Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

4 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Jenna Collins Vas. 20 Dec. 2015, 20:48

A mindennapi életben, igen, pont ott, van benne igazság is de naaaa.
- Aaaaz. - nyújtóm el a szót és bólogatok, kicsit eszelősre sikerült a mosolyom, ki is villantak a hosszabb szemfogaim de nem tudom ez mennyire tűnik fel neki, olyannyira nem feltűnők.
A beszólásra egyből felcsapja a mancsait, lehárítja, lehárítja, de ha tényleg így van elv neki sincs meg az én számom, hmmm, de erre nem térek ki, ha annyira akarta simán megoldhatta, majd mindjárt ugrik is a majom a vízbe. Örüljek hogy megúsztam, igen kicsit próbálok azóta jobban odafigyelni, egyik ütközet sem hatott kellemesen, erre csak körbenézek mintha az utcán lennénk, majd oda súgom kicsit közel hajolva.
-Lehet hogy rólam már letettek. - hisz csak egy mutáns vagyok, nem?
Legalábbis szeretném elhinni hogy tényleg így van ahogy mondtam. Aztán előveszi a telóját, na, na ,na, keres, mikor vall...megcsörren a telóm az asztalon, leplezem a meglepődést, csak pislogok párat.
-Oké, erőt gyűjtök aztán elmegyek érte és mentelek is.
Ez megtörtént akkor amikor a zene miatt mentem érte, valószínű ennyit kellett volna nyomkodnom hogy a kedvenc számom kikeressem.
Kicsúszik egy ásítás amire egyből lecsap hogy nem akar zavarni.
-Nem zavarsz, addig maradsz ameddig jól esik, csak tudod... - kuncogok - mostanában azon az elven élek hogy az alvás a gyengéknek való, de a testem ezt valahogy nem így gondolja és hadakozni próbál.
Majd gondolkodok, furán nézek rá, kissé szűkítem a szemeim is.
-Nem ásítottál vissza... -mondom lassan vészjóslóan - kib*szott pszichopata...-elvégre az ásítás ragadós, jól el lehet vele szórakozni, kivéve ha az illető az amit mondottam.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Michael Nikostratos Vas. 20 Dec. 2015, 21:01

Hát, ő is helyesel, hogy jól jön a hajlékonysága, szívesen letesztelném, ezt szerintem látja is a szememen, de egyelőre nem ütöm le ezt a labdát. Hagyom, hogy közel hajoljon, várom, hogy mi lesz belőle, de csak súgni akar, viszont ha már úgyis itt van, megpróbálom közelebb húzni, és ismét megcsókolni, talán most még jobb lesz így, hogy nem fázik, meg nem az erkélyen sajnáltatom magam. Egy csók már megvolt, igazán nem lehet gond még egyből.
Ezek után hagyom, hogy megszerezze a telefonját, amit meg is csörgetek, majd visszatér, és az ásításra terelődik a szó. Megjegyzi, hogy nem ásítottam vissza, mire mosolyra húzom a számat.
- És mi van, ha csak jól elfojtottam? - kérdezek vissza tágra nyílt szemekkel, majd kibukik belőlem egy őszinte ásítás, eddig bírtam tartani, sajnálom. Ezek után el is nevetem magam, és körbenézek a szobában.
- Maradok amíg jól esik? - kérdezek, és nem tudom, hogy hogyan folytassam, egy-két másodpercig gondolkodom, majd úgy döntök, hogy a bátraké a világ, de azért nem is leszek teljesen tapló, szóval hagyok neki választási lehetőséget. - És hol alhatok, a szobádban, vagy a nappaliban? - kérdezem pimasz kis mosollyal az arcomon. Na, most ugrik a majom a vízbe, elég sok múlik a válaszán, és mondhatni mindent feltettem egy lapra. Érzem, ahogy dobog a szívem, kicsit erősebben mint illene, de talán érthető a helyzetre való tekintettel.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Jenna Collins Vas. 20 Dec. 2015, 21:24

Válaszok után látom rajta hogy azért lennének ötletei mit lehetne kezdeni ezzel a képességemmel, ha eljutunk addig ez majd rajta múlik mennyire tud élni vele. A Hydrás dologra közel hajoltam hogy súgjak valamit, hát látszik rajta hogy ő nem pont arra számított, vagyis inkább nem abban reménykedett ahogy végződött a mozdulat. De sose baj, megoldja, közelebb akar húzni, tudom mit akar és nem ellenkezek csak kicsit ellen tartok, kis incselkedés, hajoljon csak ő is. Kicsit elnyújtottabb lehetett volna ez a csók, csak éreztem ahogy ez folytatódott volna és leállítottam, még nem csinálunk ilyet, pedig a fél kezem már a combjára csúszott és kezdtem volna mélyesztgetni a körmeim, helyette inkább vissza huppantam a helyemre. Közlöm hogy marad amíg akar amit látszólag ignorál, gondolom tudomásul vette és kész.
Aztán megragadtunk ott hogy egy pszichopata, mármint én megvádoltam, mire válasza hogy mi van ha vissza fogta, feltűnt volna, maximálisan nem lehet vissza fogni egy ásítást, hallottam volna, vagy mindegy de feltűnt volna, aztán elásítja magát és nevet, mire én tettetett kiábrándultsággal engedek le.
-Kár, pedig bírom a pszichókat. - aztán újra kihúzom magam, csak egy rövid színészkedés volt, vegye észre.
Ééés mégse ignorálta amit az előbb mondtam, legalábbis a mondat elejét, vissza is kérdez, már önkéntelenül elmosolyodok miközben kíváncsian nézek rá, na vajon ehhez mit tesz még hozzá mert tuti hogy nem ennyi, tart is egy kis drámai szünetet, hallani ahogy kattognak a fogas kerekek. Mondjad már b*zmeg, nem foglak megölni érte, mi lehet ennyire izé, lehet hogy komoly dolog. De végül csak kinyögi a kérdést, mire elmosolyodok és kicsit lehajtom a fejem, "szégyenlősen" (?), én? Aztán mégis felemelem a fejem, fájni fog az arcoom, a mosolygás visszafogásában, legalábbis a próbálkozásba, de illik válaszolni.
-Ez attól függ, hogy korán akarsz e kelni, róka hangokra, róka puszikra - kis szünet - vagy korán akarsz kelni, róka hangokra, de biztonságban tőle ~mellettem.  - nem egészen fejeztem be a mondatot, gondolom csak leesik neki a különbség, közben böktem a dög felé a fejemmel hogy mégis kitől kell fedezékbe vonulni.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Michael Nikostratos Vas. 20 Dec. 2015, 21:33

