Random

8 / 18 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next

Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Hétf. 07 Okt. 2013, 21:43

Helyszín: Kanox városa(Keleti sivatag)
Résztvevő: Anastasia Brightmore(Sarah)

- Semmi sürgős, csak jelentést kell írnom aztán meg... háh... megyek én is aludni. Már olyan kettő fele járhat.
Mondja, miközben a szája elé teszi a kezét, hogy elnyomjon egy ásítást. A kezét ismét kinyújtja, hogy belé karolhass, ha kedved tartja. Majd megindul veled a folyosón, párszor el kell fordulnotok, majd megáll az egyik ajtó előtt, előeszi a kulcsot és kinyitja az ajtót.
Mikor kinyitja az ajtót, előreenged, hogy beléphess.
Egy nagy szobába lépsz be, ami kellemesen, bár kissé furcsán van berendezve. Az egyik sarokban egy furcsa fotelt pillantasz meg.(mai babzsákfotelekre hasonlít) A másik sarokban egy ágy áll, ami felett egy polc áll, melyen egy párna van. Ezen kívül a szobában volt még egy asztalka és egy teljes alakos tükör is.
Ahogy a fotelre pillantasz, egyszer csak fájdalom nyilall a halántékodba. Egy látomás jelenik meg előtted. Két kentaurt látsz, az egyik egy szalmakupacon fekszik, a másik pedig egy másik kupac tetején térdel és egy polcon nyugtatja a karjait és a fejét.
Ekkor elmúlik a látomás a fájdalommal együtt. Ekkor tűnik csak fel, hogy a látomásodban pont ott voltak a szénahalmok, ahol az ágy és a kanapé áll most.
- Minden rendben Anasztázia?
Kérdi Carlos kérdő tekintettel.

Helyszín: Danu falu(a falu fogadójában)
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

//Kissé félreértetted a látomást. Laughing A kapitány ugyanis teljesen halott. Meg miért osztaná fel a vizeket, pont a saját tisztjével, aki a saját hajóján van.//
- Na végre, már kezdtem aggódni. És bocs haver, de alaposan rám ijesztettél. Azt hittem már megszállt egy démon.
Mondja rövid nevetéssel, miközben a kezét nyújtja, hogy felsegítsen.
Figyelmesen végighallgatja a mondanivalód, majd csak aztán válaszol.
- A faluban épphogy biztonságban vagy. Vivien ki lett tiltva a faluból és ennélfogva a női kalózbanda is. Bár Kittire veszélyt jelenthetnek, de rám nem igazán. Mint mondtad, te átkozott, én meg...nos, félig halhatatlan. Mint láttad én képes vagyok regenerálódni, na mondjuk úgy, hogy már nem egy halálos sebet túléltem ennek hála. Szóval engem nem kell féltened. És amíg a városon kívül nem látnak Kittivel addig őt sem.
Mondja a fiú, akin látod, hogy nem viccel.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 8 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 8 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 8 Mudch0 Random - Page 8 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 8 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 8 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Endline Hétf. 07 Okt. 2013, 22:46

Értetlenkedésem végén megszólalok magamban ~ Na jó elég ebból le kéne jutni erről a fáról...~ ám egyszercsak óriási nevetést hallok
amire hirtelen oda is nézek és ekkor meglátom, hogy ki is azaki nevet egy pillanatra meglepődök az alak kinézetén de ez csak tényleg egy
pillanat az mert ez a valaki azonnal meg is szólal "-Öregem, ilyen béna landolást még életemben nem láttam. Hahaha-"
- Ha-ha-ha röhög a vakbelem - (ironikusan) és közben elkezdek lemászni a fáról - Amúgy el tudnál igazítani, mert még azt sem tudom
hogy is hívnak nem hogy azt hol is vagyok. -
és ha elkezdi nekem magyarázni hogyí mi is a helyzet vagyis hol vagyunk akkor amint
leértem a fáról előveszem a térképet a tarisznyámból és mondom neki hogy - Figyu inkább ezen mutasd meg hol vagyunk mert
annyira fáj a fejem, hogya beszédet is alig értem nemhogy még fel is fogjam

_________________
What they find could be the Endline!
Endline
Endline
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 21
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 08.
Age : 27
Tartózkodási hely : New York

Theredeath

Vissza az elejére Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 08 Okt. 2013, 03:48

/Nem is írtam, hogy a kapitány és én vívtunk egymással felosztási harcot:)

Bakura aggódott, hogy megszállt valami. Erre elröhögöm magam.
- Hát a múltamat nevezhetjük démonnak. Ilyen, amikor eljön egy részlete. Elég szar is.
Felállok, ahogy segít. Próbál megnyugtatni, hogy itt biztonságban vagyok. Láttam is, hogy milyen fain itt a biztonság, de ha a vérfarkasok betörtek... A főnixek simán berepülhetnének, ha kiderül, hogy itt vagyok. Bár most már nem jelentek veszélyt. A hajónknak annyi, a legénységből az átkozottak túlélhették, bár nem tudom, mennyien voltunk. A kapitány elég halottnak nézett ki, úgyhogy akkor ő mégsem az. De ha csak simán a bosszúvágy hajtja Vivient és meg akarja ölni azt, aki borsot tört az orra alá, akkor is mi van? Miért keresne pont itt? Csak berezeltem ettől a b...i látomástól.
- Igazad lehet. Végülis nem keresne pont itt. Kittivel akkor nem járkálok kint, pedig szívesen mennék vele. Veled pedig...egy kategória lennénk? Mondjuk én nem tudok ilyen indás trükköket. De rendben, menjünk a dolgunkra a falhoz.
Ha Bakura elindul, akkor megyek én is, de még mindig lüktet a fejemben, amit láttam. Vivien, te rohadék...

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 08 Okt. 2013, 20:23

Helyszín: Valahol északnyugaton.
Résztvevő: Nikolai Belinski(Endline)

- Persze, a hegyekben vagyunk, te is láthatod.
Amint odanyújtod neki  térképet, rábök egy pontra, ami két hegy közt egy kis völgy.
- Most itt vagyunk. Hova tartasz széllelbéllelt idegen?
Miközben mondja kuncog egy kicsit.
- Érted már, széllelbélelt, mert te egy légelementál vagy. Haha... nehogy már csak én röhögjek a saját viccemen.

