Sherrill, New York

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Sherrill, New York - Page 6 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Thorhalla Kedd 17 Jún. 2014, 10:46

Résztvevők: dr. Zield Jones, Luther Eastwood, Gina Sign / Jinx, dr. Erwin Vayne, Colona Walding, Kaegan Lockhearth és Raten Chromixen
Következő körváltás: 2014. május 20. (péntek)

T-10 perc

A pusztán csak elfutás nem bizonyult éppen a legjobb módszernek, az élőholt, aki a nyomában volt jócskán erősebbnek bizonyult nála, így sokkalta gyorsabb is volt. könnyedén érte utol a szakadt védő ruhában egyébként is ügyetlenül mozgó Zield-et és ragadta meg a karját. Zield egy erős reccsenést hallott és érzett, ahogyan a bal alkarját a lény eltörte és rántotta volna magához. Mielőtt azonban tényleges sérülést okozhatott volna az élőholt számára megérezte, hogy valaki megragadja, a fejénél és a hátánál támasztja meg. Néhány pillanattal később egy sátornál volt, ahol a kocsiról leesettek is voltak, mint Colona is. hirtelen megszédült és ez nem teleportálás volt, valami más, de kijutott úgy, hogy mindezt fel sem fogta.
Colona próbált felkelni az ágyból, de túlságosan is sérült volt így nem tudta és nem is akarta megtenni, ha próbálkozott hányinger fogta el és szédülés, fekve nem volt gondja vele. Csak egy elmosódott csíkot látott, majd Zield megjelent és a csík távozott a helységből.

Jinx odabent gyönyörűen eltervezte, hogy mit is akar tenni majd, de nem volt képes megtenni, arra nem volt lehetősége, hogy felkeljen a földről, mert az emberek át-át estek és taposták azokat, akik a földön voltak. hacsak nem akart a civilekben súlyosabb sérülést okozni azzal, hogy leüti, rúgja őket magáról, akkor még mindig a földön feküdt és egyedül a gyémántbőre mentette meg attól, hogy ne legyenek súlyosabb sérülései.
Erwinnek nehezen ugyan, de jó pár taposás után sikerült felkelnie, jó pár helyen meg volt taposva eddigre, ahogyan Kaegan is. A SHIELD egyenruha azonban kellően megvédte őket az igencsak súlyos sérülésektől Erwin ugyanúgy tett, mint a civilek, így kitudott jutni az utcára, ahol most már szinte apokalipszisi állapotok uralkodtak. Lövöldözés, több ház égett a távolban, morgó és egyéb ilyen hangok voltak hallhatóak, az utcán emberek feküdtek, élőholtak táplálkoztak belőlük.
Odabent a két ügynök lassanként egyedül maradt, a menekülők miatt csak mostanra tudtak felkelni. Legalább egy tucat élőholt volt bent és ezek mivel már csak ők voltak élők elindultak feléjük.

A katonák még végigvilágítottak Raten testén, főleg a szakadt részen, ahol a nadrág el volt szakadva. De amikor tényleg nem láttak sérülést rajta, akkor intettek, hogy menjen közelebb, egészen pontosan át a kordonon, mert kinyitották neki, hogy könnyedén ki tudjon menni. Az egyik ügynök odafordult felé.
- Mi a fészkes fene folyik odabent? – kérdezte.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sherrill, New York - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 6 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 18 Jún. 2014, 11:48

Dr. Zield jones a kezét már összetörte, mikor nyakonverte a fertőzöttet, aki kocsikat dobált. Most egy másik eltörte a doktor alkarját is, viszont kimentette valami láthatatlan erő. Nem teleportálással, hanem valamilyen rendkívül nagy sebességgel vitték ki a sátorba. Szédült, de megpróbált körülnézni. Itt volt az asszisztens és mindenki arról a kocsiról, amit megtámadott a fertőzött. A doktor a tudósok között megpróbált olyat keresni, aki orvos volt. Ellátást kért a karjára és akinél volt felszerelés, azt pedig megkérte, hogy nézze meg azt is, nem fertőződött-e meg a támadók érintésétől.
Ha tudott az asszisztenshez beszélni, akkor ezt mondta neki, röviden, mert látta, hogy mennyire rosszul van a nő:
- Elkérhetem a telefonját? Azt hiszem, olyan hozott ki minket, akitől a fertőzés ered. A betegek láthatatlan idegenekről beszéltek, de ez nem láthatatlan, csak szupergyors. Hőérzékelővel vagy egyéb speciális eszközökkel biztosan meg tudják találni és szeretném az alelnököt vagy akivel kapcsolatba tudok lépni, értesíteni erről. Azt nem tudom, miért csinálja, de biztos, hogy közülük való.
Ha megkapta a telefont, akkor megpróbálta rajta Eastwoodot vagy mást értesíteni:
- Dr. Zield Jones vagyok, ez az alelnök asszisztensének a telefonja, de a hölgy megsérült. A fertőzés okozójával kapcsolatban a betegek láthatatlan idegenekről beszéltek, akik harapdálták őket, különböző harapásnyomokkal. A karanténból kifelé menő kocsit megtámadták szuperejű fertőzöttek, de valaki kihozott mindenkit és a sátorban vagyunk. Szupergyorsan mozog és ezért nem látni. Ha meg tudják találni, nyomára akadhatunk a fertőzés okozóinak. Az indokát nem ismerem, nem mondott semmit.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 6 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Auaritia Szer. 18 Jún. 2014, 12:08


