Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Auaritia Vas. 16 Feb. 2014, 10:17


Phobia

Hogy meglepődtem, amikor az xmen felháborodott, hogy nem tudom a nevét. De hisz kérdeztem már. Ja persze az 11 nappal előtt volt. Meg is feledkeztem róla, meg igazából tetszett is, mert gondoltam, hogy nem tetszik neki, hogy így hívom. Kicsit sziszegtem egyet, majd feltettem a kérdést:

- Nos szia , akkor megtudhatnánk mi a becses neved kékség?

Az utolsó szót a lehető leglassabban mondtam és egy kicsit ki is hangsúlyoztam, talán ez az utolsó, hogy így hívhatom. Muszáj megtartanom ezt a pillanatot.
Miután megtörténtek ezek formaságok, egy tervel állt elő. Nekem is tetszett. De a tábornok azt mondta lehetetlen. Na jó nem egészen ezt, de tulajdonképpen erre sugallt.
Nagyon örülök Beth-nek. A jelenléte csupa vidámságot és optimizmust kölcsönöz közénk. Miss Királykisasszony, sajnos most nem tudtuk felnyalni a lábáról a koszt, ne haragudjon. El is mosolyodtam újra, miközben erre gondoltam. Tehát kéne valami terv? Nagyon nehéz és összetett a probléma. Hogy tudna ő nekünk az árnyakból segíteni? Hát tábornok révén, tud parancsolgatni a katonáknak az biztos. Felteszek egy kérdést.

- Szokott őrségváltás lenni?

Várok a válaszra és közben, ha kék színnel megáldott testvérkém is mond valamit, figyelmesen hallgatom, mert kiderült nem teljesen hülye...


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Night Csüt. 27 Feb. 2014, 16:02

// Nem háborodott fel, csak megjegyezte.  Very Happy //

- Nikol.
Válaszolom Phobia kérdésére, aminek a végéről elég erősen érezhettem a gúnyt, de é nem adta meg azt az örömet neki, hogy idegesnek lásson, így csak érzelemmentes arccal állok ott. Bár a vezetéknevem még mindig nem árulom el neki, elvégre én sem vagyok hü**e hogy elfelejtsem kinek az oldalán is áll(t) a magas nő.
A tábornok megjegyzi, hogy Phobia képessége megzavarhatja a figyelő rendszerüket, ami egy újabb ötletet adott.
- Lenne egy másik tervem is, de annál lehet, hogy csak ti ketten fogtok kijutni.
Ha érdekli őket a terv akkor elő is állok vele.
- A 678-as útnál a védelmi pontok sok kisebb egységbe tömörülnek, mint a térképen is látszik. Azonban van egy kis pont ami viszonylag távol van a másik kettőtől. Ott lenne esélyünk az átjutásra. Phobia megzavarhatná a rendszereket én pedig addig egy hamis Beth-t alkotnék illúzióból, mármint a Sinisteres kinézetűt. És azt parancsolom neki, hogy próbáljon meg kamu szökéssel, és míg az őrség őt próbálja meg elkapni mi átslisszolhatunk. Nekem sokáig figyelnem kell majd az illúziót ezért megeshet, hogy én már nem fogok átjutni.
- Egyéb javaslat?

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Indian_girl_by_welximak-d628caj Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 28 Feb. 2014, 07:26

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York
Résztvevők: Thomas Hawkins, Anne Wietna / Phobia és Nikoletta Blue

- Természetesen van, négyóránként – mondta a tábornok.
A férfi elgondolkodott azon, amit a lány mondott javaslatnak, hogy ez működhet-e. A térképre nézett és bólintott, hogy az érvelés valóban helyes volt, hogy ott kicsivel kevesebben vannak, mert elég nagy területet kellett lefedni ott a dél-keleti részen.
- Igen, ez jó. Még működhet is – mondta ki hangosan is.
Néhány pillanatra elhallgatott és megvakarta az állát.
- A képessége összetudja zavarni a technológiát is, vagy azok átlátnak rajta? mert ha igen, akkor az ön segítéségére is nagyban szükség lesz az illúziónál – nézett Phobia-ra.
Itt megvárta még a választ.
- Esetleg azt tudom elintézni azon a részen, hogy az őrségváltás csússzon és késve érkezzen meg, ha ez önöknek megfelelő.

Tom ugyanaz, mint előző körben.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Auaritia Szomb. 01 Márc. 2014, 19:28


Phobia

Nikol ötlete nem tűnt hülyeségnek, de amikor elmondta és a hadnagy nem tartotta rossz ötletnek, ciccegtem egyet és a plafonra néztem, ah de jó most a végén még rá hallgatunk. Fujj de utáltam, hogy jó terve volt. A katonai vezető hamar be is avatott az ő elképzelésére, tetszett így összességbe.
Röpködtek az elméleti kérdések és válaszok. Kérdés érkezett hozzám.

- A technológiát meglehet hogy nem egy pillanat alatt tudom megzavarni, de szerintem menne. A rendszer, ha nem túl bonyolult képes vagyok viszonylag gyorsan megzavarni...szóval azt hiszem igen menne. És én úgy gondolom Nikol, hogy te is át tudnál jönni valahogy....Mondjuk ahhoz fürgének kell lenned, szerintem képes lennél rá, ne mondj így le róla. Legfeljebb majd valahogy megpróbálunk áthozni. Túlságosan is fontos vagy ahhoz, hogy ott maradj...

