New Jersey-i kompkikötő

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Brian Abrams Vas. 23 Márc. 2014, 19:00

Egy rövid ideig zavartan próbálom összeszedni a gondolataimat, és ebből az állapotból a hideg érzete ránt ki. Ekkor jövök rá, hogy teljesen meztelenül guggolok a hóban, testem már alap állapotában is szép vörösre fagyott. Körülnézek, hogy keressek valamit, amit legalább magam köré csavarhatok, vagy egy, a többitől kissé távolabb álló HYDRA-st, akit könnyű szerrel le tudnék szerelni, és elvenni tőle a ruháit. Ha találok valamit/valakit, ha nem, felmérem a terepet, és meghallom Ben hangját, ahogy leadja az információkat, majd int, hogy mennünk kell. Jobb ötletem nem lévén - itt már úgy sem tehetünk semmit - ahogy éppen vagyok (ruhástul, vagy anélkül) Ben-t követem, így legalább átmelegszem egy kicsit a mozgástól - remélhetőleg - és kevésbé fogom érezni a hideget.
- Nincs több ötletem. - szólok oda Ben-nek, ha elég közel vagyunk egymásból, és bár arcomon nem látszik, van bennem egy kis kétségbeesés, hogy nekünk itt a vég.
Brian Abrams
Brian Abrams
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Dec. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Brian Abrams
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Tomas Burton Vas. 23 Márc. 2014, 22:44

Elindultunk az épület felé, és ahogy lopakodunk, hát nem Shannon közelít meg minket? Valószínűleg nem fogta fel a jelzésemet, na mindegy. Ahogy odaérünk a kapuhoz, látjuk, hogy egy hevenyészett lánccal zárták le a helyet, nem túl vastag, de nem is vékony darab. A puskámmal könnyedén megoldanám a dolgot, de az hangos lenne, ezért jól jön a nő ereje, és segítsége. Intek neki, hogy tépje el, és haladjunk befelé. Ha halljuk Ben hangját, akkor megtorpanok, és Shannon javaslatára csak nemet intek a fejemmel.
- Nem úgy néznek ki, mint amik nem omlasztanák a fejünkre az épületet. Nem, ha be akarunk jutni, akkor valakinek a robotok figyelmét kellene elterelnie, ami nem javasolt, tekintve, hogy a két legnagyobb harci potenciállal rendelkező emberünket is legyűrték. Két dolgot tehetünk, vagy az egész akciónak vége, és megpróbáljuk menteni a saját bőrünket, vagy minél gyorsabban elfoglaljuk a k-rva kikötőt. A robotokkal való harc lekerült az étlapról, az komplett öngyilkosság lenne. Viszont a k-rva életbe, ha elfoglaltuk a kikötőt, akkor is harcolnunk kell ezekkel a szarokkal, de legalább nem kell attól tartanunk, hogy kitör az ellenfél, és hátba lőnek. Gyerünk, befelé gyorsan mindenki! – adja ki végül a parancsot. Ha nem hallják Ben hangját, akkor csak simán int a többieknek, hogy haladjanak tovább. Abban az esetben, ha nem tudnak a feléjük tartó robotokról, akkor jelzi, hogy halkan haladjanak, ha viszont tudnak,  akkor átváltja a fegyverét, és a puskagránátot felhasználva remélhetőleg be tudja omlasztani a hidat, ami a víz fölött halad – mindkét bejáratnál. Reméli, hogy ez időt ad nekik felkészülni a robotok ellen.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 24 Márc. 2014, 09:45

Résztvevők: Tomas Burton, Szabó Éva, Brian Abrams, Ben Grimm / Lény és Shanon Cole
Következő körváltás: 2014. március 29. (szombat)

Bennek ismét szinte azonnal válaszolnak és eközben észlelheti a két férfi, hogy a másik robot, amit Brian elütött még mindig nem tért vissza, pedig annyira azért nem esett távol, úgy tűnt, hogy a víz megártott neki. Brian pedig talált egy ponyvát, amivel az egyik bódé volt letakarva, ezt maga köré tudta csavarni, de akár a ruháiért is visszatudott rohanni, azok is ott voltak a közelben, de egy Hydra ügynököt is le tud vetkőztetni, ha szeretné, bár ez megy a leglassabban.
- Értettem Lény, jelenleg mindenki terepen van, tartsanak ki egy kicsit és küldjük az erősítést – mondta a diszpécser.
Végül a páros elindul, hogy megkerülje a robotot és megérkezzenek oda, ahova akar menni a másik, így sikerül nekik is felzárkózni végre a többiekhez, akik ekkor léptek a fémfolyosóra, hogy átmenjenek a kikötő épületébe. Mind a ketten érezték, mintha itt melegebb lenne az idő, mint ahol eddig voltak, már egyikőjük sem fázott.

Shanon valóban meghallotta Ben kiáltását, hála a jobb érzékeinek, bár neki a füle még mindig csengett a korábbi miatt némileg. Mire sikerült ezt elmondania a többiek is megláthatták a robotot, ami azonban úgy tíz méteres távolságra megállt az épülettől és nem mozdult tovább. Valószínűleg észlelte őket, de nem lépett fel ellenük sehogyan sem. Tett egy lépést az irányukba, de nem tudta megtenni mindezt. Most érthette meg a csapat, hogy a gránát is miért volt olyan hangos számukra, annyira, mintha zárt területen lettek volna. Mert zárt területen voltak, egy láthatatlan energiapajzs védhette a területet és a gép is ezért nem tudott belépni rajta. Így emiatt nem is igen kellett vele foglalkozni tovább. Ha ezek után Shanon letépi a láncot, akkor könnyedén megtudja tenni és bejuthatnak a folyosóra. Ben és Brian is ekkor értek oda a közelbe.

