Sherrill, New York

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by King Raten Chromixen Csüt. 15 Május 2014, 00:07

Mielőtt elindulhatnék a vérért, egy fiatalabb doktornő lép oda hozzám, és kérdésekről beszél. Istenem, nem lehetne vacsora után?
- Ugyan kedvesem, semmi probléma. – mosolygok a nőre, miközben elképzelem, ahogy feltépem a nyakát, és onnan szívom ki a vért. Egyrészt, mi az, hogy uram?! Jó, nem ismertek itt még el királynak, de azért akkor is kezd már tele lenni a hócipőm. Először ott az a Jinx, aki simán le-Ratenezett. Az emberek, akik nem köszöntek. És most még ez is. Arcátlanság, és mélyen sértő, ha valaki engem kérdez. Közben egy félreeső kis szobába megyünk, valaha raktár lehetett. Emlékszem, fiatalabb koromban hogy töltöttem az ilyen helyeken az időt női társaságban. Talán most is elszórakozhatnék az orvoskával – persze csak ha jól néz ki.
- Lássuk csak, az elmúlt két napban? Hmm… tévéztem… ja nem, olyat nem kaptam. Akkor biztos üzleti megbeszéléseket folytattam… ja nem, nem is telefonálhattam. Esetleg zenét hallgattam? Ugyan, hiszen azt se lehetett, a rádiókat se tudtam hallgatni. Mondja, elmentem egy szép kis étterembe egy magához hasonló szépséges hölgy társaságában? Nem, ezt se tehettem meg. Ja tényleg, már emlékszem. Ültem a szobámban, és vízhólyagosra rejszoltam a tenyerem unalmamban. – meguntam a megjátszott jókedvet, és udvariasságot. Meguntam a karantént, a kérdéseket, az embereket, és azt, hogy még a véremet se kapom meg időben. Vége az udvarias Raten királynak.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 15 Május 2014, 10:33

Résztvevők: dr. Zield Jones, Luther Eastwood, Gina Sign / Jinx, dr. Erwin Vayne, Colona Walding, Kaegan Lockhearth és Raten Chromixen
Következő körváltás: 2014. május 18. (vasárnap)

Wei bólintott arra, hogy ismeri a Hydra-hoz tartozó ügyeket. Zield szavaira bólintott, a tudományos értekezéshez sajnos nem tudott hozzászólni nagyon, de azért látszott, hogy nagyjából érti, hogy mit is mond a férfi neki.
- Természetesen megnéztük – bólintott. – Semmilyen nanovírust, vagy szondát nem találtunk a vérben. Azon ügy után először azt néztük meg. Ez számomra sokkal inkább olyasmire hasonlít, mintha magát a DNS-t és az RNS-t írná át az a valami. Itt is úgy van, hogy akinek erősebb az immunrendszere azok dőlnek ki először. Reagálnak valamire, de nem látni, hogy mire. Igazából a talaj, víz és talajminták is negatívak, semmilyen gyanús dolog nincs benne.
A másik teremben közben a kisfiú válaszolt még Erwinnek.
- Amikor mindenki más is kezdett, úgy másfél hete – mondta.
Ez úgy nagyjából egybevágott azzal, amit tudni lehetett, hogy tényleg ekörül kezdtek eltűnni az emberek.
Colona nem tudott semmit sem haladni azzal, amit kértek tőle, amikor elment volna a többiektől, akkor az egyik ott levő orvos, vagy éppen SHIELD ügynök visszaterelte a többiekhez, hogy nem hagyhatja el őket. Egyrészt civil, másrészt egy járvány sújtotta területen ne akarjon elmászkálni onnan, ahol lennie kell.
Mindezen közjátékok után mindenkit lekísértek a boncterembe, ahol a testet már felkészítették a boncolásra. Volt itt egy korboncnok is, így nem kellett utánanézni a boncolás menetének. A nő maga végezte volna a boncolást, de ha Erwin, vagy Zield ragaszkodott ahhoz, hogy ők maguk tegyék, akkor szívesen mondta, hogy miként kell megtenni. Külső jelek vizsgálata az első. Ebbe még ő maga kezdett bele.
- A halott harminc öt éves, fehér férfi – kezdte. – A testen több helyen bevérzés látható, az oldalán egy karmolás nyom egy állattól, ami már akkor megvolt, amikor bejött ide. A seb fertőzött, antibiotikumok hatására sem múlt el. Két tetoválás van a testen, egy a jobb alkaron, egy a bal vádlin. A háton… kérem valaki segítsen megfordítani.
Ha valaki jön, akkor a nő állt meg vele szemben, és nézett a hátra, amin egy hatalmas amerikai sas látszott még. A holttest ekkor köhögni kezdett és megrándult.
- Azt hiszem odafent té…
Kezdte mondani, a férfi megragadta a nő karját görcsösen, majd egyszerűen beleharapott a kezébe. A védőruhát átharapta és egy nagyobb darabot tépett ki a nő kezéből.
- AAAARGHHH! – morgott a férfi a nő pedig hangosan sikoltott fel a fájdalomtól.
Odakint ekkor lövések dördültek el.

A fiatal nő zavarba jött arra, amit Raten mondott neki, ő nem volt SHIELD ügynök, csak egy egyszerű CDC-s. A papírokra nézett, majd vissza a férfira.
- Akkor azt hiszem, hogy meg kell kérnem, hogy normális válaszok hiányában maradjon a kórházban a megerősített kara…
Raten is ekkor hallotta meg odakintről a lövéseket és ez belefojtotta a fiatal nőbe a szavakat, aki félelmében még ugrott is egyet.

//Aua írd le kérlek, hogy pontosan mit teszel, mert így, hogy nekiálltál annak, hogy végrehajtsd amit kért az alelnök nem tudok mit kezdeni. Mivel érdekel, hogy hogyan, kinél, stb…//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sherrill, New York - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Dr. Zield Jones Csüt. 15 Május 2014, 21:16