Megpróbáltam a lehető legtárgyilagosabban mondani, hogy ne vigyek bele érzéseket. Meghajoltam Beth előtt, "kicsit" gúnyosan majd kérdeztem:

- Ez így megfelel felség? Esetleg valami ötlet hogy Nikol hogy tudná áthozni. Mindketten tudjuk, hogy nem akar kettesben maradni velem...


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Night Kedd 11 Márc. 2014, 19:49

Kiderült, hogy 4 óránként van őrváltás, ami jó. Sőt még az is kiderült, hogy egy egészen kivitelezhetőnek tűnő tervet találtam ki. persze Phobia nem hagyhatja ezt reakciótól, bár őszintén nem zavart a dolog, az ilyesmit tőle elismerésnek vehetem, mivel én is hasonlóképp reagálnék fordított esetben.
A kérdésre pedig válaszolok.
- Valószínű nem képesek, ezért is lesz majd szükség arra, hogy Phobia megzavarja a műszereket.
Phobia szavaiból nem hallok ki semmilyen érzést de a szövegből, akaratlanul is arra következtetek, hogy aggódik az átjutásom miatt emiatt kis mosolyra húzódik a szám.
- Kösz a biztatást. A  gond csak az, hogy amíg figyelem az illúziót, addig tudom csak irányítani. Ami a menekülési gyorsaságot illeti, ha észrevétlenül akarok eltűnni, akkor gyorsan kell majd mozognom, bár repülve sokkal gyorsabb lennék, ami azonban feltűnő, sajnos.
Phoboia kissé ironikusan beszél Bethel, ami egészen tetszik, csak úgy árad a nőből az irónia.
Az őrváltás csúsztatására pedig lehet nem is lesz majd szükség, ha olyan időben megyünk mikor tuti nem lephetnek meg a váltó őrök minket.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Indian_girl_by_welximak-d628caj Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 12 Márc. 2014, 10:51

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York
Résztvevők: Thomas Hawkins, Anne Wietna / Phobia és Nikoletta Blue

Lizzie mintha meg sem hallotta volna a gúnyos szavakat, továbbra is úgy tett, mintha nem is érdekelné a beszélgetés, vagy nem is hallott volna belőle semmit sem. A tábornok viszont sokkal inkább figyelt és bólintott a lányok szavára, de láthatóan az iróniát ő maga is figyelmen kívül hagyta, katona révén nem ez lehetett az első eset, hogy ilyesmivel találkozott. A holografikus kijelzőn kezdett valamit állítani, pillantok múlva látszott, hogy mit is. A kinézett részre kezdett rázoomolni, valószínűleg Kanada valamelyik katonai műholdját használva, ami a bolygó körül keringett. Úgy fél perccel később a kinézett részről élőképes kivetülés látszott. Látszott a barikád, illetve a körülötte levő emberek, fegyveresek, katonák, illetve tüntetők, akiknek láthatóan igencsak nem tetszett New York Kanada általi megszállása. A kordon három részből állt, egyet a tüntetők tettek ki, a második egy szögesdrótos felállítás volt, a harmadik zsákokból fa és fémrészekből.
- Így néz ki jelenleg a helyszín – mondta Bayard. – A tüntetők végig ott vannak, így az elvegyülés is könnyű lehet.

Civil kordon:
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Army-Zone-Barricades
A katonai:
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Img_4616

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Auaritia Csüt. 20 Márc. 2014, 18:14


Phobia

A technika csodájának és vívmányának köszönhetően, szinte rögtön a helyszínen találtuk magunkat, persze csak képletesen szólva. Barikád és azok a drága jó tüntető kis emberek.
A két kordon egyértelműen mutatta, melyik volt a rendőröké és a civileké. Valóban, ahogyan a kapitány is megfogalmazta könnyű lehet elvegyülni köztük. Mondjuk nekem aki 600 km magas biztos feltűnök, de akkor majd igyekszem valaki magasabb ember mellé állni.

- Niki - gondolom utálja ha így hívják- Neked nincs valami javaslatod. Mostanában úgy is olyan szójárásod lett.
Persze ezt csak azért mondtam mert nagyon nem tetszett, hogy imént jó ötletekkel szolgált nekünk. Közben Miss World 2048 továbra sem avatkozott közbe. Lehet a végén még úgy döntünk, hogy Nikollal átmegyek ő meg marad.....
Rámosolyogtam, biztos hallotta mire gondolok. Közben megkérdeztem a kapitányt:

- A rendőrség milyen mértékű lázadás következtében verheti le a tüntetést? Esetleg mit szólnátok egy kis zűrzavarhoz?


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Night Vas. 23 Márc. 2014, 21:45