//Egy robot van még mindig, a másikat Brian elintézte sikeresen.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
New Jersey-i kompkikötő - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Eva Carter Hétf. 24 Márc. 2014, 17:26

Meg látom, hogy Shanon közeledik, felénk tart. Meg hallom, hogy Shanon mond valamit, aztán meg fordulok, és akkor látom, hogy egy robot áll mögötünk talán eléggé mesze van tőlünk, és valamiért, nem tud közelebb jönni. Ha, látok valami furát, Ha van fent mondjuk felhő, és el tér a színe, vagy az ég nem olyan kék, mint amilyennek meg szoktam, abból már tudni fogom, hogy egy védőpajzs alatt vagyunk. És a hangra is ekkor kapok magyarázatot. A helységbe belépve, megcsap a meleg, és még a szemüvegem is be párásodik, így le kell vennem, hogy meg törölhessem azt. Ha, van rajtam kabát, akkor is legfejjeb csak a cibzárt húzomle, hisz bent meleg van.
~ Miaz? Mostmár nem csak meg szállnak minket, de még azt hiszik, hogy a fütés ingyen van? Talán, ahonnan ők jönnek, és ahol én is voltam, ott talán ingyen van , de itt biztos, hogy nem. - Gondolom magamban, majd a megtörölt szemüvegett vissza teszem a fejemre. Meg szólalni nem merek, de azért a fegyvert készenlétbe helyezem, arra az esetre, ha lövöldözni kell, valamint kéne találnunk fedezéket nekünk is, főleg a kiképzőnknek, és Briannak. Hiszen ők teljesen védtelenek, így emberi alakban.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Brian Abrams Csüt. 27 Márc. 2014, 23:03

Megtaláltam a levetett ruháimat, és a lehető legóvatosabban lopóztam odáig, természetesen előtte jeleztem Ben-nek, hogy nem hagyom végleg itt, csak nem vagyok oda a hidegért ilyen állapotban. Megindultunk a többiek felé, hogy beérjük őket, és sikerre vigyük a küldetést, amiért tulajdonképpen idjöttünk.
- Sajnálom, hogy nem voltam valami hasznos. - szabadkoztam Ben-nek, egy fedezék rejtekében, majd elértünk el egy folyosót, egy időben a csapat maradék részével, így újra együtt volt mindenki, ilyen pedig utoljára a helikopterben volt.
- A képességblokkoló, amit használnak, tartós hatású, - tekintek Ben-re. - szóval ha le akarjuk zárni, akkor elő kéne keríteni a tagot, akinél a távirányító van. Egyébiránt pedig én is - legalábbis a másik felem - használhatatlanná vált, nem hiszem, hogy megint elő tudnám rángatni magamból. - ragadtam magamhoz a kezdeményezés jogát - talán most először.
Brian Abrams
Brian Abrams
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Dec. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Brian Abrams
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Tomas Burton Pént. 28 Márc. 2014, 01:04

Ahogy Shannon épp letépi a láncot, a robot mintha megtorpanna odakint, és nem akar tovább jönni felénk. Ami az elhanyagolható infó, az igazi felüdülést az jelentette, hogy támadni se nagyon akart – igazán fellélegeztem ettől.
- A robot megállt, gyerünk befelé, halkan. – mondom a többieknek alig hallhatóan, de azért biztosra megyek, hogy a társaim meghallják amit mondok. Ez előnyt ad nekünk, ha nincsenek összeköttetésben azzal a szarral, akkor meglephetjük őket. Kézjelekkel osztom szét a lányokat, Shannont küldve előre – a kifinomult érzékszerveinek hála neki van a legjobb esélye előbb észrevenni az ellenséget. Utána jövök én, és ha hallgatnak rám, akkor Éva zárja a sort.
- Teljes készültség, ha valami mozgást láttok, azonnal jelezzétek. – szólok nekik, és intek, hogy induljunk meg befelé. Alap esetben tűzparancsot adnék mindenre, ami mozog, de most nem okozhatunk halált, ami nagyban nehezíti a dolgunkat. Mivel a robot megállt odakint, nem omlasztom be a hidakat, még jól jöhetnek, ha pucolnunk kell – ráadásul túl hangos lenne, egyből leleplezném magunkat. Jelzem a csapatnak, hogy fésüljünk át minden szobát – nem akarom, hogy hátba támadjanak minket – és csak alapos felderítés után haladjunk tovább. Közben folyamatosan fedezem az elől járó Shannont, Évának pedig szólok, hogy hátrafelé figyeljen, nehogy mégis meglepjenek minket.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 30 Márc. 2014, 09:10

Résztvevők: Tomas Burton, Szabó Éva, Brian Abrams, Ben Grimm / Lény és Shanon Cole
Következő körváltás: 2014. április 4. (péntek)

Shanon nem mozdult és nem indult meg előre, ahogyan azt Burton javasolta a számára. Jelenleg mindenki fedezékben volt magához a kikötőhöz képest. Benéket, hacsak nem mennek közelebb a havas bokorsor takarta el attól, hogy az épületből rájuk lehessen látni, a többiek pedig immáron mivel a fémfolyosó bejáratánál voltak és a folyosón őket sem láthatták bentről a dobozokból és fa raklapokból, illetve konténerből felállított barikád miatt. Igaz ők sem láthattak be emiatt egyik oldalon sem, sem kintről, sem előröl. Emiatt csak arra lehetett alapozni, hogy mit is láttak nem sokkal korábban az árnyakat, de abból meg nem lehetett tudni, hogy voltak-e túszok, vagy csak a Hydra ügynökei voltak-e odabent. Ha Éva figyel a parancs szerint hátra onnan sem láttak senkit sem közeledni errefelé. Csak a robot állt továbbra is rendíthetetlenül úgy tizenöt méterre a csapattól és nem mozdult semelyik irányban sem tovább. Éppen ezek miatt Ben és Brian is teljesen feltudnak zárkózni a másik három társukhoz, ha akarnak.