Helyszín: Danu falu
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

- Hát majdnem, engem meg tudnak ölni a szellemlovasok, míg téged nem, ennyivel vagy erősebb nálam.
Jegyzi meg Bakura, miközben látod, hogy végigszalad a hátán a hideg, mintha egy rossz emlék jutna eszébe. majd összeszedi magát és kisimulnak a vonásai.
- Menjünk, az a fal nem készül el magától.
Mondja, majd megindul a falhoz. Ugyanazon az úton mentek amin idefelé jöttetek. Amint odaértek a falhoz két ásót és két zsákot pillantotok meg. Bakura kissé érdeklődve sétál a két társához, akik időközben nekiláttak két újabb fa kinövesztéséhhez.
- Noel hol van?
- Felszívódott, amúgy is messzebbről kell idehordani a földet. De ez annak sokkal könnyebb aki csak csettint és a föld engedelmeskedik neki.
- Hiába, ha nincs itt.
- kitti meg még gondolom mindig varr. Remek... Úgy látom haver mehetünk földért.
Mondja, megfogja az egyik ásót és zsákot, majd megindul az erdő mélyén, ha követed egy tisztásra értek, ahol valamiért nem nőtt fű. Ellenben az talaj barnás. Bakura belevájja az ásót a földbe és és a földet elkezdi a zsákjába pakolni. Ha te is elkezdesz ásni, akkor pár perc múlva mindketten koppanást hallotok miközben az ásóitok a földbe mélyesztitek. Könnyen rájöhettek, hogy megakadt valamiben.
- Nézzük mit találtunk.
Mondja Bkura és már elkezdi is kiszedetni kezével a maradék földet.
Ha te is így teszel a saját gödrödnél, akkor hamarosan egy szépen megmunkált iránytűre bukkansz.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 8 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 8 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 8 Mudch0 Random - Page 8 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 8 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 8 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Tyler Szer. 09 Okt. 2013, 10:57

Hát végül is itt vagyok, igaz nem így képzeltem el a dolgot. A két farkas még mindig körbevesz, vagyis előttem és a hátam mögött is követnek. Eszembe jutott ugyan hogy megpróbálok lelépni valahogy, de nem mertem kockáztatni a dolgot.
Most meg itt vagyok és két bikaszerű izé, kérdi hogy mit akarunk itt. Én meg csak pislogok rájuk, mint egy hal. Ha ez a kettő nem mond semmit, akkor kénytelen leszek kitalálni valamit.
-Khmm...üdvözlöm Önöket, a városban van üzleti találkozóm. Ők pedig a testőreim, akik átkísértek az erdőn, szeretnénk bemenni a városba.-
Mondom a kis mondókámat, ha ez a kettő nem mond semmit. Nem tudom ezzel betudunk-e jutni vagy sem.
-Ez a kettő a társam, vállalom a felelősséget értük....-
Vagy nem, csak jussak be és máris lelépek tőlük. Igaz eszembe jut, hogy szólhatnék az őröknek, hogy szabadítsanak meg tőlük, de hát megígértem, hogy segítek nekik, még ha ezzel bajba is kerülök.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 11 Okt. 2013, 21:52

Szellemlovasokat emleget és úgy néz ki, már találkozott velük. Hát nem lehetett túl jó randi, ahogy elnézem az arcát. Kíváncsi vagyok, úgyhogy meg is kérdezem, mert ez új infó:
- Csúnyán elkalapáltak, mikor találkoztál velük?
Amíg válaszol, addig visszamegyünk az építkezésre. Ketten még mindig növesztik a fákat, nekünk meg odakészítették két ásót. Az egyik nimfa eltűnt. Biztos valami dolga akadt, pedig ő tudná visszaforgatni a földet a nimfa erejével. Aha, az egyik a növényeket bűvöli, a másik a földet? De Kitti mindkettőt tudta.
- Jól van akkor, menjünk! Te, Bakura, hogy van ez pontosan? Te nem tudod a földet mozgatni, de ez a Noel meg Kitti igen? Egyik nimfa a növényeket uralja, a másik a földet is vagy hogy van ez?

Kimegyünk az erdőből és találunk egy tisztást, ahol könnyebb ásni. Nincs tele fűvel. Pedig szép kis hely, de kell a cucc a gödörhöz, úgyhogy most szétcsesszük. Ások, ások, kotrom a földet, aztán lapátolom bele a zsákba. Kezd is telni, de koppan a szerszám valamin. Biztos valami kő, amit betemetett a föld. Ki kell szedni, mert idegesít, ha mindig kopogni fog. Kikaparom, csak ez nem is egy kő. Egy iránytű, méghozzá elég szép darab.
- Hű, azanyja, ez aztán csinos kis tárgy! Nem is mondtad, hogy elásott kincsek is vannak erre.
Megnézegetem és ha Bakura nem mond mást, akkor zsebrevágom. Majd eladom vagy ha kell Kittinek, akkor ő megkapja. De ha kiderül, hogy ez egy falubelié, akkor nem nyúlom le. De miért ásná itt el? Franc tudja... Azt azért megnézem, hogy nimfaöcsinél mi koppant.
- Te mit találtál?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Sarah Szomb. 12 Okt. 2013, 01:46

- Értem. - Bólogatok "okosan" a férfi szavaira, bár nekem fel sem tűnt, hogy ennyire késő lenne, oké persze, sötét van, de csak úgy belebámulva az éjszakába nem vagyok képes megmondani, hogy mennyi lehet az idő, ömm, szóval igen, nem sejtettem hogy ennyire belenyúltunk már az éjszakába és így értem, hogy miért szeretne már ő is minél hamarabb nyugovóra térni. A kezét nyújtja, amit ezúttal már könnyebb elfogadni, sokkal könnyebb mert egyszer már rászántam magam és itt már nincs úgy igazán senki, aki figyelne, nem mintha az este kellős közepén sokan lettek volna, de mégis nyugisabb az egész helyzet így négy fal között. Végül megállunk az egyik szobánál, kinyitja az ajtót és előre is enged, én pedig el is fogadom ezt és belépvén szemügyre is veszem a szobát amiben a ma estét tölteni fogom. Egy tükör, egy ágy és egy fotel, amire rápillantva egy furcsa képsor jelenik meg előttem, kentaurokat látok, kettőt, bár más környezetben, szénán pihenve, nyugodtnak tűnik, mégis oly hirtelen ér, hogy pár pillanatig felfogni sem vagyok képes, amíg nem realizálom azt, hogy fájdalommal is jár egyben. Végül megszakad és Carlos kérdésére leszek figyelmes, amire kissé zavartan fordítom felé a tekintetemet, a halántékomat dörzsölgetve közben.
- Igen, azt hiszem... Egy pillanatra talán eszembe jutott valami. - Csak remélhetem, hogy nem hisz őrültnek, mert egy ilyen megszólalás után meg úgy az egész viselkedésemre amit eddig sikerült produkálni talán feltételezheti, vagy csak én vagyok kissé paranoiás már ezzel kapcsolatban. Mindenesetre is kezdem érezni magamon a fáradtság jelét, így bár kissé feldúlt lelkivilággal a történtek miatt, de helyet foglalok a fotelon a korábban látottak alapján, ami talán nem volt több egy ösztönös képnél, hogy miként is tud a magamfajta pihenni, egy tanács valahonnan a tudatom legmélyéről talán, vagy annál sokkal több... Nem tudhatom, Carlostól, ha menni akar akkor így estére búcsút is veszek, majd pedig próbálok lehiggadni és aludni, bár egy ideig kissé idegesen nézelődök a szobában, de végül megadom magam az estének, vagy legalább is próbálkozom.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Bishop Vas. 13 Okt. 2013, 04:11