Egy műhold segítségével a tábornok, megmutatja nekünk a helyszínt és azt is, hogy több kordon is van ott. Az egyikben a tüntetők, másikban egy szögesdróttal elválasztott rész, a harmadik pedig a katonák védelméül szolgált.
Phobia becéz és azt hiszi ezt a nevet is utálom, de ezzel mellé lőtt, és ezt egy halvány mosoly formájában közlöm is felé. A kérdésére, csak gondolkozom tovább, kissé már látványosabban, mint eddig. több terv is körvonalazódik bennem, de elég kockázatosak. várok egy picit, mire Phóbia is felvet valamit, amire én válaszolok is.
- Lehet nem szüksége, sőt eleinte csak rosszabb lenne, abban az esetben, ha csak a saját kordonjuk mögött vannak a katonák. Az illúzió részekeként képes vagyok ködöt is csinálni. Ha a kordonjukban indítanám fejlődésnek, akkor kissé megzavarodnának, addig te meg tudnád zavarni az elektronikus berendezéseket, ha máshogy nem, akkor azzal, hogy megfogod a drótkerítést, mivel eléggé sok fémet látok azon a helyen. amint ez megvan eltüntetném a füstöt, és úgy 50 méterre a kordontól létrehoznám az Északkelet felé futó Ms Sinisztert, aztán megvárjuk, hogy mind utána fussanak, ha nem megy mind utána, akkor jöhet a zavar keltés, ellenkező esetben, mi simán a határt el hagyhatjuk délkelet felé.
Válaszolom, majd leheletnyi szünetet tartok mielőtt újra megszólalnék.
- Van valami egyéb ötlet pontosítás érdekében?

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Indian_girl_by_welximak-d628caj Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 24 Márc. 2014, 18:13

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York
Résztvevők: Thomas Hawkins, Anne Wietna / Phobia és Nikoletta Blue

Elismerően bólintott Bayard Nikol ötletére, láthatóan mindez elnyerte a tetszését és jó ötletnek tartotta. Előbb azonban mégis Phobia szavaira reagált.
- A rendőrség kizárt, hogy beavatkozzon. New Yorkban a hatósági szervek amúgy sincsenek túl nagy formában és rangban – mondta. – Egyébként sem fognak az ellenségnek segíteni.
Az első részt tudhatta minkét lány, hogy teljesen jogos, szinte semmibe sem fogtak bele, aminél úgy érezték, hogy ők kerülhettek ki vesztesen. Nem hiába volt New York évek óta a bűn fellegvára és még a Szövetséges Államok kormánya sem tett semmit a városért, ahogyan a SHIELD sem tehetett. A hely magára volt maradva és a rendőrség inkább csak fogalom volt, mintsem tényleges erő. Szóval velük nem kellett számolni, csak a megszálló hatalom katonáival. Mindezek után fordult csak Nikol felé.
- Az ötlet valóban jó, csak készüljenek fel rá, hogy lesz hőérzékelőjük és a fény minden tartományában képesek látni.
Elég egyértelmű volt ebből, hogy kiberbeültetéseik is vannak a kanadai őröknek, ami nem volt meglepő.
- A füst és az illúzió elég rövid időre fogja elvonni a figyelmüket. Így kicsit konkretizálni kell a tervet és pontosítani.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Auaritia Csüt. 27 Márc. 2014, 07:27


Phobia

Az x-men ötlete, megint egész jónak bizonyult. Sőt mondhatni szuper. A tábornok is elismerően bólint, majd hozzám intézte szavait. Érdekes, mennyire megszokottá vált idegen arca.
Valahogy ő is az a tipikus ember volt, akiről azt hiszi az ember, hogy már 100 éve ismeri. Mondhatni barátságos a tekintete.
A válaszában közölte, hogy a rendőrség biztos, hogy nem avatkozna bele. Ha gondolkodtam volna egy kicsit, akkor rájöhettem volna, hogy ez így van. Elvégre könyörgöm, ez New York...
A tervben van egy két sarkalatos pont, ami Bayard szerint javításra szorul.

- Akkor, lehet nem kezdik el üldözni a lányt, mert nem látnak benne energiát? Vagy az illúziód képes testhő előállítására is? Hmmm....

Gondolkodóba estem. Vajon mit lehetne még bevetni?

- Újra megkérdezem, csak most más szemszögből. Ha valahogy tudnánk valamilyen zűrzavart kelteni az ott tüntető civilek közt, az nem lenne hatással a katonákra? A másik ötletem, hogy akkor ki kell használnunk az őrváltást és akkor menni. Nikszi, mi a véleményed? Mosolygok rá, remélem tetszik neki a beceneve...


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Night Kedd 08 Ápr. 2014, 17:44

A tábornok szavaira kissé elgondolkodom, mert kezdek megakadni az ötletek terén.
Pobia is felteszi a kérdést, ami éppen most id töprengek, így leheletnyi szünet után válaszolok is.
- Talán meg tudja zavarni. Energia biztosan van az illúzióban elvégre az én energiám alkotja, de hogy a hőérzékelőket be tudja -e csapni azt tesztelnünk kellene. van itt esetleg valahol egy hőlátó kamera vagy más szerkezet?
Kérdezem, mert biztosabb lennék a dolgokban ha tudnám be fog -e válni a cselem.
Phobia felvetésére és újabb becézésére csak mosolygok, lassan leeshet majd neki, hogy engem, nem lehet a becézéssel felhúzni, még a kékség becenevet is nagy ívben le sz@rtam.
- Nem rossz ötlet, csak egy a gond, a katonák addig nem hagyják el a helyüket míg meg nem érkezik a váltás, nem fogják őrizetlenül hagyni a területet. Azonban ha beültetéseik vannak akkor jobban fogják vezetni az áramot. Lehet, hogy célszerűbb lenne a köd elterelés közben megráznod őket a villámaiddal Pho.
Mondom, a mondani valóm végén egy kis célzással arra, hogy nekem a becézés nem zavaró.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Indian_girl_by_welximak-d628caj Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 09 Ápr. 2014, 10:11

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York
Résztvevők: Anne Wietna / Phobia és Nikoletta Blue