//Egyébként Éva nem érzi a különbséget, Ben és Brian is csak azért, mert ők alulöltözöttek. És elnézést, de Tao híján többet nem tudtam írni.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
New Jersey-i kompkikötő - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 30 Márc. 2014, 14:46

A robot közeledtére már elkezdek azon agyalni, hogy hogyan szerelhetnénk le őt is. A másiknak ártott a víz, de most, hogy egyikünk sem rendelkezik a kellő erővel, nehezen tudnánk elvinni a vízhez. Talán ha lenne a közelben egy tömlő vagy tűzcsap... Ekkor azonban feltűnik, hogy a robot már nem közeledik. Gyorsan felzárkózom a többiekhez, és magamban nyugtázom, hogy valamiféle erőtér lehet az épület körül, ami felfogja a szervetlen anyagokat, legalábbis ilyen mértékben. Valószínűleg egy rakéta sem lenne képes áthatolni rajta.
-A kikötő körül erőtér van, ami véd a gépektől – jegyzem meg az adóvevőn keresztül, mert az érkező erősítés számára ez még fontos információ lehet, ha éppen ide akarnak majd megérkezni.
Amikor felzárkózom a többiekhez, elégedetten nyugtázom, hogy legalább ők rendben vannak, senki sem sérült meg. Mivel ők már el is indulnak befelé Burton vezénylésével, én mögéjük szegődöm Abrams-szel.
-Ne aggódjon, én sem voltam sokkal tovább a ringben. Megtaláljuk azt a távvezérlőt, és teszünk róla, hogy a második menetet mi nyerjük kiütéssel.
Magabiztosnak kell tűnnöm, még úgyis, hogy a képességeim nélkül nem sokat tudok tenni majd. Egyelőre Burton, Cole vezetik a sort, és egyben a csapat elülső felét is.

Benék megérkeznek, ami jó hír, a robot pedig kint marad, ami még jobb. Shanon még egy ideig nem indul el, mert a füle egy kicsit még mindig cseng, de mikor már úgy érzi, hogy végre kitisztultak az érzékei, elindul Tomas vezénylése alapján az első sorban. Folyamatosan ügyel, mert tudja, hogy a bentiek már felkészültek rájuk. Minden bizonnyal a legjobban védhető helyekre vették be magukat, de ez nem jelenti, hogy az Angyal Progam tanoncai nem tudják kifüstölni őket – legalábbis Shanon szeretné ezt hinni.
Burton jelzésére bólint, és ha út közben van a folyosóról nyíló ajtó, akkor Tomas fedezésével megpróbálja kinyitni azt, hogy ne hagyjanak a hátukban felderítetlen területet és ezáltal potenciálisan ellenséget is. Természetesen az ajtók kinyitását nagy óvatossággal, katonai protokoll alapján végzi, és fegyverével folyamatosan készentlétben várja, hogy honnan bukkannak elő újabb HYDRA katonák.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Eva Carter Hétf. 31 Márc. 2014, 19:42

Tomas, kérésére hátra nézzek, de egyenlőre egy HYDRA balf....t sem lehet látni mögöttem, de ez még nem azt jelenti, hogy megnyugodhat az ember. Én, legalább is én ezt gondolom. A fegyvert, azért még mindig készenlétben tartom, hogy ha esetleg mégis fel bukannának, és akkor csak a lábukra kell célloznom, és meghúzni a ravaszt. Bár, egy kissé furának tartom, hogy belépünk ide, és az első reakció, hogy hatalmas itt a csend, és semmi fegyvert eldobni, vagy társai. Az, nagy pojén lenne, ha kiderűlne, hogy le léptek hátra hagyva a társaikat, vagyis inkább cserben hagyva a társaikat. Mindegy, ez már a többi sz....zi HYDRA-s dolga, és nem az enyém. Az lenne a dolga, a többi itt tartozkodónak, hogy ezt a helyet őrizze, közben pedig azok valahól bújocskát játszanak velünk. Szerény személy szerint, ha nem arról lenne szó, hogy az életünk lenne a tét, vagy pedig valami hasonló, talán még jó játék is lenne.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Tomas Burton Kedd 01 Ápr. 2014, 03:47