A dokinak szerencséje volt, Wei pontosan ismerte a klónos eseteket is. Így nem kellett titkolózni és bajlódni az óvatos szóhasználattal. A génállomány átírása emlékeztette a dokit a stadionban működő retrovírusra is, de meg lett mondva, hogy ez más. Ő maga is látta, hogy mások a tünetek, bár a szervek itt is leálltak. Minden teljesen tiszta volt a kisvárosban, mégis meglett a baj. A dokinak egy kicsit elrettentő ötlete támadt. Ezt már az itteni doktornak mondta el:
- Doktor Úr, átmeneti megoldásnak talán lehetne az immunrendszert gyengíteni. Tudom, ez úgy hangzik, mintha pont az ellenkezőjét akarnám, amit a betegek, de valójában nem. Ahogy az emlegetett 100 évvel ezelőtti kórnál, itt is azokat támadja jobban, akiknek erős az immunrendszere. Ha a nyirokszervekben tudjuk befolyásolni a T-limfociták termelését - persze úgy, hogy utána vissza is tudjuk állítani, hiszen ha kigyógyult a beteg, akkor szüksége lesz erős immunrendszerre - , azzal nyerhetünk egy kis időt a fertőzötteknek. Érdemes lenne a csontvelőt megvizsgálni, hogy éppen hogyan működik. A vértermelésre is hat a vírus és ugye az szoros kapcsolatban áll a vörös csontvelővel, ahol termelődnek a T-limfociták őssejtjei is. Namost a saját mechanizmusát fordítanánk ellene. Vagy ha a vörös csontvelőben nem menne, akkor a csecsemőmirigyben, ahol tovább érnek ezek, ott kellene csökkenteni a T-limfociták termelődését, mielőtt kapcsolódnak az antigénekhez és immunoblasztokká alakulva osztódással szaporodnak. Doktor, ez megoldható? Ha van hozzá eszköz, akkor szívesen segítek is!
Ahogy a doki átvonult a másik terembe, látta, hogy nagyjából mindenki ott gyülekezik. Az alelnököt és az asszisztensét is kereste a szemeivel, de csak a nőt látta, akit mindig elzavartak valahonnan. Nem foglalkozott ezzel, voltak itt ügynökök, akik fenntartották a rendet, rájuk bízta a dolgot.
Zield egyelőre hagyta dolgozni a kórboncnokot. Már a külső jegyek is mutattak olyat, amiről eddig nem volt szó, más részük pedig megerősítette az eddig látottakat.
- Aha, a vérlemezkék megfogyatkozása. Így nem alvad rendesen a vér és jönnek ezek a bevérzések és akár a hemofíliáig is eljuthat a beteg. Karmolást viszont a többieknél nem láttunk, ugye? Senkinél nem olvastam ilyet. Doktornő, fertőzött állatokról van egyáltalán információnk?
Zield segített megfordítani a halottat. Jó erőben volt, úgyhogy biztosan sikerült. A doki nézte a sas tetoválást és már próbálta megállapítani, mikoriak lehetnek a festések, de a halottnak nyilvánított ember felköhögött. A doktornővel együtt valószínűleg mindenki meglepődött. Mikor támadás érte a nőt, Zield igyekezett nyakszirten vágni a "hullát és visszanyomni a fejét a boncasztalra, másik kézzel pedig elkapni a kezeit és azokat szorítani. 
- Le kell kötözni. Tévedtek vagy sem, ez a test veszélyes. Vegetatív életfunkciók és ragadozó táplálkozás. Tizedes, azt hiszem, ha újabb halottunk lesz, azt megkötözve kell vizsgálgatni.
Mikor kint lövéseket hallott, akkor arra gondolt, hogy most jött vissza a fertőzést elterjesztő társaság. Ha a fegyvereit nem kellett belecsomagolni a védőruhába, akkor jól jöttek volna most. Az eltűntekről pedig még mindig semmi hír nem volt. Hacsak nem ők jöttek vissza lövöldözve.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by King Raten Chromixen Pént. 16 Május 2014, 14:46

A nő zavarba jön, de nem érdekel, Tudom, hogy nem tehet róla, sőt, arról is tudok, hogy nem méltó önmagamhoz a viselkedésem, de nem érdekel. Eléggé felhúztak, ráadásul nyűgös is vagyok ennyire közel a vérhez, miközben nem ihatom. Miközben elkezdi a mondandóját, már sóhajtok is, és épp készülök elnézést kérni, s noszogatni, hogy folytassa, rendesen fogok válaszolni, amikor lövés hallatszik.
- Úgy tűnik ezt a beszélgetést célszerű máskor folytatni, kedves… – elhallgatva nézek a nő névcímkéjére, majd kipótolom vele a mondatot. Felállok, és elfordulok tőle, miközben zavartan gondolkodom.
~A kölyök és a hülye játékszere, igazán elkészülhetne már, és itt lehetne… ~ morgolódok magamban, természetesen feleslegesen. Nem értem, hogy mi ez az egész, és remélem, hogy csak bepánikolt valaki. Megpróbálom felidézni, hogy hol váltam el a népes kis csoporttól, és arra indulok. Az alelnök biztos megfelelő őrizet alatt van, és nem lenne rossz a közelében tartózkodni, ha bármiféle probléma adódik. Biztos ő is megérti, hogy nem vetne jó fényt az Államokra, ha itt történne velem valami – ha elfogadtak Királynak, ha nem, odahaza akkor is az vagyok. Mondjuk kétlem, hogy rövid uralkodásom nagyon megrázná az embereket… de erről kívülállóknak nem kell tudniuk. Menet közben felbontom a zacskót, és jóízűen kortyolok az italba.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Kira Sign Pént. 16 Május 2014, 21:03

Mi is beérünk végül a boncterembe, ahol már a társaság nagy része összegyűlt. A boncoló orvos, már meg is kezdi a vizsgálatot, de látszik rajta, hogy nem idegenkedik a két másik Doki segítségétől sem. Szokásához híven Zield doki nem hagyhatta hozzáfűzés nélkül a dolgot. bár a fertőzött állatos teória nekem is eszembe jutott, elvégre vágott seben könnyű összeszedni valamit. Ehhez nem kell orvosnak lenni, ezt katonai pályafutásom alatt is ki tudtam deríteni.
Zield segít megfordítani a hullát, ami egyszer csak felköhög.
- Mi a franc?
Lepődök, meg mire a hulla nekiugrik a boncolni készülő dokinőhöz, és a védőruhán keresztül kiharap egy darabot a kezéből.
~ Ez nem emberi erejű harapás.
A Doki megpróbálja kezelésbe venni az élő hullát és lefogni azt, ha látom, hogy segítség kell neki, akkor átváltozom és segítek neki. Lehet kelleni fog az erő, és ha átharapna a dög a védőruhán, legalább én nem sérülnék vagy fertőződnék meg olyan könnyen.
Ezek után lövések dörrennek el. Hogy kilopakodok -e megnézni, mi folyik kint, az attól függ, hogy át kell -e változnom és segíteni a dokinak lefogni a zombinkat.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Sherrill, New York - Page 3 Sexymechanicbyparkleggy Sherrill, New York - Page 3 Girloffantasybymanofins Sherrill, New York - Page 3 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Sherrill, New York - Page 3 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Sherrill, New York - Page 3 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Szomb. 17 Május 2014, 21:45

A gyerek azt mondja, hogy a többiekkel együtt tűntek el a szülei, másfél hete. Nem hiszem, hogy tudna bármit is róluk vagy hogy visszatudna idézni kis, átlagtól eltérő dolgokat. Ha tudja, akkor már megtette az orvosoknak. Elköszöntem tőle és átmentem a bonc szobába. Itt már majdnem elkezdte a profi, így nem kellett hiányos orvosi tudásomat villogtatni mindenki előtt. Rögtön az elején felkaptam a fejem, arra amire Zield is. Eddig ilyenről tényleg nem volt szó és a gyerek sem mondott, olyat, hogy egy állat támadta volna meg. Érdekes. Szeretném látni azt az állatot, aminek a mérge átüti a regenerációt. Nagyon durva technológia kell hozzá. Lehet, hogy valaki a jövőből felelős ezért? Megeshet. Csendben figyelem a boncolás további menetét. A tetkók nem érdekelnek, hacsak nem kapott tőlük vérmérgezést. De az se magyarázz semmit. Ekkor hirtelen köhög egyet. Na, még sincs még halott. Nem is állunk olyan rosszul. Legalábbis ezt gondolom, amíg meg nem harapja a boncolót. A harapás pillanatában hátra ugrok ijedtségemben.
- MI A SOKK?- kiáltom el magam és a SHIELD ügynökökre nézek. Ha nem pattannak, hogy lefogják a "hullát", akkor odakiáltok nekik is, hogy - MIRE VÁRNAK? FOGJÁK LE!
Ha sikerül lefogni, akkor óvatosan oda megyek hozzá. Ellenőrzöm, lehetőleg a bal csuklóján, hogy van-e szívverése. Kíváncsi vagyok, hogy szimplán amatőrök az orvosok itt, vagy profik és tényleg halott volt a test. De az lehetetlen. Remélem. Ezen felül még kint is lövöldözni kezdtek. Mi folyik itt? Az egész elég szervezettnek tűnik. Bárki is áll emögött, nem semmi szervező.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Thorhalla Vas. 18 Május 2014, 09:33

