Sherrill, New York

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Kira Sign Vas. 25 Május 2014, 22:41

Egy pofon és az ürge horkol is. Szerencsére nem ütöttem túl nagyot így csak álomba segítettem a fickót. Azonban mikor ki akartam volna menni, hogy megnézzem mi van odakint Wei tizedes megállít. Mivel valóban nem volt más ügynök akire a dokikat bízhatták volna így velük kellett mennem.
- Rendben.
Mondom kissé kedvetlen hanggal.
- De ha kérhetem hívjon inkább Jinxnek. Sokkal jobban szeretem ezt a megszólítást.
Válaszolom a tizedesnek aztán megindultam kifelé a többiekkel együtt a járművek felé. közben ellenorzó, hogy nem sérült -e meg a védőfelszerelésem. Mert ha ép, akkor levetem magamról a gyémánt alakot, hogy kissé pihenhessenek a sejtjeim.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Sherrill, New York - Page 4 Sexymechanicbyparkleggy Sherrill, New York - Page 4 Girloffantasybymanofins Sherrill, New York - Page 4 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Sherrill, New York - Page 4 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Sherrill, New York - Page 4 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Thorhalla Kedd 27 Május 2014, 10:35

Résztvevők: dr. Zield Jones, Luther Eastwood, Gina Sign / Jinx, dr. Erwin Vayne, Colona Walding, Kaegan Lockhearth és Raten Chromixen
Következő körváltás: 2014. május 30. (péntek)

Zield átment a CDC-hez és nekilátott kutakodni. Nem volt más börtönviselt a városban, ez a hely talán az egész állam legunalmasabb városa címet is megkaphatta volna. Semmi sem történt, senkit sem csuktak le, se semmi. Azonban valami furcsaságot is talált az akták között. A teljes városban sokan fordultak az orvoshoz, vagy épp a helyi rendőrséghez abban az ügyben, hogy megmagyarázhatatlan módon kerültek karmolások, esetleg harapások a testükre. Állati, vagy épp emberi, többen azt tették hozzá, mintha idegenek is mászkáltak volna a lakásban, de erre nyomot nem találtak, mert semmi sem hiányzott.
Colona kifakadt és hisztériázni kezdett, de Raten nem hagyta ennyiben, már csak az erejével is könnyedén letépte az asszisztensről a ruhát és lekevert neki egy hatalmas pofont. Ugyan visszafogta az erejét, de a nő ajkai felrepedtek, így még a keze is véres lett.
- Ha nekem nem is uram, majd az ENSZ kéri számon – mondta a nő Luther-nek.
Jinx szavaira Wei még dühösen fordult oda.
- De ha kérhetem hívjon inkább Jinxnek, asszonyom!.Nem érdekel katona, hogy mit szeret jobban! – csattant rá. – Maga azt szereti, amit én mondok Sign ügynök! Ha nem, New Yorkban már a felmondása fogja várni a SHIELD központban. Megértette közlegény?!
Csak a válasza után engedte azt, hogy a nő menjen az alelnök és Vayne után. Wei ekkor ment oda Raten-hez és Colona-hoz.
- Uram, szeretném megkérni, hogy a lövöldözésre való tekintettel ne tartózkodjon ablakok közelében – mondta.

Kaegan még mindig a kórház kijáratában állt, amikor Vayne, Jinx és az alelnök leérkezett. Mindannyian beszálltak a kocsiba, amivel jöttek, majd a kocsi elindult kifelé. Az út után, ami most is alig volt egy-két perc a fertőtlenítő sátor elé érkezett mindenki. Ezt befele nem kellett megtenni, de kifele igen és legalább öt-hat percet vesz majd igénybe, amíg ezen átesnek.
- A kapcsolat már áll alelnök úr – szólt oda egy katona a csoportnak. – Amint végeznek a fertőtlenítéssel csatlakozhatnak dr. Vayne-el a beszélgetésbe.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sherrill, New York - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Auaritia Kedd 27 Május 2014, 16:21


Colona Walding  


Kiabáltam és megpróbáltam Mr. Eastwood közelébe férkőzni. Ekkor egy váratlan dolog történt. A fertőzött férfi állatias erővel rántotta le rólam a ruhát.
Jajj mit akar ez meg fog ölelni?
De nem fogta és egy akkorát lekevert, hogy csillagokat láttam. Az arcom felrepedt, s vérzett. Egy darabig még fehér fényeket láttam. Eztán kezdtem el csak gondolkodni?
Valóban megütött volna? Egy férfi kezet emelt egy nőre? Mégis milyen ember ez? Ki ez?

-Szerintem vegyen vissza kedvesem, mert egyelőre a társaságból én vagyok Király, tehát az én jogom a méltatlankodás, és mások lenézése. Szerintem engem több atrocitás ért itt tartózkodásom alatt, és ha én nyugodt tudok maradni, akkor Ön is, amennyiben nem egy elkényeztetett kis k-rva.

A sokktól nem tudtam szóhoz jutni. A szavaiban annyi dolog volt melybe egyesével köthettem volna bele, hogy nem tudtam hirtelenjében mit mondjak. Király? és mégis minek a királya? Még életemben nem halottam róla...ki ez a pasi? Hát az biztos, hogy nem igazi király, mert megütött, engem egy nőt. Valamint nyílt színen káromkodik...szép
Azt hiszem hatásos volt a pofon. Nem szólaltam meg, csak rámosolyogtam és szántam őt...
Nem csináltam semmit, vártam a parancsokat és azokat tettem. A jegyzetfüzetem meg a tollam azért vittem magammal.
Biztos vagyok benne, hogy ki vagyok rúgva. De ha ez miatt az ember miatt rúgnak ki, nos az inkább nem kívánná...


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Kaegan Szer. 28 Május 2014, 10:00

Szerencsére a csata még nem érte el a kórházat, és bármivel is keveredtek tűzharcba a S.H.I.E.L.D ügynökök az más problémája. Kaegannak annyi a dolga, hogy élve vigye ki innen az elnököt, aki szerencsére meg is érkezik Vayne és Jinx társaságában. Itt már marad a megszokott gyakorlat. Az elnök urat beszállítani egy autóba, fedezni, majd irány vissza. A fertőtlenítési procedúra még 5-6 perc. Meg lehet szabadulni ettől a kényelmetlen védőruhától is, és innentől már megint a nagyoké a terep, hogy kitalálhassák hogyan tovább. Kaegan új parancsig egyszerűen marad az elnök közelében.
Kaegan
Kaegan
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 45
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Mar. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Kaegan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Dr. Zield Jones Csüt. 29 Május 2014, 11:08

A doktor átolvasta az aktákat, amikhez odaengedték. Ez az ember volt az egyetlen börtönviselt, különben békés város volt. Amit ő tett, az is gondatlanság, nem vandálkodás, féktelen bűnözés. A karmolás viszont jó nyomnak tűnt. Sok emberen volt és senki nem látta az állatot, ami ejtette. Idegeneket éreztek, de őket sem látták. Zield gondolkodott, hogy ez mit jelenthetett.
~Álcázó berendezések vagy képesség megfertőzés karmolással? Ez nem a Hydra-ra vall, de mindenképp szándékos fertőzés. Bementek és mást nem csináltak, csak elhelyezték a kórt. Vajon az is hordozó, aki csinálta és ez egy bosszúhadjárat? Vagy szaporítás? Olyanná akarja tenni az embereket, mint ő? Húsvágy, karmok, harapás és láthatatlanság. Vámpirizmus nem lehet, az máshogy működik, ott a vér a lényeg, amennyit erről tudok.
Az egyik CDC-snek vagy az orvosok közül valakinek felvetette:
- Vannak minták a karmolásokból, mikor még frissek voltak? Részletesebb beszámolók ezekről az esetekről? Az itt fekvők között is van, aki ilyennel panaszkodott? Beszélnék vele.
Ha Zieldnek mutattak fotókat, akkor megnézte, milyen karomra, fogazatra utalhatnak a sebek és ha elvezették egy ilyenhez, akkor ezeket kérdezte a betegtől:
- Elmondaná a sebei történetét? Mikor és hol szerezte, mit csinált előtte, mit érzett közben és ha idegent érzékelt, azt hogy és milyennek hallotta vagy érezte? Megvizsgálhatnánk a sebet?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by King Raten Chromixen Csüt. 29 Május 2014, 21:51