Colona Walding  

A sátorból való kijutásom gondolata csupán elméleti síkon maradt. A képzeletemben a sátor ajtójánál egy zöld kis mező terült el ahová kiszaladtam, a nap ragyogott az arcomba.
A mezőn friss és illatos virágok nyíltak. Le is téptem egy kék színű virágot és nagyot szagoltam bele. Körbenéztem és éreztem szabad vagyok, a következő pillanatban eszmélethez tértem.
Pánikba estem, sajnos még mindig a sátorban voltam. Ki kell jutnom innét, valahogy. Megpróbáltam megemelkedni, ám nagyon rosszul voltam és egyet hánytam is.
Visszaestem az ágyra. Nem tudok mozogni, pedig az akaratom erős...nem halhatok meg nem. Ekkor fedezem fel, hogy az orvos is mellém került. Mégis hol vagyunk? Hogy jutottunk ide?
Ekkor hozzám szól és a telefonom kéri. Amennyire tudok beszéllek hozzá:

- Maga megőrült? Aki idehozott minket nem hiszem, hogy ellenség lenne. Hisz megmentette az életünket. És ha ellenség? Gondolja majd hagyja magát telefonálni?...ez nem jó ötlet.
Valamint nem hiszem hogy nálam van a telefon még.


Elkezdek kutatni a zsebemben. Amennyire tudok mozogni. Ha nem találok semmit, akkor hát nincs meg. Ha meg van a telefon, megnézem milyen állapotban van, ha jó akkor visszateszem. Bizonyára jó helyen vagyunk.


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 6 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by King Raten Chromixen Csüt. 19 Jún. 2014, 21:26

Átnézik a testem, és látják, hogy valóban nincs látható sérülésem - ettől függetlenül úgy érzem, hogy azért odabent jobban át fognak nézni, ahogy bent a doktor. Összeszorítom a fogam a gondolatra, hogy még egy ilyen atrocitásnak kell kitennem magam, de végül csak legyintek gondolatban, hogy ez még belefér. Odasétálok a nyitott kordonhoz, nem sietve jobban, mint szükséges - nem akarom, hogy támadásnak vegyék, vagy bármi, de azért azt se akarom, hogy hátba támadjanak. Ha átjutottam, akkor visszanézek a kordonon túlra, és megcsóválom a fejem.
- Maguk nem tudnak semmiről? - kérdezem kétkedve. Nem hiszem el, hogy ezeknek a katonáknak nem szóltak a járkáló hullákról, a vírusról, vagy bármiről.
- Kérdezzék meg akkor a felettesük, vagy nem tudom. Nekem nem tisztem tájékoztatni magukat, és a helyzetet elnézve ez akár még államtitok is lehet, amit nem szívesen sértenék meg. Kivéve persze, ha nyomatékosan felszólítanak rá, akkor civilként nincs más lehetőségem, mint kitálalni, de ez esetben engem mentesít a helyzet és a körülmény. - mondom, a lehető legdiplomatikusabban, amennyire a helyzetem és szétzilált gondolataim engedik. Már torkig vagyok a shielddel és mindenkivel, és odabent megfogadtam, hogy nem fogom a jóarcot játszani. Kukacoskodó kis szemét leszek ha kell, de ez a nap után már meg is érdemlik.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 6 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Kira Sign Csüt. 19 Jún. 2014, 22:20

A terv remek volt csak éppen kivitelezhetetlen. Hacsak nem akartam volna néhány embert az első segélyre küldeni, akkor nem tudtam volna felállni, szóval meg kellett várnom míg azok csorda szerűen átrohannak és végre fel bírok tápászkodni és felrángattam a földről ügynöktársamat is.
A helyzetünk elég rossz volt, én is menekülőre fogtam a dolgot, ha néhány hulla túl közel ért akkor azokat leütöttem, de közben igyekeztem kifelé, mert éreztem, hogy a sejtjeim lassan fel fogják mondani a gyémántként való létet és a határaimat súrolom.
A fegyveremet kifele menet igyekszem felkapni és a tokjába rakni.
Az utcára kiérve az állapot amit látok kritikus, tiszta apokalipszis.
Azonnal a kocsi felé veszem az irányt, ha tehetem, és ha a közelben továbbra is vannak zombik, akkor azokat leütöm és ledobálom a járműről, ha rajta vannak.
A dokinak és Kreagannak kiáltok, ha még nem lennének fent. Miután pedig fent vannak, vagy látom, hogy nekik már nincs remény akkor magam indulok el kifele padlógázzal, persze ekkor már emberi alakban.
Ha a kocsi nem opció, valamilyen okból, mondjuk mert a kerekeit kilyukasztották vagy valami, akkor a holtaktól való védekezés közben próbálok kitalálni, hogy és minek a segítségével lesze képes kimenekülni innen mielőtt felrobbanunk.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Sherrill, New York - Page 6 Sexymechanicbyparkleggy Sherrill, New York - Page 6 Girloffantasybymanofins Sherrill, New York - Page 6 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Sherrill, New York - Page 6 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Sherrill, New York - Page 6 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 6 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Csüt. 19 Jún. 2014, 23:01

