Club London

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Club London Empty Club London

Témanyitás by Thorhalla Szer. 23 Feb. 2011, 16:40

A helységbe egy szűk kis lépcső vezet lefelé. Két oldalt boxok foglalnak helyet a falaknál, ütött kopott asztalokkal, és ülőhelyekkel, illetve távolabb több kör formájú asztallal, székekkel. Amit legelsőre megpillant az ember az a bárpult, mely hosszan nyúlik el, az egész helységben, erősen kivilágítva a polcokat. Ha bármire megszomjazol, itt megtalálod biztosan. A kiszolgálás minőségi, még ha a hely nem is tűnik 5 csillagosnak. Nem hígítják fel a piád, és a pultok mögül átlagos, nem mogorva, udvarias emberek szolgálnak ki, többnyire férfiak. A terem egyik végében áll egy zenegép, amibe aprót juttatva már is kérheted kedvenc számaid.
A padló fekete márványkő, ami az évek alatt megfakult már, a falak pedig a szép időkben még fehéren vakítottak, mostanra már beszürkültek.
A világítás kissé gyérnek mondható, de nem is olyan sötét, füstös, hogy ne láss az orrod helyéig. Alapjában véve egy nagyon is hangulatos hely, ahova behúzódhatsz a nyári melegből, záporból, vagy a fagyos téli időből.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Club London Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Club London Empty Re: Club London

Témanyitás by Morsus Pént. 23 Aug. 2013, 23:17

A bár füstös és zajos, de Damien újdonsült ügyei gyanúsan ide vezették. Ez a hely több eltűnt fiatal utolsó ismert helye volt. Miután itt jártak egyszerűen eltűntek semmi nyomuk nem maradt. A rendőrség feltúrta a helyett és az összes dolgozó lakását, de semmit sem találtak, most Knighton a sor.
A bárban rengeteg fiatal van, soknál erősen kétli, hogy nagykorúak lennének. A zene valamikor jó szám lehetett, amit mára annyira remixeltek, hogy szinte csak pár szóból ismerte fel az eredeti művet. A pultosnak már így kora este olyan tekintette volt, mint aki bárkibe tudna bárdot állítani.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Club London Empty Re: Club London

Témanyitás by Damien Knight Szomb. 24 Aug. 2013, 10:35

Nem mondhatnám, hogy szeretem az eltűnt emberekről szóló eseteket. Egyrészt egy New York méretű városban nem nehéz eltűnni, sok esetben örökre, másrészt amennyi őrült rohangál, rengeteg eltűnt már halottként kerül elő, és ezért aztán minden nyomozást a lehető leggyorsabban kell lefolytatni. A gyors munkának azonban hátránya is van, az ember könyebben elsiklik valami felett, amit aztán már nem lehet helyre hozni. Csak remélhettem, hogy ez az ügy nem a megoldatlanok sorát fogja szaporítani, bár a rendőrség már lemondott az itt eltűntekről, ezért fordultak az aggódó szülők hozzám.
Nyílvánvalóan én az idősebb korosztályt fogom erősíteni ezen a helyen, nagy szó egy huszonnégy éves embertől. Jó pár vendégnél erősen rezgett a léc, hogy egyáltalán fogyaszthatnának –e alkoholt, de nem az én tisztem volt, hogy ellenőrizzem a személyiket, és a kiskorúakat haza zavarjam aggódó szüleikhez. Talán a farkas énem berzenkedett a kiskorúak elrablása ellen, bár ahogy tudom, vadon élő „fajtársaim” is felfalják a kölkeiket, ha úgy hozza a szükség, mégis mindig rosszat jelent, amikor egy gyerek tűnik el.
A tulaj és a dolgozók nem voltak boldogok a nemrég lezajlott rendőrségi vizsgálat miatt, ahogy hallottam mindenkit tetőtől talpig átvilágítottak, mégsem akadtak az eltűntek nyomára. Persze nem volt száz százalék, hogy innen tűntek el, de itt jártak utoljára. Nekem ugyan volt néhány elméletem, de bizonyítékok híjján egyelőre egyiket sem hangoztattam, nehogy lejárassam magam.
Némi apróért cserébe kaptam egy sört, és kezdetnek felmértem a helységet. Kíváncsi voltam, hogy használnak –e kamerákat, hol vannak a hátsó kijáratok, van –e valamilyen hátsó szoba, ahová csak bemennek az emberek, de nem jönnek ki...

