Szörnyek Bolygója

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by Bíbor Kísértet Pént. 03 Márc. 2017, 21:51

A foxiai végignézte ahogy a földi a rövidebbet húzza az idegen monstrummal szembeni harcban, aztán beéri a társait. Hamarosan rájött, hogy talán a galaxis legelcseszettebb világán kötöttek ki...
A nagy gravitáció és párás levegő miatt nem érezte jól magát. Persze ő egy ilyen világon nőtt fel...
De ott is ritkán jutott ki az erdőségben, életének nagy részét a bolyvárosának falai mögött töltötte. Persze próbálta magát tartani, de azért nem dalolt hangosan badoon menetdalokat...
Aztán benyalt valami helyi betegséget, amitől perceként kellett kijárni a wc-re, vagyis az egyik közeli fa vagy bokor mögé, aztán belázasodott. Mire odaértek a patakhoz, leomlott egy fa tövébe, de úgy tett mint aki csak elfáradt.
A kree faj mintapéldányából, Shriből kinézte volna, hogy gyengének nézi és ott helyben agyon lövi.  Köpött egyet, de végül Kam, Yalvis régi rabtársa és mostmár Nova - kész röhej - elmondta, hogy bizony betegek...
A kymmelian azt is mondta, hogy valószínűleg a víztől. A foxiai felállt, és köpött egyet. Aztán odalépett a vízhez, és belenyalt.
- Nekem rohadt mindegy, ki vagyok száradva! Hagyjatok - mondta, és négy lábra ereszkedett és lefetyelni kezdte a vizet. Majd a kezével próbálta a vízben úszkáló állatokat elkapni. Rohadtul remélte, hogy azok ehetőek.
- Gondoskodok vacsiról! Az utolsó vacsiról, mielőtt mi lennénk valakinek vacsi. Igazán segíthetnétek elkapni, megfőzni, mielőtt egymást falnánk fel. Vagy engem....


Felszerelés:


A hozzászólást Bíbor Kísértet összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 04 Márc. 2017, 09:16-kor.

_________________
Bíbor Kísértet
Ez nem csak holmi játék! Ha a valóvilágban betörsz valahova, ott lepuffantanak.

Rozsda (Zoé)

Nem senyvedek a hús izzadtságszagú börtönében, a testemet információk alkotják. Ha nem is borulsz le előttem, akkor legalább add meg tiszteletet, jó?
Bíbor Kísértet
Bíbor Kísértet
Bannolt

Hozzászólások száma : 154
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Aug. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Pént. 03 Márc. 2017, 22:15

Szörnyek Bolygója - Page 6 D5af785722756aed8257b22b6b4c3af7
Jelenlegi kinézete

~G’hhhzz~

A Nova szerint mindannyian betegek vagyunk. Nem meglepő. Teljesen idegen bolygó. A legtöbb földi valószínűleg még a saját holdján sem járt, nem, hogy egy teljesen idegen élettel nyüzsgő bolygón. Igazából az is csoda, hogy még állnak. Ez baj. Nem tudom mit kéne tenni. A betegség itt jobb nem lesz, szóval inkább sietni kéne el a bolygóról. De ha nem pihennek csak gyorsabban fog terjedni és a tűnetek egyre súlyosabbak lesznek. A ma éjszakát mondjuk megvárjuk, aztán meglátjuk mi lesz a többiekkel. A vízből többen isznak. Nem sokkal lehet rosszabb. Íze nem rossz, betegnek már betegek vagyunk. A Nova azt mondja, hogy a víztől van, de a földiek eddig is hánytak. A szomjúság pedig gyorsabban öl szerintem, mint a betegség. Yalvissal együtt én is megpróbálok halat fogni. Először a kezemmel próbálom meg, de ha azzal nem megy akkor előveszem a késemet. Nem szívesen koszolom össze, de jobb tisztítani azt, mint éhen halni. Miután senki sem vállalkozott az őrségre, ezért én kezdem. Meg valószínűleg én is fejezem be. Mondjuk annyira nem nagy probléma. Gondolom a Nova páncélja amúgy is figyeli a dolgokat.

Felszerelés:

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 04 Márc. 2017, 00:00



Kree Invázió – Prológus / Szörnyek bolygója és Vészjelzés



Résztvevők: Yalvis Trewero / Bíbor Kísértet, G'hhhzz, Srir Gur, Kam Flyrthibate / Töltés,


Serenity / Halál, Hannah Jones-Rider és az állatok



Következő körváltás: 2017. március 8. (szerda)

”A halál nem a legrosszabb. A legrosszabb a tartós szenvedés, a folytatódó iszonyat.”
- Andre Comte-Sponville

Szörnyek Bolygója - Page 6 00120

Kam rájöhet, hogy nem a víztől van a megbetegedés, hiszen többen már járni alig tudtak, amikor ide érkeztek. Az állatok, sem Hanna nem érezte azt, hogy gond lenne a vízzel, még az állatias ösztönük sem szólt, hogy rossz lenne, így mindannyian tudták a szomjukat csillapítani. Yalvis pedig sikeresen fogott némi halszerű élőlényt és rákokat, jó néhányat úgy, hogy az ujjaiba, vagy éppen az orrába haraptak, de kézzel is eltudott párat kapni. Ha valaki gyújtott tüzet, akkor még megsütni is meglehetett ezeket és éhes sem maradt a társaság. G'hhhzz őrködött tovább közben, azonban furcsa módon hamarosan – evés és ivás után –gdmindenkit teljes mértékben elnyomott az álom…
Az álmukban hatalmas lények üldözték őket, a legszörnyűbb szörnyeket látták álmukban, de felébredni egyikőjük sem tudott…
A rossz éjszaka után szinte mindenki egyszerre ébredt fel, három személyt kivéve, Aashirya Nakti Singh és Maci már teljesen ki voltak hűlve, ha valaki megnézte a testüket, az éjszaka folyamán meghalhattak mind a ketten, illetve a maszkos nő volt a másik, az ő teste még mindig lázban égett. A többiek jól voltak, nem lázasodtak be, vagy lettek rosszabbul. Mostanra már igencsak éhes volt mindenki, de az éhséget leszámítva kipihentek voltak.
A nap magasan állt már, megint fülledt meleg idő volt és a nap is sütött, semmi sem akadályozta a társaságot, hogy a maradék nagyjából 12 egységes (km-es) távot megtegyék még az este beállta előtt.

//Paci kérte, hogy öljem meg őket ;( //


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Szörnyek Bolygója - Page 6 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 04 Márc. 2017, 07:10

Hanna és az állatok
- Nem hiszem, hogy a víztől. Mi éreznénk, ha rossz lenne - szólt a lemmingoid nő, majd utána a két mosómedve is.
- Igen, igen, ez tiszta!
- Tiszta!
Ők ittak is a vízből, ahogy Yalvis is és a kree. Megpróbálták követni a többieket a halfogásban. A mancsaikkal akarták ki csapni a halakat vagy beléjük akasztani a karmaikat. Utána ha volt rá lehetőség, akkor Hanna tüzet is gyújtott, hogy tudjanak sütni. Mikor elálmosodtak, még tett fűt a tűzre, hgy egész éjjel legyen meleg és hogy a vidék állatait távol tartsa, ha erre volt esély.
Nem aludtak igazán jól, rémálmokkal küzdöttek. Üldözéses álom, kilátástalan helyzet. Reggel fel ébredve Hanna nem lepődött meg ezen. Egy idegen bolygón voltak, magukra utalva.
A lemmingoidok valószínűleg hamar megérezték, hogy akik nem keltek fel, azokkal nagy volt a baj. Máskor talán a medvéből ettek volna, de beteg állatból nem akartak. Pedig reggelizni is kellett. Hannáék meg próbáltak megint halat fogni, amíg a kree vizsgálta a maszkos nőt, aki élt, de elég rossz dolgokat lehetett érezni felőle. Most nem bajlódtak sütéssel, letisztítás után csak lerágták a csntról a húst a halakról. Ha kellett, másnak is adtak.
- Yalvis, te honnan érkeztél? Milyen a világod? - kérdezte Doug, mert szimpatikusnak, életre valónak találta a rókát.
Indulhattak is az irányba, amit a nova korábban mondott. A lemmingoidik igyekeztek megint figyelni, hogy ha támadás érte őket, kitérjenek és fedezéket keressenek.