A nő láthatóan meglepődött a pofontól, de hatásos volt. Abbahagyta a hisztizést, és rám mosolygott, amit viszonoztam, majd Wihez fordultam.
- Uram, milyen ártatlanok likvidálásáról beszélt az előbb az alelnök úrnak? Én is fenyegetve érezzem magam? – kérdeztem a tizedest, és kissé feszengtem is hozzá, hogy még hitelesebb legyen.
- Biztosíthatom, hogy nem fertőződtem meg, és szeretnék minél hamarabb hazajutni az országomba. Már így is épp elég atrocitás ért, és kezdem úgy érezni, hogy az Államok nem igazán törődik más országok vezetőivel. Ha szükséges, vállalom a karanténon kívüli megfigyelést, de idebent egyre inkább veszélyeztetve érzem magam. – mondom. Nem épp a legjobb szöveg, de hirtelen nem igazán tudok mit kitalálni, hogy éreztessem, mennyire rosszak a körülmények. A tizedes válaszától függ a többi cselekvésem, addig nem mozdulok. Igazából már a pofont is kezdem bánni, kicsit durva voltam a hölggyel – de azért nem kérek még elnézést, csak egy engesztelő, bociszemes nézést kap, ha felém pillant. Egyelőre érje be ennyivel. Viszont tényleg túl erős voltam, nem fogtam vissza magam eléggé. Erre figyelnem kell legközelebb, még komoly károkat is okozhattam volna az arcszerkezetében. Na, majd ha kijutottunk kap egy csokor virágot, meg valami bombont. Bár, amekkora idióta, hogy megbontotta a ruháját, lehet nem érdemelné meg.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Kira Sign Csüt. 29 Május 2014, 22:41

Wei tizedes a szavaimra kissé felhúzta magát, és úgy válaszolt mintha a felettesem lenne. pedig ha tudná, hogy voltam én már korábban az ő rangjában, sőt talán még magasabban is, bár kevés ideig, mert mindig lefokoztak a nagy szám miatt, de ez most mellékes.
A nő szavaira csak két rövid szóval válaszoltam, bár a hangomban inkább elszántság szűrődött ki, amelyek nem igazán várhatóak voltak a szavakkal, melyeket kimondtam.
- Tökéletesen, asszonyom.
Arcomon csak egy félmosoly ült, de nem tanúsítottam semmi alázatot, sem megbánást, de azért nagyképűséget sem. Tudtam, hogy mit kell mondanom a feletteseimnek mikor dühösek rám, volt benne elég tapasztalatom.
Ha ezek után elenged, akkor én követem a többieket, majd beszálltam velük a kocsiba, mely csupán csak pár percig ment.
Aztán lefertőtlenítettük a ruháinkat, hogy csatlakozhassunk a beszélgetéshez.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Sherrill, New York - Page 4 Sexymechanicbyparkleggy Sherrill, New York - Page 4 Girloffantasybymanofins Sherrill, New York - Page 4 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Sherrill, New York - Page 4 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Sherrill, New York - Page 4 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Csüt. 29 Május 2014, 22:55

A helyi dokik biztosítottak, hogy minden tőlük telhetőt megtesznek. Helyes. Jó látni, hogy a sok titokszerződés szegés és védőruha bontás közt van még egy kis ész a múltban is. Az alelnökkel tartok, ami jó mert jön a gyémánt bőrös testőr. Kíváncsi vagyok, hogy vajon másnak átadható-e ez a képesség. Esetleg egy új, minőségibb testpáncélt csinálni belőle. Vagy talán egy baleseti mentő mechanizmust. Ismételten feljegyzem magamnak. Először arra gondoltam, hogy a sofőr mellé ülök és így tudom majd a veszélyeket előre is. De a végén nem kellettem. Simán megérkezünk a sátorhoz és egy 6 perces fertőtlenítő procedúra után már készen is fogunk állunk. Persze tudom, hogy nem beszélhetek az ARMOR-ról, hiszen titkosított szervezet, de remélem elég magas rangú személlyel sikerül majd beszélnem. Valami parancsok, az lenne a legjobb. Még gyorsan összeszedem a gondolataimat. Regeneráció elnyomó szuper fertőzés, amit nem lehet mostani technológiával előállítani. Sőt még az enyémmel se. Leglogikusabb elképzelés az időutazás. Vagyis remélem. Ha nem akkor, most fölöslegesen fogom zavarni a legerősebb katonai szervezet fejét. Nem ez lenne mondjuk a legkínosabb pillanata az életemnek.
- Én készen vagyok. - mondom, amint vége lett a fertőtlenítésnek.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Sandman Pént. 30 Május 2014, 07:10

Luther békésen tűri a fertőtlenítés folyamatát. Az agyát az foglalja le, hogy mit is mondjon majd az elnöknek. Továbbá azon is töprengett, hogy az ő következtetése valójában helyes-e. Ezen kívül a megoldási javaslatának szükségszerűsége is nyomasztotta. Ugyanakkor döntött. Amit bent látott, a káosz amit ott és itt is tapasztalt, meggyőzte igazáról és a gyors lépések szükségszerűségéről. Amikor végeztek a fertőtlenítéssel, magához int két katonát.
- Kérem biztosítsanak minket! - adta ki gyakorlatilag az utasítást a két fegyveresnek, majd a doktorral együtt ahhoz a sátorhoz, konténerhez vagy bármilyen, viszonylag zárt helyiséghez sétált, ahol felállították a kapcsolatot. A bejáratnál intett a társaságuknak, hogy álljanak őrt, majd belépett. A doktort megelőzve szólalt meg.- Uraim, mielőtt bárminek nekikezdünk. Ellenőrizzék a vonal biztonságosságát. - miután visszajeleztek, hogy beszélhet, folytatja- Kérem a vezérkari főnököt, hogy azonnal vonja vissza a Nemzeti Gárdát. Ha nem volt a gárdistákon védőruha, csak tegyék le a fegyvert és vonuljanak kórházba. Jelenleg a SHIELD ügynökök tudomása szerint, embereket lövöldöznek. - a válaszok érkezése után folytatja.- Most pedig hallgassák meg a doktor beszámolóját. Kérem doktor Vayne, mondjon el mindent. Kérdésekre nincs időnk. - miután Vayne végzett, Luther ismét megszólal. - Köszönjük doktor. Most pedig kérem távozzon. Az urakkal privát beszélgetést kell folytatnom.
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Thorhalla Pént. 30 Május 2014, 10:38

Résztvevők: dr. Zield Jones, Luther Eastwood, Gina Sign / Jinx, dr. Erwin Vayne, Colona Walding, Kaegan Lockhearth és Raten Chromixen
Következő körváltás: 2014. május 2. (hétfő)

