Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 23 Feb. 2011, 16:09

Üvegfalak által körülhatárolt égimázoló, ami a magasba tornyosulva fitogtatja nagyságát. A bank iroda épületének bejáratátánál két biztonsági őr fogadja az ide tévedőket. Bent egy recepciós pultnál egy fickó fogalal helyet és biztosit utbaigazitást tájékoztatást. Továbbá nyolc ügyfél fogadó, akik szintén a saját kuckojukban fészkelnek.
Több kamera és benti megfigyelő rendszerek biztositják a védelmet, illetve a belépékor egy fém detektór jelzi a nagyobb fém eszközt.
Az emeleten a marketing osztály található és a menyedzsent irodák. Irodák és folyósok sokasága várja a nagyobb befektetöket. Minden fele irodai alkalmazottak sietnek dolgukra, helyenként a biztonságiak tünnek még fel, oldalukon piszoly és kommunikátor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 26 Dec. 2013, 17:14

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York
Résztvevő: Thomas Hawkins

Thomast akkor rendelte vissza a kormány, amikor Sinister emberei megszállták New Yorkot belülről egy hihetetlen gyors offenzívával. Az igazság az volt, hogy mint korábban Ozwell elnök most sem különösebben törte magát amiatt, hogy New Yorkkal ilyesmi történt, ez a hely a Bukás óta mindig külön pont és némileg tabu volt az Amerikai Szövetséges Államok kormányában. Most azonban mégis úgy tűnt, hogy nem igazán tetszett nekik, hogy Mr. Sinister erre akar terjeszkedni. Tom feladatát nem vitték túlzásba miután visszahívták, egye nevet kapott és egy fényképet, ahogyan lenni szokott, hogy kit is kell eltennie láb alól. Frank Bayard tábornok, ez volt a neve a férfinak, Sinister kormányának egyik magasabb rangú, belső körben is szereplő tábornoka. Ő volt az, akit a város elfoglalása után kihelyezett ide. Így a Szövetséges kormány úgy vélte, ha őt likvidálja Tom, akkor attól kezdve már könnyebb dolguk lesz a város visszafoglalását illetően.
Amit sikerül róla kideríteni, a tábornokról, hogy most 2048. középén lesz hatvan éves, megjárta Irakok, Afganisztánt fiatalabb éveiben, aztán harcolt a mutánsok ellen, majd a harmadik világháborúban is végig, akkor lett tábornok is végre a jól megérdemelt munkája végett. A légierőnél szolgált és remek stratéga is volt ezen felül, Kanada nem egy győzelmet szerzett az ő tervei miatt. Általában két kibernetikus beültetésekkel rendelkező testőre, speciális katonák is kísérik. A mai napon, ahogyan Tom kiderítette a bankban fog tárgyalni annak vezetőivel, így ez tűnt a legjobb alkalomnak arra, hogy végrehajtsa a feladatát.
Az égen január 9-e óta, amióta elfoglalták a várost is, még mindig látszott a másik Föld is, a tudósok szerint ott is fog maradni, ki tudja meddig mert túl közel került a két realitás egymáshoz és a meggyengült tér és idő hasadék miatt volt ez látható. De mivel a másik Föld közelsége semmilyen hatással nincs a világra a szép kilátáson kívül nem igen törődött ezzel senki sem.

Frank Bayard tábornok:
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) General_Thunderbolt_Ross

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Kyle Phoenix Szomb. 28 Dec. 2013, 10:15

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York
Résztvevő: Thomas Hawkins

Na igen, mondhatnám, hogy a múltam kísért, amikor a hadsereg megbízásából elfogadtam egy megbízást. Ideiglenesen még vissza is vettek az állományba, persze a legnagyobb titokban, amire elvileg semmi szükség nem let volna, de a bürokratáknak szemlátomást nem az számított, hogy egy orvlövészt foglalkoztatnak, hanem, hogy annak valami nyoma is maradjon, ha majd valami bolond utána néz. Persze a megbízásról szóló aktában több volt a fekete tollal áthúzott sor, mint a roswelli ufó balesetekor, de ezt nem bántam. Minél kevesebb nyom vezet vissza hozzám, annál jobb.
Szóval Sinisterék bevették New Yorkot. Pár évvel ezelőtt ez talán bosszantott volna, most csak a lehetőséget akartam kihasználni, hogy hozzájussak ahhoz a pénzhez, amiért otthagytam Cathrinet és Gilt Glenwood Springsben, marhára nem érdekelt a dolog ideológiai háttere. Viszont a Szövetséges Államoknak kellett egy feláldozható valaki, akit szükség szerint le is tagadhatnak,és ezért hajlandóak voltak fizetni is, így Jerry Lawson tanácsai ellenére is, de elvállaltam a “munkát”.
Természetesen nem mehettem, mint Tom Hawkins, de szerencsére nem is kellett, bár azért vannak a hadseregnek kémrepülői, hogy az ilyen apróságokat megoldják, így január 18 – án ledobtak a Nagy Alma mellett, és néhány óra feszült rejtőzködés után úgy tűnt, hogy a gépet sem szúrták ki, így elindulhattam, hogy teljesítsem a feladatomat. Felszerelésem minimális volt, legfontosabb része, pedig a puska valamint, a Storm 3-as maroklézer.
Thomas Munro nem csak a nevében, de pechjére kinézetben is hasonlított rám, így vasárnap reggel megkezdte negyvennyolc órás szunyókálását bronxi házának pincéjében. Eddigre a belépője, és annak kódja immáron nálam volt, és alig vártam, hogy nekikezdjek az IBM ablakainak tisztitásához hétfőn reggel.
Aki szédülős, az ne vállaljon ilyen munkát, viszont az embernek remek rálátása nyílik a hatezer-nyolcszáz méterre lévő bankra, és mivel a negyvenedik emelt már a bank fölött volt, így mind az első, mind a hátsó kijáratot szemmel tarthattam, plusz a bank tetejét, ha Bayard helikopterrel vagy egy kis HFSZ-szel akarna távozni. A január miatt csak remélhettem, hogy nem fagyok meg a negyvenemeletes magasságban, de a liften volt egy kis fűtőegység, hogy a melós ne válljon jéggé, a mosófolyadék meg mínusz húszig fagyálló volt, így semmi sem állt a munka elvégzésének útjába. A fűtés, és az egyéb kis elektronikák szerencsére elrejtették a távcsövet, amelynek a képét a szemüvegemre vetítette, a Puppetteer Mk2-es lézerpuska pedig egyelőre feltöltve, de Stand by üzemmódban várakozott, és egyelőre alig mutatott több energiát, mint egy IPad 12-es. Az alakját pedig elrejtette a sok ablakmosó henger, cső és vaxoló, de mivel én rendeztem el, így pár másodperc alatt elő lehetett kapni...