(nem tudom, hogy van -e jelentősége, de mikor tűnt el az utolsó gyerek, kitől kaptam a megbízást, van valami minta az eltűnések között, akár időpont, akár kinézet alapján? :Wink )

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Club London Empty Re: Club London

Témanyitás by Morsus Kedd 27 Aug. 2013, 20:43

/A nyomozást magától kezdte hisz van megtalálói díj Smile Komolyabb összefüggés nincsen, a gyerekek mind valamiben kiemelkedőek voltak (szépség, sport, művészet, stb) és nem sokkal fiatalabbak, mint Damien./

A bár csendes. Az emberek lassan jelenek meg mondhatni, hogy a biznisznek rosszat tettek a rendőrök, de nem igazán. A legtöbben fiatalok, akik azért jöttek be, mert a hely "balhés" lett. Az egyetlen, aki egy picit is feltűnik a nyomozónak egy vörös hajú lány, aki a sarokban ülve csendesen nézegeti a többieket. nem igazán foglalkozik semmivel csak méregeti a többieket.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Club London Empty Re: Club London

Témanyitás by Damien Knight Kedd 27 Aug. 2013, 21:16

Hiába próbáltam bármi gyanúsat felfedezni, egyelőre nem jártam sikerrel. Kora este révén, még nem sokan voltak, de az igazi ragadozók egyébként is jobban kedvelik az éjszakát. Az egyetlen, aki kissé elütött a többiektől, egy vörös hajú nő volt. Szemlátomást egyedül volt, ami meglepő, hiszen szórakozni általában csoportosan járnak a fiatalok, különösen, ha egy helynek olyan híre kel, mint a Londonnak. Hiába, a csoportba tartozás biztonságot is nyújt...
A lány azonban nem a buli kedvéért volt itt, és úgy tűnt, hogy ugyanazt csinálja, amit én, vizsgálódik. Emlékeimben kutatva nem rémlett, hogy ő is magánnyomozó lett volna, nem mintha lenne saját klubbunk, vagy teadélutánjaink, de sokan ismerik egymást a szakmából. A hölgy tehát vagy új volt, vagy csak a saját szakállára dolgozott. Némi képzavarom támadt a szakállnál....
Én igyekszem azért diszkrétebben szemügyre venni a közönséget, miközben időnként kortyolok az italomból. Talán az egyik eltűnt a rokona volt, vagy a barátja, más oka nem nagyon lehet a vizsgálódásnak. Ezzel a viselkedéssel, és egyébként ezzel a kinézettel előbb – utóbb szemet fog szúrni valakinek. Igaz, hogy nem túl rendes dolog, de igyekeztem azokat megtalálni, akik a lányra vethettek szemet, miközben figyelem a reakcióit, kiszúr –e engem, rájön vajon, hogy mit csinálok? Ha rajtam tartja a szemét, csak halványan elmosolyodok és biccentek felé...

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Club London Empty Re: Club London

Témanyitás by Ko-Rel Szer. 28 Aug. 2013, 09:16

//Előzmény: Kórterem//

S csak ennyi nyomot találtam semmi többet. Talán soha sem fogom megtudni, hogy ki is vagyok valójában? Nem szívesen léptem be ebbe a bárba, ahova a nyomok vezettek, de kénytelen voltam. Rendeltem egy pohár vizet is, de miután leültem csak előttem volt. Kesztyűs kezeim között idegesen forgattam a poharat. Beleinni nem mertem, ki tudja, hogy miféle betegségeket kapnék el, s már azzal is nagyon sokat kockáztattam, hogy egyáltalán elhagytam a birtokot s idejöttem. Félve s aggódva néztem végig az embereken s újra felkellett tennem magamnak a kérdést, hogy mit is keresek itt valójában. A nyomok persze, de lehet, hogy nem volt a legjobb ötlet egyedül jönni. Meg kellett volna várnom, vagy kérdeznem Mr. Morsus-t, esetleg a professzort, hogy nem kísérnének-e el, de már így is olyan sokat segítettek nekem, hogy nem szívesen terheltem őket a saját gondjaimmal. Ismét végignéztem az itt levőkön s kerestem azt, kiről olvastam a történelemkönyvekben s az újságokban is. Mennyit tud majd segíteni nekem, egyáltalán fog-e segíteni? Oly sok kérdésem volt, de válaszom egyikre sem. S az is csak most realizálódott bennem, hogy mi lesz, ha valaki megtámad, vagy belém köt, arra sem voltam képes, hogy megvédjem magamat. Így lassanként, de biztosan kezdtem arra az elhatározásra jutni, hogy hazamegyek s legközelebb megkérek valakit, hogy kísérjen el, hacsak nem jelenik meg pár percen belül a személy, akit keresek.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Club London BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Club London Empty Re: Club London