Kam - Töltés
A nova belátta, hogy nem a víz okozott bármilyen bajt. Nem volt adat. Lehetett dzsungelláz vagy még valami, amit a hajó környékén kaptak el. Azt megjegyezte, hogy a szőrös földi lények ellenállóbbnak bizonyultak, náluk nem jelezte a páncél, hogy betegek lettek volna. Félig állatnak számítottak, az érzékeik még hasznosak lehettek. Kam is leszállt, mert neki is kellett pihennie. MEgvacsorázott és ha tudta úgy állítani a páncélt, hogy az is figyelje a környéket, akkor beállította őrködésre. Ha tudta, váltotta valamikor G'hzzzzt.
- Jó reggelt! Folytassuk az utunkat. Páncél: információt kérek, hogy van-e esély a súlyosbodott állapoton javítani valahogyan! - mondta Kam a maszkos nő mellett.
Sajnos ha nem volt erre esély, itt kellett hagyniuk. A saját életüket, a kreeket kellett menteni, egy elítéltért nem kockáztatták, hogy lassabban haladjanak, több időt töltve a természetben, veszélyek között. Kam tudta, hogy a jel forrása utalt valamilyen mesterséges helyre, ami csapda is lehetett, de ha ügyesek voltak, inkább biztos helyet, sőt talán visszautat találhattak.
- A halottakhoz ne nyúljunk. Gondolom, senki nem akar elkapni még valamit a kórja mellé.
Nem tudta pontosan, mi okozta a nő és a medve halálát. Erről is kért még infót a páncéltól, hátha a többieknek is hasznos lehetett. Ezek után a tegnapi módszerrel próbálkozott. Körül nézve felrepült, hogy onnan felügyelje a csoportot, rádión tartva a kapcsolatot a kreekkel. Figyelte a környéket, az erdőt és ami az irányban előttük volt, hogy látott-e bármilyen veszélyt, akkor pedig azonnal szólt a kreeknek, hogy értesítsék a többieket. Még nagy út állt előttük

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by Bíbor Kísértet Szomb. 04 Márc. 2017, 09:50

- Au, csessze meg! - kiáltotta a foxiai, mikor az egyik rák kiugrott a vízből, és belekapott az orrába. Ez ezerszer jobban fájt, mint mikor az egyik hal gondolta azt, hogy megkóstolja a foxiai tenyerét. Pillanatok múlva még néhány halott vizílény hever a parton mellette.
Ezeket már a saját kezével fogta ki. Ez evolúciós vonás volt a foxiaknál, hisz a faj egyik korai őse vízi ragadozó volt. A vízi teremtmények fehérjével teli húsa segítette ezeknek a prefoxiai teremtmények agyának növekedését és a vízi életmód pedig, hogy végül két lábra álljanak.
A többiek is besegítettek, pillanatok múlva pedig már egy vidám tábortűz lobogott, amin megsüthették a zsákmányukat. Miután ettek, Yalvis egykedvűen hallgatta a többiek beszélgetését.
Aztán leheveredett aludni.
Persze azért, hogy akaratlanul is jegyet váltson rémálomföldre... Már ha a betegség és a többi nem lett volna elég, de álmában még hatalmas szörnyek is üldözőbe vették.
Másnap reggel pedig kiderült, hogy néhányukat el is kapták. A nő a különös, bundás teremtménnyel együtt és a maszkos pedig holtan hevert.
Yalvis egy pillanatra megrémült, hogy talán ő lesz a következő. Viszont érezhetően jól volt, már nem haldoklott. Minden tünete megszűnt.
- Nem is terveztem, Kam! - mondta. - Nem szokásom hul... vagyis... ó a francba.
Felsóhajtott, megrázta a fejét és inkább kilépett a táborhely szélére.
Aztán a földi nő, akinek a szaga nem volt olyan, mint a többi fajtájabelinek, rákérdezett Yalvis szülővilágára. A foxiai felvonta a szemöldökét.
- Nézd, most hal... - Akart ráförmedni a nőre, de rájött, hogy ha leszidja szegény és egyszerű földit, azzal pont nem hozza vissza. Nem akarta még ezt is valami öngyilkos, hősködős akcióba kergetni. - Jó, a Foxia. A Shrikka galaxis hatodik spiráljában... Hogy te is megértsd ugyanabban a galaxisban, amit a te fajod Tejútrendszernek hívnak. Elég hülye névnek tűnik...
Oda sem figyel az esetleges méltatlankodásra. Ha a földi nem tud ezeken keresztül lépni, akkor csak is az ő népét minősíti.
- Bolyvárosokban élünk, ezek ilyen magas, fémfal mögötti települések amik visszatartják a környező esőerdő ragadozóit - mondta a róka. - Kényelmesek, stb... Igazából ezek zsúfoltak, unalmasak. Igazából bármelyik börtöncella jobb ezeknél.


Felszerelés:


A hozzászólást Bíbor Kísértet összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 11 Márc. 2017, 13:37-kor.

_________________
Bíbor Kísértet
Ez nem csak holmi játék! Ha a valóvilágban betörsz valahova, ott lepuffantanak.

Rozsda (Zoé)

Nem senyvedek a hús izzadtságszagú börtönében, a testemet információk alkotják. Ha nem is borulsz le előttem, akkor legalább add meg tiszteletet, jó?
Bíbor Kísértet
Bíbor Kísértet
Bannolt

Hozzászólások száma : 154
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Aug. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by Adrian Sommerfield Kedd 07 Márc. 2017, 16:47

Srir nem érezte magát túl jól és ezt látta a többieken is. Ha minden beteget agyonlőne akkor jelen helyzetben azzal csak ártana a saját túlélési esélyein. A foxiai ijesztgetése úgy látszik bevált mert az nagyon igyekszik hasznosnak bizonyulni. Ha nem érezné Srir cefetül magát megmosolyogná a dolgot. Ha vannak sérültek akkor lefekvés előtt azokat még igyekszik ellátni. A foxiai súlyosan megsebesült mikor a siklóval lezuhantak úgyhogy vele mindenképp foglalkoznia kell a katonának. Azért pedig, hogy még véletlenül se higgye a másik, hogy Srir-be egy kis számalom is szorult a kree ismét elmondja a véleményét róla.
-Szerencsétlen egy lény vagy te foxiai.
Viszont hasznos hisz annak köszönhetően ehetett Srir is. Az alvás egyáltalán nem volt valami kipihentető. Srir mikor felébredt ugyan olyan cefetül van mint tegnap. Indulás előtt megvizsgálja a többiek állapotát és elég kiábrándító a helyzet. Van két halottjuk és a maszkos nő sincs túl jó állapotban. A többiekhez fordulva tárgyilagosan közli a helyzetet.
-Az a nő halálán van. Nem ismerem a repülési képességeit, de figyelembe véve az itteni gravitációt nem hiszem, hogy túl jó lenne. Amennyiben Töltés közlegény képes a hajóján szállítani nincs ellenemre viszont amennyiben nem azt kell feltételeznem, hogy csak hátráltatna minket és saját túlélésünk érdekében javaslom, hogy magára hagyjuk. Önöknek mi a véleménye?
Töltéshez és Ghr'bar-hoz fordul mivel a többiek véleményét nem tartja kompetensnek a döntésben. Akárhogy is döntenek felőle elindulhatnak sietniük kell mert minden nappal amit itt töltenek csökkennek a saját túlélési esélyeik.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Kedd 07 Márc. 2017, 22:10

Szörnyek Bolygója - Page 6 D5af785722756aed8257b22b6b4c3af7
Jelenlegi kinézete

~G’hhhzz~

Minden probléma nélkül sikerül halat fognunk, bónuszként még a foxiait meg is harapják párszor. Ilyen reménytelen helyzetben értékelni kell az apró örömöket. A szőrös földi közben tüzet rakott, így még jóízűen meg is tudtuk enni a halat. Ezután a többiek aludni mentek, még én elfogadtam az első őrséget. Hamarosan valami szörnyű állatot láttam meg előlépni a sűrűből. Ennyi fogat és szájat még életembe nem láttam. Olyan halkan járt, hogy a többiek nem keltek fel. Előkészültem, hogy elő rántom a lézerpisztolyomat, de sehol sem találtam. A késemért nyúltam, de annak is nyoma veszett. Mire észbe kaptam a lény rajtam volt. Sikerült lerúgnom magamról és elfutnom. Nem sokáig jutottam, hiszen mintha minden bokor az a lény lett volna. Órákig üldözött.
Egyik forduló után hirtelen felébredtem. Úgy tűnik az egész csak egy álom volt. Mivel kényelmetlenül aludtam, eléggé fáradtnak éreztem magam. Egy nagyot ásítottam, hogy ennek hangot is adnak. Ahogy körbe nézek látom, hogy hárman nem keltek fel. Úgy tűnik igazam volt és néhányan nem bírták ki az éjszakát. Nem meglepő, hiszen nem erre alkalmazkodott a szervezetük. Összeszedem a cuccomat, hogyha hirtelen indulnunk kell, akkor készen álljak.
- Azt hallottam azért Tejút, mert hisznek benne hogy egy nagy állat borította rá az égboltra.- mondom Yalvis-nak. Közben figyelem hogy a Nova meg a kree mit csinál.- Nincs értelme magunkkal vinnünk. Az állatok nem ugranak majd rá csaliként, nekünk meg csak plusz súly.- mondom a kree kérdésére, ha a Nova nem találja meg a gyógyírt.