Jinx valószínűleg soha sem volt magasabb rangban a nőnél, ugyanis a tizedes rang csak a tengerészgyalogságnál szerepel, míg Jinx sima gyalogos volt. Másrészt a SHIELD-en belül mások a rangfokozatok. Már csak azért sem lehetett, mert a tizedes az altiszt rang és ilyet nem igen szoktak parancsnoknak sem kitenni sehova. A kifele menő csapathoz végül Kaegan is csatlakozott, így ő maga is a fertőtlenítőben várta meg azt az időt, amit a többiek is kényszerültek.
A társaság végzett a fertőtlenítőben, kifelé ment Jinx és Kaegan kaptak rádiót is, megérkeztek a megfelelő sátorhoz, mikor beléptek a holografikus kivetítőn az elnök és a SHIELD ezredese vitatkoztak egymással, pont annak az ürügyén, amit Luther is mondani akart. Igazából az köztudott volt, hogy Osborn nem rajong Miller-ért, már csak azon okból sem kifolyólag, hogy saját maga nem utasíthatja a férfit, mert azaz ENSZ-től kapja a parancsokat és manapság nem diktált az USA semmit sem az ENSZ-en belül. Leginkább az volt a vita tárgya, hogy a SHIELD szerint ez nem államügy volt, mivel a CDC egyelőre nem értesítette a kormányt beavatkozás ügyben és ez terrorizmus. Osborn-t nem érdekelte, ő azt mondta, hogy minden, ami az országon belül történik az államügy is nem számít, hogy értesítették-e őket, vagy sem. Osborn a saját lelkes vehemenciájával beszélt, míg Miller a mindig rideg és nyugodt hangján. Mindezt csak akkor hagyták abba, amikor a négyes belépett a helységbe.
Luther kérése után a vezérkari főnök Osborn-ra sandított, hogy ő mit is mond a kivonással kapcsolatban, majd az elnök végül biccentett a fejével, hogy tegye meg. Ekkor kapta meg a szót Erwin, hogy tájékoztassa a három férfit.

Odabent a városban lassanként mindenki hallotta, hogy a lövöldözések abbamaradtak. Raten Wei-hez fordult, mire a nő felé felvont szemöldökkel.
- Az asszonyom is megteszi – mondta. – Az uramozás régimódi, uram. Úgy néz ki, hogy a kormány elkezdte a város megtisztítását. És likvidálnak mindenkit, aki betegnek mondható. Tudom, hogy önön nincs sem sérülés, sem tünet, de a parancsok értelmében nem engedhetem ki. Bízom benne, hogy hamarosan vége lesz ennek és a karantén is feloldható lesz.
A nő ekkor fordult oda Colona-hoz.
- Hölgyem, üljön le valahol, mást jelenleg nem igen tud tenni, mint várakozni.
Ezalatt Zield vizsgálódott és az egyik járvány ügyis doktor ment oda hozzá.
- Vettünk – mondta. – Mivel nem kezelték le elfertőződött. Járványforrás lehetett, el lett küldve Atlantába, 50 órán belül lesz eredmény.
A megszokott CDC-s lassúság volt ez, a megszokott. A kérésének azonban eleget tettek látott fotókat, volt ami állati, macska, kutya, rágcsáló, de voltak ott emberi karmolások is, illetve fognyomok, több különböző méretben. Illetve az egyik beteghez elvitték, akit megharaptak. A fiatal nő az ágyon ült törökülésben, a kezében infúzió és épp rejtvényt fejtett egy tableten. A testét veríték verte ki, de ezt, a lázat leszámítva jól volt még. A vállán volt egy kötés.
- Üdvözlöm – köszönt kissé rekedten. – Az utcán sétáltam hazafelé este, amikor elkapott valaki egy sötét sarkon, tanultam önvédelmet így rúgtam, akkor kapott el és a vállamnál harapott meg. Le tudtam ütni és elrohantam. Mire a rendőrök kimentek már nem volt ott senki. Megnézheti persze.
Levette a felsőjét és alatta a topjának spagetti pántját félrehúzta, hogy le lehessen venni a kötést. Ha Zield megtette nem nem mindennapi sebet látott alatta.

Ekkor, akik bent voltak, odakintről pánikszerű sikoltozást, kiabálást kezdtek hallani és a lövöldözés újrakezdődött.
Odabent Wei döbbenten nézett Raten-re és Colona-ra.
- A lelőtt testek… elkezdtek felállni…
Kint a sátorban Jinx és Kaeagan rádióüzenetet kaptak.
- A gárda által lelőtt testek, megölt emberek elkezdtek felállni és magukhoz térni!

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sherrill, New York - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Kaegan Pént. 30 Május 2014, 11:04

Jött a fertőtlenítés procedúrája, majd kaptak ezúttal már Jinxel rádiót is, és jöhetett újra egy megbeszélés, ahol ők ketten csak biztosítani lennének hivatottak, semmi többre. Elég messzire sikerült már jutni attól, hogy biztosítani kell egy járvány által fertőzött zónát, hogy az ne terjedhessen tovább semerre sem. Kaegan nem látott bele minden kártyába, mert egészen egyszerűen a beosztása miatt sok dolog nem is tartozott rá. Már az is nagyon meglepő volt, hogy ezen az újabb tanácskozáson részt vehetett, vagy ha úgy tetszik végig hallgathatta. Biztosítani lehetett volna a helyszínt az ajtón, vagy ha úgy tetszik a sátor ponyván kívülről is. Osborn és Miller vitája nagyon érdekes látvány volt, de jelenleg leginkább haszontalan. Itt már régen nem az volt a lényeg, hogy kinek a fennhatósága, vagy kinek van joga dönteni, hanem az, hogy ki tud megoldást találni a kialakult helyzetre, legalábbis a fertőzöttek számára elsősorban ez. A halottaknak már mindegy volt.
Kaegan csak akkor szakítja félbe a megbeszélést, amikor újra kitör a cirkusz, és a rádió is megerősíti, hogy a lelőtt halottak ismét támadnak. Ez valahol rosszabb, mint amikor a démonok ellen kellett harcolni.
- Elnézést ha szabad egy megjegyzést. Ideje megkezdeni kivonni a civileket a területről, és csak a legszükségesebb személyzetet hagyni a még életben lévő fertőzöttek ellátására. A vett mintákat lehet tovább vizsgálni máshol zárt laborokban, kutatóközpontokban a veszélyzónán kívül. Itt minden felesleges jelenlévő csak újabb potenciális fertőzött. A fenyegetés megfékezéséhez pedig új fegyverekre lesz szükségünk. Én lángszóróra szavaznék. A holtesteket meg kell semmisíteni, mert a jelek szerint bármi okból is, de a halottak életre kelnek és agresszívak, a harapásukkal pedig tovább fertőzhetnek.
Ehhez nem kellett semmilyen diploma. Azt mindenki tudta, hogy fertőzések hogyan terjedhetnek.
- Én vállalnám annak az egységnek a vezetését, akik megtisztítják a területet a fenyegetéstől.
Kaegan különleges osztagos volt megelőzőleg. Neki nem jelentett problémát elvonatkoztatni a gyilkolástól, vagy attól, hogy mit is gyilkol. Van a parancs, a szakasz, a sereg, vagy éppen a S.H.I.E.L.D érdeke és amíg a bevetés véget nem ér, addig más nem számít. A csatatéren meg sosem fordultak elő emberek. Vannak a bajtársak és a célpontok. A közbevágásért meg letorkolhatják, de neki azt a feladatot adták, hogy a nagykutyát biztosítsa. Na a nagykutya éppen egy olyan személy, aki csak felesleges veszélynek teszi itt ki magát, ha tovább marad és nem ő az egyetlen. Egy elit mindig sokkal könnyebben húzza meg a vonalat, hogy írjuk le a veszteséget, lépjünk tovább és nézzük milyen lehetőségeink vannak még.
Kaegan
Kaegan
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 45
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Mar. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Kaegan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by King Raten Chromixen Szomb. 31 Május 2014, 01:26