Manőverezek tovább, majd megragadom az egyik főnix szárnyát, az azonnal lángba borul és megégeti a lábam, reflexből elengedem majd újra összeszorítom a karmaim, hogy ezzel is védjem a sebet. A sérült lábam kicsit feljebb húzom és a dőlést a másikkal próbálom kompenzálni. Ahogy körbenézek a horizonton, látom, hogy Dina is harcol és ő sincs előnyben.
~ Muszáj lesz valamit kitalálni, kitalálni, valami olyat ami ellen nem tudnak védekezni, amire nem számítanak, valami egyedit. Akármit ami átlagosan sebzi őket, árt nekik. Megis van.
A víz közelébe suhanok, fokozatosan csökkentve a távolságot, legalábbis próbálom. Már számítok a hátulról érkező tűzgömbökre ezért viszek a mozgásomba egy-két egyszerű valamint véletlenszerű manővert, ráadásul még hátra is nézek sokszor, nehogy onnan váratlanul támadjanak. Ha tudok kitérek vagy valaki mögé repülök, hogy ne legyek tiszta célpont. A vízhez közel kerülve az egyik hullám felé veszem az irányt, miközben remélem, hogy még mindig követnek a főnixek, amikor már elég közel érek és a hullám is elég nagy, magába roskadó, behúzom a szárnyaim és úgy próbálok átsuhanni a víztömegen, majd a másik oldalon kiérkezve azonnal nagyokat csapok, hogy lerázzam magamról a vizet. Kockázatos, de ha sikerül és a többi főnix tüzét eloltom, akkor az nagy előny. Ismét figyelek az időzítésre, hogy az üldözőim nagy része már ne térhessen ki a hullám elől, de ne is jöhessen rá arra túl korán.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 13 Okt. 2013, 10:47

Helyszín: Danu falu
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

- Mondhatjuk úgy is. nem olyan kellemes, mikor az embernek a lelkét megégetik, hogy megtisztuljon a bűneitől. Brr, szörnyű élmény volt.
Feleli Bakura a kérdésedre, vagy a következőre is felel.
- É nem tudom. Hát ez úgy van, hogy egy nimfa választhat, hogy mit akar élete során megtanulni a képességek közül. Eldöntheti mit akar fejleszteni. Én mint mondtam a regenerációra és a növényirányításra gyúrtam, kittinek kisebb nálam a regenje, viszont képes a földet irányítani. Ám ahogy öregszünk van esélyünk több nimfatrükköt is megtanulni. Az öregek például már minden nimfatrükköt ismernek, ami csak létezik. Hiába születnek velünk a képességek, fejlesztenünk kell azokat.
Mondja, majd mentek tovább ásni a rétre.
Amint megérinted a kis iránytűt, amit találtál a földben, hirtelen látomásod támad, de ez más mint az előzőek, nincs fejfájás, se magad önkénytelen visszanézett mozgása. Egy férfi áll előtted, akinek az iránytű van a kezében és beszélni kezd hozzá.
- Ez itt a helyes út iránytűje. A mutatója azt mutatja meg, mikor és hol kell lenned az életed során. Hasznos ha eltévedtél, mert segít hazatalálni, ha valakinek szüksége van rád, elvezet hozzá. Ha pedig éppen ott vagy ahol és mikor lenned kell, akkor a mutat eltűnik, míg nincs változás.
- Használd egészséggel. Vezessen utadon.
Mondja az alak átnyújtja a látomásban az iránytűt, majd a látomás szertefoszlik és ha az iránytűre nézel, látod, hogy arról eltűnik a mutató.
Aztán ha bakurára nézel, akkor megláthatod, hogy ő a földön fekszik, nyakában egy furcsa medállal, a tekintete üres, mintha ő is látomást látna. A következő másodpercben látod, ahogy párat pislog és tekintetében újra visszatér az élet. Lassan feltápászkodik.
- Nem irigyellek öregem. Nem  lehetnek poén dolgok ezek a folyamatosan előtörő látomások.

Helyszín: Kanox városa(Keleti sivatag)
Résztvevő: Anastasia Brightmore(Sarah)

-. Akkor ez jó jel, lassan vissza fognak térni az emlékek.
Mondja a férfi miközben megereszt egy mosolyt. Majd ásít egyet.
- Nos az idő sok mindenre választ ad majd. Jó éjt Anasztázia.
Köszön el a férfi és ha nem kérdezel tőle semmit akkor távozik.A történtek ellenére hamar elalszol és kipihenten ébredsz fel reggel.
Ha kinézel a szobádból, akkor embereket látsz jönni menni. Pár másodperc múlva be is kanyarodik a sarkon Carlos és feléd jön.
- Jó reggel. hoztam reggelit.
Mondja, majd a kezében szorongatott tarisznyát a kezedbe adja, mikor odaér hozzád. A tarisznyában egy kulacs vizet, 3 pogácsát és egy almát  találsz.
- Mi a terved? Útnak indulsz a társaid után?

Helyszín: Óceánon
Résztvevő: Randrew Aamirez Ripo(Bish)

Ahogy a két lángba borult madár feléd repül hirtelen a környezetük elszürkül, de csak egy pillanatra és a lángokon kívül vörösen izzó gömböt pillantasz meg a fejük felett(léleklátás), de ez az egész csak egy pillanatig tart, így a manőveredet még ki tudod vitelezni.
Ahogy átrepülsz a nagy hullámon, kissé neccesen, de sikerül felrepülnöd. A két főnix pedig a vízben marad és visszaveszik emberi alakjukat, miközben erős szitkokkal illetnek.
Ha megfigyeled Dina épp a hirtelen felrepülés technikájával győzi le az őt üldöző főnixet, ezt a technikát tanította is meg neked pár órája.
Győzelmet arattatok. Dina odarepül hozzád.
- Ideje elhúznunk.
Mondja, majd megindul az óceán belseje felé. Ha követed, pár perc múlva mikor már nem látjátok a kalózhajót, egy kis szikladarabot pillantotok meg kiemelkedve a vízből. Dina arra szál le.
- Pihenjünk egy kicsit, különben nem tudjuk teljes erőbedobással véghez vinni az akciót.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 8 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 8 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 8 Mudch0 Random - Page 8 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 8 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 8 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Bishop Vas. 13 Okt. 2013, 13:02

Nem tudom honnan jutnak eszembe ilyen ötletek, taktikák, nyilván a múltamból villannak fel, de mindegyik elég őrültnek tűnik, őrültebbnek mint a mostani gondolatmeneteim. A hullámon való átrepülés közvetlenül a víztömeg előtt tűnik csak hihetetlenül veszélyesnek, de akkor már késő, nem tudok visszafordulni. Meglepetésemre sérülés nélkül átérek és a következő szárnycsapásokkal már a levegőbe emelkedik, amíg az üldözőim a vízben maradnak. Látom, hogy a társam végez az ellenfelével, majd kiadja a parancsot, hogy repüljünk az óceán felé.
~ Az óceán felé? Még nem teljesítettük a küldetést, nincs meg a doktor, nem robbant fel a hajó, csak egy civil menekült meg. Ez értelmetlen, most kellene lecsapni, amikor az ellenfél meggyengült és jó lehetőségünk van rá...
Azonban minden értelmet nyer, ahogy megpillantom a sziklát, nyilván az a cél, amit Dina szavai is alátámasztanak. Én is leszállok a sziklára, kényelmes távolságra a nőtől és a sérült lábamat az egyik hideg, vizes kőhöz nyomom. Először gyorsan veszek sok kis levegőt és nem mozgatom a végtagjaim, majd szép egyenletes, mély lélegzetvételekre váltok és kicsit lazítok az izmaimon, enyhén mozgatom meg a szárnyaim.
- Rendben, szükség lesz az energiára a mentőakcióhoz. Hányan vannak még a hajón?