Nikolnak nem volt szüksége a hőérzékelőre, hogy tudja, hogy nem képes olyan szintű illúziót létrehozni, ami képes lenne olyasmire, amit szeretne. Az illúzió nem melegebbek, mint a környezet hőmérséklete. Amíg a két lány továbbra is egymást marta és gondolkodott a sarokból Liz megjátszottan kezdett köhögni pár pillanatra, hogy elhallgasson a másik kettő.
- Komolyan ennyire idióták vagytok? – szólalt meg Elisabeth hosszú idő után.
Csak akkor szólal meg újra, ha a két lány ráfigyel.
- Kell hő, azaz kell egy ember, akin létrehozod az illúziót. Kizárt, hogy ne lenne pár hajléktalan arrafelé, akit ne tudnátok lefizetni néhány dollárral – forgatta a szemeit. – Minek kell mindent túlbonyolítani? Már látod Frank bá, hogy miért nem is jutottam még ki a városból?
Nézett a tábornok irányába, majd mielőtt megszólalhatott volna a férfi újra a két lányra nézett.
- A legtriviálisabb dolog nem jut az eszetekbe… de ha itt várunk arra, hogy rá gyertek a megoldásra, még én is megőszülök pedig arra évszázadokat, vagy pár évezredet kellene várnom. Ezzel az információval már eltudtok indulni végre valamerre? – kérdezte gúnyos éllel a hangjában.
Végül vett egy mély levegőt.
- Ha nem, akkor megyek és egyedül gyorsabban kijutok, mint veletek.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Auaritia Pént. 11 Ápr. 2014, 21:43


Phobia

-Lehet, hogy célszerűbb lenne a köd elterelés közben megráznod őket a villámaiddal Pho.

Hangzott el a végszó. A legutolsó szó megcsapta a fülem, ekkor megtekeredett egyet a nyakam. Nahát nahát Nikol úgy látszik beszálltál a játékba? Vele ellentétbe én ugyanis rühelltem a beceneveket, többnyire undorodtam tőlük. A sarokból ekkor egy hangos színlelt köhögés hangzott fel. Elhallgattam és figyeltem.

- Komolyan ennyire idióták vagytok? Kell hő, azaz kell egy ember, akin létrehozod az illúziót. Kizárt, hogy ne lenne pár hajléktalan arrafelé, akit ne tudnátok lefizetni néhány dollárral – Minek kell mindent túlbonyolítani? Már látod Frank bá, hogy miért nem is jutottam még ki a városból? A legtriviálisabb dolog nem jut az eszetekbe… de ha itt várunk arra, hogy rá gyertek a megoldásra, még én is megőszülök pedig arra évszázadokat, vagy pár évezredet kellene várnom. Ezzel az információval már eltudtok indulni végre valamerre? Ha nem, akkor megyek és egyedül gyorsabban kijutok, mint veletek.


Azta hétszázát neki!!Milyen monológ volt ez....Arcomon tipikus mosoly futott végig, az amelyikkel gyilkolni lehet.
Ez igen, gratulálok. A gesztusok hozzá pont jók voltak. Szóval Beth olyan jól ki tudott hozni a sodromból mint senki, kevés ilyen ember van, aki pont azt csinálja, amitől hányok...
Egyszerűen "imádom"..........meg tudnám falni. Triviális? Mindjárt mutatok én neked triviális dolgot....
Ekkor eszembe jutott egy ötlet. Hmmm....S szándékosan fordulok el Beth felől és hátat fordítva neki, a többieknek mondom.

- És mit szólnának ahhoz ha beöltöznénk katonának? Az megoldható lenne? Mármint annak álcázni magunkat?

Fordulok Nikolhoz és most már valóban komolyra veszem a szót, hisz mi profibbak vagyunk ennél.


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Night Vas. 13 Ápr. 2014, 23:52

A lány monológja kissé meglep, de ez nem látszik rajtam, csak a megvetés látszik az arcomon mikor reagálok szavaira, pedig belőlem, ezt még elég kevés embernek sikerült előhoznia, mármint ezt az arckifejezést.
- Kedves Beth, eddig sem tartott vissza senki, sem attól, hogy beszállj a tervezésben, sem attól, hogy egyedül kelj át a határon. Elsődlegesen mi teszünk neked segítséget, a te kis csinos feneked miatt vagyunk itt mindnyájan. Valóban jó ötlet a hajléktalan felhasználása, de az ötletet amit eddig kieszeltünk nem tartom triviálisnak, ha egyszerűbb módszert akarsz fuss át egyszerűen és lövesd szét magad.
Mondom végre meg a lánynak a véleményemet. Phobia szavaira pedig már kedvesebb, gondolkodó tekintettel válaszolok.
~ Ki hitte volna, hogy az ellenségemet jobban fogom kedvelni, mint ezt a beképzelt fruskát?
- Szerintem ez nem jó ötlet, valószínű mindketten túl feltűnőek lennénk a külsőnk miatt, és általában ugyanazokat szokták beosztani egy őrváltásba, így felismernék a társaikat is. Így három ismeretlen katona máris gyanús lenne.
Mondom őszintén.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Indian_girl_by_welximak-d628caj Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 14 Ápr. 2014, 10:31

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York
Résztvevők: Anne Wietna / Phobia és Nikoletta Blue

