Illinois

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 21 Május 2016, 13:31




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Serena Amelia Davidson
SHIELD elől menekülő civil


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds, Tyler Jackson és Emma Flower White


Meglepetten pislogtam a nőre, azért maradjak, mert idehoztak. Ki tudja, hogy mi lesz, ha visszajön az, aki idehozott, ezek pedig meg akarják várni! Komolyan egyik SHIELD-esben sincs minimális életösztön, hogy ne akarjanak valakivel találkozni, aki elrabolta őket.
- Éppen ezért nem akarok itt lenni, amikor megjelenik, aki idehozott minket - mondtam.
Megvédeni? Persze, visszarakni a börtönbe, a cellámba, ahonnan nagy nehezen tudtam kiszabadulni. A képességemet pedig nem ismerte, talán jobban megtudtam magam védeni vele, mint akik itt voltak. Minden bizonnyal szerencsémre ő is bement a lakásba a sikoly után, nem elfutunk, ha gond van, nem inkább odamegyünk megnézni. Mi a baj ezekkel az emberekkel?! De ez volt a legjobb lehetőség és időpont arra, hogy megpróbáljak felszívódni erről a helyről. Most néztem ki a lakásból a folyosóra, majd óvatosan léptem ki rá, próbáltam kiszúrni, hogy hol lehet a lift, vagy a lépcsőház. Liftet nem akartam használni, annál nehezebb a menekülés, mint egy lépcsőnél. Ha azt megtaláltam, akkor óvatosan, de sietve igyekeztem lejutni erről az emeletről a földszint irányába, hogy a lehető legtávolabb legyek ezektől a SHIELD-esektől és az egész őrültekházától. Az a kérdés persze ott motoszkált a fejemben, hogy miért is hoztak ide, mit akartak tőlem, de a szabadságom és a túlélésen fontosabb volt, mint ez a kérdés. Ha már biztonságban leszek, akkor ráértem ezzel foglalkozni, később. Csak előbb majd még valahonnan ennem is kellene szerezni, meg inni, mert kezdtem úgy érezni, hogy éhes és szomjas is vagyok... de most elsőként akkor is az épületből való kijutás a fontos.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Illinois - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Tyler Szomb. 21 Május 2016, 15:13

Berongyolunk a szobába, a fiú a földön fekszik és van egy két külsérelmi nyom is rajta. Leesett volna valahonnan? Az ágyról, rémálmában talán? Nem ahhoz túl sok a külsérelmi nyom rajta. 
Az ablakhoz lépek és megpróbálom becsukni, ekkor kapom meg az üzenetet Step-től, remek már csak ez hiányzott, egy megalomániás mutáns fia, akinek halottnak kellene lennie együtt működik Essex-el.
~Lehet, hogy Pietro a plázában is ott volt....Kardfog és Rejtély túl gyorsan tűntek el onnan....de ez csak feltevés...~
-Itt az ideje értesíteni a SHIELD-et.....-
Morgom majd most már tényleg becsukom az ablakot, ami miért is van nyitva? Mikor felébredtünk már akkor is rendesen zuhogott, lehet hogy....áá minek az ablakon közlekedne.
Megvárom míg magához tér valamennyire és a rendőrtiszt is megnyugszik, majd óvatosan ki oldalazok az apró szobából és a telefonhoz lépek és felveszem a kapcsolatot a SHIELD-el, nincs mire várnunk tovább.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Henry White Szomb. 21 Május 2016, 15:23

Belépek a lakásba, nagyobb részt a szobába sietnek, ahonnan nyilván a sikoltozás jött, majd az előbbi rendőrtiszt is besiet. Úgy tűnik rémálmai lehettek vagy hasonlók, és nincs nagyobb veszélyben senki. 
Hála az égnek, hátrébb állok a többiektől és csendben hallgatom a párbeszédet. Essex csinált volna valamit a gyerekkel? DaCostát is leszúrta, holott nem ártott neki semmit. De miért pont azokat támadja keresi fel akiket a SHIELD is? 
Ez az egész kezd nagyon zavaros lenni, maradok kíváncsi vagyok, hogy mi fog kiderülni....
Remélem Essex békén hagyta ezt a normális családot, és nem keveri bele őket semmibe, még mindig bizonytalan vagyok jó ötlet volt-e csatlakozni Pietro-hoz és így közvetve Essexhez....
Valószínűleg semmi jó nem fog kisülni ebből az egészből....
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 21 Május 2016, 17:50

22:20.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds, Tyler Jackson és Emma Flower White.

Stephanie telepatikus üzenetben értesíti Jonathant, Tylert és Melissát arról, amit megtudott.

– Essex az, akié a lakás. Azonban nem állnak vele kapcsolatban, a nő pedig fél is tőle. De van egy sokkalta érdekesebb dolog is. Essex nem dolgozik egyedül, úgy tűnik, hogy Pietro Maximoffal, Magneto fiával dolgozik együtt, akinek elviekben évek óta halottnak kéne lennie.

Majd Tyler válaszol is.

– Lehet, hogy Pietro a plázában is ott volt… Kardfogú és Rejtély túl gyorsan tűntek el onnan… De ez csak feltevés…

Ezalatt Morgan rendőrtiszt Derek mellé engedi Melissát.

Illinois - Page 2 Police10 – Doktornő…? Igen, kérem, ha nem túl nagy kérés.

Közben a férfi az ablak mellé lép és becsukja, majd válaszol Jonathannek.

Illinois - Page 2 Police10 – Kapcsolatba…? Nem, nem tudok róla.

Illinois - Page 2 Dm10 – Köhh… Miért… kérdi?

Hirtelen már Derek is kinyitotta a szemét és felült, miközben Melissa vizsgálhatja. Láthatja, hogy valóban nincs súlyos sérülése, csupán rendkívül kifáradt, mintha borzalmas fizikai megerőltetésen esett volna át, illetve jóval vizesebb, mint amennyi eső beeshetett a szobájába az ablakon át.

Illinois - Page 2 Police10 – Derek! Az ég szerelmére, öcskös, hol voltál? Bőrig áztál.

Illinois - Page 2 Dm10 – Hehh… Megvan a részem a lakbérből.

Ezzel Derek némi készpénzt nyújt át bátyjának, mosolyogva.

Illinois - Page 2 Money10

Ezt követően végigméri a lakásban álldogáló S.H.I.E.L.D.-eseket, rosszalló tekintettel.

Illinois - Page 2 Police10 – A fenébe… Nem megmondtam, hogy semmi éjszakai munka? Hol szerezted azt a pénzt?

Illinois - Page 2 Dm10 – Nem mindegy? Megvan és kész. Ennyi.

Illinois - Page 2 Police10 – Mikor kezdesz végre valamit az életeddel?

Illinois - Page 2 Dm10 – Te meg mikor szoksz le arról, hogy úgy beszélj, mint apa?

Derek a vita közben sem veszi le a szemét a „vendégeikről”, míg Tyler a szomszéd szobában a telefonhoz lép. Lynn észreveszi, és kíváncsian megszólítja.

Illinois - Page 2 Girl10 – Öhm, elnézést… Mr. Jackson, igaz? Segíthetek? Attól tartok, a férjem még vonalban van a kapitánysággal…


Illinois - Page 2 00120

22:20.

Résztvevő: Serena Amelia Davidson.

Serena sikeresen otthagyja a többieket, bár lift nincs az épületben, ezért a lépcsőn kellett leszaladnia a földszintre. Mindez simán megy, sehol nem állja útját senki és semmi, amíg ki nem lép a ház főbejáratán – ekkor egy különös, holdsarló alakú penge áll bele a földbe, milliméterekre a lábától.

Ahogy Serena felnéz, hirtelen egy fehéres-szürkés ruhát viselő férfi magasodik fölé. A sötétből lépett elő, mintha eddig ott sem lett volna, és maszkos arcával végigméri a lányt.

Illinois - Page 2 Mk10

Bár több fegyver is van nála, a jelek szerint nem akar Serenára támadni, az előbbi penge is valószínűleg inkább csak figyelmeztetés lehetett.