Kicsit kéreti magát, mire közelebb hajolok hozzá, és erre már hagyj hogy megcsókoljam, sőt, vissza is csókol, miközben érzem, ahogy a combomra téved a keze. Már kezdenék én is nyúlni, amikor visszahúzódik, majd a helyén köt ki, mire tettetett csalódottsággal nézek rá. Az ásítás után megjegyzi, hogy bírja a pszichókat, mire csak kacsintok egyet válaszul. Mit gondol, aki maffiozó, az mind százas? Nade nem akarom elijeszteni, meg amúgy is, erre majd rájön magától.
Végül meglépem a bátorságpróbát, és várom a választ, egy kicsit lehajtja a fejét, és úgy néz rám, mintha szégyellős lenne, de a szeme csillogása elárulja, és ahogy nézem, látom a bújkáló mosolyt is a szája szélén, innen tudom, hogy nem hibáztam. Feldob két lehetőséget, kicsit elgondolkodom, mi van akkor ha csapda? De végül megszülöm a választ.
- Attól függ, hogy melyik helyen kapom tőled a puszikat reggel. - vigyorgok, és megpróbálok közelebb húzódni hozzá lassan, nem kapkodok, nem akarom elsietni az egészet, de azért érthető, hogy mire gondolok, bár bármikor megállíthat.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Jenna Collins Vas. 20 Dec. 2015, 21:52

Ige, ez asszem nem csak az én részemről mehetett volna tovább, mondjuk hülye lett volna megállítani, én se tenném a helyébe, ezért is állítottam meg és a dolgot és ültem vissza a helyemre. Látszik az arcán a csalódottság, mire önkéntelenül ártatlan szemekkel pislogok vissza rá kissé döntve a fejem, talán az ajkam is biggyesztettem egy picit. Amikor hülyéskedek és mondom hogy bírom a pszichókat rám kacsint, na jó, én tudtam, mondjuk ember legyen a talpán ha eltesz láb alól egyedül csak így random, biztos nem adom fel harc nélkül, nem amúgy.
Végül bejátssza a kérdést ami szerintem kb egész este fortyogott a fejében, már az erkély jelent óta, hehe, nem a "Rómeó és Julia"féle hanem a sajátunk, sokkal jobb is annál. Amikor kicsit lehajtom a fejem és csönd van, hallom ahogy majd kiugrik a szíve, beszólnék hogy azért meg ne halljon itt nekem de az csak belerondítana, izgul a válasz miatt, akkor ez nem egészen lett viccnek szánva, nem mintha az én válaszom nem lett volna őszinte és valóságalapja is bőven van. A válasza pedig okos, mert bejátszhattam volna poénból hogy választ és benyögöm pl hogy oké, akkor ő alszik a szobámban és meg itt kint, de poén, amúgy se hagynám hogy a nappaliban aludjon, Félix halálra cs*sztetné reggel, úgy is idegesítő ha ajtón keresztül virnyíkol, még ha a füledbe és harapdál is meg ilyenek, neeem, nem érdemli azt senki, na de nem csak ezért, bármennyire és próbálnám erőltetni és még magammal is elhitetni. Igazából ahogy látom rajta, a látszat el is árulta még a válasz előtt, tehát még ő se hinné el ha mondanám. Szóval válaszolok.
- Azt akár mindkét helyen. - mosolygok - De várj egy kicsit előtte még elpakolom a többi játék szerem nehogy azokat is megtaláld. - és közben felkelek mintha megindulnék a szobám felé sietősen de vissza fordulok, karba tett kezekkel - Akkor? - tényleg rajta áll a döntés és kivárom.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Michael Nikostratos Vas. 20 Dec. 2015, 22:05

A válaszomra egyszerűen felel, mondhatni kitér, miszerint mindkét helyen kaphatom a puszikat, de azért elárulja magát, hogy neki melyik lehetőség felé húz a szíve. Megindul a szoba felé sietősen, mire felpattanok a kanapéról, és követni kezdem.
- Nehogy már, azokat is látni akarom.- vigyorgok, és követem, remélve a legjobbakat, ezzel egyértelművé téve, hogyan is döntöttem. A kabátomat ott hagyom, úgy érzem nem lesz rá szükségem, aztán ha a szoba közepén, ahol megállt vár be, akkor egyszerűen odasétálok hozzá, és megpróbálom megcsókolni. Nem akarom elrontani, de innen már nem biztos, hogy van mit, ő is tudja hogy mit akarok, legalábbis elég egyértelműnek tűnik. Közben beugrik, hogy a kabátban van a pénztárcám, de nem, a zsebembe tettem, tehát kellő védelemmel vagyok felszerelve. Elég szar lenne kirohanni érte, ha szükséges.
Ha engedi, hogy megcsókoljam, akkor megpróbálom végigsimítani az oldalán a karjaimat, és lenyúlva felemelni az ölembe, simuljon most már hozzám, azt hiszem kiérdemeltem, és a nadrágom feszülését se kell tovább titkoljam talán. Ha minden sikerült, és a csók is elég hosszú, akkor megindulok vele a hálószoba felé, hogy ott folytathassuk. Bár az is lehet, hogy csak alvás lesz, amúgy is utalt rá, hogy milyen fáradt meg ilyenek.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Jenna Collins Vas. 20 Dec. 2015, 22:31