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Hétf. 14 Okt. 2013, 10:10

Hehejj, akkor én aztán lángolnék! Egy kalóznak vannak bőven bűnei, amiket égetni lehet. Nem tudom, Bakura lelkét mi terheli, de elég szarul hangzik, amit mesélt. A nimfákat viszont most már egyre jobban ismerem.

Mikor megfogom az iránytűt, megint látomásom lesz. Most nem esek össze, nem fáj a fejem, csak olyat látok, ami nincs itt. Valakinek a kezében van és azt mondja, ez valami mágikus cucc. Most eltűntek a mutatók. Akkor itt kell lennem. De minek? Kinek van itt rám szüksége? Kittinek? Bakurának? Vagy a falunak? Mindegy, jól elvagyok én itt és a "sors keze" nélkül se nagyon akartam máshol letelepedni. De most akkor a mocsárba se kéne menni? Franc essen bele, nem fogok itt kuksolni egy iránytű miatt!
Nimfaöcsi is látott valamit. Úgy fekszik, mint egy halott. Odamegyek hozzá és a nyakában van egy medál egy szemmel, ami mintha kezdene kifolyni és paprikák vannak köré lógatva. Vagy hosszú fogak, valami ilyesmi. Mielőtt elkezdeném megrázni, hogy magához térjen, már pislog. Neki is látomása volt. De nem a múltból, hiszen ő nem vesztette el az emlékeit.
- Te mit láttál? Nekem valami fószer azt mondta, hogy erről eltűnnek a mutatók, ha jó helyen vagyok. Úgyhogy most jó helyen vagyok.
Megmutatom neki a cuccot és kíváncsian nézek rá, hogy ő mi a a lóf...t láthatott.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Hétf. 14 Okt. 2013, 21:06

Helyszín: Óceánon
Résztvevő: Randrew Aamirez Ripo(Bish)

- Nem tudom, de miért érdekel ez most téged? Ez csak egy próbamentés volt, mint már korábban is mondtam. A doki egy másik kalózcsapat karmai közt van.
Mondja, majd leheletnyi szünetet tart.
- Van pár percnyi pihenőidőnk mielőtt lemenne a nap.
Mondja, miközben a horizontra mutat, ami már vörösödik.
- Az akciót napnyugta után hajtjuk végre, a cél kihozni a dokit és megsemmisíteni a fegyvert.
Mondja, majd leül törökülésbe a földre.
- De előbb pihenjünk egy kicsit.

Helyszín: az erdőben
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

Bakura feltápászkodik, majd válaszol.
- Én is egy fórszert láttam, de ez elég furán volt öltözve, meg valami gúla alakú épületben voltam valami idegen helyen. Arról mesélt mire is képes ez az erekje. Fura volt, de ami a legfurcsább volt az-az, hogy úgy éreztem, mintha az árnyékból figyelt volna valaki.
Mondja, majd a kezébe veszi az iránytűdet és elkezdi nézegetni.
- A jelek szerint te most épp ott vagy ahol lenned kell. Nekem valami egyiptomi fáraó hatalamáról vakerált, pedig tudtommal nincs is Egyiptom nevű város a szigetünkön.
Mondja, majd ahogy az iránytű visszakerül a kezedbe érzed, hogy enyhén rezegni kezd és a mutató megjelenik rajta ismét. Pörög néhányat, majd végül abba az irányban áll meg a mutató amerről jöttetek.
- A jelek szerint azt a karja, hogy mennyünk vissza a falhoz dolgozni.
Mondja, majd odamegy a saját zsákjához, hogy befejezze annak megtöltését.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 8 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 8 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 8 Mudch0 Random - Page 8 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 8 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 8 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Sarah Hétf. 14 Okt. 2013, 23:10

Sikerül mégis könnyedén elaludnom, eléggé fáradt lehetek, vagy csak jó alvó, ki tudja, egyszer talán visszajönnek rendesen az emlékeim és tudni fogom rá a választ... Ömm, nem mintha valóban számítana, ameddig nem kell forgolódnom, addig örülök, igaz ezen nem tudok gondolkodni, hiszen én magam nem veszem észre, hogy elnyom az álom, egyszer csak magával ragad, s én fel sem fogom, csupán csak reggel tűnik fel, hogy mennyire is pihentető volt az itt töltött éjszaka az alvás előtti eseményekhez képest. Lényegében egy kellemes ásítással köszöntöm a napot, majd pedig az emberek felé terelem a figyelmem, akik kint mászkálnak, de nem tudok különösebben foglalkozni velük, mert pár másodperc múlva Carlos lép be a szobába és reggeli címszóval egy tarisznyát ad át.
- Jó reggelt. Köszönöm. - Mondom mosolyogva, majd pedig kíváncsian nyitom szét a tarisznyát, a tartalma pedig kifejezetten finomnak néz ki, alma, pogácsa és víz, oké, nem egy luxusreggeli, de nem is érzem úgy, hogy szükség lenne ilyesmire. A magam részéről a vízzel kezdem a nyugodt és egyáltalán nem sietős falatozást, főleg a tegnap esti alkohol miatt, eléggé szomjas vagyok, majd pedig az almával folytatom, kell belőle egy pár harapás amíg átgondolom, hogy mit is válaszoljak a kérdésére, vagyis nem is azért, hanem hogy miként indokoljam meg, bár valamilyen szinten egyértelmű, de össze kell hozzá szedni a szavakat.
- Igen... Valahol van egy élet amit elfelejtettem, család, barátok, lakhely és ki tudja még, hogy mi, s úgy érzem, hogy ők lesznek azok akik segíteni tudnak majd abban, hogy teljesen emlékezni tudjak majd a dolgokra... Plusz valamiért az is érdekelne, hogy miért hagytak egyszerűen ott este. - Pár pillanatra megfordul a fejemben, hogy mi van akkor, ha azok a barátaim nem is annyira a barátaim, de végül elvetem ezt a gondolatot, nem bízhatok csak úgy meg ok nélkül az emberekben, eddig nem úgy tűnik, hogy ilyen lennék.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 15 Okt. 2013, 21:32

Bakura fura dolgokról mesél. Egyiptom, én se nagyon hallottam arról. Hacsak nem voltam ott kalózként. Na, az lehet. Gúla alakú épület. Akkor ez a szem az egyik oldala lenne? Egy nagy szem egy háromszög alakú falon, hát elég parás hely lehet, ha így néz ki. De lehet, hogy csak onnan van a cucc. Az viszont tuti, hogy én ott vagyok, ahol lennem kell. Nemtom, ezt ki döntötte el és hogyan, de mindegy, mert én jól érzem itt magam. Na, kellett nekem ezen agyalni, egyből beindult az egész. Most a falu felé mutat, amerről jöttünk.

- Hát hamar meggondolta magát. Mindegy, hát ezért jöttünk ide.

Amit kiástam, azt belelapátolom a zsákba. Aztán tovább ások és töltöm a zsákot egészen nagyra, de úgy, hogy elbírjam cipelve. Húzni nem fogom, még kiszakad. Közben azon agyalok, amit Bakura mondott.

- Tudod, mi jutott eszembe? Lehet, hogy én jártam Egyiptomban és onnan nyúltam le a holtak kincsét. Akkor viszont k...va messze is lehet, a tenger másik oldalán. És ha ez az iránytű engem talált meg, lehet, hogy annak a cuccnak is köze van hozzám. Mit mondott a pali, mit tud az az ereklye?