Bayard Phobia ötletére bólintott, hogy a katonai egyen ruhába beöltözés valóban jó ötlet volt.
- Rendelkezésükre bocsátatok három egyenruhát – mondta is hangosan. – De javasolnám, hogy csak a legvégén vegyék fel mindezt, a városban ilyen kis létszám mellett nem hiszem, hogy túl biztonságos lenne.
Mindkét lány tudta, hogy ebben tényleg volt valami, több katonát is megtámadtak, még ha nagyobb csoportban voltak, akkor is. Ők meg csak három fiatal nő voltak és a város egyébként sem volt túl biztonságos, főleg nem úgy, hogy a közutálat tárgyává kellett volna beöltözni. De az egész város tele volt katonákkal, így nem lett volna mindez túl feltűnő, ha a helyszín előtt átöltöznek, mert az őrségváltás ide vagy oda járőrcsoportok tényleg voltak mindenfelé. Ezért is kellett ide is titokban eljönniük. Ezt az apróságot leszámítva a férfi azonban tényleg jó ötletnek tartotta ezt. Liz felnevetett, amikor Nikol beszélni kezdett.
- Tábornok felvilágosítaná kedves IQ-ban igencsak alulfejlett társnőmet? – kérte a férfit.
Bayard felsóhajtott, majd egy Wanted listát jelenített meg holografikus kijelzőn, amin Phobia és Nikol szerepelt öt-öt millió amerikai dollárért cserében, élve, vagy halva kellett a lányokat elfogni. A vádak között szerepelt többek között a Kanadai erők megtámadása, illetve Mr. Sininster lányának elrablása és ismeretlen helyen való fogvatatása. Nikol nevénél X-menként a Magneto ellen elkövetett dolgok is szerepeltek, Phobia esetén meg az volt bűn, hogy Magneto oldalán áll. Szóval egy igencsak nemzetközi lista volt.
- Addig is elmegyek a büfébe, remélem mire visszajövök lesz valami épkézláb terv – mondta Liz.
Meg sem várva a válaszokat sétált ki a helységből magára hagyva a társaságot.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Auaritia Kedd 22 Ápr. 2014, 11:08


Phobia

- Légyszi nekem hozz egy sajtos perecet.Köszi!

Kiálltok utána Beth-nek. Némi szarkazmussal.
Aztán a másodperc töredéke alatt átvillant rajtam, hogy Elisabethet nem fogom magára hagyni. Ugyhogy abban a pillanatban utánna szaladtam és közben ezt mondtam Nikolnak.

- Te is tudod milyen, a végén még elszökik. Beszéld meg a tábornokkal, nekem minden megfelel, aztán majd odaúton elmondod.

S gyorsan Beth után siettem. Persze lehet, hogy Nikolnak nem tetszik, hogy egyedül maradt, de most valahogy az az érzésem, hogy nem hagyhatom egyedül ezt a kis feldúlt leányt. Meg különben sem hiszem , hogy 5 percnél többet tölt büfén.

_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 08 Május 2014, 11:26

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York
Résztvevők: Anne Wietna / Phobia és Nikoletta Blue

Phobia szavaira a lány már nem reagált, csak becsapta az ajtót. Ahogyan a lány menni akart Liz után a tábornok állt az ajtó elé úgy, hogy ne lehessen követni.
- Jobbnak látom, ha itt marad hölgyem – mondta. – Hacsak nem akarja, hogy kiteleportálja magát az ablakon túlra és hagyja leesni és szörnyet halni. Nem árt meg neki, ha egyedül van.
Ha mindez nem győzte volna meg Phobia-t, hogy hagyja annyiban a dolgot, akkor folytatta.
- Nem fog elszökni, tudja, hogy ez az egyetlen lehetősége arra, hogy elhagyja a várost és nem kockáztatná a szabad élet reményét. Ismerem ennyire. Önnek pedig a tervet kell egyeztetnie Ms. Blue-val.
Látszott Bayard-on, hogy teljesen komolyan gondolta, amit mondott, ő pedig az eddigiekből, amit látott Phobia és Nikol is biztosra vehették, hogy nem kockáztatná a lány életét. Végül megköszörülte a torkát, ha Phobia továbbra is erősködött, hogy menni akar, akkor a férfi tényleg beáll az ajtóba, hogy ezt a lány ne tehesse meg.
- Foglalkozzanak a tervvel hölgyeim, kérem.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Night Szomb. 10 Május 2014, 10:48

Végül kezd körvonalazódni egy az eddigieknél sokkalta egyszerűbb terv. Bár nehezen hiszem el, hogy az álruha miatt nem ismernének fel minket. Elvégre én képes vagyok megváltoztatni a külsőmet és Beth is, de Phobia magasságát nem olyan könnyű eltüntetni.
Beth szebb szavakkal ugyan, de szabályosan le hü**éz. Aminek az okát egy hologramon keresztül meg is láthatom. Az arcomon semmilyen jele nem mutatkozik bármilyen érzelemnek, vagy meglepettségnek, pedig eléggé elgondolkodtatott a dolog.
~ Kicsit több a nulla mint amire számítottam. Tudhattam volna, hogy mindent a mi nyakunkba fognak varrni, de attól még nem tetszik.
Pho Beth után menne, de a parancsnok ellenzi és kéri, hogy foglalkozzunk a tervvel, és mivel eddig nem szólaltam meg, biztosan az én szavamra vár.
- Próbálkozzunk meg ezzel a tervvel a gyakorlatban is.
~ De ha valamelyikünket felismerik, az álca ellenére, ami nem nehéz, akkor az nem az én hibám lesz. én egyedül is képes lennék megszökni, elvégre elég lenne felvennem egy hasonló testalkatú katona alakját és kész is a dolog.