Végül poénkodok és imitálom mintha sietnék a szoba felé, de hirtelen meg is állok, közben vissza szólt de nem gondoltam volna hogy ős is megindul úgyhogy amikor hirtelen megállok és visszafordulok pislogok egyet hogy kb ott áll előttem. Azért pár lépés csak elválaszt, de nem sokáig, egy bizonytalan fél lépést talán még én is teszek felé, na nem siettetés, tényleg nem. Hagyom hogy megcsókoljon és mint kint is, segítek, lábujjra emelkedek, a karjain pihentetve a kezeim, kicsit mintha kapaszkodnék is bele, lehet hogy ezért is kap fel az ölébe, ellenkezni? Soha, még rákulcsolom a lábaim úgyhogy ha elenged se esek le, csak ne szorongassam meg nagyon. Egyik kezemmel kapaszkodok a vállába, kapaszkodok..le se tudnék esni olyan stabilan tartom magam, meg gondolom ő is, a másik kezemmel már a nyakát karmolászom. Vissza kéne fogni magunk? Lehet, mert lehet elsietjük, túl sokáig várni sem éri meg, de ez az első esténk, amikor tényleg leültünk beszélni pár órája még igazából azt se tudtam ki ő csak hogy mi a neve. Most meg....jó nem mintha eddig nem történt volna ilyen, sőt, de azt annyira is vettem komolyan. Sóhaj, csak bízni tudok, bízni hogy nem bánom meg később, mondjuk kevés dolog van amit megbántam, igazából nem is szabad semmit megbánni na. Igazából a végkimenetel miatt izgulok, hogy mi lesz majd, ennyiben maradunk, vagy megleszünk. Kicsit félek, remegek is, de akarom én is, de akkor is, fáradt is vagyok, meg attól is félek mit fog rám reagálni, ha meglátja hogy milyen is vagyok valójában, róka fülecskék, róka farkinca meg karmocskák, jobb lett volna ha ezt is elmondom, csak ezt így konkrétan elfelejtettem, egész eddig nem idegeskedtem rajta, nem úgy mint máskor. Pörög az agyam ugyan, de a testem meg magától cselekszik és egyre jobban szorítja őt magához és már a háló felé is útban vagyunk.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Michael Nikostratos Vas. 20 Dec. 2015, 22:43

A tervem bevállt, és eddig jól alakul minden, és már nem is érzem úgy, hogy ezt el tudnám rontani, de ez csak kellő önbizalmat ad, és nem elhülyít. Jól sikerül a csók is, már előtte is felém lép, mutatja hogy ő is akarja, nem is kell több, már tapasztom is a számat az övére. Amikor felemelem, érzem, hogy körbe kulcsolja a derekamat, és átkarol, kapaszkodik belém, így egy kicsit több mozgáslehetősége van a kezemnek, és megmarkolhatom végre azokat a popsikat, amikkel egész este szemeztem. Határozott, de mégse sietős, inkább biztonságos léptekkel viszem be a saját hálószobájába, és fekszek vele együtt az ágyra, itt folytatva a nyelvcsatát. Hagyom, hogy valamennyit ő is irányítson, de azért elég határozott vagyok, hogy az este hátralévő részében minden úgy történjen, ahogy én szeretném. Természetesen figyelek a testére, és a reakcióira, próbálok mindent megtenni, hogy ő is élvezze, ne csak én, elvégre nem csak rólam szól. Az egész végén pedig hozzásimulok, és átölelve alszom el, a szuszogását hallgatva, boldog mosollyal az arcomon.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Jenna Collins Vas. 20 Dec. 2015, 23:02

Úton befelé, innen már nehézkesen lehetne megállni, na de ki akar. Amint beléptünk a szobába még a maradék lélekjelenlétemmel amivel a környezetre tudok figyelni berúgom a lábammal az ajtót hogy kattanjon az a kilincs, behajtva halottnak a csók. Így kb annyi fény maradt a szobában ami kintről beszűrődik az ablakon. Az ágyra érve már igazából nem is éreztem a határokat, mennyire mélyesztem a körmeim, mennyire szorítom, mennyire vagyok "durva", elengedhettem magam végre, felszabadító volt, és én ezt akartam megállítani..na azt bánhattam volna. Kizártam a környezetet, mindent...lehet hogy Félix aggódva kaparta az ajtót vagy ilyesmi, de ezt is csak feltételeztem, nem tudom, nem vettem észre. De azt szerintem észre vettem volna ha Mich bármi különöset reagál arra hogy akció közben szép lassan kezdem átalakulni, mint ami miatt aggódtam is, módosultak a füleim, kinőtt a farkam, ilyen apróságok, mondjuk annak örülök hogy csak ennyire változok át, nem jobban, és annak is hogy nem vettem észre mikor változtam át igazából. Ha megáll, felkiált vagy bármi ilyesmi, biztos kizökkentem volna. Így viszont a végén elégedetten és erőtlenül fordultam az oldalamra és mivel a maradék erőmet is kidolgoztuk nem soká ki is dőltem, azt még éreztem amikor hozzá bújt és átölelt, viszonozni már nem ment. Annak örülök hogy az ágyam szerkezete elég jól bírja a terhelést, bár kit érdekelne most...legalábbis reggelig.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Michael Nikostratos Vas. 20 Dec. 2015, 23:11

Reggel elsőként nyitom ki a szememet, de nem sietem el a felkelést. Hosszan fekszem, hallgatom a lány szuszogását, de egy idő után már nem tudok mit kezdeni magammal, eddig pedig mozdulatlan voltam, nem akartam felkelteni, egyedül akkor mozdultam, amikor hátrébb húztam a csípőmet, hogy ne keltse fel testem ébredése. Végül óvatosan felkelek, és a nadrágomhoz sétálok, úgy tűnik ruha nélkül aludtam. Ha ébren lenne, megcsodálhatna ahogy lehajolok, de úgy tűnik erről lemaradt. Belebújok a ruhába, és elindulok kifelé, jól esne egy cigaretta. Zavar, hogy nincs fogkefém, és így azt a részét nem tudom le a dolgoknak. Ahogy az ajtót nyitom, felkészülök a kis állatra, és ha megpróbálna besunnyogni, akkor óvatosan megpróbálom elkapni, és kivinni magammal, miközben nyugtatóan simogatom. Odakint körbenézek, mint már rájöttem fogkefém nincs, úgyhogy marad az eredeti terv, és az erkélyhez sétálok, amit kinyitok, és odakint rágyújtok. Rohadt hideg van a kabátom nélkül, de remélhetőleg nem fázok meg egy cigarettányi idő alatt.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Jenna Collins Vas. 20 Dec. 2015, 23:34