//Sajna ennyi inormáció birtokában csak ennyit tudtam írni Very Happy, remélem nem szaladtam túlságosan előre.//
Kyle Phoenix
Kyle Phoenix
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 28 Dec. 2013, 12:43

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York
Résztvevő: Thomas Hawkins

Tom még annak is örülhetett, hogy kellemes nap volt, ez elmúlt hetek nagyon sok mínusz fokos hőmérsékletei után most egy kicsit enyhébb idő jött. Eddig nappal is olyan -12 Celsius fok körül volt az idő és korábban leesett jó félméteres hó mindenhol megfagyott. A mai napon csak -2 fok körül volt, szélmozgás semmi sem volt, és az ég borult, havazásra állt. Emiatt a borultság miatt még melegebbnek lehetet az időt érezni, mint amilyen valójában volt. A katona még régimódinak volt tekinthető az elmúlt évek kihagyása miatt, így neki úgymond külső segítségre kellett hivatkoznia és nem tudta maga megoldani a távcsövet. A legtöbb mesterlövész manapság már használt kibernetikus beültetéseket, amiknek hála a szemükbe ültették a célzó keresztet, az optikai zoomot és minden olyan dolgot, amihez a látásra volt szükség a feladatnál, nekik már tényleg csak a ravaszt kellett meghúzni. De akik ódzkodtak a technológiától, vagy kihagyták az elmúlt pár évet, mint Tom még mindig a régi módszereket alkalmazták.
A várakozás egy ideig unalmasan telt, mígnem végül Tom meglátta a közeledő kanadai felségjelű páncélozott repülőautókat, ahogyan a bank felé tartottak. Három darab közeledett, ahogyan a férfi számított rá ezek a kocsik valóban a bank tetején szálltak le. Egyelőre az első és a hátsó autóból szálltak ki emberek, katonák voltak mindannyian nem meglepő módon és profik módjára vettek fel védekező állás a középső autó egyik ajtaja előtt, hogy minden irányból fedezni tudják azt, aki onnan fog majd kiszállni, aki ha Tom információi helyesek a tábornok lesz majd.

//Nem gond, sőt titkon reméltem is, hogy kérés nélkül írod le a tervedet, hogy miként is kerültél oda.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Kyle Phoenix Szomb. 28 Dec. 2013, 14:16

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York
Résztvevő: Thomas Hawkins

Bevallom a katonaság, de még a kisvárosi rendőrködés sem vehette fel a versenyt unalomban az ablakmosással. Viszont az álcát fent kellett tartani, mert mégis hogyan végezhetném a munkámat úgy, hogy közben háttal állok az épületnek. Így kénytelen voltam tovább súrolni az ablakokat, időnként vigyorogva bólintva a bent dolgozóknak, akik leginkább ügyet sem vetettek rám, nemhogy kérdésekkel zavartak volna.
Szóval tulajdonképp háttal állva tartottam szemmel a bankot, időnként megérintve a szemüvegem szárát, amin az elektronikus távcső zoomja volt. A szerkezet tulajdonképpen a század elején elterjedt szemüvegbe rejtett kamera megfordítása volt, közel sem adott tökéletes képet, de arra pont alkalmas volt, hogy szemmel tartsam az épületet. Most következett a legunalmasabb rész, a várakozás. Közben ha akartam volna filózni, akkor megtehettem volna a terv buktatóin, de nem tettem. Az IBM elég messze volt a Brooklyni Központi Banktól, hogy ha ellenőrzik is a környéket, akkor az ne terjedjen ki idáig, ráadásul az épület egy pár másik hasonló toronyáz társaságában állt, és egyen kettőn már dolgoztak is a hozzám – illetve Thomas Munrohoz hasonló peches manusok. Tehát elvileg volt rálátásom, volt fegyverem, remélhetőleg rejtve maradok az utolsó pillanatig, és abban a három közeledő kanadai autóban valóban benne ült Bayard tábornok. Mire az autók megkezdték az ereszkedést, én is megkezdtem az előkészületeket. „Kollégáim” még mindig a nekik kijelölt épületeken dolgoztak, én pedig lenyúltam, hogy termosz kávét vegyek elő, kitöltöttem, majd a markomba ráztam egy cigarettát, majd ősrégi gyújtómmal rágyújtottam, és leültem, hogy a lift gondolája óvjon kicsit az időnként feltámadó széltől...csak egy melós, aki élvezni akarja a cigijét, és a koradélelőtti kávéját...
A Puppeteer kettes szériája nem volt olyan erőteljes, mint a nagytestvére, viszont cserébe kisebb, könnyebb és kompaktabb volt. Miután a széllel nem kellett törődnöm – már én sem használtam golyós lőfegyvert – áttoltam a cigit a szám másik sarkába, majd elmozdítottam a gondolat egyik oldallapját, és kidugtam a puska csövét. Célzórendszert nem használtam, mert ki tudja, mivel zsúfolták tele azt a három autót, és nem akartam, hogy a túl sok energia eláruljon. Egy régebbi analóg távcsövet erősítettem a fegyverre, és levettem a szemüvegem. Gondoltam, hogy Bayard sem teljesen ostoba, különben nem vitte volna tábornokságig, de ha ő az is, akkor is volt egy értelmes szárnysegédje, aki felhívhatta a figyelmét egy esetleges támadás veszélyeire. A kiszálló katonák kózótt próbáltam kitalálni, hogy ki lehet a rangidős, kinek tulajdonítanak nagyobb jelentőséget, vagy éppen ki az akire mintha senki sem figyelne, mégis ugrásra készen állnak, hogy megmentsék.
Elég jó leírásom volt Bayardról, igyekeztem hát megbizonyosodni, hogy nem csak egy csalival van dolgom, figyelem hát, a két testőrt is, akik a leírásokban, mint állandó kísérők szerepelnek...
Kyle Phoenix
Kyle Phoenix
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 29 Dec. 2013, 11:24