Témanyitás by Morsus Hétf. 02 Szept. 2013, 01:34

Damien a vörös hajútól csak egy üres pillantást kap majd a az érzékeit megcsapja valami. Egyszerre vonzó és mégis taszító szag. Egy nő lépett be. Barna bőrű keleti szépség. Lila ajkakkal és ruhával.
Club London 77452-118349-topaz
/Így néz ki jelenleg és az arcáról egy szebb kép:/
Club London 111065-73686-topaz
Damien szinte kifordult tőle. A nő egyszerre volt az egyik legvonzóbb lény, akit látott és az egyik legveszedelmesebb dolog, amivel valaha találkozott. Melissa viszont más lát a lányban, felismeri a szobrok és festményeken ábrázolt nőt. A rejtélyes királynőt, istennőt és úrnőt.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Club London Empty Re: Club London

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 02 Szept. 2013, 09:43

Már éppen álltam volna fel a helyemről mikor belépett egy nő a helységbe. Egyetlen egy pillantás elég volt, hogy megismerjem őt a képekről s szobrokról, min láttam őt a könyvekben s újságokban. Eddig azt hittem, hogy mese, de most mégis itt állt előttem, s nem hittem, hogy csak az elmém szórakozik velem, hogy azt látom, amit látni szeretnék. Vajon ki lehetett s mit tudhatott arról, hogy melyik fajba tartozom s ki vagyok valójában? Ha igazak azok, amiket láttam, akkor a nő legalább három-négyezer éves, ha nem több. Noha ebben annyira nem hittem, sokkal inkább úgy gondoltam, hogy csak a genetika játszik és a vérvonal egyezik, annak a nőnek a leszármazottja, bár a kisugárzása teljesen másról árulkodott. Honnan tudtam meghatározni valakiről a kisugárzása alapján mindezt? Honnan ismerek fel egy uralkodói tartást s viselkedést? Megannyi kérdés, mire nagyon reméltem, hogy válaszokat tud adni ez a nő, vagy legalább némi nyomot, amin elindulhatok. Vettem egy mély lélegzetet, ha most nem megyek oda, akkor ő távozik és lehet, hogy többé nem találom meg. Kicsit remegve keltem fel a helyemről, féltem s izgultam. Nyeltem egyet s végül elindultam a nő felé, ha sikerül megérkeznem néhány lépésnyire hozzá és sikerül felhívnom a figyelmét magamra, akkor szólalok meg.
- Elnézést kérek asszonyom, válthatnék önnel néhány szót? – kérdeztem némileg bizonytalanul.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Club London BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Club London Empty Re: Club London

Témanyitás by Damien Knight Hétf. 02 Szept. 2013, 09:52

A fiatal vörös szemlátomást fel sem vette kezdetleges üdvözlésemet, de én sem azért voltam itt, hogy barátokra tegyek szert.
Egyszerre magam sem tudtam megmagyarázni, hogy mit éreztem meg, de azonnal a bejárat felé fordultam. Szerencsére a farkasodás, megvédett a hirtelen és nem kíván nyakrándulástól, de ha valaki kifejezetten engem figyelt, annak feltűnhetett a mozdulat. Nos, a belépőről kár lett volna lemaradni. A barna bőrű nő fekete haja dús csigákban omlott a vállára, sötét szemében bárki egy éltre elveszhetett volna, öltözéke, megmutatott volna bármilyen hibát, de az alakja hibátlan volt. Egy pillanatra megrándultam, mintha el akarnék indulni feléje, akárcsak még néhány férfi a helységben, de lehet, hogy ezt csak beképzeltem magamnak, de hát hogy maradhatna egy ilyen nő belépője észrevétlen. Éreztem, hogy a vér hirtelen meglódul az ereimben, mintha harcra készülnék...
Aztán keserű íz gyűlt a számba, amint megéreztem valami mást is. Mint amikor egy kívánatos gyümölcsben megérzed a nyüzsgő férgeket. Kívülről minden tökéletesnek néz ki, de mégis megakadályoz,hogy beleharapj. A nőt szinte tapinthatóan körbe vette a veszély aurája, és nem az a fajta, ami felpezsdíti az ember vérét, hanem ami az életét követeli, és aztán valami kukában hagyva kizsigerelve.
Valamiért olyan érzésem volt, hogy a magányos vörös és az újonnan belépő kapcsolatban állnak, mivel mindkettő kitűnt ebből a környezetből. Félig háttal a pultra támaszkodva intettem közelebb pultost, megvillantva egy ötvendollárost.
- Ki ez a nő, főnök? Sokszor jár ide?
A pénzt nem tudja kivenni anélkül, hogy eltépné, egyértelmű, hogy a semmiért nem fizetek.

