Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 23 Május 2014, 19:07

Szeráf visszarázódott a földi életbe és már a hírekből értesült mindenről, amiről egy átlag New York-i tudhatott. Tanulni akart, Magneto területén, mert az volt a neki való. Dél-Amerika. Gondolkozott, hogy mennyi pénz kell ehhez. A nemzetközi számlája biztos megmaradt, csak az utazáshoz kellett egy komolyabb összeg vagy ehhez se, ha kártyával is tudott fizetni. A reptérig viszont el kellett jutnia valahogy. A szabványmondatra kitalált egy akkora összeget, amekkora elég volt a reptérig, plusz még mellette egy kis ételre, italra is futotta és ezt mondta be:
- Jónapot! ... dollárt szeretnék kivenni.
Ha arcfelismerővel működött, akkor ezt vállalta. A személyijét biztos rég elvesztette valahol Marokkóban vagy akár a Rákuniverzumban. Ha Sinister már nagyon rátette a kezét az itteni rendszerre és Magneto embereit üldözni akarta és ha ez ki is derült a szkennelés után, akkor Szeráf menekülőre fogta a dolgot. Egyébként csak álldogált.


A hozzászólást Dr. Zield Jones összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 24 Május 2014, 21:14-kor.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Auaritia Pént. 23 Május 2014, 22:36


Phobia

Kicsit besokalltam, hogy már mióta itt vagyunk és tényleg annyira amatőrök vagyunk. Legalábbis én. Nem tudom mióta beszélünk itt már, de közbe szóltam.

- Nos tábornok, holnap reggel fogunk megszökni. Hogy lehet észrevétlenül ilyen rangban megközelíteni a határt? Valahogy be kéne épülnünk az ottani őrségbe és őrváltáskor cselekednünk? Hogyan zajlik egy ilyen őrváltás?

Remélem nem vette Nikol zokon, hogy igy belekezdtem. Csak attól tartok, hogy a tábornok mindjárt elmegy és nem lesz időnk a fontos dolgokra. Elisabeth visszajött. Nem hittem volna. Nem érdekelt a csacsogása. Ennyit mondtam:

- Megoldjuk, pár perc.




_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Night Kedd 27 Május 2014, 09:06

Végre Phobia is becsatlakozik az agyalásba, bár ez inkább csak azért van szerintem, mert  tábornok, nem akarja, hogy visszavezessenek hozzá a szálak.
Phobia kérdéseire még megvárom a választ, mielőtt közbeszólnék. Mert ha nem érkezik érdemleges válasz csak akkor érdemes megszólalnom.
- Ha nincs túl messze innen, akkor akár gyalog is mehetnénk, aztán pedig ott valahol átöltöznénk a katonai ruhákba és úgy kalkuláljuk a feltűnésünket, hogy pont a váltás ideje előtt kicsivel érjünk oda, hogyha a váltás jönne is, ne legyen gikszer. Vagy ha nem lehet kinyomozni azt, hogy elintézzék, hogy csak kevesebb őr jöjjön váltásra, így nyugodtan be lehetne adni, hogy mi vagyunk a váltás és nem kéne aggódni, amiatt, hogy az igazi váltás leleplez minket.
Megérkezik miss pökhendi is, aki türelmetlen, de a kisujját sem mozdítaná. Phobia le is reagálja így nekem már nem kell foglalkoznom ezzel az öntelt libával.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Indian_girl_by_welximak-d628caj Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 01 Jún. 2014, 11:00

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York
Résztvevők: Anne Wietna / Phobia, Nikoletta Blue, Michael Ark / Szeráf és Nathaniel Orrin / Pók

- Nem, nem holnap reggel fognak – vágta rá a tábornok. – Mint mondtam nem akarom tudni, hogy mikor teszik, sem pedig azt, hogy pontosan miként. Az őrségváltás pontosan ugyanúgy zajlik, mint az elmúlt évszázadok során mindig is.
Az egyik férfi, aki a tábornokkal volt itt odafordult hozzá és francia nyelven mondott valamit. Bayard bólintott és intett neki, meg a másiknak, hogy indulhatnak.
- Azt hiszem, hogy most már eleget tudnak és nekem is távoznom kell, így is túl sokáig maradtam – mondta. – További szép napot hölgyeim és sok sikert!
Ezzel megfordult és elindult kifelé, az ajtóban még pár szót váltott francia nyelven Liz-el, majd tényleg elhagyta a helységet.