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York
Résztvevők: Thomas Hawkins, Anne Wietna / Phobia és Nikoletta Blue

Tizenegy nap telt el a három lány számára, eddig nem igen tudták elhagyni a várost. Sinister emberei mindent figyeltek, a kommunikációs csatornákat is, erre igencsak hamar rájöttek, amikor másokkal próbáltak kapcsolatba lépni, de a városból kivezető utakat, reptereket, kikötőket is. Ahogyan a főmágustornyot is. A hármas el volt teljesen szigetelve és bent rekedtek itt, amit még nem könnyített meg a némileges pánikhangulat sem, egyrészt a megszállás miatt, másrészt pedig azért, mert a másik Föld még mindig ott volt az égen és nem tűnt el onnan. Egyetlen menekülő útvonalat találtak, sikerült a várost felügyelő tábornokkal, aki Elisabeth anyjához hűséges jobban közvetítőkön át egy találkozót összehozni. Ő volt az egyelten reménye a hármasnak, hogy kijussanak a városból, a Brooklyni Központi Bankba beszéltek meg vele találkozót, egy olyan hely, ami lényegében szem előtt van, így ezért nem volt feltűnő. Sikerült is megérkezniük a lányoknak, és az egyik legfelső emeleten egy tárgyalóban várták Frank Bayard tábornok megérkezését. Lizzy most is a szőke szerelőálcás külsejében volt, hogy nehezebben lehessen azonosítani. Úgy tíz perce várakoztak, amikor a titkárnő beszólt nekik, hogy a küldöttség megérkezett a tetőre, így pár perc és találkozhatnak velük.

Tom hamarosan kiszúrta azt a két katonát, aki mindig Bayard közelében volt. A távcső, amit használt ősrégiség ellenére is tökéletesen és kifogástalanul működött a lézerfegyveren. Eddig csak feji képek voltak róluk, most viszont teljes alakban látta őket, az egyenruhájukon ott virított a JTF2 jele is, a Joint Task Force 2 elitalakulat tagjai voltak. Annyit lehetett róluk tudni, mivel mind a mai napig titkolt róluk szinte mindent a Kanadai kormány, hogy terrorista-elhárító csoport főleg, ott voltak a század elején Boszniában, Irakban, Haitin majd Afganisztánban is, ahogyan a 3. Világháború alatt is igencsak fontos szerepet játszottak a háború kimenetelében. Amennyire lehetett tudni a pletykákat Bayard is egykor a JTF2 egyik tagja volt és onnan emelkedett ki. Ahogyan a férfi figyelt szedte össze az információkat, tudta, hogy manapság a holoövek, amik a Veszélytermek elvén működtek élethű új külsőt és alakot vetítettek a tulajra, amik érintésre is tökéletes képet adtak. Nem egyszer használták ezt a trükköt az elmúlt évek során, főleg, hogy nem létezett módszer arra még, hogy ezt elektromos kisülések nélkül deaktiválni tudják.
A hadrendet sikerült kiszúrni könnyedén, a két JTF2-es katona volt, akik a parancsokat osztogatták és ők voltak a legmagasabban, az egyenruhájuk alapján őrnagyi rangban volt mindkét férfi mindenki más ennél alacsonyabb. A kocsiból végül kiszállt, akit biztosítottak, Bayard egy 190 magas férfi volt, ez aki kiszállt alig 175 volt, idős, kopasz aktatáskás fickó. A katonák takarásában igyekezett maradni, míg a két őrnagy vezetésével elindultak befelé. Bayard-nak nyoma sem volt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Kyle Phoenix Vas. 29 Dec. 2013, 12:03

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York

Hmm a célpontom egyelőre nem volt tisztán azonosítható, a tábornok a leírások szerint jól megtermett fickó volt, viszont aki kiszállat az autóból az mindössze százhetvenöt centi magas kopaszodó aktakukacszerű férfi. Franc essen a holoövekbe! Mégsem kezdhettem el vaktában lövöldözni, ugyanis a látszattal ellentétben nem tömeggyilkos voltam.
Dühössen morogva próbáltam rájönni a helyzet nyitjára, méghozzá gyorsan. Ha van időm, akkor a korábbi elektronikus látcsőhöz folyamodok, és annak hőkeresőjével próbálom megállapítani a titkárszerű alak valódi magasságát, amit elvileg a holoöv nem rejthet el (illetve ha mégis, akkor ez nyílván nem működik Very Happy), ha pedig már nem marad időm, akkor a bank felső emeletét fürkészem, ahol esetleg a találkozót megejthetik. A korai óra miatt még remélhetőleg nincsen sok találkozó a bankban.

//elnézést a vacilálásért Razz//
Kyle Phoenix
Kyle Phoenix
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 05 Jan. 2014, 11:02

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York
Résztvevők: Thomas Hawkins, Anne Wietna / Phobia és Nikoletta Blue

Tom a lehető leggyorsabban próbált váltani a hő érzékelő, hátha azzal sikerül a holokivetítőt lebuktatnia. Amennyire ehhez értett úgy tudta, hogy át kellene látnia azon a kivetítőn, de hogy ez fizikailag is működni fog-e, azt már nem. Sikerült előhalásznia a megfelelő eszközt és amint a célpont helyszínére nézett derült ki, hogy valóban működik, aminek kell. A kis, alacsony alak valóban holokivetítőt használt, azonban roppant kellemetlen az volt, hogy az eredeti alak közel sem volt olyan magas, mint a célszemély. Legalább egy fejjel volt kisebb, mint Bayard. Eddigre érnek be a tetőről, akik vonulnak, ahogyan pedig Tom az épületet kezdi figyelni, hogy hova is mehetnek, vagy merre lehetnek még más személyek. Itt viszont már nehézségbe ütközött a végig üvegezett épület New York hírnevéhez – a bűnözés fellegvára – méltó volt, az már messziről látszott, hogy golyó és valószínűleg rakétaálló az üveg, ezeket az információkat senki sem mondta el Tom-nak korábban. A másik kellemetlenség az volt, hogy az üveg mindenhol sötétített volt, az a fajta, hogy kintről nem látni be, bentről ki igen, fogja a nap sugarakat és elnyeli. Nem enged hőt se ki, se be. Ennek köszönhetően egyetlen életjelet sem lehetett érzékelni az egész épületben.