Szerencsére sikerült a tervem és egy két taposás nélkül nagyjából megúsztam. Az egyenruha is hasznos volt, megvédte az eléggé sérülékeny testemet. Csorda szellemben én is az utcára jutottam ki, mint mindenki más. Itt már teljes a pokol. Romok, tüzek és holtakon csámcsogó élőholtak. Egy pillanatra leblokkolok. Csupán túl sok az egész. Öklendezni kezdek, de gyorsan megpróbálok erőt venni magamon. Gondolkodj, Erwin. Még a fejemet is gyengéden megütögetem, hogy felgyorsítsam a fent említett folyamatot. Persze figyelek a zombikra, de még túltöltődve is érzékelnie kéne őket. Két dolgot tehetek. Kimegyek vagy fedezéket keresve bent maradok. Az első esetnél szintén két lehetőségem van. SHIELD vagy önerő. Szólni kell a SHIELDnek, hátha ők kihoznak. Ha nem, akkor kell egy kocsi, gyorsan. Bent maradni veszélyes, ki tudja mit dobnak a helyre. Valószínűleg csak sima robbanó bombát, de az elől is nehéz elmenekülni. Ki kell menni. Van kröülbelül 5 percem kocsit találni és elindulni, hogy biztonságban kiérhessek. Elsőnek a SHIELD, utána meglátjuk.
- Dr. Erwin Vayne jelentkezik. Ki kell vinniük innen most rögtön. A helyiek nem menthetőek, szétszéledtek. Kaegen és Sign ügynököt elvesztettem. Ismételem. Társaimat elvesztettem, a helyiek nagy többsége már átalakult. Segítség kell, most!- mondom, de próbálok halk lenni a zombik miatt. Nem várok kifejezetten a válaszra, közben már rögtön kocsit keresek a közelben. Próbálok halk lenni, nehogy észrevegyenek a zombik. Ha kajálnak, akkor talán túl vannak terhelve az érzékszerveik. Ha találok kocsit, akkor gondolkodás nélkül elindulok az idefele vezető úton. Nem várok másra, nincs idő.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 6 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Thorhalla Pént. 20 Jún. 2014, 09:52

Résztvevők: dr. Zield Jones, Luther Eastwood, Gina Sign / Jinx, dr. Erwin Vayne, Colona Walding, Kaegan Lockhearth és Raten Chromixen
Következő körváltás: 2014. május 23. (hétfő)

T-5 perc

Colona-nál már nem volt ott a telefon, valamikor útközben elhagyta valahol. A telefonálásra egyébként nem volt szükség, mert voltak SHIELD ügynökök a bejáratnál. Azok igencsak furcsán néztek a doktorra, amikor ismertette azt, hogy mik is a feltevései.
- A szerencséje doktor, hogy ezt Higanyszál nem hallotta – mondta az egyik. – Kétlem, hogy örült volna ennek…
Így már Zield-nek is eszébe jut, hogy igen, van egy nagyon gyors személy a Bosszú Angyalok között és logikus az is, hogy a csapatot is kihívták segíteni.
- Megkérhetném önöket, hogy jöjjenek és szálljanak fel az egyik helikopterre, hogy kivigyék a zónából önöket? – kérdezte az ügynök. – Öt perc múlva megkezdődik a város lebombázása.
Ha a páros igent mond, akkor elkísérik őket, míg a sérülteket más ügynökök viszik ki hordágyon.

Raten szavaira, a kérdésre az ügynök szinte azonnal felelt.
- Akkor tényleg igaz az, hogy zombik vannak odabent? – kérdezte meglepetten.
A vámpírnak be kellett látnia, hogy eléggé hihetetlen volt mindez így és nem csoda, hogy nem igen akartak elhinni ezt elsőre. Látható volt, hogy tudták, hogy mi zajlik, csak még a démonok és egyebek után ezt akkor is nehéz volt elhinni.
- Szálljon fel az egyik helikopterre – mutatott hátra az egyik ügynök. – Kiviszik a területről.
Ha Raten a megfelelő irányba néz, akkor láthatta, hogy nagyban zajlik a helyszín elhagyása a SHIELD és a Járványügy részéről.

