Falu

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Adrian Sommerfield Csüt. 25 Május 2017, 07:43

Az elágazásnál George is belement abba amibe a többiek. Jó érvek szóltak mellette amiket ő is kiegészített.
-Ott talán a katonákat lerázni is több lehetőségünk lesz.
A szimbionta nagy szája George-ot is zavarta, de ő azért igyekezett a témánál maradni és higgadtan mérlegelni a helyzetet. Lionhart mondatára, hogy nem a saját realitásukban vannak George elgondolkozott.
-Kifejtené kérem, hogy ez mit is jelent?
A saját realáitás egy olyan fogalom volt ami több kérdést is felvetett George-ban. Akkor hol vannak, hogy jutnak haza és mit jelent a saját realitás. Avalont? A helyzetük is problémákat vetett fel mikor meglátták a várost. Eléggé kilógnak onnan.
-Rendben. Van valakinek ötlete, hogy honnan szerezzünk információkat? Ilyen ruházatban nem ülhetünk be egy kávézóba.
Ő általában olyan ruhákat visel amikben annyira nem is lógna ki ebből a korból, de most nem azokat hordja. A szimbionta igyekszik valami formát felvenni amit George fel is ismer, de csak a fejét rázza.
-Carson úr! Bár nem a történelem tudományának professzora vagyok, de azt meg tudom mondani, hogy ez a külső több szempontból sem segíti a feltűnésmentes elvegyülésünket. Egyrészt mert ez középkori viselet és nem viktoriánus másrészt pedig mert egy pestisdoktor abban az időben, értem ez alatt a középkort is feltűnést kelthetett és főleg egy olyan helyen ahol nincs jelen az adott járvány pánikot is eredményezhet. Mindenesetre elismerésem, hogy próbálkozik.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Darren Cain Csüt. 25 Május 2017, 21:37

Úgy tűnik mindenki másnak is elege van a szimbiontából. Mondjuk már az is meglep, hogy Lionheart eddig tolerálja. Talán lehetséges, hogy a legutóbbi találkozásunk óta kicsit türelmesebb lett. Már majdnem szeretném, ha nem lenne. Közben a nő megállapítja, hogy nem a saját realitásunkban vagyunk. Eddig azt hittem, hogy Avalon sem a mi realitásunk, de úgy tűnik rosszul gondoltam. Gondolom majd valami mágikus hablattyal tudunk kijutni innen, amihez kell egy nagyon erős mágus. Gondolom az MI:13-nél már észrevették, hogy nagyon eltűntünk és már keresnek minket. Milyen kár, hogy ebben nincs benne Nitaris. Annyira sajnálom. Még majdnem félórát kell sétálnunk mire a lakott területre érünk. A szimbionta rögtön felvesz egy pestis-doktor jelmezt húz magára, amin nem tehetek más, mint elmosolyodok. Igen, valahogy még a bőr és izom nélküli koponya is el tud mosolyodni. Legalábbis úgy tűnik.
- Jó próbálkozás, de hagyj segítsek én.- mondom miközben visszaváltozok emberré. Miután újra emberi formában vagyok, gyorsan körülnézek. Ha nem látok kutyát vagy más jó szaglású állatot akkor varázslok egy illúziót, ami elfed minket a szemek és a fülek elől. Ennek elégnek kell lennie valamire.- Nem tart sokáig úgy hogy gyorsan keressünk egy szabót. Nincs sok időnk.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 26 Május 2017, 00:00



Kree Invázió 2 – A rejtélyes látogató


Résztvevők: Darren Cain, George Turner / Sir Gawain, Christopher Morgenstern,


Niteris / Dr. Marwyn Meinhard Malburg és Helena Telma Kenward / Lionheart



Következő körváltás: 2017. május 30. (kedd)

” Szarvashiba elméletet alkotni adatok nélkül. Ugyanis akkor a tényeket igazítjuk a teóriákhoz, nem pedig a teóriát a tényekhez.”
- Sherlock Holmes

Falu - Page 3 00120

Még a városba érkezés előtt George rákérdezett Lionheart-nál, hogy mit is jelent, amit a nő mondott.
- Röviden azt, hogy nem tudni, hogy hol vagyunk jelenleg, sem pedig, hogy miként jutunk haza… ha kapcsolatba tudtam volna lépni a többi Angyallal, akkor bemérhettek volna, esetleg a szöszi… Einar eljön értünk a feltételezhetően a férfiasságát szimbolizáló villámokat csapkodó pöröllyel és hazarepített volna minket, de így nem.
George és Darren, mivel már nem először találkoznak a nővel és pletykákat is hallhattak, így tudhatták, hogy Lionheart leszbikus és keményvonalas feminista, így a szavai nem voltak túl meglepőek.
- Ebben igazán kételkedem – mondta Bashir. – Szerintem az emberiség többsége sem gondolkodik így hála az East Side eseményeinek, majd Vérontónak.
Lionheart csak a fejét rázta meg lesújtóan, de nem szólalt meg a szimbiontákat illetően, ami pedig a démonságot illette, ráhagyta Darren-re, hogy megymagyárázza, hogy nem démon, csak egy átok sújtotta. Bent a városban Niteris próbálta annak az alakját felvennie, de mivel csak minimálisan tudott alakot felvenni, így csak egy zsákot sikerült a madárforma alak helyett csinálni, amivel leginkább egy madárijeszőnek tűnt*. George kiemelte azt is, hogy pánikot kelthet az öltözet, ez esélyes volt, még ha sikerült is volna az, hogy felvegye, amit akart, akkor is itt nem nézett ki úgy semmi, mintha járvány lett volna. Ami azt illeti még vizelet és ürülékszag sem, pedig ekkoriban azért még messze nem voltak jók szennyvízcsatornák, sem a végtermékek eltakarítása.
Darren úgy döntött, hogy rásegít a dolgokra és illúziót hozott létre a képességével, aminek a leple alatt eltudtak indulni. Szerencsére a mágia működött így a kis csapat tudott haladni. Nagyjából három sarkot és ezzel két utcát kellett megtenni, ahol egy tágasabb és valamivel forgalmasabb utcára értek ki. itt sok boltot lehetett látni, borbélyt, szabót, horgász, vadász boltot, kocsmát is természetesen, hentes, pékárú. Furcsa mód minden nyitva volt, szerencséjükre a szabó külön esett a többitől és nyitva is volt, ha akartak, akkor észrevétlenül betudtak oda jutni.