Ha mindketten megtöltöttük a zsákot, akkor elindulhatunk végre visszafelé. A két nimfa már biztos szép nagyra növesztette a fáit. Hoppá! Most jut eszembe. Lehet, hogy nem is kell olyan messzire menni, ha ki akarjuk találni, ki rakta ezeket ide.

- Bakura, nem lehet, hogy ez a Noel ásta el ide a cuccokat? Hogy azért tűnt el? Mondjuk, nemtommér tette volna... Ki ő egyébként, mit kell róla tudni?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 20 Okt. 2013, 13:45

Helyszín: az erdőben
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

Ahogy megemlíted a holtak kincsét az iránytű, mint ami megbolondult kezd el rezegni, és a nyila többször gyorsan körbefordul, majd hirtelen megáll a hegyek felé mutatva a mutató. Épp csak annyi ideig marad ott a mutató míg megnéznéd mire is mutatott, mert amikor visszatekintesz rá a mutató ár megint a falu felé mutat. Bakura nézi az iránytűt, majd miközben gondolkozik megvakarja a tarkóját, majd feléd fordul.
- Szerintem hangra reagál. Talán megmutatja neked mi hol van. Még ha most nem is kell ott lenned. Amúgy láttam a sivatagban egyszer ilyen piramist, de ott nem tanácsos bolyongani, mert könnyen eltévedhetünk.
A másik kérdésedre is válaszol, ár az arca kissé elgondolkodó.
- Nem mondott semmi pontosat. Rémuszokban beszélt végig, valami olyasmit mondott, hogy az istenek hatalmával van felruházva az ereklye. Meg még valami olyasmit mondott, hogy Ámon szele kísérjen utamon és hogy óvakodjak a sötétségben rejlő Apóphisztól. Fogalmam sincs mire akart utalni, talán, hogy a jószerencse kísérjen és óvakodjak a démonoktól.
Mondja, majd megvonja a vállát.
Vár egy kicsit majd válaszol a Noéval kapcsolatos kérdéseidre is.
- Tuti nem ő ásta el. Ő kiásni szokta a dolgokat és nem betemetni. Amúgy csak egy átlagos nimfa, ő szokott segíteni az építkezésekben, amúgy a rendes munkája is van,mint tanár. Ő szokta oktatni a kicsiket, akik valljuk be nagyobb kárt tudnak tenni a faluban, mint a farkasok.
Mondja, miközben széles mosoly húzódik az arcára.
Megpakolja ő is a zsákját, beköti a száját, majd mielőtt felkapná a hátára egyszer csak tüsszent egyet és a következő pillanatban pedig 5 méterrel feljebb egy fa tetejéjől lóg le. Mintha a tüsszentésnek akkora lökete lett volna, hogy felrepítette a fára.
- Hú haver, ekkorát még életemben nem repültem, pedig rúgott már fel minotaurusz.
Ahogy nézed Bakurát önkénytelenül is elneveted magad, mert úgy néz kis fejjel lefelé lógva mint valami majom.

Helyszín: Kanox városa(Keleti sivatag)
Résztvevő: Anastasia Brightmore(Sarah)

- Hát akkor sok szerencsét. Ezt azért tedd el.
Ekkor Carlos előhúz egy sípot a zsebéből és feléd nyújtja.
- Fújj bele ha valami gáz van, hidd el engem is sokszor húzott ez már ki a csávából.
Ha elveszed a sípot, akkor ezek után a férfi elköszön, majd kilép az ajtón.
- Remélem még találkozunk.
Mondja, majd eltűnik a folyosón, ha ki akarsz menni az Örsről, minden fennakadás nélkül kitalálsz.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 8 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 8 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 8 Mudch0 Random - Page 8 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 8 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 8 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 22 Okt. 2013, 03:50

Hohó, elkezdett pörögni a mutató! A holtak kincsétől vadult meg. Aztán viszont visszafordul a falu felé. Ez most komoly, hogy egy ilyen fémszar mondja meg, hogy mit csináljak? Most ezért menjek a hegyekbe egyszer? Lóf...t! Most viszünk földet a faluba, aztán ha ott kész a védőfal, akkor irány a mocsár. Szarok a hegyekre.

- Ja. Hát figyelj, a faluba úgyis vissza akartunk menni. Azt meg nem tudom, mi lesz, ha nem megyek a hegyekbe vagy a sivatagba, de eddig is megvoltam útmutató nélkül. Bár a vízesés előtt lehet, hogy jól jött volna...

Amikor Bakura nagy gondolkodást mutatva elmondja, mit is állított az a pasas, tényleg nem derül ki. Fura nevek meg rizsa. De van egy érdekes dolog benne.

- Azt mondtad, olyan volt, mintha figyelnének az árnyékból. Lehet, hogy az volt az a sötétben lakó Apófisz vagy mi a p...a.

Noel eltűnése még mindig gyanús nekem. Pont akkor tűnt el, mikor mi idejöttünk és jé, milyen érdekes, kincseket találtunk ott, ahol biztos ástak már korábban is. Mindegy, szerintem Bakura se tudja, mi megy itt. Ez a Noel viszont gyanús nekem. Vagy az is lehet, hogy elrabolták és kényszerítették valamire. De ki? Vivien garázdálkodna itt, hogy engem szívasson? Meg a tesóit? Nem szólok, de agyalok, hogy mi van. Ez is régről hozott szokásom lehet, hogy mindent összekötök és kitalálok történeteket. Pletykás fazon lehettem, asszem.
Megvagyunk a zsákokkal és indulnánk is. Bakura tüsszent egyet. Sokat poroztunk itt, biztos megtelt az orra. De mi van ezzel? Felrepítette a tüsszentés a fára.

- Ez lenne az istenek ereje meg Ámon szele? Akkor szerintem vedd le azt a szart a nyakadból, különben szétvered a falut is, ha rákezdi az orrod, hehehe.

Az indáival biztos le tud jönni onnan. Ha nem, akkor majd szól. De én meg kipróbálok valamit. Meghülyítem az iránytűt, aztán jót fogok röhögni, akármit is csinál.

- Holtak kincse. Egyiptom. Holtak kincse. Mocsár. Egyiptom. Danu falu. Dartan erőd. Vízesés. Vivien. Kitti. Farkasemberek. Holtak kincse. Na, pörögjél!