// Bocsi a kései válaszért, de mostanában kissé elfoglalt voltam, vagyok.  Embarassed //

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Indian_girl_by_welximak-d628caj Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Auaritia Hétf. 12 Május 2014, 23:29


Phobia

- Rendben van, ha ön mondja Tábornok. De ha elszökik, ne mondja, hogy az én hibám volt.


Mit is beszéllek, ha elszökik végem van, akkor tök mindegy kinek a hibája lesz. De fogjuk rá, hogy nem. Nos akkor a terv.
Én X-men társamra tekintek, elismerem ő jobb ezekben mint én. A részletesség sohasem volt erős oldalam.

- Első kérdés, hogyan szerezünk ruhát? Aztán, mikor csináljuk? A magasságom elég ha kicsit berogyasztok nem, vagy az feltűnő? Mit tanácsol tábornok hogy legyek kisebb? Egyébként Niky nekem tök mindegy, te jo vagy ebben a tervezgetéseben, amit mondasz az nekem is jó lesz.


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 13 Május 2014, 10:12

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York
Résztvevők: Anne Wietna / Phobia, Nikoletta Blue, Michael Ark / Szeráf és Nathaniel Orrin / Pók

Nikolnak a gondolkodás közben eszébe jut, hogy a katonai egyenruhához minimum sapka is jár, a kabátnak meg gallérja van, amit fül tetejéig fel lehet hajtani, a tél miatt többen sálat is tekernek az arcuk elé, így máris nem lehet látni azt rendesen, illetve sisakot hordanak védelem szempontjából. Amin pedig főleg nem lehetett belátni. A ruhában nem igen látszott, hogy valaki férfi-e, vagy nő, így Phobia gyönyörűen eladható volt egy átlagos magasságú férfinak a seregben. Ugyanez leesik Phobia-nak is, miután elmondta a kérdését. Bayard intett az embereinek, akik közül az egyik elővett egy nagyobb bőröndnek tűnő tárgyat és letett az asztalra. Ott lett kinyitva és amint ez megtörtént meglátható volt benne két kanadai egyenruha, alacsonyabb katonai ranggal ellátva. Hadnagyi ruhák.
- Itt van – mondta. – Ettől kezdve pedig maguknak kell majd eldönteni, hogy miként jutnak ki a város határába és mikor akarják megtenni, hogy úgy utasítsam az embereimet.

Szeráf és Pók egy kórházban tértek magukhoz, kinézve az ablakon az Empire State Buildinget látták modern külsővel, a technológia is ismerős volt, a saját világukban voltak. Szeráf tökéletesen volt, csak egy kisebb fejtrauma érte, aminek az eredetét nem tudták meghatározni, Pók állapota volt sokkal súlyosabb, ő szinte teljesen szét volt szabdalva és valamit kiszedtek belőle, ami beleette magát a testébe. Idegen organizmust nem találtak, se semmit. Csak a két fiú tudta, hogy mit is szedtek ki belőlük. néhány nappal később engedték ki onnan őket, a fejben levő telefon már működött Póknak is, így a kommunikációja sokkalta könnyebb lett. A kórház által kihívott taxisofőr a bank közelében tette ki a fiúkat, révén semennyi pénz nem volt náluk és anélkül nehéz lett volna kijutni a városból.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 13 Május 2014, 22:00

Szeráfnak eléggé fájt a feje, mikor felébredt. A szimbiontára gondolt, amitől elvileg megszabadult. Vagy mégsem? Kiderül, ha tűz vagy az a bizonyos frekvencia éri. Aztán lassan összeszedte magát, mert más baja nem volt. Az egyik legnagyobb amerikai épületet rögtön felismerte és ebből tudta is, hogy Zaphire megcsinálta, amit mondott. Hazaküldte őket. Nem derült ki, hogyan, csak egy kékesen izzó fény maradt meg abból a helyzetből ott az erdőben. Lassan megtalálta Pókot is, akiből ki lett szedve a bébiisten, de fölszabdalták csúnyán. A kórházban normálisan kezelték őket, úgyhogy a szárnyas megnyugodott. Az ellenállóktól egyelőre megszabadult. Az Apokalipszis-féle ajánlatról már letett, úgyhogy nem is akarta Ramirezt megkeresni. Ki kellett találnia, mihez kezdjen. Abban biztos volt, hogy az ellenállók szervezik a védekezést a Rákuniverzum támadása ellen. Ő ezzel már nem akart foglalkozni. Amire ott az erdőben rájött, az az volt, hogy nem kell neki csapat. Saját magán kívül úgysem szeretett senkit, csak odacsapódott a Testvériséghez, amiben mára csalódott. Majd szerencsét próbál valahol, semleges területen. Azt a pár napot próbálta informálódással tölteni. Meg kellett tudnia, mennyi ideig volt távol és hogy történt-e azóta fontos változás a világban. Ha az újságok, híradások elérhetőek voltak, akkor megtudta azt is, hogy New York Sinister kezére került. Ez most érintette mindkettejüket. Nem gondolta, hogy a lopott technológiával uralkodó mutánsnak pont ők kellenének, de azért igyekezett óvatos lenni. Még mindig jobb volt ő, mint a Magneto-ellenes Amerikai Szövetséges Államok. Pókkal nem kommunikált, ha nem volt elkerülhetetlen. Inkább gondolkodott, mihez kezdjen, hova menjen. Szakmája nem volt, tanulnia kellett valamit. És esetleg meg akarta volna keresni az Ördög lányát, akit elég lenyűgözőnek talált, mikor az Elődök Földjén látta. Ő valami olyan hatalom volt, akit elérhetőnek gondolt. Nem ismerte, úgyhogy többet akart megtudni róla. De elsőnek a tanulást látta, persze valahol Magneto területén és meleg helyen, ha lehetett. Európa is érdekelte volna, de közelebbi megoldásnak tűnt Dél-Amerika. Úgy döntött, ott akar majd új életet kezdeni. Ehhez még sok minden kellett, először is pénz, hogy addig kihúzza valahogy. Mikor a taxi a bankhoz vitte őket, Szeráf még a kocsiban szólt Pókhoz:
- Nem vagyunk összekötve. Én másfelé megyek.
Mikor kiszálltak, körülnézett, hogy lát-e valami gyanúsat. Ha nem így volt, csak akkor indult el befelé, hogy sorba álljon pénzt felvenni.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Reptile Szer. 14 Május 2014, 01:59