Résztvevők: dr. Zield Jones, Luther Eastwood, Gina Sign / Jinx, dr. Erwin Vayne, Colona Walding, Kaegan Lockhearth és Raten Chromixen
Következő körváltás: 2014. május 21. (szerda)

A nő csak bólintott Raten szavaira, hogy valóban máskor fejezzék be ezt az egészet. Nem volt olyan nehéz visszatalálni arra a részre, ahol elvállt a többiektől, csak végig kellett menni a folyosón és át a másik szárnyba. Ott meg is látta a többieket néhány kórteremmel odébb. A vér pedig csak vér volt, nem volt más íze, mint szokott lenni. Ha Raten megmondta, hogy melyik a kedvenc vércsoportja, akkor olyan volt minden nap, ha nem, akkor A+ volt. Akkora őrség nem volt az alelnök körül, azonban ami Ratennek is feltűnhetett egy férfit próbáltak lefogni a boncasztalon, aki láthatóan nem igen lelkesedett azért, hogy felboncolják őt.

Valóban hasonló tünetek voltak, de Zield is láthatta, hogy itt nem a semmiből történtek ezek, hanem tényleg volt valamilyen fertőzés, vagy egyéb más kiváltó ok. Korábban a semmiből történtek meg ezek egyszerre, itt pedig ahogyan egy betegség esetén is lenni szokott szépen lassan és folyamatosan. Az orvosok megfogták és örömmel vették Zield tanácsát és elvonultak, hogy alanyt keressenek erre a megoldásra, aki vállalja, hogy telefecskendezik más betegségekkel is. mondták még, hogy először menjen a boncolásra, utána visszajöhet és örülnek majd a segítségnek is.
- Kisebb sebek mindenkinél voltak – mondta a patológus. – Legalább is amennyire tudom. De ezek mindennaposnak tűntek, mint megvágta magát valaki késsel, borotvával, megszúrta a rózsa, szálka mehetett a bőr alá és azt vette ki. Mint láthatta még emeletes házak sincsenek nagyon itt, a gyerekek gyakran rohangálnak mezítláb, az idősebbek a kertekben dolgoznak. Itt gyakoriak az apró sebek, amik el is fertőződhetnek.
A Jinx által „élő hullának” nevezett férfi hörgött és hangokat adott ki, azaz egyértelműen lélegzett, hogy ezt elő tudja adni, a mellkasa is emelkedett. Ahogyan próbálták lefogni az illetőt érezni lehetett, hogy nem volt erősebb egy átlagos embernél, csupán annyira, mint egy igencsak erős adrenalin löket mondatná, nem minden nap ébred az ember úgy, hogy bonc asztalon fekszik és éppen fel akarják élve boncolni.
- HÚÚÚÚÚST! – hörögte a férfi. – HÚÚÚÚST AKAROK!
A tekintete éber volt, éberebb, mint nem sokkal korábban. Sikerült lefogni nehezen, mert próbált szökni a férfi, lekötözni meg nem lehetett, mert ez boncasztal volt. Erwin oda tudott lépni, hogy megnézze a vérnyomást és a pulzust. Nagyon-nagyon gyengén érezhetett valamit tíz másodpercenként egyszer vert a férfi szíve. Eközben még mindig küzdött a férfi és ki akart szabadulni, odakint pedig a lövések sem álltak el. A patológus ezalatt próbálta bekötözni a sebét.
- A franc megy odakint?! – kérdezte némileg sokkos állapotban.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sherrill, New York - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Auaritia Vas. 18 Május 2014, 10:24


Colona Walding  

A kórterem közepén álltam ekkor egy Shield ügynök jelezte, hogy ne császkáljak el a többiektől mert bajom eshet. Igen, tényleg követnem kéne a többieket. A kis csapat ezután a boncterembe ment, csatlakoztam hozzájuk. Nemigazán akarok beleavatkozni semmibe, amihez nem értek. Utasításokat kaptam, ideje munkához látnom. Míg a többiek hablázak valamit a betegségről én előkaptam a mobiltelefonom. Persze ez szolgálati telefonom volt, titkosított szám,a telefonba fontosabb emberek számai, amit nem tudhat bárki.  Az első hívásomat a külügyhöz intéztem, felhívtam a titkárságot és elmondtam ki vagyok és honnan, ha minden rendben, lenyomozták a számot és valóban elhitték ki vagyok, akkor megkértem a titkárságot, hogy kapcsoljanak egy illetékest, aki helyzetjelentést tud adni Comicsland királyáról, ha ez is megvan, mindent leírok amit mondanak, persze ahol kell bemutatkozom elmondom ki vagyok, tartom magam a formaságokhoz . Lejegyzek mindent ami mondtak róla, majd kérem, hogy kapcsolják az elnököt vagy ha őt nem valakit, aki megbízhatóan átadna neki egy üzenetet. Körülbelül idáig jutnék zökkenőmentesen, ha ez minden ilyen simán menne. Ekkor leszek figyelmes a körülöttem történő eseményekre. A boncasztalon ugye nem élő emberek fekszenek...mert ez nemhogy él, de beleharapott a boncnok nőbe. Ekkor, egy pillanatra ledermedek és fel kell dolgoznom az eseményeket. Tulajdonképen egy halott ember most harapott bele egy élő nőbe és egy húsdarabot szakított ki belőle.

Hú, rendben felfogtam, ha most valaki a vonal túlsó végén beszélt hozzám, egyáltalán nem voltam rá képes válaszolni, a döbbenet kiült az arcomra, inkább az undor azt hiszem. A telefonba, ha még nem tették le belemondtam, hogy tartsák kérem. Az események tovább bonyolódtak,  kint lövéseket halottam. A morgó hullát még mindig nem sikerült lefogni. Mégis mi a fene ez? Nem is volt halott? Vagy valamilyen veszettség? Mindenesetre ahelyett, hogy segítenék egy lépést hátrébb lépek, mind a megharapott boncnoktól és az asztaltól.

Az orvos találgatott az ügynöknő segített lefogni a hullát, közben a másik parancsolgatott. Az alelnök úr nem avatkozott közbe. Megkérdeztem én is, mert zavart:

- Mi van odakint? Legyen szíves valamelyik ügynök megnézni mi folyik ott és tegyenek rendet, ha lehet.