Felszerelés:

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 08 Márc. 2017, 08:12



Kree Invázió – Prológus / Szörnyek bolygója és Vészjelzés



Résztvevők: Yalvis Trewero / Bíbor Kísértet, G'hhhzz, Srir Gur, Kam Flyrthibate / Töltés,


Serenity / Halál, Hannah Jones-Rider és az állatok



Következő körváltás: 2017. március 12. (vasárnap)

”Háború (...). Brutális és kegyetlen. Pokoli és gyerekes. (...) Szabadság, könyörületesség és szerelem - ezek azok, amelyekért megéri harcolni, amelyekért megéri ölni.”
- Oliver Bowden

Szörnyek Bolygója - Page 6 00120

Este Kam nem tudja a páncélt úgy állítani, hogy figyelje a környéket, mert az csak a tulajdonosát tudja alvás közben. Kam közben próbálkozott orvosi adatokat lekérni a páncéltól, de tudta, hogy erre vajmi kevés esélye van, a páncél őt magát életben tartja és figyeli, ha kell, akkor kóma szerű állapotba juttatja és hívja a megfelelő személyzetet, de itt nem volt megfelelő személyzet. A válasz pedig tényleg ezt tükrözte.
- Orvosi rekordok nincsenek az adatbázisomban, keressen fel egy ilyen személyt a kérdéseihez.
Ami a leváltást illette, még, ha meg is tette, akkor is elaludt szinte azonnal, amikor a többiek, ha nem váltotta le G'hhhzz-t, akkor G'hhhzz alszik el az őrségben. Ennyi lett volna a változás ebben. A csapat még reggel is tudott halakat fogni és enni, így teli gyomorral és szomjúság nélkül tudtak elindulni tovább a megfelelő irányba. A páncél nem tudott reggel a halál okára semmit mondani, hiszen továbbra is csak az élő szervezet energiája alapján képes azonosítani bármit is, halottal nem tud mit kezdeni.
A haladás ugyanúgy zajlott, mint az előző nap Kam fentről figyelte, hogy merre kell menni és irányította a többieket, akik lent voltak, és valakinek, valakiknek még Serenity-t is hoznia kellett volna, ám a csoport hátrahagyta volna őt. Szerencsére a nő magához tért és a többiek után tudott nehézkesen menni. A társaságnak továbbra is az a kellemetlen érzése volt, hogy figyelik és követik őket, ennek ellenére semmilyen támadás nem érte a csapatot. Késő délutánra járt az idő, amikor odaért a társaság a két hegy találkozásához, ahonnan akiknek volt kommunikátora érzékelték a vészhívást. Felülről Kam látta a kisebb völgyet is, amiben egy patak is csordogált a fák között. Azonban itt hirtelen elvesztette a kapcsolatot a földön levő társaival.
A lentiek egy része látta már, hogy mi van a völgyben, hiszen elrepültek felette, de ahogyan odaértek a völgy bejárata előtti barlanghoz hirtelen bizsergető érzés fogta el őket és a korábbi érzés, hogy követik és figyelik őket eltűnt. A barlangon, ha átmentek, akkor egy kellemes, a dzsungelnél sokkal barátságosabb hely fogadta őket. A sziklák takarásában egy réginek tűnő építményt láttak, ami láthatóan most is használva volt.
az épület:
Mellette a patak mindkét oldalán gyümölcsfák és veteményeskert, egy fából készült híd, a jobb oldali partján a pataknak hatalmas szinte a végtelenbe nyúló füves rét, amin békés állatok is legelésztek. (ez nincs a képen, de képzeljétek úgy, hogy jobb oldalon ahol a fény van arrafelé van a rét). A patak bal oldalán, ahol az épület is volt, nem messze attól egy három év körüli szőkehajú kislány játszott a homokban.
kislány:
A gyermek még nem vette észre a társaságot, akik egyelőre még a barlangbejáratnál voltak és figyelhették az idillikus hangulatot. Serenity ebben a pillanatban ájult el újra.

///De a lemingoidoknál is jelezte, hogy betegek, úgy írtam, hogy mindenkiben benne van a betegség, csak tünete nincs azoknál, akik írnak Smile
Úgy vettem, akkor, hogy magához tér és ment veletek, mert írta h nem tud írni és nem lett volna fair hátrahagyni.…//


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Szörnyek Bolygója - Page 6 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 11 Márc. 2017, 09:13

Kam - Töltés
A nova megint nem kapott információkat a páncéljától. Mindig próbálkozott, de itt eléggé kevés sikerrel járt. Az őrködés is csak rövid ideig ment, el aludt és ő is rossz álmoktól gyötörve vergődött. Ezen nem lepődött meg. A kiszolgáltatott helyzet okozta, nyilvánvalóan a többieknél is. Reggel se tudott meg semmit a halottakról, a beteg viszont jobban lett, ezzel megoldodott a kérdés, amit Srir feltett. Mindenki meg reggelizett, köztük a nova is, mivel kellett az erő az új naphoz, a sétához és még ki tudja mi várt rájuk.
Fel repült és onnan követte a csapatot. Ez ment egy rövid ideig, a gyönyörű tisztásnál vesztette el a kapcsolatot.
- Vétel! Halló! Vétel!
Hamar rá jött, hogy senki nem hallotta őt, ezért megint vissza kellett ereszkednie a csapatához.
- Nem működik a kommunikáció. Zavaróállomást találtunk.
Ez a kreeknek nem volt újdonság, mert nyilvánvalóan ők is észlelték. A többieknek szólt inkább. Mivel egész nap mentek, enniük is kellett volna.
- Gondolom, mindenki éhes, de még várjunk. Ez egy birtoknak tűnik, az épület használói lehet, ne nyúljunk hozzá csak úgy. Tekintve, hogy betegség is gyötör mindenkit, ne adjuk tovább. Álljunk meg itt a szélén.
Sok csábító gyümölcs és zöldség volt itt, finomnak néztek ki, talán az otthoni vidékekről mindenkinek ismerősek lehettek valahogyan, Kamnak valamennyire azok voltak. Csapdát sejtett, ahogy ez már korábban is fel merült.
- Páncél: van bármilyen információd a kislány személyazonosságáról, fajáról vagy egészségi állapotáról?
Ha semmi volt a válasz, az volt a természetes. Nem sokra ment itt a páncéllal, de próbálkozott.
- Szervusz kislány! Kam Flyrthibate közlegény vagyok a Nova hadtesttől. Erről a helyről vészjelzés érkezett. Elmondod nekünk, mi ez az épület és hogy kikkel élsz itt? Mi volt a gond, miért kértetek segítséget?
Lehet, hogy a kislány a felére sem tudta a választ. A nyelvi problémákat talán át lehetett hidalni a páncéllal. Kam készen állt, hogy ha támadás érte őket, kitérjen és fedezékbe ovnulnjon.