Meghalgatom Wi mondandóját, majd megrázom a fejem.
- Azt én értem, hogy nem engedhet ki, de remélem belátja azt is, hogy ha a gárda vagy kicsoda bejön ide, és fejbe lő, az elég rossz hatással lesz… nos, sok mindenre. – magyarázom a helyzetet, és hogy mi a fő problémám. Szerintem érthető felvetés, hogy szeretnék életben maradni – már amennyire élek jelenleg. Ez után odaültem a titkárnő mellé ha hagyta, és bocsánatkérően néztem rá.
- Elnézését kérem, amiért megütöttem, elragadtattam magam. Csupán nem akartam, hogy pánikhangulat uralkodjon el mindenkin. – magyarázom előző cselekvésem, ami nem igazán szokásom. Lehet, hogy a bezártság, és az állandó frusztráció teszi? Közben odakintről hírtelen sikoltozás és kiabálás hallatszódik, mire felkapom a fejem.
~Vámpírok? De hát… minek? Egy egész várost átváltoztattak? Valami nagy szabású dologra készülhetnek akkor… ~
- Asszonyom, szükségem van egy fegyverre. – mondom gyorsan, miközben pörög az agyam. Nem akarom felfedni magam, de ez válsághelyzet. Mi van akkor, ha engem se kímélnének? Az biztos, hogy nem a Társaság akciója, arról tudnék, úgyhogy ez csak valami külsős szervezet lehet.
- És ha van rá esély, próbálják meg tűzzel felvenni ellenük a harcot. Ha van lángszórójuk, vagy valami, akkor égessék el a testeket azonnal! – teszem még hozzá, és én is valamilyen fáklyának valót kezdek keresni a tekintetemmel. Elég gyanús lehet a viselkedésem, de most nincs más esélyem. Amúgy is tudja a SHIELD, hogy mi vagyok, és ha együttműködöm velük a fajtám ellen, az csak még nagyobb rokonszenvre adhat okot.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Auaritia Szomb. 31 Május 2014, 11:12


Colona Walding  

A vérzés a számból talán múlóban van. A férfira pillantok, aki ezt tette velem. Nagy szemekkel bocsánatkérően néz rám. Csak nem képzeli? Ez olyan, mintha megölne vagy levágná a karom és utána kérne bocsánatot. Előbb kéne gondolkozni. Egyenlőre nem reagálok a kutyaszemekre. Milyen erős ez a fickó, egy legyintéssel a falhoz küldött. Jó kondiban van.
A tizedes lépett hozzánk és ezzel a felséges valakivel beszélget.
Itt mindenki ismeri ezt a valakit, csak én nem? Ki ez? Hogy lehet, hogy nem tudom, ÉN. Én, aki mindent tud az ilyen politikai szereplőkről. Ez nagyon ciki Colona, frissítened kell a tudásod..
Gondolatmenetem Wei utasítása vágta meg. Nem is, inkább javaslat volt.
Leültem a székre és magam elé görnyedtem. Ha már munkám nincs, legalább az életem valahogy meneküljön meg...
Franc...franc...franc...hogy lehettem ilyen hülye! Ostoba, meggondolatlan...AMATŐR!!! Mégis mi a fenéért, kellett levenni ezt a ruhát. Ekkor ha még rajtam van bármilyen része a ruhának, vagy a ruha maga, akkor dühösen tépem le magamról és dobom a fenébe. Közben mellém ült a bántalmazóm.

-Elnézését kérem, amiért megütöttem, elragadtattam magam. Csupán nem akartam, hogy pánikhangulat uralkodjon el mindenkin.

Jajj szegényem....Jó Colona vegyél erőt magadon, ez mégiscsak valami fő valaki. Megpróbálok magamra erőltetni egy mosolyt. Meggondolatlanul, ösztönösen szólok hozzá:

- Semmi gond uram. Mindenkivel megesik...

Szám elé kapom a kezem és remélem nem vette észre. Olyan protokollszerűen válaszoltam, hogy észre sem vettem, hogy jelenleg nem olyan körülmények voltak, amelyek mindenkivel megeshetnek...Javítani a hibámon már nem tudtam, mert megint dörrenés és sikoltozás hallatszott kívülről.
A tizedes asszony döbbenten nézett ránk és mondta, egy olyan mondatot, melyet ha nem ilyen körülmények közt mond, kiröhögöm.
Hogy megbizonyosodjak róla, megnézem és látom, hogy az előbb még földön hevert testek "életvidáman" keltek fel. A látványtól megszólalni sem tudok....nem tudom hova tenni. Mi ez?

- Tizedes, mi frász folyik itt? Mit tegyünk...

Megint kezd eluralkodni rajtam a pánik, de egy kicsit nyugtatom magam...


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 31 Május 2014, 13:16

- Tudom, hogy ez az eljárás, de itt egy halott felállt az előbb és emberi húst akart enni. Ha így hat a vírus, 50 órán belül maguk és én is csak tápanyagként fogunk lebegni a kifejlődő csúcsragadozók előtt. Lecsúszunk a tápláléklánc tetejéről. Rendkívüli eset, rendkívüli eljárást igényel, ki kell kérni Attilan véleményét is! Volt már velük dolgom és sokkal hamarabb tudtak eredményt hozni. Kérem, küldjék át nekik, ha kell Wei tizedes engedélye, beszélek vele - mondta a doki sürgetve a járványügyeseket.
Ziel alaposan átnézte a fotókat. A legkülönbözőbb mintákat látta. Ha ez egy fertőző volt, akkor bármiféle alakot fel tudott venni, de ez szükségtelen lett volna, ha láthatatlan. A doktor a beteghez ment, akit infúzióztak. Az agyi folyamatait rendben látta, ha a keresztrejtvény ment. A nőt hallgatva összegezte a dolgokat:
- Tehát embernek, humanoidnak emlékszik rá? Ön rúgott, de a támadó gyorsabb volt és vállba harapta. Le lehet ütni, tehát nem olyan erős. Rejtőszínnel rendelkezhet vagy képes eltüntetni magát. És szép nagy állkapcsa van. És ennyi, harapott, átadta a fertőzést, eltűnt. 
A doktor gondolkozott, hasonlít-e a seb korábban látottakra. Visszament az orvosokhoz és Wei-hez, majd nekik mondta el, amit talált:
- Harapások minden betegen, különböző fogmintákkal. Egy tanúval beszéltem, nem tudta leírni, sötétben támadott. Vállonharapta, a nő viszont leütötte a támadót. Egy hordozó, aki szándékosan meg akar fertőzni másokat? A motivációt is meg kellene találni. Lehet sértettség, amiért ő elkapta és bosszút áll másokon is, hogy ne érezze úgy, egyedül van a kórral. Vagy megfertőzték, de neki nem árt a kór, viszont tovább tudja adni, ezt pedig bizonyára jó pénzért teszi egy ismeretlen terrorszervezet megbízásából? Tizedes, nem tudnak körözött bűnözőről, aki képes lehet ilyen harapásokra, akár a fogazata alakításával?
Mikor a kiabálás kezdődött, a doktornak megint elindult az agya.