Természetesen létezett arcfelismerő, illetve ekkor még retina és DNS vizsgálatot is végeztek és egy bioscan is átvizsgálta azokat, akik papír nélkül akartak pénzt felvenni. A sok mutáns miatt, akik alakváltók voltak muszáj volt ezt a módszert ennyire megerősíteni. De mivel Szeráf az Szeráf volt, így ha eleget tett a többi vizsgálatnak is, akkor könnyedén átment rajta. nem volt semmi gond.
- Természetesen – mondta a nő. – Mekkora összegről lenne szó?
Ha Szeráf megmondja mindezt, akkor alig fél perc múlva a bankos már ki is fizette ezt az összeget, Szeráfnak pedig csupán ujjlenyomattal kellett alászignálnia a kifizetést.
- Szüksége van még valami másra is Mr. Ark? – kérdezte.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Auaritia Hétf. 02 Jún. 2014, 11:43


Phobia


- Nos köszönjük tábornok!

S ahogy jött el is megy a "segítőnk". Franciául bla-bláznak valamit. Valószínűleg azt tanácsolja, hogy lépjen le Beth minél előbb....De abból nem eszik.
Várjunk csak! Eszembe jutott egy ötlet, mellyel azonnal kijuthatnánk. Még egyszer átgondoltam majd lassan a tábornok után szaladtam és megállítottam.
Kérem tábornok, had mondjak valamit. Ekkor jeleztem neki, hogy súgni akarok valamit, s kezemet a szám elé emeltem. Ha nem akart sugdolózni vagy nem állt meg akkor én hajoltam a fülébe.

-Mennyit ér az országának?

Kérdeztem és a másodperc töredékével, megpróbáltam egyik kezét hátracsavarni és másik kezemmel élesen a nyakába markolni. Ha valahogy kicsavarja a kezem és nem sikerül hátra tenni kezét akkor egyből a nyakához kapok. Ha ezen támadásaim is elhárítja, akkor megpróbálom aktiválni az erőmet és megsütni vele egy kicsit, ahogy érem. Majd eztán védőpajzsként tartanám magam előtt. De remélem okosabb lesz a tábornok, és nem sokat mozgolódik.

- Nos mit szól ehhez tábornok? Maga lesz a túsz és cserébe, hogy nem öljük meg, kiengednek minket innen, méghozzá arany fogaton...

Közben Nikolra tekintek, remélem neki is tetszik az ötlet és támogatja. Ha így van, akkor már most indulhatnánk is...


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Night Hétf. 02 Jún. 2014, 13:25

A tábornok nem akarja, hogy holnap reggelre szervezkedjünk, pontosabban nem akarja megtudni mikorra tervezzük az akciót.
El is köszön tőlünk, bár még mielőtt távoznánk néhány szót vált Beth-el persze franciául így egy árva mukkot sem értek az egészből.
Már azt hiszem minden rendben halad, még a bőrönd is nálam volt az egyenruhákkal mikor Phobia hirtelen egy őrült fordulatot tesz. túszként próbálja használni a tábornokot.
- Megőrültél Phobia? Engedd el, mielőtt szitává lőnek.
Próbálkozom javítani a lány helyzetét, de félő, hogy a szavaim édes kevesek lesznek ehhez.
~ Viszlát Pho. Úgy tűnik nélküled pattanunk meg innét.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Indian_girl_by_welximak-d628caj Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 03 Jún. 2014, 17:18