Hanna és az állatok
Doug, a hím mosómedve jó barátnak, játszó pajtásnak és hasznos társnak is tartotta ezt a foxiait, aki halfogás közben meg sérült. Ételt vitt a többieknek, nekik is, ezért már becsülte. Az éjjel mindenkinek borzasztó volt, reggel pedig újra enni-inni kellett. Tudták, hogy ők is betegek voltak, csak a tünetek nem olyanok voltak, mint a többieknél. Másnap a beszélgetés nehezen indult. A lemmingoidok egészen máshogy fogták már fel a halált. Hanna picit nehezebben, mert őt még eléggé elrettentette a korábbi emlékek miatt, a mosómedvék azzal foglalkoztak, hogy ők hogyan élhettek tovább. Így egy halott jelenléte vagy kettőé már nem számított. Náluk okosabbak, hozzáértőbbek fogllakozhattak ezzel.
- Nem is vagytok messze, érdekes, hogy még nem hallottunk rólatok - mondta Hanna.
- Mr. G'hhhrbar, lehet, hogy van ilyen elképzelés is. Minden nép mást vall erről. Úgy tudom, a legelterjedtebb az, hogy egy szoptatós istennőre rá tették a mostoha gyermekét és mikor el dobta magától, az égre fröccsent a teje.
Nem volt túl szép történet. Hanna a környezetvédelmi tanulményai során valamennyit kellett, hogy tanuljon a csillagászatról is és a Tejút eredetéből ennyi megmaradt. Lehet, hogy már pontatlanul idézte. Csak érdekesség volt, semmi lényeges.
Az úton ugyanúgy érezték magukat, mint tegnap. Egy figyelő érzés volt velük, de nem találták meg a forrását. A birtoknbál óvatosak voltak, semmihez nem nyúltak, amíg nem tudták, kiké volt és hogy miért lettek ide hívva. Erősen gyanús volt, hogy ez csapdát jelentett. A lemmingoidok hagyták, hogy a többiek beszéljenek. Doug a foxiai mellé húzódott, új jóbarátja mellé. Nem fárasztotta kérdésekkel, de ott volt. Ha támadás érte őket, igyekeztek kitérni és fedezékbe húzódni.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by Bíbor Kísértet Szomb. 11 Márc. 2017, 13:38

Bíbor Kísértet


Yalvis felvonta a szemöldökét, mikor Shrir szerencsétlennek nevezte. Őt nem nagyon foglalkoztatta azt, hogy egy ilyen nagy és kék mamlasz kree, aki a galaktikus evolúció koronájának tartotta magát mit tart felőle.
Csak akkor szólt oda Shrirnek, mikor az az ő által fogott halból is evett.
- De azért finom, mi? - kérdezte Yalvis arra célozva, hogy nélküle bizony most a nagy és erős, hős kree szanitéc gyomra igazán korogna.
Aztán meglátta a saját kötéseit, és elhúzta a száját.
- Basszus, és igen, egymásra vagyunk utalva - mondta, aztán a többiek felé fordult, mikor a Hanna nevű nő azt mondta, hogy nincs is messze egymáshoz a Foxia és a Föld bolygó.
- Az én népem elsősorban a tudósaink által feltalált komputerrendszereket adja el olyan világoknak, amik elég fejlettek és fizetőképesek ahhoz, hogy használják, és elsősorban megvásárolják. Lehet, hogy a Vállalati Tanács, a népem kormánya tud rólatok, csak a gazdag s-fejek térképein valami olyan jelölés van, ami miatt nem vettek fel a potenciális üzletfelek listájára.
Felszedelőzködtek, és elindultak a jel irányába.
A normálisabbik kree szerint a galaxisukat azért hívják az ember faj tagjai Tejútnak, mert valami állat kiborította a tejet. Erre akaratlanul is felkacagott.
- Komolyan, rohadtul vicces nép vagytok a hiedelmeitekkel - kuncogott fel. Akaratlanul is csatlakozott Hannához és a vele lévő állatokhoz. Azok pedig nem szóltak, sőt hagyták, hogy velük tartson. Az egyik különös állat, amely szinte intelligens lénynek tűnt mintha csak a bizalmába fogadta volna, sőt mint ha megbarátkozott volna Yalvissal.
Így a foxiai úgy nézett ki, mintha a különös kompánia harmadik tagja lett volna. Amelynek a vezetőjének egész kellemes illata volt. Yalvis egyből rájött, hogy talán más mint a többi földi...
A jel forrására egy völgyben találtak rá. Ahogy közelebb léptek a különös épülethez, a foxiai érezte, hogy valaki figyeli. Ez a bizsergető érzés az erdő felől jött...

Yalvis nyelt egyet, és leküzdötte az érzést, hogy előkapja a lézerstukkerét. Inkább a házat vette szemügyre. Számtalan ilyet látott már. Mezőgazdasági világokon, ahol a tehetősebb lakosok próbálva vidékiesen berendezni a lakjukat, de még így is kitűnt.
A közelben egy szőke kislány játszott a folyóparton...
Olybá tűnt, mintha a velük lévő földiek fiatalabb egyede lett volna. Viszont itt nem klappolt valami. Egy átlagos földi, egy "ember" túl gyenge. Nem erős, mint egy kree, nem képes repülni, mint egy shi'ar. Alakváltó képességekkel sem rendelkezik, mint egy skrull. Valójában egy egész sor gyengeséggel rendelkeztek.
A foxiai igazából nem is értette, hogy hogyan maradhattak fent eddig úgy, hogy csak egy világot népesítettek be...
Kam pedig máris kommunikál az apró lénnyel...





Felszerelés:

_________________
Bíbor Kísértet
Ez nem csak holmi játék! Ha a valóvilágban betörsz valahova, ott lepuffantanak.

Rozsda (Zoé)

Nem senyvedek a hús izzadtságszagú börtönében, a testemet információk alkotják. Ha nem is borulsz le előttem, akkor legalább add meg tiszteletet, jó?
Bíbor Kísértet
Bíbor Kísértet
Bannolt

Hozzászólások száma : 154
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Aug. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szomb. 11 Márc. 2017, 15:24

A foxiai megjegyzésére Srir csak morog valamit. Azt a másik sem gondolhatta komolyan, hogy majd elismerést fog kapni. Viszont jól látta át a helyzetet. Szükségük van egymás segítségére, hogy túléljék. A másnapi beszélgetésben a tejútrendszerről Srir nem veszi ki a részét. A foxiai amúgy is elmondja a saját véleményét is. A kree megtapasztalhatta, hogy az istenek nem olyan hatalmasak mint amilyennek mondják és hiszik őket. Ő egyedül megölt kettőt. A hátrahagyott nő végül beérte őket. Srir nem mond semmit, de vet egy elismerő pillantást a nőre.
~Úgy látszik lebecsültem, de ha így marad akkor biztos nem éli túl.~
Ha Töltés közlegénynek sikerül leérkeznie akkor a kapott információra Srir bólint. Gyanúsnak gondolja a dolgot. A menedéket látva Srir elcsodálkozik. Főleg mikor meglátja az emberlányt.
~Egy ember, sőt egy gyerek életben maradt itt? Méghozzá kree vészjelzést sugároznak? Ez csapda is lehet.~
Az elájult nőre Srir ránéz és sóhajt. Ezek után a lemmingoid nőre néz.
-Ha hasznos akar lenni akkor próbálja meg cipelni ha elbírja. A katonákra szükség van egy esetleges támadás visszaverésére. Ha menekülni kell hagyja hátra.
Ha Töltés közlegény lent van és ő lép kapcsolatba a lánnyal akkor Srir kimarad a társalgásból. Tisztában van vele, hogy ő nem néz ki túl bizalomgerjesztően.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 12 Márc. 2017, 09:19



Kree Invázió – Prológus / Szörnyek bolygója és Vészjelzés



Résztvevők: Yalvis Trewero / Bíbor Kísértet, G'hhhzz, Srir Gur, Kam Flyrthibate / Töltés,


Serenity / Halál, Hannah Jones-Rider és az állatok



Következő körváltás: 2017. március 16. (csütörtök)

” Nem számít, milyen ellenségesnek tűnik a világ, egy szerető család a biztonság, a védelem és a gondoskodás fészke marad.”
- Deepak Chopra