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Bishop Szer. 23 Okt. 2013, 01:51

Kiderül számomra, hogy az akciót éjszaka fogjuk végrehajtani, erről eddig nem tudtam, annak ellenére, hogy igen fontos adat. Egy éjszakai akció szinte mindenben más mint egy nappali, a mozgás, a felállás, a taktika mind változik a látótávolság csökkenésével és a környezet érzékelhetőségével. Nem kételkedek Dina hozzáértésében, de ezzel nem számoltam, így a pihenő közben a megfelelő módszereket próbálom felidézni.
~ Az akció éjszakai, az ellenség látótávolsága csökken, ha az én szemem képes jól alkalmazkodni a sötéthez, mint a legtöbb madárnak, akkor ezzel előnybe kerülhetek. Ráadásul a légitámadások éjszaka hatásosabbak, nagyobb a zűrzavar, a káosz, ráadásul nem nyújtok pontos célpontot. A legfontosabb az, hogy repülés közben ne ütközzek semminek, mert akkor komolyan megsérülhetek.
Még egy kicsit aktívan pihenek, majd mikor a légzésem és a szívverésem visszaáll a normálisra, akkor nyújtok még az izmaimon, majd nyugodt testtartást veszek fel és fújom ki magam. Eközben a társam kérdésére is válaszolok.
- Nem akarom, hogy hátba támadhassanak, ezért érdekel, hogy nagyjából mennyi maradt a másik hajón. Okozhatnak még kellemetlen meglepetéseket.
Egyelőre csak nyugodtan várom a naplementét.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Sarah Szer. 23 Okt. 2013, 18:13

Érdeklődve nézek a sípra, még amikor Carlos kezében van, majd pedig azután is ugyan ilyen érdeklődéssel vizsgálom át, miután átvettem tőle.
- Köszönök mindent. Biztosra veheted, hogy egyszer még találkozunk. - Válaszolok mosolyogva, majd pedig nézem ahogyan eltűnik a folyosón. Felsóhajtok, majd pedig felkelek, s az ételem megmaradt részét a síppal együtt elcsomagolva távozom az őrsről. Kicsit hiányozni fog, észben tartom, hogy egyszer visszajöjjek, ki tudja, hogy mikor, de megjegyzem, hogy most hol vagyok. Kiérve az őrsről az iránytűmet veszem elő, hogy ismételten megnézhessem, merre is van észak, s arra indulhassak útnak. Menet közben, ha esetleg valamin látom a város nevét felírva, mondjuk egy táblára, akkor a térképet is előveszem, hogy betájolhassam rajta, hogy hol vagyok, amint alkalmamban fog állni, külön megjelölöm... Mondjuk egy karikával a várost, mert tervezek visszatérni, remélhetőleg pedig nem fogom elveszteni sem, nos, ha rajtam múlik biztosan nem, de most egyenlőre nem nézek hátra sem, csak felöltve ismét a barátságtalan arckifejezésemet megyek az utamon, amerre mennem kell, vagyis inkább amerre eldöntöttem, hogy menni akarok, mert végül is senki sem kötelez, hogy ebbe az irányba menjek, elindulhattam volna dél felé is, de valószínűleg sosem találnék választ a még fel sem tett kérdéseimre, leszámítva azt, hogy ki vagyok és természetesen arra, hogy a többiek miért hagytak csak így itt, látszólag bármiféle különösebb indok nélkül, s hogy hogyan fogom én őket felismerni egyáltalán ha találkozunk?... A reakcióik alapján valószínűleg.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 23 Okt. 2013, 18:47

Helyszín: Északi erdők(farkasok területe)
Résztvevő: Carl Morrow(Tyler)
// Bocsi, hogy kifelejtettelek. Embarassed //

Mikor közlöd az őrökkel, hogy a két vérfarkas a testőröd, a két farkas a képébe csap, ebből pedig már tudhatod, hogy hülyeséget mondtál. Azonban szerencséd van, mert a két Minotaurusz őr nem rendelkezik túl nagy IQ-val, így beengednek, de még hozzáfűzik.
- Tied a felelősség öcsi.
Mondják, majd félreállnak, így mindhárman beléphettek. Mikor pár méterre eltávolodtok az őrtől, a két farkas kaján mosollyal megindul a tőletek pár méterre lévő piac felé.Célirányosan haladnak egy stand felé, amely mögött egy férfi és egy áll. A nő épp varrja a férfi karját, ami felrepedt. Mikor a farkasok már elég közel értek hozzájuk, a páros észrevette őket a nő gyorsan eltépi a cérnát, leteszi, az asztalra. A farkasok mikor észreveszi, hogy kiszúrták őket, négy lábra ereszkednek és mint az őrültek kezdenek el vágtatni a stand felé, a járókelők, mint egy csapat birka kezdenek el futni a farkasok útjából. A sarkon áll két egyenruhás alak, akik megindulnak a két farkas felé, de még messze vannak.
A két farkas ráugrik a strandra és széttörik azt, onnan emelik is a karmaikat, hogy támadjanak, de a következő pillanatban, a földből kinő három inda és gúzsba köti az egyik farkast, míg a másik képébe egy jókora földdarab repül, majd ugyanaz a föld darab, mintha életre kelt volna úgy öleli át a farkas karjait akár egy vastag földből készült bilincs.
Ekkor érkezik oda a két egyenruhás, egy átlagos kinézetű férfi és egy kentaur képében.
A férfi, megemeli a kezeit, mire az indákba kötött farkas felemelkedik a földről, és egy gyors kézmozdulat után a farkas követve a mozdulat irányát, repül el a messzeségbe egyenesen ki a város falai felett. A távolban csak egy puffanás hallatszik.
A kentaur is hasonló módszerrel szabadul meg a másik farkastól. Egy jól irányzott hátsó rúgással röppályára állítja a másik farkast, aki szintén a kapun kívül landol.

Helyszín: az erdőben
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

- Gondolom. Szerintem pont arra való, hogy kihúzzon a hasonló kellemetlen szitukból. De ez a kis műszer nem a főnököd, csak tanácsokat ad. Legalábbis szerintem.
Mondja Bakura, majd miután az árnyékos részre térsz ki. Akkor kissé elgondolkodik, majd helyesel.
- Lehet. De nem lehetek semmiben sem lehet biztos a ember. Nem igaz?
Bakura megtölti zsákját, majd egy tüsszentés felröppent a fára.
- Haha röhög a vakbelem. Szerintem Ámon szele nem egyenlő az orbitális tüsszentéssel. valami másról lehet itt szó. Kipróbálok valamit.
Mondja, majd az ujját az egyik tőle nem messze lévő alma felé emeli, majd koncentrál, mire szél rázza meg az ágat és az alma leesik a földre.
- Ámon légelemebtál lett volna? Csak egyféleképpen tudhatom meg.
Mondja, majd nem akarsz hinni a szemednek, mikor látod, hogy a srác elengedi lábaival az őt tartó faágat és zuhanni kezd lefelé. Majd a szívbaj jön rád, de aztán az utolsó előtti másodpercben, a srác esési pályája megváltozik és mint egy zuhanórepülésből felemelkedő madár, úgy röppen vissza az ég felé, majd hegy helyben kezd el lebegni.
- Ez a legkirályabb ereklye, amivel valaha is találkoztam. Juhu.
Kurjant egyet, majd visszarepül a földre egyenesen melléd.
Ha ég mindig van kedved játszani az iránytűddel, akkor az minden szavadnak megfelelő helyen megáll, majd egy másodperc múlva az újabb helyre ugrik, hiába hangzott el azóta több is. Majd miután az utolsó helyre is rámutatott ismét a falura mutat.

Helyszín: Óceánon
Résztvevő: Randrew Aamirez Ripo(Bish)

- Ezek aztán nem fognak hátratámadni minket. hagytam nekik egy kis ajándékot.
Mondja kaján mosollyal az arcán, majd a hátatok mögé mutat, ha megfordulsz csak egy füstcsíkot látsz felfelé kúszni az égen.
- szerintem fontosabb dolguk is van, minthogy utánunk jöjjenek. De ha érdekel, volt még 6 nem főnix a hajón.
Mondja, majd elégedett mosollyal bámulja tovább a naplementét. A napkorong már el is tűnt a látóhatáron, de még a fénye nem tűnt el a horizontról. Ha megfigyeled Dina szeme megváltozik, olyan lesz, akárcsak egy ragadozómadáré.