//Bocs, hogy eddig vártam, csak reméltem, hogy a lányok írnak…//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Auaritia Vas. 05 Jan. 2014, 12:17


Phobia


Megőrülök ettől, sehogy sem lehet kijutni ebből a városból. Abban is biztos vagyok, hogy Magneto biztos csalódott bennem, ez keserít el a legjobban. Olyan sok harcot nyertem meg eddig az ő oldalán, és most ezt a lányt meg nem voltam képes elszállítani hozzá.....szánalmas.....
Hál isten találtunk megoldást a városból a kijutásra. Anyuci tábornoka, kijuttathat minket. Remélem ez a hír igaz, mert nem sokáig bírom már ezzel az x-mennel. Találkozni fogunk a tábornokkal a Brooklyni Központi Bankba. A helyet Beth válaszotta, igaza volt mert tényleg szem előtt volt.
Egy tárgyalóteremben vártunk a tábornok megérkezésére. Szép épület volt, szép berendezéssel. Mármint a körülményekhez képest.A katonai vezető neve Frank Bayard volt. Valahonnan ismerős volt ez a név, mintha halottam már róla valahol. Lizzy nevetségesen nézett ki. Most is a szőke szerelőálcás külsejében volt, bizonyára így nehezebb felismerni, de könyörgöm, ennél nincs jobb álca?? Koszos szerelőlány, legalább egy jó cipellőt engedélyezhetett volna magának. Szegénykém. Közelebb mentem hozzá és kicsit megigazítottam a haját, hogy jobban nézzen ki.

- Így kedveském!

Nyugtáztam alkotásom, haját sikerült a lehető legdögösebbre megcsinálnom, pusztán a kezem segítségével. Szép haja volt egyébként, ápolt, nem töredezett.
Ránéztem a kékségre és a hajára pillantottam, kérdően néztem rá, vajon szeretné, hogy őt is kicsinosítsam?

Egy titkárnő szólt, legalábbis azt gondoltam az, azt mondta, hogy megjött a küldöttség és mindjárt mehetünk.

- Nos én javaslom Beth beszéljen,mi hallgatunk, hisz neki köszönhetjük. Remélem sikerül valamit megegyezni, legalább a határhoz ha el tudnának vinni.

_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Kyle Phoenix Hétf. 06 Jan. 2014, 08:55

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York

Hiába, ez a város nem kényeztetett el a könnyű megbízásokkal. Első ötletem a hőkép ellenőrzésről végülis működőképesnek bizonyult, és még vethettem egy pillantást a célszemélyre, mielőtt eltűnt volna a lépcsőházban. Nos az alak valóban kivetítőt használt, de így sem valószínű, hogy ő volt az igazi, hacsak Bayardot nem vették rá egy magasság megváltoztató műtétre, aminek következtében vagy tizenöt centivel alacsonyabb lett.
Valószínűnek tartottam tehát, hogy Bayard nincs a helyszínen, bármennyire is ez megkönnyítette volna a dolgomat. Egy sóhajjal elnapoltam hát a kérdést, mivel még ha akartam sem robbanthattam volna fel az egész konvojt, tekintve, hogy a pontlövő Puppetteer nem igazán robbantásra alkalmas. Persze ezt is meg lehetett vele oldani, de nem ez volt a célom. Akármiért is érkezett a kis küldöttség a bankhoz, előbb – utóbb Bayardnak is be kell majd kapcsolódnia, nekem pedig majd ott kell lennem, hogy lekapcsolhassam az öreget.
A bankot magát hiába vizslattam, a tükröződő üvegek megakadályoztak mindenféle vizuális azonosítást, ráadásul semmilyen hőt nem engedtek sem ki, sem be. Az üveg valószínűleg ellenállt a golyónak és a rakétának, de nem volt értelme elkezdeni a lézerrel lövöldözni, főleg, ha nem tudom, hogy mire lövök...vagy kire.
Előkészítettem hát egy apró, speciális lövedéket...

//semmi gond//
Kyle Phoenix
Kyle Phoenix
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 13 Jan. 2014, 11:35

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York
Résztvevők: Thomas Hawkins, Anne Wietna / Phobia és Nikoletta Blue

Alighogy Phobia kimondta, hogy hagyni kéne a lányt beszélni rájött, hogy ez mégsem volt annyira jó ötlet. A lányok az elmúlt időszakban, amíg együtt voltak Lizzel rájöhettek, hogy igencsak problémásnak volt mondható. Igazi királykisasszony volt, aki elvárta, hogy szinte mindent Phobia és Nikol csináljon meg, ő meg csak kritizálta a munkájukat igen gyakran, a legjobb az volt, amikor nemtörődöm volt és mindent rájuk hagyott. Ilyenkor legalább nem szólt bele abba sem, hogy mit tesznek. A tekintete most is ezt sugallta, hogy ő ugyan egy árva szót sem fog szólni a tábornok irányába, oldja meg a két lány mindezt, neki csak az az érdeke, hogy kijusson innen végre, de azt a lányok miként oldják meg, őt már teljesen hidegen hagyta. Csak a végeredmény volt a fontos. Pillanatokkal később az ajtó kinyílt a helységben, két JTF 2, kanadai elit haderő egyenruhát viselő férfi lépett be a helységbe és velük egy alacsonyabb 175 cm magasság körüli kopasz idős úr aktatáskával. A lányok tudták, hogy Bayard tábornok legalább két méter magas, így valami határozottan nem stimmelt.