Közben, mintegy igazolva előző feltevésem, a vörös hajú szemmel látható izgatotsággal, amibe némi félsz is vegyült, megközelítette a nőt...

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Club London Empty Re: Club London

Témanyitás by Morsus Szomb. 14 Szept. 2013, 21:27

A pultos már nyúl a pénzért.
- A kis keleti gyémánt gyakran jár ide, de egy csendes lányka. A vöröskét most először látom.
Közben látják ahogy a vöröst megszagolja a lány és elmosolyodik.

A barna lányka odahajol Melissához és szippant párat. Arcán kaján, kihívó mosoly jelenik meg.
- Talán... Én mit kapok cserébe?
Kérdezi még mindig erősen flörtölős hangnemmel.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Club London Empty Re: Club London

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 15 Szept. 2013, 08:21

Meglepetten néztem rá, mikor odahajolt hozzám s láthatóan végtelenül udvariatlan volt. Zavartan léptem vissza hátrább s onnan néztem rá. Már így is az is meglepően furcsa volt, hogy én mentem oda valakihez, hogy beszélni szeretnék vele, mintha nem lettem volna ehhez hozzászokva, ezt a tettét pedig egyenesen sértésnek véltem, s vettem. Ha nem egy efféle helyen lettünk volna, s nem lett volna oly fontos számomra az, mi miatt ide érkeztem elzavartam volna a nőt. Azonban meglepő módon elmosolyodott, megismerte volna az illatomat, vagy tudja, hogy ki, vagy esetleg mi lehetek? Alkudozás, ez is furcsa volt, mintha nem állt volna tőlem olyan távol, de nem ilyen tekintetben. Valahogyan máshogyan. Az efféle dolgok, érzések, mindig olyan nagyon összezavartak, ott, ahol laktam jelenleg talán nem is volt gond, de egy efféle helyen igen. Nyeltem egyet kissé idegesen.
- Minden bizonnyal megtudunk valamiben egyezni, hogy a beszélgetésünk mindkettőnknek megérje, s gyümölcsöző lehessen. Hisz egyelőre nem ismerem magát, így inkább semmit sem ajánlok fel láttátlanban, nem szeretném véletlenül sem megsérteni – válaszoltam még mindig kissé zavartan.
Még én is meglepődtem magamon, hogy ez milyen könnyen, ösztönösen hagyta el ajkaimat, mintha csak megszokott dolog lett volna, hogy másokkal efféle teendőkről, ügyekről beszéltem volna. A birtokon s előtte nem kellett így tennem, ott csak a genetikával foglalkoztam. Vajon miféle meglepetéseket tartogatok még saját magam számára?


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Club London BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Club London Empty Re: Club London

Témanyitás by Damien Knight Hétf. 16 Szept. 2013, 12:24

A pultos szavaival ellentétben a nő nem úgy viselkedett, mint egy csendes, visszafogott teremtés. A vörös hajút szemmel láthatóan megdöbbentette az üdvözlés ilyetén formája, de nem zavarta el a nőt, sőt olybá tűnt, mintha őmiatta lett volna itt ma este.
Az itallal a kezemben odébb lépek, egyrészt, hogy kikerüljek a pultos érdeklődési köréből, akinek így vissza kell majd térnie a többi vendéghez, másrészt hátha közelebb tudok jutni a furcsa pároshoz. A zsivajnak köszönhetően ugyan csak néhány szót kaphattam el a farkas érzékeimmel, de igazán nem akartam a vöröske képét látni az újságokban. Ugyan semmim sem volt, ami igazolhatná a gyanúmat, mégis a „keleti gyémánt” úgy vonzott, mint illatos virág a méheket. Csakhogy meggyőződésem volt, hogy ez a virág veszélyesebb, mint sok más ragadozó a földkerekségen.
Tisztes távolságot hagyva, iszogatva, és udvariatlanul megpróbáltam figyelemmel követni a beszélgetést, és szükség esetén követni őket, de úgy, hogy ne szaladjak bele semmilyen kellemetlen meglepetésbe...

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Club London Empty Re: Club London

Témanyitás by Morsus Szer. 02 Okt. 2013, 20:43

Damien látta a párost végig, de nem hallotta mit mondanak így csak a mimikákból tippelhetett.