A nő egy ideig csak várt, én pedig nem sürgettem. Bár sietnünk kellett volna, nem akartam feleslegesen feszültséget teremteni, és ezzel a munka rovására menő ingerültséget okozni. Ehelyett körbe kémleltem, és a szemem sarkából próbáltam a robotot is szemmel tartani, nehogy csak egy trükk legyen ez az egész hírtelen nem tudok továbbmenni dolog. Közben egy terv is kezd kialakulni a fejemben.
Ha Shannon éles érzékeinek hála megközelíthetjük az ellenséget anélkül, hogy tudnák a közeledésünket, akkor könnyedén okozhatunk meglepetést. Egy elbarikádozott ajtót gond nélkül robbanthatok be a puskagránátommal, és még bőven van nálam egyéb taktikai is. Mondjuk egy vakítót dobok be a robbanás után egyből, és utána berontunk rájuk – akár még leadott lövés és komolyabb sérülés nélkül is leszerelhetjük őket.
Ezen kívül pedig egy füst is van még nálam, ha eldurvulna a helyzet. Ezzel szintén meglepetést okozhatunk, letámadhatjuk őket, de a fedezékben vonulásunkat is biztosíthatja. Ha az ellenség egy szobába zárkózott, az előny mindenképp nálunk van. Ha viszont szétszóródtak, és meg kívánnak lepni minket… nos, csak remélem, hogy Shannon előbb kiszúrja őket, mint ők minket.
Mikor végre megindulunk, hagyom, hogy a nő előrébb járjon, mint mi – így a halk lépteink nem zavarják annyira az éles hallását, illetve fedezékbe is könnyebben vetődhet, mintha mögötte állnánk, és elállnánk az útját – persze csak ha szükség van rá. Ha hallom Ben és Brian lépteit mögöttünk, akkor villámgyorsan fordulok a puskám felemelt csövével, de amint látom, hogy ők azok, biccentek, és fordulok is vissza. Szívesen megkérdezném, hogy mi történt, főleg azért, mert Bent elsőre meg se ismertem emberi alakjában, de most nincs erre idő, és Shannont is fedeznem kell. Majd elmesélik, ha végeztünk. Ha túl hangosan beszélnének, akkor jelzem, hogy maradjanak csöndben. Bent elméletileg nem utasíthatom, de jelenleg csak megfigyelő, és mint ilyen, nem akadályozhatja a munkánkat – ezt a tudtára is hozom, ha kell. Majd a SHIELD-nél kérdőre vonhatnak, akár ki is csaphatnak függelemsértésért, de ezt az akciót sikerrel akarom zárni, és eddig nem muzsikálunk túl jól. Már nincs helye a jópofizásnak, és a beszélgetésnek. Ha valaki erre vágyna, akkor menjen ki szépen az épület elé, és üljön le ott a hóba. Ha szépen megkéri, lehet a robot is csatlakozik egy kis teázásra.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Brian Abrams Szer. 02 Ápr. 2014, 22:29

Ben lejelent egy újabb fejleményt, és azon kezdek gondolkodni, hogy minek is? Eddig semmi érdemleges nem történt, és kezdem azt hinni, hogy magunkra maradtunk, azok meg, a rádió túloldalán, csak jegyzetelnek, és frissítik az adatbázisaikat. Nem ütköztünk különösebb ellenállásba, és Ben megpróbálta elkendőzni kételyeimet, amiért alig tudtam értelmes cselekedetet felmutatni. Van bennem erő, ez tény, de nem megy olyan könnyen, mint Ms. Cole-nak, és nem vagyok egy vezető alkat sem, mint Mr. Burton. Sóhajtottam egy nagyot, és újabb szakaszt tettünk meg, nem sokkal később pedig beértük a csapat maradék tagjait, akik épp egy ajtó berobbantásán, és az esetleges benntartózkodók lefegyverzésén, sarokba szorításán ügyködtek. Shannon ment elöl Burton-nel, Éva pedig fedezte a duót. Ide csatlakoztam be én is, tekintve, hogy ha megmaradt a ruhámban valahol, akkor csak egy kis kézi fegyver volt a tulajdonomban.
Brian Abrams
Brian Abrams
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Dec. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Brian Abrams
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 03 Ápr. 2014, 10:32

Résztvevők: Tomas Burton, Szabó Éva, Brian Abrams, Ben Grimm / Lény és Shanon Cole
Következő körváltás: 2014. április 8. (kedd)

Ben, ahogyan próbált kapcsolatba lépni a központtal nem tudta már megtenni, csak sistergést hallott a rádióból. Túl sok volt az interferencia a pajzson belül, esélytelen volt az, hogy innen üzenetet küldjön. Brian megtalálta a kézifegyverét, az benne maradt a levetett ruhákban, nem vitte el, senki, így már ő maga sem volt fegyvertelen. A páros egyébként könnyedén be tudott a többiek sorába csatlakozni és immáron így együtt közelítették meg a helyet.
Shanon könnyedén megtudta tenni azt a pár métert, ami a barikádig kellett. Nem érzékelt semmilyen emberi tevékenységet, sem szaglással, sem hallással. Valami teljesen mást érzett, szúrós szagot, ami beférkőzött az orrába és minden más szagot elnyomott. Még a saját mögötte levő csapattársait sem tudta kiszagolni, nemhogy másokat. A hallása pedig egy magas frekvenciájú hangot hallott nagyon halkan odabentről. Mindez elég halk volt ahhoz, hogy más ne hallja, de neki elég hangos ahhoz, hogy csak erre tudjon koncentrálni és elnyomjon minden mást, illetve hogyha nem dugaszolja be a fülét, akkor perceken belül migrént okozhat számára.
Amit mindenki tapaszalt, hogy továbbra is csend volt, a robot nem mozdult még mindig. Csak egy villanást lehetett látni és teleportálással eltűnt a gépezet. De odabentről még mindig nem lehetett tudni és látni semmit sem. A csapat még mindig vak volt ezzel kapcsolatban és Shanon tette sem segített nekik túl sokat ebben.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
New Jersey-i kompkikötő - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Eva Carter Csüt. 03 Ápr. 2014, 21:24

Bent, az épületben nagy csönd honolt, és jó magam hátra felénézzek, hogy az ellenség ne tudjon meglepetés szerűen hátba támadni. Hírtelen, egy villanás és a robot vagy mi eltünik a szemem láttára. Csak, egy nagyon néma wow-t engedek meg magamnak, bár láttam már régen is így eltünni ilyen hülye gépeket, azon a küldetésemen. Ezért sem kéne, hogy ez meg lepjen. Még is megtőrténik. Hátra nézzek kicsit, hogy miért nem megyünk tovább, hisz a válasz eléggé egy értelmü, elvan barrikádozva. Tekintetem, ismét vissza fordítom oda ahova kell így ismét a kinti területet figyelem.