Ez persze egy kérés volt, nem parancs, csak gondolom, hogy mivel ők az ügynökök nem az én feladatom utána nézni...



A hozzászólást Auaritia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 18 Május 2014, 20:07-kor.

_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Kaegan Vas. 18 Május 2014, 17:30

Valóban hiányzott a páncélos támogatás. A boncolásra váró hulla egyszerűen a védőruhával együtt harapott ki egy nagyobb darabot szerencsétlen nő karjából. Választhat, hogy a sokk viszi el, majd besegít a vérveszteség is. Közben kint is elkezdődött valami dráma, lövöldözésekkel, ami azt jelentette, hogy nem csak itt történnek drámai dolgok, de még az is lehet, hogy támadás érte a kórházat.
- Majd én.
Előhúzta a pisztolyt, kibiztosította és Walding kezébe nyomta.
- Fejre célozzon. Akit az nem állít meg, az ellen úgyse tehet semmit.
Kaegannak elég volt a gépfegyver. Elméletileg így sem maradt teljesen védtelenül a társaság, választ pedig egészen egyszerűen nem várt. Ha tényleg elharapóznak a dolgok, és kivonásra lesz szükség valamilyen váratlan támadás közepette, akkor valószínűleg alaposan meg fognak majd szenvedni, ha élve akarnak innen kijutni.
Kibiztosította a gépfegyvert is, majd kilépett a boncterem ajtaján, hogy megtudja, mi végre van a lövöldözés.


A hozzászólást Kaegan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 18 Május 2014, 19:56-kor.
Kaegan
Kaegan
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 45
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Mar. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Kaegan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Thorhalla Vas. 18 Május 2014, 17:43

Nem szeretem, amikor így kell beírnom és helyretenni a társaságot...
Srácok... okés értem én h totál triviális lehet az egész, de zombik nem léteznek ebben a realitásban, mm sanszos h ebben a világban ilyen filmek sem voltak, se regények, se semmi, ergo nem tudtok róla. Ezt vegyétek figyelembe, illetve azt, hogy ez a világ tele van természetfeletti lényekkel, pl ott volt a démoninvázió, vagy vámpírok stb. Feltámadó halottak, akik éltek tovább, Bukáskor meghalt 4,5 milliárd ember is feltámadt a semmiből. Azonfelül orvosilag is van olyan hogy tetszhalál állapot, olyannyira lelassul a szív, hogy halottnak tűnik stb.
Szóval kérlek ne rontsuk el egymás játékát, hogy azt írjátok le, amit Ti tudtok, mert a karaktereknek az amit Kira és most Kaegan is leírt fix h nem fog az eszébe jutni. A 2 tudós remekül kijátszotta, és eléggé bután néz ki, hogy az egyszerű katona tudja, míg a zseni/szuperzseni és mindenki más hót hülyén áll a dolgokhoz. Szóval egy kis realitást vigyünk bele és elhiszem, hogy Ti már tudjátok, de ez ebben a világban új és ehhez tartsátok magatokat. Köszönöm.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sherrill, New York - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Dr. Zield Jones Vas. 18 Május 2014, 20:47

Zield remélt egy kis időnyerést az ötletétől, aminek odakint az orvosok nekikezddtek. A patológust meghallgatta és amit mondott, az tökéletes volt arra, hogy ne számítson fontosnak ennek az egyednek a sebe. Zield viszont azt sem felehtette el, hogy a többivel ellentétben itt állat okozta sebről volt szó és ez volt az első halott. Ha ő kapta meg először, logikus, hogy ő hal meg először, csak addig elterjesztette a kórt. Ez se volt biztos, mert az immunrendszer beleszólt. Ha neki erős volt az immunrendszere, akkor meghalhatott még az első fertőzöttnél is korábban. Korai lett volna kikiáltani az első megfertőzöttnek ezt a tetováltat. Jinx segítségével lefogták a hullát, de Zield nem hagyta ennyiben.
- Doktornő, kezeltesse a sebét, én átveszem itt Wei tizedes felügyelete alatt. Meg tudja valaki bilincselni?
Úgy egyszerűbb volt, mint lefogni, bár a doki tudta, hogy itt már boncolás nem lesz. Ez az ember élt, csak furcsán. Mozgott, összehangolta a végtagjait, megtervezte a harapást, lélegzett, köhögött, hörgött.
- A tüdő vizesedésébe halnak bele, ugye? Megfulladnak. Neki mintha kiürült volna és sokkal élénkebb, de primitívebb is, ahogy felébredt. A legalapvetőbb életszükséglet a túlélés és a táplálkozásban látja ennek az útját. Hús kell neki, fehérje, zsír, az egyik legfontosabb tápanyagforrás. Az emberek nem így térnek vissza a halálból. Azt hiszem, alattomosabb a vírus, mint gondoltuk és itt a végkifejlet. Vagy még mindig nincs vége...
Erősen fogta, kivéve, ha valaki le tudta bilincselni. Zield közben látta, hogy többen ijedeztek. Természetes volt, hiszen az itt lévők közül ő és Chromixen tértek csak vissza a halálból tudomása szerint. Ahhoz is egy istennő és a férje kellettek, nem holmi vírus. Ez egy ijesztő helyzet volt és Zield talán a lényeglátása és az alvilági élmények miatt tudott azonnal reagálni, Jinx pedig a képzése miatt. A másik ügynök távozni indult, az asszisztens telefonált és fegyvert kapott. A doki megpróbált még néhány tanáccsal élni.
- Tizedes, kérem,  szóljon a másik teremben lévőknek, hogy ha újabb halott lesz, bilincset és szájkosarat tegyenek rá, de ne csak leplet. És vizsgáltassák meg a doktornőt. Erről az alanyról mit tudunk még? Miért van ennyi tetoválása? Nem tudom, számít-e, de lehet, hogy igen. Ez a sas valamilyen csoportnak a jelölése?
A doktor inkább vizsgálatokhoz kezdett volna, de amíg nem tisztult le a helyzet, addig nem lehetett. Kint ráadásul lőttek, ami még egy nyugtalanságra okot adó dolog volt.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Sandman Kedd 20 Május 2014, 01:37

Luther tudta, hogy olyan döntéseket kell meghozni a további órákban, ami erősen rá fogja nyomni a bélyegét a regnáló kormányzat megítélésére. Kivéve ha el tudják tusolni. Még Osborn ellenfeleként és a szólásszabadság élharcosaként is az volt a véleménye, hogy a terroristáknak nem szabad teret engedni a médiába. Ezért Sherillben történteknek sem szabad túl nagy nyilvánosságot biztosítani. Így elkerülhetik a terror valódi célját, a félelemkeltést. Már fogalmazta magában az első beszédét, amennyiben erre sor kerülne. Ugyanakkor felkészült arra, hogy beszéljen az Elnökkel és felvázolja neki az opciókat, amelyből az egyik rosszabb, mint a másik. Miközben elmélkedik, csak nézi asszisztense ténykedését. Nem találja túl produktívnak. Így ráadásul még csak nem is vonzó. Ebben a műanyag ruhában. A gondolatait azonban visszarántják a valóságba az események. Amint másodpercek alatt magához tért a tizedeshez sietett, majd csendesen belekezdett.
- Azonnal kapcsolatba kell lépnem az elnökkel, a vezérkari főnökkel és a SHIELD parancsnokával. És ki kellene vinnie innen. Eleget láttam.
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by King Raten Chromixen Kedd 20 Május 2014, 20:08