Jinx végül kiért, mikor kilép a helységből, a fegyverét már nem találta, látta, hogy az élőholtak odabent megérkeztek Kaegan-hez és mindjárt rávetik magukat és odakint is elszabadult a pokol, mindenfelé élőholtak voltak és szaladó emberek. Mivel sötét is volt, nem látta Erwint a tömegben, a kocsi pedig elérhetetlen volt a kerekeket kiszúrták és a sofőrből is éppen egy élőholt táplálkozott. Sajnos nem ismerte a várost Jinx, így nem igen volt fogalma arról, hogy merre is kellene mennie, a társát valószínűleg éppen most eszik meg odabent, mert magára hagyta őt.
Erwin rádión át szólt be, hogy segítség kellene neki, sikerült némileg fedezékbe húzódnia egy kerítés mögött. A rádión való szólás igencsak jól jött neki, mert a következő pillanatban azt érezte meg hogy valaki elkapta a karját és a fejét, majd néhány pillanattal később az egyik helikopternél volt. mintha egy pillanatra látta volna Higanyszálat, de nem lehetett biztos.
- Szálljon fel! – kiáltott rá az egyik SHIELD ügynök. – Gyerünk doki!

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sherrill, New York - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 6 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by King Raten Chromixen Pént. 20 Jún. 2014, 11:33

A férfi rávágja a mondandómra azt a reakciót, ami bizonyítékként szolgál, hogy tudják mi folyik itt. Bólintok hát, és felelek.
- Nagyon úgy néz ki. Kész téboly ami odabent folyik. - felelem, és a következő utasítást már boldogan követem.
- Kitartást fiúk. Ne hagyják, hogy bármi kiszabaduljon onnan a bombázás előtt. - mondom, nem parancsként, sokkal inkább kérésnek hangzik. És komolyan is gondolom. Megindulok a helikopter felé, nem akarok tolakodni, de minél előbb ki akarok jutni innen. Ha sorba kell állni, akkor megteszem, és türelmesen várok, amíg felszabadul egy gép, ahol elfoglalhatom a helyem. Azt is megfogadom, hogy többé sosem intézek személyesen ilyen ügyeket, csak ha halaszthatatlanul fontos - és akkor is saját testőrrel. Túl fontos, és túl értékes ember vagyok, hogy otthagyjam a fogam bárhol, egy bombázás, vagy ilyesmi miatt. Hihetetlen, hogy milyen veszélyes lett a világ. Európában egy ilyen eset elfogadhatatlan lenne, itt amerikában viszont olyan érzés, mintha mindennapos lenne az eset. Beteg emberek ezek az amcsik.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 6 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Kira Sign Pént. 20 Jún. 2014, 13:36

Nem segít a dolgokon, hogy visszaváltozom és a  se, hogy társam nem jött utánam és valószínű most zabálják fel, ahogy a sofőrt is. Sötét van így a dokit nem látom. A fegyverem sincs meg, ennél szuperebb komolyan már nem is lehetne a szitu.
gyorsan körbenézek, hogy fedezékbe tudok -e húzódni valahol a hol nem szúrnak ki, vagy ha ilyen nincs akkor keresek gyorsan egy csatornafedőt, hogy leugorjak.
~ Odalent csak nem lesznek már.
Reménykedem és ha le kell mennem akkor magam után húzom a csatornafedőt, hogy ne kövessenek.
Akármelyik eset áll fent próbálok segítséget hívni az adóvevőn lehetőleg nem túl hangosabban, de annál határozottabban.
- Itt Gina Sign segítséget kérek, a helyzet kritikus, Ervin doktor eltűnt a társam Kreagant valószínű most eszik meg, nekem meg elmúlt a gyémántbőröm. Hall engem valaki?
Mondom idegesen, miközben azért figyelem a környezetem és ha van a közelemben akármi amit fegyverként használhatok, azt magamhoz veszem, hogyha egy hulla jó falatnak hinne, akkor annak megpróbáljam majd szétverni a fejét, persze csak ha kiszúrt vagy rám támadt. Nem engedhetem, hogy megsértsenek, még ha egy kis esély is van a túlélésemre, akkor meg kell adnom magamnak az esélyt azzal, hogy kitartok a végsőkig.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Sherrill, New York - Page 6 Sexymechanicbyparkleggy Sherrill, New York - Page 6 Girloffantasybymanofins Sherrill, New York - Page 6 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Sherrill, New York - Page 6 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Sherrill, New York - Page 6 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 6 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Sandman Szomb. 21 Jún. 2014, 01:01

Luther csak várakozott. Néha téblábolt egy kicsit és megpróbált mindig elcsípni egy-egy információ morzsát az ügynökök kommunikációjából. Próbált nem feltűnni vagy éppen beilleszkedni a tömegbe. Amikor valaki megkérdőjelezi jelenlétét, csak akkor jelzi finoman a rangját. Főleg a beosztottjáért aggódik és arról próbál informálódni, hogy megbetegedett-e Colona vagy sem. Illetve, hogy ki tudják-e hozni. Ha azonban a bombázás ideje már eléri az öt perces küszöböt, maga is megpróbál minél hamarabb feljutni egy távozó helikopterre. Nem akar a robbanás közelében maradni. Ugyanakkor szándékában áll majd jelentéseket olvasni az eseményekről. Nagyon reméli, hogy mindent elpusztítanak ami ezt az egész káoszt okozza. Luther ugyanis gyűlölettel gondol mindenre ami földönkívüli.
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 6 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Auaritia Vas. 22 Jún. 2014, 13:02