Halk, mogorva, rekedtes hangján szólal meg.

Illinois - Page 2 Knight10 – Mind odafent vannak?

_________________
Illinois - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 21 Május 2016, 19:39




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Jonathan Miller - Black Jack
Különítmény tag, USAF főhadnagy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds, Tyler Jackson, Emma Flower White és Serena Amelia Davidson


A beszélgetés alapján kiderült a számára, hogy a fiú mégsem Morgan fia, hanem az öccse lesz és egy biztos, hogy kintről jött be. Mivel a legfelső emeleten voltak, így egyelten magyarázata volt mindennek, hogy a fiú képes volt repülni, azaz különleges képességgel rendelkezett.
- Aki a szemközti lakást bérli veszélyes illető, többet sajnos nem mondhatok, SHIELD ügy, de az eddig számlája mellett most már többszörös emberrablás is szerepel, bár ez a legkisebb bűne - mondta. - Fiatal mutánsokra és egyéb képességgel rendelkezőkre utazik... így a fiatalabb Mr. Morgan is veszélyben lehet.
Tette hozzá a végét, igazából valahogy túl nagy véletlen lett volna, hogy pont itt bukkan fel. Megtámadták azt a fiút, ahol Stephaniék voltak, aztán a másik mutáns, akinek látomásai voltak vele, majd Karen, most pedig ő, aki ráadásul a szavai alapján esélyes, hogy most ez a fiú a célpont. Ha pedig nem, akkor sem akarta kockáztatni, hogy bármi is történjék.
- Ami azt illeti esetleg mi tudunk munkát ajánlani - mondta. - A SHIELD mindig keres rátermett gyakornokokat.
Más esetben nem biztos, hogy bárkinek ajánlaná a munkát a veszélyessége miatt, de Essex miatt talán ez volt az egyetlen biztonságos megoldás.
- Remélem most már érti, hogy miért akarok mindenképp a SHIELD-el beszélni - nézett Joe-ra.

felszerelés:


Illinois - Page 2 00120




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Stephanie Lyesmith - Tűzvirág
Különítmény tag; Hawkeye, not Hawkguy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds, Tyler Jackson, Emma Flower White és Serena Amelia Davidson


Jon nem reagált, minek is kellene megtenni, de Tyler igen. Jé, csaknem képes gondolkodni is, micsoda kellemes meglepetés. A szavaira láthatóan bólintottam, amikor éppen rám nézett és a szavait ekkor továbbítottam is Jon számára, hogy ő is tudja, de bár kinéztem belőle, hogy mostanra összerakta, ő úgyis arról volt híres, hogy a fejét használja. Így maradt az, hogy Tyler-nek tegyem, de úgy, hogy Jon és a Melissa is hallja.
~ Igen, ha tényleg ennyire gyors az remekül körül íjra azt, amit Karen említett, hogy észlelte, aztán nem. Így már tudjuk, hogy miért nem, mert az egyik pillanatban ott volt, a másikban már nem. ~
Családi vitatkozás, hurrá! A legjobb, már szinte "hiányoltam" ezt a légkört, mióta elszabadultam az anyámtól. Azonban amennyire hallottam a srác nem adott egyértelmű választ arra, hogy találkozott-e és tartja-e a kapcsolatot Essex-ékkel. Kicsit közelebb mentem a szobához, hogy belássak én is, majd koncentrálni kezdtem. Mondtam már, hogy utálok idegenek fejében kutakodni,ki tudja, hogy milyen ocsmányságot fogok ott látni, de most inkább megteszem azelőtt, hogy utasítanának. Próbáltam, igyekeztem az előzőekhez hasonlóképpen belenézni a srác fejébe, hogy megtudjam, hogy merre volt, őt milyen kapcsolat fűzi Essex-hez és most már Pietro-hoz is. Meg a veszekedés alapján az is érdekelt, hogy miként szerezte a pénzt és az emlékei között azt is igyekszem, próbálom megtalálni, hogy tényleg mutáns-e, mint ahogyan az sejteti, hogy túlságosan is vizesen jött be a szobájába.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Illinois - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 21 Május 2016, 20:02




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
dr. Melissa McKenzie
Külsős, tudós, Lockjaw gazdája


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, Reena Reynolds, Tyler Jackson, Emma Flower White és Serena Amelia Davidson


2012. szeptember 28. péntek, ötödik/harmincadik bejegyzés:
”Szerencsére engedélyt kaptam arra, hogy megnézzem a fiút, akiről közben kiderült, hogy fiatalember. Minderre akkor ébredtem rá, mikor beléptem a szobába. Mr. Morgan szavaira bólintottam, hogy tudós vagyok.
- Genetikus s molekuláris biológus - mondtam. - És most járok tengerbiológiára.
Lehet, szinte biztos, hogy nem volt rá kíváncsi, de ha ideges vagyok, s félek, akkor sok mindent össze tudok hordani, hogy ne az adott gondra figyeljek, de ezt te úgyis tudod s szereted bennem. Odatérdeltem a fiatalember mellé s nekiláttam megnézni a pulzusát, s a pupilláit, hogy mennyire reagál minderre. Túlságosan is vizes volt, kintről jött, mindez igencsak meglepett, az izmai még dagadtnak s túlterheltnek tűntek, de az, hogy felült s rögtön beszélni kezdett igencsak jó jelnek tűnt, hogy nincs komolyabb baja. Megvártam, amíg befejezik a vitatkozást s csak utána szólaltam meg.
- Azt hiszem, hogy teljesen rendben van - mondtam. - Csak kimerült, mintha túlhajtotta volna magát fizikailag. Egy kiadós vacsora s egy hosszú pihenés elég neki ahhoz, hogy rendben legyen. Ha utána még gondjai vannak mindenképp menjenek el a háziorvoshoz, vagy valamelyik kórház sürgősségiére. De úgy vélem, hogy nem lesz rá szükség.
Ha már itt hirtelen nem volt semmi még, mit vizsgálni kellett, akkor felkeltem Mr. Morgan mellől, de végig őt figyeltem.
- Jól érzi magát egyébként? - érdeklődtem. - Elájult s ez az ön korában nem épp természetes.”


felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Illinois - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 21 Május 2016, 20:23




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Reena Reynolds - Szellem
SHIELD gyakornok, korábbi tesztalany


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Tyler Jackson, Emma Flower White és Serena Amelia Davidson


Egyelőre nem volt szükség arra, hogy beavatkozzon, mert nem volt mit tenni. Így egyelőre teljes mértékben feleslegesnek érezte magát. Nem nagyon tudott mihez kezdeni magával, láthatóan mindenki elfoglalta magát valamivel, legalább is úgy tűnt. A vitatkozás némileg megrémítette, a Cégnél sem volt soha jó, ha vitatkoztak egymással az emberek, mert akkor mindig ők itták meg a levét, őket bántották, így most is ezen kellemetlen érzései voltak. Már Melissa is bement, a szavai alapján pedig jól volt a fiú. Figyelte Tyler-t, ahogyan kijött a helységből és a telefon irányába indult, de a ház úrnője megállította, hogy nem kellene azt tenne, mert még vonalban van a rendőrséggel. Nem igazán tudta, hogy mit kellene mondania, hiszen már Miller elmondta, hogy veszélyesek a kintiek, így talán majd kijön Joe és ő maga engedi, hogy végre felhívják a SHIELD-et. Most így jobb híján hol Tyler-re, hol a nőre nézett érdeklődve, hogy miként is fogják majd a beszélgetést folytatni és mi lesz az interakció vége.