A nőn látszott, hogy meg volt rémülve. Egy igazi, lovagias úriember most fogná a kezét, megnyugtatná, és biztosítaná, hogy megvédi. De én nem vagyok se lovag, se ember – úr még talán. Így nem is törődök vele, miközben ez a kis gondolat átsiklik a fejemen, amikor jóízűen iszom a vért. Inkább csatlakoztam a többiekhez, és érdeklődve figyelem a hullát, amit többet próbálnak lefogni.
- Pusztán kíváncsiságból, nem lenne könnyebb dolguk ha elaltatnák? – kérdezem az orvosoktól. Nem sok műtétet láttam, ahol az áldozatnak volt alkalma ellenkezni, de ennek minden perce érdekel most.
- Esetleg adhatnának neki enni. – javaslom, mikor a férfi húsért kezd hörögni. Szegény pára, nem csak élve akarják felboncolni, de még éheztetik is. Kegyetlenség ez, kérem szépen, és civilizálatlanság. És ez a modernkori USA hívja magát a nagy, civilizált, demokratikus fellegvárnak?  Kint közben egyre több lövés dördült, és miután a katona elhagyta a helyszínt, én a titkárnő felé fordultam, arcomon megnyerő mosollyal.
- Drága hölgyem, tud bánni vele? – kérdeztem, a fegyver felé intve. Arcomon őszinte kíváncsiság és érdeklődés tükröződött, miközben mélyen a nő szemébe néztem – amennyire a védőruhán át ez lehetséges volt.
- Ha nem, akkor ha gondolja, átadhatja nekem. Az enyémet sajnos elvették a pánikhangulatra hivatkozva. – folytatom, mintha a világ legtermészetesebb beszélgetése lenne. Próbálok nyugodtságot sugározni magamból, most az a legjobb, ha mindenki megőrzi a lélekjelenlétét, és a nyugalmát. És hogy szerezzek fegyvert.
Ha a férfival, akit boncolni akarnak, még ez után se bírnak, akkor – akár kaptam fegyvert, akár nem – odakiabálok.
- Ha mindenáron meg akarják ölni, tegyék meg gyorsan, de ne kínozzák szerencsétlent! - s közben sietve megindulok a boncasztal felé, és szükség szerint minden erőmet felhasználva segítek leszorítani az embert.
- Az isten szerencsére, csak van itt kloroform vagy akármi! – kiáltom el magam közben, ha így kell tennem.[/color]

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Kira Sign Kedd 20 Május 2014, 23:11

// Bocs, de a légzésről, akkor még nem volt szó.//

A nemrégiben még hullának hitt csávó, nem is volt olyan erős mint hittem. Simán le tudtam fogni gyémánt alakban, bár így is próbált kapálózni,ahogy az adrenalintól túltengett testéből tellett.
A férfi felhörgött és egyre csak húst akart.
- Nyugi haver, mindjárt kapsz húst. Valaki elmegy a büfébe és hoz neked valami húsos szendvicset, de addig se zabálj kérlek a társaidból, mert nem vet rád túl jó fényt.
Próbálom kissé elpoénkodni a dolgot, bár tudom, hogy a helyzet komoly. Nem tudtam mi idézhette elő a tetszhalál állapotot, de tuti, hogy a fertőzés a sebeken keresztül terjedt. Szegény boncmesterre is hasonló sors várhat. Bár lehet normalizálódik az ipse, ha megevett egy adag sztéket.
A többiek körülöttem már a lövésről tanácskoznak, vagy az altatásról.
Ha senki se lő, vagy altató hatású dolgot sem találtak, amit bevethetnénk, akkor egy kisebb erejű ütést mérek az ipse tarkójára, hogy az éppen csak elájuljon. Elvégre nem akartam egy 500 kilónyi erejű ütéssel széttrancsírozni a fejét.
Ha az ipsét elaltattuk valamilyen módon akkor a fehér lepedő segítségével kötöm az asztalhoz az eszméletlent, de több helyen is szorosan átkötöm, hogy moccanni se tudjon ha felkel.
Ezek után pedig megpróbálok kilesni, hogy mégis mi a fene folyik odakinnt.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Sherrill, New York - Page 3 Sexymechanicbyparkleggy Sherrill, New York - Page 3 Girloffantasybymanofins Sherrill, New York - Page 3 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Sherrill, New York - Page 3 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Sherrill, New York - Page 3 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Szer. 21 Május 2014, 00:15

Van szívverése, tehát mégsem halott. Valószínűleg tetszhalál. Gondolom. Zield megint elkezdett primitív viselkedésről hablatyolni. Nem tudom, hogy ő hogy gondolja, de ha egy bonc asztalon ébrednék, akkor én se viselkednék teljesen racionális bolygót uraló főemlőshöz méltóan. De persze lehet, hogy bennem van a hiba. Közben az egyik ügynök kiment megnézni, hogy mi lehet a lövöldözés kint, ami viszonylag logikus gondolkodásra utal. Ennek szép kontrasztot ad az, hogy ez az az ügynök akinek külön kiadták azt, hogy őrizze a VIPet. Nagyon jó kezekbe vagyunk.
- Van szívverése, de nagyon lassú, azonnal ellátás kell neki. Oxigén maszk meg ilyenek.- mondom, bár tudom, hogy itt nincs semmi ilyesmi. Nem nagyon sietek, egyszerűen jobban járnánk egy halottal. Azt fel lehet vágni, anélkül, hogy mindenféle törvényeket megszegnénk. Nem fogom törni magam az ember életérért, de azért ezt nem reklámozom, így ha kell valakinek segítség, akkor segítek.
- Maga szerint mennyi altató van egy boncteremben? Kérek egy tippet. ÉS a lefogás mióta kínzás?- szólok oda az időközben megérkezett férfihoz. Nem értem ennyire civileket mért engednek be minden helyre. Mármint, ő nem is velünk jött. Lehet, hogy ő okozta. És most beengedjük ide. Az mondjuk igaz, hogy egy kis húst adni neki nem lenne rossz ötlet. Meg az altató is jó ötlet, de valakinek hoznia kell.
- Hol van a legközelebb valami durva altató?- kérdezem a boncmestert. Ha nem tud válaszolni a sokktól, akkor közelebb megyek és a szemébe nézve kérdezem meg. Ha választ ad, akkor bárkinél is van fegyver intek neki, hogy kövessen. A biztonság kedvéért. Ha van valaki aki jön velem, akkor elmegyek érte. És akkor közben hozok valami húst a büféből is, persze ha az egész nem pokol fent. Természetesen ügyelek közben a pókérzékemre is.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Thorhalla Szer. 21 Május 2014, 10:30

Résztvevők: dr. Zield Jones, Luther Eastwood, Gina Sign / Jinx, dr. Erwin Vayne, Colona Walding, Kaegan Lockhearth és Raten Chromixen
Következő körváltás: 2014. május 24. (szombat)