Néhány nap.... Néhány nap telt el csupán azóta amióta az a rohadt szajha kiütött és valamilyen módon kiszedte vagy kiszedette belőlem a lényt, az én lényemet, a kulcsfontosságú kísérleti alanyomat a rákuniverzumban és ezzel elvette az életem valószínűleg legnagyobb lehetőségét! Nem lesz még egy ilyen alkalom, akkor, akkor minden a helyén volt, bár a szimbionta elveszett még az egész elején, de nem lehetetlen találni még egyet, egy másik világból származó lényt viszont nincs módomban ismét szerezni magamnak, legalább is még nincs... Átkozott ostoba semmirekellő majom nőstény! Aki nem képes kockáztatni és áldozatot hozni a tudományért az váljon ki és éljen annak gyümölcsei nélkül, haladás és fejlődés nélkül stagnálva, de ne akadályozza a haladást...
Napok, mint mondtam, régen voltam ennyire ingerült, talán még nem is voltam ennyire ingerült, nem jellemző rám, hogy elveszteném a fejem valami miatt, most viszont már napok óta folyamatosan ezen az egy tényen őrlöm magam, bár már valamilyen szinten elviselhetőbb, akárhányszor meglátom magam és a szétszedett testem egy tükröződő felületen az első dolog ami eszembe jut hogy elvesztettem valamit amire felépíthettem volna akár egy teljesen új technológia ágat! Sőt! Ennél sokkal többet! És még csak tenni sem tehettem ellene semmit! Minden terv, minden ötlet elszállt amivel felépíthettem volna valamit ami szolgálhatta volna az embereket...
~ Miért... Miért akarok én létrehozni ezeknek bármit? Érdektelen barbárok a legtöbben kik maximum ész nélkül élvezik azt amivel más dolgozott... Emberek, mutánsok, a legtöbbjük nem több két lábon járó állatnál amik agyatlanul hajszolják az élvezeteket. Mivel szolgáltak ugyan rá arra, hogy bármit is kaphassanak? Nem... Mit alkotok kezeim közül nem engedhetem ki csupán sajátjaimnak... Sajátjaim, azok kik hajlamosak tenni a fejlődésért... ~ A gondolatmenetem hosszasan megy még tovább, emlékeztetem magam, hogy miért jelentem meg Apokalipszisnél és miért voltam hajlandó számolni azzal az átkozott próbával, erősnek kellett bizonyulnom ahhoz, hogy a világ fejlődésén munkálkodhassak. Bár most széttéptek, megfosztottak a lehetőségtől, nem vagyok hajlandó elkönyvelni ezt mint kudarcot, bár még mindig nehezen kontrollálható haragot szít bennem a történtek ténye, ezért járkáltam annyit idegesen fel-alá attól a perctől kezdve, hogy fel bírtam állni a kezeléseknek hála... Az a nőszemély... Nem, nem süllyedhetek le a személyes bosszú szintjére, nem süllyedhetek le egy bosszúéhes állat szintjére, ha valaha adódik rá alkalom, hogy kísérleti alanyként használjam, a rajta végzet kísérletek mind fontos célokat fognak szolgálni, ugyanakkor nem valószínű, hogy másokon kísérleteznék azon dolgokkal melyek az elmémből jelenleg születnek... Noha ebben már nem vagyok biztos...
Napok, hosszú napok a rengeteg gondolkodás, filozofálás, valamint részben az ideg miatt minimális alvással és szinte semmi kommunikációval a külvilág felé, sem az orvosokhoz, sem pedig a " társamhoz ", aki a lény nélkül már nem viseltet semmilyen értéket, hiszen nem tud mit hozzáadni az egyetlen ténynhez ami mindig is mozgatta a világot. Most viszont taxi, amiben végig némán ülök és nézek ki az ablakon, főleg az embereket figyelve, a viselkedésüket, ahogyan pedig megállunk a szavaira Szeráfra irányítom át a figyelmem és hidegen tekintek rá karikás szemeimmel, érezhetően analitikusan. Választ viszont nem kap, ellenben hamarosan kiszállok a járműből és elindulok hogy magamhoz vegyek egy kevés szükséges fizetőeszközt, hangulatilag tekintve még mindig erősen fekete füstöt eregetve.
~ Ha a számolásom helyes, van egy minimális esély arra, hogy ismét egy ilyen lényre szert tegyek és valamilyen módon vissza is jussak vele, csupán meg kell oldanom a dimenziók közti utazást... Különben a szám vetekszik a nullával. ~ Egy pár másodpercre megállok és megdörzsölöm fáradt szemeimet egy kézzel és csak aztán haladok tovább. Minél hamarabb vissza kell érnem hogy összeszedhessem a tudástárakat amikre szükségem lehet, fizikára lesz szükség és jó lenne minél hamarabb egy laborban ténykedni, kísérletezni, hogy ha nem is oly hatalmas ugrással de legalább visszatérhessek a fejlődéshez., távol ettől a helytől.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Auaritia Pént. 16 Május 2014, 17:40