A barna bőrű nő finoman elmosolyodott. Hirtelen a lányt megcsapja valami, szinte mintha lázas lenne. A nő vonzóvá és csábítóvá válik.
- Mondjuk... elmondok neked mindent a lakásomban, a kanapémon egy üveg... bor társaságában.
A szavak oly csábítóak, mint valami andalító dal és a lehelete, mint az édes méz. A lány békés és kedves. Külsőre nem is látható rajta, hogy mennyire vonzza maga felé a másikat csak, mintha beszélgetne vele.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Club London Empty Re: Club London

Témanyitás by Ko-Rel Csüt. 03 Okt. 2013, 10:13

Hirtelen egyik pillanatról a másikra kezdtem rosszul lenni, mintha megint felszökött volna a lázam. A szervezetem túlságosan hozzá szokott volna a vitamin- és immunpótlók mennyiségéhez s elkaptam valamit itt az emberek között? Nyeltem egyet a nő szavaira, mikor meghívott magához. Valahol mélyen a tudatomban tudtam, hogy nem kellene vele mennem, mert jó lenne olyan helyen beszélni, hol mások is vannak, de mégis vele szerettem volna tartani. A szavaira s arra, mit éreztem s megfordult a fejemben éreztem, hogy mélyen elvörösödöm s szinte biztos voltam benne, hogy az arcom is olyan színben pompázik, mint a hajam.
- Én… én – hirtelen száradt ki a torkom s nyeltem egy nagyot.
Nem tudtam, hogy ki s mi vagyok, de mégis oly illetlennek éreztem mindazt, ami hatalmába kerített, s mégis ott zakatolt az elmében, hogy ő tudhatja, hogy ki s mi vagyok. Ha megtudnám mindezt, talán valamennyire meglelném a helyemet a világban s nem érezném magam oly elveszetten, mint most, hogy tudom, hogy lehet, hogy sehova sem tartozom s nem kötődöm senkihez.
- Legyen, önnel tartok, s köszönöm a meghívását – mondtam ki végül kissé rekedten a s félénken.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Club London BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Club London Empty Re: Club London

Témanyitás by Damien Knight Pént. 04 Okt. 2013, 17:54

Sajnos nem sikerült olyan közel férkőznöm feltűnés nélkül, hogy halljam a szavaikat, és a barna bőrű sokkal jobban palástolta az érzelmeit. Felőle csak egy ártalmatlan beszélgetésnek tűnt az egész. A vörös hajú arcáról viszont sokkal többet le lehetett olvasni. Az arca céklavörösre vált, és egyszerre érezhette magát kellemetlenül, és találhatta a vele szemben állót ellenállhatatlanul vonzónak.
- A fenébe is... – esett le a negyeddolláros. – Hát persze.
Én is voltam fiatal, és én is bele voltam zúgva olyan lányokba a suliban, akiknél persze semmi esélyem sem volt, és én is valahogy úgy viselkedhettem, mint a vöröske éppen most. A másik viszont még nem küldte el, így talán volt valami esélye, bár amíg a róla el tudnám képzelni, hogy mindkét felén vajas a kenyér, addig a vörös inkább félénknek tűnt. Az egész valahogy mesterséges volt, így nem sokan viselkednek, hacsak, nincs valami különleges okuk rá. Bár lehet, hogy csak csapkod a képzeletem, és a nő kinézete az én eszemet is megzavarta.
Akármiről is beszélgettek, azt nemsokára nem itt fogják folytatni. Egyrészt a London nem olyan beszélgetős hely volt, másrészt a két nő nem rendelt semmit, sőt tulajdonképpen el sem mozdultak az ajtó közeléből.
Lehet, hogy teljesen vakvágányra futok, de a barna olyannak tűnt, aki ha hívna, akkor elmennék vele akárhová is. Ráadásul a viselkedése elég fura is volt, kicsit talán magamra emlékeztetett a szimatolással meg mindennel. Aztán meg nem most járt itt először, és szemmel láthatóan nem esett nehezére ráerőltetni az akaratát a kiszemeltjére. Most vagy ennyire kukkoló lettem, vagy csak nem csal a megérzésem, de követnem kell a párost, hogy el tudjam dönteni, hogy van – e közük a mostani esetemhez. És persze úgy, hogy ők erről ne tudjanak...

