedig próbál kitérni és védekezni, hogy ne sebezhesse meg újra a másik.

felszerelések:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Miller kúria és sziget - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Miller kúria és sziget - Page 4 Empty Re: A Miller kúria és sziget

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 30 Nov. 2015, 22:42

A páncélosra egy cseppet se tudtam hatni. Amit visel... nem fém? Azt hittem, hogy az és emiatt most Thorhalla sérült meg. De szerencsére tud foglalkozni a páncélossal hiszen az íjászt már el is intézte. A fenébe is. Kik ezek az alakok. Cihhentek egyet, remélem nem mindegyiken ilyen a páncél. Bár ott vannak a fegyvereik. A kardjaik csak valami féle fémek. Ha azok és uralni is tudom a fegyvereiket akkor megpróbálom kirántani a kezeikből elfelé úgy, hogy a társaim felé véletlen se tudják valahogy korrigálni ha más nem erőből. De ha nem megy a kezükből a kiszedése akkor csak használhatatlanná hajtogatni próbálom meg a fegyvereiket.
A bé terv.. hát remélem nem kell bé terv mert az egyik páncélos páncélja nem olyan fém amit befolyásolni tudnék. A többiére rápróbálok ha megy a fegyverek közben, hogy egy terepfelmérés meglegyen.

 
A harcművész elmozdul a rúgásom elől az utolsó pillanatában ami meglep. Az addig okés, hogy ezeknek jobbak a reflexei de szimpla reflex nem elég, hogy legyorsuljon, nincs is a közelemben sebességben. Viszont nagy bal lövést csinálok ahogy egy pillanatra megnézem magamnak az alakot már így közel is és látom még, hogy az öklei arany színben izzanak. A következőben pedig ahogyan hasba vág. egy Phoh szerű hang kíséretében vért hányok fel majd remegve a földre esek, a kezeimmel körbe fonom magam ahogy akaratlanul is összegubózódok. Legyorsult? H-hogyan... Mintha mindent össze tört volna belül, mintha semmi sem maradt volna épen a felsőtestemben. A kommentre amit hozzá tesz nem, hogy reagálni nem ,nem is tudnék most vissza szólni rá. De mehet a francba a technikával.


//bocs most így különvéve írtam velük egy/egy-be esküszöm lefogom fixálni már hogyan írok velük :/

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A Miller kúria és sziget - Page 4 Empty Re: A Miller kúria és sziget

Témanyitás by Morsus Vas. 13 Dec. 2015, 22:24

Melissa Mellett lebeg a furcsa ruhás alak és látszik, hogy szomorúan nézi a nőt. Csalódottan néz ki és sóhajt egyet.
- Nem esik bajuk. Nem hagyom, hogy bajotok essen.
Mondta a férfi megnyugtató hangon, mintha egy számára nagyon kedves embernek mondaná. A kezéből pár lilás sugarat lőtt ki. Nehéz volt megmondani honnan jön pontosan, mert mindig volt körülötte egy aura és lehetett annak is kisugárzása. Majd a lövései után medúzára mutatott és rá is lőtt egyet.
- Itt biztonságban leszel.
Ezzel a lilás fény elnyelte a lányt.