/ Bocsánat, de most csak ennyit tudok írni, talán majd a következő körben többet írok./

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 04 Ápr. 2014, 19:24

Azt hiszem, ez a küldetés nem is mehetne jobban, a HYDRA elérte, hogy még véletlenül se lépjem túl a feladatkörömet, és tényleg csak megfigyelőként vegyek részt az akcióban. A képességeim híján persze azért nem lett teljesen védtelen, de az biztos, hogy nem leszek annyira segítségükre a tanoncoknak, mintha még mindig a sebezhetetlenség előnyeit élvezném. Ennek köszönhetően meg is húzom magam hátul. Mivel a rádióüzenetet nem tudtam elküldeni, csak reménykedem benne, hogy a pajzs nem okoz majd nekik gondot. A robot közben kintről eltűnik, de ez korántsem jelenti azt, hogy odakint biztonságos a terep, csak azt, hogy most már mindenki tudja, hogy itt vagyunk. A HYDRA-t ismerve többet tudnak a csapatról, mint gondolnánk, mindenhol vannak embereik, kémeik, így kifejezetten veszélyes a helyzet. Akárhogy is, ezt nekik kell megoldaniuk, és ha sikerrel járnak... Ki tudja, még elő is léptethetem őket talán egyes szintű hozzáférési szintre.

A barikádig könnyedén eljut Shanon, nincsenek út közben katonák vagy ajtók, ahol elbújhatnak. Odaérve azonban az érzékei cserben hagyják, a fanyar szag és a magas frekvenciájú hang nem csak blokkolja őt más hatások érzékelésében, de irritálja is.
-Mintha ismernék a képességemet, zavarják a szaglásomat és a hallásomat - suttogja Burtonnek, mikor visszahátrál hozzá. - Megpróbálhatjuk elbontani a barikádot, de az se gyors, se halk nem lesz. Berobbantsuk? - Néz rá kérdően, miután továbbra is fojtott hangon felteszi a kérdést, és a puskagránátok felé mutat. Mivel kívülről nem lehet biztonságosan megközelíteni más szintet, itt pedig már mindenki tudja, hogy jönnek, az osonásnak nem sok értelme van, akkor pedig már akár használhatják a hatékonyabb, de zajosabb módszereket is. Ha Burton erre az ötletre rábólint, akkor fedezékbe húzódik, és közben betapasztja a fülét, mert a robbanás zaja ezúttal is nagyon hangos lesz, na meg már a sípolás is kezdi zavarni.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Brian Abrams Pént. 04 Ápr. 2014, 20:43

Ben meghúzza magát hátul. Képességei híján nem igazán tud közrejátszani a dolgokban, így most ő is csak a csapatra számíthat. Éva, hol erre, hol arra néz, mintha valamit vizslatna, de nekem nem tűnik fel semmi különleges. Visszafordulok a többiek felé, hogy felmérjem, hogyan és merre fogunk tovább haladni, mikor Shannon közli, hogy a HYDRA-sok valószínű tudnak a képességeiről, és megpróbálják meg, illetve összezavarni. Gondolkodom, hogy hogyan mehetnénk tovább, és egy részben elkeseredett ötlet jut eszembe.
- Dühítsetek fel. - bököm ki minden kertelés nélkül, de csak annyira hangosan, hogy a csapat tagjai hallják. - Nem tudom, hogy működni fog-e, de egy próbát megér, és ígérem, hogy amennyire csak lehet, megpróbállak titeket elkerülni. - néztem végig a többieken, hogy mennyire támogatják-e az ötletet, bár egyáltalán nem voltam biztos benne, hogy sikerül.
Brian Abrams
Brian Abrams
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Dec. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Brian Abrams
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Tomas Burton Kedd 08 Ápr. 2014, 00:21

Szerencsére újonnan érkezett társaink elhallgatnak, és gond nélkül folytathatjuk a felderítést, mikor Shannon lép hozzám. Elmagyarázza, hogy blokkolják a képességeit, és a hallása semmit sem ér. Valahogy úgy képzelem el, mintha egy kutyasípot fújnának folyamatosan. A szaglása is hasztalan, sőt, a zavarásnak hála kevesebbet ér, mint egy átlagos ember. Amikor befejezte szó nélkül hátraküldöm Benhez, vagy mögé, és jelzek a többieknek, hogy maradjanak. Ha nem látok kamerára utaló nyomokat a közelben, akkor megpróbálok a barikád közelébe osonni, és hallgatózni, hátha hallok valamit a túloldalról. Ha az alján szűrődik át fény, akkor az árnyékokat is figyelem. Próbálom minél jobban felmérni, hogy mi vár a túloldalon. Ez után visszaosonok a többiekhez, és fojtott hangon beszámolok arról, amit tapasztaltam.
- Brian, jobb lenne ezt egyelőre nem kockáztatni. Túl szűk a hely, és ha eldurvul a helyzet esélyünk sincs fedezékbe vonulni. Sajnálom, túl nagy a kockázat, ezt én határozottan ellenzem.- nézek az öreg férfira, majd a többiek felé fordulok.
Ha nem találtam a túloldalon mozgásra utaló jeleket, akkora fegyverem átváltom a puskagránátokra, és egy vakítógránátot is felakasztok a hevederre. Ismertetem a többiekkel is a tervem, és ha senki sem ellenzi – főleg Ben - akkor a többieket fedezék mögé küldöm, és rálövök a barikádra, majd ha sikerült lyukat robbantanom rajta, akkor egyből bedobom a vakítót, és a robbanása után azonnal szaladok utána, remélve, hogy a többiek követnek. Shannont azért küldtem a lehető leghátrébb, hogy a kifinomult érzékeire a lehető legkevésbé legyen hatással a szomszéd szobában robbanó gránát.
Amennyiben mégis úgy tűnt, hogy az ellenfél a túloldalon van, és a barikád túl vékony ahhoz, hogy komolyabb sérülés okozásának a kockáztatása nélkül átrobbantsuk, akkor egy másik tervet kell kieszelnünk. Ez esetben kénytelen vagyok megkérni Briant, hogy jöjjön velem a barikádhoz, ahol megállítom, és teljes erőből pofon vágom. Egy átlagos embernek egy ilyen atyai kézlegyintés után általában vérezni is kezd az arca, s nem kétséges, hogy az én kezemet is sikerül felsértse, ha mással nem, hát a fogaival. Remélem ez eléggé feldühíti.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 08 Ápr. 2014, 10:11