Colona nekilátott elővenni ösztönösen a telefonját, ennek következtében mielőtt bárkinek feltűnhetett volna mindez a nő kinyitotta a vegyvédelmi ruhát és a rendszer sterilitása megszűnt. Ahogyan emelte volna a fejéhez tűnt fel a nőnek és a korboncnoknak is, hogy mit tett a nő.
- Vigye valaki azt a nőt az egyik kórterembe! – dörrent rá az ügynökökre. – Komolyan ki az, aki behoz egy ennyire agyalágyult civilt, aki nekiáll levenni a vegyvédelmi ruháját?
A szám közben kicsöngött, de a ruha miatt nem tudott Colona beszélni a másik féllel. Ha a csapatból senki sem mozdul, hogy megtegye ezt, akkor kintről jön be egy ügynök és kezdi kivezetni a nőt innen mit sem foglalkozva már azzal, hogy esetlegesen továbbra is feltenné a kérdéseit. Mindezek miatt már Kaegan sem tudta átadni a fegyverét a nőnek.
Wei szinte azonnal mozdult, ahogyan kérve lett a lebilincselés, műanyag bilincseket vett elő és először a férfi kezeit majd lábait rögzítette így már nem volt tovább szükség a lefogásra. Utána rádión szólt mindenkinek, hogy mit is tegyenek, hogy miként lássák el a „holtakat”. Közben a patológusnő is kiment, hogy átmenjen a másik helységbe, hogy ellássák a sebét. A kérdésre pedig Wei felelt.
- Az adatai szerint korábban volt börtönben és ott készültek a tetoválások, miután szabadult tért haza. Ittasan ütött el egy családot, három évig ült börtönben úgy hat évvel ezelőtt.
Luther is túlságosan elmerült a gondolataiban és csak akkor látta meg, hogy az asszisztense mit tett, amikor késő volt. Odalépett a tizedeshez, aki bólintott.
- Kintről tud velük beszélni – mondta. – Smith hadnagy! Kísérje ki a karanténon kívülre az alelnököt!
Egy közel két méter magas afroamerikai alak lépett be védőfelszerelésében és nézett Luther-re.
- Uram, kérem kövessen!
Raten szavai után Jinx egy ütéssel leütötte a férfit, aki eszméletlenül terült el, eddig a bilincseket próbálta leaggatni magáról, így már ezzel nem kellett foglalkozni tovább. A kinézés nem járt sikerrel, az ellenkező irányból jöttek a lövések, messzebbről, ki kellett ehhez menni és elindulni az irányba, mint ahogyan Keagan is tette.
Miután leütötték a nyugtató és altató már nem volt olyan szükséges és elég volt átszólni a másik terembe, hoztak mindent oxigénen át azokig, amiket kértek.
- Mi a… - szólalt meg Wei, majd dühös tekintettel nézett Luther felé. – Elárulná, hogy mit keres itt a nemzeti gárda és miért öli halomra polgárokat azokat is, akik nem betegek?!

Kaegan elindult kifelé és hamar letudott jutni a kórház elé, de itt még nem lehetett semmit sem látni, annyit, hogy több SHIELD ügynök indult abba az irányba, amerre a lövöldözés is volt. Mivel mostanra besötétedett és csak az utcai világítás működött nem nagyon lehetett semmit sem látni, ahhoz közelebb kellett volna menni.

// De volt szó légzésről, az általános műveltség része, ha nem lélegzel, nincs a tüdődben levegő, nem tudsz hangot képezni, hörögni, beszélni. Általánosban tanulta az ember legelőször…//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sherrill, New York - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by King Raten Chromixen Pént. 23 Május 2014, 16:16

A no negbontotta a ruhajat, ami nem volt tul okos lepes. A korboncnok ki is akadt, es en nem is csodalkoztam rajta, de kifejezetten nem erdekelt a tortenet. Mikozben kivezetik, lemondoan csovaltam a fejem, es vegigneztem, ahogy az alelnok testorseget kapott. Szivesen kervenyeztem volna en is, de nem hiszem, hogy kifejezetten erdekeltem volna barkit is, igy egyelore neman tortem a fejem. Elgondolkodtam egy pillanatra, hogy kovessem a not, de az emberi vonzodasnal az eletoszton -vagyis, esetemben a halottoszton- jobban dominalt, igy inkabb a csoporttal maradtam, a leheto legnagyobb biztonsagban. Ekozben volt idom elamulni a katonak szintiszta brutalitasan es kegyetlensegen, mikozben leutottek az artatlan ferfit.
- Ez eleg kegyetlen megoldas volt, nem gondolja? -neztem a nore, bar magamban igazat adtam neki, tenyleg celszeru cselekves volt, es elerte celjat.
-Azert remelem nem igy bannak az osszes beteggel. - tartam szet a kezem meglepodest eroltetve arcomra.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 23 Május 2014, 20:20

Zieldnek megint kezdett gyanús lenni Chromixen. Egy halálból visszatért, életveszélyes, embernek látszó, de nem pont úgy viselkedő, meghatározhatatlan lényt féltett inkább és nem a megharapott doktornőért aggódott. Viszont értelmes dolgokat beszélt. A doki sajnálta, hogy Jinx pont a legdurvább megoldást választotta, de már nem tudott közbelépni. Dr. Vayne pedig megint kötözködött, imádta játszani a sértett, emellett viszont tett is valamit, elment altatóért. Amikor az asszisztens kinyitotta a védőruháját, Zield lehajtotta a fejét és inkább már csak erre a fertőzött testre figyelt és Weire. A "halottra" bilincs került, úgyhogy már csak a fejét kellett volna nyomni, ha Jinx ütése után megint felébredne. A tizedes elmondta, mit csináljanak a többi halottal és megadta a válaszokat is. Zield végighallgatta és utána állt elő a javaslataival, kételyeivel:
- Mr. Chromixennel több dologban egyet kell értenem. Jinx, értékelem a segítségét, de eszméleténél többet megtudhatnánk. Például azt, hogy mire reagál, érti-e a szavakat. Nem volt sokáig halott, szóval az agyszöveteknek valamilyen szinten meg kellett maradniuk. Értelmes szavakat képes volt képezni, a szándékait közreadta, a legelemibbeket. Egyelőre ennyit láttunk, de elképzelhetőnek tartom, hogy többre is képes volna. A tüdő nem tisztulhatott ki, annyit nem köhögött, de lecsapolhatjuk. Ahogy Dr. Vayne mondta, oxigénmaszk kell és serkenteni kell a vérkeringést. Szerintem ébresszük fel, tényleg adjunk neki húst, de a legegyszerűbb formájában. Bocsánat, de a doktornő karja is nyers volt és ennek az embernek, bármilyen stádiumban is stagnál jelenleg, megfelelt. Tizedes, tudnak hozni nyers húst? Ha utána képes lesz beszélni, bővebben beszélni, talán elmond valami fontosat. Ha nem, akkor is végezhetünk vizsgálatokat, de úgy, mint élő szervezeten. És akkor vigyük is ki egy kórházi ágyra! Tizedes, nincs több börtönviselt a fertőzöttek között? Vagy olyan, akinek hasonló tetoválásai vannak? Lehet, hogy furcsa elképzelés, de létezhet olyan szer is, amit lehetséges időzíteni és a tetoválás festékanyagával a szervezetébe juttathatták. Ehhez persze feltételezzük a vírusfertőzés szándékosságát és az esemény évekkel korábbani előkészítését, ami nagy kiterjedésű bűnszervezetre utal. Amiről már volt is szó a mai napon, de ez nem az én szakterületem. 
A nemzeti gárdára Zield is felkapta a fejét, de inkább arra, hogy mit csinálnak. Értelmezni viszont nem az ő tiszte volt. A doki kutatni jött, a politikát meghagyta az alelnöknek, katonai témákat pedig az ügynököknek. Ha viszont odáig fajultak a dolgok, hogy itt is lövöldözés, támadás lett, akkor fedezéket keresett.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Auaritia Pént. 23 Május 2014, 22:22