Félix az ajtó közelében feküdt összegömbölyödve a gazdája pólóján, de ahogy nyílt az ajtó már emelte is a fejét élénken és botorkált oda, letámadva az első kiérkezőt, de amint észre veszi hogy nem annak a bokáját vadászta le akiét szokta ugrik egyet kettőt körbe, messzebb de ha tovább megy Mich neki is a gatya szárába képes kapaszkodni egy pár lépés erejéig, majd vissza botorkál az ajtó elé és szaglászni kezdi az alját, ez még sem ugyan ha nem a gazdi az.
Nem soká ébredezem én is, de még nem bírom kinyitni a szemem csak nyögök egy halkat és lendületből hanyatt fordulok szétdobva a kezeim. Az egyik lecsüng a másik érzi az ágyon egy másik test melegét, az illet is belengi a szobát, nem álmodtam vagy ilyesmi, de nincs itt. A nadrágját se látom a földön, felülök, felhúzom a fél lábam és azon könyökölve túrom hátra a hajam, lehet hogy lelépett, dörzsölgetem a szemem is és sóhajtok egy nagyot. Kicsit kedvtelenül nézek körbe a szobán kómásan, gondoltam hogy nem kéne elkapkodni, de már mindegy. Viszont Félix feltűnően csöndben van, lehet este kifárasztotta magát vagy valami, na megnézem. De ahogy lelépek az ágyról hallok egy rekedtes ugatásra hasonlító hangot, majd indul is a sorozat egy kis vonyítással.
-Türelem Bubus. - mondom kicsit semlegesen, kicsit morcosan - Mindjárt megyek.
Előbb megrohamoztam a gardróbot és felöltöztem, vettem egy nacit, ezúttal rendes hosszút meg egy toppot. Elindultam egyenesen a konyha felé hogy kapcsoljam a kávéfőzőt rutin szerűen amikor kiszúrtam hogy Michael mégse lépett le, utána néztem hogy a cipője és a kabátja is a helyén. Nem mondom, megnyugodtam és már olyan morcos sem vagyok ahogy indult első nekifutásra a reggel. De várjunk, póló nélkül fagyoskodik kint, látom hogy fázik, miért ekkora mazochista, meg is rázom a fejem, arra eszméltem fel hogy Félix izomból beleharapott a kis bábujjamba.
-Aú, a rohadt életbe, ezért szét rúgom a segged. -taszigálom arrébb a kis rókát - Na pusztulj innen te kis szemét.
Megyek a nappaliba és felkapom az otthagyott plédet majd kimegyek és hirtelen támadással beölelem vele.
- Ú de hideg vagy.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Michael Nikostratos Vas. 20 Dec. 2015, 23:50

Ahogy kiléptem, letámadott a kisállat, de hamar otthagyott, mikor nem vettem róla tudomást. Direkt csináltam, nem akartam felspanolni, játszani vele meg ilyenek, hogy felkeltse a gazdáját. Inkább hagytam, hogy visszafeküdjön, és a tervem be is jött, csöndben maradt. Nyugodtan sétáltam ki, és gyújtottam rá, miközben fáztam rendesen. Nem akartam visszamenni, nyitogatni az ajtót hogy felkeltsem, inkább szívtam a cigit. Egy idő után aztán hallottam, hogy nyílik mögöttem az erkélyajtó, már nem sok volt a cigimben, és ekkor megérkezett ő is, átölelt egy pléddel, és nem tudtam miért voltam hálásabb, a plédért, vagy az ölelésért.
- Úgy volt puszival keltesz. - mondom mosolyogva, és felé tartom a cigaretta szűrőjét, hogy szívjon bele ha szeretne. Ha elszívtuk a cigarettát, akkor felkapom, és beviszem magammal, miközben a nyakába próbálok csókolni, egyfajta pótcselekvésként. Igazából a lányt akarnám megcsókolni, de mivel nem tudok eleget tenni az alapvető szájhigiéniának, ezért ettől most el kell tekintenem. Ha nem érti, akkor elmondom neki az okát.
- Nincs fogkefém. - nézek rá bociszemekkel.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Jenna Collins Hétf. 21 Dec. 2015, 00:11

Ahogy haladtam volna a pléddel a görcs simán rá akart kapaszkodni, úgy morogtam rá hogy most már elég a viháncból, ha vár kicsit mindjárt vele is foglalkozok, istenem egy napot nem bír ki.
Kittem a takarót és megöleltem vele, a hideg testétől kicsit ki is rázott a hideg, és be is szól hogy nem puszival keltettem, mire felnézek rá.
-Nem tehetek róla hogy hamarabb keltél, ráadásul ott is hagytál, és egyébként is Csipkerózsikát keltik csókkal nem a herceget. - öltök rá nyelvet.
A mondandóm végén elfogadok a felajánlást a cigijéből, közben érzem hogy lefagy a lábam, mert ugye mezítláb kell kijönni, lábujjra emelkedek és felemelem a fél lábam amelyik kevésbé bírja. Amint elszívta kiveszem a kezéből és elpöckölöm, f*szom se nyomogatja el, itt fagyunk mind, siettetem kicsit hogy bejussunk, azért hagyom hogy felvegyen és bevigyen, itt számítottam volna egy csókra de a nyakamra kapok egy puszit, és az indokot is miért.
-Adok. - vágom rá, mindig van egy pár bontatlan, sose lehet tudni és hát tessék.
Közben végig nézek a nappalin, tegnap esti kupi és hogy még mindig ég a lámba, sóhajtok egyet, majd ezt is gyorsan megcsinálom. De kell egy kávé, amíg készül reggeli rendbeszedelőszködés, aztán rendrakás aztán állat etetés, azt hiszem ma nem viszem le a parkba, de már itt fekszik közöttünk, mármint a lábfejeinken, cukizik mert "letoltam". Leguggolok és meg simizem hogy tudja nem haragszok, aztán indulok a konyha felé, ja igen és az ő vállán hagytam a plédet.
-Először is felteszek egy kávét. - úgy teszek aztán indulok a fürdő felé és azért nem intek de jelzek hogy jöjjön.
A fürdő viszonylag nagy, van zuhany is meg egy nagyobbacska kád is, plusz a mosdókagyló, egy nagy tükör és szekrények, plusz egy törcsi szárító, meg a szennyes kosár, ebben merül ki a berendezés.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 21 Dec. 2015, 00:21