- Tehát a kórnak nem kell végigmenni. Erőszakos halál is jó, csak beálljon. Utána pedig következik az imént látott állapot kitisztuló tüdővel és húsvággyal. De a gárda biztos tud rendesen lőni, tehát ennél többről is van szó. Halálos lövések után is felállnak. Tizedes, lehet, hogy ez nem egy vírustámadás a lakosság ellen, hanem kísérlet legyőzhetetlen katonák létrehozására? Kérem, figyelmeztesse a gárdát, hogy vigyázzanak a harapással, érintkezéssel és hogy üssék le a feléledteket, aztán bilincs vagy kötözés és lesz kit vizsgálni. Az az első halottnál is bevált. Már elnézést, nem parancs, csak kérés. - mondta Zield, mert észbekapott, hogy a parancsnok biztos tudja a dolgát és itt Wei dirigál, nem ő. Ha itt már nem volt több dolog, akkor visszarohant a lekötözött beteghez, de fel volt készülve, hogy ott is baj lesz. Ha támadás érte, igyekezett kitérni és nagyot ütni, hogy elájuljon a támadó.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Vas. 01 Jún. 2014, 19:20

Vége a fertőtlenítésnek és már kísérnek is minket a megbeszélésre. Bent már vár minket az elnök és a SHIELD vezérigazgatójának hologramja. Ha tudtam volna, hogy ma találkozok az elnökkel, akkor szebb ruhát vettem volna. Meg hoztam volna a kutatási papírjaimat. Késő bánat, most be kell érnünk ezzel. Az unalmas politikai "én vagyok a főnök" versenyt kellett sajnos félbeszakítanunk. Úgy tűnik kifogják vonni a katonákat. Helyes, úgy sem csináltak semmit. Na, de enyém a szó és itt az ideje előadni a dolgokat.
- Dr. Jonesnak és nekem eddig sajnos nem sikerült megtaláltunk az ellenszert, sőt a betegséget sem. - rögtön a közepébe vágok, nincs idő finomkodásra és mellé beszélésre. - Nincs semmi jele, mintha nem is létezne. Ennek ellenére képes kikapcsolni a mutáció eredetű regenerációt, vízzel megtölteni a tüdőt, valamint meggyengíteni az ereket. Ezek mellé még képes egy tetszhalálszerű állapotba juttatni a fertőzötteket, ami még az orvosi műszereket is átveri. Több lehetséges kórokozóra is utalnak a nyomok, köztük a spanyol náthára és a himlőre is, de van egy kis probléma. Nem lehet kimutatni őket. Ilyeneket elrejteni, ennyi orvos elől, a mai technológiai szinten szinte lehetetlen. Ezért jöttem ki a karanténból. Szeretném megkérdezni a SHIELD-et,  hogy nem érzékeltek-e valamilyen földön kívüli aktivitást vagy nem-e csapódott be valami az elmúlt másfél hétben? Esetleg ha megoldható, beszélhetnék-e Riez századossal?- nem mondom, hogy időutazókat sejtek a háttérben, nem hiszem, hogy komolyan vennének. Tudom, hogy az alelnök úr nem gondolta úgy, hogy van időnk a kérdésekre, de ez van. Ezért jöttem ki. Nem fog csak úgy félreállítani ilyen hülyeségekkel. Amire nincs idő, az a politika. De mindegy. A nem gyémánt ügynök hirtelen a semmiből elkezd beszélni kiürítésről meg fenyegetés megfékezéséről. Mi van? Ki, mi hol, miért?
- Bocs, leállt volna az agyam egy percre? Most hirtelen ez mért lett olyan fontos?- kérdezem, az ezután valószínűleg munkanélküli, ügynököt. Mért érzi minden ügynök ebben a korban szükségesnek, hogy ignorálja parancsnoki láncot? Hihetetlen. Ezenkívül megvárom a válaszokat meg hogy beszélhetek-e az ARMOR vezetőjével. Ha nem akkor megköszönöm, hogy fogadtak és átmegyek abba a sátorba, ahol a ruháinkat kaptuk, természetesen azért, hogy visszamehessek a karanténba.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Kira Sign Vas. 01 Jún. 2014, 23:17

A fertőtlenítéses cécó után beléphettünk végre a sátorba, bár mielőtt ezt megtennénk, én és Kreagan kollégám kapunk egy-egy adóvevőt, hogy riaszthassanak, ha gáz van. A sátorból már eddig is érdekes veszekedés zaja szűrődött ki. mikor beértünk megbizonyosodhattunk róla, hogy valóban az elnököt és a SHIELD ezredest hallottuk vitatkozni. A vita tárgya pedig szerintem teljesen lényegtelen volt, hiszen itt az emberek biztonsága lett a tét és ne az, hogy kinek kell tenni annak érdekében, hogy ezt fenntartsa jelen helyzetben, hiszen krízishelyzet van. Igaz, korántsem értek annyira a betegségekhez, mint a dokijaink, de annyit tudok, hogyha az embereket tetszhalál állapotba juttatják, aztán pedig mint valami őrült térnek magukhoz, akkor az nem valami biztató.
Ekkor beleszóltak az adóvevőbe és amit mondtak, az koránt sem volt biztató.
- Azt hiszem, nem egy embert kell ma kupán vágnom.
Jegyzem meg mire a kolléga már elő is áll egy eléggé agresszív módszerrel. Vayne doki pedig értetlenül áll a dolgok előtt.
- Azért doki, mert a lelőtt betegek újraéledtek a karanténban.
Súgom oda neki, hogy ne hallják a kivetítőn keresztül az emberek, mivel Miller szerintem nem örülne neki, ha Oszbornnak egy ilyen információ jutna a fülébe.
- Kreagan haladéktalanul át kell vennünk a védőruhát és visszatérni a betegekhez. Szerintem inkább üsd le a vakondot fogok velük játszani a gyémántkezeimmel. Kérem kerítsen köteleket. Mielőtt lelépnék az ezredes felé fordulok és mint egy kis formalitáskánt ennyit mondok még.
- Engedélyt kérek lelépni uram.
Mondom, majd ha azt megkapom, akkor sietek, hogy a fertőtlenítőben a védőruhámat visszarángathassam magamra.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Sherrill, New York - Page 4 Sexymechanicbyparkleggy Sherrill, New York - Page 4 Girloffantasybymanofins Sherrill, New York - Page 4 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Sherrill, New York - Page 4 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Sherrill, New York - Page 4 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Sandman Hétf. 02 Jún. 2014, 03:05

Luther türelmesen végigvárja a doktor beszámolóját. Még akkor is türtőzteti magát, amikor a férfi ügynök közbeszól. Akkor sem mozdul még amikor a nőn is érezhető, hogy inkább pattogna valahol máshol, mint hogy rá vigyázzon. Még Vayne felvetését is megvárja s csak ezt követően szól közbe.
- Most mindenki álljon meg. A két ügynök és doktor Vayne azonnal hagyja el a sátrat, de ne távolodjanak el tíz méternél messzebbre. Nincs kérdés, nincs válasz, nincs felvetés. Ez parancs. - Ekkor az Ezredesre majd az Elnökre sandít, majd megvárja amíg a három fő távozik. Amíg ez nem történik meg, nem szólal meg. Amint csukódott az ajtó, a hologramok felé fordul és megcsóválja a fejét. - Uraim, személyesen győződtem meg a kaotikus helyzetről. Meggyőződésem, hogy földön kívüli támadás következményeit látjuk. Haladéktalanul meg kell fékeznünk a kórt. A következő stratégiai lépésekre gondoltam. - megköszörüli a torkát. - A karantént létrehozó és fenntartó személyeket a karantén zónába vissza kell vonni. Ez mindenkire vonatkozik aki nem fertőződött meg. Ezt követően a fertőzött területet porig kell bombázni, napalmozni. Elégetni mindent. A karantént felállító és fenntartó személyeket, azonnal karantén alá kell venni és hibernált állapotban, haladéktalanul az atlanti óceánon veszteglő repülőgép hordozóra kell szállítani. Ott egy hónapos megfigyelés alá kell venni. Aki fertőzött, azt eliminálni és a testét elégetni. A SHIELD-nek engedélyt adnék a kór vizsgálatára, de csak nemzetközi vizeken, távol az USA partjaitól. Uraim, azonnal ki kell futnia a hordozónak New Yorkból, ha nincs elérhető távolságra egy a nemzetközi vizeken. A bombázóknak parancsot kell adni, ahogy a karantén résztvevőinek és az újabb karantén felállítóinak is. Kérem, cselekedjenek, mielőtt a megyére, az államra, az országra és a világra szabadul ez a pokol!
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 02 Jún. 2014, 08:30

Résztvevők: dr. Zield Jones, Luther Eastwood, Gina Sign / Jinx, dr. Erwin Vayne, Colona Walding, Kaegan Lockhearth és Raten Chromixen
Következő körváltás: 2014. május 5. (csütörtök)