* tegnapi levélben magyaráztam pont, hogy mennyire képes „alakváltani” Niteris.


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Falu - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Niteris Vas. 28 Május 2017, 22:31

A REJTÉLYES LÁTOGATÓ

Niteris nem egészen értette Lionheart hozzáállását. Semmi kapcsolatot nem talált a férfiasság és a villámok között.
~Valószínűleg az ifjú hölgynek bejön az asgardi~világosította fel Dr Malburg~A diákjaim között is gyakran láttam ilyen viselkedést. Nevetséges dolgokért szólja le, pedig igazából egy túrára vágyott a barátja otthonában. Egyébként remekül teljesítesz. Már egyáltalán nem aggódnak a jelenlétünk miatt. Talán a végén elkaphatjuk ezt az okoskodó fickót is. Megérdemelné. Miért kell mindjárt Vérontóval jönnie, amikor csak most találkoztunk?! Mi sem emlegettük terroristákat~
A szimbionta ettől alaposan elbízta magát. A 'jelmez választásnál' olyan formák felvételével próbálkozott, amik eddig még sosem sikerültek. És ez most sem változott... Hogy mentse ami menthető, végül egy madárijesztőre emlékeztető öltözékké alakult.
Tudta, hogy valami nincs rendben. Erős vágyat érzett, hogy elkapjon egy fickót, aki denevérjelmezben ugrál a háztetőkön, és aztán gázokkal töltse tele. Talán Rémálom okozhatta ezeket furcsa képeket. A biztonság kedvéért azért megjegyezte, hátha a doktor még hasznosítja egy későbbi kísérletében.
George ennek ellenére díjazta a próbálkozást, amitől nagyot nőtt Niteris szemében. Már éppen oda is húzódott volna a lovaghoz, hogy az esetleges közelebbi ismerkedésről tárgyaljon, amikor a szellemlovas is kifejezte elégedettségét.
~Tényleg alaposan megkedvelhettek minket... talán nem is sértésnek szánta a 'szörnyeteg' megnevezést, hanem csak arra utalt, hogy hasonlítunk~gondolta, miközben hátrapillantott, hátha utolérték már őket a katonák.
Amikor az illúzió elfedte őket, ismét a többiekkel tartott. Ha bementek a szabóhoz, igyekezett egy olyan öltözéket szerezni, ami elfedi az arcát. Mindenképpen el akarta kerülni, hogy a doktort felvegyék egy nemkívánatos listára a SHIELD-nél.
- Menekültek vagyunk, vagy mik. - védekezett, ha bárki megkérdőjelezte a döntését - Persze ha meggondoltátok magatokat, felőlem fel is adhatjuk magunkat. Nincs okunk azt hinni, hogy a helyiek az ellenségeink.
Ha más üzletbe tértek be, Niteris nem mutatott érdeklődést. A hentesnél legfeljebb egy fejet tulajdonított el (lehetőleg kecskét), a kocsmában meg csak megpróbált mogyorókat pöckölni a sörös üvegekre.
Niteris
Niteris
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 447
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 118
Join date : 2015. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3115-niteris

Vissza az elejére Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Darren Cain Hétf. 29 Május 2017, 20:36

Jó látni, hogy Lionheart még a régi volt. Ebben a nem túl derűs szituációban is képes arra gondolni, hogy mennyire nem szereti a kollégáját. Megnyugtató, hogy ki tudja hol is képes erre. Nem tudom, hogy Niteris mit akart csinálni, de sikerült egy madárijesztő zsákot húzni a saját fejére. Nem teljesen vagyok benne biztos, hogy ezt tervezte. Nem igazán látom, hogy ez, hogy segít a mostani helyzetben, de nem ítélkezek. Úgy is megfogom sütni, amint nem üldöznek minket. Élvezze ki az utolsó perceit vagy óráit. Csak pár utcát kellett sétálnunk és elértünk egy forgalmasabb főutcához. Rengeteg bolt volt, borbélytól a hentesig minden, amire szükséged lehet. Nekünk egyenlőre ruhák kellettek. Szerencsére szabó is volt, úgyhogy arra felé vettük az irányt. Viszonylag könnyen be is jutottunk. Először körül nézek, hogy van-e kész öltözékük. Ha van, akkor csak elterelem valahogy a szabó figyelmét. Mondjuk úgy, hogy hátra megyek és felborítok egy szekrényt vagy asztalt, ha van. Ha sikerült, akkor gyorsan megfogjuk a ruhákat és már itt sem vagyunk. Ha nincs kész öltözék, kicsit okosabbnak kell lennünk. Megpróbálom levenni csak magamról az illúziót amikor nem figyel a boltos.
- Jó napot, öregfiú! Azért tértem be remek üzletedbe, mert szeretnék valami szép és divatos ruhába fektetni. Nem soká esküvőre megyek, és szeretnék jól kinézni.- tudom, hogy így csak nekem lesz ruhám, de több mint a semmi. Azzal már lehet jutni valahova.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 30 Május 2017, 06:48



Kree Invázió 2 – A rejtélyes látogató


Résztvevők: Darren Cain, George Turner / Sir Gawain, Christopher Morgenstern,


Niteris / Dr. Marwyn Meinhard Malburg és Helena Telma Kenward / Lionheart



Következő körváltás: 2017. június 3. (szombat)

” Nagy hiba, ha egy uralkodó semmiségekkel vesződik, és nem látja a fától az erdőt.”
- Maurice Druon