Hárítja a felelősséget, mire megvonom a vállam, nem azon van a hangsúly ki kel korábban. Ettől függetlenül azért reagálok rá.
- Nem akartalak felkelteni, vasárnap van, te pedig mondtad, hogy mennyire fáradt voltál. Gondoltam hadd pihenj. - mondom, aztán gyorsan kivégezzük a cigimet, mire egyszerűen kidobja az erkélyről, és indulna befelé, de meglátom hogy mezítláb van, fel is kapom, és ölben viszem be. Mintha én nem lennék mezítláb mondjuk, de mindegy. Felajánlja, hogy ad nekem fogkefét, amiért túl hálás vagyok, hogy elutasítsam.
- Köszönöm. - mondom, de megint nem tudom megcsókolni, inkább a homlokára kap egy puszit hálám jeléül. Odatesz egy kávét főni, majd elindulunk a fürdő felé, és körbenézhetek idebent.
- Ha lefőtt a kávé... - próbálok odalépni hozzá, és hátulról hozzá simulni. - Nincs kedved lefürdeni velem? - kérdezem, és megpróbálom a nyakát csókolgatni, miközben a hasát cirógatom az ujjam hegyével, ha beférek a felsője alá. Kapóra is jön, hogy kimegy kávét intézni, addig fogat moshatok gyorsan, ha nem is teljesen tisztára, legalább annyit elérek vele, hogy mentolos lesz a szám, nem pedig reggeli szájszagú.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Jenna Collins Hétf. 21 Dec. 2015, 00:38

-Hát sikerült is. -teszem hozzá végszónak, és azért mert valahol az ő érdeme is, szerintem akkor se keltem volna fel ha rám robbantják a házat.
Problémázik a fogkefén, mondjuk jó érthető, de nem gondoltam volna hogy ennyire zavarja, sőt amikor felajánlom hogy adok neki hálás és adná is a puszit amihez emeltem az állam is de meggondolta magát és a homlokomra nyomta azt a puszit, amire kicsit húztam a szám, félig azért mosolyogva. Gyorsan feldobtam a kávét aztán mentem a fürdőbe, azonnal nyitottam a csap alatti szekrényt és kaptam elő egy olyan kis tárgyat amire baromira szüksége van, még csomagolásban, hogy lássa tényleg vadi új, azért egy mozdulattal kibontom és átnyújtom neki.
-Tessék. - a többi meg gondolom fel találja a mosdó szélén pihen a többi cucc, fokkrém stb.
Magamhoz vettem egy hajgumit és kezd is beszélni kis nézelődés után.
-Igen? - túrom hátra a hajam a tükörbe, és onnan figyelem ahogy közelít végül hozzám simul, ekkor hátranézek a vállam fölött, akarok e vele fürdeni. Hü, nos, nem fürödtem még senkivel, nem tudom ez hogy "zajlik", de nem tudom mennyi köze van a fürdéshez, mármint az eredeti funkciójához.
-Akár...- mondom furcsa hangsúllyal, nem azért mert nem akarok, közben magamhoz vettem a saját fogkefémet is, nekem sem ártana fogat mosni, mondjuk én sokáig el tudom vele húzni az időt, meg feszélyez hogy néznek persze nem irritálóan hanem olyan viccesen, a kis privát reggeli cselekvésem zavarják.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 21 Dec. 2015, 01:04

Amikor meg akarom csókolni, ő is nyújtózni kezd, és csalódott, amiért csak homlokpuszi lett belőle. Hát bocsi drága, de büdös szájjal nem csókolok lányt, nem tudom, totálisan zavar, sokkal jobban, mint a lány szájszaga. Nem tudom, ez ilyen önérzetes dolog, a büdös szájszag csak az enyém, és próbálok tőle minél előbb szabadulni. Végül a fürdőszobában kapok is egy erre alkalmas eszközt, majd hozzásimulok, és felteszek egy kérdést, amire kapok egy igenlő választ. Egyből tolom is rá a fogkrémet, és mosom a fogamat, miközben a lány is így tesz. Ahogy végeztünk, és kiöblítettük a szánkat, odalépek hozzá, és megpróbálom hosszasan, szenvedélyesen megcsókolni, már eléggé érett ez a dolog reggel óta. Ezek után el is feledkezem a kávéról, megpróbálom vetkőztetni, és bevinni magammal a zuhany alá. Ha sikerül, akkor engedni kezdem a meleg vizet, és magamhoz ölelem a lányt, csókolgatom, nem csak rendesen, de a testét is, és kényeztetem a meleg víz alatt. Kint hagytam a gumit, úgyhogy azzal kell dolgoznom, amim van, marad a nyelvem, a szám és az ujjaim, de remélem ezekkel is beéri, és viszonozza is valamennyire.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Jenna Collins Hétf. 21 Dec. 2015, 01:22

Közös fogmosás, juuuj, és ne ülj fel csapra, mármint én, ilyen süllyesztett izé és van mellette hely és szeretek felülni, furán, nem csináljuk most. Közben agyaltam hogy hova tehette ezt az akár-t, csak azért akár-t mondtam mert...nem tudom. A művelet végén megmostam az arcom is közben megcsapott a kávé illata, hmmmmár megyek is érte. Mármint mennék, jól van egy csók belefér, kicsit hosszú de akkor is. De lehetne még hosszabb elkezd vetkőztetni, próbálok finoman ellenállni ami ilyen erőtlen valami lesz, de el is nevetem magam, gondolom mennyire vesz komolyan.
- Héééé, a reggeli kávé szent, utána bármit...csak hagyd...
Vinne a zuhany alá, nagyon rá pörgött a közös fürdésre, nyugi, nem fog elszökni se a kád se a tusoló és törcsit se ártana elővenni még akkor is ha itt van helyben a szekrényben. Nincs erőm ellenállni, nem kaptam meg a koffeinem, feladásom jeléül a mellkasának döntöm a fejem és elengedem magam .
-Csak...5 percet. - meg van a napi rutinom, nem szeretem ha kilöknek belőle.
Ha elenged sajnálkozó tekintettel nézek rá és túrbóra kapcsolok amennyire reggel megy és behozok két kávét, az egyiket nyújtom neki.
-Bocsi, enélkül nem megy semmi. -semmiiii.
Utána viszont tartom a szavam, ha hagy nyugodtan kávézni, még a cigi se fontos, akkor hagyok mindent....jó azért vannak határok.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 21 Dec. 2015, 22:32