Colona Walding  

A sátorban vagyunk. Egy kicsit megjavult az állapotom. A zsebembe keresgéltem a a telefont, természetesen nem volt meg. Biztos kieshetett valahol, vagy odaadtam valakinek? Nem emlékszem tisztán. A doktor elmélete egy percig engem is elgondolkodtatott, majd Shield ügynökön jöttek felénk. Nehéz volt megállni, hogy még ilyen körülmények közt is, ne nevessek, talán egy hangosabb kacaj ki is jött a számon. Szegény doki, hogy leégett. Megpróbáltam minél kedvesebb lenni vele, ne érezze, hogy kiröhögtem.
Ha most néger lennék, akkor egy jó nagyot köröznék a kezemmel és a mutatóujjamat feltartva mondanám: Igazam volt kisanyám! De persze, hogy nem teszek semmi ilyet.
Ha fel tudtam állni egyedül is akkor minél gyorsabban próbáltam meg. Ha nem akkor az ügynökök segítségét kértem. Minél gyorsabban próbáltam a repülőhöz jutni, mert ugye 5 perc az 5 perc..
Közben azon gondolkodtam, hogyha megvan még az állásom, hogyan tálaljuk majd Mr.Eastwoodal a dolgot. Mert bármennyire titkos volt ez az akció egy város lebombázását azért csak hallja a környék is, és nem hiszem, hogy akinek a rokonai itt éltek, egy pillanat alatt elfelejti, hogy létezett a város..Talán valamiféle terrortámadásra kéne fognunk...áhh ez még elég kezdetleges...gondolkodom..


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 6 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Dr. Zield Jones Vas. 22 Jún. 2014, 16:34

Zield kitalált egy újabb hipotézist és elég jól el is magyarázta. A furcsán néző ügynököknek és az asszissztenseknek el kellett ismerniük, hogy igaz is lehetett volna a feltevés. Senki nem mondta meg nekik, hogy a Bosszú Angyalait ideküldik, mikor mindjárt tobban a kóceráj. A doktor nem érezte magát megszégyenítve, csak elvetette az előbbi elméletét. Ha Higanyszál mégis meghallotta volna, ugyan mit csinált volna? Bevert volna egyet a dokinak, akinek lételeme volt a hipotézisek felállítása és azok igazolása vagy ellenkezőjük bebizonyítása? Forrófejű és türelmetlen volt a hírek szerint és ez nagyrészt a sebességéből adódott. Akkora tempóval nyilván mindenki más az agyára ment, aki nem tudta követni. A doktor az elméletre már csak ennyit mondott:
- Hacsak ő nem... A karomat és a kezemet ellátnák? Eltörték ezek a kemény fertőzöttek - kérdezte az illetékest. Ha csak a repülőn kapta meg az ellátást, azzal is beérte, mert felrobbanni nem akart. A többieket, az alelnököt, az ügynököket még nem látta, de számított rá, hogy a szervezet teszi a dolgát és végül mindenkit kimentenek. A repülőn pedig a doktor már megnyugodott és belekezdett egy újabb kiselőadásba a viselkedésbeli összehangoltságról, említve tisztogatóhalakat, nyűvágó madarakat és szívóféreglárvákat.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 6 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Vas. 22 Jún. 2014, 22:23

Szerencsére tudtam menedéket találni mégpedig egy kerítés mögött. Gyorsan hívom a SHIELDet, remélve, hogy kitudnak vinni, mondjuk teleportálókkal. Valami ilyesmi történhetett, mert a következő pillanatban valaki megfogta a karom és fejem. Mire megkérdezhettem volna, hogy mi történik, már az egyik helikopternél voltam. Mintha láttam volna a Higanyszál nevű Angyalt, de bármilyen más speedster lehetett. Igazából nem is érdekel. Gyorsan veszek egy nagy levegőt, majd rögtön sprintelek a helikopterhez. Ha felszálok, akkor bebiztosítom magam a legjobb tudásommal és végre rendesen kifújom magam. Talán most már magam mögé tehetem az egészet. Legalábbis remélem.
- Van valami információ, hogy hogyan áll a kiürítés?- kérdezem akkor ha, van valaki velem együtt a helikopterben, aki nem tűnik úgy hogy fontos dolgot csinál. Nem akarok senkit sem zavarni. Ha nincs ilyen, akkor csendben várom, hogy elinduljunk és végre vége legyen ennek a rémálomnak.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 6 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 23 Jún. 2014, 09:59

Résztvevők: dr. Zield Jones, Luther Eastwood, Gina Sign / Jinx, dr. Erwin Vayne, Colona Walding, Kaegan Lockhearth és Raten Chromixen