Falu - Page 3 00120

Mivel csak az ment be, aki akart, így Chris, George és Niteris egyelőre kint maradtak és csak Darren, Bashir és Lionheart mennek be a boltba. A kintiek nem látszódnak egyelőre senki számára, bent ugyan Darren csak magáról veszi le az álcázást, de Bashir megoldja magán és Lionheart-on is. A boltos ugyan ezt nem látta, ő maga csak akkor jön előre, amikor meglátja azt, hogy valakik vannak a bolt részben.
- Üdvözlöm önöket! – mondta.
Ahogy végignéz a hármason kissé meglepődik a ruházatokon.
- Önök pedig a cirkusz tagjai? – kérdezte a másik kettő személyt.
- Igen azok vagyunk – mondta gyorsan. – A lehető leghamarabb kellene valami öltözék.
Az idős férfi, a szabó elgondolkodott, majd a boltban levő felakasztott női és férfi ruhákra mutatott.
- Ha mindhármukról méretet veszek és újonnan készítem őket, akkor az hetekbe telhet, de vannak már a kész ruhák, ha azok közül válogatnak, akkor betudom varrni azokat a részeket, amik nagyok lennének és akkor máris vihetik. Hátul pedig fel is próbálhatják.
Így a hármas neki is láthatott annak, hogy válogasson és próbáljon. Lionheart végül egy fekete ruhát választott, amihez sűrű fátyol volt, hogy az arca takarva maradjon, Bashir pedig egy átlagos korabeli darabot. Ha Darren is készen van, akkor szabó a fizetésről érdeklődik, ismét Bashir szólalt meg, láthatta Darren, hogy a férfi egy rúnát rajzol a levegőbe, mire a szabó lelkesen bólogatni kezdett.
- Igen, a számra rendezve van, remélem jó hasznát veszik a ruháknak, viszont látásra! – köszönt el.


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Falu - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Darren Cain Pént. 02 Jún. 2017, 10:43

Nem mindenki jött be a boltba, amit nem nagyon értek. Mit gondolnak, mi lesz? Majd mágikusan lesz ruhájuk. Oké, az annyira nem lehetetlen, de akkor sem kéne erre számítani. Nem igazán tudtam, hogyan magyarázzam el a ruházatunkat a szabónak, de szerencsére ő maga talál magyarázatot rá. Mivel van, pár kész ruhája viszonylag gyorsan tovább mehetünk. Jól átnézem a lehetséges ruhákat. Bashir már kiválasztotta a sajátját és azzal nincs is baj, de nem igazán tudom elképzelni magam hasonló ruhában. Az a kis kalap nem igazán nézne ki jól rajtam. Bár ha nincs más, akkor végül is nem a világ vége. Meg fontosabb dolgunk is van. Már majdnem beletörődök a sorsomba, amikor meglátom a szekrény tetején a cilindert. Ezzel végre hibátlan lett az én ruházatom is. A fizetést is gyorsan megoldottuk. Bashir egyszerűen Jedi elme trükkel átverte a szabót. Nem szép dolog, de szükséges.
- Ti nem akartok álruhát? A mágiámnak sajnos elég valós és szűkös limitáció vannak.- mondom a remélhetőleg még mindig láthatatlan többieknek. Nem tudom, mi a tervük, de én kész vagyok itt hagyni őket, ha nem hajlandóak álruhát ölteni. Akár mit is csinálnak, én elkezdek keresni egy újságot vagy kikiáltót, bármit ami kicsi kontextust adhat a  helyzetnek. Ha nincs ilyen a közelben akkor a kocsmába indulok. Ott biztos lehet helyi pletykákat hallani.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Niteris Pént. 02 Jún. 2017, 20:40

A REJTÉLYES LÁTOGATÓ

Niteris addig gondolkodott, hogy egyszer csak azt vette észre, hogy a csapat fele elment ruhát szerezni. Egy ideig figyelgette őket, de aztán inkább George-hoz fordult.
- Te egy amolyan hős volnál, ugye? - kérdezte, miközben megpróbálta átkarolni - Tudod, a doktorral már régóta a keresünk egy megfelelő teszt... vállalkozót, akivel komolyabb bevetésekre is mehetnék. Tehát ha te is úgy szeretnéd... megismerhetnénk egymást közelebbről is, ha érted mire gondolunk. Csak gondolkodj rajta.
Ezután Niteris csak hátrafelé kémlelt. Nem értette, hogy hol késlekednek a katonák. Hiába várt rájuk, Cain érkezett meg előbb. A ruhaszerzés után érdeklődött, és a varázsereje korlátai miatt aggodalmaskodott.
- Persze, miért is tudnád ezt megoldani? - kárörvendett a szimbionta - Ti mágusok azt hiszitek, mindent elérhettek egy két ige elmormogásával. De szerencsére akad itt valami, ami jobb, mint a mágia. Hadd mutassam be a biológia erejét!
Eközben hatalmas, színházi mozdulatokkal széttárta a karjait, és újra alakváltásba kezdett. Nagyon megtetszett neki Cain öltözéke (főleg a szemüveg miatt, ami az anonimitás megőrzésében is segíthet), ezért úgy döntött, hogy azt másolja le.
Pár perc erőlködés után fel is vett egy egészen elfogadható alakot, legalábbis ő így vélte.
- És igazából mit is szeretnénk itt elérni - érdeklődött, miközben még mindig keményen küzdött a megfelelő formák kialakításával - Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de mi már szívesen visszajutnánk a mi világunkba. Végezzük el, amiért jöttünk, és menjünk.
Niteris ezután igyekezett észrevétlenül lelassítani a társaságot. Ha bementek a kocsmába, ő is velük ment, és megpróbált beleütközni valakibe, hátha ezzel verekedést kezdeményezhet. Ha erre nem volt mód, akkor csak simán haladt a többiekkel, és igyekezett tovább tökéletesíteni az öltözékét.
Niteris
Niteris
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 447
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 118
Join date : 2015. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3115-niteris

Vissza az elejére Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Adrian Sommerfield Pént. 02 Jún. 2017, 21:22