Miután megmostuk a fogunkat, nem teljesen sikerül a tervem, bár én elfelejtettem, neki még így is eszében volt a kávé, és ezt jelezte is. Hagytam, hogy kimenjen, de azért csalódott arcot vágtam hozzá, hogy lássa, nem tetszik túlságosan a helyzet. Ahogy kiment, elkezdtem vizet engedni a kádba, és körbenéztem, hogy van-e ablak a fürdőszobában. Ha van, akkor megpróbálom besötétíteni, és meggyújtani a kád feletti gyertyákat, ha nincs, akkor egyszerűen csak a gyertyákat gyújtom. Ezután ledobom a ruhámat, de nem vagyok egy állat, szépen összehajtom valami erre alkalmas helyen. Ez után beülök a kádba, és úgy várom hogy visszaérjen. Ha megkínál kávéval, akkor elfogadom.
- Köszönöm. - mosolygok, és belekortyolok az italba. - Csatlakozol? - teszem fel a kérdést, és ha igenlő választ ad, akkor úgy helyezkedek, hogy be tudjon szállni mellém. Ha megteszi, akkor attól függően, hogy helyezkedett, alakulnak a továbbiak, illetve ha kint maradt, akkor csalódott tekintettel nézek rá.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Jenna Collins Hétf. 21 Dec. 2015, 23:22

Nem nagyon örül neki de csak enged menni, nem is várok, míg meggondolja magát ki is iszkolok a konyhába, de annak még kell egy kicsi úgyhogy addig össze kapom a nappalit, 2 perc sincs az egész. Úgyhogy megyek a nappaliba, hát hagytunk a pizzából de nem hinném hogy ezt ma már meg kéne enni, itt állt egész éjjel, ja meg akkor már lekapcsolom a lámpát. Hmm várjunk csak, Félix nem cibálta le a dobozt, pedig még kaja is volt benne, le is ül szembe büszkén mintha várná hogy leesen. Jól van, a pozitív megerősítés is fontos úgyhogy.
-Jaaaj, hát nem csináltál kupit, -megyek szép lassan felé hogy megcukizzam egy kicsit - ügyi fiú vaagy!
De ez nem tart sokáig mert valakit ott hagytam a fürdőben, közben mintha valaki vizet engedne, elkezdte nélkülem, a türelmetlen, nem mintha annyira bemorcultam volna emiatt vagy valami. Felszedem a tányérokat és a dobozt, a doboz és az üvegek kivételével mindent a mosogatóba, a szénsav nélküli úgy hagyott söröket is kiöntöm azért, aztán a kávékat is, ha jól emlékszem ő csak cukorral itta úgyhogy úgy csinálom neki, magamnak meg a szokásos. Vissza is sétálok velük a fürdőbe, ő már bent ül a kádban és a gyertyákat is meggyújtotta, nem mozog kicsit otthonosan ilyen rövid idő alatt? Mondjuk csodálom az ilyen embereket. A kád mellé sétálok és hajolok nyújtom oda a bögrét, majd leülök a kádat körülvevő kis peremre és keresztbe teszem a lábam kortyolgatva a drogom. Jön a kérdése hogy csatlakozom e .
-Hát, nem tudom elférünk e ketten. - mosolygok a számat kitakarva a bögrével, de tudom hogy elférünk mert elég nagy kádam van, ez kikötésem volt anno hogy nekem ilyen kell, vagy ne is legyen, na nem pont azért mert annyira meg akartam volna osztani mással.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 21 Dec. 2015, 23:30

Ahogy bejön, leül a kád szélére, látszólag nem lepődik meg azon, hogy már így várom, hát végülis, igent mondott a közös fürdésre, szóval egy szava sem lehet. De mégis van, kéreti magát, nem férünk el ketten, meg ilyenek. Te most lekövéreztél, geci? Mert ez a kád akkora, mint az ólajtó..
- Ennyire dagadt vagyok? - nézek kerek szemekkel rá, majd felállok a kádban - hehe- és látványosan megnézem magam. - Pedig nem tűnök kövérnek...- mondom, és kétségbeesett tekintetet erőltetek az arcomra. - Azt hittem jó testem van. - csodálkozok, és forgok körbe körbe ahogy nézem magam, mint a kiskutya, amelyik a farkát kergeti, csak én lassan, tekintve hogy a kádban vagyok. Az egész végén vigyorogva nézek a lányra.
- Szerintem elférünk ketten. - mondom, és felé hajolok, már a félmeztelen testemnek is nehezen állt ellen, vajon milyen hatással leszek rá most, ruha nélkül? Megpróbálom megcsókolni, majd óvatosan letenni a kávéscsészéket, és vetkőztetni kezdem, ha engedi, majd behúzom magam mellé a kádba, magamhoz vonva, és ott folytatom a csókolózást.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Jenna Collins Kedd 22 Dec. 2015, 00:00