T-0

Odakint Colona hiába sietett a helikopter nem szállt fel gyorsabban attól, hogy ő rohant. Zield-et megnyugtatták, hogy elfogják látni a törött karját, amint kiérnek majd a zónából. Jinx hamarosan kapott választ a kérdésére.
- Milyen ügynök? – kérdeztek vissza neki. – Nincs a cégnél semmilyen Kraegen ügynök.
Mire megkapta a választ ő maga is érezte, hogy valaki megragadja, majd a következő pillanatban már kint volt az egyik helikopter mellett, ahogyan Lockheart ügynök is. Ő eszméletlen volt, tele a taposás nyomaival, de életben és nem volt rajta sem harapás, sem pedig karmolás. Luther is feltudott szállni az egyik gépre teljesen nyugodtan. Erwin láthatta, hogy amíg az evakuálás folyt minden SHIELD ügynök is jócskán hátrább helyezkedett, ez igaz volt főleg arra, amikor a helikopterek, repülő autók és itt levő kisebb gépek a levegőbe emelkedtek és csak a sátrak maradtak. Aki eddig nem tudta volna, hogy mi is készül hamarosan megtudta. Már mindenki gépeken volt a levegőben pedig vadászgépek tűntek fel, legalább fél tucat. A sötét ellenére is tisztán látszott, hogy bombákat dobnak a városra, illetve napalmot, odalent pedig minden a teljes háromezer-háromszáz főnyi lakosság vált áldozatául a robbantásnak és felperzselésnek. Valószínűleg ez volt az utolsó, amit mindenki látott mielőtt a helikopterek kiértek a körzetből, a lángoló város.
Az egyik közeli városba vitték a társaságot ott egy kórházba, hogy a sérüléseket, amiket a többség elszenvedett kezeljék. Zield itt, ha Erwin megosztotta vele, hogy mi okozta a járványt, akkor megtudhatta, de egy biztos volt, hogyha volt is ellenszer a SHIELD nem tudta elérni azokat, akiknél volt ez. A biztonság kedvéért még két napos karanténba került mindenki, de mivel senkinél sem jelentkezett semmilyen betegség, fertőzés hazaengedték őket. Egyedül Kaegan volt az, aki egy hétig volt bent, mivel ő kisebb belső sérüléseket szenvedett, amikor a menekülők megtaposták. Másnap a hírek címlapján szerepelt, hogy "Luther Eastwood alelnök, New York megbízott polgármestere lebombáztatott előzetes vizsgálatok és halálesetek nélkül egy várost". Egy másik cikk ennél provokativabb volt a következő szalagcímmel jelent meg: "Luther Eastwood, New York kijelölt polgármestere jókedvében lebombáztatott egy várost". Akik bent voltak tudták, hogy a cím erősen torzított, de így jelent meg.


Vége.
(Epilógus, majd a héten, ha a Hydra résznek is vége, köszönöm szépen a játékot.)

Következmények:
Erwin és Zield – veletek megtárgyaltam privát üziben mindezt.
Colona – a sorsát rábízom Lutherre, hogy mit is tesz vele, kirúgja, előlépteti stb
Raten – az ügyével az ENSZ nem tud foglalkozni, hogy elismerik-e, vagy sem és egy Birodalom emelkedik ki a szomszédságban, PÜ-ben elmondtam.
Luther – a döntésével igencsak megosztotta a polgárokat, nagyon sokan gyűlölik, de vannak, akik egyet is értenek vele
Jinx és Kaegan – mindketten 2 hónap fizetés nélküli szabadságra lettek küldve, és kötelező volt továbbképzésekre járniuk, ahol a parancsnoki láncot, a helyes viselkedést és az efféléket tanították.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sherrill, New York - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 6 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Thorhalla Kedd 24 Jún. 2014, 12:08

A Hydra felemelkedése 4: Néha a kígyó is alszik epilógusok

Epilógus 1. – Ismeretlen helyszín
Az Árnyak tanácsa sikeresen megmenekült és el tudott menekülni a bázisuk elfoglalása után. De voltak még bázisaik, az egyik ilyenre húzódtak vissza, hogy a sebeiket nyalogassák és felkészüljenek. Nem akarták ennyiben hagyni a dolgot, hogy ily csúfosan vesztették el a területüket és mindent, amit ott elértek. Noha sikeresen megsemmisítettek minden adatot úgy, hogy ne lehessen helyreállítani, de azért voltak veszteségeik, akik kint estek le. A tanács tagjai, akik közül senki sem hullt el, mert végig biztos helyen voltak most az új bázisuk tanácstermében ültek össze.
- Ezt nem tűrhetjük el szó nélkül – szólalt fel egy férfi.
- Valóban, gyűjtsétek össze minden emberünket, a Hydra megfizet azért, amit tett!

Epilógus 2. – San Francisco
Az Álmodó, legalább is ezt a nevet kapta a Dél-Amerikában az X-men által megtalált Celestial. Sokáig úgy tűnt, hogy teljesen inaktív és alszik, ám az egyik napról a másikra eltűnt. Nem ment messzire, csak annyira tűnt el, hogy nem sokkal később feltűnjön San Franciscóban. Oda ereszkedett le az égből, azóta tudósok, kutatók vizsgálják, de az Álmodó újra álomba merült és ismét mozdulatlan, inaktív lett. Két nappal a Celestial városba érkezése után kezdődtek az első rituális gyilkosságok, egy Celestial hívő szekta tagjai követték el, akik fel akarták ébreszteni az entitást. Magukat pedig Alvóknak nevezték el.