George valami oknál fogva úgy gondolta, hogy ha ő nem megy be az üzletbe hanem kint marad akkor majd a többiek szereznek neki is ruhát hisz még Angliában halhatták a méreteit mikor kabátot kért. Közben a szimbionta próbál közeledni. Ha nem látott volna a másik lelkébe George akkor is elhúzódna az átkarolási kísérletre, de így főleg.
-Nem nevezném magam hősnek. Mondhatni egy korábbi rendszer katonai képzését kaptam meg mágikus tudással kiegészítve és ezt használom saját helyzetembe kényszerítve.
Az ajánlatot hallva nagyon nagy szerencséje van az illetőnek, hogy George-on ott a sisak mert különben százszor halt volna meg attól a pillantástól.
-Mint mondtam a saját céljaim miatt vállalok küldetéseket. Nem hiszem, hogy azok amikre te mennél egyeznek az elveimmel és nem is kívánok alannyá válni. Nem hiszem, hogy ezen gondolkoznom kell.
A kiérkezőkre kérdőn néz ami mondjuk sisakban nem látszik. A mondatra felsóhajt ahogy a szimbionta reakciójára.
-A tudomány nem szkander verseny, hogy egymás karját méregessük, hogy közönségesebb példát ne hozzak. Példát vehetnének Liebermann Leó-ról. Egyébként azt hittem intézik a mi ruhánkat is hisz Carson úr talán problémákat okozhat ha mutatkozik. Mindegy az én hibám is, hogy nem vetettem fel.
Majd a pajzsát egy sétapácává változtatva besétált a szabóhoz.
-Jó napot uram tudna valamit öltözetet ajánlani?
Majd igyekszik kiválasztani egy neki tetsző darabot. Ha ez sikerül és nem adódnak problémák megpróbál kint csatlakozni a többiekhez.
-Azt hiszem Carson úr félreérti a helyzetet. Mi egy hölgyet keresünk akit elraboltak és úgy látszik mi is a sorsára tervezünk jutni. Elsődleges feladatunk hát a környezetünk megismerése amire nincs is jobb módszer mint elvegyülni a helyiek közt és igyekezzünk másoktól segítséget kérni, hogy megérthessük a helyi rendszert külföldről érkezett*Itt Bashir-ra mutat.*barátunkkal aki meg szeretné ismerni ezt a helyet.
Mosolyodik el. Úgy véli nem rossz ötlettel állt elő.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 03 Jún. 2017, 00:00



Kree Invázió 2 – A rejtélyes látogató


Résztvevők: Darren Cain, George Turner / Sir Gawain, Christopher Morgenstern,


Niteris / Dr. Marwyn Meinhard Malburg és Helena Telma Kenward / Lionheart



Következő körváltás: 2017. június 7. (szerda)

” Kár, hogy bármerre megy az ember, mindig viszi magát.”
- Kőrösi Zoltán

Falu - Page 3 00120

Niterist egy jó alapos veréstől valószínűleg az mentette meg, hogy akkor környékezte meg George-t, amikor a társaság agresszívabb része odabent tartózkodott a szabónál. George nem fogadta el az ajánlatot, majd gyorsan bement ő is és még mivel a szabó az előbbiek hatása alatt volt őt is kiszolgálta a ruhával. Ezalatt Niteris nekilátott annak, hogy a neki legjobban tetsző, vagyis a legkönnyebben utánozható ruhadarabot lemásolja, ami Darren-é volt. Egy-két perc után úgy 75%-ban hasonlító ruhát képes volt felvenni. Annyira nem volt részletes, mint Darrené, és látszott, hogy egy darabos a dolog, nem pedig több, de a sötét szerencsére a szimbiontának kedvezett két-három lépésről már nem lehetett volna látni. Ennél jobban azonban már semmiképpen sem tudja tökéletesebbé tenni ezt.
Darren felvetésére, hogy kocsmába menjenek be mind Lionheart, mind pedig Bashir támogatta. Sikerült is a közelben találni egyet, mielőtt bementek volna jött, hogy ki megy be és ki marad.
- Ebben a korban nem igen mentek ilyen ruhában nők kocsmába, így a többiekkel megvárom magukat az egyik közeli sikátorban – mondta Lionheart.
- Én meg nem ihatok alkoholt, de magukkal tartok – mondta a férfi. – Ez remek ötlet Sir Gawain!
Így a Lionheart és Chris duó megállt az egyik sikátor sötétjében odakint, míg a Darren, George, Bashir és Niteris bementek a kocsmába. Az még a mai szemmel nézve is roppant hangulatos volt.
Falu - Page 3 B71a2b2066c5604e312a9f0ca2ea55e8
A kocsmában elég sokan voltak, alig volt egy-két üres asztal, többen vacsorát is fogyasztottak itt. A táraság könnyedén odatudott menni a pulthoz – Niteris kivételével - ahol egy idősebb 50-es évei elején járó nagy sörhasú télapóra hasonlító pultos fogadta őket.
- Mivel szolgálhatok uraim? – kérdezte.
Niteris azért nem jutott el addig, mert próbálta a többieket hátráltatni és nekiment valakinek, mire észbekapott volna egy agyag kupa tört szét az arca jobb felén és ő maga meg csillagokat látva terült el a földön és még három lendülő lábat is látott az arca felé közeledni.


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Falu - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Niteris Hétf. 05 Jún. 2017, 23:19

A REJTÉLYES LÁTOGATÓ

Niteris terve remekül haladt. Sikeresen nekiment valakinek, aki elég harciasnak bizonyult. Csak arra nem számított, hogy ilyen gyorsan és ekkora erővel lépnek fel ellene. Mégis csak, egy kis lökés után, ami akár véletlen is lehetne, hárman támadnak rá? Nem mindennapi tapasztalat.
Tehát az széttörő bögrére még csak méltatlankodva felkiáltott, de ez nem védte meg attól, hogy a földre kerüljön. A lábak érkezése már nem érte meglepetésként. Az arca elé kapta karjait, amiken igyekezett megkeményedni, majd miután mind a három rúgást átvészelte, megpróbált gyorsan talpra ugrani és egy boksz-szerű tartást fölvenni. Ha ez sikerült, elsősorban a reflexeire és gyorsaságára támaszkodva próbálta legyőzni támadóit. Az erejét nem használta ki maximálisan, nem akart gyanúba keveredni azáltal, hogy mindenkit hozzávág a plafonhoz.
Ha a csatározás kedvezően alakult számára, megkísérelt másokat is bevonni úgy, hogy az egyik támadóját nekilökte egy békés asztalnak.
Ha látványosan vesztésre állt (vagy még felállnia sem sikerült), felvette a valódi formáját és minden eszközét bevetve támadta a verekedőket. Elsősorban a csápokkal, de ha nagyon nehéz helyzetbe került, akkor karmolt, harapott és savat is köpött.
Ha a társai nélküle akartak továbbindulni, ő is igyekezett kihátrálni az ajtón, vagy akár kiugrani az ablakon.
(+ ha sem ő, sem a támadók nem kerekednek felül, akkor békésen elbokszolgat, amíg a többiek beszélnek)