Szeráf eleget tett az összes vizsgálatnak, megnézhették mindenét, ami kellett az azonosításhoz. Nem is szerette volna, hogy más vegye fel az ő pénzét, értette, hogy miért kellett ekkora biztonság. Átment rajtuk, a bankosok a fiókban megállapíthatták, hogy ő ő és nem más. Szeráf megmondta az összeget és átvette a pénzt. Megszámolta, megköszönte, odanyomta az ujját papírra, ahova kellett. Mást nem kért, csak elköszönt és elindult kifelé a bankból. A tanulmányain gondolkodott és azon, jó döntést hoz-e. Dél-Amerika jó hely volt és a fiúnak kellett egy szakma, amit kitanulhat. A fizika és a technológia nagyon felfejlődött, ezért választotta ezt. Új jövőt akart kezdeni.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Reptile Szer. 04 Jún. 2014, 04:42

Sorszám, várakozás majd pedig a pénztár. Bár nem telik el hatalmas idő mégis egy örökkévalóságnak érződik a gondolataim mellett, melyek talán jelenleg nem a legmegfelelőbb helyeken járnak. Létre kell hoznom egy társaságot, egy népet... Egy utópiát, mely a technológiáért és annak fejlődéséért létezik, zárt körökben, de hogyan akarom ezt megoldani? Lehetséges lenne technológiát lopni Apokalipszistől, azonban az annak idegenségével járna, én viszont inkább ismerném meg áthatóan és formálnám az összegyűjtött tudás alapján a saját képemre, azzá amivel a világ egy zárt részét jobbá tehetném, ha pedig egyszer ez a társadalom valaha rájön ennek értékére, s nem csak az önös érdek fogja hajtani, talán számukra is... De ennek az esélye minimális, elenyésző.
~ Nem fogok dezertálni... Túlzottan kockázatos és nincs meg hozzá a hátterem, hogy megtehessem... Ellenben... ~ Egy pillanatra megvilágosodik a fáradt és közömbös tekintetem ahogyan a lehetséges megoldás a fejembe ötlik. Nem lesz szükség fizikára... Lesz, de nem most, most egy olyan tudományághoz kell majd hozzáférnem melyet Magneto óta nem tanulmányoztam. Biológiára lesz szükség, azon keresztül pedig...
Fel kell ocsúdnom a gondolatmenetemből, ugyanis egy ideje már a pénztárnál állok és lassan eljutunk arra a pontra, hogy húzhatok ismét sorszámot és várhatok ismét, bár akkor jobban belemélyedhetnék a gondolataimba, de szükségtelen, kész a terv, a többi pedig kivitelezés kérdése. A tekintetem ismét hűvössé válik ahogyan az előttem lévő férfira tekintek, majd pedig egy felületen bökök a dollár jelre és adok meg mellé egy számot, vagy mutogatom el jelbeszéddel, vagy írom le egy papírra ha más nincs nekem lényegtelen, de vele sem kommunikálok többet mint amennyi szükséges. Akármelyik is legyen a három lehetőségből, a kezeim látványa, még ha nem is azokon van a fókusz... Látom rajta a vágásokat, melyek folyamatosan emlékeztetnek és valószínűleg örökké emlékeztetni fognak arra, hogy mit tett az a bizonyos nőstény, akit úgyszintén nem fogok elfelejteni. Nem alacsonyodom le a bosszú szintjére, nincs értelme, nem fogja visszahozni a lehetőséget, ahhoz más teendők várnak még rám. Most viszont hidegen és unottan bámulok bele a szkennerbe aminek a működését tökéletesen értem a tanulmányaimnak köszönhetően és végig azon gondolkodom, hogy hány módon tudnám szétszedni és összerakni, hogy továbbra is működjön, vagy mik lehetnének azok az alkatrészek melyeket könnyedén lehetne kihagyni vagy egy kis piszkálással hatékonyabbá tenni. A kártyámon lennie kel egy kevés pénznek.
~ Pénz, egy fölösleges értékhatározó. ~ Mindig létezett valamilyen formában, de már egy jó ideje túlzottan e körül forog minden, majdnem minden, ez és a hatalom, de a második érthető is. Mindenesetre is ha megvan a pénz távozok, minél hamarabb magam mögött akarom hagyni ezt a fertőt és dolgozni akarok az új projektemen.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 04 Jún. 2014, 09:11