Percek teltek el, semmi gyanús nem történt Tom háza táján, nem igazán látott semmi értelmes dolgot. A tetőre nem érkezett újabb autó, de odalent folyamatos volt a sétálás be az épületbe az utcafrontról. Noha ott sem volt felhajtás, hogy valami nagy személy jött, hanem csak civilek, jöhettek dolgozni, illetve a tényleges banki ügyeiket intézni. Tom mindent, amit szeretne a legnagyobb nyugalomban tudta megtenni, a speciális lőszerek cseréjét is, ha tényleg meg akarta tenni. Úgy öt-hat perccel később szólalt meg a rádiója, a kontaktja volt az.
- Napsugaram, mégis mire vártál? – kérdezte. – Tiszta célpontod volt, erre hagyod besétálni?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Kyle Phoenix Csüt. 16 Jan. 2014, 21:14

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York

Hiába születtem itt, úgy tűnik, hogy ez a város folyton kiszúr velem. Nem vállalok itt több melót, még ha ezért ki is kell megint lépnem a hadseregből, komolyan ezen a helyen lehetetlen meglenni. Legalábbis én nem tudok...
Mintha a múlt ismételné önmagát, ismét kerestek. Ez akkor sem volt jó, és szinte biztos, hogy most sem lesz az. Sohasem az. Komolyan, eddig nagyjából sikerült túlélnem pár évet az ilyen fajta bonyodalmak nélkül, bár lehet, hogy csak szerencsém volt...vagy a hírszerzés lett hanyagabb azóta. Ez a tempó eléggé megkéri majd az árát, de nem volt más lehetőségem, ha látni akarom Gilt az érettségijén.
- Napsugaram, mégis mire vártál? Tiszta célpontod volt, erre hagyod besétálni?
- Mind a vizuális, mind a hőképes azonosítás sikertelen – igyekeztem a csalódást száműzni a hangomból. – Hacsak nem valami új trükköt alkalmaznak, akkor nem Bayard lépett be a bankba...
Ha minden jól ment volna, akkor valamikor most érném el az utcaszintet, és azon filóznék, hogy hogyan is keveredjek ki a városból, ami már nem lehet akkora probléma. De persze nem így történt, miért is lenne így. Kíváncsi vagyok, hogy a központból esetleg megvilágosítják –e a helyzetet...rohadt New York...
Kyle Phoenix
Kyle Phoenix
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Auaritia Vas. 19 Jan. 2014, 11:34


Phobia

Jajj ez a lány, már megint ezt csinálja. Mindent nekem kell intézni, ő csak ki akar jutni.....ahhh. Igen tudom, hogy hallja, de ami sok az sok. Nincs mit tenni elintézem ezt, de utánna ő jön, ha menteni szeretné magát. Nem is várom meg mit reagál az x-men, azok úgysem tudtak soha beszélni. Ez az én asztalom. Ha minden igaz a tábornok értelmes ember, úgyhogy valahogy csak szót lehet vele érteni.
Megérkezettek, szép katonás sorrendben. Két elit katona, és középen a tábornok. Az ajtó kinyílása egyébként túlzottan is hatásvadász volt, így mindenki felfigyelt a jövevényekre. Minden okénak látszott, kivéve hogy a tábornok minden csak nem kicsi. Bárkik is ezek rögtön megtudjuk, de meglátjuk mit akarnak. Mielőtt köszönteném a tábornokot, sandán Beth-re nézek és magamban mondom neki, talán hallja:

~ Te mit gondolsz ki ez? A tábornok magas ember....

Majd visszafordítva a fejem egy álmosolyt veszek fel és üdvözlöm őket:

- Jó napot tábornok úr!

Fejbiccentéssel jelzek, hogy azért a metakommunikáció se maradjon el....
Minden esetre jobb lesz vigyázni. Felkészülten várok, mi fog történni.

_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 22 Jan. 2014, 11:02

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York
Résztvevők: Thomas Hawkins, Anne Wietna / Phobia és Nikoletta Blue

Természetesen Phobia-nak és Nikolnak is leesik, hogy a beérkező társaság holoprojectort használt új alak felvételére. Liz csak megvonta a vállát, majd unottan nézett ki az ablakon. Legalább a kék vére kiütközött, hogy valóban nemesi vérből származott, mert remekül adta a hercegnő sztereotípiát a viselkedésével. Ahogyan Phobia az alacsony fickót köszönti az egyik őrnagy szólal meg a kettőből.
- Én vagyok a tábornok – mondta.
Az alacsony fickó és a katonai ruhás is deaktiválta a holovetítőjét, így valóban a katona ruhában levő alakról már látszott, hogy Bayard az és alacsony kisöreg is egy közel két méter magas férfivá „változott”, hogy nem volt rajta már álca. Bayard másik személyi testőre.
- Üdvözlöm önöket, először is szeretném kifejezni a hálámat, hogy vigyáztak a hölgyre – mondta valóban hálásan. – Tulajdonképpen miért is volt szükség a találkozóra?

Tom pontosan tudta, hogy ez a város mindig ilyen volt és okkal voltak már csak azok itt, akik egyrészt nem tudtak elmenni pénz híján, a többi meg, akinek volt pénze maradni és a legjobbat megfizetni. Ahogyan válaszolt a kapcsolatának az szinte azonnal is reagált neki.
- Ezek Sinister emberei, te is pontosan tudod Napsugár, hogy az a barom Apokalipszistől pattant meg nem kevés lopott technológiával… Okkal kellett a legjobb.
Ezzel a mondattal Tom-nak is beugorhatott, hogy Apo olyan technológiát használ, ami nemcsak a bolygón a legfejlettebb, de állítólag az univerzumban is. Ha ebből tényleg lopott Sinister, márpedig megtette a hivatalos adatok szerint, akkor tényleg könnyedén ki lehetett őt játszani ezzel a kis trükkel, amit odafent megcsináltak Bayard-ék. És ha ez tényleg így volt, akkor a lehetőségek száma igencsak csökkent.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Kyle Phoenix Csüt. 23 Jan. 2014, 10:14

Sikerült egy jó kis helyzetet teremteni magunknak, ugyanis a kapcsolatom nem láthatta, amit én, így benne jogosan merült fel, hogy inkompetensnek tart engem, vagy ha tud valamit, akkor azt egyelőre nem árulta el. Kénytelen voltam felállni, hiszen egy cigiszünet sem tarthat a végtelenségig, de a korábbi módszerrel továbbra is szemmel tarthattam a bankot.
- Ezt már említettétek, Kapcsolat, az eligazításon. Viszont nincs meg a felszerelésem, hogy átlássak a holon, vagy hogy megállapítsam, az illető egyáltalán holót visel. Hőképessel pedig nem tudok arcot azonosítani.
Persze voltak még más lehetőségek is, de az sem biztosította sikert, én pedig jobban szerettem volna biztosra menni.
- Még van egy lehetőség, Kapcsolat, ha Bayard tényleg itt van, akkor csak meg kell találni, azt, akin holovetítő van...
Közben állítok egy keveset a távcsövön, van esetleg generátor a bank tetején? Másodlagos energiaforrás egy hirtelen áramszünet esetére? Messze van a leszállóhelytől? Magas elektromos vezetékek?