//Barátságos kocsma Very Happy //
Niteris
Niteris
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 447
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 118
Join date : 2015. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3115-niteris

Vissza az elejére Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Thorhalla Szer. 07 Jún. 2017, 00:00

//Vasárnap lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Falu - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Thorhalla Vas. 11 Jún. 2017, 00:00

//Csütörtökön lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Falu - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Darren Cain Kedd 13 Jún. 2017, 22:45

Niteris megpróbál elképeszteni minket, Gawain pedig a szemünkre veti, hogy miért nem hoztunk neki ruhát. Hát, jogos, hogy eszünkbe juthatott volna, de már mindegy. Ő is bemegy, Niteris pedig abba hagyja a ruhám másolását. Elgondolkodok, hogy visszamegyek egy újért, de nem ér annyit. Inkább csak egy bóknak fogom fel. De az biztos, hogy feszíti a türelmem határát. Ahogy Gawain visszatér előáll egy elég jó ötlettel, amit én támogatok. Cserébe Lionhearth és Bashir támogatja az én kocsmás ötletemet. Szerencsére a közelben volt is egy, ahova gyorsan betértünk. Ahhoz képest, hogy milyen kort írunk eléggé hangulatos kocsma. Kicsit emlékeztet a pubokra, amik itt-ott felbukkantak otthon. Kicsit nosztalgikus hangulat fog el ahogy odamegyünk a pulthoz. A csapos rögtön megkérdezi, hogy mit kérünk, de mielőtt választhatnánk Niteris sikeresen összeverekedett már valakivel. Mintha az egyik haverom bátyját látnám. Alig lépett be a kocsmába már verekszik. Ha jól tudom már halott. És ha Niteris nem fejezi be, ő is az lesz hamarosan. Valaki rosszba köt be és hirtelen rájön majd, hogy a fagyi vissza tud nyalni. Ha marad viszonylag emberi formában, akkor hagyom, hogy harcoljon. Ha viszont elkezd teljes szimbiontaként viselkedni akkor gyorsan közbe lépek és Lovassá változva lefogom a láncaimmal. Eléggé szépen vége lesz a bujkálásnak, de nem hagyhatom, hogy ártatlanokat öljön. Ha nem kell közbe avatkoznom, akkor kérek egy sört magamnak. - Gyakran történik ilyesmi it?- kérdem a kocsmárostól miközben a verekedés felé bökök.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 15 Jún. 2017, 00:07



Kree Invázió 2 – A rejtélyes látogató


Résztvevők: Darren Cain, George Turner / Sir Gawain, Christopher Morgenstern,


Niteris / Dr. Marwyn Meinhard Malburg és Helena Telma Kenward / Lionheart



Következő körváltás: 2017. június 19. (hétfő)

” Ha úgy érzed, hogy nem találod a helyed a világban, akkor jusson eszedbe, hogy a kocsmában a pulthoz mindig odaférsz.”
- Tibi Atya

Falu - Page 3 00120

Niteris azonnal megkeményítette magát a karjánál, amit az arca elé emelt, így a rúgások is ezen érték. Ekkor azonban érezhette, hogy egy rúgást kapott, nem hármat, azonban még mindig triplán látja a dolgokat. ebből könnyedén összetehette, hogy szerencsére nem három, hanem továbbra is csak egy darab ellenfele van. Olyan gyorsan nem tudott felpattanni, mint szeretett volna, ahogyan megtette meg is tántorodott és kellett párat lépnie hátra, igazából pont ez mentette meg attól, hogy a vele szembenálló, ám még mindig háromnak látszó marcona alak balhorga a levegőt érje el és ne őt találja el. Amikor hátralépett, akkor a kocsma egyik oszlopának ütközött, a részeg azonban nem hagyta magát, hogy az előző ütése nem talált, egy széket kapott fel és azzal készült lecsapni egy oldalsó íves mozdulattal Niteris-t, aki jelenleg a doktor szédülése és kettős látása miatt nem igen tudja a gyorsaságát és reflexeit kihasználni.
Amíg Niteris a boksszal volt elfoglalva a többiek a pultnál voltak már. Darren egy ideig figyelte a bunyót, de szerencsére nem kellett beleavatkoznia a harcba, a küzdelembe, mert Niteris nem próbálta meg felvenni a szimbionta alakját, hanem tartotta magát a ruhához. Közben nem csak ő maga, de Bashir is rendelt egy italt magának. Mind a ketten meg is kapták a sörüket, picit más íze volt, mint a megszokottnak, erősebbnek tűnt és nem is volt annyira túlvizezve. A kocsmáros a kérdésre a verekedőkre pillantott, majd legyintett egyet.
- Szinte minden esete – mondta. – De az okozott kárt meg kell fizetniük, aki nem teszi azt az őrség elviszi és a városban kell ledolgozniuk az okozott kárt. Mindig vannak, akik nem tudnak fizetni és erre a sorsra jutnak. Az úrnő nagyon jó döntést hozott, azóta csökkent a bűnözés is a városban.
Közben kiszolgált még két vendéget, majd visszafordult a trióhoz.
- Még nem láttam magukat erre, nemrég érkeztek hozzánk? – kérdezte.