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Club London Empty Re: Club London

Témanyitás by Morsus Hétf. 04 Nov. 2013, 23:55

A lány finoman megsimította Melissa arcát, aki minden eddigi reakciója ellenére élvezte a nő érintését.
- Gyere drága.
Mondta a nő és megindult kifelé. Melissa szinte kényszeresen követte őt. Damienen múlik, hogy utánuk ered vagy sem.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Club London Empty Re: Club London

Témanyitás by Ko-Rel Kedd 05 Nov. 2013, 09:36

Kissé összerezzentem a nő érintésétől s ismét jobban elpirultam, mint az előbb. Zavaromban, mert tetszett az érintése, s kellemes volt. Lehet, hogy a nőkhöz vonzódtam s nem tudtam róla? Nem, ebben határozottan biztos voltam, hogy nem, hiszen Lord Einar kedves szavaira is hasonlóképp reagáltam. Nem tudtam megmagyarázni, hogy mi lehet velem s talán ez volt, mi leginkább kétségbe ejtett. Ha még szerettem is volna megállni, hogy átgondolhassam mindazt, ami most történik velem, esélyem sem volt rá, a lábaim önkéntelenül is elindultak a nő után. Arra figyeltem, hogy ne menjek neki senkinek, de őt is tudjam követni, s ne tévesszem szem elől. Mikor kiérünk a szabad levegőre reszketegen veszek egy mélyebb levegőt.
- Milyen messze lakik innen? – kérdeztem zavartan.
Még ha vele is, de nem igen szerettem volna oly messzire menni, mit nem ismerek, már így is nagyon sokat kockáztattam minden téren azért, hogy megtudjam, hogy ki is lehetek valójában. Nem szerettem volna elkeveredni s eltévedni, hogy olyan sokára találjon rám Stephanie s Jonathan, hogy megint hónapokat kelljen kórházban töltenem, mert elkaptam az emberektől valamit.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Club London BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Club London Empty Re: Club London

Témanyitás by Damien Knight Vas. 10 Nov. 2013, 09:08

Igazán blamázs lenne, ha vakvágányra futnék, arról nem is beszélve, hogy nem lennék más csak valami perverz, aki mások után leskelődik, remélve, hogy lesz valami kis akció. Mégis meg kellett bíznom az ösztöneimben, mert én nem tartóztathattam le valakit, csak azért mert gyanúsan viselkedik.
A páros szemlátomást nem vett rólam tudomást, és úgy tűnik indulni készültek. Örültem, hogy azért követni még tudok embereket, az elmúlt néhány ügyem ezt is megkövetelte, meg aki erre sem képes, az nem menjen magánhekusnak. De miért is kövessem őket? Talán az egész nem több, mint egy ártatlan flört, ami a vöröskét szemlátomást teljesen lehengerelte. Aztán láttam, ahogy a fiatal lány összerezzen a másik érintésétől. Ugyan már, ennyire nem hagyhatta el magát.
Akármi is volt az oka, most már a végére kellett járnom a dolognak, még ha cinkes is lesz a vége. A barnának szemlátomást meg volt minden „hatalma”, hogy első látásra magába bolondítsa az áldozatát. Láttam már vámpírokat is hasonló módszerrel dolgozni, és abból sem sült ki semmi jó.
Gondosan rendeztem az ital számlát, nem akartam, hogy bárki megállítson egy ilyen apróság miatt. Ha a madarak indulnak, én is ezt teszem, biztonságos távot tartva, hogy lehetőleg ne vegyenek észre. Kint az utcán már használhatom az orromat is, így minden érzékemet bevetem, hátha többet is kitalálhatok a női Don Juanról...

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Club London Empty Re: Club London

Témanyitás by Morsus Csüt. 13 Feb. 2014, 22:01

A nő hanyagul Melissára pillant.
- Követsz engem bárhová.
A nő nem tud ellent mondani. Minden józan gondolata nemet mond, de az ajkai és a teste igent. Damien szótlanul halad utánuk. Egészen egy hatalmas apartmanig, ahol a nő felvezeti a vörös szépséget. A kapuőr egy nagydarab kopasz férfi, aki szótlanul figyeli a két nőt. Knight közeledve felé érzi, hogy valami nem stimmel vele... furcsa a szaga.

Bent a liftben Melissához fordul a nő és közelebb hajolva megcsókolja. Szinte tehetetlen. Teste elgyengül, mintha azt mondaná ő is akarja. A haja enyhén ráfonódik pár ponton a nőre. Összetekeredik pár tincsük, a vállainál húzza közelebbre a vörös hajzuhatag őt. Melissa nem tud tisztán gondolkodni, mintha hihetetlenül erős feromonok hatása alatt lenne, csak a nőre tud gondolni és arra, hogy milyen vonzó. Úgy érzi magát, mint egy lepke, ami a tűz felé repül.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Club London Empty Re: Club London