Colona Walding  

Hmm, túlszámítottam magam. Teljesen megfeledkeztem arról, hogy hol vagyok. Hirtelenjében megbontottam a védőruhát. Észre sem vettem. Kezdtem volna telefonálni, de a ruha miatt nem halottam semmit. Csak Wei figyelmeztetésére kaptam fel a fejem, hogy mit képzelek magamról. Teljesen igaza volt. Amatőr voltam, s most kivezetett a teremből.
Nem is baj, hiszen nekem úgysem ott van,volt dolgom. Pökhendin mentem el, nem érdekelt az ügynökök megalázó tekintete. Ők is hibáztak már, mit vannak úgy oda.
Magam is rájöhettem volna, hogy az alelnök parancsának végrehajtásához el kellett volna hagynom a területet.
Visszahúzom a ruhámat, ha ez még segít valamit rajtam, nem akarok megfertőződni. Ha az alelnök úr kirúg ezért, teljesen megértem. Nem is fogok védekezni,elnézést kérek és szedem a cók-mókom és megyek. Ha mégsem rúg ki, akkor megkérdezem, hogyan tehetem a ruhát újra biztonságossá?


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Szomb. 24 Május 2014, 00:20

Nagyon gyorsan megoldódik a beteg lenyugtatásának módja, az ügynök leüti. Végül is hatásos. A doktor egy újabb teóriát ad elő. Hasonlóan a többihez, ez sem veszi számításba a miért?-et, de mostanra már meguntam folyton kijavítgatni Zieldet. Inkább bólintok a teóriájára és annyiban hagyom. Közben a titkárnő levette a védőruhát. Kíváncsi vagyok, hogy miért az alelnök ilyen buta nőt maga körül. Volt egy sejtése, de a végeredményen nem számított. Ahhoz képest, hogy eddig csak a CDCnek kellett volna egyszerűen segíteni, már ketten kiestek a kezdeti csapatból. Na mindegy, gyorsan meggyógyítjuk a vírust és akkor a kis titkárnőcske is újra vígan élheti életét. Szinte biztos vagyok benne, hogy ehhez itt fekszik a kulcs az asztalon.
- Mindenképpen szeretném megvizsgálni a folyadékot a tüdejéből, meg a festéket a tetoválásból. Aztán meglátjuk, hogy mire jutunk. - mondtam a dokinak, csak hogy tudja mit csinálok. Nem hiszem, hogy bármit is találnék a tetkóban, de megéri, hogy egyszer ellenőrizzem. Ha van a közelben orvos, akkor megkérem, hogy vágjon ki egy kis darab tetovált szövetet. Ha kapok, akkor megvizsgálom mikroszkóp alatt. Közben viszont gondolkodni kezdek. Idegesít, hogy ennyire semmi nincs információ. Egy hete vizsgálják őket a létező technológiájukkal és semmire nem jutottak. Ez valami nagyon fejlett. Vagy 2200 fejlett. Hm, lehet, hogy ez a helyzet. Valaki csak visszaküldte ezt a cuccot? Volt valamilyen jövőbeli cég, akik így akarják kiszedni a versenytársat. Nem kivitelezhetetlen. Viszont akkor az ARMOR felvehetett valamit. Már csak beszélni kell velük. Ekkor felpattanok és az alelnök után sietek. Ki kell mennem és vele a legegyszerűbb. Ha utolérem, akkor kérem, hogy engem is vigyen magával, mert fontos emberekkel kell beszélnem. Titkos SHIELD szervezet fontosságúval.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 24 Május 2014, 10:24

Résztvevők: dr. Zield Jones, Luther Eastwood, Gina Sign / Jinx, dr. Erwin Vayne, Colona Walding, Kaegan Lockhearth és Raten Chromixen
Következő körváltás: 2014. május 27. (kedd)

- Nem tudom, ennek utána kellene nézni az adatbázisban – mondta Wei arra, hogy volt-e több börtönviselt személy. – Ez egy kis létszámú hely, általában a legsúlyosabb vétség is, hogy valaki részegen hangos volt.
Azzal azonban egyetértett, hogy a beteget vigyék vissza az egyik kórterembe, egy elkülönítettbe, ahol csak ő lehet. Kintről a folyosóról jött ápolók jöttek be erre és tették rá egy hordágyra a férfit, ahol újra lekötözték, immáron a bőr bilincsekkel, amik rajta voltak az ágyakon. Közben aki elrohant altatókért és egyéb felszerelésekért, amiket Erwin kért vissza is érkezett.
- Az adatbázis átnézéshez két szobával odébb egyeztessen a járványügy embereivel – ajánlotta Wei Zield-nek.
Ha nem volt senki, aki ellenkezett volna az eszméletlen alakot áttolták egy egyszemélyes helységbe. Azok, akik kivitték biztosították arról Erwin-t, hogy vesznek mintákat azonnal a betegből és megvizsgálhatja azokat.
- Sign ügynök – szólt Wei a nőnek. – Maga is menjen Mr. Eastwood-dal és dr. Vayne-el ki, kísérje ki őket.
Ha ők mennek, akkor odakint leérkeznek a járműhöz, amivel beérkeztek, eközben Wei még mindig Luther-től várt választ a kérdésére.
Colona sajnos roppant kellemetlen híreket kapott az egyik nővértől, aki bejött.
- Sajnálom, de most már akár le is veheti a felszerelést, már nem hagyhatja el a karantént, amíg fel nem oldják. Mr. Chromixen, felség – mondta a nő. – Elkísérné Miss Colona-t az egyik üresebb helységbe, hogy ott megvizsgálhassák és megszabadulhasson a védelmi ruhától? És ha tudja kérem nyugtassa meg.
Raten megannyi ilyen helységet tudott itt, még nem volt teltház, csak a legsúlyosabb betegek voltak itt a kórházban.