//Bocsánat, hogy ilyen rövid, de szegény tényleg nem nagyon tud mihez kezdeni magával ebben a helyzetben.//
felszerelés:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Illinois - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 21 Május 2016, 20:52




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Serena Amelia Davidson
SHIELD elől menekülő civil


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds, Tyler Jackson és Emma Flower White


Úgy tűnt, hogy szerencsém volt, mert eltudtam lógni a többiektől, ha ők ki akarták magukat csináltatni, csak szívességet tesznek nekem és a többi olyan személynek, akik menekülnek a SHIELD elől. Lejutottam a földszintre és már láttam a kijáratot is, a főbejáratot, így sietve vettem arra az irányt. Ahogyan kinyitottam az ajtót a friss levegő és az esőillata csapta meg az arcomat és az orromat. A szabadság illata, ami mindennél szebb és hívogatóbb volt, nem számított, hogy beteg lehetek, a lényeg az volt, hogy minél távolabb jussak. Éppen léptem volna ki az esőbe, amikor a lábaim elé csapódott valami, ijedtemben hátrébb léptem, de a hátam már a csukott ajtónak érkezett. Megtanultam az évek alatt, hogy ne sikoltsak fel, de ettől függetlenül éreztem, hogy az ijedtségtől az egész testem remeg és a lábaim is alig tartanak meg. Ha gyorsabban lépek ki, vagy nagyobbat, akkor lehet, hogy halott lennék. Félve pillantottam fel, készülve, hogy lehet, hogy ez életem utolsó mozdulata, de a holdsarlós, jelmezes alak nem bántott, noha szinte kész fegyverarzenált láttam nála, már amennyire ebben a sötétben és időben kivehető volt mindez. A kérdésre nyeltem egy nagyot, hatalmas gombócot éreztem a torkomban, és csak másodjára sikerült megszólalnom.
- Igen - mondtam nagy nehezen, remegő hanggal. - Az összes SHIELD-es odafent van...
Még egyszer végigmértem a férfit, legalább is annak tűnt, a hangja alapján és hogy nem voltak mellei.
- Megengedi, hogy elmenjek? - kérdeztem. - Nem akarok semmi bajt és nem szeretnék itt lenni, amikor visszajönnek, akik elraboltak.
Reméltem, hogy elenged, bár a figyelmeztető holdsarló után nem fogja ezt engedni nekem.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Illinois - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Tyler Kedd 31 Május 2016, 15:24

~Remek, már csak egy régen halottnak nyilvánított mutáns kell a képbe....~
Aki ráadásul Magneto fia, Essex céljairól pedig semmit nem tudunk, maximum annyi hogy teljesen megszállottja a Főnixnek, de még mindig nem értem miért üldözi ezeket a fiatal mutánsokat. A telefonhoz lépek, de a ház asszonya megállít. Barátságosan ránézek.
-Nézze kapcsolatba kell lépnem a SHIELD-el és ezt csak az Önök telefonján keresztül tehetem meg jelenleg. Tudom, hogy nem éppen bizalomgerjesztő ez az egész ahogy megjelentünk itt, de nem akarunk ártani maguknak. Szeretném ha minél előbb problémák nélkül lezárhatnánk és eltűnhetnénk innen, ehhez viszont kellene a telefonjuk. Semmilyen hátrányt vagy mást nem fog ez okozni a férjének vagy Önöknek. Kérem....-
Próbálom barátságosan meggyőzni a nőt, hogy tényleg mindenféle bonyodalom nélkül szeretném lezárni ezt az egészet, és nem akarjuk bajba sodorni ezt a családot. Persze akár a beleegyezése nélkül is használhatnám azt a telefont, de jobb a békesség, és nem akarom még jobban rájuk hozni a frászt, hogy önkényesen kisajátítom a tulajdonukat. Így ha remélhetőleg megkapom az engedélyt, felveszem a kapcsolatot a SHIELD-el, és tájékoztatom őket a helyzetünkről.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Henry White Kedd 31 Május 2016, 16:32

Úgy tűnik mindenki biztonságban van, amennyire hallottam a benti szobából kiszűrődő beszélgetés foszlányokat, a fiú is mutáns lehet. Talán pont ezért kerültünk ide, hogy a többiek őt is beszervezzék, vagy talán Essex ettől a fiútól és akar, akart valamit.
Egyenlőre minden a legnagyobb rendben, Tyler kapcsolatba akar lépni a shield-el, én pedig ezt már nem szeretném megvárni. Hivatalosan semmi keresnivalóm nem volt a pálzában, sem itt. Mivel már a csapat tagja sem vagyok, nem szeretném ha bevinnének.
Az ajtó felé hátrálok csendben és kihasználva, hogy a fiúval vannak elfoglalva, és megpróbálom elhagyni a lakást majd magát az épületet is, amilyen gyorsan csak lehet.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 04 Jún. 2016, 09:52

22:25.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds és Tyler Jackson.

Morgan rendőrtiszt értetlen arckifejezéssel hallgatja Jonathant.

Illinois - Page 2 Police10 – Fiatal mutánsokra…? Nem értem, mi köze hozzájuk Dereknek? Benne és bennünk sincs X-gén. Itt valami tévedés lehet. És nem, gyakornok sem lesz belőle, épp elég egy veszélyes foglalkozás a családban, köszönjük. Ha pedig a szomszédunkat körözik, akkor azt jelentenem kell az én feletteseimnek is.

Derek szinte gyilkolni tudna a pillantásával, olyan dühvel néz most Jonathanre, de nem szól egy szót sem. Közben Stephanie folytatja a telepatikus üzengetést Jonathan, Tyler és Melissa fejében.

– Igen, ha tényleg ennyire gyors, az remekül körülírja azt, amit Karen említett, hogy észlelte, aztán nem. Így már tudjuk, hogy miért nem, mert az egyik pillanatban ott volt, a másikban már nem.

Ezt követően Derek fejébe pillant bele, és már láthatja is benne a dühe okát: valóban mutáns, de ezt mindeddig sikeresen titkolta mindenki, így a családja előtt is. Őt is megkörnyékezte már Essex, de csak egészen visszafogottan, beszélgetett vele mindennapi dolgokról, mintha fürkészné a fiút, ám semmi egyéb, Pietróval pedig még nem találkozott. Sőt, a S.H.I.E.L.D. is kereste már Dereket, ők már jóval közvetlenebb módon egyenesen be akarták szervezni gyakornoknak, de a fiú visszautasította őket. Dereknek érezhetően rettenetesen elege van már abból, hogy nem hagyják őt békén. A pénzt egyébként körülbelül egy órája szerezte, amikor az utcán megmentett egy lányt egy férfitól, aki ki akarta rabolni. Derek képessége, hogy szárnyakat tud növeszteni, így a levegőből csapott le, majd elvette a férfi tárcáját, de végül elengedte őt, nem bántotta – igaz, a rendőrséggel volt némi összetűzése, hiszen nem nézik jó szemmel az effajta önkéntes igazságosztókat.

Közben Derek morogva válaszol Melissának, majd el is löki a nőt magától.

Illinois - Page 2 Dm10 – Csodásan vagyok, ne tapogasson tovább!

Az idősebb Morgan ezután meghallja neje és Tyler párbeszédét, és kilép hozzájuk, majd a telefonhoz nyúl.

Illinois - Page 2 Police10 – Jackson ügynök, igaz? Nézze, egy dolog biztos: senki nem fogja idecsődíteni a S.H.I.E.L.D.-et a lakásunkhoz, az állapotos feleségem és az öcsém közelébe, érti? Tudja nekem garantálni, hogy ha a felettesei megtudják, hogy kapcsolatba léptek itt velünk, akkor nem kérdezik ki Lynnt és Dereket is? Meg tudja azt ígérni, hogy csak szimplán elviszik Önöket, minket pedig békén hagynak a kérdéseikkel és gyanúsítgatásaikkal? Kötve hiszem. Nem vagyok a S.H.I.E.L.D. ellen, de azért hallottam már ezt-azt, és nem fogom kitenni semmi ilyennek a családomat. Megbeszélem a kapitánysággal, hova vigyem magukat, és a társaik majd oda jöhetnek Önökért. Ez az ajánlatom, vagy távozzanak.

Kihasználva, hogy bátyja most arrébb van, Derek felugrik, és Jonathanhez lép, már-már fenyegetően közel hozzá, és a fülébe suttog.