Témanyitás by Ko-Rel Pént. 14 Feb. 2014, 12:40

Meglepődtem azon, ahogyan rám nézett, még léptem is egyet hátra, egy kisebbet, mikor kimondta, hogy vele megyek, néhány pillanatra megdermedtem, szívem szerint menekültem volna távol tőle, mert már nem láttam olyan jó megoldásnak és ötletnek azt, hogy idejöttem, de a testem nem akart az akaratomnak engedelmeskedni, ahogyan az ajkaim sem.
- Örömmel – mondtam.
Miközben pontosan az ellentétét szerettem volna, hogy nem megyek vele, felejtsük el az egészet. Mivel nem nagyon tehettem mást mentem vele, aggódva pillantottam az őrre és az apartmanra, ahova mentünk. A liftben nyeltem egy nagyot, ahogyan közelebb hajolt, attól, ami következett egyszerre fordult fel a gyomrom s élveztem. Viszonoztam a csókot s a hajam is ösztönösen ölelte körbe a nőt s húzta közelebb hozzám. Egyre jobban vágytam a csókjára s mindez megrémisztett, soha sem vonzódtam nőkhöz, legalább is eddig nem tudtam róla, taszított mindez s mégsem. Ha tudtam a kezemmel óvatosan nyúltam ki a nő felé s simítottam meg az arcát s a nyakát csók közben. A vonzódás ellenére amikor épp volt egy szabad pillanaton próbáltam küzdeni az érzés ellen, az egész ellen, hogy nem akarom, hogy menekülni akarok innen, vissza haza a Miller házaspárhoz s inkább felhagyok a kutatással, mindennel, csak ne kelljen itt lennem. Ha nem voltam minderre képes, akkor csak ha megérkeztünk s vezet tovább, követtem a nőt.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Club London BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Club London Empty Re: Club London

Témanyitás by Morsus Csüt. 13 Márc. 2014, 22:40

A heves csókot a lift csengése szakította félbe. Ahogy a lift megállt az ajtó kitárult Melissa feje egy kicsit tisztulni kezdett. még mindig követte a nő, de már volt annyi uralma, hogy szavaival ellenkezzen. Az üres folyosón nem volt kitől segítséget kérni. Az ajtaját kinyitotta a nő és belépet. Melissa haja finoman érintette az ajtókeretet és magát az ajtót. A vörös tincsek végül a kilincsre tekeredtek kapaszkodva. A nő békés nyugalommal fordult felé.
- Becsuknád édes?
A lány fejébe hatolt a kérés. Mintha valami mérget ivott volna. Megszédült. A teste ismételten ellene fordult még a haja is, ahogy bezárta maga mögött az ajtót. A vörös padló szőnyeges rezidencia hihetetlenül szép volt. Melissa hamar felismerte a könyveket és szobrokat. Antik értékes tárgyak, kincsek.
- Gyere ide.
Hívta magához a nőt a szoba közepéből.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Club London Empty Re: Club London

Témanyitás by Ko-Rel Pént. 14 Márc. 2014, 09:54

Ahogyan végül a lift ajtaja kinyílt s végre friss levegőhöz jutottam úgy éreztem, mintha béklyók szakadtak le volna rólam, noha a testem még mindig utána vágyódott, de a gondolataim tisztábbak lettek. Ekkor jutott eszembe, hogy mi is ez, csak azt nem értettem, hogy miként. Feromonok, azok általában nem hatnak a legjobb tudásom szerint azonos neműekre nem igen szokott, csak ellentétesre. A folyosón kétségbeesetten néztem körbe, de nem volt itt senki, hogy segítséget kérhessek. Próbáltam fejben ellenállni s a testem felett visszaszerezni az uralmat, hogy nem akarom követni, csak visszamenni inkább Steph-ékhez, de nem sikerült. Mire észbe kaptam már ott voltam az ajtóba s megkaptam a kérést is, mire felfoghattam volna mindezt az ajtó már becsukódott mögöttem. Akaratlanul is végignéztem a helységen, mi igencsak szép volt, de jelenleg miután rájöttem, hogy mi okozta mindezt már nem érdekelt. Ahogyan magához hívott teljes erőmből próbáltam ellenállni fejben és fizikailag is. Próbáltam megrázni a fejemet, hogy nem, rávenni a testemet, hogy nem akarom megtenni, hogy nem akarok odamenni hozzá, hogy menekülni szeretnék innen. Felidézni magamban a legszörnyűbb emlékeimet, azt, ami Kínában történt, a lövöldözést, a támadást, a vér és a halál illatát, hátha elég erős lesz ahhoz, hogy ez elnyomja a feromon hatását és ne menjek oda a nőhöz, legyen bárki is az. Ennyit nem, közel sem ért meg az információ, amit adhatott.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Club London BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Club London Empty Re: Club London