Helyszín: Kanox városa(Keleti sivatag)
Résztvevő: Anastasia Brightmore(Sarah)

Az Örsről kiérve, hamar meg is találod a városkaput, ami mellett egy nagy táblán ugyanaz a térkép van, mint amilyen a tied is, kivéve, hogy ezen már városnevek is voltak, és egy piros pont jelezte, hogy épp most Kanox városában vagy. A térkép nem túl részletes, csak a nagyobb városok látszanak rajta. Az egyetlen nagyobb város északra: Tauritiusz volt. Ami a sivatag északi részén helyezkedett el.
Ha megindulsz a város felé, akkor a sivatagon keresztül vezet az utad. Jó fél órás séta vár rád, míg elérsz a kapuig, ahol fajtársaiddal találkozol, akik habozás nélkül beengedtek. A város csak úgy hemzseg a kentauroktól, persze vannak itt ember kinézetű teremtmények is, de a lakosság 50%-a kentaur. A lakosokat vidámnak látod és önfeledtnek. A tömegben egy ismeretlen arc int feléd, mosolyogva.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 8 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 8 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 8 Mudch0 Random - Page 8 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 8 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 8 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Dr. Zield Jones Csüt. 24 Okt. 2013, 19:53

Már kezdem érteni, hogy a nimfák hogyan bűvölik a földet meg a fákat, de a humorukat azt nem vágom. Biztos, hogy van, de a legváratlanabb helyeken bukkan fel. Ahol én várnám, ott meg nem igazán. Na jó, Kitti kivétel, vele az elejétől nagyon kijöttem.

- Hé, megőrültél? - kérdezem, mikor csak úgy elengedi az ágat. Aztán tesz egy olyan mozdulatot, mint a sasok a bukórepülés végén. Légelementál. Hát tényleg király az az ereklye. Én meg egy ilyen mutogatósat kaptam. Lehet, hogy egyszer jól fog jönni. Most szivattam egy darabig és mindennek mutatta a helyét. Nem gagyi tákolmány, jól meg van csinálva. Meguntam a piszkálását, zsebre vágom.
- Na, akkor menjünk a faluba! Vagy repülj, ha gyakorolni akarsz.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Sarah Szomb. 26 Okt. 2013, 00:09

Kilépek az őrsről, ahonnan meglepő módon nem nehéz megtalálni a városkaput, szóval a hely vagy kisebb mint hiszem, vagy pedig kellemesen közelre pozicionálták. Akárhogyan is, a magam hamisan haragos és unott tekintetével szemügyre veszem a térképet és a városokat amik be vannak jelölve rajta, mármint a nevüket, mert megnézni őket nem is tudom. Van néhány aminek igencsak érdekes neve van, de egyenlőre egy fontos csak közülük, méghozzá az amely innen egyenesen északra van, látszólag nem is annyira messze, igaz nem tudom, hogy mekkora ez a sivatag, talán az a nem messze több napi séta lesz. Mindenesetre is összeszedem maga, majd pedig egy sóhajjal nekivágok a sivatagnak, mert máshova nincs mennem, vagyis talán mehetnék máshova, de minek? Úgy értem maradhatnék de célom van azzal, hogy erre indultam, meg kell tudnom, hogy ki voltam...
~ De mi van, ha nem sikerül? ~ Ezzel torpanok meg egy jó húsz perc gyaloglás után, s tekintek mégiscsak hátra, de végül megrázom a fejem, a láthatáron már ott van az új város képe, s most akarok visszafordulni? Megtehetném, nem akadályoz meg benne semmi, de nem, végül megrázom a fejem s tovább indulok előre amerre az utam visz.
~ De ha nem tudom visszaszerezni az emlékeimet, akkor mit fogok tenni?... ~ Ki tudja, lehet hogy kezdenem kell egy teljesen új életet attól függetlenül, hogy ki is voltam korábban, ami nem hangzik olyan rosszul, de ki tudja, a szüleim, barátaim, rájuk kíváncsi lennék és szeretnék emlékezni, de ha nem jön össze...
~ Hmm, akkor lehet, hogy utazó életmódra fogok váltani, végül is nem olyan rossz ez a séta itt a sivatagban eddig. ~ Kicsit szomjas vagyok, de már késő inni, már itt vagyok. Belépek, ami pedig fogad nem egészen az, mint amire számítottam, szinte csak kentaurok ameddig a szem ellát,... Nos, a társaság fele legalább is az, úgy tűnik, hogy jó kedvük van, valaki pedig integet, egy egészen helyes valaki, csak így mellékesen hozzátéve, de teljes mértékben ismeretlen. Mindenesetre is oda sétálok hozzá és kérdőn tekintek rá.
- Ismerjük egymást? -

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Bishop Szomb. 26 Okt. 2013, 03:34

A reakcióból kiderül számomra, hogy Dina profi, már előre felkészült és tervezett mielőtt megkezdte volna az akciót. Tennék egy elismerő megjegyzést, de mivel ő a felettesem ezért csak elégedetten bólintok és nézem a távolban húzódó füstoszlopot. Ahogy nézem a nő vonásait a lemenő nap fényében mintha megváltoznának és egy ragadozóéra hasonlítanának.
~ Ez magyaráz igen sok mindent. Szóval ő sem teljesen az aminek mondja, mutatja magát. Lehet ő is őrültebb mint egy átlagos katona. De hogy is lehetne normális ha velem jön bevetésre? Ehehehe.
Kezdem egyre jobban feltérképezni a saját tulajdonságaimat és korlátaimat. A ragadozómadár szerű szemek belőlem erős vérszomjat váltanak ki. Meg akarom ölni a kalózokat, a lehető legkegyetlenebb módokon. Karmaim közt akarom érezni a kifröccsenő vért és beleket, hallani akarom a halálhörgést és a könyörgést. A messzibe meredő tekintettel szólalok meg.
- Minden kalóznak meg kell halnia, lassan és fájdalmasan, minél előbb, hogy csillapítsam a vágyam.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Tyler Szomb. 26 Okt. 2013, 09:33

Valószínűleg rosszat mondhattam, mert még a farkasok is az arcukba csapnak. Nem tudom mit vártak, hisz totálisan nem emlékszek semmire, így jó hogy azt sem tudom, hogy ezek a farkasok nem testőrtípusok. Mellesleg a két bikaszerű lény sem észlény mert simán beengednek minket. 
Kicsit megkönnyebbülök, hogy bejutottam a városba, igaz a két farkas már rohanva indul neki, két közeli alaknak. Az őrök sehol, mire odaérnék már ki is dobták őket a városból, szó szerint. 
Elképedve nézem a jelenetet, közben pedig sóhajtok egyet, hogy megszabadultam végre a két farkastól és szerencsére bajt sem okoztak.
Viszont jobb ha én megpróbálok gyorsan eltűnni a tömegben, vagy valamelyik sikátorban, mielőtt azok a magas intelligenciával rendelkező kapuőrök idetalálnak és azonosítanak, mint aki behozta a városba a két farkast.  Még vettek gyorsan egy pillantást a két alakra, majd megpróbálok beolvadni a tömegbe és elhúzni a közelből a csíkot ameddig még lehet.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 27 Okt. 2013, 13:12