- Látom az emberei nem igen ismerik a parancsnoki láncot ezredes – mondta gúnyos éllel Osborn már a közben amikor Kaegan beszélt, nem is figyelve az ügynökre. – Sem az illemet és tiszteletet, ha még a vezetőjüket is ki merik oktatni.
Amíg Kaegan beszélt tovább a rádión érkezett bentről Wei-től a parancs is.
”Az evakuáció életbe lépett, ez nem gyakorlat, ismétlem mindenki járjon el az evakuációs szabályzat alapján!”
Miller hologramja oldalra nézett, hallhatóan Víziónak adott parancsot, hogy kapcsolja be Riez őrnagyot a beszélgetésbe azonnali hatállyal. Riez bárhol is volt a következő pillanatban az ő hologramja is megjelent az elnöké, a vezérkari főnöké és Milleré mellett. Az ezredes ekkor nézett Kaegan-re. Egyelőre nem szólt, csak rideg tekintettel nézett az ügynökére, az acélkék szemei mintha a férfi lelke mélyéig hatoltak volna. Már pusztán a nézés hihetetlenül tekintélyparancsoló volt és az ügynöknek is leeshetett a nézés és az elnök szavai miatt, hogy miért. Hogy kikkel beszélt és miként, konkrétan nem csak saját magát, de a teljes SHIELD-et sikeresen lejáratta az USA vezetősége előtt.
- A parancsokat már kiadta Wei tizedes, ügynök! Önnek nem hatásköre, hogy az előre leírt és elfogadott evakuációs tervet bárkinek is tanácsolja. Legközelebb mielőtt megszólal mérlegelje, hogy mit akar mondani, hogyan és kiknek. Értette fiam?! – kérdezte hihetetlen rideg hangon.
Ekkor kezdett bele Erwin is a saját jelentésébe, és mivel az ARMOR vezetőjét már kapcsolták korábban, így ezt nem kellett külön kérnie. Miller odafordult a két ügynökhöz, Jinx-hez és Kaegan-hez, ahogyan ezt Luther is kérte, azonban, amikor a doktort ki akarta küldeni, annál megrázta a fejét.
- Leléphetnek! Wei tizedes adja ki a további utasításokat – adta ki a parancsot. – A doktor maradjon. Nem volt semmilyen becsapódás a közelmúltban.
Megvárta, amíg a két ügynök kimegy, csak utána folytatta.
- Riez őrnagy az ARMOR igazgatója, önöknek nem kell részleteznem, hogy melyik divízió mindez – mondta. – Ő már az egyik jelentésében tett utalást arra, hogy volt egy olyan realitásban, ahol a holtak életre keltek. Megtenné őrnagy, hogy összefoglalja mit lehet tudni erről?

Ezalatt az ARMOR-nál:

Bishop írta: A monitorozóban voltam, amikor értesültem róla, hogy egy fontos holokonferenciára várnak. Azonnal indultam, a lehető leggyorsabban, hogy az irodámból felvehessem a kapcsolatot Miller ezredessel és az elnökkel. Sajnos nem értem el addig, amíg bekapcsolt a rendszer. A vita alatt némán állok a háttérben, mozdulatlanul várakozva, egészen addig, amíg nincs alkalmam tisztelegni, mielőtt szóhoz jutnék.
~ Keveset tudok az ügyről, nem baj, hogy nem értem még miért is hívtak ide, mégis válaszokat keresek. Mi köthető egy fertőzéssel kapcsolatban az alternatív dimenziókhoz? Minden alkalommal ellenőrizzük és fertőtlenítjük a veszélyes kórokozókat.
Előkeresem a nálam lévő tabletről az ügy aktáit, belepillantok, a legfontosabb adatokat szortírozva. Valaminek lennie kell, ami elkerülte a figyelmem. Az ezredes ismerteti a szerepem mielőtt előlépnék és rájövök miért is kellek ide. Bólintok, beszélő helyzetbe állok mielőtt belekezdenék.
- Parancsára uram. Az említett realitás a Zombiverzum nevet viseli, a benne lévő élőholtakat nevezik zombiknak. A fertőzést egy ismeretlen kórokozó terjeszti, mint Sherrillben is, a hagyományos gyógymódok teljes mértékben hatástalanok. Halál után a test egyfajta élőholt állapotba kerül, minimális légzés, szívverés, egyéb életjelek szinte nincsenek is, a test állandóan rothad. Ez azonban nem akadályozza őket, ugyanolyan gyorsak, erősek maradnak, tudatuknál vannak, gondolkodnak, minden képességük megmarad. Egy dologra vágynak az élőholtak, húsra vagy más szövetre, ami csillapítja az éhségüket. Karmolás, vágás, harapás útján terjed a betegség, táplálkozás közben terjesztik a zombik. Abban a világban majdnem minden élő megfertőződött, a terjedés igen gyors. Szerencsére csak közvetlen kapcsolat útján hat, a másik világban védőruha nélkül sem fertőződött meg, akihez nem értek hozzá. Van ellenszere, ami képes visszafordítani a folyamatot, a Zombiverzum Víziója őrizte, később ezzel gyógyítottak meg fertőzötteket. Erről többet sajnos nem tudok. A doktor, aki használta maga nem volt orvos, ezért feltételezem a felhasználása sem lehet komplikált.
Más nem jut eszembe elsőre, nem találom feltétlenül fontosnak. Ha van még kérdés arra minden bizonnyal tudok majd válaszolni.


- Van ötlete, hogy miként kerülhetett át ebbe a realitásba?
Bishop: - Véletlenszerű utazás, amit nem jeleznek az érzékelők, elég csak egy személy vagy állat. Ennek esélye nagyon csekély, általánosan minden ide érkező utazást érzékelünk. Korábban érkezett alany lehetett az első fertőző, aki eddig elzárt környezetben volt. Lehetséges, hogy akkor került vissza a Reneszánsz világba, amikor magam is. Elvileg mindenki tiszta volt, de lehetetlen utólag utána járni.
- Ki sérült meg odaát a csoportból és... Vízió, vetítse ki az aktát! A jelentésben az szerepel, hogy egy nő megsérült és ő kapott ellenszert, és volt egy szimbiontája a sérüléskor. A nőt később egy gyilkossági ügynél holtan találták, de a szimbionta nem volt vele. Az ottani élmények és tapasztalatoknak hála elképzelhető, hogy a szimbionta fertőzött maradt őrnagy?
Bishop: - Ha nem kezelték külön, lehetséges. Minden élőlényre hatással van, nem csak a gazdatestre. Nincs róla tudomásom, hogy a szimbionta kapott-e ellenszert.
- Rendben, köszönöm a segítségét őrnagy.
Bishop: - Szolgálatára ezredes.
- Elfelejti alelnök úr, hogy nem léteznek többé nemzetközi vizek. Az mind az Örök Birodalom területe, benne mintegy százmillió Atlantiszival. A Déli-sarkon javasolnék létrehozni egy kutatóállomást mindehhez, távol Vadföldtől – ekkor fordult oda újra Riez-hez. – Őrnagy, vegyék fel a kapcsolatot azzal a realitással, átmenni senki se menjen át, csak audio-vizuális módon a gyógymódért. Fél órát kapnak!
- A fél óra rendben van – mondta Osborn is. – Ennyi idő kell, hogy a vadászgépek megérkezzenek.
- Addig is mindenki hagyja el a fertőzött területet, a civilek közül pedig, akiről teljes bizonyossággal tudni lehet, hogy nem sérültek meg, azaz nem fertőzöttek hozzák ki őket!