Epilógus 3. – Washington, Fehér ház
Apokalipszis lovasainak támadása után, illetve a Sherrill-i események miatt különleges sajtótájékoztatót hívott össze Norman Osborn az USA elnöke. Mélységes együttérzését nyilvánította ki a Sherrill-i események miatt, hogy ideáig fajultak az ügyek, hogy nem volt más lehetőség, mintsem lebombázni a kisvárost. De nem ez volt a fő tárgya a sajtótájékoztatónak.
- Biztonságos Amerikát ígértem a megválasztásomkor az állampolgároknak. Egy újabb lépést teszünk azért, hogy mindazt elmondhassuk, hogy erre is nagy lépéseket tettünk! Ezennel szeretném bemutatni minden állampolgárnak azt, hogy mi fogja a védelmüket szolgálni. Az őrszemek legújabb generációja, a MARK IV-es! Az összes korábbi őrszem pozitív tulajdonsága egyesül ezekben a gépekben. Most már sokkal nagyobb biztonságban lehetnek, hiszen ezek is ott lesznek a közelben, hogy megvédjék önöket! Ugyanez vonatkozik a Xavier iskolára is, öt őrszemet bocsátunk a rendelkezésükre, hogy megvédhessük a különösen nagy veszélynek mutáns gyermekeket, hogy az ország jövője biztosítva legyen.
Őrszemek 1
Őrszemek 2

Epilógus 4. – Cabal tanácskozás
A Cabal titkos tanácskozásán most is mint általában minden, mind a négy résztvevő jelen volt. A téma főleg Apokalipszis és a Hydra volt, mint általában mindig. Közel sem kecsegtetett jól a résztvevőknek az, hogy feladta az Asgard elleni haditerveit a mutánsisten. Mindenki tudta, hogy ezek után először az USA fog következni és az X-men, mert a gyermek oda került, aki miatt háborút indított volna Asgard ellen.
- Ott vannak az őrszemek, nem sokkal ezelőtt úgyis arról szólt Mr. Osborn, hogy megvédhetik Amerika népét. Apokalipszis köztudottan gyűlöli az embereket s őket is kiirtaná. Egy megelőző csapással bizonyíthatná, hogy országa biztonságban van, még mielőtt ő teszi mindezt s megöli magát.
Osborn elgondolkodott, ő is tudta, hogy nem sok választása van, mintsem ezt tenni.
- Az Angyalok az őrszemekkel együtt megteszik, amit kell – jelentette ki.

Epilógus 5. – AIMville, New York
Egy tudományos konferencia volt AIMville-ben, ahol igencsak sokan megjelentek, már csak azért is, mert a cég egy hatalmas bejelentésre készült. Maga Johanne Jones Tao is, az AIMville Corporation vezérigazgatója is itt volt és ő készült a bejelentésre.
- Tisztelt hölgyek és urak! Ezennel szeretnék egy fontos bejelentést tenni. Mindenki emlékszik a 2019 májusában történt eseményekre, amikor a Loki Laufeyson vezette AIM majdnem kiirtotta a világot. Ghost nagyúrról pedig kiderült, hogy soha sem volt gonosz, csak felhasználták. Azóta mindenki rettegi az AIM nevét, de! Mi itt az AIMville-nél mindig is azon dolgoztunk, hogy elfeledtessük önökkel a katasztrófákat, amiket Loki okozott. Mára a világ elég érett, hogy elfogadja azt, ami jön. Az AIM eddig is működött, újraalapult évekkel ezelőtt, titokban dolgozva AIMville mögött, közös munkatársakkal, az önök és az emberiség megsegítésére. Ma azonban egy újabb lépést teszünk meg, a vezetőség egyhangúan döntött úgy, hogy nyilvánosságra lépjünk és létrehozzunk egy új országot, ahol a tudomány és az emberiség segítése az elsődleges. Mától az AIM és az AIMville Corporation egy és ugyanaz, a mai naptól, amire az ENSZ is áldását adta AIM Birodalom néven vonul be a köztudatba. AIMville elszakad New Yorktól, mától önálló városállam vagyunk a város szívében. A Birodalom fővárosa és területe a Karib-szigetvilágra terjed ki és minden AIMville-s gyár, telep, ami szerte a világon van konzulátusként is funkcionál tovább. Az országunk fővárosa Barbuda szigete, illetve az itteni AIMville is ugyanilyen funkciót lát el. Minden dolgozónk és családja állampolgárságot kap, így örömmel jelentem be, hogy az országunk lakossága 6.234.562 főt számlál.
A szavait leginkább néma csend és döbbenet fogadta a sajtótól, az AIMville munkatársai felállva tapsoltak.
- Az országot a Felső tanács fogja irányítani, melynek a tagjai:
Az A.I.M. Felső tanács legfelsőbb vezetője – Johanne Jones Tao
A tudományok minisztere – Philip Ryan
Az egészségügyi miniszter – Dr. Bryant Strongholl
Közigazgatási miniszter – Veronica M. Averie
Oktatási miniszter – Ghost nagyúr
Védelmi miniszter – dr. Erwin Vayne
Az államtitkár, avagy az Állam minisztere – dr. Zield Jones
- Hölgyeim és uraim, egy új korszak kezdődik!