// nem tudom, hogy mi tartozik bele a bérgyilkosok alapfelszerelésébe Very Happy, energiaszkenner, EMI lövedék, stb //
Kyle Phoenix
Kyle Phoenix
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Night Csüt. 23 Jan. 2014, 19:11

// Bocs, hogy csak most írtam, teljesen megfeledkeztem erről a szálról. Elnézést.  Embarassed //

előzmény itt(meg még pár poszttal feljebb): NY

A tervezgetés lassan véget ért, levontuk a következtetéseket és búvóhelyet kerestünk magunknak. Mivel nem lett volna jó indokot adni Siniszternek az újabb háborúra ezért a vízalatti hatalmak segítségét kizárhattuk. Csak bujkáltunk és agyaltunk, lévén a városban mindenfelé figyeltek Sinister emberei, még a főmágus toronyba se mehettem el pár cuccért. 
11 napja bujkáltunk, csak egy jóhoz közeli megoldást találtunk. A lány anyjával sikerült felvennünk a kapcsolatot. És sikerült megszervezni egy találkozót a tábornokkal aki valószínűleg ki tudja juttatni Lizit az országból. Apropó Lizi, az utóbbi napokban rájöttünk Phobiával, hogy a csaj kissé beképzelt és elvárja, hogy mindenki mindent helyette csináljon meg. De ez most mellékes. El is mentünk a helyszínre, Lizi persze szerelőnek álcázva. Phobia kezelésbe is veszi a lány kissé kócos haját. Aztán rám néz.
~ Eszedbe ne jusson.
ingatom a fejem enyhén, hogy jelezzem, nekem nem kell igazítás.
A titkárnő behív minket és egy tábornokhoz képest alacsonyabb alak köszönt bennünket, akinek viszont köszönök én is. Miután a férfi meggyőződött róla, hogy tényleg mi vagyunk visszaváltozott eredeti magasságára vagy mi.
A tábornok kérésére pedig felelek is.
- Szóra sem érdemes. A gond az, hogy Siniszter emberei mindenütt ott vannak, és ez nagyban megnehezíti a dolgokat. Gondolom sejti már, hogy miért is vagyunk itt.
Válaszolom röviden, hagyom, hogy Phobia kibontakozzon, ő jobban érthet a szöktetésekhez mint én.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Indian_girl_by_welximak-d628caj Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Auaritia Pént. 24 Jan. 2014, 15:25


Phobia

Megint a technika CSODÁJA!!! Imádom, mindig besülök ezzel. Mint most is elég amatőr dolog volt, a hologramhoz beszélni. De látszólag a tábornok a helyén kezelte dolgot. "OOHH MICSODA JÓFEJ"
A kicsi alakból egy nagy alak bontakozott ki, aki megköszönte nekünk, hogy vigyáztunk Bethre.
Kékszínű társam máris rákezdte:

-Szóra sem érdemes. A gond az, hogy Siniszter emberei mindenütt ott vannak, és ez nagyban megnehezíti a dolgokat. Gondolom sejti már, hogy miért is vagyunk itt.

- Háhá, bizonyára ön is tudja, hogy nagyon szeretjük egymást így hárman. Beth ez a drága, és...nos neki még mindig nem tudom a nevét. Szóval kész öröm volt.

Megpróbáltam irónia nélkül mondani, és bájosan vigyorogni. Szeretek hazudozni, főleg ilyenkor. Mert ha társaim, elszólják magukat, azzal csak önmagukat minősítik.

- De térjünk a lényegre, nem fogok köntörfalazni, nincs rá időnk. Van valami elképzelése, hogy lehet kijutni a városból? Illetve ön ki tudna juttatni minket? Kérem!

Az illendőség buggyantotta ki a számból az utolsó szót, de úgy jött ki mintha hánynék, úgyhogy nem volt túl meggyőző.

_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 25 Jan. 2014, 11:43

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York
Résztvevők: Thomas Hawkins, Anne Wietna / Phobia és Nikoletta Blue

Bayard végighallgatta, amiket mondott a két lány neki, majd végül még Liz is tett hozzá valamit, sem Phobia, sem Nikol nem értette, mert francia nyelven tette.
- Saját magának köszönheti ezt úrnőm – mondta a tábornok.
A lány gyilkos tekintettel nézett rá, majd sértetten fordult el mindenkitől, hogy továbbra is az ablakon át nézzen ki innen le a városra.
- Ez így roppant kényes ügy – mondta már a két lánynak. – Jómagam már azzal is nagy kockázatot vállaltam, hogy eljöttem találkozni önökkel.
A hangjából érezhető volt, hogy a kockázat alatt a feje szó szerinti elvesztését is értette.
- Jól sejtik a várost mindenhonnan védik, védve van. Én nem hagyhatok szökési útvonalat maguknak, maximum annyit tehetek, hogy megmondom, hogy merre a legvédtelenebb a határ, de azon felül már mindent maguknak kell megoldani. Többet nem igen tudom, hogy mit tehetnék. Hűséges vagyok a hazámhoz is.

Tom tudta, hogy nem sok esélye lesz arra, hogy odafent találjon bármit is, manapság már eléggé energiagazdaságosak voltak az épületek, és eléggé fejlettek, hogy saját energiát használjanak. Ezt több forrásból nyerhetik. A legnépszerűbb zöld energia manapság a nap- és szélenergia felhasználása volt, ezekhez tarozó dolgokat meg is találta az épületen, oldalán, illetve tetején is a férfi. Igaz közel sem volt annyi, hogy ez legyen a fő energiaszerzés forrása. Kellett lennie másik energiaforrásnak, valószínűleg a föld alatt, azok után, hogy a Bukáskor sok minden elpusztult a városban a föld alatt rengeteg bunker és egyéb ilyen építmény került elő és építették ki a Köd eltűnéséig. És utána is igencsak népszerűek maradtak, főleg, hogy ott építsenek fel energiaellátó központokat úgy, ahova egy esetleges újabb EM hullám és robbanás nem érhet el, hogy ne legyenek újra évekig, évtizedekig áram nélkül. Így ezt kb. lehetetlen lesz innen másik épületből kiiktatni. A nap- és szélenergia kiiktatása pedig csak kisebb kellemetlenséget tudna okozni, már ha megéreznék odabent ezt.