Résztvevők: Tomas Burton, Szabó Éva, Brian Abrams, Ben Grimm / Lény és Shanon Cole
Következő körváltás: 2014. április 13. (vasárnap)

A többség csak várakozik arra, hogy Burton tegyen valamit, miközben Brian kéri a csapattársait, hogy dühítsék fel, hátha működik majd mindez. Tom közelebb ment a barikádhoz, de odaát nem sokat lehetett látni, egy kisebb elmosott üvegű – mint manapság a trafikoknál is van – ajtó fogadta, amin át mindössze elmosott alakokat lehetett látni, de kivenni komolyabb részleteket nem. Az ajtón túl két alakot látott a férfi, akik úgy voltak elhelyezkedve, mint ahogyan azoknak szokás, akik az ajtót figyelik. De az ajtó csukva volt és az üveg pedig golyóállónak tűnt, így azt nem fogja tudni berobbantani, de az is látható volt, hogy bőven előbb fognak látni a kintiek, mint ahogyan kitudnának a bentiek jönni, így Burton végül is a robbantás mellett dönt. A puskagránát darabokra robbantotta a barikádot, ami nem volt túl erős, így könnyedén tudott haladni a csapat és arra sem volt szükség, hogy bárki feldühítse Brian-t, bár már a tény is dühítő lehetett, hogy meg sem próbálta senki mindezt. A vakítógránátot is eldobta Burton, most már mindenki feltudott készülni a hangra is, amit az kiadott és tudott ellene védekezni, így ez nem okozott senkinek sem gondot. Az utána futáskor, ha mindenki ment a csapat megérkezhetett az ajtóig, az csukva volt, de ha akarta a csapat ki lehetett nyitni, még mindig csak a két elmosódott alak látszott, akik továbbra is, mintha az ajtót figyelték volna, hogy ki is próbál bemenni oda.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
New Jersey-i kompkikötő - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Tomas Burton Kedd 08 Ápr. 2014, 12:35

Sikeresen átrobban a barikád, és különösebb gond nélkül jutunk el az ajtóig. Miközben futunk, azért folyamatosan ellenőrzöm, hogy ne támolyogjon mögöttünk egy ellenség, de szerencsére semmi ilyennel nem találkozunk. Ahogy megérkezek az ajtóhoz, vállamat a falnak támasztok, és ellenőrzöm a készleteimet, majd gyors kézjelekkel jelzem a társaimnak, hogy ha ki tudom nyitni az ajtót, bedobok egy vakítót, és ahogy az robban, haladunk tovább. Mivel van még nálam négy darab, nem kell spóroljak vele, és remélhetőleg különösebb nehézségek már nem várnak ránk a foglalás közben – ha mégis, ennek az eldobása után három vakítóval és egy füsttel fedezhetem magunkat, és ha jól tudom, Shannonnál is van még EMP.
Ha ki tudom nyitni, akkor csak résnyire tépem fel az ajtót, és gurítom be a gránátot. Próbálok olyan gyors lenni, amennyire csak tudok, és várom a tompa pukkanást. Tekintve, hogy egy fal választ el minket, most nem kell különösebb óvintézkedéseket tennünk, és a sötétített üveg is sokat visszafog a fényből. Ahol én álltam, az ajtó tövénél, elméletileg nem voltam látható csak amikor odafutottam, tehát meg kellett lepje őket az eset. Ha begurult, és felrobbant a gránát, akkor szélesre tárom az ajtót, és bevetődök rajta, egyből felmérve a helyzetet. Így, hogy én lépek be először, és a többiek hátrébb vannak, én vagyok a legsebezhetőbb, de legalább láthatják, ha csapda, vagy ha bekerít az ellenség, és kigondolhatnak egy másik tervet.
Ha nem nyílik az ajtó, akkor pedig a zsanérokat tartó falat célzom meg puskagránáttal. Nem állíthat meg semmi, ezt most már végigcsinálom. Ha berobban a fal, a terv kb ugyan az, repül a gránát, fedezzük a fülünk és a szemünk, majd ugrunk utána. Természetesen ezt el-jelelem a többieknek is, amennyiben ez a helyzet.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Eva Carter Kedd 08 Ápr. 2014, 21:01