Helyszín: az erdőben valahol
Résztvevő: Akusha Kira

Egy nagy nyújtózással köszöntöd az új napot. Ami annyira jól sikerül, hogy nem is veszed észre, hogy egy fán éjszakáztál és most lefordulsz az ágról, már azt hinnéd leesel, de a következő pillanatban azt látod, hogy nem esel, hanem, mintha valaminél fogva himbálódznál. Ha felnézel, egy fekete kampós végű valamit pillantasz meg, amit ha jobban megvizsgálsz, rájöhetsz, hogy az hozzád tartozik, mert nem más mint a farkad. Miközben visszamásznál a fára vagy éppen le onnan, észreveheted, hogy a kezed sem mondható átlagos színűnek. Ugyanis világoskék színű, de nemcsak az, szinte minden bőrfelületed kék.
Ha nem lepődtél volna meg eléggé a látványodon, akkor azon igen, hogy nem is emlékszel rá, hogy valaha is ilyen színű lettél volna, sőt arra sem, hogy ki vagy és honnan jöttél. A múltadról csak egy dolog árulkodhat és az a tarisznya a válladon, minek tartalmát még nem nézted meg eddig.

Helyszín: az erdőben
Résztvevő: Aanal Nathrakh(Zield)

Bakura odarepül melléd és könnyedén landol.
- Inkább nem, valakinek úgy is cipelnie kell a másik zsákot, mondja, majd felkapja a vállára és megindul veled a falu felé. mikor megérkeztek, a két nimfa, már befejezte a két újabb fa megnövesztését.
Azonban nemcsak ők vannak ott, egy öreg ember és egy fiatal férfi is ott állt a két nimfa mellett. Bakura odalép a számodra ismeretlen férfihoz, majd megszólítja.
- Noel, hát te meg hol voltál?
- Csá öcsi, csak a Dartan erődben, elkísértem Kittit. Nem akartam elengedni egyedül. Még jól is tettem, mert két farkas valahogy bejutott az erődbe és nekünk ugrott. Szerencsére semmi gáz nem volt, az őrök pedig röppályára is állították őket kifele a városból.
Mondja majd nevet egy jóízűt.
- Kitti most hol van?
- Még Dartanban, majd naplemente előtt valakinek érte kell mennie. Jó gyorsan varr a csaj annyi szent. Na de elég a csevegésből azért jöttünk, hogy segítsünk helyreállítani a falat.
Mondja, majd az öreg felé biccent aki csak bólint válasz képen. Noel felemeli a kezét, mire az egyik zsák tartalma a gödörbe esik, a másikét csak félig önti ki ehhez hasonlóan.
Az egyik frissen növesztett fához emeli a srác a kezét, ahogy az apó is és látszik rajtok, hogy erőlködnek. A fa lassan kiemelkedik a földből, a gödör felé kezd lebegni, majd a még ép városfal(fa) mellett landol a lyukban. Ez ismétlődik meg még háromszor, majd végül a maradék földdel elfedik a kiálló gyökereket és a végeredmény magáért beszél a fel jobb mint újkorában.
Noel és az öreg homlokán látszik az izzadtság, le is ülnek a földre, hogy kifújják magukat. Bakura hideg szelőt fúj feléjük, hogy kicsit lehűtse őket.

Helyszín: Dartan erőd
Résztvevő: Carl Morrow(Tyler)

Az egyik Minotaurusz amint meglátja, a városkapu felett átrepülő farkast rögtön megindul befelé, hogy pásztázza a tömeget. Szerencsére sikerül elvegyülnöd, de tudod, hogy minél hamarabb el kell tűnnöd innen. Van a közelben egy fogadó és egy sikátor, csak te döntheted el, merre mész vagy maradsz, de azt látod, hogy a bikafejű barátod, hamarosan kiszagol, ha nem tűnsz el valamerre.

Helyszín: Óceánon az éjszakában
Résztvevő: Randrew Aamirez Ripo(Bish)

A vérszomjas kijelentésedre Dina nyugodtan válaszol.
- Lesz rá alkalmad, de előbb csendben meg kell szüntetnünk a túszt és el kell pusztítanunk a fegyvert, aztán akár fel is robbanthatod őket, ha akarod.
A nap sugarai teljesen eltűnnek az éágről, a szemed pedig lassan kezd hozzászokni az éjszakai látásmódhoz. Dina feláll, kicsit nyújt, majd feléd fordul.
- Induljunk itt az idő.
Mondja, majd felröppen az égre, a sötét éjszakában. A nőt látod a sötétség ellenére, a ragadozómadár szemek miatt. Ha utána repülsz akkor ő megindul és vagy fél óráig repültök, mire megpillantotok egy nagy hajót, ami akár elmenne hadihajónak is. A szokásos kalóz zászló virít az árbocon, és a sötétben a gyertyáktól megvilágított fedélzeten lévők számodra valamiért vörösen világítanak. Ha pedig megfigyeled, akkor a hajó törzsénél, valami halvány kék fényt vélsz felfedezni, ami mintha a hajó belsejéből szűrődne ki.

Helyszín: Kanox városa(Keleti sivatag)
Résztvevő: Anastasia Brightmore(Sarah)

A férfi a kérdésedre kissé meglepődik majd a homlokodra emeli a kezét.
- Nem, nem vagy lázas húgi, pedig azt hittem az vagy, ha már a saját bátyádat sem ismered fel. Bár mindig is érdekes humorod volt.
Mondja a férfi, majd elmosolyodik.
- Gyere vagy talán le akarsz maradni a műsorról?
Kérdi, majd ha hagyod maga után húz és a tömegen át láthatód, hogy a kentaurok egy különös alak körül állnak, aki érdekes trükkökkel ejti ámulatba a kentaurokat.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Random - Page 8 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Random - Page 8 5000_Thanks_by_Mallemagic Random - Page 8 Mudch0 Random - Page 8 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Random - Page 8 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Random - Page 8 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Akusha Vas. 27 Okt. 2013, 13:49

A fáról leugorva felegyenesedek és körülnézek.
- Hol a pics*ben vagyok? Mért vagyok egyáltalán ilyen szinű? - lassan ismét magamra nézek, megpróbálom megcsóválni a farkam, ami sikerült is, ismét körülnézek és elindulok a fák irányába és közben nézelődök.
- Kéne valami ehetőt szerezni. Vagy valamit. Fürödni is kéne mert... ez ezzel a testtel jár? Amugy... - lassan megálok és az ég felé kiáltok.
- Hol vagyok!!? Valaki!?
Mivel egyenlőre senki se válaszol, folytatom egyenesen az utamat és az utamban lévő dolgokat hol átugrom, hol pedig elrúgom mérgemben. A fák közül a nap fénye szűrődik be, egy gúnyos mosollyal nézek fel az égre, majd egy kiálló gyökérben majdnem elesek, de hirtelen egy "puff" és füst kíséretében egy fa vastag ágán landolok. Meglepetten nézelődöm.
- Ez meg mi volt? - motyogom halkan, majd erőt veszek magamon és lemászok onnan és ismét az utamat folytatom, azon agyalva hogy milyen furcsaság is fog még történni.
Akusha
Akusha
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 9
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Akusha
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Random - Page 8 Empty Re: Random

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 18 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
» Random
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.