Phobia

A tábornok egy csomagért küldetett. Közben pedig azon agyaltunk, hogyan lehet átvarázsolni magunkat átlagkatonává. Igen valóban van sapka meg sál meg tél is van. Miért is nem gondoltunk erre? És végül is bár nem vagyok még férfiak közt se átlag magas, de legalább nem lógok annyira ki ha meggörnyedek egy kissé. A tábornok segédei egy bőröndöt hoztak benne ruhákkal. Hadnagyi ruhák voltak, azaz nem közönséges katonák voltunk. Vagy igen? Sohasem tudtam ki ki felett áll. De majd improvizálunk. Megkérdeztem a tábornokot nem lenne-e egyszerűbb ha mezei katonák lennénk-e, mert nem vagyok képbe ebben a rendfokozatosdiban, de a hadnagyok csak nem őr-járatoznak...vagy?
Eztán Nikolhoz fordultam és újra arra kértem találja ki ő a tervet, én alkalmazkodom, nincs szükség most véleménykülönöbzésre..


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Night Csüt. 22 Május 2014, 22:23

Ahogy visszaemlékszem a katonákra, akiket korábban láttunk jöttem csak rá, hogy az idegeskedésem teljesen felesleges, mármint ami a külsőségeket illeti. Ugyanis sisakot hordanak, a ruha meg hosszú galléros, télen meg ugye a sál sem túl feltűnő viselet, így nem tűnne fel a bőröm színe. Phobia miatt sem kell majd aggódni, mert az egyenruha elég bő, hogy ne tűnjön fel, hogy nő. Amíg nem szólal meg a rendes hangján nem is lesz gond.
Ezek után egy bőröndöt raknak az asztalra, amiben hadnagyi ruhák voltak.
Phobia rákérdez, hogy nem lenne egyszerűbb a legalacsonyabb rangon kezdeni, erre a kérdésre már előre sejtem a választ, de nem akarok hozzászólni.
Ezek után a nő megint tőlem várja a megoldást, nem hiszem, hogy azért tenné, mert nem lenne ötlete, szerintem csak rám akaja hagyni, hogyha belebukunk a tervbe, akkor az egész az én hibám lehessen, de ezen addig nem kell aggódni, míg nincs gond. a tervezés tehát rám marad.
- Szerintem az lenne a legcélszerűbb, ha egy katonai járművel érkeznénk a helyszínre, már beöltözve, elvégre a katonákat is szállítják, így ez lenne az általános eljárás. onnantól már szerintem könnyebben átjuthatnánk.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Indian_girl_by_welximak-d628caj Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 23 Május 2014, 11:09

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York
Résztvevők: Anne Wietna / Phobia, Nikoletta Blue, Michael Ark / Szeráf és Nathaniel Orrin / Pók

- A hadnagy a legalacsonyabb tiszti rang – mondta Bayard. – Aki elvégezte a katonai akadémiát, ezen indul. És ennél alacsonyabb rangúak nincsenek terepen.
A férfi felsóhajtott és megmasszírozta a homlokát Nikol szavaira.
- Azért vannak itt, hogy olyan tervünk legyen, aminél segítek, de soha sem lehet rájönni később sem, hogy benne van a kezem. Ennyi erővel kifuvaroztathanám magukat a városból – mondta. – Nem adhatok járművet, a ruhákat szerezhették úgyis, hogy leütöttek valakit és elvették tőlük. Jármű pedig csak kompatibilis biológiai mintával vezethető.
Ez nem volt újdonság egyik lánynak sem, nagyon gyakran DNS és egyéb minták kellettek drága holmik használatához, mint a járműveknél is. Így nehezítették a tolvajok dolgát is. Az ajtó kinyílt és Liz nézett be.
- Kész van már végre a terv? – kérdezte. – Nincs kedvem nekem elmondani a sajátomat, akkor egymagam is megszökhetnék…

A páros besétált a bankba és pár perc alatt sorra jutottak a pénztárnál. Szerencséjükre éppen nem a Szövetséges Államok kezén volt a város, akkor már régen lekapcsolták volna őket, mert Magneto, vagy éppen Apokalipszis pártiak. Odabent semmi gyanús esemény nem volt, mindneki saját magával foglalkozott, ahogyan banknál lenni szokott. Számot kellett húzni és az alapján szólították a megfelelő személy. Nagyjából egyszerre két külön pénztárhoz hívták mindkét fiatal férfit. Szeráf esetében egy afroamerikai nő, Póknál egy kaukázusi bőrszínű férfi volt a pénztárnál.
- Üdvözlöm a Brooklyni Központi Banknál, miben állhatok a segítségére? – kérdezte mindkettő a szabvány mondatot.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 2 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.