//Szerintem ilyesmik, kövi reagba, spoiler tag-be írd be majd, hogy mit szeretnél még h nálad legyen, aztán amit úgy érzek, hogy belefér, elfogadom.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Kyle Phoenix Vas. 26 Jan. 2014, 00:19

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York

Sajnos semmi olyasmit nem sikerült felfedeznem a bank tetején, vagy legalábbis közel a leszállóhelyhez, ami igazán hasznomra lehetne, hogy kiderítsem ki is lehet Bayard tábronok, egyáltalán itt van –e az illető. Egyelőre tehát kénytelen voltam feltételezni, hogy itt van, ha már a SzövÁll Hírszerzés azt mondja, akkor feltételezhetően igazuk van – na nem mintha még soha egyetlen hírszerzés sem tévedett volna a világtörténelem folyamán, de ebbe most bele se akartam gondolni. Másrészt sem az alakzat megfigyelése, sem a katonák viselkedése nem adott arra választ, hogy másvalaki lenne a parancsnok, úgy tűnt, hogy minden erejükkel az alacsony fickót védték. Tehát valószínűleg parancsba kapták, hogy így tegyenek, bár a legtöbb katona azért időnként a felettesére pillant megerősítésként, vagy ha más nem akkor azért, hogy nem –e változik a parancs. Itt azonban nem tudtam felfedezni semmi ilyesmit.
Szóval, ha nem akartam egy egész katonai táborral szemben találni magam, és annak közepéről kilőni a célpontnak jelölt tábornokot, akkor kénytelen leszek akkor cselekedni, amikor kijönnek. Ha meg lesznek ártatlan áldozatok, akkor meg hát...na nem, nem vehetem magamra a világ minden baját...ha lesznek szükségtelen áldozatok, akkor lesznek.
Gyorsan kinyitottam a szerelő táskámat, és megnéztem, hogy milyen finomságokkal is láttak még el, ha a hagyományos módszerek „csődöt mondanak”. Ezek már nyílván katonai darabok voltak, a szó minden előnyével és hátrányával egyetemben...

Spoiler:
Kyle Phoenix
Kyle Phoenix
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Auaritia Vas. 26 Jan. 2014, 11:23


Phobia

Az előbbi percekben a Királydráma című operát láthattuk. Főszereplő Beth, apa/király: Bayard tábornok. Egész vicces, hogy ez a lány amennyire erős, annyira makacs és kékvérű. Én az ő helyében....hagyjuk. A francia nyelvet sohasem szerettem igazán, valahogy nem tudom megfogni a szavakat. A tábornok szavai:

– Jómagam már azzal is nagy kockázatot vállaltam, hogy eljöttem találkozni önökkel.Jól sejtik a várost mindenhonnan védik, védve van. Én nem hagyhatok szökési útvonalat maguknak, maximum annyit tehetek, hogy megmondom, hogy merre a legvédtelenebb a határ, de azon felül már mindent maguknak kell megoldani. Többet nem igen tudom, hogy mit tehetnék. Hűséges vagyok a hazámhoz is.

Milyen hazafia ez a pasi, egyem a szívét. Szóval ezek szerint ő nem tud kijuttatni minket, csak valami homályos útirányt fog adni. Mivel nincs más választásunk, el kell fogadnunk a lehetőséget. Rápillantok társaimra.

- Szerintem nincs más lehetőség. Úgyhogy ha van egy térképe...

Remélem nem fejből kell megjegyeznünk az utat. Ismerem a sorsot, úgyhogy már készítem is a memóriám, mert térképe az biztos nincs.

_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 03 Feb. 2014, 07:46

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York
Résztvevők: Thomas Hawkins, Anne Wietna / Phobia és Nikoletta Blue

Phobia-nak szerencsére csalódnia kellett, a férfi egy kommunikációs egységet tett le az asztalra, ami azonnal holografikusan vetítette ki New York térképét, úgy tűnt, hogy az öreg igencsak készült. A térképen több nagy csomópont pont volt, illetve kisebb pontok végig a város határainál.
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Abzu
- A nagyobb pontok, ahol masszív egységek vannak figyelve a kivezető főutakat, hidakat, autópályákat és kompvonalakat. Nincs megjelölve a Steve Rogers Reptér is állandó figyelemmel van kísérve. A kisebb pontok pedig ellenőrző pontok, lényegében minden kisebb útnál, amik kivezetnek a városból. Lényegében az egész város ellenőrzés alatt van.
- Egyszerűbb lett volna egy védőpajzsot felvonnia, abból sem lehetne kimenni – fakadt ki Liz.
- Nem tudom, hogy milyen erőforrássokkal, utánpótlással és kapcsolatokkal rendelkeznek hölgyeim, így egyelőre nem tudok javasolni semmit. Tudnom kellene ezekről – fordult Nikol és Phobia felé.

A felsoroltak mind voltak a „csomagban”, amit kapott, illetve egy rövidtávú teleportkarperec is, ami 200 méteren belül működik, ha Tom beviszi a megfelelő koordinátákat, illetve volt benne egy egyszer használatos vészteleportáció, ami pont 200 méterre vitte mindig szabad területre, így nem kellett aggódni azon, hogy véletlenül falba kerül. Ezen felül volt még egy bőrregenerátor, sima gyógyászati eszköz, ami a felszíni sérüléseket szinte azonnal meggyógyította, a mélyebbeket pedig összehúzta, hogy könnyen el lehessen érni a kórházba azokkal anélkül, hogy elvérezne az illető. A regenerátor az egész test felületére elegendő volt, így nem spóroltak vele. És végül a csomag legalján egy holoövet is, aminek a működését már igencsak ismerte, hogy más alak külsejét tudja felvenni vele.
Mást nem kapott, az épület körül pedig minden csöndes továbbra is.

//Technológia szinten Cyberpunkot képzelj el, főleg Shadow Run szintet, ha ismered, csak itt van telepotráció is, míg ott ilyen nincs.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Auaritia Pént. 07 Feb. 2014, 22:13


Phobia

- A nagyobb pontok, ahol masszív egységek vannak figyelve a kivezető főutakat, hidakat, autópályákat és kompvonalakat. Nincs megjelölve a Steve Rogers Reptér is állandó figyelemmel van kísérve. A kisebb pontok pedig ellenőrző pontok, lényegében minden kisebb útnál, amik kivezetnek a városból. Lényegében az egész város ellenőrzés alatt van.