Epilógus 6. – Japán negyed, New York
Japán negyed, a Kéz tulajdonában van már igencsak régen, itt él Matsumoto is, a Kéz jelenlegi vezetője, aki korábban kiesett a Hydra köreiből és a volt emberüket, az AIMville-t, AIM-et és mára az AIM Birodalmat vezető Johanne Jones-t vették fel a helyére. Azóta nem igen volt lehetősége Matsumoto-nak arra, hogy újra megszilárdítsa a hatalmát. Eddig. Nem sokkal korábban Thorhalla egyik embere kereste fel a férfit, hogy az istennő eljön majd hozzá, emlékeztetve arra a japánt, hogy a férfinak van egy adóssága a nő felé. Igazából szerencsésnek mondhatta magát, nem azt akarta az istennő behajtani. Thorhalla egy Pokoltűz Klub jellel ellátott aktát tett le a férfi elé.
- Ezen pillanattól kezdve ön a Belső Kör Fekete futója – szólt az istennő. – S New Yorknak szüksége van valakire, ki összefogja a maffiát. Mától ön a város Kingpinje, a feladata, hogy a nemrég kitört maffia háborúnak, s természetesen az is, hogy információkkal lásson el mindarról, mi a városban történik.

Epilógus 7. – X-men bázis és iskola, Salem Center
A múzeumban történtek után úgy döntött Serena és Gabe, hogy a legjobb az lesz, hogyha az iskola elköltözik mielőtt atrocitás érné őket hála annak, hogy sokmillió dolláros kárt okoztak a diákok a támadás során. Az újságok egy része rájuk kente a dolgokat őket befeketítve. Osborn készségesen küldött öt őrszemet az iskola védelmére, ezekkel a szavakkal, hogy a fiatalság igencsak fontos. A Price és Wright család megvásárolta a korábbi Xavier birtokot Salem Center határában és készségesen az iskola rendelkezésére bocsátották. Stephanie Miller, Wanda Maximoff, Harcimadár és Jonah Wright segítségével, az erejüket felhasználva az egész iskolát birtokostul, épületekkel mindennel a régi Xavier birtokra teleportálták. Brooklyn-ban a korábbi kúria helyén egy hatalmas park jelent meg azok után, hogy az iskola eltűnt onnan.
És még volt egy eredménye a történteknek, Osborn „ajándékától”, amit az iskola, a tanárok és az ott tanulók védelmére küldött attól nem lehetett megszabadulni. Noha az iskola területére és a légterébe sem tudtak bejönni a védőmágia miatt, de magasan jól látható helyen az öt új típusú őrszem ott lebegett a birtok négy sarkán és közepén.

Epilógus 8. – Akkaba Metropolisz, New Jersey
A lovasok visszatértek a Metropoliszba, Tao pedig a két zsákmányolt diákot vitte Apokalipszis elé. Amint letette őket érezte magát furcsán.
- Ez meg mégis mit jelentsen? – kérdezte a mutánsisten.
Amikor Tao lenézett látta meg, hogy nem két diákot tett le ura elé, hanem két nagyobb törmelékdarabot. Üres kézzel tértek vissza a diákvadászatból. Valamilyen oknál fogva a két lovas végül is megúszta büntetés nélkül, de Apokalipszisnek volt egy kijelentése mindezek után:
- Ettől a pillanattól kezdve a háború nem Asgardiak az ellen folyik, hanem az X-men ellen.

Epilógus 9. – Sherrill romjai, New York állam
A bombázások és a hely felégetése után a helyből nem sok maradt, az ott élőket mind egy szálig halottnak nyilvánították. Az ügyet visszavette az amerikai kormány a SHIELD-től, révén szó sem volt itt terrorizmusról, ez nem tartozott rájuk. A helyből lényegében semmi sem maradt, közel háromezer-ötszáz fő halt meg itt, vagy az élőholtak, vagy pedig a bombázások miatt. Egyetlen ép ház sem maradt meg, a tűz pedig mindenkit elhamvasztott, ez állt a hivatalos jelentésekben is. Hajnalodott, a speciális védőöltözetben levő szakemberek éppen a helyet vizsgálták át, hogy tényleg minden odaveszett-e. Jócskán távolabb voltak már mindentől, amikor az egyik épület romjai alatt mocorgás támadt, senki sem észlelte, a kövek megmozdultak és végül a törmelékek és deszkák alól ez kéz nyúlt ki és görcsösen ragadta meg az egyik nagyobb deszkát.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sherrill, New York - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 6 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.