Einar tudatánál van,de a teste és akarata nem az övé. nem tud szólni vagy ellenkezni, mintha álmodna és csak belülről nézné mindezt. Látja ahogy a vértes hátának ugrik Lockjaw és az a földön még az övéről ledob valamit. Újabb korong repült ki és peregve majdnem a kutya hátsó lábán landolt, de bentről Immortus lövése eltüntette a korongot.
A maszkos férfi készül Petrát agyon csapni letérdelve mellé, erre egy lilás sugár találja el a férfi kezét és az sértetten fordul meglátva Immortust.
Thorhalla kiesik a rutinból. A lény nem mozog emberien. Steph rögtön valami ócska horrort lát a furcsa rovar lényekkel, mert a férfi úgy is mozog, gyors, de darabos és fokozza, hogy képes olyan mértékben hajlongani, mint egy gumiember. Bár a jegesedéstől kicsit kékesedik a váza a lénynek ez "csak" lassítja. Halla ereje és kardvívó ismerete tökéletes ellenpárja a lény kiszámíthatatlan vívásával és sebességével. Más helyzetben Halla még tisztelné is a lényt.
A rovar ember kardja sem fém ellenben a bajvívóé, akivel Ivarr küzd, nagyon is az. A férfi kezéből kirepülnek a kardjai majd Ivarr pont ekkor eltalálja a kézfejét és tisztán hallhatóak az ujjak roppanásai. A vívó remegve szorongatja a kezeit és könnyezve nézi a törött kezeit. Az asgardi mire eldönthetné ráméri e a végső csapást máris védekezni kénytelen, mert hátulról Einar támadja meg. A tanítványa mozgása gépies és a szemei üresek, de még így is az ereje nagy.
Polaris pedig látja, hogy a zöld óriás üvöltve rohan felé.
- HULK ZÚZ!
A lila ruhás lebegő Immortus érkezik a nő mellé és egy buborékba zárta a zöld fickót.
- Menj, segíts a húgodnak.
Az égen kékes fénnyel jelenik meg egy új személy.
A Miller kúria és sziget - Page 4 3388597-youngavengers00306
- Hogy merészeled öregember? Megszegted a szövetségünket! Ez az én időm volt! Ma Kang, a hódító győzedelmeskedni fog! Nem állhatsz az utamba!
Üvölti a férfi türelmetlenül. Immortus szemeiben megalázóan lenézés tekintett vissza.
- Szánalmas. Már megszegted a paktumunkat. Megpróbáltad megakadályozni a Miller vérvonalat.
- Megőrültél? Sosem tennék ilyet! Elég volt a hazugságaidból. Elég ideje manipulálsz engem! Vége van! Ez az idősík az enyém! Meghalhatsz érte vagy félre állhatsz dönts!
Immortus büszkén lebeg a csatatér elé és Kang útjába. Az dühösen nézi a férfit.
- Ostoba öregember...

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A Miller kúria és sziget - Page 4 Empty Re: A Miller kúria és sziget

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 14 Dec. 2015, 09:28

Azt sem bírtam nézni, hogy odakint mi folyik, így csak meglapulva vártam, hogy azt halljam meg, hogy vége legyen az egésznek s ez a rémálomi is véget érjen. Aggódtam mindenkiért odakint, hogy ne essen baja senkinek sem. Valahogyan nem tudott megnyugtatni a férfi szava, hogy nem lesz a többieknem baja, akkor miért nem tesz valamit, ha azt mondta, hogy nem engedi? Már éppen kérdeztem volna, amikor lilás fény vett körbe.
- Tessék? Ne! – kiáltottam fel.
Féltem, hogy hova kerülhetek, hogy mit tesz velem, de hiába próbáltam elfutni, nem sikerült, a lilás fény teljesen körbevett s a végén már semmit sem láttam, csak a fényt s azt sem tudtam, hogy hova fogok kerülni, vagy még ott vagyok-e, hol lakom.

Odakint Lockjaw morogni kezdett, ahogyan a nagydarab valamit levett a lábáról, a lövésre felvakkantott a kutya, hogy valaki megmentette őt, így most, hogyha volt néhány pillanatnyi esélye, hogy éppen nem zavarják meg, akkor egy mancscsapással tényleg próbálta fejbe verni az illetőt, hogy az elveszítse az eszméletét. Hogy sikeresebb legyen a fogaival még a sisakot is próbálta előtte leszedni róla, hogy az se védhesse meg ellene őt.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Miller kúria és sziget - Page 4 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Miller kúria és sziget - Page 4 Empty Re: A Miller kúria és sziget

