Times Square (Manhattan)

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Times Square (Manhattan) - Page 4 Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 19 Dec. 2013, 08:38

2048. január 9. csütörtök – New York, Times Square (Manhattan)
Résztvevők: Anne Wietna / Phobia és Nikoletta Blue

A hármas időközben kellően távol ért szerencsére. Amíg beszélgettek sem lehetett hátulról semmilyen hangot, zajt hallani, így egyelőre eléggé biztosak lehettek abban, hogy senki sem követte őket. Mexikó talán tényleg jó lett volna, de arra nem volt űrbázis, azok mind az Amerikai Szövetséges Államok területén voltak, az egyik pont New York határában. Azonfelül Mexikó valóban Magneto területe volt, a független és semleges területek Tian, Vadföld és Marokkó voltak. Illetve Atlantisz és Attilan. Nikol Atlantisz királyát még személyesen is ismerte, révén a férfi is X-men volt, a médiából Phobia is ismerte és tudta, hogy kicsoda, folyamatosan a botrányaival és nőügyeivel volt tele a média. Tian volt az a hely, akik a legjobb eséllyel tudták volna Lizt megvédeni, Vadföldön a technológia nem igen működött a hely miatt, Marokkó királya pedig az X-men és a SHIELD szövetségese volt. Az egyetlen hátránya az volt, hogy teljes Afrika Apokalipszis kezén volt és folyamatosan ostromolta Marokkót.
- Mégis miként jutunk el bármelyik helyre? – kérdezte. – A legközelebbitől is csak egy óceán választ el minket.
A hangjában némi szarkasztikus él is kihallatszott, hogy az eddig látottak alapján nem igazán hisz abban, hogy mindezt bármelyik megmentője képes lenne kivitelezni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Times Square (Manhattan) - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) - Page 4 Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Auaritia Pént. 20 Dec. 2013, 08:38


Phobia

Úgy látszik az x-men félti a bőrét és nem akar Mexicóba menni. Sajnos túl tájékozott volt mindkettő. Azt hittem csőbe tudom őket húzni. De nekem mindegy most már. Ahogy elnézem jó kis társaság gyűlt össze, egy x-men egy lányka,aki meg próbál szökni és persze én. A városokat és területeket még egyszer átgondolva Tian jutott az eszembe. Ez tökéletes helynek látszott, csak hát nemigen volt közel.:

- Nos én bár még mindig az ésszerű Mexikó mellett szavazok, ahol senkinek nem lenne baja. De ha nektek egy föld körüli túra kell csak tessék.Én Tian-t találom a legmegfelelőbb helynek.

Liz feltett kérdése lenéző volt, nemigazán hitt bennünk, teljesen megértem. Ha én ilyen erős mutáns lennék, akkor én sem kettő ilyet akarnék magam mellett. De hát ő magát is megtudja védeni. Válaszolok kérdésére:

- Szerintem egy kis teleportáció segítségével el tudsz minket oda vinni. Ha nem...nos akkor nem láttad még mire vagyok képes. Ne becsülj alá kedveském.

Majd körülnézek, hogy nem-e lát esetleg hall minket valaki?


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) - Page 4 Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Night Szomb. 28 Dec. 2013, 15:44

Gyorsan végiggondolom még egyszer a lehetséges opciókat, mielőtt újra megszólalnék. Phobia még egyszer megpróbálkozik azzal, hogy rávegyen minket, hogy Mexikóba menjünk, de tudhatja a fejcsóválásomból, hogy én továbbra sem támogatom az ötletet.
~ Én akkor sem megyek oda, ha az lenne az utolsó hely a földön.
Végül felveti, hogy Tian lenne a legbiztonságosabb hely  lány számára.
Bár az a hely nagyon nincs közel és Elizabeth ennek hangot is ad. Ezek után pedig eszembe jut, hogy ismerek valakit aki az óceánon átjuttathat minket.
- Ismerek valakit aki segíthet átjutni Tian-ba. Atlantisz királyaként ismerik. Csak szerezni kéne egy telefont. Az enyém pár órája fújták meg.
mondom, majd azon töprengek vajon Atlantiszon emberek számára is élhet e a környezet. Vagyis tartósan.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Times Square (Manhattan) - Page 4 Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Times Square (Manhattan) - Page 4 D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Times Square (Manhattan) - Page 4 Indian_girl_by_welximak-d628caj Times Square (Manhattan) - Page 4 Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) - Page 4 Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 29 Dec. 2013, 10:58

2048. január 9. csütörtök – New York, Times Square (Manhattan)
Résztvevők: Anne Wietna / Phobia és Nikoletta Blue

Elisabeth megrázta a fejét a teleportációra.
- Maximum egy kilométeres távon belül tudok teleportálni, egyedül. Másokkal alig kétszáz méterre – mondta. – Ha úszunk, az is gyorsabb.
Nikol tudta, hogy Atlaniszon nem tudnak emberek életben maradni, révén az egész a tenger mélyén volt, és az atlantisziak a királyukkal ellentétben nem voltak kétéltűek. Attilan volt az, ahol volt levegő is az embertelenek városa. De ahogyan ebbe belegondolt a lány lehet, hogy ez így kifejezetten mégsem volt olyan jó ötlet, révén még ha politikai és menedékjogot is ad az említett két birodalom, akkor is… révén manapság ENSZ sem működött Magneto uralma óta, Sinister könnyedén vehette volna mindezt hadüzenetnek és üzenhetett volna hadat a két tengeralatti birodalomnak. És semmi sem hiányzott jobban a világnak, mint egy Negyedik világháború. A segítség ugyanez volt, ha segít, belekeveri a birodalmát a játszmába és az Atlantisziak így is kihalás szélén álltak.
- Arra a botrányhős X-menre gondol, Namor azt hiszem…
A trió gondolkodva végül talált magának menedéket, ahol meghúzhatták magukat addig, amíg kitalálják miként jutnak ki a városból.

Akkor vége a kaland első felének, a folytatás meg rögtön itt folytatódik Nektek.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Times Square (Manhattan) - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) - Page 4 Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.