A két katona kiért a sátorból és nekiláttak újra beöltözni, amikor jöttek az újabb parancsok rádión.
- Fél órája van mindenkinek elhagyni a célterületet, ezen idő alatt akik nem betegek, alapos vizsgálat után, akin nem látszik semmilyen sérülés kivihető a karanténon kívül. A járvány nem fertőz levegőben, csak karmolás és harapás módján a betegektől. A légicsapás t-30 perc múlva kezdődik, eddigre senki sem legyen a zónában. Ha a lakosok próbálnak kitörni a karanténból tűzhasználat engedett. A feltámadó halottak ellen egyedül a fejlövés használ, semmi más nem, a tűz sem.

Odabent Wei Raten szavaira megemelte a kezét, hogy a férfi hallgasson és parancsokat kezdett osztogatni, amiket Raten és Colona is hallottak és az éppen megérkező Zield is.
- Fél órája van mindenkinek elhagyni a célterületet, ezen idő alatt akik nem betegek, alapos vizsgálat után, akin nem látszik semmilyen sérülés kivihető a karanténon kívül. A járvány nem fertőz levegőben, csak karmolás és harapás módján a betegektől. A légicsapás t-30 perc múlva kezdődik, eddigre senki sem legyen a zónában. Ha a lakosok próbálnak kitörni a karanténból tűzhasználat engedett. A feltámadó halottak ellen egyedül a fejlövés használ, semmi más nem, a tűz sem.
Ezek után nézett a nő a férfiakra.
- Maga nem kap fegyvert, civil. Ellenben vetkőzzön le teljesen, hogy megvizsgálhassák. Már tudjuk, hogy mi ez doktor – mondta Wei. – Odakint, ha kiért dr. Vayne tájékoztatja, ön és Miss Colna már mehetnek is, nem terjed a levegőben, csak fizikai kontaktussal, ahogyan maga is mondta. Fél órájuk van kiérni mielőtt a várost lebombázzák. Induljanak, addig Mr. Chromixen-t is megvizsgálják.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sherrill, New York - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Auaritia Hétf. 02 Jún. 2014, 12:52


Colona Walding  


Wei most magasba tartotta kezét és csendre intette a harcias királyt. Persze én pánikom is egy kicsit engedett, hátha valami jót mond és nem halunk meg itt. A tizedes asszony elmondta az utasításainkat. Uram atyám! Csak fél óránk van kiérni és lebombáznak mindent?? Aajajj, oké Colona szedd össze magad. Megcsaptam az arcom és kiegyenesítettem a hajam, majd ruhámat is megigazítottam. Huu, fő a hűvös profizmus, most nem eshetek szét. Ki fogunk érni, semmi nem próbál meg megölni, minden rendben.
A tizedes mondta, hogy nem kell pucérra vetkőznünk, ennek örültem. Nem is foglalkozom vele, hogy miket mond. Feltámadó halottak, harapó betegek, túl sok információ ez egyszerre. majd a kanapán ülve jó lesz rajta gondolkodni, de most elsődleges a kijutás.
Megint itt volt a doktorka mellettem, remélem nem kezd bele megint egy hatoldalas monológba különböző fészekrakókról. Kinnt dr.Vayne tájékoztat miket, elvileg.
Amilyen gyorsan csak lehet szedtem a lábam és a doktort is sürgettem, nem akarok meghalni.

- Hopp hopp!

Mondtam, megadva az ütemet a lábamnak, mely most szinte már futott...


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Kira Sign Kedd 03 Jún. 2014, 14:32

Kreagan sikeresen leégeti az egész SHIELDet a viselkedésével, pedig ez az én reszortom általában, bár azért én is tudom, hogy a főfőnökkel azért némi tisztelettel kéne beszélni.
Wei tizedestől újabb parancsot kaptunk az adóvevőbe. Miller miután megrótta társamat elenged minket, hogy mehessünk elhárítani a "kis" gondunkat.
Siettünk is, hogy visszavegyük magunkra a védőfelszerelést. Eközben meg is kaptuk az újabb parancsokat.
Ezeket felfogva nézek rá az órámra,hogy tudjam legkésőbb mikor kell innen elhúznunk. Majd előkészítem az Eaglet és megindulok kifelé a társammal. Számba kellett venni a lehetőségeket,mielőtt bármit is tennénk, lehetőleg pánikkeltés nélkül. Meg kellett vizsgálnunk a városka lakosait, méghozzá alaposan és q*rva gyorsan.
Tanácstalanul Kreagan felé fordulok.
- Most mi legyen. Vetkőztessünk mindenkit pucérra, aztán a nem sérülteket felpakoljuk egy kocsira és eltűzünk? Vagy mi legyen?

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Sherrill, New York - Page 4 Sexymechanicbyparkleggy Sherrill, New York - Page 4 Girloffantasybymanofins Sherrill, New York - Page 4 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Sherrill, New York - Page 4 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Sherrill, New York - Page 4 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 03 Jún. 2014, 17:27

Dr. Zield Jones egy kicsit jobban örült volna, ha ő kutathatja ki ezt az esetet. Eddig hiába kutatott, kint közben megoldották, már tudják, mi ez. Arról nem volt szó, hogy ellenanyag is van-e, de ha már ismerik a kórokozót, akkor ehhez nem kell sok. A doki most nem is mondott semmit, kivételesen, csak ment oda, ahova kellett, hogy ne legyen itt, mikor kipucolják a kisvárost. Csak a fejlövés, hallgatta. Agyi tevékenységekre korlátozódik minden, az az egyetlen sebezhető pont, a központ. Zield tudta, hogy ez is olyan eset lesz, amit szívesen megvizsgálna, de le fogják róla tiltani, ahogy minden eddigiről. Nem bánta, hogy az AIMVille-es dolgokhoz térhet majd vissza, csak hiányérzete volt. A másik pedig, hogy látta az asszisztenesen és másokon is az ijedelmet és hogy kis időre leblokkolnak. Az asszisztens már ugrott és túl volt ezen, de sokan nem. A doktor elérkezettnek látta, hogy továbbfejlessze a szérumát, ha hazaért. Most csak ment oda, ahova kellett, hogy megmeneküljön és ha elérte Dr. Vayne-t, akkor megkérte, hogy foglalja össze, amit megtudott. Meglepődhettek, de tényleg nem tartott kiselőadást.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Kaegan Kedd 03 Jún. 2014, 23:04

Ez már csak ilyen. A nagyfejűek meg az ő tekintélyük.
- Értettem uram.
Egyszerű, rövid, velős, katonás válasz. A fejesek majd lefutják a saját tisztelet köreiket. Kaegannak mindegy, hogy mennyi szerencsétlent kell majd elhamvasztani, a meló az meló, ők úgy is csak az utóját fogják elvégezni a döntés meg a felelősség majd mások gondja lesz. Lelépés után lehet visszaöltözni űrhajósnak immár jóval gyorsabban és gyakorlottabban mint annak előtte. Az új parancsoknak meg szokás szerint se füle, se farka. A Alapos vizsgálat? Már hogy ő meg Jinx? Valakinek itt megint elgurult a gyógyszere.
Jinx kérdésére válaszként először egy kaján vigyor érkezik. A kérdés borzasztóan találó, de jobb ötlete neki sincs. A sérülések a test bármely részén lehetnek és ruhával, vagy a ruha alatt kötésekkel még takarhatóak is.
- Ettől nekem sincs jobb ötletem. Lángszórót nem vihetünk, a fejesek szerint a fejlövés a tuti. Fogunk pár tartalék tárat, aztán jöhet a tüzetesebb vizsgálat. Akin nincs semmilyen sérülés mehet, akin van az marad, akinek nem tetszik a rendszer, annak fejlövés.
Ha meg a fejeseknek nem tetszik az eljárás, legközelebb majd jobban megszervezik a dolgokat. Kaegan volt különleges osztagos, most meg S.H.I.E.L.D ügynök, de lehet már nem sokáig. Még pár fejesnek sikerül a tyúkszemére lépnie, akkor lehet kereshet másik melót, ahol jó a zsold pénz. Viszont se nem orvos, se nem ápoló vagy egyéb, azt meg aztán végképpen ne várja tőle senki, hogy civileket fog dajkálni.
Kaegan
Kaegan
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 45
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Mar. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Kaegan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by King Raten Chromixen Szer. 04 Jún. 2014, 23:27