Szörnyek Bolygója - Page 6 00120

Kam végül leszállt és csatlakozott a többiekhez. A páncélja semmilyen adatot nem közölt, teljesen néma volt, mint ami nem működik. Így fogalma sem volt róla, hogy micsoda lehet a kislány.
Yalvis feltételezése nem feltétlen helytálló, nagyon sok embernek kinéző faj van az űrben, aminek köze sincs az emberhez, pl. örökkévaló, embertelenek egy része, a rózsaszín kree, az Űrlovagok és még lehetne órákig sorolni mindezt. Szóval igazából szinte 0 volt az esélye, hogy a gyermek egy ember legyen. Főleg, mert hogy jutott volna el ide, ahova a galaktikus fajok is alig jutnak?
Az állatok és Yalvis tovább beszélgettek közben, Kam pedig úgy döntött, hogy megpróbál kommunikálni a gyermekkel. Amint elindult felé – valószínűleg nem közel 100 méter távolságból fog kiabálni – a gyermek észrevette azt, hogy a csapat itt van. Sikoltozva kezdett az épület felé futni, a nyelvet nem ismerte meg senki, hasonlított a kree-re, de mégis sokkal kifinomultabb, lágyabb volt. Oda sem ért az épülethez még, amikor abból egy kree férfi és egy fehérbőrű, szőke hajú nő rohant ki.
Szörnyek Bolygója - Page 6 Tumblr_nki3wyl7Xo1qfjb3wo6_1280
A nő felkapta a gyermeket, a férfi pedig a kezében egy törött vádló pöröllyel indult a társaság felé. A földieket kivéve a társaság megismerte a férfit annak ellenére is, hogy jelenleg nem páncélban volt. A jellegzetes vonásai, a kiállása egyértelművé tették, hogy Ronan, a Legfőbb Vádló a kree. A Legfelsőbb Intelligencia halála után neki kellett volna átvennie a Kree Birodalom irányítását a rangja szerint, Attilan-on, az Emberteleneknél volt az ott élő kree-k vezetője. Az információk szerint a Legfelsőbb Intelligencia halála után Hala-ra indult a Földről, de soha sem ért oda, évek óta halottnak tartják a Birodalomban.
A nőt pedig Hanna ismerhette meg, mivel a Földön ismert az Embertelen királyi család és annak tagjai, ő is a Boltagon dinasztia egyik tagja, egy hercegnő.
< - Szóval már azzal sem fáradnak, hogy ne kree, vagy kree szolga kivégzőket küldjenek! – vicsorgott Ronan a társaságra. – Takarodjanak, öt másodpercet kapnak! >
Ezalatt Hanna, az állatok és Yalvis kezdték magukat nagyon kellemetlenül érezni, hangos visító hangot hallottak, ami nagyon idegesítette őket és nagy késztetést éreztek arra, hogy elfussanak innen, bármerre, csak ne hallják a hangot.

//Én azt írtam, hogy amíg haladtok érzitek, hogy figyelnek titeket, nem bent a háznál.
Egyébként attól, hogy valaki embernek néz ki még millió másik faj is lehet, többek közt mint írtam a reagban kree is, konkrétan a reagból is rájöhettetek, hogy a gyereknek köze sincs az emberekhez Smile
Mivel valószínűleg nem tudjátok, de a karakterek igen (Hanna-t és az állatokat kivéve) a Vádlók egyszerre hadvezérek, bírók és ítéletvégrehajtók, bolygókormányzók, korábban a Legfelsőbb Intelligencia, manapság a császár és császárnő szavának/parancsának végrehajtói, kinyilatkoztatói is. Szóval iszonyú magas rangúak és ezeknek a vezetője volt Ronan az eltűnéséig és feltételezett haláláig. Megszólítása pedig Legfőbb Vádló, Lord Ronan, vagy Nagyúr.//


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Szörnyek Bolygója - Page 6 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by Serenity Hétf. 13 Márc. 2017, 23:46





Lady Serenity, Halál
Előtörténet
Játék: Szörnyek Bolygója
Társ(ak): Aashirya Nakti Singh és Maci, Kitajo Akimoro, Lucan Scorpius/Holtkacaj, Yalvis Trewero / Bíbor Kísértet, G'hhhzz ÉS Srir Gur -
Az egyetlen pozitívnak mondható dolog ami történt velem ezen az egész földönkjvüli hercehurcán az az, hogy a dühöngő monstrumot hátra tudtuk hagyni. Nagyjából ezzel az egész véget is ért. Hosszú, közel sem kellemes séta következett, amit a többiekkel ellentétben nem töltöttem beszélgetéssel, hisz valaminek következtében cseppet sem éreztem jól magam. Ennek nagyon jó példája volt az, hogy a gyomrom nem túl bő tartalmát többször is kiadtam. Végül sikerült egy pihenési pontot elérnünk, de akkor már járni is alig tudtam. Fogalmam sem volt, hogy mi lehetett ez az egész, de még az evés és ivás sem hozta rendben. Aztán mindemellé még a rémálom is társult. Hatalmas lények, üldözés, ráadásul az ébredés szörnyen nehéz volt. Viszotn szerencsére még azelőtt sikerült magamhoz térjek, hogy a "csapatom" hátrahagyott volna, mint a halott nőt és a medvét. Határozottan nem keltettek bennem jó benyomást, de legalább, még ha nehézkesen is, de követni tudom őket. Puszipajtások biztosan nem leszünk.
Ez az út sem volt túlságosan hosszú és eseménydús számomra, hisz alighogy elértünk egy barlangot, majd egy rendkívüli tisztást máris sikerült elvesztenem az eszméletemet. Feltehetőeg az ismeretlen betegség vagy tudom is én mi hatására ájultam el, ez viszont a dolog kellemetlenségén semmit sem változtat.
Fogalmam sem volt arról, hogy a többiek mit múvelhetnek, vagy egyáltalán mi más lehet ezen a helyen, hiszen előbb egy kislány sikoltozását hallottam majd egy másik személy hangját. Viszont nekem most a legnagyobb elfoglaltságom és életcélom az volt, hogy valahogy legalább négykézláb megpróbáljam magam feltornászni. Az már nagyon sokat segítene a túlélési és környezetfelfogási lehetőségeimen. Aztán majd azután megpróbálom valahogy feldolgozni és lehetőleg továbbra is túlélni a helyzetet.
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Spoiler:
Szürke színű unisex kezeslábas
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 15 Márc. 2017, 09:55

Kam - Töltés
A páncél most már annyit sem mondott, hogy nincs adat. Össze vetve a kommunikációval Kam már biztos volt benne, hogy zavarták itt az elektronikáját, ahogy ezt az előbb is mondta. A nova látta, hogy a foxiai most új társalgó partnereket talált. Ennek annyiból örült, hogy nem őt idegesítette. Most már jobban tudta volna kezelni, de így is egyszerűbb dolga volt. Mindenki tudhatta már, hogy egy elítélttel beszélgetett, nem érezte szükségét, hogy figyelmeztesse a lemmingoidokat, hogy vigyázzanak.
Kam valóban elindult, de már onnan, jó hangosan kiabált. Ez mindegy volt, mert a kislány úgy sem értette, ahogy látta. Sikoltozni kezdett, kreeszerű nyelven, ami mégis más volt. A páncél tudta volna értelmezni, de az most csak egy rakás ócska vasnak számított a működésképtelen rendszere nélkül. Védelemre talán még jó volt.
Akit a kislány elő hívott, azt Kam megismerte és nyilvánvalóan a kreek is. Mérgesnek tűnt, élőnek, pedig halottnak volt nyilvánítva. Kam próbált rá jönni, mi lehetett az értelme ennek az egésznek. Egy bolygó a világ végén, ahová elrejtőzött az, aki a hatalom örököse lehetett volna. Egy puccsra gyanakodott, ami elől így menekülhetett el Ronan. Nem ismerte eléggé, hogy tudta volna, hogy ez jellemző lett volna-e rá. A nova letérdelt és fel tette a kezeit. Meg próbált olyan nyelven beszélni, amit Ronan érthetett, ha egyáltalán ő értette, amit a vádló mondott.
- Tiszteletem, Legfőbb Vádló! Nem ártó szándékkal érkeztünk! Kam Flyrthibate közlegény vagyok a Nova hadtesttől. Erről a helyről vészjelzés érkezett, én azért jöttem, hogy megnézzem, kinek van szüksége segítségre. Srir közlegény hajója balesetet szenvedett, a többiek pedig elrablással kerültek egy űrhajóra, ami szintén lezuhatn és mostanra már bizonyosan porrá zúzta az a féregszerű óriási lény a kráternél. Ha ön és a családja? - bizonytalankodott - rejtőznek, akkor jobb, ha meg találjuk a vészjel forrását és megszüntetjük.
Nem kérdezett arról, mi történt a vádlóval, mert így is elégé ellenségesnek tűnt. Kam nem menekült el, térdre ereszkedve várta, hogy sikerült-e meg győzni a vadlót. Remélte, hogy a többiek is felismerték vagy értették az ő beszédéből. Vagy a kalapácsból, amivel bármelyiküket meg ölhette volna egy pillanat alatt. Annak nem örült, hogy az állatok pont most kezdtek őrültként viselkedni és futottak össze-vissza.