A hátam mögül, hallom, hogy Brian kéri tőlünk, hogy húzzuk fel őt, gondolom azért hogy át tudjon változni. A robbanás, ami hátúlrol érkezik, nem ér váratlanul, és még a fülemet is időben be tudom dugni.
~ Persze, milyen jó ötlet, hogy így adjuk tudtára a HYDRÁ-nak, hogy jövünk. Szerintem, már fel is készültek arra, hogy támadhassanak, ha belépünk oda. - Gondolom magamban, és azért hátra nézek, és a többiek után megyek majd ismét a meg felelő irányba nézve lesem, hogy nem e akarnak minket hátba támadni e esetleg. Valamiért, úgy érzem, hogy meg kell fordulnom, és lám jól teszem, mert azt látom, hogy Tomas kéz mozdulatokkal jelel nekem/nekünk, tehát jól tettem, hogy meg furdultam. Tomas, jelelése után, jó magam bicentek, hogy meg értettem, és ennyi.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 09 Ápr. 2014, 13:49

A csapat vezetését láthatóan Burton végzi, Shanon pedig a zavartsága miatt inkább hátrébb vonul. Bízom Burton ítélőképességében, és a harci tudása sem utolsó, de Éva és Brian most csak passzív megfigyelőként tudnak részt venni, és sebezhetőek a csapatban... Akárcsak én. Bólintok Burtonnek, mikor a gránátos tervét előadja, és magam is fedezékbe húzódom, és kivárom a robbanást. Aztán következik az ajtó, van egy olyan érzésem, hogy zárva van, de egy újabb gránátot nem nagyon állít meg valószínűleg, hiába golyóálló, ez ennél nagyobbnak tűnik. Megvárom a fedezékben, míg lecseng az összes gránát, robbantás, és a többi, közben meg reménykedem, hogy ez a móló elég masszívan épület meg ahhoz, hogy ezek a robbanások ne omlasszák az egészet a fejünkre.
Ha sikerült az ajtót kinyitni, berobbantani, és odabent az őrök elvakultak a gránáttól, akkor a fedezékemből előhúzódom, és a fegyverrel, amit korábban birkóztam el egy katonától, fedezem Burtont, mivel elég kitett helyzetben van legelöl.

Shanon a fülét betapasztva próbálja kizárni mind a gránátok zaját, mint a sípoló hangot, és Tom jelére hátrább is vonul kicsit, majd fedezékbe bújik. A barikád megadja magát, ezután már csak a tejüveg ajtó van, ami golyóállónak tűnik, de talán a puskagránátot nem fogja fel. Ha sikerül a berobbantás, előveszi pisztolyát, és előrébb nyomul egy közelebbi fedezékhez, miközben Ben utasítását szem előtt tartva próbál elvonatkoztatni katonai tréningjétől, és alaposan koncentrál arra, hogy ne halálos sebesülést okozzon. Így ha lehetősége nyílik rá, lábra, főképp térdre, illetve karra céloz, hogy semlegesítse az ellenségeket.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Brian Abrams Szomb. 12 Ápr. 2014, 20:14

Burton felvázolja a tervét, és a csapat egyelőre úgy dönt, talonba teszi a dühítésem. Fújok kettőt, mint a felbőszült bika, mert ez így nagyon nem lesz jó, de megerősítve, hogy bízom Tomas ítélőképességében, csőre töltöm a fegyverem, és a fülemre tapasztom a kezem, mikor eldobja a villanó gránátot. Ahogy a csapat megindul, utánuk megyek, és Ben fedezi Burton-t, én megmaradok Éva mellett, és közben próbálok Shannon-ra is figyelni. Ha esetleg HYDRA-st látok, megpróbálom a lehető legkevesebb lövéssel - leginkább eggyel - harcképtelenné tenni, de nem ölöm meg. Leginkább vállra, combra célzok, bár ezek igen kis felületek, és most arra is oda kell figyelnem, hogy ne veszítsem el a fejem, nem biztos, hogy jól jönne most; a baj viszont az, hogy jelen pillanatban elég sok dolog dühít. Először is az, hogy belém is belém vezették azokat a nanitokat, aztán ott van, hogy ha nagy gáz üt be, Ben is hatástalan, Shannon érzékei hiába élesek, most vajmi keveset érnek. Az emberi tényezőre vagyunk utalva, plusz a HYDRA túlerőben és nem saját technológiát használ. Folytahtanám még a listát, de így is terjedelmes, és csak a legjobb tudásom szerint próbálom fenntartani a légzésem. Ezzel pedig az a baj, hogy nem megy, egy ilyen helyzetben ugyanis az ember szervezete tele van adrenalinnal, és elég nehéz nyugodtnak maradni. Egyébként is, de most hatványozottan.
Brian Abrams
Brian Abrams
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Dec. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Brian Abrams
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 12 Ápr. 2014, 20:41

Résztvevők: Tomas Burton, Szabó Éva, Brian Abrams, Ben Grimm / Lény és Shanon Cole
Következő körváltás: 2014. április 18. (péntek)

Az ajtó nyílt, így Tomas betudta dobni a következő gránátot, mi fel is robbant. Az üveg miatt a fény valóban nem bántotta a csapat szemét, a ahng miatt pedig amúgy is betapasztották ismét a fülüket, így ez sem okozott gondot. Hallani ugyan nem lehetett, de látni igen, hogy a két alak bent eldőlt és ezek után vetődött be Tomas az épületen belülre. A helység négy részből állt, egy kisebb részre érkezett be a férfi négyzet alakú volt, itt kezelhették a jegyeket, ha épp működött volna a hely, középen a második rész előtt két nagyobb asztal felborítva, ezek mögé esett be a két személy. E mögött egy ajtó látszódott és egy vékonyabb áttetsző falválasztó, a fal mögött legalább egy tucat személy sziluettje játszott, fegyveresek, arrafelé nézve, amerről Tomas jött be, noha még nem tüzeltek. A fény a bejövőknek kedvezett, ők látták a helységet és a bent levőket, mert arra volt a nap az égen, emiatt a bentiek nem láttak úgy ki, mint ők be. Balra egy hasonlóan vékony fal, elválasztva a másik részét a kikötőnek, az lehetett a másik rész, a ki és beszállásnak külön két-két helysége. Így gyanítható volt és kívülről látszott is, hogy odaát még lehet egy hasonlóan nagy terem, mint amit Tomas most lát is magával szemben.
A többiek még mindig kint vannak és egyelőre az ajtó visszacsukódott Tomas mögött, így semmit sem tudnak a benti részről. Egyedül annyi változás volt, hogy Brian és Ben egész teste bizseregni kezdett, mintha hangyák rohangáltak volna a bőrük alatt. Egyelőre hátulról senki sem érkezik odakint minden csendes és nyugodt.