Arra hogy kijelentem nem vagyok benne biztos hogy elférünk ketten, reagál is de nem épp úgy ahogy gondoltam, én is olyan kerek szemekkel nézek rá mint ahogy ő rám, de csak az elején, aztán elhúzom a szám és felvonom a fél szemöldököm, dagadt mi?
-Én inkább úgy mondanám nagyobb darab. - iszok bele a kávémba, mert tényleg nem cingár, és vállas meg meg izmos, meg ~sóhaj.
Kikel a vízből és elkezd forgolódni a vizes, habos testével, na jó ez már ösztönző-bb, fel is állok és oldalra döntött fejjel legalább egyszer azért megnézem magamnak, az éjjel nem sokat láttam belőle, legalábbis a felső testét kivéve, azt volt időm elég hosszan tanulmányozni. Aztán elkezd forogni, jó ez kicsit veszélyes, hanyatt vágja itt magát nekem, de nem esik el, mosolygok csak és szélesebbre húzódik a mosoly amikor mondja hogy azt hitte jó teste van, jól hitte. Sejtettem hogy csak játszik, elég durva testkép zavarban kéne szenvednie ahhoz hogy így kövérnek érezze magát. Végül válaszol "normálisan", majd próbál megcsókolni amitől hátra húzódok, pimaszul mosolyogva, nem fogsz ruhában behúzni a vízbe te galád, jobb ötletem van. Gyorsan lehúzom a kávém, hátrálva pár lépést a mosdókagylóig, ahova lerakom az üres bögrét, majd szép lassan kezdek kibújni a toppomból, lassan oldom mi a nadrágom madzagját és tolom meg kicsit, aztán hagyom hogy lecsússzon aztán oldalra utasítom a lábammal. A bugyim még fent hagyom, fordulok szembe a tükörrel hogy felkössem a hajam azt is ráérősen, sose gondoltam volna hogy egyszer látok valami előnyt abban hogy szemben van a tükör a káddal. Keresztbe tett lábakkal emelem magam kicsit lábujjhegyre és hajolok picit előre miközben felkötöm a hajam egy laza kócos kontyszerűbe, azért az őt is nézem a tükörben még ha nem is tűnik úgy. Aztán megfordulok, két oldalt beleakasztom az ujjam az utolsó ruhadarab pántjaiba és egy kis csipőringatással letolom azt is, hagyom hogy a földre érkezzen, utána lépek párat a kádhoz kecsesen lábujjhegyen és mászok be mellé lassan, de nem ülök le vele szemben, sőt ha felült közben ledöntöm és rá hasalok, hogy egész közel legyen az arcunk de kivárom hogy ő kezdje a csókot.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Michael Nikostratos Kedd 22 Dec. 2015, 00:21

Körbemutogatom magam, hogy hadd csodáljon meg, persze én is elvárom cserébe, hogy majd nekem is legyen alkalmam ugyan erre. Persze kijavít, hogy csak nagy darab vagyok, nem pedig kövér, ami igaz is, de ettől függetlenül végigviszem a magamutogatós jelenetet, élvezem, hogy bámul, elvégre nem véletlenül dolgoztam meg egy ilyen testért, és nem is magam miatt. Viszont nem engedi hogy megcsókoljam, hátrahúzódik, mire kérdő tekintettel nézek rá, de csak lehúzza a kávéját, majd hátrál, és szép lassan vetkőzni kezd, ekkor már megnyugodva ülök vissza a kádba, és karjaimat a fejem mögé csúsztatva élvezem a látványt. Végül lekerül róla az utolsó ruhadarab is, ekkor már felém tart, mire csillogó szemekkel vigyorgok rá, és hagyom, hogy bejöjjön mellém a jó meleg vízbe, és hagyom hogy ledöntsön, majd rám hasaljon. Érezheti, hogy már vártam a közelségét, majd megcsókolom, miközben egyik kezemmel cirógatni kezdem a víz alatt, a másikkal pedig a hátán simítok végig, egészen a fenekéig, amit megmarkolok, majd vissza cirógatás a nyakáig, és végül a hátát cirmizem ezzel a kezemmel, közben pedig a nyakát is harapdálom. Hagyom, hogy kiélvezze a helyzetet, de azért remélem, hogy én is kapok érte valamit, majd ha már elég fűtött a hangulat, akkor felemelem, és térdeltetem a kád szélén, hogy megkoronázzam az egész jelenetet, ha hagyja, kiemelkedve a vízből, ami csak ártana a védekezést biztosító kis kiegészítőnek.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Jenna Collins Kedd 22 Dec. 2015, 01:00

Szóval mindketten megmutattuk mink van teljes egészében, senki szeme nem maradt éhes, ó reggeli....de most nem annak van itt az ideje. Most szépen lassan ráérősen rámásztam a kádban és nem is ellenkezik úgyhogy, kivártam amíg ő kezdi igazából. Ahogy számítottam nem is kell sokáig várni, csókkal kezdődik mindig. Meglepi ként ér hogy a keze is egyből kalandozik,  meg is rezzenek egy pillanatra és harapok, pontosabban a nyelvére, de hagyom, ahogy a simogatást is, nem tudom melyik esik jobban, de simulok, dorombolni azért nem fogok az nem az én fajtám dolga, de közel ahhoz. A nyakharapdálásra valamiért mintha húzódnék össze, szorítanám jobban, meg mintha próbálnám áttépni a bőrét akaratlanul is, adok is egy furi hangot mellé, kicsit állatkásra sikeredett, francba is. Kiszabadítom a nyakam inkább és kicsit lentebb csúszok, tényleg csak egy picit hogy a mellkasára tegyem a fejem de, vizes és vizes lesz a hajam, amit nem szeretek úgyhogy csak nyomok oda egy puszit és a homlokommal támasztom meg végig karmolva a hasát és viszonzom a víz alatti kényeztetést arrébb túrva a karját, de csak azon a módon ahogy száraz magad a hajam ugye, de ezt hamar meg fogja unni, van egy olyan érzésem, bármilyen ügyes az ember és én se leszek türelmesebb úgyhogy azért nem állok le de felhúzódok ülésbe, csak egy pár mozdulat választana el attól ami úgyis történni fog de még húzzuk kicsit végül ki tesz a kád szélére amire csak felvonom a szemöldököm, mivel háttal vagyok nem láthatja és várok és közben rá jövök hogy ezt miért . Ja igen, ott még nem tartunk és nem is tud  róla azért ez pozitív, így belegondolva, pedig simán el lehetett volna veszteni az eszet, nem lett volna belőle baj, vagy ki tudja. Megtámaszkodok a rendes és a zuhany falába és hagyom történjen aminek kell. Ez a dolog is jól sikeredett...volna, ha nem bújik ki a szög a zsákból, vagyis az állat a bőröm alól, félig, éjjel valahogy nem zavart annyira de akkor kidőltem, most meg a falhoz tapadva maradtam miután végeztünk, ekkor is esett le a tény állás és félve lesek hátra a vállam fölött a füleimet húzva.
-Hopszi. - valamit elfelejtettem mondani, hehe, mert este annyira fel voltunk spanolva hogy akkor nem hinném hogy feltűnt volna, reggelre meg ösztönösen visszaváltoztam amiatt hogy valaki tartózkodott a közvetlen közelemben.