Hanna és az állatok
Már a barlangban meg szűnt a figyelés, itt megint nem érezték. Yalvis történetét és leírását érdeklődve hallgatta a nő. Nem akarta hozzá tenni, hogy a kree uralom miatt kerülhették el a Földet a foxiaiak. Fontos tény volt, hogy informatikában és kereskedelemben volt jártas a róka. Most éppen nem vették hasznát, de még később lehetett. A mitológiákat csak ki nevette, ez Hannának nem tetszett, de értette, hogy idegenül hangzott. Még más földi nép is nevetett ezeken. Yalvissal valahogyan egy csapat lettek a csapaton belül. A bundások össze tartottak.
Mikor a birtokhoz értek, a lemmingoidok csendben várakoztak és figyeltek. A kislány nem értette, amit a nova mondott, pedig örültek volna. Nem kreenek nézett ki, nem átlagos kreenke, de olyasmi nyelven beszélt. Úgy tűnt, senki nem értette. Amikor előkerült a páncélos kree, a lemmingoidok rögtön veszélyt éreztek. Vele nem akartak szembe kerülni. Hanna szólt, miközben mind hárman elkezdtek futni, a legkülönbözőbb irányokba. Doug vissza futott a barlangba, akár Yalvissal, akár nélküle, Kelly jobbra, Hanna balra. Úgy futottak, hogy az életük múlt rajta.
- Boltagon hercegnő, Attilan, az embertelenek uralkodó családjának ifjú tagja! Kérem, szóljon néhány szót az érdekünkben! Elraboltak, nem akartunk ide jönni és meg halni sem akarunk!
Nem volt túl tiszteletteljes a beszéd, mert királyi családokhoz nem illett futás közben beszélni. a sípoló hang miatt viszont muszáj volt menekülniük. Doug és Kelly közben elkezdtek vissza sípolin, ha tudták valamennyire utánozni azt a hangot. Mind különböző irányba szaladtak, ilyenkor az volt az ösztönük, hogy saját magukat mentsék, nem a többieket, még a fajtársaikat sem.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by Bíbor Kísértet Szer. 15 Márc. 2017, 12:51

Yalvis óvatosan figyelte a kislányt, elég rémholot látott sokszor, amiben a kedves és aranyos gyerekekről kiderült, hogy gyilkos androidok, vagy cseltvető, gonosz ragadozók.
Futásra készen hátrálni kezdett, ő lepődött meg a legjobban, mikor a kislány Kam közeledtére felsikoltott, és valami idegen nyelven kiabálva visszarohant a házhoz. A foxiai elsőre a kree-nek gondolta, és bár töredezetten beszélte a nyelvet, rájött, hogy sokkal kifinomultabb és lágyabb annál.
A következő pillanatban két alak lépett elő az épületből, akik közül a kék bőrű férfit azonnal felismerte. Ha nem is a kezében lévő, törött vádlói pörölyről, hanem a jellegzetes vonásairól és pökhendi kiállásáról.
Igen, ő Ronan volt, a legfőbb vádló... A foxiai sok hírcsatornás tudósításban látta annak idején a fickó képét, bár ott a jellegzetes, csillivili páncéljában feszített. És azokban elmondták, hogy eltűnt. Mikor elindult a Földről a Hallára, hogy átvegye a birodalom irányítását.
Valószínűleg a velük lévő két baka most majd elélvezett már a vádló pillantásától is. Az viszont a következő pillanatban merénylőnek nézte őket, és rájuk parancsolt, hogy húzzanak a területéről.
Szóval nem ő állt az események mögött a bolygón. A nő pedig valami emberteleneknek volt a hercegnője. A Foxián mikor is használtak ilyen címet?
Ja, mikor még törzsekben éltek és a hatalmas dentrosauruszok elől bujkáltak az őseik. Akkor...
A következő pillanatban hangos, sipolást hallott, és ahogy észrevette a két mosómedve is, akik azonnal sarkon fordultak és visszarohantak a barlangba. A foxiai ösztönei azt diktálták, hogy ő is rohanjon, minél távolabb a fájdalomtól, ki a vadonba.
Rejtőzzön el...
Látta, hogy Hanna is szenved miatta. Viszont a többiek mintha nem hallották volna a hangot...
Remegett, nem akarta hallani ezt a hangot, de a francba is, értelmes lény volt... Nem egy oktondi állat, egy foxiai lemur, amely gyáván elmenekül...
- Hallok valami éles hangot! - kiáltotta, és térdre esett a fájdalomtól. Belemarkolt a fűbe. Mintha csak a csapat olyan tagjainak tartogatták volna, akik hallják ezt. - Lord Ronan, megkérdezhettem, hogy tudd e valamit erről? Vádló uram...
Sziszegte a fájdalom és az alázat keverékével.  


Felszerelés:

_________________
Bíbor Kísértet
Ez nem csak holmi játék! Ha a valóvilágban betörsz valahova, ott lepuffantanak.

Rozsda (Zoé)

Nem senyvedek a hús izzadtságszagú börtönében, a testemet információk alkotják. Ha nem is borulsz le előttem, akkor legalább add meg tiszteletet, jó?
Bíbor Kísértet
Bíbor Kísértet
Bannolt

Hozzászólások száma : 154
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Aug. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szer. 15 Márc. 2017, 18:54

Úgy látszik az ember lehet nova tiszt is akkor sem lesz barátságosabb képe egy kislány számára. Srir várta, hogy érkezzenek a lányra vigyázó felnőttek és az ő reakciójuk szerint cselekedjen. Azt várta, hogy támadás fogja őket érni és zárul a csapda a nyakuk körül. Viszont ami történt az még a kree katonának is érzelmeket csalt az arcára. Őszinte döbbenetet. Ha valakit akkor a halottnak hitt legfőbb vádlót nem várta, hogy előkerüljön. Hirtelenjében azt sem tudja, hogy miképp reagáljon. Katonás tisztelgés vagy mi az illendő. Végül a meghajlás mellett dönt hisz nem parancsteljesítés miatt van itt.
-Lord Ronan!
Többet nem szól. A nova tiszt elmondja a helyzetet ha a nagyúr hajlandó kicsit többet is várni öt másodpercnél. Az állatok és a foxiai úgy látszik megőrültek. Srir-nek ez nagyon nem tetszik. Az is furcsa, hogy pont itt találkozik a legfőbb vádlóval. Viszont ha segítségére lesz a nagyúrnak akkor talán a ranglétrán is sikerül feljebb lépnie. Csak fogná be a száját a szőrös banda.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Csüt. 16 Márc. 2017, 01:00

Szörnyek Bolygója - Page 6 D5af785722756aed8257b22b6b4c3af7
Jelenlegi kinézete

~G’hhhzz~

Útnak indulunk az, ilyenkor már szinte megszokott érzéssel. Valaki megfigyel minket. Biztos nem állat. Az már támadott volna este, amikor mindannyian elaludtunk. Nem, valaki van a bolygón és ő figyel minket. Nem tetszik ez nekem. Közben a földi megosztja velem, hogy miért is Tejút a Tejút. Nem vagyok lenyűgözve, az biztos. Többször kéne emberekkel találkoznom. Olyan szórakoztatóan naivak és ostobák. Szoptató istennő? Ki talál ki ilyeneket?
Egészen késő délutánig kellett sétálnunk mire a két hegy találkozásához elértünk. Itt hirtelen elment mindenféle kommunikáció. Ami nem is olyan rossz hír. Ha valaki tud egy zavarót működtetni, akkor van valami civilizáció a közelben. Ahogy átsétálunk egy barlangon, hirtelen ez még nyilvánvalóbb lesz. Eltűnik az az idegesítő „valaki figyel” érzése. Talán valami rádióhullám, ami kint tartja az állatokat, bár úgy tűnik a kicsi szőrösök immunisak. Körülöttünk a terület tele volt gyümölcsfákkal. Elég szürreális érzés a korábbi zöld pokol után. Nem sokára meglátunk egy házat és előtte egy gyermeket. A nova rögtön megpróbált beszélni vele, aki erre rögtön elszökött. Nem meglepő, nem vagyunk valami barátságosnak kinéző csoport. Ami viszont ezután jön eléggé... meglepő. Szóval... hogy is mondjam. Itt van Ronan. A Legfőbb Vádló. Nem tudom, hogy mi folyik itt, de remélem hamarosan itt sem leszek. Semmi kedvem még a kree f.szságokkal foglalkozni most. Azt se tudom, hogyan kell viselkedni vele szemben. Egyelőre utánzom a Novát, hátha ő jobban ért hozzá.