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York
Résztvevők: Anne Wietna / Phobia, Nikoletta Blue, Michael Ark / Szeráf és Nathaniel Orrin / Pók

Odafent a tábornok már indult el, de Phobia szavaira még megtorpant, a lány odaért hozzá, a férfi a kérdésre felvonta a szemöldökét, nem igen értette a kérdést. Ahogyan Phobia próbálta elkapni már egyből leesett neki, az érezhető volt elsőre, hogy az idős léte ellenére is sokkalta erősebb volt nála és tapasztaltabb. Így kénytelen volt a lány a képességét használni. Amint ez megtörtént a tábornok szemei vörösen izzottak fel, a bőre is vörösödni, illetve dagadni kezdett. A mérete sokkalta nagyobb kezdett lenni. Mind Phobia, mind Nikol rájött egy pillanat alatt, a férfi egy hulk volt.
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 2535462-rulk_in_half
Visszakézből ütötte meg Phobia-t, aki a falnak csapódott és belepréselődött abba. A kezei és a lábai, bordái is eltörtek az ütéstől, a karjai és lábai nyílt töréssel. Bayard két őrnagya, akik a Kanadai speciális elit haderő tagja volt a fegyverüket emelték és az egyik főbe, a másik szíven lőtte a lányt, nem adva esélyt arra, hogy rendbe jöhessen. Liz tapsolni kezdett, úgy tűnt neki ez nem volt meglepetés.
- Tovább húzta, mint hittem volna.
- Ideje lenne távozniuk! – mondta a vörös hulk Nikol felé fordulva.
Phobia két lány között kezdte újra érzékelni a világot a halála után.

Szeráfnak, ahogyan Dél-Amerikán gondolkodott eszébe jutott, hogy mit is látott a hírekben, hogy az egész kontinenst valamilyen járvány sújtotta, senkinek sem ajánlották, hogy oda menjen és a nemzetközi repülők már nem is merészkedtek abba a régióba. Ő és Pók is megkapta a pontos összeget, amit akart és ennek köszönhetően a két fiatal férfi egyszerre ért ki a nyüzsgő utcára, ahol talán meglepő volt, de annak ellenére, hogy nemrég foglalták el a várost egyáltalán nem látszott az, hogy bárki aggódott volna amiatt, hogy ismét kiszakadt a város a Szövetséges Államok kötelékéből.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Night Szer. 04 Jún. 2014, 16:32

A tábornok a sokkoló élmény hatására hirtelen megnőtt és vörösödni kezdett, de szerintem nem a belé vezetett áramtól.
~ Atyaég, ez egy hulk. Phobiának annyi.
Esett le hamar a dolog, mire a tábornok visszakézből adott egy pofont Phobiának, mire a nő a falig repült és belepréselődött abba. A sérülései súlyosnak tűntek, több nyílt sebet is láttam rajta. De ha ettől még nem hallt volna meg a csaj, akkor a két lövedéktől, amit beleküldtek még, biztosan.
Beth tapsikolására csak szúrós tekintettel nézek a lányra. igaz én sem rajongok a Magnetó szolgákért, de attól még némi együttérzés szorulhatott volna a lányba.
A tábornok szavain érzem a súlyozást. Így csak érzelemmentes arccal válaszolok neki, mielőtt távoznék Bethel.
- Igen. Viszlát tábornok.
Köszönök el, majd Bethnek intek.
- Gyerünk Beth.
Mondom, majd megindulok a közeli mellékutcák felé, hogy minél kevesebb feltűnést keltsünk.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Indian_girl_by_welximak-d628caj Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Reptile Vas. 08 Jún. 2014, 04:00