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Falu - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Adrian Sommerfield Csüt. 15 Jún. 2017, 21:30

George elég könnyen meg tudta szerezni a kívánt ruházatot és könnyedén vissza is térhetett a többiek közé. Az ötlete elnyerte a többiek tetszését is. Lionheart megjegyzésére ő is bólintott.
-Talán nem is baj. Ha valami baj lenne akkor bejöhet hozzánk és figyelmeztethet. Esetleg valami sürgős ürüggyel felvehetjük a nyúlcipőt is. Hiszek benne, hogy ki tud találni valamit.
Így öltözve sokkal inkább hasonlított a hétköznapi önmagára. Főként, hogy az arcán látszódtak az enyhén kevély vonásai is. A kocsmába érkezve a hangulat őt magát nem nagyon ragadta magával. Főként mivel nem jár ilyen helyekre szórakozni és diák korában sem saját akaratából ment hanem Alfie barátja unszolására. A kocsmáros kérdésére bólintott.
-Egy vörösbort kérnék.
A törvény amit hall egész logikusnak hangzik. Ő is egyet ért vele. A kérdés sem nagyon lepte meg őt.
-Helyes észrevétel uram. Nemrég érkeztünk és külhoni barátunknak*Mutat Bashir-ra.*igyekszünk a helyi állapotokat bemutatni. Úgy véljük ez egy jó hely erre. Segítene elmagyarázni az itteni szokásokat vagyis inkább azt, hogy miképp működik ez a város.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Niteris Vas. 18 Jún. 2017, 16:08

A REJTÉLYES LÁTOGATÓ

Niteris csatározása kevés eredményt hozott. A társai egyáltalán nem lassultak le tőle, és még az őrök sem rontottak be, hogy rendet teremtsenek. Ezen felül az ellenfél is gyakorlottnak tűnt, a feltehetőleg nagy mennyiségű elfogyasztott alkohol ellenére is jól tartotta magát. A szimbionta oldalra pillantott. Megtalálta Sir Gawaint. Mind a hármat.
~Legalább még nem hagytak itt~gondolta, és újra a részegre összpontosított. Mivel a gyorsasága és reflexei pillanatnyilag nem üzemeltek megfelelően, korábbi terve ellenére mégis az erejére támaszkodott. Hozzátapadt a padlóhoz és a mögötte lévő oszlophoz, hogy megőrizze az egyensúlyát, és így várta be a támadást. Megpróbálta elkapni a közeledő széket, de ha ez túl nehéz lett volna, akkor egyszerűen a karjával védte az ütést. Ezután, ha még talpon volt, az ellenfele gyomra felé (lehetőleg a máj tájékára) intézett egy nem túl elegáns, de szokatlanul erős ütést, majd megpróbálta ellökni magától. Senki nem szereti, ha összehányják a frissen formált öltözékét...
Ha minden simán ment, ő is csatlakozott a többiekhez, és kért egy kis jeget, amit aztán az arcához szorított, ha megkapta.
A beszélgetéshez nem nagyon szólt hozzá, csak megnyerően mosolygott.

Ha a verekedést nem sikerült gyorsan lezárnia, és több ütést kapott, hangos röhögésbe kezdett. Tudta, hogy ez nem tesz jót neki a verés, de akkor sem bírta megállni. Pár pofon után ebben az esetben is megpróbált visszatérni a társaihoz, és megbökdöste Sir Gawain vállát.
- Jó lovag! - szólította meg - Azt hiszem a helyi pórnép nem kedvel minket. Jobb volna eltávozni
Niteris
Niteris
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 447
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 118
Join date : 2015. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3115-niteris

Vissza az elejére Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Darren Cain Vas. 18 Jún. 2017, 21:16

Még egy ideig nézegettem a harcot. Nem igazán növel Niteris megítélésén. Elkezd egy bunyót egy sima ember ellen és még lehet, hogy nagyon meg is verik. Így jár az, aki keresi a bajt. Miután meggyőződtem, hogy Niteris nem csinál semmi nagyon nagy hülyeséget, visszafordulok a csaposhoz. Úgy is hallom az üvöltözést, ami egy szimbionta megjelenését követné. Belekortyolok a frissen kapott sörömbe és rögtön érzem a sör kicsit más, de így is finom ízét. Gondolom erre felé még nem divat a vizezés. Amint lenyelem a kortyot, elismerően megemelem a korsóm a csapos felé, hogy jelezzem neki milyen finom is az. Nem tudom, hogy ez szokás-e erre felé, úgy, hogy remélem nem leszek nagyon udvariatlan. A büntetés említésére kicsit felvonom a szemöldököm. Megpróbálok visszaemlékezni a viktoriánus törvényekre, hogy ennek hogyan kéne mennie. Ha nem jut eszembe, akkor vetek egy kérdő pillantást Bashirra. Persze, nem várom el, hogy most azonnal válaszoljon, csak, hogy tudja, hogy nekem ez kicsit furcsa.
- Mire kell itt figyelni? Van olyan helyi kiskirály akibe nem illik belekötni?- teszem hozzá Gawain kérdéséhez.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 19 Jún. 2017, 00:00



Kree Invázió 2 – A rejtélyes látogató


Résztvevők: Darren Cain, George Turner / Sir Gawain, Christopher Morgenstern,


Niteris / Dr. Marwyn Meinhard Malburg és Helena Telma Kenward / Lionheart



Következő körváltás: 2017. június 23. (péntek)

” A halál új életet szül, mondják az emberek. Csakhogy az emberek ostobábbak, mint a legostobább kecske. Én mondom: a halál nem szül semmit! A halál a Hideg Asszony.”
- Robert Seethaler

Falu - Page 3 00120

+18

George is megkapta az italát, egy pohár vörösbort. Ez azért vizezett volt és közel sem annyira jó, mint amit a jelenben lehet kapni. A két férfi eltudta mondani a kérdéseit, azonban Darren szavainál felvonta a szemöldökét a férfi, úgy tűnt, hogy azzal a szóval még nem találkozott, amit a férfi használt.
- Kiskirály? – kérdezett vissza, így egyelőre nem adott választ a többi kérdésre is.
Ám mielőtt bárki válaszolhatott volna sikolyok és pánik hangja hallatszott a bunyó felől…
Niteris úgy döntött, hogy az erejét is latba veszi. Sikerült a falra tapadnia, majd kiviteleznie azt, amit akart. A részeg fazon már ott meglepődött, hogy az elég masszívnak tűnő szék darabokra tört. a következő pillanatban Niteris egy erős ütéssel gyomronvágta. Csak éppen arra nem számított valószínűleg, hogy az ereje könnyedén megöl egy embert. A részeg szájából vér bukkant elő, majd vér fröccsent mindenhova, egy reccsenés hallatszott, ahogyan a férfi gerince darabokra tört. Az ütés, ami a májra ment behatolt a testbe, a lendület pedig vitte tovább az ütést szó szerint kettőbe vágva a másikat. Niteris egy tonnás erővel ütött, a csapás erejének szele pedig még távolabb asztalokról is ledöntötte az italokat, ételeket. A közelebbi asztalok és székek felborultak… A részeg, pedig két darabban omlott a földre.
Ebben a pillanatban tört ki a pánik, az emberek közül páran ájultak estek össze, a kocsmárosnak is így tett, egy hangos puffanással és magával rántott italokkal terült el a földön. Az többség egymást taposva próbál kimenekülni sikoltozva az épületből az ajtón, vagy éppen az ablakokon át, amiket betörte…