Felszerelés:

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 16 Márc. 2017, 08:11



Kree Invázió – Prológus / Szörnyek bolygója és Vészjelzés



Résztvevők: Yalvis Trewero / Bíbor Kísértet, G'hhhzz, Srir Gur, Kam Flyrthibate / Töltés,


Serenity / Halál, Hannah Jones-Rider és az állatok



Következő körváltás: 2017. március 20. (hétfő)

”Egy előnye megvolt azoknak az orgyilkosoknak… már senkiben sem bíznak.”
- Táncos

Szörnyek Bolygója - Page 6 00120

Kam azért a legendákból ismerte annyira Ronant, hiszen eléggé híres és hírhedt volt, hogy soha sem menekült volna el semmi elől, nem rejtőzne sehol sem, kree révén inkább a harctéren lenne és vállalná a halált. A fordítógép működött, de ahhoz, hogy megismerjen egy nyelvet, ahhoz kis idő kell, hogy hallja a beszédet. A kree-t, mivel a többiek is úgy beszéltek, azt rögtön fordította, így értette, hogy mit mondott Ronan. Közben a többiek kezdték rosszul érezni magukat a hangtól, és Halálnak sikerült felverekednie magát, kissé most valamiért jobban érezte magát, mint korábban, szédülve ugyan, de talpra is tud állni és megállni a lábain. Az állatok Kam beszéde közben visítozni kezdtek, de hogy mire azt nem lehetett tudni, majd elkezdtek futkosni, mintha megvesztek volna. Hanna is így kezdett viselkedni, Yalvis sem nézett ki túl jól. Az állatok visítása meg sem közelítette azt a frekvenciát, amit ők maguk hallottak, hiszen az olyan magas volt, hogy csak az állatias lények hallották, mások nem, ezt pedig ők nem tudták kiadni.
Az állatok és Hanna ha befelé futottak a völgybe, az épület, vagy a patak felé, akkor még hangosabban és még erősebben hallották mindezt, így kénytelenek voltak visszafelé menni, a barlang közepe felé már halkult a zaj, még hallották, de közel sem volt olyan rossz, mint bent a völgyben. Ha teljesen kimentek, akkor meg is szűnt mindez, igaz, akkor már a lefedettségi területen kívül voltak és újra érezhették, hogy valami figyeli őket. Yalvis térdre zuhant a fájdalomtól, közben Ronan intett Kam-nek és remélhetőleg a két kree-nek, hogy álljanak fel.
< - Nem rejtőzünk… az a mi vészjelzésünk, amit vettek – mondta. – Amikor megtaláltuk ezt a helyet, akkor állítottuk be, hogy vészhívást küldjön, hogy lejussunk erről a bolygóról. >
Közben látható volt, hogy a nő bevitte a gyermeket a házba és egyedül jött vissza, bár távolabb állt meg és nem jött közel.
< - Hang? – kérdezte. – Valamilyen statikus zaj van errefelé igen, a legtöbb állatot távol tartja ettől a helytől. >
Végignézett a társaságon, majd folytatta.
< - Szóval nem bérgyilkosok… akkor viszont katonának alkalmatlanok, ugyanis kree nem teheti erre a bolygóra a lábát, mit tanultak maguk az akadémián? Nem fontos – morgott. – A majmok nem érdekelnek… mit gondolnak vajon össze lehet szerelni egy hajtóművet, hogy elhagyhassuk a bolygót? >


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Szörnyek Bolygója - Page 6 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by Serenity Pént. 17 Márc. 2017, 00:20





Lady Serenity, Halál
Előtörténet
Játék: Szörnyek Bolygója
Társ(ak): Aashirya Nakti Singh és Maci, Kitajo Akimoro, Lucan Scorpius/Holtkacaj, Yalvis Trewero / Bíbor Kísértet, G'hhhzz ÉS Srir Gur -
Szépen lassan haladva, először négykézlábra, majd kissé bizonytalanul, de legalább stabilan tudtam a lábamra állni. Jobban éreztem magam, de ez csak amolyan minimális remény volt, hisz szédültem, körülöttem a világ meg volt őrülve teljesen, a bundások rohangáltak és volt amelyik állat visítozott is. A kékek meg kupaktanácsot tarthattak, bár a nyelvből amit használtak semmit sem értettem és egyelőre azt sem tudtam eldönteni, hogy valóban kékek-e vagy csak én vagyok nagyon rosszul. Röviden összefoglalva nem igazán volt akivel akár csak egyetlen értelmes szót is válthattam volna.
Emiatt kénytelen voltam magam megoldani a dolgaimat. Persze fogalmam sem volt arról, hogy milyen bajom lehet és csakis a kísérletezés maradt. A földre nem ültem vissza, hisz nem voltam biztos benne, hogy képes lennék-e még egyszer talpra állni az után, így hát lábon állva kezdtem el koncentrálni. Megpróbáltam bekapcsolni a képességem azon változatát ami a gyógyítást biztosítja, bár fogalmam sem volt arról, hogy egyáltalán használ-e vagy működik-e ebben az állapotban.
- Hogyan jutunk haza, kékek? - tettem fel a kérdést attól függetlenül, hogy az öngyógyítás sikerrel járt-e vagy sem. A hazajutás még mindig elég fontos kérdés volt ezen a helyen arról nem is beszélve, hogy egy csapat kerge állatunk és ezen a helyen kívül őrült és veszélyes állatok is voltak.
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Spoiler:
Szürke színű unisex kezeslábas
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 18 Márc. 2017, 07:34

Kam - Töltés

A novának mégis eszébe jutott, amiket hallott és valószínűbb volt egy hajótörés, mint a rejtőzés. Ronan semmitől sem félt a legendák szerint. Kam fordítója működött, de úgy nézett ki, Hanna beszédét nem értette meg a nő, akit felismert vagy nem akart válaszni. Királyi sarj esetében ez még érthető is lett volna. Töltésnek valami gyanús volt. Ronan lezuhant egy hajóval egy bolygón, ahová kree nem is léphetett. Vészjelzést adott le, tudva, hogy ide kreeknem is jöhettek. Eleve szabályszegőket várt? Vagy bárki mást, akit kényszeríthetett, hogy segítsen neki. Az idegen nő a Földről és a gyermek is új volt. Ronannak nem lett volna szüksége zsarolásra, a birodalom erővel szokta elvenni, amit akart. Fel állt a térdelő helyzetből, a környéket figyelte. A nőt, aki vissza jött a gyerek nélkül. Nézte, milyen viszonyban lehettek Ronannal, hogy állt hozzá, fogolyként vagy egészen másképpen.
- Egész úton azt lehetett érezni, hogy valaki figyeli a csapatot. Az állatok lehettek vagy tud esetleg fenyegetőbb ellenségről is?
Más is hallhatta a vészjelzést és ha túlélt itt, talán csak egy alkalmas pillanatra várt. A hang forrása így kiderült és mikor Kam meghallotta, mire volt szükség, már tett is egy javaslatot.
- A foxiai nagyon jól ért a technikához, jármévekhez, ilyenekhez. Ha van védőeszköz a zajforrás ellen, hasznát vehetnénk.
A kreek hallgattak, ki is lettek osztva. A vád most nem ovlt olyan súlyos, hiszen segíthettek a Legfőbb Vádlónak. A beteg nő kérdése is fontos volt, a többieket is biztosan érdekelte volna, akiket elraboltak.
- A nő és a foxiai körözött személyek, az ő számukra a hazajutás az újbóli bebörtönzést jelentené, hacsak a Nagyúrtól nem kapnak amnesztiát valamiért cserébe. A szőrös nő és a mosómedvéi a Földről érkeztek, rabok, egyenlőr ismeretlen célból tették fel őket a hajóra. Az én hajóm, amivel érkeztem, még használható, igaz, messze van.
Ezt fontos volt elmondani, mert Ronan előtt nem volt érdemes el hallgatni ilyeneket. Amensztia létezett, Kam is úgy lett nova, hogy segített a Knowhere visszafoglalásában, Millerék csapatát támogatta. Ahogy Yalvis is meg tette, de úgy tűnt, visszaeső volt. Kamet nagyon érdekelte az is, hogy Ronan hogyan került pont ide és kik voltak a vendégei, de nem akart túl bizalmasakat kérdezni. Volt a más a csapatban, aki szokott ilyeneket tenni.