A nő visszamosolyog, és már majdnem sikerül neki – de elrontja. Senki sem képes megjegyezni, hogy e uramozzon? Nem vagyok nagyravágyó, nem kell nekem hosszú cím és titulus, csak egy kis tisztelet, egy felség, vagy hasonló. Ráadásul mi az, hogy mindenkivel? Mintha egy egyszerű közember lennék, aki esernyővel és aktatáskával a hóna alatt siet a metróhoz. Továbbra is mosolygok, de minden melegség eltűnik az arcomról, hidegen nézem a nőt – valószínűleg látni a szemeimen, hogy ez csak egy maszk.
Winek nem tudtam végigmondani mondandóm, mert belém fojtotta a szót. Nem morgolódtam, vagy zsörtölődtem, inkább elkezdtem szememmel kutatni bármi éghető iránt – azonban ahogy meghallottam a nő szavait rájöttem, hogy erre semmi szükség. Nem használ a tűz? Akkor ezek nem fajtársaim. De legalább kijuthatok. Akadékoskodnék, hogy minek a vizsgálat, egyszerűbb lenne odakint átnézni, amikor már nem szorít az idő, de nem akarom feleslegesen húzni azt, ezért biccentek, és egyből vetkőzni kezdek, az se érdekel, hogy kik vannak körülöttem. Nem igazán törődök a ruhával, lehet, hogy el is szakítom azt pár helyen, a lényeg, hogy minél előbb átnézhessenek, és mehessünk, mielőtt túr durva lenne a helyzet.
- Tudom, hogy nem vagyok elsődleges prioritású, mint az alelnök úr, sőt, inkább sokadlagos, de azért remélem nem maradok védelem nélkül, asszonyom. – mondom vetkőzés közben Weinek. Nem mintha olyan védtelen lennék, de azért jó lenne fenntartani a látszatot – és amúgy is, jó az óvatosság. Az asszonyomat direkt megnyomom, hátha egy kis alázat célravezető az ügy érdekében.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Szer. 04 Jún. 2014, 23:36

Szóval zombik. Egyrészt, ez sok mindent megmagyaráz. Másrészt... Mi van? Volt egy másik dimenzió, ahol mindent megettek a zombik? Hm, mégsem annyira rossz ez a világ. Mármint, persze még itt is lehet ez a helyzet, de ha alaposan lebombázzák, akkor biztos vagyok benne, hogy minden rendben fog menni. Szívem szerint visszamennék a városba tovább kutatni, de biztos nem engednének. Meg félóra múlva az egész robban, szóval nem érné meg. Kellett nekem elutasítani az állást a Pegazusnál... Nem mintha problémám lenne az AIMvillel, de ez a lehetőség hiányozni fog. Még biológusnak is ki képezném magam ez miatt. Innentől nincs sok dolgom, hiszen a katonaság mindent lebombáz. Akár még teljesíthetem is az alelnök kérését és mehetek a dolgomra.
- Ha nincs tovább rám szükség, akkor lelépnék.- mondom, majd ha senkinek sem kellek, akkor tisztelgek és kimegyek a sátorból. Megpróbálok valami kávé féleséget találni. Nem hiszem, hogy a táborban túl sok ilyesmi lenne, de ki tudja. Ha valahogy beszélni tud a Jones doktorral, akkor előad ad neki egy kellemesen módosított verziót.
- Nos, a SHIELD rájött, hogy mi ez. Nem meglepetés, hogy semmit nem tudtunk kezdeni vele. Nem erről a bolygóról származik. - igazából de, csak nem ebből a realitásból, de így egyszerűbb elmagyarázni. Meg az egész cucc titkos is. Most jövök rá, hogy egy nem SHIELD-eshez képest elég szép titoktartási szinten vagyok. Persze, ennek lehet köze ahhoz, hogy tudom mikor ér véget Osborn elnöksége. A legjobb ha Riez őrnagy szavait hallja, így felidézem, hogy mit mondott az ARMOR vezetője.- Most idézem az illetékes szakértőt: "Halál után a test egyfajta élőholt állapotba kerül, minimális légzés, szívverés, egyéb életjelek szinte nincsenek is, a test állandóan rothad. Ez azonban nem akadályozza őket, ugyanolyan gyorsak, erősek maradnak, tudatuknál vannak, gondolkodnak, minden képességük megmarad. Egy dologra vágynak az élőholtak, húsra vagy más szövetre, ami csillapítja az éhségüket. Karmolás, vágás, harapás útján terjed a betegség, táplálkozás közben terjesztik a zombik." Szerencsére van ellenszer, ami vissza tudja fordítani a folyamatot.- miután eldaráltam neki veszek egy nagy levegőt. Ha még bármire rákérdez válaszolok, miközben keresek valami energia forrást.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 05 Jún. 2014, 10:01

Résztvevők: dr. Zield Jones, Luther Eastwood, Gina Sign / Jinx, dr. Erwin Vayne, Colona Walding, Kaegan Lockhearth és Raten Chromixen
Következő körváltás: 2014. május 8. (vasárnap)

Bombázásig hátra levő idő: t-30 perc

Odakint engedték Erwin-t is távozni, így ő maga is csatlakozhatott a Jinx és Kaegan pároshoz, révén simán a katonáknak nem engedték a vizsgálatokat, kellett egy tudományos személy is, aki megnézi a civileket odabent és ő mondja rájuk, hogy sértetlenek. Mivel a felöltözés legalább negyed óra volt teljes felszerelésbe, és azért, mert Riez őrnagy megerősítette, hogy nem fertőz a járvány levegőben mindössze elég volt a társaságnak egy sima egyszerű SHIELD egyenruhát felvenni, ami azért eléggé védett a harapásoktól, jobban mint a vegyvédelmi ruha. Erwinnek nem sikerült elérnie Zield-et egyelőre, de a hármas ismételten bejutott a karanténon belülre és most már nekiláthattak annak, hogy azzal foglalkozzanak, ami miatt visszajöttek, a civileknél segédkezzenek.

Zield és Colona megannyi másik személlyel együtt leértek az egyik kocsihoz, ahol más orvosok és tudósok voltak. A kisteherautó a közel egy tucat személlyel indult el kifelé a városból. Úgy negyed utat tehették meg, már maguk mögött hagyták a kórházat és a kivilágítottabb helyet, amikor valami oldalról belecsapódott a kocsiba. Az szinte kettőbe szakadt és felborult. Mindenki leesett róla a betonra. Zield és Colona a szerencsésebbek közé tartoztak ők csak könnyebben sérültek meg, de sokan igencsak súlyos sebeket szereztek. Hörgést hallottak egy igencsak rothadó állapotban levő férfi emelt meg egy kocsit és hajította a túlélők felé. (jelmez nincs rajta, átlagos edzőcucc van rajta jelen állapotban, csak szakadt)
Sherrill, New York - Page 4 Marvel_Zombies-SS-02-fin

Wei arcán látszott az undor és megvetés, ahogyan Raten-re nézett, amikor az védelmet kért magának.
- Nem kap több védelmet mint bármelyik másik civil ezen a helyen – mondta a nő.
Ezzel kisietett a helységből. Raten-t egy CDC-s orvos vizsgálta végig. Alapos volt, legalább öt percet vett igénybe mindez mire megállapította, hogy a vámpíron semmilyen nyom sincs.
- Most már távozhat uram – mondta a férfi.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sherrill, New York - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 4 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.