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 14 Dec. 2015, 12:02

Einar-nak valóban esze ágában sem volt a korábbi mesterét bántani, rá kezet emelni, mivel egyelőre nem tudta visszaszerezni a teste feletti irányítást, így mégjobban próbált küzdeni, hogy a saját akaratából mozgassa meg a karját lábait, megálljon és ne fojtassa az újtát úgy, ahogyan az akajra, aki éppen rákényszeríti erre.
Ivarr könnyedén végheztudta vinni, amit akart, így most ez a férfi annyira sem volt jó, mint korábban, valószínűleg fiatalabb volt. Sikerült a pengéket kiütni a kezéből és rászorítani, összetörve a teljes kézfejet, mindkét kézen. Olaf révén tudta, hogy ebben a világban a két tönkretett kezével is tud majd boldogulni a férfi, még akkor is, ha fegyvert vele többé nem fog tudni forgatni. Azonban mielőtt ez megtörténhetett volna ki kellett pördülnie onnan, mert Einar támadta volna meg. Amint szembefordult a tanítványával látta, hogy a számára fiatal harcos nem önmaga. Már látott efféle átkot korábban, valamelyik ellenfél volt az, amelyik okozhatta. Amíg ki-ki tért a harcból próbálta felmérni, hogy melyik ellenfél okozhatta mindezt, ha sikerül kiszúrnia, akkor afelé venni az útját, hogy megtörhesse az átkot.
Ha útközben meghallja Kang és Immortus beszélgetését, abban az esetben
- Megtetted! – kiáltott oda Ivarr. – Ott voltam, én győztem le az íjászt s a bajvívót akkor is megmentve Lady Svannhildet!

Halla szinte rögtön látta, hogy Steph ötlete nem vált be, hiába volt mágikus a kard, a rovarszerű alakot szinte nem is lassította mindez. Így kénytelen volt a hideg ellentét használni. Szerencsére tudott csak szavakkal is varázsolni, így a vívással átment védekezőbe, hogy a varázslat végre tudja hajtani. A mágiával az ellenfele teljes páncélzatát, kívülről és belülről kezdte gyors ütemben hevíteni igencsak magas fokra, lényegében igyekezett olyanra, hogy az a páncél kezdjem megolvadni, ráolvadni a másikra, vagy tönkremenjen az egész ettől. Közben végig védekezett és igyekezett nem hagyni, hogy a másik hozzáérjen.

//Reneszánsz Einar hót lazán lerázná ezt a telepatát lol, ő már gyakorlott, de ez még nem Very Happy //

felszerelések:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Miller kúria és sziget - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Miller kúria és sziget - Page 4 Empty Re: A Miller kúria és sziget

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 27 Dec. 2015, 18:43

Petra
Már azt hittem végem lesz itt rögtön amikor letérdel mellém és már csapna le mikor valami lilás sugár találja el és elfordul felőlem. Össze kaparva magamat, mindent amit csak tudok és amilyen gyorsan csak megy hasamat fogva elfutok mellőle. Bő távolságot tartva, szerezve tőle. Remélem eléggé elfoglalt lesz azzal, hogy valaki megtámadta és én meg eltudok húzni a közeléből ez alatt az idő alatt. Megtörlöm a számat és körbepillantok, az alakra is, hogy ha bárki akar bármit is tőlem még eltudjak térni előle, kitérni a támadás elől és persze nem bármi repülő tárgy útjába lenni legyen pofon vagy ember vagy bármi.


Lorna
Sikerült kiszednem a két kardot az egyik vívó kezéből így az még be is kapott egy támadást és nekem is végre némi sikerélményem is lett. Reméltem, hogy lesz valami náluk amit feltudok használni ellenük, nem akartam volna feltépni sem semmit az épületből vagy éppen kihúzni idekintre a konyhából késeket és serpenyőket és társ eszközeiket.
Már használnám is fel a két újonnan szerzett kardomat amikor az óriási zöld hulk felémrontása miatt meghőkölök egy pillanatra és már tervezem a vetődési irányomat és hogy miképpen kéne beledöfnöm a kardokat amikor Immortus érkezik meg mellém és a felém rontó Hulk egy buborékba kerül és szavaira csak bólintok rögtön. Nem kell kétszer mondani és Petrát keresem meg a szemeimmel, látom ahogy a harcművésztől kezd eltávolodni. Egy határozott mozdulattal intve a karommal lendítem meg a két kardot a harcművész felé. A bal bokájára megyek rá szemből és a másik karddal pedig a hátán akarok ejteni egy vágást. Ha sikerül is elsőre, ha nem akkor is fojtatom ezt és megpróbálom elborítani vágásokkal. Ha nem találnám el mert kitér a két kard elől könnyen vagy bárhogy akkor kissebb darabokra töröm és mintha csak repeszek lennének küldöm felé el őket.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A Miller kúria és sziget - Page 4 Empty Re: A Miller kúria és sziget

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.