Témanyitás by Morsus Szer. 09 Ápr. 2014, 00:15

A rémes képek és gondolatoktól a lány megakadt. A nő pedig meglepődött.
- Miért küzdesz?
Kérdezte finoman a fejét oldalra borítva. Olyan érzése volt Melissának, mint egy ragadozott látna a bokorban ugrásra készen.
- Erős vagy. Ez tetszik.
Majd megpillantotta a pár hajszálat, amik még a kilincsre akaszkodtak.
- Áhh... a hatalmad. Érdekes.
Lassan és magabiztosan sétált vissza a vörös nőhöz, mint egy tigris, ami a sarokba szorított vadat akarja végleg leteríteni.
- Olyan rég kóstoltam a fajtád. Nem foglak csak úgy hagyni elmenni.
Egyre közelebb jött, majd kezei végig simították a libabőrös felkarokat.
- Add meg magad, úgy kevésbé fog fájni - súgja finoman a fülébe. - Gyere. Az enyém vagy. Fogadd el.
Melissa érzi a lehelettét, ahogy a nyakához hajol a nő.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Club London Empty Re: Club London

Témanyitás by Ko-Rel Szer. 09 Ápr. 2014, 10:53

Talán még ő maga is meglepődött, amikor a felidézett képekre sikerült megakadnia és továbbra is ott maradt az ajtóban, nem lépett beljebb. A nőre pillantott a kérdése után. Hát nem volt egyértelmű, hogy miért próbált ellenállni? Erős? Nem érezte magát annak, pedig szeretett volna az lenni, hogyha erős lenne, akkor már régen sarkon tudott volna fordulni és elmenekülni innen, de mindezt még nem tudta megtenni. Már tudta, hogy hiba volt idejönni és incselkednie a nővel, még annak ellenére is, hogy tudta, hogy micsoda ő. Egy pillanatra teljesen megmerevedett, ahogyan meghallotta, hogy az ő fajtáját. Tehát tényleg tudta a nő, hogy kicsoda, micsoda volt Medúza. Mindenki jobban tudta, mint ő maga, csak annyit, hogy nem ember, nem mutáns, és nem is asgardi. Valami más, valami teljesen más.
- Az én fajtámat? – csúszott ki a száján remegve a kérdés.
Tudni szerette volna a választ, de annyira nem, hogy az az életébe kerüljön, még lenne lehetősége arra, hogy megtudja azt, amit szeretne. Még mások is tudhatták, hogy kicsoda ő valójában, nem csak ez a nő. A nő közelségére és a suttogására, illetve a leheletére, amit a nyakán érzett libabőrös lett és a korábbi érzések, a vágy és minden mellé újra a hányinger párosult. Tudta, hogy csak a feromonok keltik benne ezt az érzést, hogy a nővel akar lenni, de ő nem akart. Lehunyta a szemét, összeszorította a fogait, próbálta ismét maga elé képzelni, a teste megfeszült és ha képes volt arra, akkor a körmeit a tenyerébe vájta, hogy a fájdalom is észhez térítse. A sikerült valamennyire, akkor igyekezett a haját acélkeménységűre szilárdítani, majd egy erősebb mozdulattal elsöpörni és eltaszítani magától a vámpírnőt olyan erősen, ahogyan csak tudta. A pánik miatt nem tudott finomkodni sem, így még azt is lehetségesnek tartotta, hogy majd a szemközti falig is képes őt ellökni magától. Ha bármennyire sikerült és képes mozogni próbálja az ajtót kinyitni és kimenekülni a lakásból.

//Ezt most E/3-ban írtam, így egyszerűbb volt leírni a szitut.//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Club London BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Club London Empty Re: Club London

Témanyitás by Morsus Pént. 11 Ápr. 2014, 16:40

A fájdalom pont felriasztja, a haja képes eltaszítani a nőt és ő megindul a kijárat felé. Ám már a kilincsért nyúlva a haját megragadja és egyetlen kegyetlen rántásnak hátdobja maga felett pontosan rá a szobaközepén lévő asztalra, ami összetörik a haja által alkotott gyenge védelem alatt. Még így is érzi medúza a szörnyű becsapódás erejét. A nő arca kedvesen vonzóról torzan állatiassá vált. Szája hatalmasra nyitva, szemfogai kiemelkedve, szemei sárgásak és csillognak.
- Elég volt!
Üvölti türelmetlenül a szörnyeteg.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Club London Empty Re: Club London

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.