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Falu - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Adrian Sommerfield Hétf. 19 Jún. 2017, 01:34

George-nak csalódnia kellett az italában. Azt nézve milyen gyakran jár el effajta szórakozóhelyekre valószínűleg sokáig megmarad benne a rossz minőség emléke. Persze nem csak ez az ami felejthetetlenné teszi ezt a helyzetet. A fogadós nem érti a kérdést és ő el is kezdené magyarázni egy szinonimával viszont olyasmi történik amire nem számítottak. Természetesen a szimbionta az aki a bajt keveri ismét. Méghozzá most meg is csinálta magának az biztos. Geroge itt született énje ezt látva valószínűleg maga is menekülőre fogná, de Sir Gawain nem ilyen volt és az emlékeivel együtt az akkori hevessége is felhorgadt. Kardot ránt és előidézi a pajzsát.
-Megmutattad magad szörnyeteg.
Úgy indul a szimbionta felé, hogy a mögött egy fal legyen vagy hasonló és mond egy mágikus szót amitől remélhetőleg a pajzsából egy mágikus hullám hátraveti a szimbiontát és ő maga pedig előző életbeli tapasztalataira alapozva a kardjával igyekszik rész találni a másik védelmén és egy döféssel halálos sebet ejteni a másik szívén vagy torkán.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Niteris Csüt. 22 Jún. 2017, 14:46

A REJTÉLYES LÁTOGATÓ

//Hát... ezt nem éppen így értettem, de gondolom idővel mindenképp egymásnak estünk volna  :kasady: //

~Niteris! Te meg mi a fenét művelsz?~hüledezett a doktor~Már 40 éve nem halt meg tesztalanyom. Ezt most azonnal hozd helyre~
~De... egyáltalán nem volt ártatlan~mentegetőzött a szimbionta~Az a bögre egy átlagembert megölt volna. A fickó veszélyes volt magára és az embertársaira...~
~Nem érdekel!~vágott közbe Dr Malburg~Még nem vagy katona. Amíg együtt vagyunk, orvosok leszünk~

Niteris épp nem akart orvos lenni, de azért lehajolt, és elkezdte összeilleszteni áldozatát. A tömeg nagy része ekkorra már kimenekült.
- Nincs véletlenül valami gyógyító csiribí-erőtök? Egy kis baleset történt... - fordult a társaihoz, de ők úgy tűnik másképp vélekedtek az esetről. Niteris épp jókor fordult oda, hogy lássa, ahogyan Sir Gawain 'hősiesen' előkapja a pajzsát és eltaszítja őket. A szimbionta erre felvette a teljes alakját, újra megpróbált megtapadni, és növesztett négy csápot  hátából. Úgy tervezte, hogy annyi irányból fog támadni, hogy a lovag ne tudjon lépést tartani vele.

Először savat köpött abban a reményben, hogy ellenfele pajzsot kap majd maga elé, aztán balról támadott (Gawainnak jobbról), hogy egy csáp könnyű célpont legyen a kardnak. Egy kis késleltetéssel jobbról (Gawainnak balról) is elindított egy csápot, hogy elkapja a Gawain mostanra remélhetőleg védtelen bal lábát.

Ha ez sikerült, a lábat oldalra rántotta és megpróbálta a lovagot először erősen a plafonhoz majd a paplóhoz vágni (ezúttal ügyelve arra, hogy legfeljebb az eszméletét veszítse csak el, ne az életét). Ezután ha a többiek nem támadtak, visszatért a gyógyításhoz (ha csak úgy tudta megmenteni, akár röviden át is mászott rá). Ha a többiek is támadtak, Niteris kimenekült, és az első adandó alkalommal megpróbált felmászni a háztetőkre.

Ha nem sikerült kiiktatnia Sir Gawaint, Niteris hátrálni kezdett, és ha a lovag nagyon fenyegetően közelített, a plafonra menekült, aztán a lehető leggyorsabban próbálta meg elhagyni a kocsmát és a háztetőkre jutni.

Ha Dr Malburg halálos sebet kapott, Niteris kinyúlt a lovag karjáért és megpróbált átmászni rá, és minél hamarabb elnyomni.

//
Folyamatábra:
//
Niteris
Niteris
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 447
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 118
Join date : 2015. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3115-niteris

Vissza az elejére Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Darren Cain Csüt. 22 Jún. 2017, 19:08

Úgy tűnik a kiskirály fogalom nem igazán ismert ezen a környéken. Akárki is legyen ez az úrnő, úgy tűnik kézben tartja a dolgokat. Gawain éppen elmagyarázná neki, hogy mit is értünk ezalatt, amikor hirtelen sikoltozás tör ki. Nem igazán kell sokat gondolkodni azon, hogy mi lehet az oka. Még gyorsan kortyolok egy nagyot a sörömből, aztán a odafordulok a gyilkos szimbionta felé. Éppen megpróbálja visszailleszteni a kettétépett áldozatát. Erre még el is mosolygok. Olyan kis szerencsétlenül nézz ki, ahogy megpróbálja valahogy elrejteni a gonoszságát. Persze nem sikerül neki, de az most mindegy. Közben felveszem a szellemlovas alakomat, hiszen valószínűleg emberi alakban nincs sok esélyem egy teljes erejű szimbionta ellen. Ha sikerül időben átalakulnom, akkor rögtön láncokkal kapok Niteris felé. Megpróbálom lefogni a lábait, hogy ne tudjon elmenekülni. Nem akarom a harcot sokáig húzni, így a célom az, hogy a vezeklő pillantással gyorsan megszabadítsam a bűneitől. De persze előbb le kell fognunk valahogy. Ha nem sikerül a lábát, akkor megpróbálom égő láncokkal körbe zárni. A pokoltűz nem éget, mint a rendes, de ezt ő nem tudja, szóval legalább valamennyire megállítja. Közben figyelek magamra, Gawainra, Bashirra és persze a többi vendégre is. Még akár Niteris-t is menekülni hagyom, hogy embereket mentsek, hiszen kint vár ránk Lionhearth. Nem igazán van esélye elmenekülni.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 23 Jún. 2017, 00:00



Kree Invázió 2 – A rejtélyes látogató


Résztvevők: Darren Cain, George Turner / Sir Gawain, Christopher Morgenstern,


Niteris / Dr. Marwyn Meinhard Malburg és Helena Telma Kenward / Lionheart



Következő körváltás: 2017. június 27. (kedd)

”A Halálnak terád ma van ideje,
Fogadd el hát, ölelkezz vele!”