- Ha nincs más választásunk, én egy kisebb pontot céloznák meg. Mit gondol ennyien lenne esélyünk, mondjuk nem is legyőzni őket, de mondjuk lekötözni őket, hogy átjussunk és amire észrevennék...mi már árkon bokron túl vagyunk? Vagy esetleg itt van ez a folyó Manhattan és Bronx között, valahol csak át lehetne rajta kelni, nem hiszem, hogy mindig figyelik, mondjuk este?

Várom mit mond a katona. Mert lehet hülyeséget kérdezek, de ki tudja lehet nem. Liz valamit odavet hozzánk, nem is mondja inkább flegmán válaszol. Utánna a tábornok kérdez elég merészen:

- Nem tudom, hogy milyen erőforrássokkal, utánpótlással és kapcsolatokkal rendelkeznek hölgyeim, így egyelőre nem tudok javasolni semmit. Tudnom kellene ezekről.

- Miért nem kérdezi meg Beth-t ő úgy is imád turkálni az emberek agyában. Ő lehet jobban tudja mint én- vetettem gúnyosan oda, s nem várva a válaszára folytattam-Én magamról beszélve annyit tudok, hogy amilyen kapcsolatokkal én rendelkezem, az több mint valószínű, hogy itt semmit nem ér. Erőforrás? Mire gondol? Ha képességemre akkor annyit mondok képes vagyok áramot előállítani és kisebb elektromos hálózatokat összezavarni illetve belépni, de ne gondoljon túl nagy dolgokra.

Nem érdekel, ha tudják mi az erőm, szerintem nem baj ha tudják, ha csatázunk úgy is rájönnek.

_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Kyle Phoenix Szomb. 08 Feb. 2014, 11:28

Nos, egy kevés kutakodással még igen izgalmas dolgok kerültek elő a csomagból, így legalább volt esélyem, arra, hogy azonosítsam, melyik alak is visel egy holoöv energiájának megfelelő elektromos készüléket a kis küldöttség tagjai közül. Most már nem hiányzott más, mint hogy ismét előbukkanjanak az épületből, amit remélhetőleg hamarosan meg fognak tenni, mert egyelőre innen még csak csak megállapíthatnám, hogy melyik szobában vannak egy jófajta lézermikrofon segítségével, de a robbanásbiztos üveget már kicsit bonyolultabb lenne hatezer méterről leszerelni.

//Bocsi, de amíg nem jönnek elő, addig túl sok mindent innen nem tehetek : D //
Kyle Phoenix
Kyle Phoenix
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Night Szer. 12 Feb. 2014, 10:44

Várok míg a többiek tanácskoznak és csak miután a térképet is látjuk és elkezdtek tanácskozni csak akkor szólok közbe én is.
- Ami a nevem illeti Phobia, eddig nem is kérdezted és kékségnek hívtál csak én meg lesz@rtam, mert azt hittem 3 napig leszünk összezárva nem 11-ig. Ami pedig a folyón átkelős ötleted illeti nem is olyan rossz. Már van is egy ötletem rá, hogyan kivitelezhetnénk.
ha érdekli őket, akkor el is mondom azt.
- A hajó vagy csónak kölcsönzés nem a legjobb ötlet, mert biztosan figyelik a kölcsönzőket. De ha van a folyó két partján két erős oszlop vagy fa, akkor kifeszíthetnék közé egy erős kötelet és hegymászó karabinerrel meg csigákkal át lehetne jutni. Csak pénz kellene, mert álcázva én megvehetném ezeket a dolgokat. Ami pedig a folyó feletti kötél kifeszítést illeti, azt is meg tudnám oldani, mivel én tudok repülni is.
Mondom az ötletem, majd várom a további javaslatokat, vagy pontosításokat a tervemen.
- De ha van egyéb ötlet, akkor szívesen meghallgatom.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Indian_girl_by_welximak-d628caj Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 13 Feb. 2014, 10:35

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York
Résztvevők: Thomas Hawkins, Anne Wietna / Phobia és Nikoletta Blue

A térképre nézett, majd elgondolkodott a két lány válaszainál.
- Mindkét oldalon figyelve van a víz, fényszórókkal is, ez egy eléggé kis rész taktikai szempontból – mondta. – Odaát felállt az Amerikai hadsereg és ismerve a jenkiket, bármit meglátnak tüzet nyitnak kérdés nélkül.
Ez a sztereotípia sajnos még mindig igencsak helyt álló volt, mind a rendőrök, mind az ostoba katonáknál. És azért elég logikus volt, hogy a kanadaiak is figyelték a partokat, hogy az amcsik se tudjanak bejönni.
- Az jól jöhet a rendszerek megzavarásánál – bólintott Phobia képességeinek leírására. – Szóval nem igen vannak kapcsolataik, sem pedig maguk mögött álló szervezet a városban, ez megnehezíti a dolgokat.
Liz nem szólt bele, hogy nem teljesen így van, csak hallgatott továbbra is.
- Ha én mondok tervet az nem jó, katonai szemmel gondolkodom, egyből rájönnének, hogy arról van szó. Ezért kell, hogy önök találjanak valamit, amiben hátulról az „árnyakból” tudok segíteni.

Tom miközben figyelt láthatta, hogy a fent levő autók motorjai beizzottak és mind a levegőbe emelkedve távoztak. Az ajtók végig le, illetve be voltak csukva, így senki sem szállhatott be az autókba, valamiért egyszerűen elhívták őket. Pillanatokkal később pedig a kontakt hangja is hallható volt a rádióban.
- Napsugaram, told át a hátsódat az épületbe, még bent van, és miután a madarak távoztak ő szinte biztosan teleporttal fog. Tudom, hogy mesterlövész vagy, úgy tűnik, hogy számolhattak ilyesmivel.
Tom tudja, hogy a feladata értelmében a módszer nem számított, hogy miként öli meg az alakot, a lényeg annyi volt, hogy megtegye, bármi áron. Mert csak arra fizettek neki, másra nem és ha elbukik még lehet, hogy meg is hurcolják érte.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.