Illinois - Page 2 Dm10 – Már megmondtam a társainak, hogy NEM. Csak nem hagynak békén? NEM leszek a S.H.I.E.L.D. ölebe, és ha még egyszer megpróbálja felfedni a titkomat a családom előtt, vagy csak egyszerűen továbbra is zaklatnak minket, akkor… nos, nem tudom, mit teszek, de nem lesz benne köszönet! Értve?

Ezalatt Emma csendben elhagyta a lakást…


Illinois - Page 2 00120

22:25.

Résztvevők: Serena Amelia Davidson és Emma Flower White.

A maszkos férfi rezzenéstelenül áll, majd Serena szavai után inkább már az épületet kezdi figyelni, nem a lányt.

Illinois - Page 2 Knight10 – Értékelem, hogy nem hazudott. Természetesen azt tesz, amit akar. Ám ha valóban elrabolták, nyilván a nyomába erednek majd az elrablói, én pedig megvédhetem. Mi a legutolsó emléke? Tegnap óta tartom megfigyelés alatt a lakást, ahol feküdtek, de nem láttam senkit magukon kívül.

Majd az alak ismét Serenára pillant.

Illinois - Page 2 Knight10 – Ne féljen, a S.H.I.E.L.D. sem tudja még, hogy itt vannak. Nyilván nem azért menekült ki onnan, mert meg akarná várni őket, jól sejtem?

Majd ekkor az idegen a füléhez nyúl, és beszélni kezd valakivel, nyilván valamiféle adóvevőn keresztül.

Illinois - Page 2 Knight10 – Igen, vettem. Már itt vagyok. Siess, helyzet van. Szükség lehet rád. Vége.

Ebben a pillanatban ér ki Emma is az épületből, mire a holdsarlós férfi ismét feszültebb állást vesz fel, de nem támad, és különösebben meg sem lepődik (bár a maszk miatt ezt nehéz megállapítani).

Illinois - Page 2 Knight10 – Emma Flower White. Hívták már a S.H.I.E.L.D.-et odafent?

_________________
Illinois - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 04 Jún. 2016, 12:10




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Stephanie Lyesmith - Tűzvirág
Különítmény tag; Hawkeye, not Hawkguy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds, Tyler Jackson, Emma Flower White és Serena Amelia Davidson


Unalmas, unalmas és unalmas. Áh! Végre valami, így találtam meg, hogy valóban mutáns a srác, ráadásul szárnyai is vannak. Titkolja, mintha olyan nagy gond lenne és manapság nem az lenne a menő, ha valaki mutáns. Akkor kedves bátyó, vagy sógornő lehet a rasszista, esetleg valamelyik munkatárs, vagy lakó a házban. Szóval már a SHIELD is kereste, illetve Essex is megkörnyékezte a kölyök. Micsoda romantikus történet, így folytattam a többieknek a telepatikus üzenetet.
~ Valóban mutáns, szárnyai vannak ~ mondtam. ~ A SHIELD és Essex is megkörnyékezte már korábban. És elege van abból, hogy nem hagyják békén. Szóval csak óvatosan. ~
Nem mintha érdekelne, hogy mi is lesz a vége. Közben mellettem még kijött Tyler, hogy telefonáljon. De ezt továbbra sem akarták az itteniek hagyni. Kezdett olyan érzésem lenni, mintha őket is letartóztatná valami miatt a SHIELD, ha kijönnének és itt találnák őket.
- Ő nem, de én igen - mondtam. - Telepata vagyok, belenéztem a fejükbe, nem tudnak semmit sem. Ettől kezdve ki lenne az, aki az ellenkezőjét állítja? Ezen felül maga rendőr, tudja, hogy miként kell egy írásos vallomást beadni, ha mégis szükséges lenne, de kételkedem benne.
A férfira is a feleségére pillantottam.
- Azonban, ha még mindig tiltakozik, akkor kénytelen leszek úgy gondolni, hogy titkolnak valamit a SHIELD elől és ez esetben a kedvessége ellenére sem tudjuk úgymond megvédeni magukat.
Mintha engem annyira aztán érdekelt volna, de az embereket könnyű befolyásolni, ha azt mondjuk nekik, amit hallani akarnak...

felszerelés:


Illinois - Page 2 00120




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Jonathan Miller - Black Jack
Különítmény tag, USAF főhadnagy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds, Tyler Jackson, Emma Flower White és Serena Amelia Davidson


Odabent a szobában Jon nem mondott semmit az idősebb testvér szavaira, főleg, mert Derek gyilkos pillantását elkapta. Szerencsére még a házigazda is kirohant, így tényleg nem volt gond, hogy nem tudott felelni. Eközben Lyesmith telepatikus üzenetét is megkapta, remélhetőleg mind a kettőt. Egy pillanatra sem rezdült meg, amikor fenyegetően lépett oda Derek hozzá, már csak azért sem, mert ebben a pillanatban úgysem működhetett a fiú képessége, ha az üzenet megvolt, akkor már tudta, hogy a szárnyak.
- Én csak magát és a családját próbálom megmenteni! - mondta ridegen. - A fenyegetésével meg semmit sem ér el, nem fog tudni megfélemlíteni. Egy pillanatra sem kértem, hogy bárkinek is az ölebe legyen. Eljöhet, megtanulhatja használni a képességét maximálisan, ösztöndíjat kaphat valamelyik egyetemre, főiskolára. Én csupán kértem magát, míg a szomszédjai a családja életével fogják zsarolni, esetlegesen megölni őket, ha nemet mond. Mielőtt idekerültünk Essex az egyik barátunk barátját lőtte agyon a szemünk láttára, csakhogy bizonyítsa, hogy bármeddig elmegy. Ezt akarja, tényleg veszélybe akarja sodorni a bátyját és a sógornőjét? Még ha nem is akar csatlakozni, a védelmen gondolkodjon el, de ne húzza addig, amíg nem késő.
Egy pillanatra sem emelte fel a hangját, hanem végig a megszokott ridegségével, tárgyilagosságával beszélt. A szemkontaktust is igyekezett fenntartani, hogy a másik lássa, hogy nem sikerült őt megfélemlíteni. Ha a fiú  megtámadja a beszéd közbenm, akkor igyekszik elkapni a kezét és a katonaságnál tanult módon kicsavarva azt a földre küldeni a fiút és letérdel a hátára.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Illinois - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 04 Jún. 2016, 13:59




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
dr. Melissa McKenzie
Külsős, tudós, Lockjaw gazdája


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, Reena Reynolds, Tyler Jackson, Emma Flower White és Serena Amelia Davidson


2012. szeptember 28. péntek, hatodik/harmincegyedik bejegyzés:
” Ritkán találkoztam mindeddig ilyen durva s elutasító beteggel. Okkal szerettem csak szövetekkel foglalkozni, hol ilyesmi nem fordulhatott elő, hiszen undok beteg ott nem jött szembe.
- Elnézést kérem, hogy aggódtam önért s próbáltam segíteni - feleltem bánatosan.
Nem vártam, hogy ettől észbe kap, vagy bocsánatot kért, így inkább kihátráltam a falig s kimentem a szobából is egyedül hagyva Mr. Miller-rel s Ms. Reynoldssal. Nagyjából ekkor kaphattam meg Ms. Lyesmith telepatikus üzenetét is, mely tényleg eléggé logikusnak tűnt. Kicsit kezdtem aggódni, mikor kiderült, hogy továbbra sem hagynak minket telefonálni. Mindez nem merítette ki már a hatóság elleni erőszak, vagy a hatóság/nyomozás akadályoztatása fogalmát? Ha kissé erélyesebb lettem volna, akkor lehet, hogy most szóltam volna, hogy beperlem, ha nem enged telefonálni minket, de én nem voltam ilyen.
- Szerintem a legjobb az lenne, ha távoznánk, s mi magunk sétálnánk be a rendőrségre, vagy egy utcai telefonfülkén át hívnánk fel a SHIELD-et - vetettem fel, hátha valaki egyetért velem.
Kezdtem magam nagyon kellemetlenül érezni itt, mintha mi lennénk az ellenség s kényelmetlenség, mintha szégyellni kellene, hogy itt vagyunk. Így szívesen mentem volna innen már bárhová még úgyis, hogy odakint igencsak erősen esett az eső s éjszaka közepe volt. Bár ezek után kérdéses volt, hogy távozhatunk-e, vagy Essex-nek tartogat minket Mr. Morgan, mert kezdtem aggódni, hogy miatta nem akar minket elengedni.”


felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Illinois - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 04 Jún. 2016, 14:43




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Reena Reynolds - Szellem
SHIELD gyakornok, korábbi tesztalany


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Tyler Jackson, Emma Flower White és Serena Amelia Davidson


Szegény Reena továbbra is csak a fejét kapkodta, hol a két Morgan kirohanásán, hol pedig a többiek cselekedetén. Mostanra tényleg elvesztette a fonalat mindkét oldallal kapcsolatban, bár egyelőre úgy jött le neki leginkább, hogy mindenki, vagyis a helyiek azt akarják, hogy itt maradjanak, és ne menjenek el sehova. Legalább is a telefonálás megtiltásával kapcsolatban. Már éppen kérdezte volna meg egyébként is, hogy miért nem akarják, hogy elmenjenek, vagy mi a bajuk a SHIELD-del, amikor a fiatalabb Morgan fenyegetően lépett oda Jon-hoz. Reena mindenizma megfeszült és mind Jon, mind Derek számára egyértelmű lehetett, hogy támadásra készül és támadni is fog abban az esetben, ha Derek is megteszi. Annak ellenére várakozott így, hogy úgy látta, hogy Miller teljesen nyugodt és esze ágában sem volt sem megijedni, vagy ellenségesen fellépni a másik fiú irányába. Így egyelőre zavartan pillantott hol az idősebbik, hol a fiatalabb Moganra, hogyha kell, akkor megtehesse a szükséges lépéseket és megvédhesse a társait leginkább úgy, hogy félrerántja őket, vagy ráveti magát a támadó félre. Azonban, ha ilyen nem fordul elő, akkor egyelőre csak zavartan és egyre idegesebben pillantott egyik helyről a másikra.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Illinois - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 04 Jún. 2016, 15:20




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Serena Amelia Davidson
SHIELD elől menekülő civil


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds, Tyler Jackson és Emma Flower White


Valahogy kellemes volt, hogy nem engem figyelt már, hanem az épületet, sőt el is engedett volna. Bár, ha valakit nem akarok elengedni is ezt mondanám, hogy utána ha már gyanútlan, akkor csapjak le rá... Azt hiszem, hogy picit túl bizalmatlan vagyok az emberekkel, de ez valahol meg is érthető a múltamat tekintve. Az azonban pozitív volt, hogy értékelte, hogy az igazat mondtam, és kiderült, hogy rögtön tudta is, hogy tényleg az, mert figyelte a lakást.
- Tegnap óta? - kérdeztem. - Milyen nap van ma?
Az utolsó emlékem? Néhány pillanatra próbáltam visszaemlékezni,hogy van-e még más azokon felül.
- Kansas állam közepén lefeküdtem egy tanya pajtájában aludni - feleltem. - Hogy tudna megvédeni és miért?
Tettem fel az engem foglalkoztató kérdéseket. Abban sajnos igaza volt, hogy valószínűleg utánam erednek azok, akik elraboltak. De a SHIELD-re akkor sem bíztam volna a védelmemet. Nem tudja a SHIELD, elég nehéz volt elhinni, de kissé elpirulva bólintottam a férfinak.
- Igen, igaza van - mondtam. - Valóban nem szeretnék itt lenni, amikor megérkeznek.
Az, hogy közben mással is beszélt, hogy még kelleni fog a segítsége nem jelentett jót, legalább is szerintem nem. Most vagy a SHIELD-esek miatt, vagy amiatt, akiről beszéltek, hogy ő hozott minket ide.
- Ki maga? - kérdeztem. - És azaz Essex, akit említettek miért rabolt el minket?
Az ajtó felé pörüdültem, amikor kijött rajta White. Miért jött le? Hiszen ő azokhoz tartozik... Ha pedig kihívták a SHIELD-et, akkor tényleg ideje lett volna végre elmenekülni innen.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Illinois - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Tyler Vas. 19 Jún. 2016, 14:55

Dühösen bámulok a fickóra, mikor az dührohamában elkapja a telefont előlem. Eddig tartott a türelmem, nem hiszem, hogy ez a család bármi kapcsolatban lenne Essex-el, vagy Pietróval meg még ki tudja kivel.
-Rendben, oké! Vettük az adást, és ha még mindig képes felfogni, hogy csak segíteni akarunk, akkor magát terheli a felelősség abban az esetben ha Essex, a titokzatos szomszédjuk bekattan és a fiúra vagy magukra támad. Volt már rá példa. Szóval nem kedveli a shield-et, nos álljon be a sorba....
De ha képtelen mérlegelni, hogy melyik a fontosabb a családja biztonsága vagy hogy a shield fel tesz pár kérdést.....én a shieldet választanám a maga helyében.-
Arrébb lépek feszülten, elég csökönyösek az már szent igaz, egy részben meg is értem őket. Másrészt a shield bármikor kijöhet hozzájuk, miután elmentünk innen, vagy rájuk állítanak valakit, még ha csak megfigyelésre is.

Csendben lelépek míg a többiek a családdal vannak elfoglalva. Lesietek a lépcsőkőn és kilépek a bejáraton át....
Feszülten és meglepődve torpanok meg mikor meglátom a maszkos alakot, aki láthatólag azzal a lánnyal beszélget.
-És maga kicsoda? Tudja nagyon unom, hogy mindenki tudja ki vagyok, én viszont semmiről sem tudok....-
Fakadok ki mikor a nevemen szólít. Tényleg bosszantó a dolog, de a férfi nem támadólag lép fel, és nem akarok egy felesleges harcba keveredni. Kérdően és meglepődve felvonom a szemöldököm.
-Tudomásom szerint még nem, csak akarják...-halkabban folytatom-...és pont ezért hagytam ott őket, nem szeretném megvárni míg ideér a shield.-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 26 Jún. 2016, 10:56

22:30.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds és Tyler Jackson.

Stephanie folytatja a telepatikus kommunikációt Jonathan, Tyler és Melissa fejében.

– Valóban mutáns, szárnyai vannak. A S.H.I.E.L.D. és Essex is megkörnyékezte már korábban. És elege van abból, hogy nem hagyják békén. Szóval csak óvatosan.

Morgan rendőrtiszt közben láthatóan mérlegeli magában a Stephanie-tól, Melissától és Tylertől hallottakat, majd nejére pillant, aki bólint, mire a férfi felsóhajt.

Illinois - Page 2 Police10 – Nos, jó… Jó, legyen. Befejezem a hívást a kapitánysággal, és--

Ebben a pillanatban hirtelen kialszik minden fény, teljes sötétségbe borul a lakás, és odakint a folyosó is. Az értetlen és dühös szomszédok átszűrődő hangja alapján a többi lakásban is hasonló lehet a helyzet. Morgan rendőrtiszt a telefont is hiába próbálgatja.

Illinois - Page 2 Police10 – A fenébe… vonal sincs! Mondanám, hogy talán a vihar okozta az áramszünetet, de nyilván nem véletlen ez az egybeesés… Mondják, hogy nem vagyunk veszélyben, kérem, mondják!

Közben Derek is már majdnem elkezdte átgondolni Jonathan javaslatát, amikor elment minden fény. A sötétben a szeme akaratlanul is sárgán kezd világítani, és a mozgása alapján mintha őt nem is zavarná a teljes sötétség, ugyanúgy tájékozódik, mint eddig.