Az összeg felvétele után vetek még egy pillantást hidegen a férfira, majd pedig bármiféle megjegyzés vagy egyebek nélkül távozom a bankból egyenesen az utcára. Egy pillanatra sem állok meg, csak séta közben nézek szét minimális érdeklődéssel és továbbra sem látom az idegesség minimális jelét sem az embereken. Valamilyen okból kifolyólag nem idegesek a jelenlegi helyzet miatt, az ezen való töprengés számomra viszont fölösleges, vannak most sokkal fontosabb dolgaim is, mintsem a környék politikai helyzetén gondolkodni, noha valószínűleg nem lenne nehéz kikövetkeztetni, hogy miért olyanok amilyenek, azonban nem áll érdekemben ez jelenleg. Az első dolgom az, hogy leintsek egy taxit és abba beszállva a reptér felé vegyem az irányt, ott pedig ha szerencsés vagyok lesz most egy megfelelő gép amin lesz hely, remélhetőleg, ha nem, akkor meg kell majd húznom magam valahol egy kevés időre és előre kell egyeztetnem egy helyet egy gépen. Remélhetőleg könnyebben megoldható, semmi kedvem sincs itt tölteni az időt amikor valami hasznossal is foglalkozhatnék egy laborban, távol a tudományt értékelni képtelen férgektől, a jövőt tervezve a magam és a tudomány igaz hívei számára. Át kell gondolnom minden részletet, minden apróságot mely problémát okozhat és kiküszöbölni azt, ha szükséges több módszerrel is, azonban rengeteg a változó, talán még számomra is túl sok, éppen ennek a problémának a kiküszöbölésére van szükség a jelenleg minél hamarabb kivitelezendő kísérletekre, semmi más nem érdekel, egy eljövendő nép, egy különleges anyagból álló android és egy istenszerűen tisztelt lény vár rám egy másik realitásban hogy a kísérleti alanyommá tegyem és a tudományt szolgálhassam a belőlük kinyelt információkkal, bármi áron.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 09 Jún. 2014, 16:37

2048. január 20. hétfő – Brooklyni Központi Bank, New York
Résztvevők: Nikoletta Blue és Nathaniel Orrin / Pók

Odafent Nikol még összetudta szedni a kapott egyenruhákat, amiket a tábornok biztosított. Liz vele tartott, mind a ketten egyszerre értek le az utcára. Nem messze tőlük állt Pók és Szeráf is. A szárnyas mutáns a levegőbe emelkedett és elrepült az egyik irányba, otthagyva a társát. Pók mivel nem tudott repülni, így egy taxit intett le magának, hogy azzal távozzon a helyszínről. Ekkor haladt el mellette Nikol egy másik nővel. Az idő úgy tűnt, mintha lelassult volna, a bankból hallani lehetett a sikolyt, ami felé ösztönösen kapta mindenki a fejét. Egy férfi állt bent az oldala köré csatolt robbanószerrel. Valamit üvöltött, hogy mind meghaltok kanadai kutyák, vagy ehhez hasonlót és aktiválta a robbanószerkezetet. A robbanás szele kintre is elért, elkapva Nikolt és Pókot is, mind a kettejüket egy kocsinak lökte és elvesztették az eszméletüket.
Egyikőjük sem tudta, hogy mennyi idő telhetett el, de végül egy teljesen romos házban tértek magukhoz bedeszkázott ablakok mellett, csak Nikol és Pók volt ott egymás mellett feküdve szakadt ruhákban.

//Elég, ha oda írtok.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 19 Aug. 2014, 09:07

Szeráf:
A város elhagyása könnyű volt, ezek után pedig oda tudott jutni, ahova akart, úgy egy hónappal később azonban Ausztráliába vetődött.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Brooklyni Központi Bank (Brooklyn) - Page 3 Empty Re: Brooklyni Központi Bank (Brooklyn)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.