Odakint a bejáratnál még mindig Kaegan várakozott, a lövések éppen abbamaradtak egy kicsit, de még mindig több SHIELD ügynök ment arra.
És ekkor érkezhetett le Jinx, Erwin és kicsit később akár Luther – ha letudta rázni Wei-t – is vissza a járművekhez.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sherrill, New York - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 24 Május 2014, 20:39

A doki kéréseire Wei tizedes intézkedett. Az életrekelt fertőzöttet átvitték egy rendes ágyra és odabilincselték, így a SH.I.E.L.D ügynöknő visszakaphatta a bilincseit. A tizedes kiosztotta, ki merre menjen. Vayne doki az elnökkel tartott, Jinx ment védeni őket, az asszisztensnek meg már mindegy volt. Chromixennek kellett vele tartania, hogy elkísérje valahova. A doktor pedig átment a CDC-sekhez, hogy az adatbázisból megtudja a kellő dolgokat. Nagyon járt a feje, hogy mi lehet ez az egész. A jelenségek eredetével foglalkozott, de hogy ki és miért csinálja ezt az egészet, az nem az ő dolga volt, hanem a bűnüldözőké. Ha megkapta a kellő információkat, akkor utána a lebilincselt beteghez ment, hogy próbáljon vele beszélni és megnéze, fel tudják-e ébreszteni, jó-e neki a nyers hús. Arra is gondolt, hogy emberhúst akar, mást nem fogad el, de erre még nem talált volna magyarázatot, csak hipotézis volt. Vizsgálatok hosszú sorának kellett következnie. Ha volt idő, még bement megkérdezni, hogy állnak az immunrendszer megrontásával.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Auaritia Vas. 25 Május 2014, 10:50


Colona Walding  

Kint vártam, s a várakozástól már szétrobban a fejem. Na most mi lesz? Mehetek végre? Egy nővérke jött a szobába. Szerettem a nővéreket, mindig becsületesen végezték munkájukat, s odaadóan. Bezzeg az orvosokat ki nem állhattam, beképzelt tuskó volt mind. A világelfoglalásos tervembe őket végzem ki elsőként....A nővér megszólalt:

- Sajnálom, de most már akár le is veheti a felszerelést, már nem hagyhatja el a karantént, amíg fel nem oldják. Mr. Chromixen, felség. Elkísérné Miss Colona-t az egyik üresebb helységbe, hogy ott megvizsgálhassák és megszabadulhasson a védelmi ruhától? És ha tudja kérem nyugtassa meg.

Ácsi, á-á. Nem nem nem nem, ez lehetetlen ezt nem hiszem el. S ekkor elöntött a kétségbeesés lágy szele. Az arcomra kiült a düh az undor úgy néztem ki mint egy csúnyán eltorzított muppet bábú.  Nem hittem el, mit mondott ez a nő. Hogy itt kell maradnom? A nyálkázó betegek közt. Dühösen mondtam:

- Látták mi a fene folyik itt? Tudják ki vagyok? Biztos, hogy nem maradok itt. Szóljanak az alelnök úrnak. Nem maradhatok itt. Maga meg hozzám ne érjen, fertőzött.

Mondtam az úrnak mellettem. Fuj, fuj. Nem hiszem el. Most itt kell maradnom? Megkeresem Luthert. Valamit csak számít, ha az alelnök asszisztense vagy. El is indultam vissza a boncterembe. Senki nem állíthatott meg. Hisztérikus és dühös voltam. Nem érdekelt se az állásom ,se semmi. Nem akarok itt maradni...


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by King Raten Chromixen Vas. 25 Május 2014, 11:50

A fura doki – bár, jobban belegondolva, mind a kettő az volt… Szóval, az egyik doki, a beszédes fajta, akinek folyton járt a szája, velem értette egyet. Tehát nem bánnak így minden beteggel – ez megnyugtató volt. Igazából már rég nem figyeltem arra, amiket hablatyolt, de ez megragadta a figyelmem. És az is, hogy Mr. Chromixennek szólított. Kezdett elegem lenni ebből a mérhetetlen tiszteletlenségből, amit irányomban tanúsítottak itt az Államokban. Éreztem, hogy hamarosan elpattan a húr, ami még egyben tart, és visszafog attól, hogy valami meggondolatlanságot kövessek el. A tizedes elszólása is csak most jutott el a tudatomig – az alelnök lemészároltatja az embereket? Akkor nem maradhatok – főleg nem a közelében. Ez az ember őrült, ha elrendeli egy teljes város kiirtását egy betegség miatt.
Eközben a nővérke hozzám szól. Szerencsére a megfelelő jelzővel illet, ezért meghallgatom a kérését – bár nem tervezem teljesíteni. Főleg az után, amikor a nő kiakad.
*CSATT* Nem tehetek róla. Reflexszerűen lendült a karom, és intettem arcon a nőt, miközben a másik kezemmel lerántottam róla a védőruhát, ha az meggátolt volna a nevelő célzatú atyai pofonban. Szerencsére visszafogtam a vámpír erőmet, így csak egy férfias legyintést kapott, nem törtem el az arcát. De azért biztos fájt.
- Szerintem vegyen vissza kedvesem, mert egyelőre a társaságból én vagyok Király, tehát az én jogom a méltatlankodás, és mások lenézése. Szerintem engem több atrocitás ért itt tartózkodásom alatt, és ha én nyugodt tudok maradni, akkor Ön is, amennyiben nem egy elkényeztetett kis k-rva. – mondom nyugodt hangon, miközben a kezemet vizsgálgatom. Lehet, hogy felsértette a fogával, vagy csak összevérezte – mindegy is, ha ez a helyzet, akkor egy törlőkendővel tisztogatom meg magam. Nyomorult kis liba. Ezek után biccentek az itt lévőknek, és nekiállok megkeresni Wei-t, úgy érzem, ő logikusan gondolkodó típus, és talán megérti, hogy a biztonságom fontos lehet az államoknak is. A Latin- és Dél Amerikai szövetség egy királyának halála – akármennyire is jelentéktelen az országom – mindenképp visszhangot verne. Ezt nem lehetne csak úgy eltusolni.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Sandman Vas. 25 Május 2014, 15:30

Luther gondolatai gyorsan jártak és folyamatosan dolgozta fel az információkat amiket az elmúlt másodpercekben kapott. Colona megszabadult a ruhájától és valószínűleg megfertőződött. A betegség hatása téboly és őrjöngés. Mindeközben lövések dördültek valahol távolabb. Kicsit meglepődik Wei reakcióján, de csak kedvesen elmosolyodik.
- Nem tartozom önnek számadással, tizedes. - válaszolja gyorsan, majd furcsán néz a hadnagyra, aki ugrik a Tisztes szavára. Ugyanakkor Luther sem zavartatja magát túlságosan. Int, hogy azonnal induljanak. Azonban azt ő maga is szeretné tudni, hogy miért lőnek a gárdisták. Bár nem lepődik meg igazán. Alulképzett hétvégi, wannabe katonák. De akkor sem tehetnének ilyet. Nem is lehetnének a városban. Valószínűleg rájuk verik majd a balhét, de ez a SHIELD hatásköre kellett volna hogy legyen, hogy fenntartsák a karantént. Amikor az autóhoz érnek Luther gyorsan elhadarja a hadnagynak a kéréseit.
- Amint kiérünk összeköttetést akarok a fehér házzal, a SHIELD elérhető legmagasabb rangú vezetőjével és a vezérkari főnökkel. Illetve jelezzék a parancsnokaiknak, hogy készüljenek a kiürítésre. Aki fertőzött, vagy fertőzött gyanús, annak bent kell maradnia.
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sherrill, New York - Page 3 Empty Re: Sherrill, New York

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.