Illinois - Page 2 Yellow10

Illinois - Page 2 Dm10 – Hrrrm, a francba! Gondolom, ez sem a maguk műve, mi? Jó, jó, LEGYEN! Megteszek bármit, csak hagyják békén a családomat! Ne… Ne bántsák őket, menjünk innen! Egyébként is… ki a túró ez az Essex, akiről beszélt?


Illinois - Page 2 00120

22:30.

Résztvevők: Serena Amelia Davidson és Emma Flower White.

Odakint a jelmezes férfi meg se lepődik Serena kérdésén a napot illetően (bár az érzelmeit persze továbbra is csak tippelni lehet a maszkja miatt).

Illinois - Page 2 Knight10 – Szeptember 28., péntek, este fél 11 körül. És ez már nem Kansas, Dorothy. Üdvözlöm Chicago egyik elszegényedett belvárosi negyedében. Önt minden kétséget kizáróan elrabolták. És nem, nem a S.H.I.E.L.D., mint mondtam, egyelőre ők sem tudják, hogy itt vannak. Mondanak magának valamit azok a nevek, hogy ’Sinister’, ’Pietro Maximoff’, illetve ’Higanyszál’? Az elrablása okairól vannak sejtéseim, de még semmi bizonyos.

Majd Emmára is rápillant, de vele sem ellenséges.

Illinois - Page 2 Knight10 – Szólíthatnak mindketten Holdlovagnak. Az, hogy mindenki ismeri Önt, Ms. White, bizony együtt jár a Különítmény népszerűségével, ezt el kell fogadnia. Értékelem az Ön őszinteségét is, nincs időnk most nevetséges kitalálósdikra. Ha a S.H.I.E.L.D. még nem jön, talán van időnk, hogy mi magunk--

Ekkor hirtelen kialszik minden fény az épületben, már egyik lakás ablakából sem szűrődik ki semmiféle világosság. A Holdlovag dühösen ökölbe szorítja a kezeit.

Illinois - Page 2 Knight10 – Ó, az ostoba…

Ekkor az egyik tetőről macskaszerű könnyedséggel és akrobatikussággal ugrik le melléjük egy sárga-vörös ruhás, szintén maszkos fiú, aki ránézésre nem lehet több 14-15 évesnél, talán még annyi sem. A szerelése egyébként rendkívül ismerős lehet annak, aki újságokból, hírekből, jelentésekből ismerte már a korábbi, vörös ruhás Fenegyereket, aki még az Ezüst Utazók érkezésekor vesztette életét. A színét leszámítva a fiú öltözete ugyanolyan, a kis ördögszerű szarvakkal együtt.

Illinois - Page 2 Raymond_Connor__Earth-1610__www.kepfeltoltes.hu_

Illinois - Page 2 Ray10 – Siettem, ahogy tudtam! Elvágtam a vezetékeket, hogy ne tudják hívni a S.H.I.E.L.D.-et!

Illinois - Page 2 Knight10 – Ühüm… És az áramot miért is kellett? Hogy kitörjön odabent a pánik, és mind rájöjjenek, hogy figyelik őket?

Illinois - Page 2 Ray10 – Hát… Nos… Én csak… Öhm, igen, az talán… valóban… nem kellett volna.

Illinois - Page 2 Knight10 – Az ég szerelmére, kölyök… És persze mobiltelefonja sem lehet senkinek odabent, igaz?

Illinois - Page 2 Ray10 – Hát, ööö… Na ja…

Illinois - Page 2 Knight10 – Jó, erről még beszélgetünk. Hölgyeim, félek, nem maradt sok időnk. Ha nem az ügynökök lépnek odabent, akkor Sinister vagy Maximoff fog, perceken belül, vagy a S.H.I.E.L.D. ér ide hamarabb. Nekem gondoskodnom kell a bent lévők biztonságáról, és hogy a bűnösök megfizessenek. Önök vagy segítenek, vagy a társam, a Fenegyerek kiviszi Önöket a veszélyzónából…

Illinois - Page 2 Ray10 – De én neked akartam segíteni, HL!!!

Illinois - Page 2 Knight10 – … ÉS EZ NEM VITA TÁRGYA!!!

_________________
Illinois - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 26 Jún. 2016, 12:16




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Serena Amelia Davidson
SHIELD elől menekülő civil


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds, Tyler Jackson és Emma Flower White


Az egész ijesztő volt, főleg, ahogyan a férfi kimondta a dátumot, napokkal később volt. A felszerelésem sem volt meg, lehet, hogy valamilyen vizsgáltnak vetettek alá? Majd, ha biztonságos helyen leszek, akkor megvizsgálom magamat, hogy megsérültem-e. Chicago? Ez roppant zavarba ejtő volt, de legalább nem a SHIELD követte el, bár erre magamtól is rájöttem, amikor az ügynökök és a Különítmény tagok közepette ébredtem fel. A nevek egy része nem mondott semmit, így tétován csóváltam meg a fejemet.
- Csak a Higanyszál - mondtam. - Ha jól emlékszem ő maga is a Különítmény tagja volt a Kipusztulás előtt, de meghalt, vagy eltűnt...
Ebben nem voltam biztos, akkoriban kerültem börtönbe, így már nem igen rémlett a pontos esemény, saját magamért jobban aggódtam. Közben még White is megérkezett, meglepett, hogy nem akart ott lenni, amikor a SHIELD megjön, csaknem történt valami a színfalak mögött? Ekkor ment el az áram is, majd egy fiú jelent meg. Számomra nem volt ismerős a ruházata, bár roppant érdekesnek tűnt a választás. Nem volt túl fiatal ahhoz, hogy itt legyen? Igaz én is túl fiatal voltam ahhoz, hogy éveket üljek a börtönben és mégis így történt. Szerencsére volt választási lehetőség, hogy maradunk és segítünk Holdlovagnak, vagy megyünk Fenegyerekkel. Részemről nem is volt kétséges, hogy melyiket választom.
- Én inkább kimaradnék ebből és Fenegyerekkel tartok - erőltettem egy mosolyt magamra a fiú irányába. - Örülnék, ha kivinnél innen valamilyen biztonságos helyre... még soha sem jártam ebben a városban.
Egy pillanatra még White-ra pillantottam, hogy ő vajon marad-e, vagy jön, mindenesetre követtem a fiút, ha pedig a lány velünk tart, akkor még feltettem neki egy kérdést.
- Hogyhogy nem a SHIELD-el van már? - érdeklődtem.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Illinois - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Thorhalla Vas. 26 Jún. 2016, 15:15




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Jonathan Miller - Black Jack
Különítmény tag, USAF főhadnagy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds, Tyler Jackson, Emma Flower White és Serena Amelia Davidson


Odabent a szobában látható volt már, hogy Jon lassacskán meggyőzte a fiút, hogy gondoljon bele abba, amit mondott. Úgy tűnt, hogy a határozott fellépés megtette a hatását és az, hogy a fiatal férfi nem hunyászkodott meg a másik előtt, mint valószínűleg a legtöbben tették volna. Ahogyan elment az áram és meghallotta a kérdést, nem reagálta le a vádaskodást, amit kapott.
- Mi mindannyian itt vagyunk - mondta. - Emma White otthagyta a SHIELD-et, már nem tartozik közénk, a másik lány, aki ott volt odaát a másik lakásban pedig nem tudjuk ki.
A sötétben feltűnt a fiú aranyló szeme.
- Mi nem akarjuk bántani őket, ellenkezőleg, megvédeni, magával együtt - mondta még mindig határozottan. - Úgy veszem észre, hogy önt nem zavarja a sötét, tud valamilyen kevésbé ismert kijáratot az épületből, hogy a családját és önt biztonságban kijuttassuk innen?
Nem tudta, hogy ki azaz Essex, ezek szerint nem mutatkozott be a tetovált fickó.
- Marcona arc, igencsak magas, izmos testalkat, tetoválásai vannak, a sógornője találkozott már vele többször is, övé a szemközti lakás.
Csak egy pillanatot várt, hogy a fiú felfogja, amit mondott, aztán folytatta.
- Szóval ki tud minket innen vezetni? - kérdezte komolyan.