Hanna és az állatok
Először össze-vissza futottak, mindenki más felé. A fenyegetően zavaró hang nem szűnt, így a barlangot célozták meg. A másik vége felé meg álltak, nem mentek ki oda, ahol érezték az ellenség konkrét jelenlétét. A barlangban mégis jobb volt nekik. Hanna sajnálta, hogy nem kapott választ, pedig az emberteleneknek érteniük kellett a földi nyelvet, mivel ott éltek. Gondolkodnia nehezére esett most, a többieknek is, mert a hang az agyukba mászott, nem hagyott nekik nyugtot. Maradt a menekülés. Ha tudott figyelni a nova beszédére és ha értett valamit, akár a többiek válaszaiból, akkor figyelt. Többet nem tudott most tenni. A barlang végében meg álltak és próbáltak meglapulni. A sipítozást abba hagyták, mert nem használt, így jobb volt csendben maradni. Készültek, hogy ha az ellenség mégis be jött a barlangba vagy más baj történt, akkor kitérjenek, esetleg ffedezéket, üreget keressenek.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 19 Márc. 2017, 20:17

A legfőbb vádló jelzésére Srir is kiegyenesedett. Igyekezett állapotához képest olyan egyenesen állni, hogy akár egy diót is el tudjon törni a farpofáival. Ez az első alkalom, hogy egy igazi kree nemessel áll szemben. Kevés dolog van amitől Srir lelkes tud lenni, de ez a helyzet kimondottan az. A vádlók rendje az a szint amit a közlegény is el szeretne érni egyszer az életben és a legfőbb vádló áll vele szemben. Még a mellette szenvedő foxiai és az őt ért sértések sem rontják el számára a pillanat csodálatosságát. Közlegényként mi mást is kaphatna mint sértéseket. Meg sem szólal hisz nem méltó rá. A nova tiszt megteszi így is helyette, hogy felvilágosítja a nagyurat majd ugyan azt az ötletet felveti amit Srir is megtett volna. A közlegénynek lenne még egy ötlete a foxiai számára, de nem lenne túl előnyös, hogy külön közölni kéne, hogy fogja be a fülét azzal akinek a tudására állítólag a megmenekülésüket feltennék. Így Srir továbbra is hallgat.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Vas. 19 Márc. 2017, 21:47

Szörnyek Bolygója - Page 6 D5af785722756aed8257b22b6b4c3af7
Jelenlegi kinézete

~G’hhhzz~

Felkelünk a földről ahogy a Vádló megengedi. Nagyon nem tetszik a helyzet. Amint megtudja ez a nagyra nőtt idióta, hogy skrull vagyok nekem végem. De csak pár órát kell még kibírni. Talán. Ahogy megkérdezi, hogy lehet-e hajtóművet összerakni megpróbálok visszaemlékezni a két hajónkra. Már akkor sem voltak valami jó állapotban és azóta ott hagytuk őket. Nem hiszem, hogy bármit is ki tudnánk szedni. Persze, ha nekik van valamijük... akkor még van esély. Bár nem vagyok valami nagy mérnök, szóval nem leszek benne nagy segítség.
- Nem, Nagyúr, attól félek, hogy a mi hajóinkat teljesen összetörte egy harminc méter magas lény. Kétlem, hogy bármi hasznosat is ki tudnánk szedni. Vagy megérné az oda és vissza utat.- mondom a Vádlónak. Egyébként nem sok értelme van ennek az egésznek. Mi értelme van egy segély kérésnek, ha tiltott bolygón vagy. Oké, a földiek valószínűleg rohannának. De ezek a legbegyepesedettebb kreek. Kit várt? Valami nagyon nem tetszik. Utána kéne járnom.
- Bár, talán, ha a Nagyuram megengedné, hogy megnézzem milyen lehetséges alkatrészeink vannak, lehet, hogy összetudnék rakni egy hajtóművet.-


Felszerelés:

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 20 Márc. 2017, 00:01



Kree Invázió – Prológus / Szörnyek bolygója és Vészjelzés



Résztvevők: Yalvis Trewero / Bíbor Kísértet, G'hhhzz, Srir Gur, Kam Flyrthibate / Töltés,


Serenity / Halál, Hannah Jones-Rider és az állatok



Következő körváltás: 2017. március 24. (péntek)

” Minden elnyomás kiváltója a félelem. Ha nem az általános félelem, akkor a zsarnoké, aki saját biztonságát félti.”
- Isaac Asmiov

Szörnyek Bolygója - Page 6 00120

Halál próbálta magát öngyógytani, de érezte, hogy beteg, eléggé beteg, így emiatt nem sikerült a regenerációra koncentrálnia. Azonban a feje tovább tisztult és már csak úgy fájt, ahogyan akkor szokott, amikor beteg az ember, azaz a feje tetején, de egyébként már egészen kezdte jól érezni magát.
Hanna és az állatok egészen elviselhetően voltak a barlangban, ahova hamarosan Yalvis is megérkezett futva, ő is eddig bírta a benti sípoló hangot.
A többiek látták, hogy Yalvis végül elfutott fájdalmában követve a többieket, így csak a kree-k és Kam maradt ott. Srir roppantul megtisztelve érezte magát a helyzetben.
< - Az állatok kellően veszedelmesek errefelé – mondta. >
Közben a hercegnő is csatlakozott a társasághoz egyedül, a gyerek nélkül, ő maga is kree nyelven szólalt meg.
<- Nekünk sem kéne életben lennünk, ha nem lennénk olyan harcosok, amik már évekkel ezelőtt meghaltunk volna – mondta. >
Ezek után jött az, hogy ért Yalvis a technológiához és a szereléshez, ami ebben a helyzetben tényleg nagyon jól jött, a pár bólintott is rá, majd a körözöttség is felmerült
< - Az emlősök nem érdekel… de biztosra veszem, hogy azaz összes bűne, hogy a Földön született… De, ha a foxiai segít, akkor a Birodalmon belül nem lesz többé körözött személy. >
Ha Kam utána néz ennek, akkor valóban láthatja, hogy kifejezetten se Hanna, se Serenity nincs benne a listában, hanem minden földi körözött személy a Kree birodalomban, Birodalom ellenes bűnökért, ami nevetséges, hiszen alig pár jutott ki belőlük a naprendszerek kívülre, ezt Miller-től tökéletesen tudhatja, valamiért gyűlöli a császári pár az embereket, ezért üzentek hadat is, nem volt szó többről.
< - Sajnos nincs semmink, amit hajtóműnek lehetne használni, lávából nyerjük az energiát az épülethez és a jeladóhoz, ezek itt voltak, amikor megtaláltuk őket. Van egy ősrégi hajónk, amit az itt élők használhattak évezredekkel ezelőtt, de a hajtómű ki volt szerelve, nem találtuk meg. Ezért is kéne visszamenni a roncsokhoz és elhozni, ami menthető. A Nova tud repülni és nagyobb súlyt vinni, ahogyan én is a gravitáció ellenére is, önöket – nézett a két kree-re. – és a foxiait ketten el tudjuk oda vinni, esetleg mást is, ha értenek a szereléshez. Mind a ketten gyorsan repülünk – itt Kam-re pillantott. – pár perc alatt odaérünk, összepakoljuk, ami menthető, és visszajövünk… persze, ha ez megfelel önöknek.

//Zield, te nem hajóval jöttél, hanem magadtól, így úgy veszem, hogy ezt nem mondtad ^.^
A világos szín itt Kallistrate, de nem akartam külön Ko-val is reagolni, szóval nem Reena az kivételesen.//


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Szörnyek Bolygója - Page 6 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by Serenity Csüt. 23 Márc. 2017, 22:37





Lady Serenity, Halál
Előtörténet
Játék: Szörnyek Bolygója
Társ(ak): Aashirya Nakti Singh és Maci, Kitajo Akimoro, Lucan Scorpius/Holtkacaj, Yalvis Trewero / Bíbor Kísértet, G'hhhzz ÉS Srir Gur -
Az öngyógyítással való próbálkozás kudarcba fulladt. A betegség nem adott rá lehetőséget, hogy koncentrálni tudjak, így dobhattam kukába ezt az ötletet. Öröm az ürömben viszont, hogy a fejem szerencsére valamelyest kitisztult. A fájdlaom nem múlt el teljesen, de nagyjából elviselhető szintre került, amitől függetlenűl még jó lenne ha nem lenne, de ez már más kérdés. A kék bőrű idegenek bármit is beszéltek, számomra teljes mértékben zöldségnek hatott, valamint mivel teljes mértékben figyelmen kívül hagytak, még akkor is amikor hozzájuk szóltam, így feladtam a további próbálkozást a kapcsolatteremtésre.
Amennyiben az egészségügyi állapotom lehetővé tette, úgy döntöttem, hogy elindulok felfedezni ezt a helyet, ha már úgyis csak gyertyatartó lennék legalább valami számomra hasznosnak tűnővel üssem el az időt. Kétlem mondjuk, hogy bármi érdekfeszítőt találhatnék errefelé, de jobb mint az üldögélés és a levegő lét.
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Spoiler:
Szürke színű unisex kezeslábas
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 23 Márc. 2017, 23:30

//Kétlem, hogy éjfélig írna a többség, így kedden lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Szörnyek Bolygója - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Szörnyek Bolygója - Page 6 Empty Re: Szörnyek Bolygója

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.