A hozzászólást Jenna Collins összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 22 Dec. 2015, 01:16-kor.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Michael Nikostratos Kedd 22 Dec. 2015, 01:08

Miután végeztünk, és én is újra szabad vagyok, visszaengedem magam a vízbe, és húznám magammal őt is, de néz rám meglepett szemekkel, a szőrös kis testével. Feltűnt este is, tudom hogy ilyenek az állatmutánsok, és nem lepődtem meg már akkor sem. Most is láthatja rajtam, hogy semmi bajom a dologgal, legalább egzotikusabbá teszi a dolgot.
- Szerintem ez jobb ébresztő mint a kávé. - mondom, mintha nem lenne semmi furcsa, és végül visszatornászom magam, és hátulról átölelem, majd megpróbálom megcsókolni. Végül, amikor ki akar kelni, akkor hagyom, bár nem értem először hogy miért teszi. Majd besétál a zuhanyba, én pedig a kádban mosom le magam, majd kiszállva kérdően nézek körbe.
- Kaphatok egy törölközőt? - kérdezem, ha találkozik a tekintetünk. Ha kapok, akkor letörlöm magamról a vizet, de nem szenvedek a nadrággal, inkább lazán a csípőm köré tekerem, és úgy sétálok ki a lánnyal. Megérdemli a látványt, és amúgy is szabadabb érzés, sokkal kényelmesebb, mint amikor a feszes naci szorítja a csomagot. Az elhasznált védőeszközt se hagyom odabent, nem vagyok egy állat, ha látok valahol zsebkendőt akkor abba csomagolom, ha nem, akkor pedig az összehajtott nadrágom farzsebéből halászok elő. Ezek után kukát keresem, amibe beledobhatnám, vagy ha nincs, akkor kénytelen leszek a konyhában kidobni. Ezen kívül a csészémet is viszem magammal, nem fogok rumlit hagyni. Ha valami jó az amish neveltetés, akkor arra, hogy ne legyünk rendetlenek. A ruhámat is viszem magammal, nem mintha nagyon fel akarnék öltözni, de legalább egy helyre teszem őket.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Jenna Collins Kedd 22 Dec. 2015, 01:57

Nem reagál különösebben, még csak nem is pislog vagy valami, nem is az hogy próbálná visszafogni, tényleg halál nyugodt és még ő nem érti én miért aggódok, hát akkor rendben, akkor lehet így maradok mert kényelmesebb, de nem tudom, lehet nem kéne, ajj. Simán tesz egy egyszerű megjegyzést, totál nem ehhez kapcsolódóan, hogy a szex jobb ébresztő, háááát ha morcosan ébredek vagy ilyesmi akkor ember legyen a talpán aki képes ezt kihozni, na de majd megtudja. Még nem mászok vissza a vízbe, csak a lábaim lógatom bele és ülök a peremen, hagyom hogyha akar behúzzon és megcsókoljon de nem soká kelek is ki és átbotorkálok a zuhany alá. Mint ahogy a fáraó fekszik a szarkofágban, a kezeim keresztbe a mellkasomon, fejem hátra hajtva és hagyom hogy jöjjön rám a víz, forgolódok is kicsit, a hátamat is, közben szép lassan vissza húzom az állatias vonásaimat, ezt a jelenetet még nagyjából láthatja de már dolgozni kezd a pára az üvegen. Csak utána mosakodom át és megyek ki, kb mire végez ő is és keresi a törcsit, oda sétálok a szekrényhez és kiveszek belőle kettőt, sima egyszínűek, de olyan jó puhák, nyújtom is az egyiket neki, utána át törölközök és kiengedem a hajam közben a törölközőt próbálom a lábammal a derekamon tartani hogy ne essen le. A párától olyan...izé lett a hajam össze is rázom és megyek is ki, hiába nézegetem áll a pára a tükrön. De mielőtt elhagyom a szobát valamiért felemelem a törcsit és eltakarom a felső testem, hátul persze szabadon marad de mindegy, az részlet kérdés. Rutin szerűen vissza vonulok a szobámba ledobom a törcsit és kezdem előhalászni az alsóneműt, meg utána a rendes ruhát és felöltözök...megint, más ruhába, legalábbis öltöznék, aztán tudatosul bennem hogy kb egy órája se már egyszer felöltöztem tiszta szerelésbe amit a fürdőben hagytam úgyhogy fehérneműben vállamon a törcsivel vissza caplatok, amúgy is ide kellett volna hozni teríteni, Mich-ét is felraktam a törcsitartóra legalább, majd vissza öltöztem. Szemetest pedig alap dolog hogy talál bent, a ruháit pedig a szennyes tartó kosár tetejére kényelmesen letehette még az elején.
Én is felkaptam a bögrém útközben de néztem hol a másik, hmm  lehet kivitte mentem a konyhába, tényleg ott vár a másik bögre, és hjajjh gyűlik a mosatlan, nyeeh, majd megcsinálom.  Most rajtam a sor hogy cigizzek egyet, mondjuk látom ő nincs túlöltözve, sőt, egy szál törcsiben, így tuti biztos hogy nem engedem ki a zárt térből, tűzök egy szálat a szám szélére és egy másik gyújtó társaságában megkerülve őt és figyelve szándékosan magamra vettem a  pokrócot és hátráltam a erkély ajtó felé miközben belebújtam valami pacskerba ami épp ott volt.
-Így tuti nem jöhetsz ki! -teszem még hozzá ezért mielőtt nem lenne egyértelmű, és kilépek az erkélyre.
Próbálom gyorsan legyűrni a szálat ahogy csak tudom de azért nem beleszédülve, aztán vissza megyek, kezdetnek ledobom a plédet és lerohanom a jéghideg kezeimmel megtaperolom egy kicsit, direkt neki hűtöttem, aztán felvetem a reggeli ötletét.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 4 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.