felszerelés:


Illinois - Page 2 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Stephanie Lyesmith - Tűzvirág
Különítmény tag; Hawkeye, not Hawkguy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds, Tyler Jackson, Emma Flower White és Serena Amelia Davidson


Kezdtem unni ezt az egészet, ha így megy tovább, akkor tényleg élek a lehetőséggel, amit Hajasbaba mondott, hogy útközben telefonáljunk, vagy a rendőrségről. Azok bizonyára nem fognak ennyire kötekedni, mint a "helyiek". De végre Morgan észhez tért és már kész lett volna átadni a telefont, hogy felhívjuk a SHIELD-et, amikor éppen elment minden áram. Amilyen sz*r helyen laktak - számomra is ismerős volt a korábbi életkörülményem alapján - a vihar miatt nem csodálkoztam, de amikor kiderült, hogy telefon sincs, akkor már gyanakodtam. A telefon ugyanis nem árammal működik és az van akkor is, ha áramszünet van. Szóval valaki elvágta a zsinórokat, nehogy beszéljünk a hatóságokkal.
- Mobiltelefon? - kérdeztem.
Bár tuti, hogy nem lesz, mert akkor alapból azzal kezdtük volna. A fickó kérdése után felsóhajtottam.
- Nem, nincsenek biztonságban és ha ezt mondanánk hazudnánk - feleltem. - Felteszem nincs hátsólépcső, se hátsó kijárat a házból, csak a főbejárat...
Bár, ha az ellenség helyében lennék, akkor bizonyára mind a két irányban jönnék, nehogy bárki is elmenekülhessen.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Illinois - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 26 Jún. 2016, 16:08




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
dr. Melissa McKenzie
Külsős, tudós, Lockjaw gazdája


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, Reena Reynolds, Tyler Jackson, Emma Flower White és Serena Amelia Davidson


2012. szeptember 28. péntek, hetedik/harminckettedik bejegyzés:
” S valóban, ahogyan jól gondoltam, esze ágában sem volt megtenni, odakint pedig továbbra is a telefonnal kapcsolatban vitatkoztak s rám sem akart hallgatni. Bár talán egy idő után mégis, mikor Mr. Morgan már jelezte, hogy befejezi a telefonálást s odaenged minket, ám ebben a pillanatban még az áram is elment. Ekkor még reménykedtem, hogy csak a vihar miatt, de minden efféle reményem elszállt, mikor említve lett, hogy telefon sincs. Ms. Lyesmith pedig ilyenkor nem volt képes hazudni, hanem csak a kegyetlen valóságot mondani.
- Mit tegyünk? - kérdeztem aggódva.
Végtére is a Különítmény tagjaival voltam körbevéve, nekik kellett az efféle helyzeteket megoldani, féltem, hiszen a legfelső emeleten voltunk, innen nem nagyon tudtam, hogy merre lehetne még menekülni, hogyha Essex s társai voltak, akkor honnan támadnak egymás után. Igyekeztem a lakás belsőbb felébe lépni, hol ha betörik az ajtót, akkor nem fognak egyből rám látni s nem fognak tudni megtámadni. S reméltem, hogy a sötétben nem fogok semmiben sem orrabukni. Miért kellett mindig ilyen helyzetbe kerülni? S volt egy olyan érzésem, hogy ezúttal nem járnánk olyan jól, mint mikor Lord Namorba futottunk, futottam bele. Ha találtam fedezéket, akkor le is bukok mögé s várom, hogy mi fog történni a folytatásban, visszajön-e az áram, vagy megtámadnak minket.”


felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Illinois - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 26 Jún. 2016, 16:49




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Reena Reynolds - Szellem
SHIELD gyakornok, korábbi tesztalany


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Tyler Jackson, Emma Flower White és Serena Amelia Davidson


Reena továbbra sem értett semmit abból, hogy mi is zajlott a két oldalon, az viszont sokkalta jobban érthető volt a számára is, amikor a fények kialudtak és Morgan is megjegyezte, hogy biztosan nem véletlen volt mindez. Már látott ilyet, gyakorlat alatt, amikor a Cég kiképezte, tudta, hogy ilyenkor mi következik. Átültetve a gyakorlatba, a jobbik esetben a SHIELD fog érkezni és pillanatokon belül betörik az ajtót, a rosszabbik esetben pedig Essex és a társai újra. Azon próbálta törni a fejét, hogy mi történhetett a plázában, hogyan lehetett képes Essex a Főnixet és a gazdatestét elintézni, hogy idehozhassa őket? De nem volt erre sok ideje, mert jöhetnek, akik ezt tették.
- Megyek az ajtóhoz, figyelem, hogy jön-e valaki - mondta.
Ezzel igyekezett a korábbiakban látottak alapján odajutni az ajtóhoz, majd azt résnyire kicsit kinyitni, hogy hallgatózhasson, ha egyelőre nem hal semmit, akkor ki is lessen néhány pillanatra, de utána visszahúzódik és hallgatózik. Ha meghallja, hogy valaki(k) jön(nek), akkor azonnal szól a többieknek, akik a lakásban vannak. Még akkor is, ha csak a szomszédok, révén nem tudta, hogy kik lehetnek azok, így azokat is potenciális ellenségnek fogja fel az adott helyzetben.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Illinois - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Tyler Pént. 01 Júl. 2016, 19:13

Végre valami fény az alagút végén, és sikerül rávennünk a díszes társaságot, hogy ugyan hagy telefonáljunk már a shieldnek. Persze lőttek az egésznek, mert elmegy az áram, a telefon is süket....remek, mindjárt itt lesznek a nyakunkon...kik is...persze gondolom Essex, meg a bandája. Ezt annyira találgatnom sem kellene. 
-Tűnjünk el innen, ahogy lehet...-
Morgom a többieknek, miközben az ablakhoz lépek és kikémlelek rajta. Ugyanis ha mindenki megindul az ajtó felé, maximum kicsi a rakást tudnánk játszani, csak nem vízszintesben. Körbe nézek kint, látok-e valakit, sok reményt nem fűzők a dologhoz az egyszer biztos. Ez a szoba és épület pedig nagyon nem védhető, ráadásul egy terhes nővel, meg egy dühös mutáns kamasszal. Ha elindulnak kifelé utoljára hagyom el a lakást, leginkább azért, hogy lássam a többieket és ha kell gyorsan teleportálhassam őket, még Jon képesség blokkolásának a hatáskörén kívül essek.

-Félreértett, nem az a probléma hogy mindenki felismer, hanem hogy még maga is többet tud arról, hogy mi folyik itt konkrétan, mint én, vagy mint amit a shield megosztott régebben velem....-
Csattanok fel kicsit idegesen, főleg miután Essex-et említi és Pietrót. Megakarják támadni a fiút, vagy csak a többieket. Mi a fészkes fene folyik itt?! Felsóhajtok. Ha akar Pietró kapcsolatba lép velem, és nem szeretnék találkozni a kivonuló shieldel, meg Danvers-el. 
-Rendben lépjünk le...-
Bólintok és a fiú és Serena után indulok.
-Ez érdekes kérdés....mondjuk úgy, hogy nem jöttem ki túlzottan jól a csapat társaimmal, és a shield némely ügyben foglalt álláspontjával sem....és eljöttem. Maga? Láthatóan még jobban irtózik tőlük mint én....
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 02 Júl. 2016, 14:01

22:35.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds és Tyler Jackson.

Derek alig láthatóan biccent az ügynökök felé.

Illinois - Page 2 Dm10 – Nem mintha bíznék magukban, de… inkább használjuk ezt.

Ezzel elővesz egy fiókból egy zseblámpát, és azzal világít a bátyjáék felé. A kevés fény is elegendő ahhoz, hogy a szeméből eltűnjön a sárgás villogás.