_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Eva Carter Kedd 15 Ápr. 2014, 13:41

Miután, Tomas el mutogatja a tervét, meg is csinálja azt. Amint lehet, befogom a fülem, és várok. Tomas elöbb megy be a helyiségbe, és én csak most veszem észre, hogy mintha az elöbb álltakvolna, de mostmár nem. Ha a többiek el indulnak, az ajtó felé én is követem őket, és ha nem kapok rá utasitást, hogy maradjak kint, és figyeljek, akkor én is bemegyek velük, ellenkező esetben a feladatomat teljesitem. Ha, belépek akkor körbe nézek a helységben, és egyenesen a fel borított asztal felé indulok, hogy megnézzem hátha bújkál ott valaki. Fegyveremet, tüzelésre készen fogom, és ha bújkál ott valaki, akkor megadásra fogom fel szólitani, ha nem teszi, akkor legfejjeb kap egy figyelmeztetőt vagy esetleg a lábába, vagy a karjába. Minden esetre, lassan indulok az asztal irányába. Szinte, érzem amint a nyaki ütőerem, úgy ver mintha a szívem lenne ott és ki akarna tőrni.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Brian Abrams Kedd 15 Ápr. 2014, 19:19

Burton behatol, és az ajtó azzal a lendülettel be is vágódik mögötte, minket kizárva. Egy percig zavartan nézek, közben pedig érzem, hogy a testemen egy fura bizsergés fut végig. Sejtem, mit jelent, de nem vagyok benne biztos. Igazából két dolog fut át az agyamon: elsőként, hogy a nanobotok csak ideiglenesen blokkolják a képességeket, a másodszor pedig, hogy a belénk juttatott nanobotokkal nem csuőn leblokkolták a képességeket, hanem képesek azt akár irányítani is, illetve, kedvük szerint előhívni, elzárni. A többiekre villantok egy-egy pillantást, majd Tomas után vetem magam az ajtón át, és első dolgom egy fedezéket keresni, ami jól rejt, de én könnyen kilátok, és fel tudom mérni a terepet, és esetlegesen tüzelni is tudok, ha szükség van rá.
Brian Abrams
Brian Abrams
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Dec. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Brian Abrams
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 17 Ápr. 2014, 11:55

A villanógránát robbanása után leveszem a fülemről a kezem, és készenlétben állok, de nem hallok bentről semmi zajt. Kézjellel mutatom a többieknek, hogy induljanak Burton után, és én is így teszek. Az ajtóhoz érve nem egyszerűen áthaladok, hanem meg is támasztom, hogy a többiek akadálytalanul jöhessenek be, és miután mindenki bejött, akkor hagyom csak becsukódni. Közben pedig fegyverrel a kezemben mérem fel a helyet, ahol már Burton vár minket. Rögtön feltűnik a rengeteg HYDRA katona sziluettje, így miután elengedem az ajtót, az egyetlen fedezéknek tűnő pontra sietek, a két felborult asztal valamelyikéhez.
Ekkor tűnik fel, hogy valami különös bizsergést érzek, mintha ezernyi tű szurkálna, vagy zsibbadnék mindenhol... A sugár hatása, amit a nagy robot lőtt belém, minden bizonnyal valami készülni fog, de hogy micsoda, azt nem tudom. Lehetséges, hogy múlni kezd a hatás, de ez túl könnyű lenne, így valószínűbbnek tartom, hogy hamarosan különös fájdalmak közepette fogok összeesni, kissé talán teátrálisan is.
-Burton! - Intem oda magamhoz fojtott hangon, majd suttogva folytatom. - Abrams és én képességblokkoló sugár hatása alá kerültünk, lennie kell valakinél itt egy távirányítónak, amivel deaktiválni lehet, de addig is, velünk ne számoljátok túl sokat.

A villanás és a hang elmúlásával Shanon is leveszi a kezét a füléről, bár a zavaró sípolás még nem maradt abba, így megint csak néhány perce van, míg elkezd majd fájni a feje. Ben jelzésére bemegy az ajtón, fegyverével készenlétben követi Burtont, és igyekszik átlátni a helyzetet. Az asztal mögött sejti az őröket, akiket kiütött a gránát, Éva pedig már megy is, hogy semlegesítse őket, minden bizonnyal nem lesz nehéz dolga két, szinte eszméletlen emberrel. A szemben lévő tucatnyi fegyveres nem tűnik elsőre olyan hívogató iránynak, viszont oldalt van egy vékonyka fal, ami után talán van egy újabb terem, esetleg ezt egy kis erőbedobással át lehetne törni.
-Megkerülhetnénk őket - veti fel halkan a csapatnak, miután közelebb megy ő is az asztalokhoz. Fegyverét továbbra is készenlétben tartja, gyanítható, hogy az ajtó túloldalán lévő fegyveresek talán meghallanak vagy észrevesznek valamit, és benyitnak, akkor pedig itt elszabadul a pokol.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 3 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.