- Rómeó és Júlia musical

Falu - Page 3 00120

- Szerintem meg kéne várni… - kezdte Bashir.
De igazából eddigre már késő volt, mert a többiek úgy döntöttek, hogy megtámadják a halottat éppen összetenni, illeszteni akaró Niteris-t. George indult el először az irányába, a pajzs megjelenik, majd ki is csap belőle a taszítósugár, ami az oszlopnak löki a szimbiontát. Ekkor támadott Niteris, George nem számított arra, hogy védekeznie is kell, így a Niteris által köpött sav félig a pajzsot, félig pedig a ruháját érte. A pajzsnak nem ártott, a ruhát viszont elkezdte átégetni és eljutott egészen a láncingig, ahol most megállt. De mindez adott pár másodpercet a szimbiontának, aki abban a pillanatban, hogy meglátta, hogy Darren is elindul felé, így Niteris a menekülést választotta. Szerencséjére eddigre már szinte mindenki kiért a kocsmából, így szabad útja volt. Már az ajtónál volt, amikor egy lánc tekeredett a lábára, mivel ezt is lángolónak tudja megidézni Darren Niteris-t azonnal elöntötte a fájdalom, amit a pokoltűz okozott. Nem fizikai fájdalom volt ez, hanem lelki eredetű, az összes bűne fájdalomként jelentkezett mind a doktornak, mind Niterisnek, de mivel szimbiózisban voltak, így egymásét is átérezték. Mind a ketten a fájdalomtól keservesen üvöltve rángatóztak a földön, mintha rohamuk lett volna, se a doktor, se Niteris még nem érzett ekkora fájdalmat korábban.
Mire a két férfi odaért, hogy tegyen is valamit vele Lionheart repült be az ajtón, nem önként, hanem valaki hajította és a pultban nyekkent, majd terült el a földön. Valami, vagy valaki közeledett kintről…

//Lehet, hogy nem így akartad, de egy tonnás erőd van, azt írtad erőből megcsapod a máján… ekkora erővel széttéped… Ha azt írod, hogy erősen támadsz az bőven elég arra, hogy bárkit megöljön.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Falu - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Adrian Sommerfield Pént. 23 Jún. 2017, 15:14

George hirtelen haraggal nekitámad a szimbiontának és sikerül is azt a falhoz lökni viszont a támadás elmarad hisz ellentámadást kap. Nem az első eset, hogy ilyesmi történik a tanár úrral viszont a legveszélyesebb. Egyből ledobja a savas ruháit. Ha szükségét érzi akkor a láncingtől is igyekszik megszabadulni. Természetesen figyelve arra, hogy az anyag ne kerüljön a bőrére. Szerencse, hogy kesztyű van rajta. Az igazán nagy gondot az okozná ha az anyag találkozna a tanár úr bőrével ugyanis az anyag pontos ismerete nélkül nem is tudná miképp közömbösítse. A szimbionta menekülőre próbálja fogni, de a szellemlovas szerencsére időben közbeszól. Szinte be is fejezhetnék ezt az egészet, de ekkor váratlan esemény történik. Lionheart repül be az ajtón. George egyből odamegy az ablakhoz megnézni mi az.
-Professzor úr, kérem nézze meg a hölgy állapotát!
A pajzsát a kezében tartja felkészülve arra, hogy ha kintről például puskák sülnek el akkor gyorsan annak fedezékébe kerüljön. Bár van egy olyan érzése, hogy rosszabbra kell számítaniuk. Talán menekülőre is kellhet, hogy fogják, bár egy sérülttel egy ismeretlen környezetben nem lesz az olyan könnyű.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Niteris Hétf. 26 Jún. 2017, 10:45

A REJTÉLYES LÁTOGATÓ

Niteris már majdnem elérte az ajtót, de ekkor valami a lábára tekeredett, és elesett. Az elején még próbált menekülni, a karmait a küszöbbe mélyesztette, amíg úrrá nem lett rajta a fájdalom.
Egy kölcsönvett kar, egy durva gyomorégés, egy friss májprobléma... most valóban úgy tűnt, hogy sok van a szimbionta rovásán. Leharapta a nyelvét (nem a doktorét), vadul csapkodott a csápjaival és úgy visított, hogy ha lettek volna a városban szimbionták, perceken belül mind idetódultak volna. Folyamatosan változtatta az alakját, véletlenszerűen néha kitört egy-egy irányba, kívülről már a doktor alakját is alig lehetett csak kivenni. Az ekkora mértékű fájdalom kétség kívül bőven túlhaladta a jó ízlés határát. Ha bárki, akárki, elég közel került, azonnal kinyúlt érte, hogy átmásszon rá.
Dr Malburg hasonló problémákkal küzdött, csak neki el kellett viselnie a tomboló Niterist is. Ha lett volna ereje elmélkedni, most biztos elszomorodott volna ezen. Eddigi tapasztalata alapján a szimbionták hajlamosak szó nélkül átvenni az irányítást, ha fenyegetve érzik magukat, függetlenül a hordozóval való viszonyuktól. Ezt persze most nem tudta végiggondolni, éppen több száz diák kielégítetlen függőségével küzdött. Érezte, hogy Niteris menekülni próbál, és a szíve mélyén ezt még támogatta is. Ő egyedül még soha nem okozott erős fizikai fájdalmat másoknak, és nem bánta volna, ha megszabadul ettől a tehertől.
Niteris
Niteris
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 447
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 118
Join date : 2015. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3115-niteris

Vissza az elejére Go down

Falu - Page 3 Empty Re: Falu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.