Illinois - Page 2 Police10 – Jó ötlet, Derek, az orromig sem láttam ebben a sötétben. Hátsólépcső nincs, csak a főbejárat… de mégis miféle veszélyben vagyunk? Nem tetszik ez nekem, menjünk ki a folyosóra. Mobiltelefon… Igen, Lynn, vedd elő, kérlek, én meg hozok egy esernyőt nektek, ha ki kéne mennünk.

Ezzel Morgan rendőrtiszt és neje is elkezdik keresni az említett tárgyakat, míg Derek világít nekik a lámpával. A fiú közben Jonathanhez szól.

Illinois - Page 2 Dm10 – Várjunk… Ahogy leírta a fickót, az csak Mr. Sinister lehet… Pfheh, bár sejthettem volna, hogy ez az idétlen név nem lehet igazi. Mit akarnak tőle?

Eközben az ablaknál Tyler nem sokat láthat a vaksötétben és a zuhogó esőben, de azért nagy nehezen ki tudja venni Emma és Serena alakját még valakivel, amint épp távoznak, az ajtónál pedig Reena hallhatja és láthatja, ahogy egyesével kijönnek a szomszédok, egymást kérdezgetve, mi történt, illetve keresgélve az áramszünet okát. Jobb híján zseblámpákkal és mobiltelefonokkal világítanak. Az egyik, egy idősebb hölgy, Morganék felé megy, majd bekopog hozzájuk.

– Mr. Morgan! Önöknél sincs áram? Mr. Morgan! Lynn!

Lynn elmosolyodik, majd kikiabál.

Illinois - Page 2 Girl10 – Igen, Mrs. Morris, itt sincs, de jól vagyunk!

Illinois - Page 2 Police10 – Hrrm… Mindig mindenbe bele kell szólnia az öregasszonynak…

Illinois - Page 2 Girl10 – De szívem, hiszen olyan kedves asszony. Tegnap is hozott sütit.

Illinois - Page 2 Police10 – Fájt is tőle a hasam egész este…

Majd hirtelen odakint többen is felsikoltanak, kiabálnak, és mindenki visszasiet a lakásába. Reena mintha egy, a sötétben nehezen kivehető, ezüstös-fehéres öltözetű férfit látna közeledni…


Illinois - Page 2 00120

22:35.

Résztvevők: Serena Amelia Davidson és Emma Flower White.

A Holdlovag, válaszra sem méltatva senkit, berohan az épületbe, majd fel a lépcsőn, a Fenegyerek pedig csak legyint.

Illinois - Page 2 Ray10 – Ne is foglalkozzatok vele, már az is csoda, hogy ennyit beszélt veletek. Nem egy bőbeszédű típus, de jó arc, higgyétek el. Szóval akkor kimaradunk az akcióból, és lelépünk innen… Jó, legyen, persze.

Ezzel a fiú előremegy, hogy vezesse a két nőt, távolabb az épülettől, egy kis mellékutca felé haladva.

Illinois - Page 2 Ray10 – Azért a főbb utakat kerüljük el. Szóval… Serena, igaz? Téged, Emma, pedig nyilván ismerlek, és… ha nem nagy kérés… bár már nem vagy a Különítményben, de… kaphatok majd egy autogramot? Na, kövessetek, ne várjuk meg a S.H.I.E.L.D.-et vagy Essexéket… vagy Higanyszálat… aki egyébként él! Jól hallottam, Serena, hogy azt hitted, meghalt? Hát, nem! Öregem… Hogy csinálják? Ő is, meg Küklopsz is, meg egy csomóan, meghalnak, aztán visszatérnek… Ez nagyon rideg. Már egy ideje figyeljük őket… de nem tudom, beszélhetek-e nektek erről. HL mondott még nektek valamit?

A Fenegyerek a jelek szerint sokkal beszédesebb és nyíltabb, mint a Holdlovag, talán már túlságosan is, de végül is még csak gyerek. Hirtelen azonban megáll, és megállásra inti a két útitársát is. Felemeli a fejét, mintha valamit hallana, de Serena és Emma az égvilágon semmit sem hallhatnak a zuhogó esőn kívül.

Majd a fiú hirtelen felemeli fegyverét, két vöröses, nundzsaku-szerű harci botot, és harcállást vesz fel… és valóban, egy pillanat múlva megjelenik előttük maga Higanyszál.

Illinois - Page 2 Maxi10

Illinois - Page 2 Piet10 – Nocsak… Honnan tudtad? Hát, ennyit a meglepetés erejéről… Szia, Emma. Serena, mi még nem ismerjük egymást. Pietro Maximoff, örvendek.

_________________
Illinois - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 03 Júl. 2016, 00:01




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Serena Amelia Davidson
SHIELD elől menekülő civil


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds, Tyler Jackson és Emma Flower White


Emma is úgy döntött, hogy inkább kimarad az egészből, így a válaszokat hallva Holdlovag berohant az épületbe, anélkül, hogy mondott volna még valamit. Igazából nem is éreztem úgy, hogy szükséges lett volna még bármit mondani. Így követtem Fenegyereket és közben még érdeklődtem is White-nál, hogy miért nincs a többiekkel.
- Ah értem - feleltem a válaszára.
Hogy én? Ez egy roppant kényes és kellemetlen kérdés volt. Idegen volt, korábban SHIELD-es, nem akartam elmondani neki mindent, hogy miért is gyűlölöm őket. Keseregni sem szerettem volna, hogy börtönben tartottak bezárva, mert annál azért úgy véltem, reméltem, hogy erősebb vagyok.
- Röviden nem nagyon akarnak a képességem miatt szabadlábon látni.
Mintha valami veszélyes személy lettem volna, vagy nem tudom. Pedig csak nyugodtan szeretem volna az életemet élni úgy, hogy nem kell folyamatosan menekülnöm. Közben követtem Fenegyereket és a szavaira bólintottam, amikor a nevemre kérdezett rá.
- Igen, Serena vagyok - mondtam.
Hallottam én is így utólag, hogy többen feltámadtak, csak azok nem, akiknek kellene. Nem tudtam, hogy miként csinálják, de szerettem volna tudni és szerettem volna, ha lenne olyan erős a képességem, hogy visszahozhassam őket.
- Nem, nem mondott semmit - feleltem.
Megtorpantam, ahogyan megállt és idegesen pillantottam körbe majd hirtelen egy fehérhajú fiatal férfi jelent meg előttünk. Felismertem a haja színe alapján, hogy ő volt Higanyszál.
- Mit akar tőlünk? - szögeztem neki a kérdést.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Illinois - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 03 Júl. 2016, 00:02




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Reena Reynolds - Szellem
SHIELD gyakornok, korábbi tesztalany


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Tyler Jackson, Emma Flower White és Serena Amelia Davidson


Reena valóban fel is vette a helyet az ajtóban, hogy kezdje figyelni azt, hogy mikor jön az ellenség, vagy bárki más. Azt látta, hogy máris nekiláttak a szomszédok kijönni és nézelődni fénnyel, hogy mi is történt. Beszéltek is egymáshoz, de egyelőre a lány semmilyen gyanús dolgot nem. A benti beszédet most igyekezett kizárni, az nem volt fontos, majd úgyis látja, hogyha mennek. Már csak azért is, mert odabent is lett fény egy zseblámpának köszönhetően. Ahogyan kilesett a fényeknek hála látta a szomszédokat is, majd valaki még ide is jött. Egy idősebb személynek tűnt, így miatta nem szólt, és kiderült, hogy őt valóban ismerik az itt lakók. A sikoltozásnál meg kellett erőltetnie a szemét, de kitudta venni, hogy mi is közeledik.
- Egy jelmezes alak közeledik errefelé! - kiáltotta a lakás belseje felé.
Hogy a többiek is feltudjanak készülni, hogyha bármi történjék és tényleg ide érkezik meg a férfi. Addig is a lány behúzódott a fal mellé, hogyha a jelmezes alak beront a helységbe, akkor rávethesse magát és megpróbálja a földre dönteni, birkózni őt.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Illinois - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 2 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.